Turnaje

ČMBSČeská republika (17)

  VS MČR kádr 47/2
10. 10. 2014, 14.00 – 12. 10. 2014, 16.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Česká republika
  VS MČR kádr 71/2
24. 10. 2014, 16.00 – 26. 10. 2014, 16.00
BC VÍTKOV Prague s.r.o
Závodní stůl | Kádr 71/2 | Česká republika
  MS MČR Volná hra
7. 11. 2014, 16.00 – 9. 11. 2014, 16.00
SKK Dvůr Králové nad Labem
Malý stůl | Volná hra | Česká republika
  VS MČR 1B
15. 11. 2014, 10.00 – 16. 11. 2014, 16.00
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Jednoband | Česká republika
  VS Junioři MČR | Kvalifikace ME Brandenburg
22. 11. 2014, 10.00 – 22. 11. 2014, 20.00
BC VÍTKOV Prague s.r.o
Závodní stůl | Volná hra | Česká republika
  VS Junioři 1B
13. 12. 2014, 10.00 – 13. 12. 2014, 20.00
BC VÍTKOV Prague s.r.o
Závodní stůl | Jednoband | Česká republika
  VS Junioři 3B
14. 12. 2014, 10.00 – 14. 12. 2014, 20.00
BC VÍTKOV Prague s.r.o
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
  3B Družstva - čtyrčlenná
16. 1. 2015, 10.00 – 18. 1. 2015, 14.00
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Družstvo [4] | Trojband | Česká republika
  MS MČR Jednoband
31. 1. 2015, 16.00 – 1. 2. 2015, 16.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Malý stůl | Jednoband | Česká republika
  MS MČR Kádr 52/1
13. 2. 2015, 16.00 – 15. 2. 2015, 16.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/1 | Česká republika
  VS MČR Volná hra
27. 2. 2015, 16.00 – 1. 3. 2015, 16.00
BC VÍTKOV Prague s.r.o
Závodní stůl | Volná hra | Česká republika
  VS MČR Trojband
13. 3. 2015, 16.00 – 15. 3. 2015, 16.00
Billiard club Kladno
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
  MS MČR Kádr 52/2
3. 4. 2015, 16.00 – 5. 4. 2015, 14.00
BC LakoPlast spolek
Malý stůl | Kádr 52/2 | Česká republika
  Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
8. 5. 2015, 16.00 – 10. 5. 2015, 16.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Závodní stůl | Družstvo [2] | Trojband | Česká republika
  VS MČR Kádr 47/1
15. 5. 2015, 16.00 – 17. 5. 2015, 16.00
BC VÍTKOV Prague s.r.o
Závodní stůl | Kádr 47/1 | Česká republika
  Finále MČR 3B MS Družstva
22. 5. 2015, 16.00 – 24. 5. 2015, 15.00
Billard Club Ponětovice z.s.
Malý stůl | Družstvo [3] | Trojband | Česká republika
  MS MČR Trojband
29. 5. 2015, 16.00 – 31. 5. 2015, 14.00
TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
Malý stůl | Trojband | Česká republika

ČMBSČechy (1)

Oblastní přebory Sev. oblasti
18. 4. 2015, 22.00 – 18. 4. 2015, 22.00
1. Karambol klub Chomutov
Malý stůl | Jednoband | Čechy

ČMBSSeverní Čechy (3)

Severočeská přebory jednotlivců
21. 3. 2015, 09.30 – 21. 3. 2015, 22.00
1. Karambol klub Chomutov
Malý stůl | Volná hra | Severní Čechy
Severočeské oblastní přebory
16. 5. 2015, 09.30 – 16. 5. 2015, 22.00
BC AJETO Nový Bor, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy
Severočeská oblast jednotlivců otevřené
23. 5. 2015, 09.30 – 23. 5. 2015, 22.00
TJ Billiard Club Most z.s.
Malý stůl | Trojband | Severní Čechy

ČMBSStřední Čechy (3)

Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
27. 12. 2014, 11.00 – 27. 12. 2014, 22.00
Sportovní klub Karambol Praha
Malý stůl | Trojband | Střední Čechy
Přebor jednotlivců středočeské a západočeské oblasti 1B MS
4. 4. 2015, 09.00 – 4. 4. 2015, 22.00
TJ Sokol Žižkov
Malý stůl | Jednoband | Střední Čechy
Přebor jednotlivců středočeské a západočeské oblasti 52/2 MS
8. 5. 2015, 09.00 – 8. 5. 2015, 21.00
TJ Sokol Žižkov
Malý stůl | Kádr 52/2 | Střední Čechy, Západní Čechy

ČMBSVýchodní Čechy (10)

Přebor VČO 2.tř.
18. 4. 2015, 09.00 – 18. 4. 2015, 18.00
TJ Lokomotiva Trutnov
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
Přebor VČO 3,tř.
19. 4. 2015, 09.00 – 19. 4. 2015, 18.00
TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
Přebor VČO K52/2 2.tř.
25. 4. 2015, 09.00 – 25. 4. 2015, 18.00
TJ Sokol Hradec Králové
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Přebor VČO K52/2 3.tř.
25. 4. 2015, 09.00 – 25. 4. 2015, 18.00
Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Oblastní přebor VČO 1B
2. 5. 2015, 09.00 – 2. 5. 2015, 18.00
TJ Lokomotiva Trutnov
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
Přebory VČO 2.tř. 1B
2. 5. 2015, 09.00 – 2. 5. 2015, 18.00
TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
Přebory VČO 3.tř. 1B
2. 5. 2015, 09.00 – 2. 5. 2015, 18.00
SKK Dvůr Králové nad Labem
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
Přebor VČO 1.tř. 1B
3. 5. 2015, 09.00 – 3. 5. 2015, 18.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
Oblastní přebor VČO 3B.
16. 5. 2015, 09.00 – 16. 5. 2015, 18.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Závodní stůl | Trojband | Východní Čechy
Oblastní přebor VČO 3B
23. 5. 2015, 09.00 – 23. 5. 2015, 18.00
TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
Malý stůl | Trojband | Východní Čechy

ČMBSZápadní Čechy (1)

Přebor jednotlivců středočeské a západočeské oblasti 52/2 MS
8. 5. 2015, 09.00 – 8. 5. 2015, 21.00
TJ Sokol Žižkov
Malý stůl | Kádr 52/2 | Střední Čechy, Západní Čechy

ČMBSJižní Morava (4)

JM - přebor VH
25. 4. 2015, 10.00 – 25. 4. 2015, 23.30
SK Billiard Žarošice
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava
JM - Přebor kádr
26. 4. 2015, 10.00 – 26. 4. 2015, 23.55
AKK Brno, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava
JM - Přebor 1B
9. 5. 2015, 10.00 – 9. 5. 2015, 23.55
SKK Vedra Slatina
Malý stůl | Jednoband | Jižní Morava
JM - Přebor 3B
16. 5. 2015, 10.00 – 16. 5. 2015, 23.55
AKK Brno, z.s.
Malý stůl | Trojband | Jižní Morava

ČMBSSeverní Morava (2)

SM - Přebor jednotlivců 3B
28. 3. 2015, 10.00 – 28. 3. 2015, 20.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Malý stůl | Trojband | Severní Morava
SM - Přebor jednotlivců 52/2
30. 5. 2015, 10.00 – 30. 5. 2015, 18.00
Billiard club Bohumín z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Morava

ČMBSStřední Morava (7)

jednotlivci středomoravská oblast
4. 10. 2014, 09.00 – 4. 10. 2014, 18.00
Kulečníkový klub Zlín z.s.
Malý stůl | Volná hra | Střední Morava
Přebor jednotlivců MS 1 GP
1. 11. 2014, 09.00 – 1. 11. 2014, 18.00
BC Kroměříž z.s.
Malý stůl | Trojband | Střední Morava
Přebor jednotlivců oblasti
15. 11. 2014, 09.00 – 15. 11. 2014, 18.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Střední Morava
2GP Přebor střed. oblasti
14. 12. 2014, 09.00 – 14. 12. 2014, 18.00
BILLARD CLUB Olomouc, z.s.
Malý stůl | Trojband | Střední Morava
Přebor jednotlivců střed. oblasti
10. 1. 2015, 09.00 – 10. 1. 2015, 18.00
BC Kroměříž z.s.
Malý stůl | Jednoband | Střední Morava
Přebor jednotlivců střed. oblasti
24. 1. 2015, 09.00 – 24. 1. 2015, 18.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Závodní stůl | Trojband | Střední Morava
3 GP jednotlivci střed. oblasti
14. 2. 2015, 09.00 – 14. 2. 2015, 18.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Malý stůl | Trojband | Střední Morava

ŽIŽKOVČeská republika (1)

QUALIFICATIONS EC CLASSIC TEAMS
14. 3. 2015, 09.00 – 15. 3. 2015, 17.00
Závodní stůl | Družstvo [3] | Kádr 47/2, Jednoband, Kádr 71/2 | Česká republika

ŘIPSKÁČeská republika (2)

Vánoční turnaj 2014
21. 12. 2014, 11.00 – 21. 12. 2014, 22.00
Malý stůl | Trojband | Česká republika
Došťouch sezóny 2014/2015
27. 6. 2015, 00.00 – 28. 6. 2015, 00.00
Malý stůl | Trojband | Česká republika