Brož Josef

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7347 / 210 | 111.65
2.46
33.04760000 %
50 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2019, 10.00 | Čepěl Jaroslav | VČ TD 4.třída
1.662
36 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2019, 10.00 | Ther Radoslav | VČ TD 4.třída
1.200
74 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2019, 10.00 | Vojkůvka Jan | VČ TD 4.třída
2.462
49 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2019, 10.00 | Beyer Milan | VČ TD 4.třída
1.632
50 / 30 | 6
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2020, 10.00 | Pavlík František | VČ TD 4.třída
1.660
47 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
19. 4. 2020, 09.00 | John Jiří ml. | VČ TD 4.třída
1.560
41 / 30 | 7
Malý stůl: Volná hra
30. 5. 2020, 10.00 | Ther Radoslav | VČ TD 4.třída
1.362

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7318 / 210 | 181.51
2.36
45.42860000 %
52 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2019, 11.00 | Týle Matěj | VČ TD 4.třída
1.732
55 / 30 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2019, 11.00 | Vojkůvka Jan | VČ TD 4.třída
1.830
30 / 30 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2019, 11.00 | Kelnar Leopold | VČ TD 4.třída
1.000
48 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2019, 11.00 | Beyer Milan | VČ TD 4.třída
1.601
36 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2020, 11.00 | Pavlík František | VČ TD 4.třída
1.200
71 / 30 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 4. 2020, 10.00 | Beyer Milan | VČ TD 4.třída
2.362
26 / 30 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 5. 2020, 11.00 | Ther Radoslav | VČ TD 4.třída
0.860

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7204 / 210 | 60.97
1.20
58.28570000 %
31 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2019, 11.50 | Týle Matěj | VČ TD 4.třída
1.032
26 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2019, 11.50 | Tlapák Martin | VČ TD 4.třída
0.860
27 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2019, 11.50 | Vojkůvka Jan | VČ TD 4.třída
0.900
32 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2019, 11.50 | Beyer Milan | VČ TD 4.třída
1.062
36 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2020, 11.50 | Pavlík František | VČ TD 4.třída
1.202
34 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
19. 4. 2020, 10.50 | Beyer Milan | VČ TD 4.třída
1.132
18 / 30 | 4
Malý stůl: Jednoband
30. 5. 2020, 11.50 | Ther Radoslav | VČ TD 4.třída
0.600

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
27357 / 1037 | 50.344
0.575
44.07410000 %
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2019, 10.00 | Červenka Michal | VČ 3B 2.třída
0.2500
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2019, 11.10 | Marek Jan | VČ 3B 2.třída
0.4000
9 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2019, 12.20 | Králíček Pavel | VČ 3B 2.třída
0.2250
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2019, 10.00 | Tázler Jaroslav | VČ 3B 2.třída
0.4752
8 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2019, 11.10 | Nermuť Zdeněk | VČ 3B 2.třída
0.2000
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2019, 12.20 | Staněk Jiří | VČ 3B 2.třída
0.3250
11 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 10.00 | Žižka Josef | VČ 3B 2.třída
0.2750
9 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 11.10 | Mrkvička Jaroslav | VČ 3B 2.třída
0.2250
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 12.20 | Foff Petr | VČ 3B 2.třída
0.3000
11 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2019, 10.00 | Havlíček Josef | VČ 3B 2.třída
0.2752
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2019, 11.10 | Sedláček Radek | VČ 3B 2.třída
0.3250
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2019, 12.20 | Brandejs Karel | VČ 3B 2.třída
0.3250
11 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2019, 10.00 | Poláček Ladislav | VČ 3B 2.třída
0.2750
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2019, 11.10 | Židů Tomáš | VČ 3B 2.třída
0.4500
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2019, 12.20 | Janeček Antonín | VČ 3B 2.třída
0.4250
7 / 37 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2020, 13.00 | Nermuť Zdeněk | VČ 3B 2.třída
0.1890
13 / 36 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2020, 14.10 | Staněk Jiří | VČ 3B 2.třída
0.3610
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2020, 15.20 | Procházka Jaroslav | VČ 3B 2.třída
0.5252
14 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2020, 10.00 | Sedláček Radek | VČ 3B 2.třída
0.5600
8 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2020, 11.10 | Janeček Petr | VČ 3B 2.třída
0.2000
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2020, 12.20 | Havlíček Josef | VČ 3B 2.třída
0.4750
8 / 35 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 6. 2020, 10.00 | Červenka Michal | VČ 3B 2.třída
0.2280
6 / 24 | 1
Malý stůl: Trojband
7. 6. 2020, 11.10 | Hurdálek Pavel | VČ 3B 2.třída
0.2500
7 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
7. 6. 2020, 12.20 | Králíček Pavel | VČ 3B 2.třída
0.1750
21 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2020, 10.00 | Žižka Josef | VČ 3B 2.třída
0.5250
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2020, 11.10 | Kučera Jan | VČ 3B 2.třída
0.5000
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2020, 12.20 | Foff Petr | VČ 3B 2.třída
0.5752

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3166 / 90 | 101.84
2.20
36.88890000 %
53 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
22. 9. 2018, 10.00 | Ciasto Libor | VČ - TD 3.třída
1.760
66 / 30 | 8
Malý stůl: Volná hra
6. 10. 2018, 13.00 | Vlačiha Josef | VČ - TD 3.třída
2.200
47 / 30 | 8
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2018, 10.00 | Zákravský Karel | VČ - TD 3.třída
1.560

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3147 / 90 | 91.63
2.03
49.00000000 %
48 / 30 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 9. 2018, 11.00 | Ciasto Libor | VČ - TD 3.třída
1.600
61 / 30 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 2018, 14.00 | Kulíšek Rudolf | VČ - TD 3.třída
2.032
38 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2018, 11.00 | Zákravský Karel | VČ - TD 3.třída
1.260

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
267 / 59 | 51.13
1.72
67.00000000 %
17 / 30 | 3
Malý stůl: Jednoband
22. 9. 2018, 11.50 | Polák František | VČ - TD 3.třída
0.560
50 / 29 | 5
Malý stůl: Jednoband
6. 10. 2018, 14.50 | Kulíšek Rudolf | VČ - TD 3.třída
1.722

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21224 / 630 | 60.355
0.600
53.33330000 %
11 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 9. 2018, 10.00 | Severýn Pavel | VČ - 3B 3.třída
0.3662
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 9. 2018, 11.00 | Maják Dušan | VČ - 3B 3.třída
0.5002
14 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 9. 2018, 12.00 | Rosocha Mikuláš | VČ - 3B 3.třída
0.4662
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2018, 13.00 | Mareš Ivan | VČ - 3B 3.třída
0.4330
18 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2018, 14.00 | Andres Miroslav | VČ - 3B 3.třída
0.6002
10 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2018, 15.00 | Nápravník Matěj | VČ - 3B 3.třída
0.3332
16 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2018, 13.00 | Červinka František | VČ - 3B 3.třída
0.5332
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2018, 14.00 | Kulíšek Rudolf | VČ - 3B 3.třída
0.3000
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2018, 15.00 | Vlačiha Josef | VČ - 3B 3.třída
0.3660
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2018, 10.00 | Štancl Jan | VČ - 3B 3.třída
0.3660
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2018, 11.00 | Valášek František | VČ - 3B 3.třída
0.2662
15 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2018, 12.00 | John Jiří st. | VČ - 3B 3.třída
0.5002
10 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2019, 13.00 | Kristl František | VČ - 3B 3.třída
0.3332
4 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2019, 14.00 | Mareš Ivan | VČ - 3B 3.třída
0.1330
6 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2019, 15.00 | Andres Miroslav | VČ - 3B 3.třída
0.2001
7 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2019, 13.00 | Vlačiha Josef | VČ - 3B 3.třída
0.2330
7 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2019, 14.00 | Korbelář Bohumil | VČ - 3B 3.třída
0.2330
16 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2019, 15.00 | Krotil Ladislav | VČ - 3B 3.třída
0.5332
4 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2019, 13.00 | Štancl Jan | VČ - 3B 3.třída
0.1330
9 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2019, 14.00 | John Jiří st. | VČ - 3B 3.třída
0.3000
10 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2019, 15.00 | Valášek František | VČ - 3B 3.třída
0.3330

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4166 / 120 | 121.38
1.63
27.66670000 %
40 / 30 | 7
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2017, 10.00 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
1.330
28 / 30 | 4
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2017, 10.00 | Vít Jiří | VČ - TD 3.třída
0.930
49 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2018, 13.30 | Kulíšek Rudolf | VČ - TD 3.třída
1.630
49 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2018, 10.00 | Zloch Lubomír | VČ - TD 3.třída
1.632

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4142 / 90 | 91.57
1.83
35.50000000 %
41 / 30 | 3
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2017, 11.00 | Srna Michal | VČ - TD 3.třída
1.360
0
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2017, 11.00 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 3.třída
2
46 / 30 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2018, 14.30 | Kulíšek Rudolf | VČ - TD 3.třída
1.530
55 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2018, 11.00 | Zloch Lubomír | VČ - TD 3.třída
1.832

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
465 / 90 | 40.72
0.80
32.50000000 %
20 / 30 | 3
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2017, 11.50 | Navrátil Pavel | VČ - TD 3.třída
0.660
21 / 30 | 4
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2017, 11.50 | Macek Václav | VČ - TD 3.třída
0.700
0
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2017, 11.50 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 3.třída
2
24 / 30 | 3
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2018, 15.20 | Kulíšek Rudolf | VČ - TD 3.třída
0.800

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1177 / 321 | 30.239
0.400
35.00000000 %
5 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
7. 10. 2017, 10.00 | Korbelář Bohumil | VČ - 3B 4.třída
0.1660
4 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 10. 2017, 10.05 | Vlačiha Josef | VČ - 3B 4.třída
0.1330
7 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
7. 10. 2017, 10.10 | Křížek Miloslav | VČ - 3B 4.třída
0.2330
3 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2017, 10.00 | Hurdálek Pavel | VČ - 3B 4.třída
0.1000
5 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2017, 10.05 | Nikl Antonín | VČ - 3B 4.třída
0.1660
1 / 21 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2017, 10.10 | Červenka Michal | VČ - 3B 4.třída
0.0470
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2018, 10.00 | Červinka František | VČ - 3B 4.třída
0.3330
6 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2018, 10.05 | Kulíšek Rudolf | VČ - 3B 4.třída
0.2000
12 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2018, 10.10 | Vlačiha Josef | VČ - 3B 4.třída
0.4002
12 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2018, 10.00 | Štěpán Milan | VČ - 3B 4.třída
0.4002
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2018, 10.10 | Nikl Antonín | VČ - 3B 4.třída
0.4002

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5236 / 150 | 141.57
1.80
31.46670000 %
48 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2016, 10.00 | Ther Radoslav | VČ - TD 3.třída
1.600
54 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
29. 10. 2016, 09.00 | Ciasto Libor | VČ - TD 3.třída
1.800
54 / 30 | 5
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 2016, 10.00 | Wallstein Jan | VČ - TD 3.třída
1.800
45 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2017, 10.00 | Žabka Luděk | VČ - TD 3.třída
1.500
35 / 30 | 4
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2017, 10.00 | Vrbický Josef | VČ - TD 3.třída
1.160

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5279 / 145 | 121.92
2.33
55.80000000 %
56 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 9. 2016, 11.00 | Štantejský Ota | VČ - TD 3.třída
1.862
63 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2016, 11.00 | Ther Radoslav | VČ - TD 3.třída
2.100
47 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 2016, 11.00 | Wallstein Jan | VČ - TD 3.třída
1.560
70 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2017, 11.00 | Štantejský Ota | VČ - TD 3.třída
2.332
43 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2017, 11.00 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
1.720

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5144 / 134 | 71.07
1.46
57.60000000 %
44 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
25. 9. 2016, 11.50 | Štantejský Ota | VČ - TD 3.třída
1.462
28 / 30 | 4
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2016, 11.50 | Macek Václav | VČ - TD 3.třída
0.932
22 / 24 | 5
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 2016, 11.50 | Janský Ondřej | VČ - TD 3.třída
0.910
27 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 2017, 11.50 | Štantejský Ota | VČ - TD 3.třída
0.902
23 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2017, 11.50 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
1.150

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
435 / 119 | 30.294
0.466
43.75000000 %
8 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2016, 10.00 | Maják Dušan | VČ - 3B 4.třída
0.2661
8 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2016, 13.00 | Poláček Ladislav | VČ - 3B 4.třída
0.2750
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2017, 12.00 | Lukeš Martin | VČ - 3B 4.třída
0.4662
5 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2017, 13.00 | Kulíšek Rudolf | VČ - 3B 4.třída
0.1661

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7403 / 201 | 172.00
3.23
38.38100000 %
79 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
19. 9. 2015, 10.00 | Ciasto Libor | VČ - TD 3.třída
2.632
38 / 30 | 5
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2015, 10.00 | Ribár Miloš | VČ - TD 3.třída
1.260
68 / 21 | 17
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 2015, 10.00 | Sedláček Radek | VČ - TD 3.třída
3.230
48 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2016, 09.00 | Ciasto Libor | VČ - TD 3.třída
1.600
60 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2016, 10.00 | Vávra Václav | VČ - TD 3.třída
2.000
54 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2016, 10.00 | Vlačiha Josef | VČ - TD 3.třída
1.800
56 / 30 | 7
Malý stůl: Volná hra
10. 4. 2016, 10.00 | Jirout Ivo | VČ - TD 3.třída
1.860

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7284 / 180 | 191.57
2.46
40.57140000 %
74 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 9. 2015, 11.00 | Ciasto Libor | VČ - TD 3.třída
2.462
37 / 30 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2015, 11.00 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
1.230
0 | 0
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 2015, 11.00 | Jirout Ivo | VČ - TD 3.třída
02
53 / 30 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2016, 10.00 | Ciasto Libor | VČ - TD 3.třída
1.760
53 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2016, 11.00 | Pavlík František | VČ - TD 3.třída
1.760
15 / 30 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2016, 11.00 | Kulíšek Rudolf | VČ - TD 3.třída
0.500
52 / 30 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 4. 2016, 11.00 | Brandejs Karel | VČ - TD 3.třída
1.730

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5148 / 140 | 71.05
1.69
59.20000000 %
33 / 30 | 4
Malý stůl: Jednoband
19. 9. 2015, 11.50 | Urban Jaroslav | VČ - TD 3.třída
1.102
39 / 23 | 7
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 2015, 11.50 | Brandejs Karel | VČ - TD 3.třída
1.690
38 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2016, 11.50 | Pavlík František | VČ - TD 3.třída
1.260
18 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2016, 11.50 | Vlačiha Josef | VČ - TD 3.třída
0.600
20 / 27 | 6
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2016, 11.50 | Brandejs Karel | VČ - TD 3.třída
0.740

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
322 / 90 | 20.244
0.333
36.66670000 %
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 10.00 | Novák Jan | VČ - 3B 4.třída
0.3001
3 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 12.00 | Karabáš Štefan | VČ - 3B 4.třída
0.1001
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 14.00 | Vávra Václav | VČ - 3B 4.třída
0.3331

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13695 / 360 | 211.93
2.43
35.64100000 %
66 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
27. 9. 2014, 10.00 | Ribár Miloš | 3.třída Východní Čechy
2.202
64 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2014, 10.00 | Kačírek Karel | 3.třída Východní Čechy
2.130
51 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2014, 10.00 | Mervart Josef | 3.třída Východní Čechy
1.700
55 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2014, 10.00 | Pavlík František | 3.třída Východní Čechy
1.832
64 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2014, 09.00 | Kulíšek Rudolf | 3.třída Východní Čechy
2.132
0
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2014, 10.00 | Lukeš Martin | 3.třída Východní Čechy
2
44 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2015, 10.00 | Severýn Pavel | 3.třída Východní Čechy
1.460
60 / 30 | 7
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2015, 10.00 | Vokatý Petr | 3.třída Východní Čechy
2.000
36 / 30 | 8
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2015, 10.00 | Mervart Josef | 3.třída Východní Čechy
1.202
58 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2015, 10.00 | Sedlák Josef | 3.třída Východní Čechy
1.932
55 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2015, 10.00 | Štok Jarmil | 3.třída Východní Čechy
1.832
69 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2015, 10.00 | Zloch Lubomír | 3.třída Východní Čechy
2.302
73 / 30 | 21
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2015, 10.00 | Červinka František | 3.třída Východní Čechy
2.430

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11510 / 330 | 121.54
2.13
46.36360000 %
63 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 9. 2014, 10.00 | Ribár Miloš | 3.třída Východní Čechy
2.102
47 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2014, 10.00 | Hájek Miloš | 3.třída Východní Čechy
1.560
48 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2014, 10.00 | Mervart Josef | 3.třída Východní Čechy
1.602
22 / 30 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2014, 10.00 | Štok Jarmil | 3.třída Východní Čechy
0.730
64 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2014, 10.00 | Kulíšek Rudolf | 3.třída Východní Čechy
2.132
50 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2015, 10.00 | Steiger Čestmír | 3.třída Východní Čechy
1.662
48 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2015, 10.00 | Mervart Josef | 3.třída Východní Čechy
1.602
62 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2015, 10.00 | Sedlák Josef | 3.třída Východní Čechy
2.060
35 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2015, 10.00 | Štok Jarmil | 3.třída Východní Čechy
1.160
31 / 30 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2015, 10.00 | Zloch Lubomír | 3.třída Východní Čechy
1.030
40 / 30 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2015, 10.00 | Kulíšek Rudolf | 3.třída Východní Čechy
1.332

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11295 / 311 | 100.94
1.40
53.63640000 %
28 / 30 | 4
Malý stůl: Jednoband
27. 9. 2014, 10.00 | Ribár Miloš | 3.třída Východní Čechy
0.932
36 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2014, 10.00 | Foff Roman | 3.třída Východní Čechy
1.202
14 / 26 | 3
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2014, 10.00 | Štok Radek | 3.třída Východní Čechy
0.530
21 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2014, 10.00 | Petříček Martin | 3.třída Východní Čechy
1.052
38 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2014, 11.00 | Vlk Martin | 3.třída Východní Čechy
1.262
42 / 30 | 10
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2015, 10.00 | Steiger Čestmír | 3.třída Východní Čechy
1.400
16 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2015, 10.00 | Vokatý Petr | 3.třída Východní Čechy
0.640
32 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2015, 10.00 | Mervart Josef | 3.třída Východní Čechy
1.062
34 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 2015, 10.00 | Sedlák Josef | 3.třída Východní Čechy
1.132
19 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2015, 10.00 | Štok Jarmil | 3.třída Východní Čechy
0.630
15 / 30 | 3
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2015, 10.00 | Kulíšek Rudolf | 3.třída Východní Čechy
0.500

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
988 / 270 | 40.325
0.566
48.88890000 %
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2014, 10.00 | Maják Dušan | 3B 4.třída Východní Čechy
0.4000
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2014, 11.00 | Pavlík František | 3B 4.třída Východní Čechy
0.3660
17 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2014, 13.00 | Ciasto Libor | 3B 4.třída Východní Čechy
0.5662
6 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2015, 09.00 | Ciasto Libor | 3B 4.třída Východní Čechy
0.2000
4 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2015, 12.00 | Vávra Václav | 3B 4.třída Východní Čechy
0.1330
6 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2015, 13.00 | Novák Jan | 3B 4.třída Východní Čechy
0.2000
8 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2015, 09.00 | Ciasto Libor | 3B 4.třída Východní Čechy
0.2660
14 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2015, 12.00 | Novák Jan | 3B 4.třída Východní Čechy
0.4662
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2015, 13.00 | Maják Dušan | 3B 4.třída Východní Čechy
0.3330

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4172 / 100 | 111.72
1.88
28.66670000 %
42 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2014, 10.00 | Koňarik Štefan | 3.třída "B" Východní Čechy
1.682
40 / 25 | 5
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2014, 10.00 | Šrůtek Václav | 3.třída "B" Východní Čechy
1.600
47 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2014, 10.00 | Vlček Milan | 3.třída "B" Východní Čechy
1.882
43 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
9. 3. 2014, 10.00 | Mervart Josef | 3.třída "B" Východní Čechy
1.720

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
389 / 75 | 71.18
1.44
29.66670000 %
33 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2014, 10.00 | Koňarik Štefan | 3.třída "B" Východní Čechy
1.320
20 / 25 | 3
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2014, 10.00 | Živný Miroslav | 3.třída "B" Východní Čechy
0.800
36 / 25 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2014, 10.00 | Foff Roman | 3.třída "B" Východní Čechy
1.440

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
373 / 72 | 61.01
1.04
48.66670000 %
25 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2014, 10.00 | Koňarik Štefan | 3.třída "B" Východní Čechy
1.000
22 / 22 | 4
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2014, 10.00 | Nikl Antonín | 3.třída "B" Východní Čechy
1.000
26 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2014, 10.00 | Foff Roman | 3.třída "B" Východní Čechy
1.042

1999/2000

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131197 / 389 | 303.07
4.80
60.21130000 %
98 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 1999, 09.00 | Patrný Vladimír | VČ-2.A
3.262
88 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
16. 10. 1999, 09.00 | Ševčík Jaroslav | VČ-2.A
2.930
104 / 30 | 24
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 1999, 09.00 | Dubec Jiří | VČ-2.A
3.460
40 / 30 | 5
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 1999, 14.00 | Kocián Pavel | VČ-2.A
1.330
144 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 1999, 09.00 | Marek Jan | VČ-2.A
4.802
89 / 29 | 12
Malý stůl: Volná hra
28. 11. 1999, 09.00 | Felgr Miloslav | VČ-2.A
3.060
96 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 1999, 09.00 | Hurdálek Pavel | VČ-2.A
3.200
78 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
19. 12. 1999, 09.00 | Köhler Petr | VČ-2.A
2.600
134 / 30 | 30
Malý stůl: Volná hra
9. 1. 2000, 09.00 | Felgr Miloslav | VČ-2.A
4.460
32 / 30 | 5
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2000, 14.00 | Zezula Martin | VČ-2.A
1.060
82 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 2000, 09.00 | Bartoš Čestmír | VČ-2.A
2.732
143 / 30 | 30
Malý stůl: Volná hra
12. 2. 2000, 09.00 | Ittner Petr | VČ-2.A
4.762
69 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
26. 2. 2000, 09.00 | Doubek František | VČ-2.A
2.302

1998/1999

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101082 / 298 | 183.63
5.46
60.07770000 %
59 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 1998, 14.00 | Kubík Robert | VČ-2.A
1.960
69 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 1998, 09.00 | Procházka Jaroslav | VČ-2.A
2.300
130 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
28. 11. 1998, 09.00 | Fischer Petr | VČ-2.A
4.332
75 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
19. 12. 1998, 09.00 | Bartoš Miloš | VČ-2.A
2.502
129 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
27. 12. 1998, 14.00 | Bartoš Pavel | VČ-2.A
4.302
111 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 1999, 09.00 | Králíček Pavel | VČ-2.A
3.702
133 / 28 | 17
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 1999, 09.00 | Svoboda Pavel | VČ-2.A
4.750
164 / 30 | 18
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 1999, 09.00 | Král Petr | VČ-2.A
5.462
101 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 1999, 14.00 | Svoboda Pavel | VČ-2.A
3.360
111 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 1999, 09.00 | Šolc Kamil | VČ-2.A
3.700

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
343 / 108 | 30.398
0.714
0
43 / 108 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 1. 1999, 00.00 | Brož Josef | GRAND PRIX VČO (TESLA + LOKO PARDUBICE)
0.3982

1997/1998

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4550 / 118 | 234.66
7.14
77.79350000 %
82 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 1997, 14.00 | Klusák Miroslav | VČ-2.A
2.730
108 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 1997, 09.00 | Plíva Miloslav | VČ-2.A
3.600
160 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 1997, 09.00 | Ulbrych Jaroslav | VČ-2.A
5.332
200 / 28 | 23
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 1998, 14.00 | Dubec Jiří | VČ-2.A
7.142

1996/1997

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7841 / 190 | 334.42
5.65
69.90860000 %
135 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 1996, 09.00 | Dubec Jiří | VČ-2.A
4.500
118 / 26 | 17
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 1996, 09.00 | Žižka Josef | VČ-2.A
4.530
127 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 1996, 14.00 | Hruška Jaromír | VČ-2.A
4.232
149 / 30 | 33
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 1996, 09.00 | Plíva Miloš | VČ-2.A
4.962
141 / 30 | 27
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 1996, 09.00 | Pražák Josef | VČ-2.A
4.702
113 / 20 | 22
Malý stůl: Volná hra
4. 1. 1997, 09.00 | Boháč Ladislav | VČ-2.A
5.650
58 / 24 | 7
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 1997, 09.00 | Plíva Miloš | VČ-2.A
2.410

1995/1996

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81082 / 240 | 254.50
5.66
81.90760000 %
170 / 30 | 18
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 1995, 09.00 | Řehůřek Luděk | VČ-2.C
5.662
131 / 30 | 21
Malý stůl: Volná hra
29. 10. 1995, 09.00 | Boháč Ladislav | VČ-2.C
4.360
121 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 1995, 09.00 | Sedlák Josef | VČ-2.C
4.030
119 / 30 | 20
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 1995, 14.00 | Třos Jiří | VČ-2.C
3.962
116 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 1996, 09.00 | Ulbrych Jaroslav | VČ-1.
3.860
163 / 30 | 22
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 1996, 17.00 | Foglar Jaroslav | VČ-2.C
5.432
108 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 1996, 09.00 | Kačírek Karel | VČ-2.C
3.600
154 / 30 | 25
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 1996, 09.00 | Popek Josef | VČ-2.C
5.132

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
173 / 29 | 72.51
2.51
48.66670000 %
73 / 29 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 1996, 09.00 | Klusák Miroslav | VČ-1.
2.510

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3131 / 73 | 101.79
2.94
75.72250000 %
50 / 17 | 6
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 1995, 09.00 | Ulbrych Jaroslav | VČ-1.
2.940
42 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 1996, 09.00 | Ulbrych Jaroslav | VČ-1.
1.400
39 / 26 | 10
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 1996, 09.00 | Novák Petr | VČ-1.
1.500

1994/1995

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101152 / 300 | 253.84
6.23
62.16950000 %
111 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 1994, 17.00 | Srna Michal | II.B třída VČ
3.702
130 / 30 | 18
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 1994, 09.00 | Pospíšil Dobroslav | II.B třída VČ
4.330
187 / 30 | 22
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 1994, 14.00 | Wymer Jaroslav | II.B třída VČ
6.230
116 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 1994, 14.00 | Procházka Jaroslav | II.B třída VČ
3.860
42 / 30 | 6
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 1994, 09.00 | Svoboda Pavel | II.B třída VČ
1.400
100 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 1995, 09.00 | Týfa Miloslav st. | II.B třída VČ
3.330
126 / 30 | 20
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 1995, 09.00 | Bartoš Čestmír | II.B třída VČ
4.202
130 / 30 | 25
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 1995, 09.00 | Ludvík Milan | II.B třída VČ
4.332
93 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
5. 3. 1995, 09.00 | Staněk Jiří | II.B třída VČ
3.100
117 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
5. 3. 1995, 14.00 | Svoboda Pavel | II.B třída VČ
3.902

1993/1994

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81009 / 226 | 584.46
6.26
70.65830000 %
94 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 1993, 09.00 | Petráček Karel | II.B VČ
3.760
129 / 30 | 21
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 1993, 10.00 | Kačírek Karel | II.B VČ
4.300
85 / 21 | 27
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 1993, 14.00 | Novák Michal | II.B VČ
4.040
139 / 30 | 25
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 1994, 17.00 | Srna Michal | II.B VČ
4.630
122 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 1994, 09.00 | Brejtr Ivo | II.B VČ
4.060
188 / 30 | 58
Malý stůl: Volná hra
29. 1. 1994, 09.00 | Bláha Jiří | II.B VČ
6.262
170 / 30 | 29
Malý stůl: Volná hra
12. 2. 1994, 09.00 | Kačírek Karel | II.B VČ
5.662
82 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
6. 3. 1994, 09.00 | Beneda Miroslav | II.B VČ
2.730