Žižka Josef

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
428 / 51 | 3 | 20.549
1.153
46.66670000 %
2 / 8 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
13. 6. 2020, 09.00 | Hudák Jan | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 3.kvalifikační turnaj
0.2500
7 / 15 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 6. 2020, 10.45 | Zákravský Karel | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 3.kvalifikační turnaj
0.4662
4 / 15 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
13. 6. 2020, 14.15 | Kudr Jan | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 3.kvalifikační turnaj
0.2660
15 / 13 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 6. 2020, 16.00 | Dyrc Karel | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 3.kvalifikační turnaj
1.1532

1998/1999

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
137 / 30 | 61.23
1.23
67.27270000 %
37 / 30 | 6
Závodní stůl: Kádr 47/2
23. 1. 1999, 14.00 | Otčenášek Jiří st. | 2.LIGA
1.230

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
115 / 42 | 20.357
0.357
75.00000000 %
15 / 42 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 1. 1999, 14.00 | Otčenášek Jiří st. | 2.LIGA
0.3570

1997/1998

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
158 / 30 | 81.93
1.93
61.70210000 %
58 / 30 | 8
Závodní stůl: Volná hra
8. 12. 1997, 16.00 | Škop Pavel | "LIGA ""B"""
1.930

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
253 / 57 | 60.92
0.96
65.43210000 %
29 / 30 | 6
Závodní stůl: Jednoband
8. 12. 1997, 16.00 | Vlk Miroslav | "LIGA ""B"""
0.960
24 / 27 | 5
Závodní stůl: Jednoband
21. 12. 1997, 09.00 | Kočička Petr | "LIGA ""B"""
0.880

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
115 / 50 | 30.300
0.300
100.00000000 %
15 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 12. 1997, 09.00 | Otčenášek Jiří st. | "LIGA ""B"""
0.3002

1996/1997

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2111 / 60 | 131.85
2.03
82.83580000 %
61 / 30 | 13
Závodní stůl: Volná hra
13. 10. 1996, 09.00 | Kadlec Karel | "LIGA ""B"""
2.032
50 / 30 | 9
Závodní stůl: Volná hra
12. 2. 1997, 17.00 | Novotný Aleš | "LIGA ""B"""
1.660

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2134 / 60 | 222.23
2.53
91.78080000 %
58 / 30 | 10
Závodní stůl: Kádr 47/2
3. 11. 1996, 09.00 | Řehůřek Luděk | "LIGA ""B"""
1.930
76 / 30 | 22
Závodní stůl: Kádr 47/2
12. 2. 1997, 17.00 | Novotný Aleš | "LIGA ""B"""
2.532

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
117 / 30 | 30.56
0.56
50.00000000 %
17 / 30 | 3
Závodní stůl: Jednoband
3. 11. 1996, 09.00 | Otčenášek Jiří st. | "LIGA ""B"""
0.560

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8725 / 163 | 30 | 114.44
6.63
60.41670000 %
80 / 23 | 22
Malý stůl: Volná hra
22. 9. 2019, 10.00 | Farkaš David | VČ TD 2.třída
3.470
140 / 23 | 20
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2019, 10.00 | Tázler Jaroslav | VČ TD 2.třída
6.080
110 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2019, 10.00 | Jirout Ivo | VČ TD 2.třída
4.400
73 / 11 | 18
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2019, 10.00 | Tolar Patrik | VČ TD 2.třída
6.630
67 / 11 | 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2019, 10.00 | Cvetanov Krasimir | VČ TD 2.třída
6.090
60 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2020, 10.00 | Urban Jaroslav | VČ TD 2.třída
2.400
116 / 20 | 30
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2020, 10.00 | Tázler Jaroslav | VČ TD 2.třída
5.800
79 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2020, 13.00 | Valášek František | VČ TD 2.třída
3.160

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7602 / 148 | 24 | 124.06
7.69
86.00000000 %
59 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 9. 2019, 11.20 | Farkaš David | VČ TD 2.třída
2.360
100 / 24 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2019, 11.20 | Valášek František | VČ TD 2.třída
4.162
100 / 18 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2019, 11.20 | Červenka Josef st. | VČ TD 2.třída
5.552
100 / 20 | 13 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2019, 11.20 | Kočička Petr | VČ TD 2.třída
5.001
100 / 13 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2020, 11.20 | Urban Jaroslav | VČ TD 2.třída
7.692
100 / 23 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2020, 11.20 | Tázler Jaroslav | VČ TD 2.třída
4.342
43 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2020, 14.20 | Jirout Ivo | VČ TD 2.třída
1.720

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8345 / 140 | 13 | 72.46
3.33
86.25000000 %
42 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
22. 9. 2019, 12.20 | Farkaš David | VČ TD 2.třída
2.100
50 / 15 | 13
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2019, 12.20 | Tázler Jaroslav | VČ TD 2.třída
3.332
33 / 17 | 9
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2019, 12.20 | Jirout Ivo | VČ TD 2.třída
1.940
50 / 17 | 10
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2019, 12.20 | Červenka Josef st. | VČ TD 2.třída
2.942
39 / 13 | 12 | 7
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2019, 12.20 | Kočička Petr | VČ TD 2.třída
3.000
47 / 19 | 12
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2020, 12.20 | Urban Jaroslav | VČ TD 2.třída
2.470
50 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2020, 12.20 | Tázler Jaroslav | VČ TD 2.třída
2.502
34 / 19 | 3
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2020, 15.20 | Jirout Ivo | VČ TD 2.třída
1.780

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
27567 / 1057 | 60.536
0.810
70.00000000 %
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2019, 10.00 | Sedláček Radek | VČ 3B 2.třída
0.4250
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2019, 11.10 | Šimek Vladimír | VČ 3B 2.třída
0.5252
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2019, 12.20 | Janeček Petr | VČ 3B 2.třída
0.7002
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2019, 10.00 | Červenka Michal | VČ 3B 2.třída
0.4000
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2019, 11.10 | Štěpán Milan | VČ 3B 2.třída
0.6252
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2019, 12.20 | Králíček Pavel | VČ 3B 2.třída
0.3250
18 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2019, 10.00 | Štancl Jan | VČ 3B 1.třída
0.4730
20 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2019, 11.10 | Kuchař František | VČ 3B 1.třída
0.5000
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2019, 12.20 | Novák Jan | VČ 3B 1.třída
0.7002
12 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2019, 10.00 | Poláček Ladislav | VČ 3B 2.třída
0.5450
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2019, 11.10 | Janeček Antonín | VČ 3B 2.třída
0.6752
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2019, 12.20 | Židů Tomáš | VČ 3B 2.třída
0.5751
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 10.00 | Brož Josef | VČ 3B 2.třída
0.6502
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 11.10 | Kubík Robert | VČ 3B 2.třída
0.7502
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 12.20 | Ptáček Pavel | VČ 3B 2.třída
0.5002
19 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2019, 10.00 | Nermuť Zdeněk | VČ 3B 2.třída
0.4752
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2019, 11.10 | Procházka Jaroslav | VČ 3B 2.třída
0.4502
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2019, 12.20 | Staněk Jiří | VČ 3B 2.třída
0.4000
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2020, 10.00 | Procházka Jaroslav | VČ 3B 2.třída
0.3752
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2020, 11.10 | Nermuť Zdeněk | VČ 3B 2.třída
0.8102
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2020, 12.20 | Staněk Jiří | VČ 3B 2.třída
0.4752
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2020, 10.00 | Sedláček Radek | VČ 3B 2.třída
0.5250
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2020, 11.10 | Havlíček Josef | VČ 3B 2.třída
0.3000
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2020, 12.20 | Janeček Petr | VČ 3B 2.třída
0.3250
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2020, 10.00 | Brož Josef | VČ 3B 2.třída
0.5502
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2020, 11.10 | Ptáček Pavel | VČ 3B 2.třída
0.7002
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2020, 12.20 | Kubík Robert | VČ 3B 2.třída
0.7502

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6659 / 171 | 283.85
5.55
73.22220000 %
46 / 30 | 8
Malý stůl: Volná hra
16. 9. 2018, 10.00 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
1.530
125 / 30 | 28
Malý stůl: Volná hra
22. 9. 2018, 10.00 | Kristl František | VČ - TD 3.třída
4.162
88 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2018, 10.00 | Bohadlo Libor | VČ - TD 3.třída
2.932
150 / 27 | 19
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2018, 09.00 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
5.552
150 / 28 | 26
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2019, 09.00 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
5.352
100 / 26 | 27
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2019, 10.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
3.840

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11919 / 227 | 314.04
8.00
91.90000000 %
89 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 9. 2018, 11.00 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
2.962
90 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 9. 2018, 11.00 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
3.002
100 / 24 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2018, 11.00 | Suchánek Zdenek | VČ - TD 3.třída
4.162
69 / 16 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2018, 10.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
4.310
99 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2019, 10.00 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
3.302
100 / 17 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2019, 11.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
5.882
80 / 16 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2019, 09.00 | Urban Jaroslav | Přebor VČO K2 3.třída
5.002
79 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2019, 10.10 | Janeček Petr | Přebor VČO K2 3.třída
3.952
53 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2019, 11.20 | Hájek Miloš | Přebor VČO K2 3.třída
2.650
80 / 10 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2019, 12.30 | Kačírek Karel | Přebor VČO K2 3.třída
8.002
80 / 14 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2019, 13.40 | Kučera Jan | Přebor VČO K2 3.třída
5.712

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6279 / 141 | 101.97
2.77
93.00000000 %
50 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
16. 9. 2018, 11.50 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
1.662
40 / 29 | 4
Malý stůl: Jednoband
22. 9. 2018, 11.50 | Navrátil Pavel | VČ - TD 3.třída
1.370
50 / 24 | 8
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2018, 11.50 | Bohadlo Libor | VČ - TD 3.třída
2.082
39 / 21 | 9
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2018, 10.50 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
1.850
50 / 18 | 10
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2019, 10.50 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
2.772
50 / 19 | 8
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2019, 11.50 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
2.632

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15224 / 433 | 70.517
0.952
74.66670000 %
20 / 28 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2018, 10.00 | Bašík Ladislav | VČ - 3B 2.třída
0.7142
16 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2018, 11.00 | Vít Jiří | VČ - 3B 2.třída
0.5332
14 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2018, 12.00 | Ptáček Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.4661
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2018, 10.00 | Janeček Antonín | VČ - 3B 2.třída
0.4662
10 / 29 | 1
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2018, 11.00 | Židů Tomáš | VČ - 3B 2.třída
0.3440
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2018, 12.00 | Poláček Ladislav | VČ - 3B 2.třída
0.3330
6 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2018, 10.00 | Novák Jan | VČ - 3B 2.třída
0.2000
19 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2018, 11.00 | Farkaš David | VČ - 3B 2.třída
0.6332
20 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2018, 12.00 | Kuchař František | VČ - 3B 2.třída
0.6662
20 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2019, 10.00 | Hurdálek Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.9522
8 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2019, 11.00 | Marek Jan | VČ - 3B 2.třída
0.2660
15 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2019, 12.00 | Králíček Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.5170
20 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2019, 10.00 | Novák Jan | VČ - 3B 2.třída
0.7692
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2019, 11.00 | Kuchař František | VČ - 3B 2.třída
0.4332
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2019, 12.00 | Farkaš David | VČ - 3B 2.třída
0.6332

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6607 / 122 | 334.97
7.15
67.44440000 %
93 / 13 | 30
Malý stůl: Volná hra
16. 9. 2017, 10.00 | Tolar Patrik | VČ - TD 2.třída
7.150
136 / 23 | 24
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2017, 09.00 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
5.910
25 / 11 | 15
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2017, 09.00 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
2.270
125 / 25 | 33
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2018, 10.00 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
5.000
96 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2018, 10.00 | Procházka Jaroslav | VČ - TD 2.třída
3.842
132 / 25 | 25
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2018, 10.00 | Ciasto Libor | VČ - TD 2.třída
5.282

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6458 / 134 | 233.41
6.25
76.33330000 %
62 / 22 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 9. 2017, 11.00 | Křížek Miloslav | VČ - TD 2.třída
2.810
75 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2017, 10.00 | Polák František | VČ - TD 2.třída
3.000
50 / 23 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2017, 10.00 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
2.170
72 / 23 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2018, 11.00 | Nemeš Jiří | VČ - TD 2.třída
3.130
99 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2018, 11.00 | Procházka Jaroslav | VČ - TD 2.třída
3.962
100 / 16 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2018, 11.00 | Hanuš Jiří | VČ - TD 2.třída
6.252

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6217 / 140 | 101.55
1.80
72.33330000 %
29 / 19 | 6
Malý stůl: Jednoband
16. 9. 2017, 12.00 | Červenka Josef st. | VČ - TD 2.třída
1.520
45 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2017, 11.00 | Polák František | VČ - TD 2.třída
1.802
28 / 21 | 6
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2017, 11.00 | Holenda Zbyšek | VČ - TD 2.třída
1.330
38 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2018, 12.00 | Kubík Robert | VČ - TD 2.třída
1.520
41 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2018, 12.00 | Staněk Jiří | VČ - TD 2.třída
1.642
36 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2018, 12.00 | Szabó Ladislav | VČ - TD 2.třída
1.442

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9796 / 150 | 375.30
9.37
58.96300000 %
150 / 25 | 27
Malý stůl: Volná hra
25. 9. 2016, 10.00 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 2.třída
6.002
12 / 4 | 7
Malý stůl: Volná hra
13. 11. 2016, 14.00 | Sedláček Radek | VČ - TD 2.třída
3.000
126 / 25 | 28
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 2016, 09.00 | Černý Luděk | VČ - TD 2.třída
5.042
150 / 16 | 22
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 2016, 10.00 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
9.372
150 / 20 | 37
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2017, 10.00 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 2.třída
7.502
34 / 12 | 6
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2017, 10.00 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
2.830
12 / 10 | 4
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2017, 10.00 | Králíček Pavel | VČ - TD 2.třída
1.200
93 / 23 | 16
Malý stůl: Volná hra
26. 2. 2017, 10.00 | Sedláček Radek | VČ - TD 2.třída
4.040
69 / 15 | 14
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2017, 10.00 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
4.600

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9627 / 176 | 233.56
5.55
69.66670000 %
100 / 24 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 9. 2016, 11.10 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
4.162
75 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 11. 2016, 15.10 | Jirout Ivo | VČ - TD 2.třída
3.002
100 / 18 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 2016, 10.10 | Černý Luděk | VČ - TD 2.třída
5.552
66 / 15 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 2016, 11.10 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
4.400
72 / 17 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2017, 11.10 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 2.třída
4.230
39 / 11 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2017, 11.10 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
3.540
59 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2017, 11.10 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
2.360
81 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2017, 11.10 | Brandejs Karel | VČ - TD 2.třída
3.240
35 / 16 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2017, 11.10 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
2.180

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9354 / 172 | 142.05
3.00
78.66670000 %
50 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
25. 9. 2016, 12.20 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 2.třída
2.002
50 / 19 | 11
Malý stůl: Jednoband
13. 11. 2016, 16.20 | Brandejs Karel | VČ - TD 2.třída
2.632
49 / 18 | 11
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 2016, 11.20 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
2.720
19 / 13 | 6
Malý stůl: Jednoband
10. 12. 2016, 12.20 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
1.460
38 / 22 | 10
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2017, 12.20 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
1.720
45 / 15 | 14
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2017, 12.20 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
3.000
43 / 19 | 8
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2017, 12.20 | Králíček Pavel | VČ - TD 2.třída
2.260
45 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
26. 2. 2017, 12.20 | Jirout Ivo | VČ - TD 2.třída
1.800
15 / 16 | 3
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2017, 12.20 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
0.930

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
680 / 172 | 30.465
0.869
66.66670000 %
11 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 10.00 | Kočička Petr | VČ - 3B 2.třída
0.3790
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 12.00 | Havránek Milan | VČ - 3B 2.třída
0.3662
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 14.00 | Havelka Jiří | VČ - 3B 2.třída
0.4000
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 10.00 | Skalický Jaroslav | VČ - 3B 2.třída
0.5002
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 12.00 | Kolembář Petr | VČ - 3B 2.třída
0.3661
20 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 14.00 | Šlambor Aleš | VČ - 3B 2.třída
0.8692

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151696 / 279 | 586.07
10.00
75.37780000 %
111 / 23 | 26
Malý stůl: Volná hra
20. 9. 2015, 10.00 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
4.820
150 / 20 | 41
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2015, 09.00 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
7.502
150 / 18 | 58
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2015, 10.00 | Kubík Robert | VČ - TD 2.třída
8.332
24 / 6 | 8
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2015, 10.00 | Králíček Pavel | VČ - TD 2.třída
4.000
43 / 11 | 13
Malý stůl: Volná hra
15. 11. 2015, 10.00 | Tichák Josef | VČ - TD 2.třída
3.900
150 / 15 | 29
Malý stůl: Volná hra
28. 11. 2015, 10.00 | Černý Miroslav | VČ - TD 2.třída
10.002
136 / 25 | 24
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2015, 10.00 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
5.440
67 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2016, 13.00 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
2.680
150 / 18 | 39
Malý stůl: Volná hra
16. 1. 2016, 10.00 | Špelda Miroslav | VČ - TD 2.třída
8.332
119 / 17 | 17
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2016, 10.00 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
7.000
141 / 24 | 23
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2016, 10.00 | Krotil Ladislav | VČ - TD 2.třída
5.872
108 / 23 | 14
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2016, 10.00 | Králíček Pavel | VČ - TD 2.třída
4.690
90 / 13 | 24
Malý stůl: Volná hra
12. 3. 2016, 10.00 | Tichák Josef | VČ - TD 2.třída
6.920
107 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2016, 10.00 | Ettel Milan | VČ - TD 2.třída
4.282
150 / 16 | 40
Malý stůl: Volná hra
9. 4. 2016, 10.00 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
9.372

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151311 / 335 | 233.91
8.33
87.40000000 %
51 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 9. 2015, 11.00 | Holenda Zbyšek | VČ - TD 2.třída
2.550
80 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2015, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
3.200
100 / 18 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2015, 11.00 | Bohadlo Libor | VČ - TD 2.třída
5.552
100 / 19 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2015, 11.00 | Sucharda Antonín | VČ - TD 2.třída
5.262
85 / 23 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2015, 11.00 | Poláček Ladislav | VČ - TD 2.třída
3.690
88 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 11. 2015, 11.00 | Vokatý Petr | VČ - TD 2.třída
3.522
100 / 24 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2015, 11.00 | Feher Václav | VČ - TD 2.třída
4.162
91 / 25 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2016, 14.00 | Holenda Zbyšek | VČ - TD 2.třída
3.642
100 / 12 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 1. 2016, 11.00 | Urban Jaroslav | VČ - TD 2.třída
8.332
86 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2016, 11.00 | Bohadlo Libor | VČ - TD 2.třída
3.442
100 / 23 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2016, 11.00 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 2.třída
4.342
72 / 21 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2016, 11.00 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
3.420
87 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2016, 11.00 | Poláček Ladislav | VČ - TD 2.třída
3.480
84 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2016, 11.00 | Černý Miroslav | VČ - TD 2.třída
3.362
87 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 4. 2016, 11.00 | Feher Václav | VČ - TD 2.třída
3.482

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15593 / 270 | 182.19
4.16
79.06670000 %
41 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
20. 9. 2015, 11.50 | Holenda Zbyšek | VČ - TD 2.třída
2.050
50 / 17 | 9
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2015, 10.50 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
2.942
50 / 15 | 17
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2015, 11.50 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
3.332
26 / 19 | 8
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2015, 11.50 | Králíček Pavel | VČ - TD 2.třída
1.360
15 / 11 | 8
Malý stůl: Jednoband
15. 11. 2015, 11.50 | Tichák Josef | VČ - TD 2.třída
1.360
21 / 18 | 4
Malý stůl: Jednoband
28. 11. 2015, 11.50 | Ettel Milan | VČ - TD 2.třída
1.160
50 / 23 | 15
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2015, 11.50 | Feher Václav | VČ - TD 2.třída
2.172
43 / 18 | 12
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2016, 14.50 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
2.380
50 / 12 | 10
Malý stůl: Jednoband
16. 1. 2016, 11.50 | Špelda Miroslav | VČ - TD 2.třída
4.162
31 / 16 | 12
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2016, 11.50 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
1.930
42 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2016, 11.50 | Krotil Ladislav | VČ - TD 2.třída
1.682
50 / 19 | 11
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2016, 11.50 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
2.632
33 / 10 | 13
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2016, 11.50 | Tichák Josef | VČ - TD 2.třída
3.300
50 / 22 | 18
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2016, 11.50 | Černý Miroslav | VČ - TD 2.třída
2.272
41 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
9. 4. 2016, 11.50 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
1.640

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
329 / 90 | 30.322
0.433
48.33330000 %
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2016, 10.00 | Černý Miroslav | VČ - 3B 2.třída
0.3660
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2016, 11.00 | Dyrc Karel | VČ - 3B 2.třída
0.4332
5 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2016, 13.00 | Janeček Petr | VČ - 3B 2.třída
0.1660

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141557 / 299 | 555.20
8.82
74.14290000 %
44 / 18 | 10
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2014, 10.00 | Nemeš Jiří | 2.třída Východní Čechy
2.440
150 / 25 | 25
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2014, 10.00 | Židů Tomáš | 2.třída Východní Čechy
6.002
23 / 12 | 7
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2014, 10.00 | Králíček Pavel | 2.třída Východní Čechy
1.910
150 / 25 | 36
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2014, 10.00 | Hanuš Jiří | 2.třída Východní Čechy
6.002
92 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2014, 10.00 | Holeček Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
3.680
84 / 22 | 20
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 2014, 10.00 | Křížek Miloslav | 2.třída Východní Čechy
3.810
97 / 15 | 26
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2014, 10.00 | Zadrobílek Roman | 2.třída Východní Čechy
6.460
135 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2015, 10.00 | Nemeš Jiří | 2.třída Východní Čechy
5.400
119 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2015, 10.00 | Židů Tomáš | 2.třída Východní Čechy
4.762
150 / 22 | 47
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2015, 10.00 | Živný Miroslav | 2.třída Východní Čechy
6.812
150 / 17 | 55
Malý stůl: Volná hra
22. 2. 2015, 10.00 | Farkaš David | 2.třída Východní Čechy
8.822
78 / 18 | 24
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 2015, 09.00 | Křížek Miloslav | 2.třída Východní Čechy
4.330
148 / 25 | 28
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2015, 10.00 | Hanuš Jiří | 2.třída Východní Čechy
5.922
137 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
19. 3. 2015, 16.00 | Zadrobílek Roman | 2.třída Východní Čechy
5.482

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141053 / 280 | 293.76
4.76
75.21430000 %
20 / 12 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2014, 10.00 | Nemeš Jiří | 2.třída Východní Čechy
1.660
92 / 21 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2014, 10.00 | Poláček Ladislav | 2.třída Východní Čechy
4.380
100 / 23 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2014, 10.00 | Králíček Pavel | 2.třída Východní Čechy
4.342
100 / 22 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2014, 10.00 | Skalický Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
4.542
68 / 16 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2014, 10.00 | Farkaš David | 2.třída Východní Čechy
4.250
92 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2014, 10.00 | Křížek Miloslav | 2.třída Východní Čechy
3.680
67 / 17 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2014, 10.00 | Mikysa Jiří | 2.třída Východní Čechy
3.940
89 / 23 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2015, 10.00 | Köhler Petr | 2.třída Východní Čechy
3.860
85 / 22 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2015, 10.00 | Poláček Ladislav | 2.třída Východní Čechy
3.860
100 / 21 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2015, 10.00 | Šrůtek Václav | 2.třída Východní Čechy
4.762
56 / 21 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 2. 2015, 10.00 | Farkaš David | 2.třída Východní Čechy
2.660
80 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2015, 09.00 | Křížek Miloslav | 2.třída Východní Čechy
4.000
87 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2015, 10.00 | Skalický Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
3.482
17 / 12 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 3. 2015, 16.00 | Mikysa Jiří | 2.třída Východní Čechy
1.410

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14567 / 294 | 111.92
2.77
81.00000000 %
38 / 18 | 11
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2014, 10.00 | Nemeš Jiří | 2.třída Východní Čechy
2.110
31 / 22 | 5
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2014, 10.00 | Židů Tomáš | 2.třída Východní Čechy
1.400
48 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2014, 10.00 | Šrůtek Václav | 2.třída Východní Čechy
1.922
50 / 21 | 8
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2014, 10.00 | Ciasto Libor | 2.třída Východní Čechy
2.382
24 / 22 | 3
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2014, 10.00 | Kuchař František | 2.třída Východní Čechy
1.090
50 / 18 | 7
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2014, 10.00 | Krotil Ladislav | 2.třída Východní Čechy
2.772
35 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2014, 16.00 | Foff Petr | 2.třída Východní Čechy
1.750
26 / 11 | 9
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2015, 10.00 | Köhler Petr | 2.třída Východní Čechy
2.360
50 / 22 | 7
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2015, 10.00 | Židů Tomáš | 2.třída Východní Čechy
2.272
46 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2015, 10.00 | Štěpán Milan | 2.třída Východní Čechy
1.842
47 / 21 | 9
Malý stůl: Jednoband
22. 2. 2015, 10.00 | Holeček Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
2.230
44 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2015, 09.00 | Křížek Miloslav | 2.třída Východní Čechy
1.760
44 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2015, 10.00 | Ciasto Libor | 2.třída Východní Čechy
1.762
34 / 19 | 5
Malý stůl: Jednoband
19. 3. 2015, 16.00 | Foff Petr | 2.třída Východní Čechy
1.780

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
348 / 120 | 40.400
0.450
53.33330000 %
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 09.00 | Stolín Jaroslav | 3B 1.třída Východní Čechy
0.3750
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 13.30 | Králíček Pavel | 3B 1.třída Východní Čechy
0.4500
15 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 15.00 | Špiroch Martin | 3B 1.třída Východní Čechy
0.3750

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
202113 / 384 | 465.50
9.37
75.46430000 %
137 / 25 | 25
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2013, 09.00 | Marek Jan | 2.třída Východní Čechy
5.480
150 / 22 | 31
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 2013, 10.00 | Hájek Miloš | 3.třída "A" Východní Čechy
6.812
117 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2013, 10.00 | Štok Radek | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
4.682
0
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2013, 10.00 | Štok Radek | 3.třída "A" Východní Čechy
2
150 / 25 | 27
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2013, 10.00 | Šimerda Pavel | 3.třída "A" Východní Čechy
6.002
71 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2013, 13.30 | Vlačiha Josef | 3.třída "A" Východní Čechy
2.842
144 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2014, 10.00 | Vlačiha Josef | 3.třída "A" Východní Čechy
5.762
0
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2014, 10.00 | Hazuka Petr | 3.třída "A" Východní Čechy
2
150 / 16 | 32
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2014, 10.00 | Hazuka Petr | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
9.372
56 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2014, 10.00 | Šimerda Pavel | 3.třída "A" Východní Čechy
2.242
150 / 19 | 44
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2014, 10.00 | Ptáček Pavel | 2.třída Východní Čechy
7.892
134 / 17 | 18
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2014, 10.00 | Kačírek Karel | 3.třída "A" Východní Čechy
7.880
101 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2014, 10.00 | Nikl Antonín | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
4.040
150 / 23 | 24
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2014, 10.00 | Theer Martin | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
6.522
106 / 21 | 39
Malý stůl: Volná hra
29. 3. 2014, 10.00 | Theer Martin | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
5.040
150 / 22 | 23
Malý stůl: Volná hra
5. 4. 2014, 10.00 | Nikl Antonín | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
6.811
47 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
26. 4. 2014, 09.00 | Theer Martin | VČO Přebor 3.třídy VH
2.350
100 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
26. 4. 2014, 09.00 | Vlačiha Josef | VČO Přebor 3.třídy VH
5.002
100 / 18 | 35
Malý stůl: Volná hra
26. 4. 2014, 09.00 | Nikl Antonín | VČO Přebor 3.třídy VH
5.552
100 / 11 | 46
Malý stůl: Volná hra
26. 4. 2014, 09.00 | Kačírek Karel | VČO Přebor 3.třídy VH
9.092

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161331 / 274 | 344.85
8.33
83.18750000 %
100 / 16 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2013, 09.00 | Krotil Ladislav | 2.třída Východní Čechy
6.252
100 / 12 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2013, 10.00 | Kačírek Karel | 3.třída "A" Východní Čechy
8.332
97 / 19 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2013, 10.00 | Hazuka Petr | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
5.100
0
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2013, 10.00 | Hazuka Petr | 3.třída "A" Východní Čechy
0
100 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2013, 10.00 | Šimerda Pavel | 3.třída "A" Východní Čechy
5.002
100 / 25 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2013, 13.30 | Vlačiha Josef | 3.třída "A" Východní Čechy
4.002
100 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2014, 10.00 | Vlačiha Josef | 3.třída "A" Východní Čechy
4.002
100 / 17 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2014, 10.00 | Hazuka Petr | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
5.882
0
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2014, 10.00 | Hazuka Petr | 3.třída "A" Východní Čechy
2
70 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2014, 10.00 | Šimerda Pavel | 3.třída "A" Východní Čechy
2.800
100 / 23 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2014, 10.00 | Kubík Robert | 2.třída Východní Čechy
4.342
100 / 19 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2014, 10.00 | Kačírek Karel | 3.třída "A" Východní Čechy
5.262
100 / 17 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2014, 10.00 | Nikl Antonín | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
5.882
100 / 17 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2014, 10.00 | Theer Martin | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
5.882
64 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 3. 2014, 10.00 | Theer Martin | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
3.200
100 / 19 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 4. 2014, 10.00 | Nikl Antonín | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
5.262

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16616 / 279 | 162.20
3.84
77.00000000 %
32 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2013, 09.00 | Krotil Ladislav | 2.třída Východní Čechy
1.280
50 / 15 | 7
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 2013, 10.00 | Sedlák Josef | 3.třída "A" Východní Čechy
3.332
0
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2013, 10.00 | Hazuka Petr | 3.třída "A" Východní Čechy
2
50 / 15 | 10
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2013, 10.00 | Hazuka Petr | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
3.332
50 / 14 | 9
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2013, 10.00 | Šimerda Pavel | 3.třída "A" Východní Čechy
3.572
47 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2013, 13.30 | Vlačiha Josef | 3.třída "A" Východní Čechy
1.882
50 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2014, 10.00 | Vlačiha Josef | 3.třída "A" Východní Čechy
2.002
29 / 17 | 4
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2014, 10.00 | Hazuka Petr | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
1.700
0
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2014, 10.00 | Hazuka Petr | 3.třída "A" Východní Čechy
0
41 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2014, 10.00 | Šimerda Pavel | 3.třída "A" Východní Čechy
1.642
46 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2014, 10.00 | Kopecký Emil st. | 2.třída Východní Čechy
1.840
34 / 17 | 7
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2014, 10.00 | Hájek Miloš | 3.třída "A" Východní Čechy
2.000
46 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2014, 10.00 | Nikl Antonín | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
2.300
41 / 19 | 6
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2014, 10.00 | Theer Martin | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
2.150
50 / 24 | 11
Malý stůl: Jednoband
29. 3. 2014, 10.00 | Theer Martin | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
2.082
50 / 13 | 16
Malý stůl: Jednoband
5. 4. 2014, 10.00 | Nikl Antonín | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
3.842

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101240 / 245 | 505.06
7.50
82.66670000 %
150 / 25 | 50
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2012, 10.00 | Reil Martin | 2.třída - Východní Čechy
6.002
105 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2012, 10.00 | Strnad Milan | 2.třída - Východní Čechy
4.202
150 / 25 | 31
Malý stůl: Volná hra
3. 11. 2012, 10.00 | Kejzlar Alexej | 2.třída - Východní Čechy
6.002
118 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2012, 10.00 | Kuchař František | 2.třída - Východní Čechy
4.722
146 / 25 | 39
Malý stůl: Volná hra
9. 12. 2012, 10.00 | Židů Tomáš | 2.třída - Východní Čechy
5.842
150 / 20 | 38
Malý stůl: Volná hra
9. 12. 2012, 14.00 | Šťovíček Karel | 2.třída - Východní Čechy
7.502
105 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2013, 10.00 | Ettel Milan | 2.třída - Východní Čechy
4.202
90 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2013, 10.00 | Ptáček Pavel | 2.třída - Východní Čechy
3.602
92 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2013, 10.00 | Židů Tomáš | 2.třída - Východní Čechy
3.682
134 / 25 | 27
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2013, 10.00 | Kejzlar Alexej | 2.třída - Východní Čechy
5.362

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10859 / 237 | 183.62
4.76
85.90000000 %
69 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2012, 10.00 | Vokatý Petr | 2.třída - Východní Čechy
2.760
80 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2012, 10.00 | Ptáček Pavel | 2.třída - Východní Čechy
3.201
88 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 2012, 10.00 | Kejzlar Alexej | 2.třída - Východní Čechy
3.522
100 / 23 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2012, 10.00 | Mareš Ivan | 2.třída - Východní Čechy
4.342
100 / 21 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 2012, 10.00 | Židů Tomáš | 2.třída - Východní Čechy
4.762
87 / 24 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 2012, 14.00 | Císař Milan | 2.třída - Východní Čechy
3.620
61 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2013, 10.00 | Ettel Milan | 2.třída - Východní Čechy
2.442
100 / 23 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2013, 10.00 | Bohadlo Libor | 2.třída - Východní Čechy
4.342
74 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2013, 10.00 | Janeček Antonín | 2.třída - Východní Čechy
2.962
100 / 21 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2013, 10.00 | Kejzlar Alexej | 2.třída - Východní Čechy
4.762

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10458 / 203 | 222.25
3.12
91.60000000 %
50 / 19 | 8
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2012, 10.00 | Vokatý Petr | 2.třída - Východní Čechy
2.632
50 / 23 | 9
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2012, 10.00 | Kopecký Emil st. | 2.třída - Východní Čechy
2.172
50 / 19 | 12
Malý stůl: Jednoband
3. 11. 2012, 10.00 | Flégl Tomáš | 2.třída - Východní Čechy
2.632
40 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2012, 10.00 | Farkaš David | 2.třída - Východní Čechy
2.000
46 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
9. 12. 2012, 10.00 | Židů Tomáš | 2.třída - Východní Čechy
1.840
34 / 19 | 5
Malý stůl: Jednoband
9. 12. 2012, 14.00 | Šolc Kamil | 2.třída - Východní Čechy
1.780
50 / 21 | 10
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2013, 10.00 | Volanský Petr | 2.třída - Východní Čechy
2.382
50 / 16 | 22
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2013, 10.00 | Ptáček Pavel | 2.třída - Východní Čechy
3.122
50 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2013, 10.00 | Židů Tomáš | 2.třída - Východní Čechy
2.501
38 / 21 | 5
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2013, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | 2.třída - Východní Čechy
1.800

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1299 / 254 | 30.389
0.689
41.25000000 %
6 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2012, 10.00 | Absolon Jiří | 3B 2.třída - Východní Čechy
0.4000
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2012, 11.00 | Tolar Patrik | 3B 2.třída - Východní Čechy
0.4330
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2012, 13.00 | Pavlík František | 3B 2.třída - Východní Čechy
0.3332
6 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2012, 10.00 | Tolar Patrik | 3B 2.třída - Východní Čechy
0.2000
20 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2012, 11.00 | Havelka Jiří | 3B 2.třída - Východní Čechy
0.6892
10 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2012, 13.00 | Novotný Aleš | 3B 2.třída - Východní Čechy
0.3332
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2013, 10.00 | Havránek Milan | 3B 2.třída - Východní Čechy
0.3000
14 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2013, 11.00 | Tolar Patrik | 3B 2.třída - Východní Čechy
0.4662
11 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2013, 13.00 | Staněk Jiří | 3B 2.třída - Východní Čechy
0.3660
0
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2013, 10.00 | Havránek Hynek | 3B 2.třída - Východní Čechy
0
0
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2013, 11.00 | Havelka Jiří | 3B 2.třída - Východní Čechy
0
0
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2013, 13.00 | Feher Václav | 3B 2.třída - Východní Čechy
0

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101032 / 206 | 465.00
7.60
68.80000000 %
149 / 25 | 46
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2011, 10.00 | Kralovič Josef | 2. třída - Východní Čechy
5.962
133 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2011, 10.00 | Židů Tomáš | 2. třída - Východní Čechy
5.322
52 / 21 | 12
Malý stůl: Volná hra
13. 11. 2011, 10.00 | Řada Josef | 2. třída - Východní Čechy
2.470
51 / 17 | 9
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2011, 10.00 | Šlambor Aleš | 2. třída - Východní Čechy
3.000
90 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2012, 10.00 | Ptáček Pavel | 2. třída - Východní Čechy
3.602
150 / 21 | 20
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2012, 10.00 | Židů Tomáš | 2. třída - Východní Čechy
7.142
114 / 15 | 44
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2012, 10.00 | Stolín Jaroslav | 2. třída - Východní Čechy
7.600
127 / 25 | 31
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2012, 10.00 | Kníže Martin | 2. třída - Východní Čechy
5.080
96 / 18 | 43
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2012, 10.00 | Flégl Tomáš | 2. třída - Východní Čechy
5.330
70 / 14 | 14
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 2012, 10.00 | Šlambor Aleš | 2. třída - Východní Čechy
5.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10689 / 177 | 253.89
5.26
68.90000000 %
75 / 16 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2011, 10.00 | Černý Miroslav | 2. třída - Východní Čechy
4.680
87 / 24 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2011, 10.00 | Židů Tomáš | 2. třída - Východní Čechy
3.620
70 / 15 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 11. 2011, 10.00 | Řada Josef | 2. třída - Východní Čechy
4.660
48 / 12 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 12. 2011, 11.00 | Šlambor Aleš | 2. třída - Východní Čechy
4.000
100 / 19 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 2012, 10.00 | Ptáček Pavel | 2. třída - Východní Čechy
5.262
88 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2012, 10.00 | Židů Tomáš | 2. třída - Východní Čechy
3.522
34 / 16 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2012, 10.00 | Stolín Jaroslav | 2. třída - Východní Čechy
2.120
75 / 21 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2012, 10.00 | Řada Josef | 2. třída - Východní Čechy
3.570
50 / 13 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2012, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | 2. třída - Východní Čechy
3.840
62 / 16 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 2012, 10.00 | Šlambor Aleš | 2. třída - Východní Čechy
3.870

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10316 / 185 | 181.70
2.90
63.20000000 %
32 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 2011, 10.00 | Kralovič Josef | 2. třída - Východní Čechy
1.282
30 / 14 | 9
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2011, 10.00 | Janeček Antonín | 2. třída - Východní Čechy
2.140
33 / 17 | 9
Malý stůl: Jednoband
13. 11. 2011, 10.00 | Kníže Martin | 2. třída - Východní Čechy
1.940
38 / 15 | 12
Malý stůl: Jednoband
3. 12. 2011, 12.30 | Havelka Jiří | 2. třída - Východní Čechy
2.530
21 / 23 | 3
Malý stůl: Jednoband
15. 1. 2012, 10.00 | Ptáček Pavel | 2. třída - Východní Čechy
0.910
50 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2012, 10.00 | Židů Tomáš | 2. třída - Východní Čechy
2.502
37 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2012, 10.00 | Stolín Jaroslav | 2. třída - Východní Čechy
1.482
32 / 11 | 18
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2012, 10.00 | Kníže Martin | 2. třída - Východní Čechy
2.900
15 / 13 | 5
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2012, 10.00 | Flégl Tomáš | 2. třída - Východní Čechy
1.150
28 / 22 | 5
Malý stůl: Jednoband
4. 3. 2012, 10.00 | Svoboda Josef | 2. třída - Východní Čechy
1.270

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12155 / 352 | 40.440
0.833
64.58330000 %
10 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2011, 09.00 | Šlambor Aleš | 3B 2. třída - Východní Čechy
0.3330
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2011, 12.00 | Chládek Roman | 3B 2. třída - Východní Čechy
0.3332
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2011, 13.00 | Černý Miroslav | 3B 2. třída - Východní Čechy
0.3660
16 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2011, 10.00 | Kralovič Josef | 3B 2. třída - Východní Čechy
0.5332
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2011, 12.00 | Svoboda Pavel | 3B 2. třída - Východní Čechy
0.4002
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2011, 14.00 | Felgr Miloslav | 3B 2. třída - Východní Čechy
0.5332
7 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2012, 10.00 | Dyrc Karel | 3B 2. třída - Východní Čechy
0.2330
10 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2012, 11.00 | Absolon Jiří | 3B 2. třída - Východní Čechy
0.3570
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2012, 13.00 | Svoboda Pavel | 3B 2. třída - Východní Čechy
0.4660
20 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2012, 10.00 | Svoboda Pavel | 3B 2. třída - Východní Čechy
0.8332
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2012, 11.00 | Chládek Roman | 3B 2. třída - Východní Čechy
0.3332
19 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2012, 13.00 | Vokatý Petr | 3B 2. třída - Východní Čechy
0.6332

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
153 / 20 | 192.65
2.65
35.33330000 %
53 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
16. 10. 2010, 13.00 | Svoboda Josef | VČO 2.třída
2.650

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1100 / 21 | 174.76
4.76
100.00000000 %
100 / 21 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 10. 2010, 13.00 | Felgr Miloslav | VČO 2.třída
4.762

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
150 / 18 | 102.77
2.77
100.00000000 %
50 / 18 | 10
Malý stůl: Jednoband
16. 10. 2010, 13.00 | Felgr Miloslav | VČO 2.třída
2.772

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15191 / 445 | 50.429
0.714
62.82890000 %
10 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Mikysa Jiří | Přebor VČO 3B - malý stůl
0.3332
17 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Mikysa Jiří | Přebor VČO 3B - malý stůl
0.5662
15 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Červenka Michal | Přebor VČO 3B - malý stůl
0.5000
20 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2010, 09.00 | Vlačiha Josef | VČO-3B 3.třída
0.7142
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2010, 11.00 | Staněk Jiří | VČO-3B 3.třída
0.3000
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2010, 14.00 | Ptáček Pavel | VČO-3B 3.třída
0.4662
16 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2010, 09.00 | Kolembář Petr | VČO-3B 3.třída
0.5332
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2010, 11.00 | Kopecký Emil st. | VČO-3B 3.třída
0.6002
10 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2010, 14.00 | Křížek Miloslav | VČO-3B 3.třída
0.3330
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2011, 09.00 | Rázl Jaroslav | VČO-3B 3.třída
0.4332
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2011, 11.00 | Kolembář Petr | VČO-3B 3.třída
0.3330
12 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2011, 14.00 | Ptáček Pavel | VČO-3B 3.třída
0.4002
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2011, 09.00 | Tolar Patrik | VČO-3B 3.třída
0.2660
13 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2011, 11.00 | Staněk Jiří | VČO-3B 3.třída
0.4332
6 / 27 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2011, 14.00 | Havránek Hynek | VČO-3B 3.třída
0.2220

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
193 / 25 | 183.72
3.72
62.00000000 %
93 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2010, 13.00 | Krejčí Jan | VČO 3.třída B
3.722

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
189 / 25 | 153.56
3.56
89.00000000 %
89 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2010, 13.00 | Krejčí Jan | VČO 3.třída B
3.562

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
150 / 24 | 82.08
2.08
100.00000000 %
50 / 24 | 8
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2010, 13.00 | Krejčí Jan | VČO 3.třída B
2.082

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9119 / 263 | 40.452
0.689
66.11110000 %
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2009, 09.00 | Kralovič Josef | VČO 3B 3.třída
0.5000
9 / 25 | 1
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2009, 12.00 | Nermuť Zdeněk | VČO 3B 3.třída
0.3600
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2009, 13.00 | Strnad Milan | VČO 3B 3.třída
0.4000
14 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2010, 09.00 | Nermuť Zdeněk | VČO 3B 3.třída
0.4820
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2010, 12.00 | Strnad Milan | VČO 3B 3.třída
0.5662
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2010, 13.00 | Černý Miroslav | VČO 3B 3.třída
0.4002
20 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2010, 10.00 | Ptáček Pavel | VČO 3B 3.třída
0.6892
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2010, 12.00 | Černý Miroslav | VČO 3B 3.třída
0.3000
11 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2010, 14.00 | Tázler Jaroslav | VČO 3B 3.třída
0.3660

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9983 / 212 | 324.63
7.14
72.81480000 %
77 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2008, 13.00 | Šimek Vladimír | VČ 3.třída
3.082
97 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2008, 13.00 | Heincl Oldřich | VČ 3.třída
3.882
112 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2009, 10.00 | Suchánek Zdenek | VČ 2.třída
4.480
97 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2009, 13.00 | Židů Tomáš | VČ 3.třída
3.882
121 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 2009, 10.00 | Bláha Jiří | VČ 2.třída
4.841
119 / 25 | 25
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2009, 10.00 | Hazuka Petr | VČ 2.třída
4.762
150 / 21 | 25
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2009, 10.00 | Hanuš Jiří | VČ 2.třída
7.140
60 / 17 | 14
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2009, 10.00 | Hájek Miloš | VČ 2.třída
3.520
150 / 24 | 32
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2009, 10.00 | Kopecký Jaroslav | VČ 2.třída
6.252

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9813 / 186 | 264.37
7.14
90.33330000 %
100 / 19 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2008, 13.00 | Šimek Vladimír | VČ 3.třída
5.262
92 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2008, 13.00 | Heincl Oldřich | VČ 3.třída
3.682
92 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2009, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČ 2.třída
3.680
100 / 21 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2009, 13.00 | Stolín Jaroslav | VČ 3.třída
4.762
77 / 21 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 2009, 10.00 | Schroll Zdeněk | VČ 2.třída
3.660
100 / 14 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2009, 10.00 | Havránek Hynek | VČ 2.třída
7.142
60 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2009, 10.00 | Hanuš Jiří | VČ 2.třída
2.400
100 / 17 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2009, 10.00 | Hájek Miloš | VČ 2.třída
5.882
92 / 19 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2009, 10.00 | Kopecký Jaroslav | VČ 2.třída
4.840

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9329 / 202 | 171.62
2.62
73.11110000 %
50 / 22 | 11
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2008, 13.00 | Petříček Martin | VČ 3.třída
2.272
34 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2008, 13.00 | Heincl Oldřich | VČ 3.třída
1.360
42 / 16 | 12
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2009, 10.00 | Dyrc Karel | VČ 2.třída
2.620
39 / 21 | 11
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2009, 13.00 | Židů Tomáš | VČ 3.třída
1.850
38 / 23 | 5
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2009, 10.00 | Schroll Zdeněk | VČ 2.třída
1.650
36 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2009, 10.00 | Havránek Hynek | VČ 2.třída
1.440
8 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2009, 10.00 | Žižka Alois | VČ 2.třída
0.400
50 / 25 | 17
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2009, 10.00 | Kačírek Karel | VČ 2.třída
2.002
32 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2009, 10.00 | Brandejs Karel | VČ 2.třída
1.280

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141503 / 299 | 435.02
12.50
71.57140000 %
139 / 25 | 25
Malý stůl: Volná hra
6. 10. 2007, 13.00 | Červenka Josef st. | VČ-2.
5.562
109 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
3. 11. 2007, 10.00 | Heincl Oldřich | VČ-3.
4.362
55 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
3. 11. 2007, 10.00 | Heincl Oldřich | VČ-3.
2.200
150 / 12 | 43
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2007, 10.00 | Heincl Oldřich | VČ-3.
12.502
94 / 25 | 32
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2007, 10.00 | Heincl Oldřich | VČ-3.
3.760
64 / 25 | 25
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2008, 10.00 | Šolc Kamil | VČ-3.
2.562
133 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2008, 10.00 | Šolc Kamil | VČ-3.
5.322
119 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
29. 3. 2008, 15.00 | Chládek Miloš | VČ-3.
4.762
150 / 21 | 36
Malý stůl: Volná hra
29. 3. 2008, 15.00 | Chládek Miloš | VČ-3.
7.142
134 / 18 | 24
Malý stůl: Volná hra
20. 4. 2008, 00.00 | Křížek Miloslav | Přebor 2. a 3.třídy - volná hra
7.440
102 / 20 | 35
Malý stůl: Volná hra
20. 4. 2008, 00.00 | Mikysa Jiří | Přebor 2. a 3.třídy - volná hra
5.102
94 / 18 | 19
Malý stůl: Volná hra
20. 4. 2008, 00.00 | Kraus Radim | Přebor 2. a 3.třídy - volná hra
5.220
104 / 20 | 26
Malý stůl: Volná hra
20. 4. 2008, 00.00 | Foff Petr | Přebor 2. a 3.třídy - volná hra
5.202
56 / 15 | 14
Malý stůl: Volná hra
20. 4. 2008, 00.00 | Janík Jiří | Přebor 2. a 3.třídy - volná hra
3.730

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5334 / 96 | 283.47
9.09
66.80000000 %
35 / 10 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 2007, 13.00 | Tolar Patrik | VČ-2.
3.500
67 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 2007, 10.00 | Heincl Oldřich | VČ-3.
2.682
66 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2007, 10.00 | Heincl Oldřich | VČ-3.
2.640
100 / 11 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2008, 10.00 | Vlačiha Josef | VČ-3.
9.092
66 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 3. 2008, 15.00 | Chládek Miloš | VČ-3.
2.642

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
136 / 20 | 71.80
1.80
72.00000000 %
36 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
6. 10. 2007, 13.00 | Křížek Miloslav | VČ-2.
1.800

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6677 / 150 | 384.51
6.00
75.22220000 %
101 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2006, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČ-2.
4.040
109 / 25 | 31
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 2006, 10.00 | Brandejs Karel | VČ-2.
4.362
96 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2007, 10.00 | Brandejs Karel | VČ-2.
3.840
136 / 25 | 38
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2007, 10.00 | Štěpán Milan | VČ-2.
5.442
85 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2007, 10.00 | Cvejn Jiří | VČ-2.
3.400
150 / 25 | 24
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 2007, 10.00 | Srna Michal | VČ-2.
6.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12949 / 225 | 324.21
7.69
79.08330000 %
78 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2006, 10.00 | Vít Jiří | VČ-2.
3.122
100 / 18 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 10. 2006, 10.00 | Sedláček Radek | VČ-2.
5.551
100 / 21 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 2006, 10.00 | Kejzlar Alexej | VČ-2.
4.762
36 / 21 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2007, 10.00 | Kopecký Jaroslav | VČ-2.
1.710
100 / 13 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2007, 10.00 | Heincl Oldřich | VČ-2.
7.692
88 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2007, 10.00 | Cvejn Jiří | VČ-2.
4.400
97 / 15 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 2007, 10.00 | Dyrc Karel | VČ-2.
6.460
100 / 18 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 5. 2007, 00.00 | Cvejn Jiří | Přebor VČO 2.třídy - kádr 52/2
5.552
64 / 15 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 5. 2007, 00.00 | Sedláček Radek | Přebor VČO 2.třídy - kádr 52/2
4.260
46 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 5. 2007, 00.00 | Kraus Radim | Přebor VČO 2.třídy - kádr 52/2
2.300
85 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 5. 2007, 00.00 | Petráček Karel | Přebor VČO 2.třídy - kádr 52/2
4.252
55 / 19 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 5. 2007, 00.00 | Zelinka David | Přebor VČO 2.třídy - kádr 52/2
2.890

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7237 / 149 | 131.59
2.00
67.71430000 %
44 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2006, 10.00 | Vít Jiří | VČ-2.
1.762
41 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
15. 10. 2006, 10.00 | Kopecký Jaroslav | VČ-2.
1.642
50 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
12. 11. 2006, 10.00 | Kejzlar Alexej | VČ-2.
2.002
12 / 11 | 5
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2007, 10.00 | Sedláček Radek | VČ-2.
1.090
30 / 16 | 13
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2007, 10.00 | Heincl Oldřich | VČ-2.
1.870
32 / 22 | 5
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2007, 10.00 | Cvejn Jiří | VČ-2.
1.450
28 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
4. 3. 2007, 10.00 | Srna Michal | VČ-2.
1.120

2005/2006

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5675 / 118 | 505.72
7.00
96.98280000 %
133 / 19 | 50
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 2005, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | VČ-2.
7.000
150 / 24 | 23
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2005, 13.00 | Heincl Oldřich | VČ-2.
6.252
145 / 25 | 30
Malý stůl: Volná hra
29. 1. 2006, 10.00 | Suchánek Zdenek | VČ-2.
5.802
116 / 25 | 26
Malý stůl: Volná hra
12. 3. 2006, 10.00 | Kačírek Karel | VČ-2.
4.640
131 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
9. 4. 2006, 10.00 | Rázl Jaroslav | VČ-2.
5.242

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5406 / 95 | 304.27
5.88
81.20000000 %
50 / 19 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 2005, 10.00 | Flégl Tomáš | VČ-2.
2.630
100 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2005, 13.00 | Štěpán Milan | VČ-2.
5.002
82 / 23 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 1. 2006, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČ-2.
3.560
74 / 16 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2006, 10.00 | Kačírek Karel | VČ-2.
4.620
100 / 17 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 4. 2006, 10.00 | Rázl Jaroslav | VČ-2.
5.882

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5182 / 117 | 111.55
2.27
72.80000000 %
14 / 20 | 2
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 2005, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | VČ-2.
0.700
50 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2005, 13.00 | Hejnyš Václav | VČ-2.
2.002
38 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2006, 10.00 | Suchánek Zdenek | VČ-2.
1.522
30 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2006, 10.00 | Sedlák Josef | VČ-2.
1.200
50 / 22 | 9
Malý stůl: Jednoband
9. 4. 2006, 10.00 | Skalický Josef | VČ-2.
2.272

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
669 / 154 | 40.448
0.666
57.98320000 %
15 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2006, 10.00 | Dubec Jiří | VČ/3B-2.
0.5002
12 / 18 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2006, 13.00 | Felgr Miloslav | VČ/3B-2.
0.6660
10 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2006, 12.00 | Nemeš Jiří | VČ/3B-2.
0.3440
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2006, 10.00 | Zíval Josef | VČ/3B-2.
0.4000
4 / 21 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2006, 11.00 | Hurdálek Pavel | VČ/3B-2.
0.1900
16 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2006, 13.00 | Špiroch Martin | VČ/3B-2.
0.6150

2004/2005

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131575 / 265 | 365.94
10.00
69.00000000 %
129 / 24 | 36
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2004, 11.00 | Tolar Patrik | VČ-2.
5.370
150 / 15 | 32
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 2004, 10.00 | Umlauf Antonín | VČ-2.
10.002
150 / 25 | 27
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2004, 14.00 | Kopecký Jaroslav | VČ-2.
6.002
150 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
16. 1. 2005, 10.00 | Kníže Martin | VČ-2.
6.002
99 / 10 | 31
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2005, 10.00 | Tázler Jaroslav | VČ-1.
9.900
132 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2005, 10.00 | Kačírek Karel | VČ-2.
5.282
91 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2005, 10.00 | Patrný Vladimír | VČ-1.
3.642
134 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 2005, 10.00 | Tomaga Anton | VČ-1.
5.360
540 / 91 | 31
Malý stůl: Volná hra
16. 4. 2005, 00.00 | Žižka Josef | Přebor VČO 2.třídy (BC Chlumec n.Cidlinou)
5.932

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8787 / 188 | 324.18
7.50
82.84210000 %
71 / 21 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2004, 11.00 | Tolar Patrik | VČ-2.
3.380
51 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 2004, 10.00 | Hána Václav | VČ-2.
2.042
73 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2004, 14.00 | Kopecký Jaroslav | VČ-2.
2.920
86 / 22 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 1. 2005, 10.00 | Kníže Martin | VČ-2.
3.900
150 / 20 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2005, 10.00 | Novotný Aleš | VČ-1.
7.502
86 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2005, 10.00 | Sedlák Josef | VČ-2.
3.442
120 / 25 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2005, 10.00 | Bek Jiří | VČ-1.
4.800
150 / 25 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 2005, 10.00 | Tomaga Anton | VČ-1.
6.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8343 / 184 | 121.86
3.33
79.95340000 %
31 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2004, 11.00 | Křížek Miloslav | VČ-2.
1.550
34 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 2004, 10.00 | Hána Václav | VČ-2.
1.362
38 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2004, 14.00 | Šimerda Pavel | VČ-2.
1.522
50 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
16. 1. 2005, 10.00 | Kníže Martin | VČ-2.
2.001
45 / 22 | 8
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2005, 10.00 | Tázler Jaroslav | VČ-1.
2.040
25 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2005, 10.00 | Kras Petr | VČ-2.
1.000
60 / 18 | 12
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2005, 10.00 | Bek Jiří | VČ-1.
3.332
60 / 24 | 8
Malý stůl: Jednoband
27. 2. 2005, 10.00 | Král Petr | VČ-1.
2.502

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
349 / 112 | 30.437
0.550
54.44440000 %
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2005, 10.00 | Procházka Jaroslav | VČ/3B-1.
0.3750
12 / 32 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2005, 12.00 | Absolon Jiří | VČ/3B-1.
0.3750
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2005, 15.00 | Hurdálek Svatomír | VČ/3B-1.
0.5500

2003/2004

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
148 / 15 | 133.20
3.20
32.00000000 %
48 / 15 | 13
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2004, 15.00 | Svoboda Pavel | VČ-2.B
3.200

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2168 / 42 | 334.00
4.34
84.00000000 %
68 / 19 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 1. 2004, 17.00 | Mikysa Jiří | VČ-2.B
3.570
100 / 23 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2004, 15.00 | Procházka Jaroslav | VČ-2.B
4.342

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
292 / 39 | 92.35
2.94
92.00000000 %
50 / 17 | 7
Malý stůl: Jednoband
9. 1. 2004, 17.00 | Janík Jiří | VČ-2.B
2.942
42 / 22 | 9
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2004, 15.00 | Svoboda Pavel | VČ-2.B
1.900

2001/2002

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3220 / 34 | 356.47
12.28
58.51060000 %
63 / 7 | 35
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2001, 10.00 | Červenka Michal | VČ-2.A
9.000
86 / 7 | 31
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2002, 10.00 | Hurdálek Pavel | VČ-2.A
12.280
71 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
9. 3. 2002, 15.00 | Šolc Kamil | VČ-2.A
3.550

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3180 / 47 | 173.82
6.25
60.00000000 %
35 / 11 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2001, 10.00 | Ittner Petr | VČ-2.A
3.180
100 / 16 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2002, 10.00 | Ittner Petr | VČ-2.A
6.252
45 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2002, 15.00 | Dubec Jiří | VČ-2.A
2.250

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
384 / 50 | 81.68
1.90
70.00000000 %
28 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2001, 10.00 | Králíček Pavel | VČ-2.A
1.400
18 / 10 | 7
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2002, 10.00 | Ittner Petr | VČ-2.A
1.800
38 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2002, 15.00 | Dubec Jiří | VČ-2.A
1.902

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
471 / 109 | 60.651
0.952
91.02560000 %
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2001, 09.00 | Černý Miroslav | VČ/3B-2.B
0.6002
20 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2001, 10.00 | Svoboda Pavel | VČ/3B-2.B
0.6662
20 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2001, 11.00 | Havránek Hynek | VČ/3B-2.B
0.9522
13 / 28 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2002, 13.00 | Beneda Miroslav | VČ/3B-2.B
0.4640

2000/2001

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7967 / 203 | 494.76
6.60
81.19230000 %
198 / 30 | 49
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2000, 09.00 | Doležal David | VČ-2.B
6.602
84 / 30 | 18
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2000, 09.00 | Havránek Milan | VČ-2.B
2.802
118 / 23 | 40
Malý stůl: Volná hra
30. 12. 2000, 12.00 | Kolembář Petr | VČ-2.B
5.130
146 / 30 | 20
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2001, 09.00 | Beránek Petr | VČ-2.B
4.862
156 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2001, 09.00 | Horák Richard | VČ-2.B
5.202
114 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2001, 17.00 | Tatíček Jaroslav | VČ-2.B
3.802
151 / 30 | 23
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2001, 09.00 | Havránek Milan | VČ-2.B
5.032

1999/2000

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1119 / 25 | 174.76
4.76
47.60000000 %
119 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 1999, 09.00 | Koníček Vladimír | VČ-1.
4.760

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1106 / 20 | 165.30
5.30
70.66670000 %
106 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 1999, 09.00 | Koníček Vladimír | VČ-1.
5.300

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131 / 19 | 101.63
1.63
51.66670000 %
31 / 19 | 10
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 1999, 09.00 | Koníček Vladimír | VČ-1.
1.630

1998/1999

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8918 / 234 | 393.92
5.16
61.52820000 %
133 / 30 | 30
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 1998, 09.00 | Marek František | VČ-2.B
4.432
112 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
13. 11. 1998, 17.00 | Beneda Miroslav | VČ-2.B
3.730
149 / 30 | 39
Malý stůl: Volná hra
12. 12. 1998, 14.00 | Filka Zdeněk | VČ-2.B
4.962
149 / 30 | 24
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 1999, 16.00 | Kohout Ondřej | VČ-2.B
4.962
58 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 1999, 16.00 | Kotil Vladimír | VČ-2.B
1.930
101 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 1999, 09.00 | Gregr Jan | VČ-2.B
3.362
92 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
13. 2. 1999, 09.00 | Ludvík Milan | VČ-2.B
3.062
124 / 24 | 21
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 1999, 12.00 | Kožený Vlastimil | VČ-2.B
5.160

1997/1998

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101282 / 289 | 354.43
6.11
74.01850000 %
165 / 30 | 35
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 1997, 16.00 | Kincl Vladimír | VČ-2.A
5.500
91 / 30 | 20
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 1997, 09.00 | Plíva Miloš | VČ-2.A
3.030
125 / 30 | 18
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 1997, 14.00 | Dubec Jiří | VČ-2.A
4.162
149 / 30 | 31
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 1997, 14.00 | Jakubec Jiří | VČ-2.A
4.962
136 / 30 | 31
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 1997, 09.00 | Šťovíček Karel | VČ-2.A
4.532
159 / 26 | 26
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 1998, 09.00 | Jakubec Jiří | VČ-2.A
6.110
122 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 1998, 09.00 | Šolc Kamil | VČ-2.A
4.062
134 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 1998, 14.00 | Dubec Jiří | VČ-2.A
4.460
119 / 30 | 22
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 1998, 14.00 | Plíva Miloš | VČ-2.A
3.960
82 / 23 | 13
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 1998, 14.00 | Šťovíček Karel | VČ-2.A
3.560

1996/1997

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141994 / 376 | 575.30
8.00
92.35400000 %
200 / 29 | 32
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 1996, 09.00 | Gráf Gustav | VČ-2.A
6.892
200 / 26 | 36
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 1996, 09.00 | Brož Josef | VČ-2.A
7.692
112 / 27 | 17
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 1996, 14.00 | Boháč Ladislav | VČ-2.A
4.140
181 / 30 | 39
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 1996, 09.00 | Šolc Kamil | VČ-2.A
6.032
141 / 30 | 57
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 1996, 14.00 | Pražák Josef | VČ-2.A
4.702
160 / 30 | 21
Malý stůl: Volná hra
4. 1. 1997, 09.00 | Janík Jiří | VČ-2.A
5.332
200 / 25 | 29
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 1997, 09.00 | Plíva Miloš | VČ-2.A
8.002
179 / 30 | 29
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 1997, 09.00 | Patrný Vladimír | VČ-2.A
5.962
161 / 24 | 22
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 1997, 14.00 | Foglar Jaroslav | VČ-2.A
6.700
460 / 125 | 28
Malý stůl: Volná hra
12. 4. 1997, 00.00 | Žižka Josef | Přebor VČO - 2.třída (Loko Hradec Králové)
3.684

1995/1996

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5569 / 146 | 543.89
6.03
54.92280000 %
117 / 30 | 29
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 1995, 09.00 | Marek František | VČ-1.
3.902
90 / 30 | 23
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 1995, 09.00 | Turpiš Josef | VČ-1.
3.000
81 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 1996, 09.00 | Kmoníček Karel | VČ-1.
2.700
124 / 30 | 43
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 1996, 09.00 | Cvejn Jiří | VČ-1.
4.130
157 / 26 | 54
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 1996, 09.00 | Turpiš Josef | VČ-1.
6.030

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5552 / 144 | 303.83
5.76
73.60000000 %
150 / 28 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 1995, 09.00 | Marek František | VČ-1.
5.352
63 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 1995, 09.00 | Klusák Miroslav | VČ-1.
2.100
89 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 1996, 09.00 | Laštůvka Oldřich | VČ-1.
2.960
100 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 1996, 09.00 | Cvejn Jiří | VČ-1.
3.330
150 / 26 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 1996, 09.00 | Turpiš Josef | VČ-1.
5.762

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5261 / 127 | 192.05
2.85
88.77550000 %
60 / 21 | 10
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 1995, 09.00 | Marek František | VČ-1.
2.852
54 / 30 | 15
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 1995, 09.00 | Ulbrych Jaroslav | VČ-1.
1.802
27 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 1996, 09.00 | Laštůvka Oldřich | VČ-1.
1.080
60 / 27 | 19
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 1996, 09.00 | Jakubec Jiří | VČ-1.
2.222
60 / 24 | 7
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 1996, 09.00 | Žižka Alois | VČ-1.
2.502

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
116 / 40 | 30.400
0.400
80.00000000 %
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 3. 1996, 09.00 | Soukup Ladislav | VČ-1.
0.4000

1994/1995

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4600 / 120 | 335.00
6.20
82.75860000 %
111 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 1994, 09.00 | Kopecký Emil st. | II.B třída VČ
3.700
155 / 30 | 33
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 1994, 17.00 | Beneda Miroslav | II.B třída VČ
5.160
186 / 30 | 27
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 1995, 09.00 | Kačírek Karel | II.B třída VČ
6.202
148 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 1995, 14.00 | Srna Michal | II.B třída VČ
4.932