Ležák Václav

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
23434 / 975 | 5 | 30.445
0.625
62.89860000 %
25 / 50 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2019, 14.00 | Ručka Damián | ZS 3B I. LIGA
0.5002
24 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2019, 11.00 | Rösner Tomáš | ZS 3B I. LIGA
0.4800
30 / 48 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2019, 12.30 | Hambálková Irena | ZS 3B I. LIGA
0.6252
11 / 34 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 10. 2019, 17.00 | Bača Miroslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3230
15 / 40 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
9. 10. 2019, 18.15 | Křístek Martin | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3750
25 / 50 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 10. 2019, 15.30 | Janata Jan | ZS 3B I. LIGA
0.5002
21 / 39 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2019, 13.30 | Kafka Jan st. | ZS 3B I. LIGA
0.5380
22 / 40 | 3 | 1
Závodní stůl: Trojband
23. 10. 2019, 17.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.5502
15 / 40 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 10. 2019, 18.15 | Mikurda Dalibor | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3752
16 / 40 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2019, 17.00 | Šnyta Radek | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4000
16 / 40 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2019, 18.15 | Peter Jaroslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4001
16 / 40 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 2019, 17.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4000
9 / 40 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 2019, 17.00 | Szczeponiec Roman | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.2250
10 / 40 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
4. 12. 2019, 18.15 | Cakl Marek | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.2500
11 / 40 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
4. 12. 2019, 18.15 | Karkoška Roman | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.2752
22 / 41 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 1. 2020, 15.30 | Ostruszka Petr | ZS 3B I. LIGA
0.5360
30 / 50 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2020, 11.00 | Háva Miloš | ZS 3B I. LIGA
0.6002
13 / 40 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 1. 2020, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3250
13 / 33 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 1. 2020, 18.15 | Bača Miroslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3930
21 / 50 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 2. 2020, 15.30 | Švára Libor | ZS 3B I. LIGA
0.4200
26 / 50 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2020, 12.30 | Bača Libor | ZS 3B I. LIGA
0.5202
23 / 40 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2020, 17.00 | Polášek Bohumil | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.5752
20 / 40 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2020, 18.15 | Frgala Vítězslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.5002

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19324 / 689 | 50.470
0.937
56.84210000 %
6 / 33 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 9. 2018, 12.30 | Janata Jan | ZS 3B I. LIGA
0.1810
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 11.30 | Ručka Damián | SM 3B ZS D2
0.4252
15 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 13.00 | Koky Dušan | SM 3B ZS D2
0.3752
23 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2018, 11.00 | Korec Jaroslav | ZS 3B I. LIGA
0.5750
22 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2018, 16.00 | Dvořáček Václav | ZS 3B I. LIGA
0.5501
21 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 10. 2018, 11.00 | Hovorka Štěpán | ZS 3B I. LIGA
0.5250
18 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2018, 10.00 | Líška Antonín ml. | SM 3B ZS D2
0.4730
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2018, 11.30 | Líška Antonín ml. | SM 3B ZS D2
0.4502
17 / 26 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2018, 13.00 | Bača Miroslav | SM 3B ZS D2
0.6530
21 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2019, 11.00 | Korec Jaroslav | ZS 3B I. LIGA
0.5252
26 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2019, 14.00 | Mikurda Dalibor | ZS 3B I. LIGA
0.6502
16 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2019, 12.30 | Koky Dušan | ZS 3B I. LIGA
0.4002
25 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 2. 2019, 12.30 | Frühauf Roman | ZS 3B I. LIGA
0.6250
21 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 3. 2019, 14.30 | Bača Miroslav | SM 3B ZS D2
0.5250
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2019, 10.00 | Peter Jaroslav | ZS 3B I. LIGA
0.2751
13 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2019, 14.00 | Peter Jaroslav | ZS 3B I. LIGA
0.3250
30 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2019, 16.00 | Koky Dušan | SM 3B ZS D2
0.9372
0
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2019, 17.30 | Ševeček Milan | SM 3B ZS D2
0
4 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
8. 6. 2019, 17.30 | Šnyta Radek | SM 3B ZS D2
0.1000

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7148 / 280 | 50.528
0.750
70.47620000 %
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2017, 14.00 | Kratochvíl Dušan | ZS 3B EXTRALIGA
0.4000
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 11.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.3752
21 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2018, 14.00 | Ručka Damián | ZS 3B EXTRALIGA
0.5252
30 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2018, 11.00 | Ručka Damián | ZS 3B EXTRALIGA
0.7502
23 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2018, 14.00 | Hambálková Irena | ZS 3B EXTRALIGA
0.5752
20 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2018, 11.00 | Malíř Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.5002
23 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 14.00 | Váša Marek | ZS 3B EXTRALIGA
0.5750

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11220 / 431 | 50.510
0.677
66.66670000 %
15 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2016, 14.00 | Hejlik Marek | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3752
26 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 10. 2016, 13.00 | Uher Miroslav ml. | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6502
22 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2017, 13.00 | Walach Ladislav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5500
18 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 13.00 | Hejlik Marek | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4500
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 2. 2017, 10.00 | Židů Tomáš | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5002
16 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2017, 13.00 | Truhlář Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4002
22 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2017, 17.00 | Purkyt Tomáš | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5500
20 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2017, 10.00 | Walach Ladislav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5000
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2017, 14.30 | Švára Libor | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6252
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 3. 2017, 10.00 | Švára Libor | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3752
21 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 6. 2017, 16.00 | Tichák Josef | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6770

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17291 / 667 | 50.436
0.650
57.05880000 %
25 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2015, 10.00 | Hrdlička Lubomír | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.6250
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2015, 11.30 | Paprskář Milan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4752
9 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2015, 10.00 | Peter Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2250
14 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2015, 13.00 | Filip Antonín | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3590
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2015, 17.30 | Paprskář Milan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4000
23 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2015, 14.30 | Bača Tomáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5750
14 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 12. 2015, 10.00 | Stareček Pavel | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3500
14 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 12. 2015, 13.00 | Peter Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3500
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 12. 2015, 16.00 | Matoušek Zdeněk | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5502
15 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2016, 10.00 | Dostál Martin | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3750
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2016, 14.30 | Adámek Petr | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4251
26 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2016, 16.00 | Šimíček Lukáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.6502
14 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2016, 17.30 | Žabenský Zbyněk | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3502
15 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2016, 11.30 | Žilka Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3750
10 / 28 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2016, 14.30 | Dostál Martin | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3570
22 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 4. 2016, 11.30 | Žabenský Zbyněk | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5502
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 4. 2016, 14.30 | Šimíček Lukáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4002

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14234 / 547 | 60.427
0.650
55.71430000 %
17 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2014, 16.00 | Coufalík Ivo | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4252
26 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2014, 19.00 | Nenál Jiří | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.6502
15 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2014, 11.30 | Paprskář Milan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3750
13 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2014, 14.30 | Galita Igor | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3251
18 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2014, 11.30 | Bača Tomáš | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4500
5 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2014, 16.00 | Rybák Jiří | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.1250
15 / 36 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2014, 11.30 | Galíček Zdeněk | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4160
25 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2014, 16.00 | Kováč Aladar | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.6252
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2014, 17.30 | Líška Antonín ml. | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4000
24 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2015, 13.00 | Paprskář Milan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.6002
21 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2015, 14.30 | Hajný Radim | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5252
18 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2015, 17.30 | Líška Antonín ml. | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4501
10 / 39 | 1
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2015, 10.00 | Bača Tomáš | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2560
11 / 32 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2015, 14.30 | Bača Miroslav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3430

2013/2014

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
799 / 265 | 30.373
0.550
47.14290000 %
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2013, 10.00 | Provazník Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.2750
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2013, 14.30 | Pernica Ivan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.3752
6 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2013, 10.00 | Bača Miroslav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.2400
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2013, 14.30 | Stareček Pavel | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.4000
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2014, 11.30 | Kováč Aladar | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.5502
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2014, 14.30 | Kováč Aladar | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.4502
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2014, 16.00 | Ručka Damián | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.2752

2012/2013

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
253 / 119 | 60.445
0.474
53.00000000 %
25 / 60 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2012, 12.00 | Coufalík Ivo | 3B EXTRALIGA VS
0.4162
28 / 59 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 3. 2013, 10.00 | Tichák Josef | 3B EXTRALIGA VS
0.4740

2011/2012

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
120 / 60 | 40.333
0.333
40.00000000 %
20 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2011, 10.00 | Coufalík Ivo | Extraliga v trojbandu
0.3330

2010/2011

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19527 / 1082 | 50.487
0.784
69.34210000 %
24 / 53 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 10. 2010, 14.00 | Dostál Martin | Extraliga v trojbandu
0.4520
32 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 11. 2010, 10.00 | Masár Stanislav | Extraliga v trojbandu
0.5331
23 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2011, 10.00 | Váša Marek | Extraliga v trojbandu
0.3830
25 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2011, 14.00 | Markup Petr | Extraliga v trojbandu
0.4162
23 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2011, 10.00 | Kadaník Marcel | Extraliga v trojbandu
0.3830
29 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2011, 14.00 | Bílek Rudolf | Extraliga v trojbandu
0.4832
21 / 58 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 2011, 10.00 | Walach Ladislav | Extraliga v trojbandu
0.3620
22 / 38 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 2. 2011, 14.00 | Stareček Vladimír | Extraliga v trojbandu
0.5780
32 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2011, 14.00 | Židů Tomáš | Extraliga v trojbandu
0.5332
36 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2011, 10.00 | Novák Pavel | Extraliga v trojbandu
0.6002
28 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2011, 14.00 | Czech Zenon | Extraliga v trojbandu
0.4662
30 / 57 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 4. 2011, 10.00 | Masár Stanislav | Extraliga v trojbandu
0.5260
21 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2011, 10.00 | Roček Josef | Extraliga v trojbandu
0.3500
30 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2011, 14.00 | Bílek Rudolf | Extraliga v trojbandu
0.5000
40 / 51 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 5. 2011, 10.00 | Hroník Jaroslav | Extraliga v trojbandu
0.7842
24 / 56 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 5. 2011, 14.00 | Korec Jaroslav | Extraliga v trojbandu
0.4280
34 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 5. 2011, 10.00 | Váša Marek | Extraliga v trojbandu
0.5660
20 / 49 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2011, 10.00 | Galíček Zdeněk | Extraliga v trojbandu
0.4080
33 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 6. 2011, 10.00 | Toth Jiří | Extraliga v trojbandu
0.5500

2008/2009

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20375 / 849 | 70.441
0.833
1.000
78.12500000 %
3 / 16 | 1
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Gazdoš Ivo | Open turnaj oblasti 3B VS
0.1870
13 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Šlechta Jan | Open turnaj oblasti 3B VS
0.6500
20 / 24 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Koky Dušan | Open turnaj oblasti 3B VS
0.8332
8 / 23 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Masár Stanislav | Open turnaj oblasti 3B VS
0.3470
8 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Dvořáček Jan | Open turnaj oblasti 3B VS
0.3200
12 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Svozil Radek | Open turnaj oblasti 3B VS
0.4802
25 / 44 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 10. 2008, 12.00 | Czech Zenon | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.5682
31 / 74 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 10. 2008, 18.00 | Markup Petr | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.4182
32 / 70 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2008, 10.00 | Kadaník Marcel | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.4572
4 / 18 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2008, 18.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.2220
35 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2008, 20.00 | Hudák Jan | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.5830
15 / 44 | 6
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2008, 14.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.3400
11 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 11. 2008, 10.00 | Šlechta Jan | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.2200
31 / 60 | 7
Závodní stůl: Trojband
8. 11. 2008, 14.00 | Šlechta Jan | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.5160
30 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2008, 10.00 | Nenál Jiří | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.5000
30 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 2. 2009, 10.00 | Vydra Roman | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.5002
25 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2009, 10.00 | Kalabis Petr | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.4160
10 / 49 | 1
Závodní stůl: Trojband
21. 3. 2009, 10.00 | Kohout Štěpán | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.2040
18 / 41 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 4. 2009, 16.00 | Přeček Jiří | MR 3B dvojic
0.4390
14 / 26 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 4. 2009, 10.00 | Aleš Jan | MR 3B dvojic
0.5380

2007/2008

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7199 / 411 | 40.484
0.633
71.07140000 %
36 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2007, 10.00 | Dvořáček Jan | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.6002
38 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2007, 10.00 | Bača Miroslav | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.6332
28 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 12. 2007, 10.00 | Barbořík Jiří | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.4660
31 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 12. 2007, 16.00 | Kappel Daniel | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.5160
18 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 1. 2008, 10.00 | Vydra Roman | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.3002
24 / 51 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2008, 16.00 | Bača Miroslav | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.4700
24 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 2. 2008, 10.00 | Vala Miroslav | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.4000

2006/2007

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14348 / 769 | 60.452
0.600
62.14290000 %
17 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2006, 14.00 | Daněk Josef | Extraliga v trojbandu
0.4850
19 / 48 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 9. 2006, 18.00 | Tichák Josef | Extraliga v trojbandu
0.3950
28 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2006, 18.00 | Vedral Martin | Extraliga v trojbandu
0.4660
23 / 41 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2006, 10.00 | Kohout Štěpán | Extraliga v trojbandu
0.5610
30 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2006, 14.00 | Daněk Josef | Extraliga v trojbandu
0.5000
32 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 12. 2006, 10.00 | Englic Martin | Extraliga v trojbandu
0.5332
16 / 49 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2007, 10.00 | Faus Marek | Extraliga v trojbandu
0.3260
26 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2007, 10.00 | Bača Miroslav | Extraliga v trojbandu
0.4330
29 / 60 | 6
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2007, 12.00 | Tichý Miloslav | Extraliga v trojbandu
0.4830
18 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2007, 19.00 | Markup Petr | Extraliga v trojbandu
0.3000
36 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 5. 2007, 12.00 | Markup Petr | Extraliga v trojbandu
0.6002
22 / 56 | 6
Závodní stůl: Trojband
5. 5. 2007, 19.00 | Tichý Miloslav | Extraliga v trojbandu
0.3920
29 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
9. 6. 2007, 10.00 | Stareček Pavel | Extraliga v trojbandu
0.4832
23 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Šlechta Jan | Extraliga v trojbandu
0.3830

2005/2006

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7184 / 385 | 50.477
0.633
71.31780000 %
31 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 12. 2005, 10.00 | Roček Josef | 3B-liga
0.5162
38 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 12. 2005, 10.00 | Varga Jan | 3B-liga
0.6332
15 / 59 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 1. 2006, 12.00 | Tichák Josef | 3B-liga
0.2540
28 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2006, 10.00 | Masár Stanislav | 3B-liga
0.4660
28 / 49 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 4. 2006, 10.00 | Masár Stanislav | 3B-liga
0.5710
32 / 61 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 6. 2006, 16.00 | Masár Stanislav | 3B/2 sk.B
0.5240
12 / 36 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 6. 2006, 19.00 | Kohout Štěpán | 3B/2 sk.B
0.3330

2004/2005

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
224 / 87 | 20.275
0.280
0.00000000 %
14 / 50 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 10. 2004, 00.00 | Ležák Václav | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix (Herna BC Poruba)
0.2802
10 / 37 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2005, 00.00 | Ležák Václav | Grand Prix v trojbandu | 4. Grand Prix (Herna BC Olomouc)
0.2702

2003/2004

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19407 / 880 | 50.462
0.651
62.77370000 %
53 / 96 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2003, 00.00 | Ležák Václav | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.5522
67 / 122 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 10. 2003, 00.00 | Ležák Václav | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.5494
49 / 116 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 11. 2003, 00.00 | Ležák Václav | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix (Herna SK BC Praha)
0.4222
11 / 37 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 12. 2003, 10.00 | Hájek Radovan | "LIGA ""B"""
0.2970
14 / 46 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 12. 2003, 14.00 | Tunkr Martin | "LIGA ""B"""
0.3040
56 / 106 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 1. 2004, 00.00 | Ležák Václav | Grand Prix v trojbandu | 5. Grand Prix (Herna BC Poruba)
0.5282
52 / 116 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 1. 2004, 00.00 | Ležák Václav | Grand Prix v trojbandu | 6. Grand Prix (Herna BC Poruba)
0.4482
23 / 64 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2004, 10.00 | Šotola Marek ml. | "LIGA ""B"""
0.3590
38 / 68 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2004, 14.00 | Šlechta Jan | "LIGA ""B"""
0.5580
16 / 38 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 4. 2004, 00.00 | Ležák Václav | Grand Prix v trojbandu | 8. Grand Prix (Herna SK BC Praha)
0.4212
28 / 71 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 6. 2004, 00.00 | Ležák Václav | Ekvita cup (Herna Ekvity Kladno)
0.3940

2002/2003

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12317 / 623 | 60.508
0.764
0.00000000 %
39 / 89 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2002, 00.00 | Ležák Václav | Grand Prix v trojbandu | II. Grand Prix (Herna SSK Vítkovice)
0.4384
66 / 127 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2002, 00.00 | Ležák Václav | Grand Prix v trojbandu | V. Grand Prix (Herna Billardu Plzeň)
0.5194
25 / 57 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 10. 2002, 00.00 | Ležák Václav | Grand Prix v trojbandu | III. Grand Prix (Herna SSK Vítkovice)
0.4382
59 / 94 | 6
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2002, 00.00 | Ležák Václav | Grand Prix v trojbandu | VII. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.6274
88 / 134 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 12. 2002, 00.00 | Ležák Václav | Grand Prix v trojbandu | VIII. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.6566
24 / 75 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2003, 00.00 | Ležák Václav | Grand Prix v trojbandu | IX. Grand Prix (Herna BC Olomouc)
0.3200
16 / 47 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2003, 00.00 | Ležák Václav | Grand Prix v trojbandu | X. Grand Prix (Herna BC Olomouc)
0.3400

2001/2002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111 / 38 | 20.289
0.289
0.00000000 %
11 / 38 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 12. 2001, 00.00 | Ležák Václav | Grand Prix v trojbandu | III. Grand Prix Brno (Herna Billardu Brno)
0.2892

2000/2001

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
479 / 205 | 30.385
0.439
0.00000000 %
36 / 102 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2000, 00.00 | Ležák Václav | Grand Prix v trojbandu | Předkvalifik. GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
0.3520
43 / 103 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 11. 2000, 00.00 | Ležák Václav | Grand Prix v trojbandu | Předkvalifik. GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
0.4172

1999/2000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
345 / 131 | 20.343
0.500
0.00000000 %
24 / 62 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 1999, 00.00 | Ležák Václav | Grand Prix v trojbandu | Předkvalifikace GP (SSK VÍTKOVICE)
0.3872
21 / 69 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 1999, 00.00 | Ležák Václav | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (SSK VÍTKOVICE)
0.3040

Malý stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
347 / 82 | 3 | 30.573
0.636
52.22220000 %
14 / 22 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 12.30 | Filip Antonín | MČR 3B MS D3
0.6360
17 / 30 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 14.15 | Šnyta Radek | MČR 3B MS D3
0.5662
16 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 17.15 | Křístek Martin | MČR 3B MS D3
0.5332

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15340 / 547 | 50.621
1.363
75.55560000 %
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2018, 17.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B 1. Třída
0.4500
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2018, 18.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.5252
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2018, 19.00 | Kolder Milan | SM 3B 1. Třída
0.5750
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 17.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. Třída
0.6001
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 18.00 | Vítek Pavel | SM 3B 1. Třída
0.6002
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 19.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B 1. Třída
1.3632
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2019, 18.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.5500
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2019, 19.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. Třída
0.9092
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2019, 19.00 | Polášek Bohumil | SM 3B 1. Třída
0.7892
20 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2019, 17.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.5400
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2019, 18.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.5250
14 / 36 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2019, 19.00 | Cebula Tomáš | SM 3B 1. Třída
0.3880
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2019, 17.00 | Wieczorek Jan | SM 3B 1. Třída
0.6002
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2019, 18.00 | Hok Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.5752
16 / 21 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2019, 19.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.7610

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24596 / 881 | 90.676
0.937
82.77780000 %
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2017, 17.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
0.8101
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2017, 18.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. Třída
0.7502
30 / 35 | 7
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2017, 19.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.8572
29 / 35 | 9
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2017, 17.00 | Vintrocha Richard | SM 3B 1. Třída
0.8280
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2017, 18.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.8572
21 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2017, 19.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
0.5380
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2017, 17.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. Třída
0.6252
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2017, 18.00 | Humeňanský František | SM 3B 1. Třída
0.6502
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2017, 19.00 | Meca Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.8332
23 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2018, 17.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
0.5752
30 / 35 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2018, 19.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. Třída
0.8572
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2018, 19.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.7252
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2018, 17.00 | Baláž Ladislav | SM 3B 1. Třída
0.6502
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2018, 18.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. Třída
0.4502
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2018, 19.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
0.5750
1 / 8 | 1
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2018, 17.00 | Gazdoš Ivo | SM 3B 1. Třída
0.1250
26 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2018, 18.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. Třída
0.6502
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2018, 19.00 | Szczeponek Pavel | SM 3B 1. Třída
0.3000
21 / 37 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2018, 17.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.5670
30 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2018, 17.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
0.8572
24 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2018, 19.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.6480
30 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2018, 17.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. Třída
0.9372
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2018, 18.00 | Košťál Kamil | SM 3B 1. Třída
0.7252
23 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2018, 19.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. Třída
0.5752

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
33667 / 1021 | 80.653
1.071
67.37370000 %
23 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2016, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. třída
0.6570
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2016, 18.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. třída
0.6502
20 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2016, 19.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. třída
0.5002
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2016, 17.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. třída
0.5002
28 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2016, 18.00 | Majewski Václav | SM 3B 1. třída
0.7560
0
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2016, 19.00 | Hyšperský Jindř. | SM 3B 1. třída
2
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2016, 17.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. třída
0.7502
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2016, 18.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. třída
0.8332
30 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2016, 19.00 | Humeňanský František | SM 3B 1. třída
0.8572
30 / 38 | 8
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2016, 17.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. třída
0.7892
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2016, 18.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. třída
0.6502
11 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2016, 19.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. třída
0.4070
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2016, 17.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. třída
0.7502
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2016, 18.00 | Šimíček Lukáš | SM 3B 1. třída
0.3250
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2016, 19.00 | Žabenský Zbyněk | SM 3B 1. třída
0.6252
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2017, 17.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. třída
0.9672
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2017, 18.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. třída
0.5000
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2017, 19.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. třída
0.6252
0
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2017, 17.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. třída
0
0
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2017, 18.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. třída
0
0
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2017, 19.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. třída
0
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2017, 17.00 | Dvořáček Jan | SM 3B 1. třída
0.4250
21 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2017, 18.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B 1. třída
0.5830
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2017, 19.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. třída
0.9672
14 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2017, 17.00 | Gazdoš Ivo | SM 3B 1. třída
0.5180
19 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2017, 18.00 | Majewski Václav | SM 3B 1. třída
0.7030
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2017, 19.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. třída
1.0712
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2017, 17.00 | Vintrocha Richard | SM 3B 1. třída
0.7252
20 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2017, 18.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. třída
0.6060
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2017, 19.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. třída
0.5000
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2017, 17.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. třída
0.6252
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2017, 18.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. třída
0.6252
0
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2017, 19.00 | Šimíček Lukáš | SM 3B 1. třída
2

2011/2012

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12257 / 439 | 60.585
1.034
71.38890000 %
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2011, 17.00 | Majer Jiří | 1.třída 3B - Severní Morava
0.4751
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2011, 17.00 | Hrneček Jan | 1.třída 3B - Severní Morava
0.6752
26 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2011, 17.00 | Kajzar Michal | 1.třída 3B - Severní Morava
0.6502
15 / 17 | 6
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2011, 17.00 | Gazdoš Ivo | 1.třída 3B - Severní Morava
0.8820
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2011, 17.00 | Andrejovský Miroslav | 1.třída 3B - Severní Morava
0.4000
13 / 33 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2011, 17.00 | Majewski Václav | 1.třída 3B - Severní Morava
0.3930
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2012, 10.00 | Kajzar Michal | 1.třída 3B - Severní Morava
0.6252
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2012, 10.00 | Hrneček Jan | 1.třída 3B - Severní Morava
0.3502
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2012, 10.00 | Majer Jiří | 1.třída 3B - Severní Morava
0.6502
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2012, 17.00 | Skořupa Rostislav | 1.třída 3B - Severní Morava
0.5000
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2012, 17.00 | Kuchař Karel | 1.třída 3B - Severní Morava
1.0342
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2012, 17.00 | Bielko Jan | 1.třída 3B - Severní Morava
0.6502

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142 / 20 | 52.10
2.10
28.00000000 %
42 / 20 | 5
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2009, 17.00 | Křístek Ladislav | 2.třída SM
2.102

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
156 / 20 | 122.80
2.80
56.00000000 %
56 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2009, 17.00 | Suran Vladimír | 2.třída SM
2.802

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
135 / 20 | 51.75
1.75
87.50000000 %
35 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2009, 17.00 | Suran Vladimír | 2.třída SM
1.752

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
30608 / 871 | 80.698
1.428
67.55560000 %
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2009, 17.00 | Závodný Jiří | 1.třída 3B SM
0.7692
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2009, 17.00 | Bielko Jan | 1.třída 3B SM
0.8572
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2009, 17.00 | Meca Miroslav | 1.třída 3B SM
1.0002
18 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2009, 17.00 | Stareček Vladimír | 1.třída 3B SM
0.7200
21 / 24 | 8
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2009, 17.00 | Stareček Pavel | 1.třída 3B SM
0.8750
10 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2009, 17.00 | Bača Miroslav | 1.třída 3B SM
0.7140
30 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2010, 17.00 | Kolder Milan | 1.třída 3B SM
0.9372
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2010, 17.00 | Kováč Aladar | 1.třída 3B SM
0.8332
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2010, 17.00 | Suran Vladimír | 1.třída 3B SM
1.0002
12 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2010, 17.00 | Šlechta Jan | 1.třída 3B SM
0.3630
5 / 17 | 1
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2010, 17.00 | Masár Stanislav | 1.třída 3B SM
0.2940
21 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2010, 17.00 | Dvořáček Jan | 1.třída 3B SM
0.6170
30 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2010, 10.00 | Švejda Branislav | 1.třída 3B SM
1.4282
22 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2010, 10.00 | Kováč Juraj | 1.třída 3B SM
0.6470
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2010, 10.00 | Kubiš Peter | 1.třída 3B SM
1.0342
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2010, 14.00 | Kubiš Peter | 1.třída 3B SM
0.7002
23 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2010, 14.00 | Švejda Branislav | 1.třída 3B SM
0.7660
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2010, 14.00 | Kováč Juraj | 1.třída 3B SM
0.7252
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2010, 17.00 | Kuchař Karel | 1.třída 3B SM
0.2750
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2010, 17.00 | Závodný Jiří | 1.třída 3B SM
0.8822
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2010, 17.00 | Gavel Martin | 1.třída 3B SM
0.6002
0
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2010, 17.00 | Stareček Pavel | 1.třída 3B SM
0
0
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2010, 17.00 | Stareček Vladimír | 1.třída 3B SM
0
0
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2010, 17.00 | Bača Miroslav | 1.třída 3B SM
0
3 / 18 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2010, 17.00 | Šlechta Jan | 1.třída 3B SM
0.1660
22 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2010, 17.00 | Masár Stanislav | 1.třída 3B SM
0.5500
14 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2010, 17.00 | Dvořáček Jan | 1.třída 3B SM
0.3880
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 4. 2010, 17.00 | Kováč Aladar | 1.třída 3B SM
0.6752
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 4. 2010, 17.00 | Rypka Jan | 1.třída 3B SM
0.6252
23 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 4. 2010, 17.00 | Kolder Milan | 1.třída 3B SM
0.5750

2008/2009

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6150 / 201 | 70.746
0.920
83.33330000 %
19 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Šlechta Jan | Open turnaj oblasti 3B MS
0.5130
23 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Držík Jan | Open turnaj oblasti 3B MS
0.7410
23 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Gazdoš Ivo | Open turnaj oblasti 3B MS
0.9200
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2008, 17.00 | Držík Jan | 3B-SM 1.třída
0.8572
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2008, 17.00 | Svozil Radek | 3B-SM 1.třída
0.6252
30 / 33 | 7
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2008, 17.00 | Ponížil Bohuslav | 3B-SM 1.třída
0.9092

2007/2008

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
352 / 90 | 50.577
0.810
57.77780000 %
8 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2007, 17.00 | Bača Miroslav | 3B/SM
0.3200
14 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2007, 17.00 | Stareček Vladimír | 3B/SM
0.5000
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2007, 17.00 | Pešan Vlastimil | 3B/SM
0.8102

2006/2007

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
33722 / 1120 | 80.644
1.227
72.92930000 %
0
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2006, 17.00 | Konvička Dušan | 3B/SM
2
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2006, 17.00 | Koky Dušan | 3B/SM
0.6002
26 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2006, 17.00 | Šišák Martin | 3B/SM
0.6500
19 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2006, 17.00 | Dvořáček Jan | 3B/SM
0.5420
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2006, 17.00 | Kolder Milan | 3B/SM
0.7002
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2006, 17.00 | Držík Jan | 3B/SM
0.4252
16 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2006, 17.00 | Kohout Štěpán | 3B/SM
0.5000
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2006, 17.00 | Masár Stanislav | 3B/SM
0.6751
22 / 19 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2006, 17.00 | Šlechta Jan | 3B/SM
1.1570
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2006, 10.00 | Kováč Juraj | 3B/SM
0.5752
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2006, 10.00 | Kubiš Marián | 3B/SM
0.7252
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2006, 10.00 | Kubiš Peter | 3B/SM
0.6002
21 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2006, 14.00 | Kubiš Peter | 3B/SM
0.5252
14 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2006, 14.00 | Kubiš Marián | 3B/SM
0.5600
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2006, 14.00 | Kováč Juraj | 3B/SM
0.7002
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2006, 17.00 | Stareček Vladimír | 3B/SM
0.6250
30 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2006, 17.00 | Rybák Jiří | 3B/SM
0.7692
17 / 33 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2006, 17.00 | Stareček Pavel | 3B/SM
0.5150
30 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2006, 17.00 | Majewski Václav | 3B/SM
0.9372
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2006, 17.00 | Duda Petr | 3B/SM
0.7002
21 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2006, 17.00 | Andrejovský Robert | 3B/SM
0.5520
11 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2007, 17.00 | Držík Jan | 3B/SM
0.2750
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2007, 17.00 | Kolder Milan | 3B/SM
0.7502
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2007, 17.00 | Hikeš Jiří | 3B/SM
0.3750
27 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2007, 17.00 | Hájek Radovan | 3B/SM
1.2270
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2007, 17.00 | Masár Stanislav | 3B/SM
0.8332
16 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2007, 17.00 | Šlechta Jan | 3B/SM
0.8880
15 / 28 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2007, 17.00 | Stareček Vladimír | 3B/SM
0.5350
19 / 33 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2007, 17.00 | Rybák Jiří | 3B/SM
0.5750
20 / 21 | 8
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2007, 17.00 | Stareček Pavel | 3B/SM
0.9520
27 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 4. 2007, 17.00 | Hyšperský Jindř. | 3B/SM
0.7290
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 4. 2007, 17.00 | Andrejovský Robert | 3B/SM
0.3250
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 4. 2007, 17.00 | Carda Miroslav | 3B/SM
0.9372

2005/2006

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
196 / 25 | 213.84
3.84
87.27270000 %
96 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2005, 17.00 | Blažek Bohumil | SM-2.
3.842

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
163 / 25 | 162.52
2.52
63.00000000 %
63 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2005, 17.00 | Martiník Jan | SM-2.
2.522

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6126 / 236 | 50.533
0.777
72.00000000 %
16 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2005, 17.00 | Koky Dušan | SM/3B
0.4002
23 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 11. 2005, 17.00 | Závodný Jiří | SM/3B
0.5752
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2006, 10.00 | Kováč Juraj | SM/3B
0.7502
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2006, 17.00 | Stillner David | SM/3B
0.4002
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2006, 17.00 | Vidlák Milan | SM/3B
0.3250
28 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2006, 17.00 | Rybák Jiří | SM/3B
0.7770

2004/2005

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6143 / 215 | 50.665
0.882
79.44440000 %
27 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2004, 17.00 | Číž Dominik | SM/3B-1.
0.7500
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2004, 17.00 | Závodný Jiří | SM/3B-1.
0.7692
21 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2005, 10.00 | Kováč Juraj | SM/3B-1.
0.5252
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2005, 14.00 | Kováč Juraj | SM/3B-1.
0.8822
23 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2005, 17.00 | Andrejovský Robert | SM/3B-1.
0.5750
12 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2005, 17.00 | Stareček Pavel | SM/3B-1.
0.4610

2003/2004

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161 / 25 | 142.44
2.44
80.26320000 %
61 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2003, 17.00 | Meca Miroslav | SM-2.
2.441

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6138 / 230 | 60.600
0.818
76.66670000 %
27 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2003, 14.00 | Kappel Daniel | SM/3B-2.
0.8180
19 / 39 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2003, 17.00 | Rybák Jiří | SM/3B-1.
0.4870
30 / 38 | 6
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2003, 09.00 | Závodný Jaroslav | SM/3B-2.
0.7892
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2003, 11.00 | Koky Dušan | SM/3B-2.
0.5502
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2003, 13.00 | Závodný Jaroslav | SM/3B-2.
0.5252
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2003, 15.00 | Andrejovský Robert | SM/3B-2.
0.4751

2002/2003

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14369 / 503 | 60.733
1.000
92.57140000 %
30 / 39 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2003, 11.00 | Jendryštík Eduard | SM/3B-2.
0.7692
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2003, 13.00 | Slezák Jan | SM/3B-2.
0.6252
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2003, 15.00 | Držík Jan | SM/3B-2.
0.4750
27 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2003, 09.00 | Bača Miroslav | SM/3B-2.
1.0000
30 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2003, 11.00 | Zembinský René | SM/3B-2.
1.0002
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2003, 13.00 | Zembinský René | SM/3B-2.
0.6002
30 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2003, 09.00 | Slezák Jan | SM/3B-2.
0.7502
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2003, 12.00 | Jendryštík Eduard | SM/3B-2.
0.7002
30 / 36 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2003, 14.00 | Držík Jan | SM/3B-2.
0.8332
24 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 4. 2003, 09.00 | Bača Miroslav | SM/3B-2.
0.7500
30 / 38 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 4. 2003, 11.00 | Feix Jiří | SM/3B-2.
0.7892
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 4. 2003, 13.00 | Dresler Martin | SM/3B-2.
0.6752
45 / 61 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 5. 2003, 00.00 | Ležák Václav | Přebor Severní Moravy (SSK Vítkovice)
0.7372

2001/2002

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2188 / 50 | 283.76
4.44
49.21470000 %
111 / 25 | 28
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2002, 17.00 | Lipský Jan | SM-2.
4.442
77 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2002, 17.00 | Martiník Jan | SM-2.
3.082

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2191 / 50 | 163.82
3.92
95.50000000 %
98 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2002, 17.00 | Lipský Jan | SM-2.
3.922
93 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 2002, 17.00 | Křístek Ladislav | SM-2.
3.722

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10248 / 344 | 70.720
1.071
89.58330000 %
30 / 38 | 7
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2001, 14.00 | Dresler Martin | "SM/3B-""A"""
0.7892
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2001, 16.00 | Kajpuš Ctirad | "SM/3B-""A"""
1.0712
28 / 39 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2002, 11.00 | Ďuriš Karol | "SM/3B-""A"""
0.7170
28 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2002, 12.00 | Stareček Pavel | "SM/3B-""A"""
0.8000
22 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2002, 14.00 | Švejda Branislav | "SM/3B-""A"""
0.6870
19 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2002, 15.00 | Stareček Pavel | "SM/3B-""A"""
0.5930
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2002, 13.00 | Feix Jiří | "SM/3B-""A"""
1.0002
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2002, 15.00 | Bača Tomáš | "SM/3B-""A"""
0.7001
33 / 70 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 5. 2002, 00.00 | Ležák Václav | Přebor SM (Vítkovice)
0.4710

2000/2001

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2192 / 50 | 213.84
4.08
61.73630000 %
102 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 2000, 17.00 | Vítovec Jiří | SM-2.
4.080
90 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
28. 11. 2000, 17.00 | Kula Jiří | SM-2.
3.600

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18483 / 711 | 70.679
1.142
72.89000000 %
27 / 44 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2000, 13.00 | Redl Jiří | 1.LIGA B
0.6130
32 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2000, 13.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
1.1420
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2000, 12.00 | Dresler Martin | SM-3B
0.5252
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2000, 13.00 | Pliska Zdeněk | SM-3B
0.7692
40 / 50 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2000, 13.00 | Vejmělka Stanis. | 1.LIGA B
0.8002
22 / 44 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2000, 10.00 | Filip Antonín | 1.LIGA B
0.5000
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2001, 09.00 | Redl Jiří | SM-3B
1.1112
34 / 50 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2001, 13.00 | Redl Jiří | 1.LIGA B
0.6801
16 / 43 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2001, 13.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
0.3720
11 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2001, 13.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
0.5500
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2001, 11.00 | Pliska Zdeněk | SM-3B
0.5500
36 / 67 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 6. 2001, 00.00 | Ležák Václav | Kvalifikace MČR seniorů (Billard Brno)
0.5370
104 / 146 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 6. 2001, 00.00 | Ležák Václav | Přebor SM (Severomoravská oblast)
0.7122
58 / 73 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 6. 2001, 00.00 | Ležák Václav | Kvalifikace Přeboru SM (Severomoravská oblast)
0.7944

1999/2000

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3352 / 65 | 355.41
7.25
46.01310000 %
72 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 1999, 17.00 | Malečíková Jarosl. | SM-2.
2.880
145 / 20 | 35
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 1999, 17.00 | Richter Milan II. | SM-1.
7.250
135 / 20 | 28
Malý stůl: Volná hra
26. 2. 2000, 10.00 | Zoufalý Radek | 1.LIGA B
6.750

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
237 / 22 | 131.68
2.70
9.25000000 %
10 / 12 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 1999, 17.00 | Vintrocha František | SM-1.
0.830
27 / 10 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2000, 10.00 | Zoufalý Radek | 1.LIGA B
2.700

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19326 / 467 | 70.698
1.000
94.16670000 %
18 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 10. 1999, 17.00 | Držík Jan | SM-1.
0.6660
18 / 38 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 11. 1999, 17.00 | Tydlačka Pavel | SM-1.
0.4730
20 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2000, 17.00 | Gavel Martin | SM-1.
0.6452
20 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2000, 17.00 | Kajpuš Ctirad | SM-1.
0.6452
20 / 33 | 7
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2000, 17.00 | Feix Jiří | SM-1.
0.6062
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2000, 09.00 | Kolder Milan | SM-3B
1.0002
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2000, 15.00 | Mrštík Jan | SM-3B
1.0002
20 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2000, 17.00 | Pešan Vlastimil | SM-1.
0.5552
30 / 45 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2000, 10.00 | Zoufalý Radek | 1.LIGA B
0.6660
20 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
2. 3. 2000, 17.00 | Klekner Jaroslav | SM-1.
0.8692
100 / 143 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2000, 00.00 | Ležák Václav | Přebor SM (Severomoravská oblast)
0.6992

1998/1999

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8697 / 131 | 725.32
8.68
39.91980000 %
31 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 1998, 17.00 | Humeňanský František | SM-1.
1.550
146 / 25 | 72
Malý stůl: Volná hra
15. 12. 1998, 17.00 | Štěpán Radomír | SM-2.
5.842
165 / 19 | 67
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 1999, 17.00 | Švancara Slávek | SM-2.
8.680
23 / 12 | 7
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 1999, 17.00 | Dvořáček Jan | SM-2.
1.910
62 / 9 | 20
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 1999, 17.00 | Švancara Slávek | SM-2.
6.880
75 / 11 | 16
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 1999, 17.00 | Janeczko Valter | SM-1.
6.810
108 / 20 | 60
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 1999, 17.00 | Masár Stanislav | SM-1.
5.400
87 / 15 | 21
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 1999, 17.00 | Kajpuš Ctirad | SM-1.
5.800

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4308 / 71 | 264.33
5.57
51.33330000 %
79 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 1998, 17.00 | Klekner Jaroslav | SM-1.
3.950
76 / 18 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 1999, 17.00 | Jendryštík Eduard | SM-1.
4.220
106 / 19 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 1999, 17.00 | Klekner Jaroslav | SM-1.
5.570
47 / 14 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 1999, 17.00 | Švancara Slávek | SM-1.
3.350

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12264 / 399 | 60.661
0.952
75.00000000 %
9 / 18 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 12. 1998, 17.00 | Masár Stanislav | SM-1.
0.5000
20 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 1. 1999, 17.00 | Čaněcký Patrik | SM-1.
0.7402
20 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 1. 1999, 17.00 | Vidlák Milan | SM-1.
0.9522
20 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 1. 1999, 17.00 | Štěpán Radomír | SM-1.
0.8332
3 / 19 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 2. 1999, 17.00 | Jendryštík Eduard | SM-1.
0.1570
20 / 27 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 2. 1999, 17.00 | Klekner Jaroslav | SM-1.
0.7402
13 / 36 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 3. 1999, 17.00 | Kajpuš Ctirad | SM-1.
0.3610
159 / 227 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 6. 1999, 00.00 | Ležák Václav | Přebor (Severní Morava)
0.7005

1997/1998

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
187 / 25 | 83.48
3.48
56.49350000 %
87 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
25. 11. 1997, 17.00 | Maraczek František | SM-2.
3.480

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6210 / 364 | 60.576
0.869
100.00000000 %
20 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 1. 1998, 10.00 | Pliska Zdeněk | SM-1.
0.8692
20 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 1. 1998, 17.00 | Čaněcký Patrik | SM-1.
0.6451
170 / 310 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 5. 1998, 00.00 | Ležák Václav | Přebor SMO (KIMEX HAVÍŘOV)
0.5480

1996/1997

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3336 / 81 | 224.14
5.10
56.00000000 %
128 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 1996, 17.00 | Kunc Vlastimil | SM-2.
4.262
55 / 21 | 10
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 1997, 17.00 | Kajpuš Ctirad | SM-2.
2.610
153 / 30 | 22
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 1997, 17.00 | Kováč Štefan | SM-2.
5.102