User
New userChange password

Šnyta Radek

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
27497 / 1141 | 5 | 50.435
0.741
61.35800000 %
24 / 45 | 4 | 3

14. 9. 2019, 15.00 | Both Michael | ZS 3B I. LIGA
0.5330
21 / 50 | 3 | 3

15. 9. 2019, 11.00 | Kováč Aladar | ZS 3B I. LIGA
0.4202
16 / 40 | 3

24. 9. 2019, 17.00 | Szczeponiec Roman | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4000
10 / 35 | 2

24. 9. 2019, 18.15 | Čaněcký Patrik | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.2850
15 / 50 | 2 | 1

5. 10. 2019, 14.00 | Smotlacha Miroslav | ZS 3B I. LIGA
0.3000
17 / 50 | 2 | 1

6. 10. 2019, 11.00 | Jiříček Petr | ZS 3B I. LIGA
0.3400
9 / 40 | 2 | 1

8. 10. 2019, 17.00 | Najzar Petr | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.2252
22 / 40 | 4 | 3

8. 10. 2019, 18.15 | Kudlík Vlastimil | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.5502
23 / 50 | 3 | 2

19. 10. 2019, 14.30 | Truhlář Jan | ZS 3B I. LIGA
0.4602
22 / 50 | 4 | 2

20. 10. 2019, 12.30 | Janata Jan | ZS 3B I. LIGA
0.4400
20 / 40 | 2 | 1

6. 11. 2019, 17.00 | Ležák Václav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.5002
8 / 40 | 2 | 1

6. 11. 2019, 18.15 | Líška Antonín ml. | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.2000
20 / 40 | 4 | 2

20. 11. 2019, 17.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.5002
17 / 40 | 4 | 2

20. 11. 2019, 18.15 | Mikurda Dalibor | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4252
23 / 31 | 3 | 3

3. 12. 2019, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.7410
15 / 38 | 2 | 2

3. 12. 2019, 18.15 | Bača Miroslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3940
27 / 41 | 5 | 5

7. 12. 2019, 14.00 | Přeček Jiří | ZS 3B I. LIGA
0.6580
20 / 40 | 3 | 3

19. 12. 2019, 17.00 | Szczeponiec Roman | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.5002
17 / 40 | 2 | 2

19. 12. 2019, 18.15 | Čaněcký Patrik | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4252
28 / 50 | 3 | 3

4. 1. 2020, 15.00 | Both Michael | ZS 3B I. LIGA
0.5602
26 / 50 | 4 | 3

5. 1. 2020, 11.00 | Košťál Kamil | ZS 3B I. LIGA
0.5202
14 / 40 | 2 | 2

15. 1. 2020, 17.00 | Karkoška Roman | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3502
17 / 40 | 3 | 2

15. 1. 2020, 18.15 | Cakl Marek | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4250
18 / 40 | 4 | 2

28. 1. 2020, 17.00 | Najzar Petr | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4502
13 / 40 | 4 | 1

28. 1. 2020, 18.15 | Kudlík Vlastimil | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3252
20 / 31 | 3 | 3

1. 2. 2020, 15.30 | Bača Libor | ZS 3B I. LIGA
0.6450
15 / 50 | 4 | 3

2. 2. 2020, 12.30 | Stehlík František | ZS 3B I. LIGA
0.3002

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
25371 / 875 | 50.424
0.725
54.96300000 %
16 / 40 | 4

8. 9. 2018, 11.30 | Ručka Damián | SM 3B ZS D2
0.4000
13 / 40 | 3

8. 9. 2018, 14.30 | Líška Antonín ml. | SM 3B ZS D2
0.3252
11 / 40 | 2

8. 9. 2018, 16.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B ZS D2
0.2750
18 / 40 | 4

8. 9. 2018, 17.30 | Kudlík Vlastimil | SM 3B ZS D2
0.4502
16 / 40 | 2

7. 10. 2018, 14.30 | Ručka Damián | SM 3B ZS D2
0.4002
17 / 40 | 3

7. 10. 2018, 16.00 | Koky Dušan | SM 3B ZS D2
0.4250
10 / 27 | 2

18. 11. 2018, 16.00 | Dvořáček Jan | SM 3B ZS D2
0.3700
7 / 25 | 3

24. 11. 2018, 10.00 | Najzar Petr | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.2802
8 / 25 | 4

24. 11. 2018, 12.00 | Peter Jaroslav | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.3200
10 / 15 | 3

24. 11. 2018, 14.00 | Dunaj Mojmír | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.6660
5 / 23 | 1

24. 11. 2018, 15.30 | Koky Dušan | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.2170
0

24. 11. 2018, 16.30 | Ručka Damián | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
2
19 / 40 | 3

26. 1. 2019, 12.15 | Purkyt Tomáš | ZS 3B I. LIGA
0.4752
18 / 40 | 3

26. 1. 2019, 15.40 | Mondšpígl Tomáš | ZS 3B I. LIGA
0.4502
23 / 40 | 5

27. 1. 2019, 12.30 | Roček Josef | ZS 3B I. LIGA
0.5752
25 / 40 | 4

2. 2. 2019, 10.00 | Bača Miroslav | SM 3B ZS D2
0.6252
15 / 40 | 3

2. 2. 2019, 11.30 | Bača Miroslav | SM 3B ZS D2
0.3752
11 / 40 | 1

2. 2. 2019, 13.00 | Koky Dušan | SM 3B ZS D2
0.2750
19 / 40 | 4

23. 2. 2019, 17.30 | Hajný David | ZS 3B I. LIGA
0.4752
24 / 40 | 5

2. 3. 2019, 16.00 | Cakl Marek | SM 3B ZS D2
0.6002
14 / 40 | 3

10. 3. 2019, 14.00 | Líška Antonín ml. | ZS 3B I. LIGA
0.3500
15 / 40 | 3

10. 3. 2019, 15.30 | Šlechta Jan | ZS 3B I. LIGA
0.3750
29 / 40 | 5

18. 5. 2019, 15.30 | Dvořáček Jan | SM 3B ZS D2
0.7252
10 / 40 | 2

8. 6. 2019, 16.00 | Cakl Marek | SM 3B ZS D2
0.2500
18 / 40 | 3

8. 6. 2019, 17.30 | Ležák Václav | SM 3B ZS D2
0.4502

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
789 / 188 | 40.473
0.640
55.62500000 %
9 / 23 | 2

6. 1. 2018, 10.45 | Přeček Jiří | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.3910
13 / 25 | 3

6. 1. 2018, 13.45 | Stareček Vladimír | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.5200
16 / 25 | 3

6. 1. 2018, 16.45 | Ručka Damián | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.6402
11 / 30 | 2

24. 3. 2018, 11.30 | Ostruszka Petr | Přebor oblasti ZS 3B dvojic
0.3660
12 / 30 | 3

24. 3. 2018, 13.30 | Vintrocha Richard | Přebor oblasti ZS 3B dvojic
0.4000
11 / 25 | 3

24. 3. 2018, 15.30 | Gazdoš Ivo | Přebor oblasti ZS 3B dvojic
0.4400
17 / 30 | 4

24. 3. 2018, 17.30 | Bača Tomáš | Přebor oblasti ZS 3B dvojic
0.5660

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
329 / 80 | 40.362
0.600
58.00000000 %
15 / 25 | 4

25. 2. 2017, 13.00 | Peter Jaroslav | Oblastní přebor jednotlivci
0.6002
4 / 25 | 1

25. 2. 2017, 15.15 | Švejda Branislav | Oblastní přebor jednotlivci
0.1600
10 / 30 | 2

25. 2. 2017, 16.00 | Stareček Pavel | Oblastní přebor jednotlivci
0.3330

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
25329 / 892 | 40.368
0.666
46.33800000 %
11 / 40 | 2

17. 10. 2015, 13.00 | Chytil Rudolf | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2750
15 / 33 | 3

17. 10. 2015, 17.30 | Galíček Zdeněk | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4540
16 / 40 | 3

18. 10. 2015, 13.00 | Ručka Damián | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4002
15 / 40 | 2

18. 10. 2015, 17.30 | Ostruszka Petr | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3750
13 / 40 | 2

18. 10. 2015, 19.00 | Stareček Vladimír | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3250
11 / 40 | 2

21. 11. 2015, 10.00 | Šlechta Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2750
12 / 40 | 2

21. 11. 2015, 14.30 | Barbořík Jiří | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3000
13 / 40 | 3

21. 11. 2015, 16.00 | Vala Miroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3250
15 / 40 | 2

5. 12. 2015, 13.00 | Barbořík Jiří | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3750
16 / 40 | 3

5. 12. 2015, 17.30 | Vala Miroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4002
14 / 21 | 2

5. 12. 2015, 19.00 | Bača Miroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.6660
5 / 23 | 1

6. 12. 2015, 11.30 | Bača Miroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2170
16 / 40 | 3

6. 12. 2015, 13.00 | Přeček Jiří | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4000
12 / 40 | 3

6. 12. 2015, 17.30 | Bača Tomáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3000
16 / 30 | 4

5. 2. 2016, 20.00 | Přeček Jiří | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.5330
11 / 30 | 3

5. 2. 2016, 21.00 | Přeček Jiří | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.3660
15 / 40 | 2

5. 3. 2016, 13.00 | Chytil Rudolf | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3751
10 / 24 | 2

5. 3. 2016, 17.30 | Galíček Zdeněk | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4160
14 / 30 | 3

12. 3. 2016, 10.00 | Andrejovský Robert | Přebor Severní Morava - VS Trojband
0.4662
12 / 22 | 3

12. 3. 2016, 11.00 | Bača Miroslav | Přebor Severní Morava - VS Trojband
0.5450
20 / 40 | 3

12. 3. 2016, 15.00 | Koky Dušan | Přebor Severní Morava - VS Trojband
0.5002
13 / 39 | 2

12. 3. 2016, 17.00 | Bača Miroslav | Přebor Severní Morava - VS Trojband
0.3330
10 / 40 | 3

12. 3. 2016, 19.00 | Vintrocha Richard | Přebor Severní Morava - VS Trojband
0.2500
10 / 40 | 2

16. 4. 2016, 10.00 | Koky Dušan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2500
14 / 40 | 2

16. 4. 2016, 13.00 | Kolder Milan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3502

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
563 / 180 | 30.350
0.500
42.00000000 %
19 / 40 | 3

11. 10. 2014, 11.30 | Coufalík Ivo | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4750
12 / 40 | 2

11. 10. 2014, 14.30 | Nenál Jiří | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3002
9 / 40 | 1

22. 11. 2014, 10.00 | Ostruszka Petr | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2250
13 / 26 | 2

22. 11. 2014, 13.00 | Přeček Jiří | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5000
10 / 34 | 1

22. 11. 2014, 16.00 | Masár Stanislav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2940

2012/2013

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
441 / 120 | 40.341
0.433
62.12120000 %
11 / 30 | 2

24. 11. 2012, 10.00 | Čaněcký Patrik | OPEN TOUR 3B | 2.OPEN TOUR 3B
0.3660
13 / 30 | 4

24. 11. 2012, 11.00 | Šlechta Jan | OPEN TOUR 3B | 2.OPEN TOUR 3B
0.4330
7 / 30 | 1

5. 4. 2013, 16.00 | Váša Marek | OPEN TOUR 3B | 4.OPEN TOUR 3B
0.2330
10 / 30 | 2

5. 4. 2013, 16.00 | Markup Petr | OPEN TOUR 3B | 4.OPEN TOUR 3B
0.3330

Malý stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
24592 / 887 | 8 | 50.667
1.071
82.22220000 %
25 / 40 | 4 | 2

25. 9. 2019, 17.00 | Antoni Jiří | SM 3B D3 1. Třída
0.6252
23 / 40 | 3 | 2

25. 9. 2019, 18.00 | Richter Ladislav | SM 3B D3 1. Třída
0.5752
19 / 40 | 2 | 2

25. 9. 2019, 19.00 | Vítek Pavel | SM 3B D3 1. Třída
0.4752
24 / 40 | 5 | 3

9. 10. 2019, 17.00 | Kocián Jan | SM 3B D3 1. Třída
0.6000
25 / 40 | 3 | 2

9. 10. 2019, 18.00 | Onderka Heřman | SM 3B D3 1. Třída
0.6250
16 / 40 | 2 | 2

9. 10. 2019, 19.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B D3 1. Třída
0.4000
24 / 40 | 4 | 3

23. 10. 2019, 17.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B D3 1. Třída
0.6002
24 / 24 | 3 | 2

23. 10. 2019, 18.00 | Křístek Martin | SM 3B D3 1. Třída
1.0000
22 / 40 | 4 | 3

23. 10. 2019, 19.00 | Najzar Petr | SM 3B D3 1. Třída
0.5502
13 / 21 | 5 | 2

13. 11. 2019, 17.00 | Bača Miroslav | SM 3B D3 1. Třída
0.6190
24 / 40 | 3 | 2

13. 11. 2019, 18.00 | Cebula Tomáš | SM 3B D3 1. Třída
0.6000
22 / 40 | 4 | 3

13. 11. 2019, 19.00 | Hok Dalibor | SM 3B D3 1. Třída
0.5500
26 / 40 | 2

27. 11. 2019, 17.00 | Ručka Damián | SM 3B D3 1. Třída
0.6500
26 / 40 | 3

27. 11. 2019, 18.00 | Koky Dušan | SM 3B D3 1. Třída
0.6502
30 / 35 | 5

27. 11. 2019, 19.00 | Polášek Bohumil | SM 3B D3 1. Třída
0.8572
30 / 28 | 4 | 3

18. 12. 2019, 17.00 | Vítek Pavel | SM 3B D3 1. Třída
1.0712
28 / 40 | 4 | 4

18. 12. 2019, 18.00 | Kramarz Daniel | SM 3B D3 1. Třída
0.7002
30 / 33 | 5 | 5

18. 12. 2019, 19.00 | Richter Ladislav | SM 3B D3 1. Třída
0.9092
28 / 40 | 3 | 3

8. 1. 2020, 17.00 | Kocián Jan | SM 3B D3 1. Třída
0.7002
30 / 36 | 8 | 2

8. 1. 2020, 18.00 | Onderka Heřman | SM 3B D3 1. Třída
0.8331
30 / 40 | 3 | 3

8. 1. 2020, 19.00 | Elbl Jiří | SM 3B D3 1. Třída
0.7502
27 / 30 | 4 | 3

5. 2. 2020, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B D3 1. Třída
0.9000
23 / 40 | 3 | 3

5. 2. 2020, 18.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B D3 1. Třída
0.5752
23 / 40 | 3 | 2

5. 2. 2020, 19.00 | Najzar Petr | SM 3B D3 1. Třída
0.5752

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
45981 / 1512 | 80.648
1.200
77.36590000 %
19 / 40 | 3

19. 9. 2018, 17.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. Třída
0.4750
16 / 40 | 3

19. 9. 2018, 18.00 | Meca Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.4000
30 / 32 | 5

19. 9. 2018, 19.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. Třída
0.9372
22 / 40 | 5

3. 10. 2018, 17.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
0.5502
26 / 40 | 5

3. 10. 2018, 18.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. Třída
0.6500
30 / 25 | 6

3. 10. 2018, 19.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
1.2002
21 / 40 | 2

31. 10. 2018, 17.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. Třída
0.5250
30 / 27 | 5

31. 10. 2018, 18.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
1.1112
27 / 40 | 6

31. 10. 2018, 19.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
0.6752
21 / 40 | 3

14. 11. 2018, 17.00 | Hájek Jiří | SM 3B 1. Třída
0.5252
9 / 18 | 3

14. 11. 2018, 18.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.5000
26 / 40 | 4

14. 11. 2018, 19.00 | Hok Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.6502
25 / 40 | 4

5. 12. 2018, 17.00 | Držík Jan | SM 3B 1. Třída
0.6250
18 / 40 | 5

5. 12. 2018, 18.00 | Karkoška Roman | SM 3B 1. Třída
0.4502
20 / 40 | 2

5. 12. 2018, 19.00 | Cakl Marek | SM 3B 1. Třída
0.5002
7 / 15 | 2

29. 12. 2018, 09.55 | Kudlík Vlastimil | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.4660
12 / 11 | 3

29. 12. 2018, 12.25 | Nutil Jiří | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
1.0902
5 / 15 | 2

29. 12. 2018, 14.05 | Matoušek Zdeněk | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.3330
12 / 15 | 3

29. 12. 2018, 15.20 | Ibolya Karel | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.8002
16 / 19 | 5

29. 12. 2018, 17.30 | Stareček Pavel | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.8420
30 / 37 | 7

2. 1. 2019, 17.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.8102
28 / 40 | 6

2. 1. 2019, 18.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. Třída
0.7002
24 / 40 | 2

2. 1. 2019, 19.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B 1. Třída
0.6001
11 / 40 | 2

9. 1. 2019, 17.00 | Vítek Pavel | SM 3B 1. Třída
0.2750
19 / 40 | 2

9. 1. 2019, 18.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. Třída
0.4750
22 / 40 | 6

9. 1. 2019, 19.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. Třída
0.5502
28 / 40 | 4

23. 1. 2019, 17.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. Třída
0.7002
30 / 36 | 5

23. 1. 2019, 18.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
0.8332
30 / 35 | 5

23. 1. 2019, 19.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.8572
30 / 29 | 8

27. 2. 2019, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
1.0342
21 / 40 | 3

27. 2. 2019, 18.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
0.5252
30 / 29 | 3

27. 2. 2019, 19.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. Třída
1.0342
29 / 40 | 4

6. 3. 2019, 17.00 | Hok Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.7252
25 / 29 | 3

6. 3. 2019, 18.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.8620
22 / 40 | 3

6. 3. 2019, 19.00 | Wieczorek Jan | SM 3B 1. Třída
0.5502
15 / 40 | 2

20. 3. 2019, 17.00 | Držík Jan | SM 3B 1. Třída
0.3750
26 / 40 | 4

20. 3. 2019, 18.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. Třída
0.6502
23 / 40 | 4

20. 3. 2019, 19.00 | Cakl Marek | SM 3B 1. Třída
0.5752
30 / 30 | 4

10. 4. 2019, 17.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. Třída
1.0002
22 / 40 | 4

10. 4. 2019, 18.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.5500
23 / 40 | 3

10. 4. 2019, 19.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B 1. Třída
0.5750
16 / 30 | 3

13. 4. 2019, 11.00 | Peter Jaroslav | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.5330
20 / 30 | 4

13. 4. 2019, 12.00 | Wieczorek Jan | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.6662
21 / 28 | 2

13. 4. 2019, 15.00 | Bača Miroslav | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.7500
14 / 22 | 5

13. 4. 2019, 17.00 | Křístek Martin | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.6360

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
166 / 20 | 153.30
3.30
33.00000000 %
66 / 20 | 15

19. 4. 2018, 17.00 | Szczeponek Pavel | SM TD 1. Třída
3.302

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141 / 20 | 102.05
2.05
27.33330000 %
41 / 20 | 10

19. 4. 2018, 18.10 | Szczeponek Pavel | SM TD 1. Třída
2.050

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141 / 20 | 52.05
2.05
68.33330000 %
41 / 20 | 5

19. 4. 2018, 19.00 | Szczeponek Pavel | SM TD 1. Třída
2.050

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
591173 / 1852 | 110.633
1.111
70.36590000 %
29 / 40 | 7

4. 10. 2017, 17.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. Třída
0.7250
20 / 40 | 4

4. 10. 2017, 18.00 | Meca Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.5002
26 / 40 | 3

4. 10. 2017, 19.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. Třída
0.6502
17 / 35 | 3

18. 10. 2017, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.4850
23 / 40 | 3

18. 10. 2017, 18.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. Třída
0.5752
24 / 40 | 4

18. 10. 2017, 19.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
0.6002
14 / 35 | 2

1. 11. 2017, 17.00 | Přeček Jiří | SM 3B 1. Třída
0.4000
19 / 35 | 2

1. 11. 2017, 18.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. Třída
0.5420
30 / 27 | 5

1. 11. 2017, 19.00 | Líška Antonín ml. | SM 3B 1. Třída
1.1112
25 / 39 | 3

18. 11. 2017, 10.00 | Švejda Branislav | SM 3B 1. Třída
0.6410
30 / 35 | 4

18. 11. 2017, 11.00 | Kováč Juraj | SM 3B 1. Třída
0.8572
15 / 40 | 5

18. 11. 2017, 12.00 | Švejda Ivan | SM 3B 1. Třída
0.3752
17 / 40 | 2

18. 11. 2017, 14.00 | Švejda Ivan | SM 3B 1. Třída
0.4250
24 / 40 | 3

18. 11. 2017, 14.00 | Kováč Juraj | SM 3B 1. Třída
0.6000
29 / 40 | 4

18. 11. 2017, 14.00 | Švejda Branislav | SM 3B 1. Třída
0.7252
23 / 40 | 4

29. 11. 2017, 17.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. Třída
0.5752
24 / 40 | 3

29. 11. 2017, 18.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. Třída
0.6002
30 / 36 | 4

29. 11. 2017, 19.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
0.8332
21 / 40 | 3

10. 1. 2018, 17.00 | Vičík Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.5252
30 / 33 | 4

10. 1. 2018, 18.00 | Andrejovský Robert | SM 3B 1. Třída
0.9092
0 | 0

10. 1. 2018, 19.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. Třída
02
14 / 40 | 2

10. 1. 2018, 19.00 | Vičík Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.3502
20 / 38 | 3

21. 2. 2018, 17.00 | Dvořáček Jan | SM 3B 1. Třída
0.5260
22 / 40 | 3

21. 2. 2018, 18.00 | Onderka Heřman | SM 3B 1. Třída
0.5500
30 / 29 | 11

21. 2. 2018, 19.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B 1. Třída
1.0342
19 / 28 | 3

7. 3. 2018, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.6780
29 / 40 | 3

7. 3. 2018, 18.00 | Cebula Tomáš | SM 3B 1. Třída
0.7252
30 / 37 | 5

7. 3. 2018, 19.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. Třída
0.8102
24 / 40 | 3

21. 3. 2018, 18.00 | Šimíček Lukáš | SM 3B 1. Třída
0.6002
29 / 40 | 4

21. 3. 2018, 18.00 | Líška Antonín ml. | SM 3B 1. Třída
0.7252
30 / 37 | 3

21. 3. 2018, 19.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. Třída
0.8102
22 / 30 | 3

31. 3. 2018, 11.00 | Hajný Radim | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.7330
19 / 30 | 4

31. 3. 2018, 12.00 | Hok Dalibor | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.6332
17 / 19 | 4

31. 3. 2018, 15.00 | Bača Miroslav | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.8940
21 / 30 | 4

31. 3. 2018, 17.00 | Křístek Martin | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.7002
18 / 30 | 3

31. 3. 2018, 18.00 | Hajný Radim | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.6002
18 / 28 | 3

31. 3. 2018, 20.00 | Bača Miroslav | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.6420
27 / 40 | 4

11. 4. 2018, 17.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
0.6750
19 / 40 | 3

11. 4. 2018, 18.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.4750
30 / 33 | 6

11. 4. 2018, 19.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. Třída
0.9092
29 / 40 | 4

25. 4. 2018, 17.00 | Szczeponek Pavel | SM 3B 1. Třída
0.7252
30 / 39 | 3

25. 4. 2018, 18.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. Třída
0.7692
0

25. 4. 2018, 19.00 | Vičík Jaroslav | SM 3B 1. Třída
2
14 / 28 | 4

18. 5. 2018, 17.15 | Andrejovský Miroslav | MČR TROJBAND D3 MS
0.5000
21 / 35 | 4

19. 5. 2018, 13.00 | Fibinger Jan | MČR TROJBAND D3 MS
0.6000
19 / 35 | 4

19. 5. 2018, 15.30 | Uher Miroslav ml. | MČR TROJBAND D3 MS
0.5420
16 / 18 | 3

19. 5. 2018, 16.45 | Aleš Jan | MČR TROJBAND D3 MS
0.8880
6 / 12 | 2

30. 6. 2018, 12.15 | Soukup Roman | Došťouch sezóny 2017/2018
0.5002
6 / 12 | 2

30. 6. 2018, 13.55 | Mucha Dalibor | Došťouch sezóny 2017/2018
0.5002
3 / 12 | 1

30. 6. 2018, 14.45 | Hok Dalibor | Došťouch sezóny 2017/2018
0.2500
9 / 12 | 3

30. 6. 2018, 18.05 | Stareček Vladimír | Došťouch sezóny 2017/2018
0.7502
11 / 15 | 2

30. 6. 2018, 20.10 | Daněk Josef | Došťouch sezóny 2017/2018
0.7332
6 / 10 | 2

30. 6. 2018, 21.50 | Gazdoš Ivo | Došťouch sezóny 2017/2018
0.6000
14 / 30 | 4

28. 7. 2018, 13.00 | Hok Dalibor | HD 2
0.4662
15 / 30 | 4

28. 7. 2018, 14.30 | Peter Jaroslav | HD 2
0.5000
13 / 30 | 3

28. 7. 2018, 16.00 | Najzar Petr | HD 2
0.4332
21 / 30 | 4

28. 7. 2018, 20.30 | Stareček Vladimír | HD 2
0.7000
15 / 30 | 4

29. 7. 2018, 10.45 | Hájek Jiří | HD 2
0.5002
17 / 30 | 4

29. 7. 2018, 13.45 | Pešta Martin | HD 2
0.5660

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
40823 / 1302 | 60.632
1.250
71.25540000 %
20 / 40 | 2

12. 10. 2016, 17.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. třída
0.5002
30 / 37 | 3

12. 10. 2016, 18.00 | Vaněk Petr | SM 3B 1. třída
0.8102
30 / 40 | 4

12. 10. 2016, 19.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. třída
0.7502
30 / 27 | 5

2. 11. 2016, 17.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. třída
1.1112
23 / 40 | 5

2. 11. 2016, 18.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. třída
0.5752
16 / 28 | 4

2. 11. 2016, 19.00 | Šimíček Lukáš | SM 3B 1. třída
0.5710
28 / 40 | 5

16. 11. 2016, 17.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. třída
0.7002
22 / 40 | 4

16. 11. 2016, 18.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. třída
0.5502
15 / 40 | 3

16. 11. 2016, 19.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B 1. třída
0.3750
21 / 28 | 5

23. 11. 2016, 17.00 | Stareček Vladimír | SM 3B 1. třída
0.7500
13 / 37 | 2

23. 11. 2016, 19.00 | Hyšperský Jindř. | SM 3B 1. třída
0.3510
14 / 28 | 3

14. 12. 2016, 17.00 | Přeček Jiří | SM 3B 1. třída
0.5000
5 / 17 | 2

14. 12. 2016, 18.00 | Popeňažník Lukáš | SM 3B 1. třída
0.2940
10 / 18 | 2

14. 12. 2016, 19.00 | Šlechta Jan | SM 3B 1. třída
0.5550
14 / 27 | 2

21. 12. 2016, 17.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. třída
0.5180
28 / 40 | 3

21. 12. 2016, 18.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. třída
0.7000
22 / 40 | 3

21. 12. 2016, 19.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. třída
0.5501
26 / 40 | 6

18. 1. 2017, 17.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. třída
0.6502
12 / 31 | 3

18. 1. 2017, 18.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. třída
0.3870
20 / 40 | 5

18. 1. 2017, 19.00 | Ševeček Milan | SM 3B 1. třída
0.5002
30 / 40 | 6

25. 1. 2017, 17.00 | Andrejovský Robert | SM 3B 1. třída
0.7502
16 / 26 | 3

25. 1. 2017, 18.00 | Majewski Václav | SM 3B 1. třída
0.6150
29 / 31 | 4

25. 1. 2017, 19.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. třída
0.9350
25 / 40 | 4

15. 2. 2017, 17.00 | Humeňanský František | SM 3B 1. třída
0.6252
27 / 40 | 3

15. 2. 2017, 18.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. třída
0.6752
23 / 40 | 3

15. 2. 2017, 19.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. třída
0.5752
27 / 40 | 5

22. 2. 2017, 17.00 | Šimíček Lukáš | SM 3B 1. třída
0.6750
30 / 40 | 3

22. 2. 2017, 18.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. třída
0.7502
16 / 40 | 2

22. 2. 2017, 19.00 | Žabenský Zbyněk | SM 3B 1. třída
0.4002
10 / 8 | 3

15. 3. 2017, 17.00 | Popeňažník Lukáš | SM 3B 1. třída
1.2500
16 / 22 | 4

15. 3. 2017, 18.00 | Šlechta Jan | SM 3B 1. třída
0.7270
23 / 40 | 3

15. 3. 2017, 19.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. třída
0.5752
24 / 40 | 5

22. 3. 2017, 17.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. třída
0.6002
30 / 33 | 6

22. 3. 2017, 18.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. třída
0.9092
28 / 40 | 4

22. 3. 2017, 19.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. třída
0.7002
13 / 20 | 3

10. 6. 2017, 10.40 | Hajný Radim | Oblastní přebor v 3B
0.6501
15 / 19 | 4

10. 6. 2017, 11.20 | Dvořáček Jan | Oblastní přebor v 3B
0.7890
12 / 20 | 3

10. 6. 2017, 14.00 | Kudlík Vlastimil | Oblastní přebor v 3B
0.6002
13 / 20 | 4

10. 6. 2017, 16.00 | Ostruszka Petr | Oblastní přebor v 3B
0.6502
17 / 25 | 4

10. 6. 2017, 16.40 | Bača Miroslav | Oblastní přebor v 3B
0.6800

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
43898 / 1538 | 80.583
1.142
69.07690000 %
26 / 40 | 4

7. 10. 2015, 17.00 | Kramarz Daniel | SM - 3B 1. třída
0.6500
14 / 40 | 6

7. 10. 2015, 18.00 | Dunaj Radim | SM - 3B 1. třída
0.3502
18 / 37 | 4

7. 10. 2015, 19.00 | Kuchař Karel | SM - 3B 1. třída
0.4860
20 / 40 | 3

21. 10. 2015, 18.00 | Kolder Milan | SM - 3B 1. třída
0.5002
23 / 40 | 4

21. 10. 2015, 18.00 | Šimíček Lukáš | SM - 3B 1. třída
0.5750
19 / 40 | 3

21. 10. 2015, 18.00 | Ručka Damián | SM - 3B 1. třída
0.4752
23 / 40 | 3

18. 11. 2015, 17.00 | Kováč Aladar | SM - 3B 1. třída
0.5752
18 / 40 | 3

18. 11. 2015, 18.00 | Žabenský Zbyněk | SM - 3B 1. třída
0.4502
18 / 40 | 3

18. 11. 2015, 19.00 | Koky Dušan | SM - 3B 1. třída
0.4502
27 / 40 | 5

25. 11. 2015, 18.00 | Hyšperský Jindř. | SM - 3B 1. třída
0.6751
28 / 40 | 5

25. 11. 2015, 18.00 | Rypka Jan | SM - 3B 1. třída
0.7001
8 / 40 | 2

25. 11. 2015, 18.00 | Majewski Václav | SM - 3B 1. třída
0.2000
30 / 35 | 4

2. 12. 2015, 17.00 | Merva Petr | SM - 3B 1. třída
0.8572
17 / 16 | 3

2. 12. 2015, 18.00 | Bača Miroslav | SM - 3B 1. třída
1.0620
28 / 40 | 5

2. 12. 2015, 19.00 | Vintrocha Richard | SM - 3B 1. třída
0.7002
30 / 37 | 4

9. 1. 2016, 11.00 | Andrejovský Robert | Přebor Severní Morava - MS Trojband
0.8102
6 / 16 | 4

9. 1. 2016, 13.00 | Stareček Vladimír | Přebor Severní Morava - MS Trojband
0.3750
25 / 40 | 4

9. 1. 2016, 14.00 | Merva Petr | Přebor Severní Morava - MS Trojband
0.6252
15 / 40 | 3

9. 1. 2016, 16.00 | Bača Tomáš | Přebor Severní Morava - MS Trojband
0.3750
17 / 40 | 3

13. 1. 2016, 17.00 | Skořupa Rostislav | SM - 3B 1. třída
0.4250
25 / 40 | 3

13. 1. 2016, 18.00 | Meca Miroslav | SM - 3B 1. třída
0.6252
16 / 40 | 3

13. 1. 2016, 19.00 | Kocián Jan | SM - 3B 1. třída
0.4002
15 / 40 | 2

27. 1. 2016, 17.00 | Ručka Damián | SM - 3B 1. třída
0.3752
16 / 40 | 3

27. 1. 2016, 18.00 | Kolder Milan | SM - 3B 1. třída
0.4000
30 / 35 | 4

27. 1. 2016, 19.00 | Šimíček Lukáš | SM - 3B 1. třída
0.8572
27 / 40 | 3

17. 2. 2016, 17.00 | Kováč Aladar | SM - 3B 1. třída
0.6752
30 / 38 | 3

17. 2. 2016, 18.00 | Ševeček Milan | SM - 3B 1. třída
0.7892
22 / 40 | 3

17. 2. 2016, 19.00 | Koky Dušan | SM - 3B 1. třída
0.5502
21 / 40 | 4

24. 2. 2016, 17.00 | Andrejovský Robert | SM - 3B 1. třída
0.5250
8 / 23 | 2

24. 2. 2016, 18.00 | Majewski Václav | SM - 3B 1. třída
0.3470
27 / 40 | 6

24. 2. 2016, 19.00 | Rypka Jan | SM - 3B 1. třída
0.6752
30 / 32 | 8

27. 2. 2016, 10.00 | Švejda Branislav | SM - 3B 1. třída
0.9372
26 / 40 | 3

27. 2. 2016, 11.00 | Švejda Ivan | SM - 3B 1. třída
0.6502
22 / 40 | 3

27. 2. 2016, 12.00 | Kováč Juraj | SM - 3B 1. třída
0.5502
28 / 40 | 6

27. 2. 2016, 14.00 | Švejda Ivan | SM - 3B 1. třída
0.7002
28 / 40 | 3

27. 2. 2016, 15.00 | Švejda Branislav | SM - 3B 1. třída
0.7002
19 / 40 | 6

27. 2. 2016, 16.00 | Kováč Juraj | SM - 3B 1. třída
0.4750
12 / 22 | 4

2. 3. 2016, 17.00 | Bača Miroslav | SM - 3B 1. třída
0.5450
29 / 40 | 3

2. 3. 2016, 18.00 | Kezsely Radim | SM - 3B 1. třída
0.7252
16 / 40 | 4

2. 3. 2016, 19.00 | Merva Petr | SM - 3B 1. třída
0.4002
16 / 25 | 3

20. 5. 2016, 22.45 | Andrejovský Miroslav | MS MČR Trojband - 3B
0.6400
16 / 14 | 8

21. 5. 2016, 13.45 | Galíček Zdeněk | MS MČR Trojband - 3B
1.1420
9 / 8 | 5

21. 5. 2016, 16.15 | Hájek Radovan | MS MČR Trojband - 3B
1.1250

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3155 / 60 | 102.58
3.20
25.83330000 %
47 / 20 | 9

29. 1. 2015, 17.00 | Antoni Jiří | 1. třída TD Severní Morava
2.350
64 / 20 | 10

10. 2. 2015, 17.00 | Gavelek Josef | 1. třída TD Severní Morava
3.202
44 / 20 | 8

14. 4. 2015, 17.00 | Kulich Libor | 1. třída TD Severní Morava
2.200

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3179 / 60 | 162.98
4.40
39.77780000 %
40 / 20 | 8

29. 1. 2015, 17.00 | Antoni Jiří | 1. třída TD Severní Morava
2.000
88 / 20 | 16

10. 2. 2015, 17.00 | Grosoš Jan | 1. třída TD Severní Morava
4.402
51 / 20 | 11

14. 4. 2015, 17.00 | Venglář Pavel | 1. třída TD Severní Morava
2.552

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
350 / 40 | 71.25
1.30
27.77780000 %
24 / 20 | 4

29. 1. 2015, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída TD Severní Morava
1.200
26 / 20 | 7

10. 2. 2015, 17.00 | Gavelek Josef | 1. třída TD Severní Morava
1.302
0

14. 4. 2015, 17.00 | Buchtík Martin | 1. třída TD Severní Morava
2

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
27546 / 947 | 60.576
0.958
67.40740000 %
17 / 40 | 3

5. 11. 2014, 17.00 | Hajný Radim | 3B Severní Morava
0.4250
21 / 40 | 4

5. 11. 2014, 17.00 | Ručka Damián | 3B Severní Morava
0.5252
22 / 40 | 2

5. 11. 2014, 17.00 | Kováč Aladar | 3B Severní Morava
0.5502
15 / 40 | 2

6. 12. 2014, 10.00 | Švejda Branislav | 3B Severní Morava
0.3750
23 / 24 | 3

6. 12. 2014, 10.00 | Kováč Juraj | 3B Severní Morava
0.9580
18 / 40 | 4

6. 12. 2014, 10.00 | Švejda Ivan | 3B Severní Morava
0.4500
26 / 40 | 6

6. 12. 2014, 14.00 | Švejda Ivan | 3B Severní Morava
0.6502
29 / 35 | 4

6. 12. 2014, 14.00 | Švejda Branislav | 3B Severní Morava
0.8280
22 / 39 | 3

6. 12. 2014, 14.00 | Kováč Juraj | 3B Severní Morava
0.5640
25 / 40 | 3

14. 1. 2015, 17.00 | Kezsely Radim | 3B Severní Morava
0.6250
22 / 40 | 3

14. 1. 2015, 17.00 | Bača Tomáš | 3B Severní Morava
0.5500
21 / 25 | 6

14. 1. 2015, 17.00 | Bača Miroslav | 3B Severní Morava
0.8400
22 / 40 | 3

28. 1. 2015, 00.00 | Rypka Jan | 3B Severní Morava
0.5500
11 / 19 | 3

28. 1. 2015, 00.00 | Gazdoš Ivo | 3B Severní Morava
0.5780
17 / 25 | 3

28. 1. 2015, 00.00 | Hyšperský Jindř. | 3B Severní Morava
0.6800
21 / 40 | 5

11. 3. 2015, 17.00 | Hajný Radim | 3B Severní Morava
0.5252
25 / 40 | 3

11. 3. 2015, 17.00 | Šimíček Lukáš | 3B Severní Morava
0.6252
14 / 40 | 2

11. 3. 2015, 17.00 | Ručka Damián | 3B Severní Morava
0.3502
19 / 40 | 3

28. 3. 2015, 10.00 | Cibulka Jan | SM - Přebor jednotlivců 3B
0.4752
13 / 19 | 4

28. 3. 2015, 10.00 | Stareček Vladimír | SM - Přebor jednotlivců 3B
0.6840
10 / 21 | 4

28. 3. 2015, 10.00 | Gazdoš Ivo | SM - Přebor jednotlivců 3B
0.4760
30 / 39 | 3

8. 4. 2015, 17.00 | Hok Dalibor | 3B Severní Morava
0.7692
26 / 40 | 4

8. 4. 2015, 17.00 | Habr Jiří | 3B Severní Morava
0.6502
15 / 24 | 4

8. 4. 2015, 17.00 | Bača Miroslav | 3B Severní Morava
0.6250
17 / 40 | 3

22. 4. 2015, 17.00 | Cibulka Jan | 3B Severní Morava
0.4252
26 / 37 | 4

22. 4. 2015, 17.00 | Majewski Václav | 3B Severní Morava
0.7020
19 / 40 | 4

22. 4. 2015, 17.00 | Rypka Jan | 3B Severní Morava
0.4750

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
163 / 20 | 153.15
3.15
31.50000000 %
63 / 20 | 15

7. 1. 2014, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída Severní Morava
3.152

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
134 / 20 | 61.70
1.70
22.66670000 %
34 / 20 | 6

7. 1. 2014, 17.00 | Lipský Jan | 1. třída Severní Morava
1.700

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4163 / 80 | 122.03
2.90
71.80620000 %
45 / 20 | 7

7. 1. 2014, 17.00 | Lipský Jan | 1. třída Severní Morava
2.252
33 / 20 | 6

31. 5. 2014, 10.00 | Pryszcz Tadeáš | SM přebor - 1B
1.650
58 / 20 | 12

31. 5. 2014, 11.00 | Tvrdoň Rudolf | SM přebor - 1B
2.902
27 / 20 | 4

31. 5. 2014, 14.00 | Kováč Aladar | SM přebor - 1B
1.350

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
37751 / 1287 | 60.583
1.000
67.65770000 %
30 / 40 | 5

19. 10. 2013, 10.00 | Ďuriš Karol | 3B 1. třída Severní Morava
0.7502
9 / 34 | 3

19. 10. 2013, 11.00 | Švejda Branislav | 3B 1. třída Severní Morava
0.2640
21 / 40 | 4

19. 10. 2013, 12.00 | Kováč Juraj | 3B 1. třída Severní Morava
0.5250
11 / 40 | 2

19. 10. 2013, 14.00 | Švejda Branislav | 3B 1. třída Severní Morava
0.2750
22 / 40 | 5

30. 10. 2013, 17.00 | Kocián Jan | 3B 1. třída Severní Morava
0.5502
17 / 40 | 3

30. 10. 2013, 17.00 | Gavel Martin | 3B 1. třída Severní Morava
0.4250
24 / 40 | 4

30. 10. 2013, 17.00 | Kuchař Karel | 3B 1. třída Severní Morava
0.6000
29 / 40 | 5

13. 11. 2013, 17.00 | Bielko Jan | 3B 1. třída Severní Morava
0.7252
20 / 40 | 3

13. 11. 2013, 17.00 | Kuchař Karel | 3B 1. třída Severní Morava
0.5000
29 / 40 | 4

13. 11. 2013, 17.00 | Kocián Jan | 3B 1. třída Severní Morava
0.7252
30 / 30 | 6

11. 12. 2013, 17.00 | Hyšperský Jindř. | 3B 1. třída Severní Morava
1.0002
30 / 31 | 3

11. 12. 2013, 17.00 | Rypka Jan | 3B 1. třída Severní Morava
0.9672
6 / 12 | 2

11. 12. 2013, 17.00 | Gazdoš Ivo | 3B 1. třída Severní Morava
0.5000
19 / 37 | 3

15. 1. 2014, 17.00 | Hyšperský Jindř. | 3B 1. třída Severní Morava
0.5130
26 / 40 | 5

15. 1. 2014, 17.00 | Majewski Václav | 3B 1. třída Severní Morava
0.6502
25 / 40 | 4

15. 1. 2014, 17.00 | Rypka Jan | 3B 1. třída Severní Morava
0.6252
23 / 40 | 3

12. 2. 2014, 17.00 | Dvořáček Jan | 3B 1. třída Severní Morava
0.5752
30 / 40 | 3

12. 2. 2014, 17.00 | Kocián Jan | 3B 1. třída Severní Morava
0.7502
23 / 32 | 3

12. 2. 2014, 17.00 | Kuchař Karel | 3B 1. třída Severní Morava
0.7180
9 / 23 | 2

15. 2. 2014, 10.00 | Ostruszka Petr | Přebor SM v trojbandu
0.3910
7 / 15 | 2

15. 2. 2014, 10.00 | Gazdoš Ivo | Přebor SM v trojbandu
0.4660
18 / 22 | 4

15. 2. 2014, 10.00 | Masár Stanislav | Přebor SM v trojbandu
0.8180
14 / 40 | 3

15. 2. 2014, 10.00 | Peter Jaroslav | Přebor SM v trojbandu
0.3502
11 / 40 | 2

22. 2. 2014, 10.00 | Ďuriš Karol | 3B 1. třída Severní Morava
0.2750
20 / 40 | 3

22. 2. 2014, 10.00 | Kováč Juraj | 3B 1. třída Severní Morava
0.5000
25 / 40 | 3

22. 2. 2014, 14.00 | Ďuriš Karol | 3B 1. třída Severní Morava
0.6252
25 / 40 | 3

22. 2. 2014, 14.00 | Kováč Juraj | 3B 1. třída Severní Morava
0.6252
21 / 40 | 3

22. 2. 2014, 14.00 | Švejda Branislav | 3B 1. třída Severní Morava
0.5250
19 / 36 | 3

26. 2. 2014, 17.00 | Kuchař Karel | 3B 1. třída Severní Morava
0.5270
22 / 31 | 3

26. 2. 2014, 17.00 | Kocián Jan | 3B 1. třída Severní Morava
0.7090
24 / 40 | 4

26. 2. 2014, 17.00 | Humeňanský František | 3B 1. třída Severní Morava
0.6002
20 / 33 | 3

26. 3. 2014, 17.00 | Rypka Jan | 3B 1. třída Severní Morava
0.6060
26 / 40 | 3

26. 3. 2014, 17.00 | Majewski Václav | 3B 1. třída Severní Morava
0.6500
16 / 19 | 3

26. 3. 2014, 17.00 | Gazdoš Ivo | 3B 1. třída Severní Morava
0.8420
1 / 16 | 1

9. 4. 2014, 17.00 | Gazdoš Ivo | 3B 1. třída Severní Morava
0.0620
24 / 36 | 2

9. 4. 2014, 17.00 | Majewski Václav | 3B 1. třída Severní Morava
0.6660
25 / 40 | 4

9. 4. 2014, 17.00 | Rypka Jan | 3B 1. třída Severní Morava
0.6250

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2116 / 40 | 192.90
3.10
29.00000000 %
54 / 20 | 19

24. 1. 2013, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1.třída Severní Morava
2.702
62 / 20 | 17

5. 3. 2013, 17.00 | Vintrocha Richard | 1.třída Severní Morava
3.102

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2142 / 40 | 163.55
4.05
47.33330000 %
61 / 20 | 12

24. 1. 2013, 17.00 | Janoš Daniel | 1.třída Severní Morava
3.052
81 / 20 | 16

5. 3. 2013, 17.00 | Vintrocha Richard | 1.třída Severní Morava
4.050

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
395 / 60 | 91.58
1.85
52.77780000 %
37 / 20 | 7

6. 11. 2012, 20.30 | Vintrocha Richard | 1.třída Severní Morava
1.852
30 / 20 | 9

24. 1. 2013, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1.třída Severní Morava
1.502
28 / 20 | 7

5. 3. 2013, 17.00 | Nutil Jiří | 1.třída Severní Morava
1.402

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
27454 / 1007 | 50.450
0.833
56.04940000 %
12 / 30 | 2

14. 11. 2012, 17.00 | Ostruszka Petr | 3B 1.třída Severní Morava
0.4000
22 / 40 | 4

14. 11. 2012, 17.00 | Kuchař Karel | 3B 1.třída Severní Morava
0.5502
13 / 38 | 2

14. 11. 2012, 17.00 | Dvořáček Jan | 3B 1.třída Severní Morava
0.3420
22 / 40 | 3

24. 11. 2012, 13.00 | Ručka Damián | 3B 1.třída Severní Morava
0.5502
20 / 40 | 5

24. 11. 2012, 13.00 | Hrneček Jan | 3B 1.třída Severní Morava
0.5001
10 / 40 | 3

24. 11. 2012, 13.00 | Minařík Pavel | 3B 1.třída Severní Morava
0.2500
19 / 40 | 3

28. 11. 2012, 17.00 | Slezák Jan | 3B 1.třída Severní Morava
0.4752
19 / 40 | 2

28. 11. 2012, 18.00 | Bielko Jan | 3B 1.třída Severní Morava
0.4752
9 / 40 | 2

28. 11. 2012, 19.00 | Kramarz Daniel | 3B 1.třída Severní Morava
0.2250
13 / 40 | 2

19. 1. 2013, 10.00 | Švejda Branislav | 3B 1.třída Severní Morava
0.3250
11 / 40 | 3

19. 1. 2013, 14.00 | Kubiš Peter | 3B 1.třída Severní Morava
0.2750
30 / 36 | 4

19. 1. 2013, 14.00 | Švejda Branislav | 3B 1.třída Severní Morava
0.8332
11 / 40 | 2

19. 1. 2013, 14.00 | Kováč Juraj | 3B 1.třída Severní Morava
0.2750
10 / 31 | 2

20. 2. 2013, 17.00 | Gazdoš Ivo | 3B 1.třída Severní Morava
0.3220
22 / 40 | 4

20. 2. 2013, 17.00 | Buchtík Martin | 3B 1.třída Severní Morava
0.5500
16 / 40 | 2

20. 2. 2013, 17.00 | Rypka Jan | 3B 1.třída Severní Morava
0.4000
2 / 7 | 1

6. 3. 2013, 17.00 | Hájek Radovan | 3B 1.třída Severní Morava
0.2850
22 / 40 | 3

6. 3. 2013, 17.00 | Skořupa Rostislav | 3B 1.třída Severní Morava
0.5500
30 / 37 | 5

6. 3. 2013, 17.00 | Ostruszka Petr | 3B 1.třída Severní Morava
0.8101
19 / 40 | 2

20. 3. 2013, 17.00 | Kocián Jan | 3B 1.třída Severní Morava
0.4750
18 / 40 | 4

20. 3. 2013, 17.00 | Kramarz Daniel | 3B 1.třída Severní Morava
0.4502
10 / 40 | 2

20. 3. 2013, 17.00 | Meca Miroslav | 3B 1.třída Severní Morava
0.2500
28 / 40 | 4

3. 4. 2013, 17.00 | Hajný Radim | 3B 1.třída Severní Morava
0.7002
24 / 40 | 3

3. 4. 2013, 17.00 | Ručka Damián | 3B 1.třída Severní Morava
0.6002
9 / 40 | 2

3. 4. 2013, 17.00 | Žabenský Zbyněk | 3B 1.třída Severní Morava
0.2250
19 / 40 | 3

17. 5. 2013, 17.00 | Hrdlička Lubomír | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.4750
14 / 28 | 3

17. 5. 2013, 18.00 | Ráček Milan | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.5000

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9405 / 180 | 192.25
3.40
22.50000000 %
47 / 20 | 9

13. 10. 2011, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1. třída - Severní Morava
2.352
33 / 20 | 7

10. 11. 2011, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | 1. třída - Severní Morava
1.650
41 / 20 | 5

26. 1. 2012, 17.00 | Furmánek Zdeněk | 1. třída - Severní Morava
2.052
35 / 20 | 7

9. 2. 2012, 17.00 | Pika Jan | 1. třída - Severní Morava
1.750
44 / 20 | 11

28. 2. 2012, 17.00 | Grosoš Jan | 1. třída - Severní Morava
2.200
64 / 20 | 19

20. 3. 2012, 17.00 | Hok Dalibor | 1. třída - Severní Morava
3.202
26 / 20 | 4

29. 3. 2012, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída - Severní Morava
1.300
47 / 20 | 10

14. 4. 2012, 10.00 | Ručka Damián | 1. třída - Severní Morava
2.352
68 / 20 | 17

24. 4. 2012, 17.00 | Držík Jan | 1. třída - Severní Morava
3.400

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9404 / 180 | 132.24
4.10
29.92590000 %
22 / 20 | 6

13. 10. 2011, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1. třída - Severní Morava
1.100
34 / 20 | 8

10. 11. 2011, 17.00 | Kováč Aladar | 1. třída - Severní Morava
1.700
47 / 20 | 12

26. 1. 2012, 17.00 | Furmánek Zdeněk | 1. třída - Severní Morava
2.352
42 / 20 | 7

9. 2. 2012, 17.00 | Pika Jan | 1. třída - Severní Morava
2.100
82 / 20 | 9

28. 2. 2012, 17.00 | Buchmann Arnošt | 1. třída - Severní Morava
4.102
49 / 20 | 7

20. 3. 2012, 17.00 | Vintrocha Richard | 1. třída - Severní Morava
2.452
46 / 20 | 13

29. 3. 2012, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída - Severní Morava
2.302
41 / 20 | 7

14. 4. 2012, 10.00 | Žabenský Zbyněk | 1. třída - Severní Morava
2.052
41 / 20 | 9

24. 4. 2012, 17.00 | Držík Jan | 1. třída - Severní Morava
2.052

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9287 / 180 | 131.59
2.20
53.14810000 %
24 / 20 | 4

13. 10. 2011, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1. třída - Severní Morava
1.202
37 / 20 | 13

10. 11. 2011, 17.00 | Andrejovský Robert | 1. třída - Severní Morava
1.850
37 / 20 | 4

26. 1. 2012, 17.00 | Furmánek Zdeněk | 1. třída - Severní Morava
1.852
22 / 20 | 5

9. 2. 2012, 17.00 | Pika Jan | 1. třída - Severní Morava
1.100
44 / 20 | 7

28. 2. 2012, 17.00 | Buchmann Arnošt | 1. třída - Severní Morava
2.202
29 / 20 | 3

20. 3. 2012, 17.00 | Vintrocha Richard | 1. třída - Severní Morava
1.452
38 / 20 | 8

29. 3. 2012, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída - Severní Morava
1.902
37 / 20 | 9

14. 4. 2012, 10.00 | Žabenský Zbyněk | 1. třída - Severní Morava
1.850
19 / 20 | 7

24. 4. 2012, 17.00 | Držík Jan | 1. třída - Severní Morava
0.950

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
445 / 99 | 30.454
0.576
37.50000000 %
3 / 13 | 2

18. 5. 2012, 16.00 | Kohout Štěpán | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.2300
15 / 30 | 2

18. 5. 2012, 18.00 | Filip Antonín | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.5000
12 / 30 | 3

19. 5. 2012, 10.00 | Hošek Ondřej | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.4000
15 / 26 | 3

19. 5. 2012, 12.00 | Masár Stanislav | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.5760