User
New userChange password

Hráči sezóny

1
  • TJ Starý Harcov Liberec
2
  • Billiard club Kladno
3
  • Billiard club Bohumín z.s.
4
  • Billiard club Bohumín z.s.
5
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
6
  • TJ Sokol Otnice
7
  • TJ Sokol Plzeň
8
  • TJ Sokol Žižkov
9
  • TJ Sokol Žižkov
10
  • Billiard Club Havířov, z.s.
  • Billiard Club Ostrava, z.s. (Host klub - 1. polovina MS - TD)
  • Billiard Club Ostrava, z.s. (Host klub - 2. polovina MS - TD)
11
  • Billiard Club Havířov, z.s.
12
  • SK Billiard Žarošice
13
  • 1. Karambol klub Chomutov
14
  • BC LakoPlast spolek
15
  • BILLARD CLUB Olomouc, z.s.
16
  • TJ Náchod
17
  • Sportovní klub Karambol Praha
18
  • TJ Sokol Hodonín
19
  • AKK Brno, z.s.
20
  • AKK Brno, z.s.
21
  • K.P.K. Vyškov
22
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
23
  • AKK Brno, z.s.
24
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
25
  • SK Billard Centrum Praha
26
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
27
  • TJ Sokol Hodonín
28
  • TJ Náchod
29
  • TJ BOPO Třebíč
30
  • SK Billiard Žarošice
31
  • TJ BOPO Třebíč
32
  • TJ Sokol Plzeň
33
  • AKK Brno, z.s.
34
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
35
  • AKK Brno, z.s.
  • Billiard club Bohumín z.s. (Host klub - 1. polovina MS)
  • Billiard club Bohumín z.s. (Host klub - 2. polovina MS)
36
  • TJ Sokol Hodonín
37
  • BC LakoPlast spolek
38
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
39
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
40
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
41
  • BC LakoPlast spolek
42
  • TJ Start Újezdeček z.s.
43
  • Billiard club Bohumín z.s.
  • BC Poruba z.s. (Host klub - 1. polovina ZS)
  • BC Poruba z.s. (Host klub - 2. polovina ZS)
44
  • AKK Brno, z.s.
45
  • TJ Sokol Hodonín
46
  • Billard Club Ponětovice z.s.
47
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
48
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
49
  • TJ Náchod
50
  • Billiard club Bohumín z.s.
51
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
52
  • Kulečník Prostějov, z.s.
53
  • Kulečník Prostějov, z.s.
54
  • Billiard club Kladno
55
  • Billiard Club Havířov, z.s.
56
  • 1. Karambol klub Chomutov
57
  • Billiard club Kladno
58
  • TJ Sokol Žižkov
59
  • TJ Sokol Hodonín
60
  • BC Nové Město na Moravě
61
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
62
  • SK Petřín Plzeň
63
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
64
  • TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
65
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
66
  • TJ Lokomotiva Trutnov
67
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
68
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
69
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
70
  • Sportovní klub Karambol Praha
71
  • BC Kroměříž z.s.
72
  • BC LakoPlast spolek
73
  • Kulečník Prostějov, z.s.
74
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
75
  • Billiard club Bohumín z.s.
76
  • BKK Mišo Žilina
77
  • BC Poruba z.s.
  • Billiard Club Ostrava, z.s. (Host klub - 1. polovina MS - TD)
  • Billiard Club Ostrava, z.s. (Host klub - 2. polovina MS - TD)
78
  • BC Kroměříž z.s.
79
  • Billard Club Ponětovice z.s.
80
  • AKK Brno, z.s.
81
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
82
  • TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou (Host klub - 1. polovina ZS - 3B)
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou (Host klub - 2. polovina ZS - 3B)
83
  • TJ Sokol Žižkov
84
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
85
  • SK Billard Centrum Praha
86
  • TJ Tesla Pardubice
87
  • TJ Starý Harcov Liberec
88
  • Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
89
  • BILLARD CLUB FLORIDA, Z.S.
90
  • SK Billard Centrum Praha
91
  • Kulečníkový klub Zlín z.s.
92
  • TJ Sokol Otnice
93
  • AKK Brno, z.s.
94
  • AKK Brno, z.s.
95
  • TJ Náchod
96
  • K.P.K. Vyškov
97
  • TJ Lokomotiva Trutnov
98
  • TJ Sokol Hradec Králové
99
  • TJ Sokol Hradec Králové
100
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
101
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
102
  • TJ Sokol Plzeň
103
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
104
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
105
  • Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem
  • TJ Lokomotiva Trutnov (Host klub - 1. polovina MS)
  • TJ Lokomotiva Trutnov (Host klub - 2. polovina MS)
106
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
107
  • 1. Karambol klub Chomutov
108
  • TJ Sokol Plzeň
109
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
110
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
111
  • Kulečník Prostějov, z.s.
112
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
113
  • TJ BOPO Třebíč
114
  • Billiard Club Havířov, z.s.
  • Billiard club Bohumín z.s. (Host klub - 1. polovina MS)
  • Billiard club Bohumín z.s. (Host klub - 2. polovina MS)
115
  • SKK Vedra Slatina
116
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
117
  • TJ Billiard Club Most z.s.
118
  • Billiard Club Havířov, z.s.
119
  • BILLARD CLUB FLORIDA, Z.S.
120
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
121
  • DTJ Holice
122
  • BC Poruba z.s.
  • Billiard Club Ostrava, z.s. (Host klub - 1. polovina MS - TD)
  • Billiard Club Ostrava, z.s. (Host klub - 2. polovina MS - TD)
123
  • Sportovní klub Karambol Praha
124
  • TJ Sokol Žižkov
  • SK Billard Centrum Praha (Host klub - 1. polovina ZS - 3B)
  • SK Billard Centrum Praha (Host klub - 2. polovina ZS - 3B)
125
  • SK Billard Centrum Praha
126
  • SKK Vedra Slatina
127
  • TJ Sokol Hodonín
128
  • TJ Náchod
129
  • AKK Brno, z.s.
130
  • TJ Náchod
131
  • SK Billard Centrum Praha
132
  • Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
133
  • TJ Starý Harcov Liberec
134
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
135
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
136
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
137
  • TJ Lokomotiva Trutnov
138
  • TJ Start Újezdeček z.s.
139
  • TJ Start Újezdeček z.s.
140
  • TJ Start Újezdeček z.s.
141
  • AKK Brno, z.s.
142
  • TJ Sokol Hradec Králové
143
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
144
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
145
  • TJ Dioss Nýřany
146
  • TJ Start Újezdeček z.s.
147
  • TJ Sokol Otnice
148
  • Kulečník Prostějov, z.s.
149
  • Billiard Club Havířov, z.s.
150
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
151
  • Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem
  • TJ Lokomotiva Trutnov (Host klub - 1. polovina MS)
  • TJ Lokomotiva Trutnov (Host klub - 2. polovina MS)
152
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
153
  • TJ Sokol Žižkov
154
  • Billard Club Ponětovice z.s.
155
  • SK Billard Centrum Praha
156
  • AKK Brno, z.s.
157
  • Billard Club Ponětovice z.s.
158
  • TJ Sokol Otnice
159
  • AKK Brno, z.s.
160
  • Billard Club Ponětovice z.s.
  • Orel Bicra Rajhrad z.s. (Host klub - 2. polovina MS)
161
  • BC LakoPlast spolek
162
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
163
  • AKK Brno, z.s.
164
  • TJ Sokol Plzeň
165
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
166
  • AKK Brno, z.s.
167
  • SKK Vedra Slatina
168
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
169
  • TJ Lokomotiva Trutnov
170
  • BC Nové Město na Moravě
171
  • SK Billiard Žarošice
172
  • Billiard club Bohumín z.s.
173
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
174
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
175
  • TJ Sokol Hradec Králové
176
  • TJ Start Újezdeček z.s.
177
  • Lokomotiva Pardubice
178
  • Kulečník Prostějov, z.s.
179
  • SK Billard Centrum Praha
180
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
181
  • TJ Sokol Hodonín
182
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
183
  • TJ Sokol Hradec Králové
184
  • AKK Brno, z.s.
185
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
186
  • TJ Sokol Hradec Králové
187
  • AKK Brno, z.s.
188
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
189
  • Billiard club Kladno
190
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
191
  • K.P.K. Vyškov
192
  • BC LakoPlast spolek
193
  • K.P.K. Vyškov
194
  • TJ Billiard Club Most z.s.
195
  • TJ Billiard Club Most z.s.
196
  • Billiard club Kladno
197
  • TJ Billiard Club Most z.s.
198
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
199
  • BILLARD CLUB FLORIDA, Z.S.
200
  • DTJ Holice
201
  • Billiard club Kladno
202
  • TJ Sokol Žižkov
203
  • TJ Sokol Hodonín
204
  • SK Billiard Žarošice
205
  • TJ BOPO Třebíč
206
  • Kulečník Prostějov, z.s.
207
  • BILLARD CLUB FLORIDA, Z.S.
208
  • BC LakoPlast spolek
209
  • Kulečníkový klub Zlín z.s.
210
  • Kulečníkový klub Zlín z.s.
211
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
212
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
213
  • TJ Náchod
214
  • BILLARD CLUB Olomouc, z.s.
215
  • Billiard Club Havířov, z.s.
216
  • TJ Sokol Plzeň
217
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
218
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
219
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
220
  • TJ Sokol Žižkov
  • Sportovní klub Karambol Praha (Host klub - 1. polovina MS - 3B)
  • Sportovní klub Karambol Praha (Host klub - 2. polovina MS - 3B)
221
  • AKK Brno, z.s.
222
  • TJ Náchod
223
  • Sportovní klub Karambol Praha
224
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
225
  • Sportovní klub Karambol Praha
226
  • TJ Náchod
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club (Host klub - 1. polovina MS - 3B)
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club (Host klub - 2. polovina MS - 3B)
227
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
228
  • Billiard club Kladno
229
  • TJ Sokol Žižkov
230
  • BILLARD CLUB Olomouc, z.s.
  • BC Poruba z.s. (Host klub - 1. polovina ZS)
  • BC Poruba z.s. (Host klub - 2. polovina ZS)
231
  • Kulečník Prostějov, z.s.
232
  • Billiard club Bohumín z.s.
  • BC Poruba z.s. (Host klub - 1. polovina ZS)
  • BC Poruba z.s. (Host klub - 2. polovina ZS)
233
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
234
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
235
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
236
  • SK Billiard Žarošice
237
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
238
  • TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
239
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
240
  • BC Kroměříž z.s.
241
  • TJ BOPO Třebíč
242
  • TJ Sokol Hodonín
  • AKK Brno, z.s. (Host klub - 1. polovina MS)
243
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
244
  • Billiard club Kladno
245
  • TJ BOPO Třebíč
246
  • AKK Brno, z.s.
247
  • BC Poruba z.s.
248
  • BKK Mišo Žilina
249
  • BC LakoPlast spolek
250
  • BC LakoPlast spolek
251
  • AKK Brno, z.s.
252
  • TJ Dioss Nýřany
253
  • TJ Sokol Žižkov
254
  • TJ Dioss Nýřany
255
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
256
  • TJ Starý Harcov Liberec
257
  • 1. Karambol klub Chomutov
258
  • TJ Lokomotiva Trutnov
259
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
260
  • DTJ Holice
261
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
262
  • Lokomotiva Pardubice
263
  • Kulečníkový klub Zlín z.s.
264
  • Billiard club Kladno
265
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
266
  • Billiard Club Havířov, z.s.
267
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
268
  • TJ Sokol Žižkov
269
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
270
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
271
  • TJ Billiard Club Most z.s.
272
  • BKK Mišo Žilina
273
  • TJ Sokol Hradec Králové
274
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
275
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
276
  • SK Billiard Žarošice
277
  • Billiard club Kladno
278
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
279
  • Billiard club Bohumín z.s.
280
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
281
  • 1. Karambol klub Chomutov
282
  • K.P.K. Vyškov
283
  • TJ Billiard Club Most z.s.
284
  • SK Billard Centrum Praha
285
  • K.P.K. Vyškov
  • SKK Vedra Slatina (Host klub - 1. polovina MS)
  • SKK Vedra Slatina (Host klub - 2. polovina MS)
286
  • TJ Sokol Žižkov
287
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
288
  • BC LakoPlast spolek
289
  • BC LakoPlast spolek
290
  • 1. Karambol klub Chomutov
291
  • BC Poruba z.s.
292
  • TJ Start Újezdeček z.s.
293
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
294
  • BC Poruba z.s.
295
  • TJ BOPO Třebíč
296
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
297
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
298
  • Lokomotiva Pardubice
299
  • 1. Karambol klub Chomutov
300
  • TJ Billiard Club Most z.s.
301
  • TJ BOPO Třebíč
302
  • TJ Sokol Hradec Králové
303
  • SK Billard Centrum Praha
304
  • Billiard club Bohumín z.s.
  • BC Poruba z.s. (Host klub - 1. polovina ZS - 3B)
  • BC Poruba z.s. (Host klub - 2. polovina ZS - 3B)
305
  • AKK Brno, z.s.
306
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
307
  • 1. Karambol klub Chomutov
308
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
309
  • TJ Dioss Nýřany
310
  • Billiard club Kladno
311
  • TJ Dioss Nýřany
312
  • BC Poruba z.s.
313
  • SKK Vedra Slatina
314
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
315
  • SK Billiard Žarošice
316
  • Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
317
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
318
  • BC Nové Město na Moravě
319
  • SKK Vedra Slatina
320
  • TJ Billiard Club Most z.s.
321
  • TJ Sokol Hodonín
322
  • TJ Sokol Hodonín
323
  • TJ Sokol Otnice
324
  • TJ Sokol Hradec Králové
325
  • TJ Sokol Hodonín
326
  • 1. Karambol klub Chomutov
327
  • TJ Start Újezdeček z.s.
328
  • TJ Sokol Plzeň
329
  • TJ Sokol Hradec Králové
330
  • TJ Sokol Hradec Králové
331
  • Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
332
  • 1. Karambol klub Chomutov
333
  • SKK Vedra Slatina
334
  • TJ Sokol Hodonín
335
  • Sportovní klub Karambol Praha
336
  • 1. Karambol klub Chomutov
337
  • TJ Sokol Hradec Králové
338
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
339
  • Billiard club Bohumín z.s.
340
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
341
  • Kulečník Prostějov, z.s.
342
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
343
  • Sportovní klub Karambol Praha
344
  • TJ BOPO Třebíč
345
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
346
  • TJ Lokomotiva Trutnov
347
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
348
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
349
  • TJ Sokol Žižkov
350
  • Billiard club Kladno
351
  • TJ Tesla Pardubice
352
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
353
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
354
  • Billiard Club Havířov, z.s.
355
  • TJ Sokol Otnice
356
  • Billard Club Ponětovice z.s.
357
  • BC LakoPlast spolek
358
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
359
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
360
  • SKK Vedra Slatina
361
  • AKK Brno, z.s.
362
  • TJ Náchod
363
  • SK Petřín Plzeň
364
  • K.P.K. Vyškov
365
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
366
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
367
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
368
  • BILLARD CLUB Olomouc, z.s.
369
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
370
  • AKK Brno, z.s.
371
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
372
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
373
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
374
  • K.P.K. Vyškov
375
  • TJ Sokol Plzeň
376
  • Billard Club Ponětovice z.s.
377
  • Billiard Club Havířov, z.s.
378
  • BC Nové Město na Moravě
379
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
380
  • Lokomotiva Pardubice
381
  • BC Kroměříž z.s.
382
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
383
  • TJ Billiard Club Most z.s.
384
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
385
  • SK Billiard Žarošice
386
  • K.P.K. Vyškov
387
  • K.P.K. Vyškov
388
  • BC Poruba z.s.
389
  • TJ BOPO Třebíč
390
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
391
  • TJ Tesla Pardubice
392
  • TJ Sokol Žižkov
393
  • TJ Sokol Otnice
394
  • BC Kroměříž z.s.
395
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
396
  • BC Poruba z.s.
397
  • K.P.K. Vyškov
398
  • TJ Sokol Otnice
399
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
400
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
401
  • Billiard club Kladno
402
  • BILLARD CLUB FLORIDA, Z.S.
403
  • Jednotlivci ČMBS
  • Billiard club Bohumín z.s. (Host klub - 1. polovina MS)
  • Billiard club Bohumín z.s. (Host klub - 2. polovina MS)
404
  • TJ Sokol Žižkov
405
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
406
  • TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
407
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
408
  • K.P.K. Vyškov
  • SKK Vedra Slatina (Host klub - 1. polovina MS)
  • SKK Vedra Slatina (Host klub - 2. polovina MS)
409
  • Kulečník Prostějov, z.s.
410
  • SK Billard Centrum Praha
411
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
412
  • TJ Sokol Plzeň
413
  • SK Petřín Plzeň
414
  • BC Koloredo Frýdek-Místek
  • BC Poruba z.s. (Host klub - 1. polovina ZS)
  • BC Poruba z.s. (Host klub - 2. polovina ZS)
415
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
416
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
417
  • 1. Karambol klub Chomutov
418
  • TJ Start Újezdeček z.s.
419
  • Billiard Club Havířov, z.s.
420
  • TJ Start Újezdeček z.s.
421
  • Billiard club Bohumín z.s.
  • BC Poruba z.s. (Host klub - 1. polovina ZS)
  • BC Poruba z.s. (Host klub - 2. polovina ZS)
422
  • AKK Brno, z.s.
423
  • TJ Náchod
424
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
425
  • DTJ Holice
426
  • K.P.K. Vyškov
427
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
428
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
429
  • TJ Náchod
430
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
431
  • Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
432
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
433
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
434
  • Sportovní klub Karambol Praha
435
  • Billard Club Ponětovice z.s.
436
  • Billard Club Ponětovice z.s.
437
  • TJ Billiard Club Most z.s.
438
  • TJ Tesla Pardubice
439
  • Billiard Club Havířov, z.s.
440
  • Billiard Club Havířov, z.s.
441
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
442
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
443
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
444
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
445
  • SK Billiard Žarošice
446
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
447
  • K.P.K. Vyškov
448
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
449
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
450
  • TJ Sokol Plzeň
451
  • Lokomotiva Pardubice
452
  • Lokomotiva Pardubice
453
  • 1. Karambol klub Chomutov
454
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
455
  • TJ Sokol Hodonín
456
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
457
  • Kulečník Prostějov, z.s.
458
  • Sportovní klub Karambol Praha
459
  • K.P.K. Vyškov
460
  • Kulečníkový klub Zlín z.s.
461
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
462
  • BC Kroměříž z.s.
463
  • SK Petřín Plzeň
464
  • TJ Dioss Nýřany
465
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
466
  • Billiard club Kladno
467
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
468
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
469
  • TJ Dioss Nýřany
470
  • TJ Billiard Club Most z.s.
471
  • Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou (Host klub - 1. polovina MS - 3B)
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou (Host klub - 2. polovina MS - 3B)
472
  • Billiard club Kladno
473
  • Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
474
  • TJ Dioss Nýřany
475
  • TJ Starý Harcov Liberec
476
  • SKK Vedra Slatina
477
  • BC Poruba z.s.
478
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
479
  • BC LakoPlast spolek
480
  • Billiard Club Havířov, z.s.
481
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
482
  • SKK Vedra Slatina
483
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
484
  • AKK Brno, z.s.
485
  • TJ Sokol Žižkov
486
  • TJ Lokomotiva Trutnov
487
  • Kulečníkový klub Zlín z.s.
488
  • TJ Sokol Plzeň
489
  • TJ Sokol Otnice
490
  • TJ Lokomotiva Trutnov
491
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
492
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
493
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
494
  • SK Petřín Plzeň
495
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
496
  • SK Billiard Žarošice
497
  • SK Billiard Žarošice
498
  • BKK Mišo Žilina
499
  • BC LakoPlast spolek
500
  • Billard Club Ponětovice z.s.
501
  • TJ Tesla Pardubice
502
  • Lokomotiva Pardubice
503
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
504
  • Billiard club Kladno
505
  • TJ Sokol Otnice
506
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
507
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
508
  • Kulečníkový klub Zlín z.s.
509
  • TJ Starý Harcov Liberec
510
  • Billiard club Kladno
511
  • TJ Sokol Žižkov
512
  • AKK Brno, z.s.
513
  • TJ Sokol Hodonín
514
  • Billiard club Bohumín z.s.
515
  • Billard Club Ponětovice z.s.
516
  • SKK Vedra Slatina
517
  • Sportovní klub Karambol Praha
518
  • TJ Náchod
519
  • Billiard club Kladno
520
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
521
  • Billiard Club Havířov, z.s.
522
  • AKK Brno, z.s.
523
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
524
  • AKK Brno, z.s.
  • BC Nové Město na Moravě (Host klub - 1. polovina MS)
  • BC Nové Město na Moravě (Host klub - 2. polovina MS)
525
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
526
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
527
  • TJ Sokol Žižkov
528
  • Billiard club Kladno
529
  • SK Billiard Žarošice
530
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
531
  • TJ Sokol Žižkov
532
  • SKK Vedra Slatina
533
  • BC LakoPlast spolek
534
  • Sportovní klub Karambol Praha
535
  • Billiard club Bohumín z.s.
536
  • TJ Sokol Žižkov
537
  • K.P.K. Vyškov
538
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
539
  • Billiard club Kladno
540
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
541
  • K.P.K. Vyškov
542
  • Billiard Club Havířov, z.s.
543
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
544
  • Řipská Billiard club
  • Billiard club Kladno (Host klub - 1. polovina ZS)
  • Billiard club Kladno (Host klub - 2. polovina ZS)
545
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
546
  • TJ Start Újezdeček z.s.
547
  • Lokomotiva Pardubice
548
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
549
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
550
  • TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
551
  • TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
552
  • TJ Sokol Žižkov
553
  • TJ Dioss Nýřany
554
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
555
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
556
  • BC Kroměříž z.s.
557
  • BILLARD CLUB Olomouc, z.s.
558
  • BILLARD CLUB Olomouc, z.s.
559
  • SK Billard Centrum Praha
560
  • AKK Brno, z.s.
561
  • TJ Sokol Hradec Králové
562
  • TJ Billiard Club Most z.s.
563
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
564
  • TJ Sokol Hodonín
565
  • AKK Brno, z.s.
566
  • BC Kroměříž z.s.
567
  • BC LakoPlast spolek
568
  • Lokomotiva Pardubice
569
  • SK Billard Tábor
  • SK Billard Centrum Praha (Host klub - 1. polovina MS)
  • SK Billard Centrum Praha (Host klub - 2. polovina MS)
  • SK Billard Centrum Praha (Host klub - 1. polovina ZS)
  • SK Billard Centrum Praha (Host klub - 2. polovina ZS)
570
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
571
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
572
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
573
  • Billard Club Ponětovice z.s.
574
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
575
  • BC LakoPlast spolek
576
  • Kulečník Prostějov, z.s.
577
  • TJ Lokomotiva Trutnov
578
  • TJ Sokol Hradec Králové