Turnaje

ČMBSČeská republika (13)

  47. MČR KÁDR 47/2 ZS
11. 11. 2017, 10.00 – 12. 11. 2017, 15.00
BC LakoPlast spolek
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Česká republika
  27. MČR KÁDR 71/2 ZS
6. 1. 2018, 10.00 – 7. 1. 2018, 15.00
Vital Sports z.s.
Závodní stůl | Kádr 71/2 | Česká republika
  64. MČR KÁDR 52/2 MS
26. 1. 2018, 18.00 – 28. 1. 2018, 16.00
BC LakoPlast spolek
Malý stůl | Kádr 52/2 | Česká republika
  1. MČR TROJBAND ZS ŽENY
3. 3. 2018, 13.00 – 3. 3. 2018, 18.00
Billiard club Kladno
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
  5. MČR KÁDR 52/1 MS
24. 3. 2018, 10.00 – 25. 3. 2018, 14.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/1 | Česká republika
  MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
31. 3. 2018, 13.00 – 1. 4. 2018, 18.00
Billiard Club Ostrava, z.s.
Malý stůl | Družstvo [3] | Volná hra, Kádr 52/2, Jednoband, Kádr 52/1 | Česká republika
  25. MČR JEDNOBAND MS
13. 4. 2018, 18.00 – 15. 4. 2018, 16.00
Billiard club Bohumín z.s.
Malý stůl | Jednoband | Česká republika
  33. MČR TROJBAND ZS
20. 4. 2018, 14.00 – 22. 4. 2018, 16.00
TJ Sokol Žižkov
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
  28. MČR TROJBAND MS
4. 5. 2018, 10.00 – 6. 5. 2018, 16.00
Billiard club Kladno
Malý stůl | Trojband | Česká republika
  27. MČR JEDNOBAND ZS
11. 5. 2018, 18.00 – 13. 5. 2018, 16.00
TJ Sokol Žižkov
Závodní stůl | Jednoband | Česká republika
  MČR TROJBAND D3 MS
18. 5. 2018, 16.00 – 20. 5. 2018, 16.00
Billiard club Bohumín z.s.
Malý stůl | Družstvo [3] | Trojband | Česká republika
  1. MČR TROJBOJ MS
26. 5. 2018, 09.00 – 27. 5. 2018, 15.00
Kulečník Fulnek
Malý stůl | Jednotlivec (víceboj) | Kádr 52/2, Jednoband, Trojband | Česká republika
  MČR TROJBAND D2 ZS
2. 6. 2018, 11.30 – 3. 6. 2018, 14.00
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Trojband | Česká republika

ČMBSSeverní Čechy (5)

Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ kádr MS
20. 1. 2018, 09.00 – 20. 1. 2018, 21.00
SK Petřín Plzeň
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
11. 2. 2018, 09.00 – 11. 2. 2018, 22.00
1. Karambol klub Chomutov
Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
3. 3. 2018, 09.00 – 3. 3. 2018, 22.00
TJ Dioss Nýřany
Malý stůl | Volná hra | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
31. 3. 2018, 10.15 – 31. 3. 2018, 22.00
Sportovní klub Karambol Praha
Malý stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
28. 4. 2018, 09.15 – 28. 4. 2018, 22.00
BC LakoPlast spolek
Závodní stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy

ČMBSStřední Čechy (5)

Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ kádr MS
20. 1. 2018, 09.00 – 20. 1. 2018, 21.00
SK Petřín Plzeň
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
11. 2. 2018, 09.00 – 11. 2. 2018, 22.00
1. Karambol klub Chomutov
Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
3. 3. 2018, 09.00 – 3. 3. 2018, 22.00
TJ Dioss Nýřany
Malý stůl | Volná hra | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
31. 3. 2018, 10.15 – 31. 3. 2018, 22.00
Sportovní klub Karambol Praha
Malý stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
28. 4. 2018, 09.15 – 28. 4. 2018, 22.00
BC LakoPlast spolek
Závodní stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy

ČMBSVýchodní Čechy (8)

Přebor VČO volná hra 2.třída
7. 4. 2018, 09.00 – 7. 4. 2018, 18.00
TJ Lokomotiva Trutnov
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
Přebor VČO volná hra 3.třída
7. 4. 2018, 09.00 – 7. 4. 2018, 18.00
Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
Přebor VČO volná hra 1.třída
8. 4. 2018, 09.00 – 8. 4. 2018, 18.00
SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
Přebor VČO kádr 52/2 2.třída
21. 4. 2018, 00.00 – 21. 4. 2018, 00.00
TJ Sokol Hradec Králové
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Přebor VČO kádr 52/2 1.třída
21. 4. 2018, 09.00 – 21. 4. 2018, 18.00
SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Přebor VČO kádr 52/2 3.třída
22. 4. 2018, 09.00 – 22. 4. 2018, 18.00
SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Přebor VČO 3B MS
28. 4. 2018, 09.00 – 28. 4. 2018, 18.00
TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
Malý stůl | Trojband | Východní Čechy
Přebor VČO 1B 3.třída
5. 5. 2018, 09.00 – 5. 5. 2018, 18.00
SKK Dvůr Králové nad Labem
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy

ČMBSZápadní Čechy (5)

Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ kádr MS
20. 1. 2018, 09.00 – 20. 1. 2018, 21.00
SK Petřín Plzeň
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
11. 2. 2018, 09.00 – 11. 2. 2018, 22.00
1. Karambol klub Chomutov
Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
3. 3. 2018, 09.00 – 3. 3. 2018, 22.00
TJ Dioss Nýřany
Malý stůl | Volná hra | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
31. 3. 2018, 10.15 – 31. 3. 2018, 22.00
Sportovní klub Karambol Praha
Malý stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
28. 4. 2018, 09.15 – 28. 4. 2018, 22.00
BC LakoPlast spolek
Závodní stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy

ČMBSJižní Morava (6)

1. Turnaj 3B VS
16. 12. 2017, 10.00 – 16. 12. 2017, 18.00
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Trojband | Jižní Morava
2. Turnaj 3B VS
14. 4. 2018, 10.00 – 14. 4. 2018, 18.00
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Trojband | Jižní Morava
JM přebor v kádru 52/2
14. 4. 2018, 10.00 – 14. 4. 2018, 20.10
Orel Bicra Rajhrad z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava
JM přebor v 1B
15. 4. 2018, 10.00 – 15. 4. 2018, 23.20
Orel Bicra Rajhrad z.s.
Malý stůl | Jednoband | Jižní Morava
JM přebor ve VH
21. 4. 2018, 10.00 – 21. 4. 2018, 23.45
AKK Brno, z.s.
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava
JM přebor v 3B
22. 4. 2018, 10.00 – 22. 4. 2018, 23.55
AKK Brno, z.s.
Malý stůl | Trojband | Jižní Morava

ČMBSSeverní Morava (9)

Petřkovický jednoband
17. 11. 2017, 13.00 – 19. 11. 2017, 15.00
Billiard Club Ostrava, z.s.
Malý stůl | Jednoband | Severní Morava
Přebor severomoravské oblasti ZS volná hra
30. 12. 2017, 10.00 – 30. 12. 2017, 18.00
Vital Sports z.s.
Závodní stůl | Volná hra | Severní Morava
Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
6. 1. 2018, 10.00 – 7. 1. 2018, 16.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Závodní stůl | Trojband | Severní Morava
Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
17. 2. 2018, 10.00 – 18. 2. 2018, 00.00
Vital Sports z.s.
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Severní Morava
Přebor oblasti ZS 3B dvojic
24. 3. 2018, 09.30 – 24. 3. 2018, 22.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Závodní stůl | Družstvo [2] | Trojband | Severní Morava
Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
31. 3. 2018, 10.00 – 1. 4. 2018, 16.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Malý stůl | Trojband | Severní Morava
Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
28. 4. 2018, 10.00 – 29. 4. 2018, 00.00
Vital Sports z.s.
Závodní stůl | Jednoband | Severní Morava
Krajsky přebor Kádr52/2
12. 5. 2018, 10.00 – 13. 5. 2018, 16.00
Billiard club Bohumín z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Morava
Krajský přebor v jednobandu
16. 6. 2018, 10.00 – 17. 6. 2018, 16.00
Billiard club Bohumín z.s.
Malý stůl | Jednoband | Severní Morava

ČMBSStřední Morava (3)

Přebor jednotlivců STM oblast
21. 10. 2017, 09.00 – 21. 10. 2017, 18.00
Kulečníkový klub Zlín z.s.
Malý stůl | Volná hra | Střední Morava
Přebor jednotlivců STM oblast
16. 12. 2017, 09.00 – 16. 12. 2017, 18.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Střední Morava
Přebor jednotlivců STM oblast
26. 5. 2018, 10.00 – 26. 5. 2018, 18.00
Kulečníkový klub Zlín z.s.
Malý stůl | Jednoband | Střední Morava

KLADNOČeská republika (2)

Länderkampf 2018
17. 8. 2018, 16.00 – 18. 8. 2018, 17.00
Závodní stůl | Družstvo [n] | Trojband | Česká republika
Länderkampf 2018
17. 8. 2018, 16.00 – 18. 8. 2018, 17.00
Malý stůl | Družstvo [n] | Trojband | Česká republika

STRAHOVČeská republika (2)

Strahovský turnaj 3B
3. 3. 2018, 11.00 – 3. 3. 2018, 22.00
Malý stůl | Trojband | Česká republika
6. Gigaturnaj
7. 7. 2018, 11.00 – 7. 7. 2018, 22.00
Malý stůl | Trojband | Česká republika

ŽIŽKOVČeská republika (5)

6. David cup
8. 12. 2017, 18.00 – 8. 12. 2017, 23.00
Malý stůl | Trojband | Česká republika
PŘEDSILVESTROVSKÝ SCOTCH DOUBLE TURNAJ
29. 12. 2017, 15.00 – 29. 12. 2017, 23.00
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
NAROZENINOVÝ SCOTCH DOUBLE TURNAJ
16. 3. 2018, 18.00 – 16. 3. 2018, 23.00
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
Turnaj Mistra Jana Husa #5
22. 6. 2018, 18.00 – 22. 6. 2018, 23.50
Malý stůl | Trojband | Česká republika
Turnaj s Eddym
11. 8. 2018, 18.00 – 11. 8. 2018, 23.50
Závodní stůl | Trojband | Česká republika

PONĚTOVICEČeská republika (1)

3. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
28. 4. 2018, 10.00 – 29. 4. 2018, 16.00
Malý stůl | Trojband | Česká republika

ŘIPSKÁČeská republika (2)

Vánoční turnaj 2017
17. 12. 2017, 11.00 – 17. 12. 2017, 22.00
Malý stůl | Trojband | Česká republika
Došťouch sezóny 2017/2018
30. 6. 2018, 11.00 – 1. 7. 2018, 03.00
Malý stůl | Trojband | Česká republika

BOHUMÍNČeská republika (1)

TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
15. 12. 2017, 14.00 – 17. 12. 2017, 16.00
Malý stůl | Jednotlivec (víceboj) | Kádr 52/2, Jednoband, Trojband | Česká republika

HAVÍŘOVČeská republika (2)

HORNÍ DATYNĚ 3B
27. 7. 2018, 18.00 – 27. 7. 2018, 23.00
Malý stůl | Trojband | Česká republika
HD 2
28. 7. 2018, 11.00 – 29. 7. 2018, 00.00
Malý stůl | Trojband | Česká republika