User
New userChange password

Hráči sezóny

1
  • TJ Starý Harcov Liberec
2
  • Kulečník Prostějov, z.s.
3
  • Billiard club Kladno
4
  • Billiard club Bohumín z.s.
5
  • Billiard club Bohumín z.s.
6
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
7
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
8
  • TJ Sokol Plzeň
9
  • TJ Sokol Žižkov
  • BC VÍTKOV Prague s.r.o (Host klub - 1. polovina ZS)
  • BC VÍTKOV Prague s.r.o (Host klub - 2. polovina ZS)
10
  • TJ Sokol Žižkov
11
  • Billiard Club Havířov, z.s.
12
  • Billiard Club Havířov, z.s.
13
  • BILLARD CLUB Olomouc, z.s.
14
  • TJ Náchod
15
  • Sportovní klub Karambol Praha
16
  • KK DD Dolní Dunajovice, z.s.
17
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
18
  • K.P.K. Vyškov
19
  • Sportovní klub Karambol Praha
20
  • SK Billard Centrum Praha
21
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
22
  • TJ BOPO Třebíč
  • Kulečník Prostějov, z.s. (Host klub - 1. polovina MS)
  • Kulečník Prostějov, z.s. (Host klub - 2. polovina MS)
23
  • SK Billiard Žarošice
24
  • TJ BOPO Třebíč
25
  • TJ Sokol Plzeň
26
  • AKK Brno, z.s.
27
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
28
  • Billard Club Ponětovice z.s.
29
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
30
  • TJ Sokol Hodonín
31
  • BC LakoPlast spolek
32
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
33
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
34
  • TJ Start Újezdeček z.s.
35
  • Billiard club Bohumín z.s.
36
  • AKK Brno, z.s.
37
  • Billard Club Ponětovice z.s.
38
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
39
  • TJ Náchod
40
  • Billiard club Bohumín z.s.
41
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
42
  • Kulečník Prostějov, z.s.
43
  • SKK Vedra Slatina
44
  • TJ Náchod
45
  • Billiard club Kladno
46
  • 1. Karambol klub Chomutov
47
  • TJ Sokol Hodonín
48
  • BC Nové Město na Moravě
49
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
50
  • SK Petřín Plzeň
51
  • TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
52
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
53
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
54
  • TJ Lokomotiva Trutnov
55
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
56
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
57
  • SK Billard Centrum Praha
58
  • TJ Sokol Žižkov
59
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
60
  • Sportovní klub Karambol Praha
61
  • BC Kroměříž z.s.
62
  • BC Kroměříž z.s.
  • Kulečník Prostějov, z.s. (Host klub - 1. polovina ZS - 3B)
  • Kulečník Prostějov, z.s. (Host klub - 2. polovina ZS - 3B)
63
  • BC LakoPlast spolek
64
  • Kulečník Prostějov, z.s.
65
  • 1. Karambol klub Chomutov
66
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
67
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
68
  • BKK Mišo Žilina
69
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
70
  • BC Kroměříž z.s.
71
  • AKK Brno, z.s.
72
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
73
  • SK Petřín Plzeň
74
  • TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
75
  • TJ Sokol Žižkov
76
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
77
  • SK Billard Centrum Praha
  • BC VÍTKOV Prague s.r.o (Host klub - 2. polovina ZS)
78
  • TJ Tesla Pardubice
79
  • TJ Starý Harcov Liberec
80
  • Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
81
  • BILLARD CLUB FLORIDA, Z.S.
82
  • TJ Sokol Žižkov
83
  • Kulečníkový klub Zlín z.s.
84
  • 1. Karambol klub Chomutov
85
  • AKK Brno, z.s.
86
  • AKK Brno, z.s.
87
  • TJ Náchod
88
  • K.P.K. Vyškov
89
  • TJ Lokomotiva Trutnov
90
  • TJ Sokol Hradec Králové
91
  • TJ Jiskra Zruč n.S.
92
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
93
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
94
  • TJ Sokol Plzeň
95
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
96
  • SK Petřín Plzeň
97
  • SKK Vedra Slatina
98
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
99
  • Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem
  • TJ Náchod (Host klub - 1. polovina MS)
  • TJ Náchod (Host klub - 2. polovina MS)
100
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
101
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
102
  • Billard Club Ponětovice z.s.
103
  • 1. Karambol klub Chomutov
104
  • Kulečník Prostějov, z.s.
105
  • Kulečník Prostějov, z.s.
106
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
107
  • TJ BOPO Třebíč
108
  • Billiard Club Havířov, z.s.
  • Billiard club Bohumín z.s. (Host klub - 1. polovina MS)
  • Billiard club Bohumín z.s. (Host klub - 2. polovina MS)
109
  • SKK Vedra Slatina
110
  • SKK Vedra Slatina
111
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
112
  • Billiard Club Havířov, z.s.
113
  • BILLARD CLUB FLORIDA, Z.S.
114
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
115
  • DTJ Holice
116
  • BC Poruba z.s.
  • Billiard Club Ostrava, z.s. (Host klub - 1. polovina MS - TD)
  • Billiard Club Ostrava, z.s. (Host klub - 2. polovina MS - TD)
117
  • Sportovní klub Karambol Praha
118
  • BC Kroměříž z.s.
119
  • TJ Sokol Žižkov
120
  • SK Billard Centrum Praha
121
  • SKK Vedra Slatina
122
  • TJ Sokol Hodonín
123
  • TJ Náchod
124
  • AKK Brno, z.s.
125
  • TJ Náchod
126
  • SK Billard Centrum Praha
127
  • Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
128
  • TJ Starý Harcov Liberec
129
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
130
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
131
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
132
  • TJ Start Újezdeček z.s.
  • BC LakoPlast spolek (Host klub - 1. polovina MS)
  • BC LakoPlast spolek (Host klub - 2. polovina MS)
133
  • TJ Start Újezdeček z.s.
134
  • TJ Start Újezdeček z.s.
135
  • KK DD Dolní Dunajovice, z.s.
136
  • 1. Karambol klub Chomutov
137
  • TJ Sokol Hradec Králové
138
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
139
  • TJ Start Újezdeček z.s.
140
  • TJ Sokol Otnice
141
  • Kulečník Prostějov, z.s.
142
  • Billiard Club Havířov, z.s.
143
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
144
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
145
  • Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem
  • TJ Náchod (Host klub - 1. polovina MS)
  • TJ Náchod (Host klub - 2. polovina MS)
146
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
147
  • TJ Sokol Žižkov
148
  • Kulečník Prostějov, z.s.
149
  • TJ Jiskra Zruč n.S.
150
  • Billard Club Ponětovice z.s.
  • BC VÍTKOV Prague s.r.o (Host klub - 1. polovina ZS)
  • BC VÍTKOV Prague s.r.o (Host klub - 2. polovina ZS)
  • BC VÍTKOV Prague s.r.o (Host klub - 1. polovina ZS - 3B)
  • BC VÍTKOV Prague s.r.o (Host klub - 2. polovina ZS - 3B)
151
  • SK Billard Centrum Praha
152
  • AKK Brno, z.s.
153
  • Billard Club Ponětovice z.s.
154
  • AKK Brno, z.s.
155
  • SKK Vedra Slatina
156
  • BC LakoPlast spolek
157
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
158
  • AKK Brno, z.s.
159
  • SK Petřín Plzeň
160
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
161
  • SKK Vedra Slatina
162
  • TJ Lokomotiva Trutnov
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club (Host klub - 1. polovina MS - 3B)
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club (Host klub - 2. polovina MS - 3B)
163
  • BC Nové Město na Moravě
164
  • SK Billiard Žarošice
165
  • Billiard club Bohumín z.s.
166
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
167
  • BILLARD CLUB Olomouc, z.s.
168
  • TJ Start Újezdeček z.s.
169
  • Kulečník Prostějov, z.s.
170
  • SK Billard Centrum Praha
171
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
172
  • TJ Sokol Hodonín
173
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
174
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
175
  • TJ Sokol Hradec Králové
176
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
177
  • TJ Sokol Hradec Králové
178
  • AKK Brno, z.s.
179
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
180
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
181
  • K.P.K. Vyškov
182
  • BC LakoPlast spolek
183
  • K.P.K. Vyškov
184
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
185
  • SK Billard Centrum Praha
186
  • Billiard club Kladno
187
  • TJ Sokol Hradec Králové
188
  • TJ Billiard Club Most z.s.
189
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
190
  • BILLARD CLUB FLORIDA, Z.S.
191
  • DTJ Holice
192
  • Billiard club Kladno
193
  • TJ Sokol Žižkov
194
  • TJ Sokol Hodonín
195
  • SK Billiard Žarošice
196
  • Kulečník Prostějov, z.s.
197
  • BILLARD CLUB FLORIDA, Z.S.
198
  • BC LakoPlast spolek
199
  • Lokomotiva Pardubice
200
  • Kulečníkový klub Zlín z.s.
201
  • Kulečníkový klub Zlín z.s.
202
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
203
  • VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ o.p.s
204
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
205
  • Billiard Club Havířov, z.s.
206
  • TJ Sokol Plzeň
207
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
208
  • TJ Billiard Club Most z.s.
209
  • TJ Sokol Žižkov
210
  • AKK Brno, z.s.
211
  • TJ Náchod
212
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
213
  • Sportovní klub Karambol Praha
214
  • BC LakoPlast spolek
215
  • TJ Náchod
216
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
217
  • Billiard club Kladno
218
  • TJ Sokol Žižkov
219
  • BC LakoPlast spolek
220
  • VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ o.p.s
221
  • Kulečník Prostějov, z.s.
222
  • SK Billiard Žarošice
223
  • VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ o.p.s
224
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
225
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
226
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
227
  • SK Billiard Žarošice
228
  • SK Billiard Žarošice
229
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
230
  • Billiard Club Havířov, z.s.
231
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
232
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
233
  • BC Kroměříž z.s.
234
  • TJ BOPO Třebíč
235
  • TJ Sokol Hodonín
236
  • KK DD Dolní Dunajovice, z.s.
237
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
238
  • Billiard club Kladno
239
  • K.P.K. Vyškov
240
  • VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ o.p.s
241
  • BKK Mišo Žilina
242
  • AKK Brno, z.s.
243
  • BC LakoPlast spolek
  • BC VÍTKOV Prague s.r.o (Host klub - 1. polovina ZS)
  • BC VÍTKOV Prague s.r.o (Host klub - 2. polovina ZS)
  • BC VÍTKOV Prague s.r.o (Host klub - 1. polovina ZS - 3B)
  • BC VÍTKOV Prague s.r.o (Host klub - 2. polovina ZS - 3B)
244
  • BC LakoPlast spolek
245
  • TJ Dioss Nýřany
246
  • TJ Jiskra Zruč n.S.
247
  • TJ Sokol Žižkov
248
  • TJ Dioss Nýřany
249
  • TJ Starý Harcov Liberec
250
  • 1. Karambol klub Chomutov
251
  • TJ Lokomotiva Trutnov
252
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
253
  • Lokomotiva Pardubice
254
  • Billiard club Kladno
255
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
256
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
257
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
258
  • VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ o.p.s
259
  • TJ Sokol Žižkov
260
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
261
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
262
  • BC LakoPlast spolek
263
  • TJ Billiard Club Most z.s.
264
  • BKK Mišo Žilina
265
  • TJ Sokol Hradec Králové
266
  • TJ Sokol Žižkov
267
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
268
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
269
  • SK Billiard Žarošice
270
  • Billiard club Bohumín z.s.
271
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
272
  • 1. Karambol klub Chomutov
273
  • K.P.K. Vyškov
274
  • TJ Billiard Club Most z.s.
275
  • SK Billard Centrum Praha
276
  • SKK Vedra Slatina
277
  • TJ Sokol Žižkov
278
  • BC LakoPlast spolek
279
  • BC LakoPlast spolek
280
  • BC VÍTKOV Prague s.r.o
281
  • 1. Karambol klub Chomutov
282
  • BC Poruba z.s.
283
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
284
  • BC Poruba z.s.
285
  • Kulečníkový klub Zlín z.s.
286
  • Lokomotiva Pardubice
287
  • 1. Karambol klub Chomutov
288
  • TJ Billiard Club Most z.s.
289
  • TJ BOPO Třebíč
290
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
291
  • Billiard club Bohumín z.s.
292
  • AKK Brno, z.s.
293
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
294
  • 1. Karambol klub Chomutov
295
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
296
  • TJ Dioss Nýřany
297
  • Billiard club Kladno
298
  • TJ Dioss Nýřany
299
  • SK Petřín Plzeň
300
  • TJ Sokol Žižkov
301
  • SKK Vedra Slatina
302
  • Billiard Club Havířov, z.s.
303
  • SK Billiard Žarošice
304
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
305
  • BC Nové Město na Moravě
306
  • SKK Vedra Slatina
307
  • TJ Sokol Hodonín
308
  • TJ Sokol Hodonín
309
  • TJ Sokol Otnice
310
  • TJ Sokol Otnice
311
  • Billiard Club Havířov, z.s.
312
  • TJ Sokol Hradec Králové
313
  • TJ Sokol Hodonín
314
  • 1. Karambol klub Chomutov
315
  • TJ Start Újezdeček z.s.
316
  • TJ Sokol Plzeň
317
  • TJ Sokol Hradec Králové
318
  • Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
319
  • 1. Karambol klub Chomutov
320
  • SKK Vedra Slatina
321
  • TJ Sokol Hodonín
322
  • Sportovní klub Karambol Praha
323
  • 1. Karambol klub Chomutov
324
  • TJ Sokol Žižkov
325
  • TJ Sokol Hradec Králové
326
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
327
  • Billiard club Bohumín z.s.
  • VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ o.p.s (Host klub - 2. polovina MS - TD)
328
  • Billiard Club Havířov, z.s.
329
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
330
  • Kulečník Prostějov, z.s.
331
  • Sportovní klub Karambol Praha
332
  • TJ Tesla Pardubice
333
  • TJ BOPO Třebíč
334
  • KK DD Dolní Dunajovice, z.s.
335
  • TJ Lokomotiva Trutnov
336
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
337
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
338
  • Billiard club Kladno
339
  • TJ Sokol Žižkov
340
  • TJ Tesla Pardubice
341
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
342
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
343
  • Billiard Club Havířov, z.s.
344
  • TJ Sokol Otnice
345
  • Billard Club Ponětovice z.s.
346
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
347
  • VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ o.p.s
348
  • SKK Vedra Slatina
349
  • TJ Náchod
350
  • SK Petřín Plzeň
351
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
352
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
353
  • BC Kroměříž z.s.
354
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
355
  • BILLARD CLUB Olomouc, z.s.
356
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
357
  • AKK Brno, z.s.
358
  • TJ Sokol Plzeň
359
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
360
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
361
  • SK Petřín Plzeň
362
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
363
  • AKK Brno, z.s.
364
  • TJ Jiskra Zruč n.S.
365
  • SK Petřín Plzeň
366
  • Billard Club Ponětovice z.s.
367
  • Billiard Club Havířov, z.s.
368
  • BC Nové Město na Moravě
369
  • Lokomotiva Pardubice
370
  • BC Kroměříž z.s.
371
  • BILLARD CLUB Olomouc, z.s.
372
  • TJ Billiard Club Most z.s.
373
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
374
  • TJ Náchod
375
  • SK Billiard Žarošice
376
  • K.P.K. Vyškov
377
  • K.P.K. Vyškov
378
  • BC Poruba z.s.
379
  • TJ BOPO Třebíč
380
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
381
  • KK DD Dolní Dunajovice, z.s.
382
  • TJ Tesla Pardubice
383
  • TJ Sokol Žižkov
384
  • TJ Sokol Otnice
385
  • BC Kroměříž z.s.
386
  • BC Poruba z.s.
387
  • K.P.K. Vyškov
388
  • TJ Sokol Otnice
389
  • K.P.K. Vyškov
390
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
391
  • Billiard club Kladno
392
  • BILLARD CLUB FLORIDA, Z.S.
393
  • Billiard club Bohumín z.s.
394
  • TJ Sokol Žižkov
395
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
396
  • KK DD Dolní Dunajovice, z.s.
397
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
398
  • SKK Vedra Slatina
399
  • Kulečník Prostějov, z.s.
400
  • 1. Karambol klub Chomutov
401
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
402
  • TJ Sokol Plzeň
403
  • SK Petřín Plzeň
404
  • VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ o.p.s
405
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
406
  • 1. Karambol klub Chomutov
407
  • TJ Start Újezdeček z.s.
408
  • 1. Karambol klub Chomutov
409
  • Billiard club Bohumín z.s.
410
  • TJ Náchod
411
  • SK Petřín Plzeň
412
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
413
  • DTJ Holice
414
  • K.P.K. Vyškov
415
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
416
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
417
  • SK Billard Centrum Praha
418
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
419
  • BC LakoPlast spolek
420
  • TJ Náchod
421
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
422
  • BC LakoPlast spolek
423
  • Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
424
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
425
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
426
  • Sportovní klub Karambol Praha
427
  • Sportovní klub Karambol Praha
428
  • Billard Club Ponětovice z.s.
429
  • Billard Club Ponětovice z.s.
430
  • TJ Billiard Club Most z.s.
431
  • TJ Tesla Pardubice
432
  • Billiard Club Havířov, z.s.
433
  • Billiard Club Havířov, z.s.
  • Billiard club Bohumín z.s. (Host klub - 1. polovina MS - TD)
  • Billiard club Bohumín z.s. (Host klub - 2. polovina MS - TD)
434
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
435
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
436
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
437
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
438
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
439
  • K.P.K. Vyškov
440
  • TJ Lokomotiva Trutnov
441
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
442
  • BC Kroměříž z.s.
443
  • BC Kroměříž z.s.
444
  • TJ Sokol Plzeň
445
  • Lokomotiva Pardubice
446
  • BC LakoPlast spolek
447
  • 1. Karambol klub Chomutov
448
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
449
  • TJ Sokol Hodonín
450
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
451
  • TJ Náchod
452
  • Sportovní klub Karambol Praha
453
  • BC Nové Město na Moravě
454
  • K.P.K. Vyškov
455
  • BC Kroměříž z.s.
456
  • SK Petřín Plzeň
457
  • TJ Sokol Hradec Králové
458
  • VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ o.p.s
459
  • VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ o.p.s
460
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
461
  • TJ Sokol Plzeň
462
  • TJ Dioss Nýřany
463
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
464
  • Billiard club Kladno
465
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
466
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
467
  • VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ o.p.s
468
  • TJ Dioss Nýřany
469
  • TJ Billiard Club Most z.s.
470
  • Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou (Host klub - 1. polovina MS)
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou (Host klub - 2. polovina MS)
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou (Host klub - 1. polovina ZS)
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou (Host klub - 2. polovina ZS)
471
  • Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
472
  • TJ Dioss Nýřany
473
  • TJ Starý Harcov Liberec
474
  • SKK Vedra Slatina
475
  • BC Poruba z.s.
476
  • BC LakoPlast spolek
477
  • Billiard Club Havířov, z.s.
478
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
479
  • SKK Vedra Slatina
480
  • TJ Náchod
481
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
482
  • TJ Sokol Žižkov
483
  • TJ Lokomotiva Trutnov
484
  • Kulečníkový klub Zlín z.s.
485
  • TJ Sokol Otnice
486
  • TJ Lokomotiva Trutnov
487
  • Sportovní klub Karambol Praha
488
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
489
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
  • TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou (Host klub - 1. polovina MS - 3B)
  • TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou (Host klub - 2. polovina MS - 3B)
490
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
491
  • TJ Jiskra Zruč n.S.
492
  • SK Billiard Žarošice
493
  • BKK Mišo Žilina
494
  • BKK Mišo Žilina
495
  • BC LakoPlast spolek
496
  • Billard Club Ponětovice z.s.
497
  • TJ Tesla Pardubice
498
  • Lokomotiva Pardubice
499
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
500
  • TJ Sokol Otnice
501
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
502
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
503
  • Kulečníkový klub Zlín z.s.
504
  • Billiard club Kladno
505
  • TJ Sokol Žižkov
506
  • TJ Sokol Hodonín
507
  • VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ o.p.s
508
  • Billard Club Ponětovice z.s.
509
  • SKK Vedra Slatina
510
  • TJ BOPO Třebíč
511
  • Sportovní klub Karambol Praha
512
  • TJ Náchod
513
  • TJ Náchod
514
  • Billiard club Kladno
515
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
516
  • Billiard Club Havířov, z.s.
517
  • AKK Brno, z.s.
518
  • AKK Brno, z.s.
  • BC Nové Město na Moravě (Host klub - 1. polovina MS)
  • BC Nové Město na Moravě (Host klub - 2. polovina MS)
519
  • Billiard club Bohumín z.s.
520
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
521
  • TJ Sokol Žižkov
522
  • Billiard club Kladno
523
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
524
  • SK Billiard Žarošice
525
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
526
  • TJ Sokol Žižkov
527
  • SKK Vedra Slatina
528
  • BC LakoPlast spolek
529
  • Sportovní klub Karambol Praha
530
  • Billiard club Bohumín z.s.
531
  • TJ Sokol Žižkov
532
  • K.P.K. Vyškov
533
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
534
  • K.P.K. Vyškov
535
  • Billiard Club Havířov, z.s.
536
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
537
  • BC VÍTKOV Prague s.r.o
538
  • Řipská Billiard club
  • Billiard club Kladno (Host klub - 1. polovina ZS - 3B)
  • Billiard club Kladno (Host klub - 2. polovina ZS - 3B)
539
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
540
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
541
  • TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
542
  • SK Billard Centrum Praha
543
  • TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
544
  • TJ Sokol Žižkov
545
  • TJ Dioss Nýřany
546
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
547
  • DTJ Holice
548
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
549
  • BC Kroměříž z.s.
550
  • BILLARD CLUB Olomouc, z.s.
551
  • BILLARD CLUB Olomouc, z.s.
552
  • TJ Sokol Žižkov
553
  • KK DD Dolní Dunajovice, z.s.
554
  • TJ Sokol Hradec Králové
555
  • TJ Billiard Club Most z.s.
556
  • AKK Brno, z.s.
557
  • BC Kroměříž z.s.
558
  • BC LakoPlast spolek
559
  • Lokomotiva Pardubice
560
  • BC VÍTKOV Prague s.r.o
561
  • SK Billard Tábor
562
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
563
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
564
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
565
  • Billard Club Ponětovice z.s.
566
  • VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ o.p.s
567
  • TJ Sokol Hodonín
568
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
569
  • Kulečník Prostějov, z.s.
570
  • TJ Lokomotiva Trutnov
571
  • TJ Sokol Hradec Králové