User
New userChange password

Hráči sezóny

1
  • TJ Starý Harcov Liberec
2
  • Kulečník Prostějov, z.s.
3
  • Billiard club Kladno
4
  • Billiard club Bohumín z.s.
5
  • Billiard club Bohumín z.s.
6
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
7
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
8
  • TJ Sokol Plzeň
9
  • TJ Sokol Žižkov
10
  • TJ Sokol Žižkov
11
  • Billiard Club Havířov, z.s.
12
  • Billiard Club Havířov, z.s.
13
  • BC LakoPlast spolek
14
  • BILLARD CLUB Olomouc, z.s.
15
  • TJ Náchod
16
  • Sportovní klub Karambol Praha
17
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
18
  • KK DD Dolní Dunajovice, z.s.
19
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
20
  • TJ Sokol Plzeň
21
  • KK DD Dolní Dunajovice, z.s.
22
  • Sportovní klub Karambol Praha
23
  • SKK Vedra Slatina
24
  • SK Billard Centrum Praha
25
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
26
  • TJ BOPO Třebíč
  • Kulečník Prostějov, z.s. (Host klub - 1. polovina MS - TD)
  • Kulečník Prostějov, z.s. (Host klub - 2. polovina MS - TD)
27
  • SK Billiard Žarošice
28
  • TJ BOPO Třebíč
29
  • TJ Sokol Plzeň
30
  • AKK Brno, z.s.
31
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
32
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
33
  • TJ Billiard Club Most z.s.
34
  • TJ Sokol Hodonín
35
  • BC LakoPlast spolek
36
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
37
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
38
  • BC LakoPlast spolek
39
  • TJ Start Újezdeček z.s.
40
  • Billard Club Ponětovice z.s.
41
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
42
  • Billiard Club Havířov, z.s.
43
  • TJ Náchod
44
  • Billiard club Bohumín z.s.
45
  • SK Billiard Žarošice
46
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
47
  • Kulečník Prostějov, z.s.
48
  • SKK Vedra Slatina
49
  • TJ Náchod
50
  • Billiard Club Havířov, z.s.
51
  • 1. Karambol klub Chomutov
52
  • Billiard club Kladno
53
  • BC Nové Město na Moravě
54
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
55
  • SK Petřín Plzeň
56
  • TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
57
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
58
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
59
  • TJ Lokomotiva Trutnov
60
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
61
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
62
  • TJ Sokol Žižkov
63
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
64
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
65
  • Billiard Club Balabuška, z.s.
  • SK Billard Centrum Praha (Host klub - 1. polovina ZS)
  • SK Billard Centrum Praha (Host klub - 2. polovina ZS)
66
  • Sportovní klub Karambol Praha
67
  • BC Kroměříž z.s.
68
  • BC Kroměříž z.s.
69
  • BC LakoPlast spolek
70
  • Kulečník Prostějov, z.s.
71
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
72
  • BC Poruba z.s.
73
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
74
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
75
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
76
  • Billard Club Ponětovice z.s.
77
  • BC Kroměříž z.s.
78
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
79
  • SK Petřín Plzeň
80
  • TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou (Host klub - 1. polovina ZS - 3B)
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou (Host klub - 2. polovina ZS - 3B)
81
  • TJ Sokol Žižkov
82
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
83
  • SK Billard Centrum Praha
84
  • Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
85
  • TJ Sokol Žižkov
86
  • 1. Karambol klub Chomutov
87
  • AKK Brno, z.s.
88
  • AKK Brno, z.s.
89
  • TJ Náchod
90
  • K.P.K. Vyškov
91
  • TJ Lokomotiva Trutnov
92
  • TJ Sokol Hradec Králové
93
  • TJ Jiskra Zruč n.S.
94
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
95
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
96
  • SK Petřín Plzeň
97
  • SKK Vedra Slatina
98
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
99
  • Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem
  • TJ Náchod (Host klub - 1. polovina MS)
  • TJ Náchod (Host klub - 2. polovina MS)
100
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
101
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
  • AKK Brno, z.s. (Host klub - 1. polovina MS - TD)
  • AKK Brno, z.s. (Host klub - 2. polovina MS - TD)
102
  • Billard Club Ponětovice z.s.
103
  • 1. Karambol klub Chomutov
104
  • TJ Sokol Hodonín
105
  • Kulečník Prostějov, z.s.
106
  • Kulečník Prostějov, z.s.
107
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
108
  • Billiard Club Havířov, z.s.
  • Billiard club Bohumín z.s. (Host klub - 1. polovina MS)
  • Billiard club Bohumín z.s. (Host klub - 2. polovina MS)
109
  • SKK Vedra Slatina
110
  • SKK Vedra Slatina
111
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
112
  • TJ Billiard Club Most z.s.
113
  • Billiard Club Havířov, z.s.
114
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
115
  • Billiard Club Havířov, z.s.
116
  • DTJ Holice
117
  • BC Poruba z.s.
  • Billiard Club Ostrava, z.s. (Host klub - 1. polovina MS)
  • Billiard Club Ostrava, z.s. (Host klub - 2. polovina MS)
118
  • TJ Billiard Club Most z.s.
119
  • Sportovní klub Karambol Praha
  • Billiard club Kladno (Host klub - 1. polovina ZS)
  • Billiard club Kladno (Host klub - 2. polovina ZS)
120
  • Vital Sports z.s.
121
  • BC Kroměříž z.s.
122
  • TJ Sokol Žižkov
123
  • SK Billard Centrum Praha
124
  • Billard Club Ponětovice z.s.
125
  • TJ Sokol Hodonín
126
  • TJ Náchod
127
  • AKK Brno, z.s.
128
  • TJ Náchod
129
  • SK Billard Centrum Praha
130
  • Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
131
  • TJ Starý Harcov Liberec
132
  • TJ Billiard Club Most z.s.
133
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
134
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
135
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
136
  • TJ Start Újezdeček z.s.
  • BC LakoPlast spolek (Host klub - 1. polovina MS)
  • BC LakoPlast spolek (Host klub - 2. polovina MS)
  • BC LakoPlast spolek (Host klub - 1. polovina ZS)
  • BC LakoPlast spolek (Host klub - 2. polovina ZS)
137
  • TJ Start Újezdeček z.s.
138
  • KK DD Dolní Dunajovice, z.s.
139
  • 1. Karambol klub Chomutov
140
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
141
  • Kulečníkový klub Zlín z.s.
142
  • TJ Start Újezdeček z.s.
143
  • TJ Sokol Otnice
144
  • Kulečník Prostějov, z.s.
145
  • Billiard Club Havířov, z.s.
146
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
147
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
148
  • Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem
  • TJ Lokomotiva Trutnov (Host klub - 1. polovina MS)
  • TJ Lokomotiva Trutnov (Host klub - 2. polovina MS)
149
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
150
  • TJ Sokol Žižkov
151
  • Kulečník Prostějov, z.s.
152
  • TJ Jiskra Zruč n.S.
153
  • Billard Club Ponětovice z.s.
  • AKK Brno, z.s. (Host klub - 1. polovina ZS - 3B)
  • AKK Brno, z.s. (Host klub - 2. polovina ZS - 3B)
154
  • SK Billard Centrum Praha
155
  • AKK Brno, z.s.
156
  • Billard Club Ponětovice z.s.
157
  • BC LakoPlast spolek
158
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
159
  • AKK Brno, z.s.
160
  • SK Petřín Plzeň
161
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
162
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
163
  • TJ Lokomotiva Trutnov
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club (Host klub - 1. polovina MS - 3B)
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club (Host klub - 2. polovina MS - 3B)
164
  • BC Nové Město na Moravě
165
  • SK Billiard Žarošice
166
  • Billiard club Bohumín z.s.
167
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
168
  • Billiard Club Krnov
169
  • TJ Start Újezdeček z.s.
170
  • Kulečník Prostějov, z.s.
171
  • SK Billard Centrum Praha
172
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
173
  • TJ Sokol Hodonín
174
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
175
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
176
  • TJ Sokol Hradec Králové
177
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
178
  • TJ Sokol Hradec Králové
179
  • AKK Brno, z.s.
180
  • BC VÍTKOV Prague s.r.o
181
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
182
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
183
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
184
  • BC LakoPlast spolek
185
  • K.P.K. Vyškov
186
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
187
  • SK Billard Centrum Praha
188
  • Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
189
  • Billiard club Kladno
190
  • TJ Sokol Hradec Králové
191
  • TJ Billiard Club Most z.s.
192
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
193
  • Kulečníkový klub Zlín z.s.
194
  • DTJ Holice
195
  • Billiard club Kladno
  • Sportovní klub Karambol Praha (Host klub - 1. polovina MS - TD)
  • Sportovní klub Karambol Praha (Host klub - 2. polovina MS - TD)
196
  • TJ Sokol Žižkov
197
  • TJ Sokol Hodonín
198
  • SK Billiard Žarošice
199
  • Kulečník Prostějov, z.s.
200
  • BC LakoPlast spolek
201
  • Billiard Club Krnov
202
  • Lokomotiva Pardubice
203
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
204
  • Vital Sports z.s.
205
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
206
  • Billiard Club Havířov, z.s.
207
  • TJ Sokol Plzeň
208
  • TJ Sokol Žižkov
209
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
210
  • TJ Billiard Club Most z.s.
211
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
212
  • TJ Sokol Žižkov
213
  • AKK Brno, z.s.
214
  • TJ Náchod
215
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
216
  • Sportovní klub Karambol Praha
217
  • BC LakoPlast spolek
218
  • TJ Náchod
219
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
220
  • Billiard club Kladno
221
  • TJ Sokol Žižkov
222
  • BC LakoPlast spolek
223
  • Vital Sports z.s.
224
  • Kulečník Prostějov, z.s.
225
  • SK Billiard Žarošice
226
  • Billiard club Bohumín z.s.
227
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
228
  • DTJ Holice
229
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
230
  • SK Billiard Žarošice
231
  • SK Billiard Žarošice
232
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
233
  • Billiard Club Havířov, z.s.
234
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
235
  • BC Kroměříž z.s.
236
  • TJ BOPO Třebíč
237
  • TJ Sokol Hodonín
238
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
239
  • Billiard club Kladno
240
  • TJ BOPO Třebíč
241
  • Vital Sports z.s.
242
  • Biliardový klub karambol MIŠO Žilina
243
  • BC LakoPlast spolek
244
  • BC LakoPlast spolek
245
  • TJ Dioss Nýřany
246
  • TJ Sokol Žižkov
247
  • TJ Dioss Nýřany
248
  • TJ Starý Harcov Liberec
249
  • 1. Karambol klub Chomutov
250
  • TJ Lokomotiva Trutnov
251
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
252
  • DTJ Holice
253
  • Billiard club Kladno
254
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
255
  • Lokomotiva Pardubice
256
  • Billiard club Kladno
257
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
258
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
259
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
260
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
261
  • Vital Sports z.s.
262
  • Billiard Club Havířov, z.s.
263
  • TJ Sokol Žižkov
264
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
265
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
266
  • BC LakoPlast spolek
267
  • TJ Billiard Club Most z.s.
268
  • TJ Sokol Hradec Králové
269
  • Billiard Club Havířov, z.s.
270
  • TJ Sokol Žižkov
271
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
272
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
273
  • SK Billiard Žarošice
274
  • Billiard club Bohumín z.s.
275
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
276
  • 1. Karambol klub Chomutov
277
  • K.P.K. Vyškov
278
  • TJ Billiard Club Most z.s.
279
  • Billard Club Ponětovice z.s.
280
  • TJ Sokol Žižkov
281
  • BC LakoPlast spolek
282
  • BC LakoPlast spolek
283
  • BC VÍTKOV Prague s.r.o
284
  • 1. Karambol klub Chomutov
285
  • BC Poruba z.s.
286
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
287
  • BC Poruba z.s.
288
  • Kulečníkový klub Zlín z.s.
289
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
  • DTJ Holice (Host klub - 1. polovina MS - TD)
  • DTJ Holice (Host klub - 2. polovina MS - TD)
290
  • Lokomotiva Pardubice
291
  • 1. Karambol klub Chomutov
292
  • TJ Billiard Club Most z.s.
293
  • TJ BOPO Třebíč
294
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
295
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
  • DTJ Holice (Host klub - 1. polovina MS - TD)
  • DTJ Holice (Host klub - 2. polovina MS - TD)
296
  • Billiard club Bohumín z.s.
297
  • K.P.K. Vyškov
298
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
299
  • 1. Karambol klub Chomutov
300
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
301
  • TJ Dioss Nýřany
302
  • Billiard club Kladno
303
  • TJ Dioss Nýřany
304
  • SK Petřín Plzeň
305
  • TJ Sokol Žižkov
306
  • SKK Vedra Slatina
307
  • Billiard Club Havířov, z.s.
308
  • SK Billiard Žarošice
309
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
310
  • BC Nové Město na Moravě
311
  • SKK Vedra Slatina
312
  • TJ Sokol Hodonín
313
  • TJ Sokol Hodonín
314
  • TJ Sokol Otnice
315
  • TJ Sokol Otnice
316
  • TJ Sokol Žižkov
317
  • TJ Sokol Hodonín
318
  • 1. Karambol klub Chomutov
319
  • TJ Start Újezdeček z.s.
320
  • TJ Sokol Plzeň
321
  • TJ Sokol Hradec Králové
322
  • Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
323
  • SKK Vedra Slatina
324
  • TJ Sokol Hodonín
325
  • Sportovní klub Karambol Praha
326
  • 1. Karambol klub Chomutov
327
  • TJ Sokol Žižkov
328
  • TJ Sokol Hradec Králové
329
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
330
  • Vital Sports z.s.
331
  • Billiard Club Havířov, z.s.
332
  • TJ Billiard Club Most z.s.
333
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
334
  • Kulečník Prostějov, z.s.
335
  • Sportovní klub Karambol Praha
336
  • TJ Tesla Pardubice
337
  • TJ BOPO Třebíč
338
  • TJ Lokomotiva Trutnov
339
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
340
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
341
  • TJ Sokol Žižkov
342
  • Billiard club Kladno
343
  • TJ Sokol Žižkov
344
  • TJ Tesla Pardubice
345
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
346
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
347
  • Billiard Club Havířov, z.s.
348
  • TJ Sokol Otnice
349
  • Billard Club Ponětovice z.s.
350
  • TJ Sokol Otnice
351
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
352
  • Vital Sports z.s.
353
  • SKK Vedra Slatina
354
  • TJ Náchod
355
  • SK Petřín Plzeň
356
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
357
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
358
  • BC Kroměříž z.s.
359
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
360
  • BILLARD CLUB Olomouc, z.s.
361
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
362
  • AKK Brno, z.s.
363
  • TJ Sokol Plzeň
364
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
365
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
366
  • Billiard club Kladno
367
  • SK Petřín Plzeň
368
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
369
  • AKK Brno, z.s.
370
  • TJ Jiskra Zruč n.S.
371
  • SK Petřín Plzeň
372
  • Billiard Club Havířov, z.s.
373
  • BC Nové Město na Moravě
374
  • Lokomotiva Pardubice
375
  • BC Kroměříž z.s.
376
  • TJ Billiard Club Most z.s.
377
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
378
  • TJ Náchod
379
  • SK Billiard Žarošice
380
  • K.P.K. Vyškov
381
  • BC Poruba z.s.
382
  • TJ BOPO Třebíč
383
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
384
  • TJ Tesla Pardubice
385
  • TJ Sokol Žižkov
386
  • TJ Sokol Otnice
387
  • BC Kroměříž z.s.
388
  • BC Poruba z.s.
389
  • K.P.K. Vyškov
390
  • TJ Sokol Otnice
391
  • SKK Vedra Slatina
392
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
393
  • Billiard club Kladno
394
  • Billiard club Bohumín z.s.
395
  • TJ Sokol Žižkov
396
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
397
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
398
  • DTJ Holice
399
  • Kulečník Prostějov, z.s.
400
  • 1. Karambol klub Chomutov
401
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
402
  • TJ Sokol Plzeň
403
  • SK Petřín Plzeň
404
  • Vital Sports z.s.
405
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
406
  • 1. Karambol klub Chomutov
407
  • TJ Billiard Club Most z.s.
408
  • TJ Start Újezdeček z.s.
409
  • Billiard club Bohumín z.s.
410
  • TJ Náchod
411
  • SK Petřín Plzeň
412
  • TJ Tesla Pardubice
413
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
414
  • K.P.K. Vyškov
415
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
416
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
417
  • SK Billard Centrum Praha
418
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
419
  • BC LakoPlast spolek
420
  • TJ Náchod
421
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
422
  • BC LakoPlast spolek
423
  • Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
424
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
425
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
426
  • Sportovní klub Karambol Praha
427
  • Sportovní klub Karambol Praha
428
  • Billard Club Ponětovice z.s.
429
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
430
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
431
  • TJ Billiard Club Most z.s.
432
  • TJ Tesla Pardubice
433
  • Billiard Club Havířov, z.s.
434
  • Billiard Club Havířov, z.s.
  • Billiard club Bohumín z.s. (Host klub - 1. polovina MS)
  • Billiard club Bohumín z.s. (Host klub - 2. polovina MS)
435
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
436
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
437
  • DTJ Holice
438
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
439
  • SK Billiard Žarošice
440
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
441
  • K.P.K. Vyškov
442
  • TJ Lokomotiva Trutnov
443
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
444
  • BC Kroměříž z.s.
445
  • TJ Sokol Plzeň
446
  • Lokomotiva Pardubice
447
  • BC LakoPlast spolek
448
  • 1. Karambol klub Chomutov
449
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
450
  • TJ Sokol Hodonín
451
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
452
  • TJ Náchod
453
  • Billiard club Bohumín z.s.
454
  • Sportovní klub Karambol Praha
455
  • K.P.K. Vyškov
456
  • BC Kroměříž z.s.
457
  • SK Petřín Plzeň
458
  • TJ Sokol Hradec Králové
459
  • Vital Sports z.s.
460
  • Vital Sports z.s.
461
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
462
  • TJ Sokol Plzeň
463
  • TJ Dioss Nýřany
464
  • Billiard club Kladno
  • Sportovní klub Karambol Praha (Host klub - 1. polovina MS - TD)
  • Sportovní klub Karambol Praha (Host klub - 2. polovina MS - TD)
465
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
466
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
467
  • Vital Sports z.s.
468
  • TJ Dioss Nýřany
469
  • Billiard Club Krnov
470
  • SK Billard Centrum Praha
471
  • Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou (Host klub - 2. polovina MS)
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou (Host klub - 1. polovina ZS - 3B)
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou (Host klub - 2. polovina ZS - 3B)
472
  • Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
473
  • TJ Dioss Nýřany
474
  • TJ Starý Harcov Liberec
475
  • SKK Vedra Slatina
476
  • BC Poruba z.s.
477
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
478
  • SKK Vedra Slatina
479
  • BC LakoPlast spolek
480
  • Billiard Club Havířov, z.s.
481
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
482
  • TJ Náchod
483
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
484
  • TJ Sokol Žižkov
485
  • TJ Lokomotiva Trutnov
486
  • Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
487
  • Kulečníkový klub Zlín z.s.
488
  • TJ Sokol Otnice
489
  • TJ Lokomotiva Trutnov
490
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
491
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
  • TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou (Host klub - 1. polovina MS - 3B)
  • TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou (Host klub - 2. polovina MS - 3B)
492
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
493
  • TJ Jiskra Zruč n.S.
494
  • SK Billiard Žarošice
495
  • SK Billard Centrum Praha
496
  • Biliardový klub karambol MIŠO Žilina
497
  • Billard Club Ponětovice z.s.
  • AKK Brno, z.s. (Host klub - 1. polovina ZS - 3B)
  • AKK Brno, z.s. (Host klub - 2. polovina ZS - 3B)
498
  • BC LakoPlast spolek
499
  • TJ Tesla Pardubice
500
  • Lokomotiva Pardubice
501
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
502
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
503
  • Billiard club Kladno
  • Sportovní klub Karambol Praha (Host klub - 1. polovina MS - TD)
  • Sportovní klub Karambol Praha (Host klub - 2. polovina MS - TD)
504
  • TJ Sokol Otnice
505
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
506
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
507
  • Kulečníkový klub Zlín z.s.
508
  • TJ Starý Harcov Liberec
509
  • Billiard club Kladno
510
  • TJ Sokol Žižkov
511
  • TJ Sokol Hodonín
512
  • Billard Club Ponětovice z.s.
  • AKK Brno, z.s. (Host klub - 1. polovina ZS - 3B)
  • AKK Brno, z.s. (Host klub - 2. polovina ZS - 3B)
513
  • TJ BOPO Třebíč
514
  • Sportovní klub Karambol Praha
515
  • TJ Náchod
516
  • TJ Náchod
517
  • Billiard club Kladno
518
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
519
  • Billiard Club Havířov, z.s.
520
  • AKK Brno, z.s.
521
  • Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
522
  • AKK Brno, z.s.
  • BC Nové Město na Moravě (Host klub - 1. polovina MS)
  • BC Nové Město na Moravě (Host klub - 2. polovina MS)
523
  • Billiard club Bohumín z.s.
524
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
525
  • Vital Sports z.s.
526
  • TJ Sokol Žižkov
527
  • Billiard club Kladno
528
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
529
  • SK Billiard Žarošice
530
  • SKK Vedra Slatina
531
  • BC LakoPlast spolek
532
  • Sportovní klub Karambol Praha
533
  • Billiard club Bohumín z.s.
534
  • TJ Sokol Žižkov
535
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
536
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
537
  • K.P.K. Vyškov
538
  • Billiard Club Havířov, z.s.
539
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
540
  • BC VÍTKOV Prague s.r.o
541
  • Řipská Billiard club
  • TJ Sokol Žižkov (Host klub - 1. polovina ZS)
  • TJ Sokol Žižkov (Host klub - 2. polovina ZS)
542
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
543
  • Lokomotiva Pardubice
544
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
545
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
546
  • TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
547
  • SK Billard Centrum Praha
548
  • TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
549
  • TJ Sokol Plzeň
550
  • TJ Sokol Žižkov
551
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
552
  • TJ Dioss Nýřany
553
  • DTJ Holice
554
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
555
  • BC Kroměříž z.s.
556
  • TJ Sokol Žižkov
557
  • TJ Sokol Hradec Králové
558
  • KK DD Dolní Dunajovice, z.s.
559
  • TJ Sokol Hradec Králové
560
  • TJ Billiard Club Most z.s.
561
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
562
  • TJ Sokol Hradec Králové
563
  • BC Kroměříž z.s.
564
  • BC Kroměříž z.s.
565
  • BC LakoPlast spolek
566
  • Lokomotiva Pardubice
567
  • SK Billard Tábor
  • TJ Sokol Žižkov (Host klub - 1. polovina ZS)
  • TJ Sokol Žižkov (Host klub - 2. polovina ZS)
568
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
569
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
570
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
571
  • Billard Club Ponětovice z.s.
572
  • Vital Sports z.s.
573
  • Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
574
  • TJ Sokol Hodonín
575
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
576
  • Kulečník Prostějov, z.s.
577
  • TJ Sokol Hradec Králové
578
  • Sportovní klub Karambol Praha