Turnaje
ČMBSČeská republika (21)
Mistrovství České republiky v trojbandu - 1.kolo - skupina C 4. 2. 2011, 12.00 – 6. 2. 2011, 16.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Závodní stůl | Trojband | Česká republika |
Mistrovství České republiky v trojbandu - 1.kolo - skupina D 4. 2. 2011, 12.00 – 6. 2. 2011, 16.00 Billiard club Kladno | Závodní stůl | Trojband | Česká republika |
Mistrovství České republiky v trojbandu - 1. kolo - skupina B 4. 2. 2011, 12.00 – 6. 2. 2011, 16.00 SK Billard Centrum Praha, z.s. | Závodní stůl | Trojband | Česká republika |
Mistrovství České republiky v trojbandu - 1. kolo - skupina A 4. 2. 2011, 16.00 – 6. 2. 2011, 16.00 AKK Brno, z.s. | Závodní stůl | Trojband | Česká republika |
Mistrovství České republiky v jednobandu 12. 2. 2011, 10.00 – 13. 2. 2011, 16.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Závodní stůl | Jednoband | Česká republika |
Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina B 18. 2. 2011, 12.00 – 20. 2. 2011, 17.00 Billiard club Kladno | Závodní stůl | Trojband | Česká republika |
Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina A 18. 2. 2011, 12.00 – 20. 2. 2011, 17.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Závodní stůl | Trojband | Česká republika |
Mistrovství České republiky juniorů - volná hra 26. 2. 2011, 10.00 – 26. 2. 2011, 20.00 AKK Brno, z.s. | Závodní stůl | Volná hra | Česká republika |
Mistrovství České republiky juniorů v kádru 47/2 26. 2. 2011, 10.00 – 26. 2. 2011, 23.00 AKK Brno, z.s. | Závodní stůl | Kádr 47/2 | Česká republika |
Mistrovství České republiky na velkém stole v kádru 47/2 5. 3. 2011, 10.00 – 6. 3. 2011, 16.00 AKK Brno, z.s. | Závodní stůl | Kádr 47/2 | Česká republika |
JM přebor ve volné hře 19. 3. 2011, 10.00 – 19. 3. 2011, 20.00 TJ Sokol Otnice | Malý stůl | Volná hra | Česká republika |
Mistrovství České republiky v trojbandu na velkém stole 25. 3. 2011, 16.00 – 27. 3. 2011, 17.00 AKK Brno, z.s. | Závodní stůl | Trojband | Česká republika |
Mistrovství České republiky v kádru 71/2 1. 4. 2011, 18.00 – 3. 4. 2011, 16.00 SK Billard Centrum Praha, z.s. | Závodní stůl | Kádr 71/2 | Česká republika |
Play Off 1. ligy - MČR družstev TD-MS 16. 4. 2011, 10.00 – 17. 4. 2011, 17.00 BC LakoPlast spolek | Malý stůl | Družstvo [3] | Volná hra, Kádr 52/2, Jednoband | Česká republika |
Mistrovství České republiky ve volné hře na malém stole 23. 4. 2011, 10.00 – 24. 4. 2011, 17.00 TJ Start Újezdeček z.s. | Malý stůl | Volná hra | Česká republika |
Mistrovství České republiky kadetů ve volné hře 30. 4. 2011, 10.00 – 30. 4. 2011, 18.00 Billard Club Ponětovice z.s. | Malý stůl | Volná hra | Česká republika |
Mistrovství České republiky ve volné hře 6. 5. 2011, 16.00 – 8. 5. 2011, 16.00 SK Billiard Žarošice | Závodní stůl | Volná hra | Česká republika |
Mistrovství České republiky v kádru 52/2 13. 5. 2011, 16.00 – 15. 5. 2011, 15.00 TJ Start Újezdeček z.s. | Malý stůl | Kádr 52/2 | Česká republika |
Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole 21. 5. 2011, 10.00 – 22. 5. 2011, 16.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Malý stůl | Jednoband | Česká republika |
Mistrovství České republiky družstev v trojbandu 11. 6. 2011, 10.00 – 12. 6. 2011, 17.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Malý stůl | Družstvo [3] | Trojband | Česká republika |
Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole 17. 6. 2011, 10.00 – 19. 6. 2011, 18.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Malý stůl | Trojband | Česká republika |
ČMBSVýchodní Čechy (11)
Přebor VČO 2.třída volná 30. 4. 2011, 09.00 – 30. 4. 2011, 18.00 TJ Sokol Hradec Králové | Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy |
Přebor VČO 3.třída volná 30. 4. 2011, 09.00 – 30. 4. 2011, 18.00 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou | Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy |
Přebor VČO 2.třída kádr 7. 5. 2011, 09.00 – 7. 5. 2011, 18.00 TJ Starý Harcov Liberec | Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy |
Přebor VČO kádr 7. 5. 2011, 09.00 – 7. 5. 2011, 18.00 TJ Lokomotiva Trutnov | Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy |
Přebor VČO 1B 8. 5. 2011, 09.00 – 8. 5. 2011, 18.00 TJ Lokomotiva Trutnov | Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy |
Přebor VČO 3.třída kádr 8. 5. 2011, 09.00 – 8. 5. 2011, 18.00 TJ Náchod | Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy |
Přebor VČO 2 třída 1B 14. 5. 2011, 09.00 – 14. 5. 2011, 18.00 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou | Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy |
Přebor VČO 1.třída 1B 14. 5. 2011, 09.00 – 14. 5. 2011, 18.00 TJ Sokol Hradec Králové | Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy |
Přebor VČO 3.třída 1B 15. 5. 2011, 09.00 – 15. 5. 2011, 18.00 Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí | Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy |
Přebor VČO 3B - malý stůl 21. 5. 2011, 09.00 – 21. 5. 2011, 18.00 TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou | Malý stůl | Trojband | Východní Čechy |
Přebor VČO 3B velký stůl 4. 6. 2011, 09.00 – 4. 6. 2011, 20.00 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou | Závodní stůl | Trojband | Východní Čechy |
ČMBSMorava (1)
přebor oblasti 19. 2. 2011, 10.00 – 19. 2. 2011, 08.00 | Malý stůl | Kádr 52/2 | Morava |
ČMBSJižní Morava (2)
Oblastní přebor JMo Jednoband 23. 4. 2011, 10.00 – 24. 4. 2011, 20.00 TJ Sokol Otnice | Malý stůl | Jednoband | Jižní Morava |
Oblastní přebor JMo Trojband 14. 5. 2011, 10.00 – 14. 5. 2011, 20.00 SKK Vedra Slatina | Malý stůl | Trojband | Jižní Morava |
ČMBSStřední Morava (3)
Krajský přebor jednotlivců Středomoravské oblasti Volná hra 29. 1. 2011, 10.00 – 29. 1. 2011, 18.00 BC Kroměříž z.s. | Malý stůl | Volná hra | Střední Morava |
Oblastní přebor Stř. M. - 3B 5. 3. 2011, 09.00 – 5. 3. 2011, 18.00 BILLARD CLUB Olomouc, z.s. | Malý stůl | Trojband | Střední Morava |
Přebor Středomoravského kraje v 1B 16. 4. 2011, 09.00 – 16. 4. 2011, 17.00 Billiard club Šumperk | Malý stůl | Jednoband | Střední Morava |
CEBEvropa (9)
Holiday Inn Brno Cup 2. 10. 2010, 10.00 – 3. 10. 2010, 16.00 | Závodní stůl | Družstvo [2] | Kádr 47/2, Jednoband | Evropa |
European Championship Cadets (Welberg, NED) 5. 11. 2010, 00.00 | Závodní stůl | Volná hra | Evropa |
European Championship Juniors (Athens, GRE) 11. 3. 2011, 00.00 | Závodní stůl | Trojband | Evropa |
European Championship (Haarlo, NED) 18. 5. 2011, 00.00 | Závodní stůl | Jednoband | Evropa |
European Championship (Haarlo, NED) 18. 5. 2011, 00.00 | Závodní stůl | Kádr 71/2 | Evropa |
European Championship (Haarlo, NED) 18. 5. 2011, 00.00 | Závodní stůl | Kádr 47/2 | Evropa |
European Cup Final Club Team (Schiltigheim, FRA) 9. 6. 2011, 00.00 | Závodní stůl | Družstvo [n] | Trojband | Evropa |
European Championship (Porto, POR) 16. 6. 2011, 00.00 | Závodní stůl | Trojband | Evropa |
European Championship Ladies (Lille, FRA) 12. 8. 2011, 00.00 | Závodní stůl | Trojband | Evropa |
UMBSvět (4)
World Cup (Antalya, TUR) 15. 2. 2010, 00.00 | Závodní stůl | Trojband | Svět |
World Junior Championship (Hoogeveen, NED) 17. 9. 2010, 00.00 | Závodní stůl | Trojband | Svět |
World Championship (Sluiskil, NED) 20. 10. 2010, 00.00 | Závodní stůl | Trojband | Svět |
World Cup (Hurghada, EGY) 5. 12. 2010, 00.00 | Závodní stůl | Trojband | Svět |