Ettel Milan

Závodní stůl

2020/2021

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
6104 / 146 | 12 | 30.712
1.818
74.28570000 %
15 / 29 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 9. 2019, 20.00 | Galíček Zdeněk | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.5170
19 / 30 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 9. 2019, 11.30 | Kozák Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.6330
17 / 25 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2019, 14.15 | Řehůřek Luděk | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.6802
20 / 11 | 12 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2019, 15.30 | Janata Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
1.8182
21 / 30 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2019, 18.30 | Janata Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.7000
12 / 21 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2019, 20.00 | Dirn Marcel | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.5710

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
34768 / 1062 | 90.723
1.087
76.41790000 %
30 / 33 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2018, 14.00 | Jaroš Vladimír | ZS 3B EXTRALIGA
0.9092
26 / 40 | 7
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2018, 13.00 | Dirn Marcel | ZS 3B EXTRALIGA
0.6501
16 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2018, 14.00 | Walach Ladislav | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.4570
20 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2018, 20.00 | Ráček Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.5712
25 / 29 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2018, 20.00 | Domanský Pavel | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.8622
20 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2018, 22.30 | Hambálková Irena | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.6660
30 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2018, 14.00 | Stareček Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
1.0002
19 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2018, 17.00 | Hudák Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.5930
25 / 40 | 7
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2018, 16.00 | Kozák Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.6251
26 / 33 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2018, 11.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.7870
26 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2018, 14.00 | Dvořáček Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.6502
21 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2018, 11.00 | Všetička Luboš | ZS 3B EXTRALIGA
0.5252
24 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 11.00 | Dirn Marcel | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.8002
25 / 23 | 7
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 12.40 | Ziogas Janis | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
1.0872
25 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 14.15 | Korec Jaroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.7142
25 / 33 | 9
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 20.15 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.7570
15 / 28 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 11. 2018, 10.00 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.5350
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 12. 2018, 14.00 | Hambálková Irena | ZS 3B EXTRALIGA
0.5750
30 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2019, 14.00 | Führlinger Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
1.0002
30 / 32 | 6
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2019, 11.00 | Walach Ladislav | ZS 3B EXTRALIGA
0.9372
10 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2019, 18.30 | Přeček Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.3330
19 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2019, 21.00 | Stareček Pavel | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.6330
27 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2019, 14.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.6752
30 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2019, 14.00 | Markup Petr | ZS 3B EXTRALIGA
1.0002
0
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2019, 14.00 | Popeňažník Lukáš | ZS 3B EXTRALIGA
0
0
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2019, 11.00 | Adámek Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0
23 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2019, 20.00 | Faus Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.7662
18 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2019, 22.30 | Dirn Marcel | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.6000
25 / 31 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 3. 2019, 14.00 | Stareček Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.8060
21 / 34 | 7
Závodní stůl: Trojband
2. 3. 2019, 17.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.6170
27 / 28 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 4. 2019, 14.00 | Boháč Martin | 34. MČR TROJBAND ZS
0.9640
30 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 4. 2019, 18.30 | Kohout Štěpán | 34. MČR TROJBAND ZS
0.9372
30 / 39 | 9
Závodní stůl: Trojband
19. 4. 2019, 21.30 | Stareček Pavel | 34. MČR TROJBAND ZS
0.7691
27 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 17.30 | Novák Radek | 34. MČR TROJBAND ZS
0.6750

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
40738 / 1185 | 80.622
1.875
68.97200000 %
12 / 35 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2017, 21.45 | Markup Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.3420
30 / 32 | 8
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2017, 13.00 | Walach Ladislav | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.9372
13 / 34 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 9. 2017, 09.30 | Ferahli Engin | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.3820
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 9. 2017, 14.00 | Hovorka Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.5002
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2017, 11.00 | Bílek Rudolf | ZS 3B EXTRALIGA
0.4752
30 / 30 | 6
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2017, 14.00 | Váša Marek | ZS 3B EXTRALIGA
1.0002
30 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 2017, 11.45 | Přeček Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
1.0002
28 / 33 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 2017, 17.45 | Kozák Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.8480
19 / 35 | 6
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 2017, 20.15 | Kozák Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.5420
30 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2017, 14.00 | Ručka Damián | ZS 3B EXTRALIGA
0.8572
26 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2017, 11.00 | Domanský Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.7420
17 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2017, 16.00 | Vedral Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.4250
9 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2017, 22.45 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.2570
18 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2017, 14.30 | Kozák Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.5140
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2017, 14.00 | Adámek Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.4000
20 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2017, 13.00 | Rösner Tomáš | ZS 3B EXTRALIGA
0.5000
13 / 15 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 11.20 | Skalický Jaroslav | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 2.turnaj
0.8662
6 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 13.40 | Nemeš Jiří | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 2.turnaj
0.4000
15 / 8 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 15.25 | Toth Jiří | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 2.turnaj
1.8752
11 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 16.35 | Poláček Ladislav | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 2.turnaj
0.7332
22 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2018, 11.00 | Vitouš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.5780
28 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2018, 14.00 | Roček Josef | ZS 3B EXTRALIGA
0.7002
24 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2018, 11.00 | Hambálková Irena | ZS 3B EXTRALIGA
0.6002
9 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 09.00 | Vít Jiří | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 3.turnaj
0.6000
9 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 12.30 | Bohadlo Libor | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 3.turnaj
0.6002
12 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 15.25 | Škop Pavel | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 3.turnaj
0.8000
10 / 15 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 17.10 | Skalický Jaroslav | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 3.turnaj
0.6662
14 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2018, 19.00 | Stareček Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.4000
12 / 26 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2018, 11.30 | Bača Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.4610
24 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 4. 2018, 10.00 | Korec Jaroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.6852
25 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 4. 2018, 16.00 | Kozák Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.7142
19 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 4. 2018, 17.00 | Aleš Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.5420
30 / 38 | 5
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2018, 14.00 | Hudák Jan | 33. MČR TROJBAND ZS
0.7892
23 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2018, 17.00 | Kohout Štěpán | 33. MČR TROJBAND ZS
0.6970
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2018, 21.30 | Bača Adam | 33. MČR TROJBAND ZS
0.6252
19 / 39 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 4. 2018, 13.30 | Gazdoš Ivo | 33. MČR TROJBAND ZS
0.4870
19 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 5. 2018, 09.00 | Dyrc Karel | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - finále
0.9502
10 / 10 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 5. 2018, 11.40 | Hudák Jan | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - finále
1.0000
13 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 5. 2018, 13.40 | Šlambor Aleš | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - finále
0.5202
9 / 14 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 5. 2018, 15.10 | Hudák Jan | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - finále
0.6420

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
34695 / 1088 | 80.638
1.200
71.64950000 %
20 / 24 | 8
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2016, 14.00 | Sibai Fouad | VS 3B VELKÁ CENA | 1. VC KLADNO
0.8332
20 / 30 | 6
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2016, 15.00 | Ferahli Engin | VS 3B VELKÁ CENA | 1. VC KLADNO
0.6662
15 / 22 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2016, 17.00 | Tauterman Vlastislav ml. | VS 3B VELKÁ CENA | 1. VC KLADNO
0.6810
20 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2016, 19.00 | Váša Marek | VS 3B VELKÁ CENA | 1. VC KLADNO
0.6662
22 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2016, 11.00 | Švára Libor | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5502
30 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2016, 17.30 | Hambálek Vladimír | VS 3B EXTRALIGA D4
0.7502
8 / 18 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2016, 12.00 | Novák Radek | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4440
30 / 37 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2016, 16.00 | Markup Petr | VS 3B EXTRALIGA D4
0.8102
30 / 35 | 6
Závodní stůl: Trojband
22. 10. 2016, 13.00 | Bálek Martin | VS 3B EXTRALIGA D4
0.8572
24 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 10. 2016, 13.00 | Hambálková Irena | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6002
31 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 12. 2016, 15.00 | Bálek Martin | VS 3B EXTRALIGA D4
0.7752
20 / 23 | 6
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2017, 16.00 | Bálek Martin | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.8692
15 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2017, 20.00 | Ráček Milan | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.5002
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2017, 22.00 | Walach Ladislav | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.4250
30 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 1. 2017, 11.30 | Bača Adam | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
1.2002
25 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 1. 2017, 14.30 | Ferahli Engin | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.6252
36 / 50 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 1. 2017, 17.00 | Kozák Adam | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.7202
19 / 48 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 1. 2017, 18.00 | Aleš Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.3950
28 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2017, 11.00 | Markup Petr | VS 3B EXTRALIGA D4
0.7002
22 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2017, 15.00 | Aleš Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5500
20 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2017, 17.00 | Bálek Martin | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
1.0002
9 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2017, 19.00 | Purkyt Tomáš | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.3000
17 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2017, 13.00 | Nenál Jiří | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4250
13 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2017, 10.00 | Jaroš Vladimír | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3250
13 / 19 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2017, 13.30 | Boháč Martin | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.6840
30 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2017, 15.00 | Filip Antonín | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.7892
18 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2017, 19.30 | Aleš Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.5000
30 / 32 | 7
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2017, 13.00 | Bača Libor | VS 3B EXTRALIGA D4
0.9372
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
26. 3. 2017, 10.00 | Jaroš Vladimír | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4002
30 / 33 | 5
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2017, 18.30 | Kohout Štěpán | VS MČR TROJBAND
0.9092
7 / 14 | 1
Závodní stůl: Trojband
1. 4. 2017, 10.00 | Novák Radek | VS MČR TROJBAND
0.5000
10 / 14 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 4. 2017, 13.00 | Bača Miroslav | VS MČR TROJBAND
0.7140
20 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 4. 2017, 13.00 | Adámek Petr | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5000
0
Závodní stůl: Trojband
2. 6. 2017, 16.00 | Líška Antonín ml. | VS 3B EXTRALIGA D4
0

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3123 / 43 | 132.86
6.00
16.40000000 %
56 / 20 | 13
Závodní stůl: Volná hra
7. 5. 2016, 13.00 | Štok Radek | VS MČR juniorů ve volné hře
2.800
18 / 3 | 9
Závodní stůl: Volná hra
7. 5. 2016, 15.00 | Hošek Ondřej | VS MČR juniorů ve volné hře
6.000
49 / 20 | 12
Závodní stůl: Volná hra
7. 5. 2016, 17.00 | Vintrocha Richard | VS MČR juniorů ve volné hře
2.452

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3151 / 81 | 101.86
2.71
83.88890000 %
57 / 21 | 10
Závodní stůl: Jednoband
8. 5. 2016, 10.00 | Hošek Ondřej | VS MČR juniorů v jednobandu
2.710
52 / 30 | 8
Závodní stůl: Jednoband
8. 5. 2016, 12.00 | Štok Radek | VS MČR juniorů v jednobandu
1.732
42 / 30 | 5
Závodní stůl: Jednoband
8. 5. 2016, 14.00 | Vintrocha Richard | VS MČR juniorů v jednobandu
1.402

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11143 / 319 | 40.448
0.700
60.85110000 %
6 / 30 | 1
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2016, 16.00 | Štok Radek | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.2000
16 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2016, 17.00 | Krausová Veronika | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.5332
14 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 2016, 13.00 | Koky Dušan | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.4660
8 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 2016, 14.00 | Štok Radek | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.2660
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2016, 10.00 | Štok Radek | VS MČR juniorů v trojbandu
0.4252
21 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2016, 14.00 | Vintrocha Richard | VS MČR juniorů v trojbandu
0.5252
25 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2016, 18.00 | Hošek Ondřej | VS MČR juniorů v trojbandu
0.6412
14 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2016, 09.40 | Mrkvička Jaroslav | Přebor VČO trojband velký stůl
0.7002
1 / 20 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2016, 11.00 | Král Petr | Přebor VČO trojband velký stůl
0.0500
11 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2016, 13.40 | Hudák Jan | Přebor VČO trojband velký stůl
0.5500
10 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2016, 15.45 | Tichák Josef | Přebor VČO trojband velký stůl
0.5000

2014/2015

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
258 / 40 | 91.45
1.75
43.93940000 %
23 / 20 | 4
Závodní stůl: Jednoband
13. 12. 2014, 10.00 | Štok Radek | VS Junioři 1B
1.150
35 / 20 | 9
Závodní stůl: Jednoband
13. 12. 2014, 12.00 | Kozák Adam | VS Junioři 1B
1.750

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
225 / 80 | 30.312
0.340
50.00000000 %
17 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 12. 2014, 10.00 | Vintrocha Richard | VS Junioři 3B
0.3400
8 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 12. 2014, 14.00 | Kozák Adam | VS Junioři 3B
0.2660

2012/2013

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
314 / 90 | 10.155
0.200
24.56140000 %
4 / 30 | 1
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2012, 10.00 | Kozák Adam | VS MČR 3B junioři
0.1330
6 / 30 | 1
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2012, 13.00 | Joch Štěpán | VS MČR 3B junioři
0.2000
4 / 30 | 1
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2012, 14.00 | Vintrocha Richard | VS MČR 3B junioři
0.1330

Malý stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
26699 / 647 | 11 | 61.080
3.000
99.14890000 %
30 / 21 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 9. 2019, 10.00 | Bohadlo Libor | VČ 3B 1.třída
1.4282
30 / 32 | 8 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 9. 2019, 11.10 | Chládek Roman | VČ 3B 1.třída
0.9372
30 / 23 | 7 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 9. 2019, 12.20 | Nemeš Jiří | VČ 3B 1.třída
1.3042
30 / 25 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2019, 10.00 | Kočička Petr | VČ 3B 1.třída
1.2002
30 / 25 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2019, 11.10 | Dyrc Karel | VČ 3B 1.třída
1.2002
30 / 22 | 8
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2019, 12.20 | Řehůřek Luděk | VČ 3B 1.třída
1.3632
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2019, 10.00 | Šlambor Aleš | VČ 3B 1.třída
1.3632
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2019, 11.10 | Absolon Jiří | VČ 3B 1.třída
1.0002
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2019, 12.20 | Toth Jiří | VČ 3B 1.třída
0.9672
15 / 13 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2019, 10.00 | Kuchař Matouš | MČR JUNIORŮ 3B MS
1.1532
15 / 18 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2019, 11.00 | Procházka Michal | MČR JUNIORŮ 3B MS
0.8332
15 / 5 | 11 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2019, 12.00 | Rybáček Matyáš | MČR JUNIORŮ 3B MS
3.0002
15 / 17 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2019, 13.30 | Krajčí ml. Theodor | MČR JUNIORŮ 3B MS
0.8822
15 / 13 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2019, 14.30 | Nápravník Matěj | MČR JUNIORŮ 3B MS
1.1532
30 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2019, 13.00 | Tolar Patrik | VČ 3B 1.třída
1.3042
30 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2019, 14.10 | Wittmayer Michal | VČ 3B 1.třída
0.7892
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2019, 15.20 | Špiroch Martin | VČ 3B 1.třída
1.0712
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2020, 10.00 | Bohadlo Libor | VČ 3B 1.třída
1.0002
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2020, 11.10 | Chládek Roman | VČ 3B 1.třída
0.7502
30 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2020, 12.20 | Nemeš Jiří | VČ 3B 1.třída
1.4282
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2020, 10.00 | Absolon Jiří | VČ 3B 1.třída
0.9672
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2020, 11.10 | Šlambor Aleš | VČ 3B 1.třída
1.2502
30 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2020, 12.20 | Toth Jiří | VČ 3B 1.třída
0.9672
30 / 26 | 7
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2020, 10.00 | Farkaš David | VČ 3B 1.třída
1.1532
30 / 29 | 7
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2020, 11.10 | Novák Jan | VČ 3B 1.třída
1.0342
24 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2020, 12.20 | Štancl Jan | VČ 3B 1.třída
0.8270

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7420 / 66 | 326.36
8.57
100.00000000 %
60 / 15 | 14
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2019, 10.00 | Nápravník Matěj | MČR JUNIORŮ VH MS
4.002
60 / 7 | 26
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2019, 11.00 | Kubín Kryštof | MČR JUNIORŮ VH MS
8.572
60 / 8 | 18
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2019, 13.00 | Rejzek Leoš | MČR JUNIORŮ VH MS
7.502
60 / 9 | 20
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2019, 14.00 | Škultéty Filip | MČR JUNIORŮ VH MS
6.662
60 / 7 | 32
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2019, 15.00 | Dlask Šimon | MČR JUNIORŮ VH MS
8.572
60 / 9 | 16
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2019, 16.30 | Kuchař Matouš | MČR JUNIORŮ VH MS
6.662
60 / 11 | 16
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2019, 17.15 | Nápravník Matěj | MČR JUNIORŮ VH MS
5.452

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
37855 / 809 | 121.056
3.000
86.36360000 %
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2018, 10.00 | Dyrc Karel | VČ - 3B 1.třída
0.9092
30 / 25 | 12
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2018, 11.20 | Chládek Roman | VČ - 3B 1.třída
1.2002
30 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2018, 12.40 | Nemeš Jiří | VČ - 3B 1.třída
1.4282
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2018, 10.00 | Šlambor Aleš | VČ - 3B 1.třída
0.8572
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2018, 11.20 | Absolon Jiří | VČ - 3B 1.třída
1.0342
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2018, 12.40 | Bernat Jaroslav | VČ - 3B 1.třída
1.2002
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 10.00 | Wittmayer Michal | VČ - 3B 1.třída
0.8102
30 / 21 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 11.20 | Tolar Patrik | VČ - 3B 1.třída
1.4282
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 12.40 | Špiroch Martin | VČ - 3B 1.třída
1.3632
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2018, 10.00 | Procházka Jaroslav | VČ - 3B 1.třída
1.0342
30 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2018, 11.20 | Staněk Jiří | VČ - 3B 1.třída
1.3632
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2018, 12.40 | Nermuť Zdeněk | VČ - 3B 1.třída
1.2002
30 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 10.00 | Skalický Jaroslav | VČ - 3B 1.třída
1.1112
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 11.20 | Kočička Petr | VČ - 3B 1.třída
1.0712
19 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 12.40 | Řehůřek Luděk | VČ - 3B 1.třída
1.1170
30 / 22 | 7
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2019, 10.00 | Chládek Roman | VČ - 3B 1.třída
1.3632
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2019, 11.20 | Dyrc Karel | VČ - 3B 1.třída
0.9672
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2019, 12.40 | Nemeš Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.9092
15 / 10 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2019, 11.00 | Procházka Michal | MČR JUNIORŮ 3B MS
1.5002
15 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2019, 12.00 | Rybáček Matyáš | MČR JUNIORŮ 3B MS
0.7502
15 / 5 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2019, 13.30 | Krajčí ml. Theodor | MČR JUNIORŮ 3B MS
3.0002
15 / 10 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2019, 14.30 | Nápravník Matěj | MČR JUNIORŮ 3B MS
1.5002
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2019, 10.00 | Šlambor Aleš | VČ - 3B 1.třída
0.5500
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2019, 11.20 | Bernat Jaroslav | VČ - 3B 1.třída
1.1112
30 / 17 | 11
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2019, 12.40 | Toth Jiří | VČ - 3B 1.třída
1.7642
0 | 0
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2019, 10.00 | Staněk Jiří | VČ - 3B 1.třída
02
0 | 0
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2019, 11.20 | Tázler Jaroslav | VČ - 3B 1.třída
02
0 | 0
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2019, 12.40 | Nermuť Zdeněk | VČ - 3B 1.třída
02
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 3. 2019, 10.00 | Kočička Petr | VČ - 3B 1.třída
0.9672
30 / 18 | 6
Malý stůl: Trojband
23. 3. 2019, 11.20 | Frieda Jan | VČ - 3B 1.třída
1.6662
25 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 3. 2019, 12.40 | Řehůřek Luděk | VČ - 3B 1.třída
0.7570
16 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2019, 09.00 | Špiroch Martin | Přebor VČO 3B
0.8002
14 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2019, 09.00 | Bernat Jaroslav | Přebor VČO 3B
0.7002
20 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2019, 11.15 | Janík Jiří | Přebor VČO 3B
1.1112
19 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2019, 12.45 | Špiroch Martin | Přebor VČO 3B
0.9502
10 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2019, 13.00 | Ševčík Jaroslav | Přebor VČO 3B
0.5002
20 / 18 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2019, 15.00 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO 3B
1.1112

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18473 / 457 | 81.035
1.875
81.55170000 %
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2017, 10.00 | Havelka Jiří | VČ - 3B 1.třída
1.2002
30 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2017, 10.05 | Král Petr | VČ - 3B 1.třída
1.3042
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2017, 10.10 | Šlambor Aleš | VČ - 3B 1.třída
0.8572
30 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2017, 10.00 | Ciasto Libor | VČ - 3B 1.třída
1.2002
30 / 16 | 7
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2017, 10.05 | Skalický Jaroslav | VČ - 3B 1.třída
1.8752
23 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2017, 10.10 | Řehůřek Luděk | VČ - 3B 1.třída
1.0950
30 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2017, 10.00 | Krotil Ladislav | VČ - 3B 1.třída
1.3042
30 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2017, 10.05 | Červenka Josef st. | VČ - 3B 1.třída
1.2002
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2017, 10.10 | Špiroch Martin | VČ - 3B 1.třída
1.2502
22 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2018, 10.00 | Kočička Petr | VČ - 3B 1.třída
0.7090
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2018, 10.05 | Frieda Jan | VČ - 3B 1.třída
1.0342
30 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2018, 10.10 | Řehůřek Luděk | VČ - 3B 1.třída
1.5002
19 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2018, 10.00 | Gazdoš Ivo | 3. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
0.7300
26 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2018, 12.00 | Makik Karl | 3. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
1.0400
33 / 30 | 8
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2018, 16.00 | Kozák Adam | 3. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
1.1001
20 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2018, 19.30 | Novák Radek | 3. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
0.9090
23 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2018, 20.30 | Švára Libor | 28. MČR TROJBAND MS
0.6570
7 / 22 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2018, 11.30 | Tauterman Vlastislav ml. | 28. MČR TROJBAND MS
0.3180

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2258 / 55 | 284.69
6.00
86.00000000 %
108 / 30 | 18
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 2016, 10.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
3.600
150 / 25 | 28
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2016, 10.00 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
6.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2200 / 45 | 184.44
4.76
100.00000000 %
100 / 24 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 2016, 11.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
4.162
100 / 21 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2016, 11.00 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
4.762

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2100 / 36 | 112.77
2.77
100.00000000 %
50 / 18 | 10
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 2016, 11.50 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
2.772
50 / 18 | 11
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2016, 11.50 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
2.772

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21502 / 554 | 90.906
1.875
88.07020000 %
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 09.00 | Červenka Josef st. | VČ - 3B 1.třída
0.9672
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 13.30 | Janík Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.9672
30 / 26 | 7
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 15.00 | Hurdálek Pavel | VČ - 3B 1.třída
1.1532
21 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2016, 10.30 | Červenka Josef st. | VČ - 3B 1.třída
0.6170
30 / 19 | 7
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2016, 13.30 | Hurdálek Pavel | VČ - 3B 1.třída
1.5792
26 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2016, 16.30 | Janík Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.6500
30 / 32 | 7
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2017, 10.30 | Červenka Josef st. | VČ - 3B 1.třída
0.9372
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2017, 12.10 | Janík Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.3750
30 / 16 | 8
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2017, 15.00 | Hurdálek Pavel | VČ - 3B 1.třída
1.8752
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2017, 10.30 | Červenka Josef st. | VČ - 3B 1.třída
0.9372
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2017, 12.00 | Janík Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.8822
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2017, 15.00 | Nemeš Jiří | VČ - 3B 1.třída
1.2502
12 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2017, 09.00 | Černý Miroslav | Přebor VČO 3B MS
0.6002
15 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2017, 09.45 | Štok Radek | Přebor VČO 3B MS
0.7502
20 / 20 | 9
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2017, 10.30 | Janík Jiří | Přebor VČO 3B MS
1.0002
20 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2017, 11.15 | Havelka Jiří | Přebor VČO 3B MS
1.0522
19 / 19 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2017, 12.00 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO 3B MS
1.0000
6 / 19 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2017, 12.45 | Sedláček Radek | Přebor VČO 3B MS
0.3150
30 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2017, 15.00 | Đuranović Miodrag | MS MČR TROJBAND
1.3632
28 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2017, 18.00 | Frieda Jan | MS MČR TROJBAND
0.9331
20 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2017, 13.00 | Aleš Jan | MS MČR TROJBAND
0.7690

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141655 / 314 | 345.27
7.14
78.80950000 %
111 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2015, 10.00 | Kubík Robert | VČ - TD 2.třída
4.442
74 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2015, 10.00 | Císař Milan | VČ - TD 2.třída
2.960
104 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 2015, 10.00 | Špelda Miroslav | VČ - TD 2.třída
4.160
150 / 25 | 34
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2015, 10.00 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
6.002
123 / 18 | 24
Malý stůl: Volná hra
15. 11. 2015, 10.00 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
6.830
116 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
28. 11. 2015, 10.00 | Zadrobílek Roman | VČ - TD 2.třída
5.800
141 / 25 | 26
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 2015, 10.00 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
5.642
83 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2016, 10.00 | Marek Jan | VČ - TD 2.třída
3.320
133 / 22 | 19
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2016, 10.00 | Nemeš Jiří | VČ - TD 2.třída
6.040
150 / 21 | 20
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2016, 10.00 | Poláček Ladislav | VČ - TD 2.třída
7.142
150 / 22 | 29
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2016, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
6.812
150 / 21 | 26
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2016, 10.00 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
7.142
66 / 15 | 13
Malý stůl: Volná hra
12. 3. 2016, 10.00 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
4.400
104 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2016, 10.00 | Žižka Josef | VČ - TD 2.třída
4.160

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141266 / 257 | 314.92
7.69
90.42860000 %
78 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2015, 11.00 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
3.120
93 / 23 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2015, 11.00 | Císař Milan | VČ - TD 2.třída
4.040
100 / 18 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2015, 11.00 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 2.třída
5.552
100 / 13 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2015, 11.00 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
7.692
100 / 18 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2015, 11.00 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
5.552
57 / 13 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 11. 2015, 11.00 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
4.380
100 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2015, 11.00 | Králíček Pavel | VČ - TD 2.třída
5.002
100 / 13 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2016, 11.00 | Marek Jan | VČ - TD 2.třída
7.692
85 / 19 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2016, 11.00 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
4.470
100 / 13 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2016, 11.00 | Radoch Petr | VČ - TD 2.třída
7.692
100 / 17 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2016, 11.00 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 2.třída
5.882
100 / 19 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2016, 11.00 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
5.262
55 / 22 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2016, 11.00 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
2.500
98 / 24 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2016, 11.00 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
4.080

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13621 / 246 | 222.52
4.16
95.53850000 %
43 / 17 | 14
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2015, 11.50 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
2.520
38 / 24 | 9
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2015, 11.50 | Židů Tomáš | VČ - TD 2.třída
1.580
50 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2015, 11.50 | Flégl Tomáš | VČ - TD 2.třída
2.501
50 / 15 | 12
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2015, 11.50 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
3.332
50 / 17 | 11
Malý stůl: Jednoband
15. 11. 2015, 11.50 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
2.942
50 / 18 | 15
Malý stůl: Jednoband
28. 11. 2015, 11.50 | Žižka Josef | VČ - TD 2.třída
2.772
50 / 17 | 14
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2015, 11.50 | Králíček Pavel | VČ - TD 2.třída
2.942
50 / 21 | 13
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2016, 11.50 | Marek Jan | VČ - TD 2.třída
2.382
43 / 19 | 7
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2016, 11.50 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
2.260
50 / 23 | 7
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2016, 11.50 | Poláček Ladislav | VČ - TD 2.třída
2.172
47 / 23 | 9
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2016, 11.50 | Špelda Miroslav | VČ - TD 2.třída
2.040
50 / 12 | 18
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2016, 11.50 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
4.162
50 / 20 | 22
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2016, 11.50 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
2.502

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21364 / 480 | 70.758
1.333
75.83330000 %
20 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2015, 09.00 | Hladík Petr | VČ - 3B 2.třída
1.1112
20 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2015, 12.00 | Dyrc Karel | VČ - 3B 2.třída
0.8002
20 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2015, 13.00 | Brandejs Karel | VČ - 3B 2.třída
0.8692
20 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2015, 09.00 | Sedláček Radek | VČ - 3B 2.třída
1.1112
11 / 21 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2015, 11.00 | Dyrc Karel | VČ - 3B 2.třída
0.5230
15 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2015, 14.00 | Ševčík Jaroslav | VČ - 3B 2.třída
0.5000
19 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2016, 10.00 | Foff Petr | VČ - 3B 2.třída
0.6332
20 / 21 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2016, 12.00 | Sedláček Radek | VČ - 3B 2.třída
0.9522
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2016, 14.00 | Nemeš Jiří | VČ - 3B 2.třída
0.3000
20 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2016, 10.00 | Janský Ondřej | VČ - 3B 2.třída
0.8002
20 / 15 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2016, 12.00 | Sedláček Radek | VČ - 3B 2.třída
1.3332
11 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2016, 14.00 | Hurdálek Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.5000
20 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 09.45 | Havelka Jiří | Přebor VČO trojband malý stůl
1.1112
16 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 12.00 | Černý Miroslav | Přebor VČO trojband malý stůl
0.8002
26 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 13.45 | Mrkvička Jaroslav | Přebor VČO trojband malý stůl
0.8662
11 / 16 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 14.15 | Hudák Jan | Přebor VČO trojband malý stůl
0.6870
29 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 14.45 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO trojband malý stůl
1.0000
26 / 37 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2016, 21.30 | Korec Jaroslav | MS MČR Trojband - 3B
0.7020
10 / 23 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 12.30 | Gazdoš Ivo | MS MČR Trojband - 3B
0.4340
21 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 15.00 | Kalabis Petr | MS MČR Trojband - 3B
0.7240

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161480 / 412 | 433.59
6.66
68.83720000 %
77 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2014, 10.00 | Koňarik Štefan | 3.třída Východní Čechy
2.562
129 / 30 | 23
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2014, 10.00 | Sedlák Josef | 3.třída Východní Čechy
4.302
77 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2014, 10.00 | Pavlík František | 3.třída Východní Čechy
2.560
72 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 2014, 10.00 | Foff Roman | 3.třída Východní Čechy
2.402
150 / 25 | 24
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2014, 10.00 | Karabáš Štefan | 3.třída Východní Čechy
6.002
70 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2015, 10.00 | Sedlák Josef | 3.třída Východní Čechy
2.330
82 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2015, 10.00 | Koňarik Štefan | 3.třída Východní Čechy
2.732
82 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 2015, 10.00 | Pavlík František | 3.třída Východní Čechy
2.732
79 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2015, 13.00 | Kulíšek Rudolf | 3.třída Východní Čechy
2.632
92 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 2015, 10.00 | Mervart Josef | 3.třída Východní Čechy
3.062
102 / 30 | 26
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2015, 10.00 | Zloch Lubomír | 3.třída Východní Čechy
3.402
76 / 17 | 11
Malý stůl: Volná hra
19. 4. 2015, 09.00 | Štok Radek | Přebor VČO 3,tř.
4.470
100 / 18 | 25
Malý stůl: Volná hra
19. 4. 2015, 09.00 | Vokatý Petr | Přebor VČO 3,tř.
5.552
92 / 20 | 43
Malý stůl: Volná hra
19. 4. 2015, 09.00 | Černý Miroslav | Přebor VČO 3,tř.
4.602
100 / 17 | 29
Malý stůl: Volná hra
19. 4. 2015, 09.00 | Severýn Pavel | Přebor VČO 3,tř.
5.882
100 / 15 | 41
Malý stůl: Volná hra
19. 4. 2015, 09.00 | Kačírek Karel | Přebor VČO 3,tř.
6.661

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121080 / 328 | 263.29
4.94
90.00000000 %
98 / 30 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2014, 10.00 | Steiger Čestmír | 3.třída Východní Čechy
3.262
100 / 22 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2014, 10.00 | Kačírek Karel | 3.třída Východní Čechy
4.542
77 / 30 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 2014, 10.00 | Štok Radek | 3.třída Východní Čechy
2.560
100 / 26 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2014, 10.00 | Kulíšek Rudolf | 3.třída Východní Čechy
3.842
79 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2014, 10.00 | Lukeš Martin | 3.třída Východní Čechy
2.630
71 / 27 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2015, 10.00 | Hájek Miloš | 3.třída Východní Čechy
2.620
84 / 30 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2015, 10.00 | Lukeš Martin | 3.třída Východní Čechy
2.802
92 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2015, 10.00 | Steiger Čestmír | 3.třída Východní Čechy
3.062
89 / 18 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 2015, 10.00 | Štok Radek | 3.třída Východní Čechy
4.940
97 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2015, 13.00 | Červinka František | 3.třída Východní Čechy
3.232
100 / 25 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2015, 10.00 | Foff Roman | 3.třída Východní Čechy
4.002
93 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2015, 10.00 | Šimek Vladimír | 3.třída Východní Čechy
3.102

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17794 / 335 | 132.37
2.94
93.41180000 %
50 / 17 | 10
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2014, 10.00 | Steiger Čestmír | 3.třída Východní Čechy
2.942
50 / 17 | 12
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2014, 10.00 | Hájek Miloš | 3.třída Východní Čechy
2.942
43 / 22 | 8
Malý stůl: Jednoband
25. 10. 2014, 10.00 | Štok Radek | 3.třída Východní Čechy
1.950
50 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2014, 10.00 | Janský Ondřej | 3.třída Východní Čechy
2.502
50 / 21 | 8
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2014, 10.00 | Vlačiha Josef | 3.třída Východní Čechy
2.382
50 / 19 | 11
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2014, 10.00 | Lukeš Martin | 3.třída Východní Čechy
2.632
50 / 19 | 11
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2015, 10.00 | Kačírek Karel | 3.třída Východní Čechy
2.632
46 / 26 | 6
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2015, 10.00 | Svašek Ladislav st. | 3.třída Východní Čechy
1.760
50 / 22 | 6
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2015, 10.00 | Severýn Pavel | 3.třída Východní Čechy
2.272
50 / 19 | 10
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2015, 10.00 | Štok Radek | 3.třída Východní Čechy
2.632
50 / 19 | 10
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2015, 13.00 | Vlačiha Josef | 3.třída Východní Čechy
2.632
50 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2015, 10.00 | Janský Ondřej | 3.třída Východní Čechy
2.502
50 / 24 | 7
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2015, 10.00 | Šimerda Pavel | 3.třída Východní Čechy
2.082
32 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
2. 5. 2015, 09.00 | Vlačiha Josef | Přebory VČO 3.tř. 1B
1.600
43 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
2. 5. 2015, 10.30 | Černý Miroslav | Přebory VČO 3.tř. 1B
2.152
39 / 16 | 7
Malý stůl: Jednoband
2. 5. 2015, 11.00 | Kačírek Karel | Přebory VČO 3.tř. 1B
2.430
41 / 14 | 13
Malý stůl: Jednoband
2. 5. 2015, 12.00 | Štok Radek | Přebory VČO 3.tř. 1B
2.920

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13240 / 348 | 60.689
1.000
84.80570000 %
20 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 11. 2014, 10.00 | Janík Jiří | 3B 2.třída Východní Čechy
0.8002
20 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 11. 2014, 12.00 | Chládek Roman | 3B 2.třída Východní Čechy
1.0002
20 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 11. 2014, 13.00 | Šlambor Aleš | 3B 2.třída Východní Čechy
0.8692
20 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 09.00 | Janík Jiří | 3B 2.třída Východní Čechy
0.7142
14 / 21 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 12.00 | Šlambor Aleš | 3B 2.třída Východní Čechy
0.6660
10 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 13.00 | Nemeš Jiří | 3B 2.třída Východní Čechy
0.3330
14 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 09.00 | Havelka Jiří | Oblastní přebor VČO 3B
0.4660
15 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 09.00 | Marek Jan | Oblastní přebor VČO 3B
0.7502
14 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 09.00 | Novotný Aleš | Oblastní přebor VČO 3B
0.7002
16 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 09.00 | Černý Miroslav | Oblastní přebor VČO 3B
0.8002
27 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Vala Miroslav | MS MČR Trojband
0.7500
22 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS MČR Trojband
0.6280
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Krausová Veronika | MS MČR Trojband
0.7002

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5353 / 112 | 173.15
5.05
47.06670000 %
94 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2013, 09.00 | Vlačiha Josef | 2.třída Východní Čechy
3.762
38 / 17 | 8
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2013, 10.00 | Foff Petr | 2.třída Východní Čechy
2.230
60 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2013, 10.00 | Vít Jiří | 2.třída Východní Čechy
2.402
101 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2014, 10.00 | Holeček Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
5.050
60 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
23. 3. 2014, 10.00 | Ptáček Pavel | 2.třída Východní Čechy
2.400

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8604 / 181 | 173.33
4.76
75.50000000 %
89 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2013, 10.30 | Vlačiha Josef | 2.třída Východní Čechy
3.562
100 / 23 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2013, 10.00 | Mikysa Jiří | 2.třída Východní Čechy
4.342
79 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2013, 10.00 | Král Miloš | 2.třída Východní Čechy
3.162
35 / 17 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2014, 10.00 | Poláček Ladislav | 2.třída Východní Čechy
2.050
96 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2014, 10.00 | Krotil Ladislav | 2.třída Východní Čechy
3.840
54 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2014, 10.00 | Stolín Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
2.700
100 / 21 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2014, 10.00 | Mareš Ivan | 2.třída Východní Čechy
4.762
51 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 3. 2014, 10.00 | Ptáček Pavel | 2.třída Východní Čechy
2.040

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11413 / 209 | 151.97
2.94
71.20690000 %
50 / 21 | 15
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2013, 11.30 | Korbelář Bohumil | 2.třída Východní Čechy
2.382
50 / 22 | 7
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2013, 10.00 | Mikysa Jiří | 2.třída Východní Čechy
2.272
50 / 17 | 7
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2013, 10.00 | Ptáček Pavel | 2.třída Východní Čechy
2.942
50 / 22 | 7
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2014, 10.00 | Janeček Antonín | 2.třída Východní Čechy
2.272
34 / 13 | 13
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2014, 10.00 | Korbelář Bohumil | 2.třída Východní Čechy
2.610
29 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2014, 10.00 | Stolín Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
1.450
28 / 16 | 5
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2014, 10.00 | Farkaš David | 2.třída Východní Čechy
1.750
40 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
23. 3. 2014, 10.00 | Kubík Robert | 2.třída Východní Čechy
1.602
21 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
7. 6. 2014, 09.00 | Štok Radek | MS MČR 1B - Junioři
1.050
37 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
7. 6. 2014, 10.00 | Vintrocha Richard | MS MČR 1B - Junioři
1.850
24 / 13 | 5
Malý stůl: Jednoband
7. 6. 2014, 11.00 | Hošek Ondřej | MS MČR 1B - Junioři
1.840

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19333 / 554 | 60.601
1.428
84.30380000 %
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2013, 09.00 | Absolon Jiří | 3B 2.třída Východní Čechy
0.5662
16 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2013, 12.00 | Havránek Hynek | 3B 2.třída Východní Čechy
0.5330
20 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2013, 13.00 | Hladík Petr | 3B 2.třída Východní Čechy
0.6892
17 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2013, 10.00 | Kučera Jan | 3B 2.třída Východní Čechy
0.5662
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2013, 12.00 | Marek Jan | 3B 2.třída Východní Čechy
0.6332
20 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2013, 14.00 | Felgr Miloslav | 3B 2.třída Východní Čechy
0.6662
18 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2014, 10.00 | Štok Radek | 3B 2.třída Východní Čechy
0.7200
12 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2014, 11.00 | Hladík Petr | 3B 2.třída Východní Čechy
0.4000
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2014, 13.00 | Marek Jan | 3B 2.třída Východní Čechy
0.4332
17 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2014, 10.00 | Kolembář Petr | 3B 2.třída Východní Čechy
0.6070
20 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2014, 12.00 | Vlačiha Josef | 3B 2.třída Východní Čechy
1.4282
11 / 24 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2014, 14.00 | Šlambor Aleš | 3B 2.třída Východní Čechy
0.4580
20 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2014, 09.00 | Tichák Josef | VČO Přebor MS-3B
0.7142
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2014, 09.00 | Novotný Aleš | VČO Přebor MS-3B
0.3331
18 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2014, 09.00 | Havelka Jiří | VČO Přebor MS-3B
0.6002
10 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2014, 09.00 | Mrkvička Jaroslav | VČO Přebor MS-3B
0.3330
25 / 33 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 6. 2014, 14.00 | Štok Radek | MS MČR 3B - Junioři
0.7572
25 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 6. 2014, 15.00 | Vintrocha Richard | MS MČR 3B - Junioři
0.6572
25 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 6. 2014, 16.00 | Hošek Ondřej | MS MČR 3B - Junioři
0.7142

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2132 / 50 | 162.64
3.04
44.00000000 %
76 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2012, 10.00 | Janeček Antonín | 2.třída - Východní Čechy
3.042
56 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2013, 10.00 | Žižka Josef | 2.třída - Východní Čechy
2.240

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3141 / 72 | 121.95
2.68
47.00000000 %
46 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2012, 10.00 | Foff Petr | 2.třída - Východní Čechy
1.840
59 / 22 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2012, 10.00 | Židů Tomáš | 2.třída - Východní Čechy
2.680
36 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2013, 10.00 | Žižka Josef | 2.třída - Východní Čechy
1.440

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7260 / 126 | 122.06
2.85
52.00000000 %
42 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2012, 10.00 | Janeček Antonín | 2.třída - Východní Čechy
1.682
31 / 15 | 12
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2013, 10.00 | Mikysa Jiří | 2.třída - Východní Čechy
2.060
20 / 14 | 4
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2013, 10.00 | Kozák Adam | MS MČR 1B junioři
1.420
49 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2013, 10.00 | Vintrocha Richard | MS MČR 1B junioři
2.452
42 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2013, 10.00 | Joch Štěpán | MS MČR 1B junioři
2.102
57 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2013, 10.00 | Hošek Ondřej | MS MČR 1B junioři
2.850
19 / 12 | 6
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2013, 10.00 | Bača Adam | MS MČR 1B junioři
1.580

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17266 / 508 | 80.523
0.714
73.68420000 %
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2012, 09.00 | Staněk Jiří | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.3660
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2012, 11.00 | Ptáček Pavel | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.3330
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2012, 14.00 | Vlačiha Josef | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.6332
20 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2013, 10.00 | Bača Adam | MS MČR 3B junioři
0.6662
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2013, 10.00 | Joch Štěpán | MS MČR 3B junioři
0.4000
20 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2013, 10.00 | Hošek Ondřej | MS MČR 3B junioři
0.6660
18 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2013, 10.00 | Kozák Adam | MS MČR 3B junioři
0.6000
15 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2013, 10.00 | Vintrocha Richard | MS MČR 3B junioři
0.5000
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2013, 09.00 | Korbelář Bohumil | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.4662
11 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2013, 12.00 | Kuchař František | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.3662
20 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2013, 13.00 | Vít Jiří | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.7142
20 / 30 | 8
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2013, 09.00 | Strnad Milan | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.6662
16 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2013, 11.00 | Staněk Jiří | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.5332
16 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2013, 14.00 | Holeček Jaroslav | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.5332
15 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 4. 2013, 09.00 | Mrkvička Jaroslav | Přebor VČO MS-3B
0.5000
14 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 4. 2013, 09.00 | Šmída Jan | Přebor VČO MS-3B
0.4660
15 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 4. 2013, 09.00 | Frieda Jan | Přebor VČO MS-3B
0.5002

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2101 / 50 | 72.02
2.08
33.66670000 %
49 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 2011, 10.00 | Vokáček Václav | 2. třída - Východní Čechy
1.960
52 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 2011, 14.00 | Kostlán Milan | 2. třída - Východní Čechy
2.080

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4186 / 89 | 82.08
2.36
46.50000000 %
47 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 10. 2011, 10.00 | Janeček Antonín | 2. třída - Východní Čechy
1.880
23 / 14 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 10. 2011, 14.00 | Kostlán Milan | 2. třída - Východní Čechy
1.640
59 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2012, 10.00 | Foff Petr | 2. třída - Východní Čechy
2.360
57 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2012, 10.00 | Moser Jan | 2. třída - Východní Čechy
2.282

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
494 / 98 | 80.95
1.43
47.00000000 %
14 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
15. 10. 2011, 10.00 | Janeček Antonín | 2. třída - Východní Čechy
0.560
13 / 25 | 2
Malý stůl: Jednoband
15. 10. 2011, 14.00 | Kostlán Milan | 2. třída - Východní Čechy
0.520
34 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2012, 10.00 | Foff Petr | 2. třída - Východní Čechy
1.361
33 / 23 | 7
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2012, 10.00 | Židů Tomáš | 2. třída - Východní Čechy
1.430

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12135 / 354 | 50.381
0.600
54.00000000 %
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Kolembář Petr | Přebor VČO 3B
0.2660
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Novotný Aleš | Přebor VČO 3B
0.6002
11 / 26 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Sedláček Radek | Přebor VČO 3B
0.4230
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2011, 10.00 | Chládek Roman | 3B 2. třída - Východní Čechy
0.3332
15 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2011, 11.00 | Šlambor Aleš | 3B 2. třída - Východní Čechy
0.5170
6 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2011, 13.00 | Hladík Petr | 3B 2. třída - Východní Čechy
0.2000
9 / 29 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2012, 09.00 | Šlambor Aleš | 3B 2. třída - Východní Čechy
0.3100
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2012, 12.00 | Ptáček Pavel | 3B 2. třída - Východní Čechy
0.4000
16 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2012, 13.00 | Svoboda Pavel | 3B 2. třída - Východní Čechy
0.5332
7 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2012, 09.00 | Ptáček Pavel | 3B 2. třída - Východní Čechy
0.2330
8 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2012, 12.00 | Svoboda Pavel | 3B 2. třída - Východní Čechy
0.2660
15 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2012, 13.00 | Šmída Jan | 3B 2. třída - Východní Čechy
0.5001