Markup Petr

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
25542 / 857 | 9 | 40.632
1.176
69.48720000 %
11 / 18 | 3 | 1
Závodní stůl: Trojband
20. 9. 2019, 15.00 | Kozák Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.6110
17 / 25 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 9. 2019, 16.15 | Ziogas Janis | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.6802
23 / 41 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2019, 16.00 | Aleš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.5610
40 / 54 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2019, 13.00 | Ferahli Engin | ZS 3B EXTRALIGA
0.7402
16 / 25 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2019, 15.30 | Ferahli Engin | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.6400
11 / 22 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2019, 16.45 | Hambálek Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.5000
18 / 29 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 11. 2019, 16.00 | Gazdoš Ivo | ZS 3B EXTRALIGA
0.6200
38 / 43 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2019, 13.00 | Hájek Radovan | ZS 3B EXTRALIGA
0.8830
33 / 50 | 9 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 11. 2019, 16.00 | Boháč Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.6600
29 / 39 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2019, 13.00 | Galíček Zdeněk | ZS 3B EXTRALIGA
0.7430
20 / 17 | 6 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 10.00 | Kočička Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
1.1762
17 / 25 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 11.00 | Stareček Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.6800
20 / 30 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 16.15 | Stareček Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.6660
14 / 19 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 16.15 | Dirn Marcel | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.7360
31 / 46 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 12. 2019, 14.00 | Škop Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.6730
16 / 35 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2020, 16.00 | Puse Michael | ZS 3B EXTRALIGA
0.4570
33 / 72 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2020, 13.00 | Ferahli Engin | ZS 3B EXTRALIGA
0.4580
20 / 23 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2020, 13.00 | Řehůřek Luděk | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.8692
17 / 25 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2020, 15.45 | Kočička Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.6801
15 / 30 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2020, 17.20 | Stareček Pavel | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.5000
20 / 29 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2020, 19.45 | Dirn Marcel | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.6890
17 / 23 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2020, 16.00 | Gazdoš Ivo | ZS 3B EXTRALIGA
0.7390
25 / 57 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2020, 13.00 | Domanský Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.4380
13 / 34 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 2. 2020, 12.00 | Bača Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.3820
28 / 46 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2020, 13.00 | Dostál Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.6080

5 pins

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
81161 / 433 | 13 | 132.68
3.20
3.93
241.87500000 %
167 / 60 | 10 | 10
Závodní stůl: 5 pins
27. 12. 2019, 13.00 | Truhlář Jan | Kladenské přátelské 5pins | 2. turnaj
2.780
128 / 40 | 10 | 10
Závodní stůl: 5 pins
27. 12. 2019, 15.00 | Soukup Roman | Kladenské přátelské 5pins | 2. turnaj
3.202
163 / 60 | 10 | 10
Závodní stůl: 5 pins
27. 12. 2019, 16.00 | Pechman Jiří | Kladenské přátelské 5pins | 2. turnaj
2.712
125 / 40 | 10 | 10
Závodní stůl: 5 pins
27. 12. 2019, 17.00 | Mondšpígl Tomáš | Kladenské přátelské 5pins | 2. turnaj
3.122
176 / 61 | 13 | 13
Závodní stůl: 5 pins
14. 3. 2020, 12.15 | Mondšpígl Tomáš | 1. MČR 5PINS ZS
2.882
89 / 36 | 12 | 8
Závodní stůl: 5 pins
14. 3. 2020, 15.15 | Dvořáček Václav | 1. MČR 5PINS ZS
2.470
122 / 39 | 13 | 10
Závodní stůl: 5 pins
14. 3. 2020, 16.45 | Kratochvíl Dušan | 1. MČR 5PINS ZS
3.122
191 / 97 | 12 | 11
Závodní stůl: 5 pins
15. 3. 2020, 12.00 | Pohůtka Ladislav | 1. MČR 5PINS ZS
1.960

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
43690 / 1135 | 70.607
1.153
68.65670000 %
30 / 28 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2018, 14.00 | Všetička Luboš | ZS 3B EXTRALIGA
1.0712
30 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 9. 2018, 12.30 | Frühauf Roman | ZS 3B I. LIGA
0.7692
22 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2018, 19.45 | Faus Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.7331
8 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2018, 22.15 | Hambálková Irena | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.2660
19 / 38 | 5
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2018, 13.30 | Dvořáček Jan | ZS 3B I. LIGA
0.5000
17 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2018, 16.15 | Sibai Fouad | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.5660
13 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2018, 21.15 | Kohout Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.4330
28 / 40 | 7
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2018, 13.00 | Ziogas Janis | ZS 3B EXTRALIGA
0.7000
12 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2018, 15.45 | Truhlář Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.4802
10 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2018, 17.00 | Váša Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.4000
29 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2018, 14.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.7252
12 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2019, 12.30 | Přeček Jiří | ZS 3B I. LIGA
0.4000
26 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2019, 16.00 | Kováč Aladar | ZS 3B I. LIGA
0.6502
19 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 12.30 | Stareček Pavel | ZS 3B I. LIGA
0.4870
21 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2019, 14.00 | Domanský Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.5250
23 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2019, 11.00 | Všetička Luboš | ZS 3B EXTRALIGA
0.5752
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2019, 10.00 | Walach Ladislav | ZS 3B EXTRALIGA
0.4002
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2019, 15.00 | Bílek Rudolf | ZS 3B EXTRALIGA
0.5501
14 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2019, 14.00 | Ettel Milan | ZS 3B EXTRALIGA
0.4660
25 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2019, 14.00 | Jaroš Vladimír | ZS 3B EXTRALIGA
0.6252
15 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2019, 13.00 | Hambálek Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.6000
20 / 22 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2019, 15.00 | Bušanský Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.9092
22 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2019, 16.15 | Přeček Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.7332
12 / 19 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2019, 18.45 | Novák Radek | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.6310
9 / 12 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 3. 2019, 12.30 | Novák Radek | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.7500
22 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 3. 2019, 15.30 | Aleš Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.6280
29 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2019, 14.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.7252
7 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 10.00 | Mondšpígl Tomáš | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.4662
12 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 11.30 | Smotlacha Miroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.8002
8 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 14.30 | Červenka Jiří | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.5332
13 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 17.30 | Bálek Martin | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.8662
8 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 20.00 | Dostál Jiří | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.5331
8 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 5. 2019, 11.30 | Červenka Jiří | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.5332
7 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 5. 2019, 14.30 | Smotlacha Miroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.4660
10 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 5. 2019, 16.30 | Bílek Rudolf | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.6662
15 / 13 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 10.30 | Červenka Jiří | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
1.1532
9 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 13.30 | Hambálková Irena | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.6002
7 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 15.30 | Bálek Martin | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.4660
10 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 16.10 | Dvořáček Václav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.6662
9 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 17.00 | Štok Radek | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.6002
16 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 6. 2019, 10.30 | Korec Jaroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - finálový turnaj
0.8002
13 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 6. 2019, 13.15 | Truhlář Jan | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - finálový turnaj
0.6502
13 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 6. 2019, 15.00 | Bálek Martin | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - finálový turnaj
0.5200

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
34677 / 1119 | 80.605
1.333
63.27100000 %
20 / 22 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2017, 22.00 | Hambálek Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.9092
9 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2017, 11.00 | Najzar Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.3602
21 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2017, 14.15 | Sibai Fouad | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.7002
15 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2017, 16.45 | Váša Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.5000
16 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2017, 21.45 | Ettel Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.4572
21 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2017, 10.00 | Walach Ladislav | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.6000
2 / 16 | 1
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2017, 15.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.1250
9 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2017, 19.00 | Boháč Martin | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.6000
14 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2017, 21.30 | Hambálková Irena | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.4660
28 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2017, 14.00 | Rösner Tomáš | ZS 3B EXTRALIGA
0.7002
20 / 37 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2017, 13.00 | Galíček Zdeněk | ZS 3B EXTRALIGA
0.5400
18 / 31 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2017, 14.00 | Vitouš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.5800
11 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2017, 20.30 | Váša Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.3660
21 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2017, 21.45 | Vintrocha Richard | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.7001
30 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 11. 2017, 11.00 | Ziogas Janis | ZS 3B EXTRALIGA
0.7502
22 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2017, 13.00 | Janata Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.5500
28 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 12. 2017, 18.00 | Ferahli Engin | ZS 3B EXTRALIGA
0.7001
19 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2018, 16.00 | Kozák Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.4750
23 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2018, 13.00 | Vedral Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.5750
40 / 30 | 6
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2018, 16.00 | Aleš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
1.3332
18 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2018, 10.00 | Faus Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.6002
15 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2018, 12.30 | Dirn Marcel | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.5001
15 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2018, 19.00 | Ráček Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.4280
20 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2018, 22.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.5710
21 / 32 | 8
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2018, 13.00 | Galíček Zdeněk | ZS 3B EXTRALIGA
0.6560
33 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2018, 16.00 | Bača Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.8250
26 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2018, 13.00 | Hudák Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.6500
22 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 16.00 | Bača Libor | ZS 3B EXTRALIGA
0.5500
30 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 16.00 | Hošek Ondřej | ZS 3B EXTRALIGA
0.7502
23 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2018, 13.00 | Daněk Josef | ZS 3B EXTRALIGA
0.5752
18 / 24 | 7
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 20.30 | Boháč Martin | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.7500
17 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 22.00 | Walach Ladislav | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.5662
17 / 29 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 8. 2018, 12.00 | Werner Uwe | Länderkampf 2018
0.5860
15 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 8. 2018, 15.00 | Kleinpennig Hermann | Länderkampf 2018
0.3940

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24458 / 867 | 60.528
0.900
63.61110000 %
16 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2016, 17.00 | Bílek Rudolf | VS 3B VELKÁ CENA | 1. VC KLADNO
0.5332
15 / 27 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2016, 19.00 | Aleš Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 1. VC KLADNO
0.5550
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 9. 2016, 12.00 | Vala Miroslav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4250
13 / 37 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2016, 16.00 | Ettel Milan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3510
15 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 10. 2016, 14.00 | Hroník Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3750
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 10. 2016, 10.00 | Chytil Rudolf | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3752
27 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2016, 10.00 | Purkyt Tomáš | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6752
19 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2016, 14.00 | Aleš Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5420
16 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2016, 10.00 | Švára Libor | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.5332
12 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2016, 14.00 | Filip Antonín | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.4000
19 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2016, 12.00 | Hambálek Vladimír | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4750
24 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 12. 2016, 18.00 | Sibai Fouad | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6002
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2017, 11.00 | Ettel Milan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4250
27 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2017, 11.00 | Bálek Martin | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6752
16 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2017, 12.00 | Toth Jiří | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.5332
13 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2017, 13.00 | Hambálková Irena | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.4330
30 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 13.00 | Vitouš Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.7890
36 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
26. 2. 2017, 13.00 | Janata Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.9002
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2017, 15.00 | Přeček Jiří | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3750
22 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2017, 12.00 | Popeňažník Lukáš | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5500
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 3. 2017, 12.00 | Kalabis Petr | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4250
16 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2017, 12.00 | Adámek Petr | VS MČR TROJBAND
0.5332
12 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2017, 16.00 | Ziogas Janis | VS MČR TROJBAND
0.4000
29 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 5. 2017, 13.00 | Vala Miroslav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.7252

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
33589 / 1101 | 60.535
0.857
70.11900000 %
18 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2015, 10.00 | Kubík Tomáš | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
0.6002
18 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2015, 12.00 | Kubík Tomáš | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
0.6002
15 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2015, 17.00 | Bílek Rudolf | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
0.5000
20 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2015, 19.00 | Novák Radek | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
0.6662
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 10. 2015, 10.00 | Sibai Fouad | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4000
21 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 10. 2015, 13.00 | Ferahli Engin | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5251
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 10. 2015, 16.00 | Bača Adam | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4250
26 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2015, 13.00 | Tichák Josef | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6660
21 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2015, 10.00 | Bača Libor | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5252
14 / 28 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2015, 14.30 | Bača Adam | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5000
14 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2015, 19.00 | Krausová Veronika | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3501
18 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2015, 10.00 | Ziogas Janis | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4500
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2015, 13.00 | Tichák Josef | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5750
17 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2015, 17.30 | Ziogas Janis | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4250
14 / 30 | 6
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2015, 13.00 | Chytil Rudolf | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.4662
17 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2015, 14.00 | Koky Dušan | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.5662
2 / 12 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2015, 16.00 | Gazdoš Ivo | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.1660
20 / 29 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2015, 18.00 | Bílek Rudolf | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.6892
13 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2016, 17.00 | Hambálek Vladimír | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
0.4330
14 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2016, 19.00 | Hambálková Irena | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
0.4660
5 / 30 | 1
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2016, 22.00 | Koky Dušan | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.1660
20 / 29 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 2. 2016, 10.00 | Sibai Fouad | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.6892
22 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2016, 10.00 | Váša Marek | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5780
30 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2016, 11.30 | Korec Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.8572
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2016, 14.30 | Krausová Veronika | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4752
21 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2016, 10.00 | Váša Marek | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5252
21 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2016, 14.30 | Joch Štěpán | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5252
30 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2016, 11.30 | Sibai Fouad | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.7502
15 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2016, 18.00 | Židů Tomáš | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.5001
10 / 13 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2016, 22.00 | Kohout Štěpán | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.7690
13 / 28 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 2016, 16.00 | Korec Jaroslav | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.4640
15 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 2016, 20.00 | Bača Tomáš | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.5000
30 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 8. 2016, 18.00 | Klingel Ronald | Kladno x Sachsen-Anhalt
0.7502

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
39669 / 1361 | 60.491
0.800
63.83590000 %
24 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2014, 10.00 | Sibai Fouad | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6002
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2014, 14.30 | Walach Ladislav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4000
27 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2014, 19.00 | Truhlář Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6752
24 / 34 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 10.30 | Váša Marek | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.7050
13 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 13.30 | Aleš Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4330
29 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 16.30 | Korec Jaroslav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.7252
20 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Frühauf Roman | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
0.8002
26 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Váša Marek | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
0.6502
15 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Kohout Štěpán | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
0.4280
13 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Bača Tomáš | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
0.3250
18 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Hudák Jan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
0.6002
13 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2014, 11.30 | Tichák Josef | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3420
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2014, 14.30 | Židů Tomáš | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4502
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2014, 17.30 | Sibai Fouad | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4252
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2014, 18.30 | Korec Jaroslav | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 3. OT HAVÍŘOV
0.4250
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2014, 20.00 | Coufalík Ivo | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 3. OT HAVÍŘOV
0.3750
15 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2014, 12.00 | Bača Tomáš | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 3. OT HAVÍŘOV
0.3750
12 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2015, 10.00 | Galíček Zdeněk | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.3870
14 / 27 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2015, 16.00 | Popeňažník Lukáš | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.5180
24 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2015, 11.30 | Uher Miroslav ml. | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.6852
20 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 2015, 00.00 | Židů Tomáš | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 4. OT JABLONEC
0.6662
11 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 2015, 00.00 | Židů Tomáš | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 4. OT JABLONEC
0.3661
11 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2015, 16.00 | Ferahli Engin | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.2750
29 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2015, 00.00 | Váša Marek | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 5. OT PROSTĚJOV
0.7250
3 / 35 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2015, 14.00 | Kohout Štěpán | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 5. OT PROSTĚJOV
0.0850
15 / 32 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2015, 17.00 | Galíček Zdeněk | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 5. OT PROSTĚJOV
0.4680
9 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Hambálek Vladimír | VS MČR Trojband
0.3000
14 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Joch Štěpán | VS MČR Trojband
0.4660
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 3. 2015, 10.00 | Tichák Josef | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4000
12 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2015, 13.00 | Židů Tomáš | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3000
13 / 28 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 3. 2015, 11.30 | Váša Marek | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4640
20 / 33 | 6
Závodní stůl: Trojband
29. 3. 2015, 14.30 | Aleš Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6060
20 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 3. 2015, 17.30 | Krausová Veronika | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5002
27 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 3. 2015, 19.00 | Truhlář Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6752
18 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2015, 10.00 | Kohout Štěpán | 3B OPEN TOUR 2014-15 | Finále TOP10 BRNO
0.4502
27 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2015, 12.00 | Váša Marek | 3B OPEN TOUR 2014-15 | Finále TOP10 BRNO
0.6750
11 / 28 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2015, 17.00 | Galíček Zdeněk | 3B OPEN TOUR 2014-15 | Finále TOP10 BRNO
0.3920
23 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2015, 19.00 | Hudák Jan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | Finále TOP10 BRNO
0.5751

2013/2014

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
42789 / 1525 | 90.517
1.333
65.64060000 %
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2013, 10.00 | Walach Ladislav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.5000
26 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2013, 14.30 | Hambálková Irena | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.6502
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2013, 19.00 | Vitouš Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.4500
24 / 38 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2013, 11.30 | Váša Marek | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.6310
24 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2013, 14.30 | Aleš Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.6000
15 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2013, 13.00 | Korec Jaroslav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.3750
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2013, 17.30 | Kafka Jan st. | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.3751
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2013, 19.00 | Škrášek Ivan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.4002
13 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2013, 10.00 | Štefan Josef | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 2. OT Ekvita Kladno
0.4332
15 / 26 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2013, 10.00 | Aleš Jan | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 2. OT Ekvita Kladno
0.5760
25 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2013, 11.00 | Bálek Martin | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.6252
28 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2013, 11.00 | Zíka Petr | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.7001
28 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2013, 15.30 | Lacina František | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.7002
11 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
9. 11. 2013, 10.00 | Tichák Josef | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.2750
10 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 11. 2013, 14.30 | Židů Tomáš | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.2501
15 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 12. 2013, 18.00 | Vintrocha Richard | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 3. OT Havířov
0.5000
20 / 15 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 12. 2013, 19.00 | Stareček Vladimír | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 3. OT Havířov
1.3332
15 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2014, 10.00 | Tichák Josef | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.3750
21 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2014, 14.30 | Židů Tomáš | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.5252
26 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2014, 11.30 | Kohout Štěpán | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.6660
17 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2014, 14.30 | Novák Radek | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.4850
30 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2014, 11.30 | Korec Jaroslav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.7692
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2014, 17.30 | Škrášek Ivan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.5002
14 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 2. 2014, 10.00 | Korec Jaroslav | VS MČR 3B - AKK Brno
0.4661
20 / 27 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 2. 2014, 10.00 | Korec Jaroslav | VS MČR 3B - AKK Brno
0.7402
21 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 2. 2014, 12.00 | Bača Miroslav | VS MČR 3B - AKK Brno
0.7000
8 / 29 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 2. 2014, 17.00 | Dostál Martin | VS MČR 3B - AKK Brno
0.2750
11 / 39 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 2. 2014, 19.00 | Ráček Milan | VS MČR 3B - AKK Brno
0.2820
24 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 3. 2014, 15.30 | Březina Adam | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.6002
27 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 3. 2014, 12.30 | Kohout Štěpán | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 4. OT Jablonec
0.6752
14 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 3. 2014, 14.00 | Korec Jaroslav | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 4. OT Jablonec
0.3500
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 3. 2014, 17.00 | Aleš Jan | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 4. OT Jablonec
0.4000
22 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2014, 10.00 | Váša Marek | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
0.5502
26 / 40 | 9
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2014, 12.30 | Vydra Roman | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
0.6502
7 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2014, 17.00 | Stareček Pavel | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
0.1750
12 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 5. 2014, 10.00 | Váša Marek | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 5. OT Kulečník Prostějov
0.4000
13 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 5. 2014, 12.00 | Novák Radek | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 5. OT Kulečník Prostějov
0.5200
30 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 5. 2014, 15.00 | Coufalík Ivo | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 5. OT Kulečník Prostějov
0.7502
12 / 32 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 5. 2014, 00.00 | Domanský Pavel | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | Finálový turnaj TOP 10
0.3750
20 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 5. 2014, 00.00 | Váša Marek | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | Finálový turnaj TOP 10
0.5000
18 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 5. 2014, 00.00 | Joch Štěpán | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | Finálový turnaj TOP 10
0.4500
22 / 31 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 5. 2014, 00.00 | Kohout Štěpán | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | Finálový turnaj TOP 10
0.7090

2012/2013

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
29500 / 1052 | 50.475
1.125
56.43340000 %
7 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 9. 2012, 00.00 | Kohout Štěpán | Klubový turnaj 3B
0.2800
21 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 9. 2012, 00.00 | Vitouš Jan | Klubový turnaj 3B
0.6000
24 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 9. 2012, 00.00 | Kafka Jan st. | Klubový turnaj 3B
0.6002
29 / 56 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2012, 12.00 | Váša Marek | 3B EXTRALIGA VS
0.5170
29 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2012, 10.00 | Vokáček Václav | 3B EXTRALIGA VS
0.4832
15 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2012, 12.00 | Váša Marek | OPEN TOUR 3B | 1.OPEN TOUR 3B
0.5000
15 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2012, 12.00 | Aleš Jan | OPEN TOUR 3B | 1.OPEN TOUR 3B
0.5001
17 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2012, 10.00 | Líška Antonín ml. | 3B EXTRALIGA VS
0.2830
15 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2012, 15.00 | Stareček Vladimír | OPEN TOUR 3B | 2.OPEN TOUR 3B
0.5000
9 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2012, 17.00 | Bača Tomáš | OPEN TOUR 3B | 2.OPEN TOUR 3B
0.3000
33 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2013, 10.00 | Roček Josef | 3B EXTRALIGA VS
0.5502
0
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 10.00 | Korec Jaroslav | OPEN TOUR 3B | VS MČR 3B - pořadí + body
18 / 16 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Hudák Jan | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.A Jablonec
1.1250
23 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Přeček Jiří | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.A Jablonec
0.5750
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Váša Marek | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.A Jablonec
0.4000
30 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Škrášek Ivan | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.A Jablonec
0.8332
17 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Hovorka Štěpán | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.A Jablonec
0.4252
9 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 16.30 | Dostál Martin | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.A Jablonec
0.2720
21 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 19.00 | Hájek Radovan | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.A Jablonec
0.5250
14 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 1. 2013, 12.00 | Aleš Jan | 3B EXTRALIGA VS
0.3500
37 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 3. 2013, 15.00 | Přeček Jiří | 3B EXTRALIGA VS
0.6162
18 / 47 | 2
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2013, 10.00 | Dostál Martin | 3B EXTRALIGA VS
0.3830
6 / 22 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2013, 16.00 | Ráček Milan | OPEN TOUR 3B | 3.OPEN TOUR 3B
0.2720
12 / 28 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2013, 16.00 | Ráček Milan | OPEN TOUR 3B | 3.OPEN TOUR 3B
0.4280
7 / 23 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2013, 16.00 | Bača Miroslav | OPEN TOUR 3B | 4.OPEN TOUR 3B
0.3040
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2013, 16.00 | Bača Tomáš | OPEN TOUR 3B | 4.OPEN TOUR 3B
0.4000
16 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2013, 16.00 | Boháč Martin | OPEN TOUR 3B | 4.OPEN TOUR 3B
0.5160
13 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2013, 16.00 | Šnyta Radek | OPEN TOUR 3B | 4.OPEN TOUR 3B
0.4332
13 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2013, 16.00 | Váša Marek | OPEN TOUR 3B | 4.OPEN TOUR 3B
0.4332

2011/2012

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
34835 / 1616 | 70.516
0.852
1.666
73.24560000 %
26 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 10. 2011, 10.00 | Vitouš Jan | Extraliga v trojbandu
0.4330
30 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2011, 14.00 | Tichák Josef | Extraliga v trojbandu
0.5000
33 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2011, 14.00 | Kozák Adam | Extraliga v trojbandu
0.5502
29 / 34 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2011, 10.00 | Koky Dušan | Kvalifikace pro 1. Grand prix v trojbandu
0.8522
29 / 44 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2011, 12.00 | Štefan Josef | Kvalifikace pro 1. Grand prix v trojbandu
0.6592
28 / 70 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2011, 14.00 | Kadaník Marcel | Kvalifikace pro 1. Grand prix v trojbandu
0.4000
39 / 71 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2011, 16.00 | Přeček Jiří | Kvalifikace pro 1. Grand prix v trojbandu
0.5490
30 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2011, 20.00 | Korec Jaroslav | Kvalifikace pro 1. Grand prix v trojbandu
0.7892
31 / 47 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 11. 2011, 14.00 | Hambálek Vladimír | Extraliga v trojbandu
0.6590
23 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2011, 19.00 | Novák Radek | 1. Grand prix v trojbandu
0.5890
4 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2011, 21.00 | Kohout Štěpán | 1. Grand prix v trojbandu
0.2660
44 / 65 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2011, 15.00 | Frühauf Roman | 1. Grand prix v trojbandu
0.6762
11 / 41 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2011, 19.00 | Purkyt Tomáš | 1. Grand prix v trojbandu
0.2680
40 / 54 | 7
Závodní stůl: Trojband
26. 11. 2011, 14.00 | Líška Antonín ml. | Extraliga v trojbandu
0.7402
21 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2011, 10.00 | Tichák Josef | Extraliga v trojbandu
0.5670
0
Závodní stůl: Trojband
7. 1. 2012, 14.00 | Rybák Jiří | Extraliga v trojbandu
2
29 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 1. 2012, 10.00 | Bílek Rudolf | Extraliga v trojbandu
0.4832
18 / 33 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2012, 10.00 | Váša Marek | 2. Grand prix v trojbandu
0.5450
8 / 33 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2012, 10.00 | Gazdoš Ivo | 2. Grand prix v trojbandu
0.2420
32 / 68 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2012, 10.00 | Aleš Jan | 2. Grand prix v trojbandu
0.4700
37 / 65 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2012, 10.00 | Masár Stanislav | 2. Grand prix v trojbandu
0.5692
23 / 56 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2012, 10.00 | Aleš Jan | Extraliga v trojbandu
0.4100
33 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2012, 14.00 | Kozák Adam | Extraliga v trojbandu
0.5502
28 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2012, 14.00 | Chytil Rudolf | Extraliga v trojbandu
0.4662
33 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2012, 14.00 | Hovorka Štěpán | Extraliga v trojbandu
0.5502
14 / 29 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2012, 12.00 | Kohout Štěpán | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.4820
20 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2012, 12.00 | Hudák Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.5400
13 / 47 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2012, 12.00 | Kafka Jan st. | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.2760
34 / 59 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2012, 14.00 | Domanský Pavel | Extraliga v trojbandu
0.5760
0
Závodní stůl: Trojband
27. 4. 2012, 17.00 | Rybák Jiří | Extraliga v trojbandu
2
10 / 34 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2012, 10.00 | Přeček Jiří | Extraliga v trojbandu
0.2940
23 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2012, 17.00 | Domanský Pavel | Extraliga v trojbandu
0.3830
25 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 4. 2012, 10.00 | Chytil Rudolf | Extraliga v trojbandu
0.4160
37 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 5. 2012, 10.00 | Bouček Václav | Extraliga v trojbandu
0.6162

2010/2011

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
38876 / 2003 | 80.437
0.701
0.882
84.06910000 %
22 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 9. 2010, 10.00 | Englic Martin | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.4402
36 / 74 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 9. 2010, 16.30 | Hudák Jan | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.4862
18 / 50 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2010, 12.00 | Váša Marek | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.3600
29 / 48 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2010, 14.00 | Kadaník Marcel | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.6042
6 / 30 | 1
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2010, 10.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu
0.2000
20 / 43 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2010, 10.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu
0.4650
10 / 31 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2010, 10.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu
0.3220
15 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2010, 18.00 | Absolon Jiří | Extraliga v trojbandu
0.2500
14 / 46 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2010, 10.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix v trojbandu
0.3040
15 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2010, 10.00 | Šlechta Jan | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix v trojbandu
0.3000
11 / 34 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2010, 10.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix v trojbandu
0.3230
23 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 11. 2010, 10.00 | Stareček Pavel | Extraliga v trojbandu
0.3830
20 / 42 | 2
Závodní stůl: Trojband
26. 11. 2010, 13.30 | Walach Ladislav | Grand Prix v trojbandu | 4. Grand Prix v trojbandu
0.4760
36 / 68 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 11. 2010, 20.30 | Kružlic Robert | Grand Prix v trojbandu | 4. Grand Prix v trojbandu
0.5292
25 / 74 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2010, 17.30 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | 4. Grand Prix v trojbandu
0.3370
3 / 14 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 12. 2010, 10.00 | Magnussen Tommy Pallud. | Extraliga v trojbandu
0.2140
26 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 12. 2010, 14.00 | Doubek Vladimír | Extraliga v trojbandu
0.4332
21 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2011, 14.00 | Ležák Václav | Extraliga v trojbandu
0.3500
28 / 60 | 6
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2011, 14.00 | Toth Jiří | Extraliga v trojbandu
0.4662
19 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 12.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1. kolo - skupina B
0.5580
7 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 12.00 | Novák Radek | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1. kolo - skupina B
0.2330
25 / 71 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 12.00 | Hambálek Vladimír | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1. kolo - skupina B
0.3520
21 / 42 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 12.00 | Aleš Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1. kolo - skupina B
0.5000
32 / 61 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 12.00 | Šimek Stanislav | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1. kolo - skupina B
0.5240
37 / 57 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 12.00 | Kadaník Marcel | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1. kolo - skupina B
0.6492
36 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2011, 14.00 | Pešta Martin | Extraliga v trojbandu
0.6002
22 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2011, 14.00 | Doubek Vladimír | Extraliga v trojbandu
0.3661
31 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2011, 14.00 | Kavka Petr | Extraliga v trojbandu
0.5162
35 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 4. 2011, 14.00 | Filip Antonín | Extraliga v trojbandu
0.5832
34 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 4. 2011, 10.00 | Šimek Stanislav | Extraliga v trojbandu
0.5662
13 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 4. 2011, 14.00 | Šimek Stanislav | Extraliga v trojbandu
0.2160
40 / 57 | 8
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2011, 14.00 | Masár Stanislav | Extraliga v trojbandu
0.7011
20 / 43 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 5. 2011, 17.00 | Stareček Pavel | Extraliga v trojbandu
0.4650
35 / 54 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 5. 2011, 10.00 | Dvořáček Jan | Extraliga v trojbandu
0.6480
26 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 5. 2011, 14.00 | Držík Jan | Extraliga v trojbandu
0.4331
30 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 5. 2011, 10.00 | Tunkr Martin | Extraliga v trojbandu
0.5000
19 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2011, 14.00 | Kadaník Marcel | Extraliga v trojbandu
0.3160
16 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2011, 14.00 | Březina Adam | Extraliga v trojbandu
0.2660

2009/2010

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
23537 / 1122 | 50.478
0.657
0.800
79.67360000 %
37 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2009, 10.00 | Pešta Martin | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.6162
30 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2009, 14.00 | Frühauf Roman | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5002
22 / 49 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2009, 18.00 | Tichý Miloslav | 1. Grand Prix v trojbandu
0.4490
29 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 11. 2009, 14.00 | Šinárek Stanislav | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.4832
24 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2009, 13.00 | Englic Martin | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.4000
28 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2009, 15.00 | Toth Jiří | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.4662
25 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 1. 2010, 10.00 | Bálek Martin | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.4160
11 / 17 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2010, 14.00 | Kohout Štěpán | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Kladno
0.6470
20 / 49 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2010, 18.00 | Masár Stanislav | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Kladno
0.4080
20 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 10.00 | Hambálek Vladimír | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Kladno
0.5550
18 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 10.00 | Novák Radek | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Kladno
0.5800
0
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 12.00 | Milko Lukáš | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Kladno
2
23 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 14.00 | Kappel Daniel | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Kladno
0.5750
23 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 20.00 | Popeňažník Lukáš | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Kladno
0.6570
14 / 39 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Kohout Štěpán | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.3590
26 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2010, 12.00 | Tichák Josef | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.4332
33 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2010, 10.00 | Roček Josef | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5502
18 / 48 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2010, 15.00 | Truksa Otakar | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.3750
30 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2010, 10.00 | Korec Jaroslav | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5000
24 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 4. 2010, 10.00 | Doubek Vladimír | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.4000
12 / 43 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2010, 08.00 | Boháč Martin | Mistrovství České republiky dvojic v trojbandu
0.2790
35 / 72 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2010, 08.00 | Zembinský René | Mistrovství České republiky dvojic v trojbandu
0.4862
35 / 63 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2010, 20.00 | Aleš Jan | Mistrovství České republiky dvojic v trojbandu
0.5550

2008/2009

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
28602 / 1334 | 70.451
0.736
1.142
81.02290000 %
40 / 57 | 7
Závodní stůl: Trojband
5. 10. 2008, 10.00 | Bartoš Pavel | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.7012
31 / 75 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 10. 2008, 18.00 | Ležák Václav | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.4130
31 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 10. 2008, 10.00 | Pešta Martin | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5162
17 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 11. 2008, 10.00 | Hambálek Vladimír | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.2830
30 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 11. 2008, 13.00 | Bálek Martin | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5000
22 / 55 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2008, 10.00 | Tichák Josef | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.4000
38 / 69 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2008, 10.00 | Pohůtka Ladislav | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu - Ústí nad Labem
0.5502
22 / 50 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2008, 14.00 | Novák Pavel | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu - Ústí nad Labem
0.4402
14 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2008, 20.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu - Ústí nad Labem
0.4660
14 / 19 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 12. 2008, 10.00 | Daněk Josef | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu - Ústí nad Labem
0.7360
27 / 44 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 12. 2008, 14.00 | Englic Martin | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu - Ústí nad Labem
0.6132
31 / 60 | 6
Závodní stůl: Trojband
14. 12. 2008, 10.00 | Bálek Martin | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5162
26 / 57 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 1. 2009, 10.00 | Aleš Jan | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.4560
22 / 49 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2009, 10.00 | Hudák Jan | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.4490
0
Závodní stůl: Trojband
31. 1. 2009, 10.00 | Berdis Vratislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - kvalifikace
2
15 / 51 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 2. 2009, 10.00 | Hambálek Vladimír | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.2940
18 / 53 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 2. 2009, 10.00 | Daněk Josef | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.3390
27 / 75 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 14.00 | Pohůtka Ladislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina A
0.3600
28 / 58 | 5
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 18.00 | Přeček Jiří | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina A
0.4822
14 / 31 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 10.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina A
0.4510
29 / 64 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 14.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina A
0.4530
7 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 17.00 | Hudák Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina A
0.2250
17 / 43 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 17.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina A
0.3950
18 / 42 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 20.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina A
0.4280
19 / 43 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2009, 10.00 | Aleš Jan | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.4410
15 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 3. 2009, 10.00 | Novák Radek | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.4540
12 / 21 | 7
Závodní stůl: Trojband
24. 4. 2009, 20.00 | Stareček Vladimír | MR 3B dvojic
0.5710
18 / 44 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 4. 2009, 10.00 | Kadaník Marcel | MR 3B dvojic
0.4090

2007/2008

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24552 / 1228 | 50.449
0.678
0.882
83.89060000 %
18 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2007, 10.00 | Bartoš Pavel | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.3000
38 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
30. 9. 2007, 10.00 | Bartoš Pavel | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.6332
22 / 58 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2007, 10.00 | Hambálek Vladimír | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.3790
25 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2007, 10.00 | Bálek Martin | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.4160
22 / 43 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Přeček Jiří | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
0.5110
26 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2007, 10.00 | Fišera Oldřich | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.4332
33 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 12. 2007, 10.00 | Kavka Petr | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.5500
29 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 12. 2007, 10.00 | Tichý Miloslav | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.4832
22 / 47 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2008, 00.00 | Hambálková Irena | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
0.4680
13 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2008, 10.00 | Škop Pavel | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.3250
40 / 59 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2008, 00.00 | Bálek Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - kvalifikace
0.6782
16 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 2. 2008, 10.00 | Truksa Otakar | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.2660
29 / 58 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 2. 2008, 10.00 | Janata Jan | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.5000
13 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.3330
40 / 73 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Novák Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.5472
10 / 29 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.3440
11 / 37 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Váša Marek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.2970
14 / 50 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.2800
36 / 69 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Faus Marek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.5212
14 / 29 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Hudák Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.4820
22 / 43 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 3. 2008, 10.00 | Vitouš Jan | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.5110
22 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 3. 2008, 10.00 | Walach Ladislav | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.3660
24 / 49 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 5. 2008, 00.00 | Novák Pavel | MČR dvojic v trojbandu
0.4890
13 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 5. 2008, 00.00 | Kohout Štěpán | MČR dvojic v trojbandu
0.5200

2006/2007

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20410 / 1011 | 80.405
0.550
0.520
56.70820000 %
30 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2006, 10.00 | Bača Miroslav | Extraliga v trojbandu
0.5000
27 / 60 | 8
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2006, 10.00 | Kavka Petr | Extraliga v trojbandu
0.4500
13 / 37 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2006, 00.00 | Šlechta Jan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - BRNO
0.3510
33 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2006, 10.00 | Škop Pavel | Extraliga v trojbandu
0.5500
16 / 50 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2006, 00.00 | Bartoš Pavel | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
0.3200
17 / 44 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 12. 2006, 10.00 | Daněk Josef | Extraliga v trojbandu
0.3860
14 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2006, 10.00 | Tichý Miloslav | Extraliga v trojbandu
0.2330
15 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2007, 10.00 | Bálek Martin | Extraliga v trojbandu
0.2500
13 / 48 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2007, 14.00 | Hájek Radovan | Extraliga v trojbandu
0.2700
30 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2007, 10.00 | Filip Antonín | Extraliga v trojbandu
0.5000
22 / 45 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2007, 10.00 | Aleš Jan | Extraliga v trojbandu
0.4880
0
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Hambálková Irena | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Bálek Martin | Extraliga v trojbandu
2
30 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2007, 14.00 | Rybák Jiří | Extraliga v trojbandu
0.5000
28 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2007, 19.00 | Ležák Václav | Extraliga v trojbandu
0.4662
22 / 53 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 4. 2007, 10.00 | Šlechta Jan | Extraliga v trojbandu
0.4150
22 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 5. 2007, 12.00 | Ležák Václav | Extraliga v trojbandu
0.3660
24 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 5. 2007, 10.00 | Šícha František | Extraliga v trojbandu
0.4002
28 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 6. 2007, 10.00 | Vitouš Jan | Extraliga v trojbandu
0.4660
26 / 74 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Dvořáček Jan | MR 3B dvojic
0.3510

Malý stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1090 / 111 | 40.810
1.200
71.42860000 %
8 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2019, 12.40 | Krausová Veronika | Ekvita carom | 1. turnaj
0.5331
10 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2019, 13.00 | Váša Marek | Ekvita carom | 1. turnaj
0.9090
2 / 4 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2019, 13.20 | Soukup Roman | Ekvita carom | 1. turnaj
0.5000
12 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2019, 13.20 | Pechman Vít | Ekvita carom | 1. turnaj
1.0902
10 / 10 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2019, 16.30 | Korec Jaroslav | Ekvita carom | 1. turnaj
1.0000
8 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 12.00 | Majer Jaroslav | Ekvita carom | Vánoční turnaj 2019
0.5331
12 / 14 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 13.20 | Đuranović Miodrag | Ekvita carom | Vánoční turnaj 2019
0.8572
6 / 11 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 14.20 | Novák Radek | Ekvita carom | Vánoční turnaj 2019
0.5450
12 / 10 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 15.00 | Štěpánek Jiří | Ekvita carom | Vánoční turnaj 2019
1.2002
10 / 10 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 16.50 | Purkyt Tomáš | Ekvita carom | Vánoční turnaj 2019
1.0000

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
32399 / 461 | 50.865
2.400
2.333
95.91350000 %
12 / 14 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 11.50 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 2. turnaj
0.8572
12 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 13.20 | Čermák Jan | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 2. turnaj
0.8572
6 / 14 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 14.50 | Hajný David | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 2. turnaj
0.4280
15 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 17.00 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 2. turnaj
0.7892
13 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 18.30 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 2. turnaj
0.8660
12 / 5 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 11.00 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 3. turnaj - Vánoční
2.4002
12 / 14 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 14.00 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 3. turnaj - Vánoční
0.8572
12 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 16.00 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 3. turnaj - Vánoční
1.3332
12 / 11 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 17.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 3. turnaj - Vánoční
1.0901
14 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 17.25 | Pohůtka Ladislav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 3. turnaj - Vánoční
0.7770
12 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 12.30 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 4. turnaj
1.3332
12 / 13 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 14.00 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 4. turnaj
0.9231
12 / 11 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 14.30 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 4. turnaj
1.0902
15 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 15.30 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 4. turnaj
0.8332
24 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 17.00 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 4. turnaj
0.8880
11 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2019, 11.30 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 5. turnaj
0.7332
12 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2019, 13.00 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 5. turnaj
0.8002
12 / 14 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2019, 14.30 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 5. turnaj
0.8572
15 / 19 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2019, 15.15 | Pešta Marek | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 5. turnaj
0.7892
14 / 21 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2019, 16.45 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 5. turnaj
0.6660
12 / 10 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 6. 2019, 12.00 | Kratochvíl Dušan | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 7. turnaj - Závěrečný
1.2002
12 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 6. 2019, 12.30 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 7. turnaj - Závěrečný
0.8002
12 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 6. 2019, 14.30 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 7. turnaj - Závěrečný
0.8002
12 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 6. 2019, 15.05 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 7. turnaj - Závěrečný
0.6000
10 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 7. 2019, 11.15 | Frühauf Roman | 7. Gigaturnaj
0.6662
11 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 7. 2019, 12.55 | Bartaloš Petr | 7. Gigaturnaj
0.7332
12 / 11 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 7. 2019, 14.35 | Rubinstein Tomáš | 7. Gigaturnaj
1.0902
15 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 7. 2019, 19.15 | Bartaloš Petr | 7. Gigaturnaj
1.0712
15 / 13 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 7. 2019, 20.00 | Korec Jaroslav | 7. Gigaturnaj
1.1532
14 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 7. 2019, 20.50 | Kafka Jan st. | 7. Gigaturnaj
0.6080
15 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 7. 2019, 21.15 | Kudlík Vlastimil | 7. Gigaturnaj
1.0002

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
811714 / 2116 | 80.810
3.333
0.666
84.85150000 %
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 9. 2017, 17.30 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
30 / 33 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 9. 2017, 18.45 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9092
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 9. 2017, 20.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8572
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 10. 2017, 17.30 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7892
30 / 32 | 7
Malý stůl: Trojband
12. 10. 2017, 18.45 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9372
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 10. 2017, 20.00 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0002
16 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2017, 17.30 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6400
15 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2017, 18.45 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7500
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2017, 20.00 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0341
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2017, 17.30 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0002
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2017, 18.45 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0002
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2017, 20.00 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2017, 17.30 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2017, 18.45 | Lewis John | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0002
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2017, 20.00 | Hejcman Daniel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1532
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2017, 17.30 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
24 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2017, 18.45 | Brabec Karel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6001
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2017, 20.00 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9372
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2017, 17.30 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
30 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2017, 18.45 | Klír Viktor | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
30 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2017, 20.00 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
4 / 7 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 12.30 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
0.5710
9 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 13.30 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
0.7502
10 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 17.30 | Štok Radek | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
1.1112
10 / 10 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 20.30 | Dvořáček Václav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
1.0002
4 / 13 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 22.00 | Đuranović Miodrag | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
0.3070
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2018, 17.30 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
23 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2018, 18.45 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5750
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2018, 20.00 | Frühauf Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5500
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2018, 17.30 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0342
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2018, 18.45 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0002
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2018, 20.00 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7892
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2018, 17.30 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4502
15 / 33 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2018, 18.45 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4540
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2018, 20.00 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
5 / 6 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 12.30 | Kafka Jan st. | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
0.8330
10 / 3 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 14.00 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
3.3332
9 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 15.00 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
0.7502
3 / 5 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 19.30 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
0.6000
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2018, 17.30 | Lewis John | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9092
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2018, 18.45 | Hejcman Daniel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2018, 20.00 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1532
16 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2018, 17.30 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8000
23 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2018, 18.45 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8840
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2018, 20.00 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
30 / 35 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2018, 20.00 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8572
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2018, 20.00 | Havlíček Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8572
23 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2018, 20.00 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 4. 2018, 18.00 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9672
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 4. 2018, 18.45 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
30 / 24 | 7
Malý stůl: Trojband
4. 4. 2018, 20.00 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2502
30 / 22 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2018, 17.30 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.3632
30 / 26 | 8
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2018, 18.45 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1532
30 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2018, 20.00 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 17.30 | Brabec Karel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9092
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 18.45 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 20.00 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9672
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 5. 2018, 17.30 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8572
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 5. 2018, 18.45 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 5. 2018, 20.00 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
27 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2018, 16.00 | Mondšpígl Tomáš | 28. MČR TROJBAND MS
0.7712
21 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2018, 10.00 | Galíček Zdeněk | 28. MČR TROJBAND MS
1.0000
9 / 14 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2018, 13.00 | Gazdoš Ivo | 28. MČR TROJBAND MS
0.6420
8 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2018, 18.30 | Galíček Zdeněk | MČR TROJBAND D3 MS
0.6660
24 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 10.30 | Křístek Martin | MČR TROJBAND D3 MS
0.8000
16 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 13.00 | Bača Miroslav | MČR TROJBAND D3 MS
0.7610
25 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 16.45 | Řehůřek Luděk | MČR TROJBAND D3 MS
0.7140
2 / 8 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2018, 12.00 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 6. turnaj - Finálový
0.2500
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2018, 13.30 | Hejcman Daniel | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 6. turnaj - Finálový
0.8332
10 / 5 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2018, 15.00 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 6. turnaj - Finálový
2.0002
6 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2018, 16.00 | Vejvoda Vladimír | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 6. turnaj - Finálový
0.4002
15 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2018, 16.00 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 6. turnaj - Finálový
0.7892
8 / 14 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2018, 18.00 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 6. turnaj - Finálový
0.5710
10 / 7 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 11.25 | Peter Jaroslav | Došťouch sezóny 2017/2018
1.4282
7 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 13.55 | Šlambor Aleš | Došťouch sezóny 2017/2018
0.5832
10 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 15.35 | Vintrocha Richard | Došťouch sezóny 2017/2018
1.1112
8 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 16.25 | Vintrocha František | Došťouch sezóny 2017/2018
0.6662
12 / 10 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 20.35 | Soukup Roman | Došťouch sezóny 2017/2018
1.2002
15 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 21.50 | Dirn Marcel | Došťouch sezóny 2017/2018
1.6662
6 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 23.00 | Stareček Pavel | Došťouch sezóny 2017/2018
0.5450

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1081972 / 2409 | 110.818
2.000
1.500
88.62920000 %
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2016, 17.30 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8572
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2016, 18.45 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2016, 20.00 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2016, 17.30 | Tichý Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0342
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2016, 18.45 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2016, 20.00 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1112
10 / 10 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 11.30 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 1. turnaj
1.0002
10 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 14.30 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 1. turnaj
0.9092
9 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 16.30 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 1. turnaj
0.7502
8 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 19.30 | Zbranek Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 1. turnaj
0.5332
7 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 21.00 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 1. turnaj
0.4660
20 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2016, 17.30 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2016, 18.45 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2016, 20.00 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
5 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 12.00 | Čermák Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 2. turnaj
0.4161
10 / 7 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 13.00 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 2. turnaj
1.4282
10 / 6 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 15.30 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 2. turnaj
1.6662
13 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 18.30 | Čermák Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 2. turnaj
0.6502
29 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 19.30 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 2. turnaj
0.8280
29 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2016, 17.30 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2016, 18.45 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
30 / 35 | 10
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2016, 20.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8572
30 / 29 | 8
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2016, 17.30 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0342
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2016, 18.45 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2016, 20.00 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0002
8 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 12.00 | Staněk Petr | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
0.6662
10 / 5 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 15.00 | Kratochvíl Dušan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
2.0002
10 / 11 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 17.30 | Veselý Josef | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
0.9092
8 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 19.00 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
0.5332
8 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 20.30 | Kafka Jan st. | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
0.4000
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 12. 2016, 17.30 | Žofaj Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 12. 2016, 18.45 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1112
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 12. 2016, 20.00 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
5 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 12.30 | Kafka Jan st. | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
0.4160
6 / 5 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 13.00 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
1.2000
4 / 11 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 16.00 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
0.3630
11 / 15 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 19.30 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
0.7332
8 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 20.30 | Bača Libor | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
0.8880
30 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2017, 17.30 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8822
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2017, 18.45 | Kratochvíl Dušan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0342
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2017, 20.00 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0712
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2017, 17.30 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9372
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2017, 18.45 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0342
30 / 24 | 7
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2017, 20.00 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2502
10 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 11.30 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
0.8332
8 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 13.00 | Kafka Jan st. | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
0.7270
3 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 14.30 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
0.2500
6 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 17.00 | Pechman Vít | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
0.4002
15 / 19 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 18.30 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
0.7892
20 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 19.00 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
0.8330
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2017, 17.30 | Kratochvíl Dušan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6751
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2017, 18.45 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2501
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2017, 20.00 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2017, 17.30 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
25 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2017, 18.45 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7570
30 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2017, 20.00 | Tichý Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.3632
30 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 3. 2017, 17.30 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.5792
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 3. 2017, 18.45 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2502
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 3. 2017, 20.00 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8572
6 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 12.00 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
0.5002
10 / 7 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 13.00 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
1.4282
1 / 6 | 1
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 15.00 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
0.1660
12 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 16.30 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
0.8002
15 / 17 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 18.30 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
0.8820
27 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2017, 17.30 | Rubáš Zdeněk | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
25 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2017, 18.45 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6410
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2017, 20.00 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 3. 2017, 17.30 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 3. 2017, 18.45 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 3. 2017, 20.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2017, 17.30 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2017, 18.45 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0002
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2017, 20.00 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
8 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2017, 11.30 | Kratochvíl Dušan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 7. turnaj
0.6662
10 / 6 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2017, 12.30 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 7. turnaj
1.6662
10 / 8 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2017, 13.30 | Lewis John | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 7. turnaj
1.2502
10 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2017, 15.00 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 7. turnaj
1.1112
15 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2017, 18.30 | Lewis John | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 7. turnaj
0.9372
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2017, 19.00 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 7. turnaj
0.6330
0
Malý stůl: Trojband
27. 4. 2017, 17.30 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
2
30 / 28 | 8
Malý stůl: Trojband
27. 4. 2017, 18.45 | Žofaj Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0712
30 / 22 | 11
Malý stůl: Trojband
27. 4. 2017, 20.00 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.3632
29 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2017, 15.00 | Kočička Petr | MS MČR TROJBAND
0.9662
17 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2017, 18.00 | Chládek Roman | MS MČR TROJBAND
0.5662
30 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2017, 13.00 | Gazdoš Ivo | MS MČR TROJBAND
1.3042
31 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2017, 17.30 | Kohout Štěpán | MS MČR TROJBAND
0.7750
10 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2017, 11.30 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 8. turnaj
1.1112
10 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2017, 12.30 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 8. turnaj
1.1111
3 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2017, 13.30 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 8. turnaj
0.2500
11 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2017, 17.00 | Čermák Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 8. turnaj
0.5500
30 / 29 | 9
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 16.15 | Mikysa Jiří | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
1.0342
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 20.00 | Adámek Petr | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
1.0712
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2017, 10.00 | Ráček Milan | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
0.9370
7 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 11.30 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
0.5832
4 / 5 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 12.30 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
0.8000
8 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 16.00 | Brabec Karel | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
0.6661
10 / 12 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 16.30 | Bača Libor | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
0.8332
12 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 17.00 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
0.8002
15 / 19 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 19.00 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
0.7892
24 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 20.00 | Suchopárek Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
1.0002
24 / 24 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 20.30 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
1.0002
10 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 21.00 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
0.8330
2 / 3 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 7. 2017, 12.40 | Kohout Štěpán | Kafoun cup
0.6660
9 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 7. 2017, 13.20 | Purkyt Tomáš | Kafoun cup
0.7500
10 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 7. 2017, 13.40 | Majer Jaroslav | Kafoun cup
0.9092

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
72756 / 963 | 100.785
2.500
1.500
85.81160000 %
19 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2015, 11.00 | Hajný David | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.5580
4 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2015, 11.20 | Hajný David | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.3330
10 / 5 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2015, 11.40 | Uhlíř Bořivoj | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
2.0002
10 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2015, 12.40 | Bartaloš Petr | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.8332
20 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2015, 11.00 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 1. turnaj
0.7140
6 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2015, 11.25 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 1. turnaj
0.5002
12 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2015, 11.30 | Hajný David | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 1. turnaj
0.6002
10 / 4 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2015, 12.40 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 1. turnaj
2.5002
3 / 7 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2015, 13.55 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 1. turnaj
0.4280
30 / 29 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2015, 18.00 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0342
30 / 33 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2015, 19.10 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9092
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2015, 20.20 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9672
8 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 11.20 | Kafka Jan st. | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 2. turnaj
0.6660
9 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 13.00 | Hajný David | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 2. turnaj
0.7502
10 / 10 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 14.00 | Alexandrov Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 2. turnaj
1.0002
12 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 15.05 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 2. turnaj
0.8572
11 / 17 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 17.00 | Bača Libor | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 2. turnaj
0.6470
8 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 11.25 | Kupec Václav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
0.6662
4 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 13.30 | Čermák Jan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
0.3331
7 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 15.10 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
0.5832
7 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 15.35 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
0.4662
15 / 15 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 17.30 | Kafka Jan st. | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
1.0002
12 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 18.25 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
0.6000
5 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 11.25 | Kratochvíl Dušan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 4. turnaj - VÁNOČNÍ
0.4161
10 / 9 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 13.30 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 4. turnaj - VÁNOČNÍ
1.1112
10 / 8 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 15.10 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 4. turnaj - VÁNOČNÍ
1.2502
4 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 17.30 | Červenka Jiří | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 4. turnaj - VÁNOČNÍ
0.2660
9 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 11.50 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
0.8180
8 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 12.15 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
0.7270
10 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 14.45 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
0.9092
10 / 11 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 15.35 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
0.9092
3 / 11 | 1
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 16.00 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
0.2720
8 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 12.15 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
0.6661
10 / 11 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 13.30 | Joch Štěpán | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
0.9092
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 14.20 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
0.8332
12 / 13 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 17.50 | Jung Pavel | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
0.9232
7 / 8 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 19.15 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
0.8750
10 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 11.00 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
0.9092
8 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 13.30 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
0.6662
7 / 10 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 14.45 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
0.7000
10 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 15.10 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
1.1112
12 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 17.05 | Kučera Martin | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
1.0002
15 / 13 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 18.00 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
1.1532
11 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 18.25 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
1.2220
9 / 7 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 11.25 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 8. turnaj
1.2850
9 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 12.15 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 8. turnaj
0.7502
7 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 13.05 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 8. turnaj
0.5831
1 / 7 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 14.20 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 8. turnaj
0.1420
12 / 11 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 15.10 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 8. turnaj
1.0902
4 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 17.05 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 8. turnaj
0.3330
6 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 11.50 | Staněk Petr | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
0.5000
5 / 3 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 12.15 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
1.6660
4 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 14.45 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
0.3332
10 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 15.35 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
0.9092
10 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 17.00 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
0.6662
12 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 18.25 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
0.6002
24 / 21 | 7
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 18.50 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
1.1422
27 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 19.15 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
1.0380
7 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2016, 11.25 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 10. turnaj - FINÁLOVÝ
0.5830
7 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2016, 13.30 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 10. turnaj - FINÁLOVÝ
0.5832
10 / 8 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2016, 15.10 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 10. turnaj - FINÁLOVÝ
1.2502
5 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2016, 16.05 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 10. turnaj - FINÁLOVÝ
0.4161
15 / 11 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2016, 17.30 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 10. turnaj - FINÁLOVÝ
1.3632
22 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2016, 18.25 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 10. turnaj - FINÁLOVÝ
0.8462
16 / 19 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2016, 18.50 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 10. turnaj - FINÁLOVÝ
0.8420
10 / 8 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 6. 2016, 11.40 | Sibai Fouad | Došťouch sezóny 2015/2016
1.2502
3 / 9 | 1
Malý stůl: Trojband
25. 6. 2016, 12.40 | Tauterman Vlastislav ml. | Došťouch sezóny 2015/2016
0.3330
10 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 6. 2016, 13.20 | Hajný David | Došťouch sezóny 2015/2016
0.8332
5 / 20 | 1
Malý stůl: Trojband
25. 6. 2016, 16.10 | Đuranović Miodrag | Došťouch sezóny 2015/2016
0.2500
30 / 24 | 10
Malý stůl: Trojband
13. 8. 2016, 10.00 | Schmidt Michael | Kladno x Sachsen-Anhalt
1.2502

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
74891 / 1219 | 50.730
2.000
1.714
81.44420000 %

Malý stůl: Trojband
20. 9. 2014, 11.00 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 1. turnaj
2
6 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2014, 11.00 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 1. turnaj
0.5002
10 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2014, 11.00 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 1. turnaj
1.1112
30 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2014, 11.00 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 1. turnaj
0.7892
11 / 17 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2014, 11.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 1. turnaj
0.6470
15 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2014, 11.00 | Šanda Ludvík | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 1. turnaj
0.8332
10 / 6 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2014, 11.00 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 2. turnaj
1.6662
10 / 5 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2014, 11.00 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 2. turnaj
2.0002
10 / 10 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2014, 11.00 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 2. turnaj
1.0002
11 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2014, 11.00 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 2. turnaj
0.7332
2 / 6 | 1
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2014, 11.00 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 2. turnaj
0.3330
9 / 16 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
0.5620
15 / 18 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
0.8332
12 / 11 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Pechman Vít | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
1.0902
10 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
1.1112
9 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
0.7502
8 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
0.6662
3 / 11 | 1
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2014, 11.20 | Kafka Jan st. | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 4. turnaj
0.2720
10 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2014, 13.20 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 4. turnaj
1.1112
8 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2014, 14.40 | Červenka Jiří | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 4. turnaj
0.6662
10 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2014, 16.25 | Červenka Jiří | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 4. turnaj
0.6662
10 / 17 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2014, 17.40 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 4. turnaj
0.5880
15 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Bartaloš Petr | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.7890
9 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Bača Libor | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.6002
6 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Soukup Roman | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.4002
6 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Kohout Štěpán | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.4000
13 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 11.00 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 6. turnaj
0.6502
10 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 11.55 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 6. turnaj
0.9092
4 / 5 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 12.20 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 6. turnaj
0.8000
6 / 5 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 14.25 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 6. turnaj
1.2000
7 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 14.50 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 6. turnaj
0.5831
34 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 16.15 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 6. turnaj
1.2142
24 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 18.00 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 6. turnaj
0.9232
10 / 16 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 19.30 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 6. turnaj
0.6250
10 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2015, 12.20 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 7. turnaj
0.8332
6 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2015, 13.00 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 7. turnaj
0.5450
10 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2015, 13.40 | Joch Štěpán | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 7. turnaj
1.1112
15 / 18 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2015, 16.35 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 7. turnaj
0.8332
27 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2015, 17.30 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 7. turnaj
1.0380
7 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 12.30 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 8. turnaj
0.5831
7 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 12.50 | Jiroušek Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 8. turnaj
0.5832
8 / 11 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 14.10 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 8. turnaj
0.7270
15 / 13 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 16.40 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 8. turnaj
1.1532
13 / 13 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 17.45 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 8. turnaj
1.0000
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2015, 16.00 | Pešta Martin | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4750
21 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2015, 16.00 | Pechr Miroslav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5252
26 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2015, 16.00 | Rubáš Zdeněk | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6502
21 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 11.45 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 9. turnaj
0.9540
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 11.50 | Hajný David | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 9. turnaj
0.8332
14 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 12.00 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 9. turnaj
0.7002
3 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 12.10 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 9. turnaj
0.2500
7 / 7 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 13.10 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 9. turnaj
1.0000
12 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 00.00 | Tichák Josef | Finále MČR 3B MS Družstva
0.4280
8 / 14 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 00.00 | Dostál Martin | Finále MČR 3B MS Družstva
0.5710
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 00.00 | Filip Antonín | Finále MČR 3B MS Družstva
0.8332
16 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 00.00 | Šlechta Jan | Finále MČR 3B MS Družstva
0.5330
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Hajný David | MS MČR Trojband
0.4502
13 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Hudák Jan | MS MČR Trojband
0.5650
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Korec Jaroslav | MS MČR Trojband
0.7002
8 / 7 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2015, 11.50 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | Finále
1.1420
10 / 11 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2015, 12.50 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | Finále
0.9092
10 / 10 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2015, 13.50 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | Finále
1.0002
7 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2015, 15.40 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2014/15 | Finále
0.4662
14 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2015, 16.50 | Pohůtka Ladislav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | Finále
0.7002
23 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2015, 18.00 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | Finále
0.9202
12 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2015, 20.00 | Hudák Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | Finále
0.6000
11 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2015, 12.20 | Svatoň Pavel | Došťouch sezóny 2014/2015
0.7332
12 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2015, 14.20 | Bartaloš Petr | Došťouch sezóny 2014/2015
0.8002
12 / 11 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2015, 15.00 | Bartoš Jiří | Došťouch sezóny 2014/2015
1.0902
20 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2015, 22.00 | Vejvoda Vladimír | Došťouch sezóny 2014/2015
0.6662
25 / 34 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2015, 23.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Došťouch sezóny 2014/2015
0.7350

2013/2014

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
831388 / 1859 | 110.746
2.000
2.000
86.58760000 %
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2013, 18.00 | Kocábek Jiří | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7002
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2013, 18.00 | Hajný David | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6002
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2013, 18.00 | Bartaloš Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7692
20 / 25
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2013, 00.00 | Hudák Jan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 2. turnaj
0.8000
15 / 19 | 1
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2013, 00.00 | Kafka Jan st. | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 2. turnaj
0.7892
10 / 7 | 1
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2013, 00.00 | Kouba David | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 2. turnaj
1.4282
10 / 9 | 1
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2013, 00.00 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 2. turnaj
1.1112
9 / 9 | 1
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2013, 00.00 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 2. turnaj
1.0000
12 / 20 | 1
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2013, 00.00 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 2. turnaj
0.6002
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2013, 18.00 | Sukovatý Jan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7252
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2013, 18.00 | Novotný Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4250
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2013, 18.00 | Ćervenka Jiří | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5751
17 / 21 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2013, 18.00 | Váša Marek | 3B 1.třída Střední Čechy
0.8090
18 / 36 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2013, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5000
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2013, 18.00 | Šimek Stanislav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7892
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2013, 18.00 | Škrášek Ivan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.9672
30 / 38 | 7
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2013, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7892
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2013, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7502
7 / 11 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 00.00 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 3. turnaj
0.6360
12 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 00.00 | Joch Štěpán | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 3. turnaj
0.8002
10 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 00.00 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 3. turnaj
0.6660
10 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 00.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 3. turnaj
0.8332
4 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 00.00 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 3. turnaj
0.3330
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2013, 18.00 | Klusáček Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.8332
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2013, 18.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7892
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2013, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5752
10 / 7 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
1.4282
11 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Kretík Daniel | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
0.7330
12 / 13 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | x X | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
0.9232
12 / 13 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
0.9232
5 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Kretík Daniel | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
0.4160
10 / 5 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
2.0002
8 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | x X | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
0.6662
4 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Hasík Zdeněk | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
0.3332
4 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
0.3332
10 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
0.8332
10 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Kouba David | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
0.6662
15 / 16 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Joch Štěpán | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
0.9372
13 / 19 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
0.6840
28 / 40 | 8
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2014, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7002
30 / 33 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2014, 18.00 | Šanda Ludvík | 3B 1.třída Střední Čechy
0.9092
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2014, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5750
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2014, 18.00 | Sukovatý Jan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5752
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2014, 18.00 | Ćervenka Jiří | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7252
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2014, 18.00 | Novotný Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.9672
23 / 28 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 00.00 | Monšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 6. turnaj
0.8212
21 / 20 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 00.00 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 6. turnaj
1.0500
4 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 00.00 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 6. turnaj
0.3331
10 / 7 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 00.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 6. turnaj
1.4282
10 / 11 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 00.00 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 6. turnaj
0.9092
16 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2014, 18.00 | Váša Marek | 3B 1.třída Střední Čechy
0.8420
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2014, 18.00 | Jenčík Martin | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5252
30 / 26 | 7
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2014, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1.třída Střední Čechy
1.1532
30 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2014, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.9372
30 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2014, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.9092
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2014, 18.00 | Škrášek Ivan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6252
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2014, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1.třída Střední Čechy
0.9372
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2014, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7252
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2014, 18.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7002
6 / 5 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 4. 2014, 00.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 8. turnaj
1.2000
12 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 4. 2014, 00.00 | Staněk Petr | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 8. turnaj
0.8002
6 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 4. 2014, 00.00 | Pechman Vít | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 8. turnaj
0.5002
5 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 4. 2014, 00.00 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 8. turnaj
0.4162
8 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 4. 2014, 00.00 | Monšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 8. turnaj
0.6662
3 / 3 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 4. 2014, 00.00 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 8. turnaj
1.0000
9 / 14 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 9. turnaj
0.6420
15 / 18 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 9. turnaj
0.8332
8 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 9. turnaj
0.5332
10 / 7 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 9. turnaj
1.4282
9 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Pohůtka Ladislav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 9. turnaj
0.7502
10 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 9. turnaj
0.8332
7 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 9. turnaj
0.5830
10 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Tichák Josef | MS MČR 3B - družstva
0.4340
30 / 25 | 11
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Dobeš Břetislav | MS MČR 3B - družstva
1.2002
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Coufalík Ivo | MS MČR 3B - družstva
0.7002
16 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS MČR 3B - družstva
0.6950
11 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2014, 11.00 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 10. turnaj
1.0000
5 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2014, 11.00 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 10. turnaj
0.4161
6 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2014, 11.00 | Kretík Daniel | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 10. turnaj
0.5000
10 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2014, 11.00 | Škrášek Ivan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 10. turnaj
0.9092
4 / 7 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2014, 11.00 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 10. turnaj
0.5710
28 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
9. 8. 2014, 10.00 | Träger Klaus | Kladno - Sachsen-Anhalt
0.7002
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 8. 2014, 16.00 | Plack Hans-Jürgen | Kladno - Sachsen-Anhalt
1.0712

2012/2013

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
22580 / 764 | 70.759
1.304
89.23080000 %
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2012, 18.00 | Šanda Ludvík | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.5502
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2012, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.5751
23 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2012, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.5750
22 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2012, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.5502
27 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2012, 18.00 | Joch Štěpán | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.6920
30 / 29 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2012, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1.třída - Střední Čechy
1.0342
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2012, 18.00 | Bartaloš Petr | 3B 1.třída - Střední Čechy
1.0712
30 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2012, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1.třída - Střední Čechy
1.3042
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2012, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.8102
29 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2012, 18.00 | Váša Marek | 3B 1.třída - Střední Čechy
1.0000
19 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2012, 18.00 | Šimek Stanislav | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.6120
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2012, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.7692
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2013, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.7002
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2013, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1.třída - Střední Čechy
1.2002
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2013, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.5000
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2013, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.6252
30 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2013, 18.00 | Škrášek Ivan | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.8572
30 / 33 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2013, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.9092
23 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Pohůtka Ladislav | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
0.7660
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Korec Jaroslav | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
0.6331
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2013, 18.00 | Rypka Jan | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.7692
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2013, 19.00 | Majewski Václav | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.8102

2010/2011

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5102 / 156 | 40.653
1.000
68.00000000 %
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2011, 18.00 | Purkyt Tomáš | Stř.Č-3B
0.7502
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2011, 18.00 | Vácha Václav | Stř.Č-3B
0.7502
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2011, 18.00 | Čermák Jan | Stř.Č-3B
0.5002
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 6. 2011, 19.00 | Šimek Stanislav | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
0.5330
6 / 6 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2011, 11.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
1.0000

2009/2010

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9209 / 353 | 60.592
0.794
63.33330000 %
19 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2010, 10.00 | Tunkr Martin | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
0.4750
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Vala Miroslav | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
0.6250
27 / 34 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
0.7940
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2010, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | Stř. Č - Družstva - 3B
0.4002
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2010, 18.00 | Nepevný Pavel | Stř. Č - Družstva - 3B
0.5001
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2010, 18.00 | Šanda Ludvík | Stř. Č - Družstva - 3B
0.4250
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2010, 18.00 | Vácha Václav | Stř. Č - Družstva - 3B
0.7692
27 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2010, 18.00 | Veselý Josef | Stř. Č - Družstva - 3B
0.6752
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2010, 18.00 | Purkyt Tomáš | Stř. Č - Družstva - 3B
0.7002

2008/2009

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
471033 / 1602 | 80.644
1.000
71.24140000 %
27 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2008, 17.00 | Nepevný Pavel | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7710
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2008, 18.00 | Kocián Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
1.0002
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2008, 19.00 | Vajda Tomáš | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7692
14 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2008, 17.00 | Tichý Miloslav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.5380
12 / 21 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2008, 17.00 | Kafka Jan st. | 3B-Stř.Č 1.třída
0.5710
18 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2008, 17.00 | Šimek Stanislav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.6200
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2008, 17.00 | Roček Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
0.5250
18 / 21 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2008, 18.00 | Bílek Rudolf | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8570
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2008, 19.00 | Hambálková Irena | 3B-Stř.Č 1.třída
0.6252
17 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2008, 17.00 | Kala Lukáš | 3B-Stř.Č 1.třída
0.5000
30 / 35 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2008, 17.00 | Vácha Václav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8572
30 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2008, 17.00 | Kratochvíl Dušan | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8102
30 / 34 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2008, 17.00 | Nepevný Pavel | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8822
0
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2008, 17.00 | Vajda Tomáš | 3B-Stř.Č 1.třída
2
23 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2008, 17.00 | Kocián Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
0.5752
17 / 36 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2008, 17.00 | Kafka Jan st. | 3B-Stř.Č 1.třída
0.4720
30 / 31 | 7
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2008, 17.00 | Šimek Stanislav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.9672
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2008, 17.00 | Suchopárek Jan | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7502
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2008, 17.00 | Vácha Václav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.3500
30 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2008, 17.00 | Kala Lukáš | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8101
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2008, 17.00 | Kratochvíl Dušan | 3B-Stř.Č 1.třída
0.3750
25 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2009, 17.00 | Nepevný Pavel | 3B-Stř.Č 1.třída
0.6252
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2009, 17.00 | Kocián Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
0.5002
0
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2009, 17.00 | Vajda Tomáš | 3B-Stř.Č 1.třída
2
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2009, 17.00 | Kafka Jan st. | 3B-Stř.Č 1.třída
0.4750
20 / 34 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2009, 17.00 | Šimek Stanislav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.5880
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2009, 17.00 | Korec Jaroslav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.3750
11 / 23 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2009, 17.00 | Kala Lukáš | 3B-Stř.Č 1.třída
0.4780
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2009, 17.00 | Joch Štěpán | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8332
23 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2009, 17.00 | Vácha Václav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.6760
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2009, 17.00 | Kocián Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
0.6500
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2009, 17.00 | Vajda Tomáš | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8572
24 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2009, 17.00 | Nepevný Pavel | 3B-Stř.Č 1.třída
0.6002
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2009, 17.00 | Kafka Jan st. | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7250
26 / 34 | 8
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2009, 17.00 | Šimek Stanislav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7640
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2009, 17.00 | Korec Jaroslav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.5000
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2009, 17.00 | Hambálková Irena | 3B-Stř.Č 1.třída
0.4750
13 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2009, 17.00 | Bílek Rudolf | 3B-Stř.Č 1.třída
0.4810
21 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2009, 17.00 | Roček Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
0.6360
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2009, 17.00 | Vácha Václav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8332
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2009, 17.00 | Kala Lukáš | 3B-Stř.Č 1.třída
0.6001
30 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2009, 17.00 | Kratochvíl Dušan | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8102
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2009, 15.00 | Masár Stanislav | Finále MR družstev - trojband
0.5000
12 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2009, 10.00 | Stareček Pavel | Finále MR družstev - trojband
0.4800
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2009, 12.00 | Korec Jaroslav | Finále MR družstev - trojband
0.5000
33 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Dostál Martin | MČR senioři - trojband
1.0000
32 / 50 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Barbořík Jiří | MČR senioři - trojband
0.6400

2007/2008

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
259 / 64 | 60.921
1.142
73.75000000 %
40 / 35 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Barbořík Jiří | MČR Trojband
1.1422
19 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Hudák Jan | MČR Trojband
0.6550

2006/2007

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
482 / 193 | 30.424
0.518
0.937
154.71700000 %
14 / 27 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Stareček Vladimír | MR 3B dvojic
0.5180
29 / 75 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Váša Marek | MR 3B dvojic
0.3862
21 / 41 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Šlechta Jan | MR 3B dvojic
0.5122
18 / 50 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Czech Zenon | MR 3B dvojic
0.3602