Poláček Ladislav

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
20222 / 549 | 4 | 30.404
0.800
52.85710000 %
21 / 60 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2019, 14.00 | Sibai Fouad | ZS 3B EXTRALIGA
0.3500
16 / 20 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2019, 12.45 | Novotný Bohuslav | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 1.kvalifikační turnaj
0.8002
9 / 20 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2019, 14.15 | Škop Pavel | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 1.kvalifikační turnaj
0.4500
6 / 20 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2019, 15.00 | Bernat Jaroslav | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 1.kvalifikační turnaj
0.3002
13 / 20 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2019, 15.45 | Nápravník Matěj | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 1.kvalifikační turnaj
0.6502
13 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 2019, 16.00 | Bernat Jaroslav | VČ 3B ZS přebor družstev
0.4331
10 / 27 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 2019, 17.40 | Šlambor Aleš | VČ 3B ZS přebor družstev
0.3700
14 / 30 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2019, 16.00 | Novotný Bohuslav | VČ 3B ZS přebor družstev
0.4661
15 / 27 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2019, 17.40 | Tichák Josef | VČ 3B ZS přebor družstev
0.5550
9 / 30 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2020, 16.00 | Bernat Jaroslav | VČ 3B ZS přebor družstev
0.3002
12 / 30 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2020, 17.40 | Šlambor Aleš | VČ 3B ZS přebor družstev
0.4002
12 / 30 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 2. 2020, 16.00 | Radoch Petr | VČ 3B ZS přebor družstev
0.4002
12 / 30 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 2. 2020, 17.40 | Nápravník Matěj | VČ 3B ZS přebor družstev
0.4000
6 / 20 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
15. 2. 2020, 09.00 | Bušanský Petr | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 2.kvalifikační turnaj
0.3002
9 / 20 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 2. 2020, 11.30 | Novotný Bohuslav | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 2.kvalifikační turnaj
0.4502
3 / 20 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
15. 2. 2020, 14.00 | Škop Pavel | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 2.kvalifikační turnaj
0.1500
10 / 25 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2020, 16.00 | Tichák Josef | VČ 3B ZS přebor družstev
0.4000
12 / 30 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2020, 17.40 | Novotný Bohuslav | VČ 3B ZS přebor družstev
0.4002
13 / 30 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2020, 16.00 | Toth Jiří | VČ 3B ZS přebor družstev
0.4330
7 / 30 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2020, 17.40 | Absolon Jiří | VČ 3B ZS přebor družstev
0.2330

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14104 / 222 | 50.468
0.866
47.27270000 %
13 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 09.30 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 1
0.8662
6 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 11.30 | Ziogas Janis | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 1
0.4000
5 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 13.00 | Absolon Jiří | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 1
0.3330
9 / 15 | 5
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 14.00 | Vít Jiří | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 1
0.6002
1 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2018, 10.10 | Bohadlo Libor | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 2
0.0660
12 / 15 | 5
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2018, 11.20 | Absolon Jiří | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 2
0.8002
2 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2018, 14.50 | Novotný Bohuslav | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 2
0.1330
9 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2018, 17.10 | Kubík Robert | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 2
0.6002
5 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 10.45 | Havránek Hynek | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 3
0.3330
9 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 13.40 | Vít Jiří | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 3
0.6002
7 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 15.25 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 3
0.4662
7 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 16.00 | Absolon Jiří | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 3
0.4662
10 / 17 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2019, 14.00 | Kozák Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.5880
9 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2019, 16.00 | Coufalík Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.3600

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15101 / 297 | 60.340
0.800
34.82760000 %
16 / 20 | 6
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 10.20 | Frieda Jan | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 1.turnaj
0.8002
8 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 12.20 | Skalický Jaroslav | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 1.turnaj
0.4000
9 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 13.40 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 1.turnaj
0.4501
4 / 20 | 1
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 17.40 | Ziogas Janis | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 1.turnaj
0.2000
7 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2017, 14.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.1750
5 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 10.10 | Skalický Jaroslav | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 2.turnaj
0.3330
3 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 11.55 | Nemeš Jiří | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 2.turnaj
0.2000
3 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 13.05 | Toth Jiří | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 2.turnaj
0.2000
9 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 16.35 | Ettel Milan | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 2.turnaj
0.6000
8 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2018, 14.00 | Hovorka Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.2000
5 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 09.00 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 3.turnaj
0.3330
3 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 11.20 | Dyrc Karel | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 3.turnaj
0.2000
3 / 7 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 13.05 | Hudák Jan | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 3.turnaj
0.4280
5 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 14.15 | Šlambor Aleš | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 3.turnaj
0.3330
13 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2018, 11.00 | Purkyt Tomáš | ZS 3B EXTRALIGA
0.5200

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13170 / 452 | 40.376
0.625
47.22220000 %
11 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2015, 10.00 | Sibai Fouad | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.2750
12 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2015, 14.30 | Bača Adam | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3000
13 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2015, 17.30 | Ferahli Engin | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3250
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2015, 11.30 | Korec Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6250
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2015, 14.30 | Aleš Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4250
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2015, 17.30 | Krausová Veronika | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4002
10 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2015, 13.00 | Sibai Fouad | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.2500
16 / 39 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2015, 17.30 | Ferahli Engin | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4100
11 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 12. 2015, 10.00 | Tichák Josef | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.2750
17 / 33 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 12. 2015, 11.30 | Tichák Josef | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5150
7 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2016, 09.40 | Tichák Josef | Přebor VČO trojband velký stůl
0.3500
9 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2016, 11.40 | Kočička Petr | Přebor VČO trojband velký stůl
0.4500
6 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2016, 13.40 | Absolon Jiří | Přebor VČO trojband velký stůl
0.3000

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18202 / 576 | 80.350
0.628
43.07040000 %
9 / 34 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 10.00 | Hudák Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.2640
8 / 19 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 11.30 | Hudák Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4210
16 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2014, 10.00 | Aleš Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4210
14 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2014, 14.30 | Kohout Štěpán | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4510
12 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2014, 19.00 | Walach Ladislav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3000
10 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2014, 10.00 | Kafka Jan st. | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3330
22 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2014, 14.30 | Purkyt Tomáš | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6280
8 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 2015, 00.00 | Hudák Jan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 4. OT JABLONEC
0.4000
17 / 30 | 8
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 2015, 00.00 | Kozák Adam | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 4. OT JABLONEC
0.5660
9 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2015, 11.30 | Hambálek Vladimír | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.2250
9 / 39 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2015, 14.30 | Bílek Rudolf | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.2300
12 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2015, 17.30 | Hambálková Irena | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3000
10 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2015, 11.30 | Joch Štěpán | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.2500
16 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2015, 13.00 | Purkyt Tomáš | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4000
14 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2015, 16.00 | Joch Štěpán | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3500
8 / 20 | 1
Závodní stůl: Trojband
16. 5. 2015, 09.00 | Marek Jan | Oblastní přebor VČO 3B.
0.4000
4 / 20 | 1
Závodní stůl: Trojband
16. 5. 2015, 09.00 | Brandejs Karel | Oblastní přebor VČO 3B.
0.2002
4 / 20 | 1
Závodní stůl: Trojband
16. 5. 2015, 09.00 | Sedláček Radek | Oblastní přebor VČO 3B.
0.2000

2013/2014

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
27315 / 916 | 40.343
0.555
42.22520000 %
10 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2013, 11.30 | Kohout Štěpán | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.2500
8 / 22 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2013, 14.30 | Novák Radek | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.3630
10 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2013, 17.30 | Tichý Miloslav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.2500
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 11. 2013, 11.30 | Truhlář Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.3750
18 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 11. 2013, 14.30 | Purkyt Tomáš | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.4500
13 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 11. 2013, 17.30 | Joch Štěpán | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.3250
12 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 11. 2013, 19.00 | Hudák Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.4800
14 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 11. 2013, 11.30 | Bílek Rudolf | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.3500
21 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 11. 2013, 14.30 | Kozák Adam | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.5252
9 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 11. 2013, 17.30 | Walach Ladislav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.2250
11 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 11. 2013, 19.00 | Kozák Adam | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.2750
12 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2013, 11.30 | Tichý Miloslav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.3000
0
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2013, 14.30 | Novák Radek | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
2
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2013, 17.30 | Kohout Štěpán | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.2750
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2014, 11.30 | Vitouš Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.4000
8 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2014, 14.30 | Purkyt Tomáš | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.2000
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2014, 17.30 | Truhlář Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.4002
9 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 3. 2014, 11.00 | Bílek Rudolf | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.2250
13 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 3. 2014, 17.00 | Hudák Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.3930
13 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 3. 2014, 20.00 | Janata Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.3250
13 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 3. 2014, 11.00 | Hudák Jan | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 4. OT Jablonec
0.3420
11 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
22. 3. 2014, 15.30 | Váša Marek | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 4. OT Jablonec
0.2750
16 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 3. 2014, 17.00 | Coufalík Ivo | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 4. OT Jablonec
0.4002
9 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
31. 5. 2014, 09.00 | Absolon Jiří | VČO Přebor VS-3B
0.4502
11 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
31. 5. 2014, 09.00 | Janík Jiří | VČO Přebor VS-3B
0.5501
6 / 20 | 1
Závodní stůl: Trojband
31. 5. 2014, 09.00 | Havelka Jiří | VČO Přebor VS-3B
0.3000
10 / 18 | 3
Závodní stůl: Trojband
31. 5. 2014, 09.00 | Hudák Jan | VČO Přebor VS-3B
0.5550

2012/2013

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8121 / 352 | 30.343
0.650
39.03230000 %
28 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 11. 2012, 10.00 | Chytil Rudolf | 3B EXTRALIGA VS
0.4662
11 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2013, 10.00 | Purkyt Tomáš | 3B EXTRALIGA VS
0.1830
20 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2013, 14.00 | Aleš Jan | 3B EXTRALIGA VS
0.3330
14 / 53 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 3. 2013, 10.00 | Přeček Jiří | 3B EXTRALIGA VS
0.2640
21 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 3. 2013, 16.00 | Chytil Rudolf | 3B EXTRALIGA VS
0.3500
9 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 5. 2013, 09.00 | Židů Tomáš | Přebor VČO VS-3B
0.4502
13 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 5. 2013, 09.00 | Kočička Petr | Přebor VČO VS-3B
0.6500
5 / 19 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 5. 2013, 09.00 | Tichák Josef | Přebor VČO VS-3B
0.2630

2010/2011

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10 /  | 

0.00000000 %
0
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2011, 10.00 | Stareček Pavel | Extraliga v trojbandu
0

Malý stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15365 / 533 | 60.684
1.363
81.11110000 %
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2019, 10.00 | Havlíček Josef | VČ 3B 2.třída
1.0002
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2019, 12.20 | Janeček Petr | VČ 3B 2.třída
0.6252
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2019, 10.00 | Žižka Josef | VČ 3B 2.třída
1.3632
24 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2019, 11.10 | Kučera Jan | VČ 3B 2.třída
0.6310
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2019, 12.20 | Mrkvička Jaroslav | VČ 3B 2.třída
0.7252
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2019, 10.00 | Staněk Jiří | VČ 3B 2.třída
0.7502
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2019, 11.10 | Procházka Jaroslav | VČ 3B 2.třída
0.6000
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2019, 12.20 | Nermuť Zdeněk | VČ 3B 2.třída
0.9672
18 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 11.10 | Hurdálek Pavel | VČ 3B 2.třída
0.5620
16 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 12.20 | Červenka Michal | VČ 3B 2.třída
0.4570
24 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2019, 10.00 | Brož Josef | VČ 3B 2.třída
0.6002
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2019, 11.10 | Ptáček Pavel | VČ 3B 2.třída
0.5002
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2019, 12.20 | Kubík Robert | VČ 3B 2.třída
0.4000
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 2. 2020, 10.00 | Janeček Petr | VČ 3B 2.třída
0.9092
19 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 2. 2020, 12.20 | Sedláček Radek | VČ 3B 2.třída
0.5930

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
30466 / 837 | 70.556
1.058
77.66670000 %
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 9. 2018, 10.00 | Zloch Lubomír | VČ - 3B 2.třída
0.6332
8 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 9. 2018, 11.00 | Šimek Vladimír | VČ - 3B 2.třída
0.2660
9 / 26 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 9. 2018, 12.00 | Sedláček Radek | VČ - 3B 2.třída
0.3460
20 / 26 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2018, 10.00 | Farkaš David | VČ - 3B 2.třída
0.7692
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2018, 11.00 | Kuchař František | VČ - 3B 2.třída
0.5330
20 / 27 | 7
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2018, 12.00 | Novák Jan | VČ - 3B 2.třída
0.7402
9 / 26 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 10.00 | Červenka Michal | VČ - 3B 2.třída
0.3460
20 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 11.00 | Nikl Antonín | VČ - 3B 2.třída
0.8332
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 12.00 | Marek Jan | VČ - 3B 2.třída
0.5001
16 / 21 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2018, 10.00 | Mrkvička Jaroslav | VČ - 3B 2.třída
0.7610
19 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2018, 11.00 | Wallstein Jan | VČ - 3B 2.třída
0.6332
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2018, 12.00 | Žižka Josef | VČ - 3B 2.třída
0.4332
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 10.00 | Ptáček Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.6002
16 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 11.00 | Vít Jiří | VČ - 3B 2.třída
0.5332
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 12.00 | Bašík Ladislav | VČ - 3B 2.třída
0.6332
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2019, 10.00 | Janeček Petr | VČ - 3B 2.třída
0.4331
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2019, 11.00 | Šimerda Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.3002
12 / 22 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2019, 12.00 | Sedláček Radek | VČ - 3B 2.třída
0.5450
13 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 10.00 | Vodák Martin | VČ - 3B 2.třída
0.4332
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 11.00 | Novák Jan | VČ - 3B 2.třída
0.4332
20 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 12.00 | Farkaš David | VČ - 3B 2.třída
0.6662
19 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2019, 10.00 | Králíček Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.6332
15 / 29 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2019, 11.00 | Nikl Antonín | VČ - 3B 2.třída
0.5170
18 / 17 | 6
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2019, 12.00 | Hurdálek Pavel | VČ - 3B 2.třída
1.0580
17 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2019, 10.00 | Kučera Jan | VČ - 3B 2.třída
0.5662
20 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2019, 11.00 | Janský Ondřej | VČ - 3B 2.třída
0.9092
11 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2019, 12.00 | Mrkvička Jaroslav | VČ - 3B 2.třída
0.3660
15 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2019, 10.00 | Ptáček Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.5002
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2019, 11.00 | Bašík Ladislav | VČ - 3B 2.třída
0.4662
20 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2019, 12.00 | Bohadlo Libor | VČ - 3B 2.třída
0.7402

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18305 / 491 | 50.621
0.869
84.72220000 %
20 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2017, 10.00 | Kuchař František | VČ - 3B 3.třída
0.8332
20 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2017, 10.05 | Farkaš David | VČ - 3B 3.třída
0.7402
15 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2017, 10.10 | Andres Miroslav | VČ - 3B 3.třída
0.5002
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2017, 10.00 | Štok Jarmil | VČ - 3B 3.třída
0.5332
20 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2017, 10.05 | Havránek Milan | VČ - 3B 3.třída
0.8332
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2017, 10.10 | Hazuka Petr | VČ - 3B 3.třída
0.6002
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2017, 10.00 | Bohadlo Libor | VČ - 3B 3.třída
0.5332
17 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2017, 10.05 | Kubík Robert | VČ - 3B 3.třída
0.5662
20 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2017, 10.10 | Ptáček Pavel | VČ - 3B 3.třída
0.8692
19 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2018, 10.00 | Novák Jan | VČ - 3B 3.třída
0.7600
11 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2018, 10.05 | Kuchař František | VČ - 3B 3.třída
0.3660
14 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2018, 10.10 | Farkaš David | VČ - 3B 3.třída
0.8230
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2018, 10.00 | Pavlík František | VČ - 3B 3.třída
0.3662
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2018, 10.05 | Havránek Milan | VČ - 3B 3.třída
0.4002
20 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2018, 10.10 | Štok Radek | VČ - 3B 3.třída
0.7402
20 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2018, 10.00 | Bohadlo Libor | VČ - 3B 3.třída
0.6892
16 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2018, 10.05 | Ptáček Pavel | VČ - 3B 3.třída
0.5332
20 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2018, 10.10 | Kubík Robert | VČ - 3B 3.třída
0.8001

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171 / 20 | 203.55
3.55
35.50000000 %
71 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2017, 10.00 | Hazuka Petr | VČ - TD 1.třída
3.550

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
196 / 20 | 174.80
4.80
64.00000000 %
96 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2017, 11.10 | Hazuka Petr | VČ - TD 1.třída
4.802

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
135 / 20 | 121.75
1.75
58.33330000 %
35 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2017, 12.10 | Hazuka Petr | VČ - TD 1.třída
1.750

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12190 / 353 | 50.538
0.833
79.16670000 %
14 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2016, 09.00 | Theer Martin | VČ - 3B 4.třída
0.4660
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2016, 12.00 | Andres Miroslav | VČ - 3B 4.třída
0.3002
20 / 29 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2016, 13.00 | Brož Josef | VČ - 3B 4.třída
0.6892
11 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2016, 09.00 | Kulíšek Rudolf | VČ - 3B 4.třída
0.3662
20 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2016, 11.00 | Macek Václav | VČ - 3B 4.třída
0.8332
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2016, 14.00 | Maják Dušan | VČ - 3B 4.třída
0.6002
18 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2016, 09.00 | Červinka František | VČ - 3B 4.třída
0.6002
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2016, 11.00 | Lukeš Martin | VČ - 3B 4.třída
0.5662
18 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2016, 14.00 | Maják Dušan | VČ - 3B 4.třída
0.6002
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2017, 09.00 | Červinka František | VČ - 3B 4.třída
0.5332
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2017, 11.00 | Kubík Robert | VČ - 3B 4.třída
0.4660
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2017, 14.00 | Lukeš Martin | VČ - 3B 4.třída
0.5002

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111153 / 242 | 704.76
10.00
69.87880000 %
74 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 2015, 13.00 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
3.700
103 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2015, 10.00 | Feher Václav | VČ - TD 2.třída
4.122
123 / 25 | 43
Malý stůl: Volná hra
15. 11. 2015, 10.00 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
4.922
74 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2016, 10.00 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
2.960
150 / 15 | 70
Malý stůl: Volná hra
16. 1. 2016, 09.00 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 2.třída
10.002
92 / 21 | 18
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2016, 10.00 | Ettel Milan | VČ - TD 2.třída
4.380
143 / 25 | 39
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2016, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
5.722
68 / 19 | 13
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2016, 10.00 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
3.570
92 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2016, 10.00 | Kubík Robert | VČ - TD 2.třída
3.682
135 / 20 | 39
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2016, 10.00 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
6.750
99 / 22 | 21
Malý stůl: Volná hra
12. 3. 2016, 10.00 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
4.500

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11931 / 241 | 413.86
5.55
84.63640000 %
100 / 19 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 2015, 14.00 | Špelda Miroslav | VČ - TD 2.třída
5.262
85 / 25 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2015, 11.00 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
3.402
100 / 23 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2015, 11.00 | Žižka Josef | VČ - TD 2.třída
4.342
45 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2016, 11.00 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
1.800
86 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 1. 2016, 10.00 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 2.třída
3.442
100 / 18 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2016, 11.00 | Černý Miroslav | VČ - TD 2.třída
5.552
100 / 24 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2016, 11.00 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
4.162
100 / 19 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2016, 11.00 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
5.262
74 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2016, 11.00 | Kubík Robert | VČ - TD 2.třída
2.962
49 / 13 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2016, 11.00 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
3.760
92 / 25 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2016, 11.00 | Žižka Josef | VČ - TD 2.třída
3.682

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11465 / 190 | 232.44
5.00
84.54550000 %
44 / 14 | 14
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 2015, 14.50 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
3.140
13 / 12 | 5
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2015, 11.50 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
1.080
50 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
15. 11. 2015, 11.50 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
2.502
50 / 15 | 11
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2016, 11.50 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
3.332
50 / 12 | 15
Malý stůl: Jednoband
16. 1. 2016, 10.50 | Marek Jan | VČ - TD 2.třída
4.162
46 / 23 | 8
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2016, 11.50 | Ettel Milan | VČ - TD 2.třída
2.000
50 / 10 | 23
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 2016, 11.50 | Špelda Miroslav | VČ - TD 2.třída
5.002
26 / 16 | 6
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2016, 11.50 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
1.620
50 / 21 | 11
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2016, 11.50 | Kubík Robert | VČ - TD 2.třída
2.382
43 / 22 | 10
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2016, 11.50 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
1.950
43 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2016, 11.50 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
1.720

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
361 / 106 | 40.575
0.769
67.77780000 %
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 09.00 | Šlambor Aleš | VČ - 3B 1.třída
0.7692
13 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 12.00 | Mrkvička Jaroslav | VČ - 3B 1.třída
0.4810
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 16.30 | Špiroch Martin | VČ - 3B 1.třída
0.4502

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151573 / 309 | 545.09
8.33
68.39130000 %
150 / 18 | 24
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2014, 10.00 | Mikysa Jiří | 2.třída Východní Čechy
8.332
104 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2014, 10.00 | Kučera Jan | 2.třída Východní Čechy
4.162
130 / 22 | 31
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2014, 10.00 | Skalický Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
5.900
150 / 24 | 17
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 2014, 10.00 | Křížek Miloslav | 2.třída Východní Čechy
6.252
146 / 23 | 37
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2014, 10.00 | Nemeš Jiří | 2.třída Východní Čechy
6.340
150 / 23 | 54
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 2014, 10.00 | Králíček Pavel | 2.třída Východní Čechy
6.522
29 / 6 | 14
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2014, 10.00 | Farkaš David | 2.třída Východní Čechy
4.830
150 / 25 | 31
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2015, 10.00 | Zadrobílek Roman | 2.třída Východní Čechy
6.002
86 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2015, 10.00 | Chotěbor Ctirad | 2.třída Východní Čechy
3.440
111 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2015, 10.00 | Skalický Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
4.442
69 / 14 | 14
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2015, 09.00 | Křížek Miloslav | 2.třída Východní Čechy
4.920
96 / 19 | 20
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2015, 10.00 | Nemeš Jiří | 2.třída Východní Čechy
5.050
100 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2015, 10.00 | Janík Jiří | 1.třída Východní Čechy
5.000
40 / 15 | 16
Malý stůl: Volná hra
14. 3. 2015, 10.00 | Králíček Pavel | 2.třída Východní Čechy
2.660
62 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2015, 10.00 | Severýn Pavel | 2.třída Východní Čechy
2.480

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151216 / 284 | 254.28
6.25
78.45160000 %
34 / 14 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2014, 10.00 | Zadrobílek Roman | 2.třída Východní Čechy
2.420
100 / 21 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2014, 10.00 | Žižka Josef | 2.třída Východní Čechy
4.762
77 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2014, 10.00 | Skalický Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
3.080
100 / 16 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2014, 10.00 | Korbelář Bohumil | 2.třída Východní Čechy
6.252
73 / 17 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2014, 10.00 | Nemeš Jiří | 2.třída Východní Čechy
4.290
100 / 17 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2014, 10.00 | Králíček Pavel | 2.třída Východní Čechy
5.882
64 / 14 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2014, 10.00 | Farkaš David | 2.třída Východní Čechy
4.570
82 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2015, 10.00 | Mikysa Jiří | 2.třída Východní Čechy
3.280
100 / 22 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2015, 10.00 | Žižka Josef | 2.třída Východní Čechy
4.542
99 / 25 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2015, 10.00 | Skalický Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
3.962
96 / 25 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2015, 10.30 | Křížek Miloslav | 2.třída Východní Čechy
3.842
56 / 13 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2015, 10.00 | Nemeš Jiří | 2.třída Východní Čechy
4.300
96 / 20 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2015, 10.00 | Janík Jiří | 1.třída Východní Čechy
4.800
39 / 10 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 3. 2015, 10.00 | Králíček Pavel | 2.třída Východní Čechy
3.900
100 / 20 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2015, 10.00 | Kuchař František | 2.třída Východní Čechy
5.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15648 / 254 | 202.55
3.84
85.26320000 %
50 / 23 | 9
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2014, 10.00 | Mikysa Jiří | 2.třída Východní Čechy
2.172
50 / 18 | 11
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2014, 10.00 | Josef Zbyšek | 2.třída Východní Čechy
2.772
50 / 14 | 19
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2014, 10.00 | Skalický Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
3.572
50 / 13 | 15
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2014, 10.00 | Korbelář Bohumil | 2.třída Východní Čechy
3.842
43 / 21 | 10
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2014, 10.00 | Nemeš Jiří | 2.třída Východní Čechy
2.040
50 / 14 | 10
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2014, 10.00 | Králíček Pavel | 2.třída Východní Čechy
3.572
16 / 11 | 4
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2014, 10.00 | Farkaš David | 2.třída Východní Čechy
1.450
39 / 19 | 8
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2015, 10.00 | Mikysa Jiří | 2.třída Východní Čechy
2.050
48 / 18 | 8
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2015, 10.00 | Chotěbor Ctirad | 2.třída Východní Čechy
2.660
38 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2015, 10.00 | Skalický Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
1.522
50 / 13 | 12
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2015, 12.00 | Korbelář Bohumil | 2.třída Východní Čechy
3.842
15 / 10 | 8
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2015, 10.00 | Nemeš Jiří | 2.třída Východní Čechy
1.500
49 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2015, 10.00 | Hladík Petr | 1.třída Východní Čechy
2.452
50 / 21 | 13
Malý stůl: Jednoband
14. 3. 2015, 10.00 | Králíček Pavel | 2.třída Východní Čechy
2.381
50 / 14 | 20
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2015, 10.00 | Holeček Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
3.572

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141431 / 302 | 514.73
7.45
68.14290000 %
86 / 15 | 26
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2013, 14.00 | Mareš Ivan | 2.třída Východní Čechy
5.730
149 / 20 | 29
Malý stůl: Volná hra
6. 10. 2013, 10.00 | Mikysa Jiří | 2.třída Východní Čechy
7.450
122 / 25 | 26
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 2013, 14.00 | Ptáček Pavel | 2.třída Východní Čechy
4.882
106 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2013, 10.00 | Vokatý Petr | 2.třída Východní Čechy
4.242
118 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2013, 09.00 | Krotil Ladislav | 2.třída Východní Čechy
4.722
110 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2013, 10.00 | Skalický Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
4.402
75 / 22 | 15
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2013, 10.00 | Svoboda Pavel | 2.třída Východní Čechy
3.400
134 / 21 | 51
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2014, 10.00 | Černý Miroslav | 2.třída Východní Čechy
6.380
57 / 16 | 17
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2014, 10.00 | Zadrobílek Roman | 2.třída Východní Čechy
3.560
122 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2014, 10.00 | Kubík Robert | 2.třída Východní Čechy
4.882
89 / 13 | 15
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2014, 10.00 | Mareš Ivan | 2.třída Východní Čechy
6.840
122 / 20 | 29
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2014, 10.00 | Svoboda Pavel | 2.třída Východní Čechy
6.100
89 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2014, 10.00 | Skalický Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
3.560
52 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2014, 14.00 | Krotil Ladislav | 2.třída Východní Čechy
2.080

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141195 / 253 | 274.72
6.75
85.35710000 %
90 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2013, 14.00 | Mareš Ivan | 2.třída Východní Čechy
4.500
93 / 22 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 2013, 10.00 | Chotěbor Ctirad | 2.třída Východní Čechy
4.220
100 / 21 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2013, 14.00 | Netík Jiří | 2.třída Východní Čechy
4.762
100 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2013, 10.00 | Vokatý Petr | 2.třída Východní Čechy
5.002
57 / 16 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2013, 09.00 | Korbelář Bohumil | 2.třída Východní Čechy
3.560
55 / 11 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2013, 10.00 | Svoboda Pavel | 2.třída Východní Čechy
5.000
81 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2013, 10.00 | Skalický Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
3.240
100 / 17 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2014, 10.00 | Ettel Milan | 2.třída Východní Čechy
5.882
65 / 16 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2014, 10.00 | Zadrobílek Roman | 2.třída Východní Čechy
4.060
100 / 18 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2014, 10.00 | Kubík Robert | 2.třída Východní Čechy
5.552
100 / 16 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2014, 10.00 | Farkaš David | 2.třída Východní Čechy
6.252
54 / 8 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2014, 10.00 | Svoboda Pavel | 2.třída Východní Čechy
6.750
100 / 23 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2014, 10.00 | Skalický Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
4.342
100 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2014, 14.00 | Krotil Ladislav | 2.třída Východní Čechy
5.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19878 / 339 | 162.59
4.54
87.80000000 %
50 / 17 | 9
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2013, 14.00 | Kuchař František | 2.třída Východní Čechy
2.942
50 / 15 | 10
Malý stůl: Jednoband
6. 10. 2013, 10.00 | Foff Petr | 2.třída Východní Čechy
3.332
50 / 18 | 13
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 2013, 14.00 | Netík Jiří | 2.třída Východní Čechy
2.772
42 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2013, 10.00 | Černý Miroslav | 2.třída Východní Čechy
1.680
50 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2013, 09.00 | Krotil Ladislav | 2.třída Východní Čechy
2.502
50 / 24 | 11
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2013, 10.00 | Hanuš Jiří | 2.třída Východní Čechy
2.082
41 / 21 | 8
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2013, 10.00 | Svoboda Pavel | 2.třída Východní Čechy
1.950
50 / 12 | 10
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2014, 10.00 | Černý Miroslav | 2.třída Východní Čechy
4.162
37 / 18 | 8
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2014, 10.00 | Mikysa Jiří | 2.třída Východní Čechy
2.050
50 / 12 | 12
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2014, 10.00 | Kubík Robert | 2.třída Východní Čechy
4.162
50 / 11 | 11
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2014, 10.00 | Farkaš David | 2.třída Východní Čechy
4.542
37 / 12 | 8
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2014, 10.00 | Stolín Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
3.080
42 / 18 | 13
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2014, 10.00 | Skalický Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
2.330
48 / 18 | 16
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2014, 14.00 | Korbelář Bohumil | 2.třída Východní Čechy
2.660
46 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
17. 5. 2014, 09.00 | Zadrobílek Roman | VČO Přebor 2.třídy 1B
2.302
56 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
17. 5. 2014, 10.00 | Mikysa Jiří | VČO Přebor 2.třídy 1B
2.802
56 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
17. 5. 2014, 11.00 | Šolc Kamil | VČO Přebor 2.třídy 1B
2.802
27 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
17. 5. 2014, 12.30 | Stolín Jaroslav | VČO Přebor 2.třídy 1B
1.350
46 / 18 | 11
Malý stůl: Jednoband
17. 5. 2014, 13.30 | Svoboda Pavel | VČO Přebor 2.třídy 1B
2.550

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6108 / 238 | 30.453
0.550
60.00000000 %
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2014, 10.30 | Mrkvička Jaroslav | 3B 1.třída Východní Čechy
0.5250
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2014, 13.30 | Dyrc Karel | 3B 1.třída Východní Čechy
0.5502
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2014, 16.30 | Králíček Pavel | 3B 1.třída Východní Čechy
0.4500
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2014, 09.00 | Mrkvička Jaroslav | 3B 1.třída Východní Čechy
0.4500
17 / 38 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2014, 12.00 | Nemeš Jiří | 3B 1.třída Východní Čechy
0.4470
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2014, 16.30 | Tolar Patrik | 3B 1.třída Východní Čechy
0.3000

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141714 / 293 | 555.84
11.53
81.61900000 %
118 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2012, 14.00 | Ptáček Pavel | 2.třída - Východní Čechy
4.722
63 / 12 | 18
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2012, 10.00 | Šolc Kamil | 2.třída - Východní Čechy
5.250
150 / 24 | 18
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2012, 10.00 | Kačírek Karel | 2.třída - Východní Čechy
6.252
132 / 21 | 28
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2012, 10.00 | Mareš Ivan | 2.třída - Východní Čechy
6.280
114 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2012, 10.00 | Vokatý Petr | 2.třída - Východní Čechy
4.560
134 / 22 | 38
Malý stůl: Volná hra
9. 12. 2012, 10.00 | Mikysa Jiří | 2.třída - Východní Čechy
6.090
150 / 19 | 28
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2012, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | 2.třída - Východní Čechy
7.892
113 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2013, 10.00 | Mareš Ivan | 2.třída - Východní Čechy
4.522
136 / 25 | 36
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2013, 10.00 | Šolc Kamil | 2.třída - Východní Čechy
5.440
109 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2013, 10.00 | Mikysa Jiří | 2.třída - Východní Čechy
5.450
82 / 16 | 24
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2013, 14.00 | Koníček Vladimír | 2.třída - Východní Čechy
5.120
150 / 13 | 55
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2013, 14.00 | Flégl Tomáš | 2.třída - Východní Čechy
11.532
150 / 21 | 26
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2013, 10.00 | Kačírek Karel | 2.třída - Východní Čechy
7.142
113 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2013, 10.00 | Kopecký Emil st. | 2.třída - Východní Čechy
4.522

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141108 / 256 | 254.32
6.25
79.14290000 %
100 / 17 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2012, 14.00 | Kopecký Emil st. | 2.třída - Východní Čechy
5.882
91 / 19 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2012, 10.00 | Šolc Kamil | 2.třída - Východní Čechy
4.780
77 / 21 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2012, 10.00 | Hájek Miloš | 2.třída - Východní Čechy
3.660
100 / 19 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2012, 10.00 | Farkaš David | 2.třída - Východní Čechy
5.262
72 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2012, 10.00 | Vokatý Petr | 2.třída - Východní Čechy
2.880
88 / 19 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 2012, 10.00 | Mikysa Jiří | 2.třída - Východní Čechy
4.630
100 / 19 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2012, 10.00 | Flégl Tomáš | 2.třída - Východní Čechy
5.262
57 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2013, 10.00 | Farkaš David | 2.třída - Východní Čechy
2.850
100 / 16 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2013, 10.00 | Šolc Kamil | 2.třída - Východní Čechy
6.252
66 / 11 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2013, 10.00 | Mikysa Jiří | 2.třída - Východní Čechy
6.000
34 / 14 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2013, 14.00 | Koníček Vladimír | 2.třída - Východní Čechy
2.420
24 / 10 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2013, 14.00 | Flégl Tomáš | 2.třída - Východní Čechy
2.400
99 / 24 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2013, 10.00 | Hájek Miloš | 2.třída - Východní Čechy
4.120
100 / 22 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2013, 10.00 | Kopecký Emil st. | 2.třída - Východní Čechy
4.542

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19863 / 335 | 192.57
4.54
86.30000000 %
50 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2012, 14.00 | Ptáček Pavel | 2.třída - Východní Čechy
2.502
50 / 21 | 12
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2012, 10.00 | Císař Milan | 2.třída - Východní Čechy
2.382
50 / 12 | 12
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2012, 10.00 | Kačírek Karel | 2.třída - Východní Čechy
4.162
50 / 17 | 12
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2012, 10.00 | Farkaš David | 2.třída - Východní Čechy
2.942
50 / 21 | 10
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2012, 10.00 | Reil Martin | 2.třída - Východní Čechy
2.382
47 / 17 | 9
Malý stůl: Jednoband
9. 12. 2012, 10.00 | Mikysa Jiří | 2.třída - Východní Čechy
2.760
19 / 12 | 6
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2012, 10.00 | Flégl Tomáš | 2.třída - Východní Čechy
1.580
17 / 13 | 7
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2013, 10.00 | Farkaš David | 2.třída - Východní Čechy
1.300
50 / 18 | 14
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2013, 10.00 | Šolc Kamil | 2.třída - Východní Čechy
2.772
50 / 11 | 11
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2013, 10.00 | Mikysa Jiří | 2.třída - Východní Čechy
4.542
50 / 23 | 14
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2013, 14.00 | Černý Miroslav | 2.třída - Východní Čechy
2.172
50 / 15 | 14
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2013, 14.00 | Flégl Tomáš | 2.třída - Východní Čechy
3.332
50 / 14 | 10
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2013, 10.00 | Kačírek Karel | 2.třída - Východní Čechy
3.572
50 / 23 | 9
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2013, 10.00 | Kopecký Emil st. | 2.třída - Východní Čechy
2.172
42 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
4. 5. 2013, 09.00 | Janeček Antonín | Přebor 2.třídy 1B
2.102
60 / 19 | 19
Malý stůl: Jednoband
4. 5. 2013, 09.00 | Mikysa Jiří | Přebor 2.třídy 1B
3.151
38 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
4. 5. 2013, 09.00 | Foff Petr | Přebor 2.třídy 1B
1.902
39 / 19 | 7
Malý stůl: Jednoband
4. 5. 2013, 09.00 | Ulbrych Jaroslav | Přebor 2.třídy 1B
2.050
51 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
4. 5. 2013, 09.00 | Kačírek Karel | Přebor 2.třídy 1B
2.552

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
353 / 120 | 50.441
0.550
58.88890000 %
22 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2013, 09.00 | Foff Petr | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.5502
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2013, 12.00 | Dyrc Karel | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.3000
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2013, 16.30 | Králíček Pavel | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.4751

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131204 / 281 | 274.28
10.00
61.74360000 %
116 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 2011, 10.00 | Vokatý Petr | 2. třída - Východní Čechy
4.642
88 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2011, 10.00 | Janík Jiří | 2. třída - Východní Čechy
3.520
110 / 25 | 24
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2011, 10.00 | Kostlán Milan | 2. třída - Východní Čechy
4.400
94 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2011, 10.00 | Ptáček Pavel | 2. třída - Východní Čechy
3.762
150 / 15 | 27
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2011, 10.00 | Králíček Pavel | 2. třída - Východní Čechy
10.002
81 / 14 | 22
Malý stůl: Volná hra
17. 12. 2011, 10.00 | Frýda Petr | 2. třída - Východní Čechy
5.780
76 / 17 | 13
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2012, 10.00 | Janík Jiří | 2. třída - Východní Čechy
4.470
135 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
29. 1. 2012, 10.00 | Černý Miroslav | 2. třída - Východní Čechy
5.402
100 / 21 | 19
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2012, 10.00 | Stolín Jaroslav | 2. třída - Východní Čechy
4.760
32 / 19 | 5
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2012, 13.00 | Svoboda Josef | 2. třída - Východní Čechy
1.680
87 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2012, 10.00 | Kopecký Emil st. | 2. třída - Východní Čechy
3.480
77 / 23 | 12
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2012, 10.00 | Králíček Pavel | 2. třída - Východní Čechy
3.340
58 / 22 | 13
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2012, 14.00 | Otčenášek Jiří st. | 2. třída - Východní Čechy
2.630

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12954 / 222 | 214.29
7.14
79.50000000 %
55 / 18 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2011, 10.00 | Janík Jiří | 2. třída - Východní Čechy
3.050
93 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2011, 10.00 | Moser Jan | 2. třída - Východní Čechy
3.722
95 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2011, 10.00 | Král Miloš | 2. třída - Východní Čechy
3.802
82 / 21 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 12. 2011, 10.00 | Řada Josef | 2. třída - Východní Čechy
3.900
75 / 16 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 12. 2011, 10.00 | Frýda Petr | 2. třída - Východní Čechy
4.680
71 / 14 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2012, 10.00 | Janík Jiří | 2. třída - Východní Čechy
5.070
61 / 14 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 1. 2012, 10.00 | Černý Miroslav | 2. třída - Východní Čechy
4.350
98 / 22 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2012, 10.00 | Stolín Jaroslav | 2. třída - Východní Čechy
4.450
63 / 15 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2012, 13.00 | Svoboda Josef | 2. třída - Východní Čechy
4.200
90 / 25 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2012, 10.00 | Kopecký Emil st. | 2. třída - Východní Čechy
3.602
100 / 14 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2012, 10.00 | Králíček Pavel | 2. třída - Východní Čechy
7.142
71 / 13 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2012, 14.00 | Otčenášek Jiří st. | 2. třída - Východní Čechy
5.460

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18826 / 321 | 192.57
4.54
86.94740000 %
48 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Stolín Jaroslav | Přebor VČO 2.třída 1B
2.400
54 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Králíček Pavel | Přebor VČO 2.třída 1B
2.702
41 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Havelka Jiří | Přebor VČO 2.třída 1B
2.052
53 / 19 | 9
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Kníže Martin | Přebor VČO 2.třída 1B
2.780
47 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Šlambor Aleš | Přebor VČO 2.třída 1B
2.352
48 / 21 | 10
Malý stůl: Jednoband
15. 10. 2011, 10.00 | Černý Miroslav | 2. třída - Východní Čechy
2.280
49 / 15 | 11
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2011, 10.00 | Janík Jiří | 2. třída - Východní Čechy
3.260
50 / 15 | 19
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2011, 10.00 | Stolín Jaroslav | 2. třída - Východní Čechy
3.332
50 / 21 | 10
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2011, 10.00 | Kopecký Emil st. | 2. třída - Východní Čechy
2.382
26 / 16 | 7
Malý stůl: Jednoband
3. 12. 2011, 10.00 | Králíček Pavel | 2. třída - Východní Čechy
1.620
37 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
17. 12. 2011, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | 2. třída - Východní Čechy
1.850
37 / 14 | 14
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2012, 10.00 | Janík Jiří | 2. třída - Východní Čechy
2.640
48 / 18 | 12
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2012, 10.00 | Černý Miroslav | 2. třída - Východní Čechy
2.660
50 / 15 | 12
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2012, 10.00 | Stolín Jaroslav | 2. třída - Východní Čechy
3.332
38 / 16 | 6
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2012, 13.00 | Šlambor Aleš | 2. třída - Východní Čechy
2.370
50 / 22 | 9
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2012, 10.00 | Strnad Milan | 2. třída - Východní Čechy
2.272
50 / 11 | 12
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2012, 10.00 | Králíček Pavel | 2. třída - Východní Čechy
4.542
50 / 18 | 10
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2012, 14.00 | Otčenášek Jiří st. | 2. třída - Východní Čechy
2.772

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141452 / 325 | 384.46
6.55
69.14290000 %
85 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 2010, 10.00 | Zadrobílek Roman | VČO 2.třída
3.400
109 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2010, 10.00 | Poliaček Daniel | VČO 2.třída
4.362
122 / 23 | 25
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 2010, 10.00 | Koníček Vladimír | VČO 2.třída
5.300
103 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 2010, 10.00 | Kras Petr | VČO 2.třída
4.122
95 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 2010, 09.00 | Šolc Kamil | VČO 2.třída
3.802
114 / 25 | 35
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 2010, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČO 2.třída
4.562
59 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 2010, 10.00 | Svoboda Josef | VČO 2.třída
2.360
118 / 18 | 35
Malý stůl: Volná hra
9. 1. 2011, 10.00 | Zadrobílek Roman | VČO 2.třída
6.550
129 / 25 | 27
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2011, 10.00 | Šrůtek Václav | VČO 2.třída
5.162
123 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 2011, 10.00 | Koníček Vladimír | VČO 2.třída
4.920
125 / 25 | 38
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2011, 10.00 | Sedlák Josef | VČO 2.třída
5.002
120 / 25 | 31
Malý stůl: Volná hra
6. 3. 2011, 10.00 | Šolc Kamil | VČO 2.třída
4.800
104 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
27. 3. 2011, 10.00 | Dyrc Karel | VČO 2.třída
4.160
46 / 9 | 18
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2011, 10.00 | Svoboda Josef | VČO 2.třída
5.110

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141081 / 266 | 214.06
7.14
77.21430000 %
75 / 16 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 2010, 10.00 | Mikysa Jiří | VČO 2.třída
4.680
100 / 16 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2010, 10.00 | Florek Josef | VČO 2.třída
6.252
82 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 2010, 10.00 | Černý Miroslav | VČO 2.třída
4.100
83 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 2010, 10.00 | Kras Petr | VČO 2.třída
3.320
87 / 24 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 2010, 09.00 | Šolc Kamil | VČO 2.třída
3.620
97 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 2010, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČO 2.třída
3.882
68 / 19 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 2010, 10.00 | Svoboda Josef | VČO 2.třída
3.570
100 / 14 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 1. 2011, 10.00 | Mikysa Jiří | VČO 2.třída
7.142
94 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2011, 10.00 | Hurdálek Svatomír | VČO 2.třída
3.760
38 / 13 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 2011, 10.00 | Černý Miroslav | VČO 2.třída
2.920
55 / 19 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2011, 10.00 | Hájek Miloš | VČO 2.třída
2.890
83 / 18 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 3. 2011, 10.00 | Šolc Kamil | VČO 2.třída
4.610
74 / 24 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 3. 2011, 10.00 | Dyrc Karel | VČO 2.třída
3.080
45 / 8 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2011, 11.30 | Svoboda Josef | VČO 2.třída
5.620

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19841 / 381 | 172.20
3.84
84.10000000 %
42 / 18 | 10
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Mikysa Jiří | Přebor VČO 2 třída 1B
2.330
52 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Kopecký Emil st. | Přebor VČO 2 třída 1B
2.602
55 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Havelka Jiří | Přebor VČO 2 třída 1B
2.752
28 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Židů Tomáš | Přebor VČO 2 třída 1B
1.400
31 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Šlambor Aleš | Přebor VČO 2 třída 1B
1.552
24 / 10 | 6
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 2010, 10.00 | Mikysa Jiří | VČO 2.třída
2.400
42 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2010, 10.00 | Florek Josef | VČO 2.třída
1.682
50 / 24 | 14
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 2010, 10.00 | Volanský Petr | VČO 2.třída
2.082
44 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 2010, 10.00 | Kras Petr | VČO 2.třída
1.762
50 / 24 | 7
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 2010, 09.00 | Šolc Kamil | VČO 2.třída
2.082
50 / 21 | 10
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 2010, 10.00 | Strnad Milan | VČO 2.třída
2.382
50 / 18 | 8
Malý stůl: Jednoband
18. 12. 2010, 10.00 | Svoboda Josef | VČO 2.třída
2.772
50 / 13 | 12
Malý stůl: Jednoband
9. 1. 2011, 10.00 | Foff Petr | VČO 2.třída
3.842
47 / 23 | 10
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2011, 10.00 | Florek Josef | VČO 2.třída
2.040
26 / 19 | 8
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2011, 10.00 | Koníček Vladimír | VČO 2.třída
1.360
50 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2011, 10.00 | Sedlák Josef | VČO 2.třída
2.502
50 / 21 | 13
Malý stůl: Jednoband
6. 3. 2011, 10.00 | Krotil Ladislav | VČO 2.třída
2.382
50 / 24 | 9
Malý stůl: Jednoband
27. 3. 2011, 10.00 | Dyrc Karel | VČO 2.třída
2.082
50 / 16 | 15
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2011, 12.30 | Svoboda Josef | VČO 2.třída
3.122

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
589 / 200 | 60.445
0.550
59.33330000 %
22 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2011, 09.00 | Králíček Pavel | VČO-3B 1třída
0.5501
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2011, 10.30 | Králíček Pavel | VČO-3B 1třída
0.4250
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2011, 13.30 | Umlauf Antonín | VČO-3B 1třída
0.5002
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2011, 15.00 | Králíček Pavel | VČO-3B 1třída
0.3750
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2011, 18.00 | Červenka Josef st. | VČO-3B 1třída
0.3750

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141210 / 300 | 334.03
5.72
57.61900000 %
108 / 25 | 33
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 2009, 10.00 | Turpiš Josef | VČO 3.třída A
4.322
80 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 2009, 13.00 | Tolar Luděk | VČO 3.třída A
3.202
0
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2009, 13.00 | Möller Herbert | VČO 3.třída A
0
114 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2009, 13.00 | Möller Herbert | VČO 3.třída BARÁŽ
4.560
112 / 25 | 25
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2009, 13.00 | Šimek Vladimír | VČO 3.třída A
4.482
92 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
16. 1. 2010, 13.00 | Stolín Jaroslav | VČO 3.třída A
3.680
72 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 2010, 10.00 | Korbelář Bohumil | VČO 3.třída A
2.880
69 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2010, 13.00 | Felgr Miloslav | VČO 3.třída BARÁŽ
2.760
0
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2010, 13.00 | Felgr Miloslav | VČO 3.třída A
0
143 / 25 | 28
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2010, 13.00 | Šimek Vladimír | VČO 3.třída A
5.722
135 / 25 | 24
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 2010, 10.00 | Ciasto Libor | VČO 3.třída BARÁŽ
5.402
73 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
14. 3. 2010, 10.00 | Kuchař František | VČO 3.třída BARÁŽ
2.920
91 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
27. 3. 2010, 13.00 | Paštika Libor | VČO 3.třída BARÁŽ
3.642
121 / 25 | 24
Malý stůl: Volná hra
4. 4. 2010, 10.00 | Ciasto Libor | VČO 3.třída BARÁŽ
4.842

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151061 / 267 | 243.97
5.55
66.31250000 %
93 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 2009, 10.00 | Turpiš Josef | VČO 3.třída A
3.722
100 / 18 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 2009, 13.00 | Krotil Ladislav | VČO 3.třída A
5.552
54 / 15 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2009, 13.00 | Šlambor Aleš | VČO 3.třída BARÁŽ
3.600
0
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2009, 13.00 | Šlambor Aleš | VČO 3.třída A
0
100 / 22 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2009, 13.00 | Šimek Vladimír | VČO 3.třída A
4.542
93 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 1. 2010, 13.00 | Stolín Jaroslav | VČO 3.třída A
3.722
81 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 2010, 11.30 | Korbelář Bohumil | VČO 3.třída A
3.242
0
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2010, 13.00 | Šlambor Aleš | VČO 3.třída A
0
24 / 9 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2010, 13.00 | Šlambor Aleš | VČO 3.třída BARÁŽ
2.660
74 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2010, 13.00 | Šimerda Pavel | VČO 3.třída A
2.962
81 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2010, 10.00 | Vápeník Rudolf | 2.liga A
4.050
100 / 19 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2010, 10.00 | Žižka Alois | VČO 3.třída BARÁŽ
5.262
100 / 19 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 3. 2010, 10.00 | Kuchař František | VČO 3.třída BARÁŽ
5.262
61 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 3. 2010, 13.00 | Kuchař František | VČO 3.třída BARÁŽ
2.442
100 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 4. 2010, 10.00 | Žižka Alois | VČO 3.třída BARÁŽ
5.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15581 / 273 | 152.12
3.57
74.48720000 %
50 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 2009, 10.00 | Turpiš Josef | VČO 3.třída A
2.502
50 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 2009, 13.00 | Tolar Luděk | VČO 3.třída A
2.002
0
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2009, 13.00 | Havelka Jiří | VČO 3.třída A
2
50 / 18 | 10
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2009, 13.00 | Havelka Jiří | VČO 3.třída BARÁŽ
2.772
50 / 19 | 11
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2009, 13.00 | Šimek Vladimír | VČO 3.třída A
2.632
50 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
16. 1. 2010, 13.00 | Moser Jan | VČO 3.třída A
2.002
50 / 14 | 12
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2010, 10.00 | Korbelář Bohumil | VČO 3.třída A
3.572
0
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2010, 13.00 | Felgr Miloslav | VČO 3.třída A
0
9 / 13 | 5
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2010, 13.00 | Felgr Miloslav | VČO 3.třída BARÁŽ
0.690
50 / 21 | 14
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2010, 13.00 | Šimek Vladimír | VČO 3.třída A
2.382
51 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2010, 10.00 | Vápeník Rudolf | 2.liga A
2.552
46 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2010, 10.00 | Žižka Alois | VČO 3.třída BARÁŽ
1.842
48 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
14. 3. 2010, 10.00 | Kuchař František | VČO 3.třída BARÁŽ
1.922
27 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
27. 3. 2010, 13.00 | Kuchař František | VČO 3.třída BARÁŽ
1.080
50 / 23 | 7
Malý stůl: Jednoband
4. 4. 2010, 10.00 | Žižka Alois | VČO 3.třída BARÁŽ
2.172