Došťouch sezóny 2017/2018Malý stůl | Trojband | 30. 6. 2018, 11.00 – 1. 7. 2018, 03.00

Finále

Popeňažník Lukáš
30 / 23 | 1.304 | 5
2
Gazdoš Ivo
20 / 23 | 0.869 | 6
0
1. 7. 2018, 01.20: Popeňažník Lukáš v Gazdoš Ivo

O 3. místo

Kohout Štěpán
25 / 20 | 1.250 | 3
2
Stareček Pavel
22 / 20 | 1.100 | 3
0
1. 7. 2018, 01.20: Kohout Štěpán v Stareček Pavel

Semifinále

Gazdoš Ivo
25 / 13 | 1.923 | 6
2
Stareček Pavel
11 / 13 | 0.846 | 5
0
Popeňažník Lukáš
25 / 21 | 1.190 | 5
2
Kohout Štěpán
24 / 21 | 1.142 | 5
0
30. 6. 2018, 00.30: Gazdoš Ivo v Stareček Pavel
30. 6. 2018, 00.30: Popeňažník Lukáš v Kohout Štěpán

Čtvrtfinále

Gazdoš Ivo
25 / 16 | 1.562 | 6
2
Stareček Vladimír
6 / 16 | 0.375 | 2
0
Stareček Pavel
25 / 11 | 2.272 | 10
2
Markup Petr
6 / 11 | 0.545 | 3
0
Pešta Martin
14 / 21 | 0.666 | 3
0
Popeňažník Lukáš
25 / 21 | 1.190 | 3
2
Tauterman Vlastislav ml.
18 / 18 | 1.000 | 5
0
Kohout Štěpán
25 / 18 | 1.388 | 5
2
30. 6. 2018, 23.00: Gazdoš Ivo v Stareček Vladimír
30. 6. 2018, 23.00: Stareček Pavel v Markup Petr
30. 6. 2018, 23.00: Pešta Martin v Popeňažník Lukáš
30. 6. 2018, 23.00: Tauterman Vlastislav ml. v Kohout Štěpán

KO 16

Gazdoš Ivo
15 / 10 | 1.500 | 5
2
Šnyta Radek
6 / 10 | 0.600 | 2
0
Novák Radek
13 / 10 | 1.300 | 5
0
Stareček Vladimír
15 / 10 | 1.500 | 7
2
Đuranović Miodrag
3 / 9 | 0.333 | 1
0
Stareček Pavel
15 / 9 | 1.666 | 5
2
Dirn Marcel
12 / 9 | 1.333 | 6
0
Markup Petr
15 / 9 | 1.666 | 4
2
Hambálková Irena
7 / 20 | 0.350 | 2
0
Pešta Martin
10 / 20 | 0.500 | 3
2
Háva Miloš
2 / 6 | 0.333 | 1
0
Popeňažník Lukáš
15 / 6 | 2.500 | 8
2
Čaněcký Patrik
10 / 11 | 0.909 | 3
0
Tauterman Vlastislav ml.
15 / 11 | 1.363 | 6
2
Vitouš Jan
4 / 8 | 0.500 | 2
0
Kohout Štěpán
15 / 8 | 1.875 | 5
2
30. 6. 2018, 21.50: Gazdoš Ivo v Šnyta Radek
30. 6. 2018, 21.50: Novák Radek v Stareček Vladimír
30. 6. 2018, 21.50: Đuranović Miodrag v Stareček Pavel
30. 6. 2018, 21.50: Dirn Marcel v Markup Petr
30. 6. 2018, 22.20: Hambálková Irena v Pešta Martin
30. 6. 2018, 22.20: Háva Miloš v Popeňažník Lukáš
30. 6. 2018, 22.20: Čaněcký Patrik v Tauterman Vlastislav ml.
30. 6. 2018, 22.20: Vitouš Jan v Kohout Štěpán

KO 32

Gazdoš Ivo
12 / 15 | 0.800 | 3
2
Vejvoda Vladimír
3 / 15 | 0.200 | 1
0
Šnyta Radek
11 / 15 | 0.733 | 2
2
Daněk Josef
6 / 15 | 0.400 | 1
0
Novák Radek
12 / 9 | 1.333 | 4
2
Lekeš Roman
5 / 9 | 0.555 | 2
0
Stareček Vladimír
12 / 8 | 1.500 | 4
2
Křístek Martin
6 / 8 | 0.750 | 5
0
Đuranović Miodrag
9 / 15 | 0.600 | 2
2
Vintrocha František
0 / 15 | 0.000 | 0
0
Stareček Pavel
12 / 6 | 2.000 | 4
2
Smotlacha Miroslav
2 / 6 | 0.333 | 1
0
Dirn Marcel
12 / 10 | 1.200 | 3
2
Bača Libor
6 / 10 | 0.600 | 2
0
Markup Petr
12 / 10 | 1.200 | 4
2
Soukup Roman
5 / 10 | 0.500 | 2
0
Hambálková Irena
10 / 15 | 0.666 | 3
2
Veselý Lukáš
5 / 15 | 0.333 | 5
0
Pešta Martin
12 / 10 | 1.200 | 5
2
Bílek Rudolf
6 / 10 | 0.600 | 2
0
Háva Miloš
11 / 15 | 0.733 | 2
2
Peter Jaroslav
9 / 15 | 0.600 | 2
0
Popeňažník Lukáš
12 / 9 | 1.333 | 5
2
Psota Peter
9 / 9 | 1.000 | 3
0
Čaněcký Patrik
12 / 13 | 0.923 | 3
2
Frühauf Roman
5 / 13 | 0.384 | 3
0
Tauterman Vlastislav ml.
8 / 15 | 0.533 | 3
2
Hok Dalibor
3 / 15 | 0.200 | 1
0
Šlambor Aleš
1 / 7 | 0.142 | 1
0
Vitouš Jan
12 / 7 | 1.714 | 3
2
Kohout Štěpán
12 / 7 | 1.714 | 7
2
Mondšpígl Tomáš
4 / 7 | 0.571 | 2
0
30. 6. 2018, 20.10: Gazdoš Ivo v Vejvoda Vladimír
30. 6. 2018, 20.10: Šnyta Radek v Daněk Josef
30. 6. 2018, 20.10: Novák Radek v Lekeš Roman
30. 6. 2018, 20.10: Stareček Vladimír v Křístek Martin
30. 6. 2018, 20.35: Đuranović Miodrag v Vintrocha František
30. 6. 2018, 20.35: Stareček Pavel v Smotlacha Miroslav
30. 6. 2018, 20.35: Dirn Marcel v Bača Libor
30. 6. 2018, 20.35: Markup Petr v Soukup Roman
30. 6. 2018, 21.00: Hambálková Irena v Veselý Lukáš
30. 6. 2018, 21.00: Pešta Martin v Bílek Rudolf
30. 6. 2018, 21.00: Háva Miloš v Peter Jaroslav
30. 6. 2018, 21.00: Popeňažník Lukáš v Psota Peter
30. 6. 2018, 21.25: Čaněcký Patrik v Frühauf Roman
30. 6. 2018, 21.25: Tauterman Vlastislav ml. v Hok Dalibor
30. 6. 2018, 21.25: Šlambor Aleš v Vitouš Jan
30. 6. 2018, 21.25: Kohout Štěpán v Mondšpígl Tomáš