Turnaje

ČMBSČeská republika (10)

  Finále MR, trojband
29. 3. 2008, 00.00 – 29. 3. 2008, 00.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Malý stůl | Družstvo [3] | Trojband | Česká republika
  Finále MR, klasické disciplíny
5. 4. 2008, 00.00 – 5. 4. 2008, 00.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Malý stůl | Družstvo [3] | Volná hra, Kádr 52/2, Jednoband | Česká republika
  MČR Volná hra
12. 4. 2008, 00.00 – 12. 4. 2008, 00.00
SKK Dvůr Králové nad Labem
Malý stůl | Volná hra | Česká republika
  MČR Trojband
19. 4. 2008, 00.00 – 19. 4. 2008, 00.00
TJ Sokol Otnice
Malý stůl | Trojband | Česká republika
  MČR Kádr 52/2
26. 4. 2008, 00.00 – 26. 4. 2008, 00.00
TJ Lokomotiva Trutnov
Malý stůl | Kádr 52/2 | Česká republika
  MČR Jednoband
3. 5. 2008, 00.00 – 3. 5. 2008, 00.00
Billard Club Ponětovice z.s.
Malý stůl | Jednoband | Česká republika
  Play Off Extraligy družstev v trojbandu
9. 5. 2008, 00.00 – 9. 5. 2008, 00.00
SK Billard Centrum Praha
Závodní stůl | Družstvo [4] | Trojband | Česká republika
  MČR dvojic v trojbandu
24. 5. 2008, 00.00 – 24. 5. 2008, 00.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Závodní stůl | Družstvo [2] | Trojband | Česká republika
  MČR Volná hra, kadeti
31. 5. 2008, 00.00 – 31. 5. 2008, 00.00
Malý stůl | Volná hra | Česká republika
  MČR juniorů v trojbandu
14. 6. 2008, 08.00 – 14. 6. 2008, 08.00
SK Kulečník Ústí nad Labem
Závodní stůl | Trojband | Česká republika

ČMBSSeverní Čechy (3)

Oblastní přebor Kádr 52/2
10. 5. 2008, 00.00 – 10. 5. 2008, 00.00
BC LakoPlast spolek
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy
Oblastní přebor trojband
24. 5. 2008, 00.00 – 24. 5. 2008, 00.00
TJ Billiard Club Most z.s.
Malý stůl | Trojband | Severní Čechy
Oblastní přebor volná hra II.třída
7. 6. 2008, 00.00 – 7. 6. 2008, 00.00
TJ Start Újezdeček z.s.
Malý stůl | Volná hra | Severní Čechy

ČMBSVýchodní Čechy (6)

Přebor VČO - kádr 52/2
12. 4. 2008, 00.00 – 12. 4. 2008, 00.00
SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Přebor VČO - 1B
13. 4. 2008, 00.00 – 13. 4. 2008, 00.00
TJ Sokol Hradec Králové
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
Přebor 2. a 3.třídy - volná hra
20. 4. 2008, 00.00 – 20. 4. 2008, 00.00
TJ Sokol Hradec Králové
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
Přebor 2. a 3.třídy - kádr 52/2
3. 5. 2008, 00.00 – 3. 5. 2008, 00.00
TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Přebor 2. a 3.třídy - 1B
4. 5. 2008, 00.00 – 4. 5. 2008, 00.00
TJ Náchod
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
Přebor VČO na VS - 3B
17. 5. 2008, 00.00 – 17. 5. 2008, 00.00
SKK Dvůr Králové nad Labem
Závodní stůl | Trojband | Východní Čechy

ČMBSJižní Morava (10)

I.třída Kádr 52/2
29. 3. 2008, 00.00 – 29. 3. 2008, 00.00
Sportovní kulečník Mor.Slavie Brno
Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava
I.třída Volná Hra
30. 3. 2008, 00.00 – 30. 3. 2008, 00.00
TJ Sokol Otnice
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava
II.třída Volná Hra
5. 4. 2008, 00.00 – 5. 4. 2008, 00.00
Sportovní kulečník Mor.Slavie Brno
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava
III. IV.třída Volná Hra
5. 4. 2008, 00.00 – 5. 4. 2008, 00.00
Orel Bicra Rajhrad z.s.
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava
II. III. IV.třída Kádr 52/2
12. 4. 2008, 00.00 – 12. 4. 2008, 00.00
Sportovní kulečník Mor.Slavie Brno
Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava
Oblastní přebor Volná Hra
12. 4. 2008, 00.00 – 12. 4. 2008, 00.00
Orel Bicra Rajhrad z.s.
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava
Oblastní přebor Kádr 52/2
13. 4. 2008, 00.00 – 13. 4. 2008, 00.00
Orel Bicra Rajhrad z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava
Turnaj hráčů do GP 3,00 Volná Hra
26. 4. 2008, 00.00 – 26. 4. 2008, 00.00
Billiardový Klub Rosice z.s.
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava
Oblastní přebor Jednoband
10. 5. 2008, 00.00 – 10. 5. 2008, 00.00
TJ Sokol Otnice
Malý stůl | Jednoband | Jižní Morava
Oblastní přebor Trojband
17. 5. 2008, 00.00 – 17. 5. 2008, 00.00
TJ Sokol Otnice
Malý stůl | Trojband | Jižní Morava

ČMBSSeverní Morava (2)

Přebor 1. a 2. třídy VH
26. 4. 2008, 00.00 – 26. 4. 2008, 00.00
Billiard Club Ostrava, z.s.
Malý stůl | Volná hra | Severní Morava
Přebor 1. a 2. třídy K
17. 5. 2008, 00.00 – 17. 5. 2008, 00.00
Billiard Club Ostrava, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Morava

ČMBSStřední Morava (4)

Krajský přebor kádr 52/2
8. 12. 2007, 08.00 – 8. 12. 2007, 08.00
Kulečníkový klub Zlín z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Střední Morava
Krajský přebor volná hra
5. 1. 2008, 00.00 – 5. 1. 2008, 00.00
BC Kroměříž z.s.
Malý stůl | Volná hra | Střední Morava
Krajský přebor 3B
26. 1. 2008, 00.00 – 26. 1. 2008, 00.00
BILLARD CLUB Olomouc, z.s.
Malý stůl | Trojband | Střední Morava
Krajský přebor 1B
9. 2. 2008, 00.00 – 9. 2. 2008, 00.00
Billiard club Šumperk
Malý stůl | Jednoband | Střední Morava