Turnaje
ČMBSČeská republika (10)
VS MČR KÁDR 47/2 14. 10. 2016, 16.30 – 16. 10. 2016, 16.00 Kulečník Prostějov, z.s. | Závodní stůl | Kádr 47/2 | Česká republika |
VS MČR KÁDR 71/2 4. 11. 2016, 18.00 – 6. 11. 2016, 15.00 BC LakoPlast spolek | Závodní stůl | Kádr 71/2 | Česká republika |
VS MČR JEDNOBAND 18. 11. 2016, 16.00 – 20. 11. 2016, 15.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Závodní stůl | Jednoband | Česká republika |
VS MČR TROJBAND D2 14. 1. 2017, 10.00 – 15. 1. 2017, 16.00 AKK Brno, z.s. | Závodní stůl | Družstvo [2] | Trojband | Česká republika |
MS MČR KÁDR 52/1 14. 1. 2017, 14.00 – 15. 1. 2017, 14.00 BC LakoPlast spolek | Malý stůl | Kádr 52/1 | Česká republika |
MS MČR JEDNOBAND 11. 2. 2017, 10.00 – 12. 2. 2017, 17.00 TJ Sokol Žižkov | Malý stůl | Jednoband | Česká republika |
VS MČR TROJBAND 30. 3. 2017, 12.00 – 2. 4. 2017, 18.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Závodní stůl | Trojband | Česká republika |
MS MČR KÁDR 52/2 6. 5. 2017, 11.00 – 7. 5. 2017, 16.00 Kulečník Prostějov, z.s. | Malý stůl | Kádr 52/2 | Česká republika |
MS MČR TROJBAND 20. 5. 2017, 12.00 – 21. 5. 2017, 16.00 TJ Slovan Broumov SK Billiard Club | Malý stůl | Trojband | Česká republika |
MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA 3. 6. 2017, 11.00 – 4. 6. 2017, 15.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Malý stůl | Družstvo [3] | Trojband | Česká republika |
ČMBSSeverní Čechy (3)
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 29. 4. 2017, 10.00 – 29. 4. 2017, 22.00 TJ Sokol Žižkov | Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 30. 4. 2017, 11.00 – 30. 4. 2017, 21.00 Sportovní klub Karambol Praha | Malý stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 20. 5. 2017, 09.00 – 20. 5. 2017, 22.00 SK Petřín Plzeň | Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy |
ČMBSStřední Čechy (3)
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 29. 4. 2017, 10.00 – 29. 4. 2017, 22.00 TJ Sokol Žižkov | Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 30. 4. 2017, 11.00 – 30. 4. 2017, 21.00 Sportovní klub Karambol Praha | Malý stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 20. 5. 2017, 09.00 – 20. 5. 2017, 22.00 SK Petřín Plzeň | Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy |
ČMBSVýchodní Čechy (9)
Přebor VČO 3B VS 14. 4. 2017, 09.00 – 14. 4. 2017, 18.00 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou | Závodní stůl | Trojband | Východní Čechy |
Přebor VČO 3.třída volná 22. 4. 2017, 09.00 – 22. 4. 2017, 18.00 SKK Dvůr Králové nad Labem z.s. | Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy |
Přebor VČO 2.třída volná 22. 4. 2017, 09.00 – 22. 4. 2017, 18.00 Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí | Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy |
Přebor VČO 1.třída volná 23. 4. 2017, 09.00 – 23. 4. 2017, 18.00 SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru | Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy |
Přebor VČO 3.třída kádr 29. 4. 2017, 09.00 – 29. 4. 2017, 18.00 TJ Sokol Hradec Králové | Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy |
Přebor VČO 1.třída kádr 29. 4. 2017, 09.00 – 29. 4. 2017, 18.00 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou | Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy |
Přebor VČO 2.třída kádr 30. 4. 2017, 09.00 – 30. 4. 2017, 18.00 SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru | Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy |
Přebor VČO 1.třída 1B 6. 5. 2017, 09.00 – 6. 5. 2017, 18.00 TJ Sokol Hradec Králové | Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy |
Přebor VČO 3B MS 13. 5. 2017, 09.00 – 13. 5. 2017, 18.00 TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou | Malý stůl | Trojband | Východní Čechy |
ČMBSZápadní Čechy (3)
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 29. 4. 2017, 10.00 – 29. 4. 2017, 22.00 TJ Sokol Žižkov | Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 30. 4. 2017, 11.00 – 30. 4. 2017, 21.00 Sportovní klub Karambol Praha | Malý stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy |
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 20. 5. 2017, 09.00 – 20. 5. 2017, 22.00 SK Petřín Plzeň | Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy |
ČMBSJižní Morava (8)
1. JM turnaj v 3B na VS 19. 11. 2016, 10.00 – 19. 11. 2016, 23.50 AKK Brno, z.s. | Závodní stůl | Trojband | Jižní Morava |
2. JM turnaj v 3B na VS 11. 2. 2017, 10.00 – 11. 2. 2017, 20.00 AKK Brno, z.s. | Závodní stůl | Trojband | Jižní Morava |
Přebor 2. a 3. třídy volná 8. 4. 2017, 10.00 – 8. 4. 2017, 22.00 Billard Club Ponětovice z.s. | Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava |
Oblastní přebor VH 8. 4. 2017, 10.00 – 8. 4. 2017, 20.00 Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou | Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava |
Přebor 2. a 3. třídy v kádru 52/2 9. 4. 2017, 10.00 – 9. 4. 2017, 20.00 Billard Club Ponětovice z.s. | Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava |
Oblastní přebor 1B 9. 4. 2017, 10.00 – 9. 4. 2017, 20.00 Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou | Malý stůl | Jednoband | Jižní Morava |
Oblastní přebor v trojbandu 6. 5. 2017, 10.00 – 6. 5. 2017, 20.00 SK Billiard Žarošice | Malý stůl | Trojband | Jižní Morava |
Oblastní přebor v kádru 52/2 7. 5. 2017, 10.00 – 7. 5. 2017, 20.00 SK Billiard Žarošice | Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava |
ČMBSSeverní Morava (5)
Oblastní přebor jednotlivci 25. 2. 2017, 10.00 – 26. 2. 2017, 16.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Závodní stůl | Trojband | Severní Morava |
Oblastní přebor jednotlivci 1B 13. 5. 2017, 10.00 – 14. 5. 2017, 16.00 Vital Sports z.s. | Malý stůl | Jednoband | Severní Morava |
Oblastní přebor Kádr 52/2 27. 5. 2017, 10.00 – 27. 5. 2017, 20.00 Billiard club Bohumín z.s. | Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Morava |
Oblastní přebor v 3B 10. 6. 2017, 10.00 – 10. 6. 2017, 20.00 Vital Sports z.s. | Malý stůl | Trojband | Severní Morava |
Krajský přebor v K 47/2 24. 6. 2017, 10.00 – 24. 6. 2017, 00.00 Vital Sports z.s. | Závodní stůl | Kádr 47/2 | Severní Morava |
ČMBSStřední Morava (4)
Oblastní přebor jednotlivci 3. 12. 2016, 09.00 – 3. 12. 2016, 18.00 BC Kroměříž z.s. | Malý stůl | Volná hra | Střední Morava |
Oblastní přebor jednotlivci 26. 2. 2017, 09.00 – 26. 2. 2017, 20.00 Kulečník Prostějov, z.s. | Malý stůl | Kádr 52/2 | Střední Morava |
Oblastní přebor jednotlivci 12. 3. 2017, 09.00 – 12. 3. 2017, 18.00 Kulečníkový klub Zlín z.s. | Malý stůl | Jednoband | Střední Morava |
Oblastní přebor jednotlivci 8. 4. 2017, 09.00 – 8. 4. 2017, 18.00 Kulečník Prostějov, z.s. | Malý stůl | Trojband | Střední Morava |
KLADNOČeská republika (1)
Kafoun cup 22. 7. 2017, 12.00 – 22. 7. 2017, 23.00 | Malý stůl | Trojband | Česká republika |
PONĚTOVICEČeská republika (1)
2. PONĚTOVICKÝ TROJBAND 22. 4. 2017, 10.00 – 23. 4. 2017, 16.00 | Malý stůl | Trojband | Česká republika, Česká republika |
ŘIPSKÁČeská republika (2)
Vánoční turnaj 2016 18. 12. 2016, 11.00 – 18. 12. 2016, 21.00 | Malý stůl | Trojband | Česká republika |
Došťouch sezóny 2016/2017 24. 6. 2017, 11.00 – 24. 6. 2017, 21.00 | Malý stůl | Trojband | Česká republika |
CEBEvropa (4)
Coupe d'Europe Classic Teams Final 7. 4. 2017, 16.00 – 9. 4. 2017, 18.00 | Závodní stůl | Družstvo [3] | Kádr 47/2, Jednoband, Kádr 71/2 | Evropa |
European Cup Final Club Team (Porto, POR) 9. 6. 2017, 00.00 | Závodní stůl | Družstvo [n] | Trojband | Evropa |
European Ladies Cup (Rosmalen, NED) 16. 6. 2017, 00.00 | Závodní stůl | Trojband | Evropa |
European Ladies Cup (Rosmalen, NED) 16. 6. 2017, 00.00 | Závodní stůl | Volná hra | Evropa |
UMBSvět (14)
World Cup (Bursa, TUR) 1. 2. 2016, 00.00 | Závodní stůl | Trojband | Svět |
Worldchampionship National Teams (Viersen, GER) 18. 2. 2016, 00.00 | Závodní stůl | Družstvo [n] | Trojband | Svět |
World Cup (Luxor, EGY) 27. 3. 2016, 00.00 | Závodní stůl | Trojband | Svět |
World Cup (Ho Chi Minh, VIE) 16. 5. 2016, 00.00 | Závodní stůl | Trojband | Svět |
World Cup (Porto, POR) 18. 7. 2016, 00.00 | Závodní stůl | Trojband | Svět |
Verhoeven Open Tournament 2016 1. 8. 2016, 00.00 | Závodní stůl | Trojband | Svět |
World Championship Ladies (Guri, KOR) 25. 8. 2016, 00.00 | Závodní stůl | Trojband | Svět |
World Cup (Guri, KOR) 29. 8. 2016, 00.00 | Závodní stůl | Trojband | Svět |
World Cup (La Baule, FRA) 24. 10. 2016, 00.00 | Závodní stůl | Trojband | Svět |
LG U+Cup 3-Cushion Masters 2016 8. 11. 2016, 00.00 | Závodní stůl | Trojband | Svět |
World Championship (Bordeaux, FRA) 15. 11. 2016, 00.00 | Závodní stůl | Trojband | Svět |
Lausanne Billard Masters 2016 2. 12. 2016, 00.00 | Závodní stůl | Trojband | Svět |
World Junior Championship (Hurghada, EGY) 8. 12. 2016, 00.00 | Závodní stůl | Trojband | Svět |
World Cup (Hurghada, EGY) 11. 12. 2016, 00.00 | Závodní stůl | Trojband | Svět |