Janeček Petr

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9906 / 260 | 283.48
4.83
64.71430000 %
114 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
22. 9. 2019, 10.00 | Böhm Jan | VČ TD 3.třída
3.802
65 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2019, 09.00 | Korbelář Bohumil | VČ TD 3.třída
2.160
77 / 30 | 22
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2019, 09.00 | Vlček Milan | VČ TD 3.třída
2.562
103 / 30 | 18
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2019, 10.00 | Maják Dušan | VČ TD 3.třída
3.430
145 / 30 | 28
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2020, 09.00 | Böhm Jan | VČ TD 3.třída
4.832
119 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2020, 09.00 | Vlačiha Josef | VČ TD 3.třída
3.962
141 / 30 | 23
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 2020, 10.00 | Lukeš Martin | VČ TD 3.třída
4.700
47 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
31. 5. 2020, 10.00 | Janský Ondřej | VČ TD 1.třída
2.352
95 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
6. 6. 2020, 10.00 | Maják Dušan | VČ TD 3.třída
3.162

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10819 / 271 | 253.02
3.70
78.00000000 %
94 / 27 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 9. 2019, 11.10 | Böhm Jan | VČ TD 3.třída
3.480
75 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2019, 10.10 | Korbelář Bohumil | VČ TD 3.třída
2.502
100 / 27 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2019, 10.10 | Hájek Miloš | VČ TD 3.třída
3.702
68 / 19 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2019, 10.10 | Černý Robert | VČ TD 3.třída
3.570
100 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2019, 11.10 | Steiger Čestmír | VČ TD 3.třída
3.332
97 / 29 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2020, 10.10 | Böhm Jan | VČ TD 3.třída
3.340
100 / 29 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2020, 10.10 | Vlačiha Josef | VČ TD 3.třída
3.442
43 / 30 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2020, 11.10 | Lukeš Martin | VČ TD 3.třída
1.430
72 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 5. 2020, 11.40 | Janský Ondřej | VČ TD 1.třída
3.602
70 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 6. 2020, 11.10 | Steiger Čestmír | VČ TD 3.třída
2.332

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5182 / 133 | 71.36
1.65
70.00000000 %
39 / 26 | 4
Malý stůl: Jednoband
22. 9. 2019, 12.00 | Fel Jozef | VČ TD 3.třída
1.500
33 / 27 | 7
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2019, 11.00 | Korbelář Bohumil | VČ TD 3.třída
1.220
31 / 30 | 4
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2019, 12.00 | Steiger Čestmír | VČ TD 3.třída
1.030
46 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2020, 12.00 | Vlček Milan | VČ TD 3.třída
1.532
33 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
31. 5. 2020, 12.30 | Janský Ondřej | VČ TD 1.třída
1.652

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
25424 / 959 | 50.442
0.666
56.53330000 %
17 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2019, 10.00 | Kučera Jan | VČ 3B 2.třída
0.4252
19 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2019, 11.10 | Mrkvička Jaroslav | VČ 3B 2.třída
0.5420
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2019, 12.20 | Žižka Josef | VČ 3B 2.třída
0.3000
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2019, 10.00 | Nápravník Matěj | VČ 3B 2.třída
0.4752
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2019, 11.10 | Židů Tomáš | VČ 3B 2.třída
0.4000
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2019, 12.20 | Poláček Ladislav | VČ 3B 2.třída
0.2500
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2019, 11.10 | Staněk Jiří | VČ 3B 2.třída
0.4502
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2019, 12.20 | Procházka Jaroslav | VČ 3B 2.třída
0.4750
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2019, 11.10 | Hurdálek Pavel | VČ 3B 2.třída
0.3250
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2019, 12.20 | Králíček Pavel | VČ 3B 2.třída
0.6002
17 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 2. 2020, 10.00 | Poláček Ladislav | VČ 3B 2.třída
0.5150
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 2. 2020, 11.10 | Janeček Antonín | VČ 3B 2.třída
0.3250
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 2. 2020, 12.20 | Nápravník Matěj | VČ 3B 2.třída
0.5752
25 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2020, 10.00 | Kubík Robert | VČ 3B 2.třída
0.6250
19 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2020, 11.10 | Brož Josef | VČ 3B 2.třída
0.4752
24 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2020, 12.20 | Ptáček Pavel | VČ 3B 2.třída
0.6660
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2020, 10.00 | Kučera Jan | VČ 3B 2.třída
0.4752
7 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2020, 11.10 | Mrkvička Jaroslav | VČ 3B 2.třída
0.2800
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2020, 12.20 | Žižka Josef | VČ 3B 2.třída
0.6252
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 5. 2020, 10.00 | Nermuť Zdeněk | VČ 3B 2.třída
0.6002
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 5. 2020, 11.10 | Procházka Jaroslav | VČ 3B 2.třída
0.3000
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 5. 2020, 12.20 | Staněk Jiří | VČ 3B 2.třída
0.3500
11 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2020, 10.00 | Červenka Michal | VČ 3B 2.třída
0.3660
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2020, 11.10 | Králíček Pavel | VČ 3B 2.třída
0.3000
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2020, 12.20 | Florek Josef | VČ 3B 2.třída
0.3000

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11829 / 325 | 212.55
3.26
50.24240000 %
71 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
16. 9. 2018, 10.00 | Žižka Josef | VČ - TD 3.třída
2.362
72 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
23. 9. 2018, 09.00 | Červinka František | VČ - TD 3.třída
2.402
52 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
6. 10. 2018, 10.00 | Navrátil Pavel | VČ - TD 3.třída
1.730
63 / 30 | 8
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2018, 09.00 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
2.100
75 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2018, 10.00 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
2.502
42 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2018, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
1.680
98 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2019, 09.00 | Janský Ondřej | VČ - TD 3.třída
3.262
96 / 30 | 21
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2019, 13.00 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 3.třída
3.202
87 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2019, 09.00 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
2.902
81 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2019, 10.00 | Hanuš Jiří | VČ - TD 3.třída
2.702
92 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2019, 09.00 | Chládek Roman | VČ - TD 3.třída
3.062

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171061 / 403 | 172.63
5.08
66.31250000 %
85 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 9. 2018, 11.00 | Kučera Jan | VČ - TD 3.třída
2.832
73 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 9. 2018, 10.00 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 3.třída
2.430
75 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 2018, 11.00 | Navrátil Pavel | VČ - TD 3.třída
2.502
30 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2018, 10.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
1.500
82 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2018, 10.00 | Urban Jaroslav | VČ - TD 3.třída
2.730
98 / 30 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2018, 11.00 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
3.262
29 / 10 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2018, 11.00 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
2.900
67 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2019, 10.00 | Žižka Josef | VČ - TD 3.třída
2.230
62 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2019, 10.00 | Navrátil Pavel | VČ - TD 3.třída
2.480
70 / 22 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2019, 10.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
3.180
49 / 24 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2019, 11.00 | Urban Jaroslav | VČ - TD 3.třída
2.040
100 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2019, 10.00 | Chládek Roman | VČ - TD 3.třída
3.332
61 / 12 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2019, 09.00 | Kačírek Karel | Přebor VČO K2 3.třída
5.080
44 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2019, 10.10 | Žižka Josef | Přebor VČO K2 3.třída
2.200
61 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2019, 11.20 | Kučera Jan | Přebor VČO K2 3.třída
3.050
41 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2019, 12.30 | Hájek Miloš | Přebor VČO K2 3.třída
2.050
34 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2019, 13.40 | Urban Jaroslav | Přebor VČO K2 3.třída
1.700

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12496 / 349 | 131.42
2.50
82.66670000 %
42 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
16. 9. 2018, 11.50 | Kučera Jan | VČ - TD 3.třída
1.402
38 / 30 | 4
Malý stůl: Jednoband
23. 9. 2018, 10.50 | Červinka František | VČ - TD 3.třída
1.260
31 / 30 | 4
Malý stůl: Jednoband
6. 10. 2018, 11.50 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
1.032
33 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2018, 10.50 | Ciasto Libor | VČ - TD 3.třída
1.100
49 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2018, 11.50 | Bohadlo Libor | VČ - TD 3.třída
1.632
50 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2018, 12.00 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
2.502
28 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2019, 10.50 | Janský Ondřej | VČ - TD 3.třída
0.930
47 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2019, 14.50 | Kulíšek Rudolf | VČ - TD 3.třída
1.562
50 / 29 | 8
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2019, 10.50 | Kristl František | VČ - TD 3.třída
1.722
36 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2019, 10.50 | Vrbický Josef | VČ - TD 3.třída
1.202
44 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2019, 11.50 | Hanuš Jiří | VČ - TD 3.třída
1.462
48 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2019, 10.50 | Chládek Roman | VČ - TD 3.třída
1.602

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19202 / 558 | 40.362
0.833
53.15790000 %
3 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2018, 10.00 | Kučera Jan | VČ - 3B 2.třída
0.1000
7 / 27 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2018, 11.00 | Ševčík Jaroslav | VČ - 3B 2.třída
0.2590
3 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2018, 12.00 | Mrkvička Jaroslav | VČ - 3B 2.třída
0.1000
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 10.00 | Kuchař František | VČ - 3B 2.třída
0.2660
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 11.00 | Farkaš David | VČ - 3B 2.třída
0.5332
4 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 12.00 | Novák Jan | VČ - 3B 2.třída
0.1330
8 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2018, 12.00 | Bašík Ladislav | VČ - 3B 2.třída
0.2660
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 11.00 | Hurdálek Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.5660
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 12.00 | Králíček Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.3660
13 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2019, 10.00 | Poláček Ladislav | VČ - 3B 2.třída
0.4331
15 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2019, 11.00 | Židů Tomáš | VČ - 3B 2.třída
0.5002
7 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2019, 11.00 | Mrkvička Jaroslav | VČ - 3B 2.třída
0.2330
16 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2019, 12.00 | Ševčík Jaroslav | VČ - 3B 2.třída
0.5920
10 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2019, 10.00 | Bohadlo Libor | VČ - 3B 2.třída
0.3330
20 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2019, 12.00 | Ptáček Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.8332
7 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2019, 10.00 | Novák Jan | VČ - 3B 2.třída
0.2330
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2019, 11.00 | Kuchař František | VČ - 3B 2.třída
0.3660
9 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 3. 2019, 10.00 | Červenka Michal | VČ - 3B 2.třída
0.3000
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 3. 2019, 12.00 | Nikl Antonín | VČ - 3B 2.třída
0.5662

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121018 / 328 | 293.10
4.00
55.02700000 %
81 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2017, 15.00 | Valášek František | VČ - TD 3.třída
2.700
112 / 30 | 29
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2017, 09.00 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
3.732
91 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2017, 13.30 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 3.třída
3.032
101 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2017, 09.00 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
3.362
92 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
19. 11. 2017, 09.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
3.062
76 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2018, 10.00 | Palata Tomáš | VČ - TD 1.třída
3.800
29 / 13 | 4
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2018, 10.00 | Štancl Jan | VČ - TD 3.třída
2.230
76 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2018, 10.00 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
2.530
94 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2018, 09.00 | Krotil Ladislav | VČ - TD 3.třída
3.130
82 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2018, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČ - TD 3.třída
2.731
120 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2018, 10.00 | Dyrc Karel | VČ - TD 3.třída
4.002
64 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
25. 3. 2018, 10.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
2.560

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16967 / 388 | 192.49
3.44
61.59240000 %
61 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2017, 15.00 | Žabka Luděk | VČ - TD 3.třída
2.032
79 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2017, 10.00 | Kristl František | VČ - TD 3.třída
2.632
73 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2017, 14.30 | Červinka František | VČ - TD 3.třída
2.432
59 / 30 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2017, 10.00 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
1.962
29 / 15 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 11. 2017, 10.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
1.930
58 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 12. 2017, 11.00 | Macek Václav | VČ - TD 3.třída
1.930
50 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2018, 11.10 | Stolín Jaroslav | VČ - TD 1.třída
2.500
66 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2018, 11.00 | John Jiří st. | VČ - TD 3.třída
2.200
94 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2018, 11.00 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
3.132
72 / 27 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2018, 10.00 | Krotil Ladislav | VČ - TD 3.třída
2.660
100 / 29 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2018, 11.00 | Vít Jiří | VČ - TD 3.třída
3.442
62 / 24 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 3. 2018, 11.00 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
2.580
22 / 15 | 3
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 4. 2018, 09.00 | Kačírek Karel | Přebor VČO kádr 52/2 3.třída
1.460
20 / 8 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 4. 2018, 10.20 | Štancl Jan | Přebor VČO kádr 52/2 3.třída
2.500
63 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 4. 2018, 13.00 | Hájek Miloš | Přebor VČO kádr 52/2 3.třída
3.150
59 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 4. 2018, 14.20 | Valášek František | Přebor VČO kádr 52/2 3.třída
2.950

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12483 / 328 | 141.47
2.27
79.18030000 %
44 / 30 | 11
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2017, 15.00 | Štantejský Ota | VČ - TD 3.třída
1.462
32 / 30 | 3
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 2017, 10.50 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
1.060
39 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2017, 15.20 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 3.třída
1.300
50 / 22 | 14
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2017, 10.50 | Kopecký Emil st. | VČ - TD 3.třída
2.272
41 / 29 | 6
Malý stůl: Jednoband
19. 11. 2017, 10.50 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
1.410
50 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
3. 12. 2017, 11.50 | Srna Michal | VČ - TD 3.třída
2.002
27 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2018, 12.10 | Palata Tomáš | VČ - TD 1.třída
1.350
38 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2018, 11.50 | Štancl Jan | VČ - TD 3.třída
1.260
50 / 29 | 7
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2018, 11.50 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
1.722
29 / 23 | 3
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2018, 10.50 | Krotil Ladislav | VČ - TD 3.třída
1.260
48 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2018, 11.50 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
1.602
35 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2018, 11.50 | Dyrc Karel | VČ - TD 3.třída
1.160

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15154 / 449 | 40.343
0.586
51.33330000 %
9 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 10.00 | Kučera Jan | VČ - 3B 2.třída
0.3000
9 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 10.05 | Janský Ondřej | VČ - 3B 2.třída
0.3002
7 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 10.10 | Foff Petr | VČ - 3B 2.třída
0.2330
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2017, 10.00 | Novotný Aleš | VČ - 3B 2.třída
0.3662
8 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2017, 10.05 | Staněk Jiří | VČ - 3B 2.třída
0.2660
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2017, 10.10 | Procházka Jaroslav | VČ - 3B 2.třída
0.3660
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2018, 10.00 | Chládek Roman | VČ - 3B 2.třída
0.3330
17 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2018, 10.05 | Nemeš Jiří | VČ - 3B 2.třída
0.5860
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2018, 10.10 | Dyrc Karel | VČ - 3B 2.třída
0.4330
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2018, 10.00 | Kučera Jan | VČ - 3B 2.třída
0.5001
9 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2018, 10.05 | Foff Petr | VČ - 3B 2.třída
0.3000
9 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2018, 10.10 | Wallstein Jan | VČ - 3B 2.třída
0.3000
9 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 3. 2018, 10.00 | Tázler Jaroslav | VČ - 3B 2.třída
0.3000
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 3. 2018, 10.05 | Nermuť Zdeněk | VČ - 3B 2.třída
0.3000
8 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
17. 3. 2018, 10.10 | Staněk Jiří | VČ - 3B 2.třída
0.2660

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141093 / 410 | 172.66
4.38
52.04760000 %
63 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
2. 10. 2016, 10.00 | Janský Ondřej | VČ - TD 3.třída
2.102
71 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2016, 10.00 | Žabka Luděk | VČ - TD 3.třída
2.362
85 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 2016, 10.00 | Macek Václav | VČ - TD 3.třída
2.832
75 / 29 | 9
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2016, 10.00 | Černý Miroslav | VČ - TD 3.třída
2.580
82 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
13. 11. 2016, 10.00 | Kubík Robert | VČ - TD 3.třída
2.730
97 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 2016, 13.00 | Urban Jaroslav | VČ - TD 3.třída
3.232
92 / 21 | 13
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2016, 10.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
4.380
69 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2017, 10.00 | Zákravský Karel | VČ - TD 3.třída
2.300
75 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
29. 1. 2017, 10.00 | Srna Michal | VČ - TD 3.třída
2.502
79 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2017, 14.00 | John Jiří st. | VČ - TD 3.třída
2.630
97 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
12. 3. 2017, 10.00 | Hanuš Jiří | VČ - TD 3.třída
3.232
84 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
19. 3. 2017, 10.00 | Kubík Robert | VČ - TD 3.třída
2.802
50 / 30 | 7
Malý stůl: Volná hra
1. 4. 2017, 10.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
1.660
74 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2017, 10.00 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
2.460

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12847 / 333 | 272.54
5.26
70.58330000 %
82 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 10. 2016, 11.00 | Josef Zbyšek | VČ - TD 3.třída
2.732
76 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2016, 11.00 | John Jiří st. | VČ - TD 3.třída
3.040
57 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 2016, 11.00 | Macek Václav | VČ - TD 3.třída
1.900
48 / 22 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2016, 11.00 | Černý Miroslav | VČ - TD 3.třída
2.180
40 / 30 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 11. 2016, 11.00 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
1.330
85 / 30 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 2016, 13.00 | Polák František | VČ - TD 3.třída
2.830
62 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2016, 11.00 | Vrbický Josef | VČ - TD 3.třída
2.062
84 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2017, 11.00 | Janský Ondřej | VČ - TD 3.třída
2.802
56 / 30 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 1. 2017, 11.00 | Bartoš Přemysl | VČ - TD 3.třída
1.860
57 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2017, 14.00 | Valášek František | VČ - TD 3.třída
1.900
100 / 19 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 3. 2017, 11.00 | Tlapák Martin | VČ - TD 3.třída
5.262
100 / 27 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 4. 2017, 11.00 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
3.702

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14504 / 370 | 101.36
1.84
72.00000000 %
40 / 30 | 4
Malý stůl: Jednoband
2. 10. 2016, 11.50 | Josef Zbyšek | VČ - TD 3.třída
1.332
45 / 27 | 7
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2016, 11.50 | John Jiří st. | VČ - TD 3.třída
1.660
40 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 2016, 11.50 | Kopecký Emil st. | VČ - TD 3.třída
1.330
24 / 13 | 8
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2016, 11.50 | Černý Miroslav | VČ - TD 3.třída
1.840
50 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
13. 11. 2016, 11.50 | Kubík Robert | VČ - TD 3.třída
1.662
21 / 19 | 5
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 2016, 13.00 | Polák František | VČ - TD 3.třída
1.100
38 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2016, 11.50 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
1.260
35 / 24 | 7
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 2017, 11.50 | Zákravský Karel | VČ - TD 3.třída
1.450
45 / 28 | 8
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2017, 11.50 | Srna Michal | VČ - TD 3.třída
1.600
32 / 30 | 10
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2017, 14.00 | John Jiří st. | VČ - TD 3.třída
1.060
31 / 30 | 4
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2017, 11.50 | Ciasto Libor | VČ - TD 3.třída
1.030
24 / 28 | 5
Malý stůl: Jednoband
19. 3. 2017, 11.50 | Kubík Robert | VČ - TD 3.třída
0.850
31 / 21 | 6
Malý stůl: Jednoband
1. 4. 2017, 11.50 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
1.470
48 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2017, 11.50 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
1.602

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12123 / 360 | 40.341
0.566
51.25000000 %
3 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 09.00 | Bašík Ladislav | VČ - 3B 3.třída
0.1000
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 11.00 | Novák Jan | VČ - 3B 3.třída
0.2660
6 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 14.00 | Staněk Jiří | VČ - 3B 3.třída
0.2000
7 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 10.00 | Novák Jan | VČ - 3B 3.třída
0.2330
13 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 11.00 | Procházka Jaroslav | VČ - 3B 3.třída
0.4332
11 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 13.00 | Bašík Ladislav | VČ - 3B 3.třída
0.3662
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2017, 09.00 | Bašík Ladislav | VČ - 3B 3.třída
0.3660
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2017, 11.00 | Staněk Jiří | VČ - 3B 3.třída
0.4331
8 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2017, 14.00 | Novák Jan | VČ - 3B 3.třída
0.2661
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 10.00 | Novák Jan | VČ - 3B 3.třída
0.4000
14 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 12.00 | Köhler Petr | VČ - 3B 3.třída
0.4662
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 14.00 | Procházka Jaroslav | VČ - 3B 3.třída
0.5662

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9564 / 242 | 132.33
2.86
41.77780000 %
49 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2015, 14.00 | Štok Jarmil | VČ - TD 3.třída
1.632
74 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2015, 10.00 | Ciasto Libor | VČ - TD 3.třída
2.462
86 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2015, 09.00 | Sedlák Josef | VČ - TD 3.třída
2.862
66 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2015, 10.00 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
2.200
46 / 21 | 10
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2016, 10.00 | Sedláček Radek | VČ - TD 3.třída
2.190
37 / 21 | 6
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2016, 10.00 | Skalický Jaroslav | VČ - TD 3.třída
1.760
42 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2016, 10.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
2.100
84 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
10. 4. 2016, 10.00 | Červinka František | VČ - TD 3.třída
2.802
80 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
16. 4. 2016, 09.00 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
2.662

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12772 / 360 | 142.14
3.30
64.33330000 %
55 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 9. 2015, 11.00 | Jirout Ivo | VČ - TD 3.třída
1.830
62 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2015, 15.00 | Štok Jarmil | VČ - TD 3.třída
2.062
99 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2015, 10.00 | Sedlák Josef | VČ - TD 3.třída
3.302
47 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 10. 2015, 11.00 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
1.560
58 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2015, 11.00 | Havránek Milan | VČ - TD 3.třída
1.930
63 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2015, 11.00 | Ribár Miloš | VČ - TD 3.třída
2.102
49 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2016, 11.00 | Brandejs Karel | VČ - TD 3.třída
1.630
60 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2016, 11.00 | Josef Zbyšek | VČ - TD 3.třída
2.002
64 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2016, 11.00 | Ciasto Libor | VČ - TD 3.třída
2.130
77 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2016, 11.00 | Vrbický Josef | VČ - TD 3.třída
2.562
80 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 4. 2016, 11.00 | Kulíšek Rudolf | VČ - TD 3.třída
2.662
58 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 4. 2016, 10.00 | Ribár Miloš | VČ - TD 3.třída
1.932

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12478 / 346 | 131.38
2.00
79.66670000 %
33 / 29 | 4
Malý stůl: Jednoband
20. 9. 2015, 11.50 | Jirout Ivo | VČ - TD 3.třída
1.130
24 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2015, 15.50 | Pavlík František | VČ - TD 3.třída
0.800
38 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2015, 11.50 | Polák František | VČ - TD 3.třída
1.260
37 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2015, 10.50 | Sedlák Josef | VČ - TD 3.třída
1.232
50 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2015, 11.50 | Štok Jarmil | VČ - TD 3.třída
2.002
47 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2015, 11.50 | Ribár Miloš | VČ - TD 3.třída
1.562
43 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2016, 11.50 | Jirout Ivo | VČ - TD 3.třída
1.720
39 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2016, 11.50 | Janský Ondřej | VČ - TD 3.třída
1.302
50 / 29 | 6
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 2016, 11.50 | Ciasto Libor | VČ - TD 3.třída
1.721
50 / 28 | 13
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2016, 11.50 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
1.781
33 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2016, 11.50 | Vlačiha Josef | VČ - TD 3.třída
1.100
34 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
16. 4. 2016, 10.50 | Koňarik Štefan | VČ - TD 3.třída
1.132

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12108 / 347 | 30.311
0.533
45.00000000 %
6 / 24 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2015, 10.00 | Köhler Petr | VČ - 3B 2.třída
0.2500
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2015, 11.00 | Janský Ondřej | VČ - 3B 2.třída
0.3660
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2015, 13.00 | Štok Radek | VČ - 3B 2.třída
0.5330
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2015, 09.00 | Černý Miroslav | VČ - 3B 2.třída
0.4332
9 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2015, 12.00 | Kučera Jan | VČ - 3B 2.třída
0.3002
4 / 26 | 1
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2015, 13.00 | Hurdálek Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.1530
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2016, 09.00 | Dyrc Karel | VČ - 3B 2.třída
0.3660
5 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2016, 12.00 | Štok Radek | VČ - 3B 2.třída
0.1660
12 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2016, 13.00 | Foff Petr | VČ - 3B 2.třída
0.4001
7 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2016, 09.00 | Dyrc Karel | VČ - 3B 2.třída
0.2330
8 / 27 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2016, 12.00 | Štok Radek | VČ - 3B 2.třída
0.2960
6 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2016, 13.00 | Žižka Josef | VČ - 3B 2.třída
0.2002