Urban Jaroslav

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111307 / 255 | 51 | 415.12
11.53
79.21210000 %
142 / 25 | 41
Malý stůl: Volná hra
21. 9. 2019, 10.00 | Nermuť Zdeněk | VČ TD 2.třída
5.682
150 / 25 | 18 | 12
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2019, 10.00 | Štěpán Milan | VČ TD 2.třída
6.002
114 / 25 | 23 | 18
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2019, 10.00 | Černý Luděk | VČ TD 2.třída
4.560
132 / 17 | 27
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2019, 13.00 | Krotil Ladislav | VČ TD 2.třída
7.760
86 / 25 | 24 | 20
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2019, 10.00 | Zákravský Karel | VČ TD 2.třída
3.442
68 / 25 | 13 | 10
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2020, 10.00 | Procházka Jaroslav | VČ TD 2.třída
2.722
99 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2020, 10.00 | Žižka Josef | VČ TD 2.třída
3.962
113 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2020, 10.00 | Šrůtek Václav | VČ TD 2.třída
4.520
150 / 13 | 51 | 41
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2020, 10.00 | Červenka Josef st. | VČ TD 2.třída
11.532
103 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2020, 13.30 | Štancl Jan | VČ TD 2.třída
4.120
150 / 25 | 29 | 26
Malý stůl: Volná hra
7. 6. 2020, 10.00 | Jirout Ivo | VČ TD 2.třída
6.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11876 / 227 | 22 | 203.85
5.88
79.63640000 %
100 / 17 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 9. 2019, 11.20 | Nermuť Zdeněk | VČ TD 2.třída
5.882
93 / 25 | 22 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2019, 11.20 | Sucharda Antonín | VČ TD 2.třída
3.722
57 / 19 | 16 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2019, 11.20 | Černý Luděk | VČ TD 2.třída
3.000
100 / 21 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2019, 14.20 | Krotil Ladislav | VČ TD 2.třída
4.762
57 / 25 | 10 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2019, 11.20 | Zákravský Karel | VČ TD 2.třída
2.280
100 / 24 | 17 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2020, 11.20 | Procházka Jaroslav | VČ TD 2.třída
4.162
42 / 13 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2020, 11.20 | Žižka Josef | VČ TD 2.třída
3.230
87 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2020, 11.20 | Šrůtek Václav | VČ TD 2.třída
3.480
89 / 17 | 14 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2020, 11.20 | Červenka Josef st. | VČ TD 2.třída
5.230
51 / 18 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2020, 14.50 | Štancl Jan | VČ TD 2.třída
2.830
100 / 23 | 21 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 6. 2020, 11.20 | Jirout Ivo | VČ TD 2.třída
4.342

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11455 / 209 | 14 | 92.17
3.57
82.72730000 %
30 / 21 | 7
Malý stůl: Jednoband
21. 9. 2019, 12.20 | Nermuť Zdeněk | VČ TD 2.třída
1.420
50 / 19 | 12 | 9
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2019, 12.20 | Sucharda Antonín | VČ TD 2.třída
2.632
50 / 14 | 12 | 9
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2019, 12.20 | Kuchař František | VČ TD 2.třída
3.572
30 / 14 | 8
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2019, 15.20 | Tolar Patrik | VČ TD 2.třída
2.140
46 / 25 | 11 | 6
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2019, 12.20 | Kučera Jan | VČ TD 2.třída
1.842
50 / 24 | 14 | 7
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2020, 12.20 | Procházka Jaroslav | VČ TD 2.třída
2.082
50 / 19 | 7
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2020, 12.20 | Žižka Josef | VČ TD 2.třída
2.632
17 / 15 | 6
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2020, 12.20 | Rozsypal Martin | VČ TD 2.třída
1.130
32 / 22 | 5 | 4
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2020, 12.20 | Červenka Josef st. | VČ TD 2.třída
1.450
50 / 15 | 10
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2020, 15.50 | Štancl Jan | VČ TD 2.třída
3.332
50 / 21 | 10 | 9
Malý stůl: Jednoband
7. 6. 2020, 12.20 | Jirout Ivo | VČ TD 2.třída
2.382

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131447 / 358 | 594.04
7.50
74.20510000 %
150 / 27 | 19
Malý stůl: Volná hra
8. 9. 2018, 13.00 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 3.třída
5.552
137 / 30 | 21
Malý stůl: Volná hra
22. 9. 2018, 10.00 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
4.562
56 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2018, 10.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
2.240
74 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2018, 10.00 | Černý Luděk | VČ - TD 2.třída
2.961
66 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2018, 09.00 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
2.200
104 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2018, 13.00 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
3.462
122 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2018, 10.00 | Kučera Jan | VČ - TD 3.třída
4.062
126 / 30 | 21
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2019, 10.00 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 3.třída
4.202
129 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2019, 10.00 | Bohadlo Libor | VČ - TD 3.třída
4.302
141 / 21 | 44
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2019, 09.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
6.710
74 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2019, 10.00 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
2.462
118 / 30 | 20
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2019, 10.00 | Navrátil Pavel | VČ - TD 3.třída
3.932
150 / 20 | 59
Malý stůl: Volná hra
31. 3. 2019, 10.00 | Kučera Jan | VČ - TD 3.třída
7.502

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
181438 / 428 | 293.35
5.00
84.58820000 %
63 / 27 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 9. 2018, 14.00 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 3.třída
2.330
100 / 28 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 9. 2018, 11.00 | Suchánek Zdenek | VČ - TD 3.třída
3.572
90 / 25 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2018, 11.00 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
3.600
53 / 21 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2018, 11.00 | Černý Luděk | VČ - TD 2.třída
2.520
87 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2018, 10.00 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
2.902
100 / 28 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2018, 14.00 | Navrátil Pavel | VČ - TD 3.třída
3.572
70 / 24 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2018, 11.00 | Kučera Jan | VČ - TD 3.třída
2.910
86 / 30 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2019, 11.00 | Červinka František | VČ - TD 3.třída
2.862
49 / 30 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2019, 11.00 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
1.630
78 / 24 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2019, 10.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
3.250
100 / 24 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2019, 11.00 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
4.162
100 / 24 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2019, 11.00 | Navrátil Pavel | VČ - TD 3.třída
4.162
100 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2019, 11.00 | Kučera Jan | VČ - TD 3.třída
5.002
45 / 16 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2019, 09.00 | Žižka Josef | Přebor VČO K2 3.třída
2.810
80 / 19 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2019, 10.10 | Hájek Miloš | Přebor VČO K2 3.třída
4.212
80 / 19 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2019, 11.20 | Kačírek Karel | Přebor VČO K2 3.třída
4.212
77 / 19 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2019, 12.30 | Kučera Jan | Přebor VČO K2 3.třída
4.050
80 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2019, 13.40 | Janeček Petr | Přebor VČO K2 3.třída
4.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18801 / 423 | 211.89
2.77
89.00000000 %
49 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
8. 9. 2018, 14.50 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 3.třída
1.632
40 / 25 | 17
Malý stůl: Jednoband
22. 9. 2018, 11.50 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
1.600
50 / 21 | 9
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2018, 11.50 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
2.382
27 / 19 | 6
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2018, 12.00 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
1.420
49 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2018, 10.50 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
1.960
42 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2018, 14.50 | Navrátil Pavel | VČ - TD 3.třída
1.402
50 / 27 | 13
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2018, 11.50 | Zákravský Karel | VČ - TD 3.třída
1.852
50 / 27 | 10
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2019, 11.50 | Červinka František | VČ - TD 3.třída
1.852
50 / 28 | 6
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2019, 11.50 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
1.782
50 / 21 | 8
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2019, 10.50 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
2.382
50 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2019, 11.50 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
2.002
50 / 18 | 21
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2019, 11.50 | Navrátil Pavel | VČ - TD 3.třída
2.772
50 / 28 | 8
Malý stůl: Jednoband
31. 3. 2019, 11.50 | Kučera Jan | VČ - TD 3.třída
1.782
23 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
11. 5. 2019, 09.00 | Vlačiha Josef | Přebor VČO 1B 3.třída
1.152
37 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
11. 5. 2019, 10.00 | Kulíšek Rudolf | Přebor VČO 1B 3.třída
1.852
46 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
11. 5. 2019, 11.00 | Korbelář Bohumil | Přebor VČO 1B 3.třída
2.302
41 / 19 | 6
Malý stůl: Jednoband
11. 5. 2019, 12.00 | Kačírek Karel | Přebor VČO 1B 3.třída
2.150
47 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
11. 5. 2019, 13.00 | Hájek Miloš | Přebor VČO 1B 3.třída
2.352

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3297 / 62 | 234.79
6.00
66.00000000 %
72 / 12 | 14
Malý stůl: Volná hra
23. 9. 2017, 09.00 | Králíček Pavel | VČ - TD 2.třída
6.000
146 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2017, 09.00 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
5.842
79 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
21. 10. 2017, 09.00 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
3.160

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3182 / 41 | 224.43
5.41
60.66670000 %
100 / 21 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 9. 2017, 10.00 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
4.762
65 / 12 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2017, 10.00 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
5.410
17 / 8 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 10. 2017, 10.00 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
2.120

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
398 / 71 | 91.38
1.90
65.33330000 %
24 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
23. 9. 2017, 11.00 | Králíček Pavel | VČ - TD 2.třída
0.960
40 / 21 | 9
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2017, 11.00 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
1.900
34 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
21. 10. 2017, 11.00 | Holenda Zbyšek | VČ - TD 2.třída
1.360

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141218 / 352 | 253.46
4.43
56.65120000 %
118 / 30 | 25
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2016, 10.00 | Vokatý Petr | VČ - TD 3.třída
3.932
123 / 29 | 18
Malý stůl: Volná hra
29. 10. 2016, 09.00 | Kubík Robert | VČ - TD 3.třída
4.240
71 / 16 | 25
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 2016, 10.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
4.430
64 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 2016, 13.00 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
2.130
96 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2017, 09.00 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
3.840
66 / 30 | 7
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2017, 09.00 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
2.202
59 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2017, 10.00 | Nemeš Jiří | VČ - TD 2.třída
2.360
117 / 30 | 22
Malý stůl: Volná hra
29. 1. 2017, 10.00 | Černý Miroslav | VČ - TD 3.třída
3.902
110 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2017, 14.00 | Jirout Ivo | VČ - TD 2.třída
4.402
120 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2017, 10.00 | Kubík Robert | VČ - TD 3.třída
4.000
88 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 2017, 10.00 | Vlačiha Josef | VČ - TD 2.třída
3.522
74 / 20 | 17
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2017, 13.00 | Janík Jiří | VČ - TD 1.třída
3.700
26 / 12 | 10
Malý stůl: Volná hra
12. 3. 2017, 10.00 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
2.160
86 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
26. 3. 2017, 10.00 | Sucharda Antonín | VČ - TD 2.třída
3.442

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141048 / 379 | 302.76
3.72
72.27590000 %
55 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2016, 11.00 | Volanský Petr | VČ - TD 3.třída
1.830
64 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 10. 2016, 10.00 | Tlapák Martin | VČ - TD 3.třída
2.132
82 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 2016, 11.00 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
2.732
66 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 2016, 13.00 | Zloch Lubomír | VČ - TD 3.třída
2.202
89 / 24 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 2017, 10.10 | Holenda Zbyšek | VČ - TD 2.třída
3.700
83 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2017, 10.00 | Longauer Miroslav | VČ - TD 3.třída
2.762
74 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2017, 11.10 | Bohadlo Libor | VČ - TD 2.třída
2.962
79 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 1. 2017, 11.00 | Volanský Petr | VČ - TD 3.třída
2.630
83 / 25 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2017, 15.10 | Brandejs Karel | VČ - TD 2.třída
3.321
74 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2017, 11.00 | Bašík Ladislav | VČ - TD 3.třída
2.460
87 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 2017, 11.10 | Kulíšek Rudolf | VČ - TD 2.třída
3.482
50 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2017, 14.10 | Zadrobílek Roman | VČ - TD 1.třída
2.500
93 / 25 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2017, 11.10 | Procházka Jaroslav | VČ - TD 2.třída
3.722
69 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 3. 2017, 11.10 | Štěpán Milan | VČ - TD 2.třída
2.762

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14539 / 326 | 91.65
2.38
75.91550000 %
34 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2016, 11.50 | Volanský Petr | VČ - TD 3.třída
1.132
50 / 24 | 7
Malý stůl: Jednoband
29. 10. 2016, 10.50 | Tlapák Martin | VČ - TD 3.třída
2.082
49 / 26 | 6
Malý stůl: Jednoband
12. 11. 2016, 11.50 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
1.880
25 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 2016, 13.00 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
0.830
43 / 18 | 9
Malý stůl: Jednoband
15. 1. 2017, 11.20 | Holenda Zbyšek | VČ - TD 2.třída
2.380
50 / 26 | 7
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2017, 10.50 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
1.922
37 / 22 | 5
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2017, 12.20 | Bohadlo Libor | VČ - TD 2.třída
1.682
50 / 29 | 8
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2017, 11.50 | Černý Miroslav | VČ - TD 3.třída
1.722
34 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2017, 16.20 | Jirout Ivo | VČ - TD 2.třída
1.700
21 / 23 | 4
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2017, 11.50 | Kubík Robert | VČ - TD 3.třída
0.910
46 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
4. 3. 2017, 12.20 | Vlačiha Josef | VČ - TD 2.třída
1.842
34 / 15 | 6
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2017, 15.10 | Ševčík Jaroslav | VČ - TD 1.třída
2.260
28 / 13 | 9
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2017, 12.20 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
2.150
38 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
26. 3. 2017, 12.20 | Sucharda Antonín | VČ - TD 2.třída
1.522

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7467 / 188 | 172.48
3.00
44.47620000 %
76 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2015, 10.00 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
2.532
79 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
31. 10. 2015, 10.00 | Janský Ondřej | VČ - TD 3.třída
2.630
64 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2015, 10.00 | Sedláček Radek | VČ - TD 3.třída
2.130
42 / 14 | 9
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2015, 10.00 | Kolembář Petr | VČ - TD 3.třída
3.000
75 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
16. 1. 2016, 10.00 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
3.000
51 / 30 | 8
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2016, 10.00 | Janský Ondřej | VČ - TD 3.třída
1.702
80 / 29 | 15
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2016, 10.00 | Sedláček Radek | VČ - TD 3.třída
2.750

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8509 / 222 | 172.29
2.96
63.62500000 %
56 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 9. 2015, 11.00 | Tlapák Martin | VČ - TD 3.třída
1.860
65 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2015, 11.00 | Zloch Lubomír | VČ - TD 3.třída
2.162
74 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 10. 2015, 11.00 | Mervart Josef | VČ - TD 3.třída
2.462
63 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2015, 11.00 | Brandejs Karel | VČ - TD 3.třída
2.100
60 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2015, 11.00 | Pavlík František | VČ - TD 3.třída
2.002
29 / 12 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 1. 2016, 11.00 | Žižka Josef | VČ - TD 2.třída
2.410
73 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2016, 11.00 | Josef Zbyšek | VČ - TD 3.třída
2.432
89 / 30 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2016, 11.00 | Brandejs Karel | VČ - TD 3.třída
2.962

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7262 / 193 | 101.35
2.38
74.85710000 %
28 / 30 | 4
Malý stůl: Jednoband
19. 9. 2015, 11.50 | Brož Josef | VČ - TD 3.třída
0.930
24 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2015, 11.50 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
0.800
50 / 28 | 10
Malý stůl: Jednoband
31. 10. 2015, 11.50 | Mervart Josef | VČ - TD 3.třída
1.782
41 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2015, 11.50 | Pavlík František | VČ - TD 3.třída
1.361
44 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2016, 10.50 | Tlapák Martin | VČ - TD 3.třída
1.462
50 / 21 | 10
Malý stůl: Jednoband
16. 1. 2016, 11.50 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
2.382
25 / 24 | 8
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2016, 11.50 | Jirout Ivo | VČ - TD 3.třída
1.040