Šimíček Lukáš

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
33529 / 1262 | 5 | 30.419
0.675
57.50000000 %
25 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2019, 14.00 | Koky Dušan | ZS 3B I. LIGA
0.5002
21 / 50 | 5 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2019, 11.00 | Vala Miroslav | ZS 3B I. LIGA
0.4200
11 / 50 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
5. 10. 2019, 15.30 | Stehlík František | ZS 3B I. LIGA
0.2200
18 / 50 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2019, 11.00 | Vítek Jiří | ZS 3B I. LIGA
0.3602
14 / 40 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 10. 2019, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3500
13 / 40 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
9. 10. 2019, 18.15 | Bača Miroslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3250
10 / 25 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2019, 14.30 | Janata Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.4000
9 / 25 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2019, 15.45 | Kočička Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.3600
12 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 10. 2019, 14.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B I. LIGA
0.2400
18 / 50 | 3 | 1
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2019, 11.30 | Purkyt Tomáš | ZS 3B I. LIGA
0.3602
17 / 40 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 10. 2019, 17.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4252
11 / 40 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 10. 2019, 18.15 | Frgala Vítězslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.2750
16 / 40 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 2019, 18.15 | Szczeponiec Roman | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4002
27 / 40 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 2019, 18.15 | Čaněcký Patrik | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.6752
7 / 25 | 1
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2019, 19.00 | Přeček Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.2800
11 / 25 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2019, 20.00 | Bušanský Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.4400
10 / 40 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
4. 12. 2019, 17.00 | Karkoška Roman | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.2502
22 / 40 | 5 | 2
Závodní stůl: Trojband
4. 12. 2019, 17.00 | Cakl Marek | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.5502
22 / 50 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 12. 2019, 14.00 | Peter Jaroslav | ZS 3B I. LIGA
0.4400
21 / 50 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 1. 2020, 14.00 | Žabenský Zbyněk | ZS 3B I. LIGA
0.4202
18 / 34 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2020, 12.30 | Uher Miroslav ml. | ZS 3B I. LIGA
0.5290
10 / 22 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 1. 2020, 17.00 | Bača Miroslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4540
16 / 34 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 1. 2020, 18.15 | Křístek Martin | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4700
30 / 46 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 2. 2020, 15.30 | Stehlík František | ZS 3B I. LIGA
0.6522
30 / 45 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2020, 12.30 | Hambálková Irena | ZS 3B I. LIGA
0.6662
17 / 40 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2020, 17.00 | Polášek Bohumil | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4252
20 / 40 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2020, 18.15 | Frgala Vítězslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.5002
12 / 25 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2020, 12.00 | Všetička Luboš | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
0.4802
12 / 25 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2020, 14.00 | Coufalík Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
0.4802
7 / 30 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2020, 16.15 | Řehůřek Luděk | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
0.2330
9 / 23 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2020, 18.45 | Stareček Pavel | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
0.3910
5 / 28 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
20. 6. 2020, 14.00 | Daněk Josef | ZS 3B I. LIGA
0.1780
28 / 50 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 6. 2020, 14.00 | Vintrocha Richard | ZS 3B I. LIGA
0.5602

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
25335 / 829 | 60.404
0.724
50.00000000 %
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 9. 2018, 13.00 | Najzar Petr | SM 3B ZS D2
0.2750
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 9. 2018, 14.30 | Peter Jaroslav | SM 3B ZS D2
0.3750
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 11.30 | Mikurda Dalibor | SM 3B ZS D2
0.4252
10 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 13.00 | Kováč Aladar | SM 3B ZS D2
0.2500
13 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2018, 11.00 | Tichý Miloslav | ZS 3B I. LIGA
0.3250
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2018, 16.00 | Pechman Vít | ZS 3B I. LIGA
0.4252
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 10. 2018, 11.00 | Roček Josef | ZS 3B I. LIGA
0.4002
7 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2018, 10.00 | Domanský Pavel | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.2800
14 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2018, 12.00 | Stareček Pavel | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.5602
11 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2018, 17.00 | Vítek Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.4402
13 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2018, 18.00 | Najzar Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.5202
16 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2018, 10.00 | Skořupa Rostislav | SM 3B ZS D2
0.4000
27 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2018, 11.30 | Skořupa Rostislav | SM 3B ZS D2
0.6752
21 / 29 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2018, 13.00 | Křístek Martin | SM 3B ZS D2
0.7240
10 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2018, 12.00 | Pechman Vít | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.4002
7 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2018, 13.00 | Štok Radek | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.2800
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2019, 11.00 | Tichý Miloslav | ZS 3B I. LIGA
0.4000
10 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2019, 11.00 | Kudlík Vlastimil | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.4002
9 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2019, 15.00 | Vintrocha Richard | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.3600
13 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2019, 14.00 | Žabenský Zbyněk | ZS 3B I. LIGA
0.3250
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2019, 11.00 | Mikurda Dalibor | ZS 3B I. LIGA
0.2750
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 3. 2019, 14.30 | Křístek Martin | SM 3B ZS D2
0.3750
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2019, 16.00 | Kováč Aladar | SM 3B ZS D2
0.4500
0
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2019, 17.30 | Mikurda Dalibor | SM 3B ZS D2
0
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 6. 2019, 17.30 | Peter Jaroslav | SM 3B ZS D2
0.4500

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14152 / 357 | 40.425
0.680
52.41380000 %
14 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2017, 16.00 | Hošek Ondřej | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.5600
12 / 22 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2017, 17.00 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.5450
12 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2017, 18.00 | Háva Miloš | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.4800
6 / 25 | 1
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2017, 10.00 | Vitouš Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.2400
11 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2017, 13.00 | Švára Libor | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.4400
6 / 25 | 1
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 11.30 | Andrejovský Robert | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.2401
10 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 13.00 | Křístek Martin | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.4000
11 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 17.30 | Bača Miroslav | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.4400
17 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 12.00 | Jaroš Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.6802
11 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 14.30 | Truhlář Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.4402
16 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 15.30 | Pechman Vít | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.6402
16 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 16.45 | Kratochvíl Dušan | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.6402
4 / 30 | 1
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 19.00 | Hambálková Irena | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.1330
6 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 20.30 | Korec Jaroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.2000

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11120 / 278 | 40.431
0.652
57.14290000 %
16 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2016, 10.00 | Koky Dušan | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.5332
12 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2016, 12.00 | Ferahli Engin | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.4000
10 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2017, 14.00 | Švejda Branislav | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.3330
16 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2017, 15.00 | Žabenský Zbyněk | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.5332
15 / 23 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 10.45 | Hajný Radim | Oblastní přebor jednotlivci
0.6522
5 / 23 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 14.30 | Bača Tomáš | Oblastní přebor jednotlivci
0.2170
5 / 19 | 1
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 16.45 | Bača Tomáš | Oblastní přebor jednotlivci
0.2630
14 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2017, 16.00 | Kováč Juraj | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.4660
16 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2017, 18.00 | Švejda Branislav | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.5332
6 / 19 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2017, 20.00 | Boháč Martin | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.3150
5 / 14 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2017, 22.00 | Boháč Martin | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.3570

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17200 / 638 | 40.313
0.475
40.81630000 %
9 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2015, 10.00 | Domanský Pavel | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2250
15 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2015, 13.00 | Paprskář Milan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3752
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2015, 16.00 | Adámek Petr | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3750
8 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2015, 11.30 | Bača Tomáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2000
7 / 23 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2015, 16.00 | Gazdoš Ivo | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3040
6 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2016, 11.30 | Adámek Petr | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.1500
15 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2016, 16.00 | Dostál Martin | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3750
13 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2016, 11.30 | Filip Antonín | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3252
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2016, 13.00 | Vymětal Leoš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4252
12 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2016, 16.00 | Ležák Václav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3000
19 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2016, 10.00 | Hrdlička Lubomír | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4750
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2016, 16.00 | Žabenský Zbyněk | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4502
4 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2016, 10.00 | Koky Dušan | Přebor Severní Morava - VS Trojband
0.1330
8 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2016, 12.00 | Bača Tomáš | Přebor Severní Morava - VS Trojband
0.3200
12 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 4. 2016, 10.00 | Peter Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3000
9 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 4. 2016, 14.30 | Ležák Václav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2250
13 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 4. 2016, 16.00 | Žabenský Zbyněk | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3252

Malý stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
357 / 88 | 4 | 30.647
0.678
63.33330000 %
18 / 30 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 12.30 | Jaroš Vladimír | MČR 3B MS D3
0.6002
20 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 14.15 | Peter Jaroslav | MČR 3B MS D3
0.6662
19 / 28 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 17.15 | Bača Miroslav | MČR 3B MS D3
0.6780

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9196 / 329 | 50.595
0.937
72.59260000 %
15 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2017, 17.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. Třída
0.6810
27 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2017, 18.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.6751
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2017, 19.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
0.6752
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2018, 17.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. Třída
0.9372
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2018, 18.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
0.4000
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2018, 19.00 | Baláž Ladislav | SM 3B 1. Třída
0.5752
16 / 35 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2018, 18.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
0.4570
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2018, 18.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.5500
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2018, 19.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.5000

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9629 / 128 | 344.91
7.05
34.94440000 %
3 / 1 | 3
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2016, 17.00 | Bača Miroslav | SM TD 1.třída
3.000
88 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
20. 10. 2016, 17.00 | Gavelek Josef | SM TD 1.třída
4.402
66 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 2016, 17.00 | Slezák Jan | SM TD 1.třída
3.300
125 / 20 | 34
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2017, 17.00 | Peter Jaroslav | SM TD 1.třída
6.252
86 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2017, 17.00 | Andrejovský Robert | SM TD 1.třída
4.300
35 / 7 | 15
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2017, 17.00 | Matoušek Zdeněk | SM TD 1.třída
5.000
141 / 20 | 28
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2017, 17.00 | Schoffer Bruno | SM TD 1.třída
7.052
85 / 20 | 27
Malý stůl: Volná hra
14. 3. 2017, 17.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1.třída
4.252
0
Malý stůl: Volná hra
21. 3. 2017, 17.00 | Kulich Libor | SM TD 1.třída
0

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9588 / 128 | 214.59
5.90
43.55560000 %
34 / 8 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2016, 18.00 | Bača Miroslav | SM TD 1.třída
4.250
60 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2016, 18.00 | Humeňanský František | SM TD 1.třída
3.000
89 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2016, 18.00 | Antoni Jiří | SM TD 1.třída
4.452
84 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2017, 18.00 | Konieczný Miroslav | SM TD 1.třída
4.202
0 | 0
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2017, 18.00 | Cibulka Jan | SM TD 1.třída
02
110 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2017, 18.00 | Nutil Jiří | SM TD 1.třída
5.501
118 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2017, 18.00 | Humeňanský František | SM TD 1.třída
5.902
93 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 3. 2017, 18.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1.třída
4.652
0
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 3. 2017, 18.00 | Kulich Libor | SM TD 1.třída
0

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9252 / 120 | 162.10
3.33
46.66670000 %
1 / 2 | 1
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2016, 19.00 | Bača Miroslav | SM TD 1.třída
0.500
41 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
20. 10. 2016, 19.00 | Gavelek Josef | SM TD 1.třída
2.050
33 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2016, 19.00 | Grosoš Jan | SM TD 1.třída
1.650
19 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2017, 19.00 | Hok Dalibor | SM TD 1.třída
0.952
0 | 0
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2017, 19.00 | Cibulka Jan | SM TD 1.třída
02
60 / 18 | 16
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 2017, 19.00 | Nutil Jiří | SM TD 1.třída
3.331
50 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2017, 19.00 | Gavelek Josef | SM TD 1.třída
2.502
48 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
14. 3. 2017, 19.00 | Meca Miroslav | SM TD 1.třída
2.402
0
Malý stůl: Jednoband
21. 3. 2017, 19.00 | Kulich Libor | SM TD 1.třída
0

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
36724 / 1135 | 70.637
1.222
67.03700000 %
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2016, 17.00 | Hyšperský Jindř. | SM 3B 1. třída
0.5502
27 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2016, 18.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. třída
0.6752
10 / 38 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2016, 19.00 | Majewski Václav | SM 3B 1. třída
0.2630
29 / 38 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2016, 17.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. třída
0.7630
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2016, 18.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. třída
0.3500
24 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2016, 19.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. třída
0.6002
18 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2016, 17.00 | Vintrocha Richard | SM 3B 1. třída
0.5620
11 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2016, 18.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. třída
1.2220
30 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2016, 19.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. třída
1.0712
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2016, 17.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. třída
0.4502
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2016, 18.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. třída
1.0342
20 / 29 | 7
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2016, 19.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. třída
0.6890
15 / 31 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2016, 17.00 | Šlechta Jan | SM 3B 1. třída
0.4830
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2016, 18.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. třída
0.4502
15 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2016, 19.00 | Přeček Jiří | SM 3B 1. třída
0.6250
24 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2017, 17.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. třída
0.6002
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2017, 18.00 | Meca Miroslav | SM 3B 1. třída
0.7002
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2017, 19.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. třída
0.5250
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2017, 17.00 | Majewski Václav | SM 3B 1. třída
0.6000
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2017, 18.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. třída
0.7000
20 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2017, 19.00 | Andrejovský Robert | SM 3B 1. třída
0.5260
27 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2017, 17.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. třída
0.6752
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2017, 18.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. třída
0.9372
19 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2017, 19.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. třída
0.5930
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2017, 17.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. třída
0.7002
30 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2017, 18.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. třída
0.9372
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2017, 19.00 | Vintrocha Richard | SM 3B 1. třída
0.7502
30 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2017, 17.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. třída
0.8822
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2017, 18.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. třída
0.7892
9 / 17 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2017, 19.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. třída
0.5290
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2017, 17.00 | Humeňanský František | SM 3B 1. třída
0.3750
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2017, 18.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B 1. třída
0.5750
7 / 14 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2017, 19.00 | Dvořáček Jan | SM 3B 1. třída
0.5000
0
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2017, 17.00 | Šlechta Jan | SM 3B 1. třída
0
0
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2017, 18.00 | Držík Jan | SM 3B 1. třída
0
0
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2017, 19.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. třída
0

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8808 / 160 | 315.05
6.00
50.50000000 %
93 / 20 | 30
Malý stůl: Volná hra
29. 10. 2015, 17.00 | Valchař Jaroslav | SM - TD 1. třída
4.652
102 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
3. 11. 2015, 17.00 | Slezák Jan | SM - TD 1. třída
5.102
91 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2015, 17.00 | Meca Miroslav | SM - TD 1. třída
4.552
93 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2016, 17.00 | Grosoš Jan | SM - TD 1. třída
4.652
83 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2016, 17.00 | Venglář Pavel | SM - TD 1. třída
4.150
108 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2016, 17.00 | Slezák Jan | SM - TD 1. třída
5.402
118 / 20 | 31
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2016, 17.00 | Andrejovský Robert | SM - TD 1. třída
5.902
120 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2016, 17.00 | Meca Miroslav | SM - TD 1. třída
6.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8573 / 160 | 173.58
4.65
47.75000000 %
67 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 10. 2015, 18.00 | Venglář Pavel | SM - TD 1. třída
3.350
76 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 2015, 18.00 | Slezák Jan | SM - TD 1. třída
3.800
64 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2015, 18.00 | Dunaj Mojmír | SM - TD 1. třída
3.202
71 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2016, 18.00 | Grosoš Jan | SM - TD 1. třída
3.550
93 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2016, 18.00 | Venglář Pavel | SM - TD 1. třída
4.650
70 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2016, 18.00 | Antoni Jiří | SM - TD 1. třída
3.502
93 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2016, 18.00 | Andrejovský Robert | SM - TD 1. třída
4.650
39 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2016, 18.00 | Dunaj Mojmír | SM - TD 1. třída
1.950

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8375 / 157 | 122.38
3.52
78.12500000 %
46 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
29. 10. 2015, 19.00 | Venglář Pavel | SM - TD 1. třída
2.302
46 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
3. 11. 2015, 19.00 | Slezák Jan | SM - TD 1. třída
2.300
34 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2015, 19.00 | Meca Miroslav | SM - TD 1. třída
1.702
49 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2016, 19.00 | Grosoš Jan | SM - TD 1. třída
2.452
60 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2016, 19.00 | Venglář Pavel | SM - TD 1. třída
3.002
60 / 17 | 11
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2016, 19.00 | Antoni Jiří | SM - TD 1. třída
3.522
44 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2016, 19.00 | Majewski Václav | SM - TD 1. třída
2.200
36 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2016, 19.00 | Dunaj Mojmír | SM - TD 1. třída
1.800

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
43883 / 1554 | 60.568
0.916
67.92310000 %
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2015, 17.00 | Stareček Vladimír | SM - 3B 1. třída
0.8332
25 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2015, 18.00 | Šnyta Radek | SM - 3B 1. třída
0.6252
21 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2015, 19.00 | Peter Jaroslav | SM - 3B 1. třída
0.5252
23 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 10.00 | Švejda Ivan | SM - 3B 1. třída
0.5752
20 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 11.00 | Kováč Juraj | SM - 3B 1. třída
0.6060
20 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 12.00 | Švejda Branislav | SM - 3B 1. třída
0.5550
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 14.00 | Kováč Juraj | SM - 3B 1. třída
0.3750
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 15.00 | Kubiš Peter | SM - 3B 1. třída
0.3000
22 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 16.00 | Švejda Branislav | SM - 3B 1. třída
0.5502
14 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2015, 17.00 | Majewski Václav | SM - 3B 1. třída
0.3590
13 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2015, 18.00 | Hyšperský Jindř. | SM - 3B 1. třída
0.3610
15 / 32 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2015, 19.00 | Andrejovský Miroslav | SM - 3B 1. třída
0.4680
13 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2015, 17.00 | Bača Miroslav | SM - 3B 1. třída
0.5200
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2015, 18.00 | Merva Petr | SM - 3B 1. třída
0.7002
21 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2015, 19.00 | Vintrocha Richard | SM - 3B 1. třída
0.5251
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 17.00 | Koky Dušan | SM - 3B 1. třída
0.5502
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 18.00 | Žabenský Zbyněk | SM - 3B 1. třída
0.4001
21 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 19.00 | Kováč Aladar | SM - 3B 1. třída
0.5252
20 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2015, 17.00 | Skořupa Rostislav | SM - 3B 1. třída
0.5000
14 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2015, 18.00 | Dunaj Radim | SM - 3B 1. třída
0.3502
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2015, 19.00 | Kocián Jan | SM - 3B 1. třída
0.6002
12 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 10.00 | Gazdoš Ivo | Přebor Severní Morava - MS Trojband
0.5450
22 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 12.00 | Vintrocha Richard | Přebor Severní Morava - MS Trojband
0.5501
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 14.00 | Hok Dalibor | Přebor Severní Morava - MS Trojband
0.6752
22 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 17.00 | Bača Miroslav | Přebor Severní Morava - MS Trojband
0.9160
14 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2016, 17.00 | Stareček Vladimír | SM - 3B 1. třída
0.6080
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2016, 18.00 | Peter Jaroslav | SM - 3B 1. třída
0.5000
19 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2016, 19.00 | Šnyta Radek | SM - 3B 1. třída
0.5420
20 / 36 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2016, 17.00 | Majewski Václav | SM - 3B 1. třída
0.5550
30 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2016, 18.00 | Hyšperský Jindř. | SM - 3B 1. třída
0.7501
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2016, 19.00 | Rypka Jan | SM - 3B 1. třída
0.7252
16 / 29 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2016, 17.00 | Bača Tomáš | SM - 3B 1. třída
0.5510
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2016, 18.00 | Merva Petr | SM - 3B 1. třída
0.5502
14 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2016, 19.00 | Bača Miroslav | SM - 3B 1. třída
0.4510
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 3. 2016, 17.00 | Žabenský Zbyněk | SM - 3B 1. třída
0.7892
30 / 36 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 3. 2016, 18.00 | Kováč Aladar | SM - 3B 1. třída
0.8332
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 3. 2016, 19.00 | Koky Dušan | SM - 3B 1. třída
0.7502
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2016, 17.00 | Dunaj Radim | SM - 3B 1. třída
0.6002
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2016, 18.00 | Kuchař Karel | SM - 3B 1. třída
0.3000
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2016, 19.00 | Kocián Jan | SM - 3B 1. třída
0.7502
8 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2016, 22.45 | Tauterman Vlastislav ml. | MS MČR Trojband - 3B
0.4210
15 / 24 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 13.45 | Hudák Jan | MS MČR Trojband - 3B
0.6250
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 16.15 | Žabenský Zbyněk | MS MČR Trojband - 3B
0.7002

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7403 / 135 | 282.98
5.05
28.78570000 %
48 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2014, 17.00 | Buchtík Martin | 1. třída TD Severní Morava
2.400
64 / 15 | 20
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2014, 17.00 | Vajda Roman | 1. třída TD Severní Morava
4.260
37 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
11. 12. 2014, 17.00 | Janoš Daniel | 1. třída TD Severní Morava
1.850
101 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 2014, 17.00 | Janoš Daniel | 1. třída TD Severní Morava
5.052
45 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2015, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1. třída TD Severní Morava
2.252
56 / 20 | 28
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2015, 17.00 | Konieczný Miroslav | 1. třída TD Severní Morava
2.802
52 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
21. 4. 2015, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1. třída TD Severní Morava
2.600

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7399 / 136 | 232.93
4.70
38.00000000 %
47 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2014, 17.00 | Buchtík Martin | 1. třída TD Severní Morava
2.350
45 / 16 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2014, 17.00 | Vajda Roman | 1. třída TD Severní Morava
2.810
24 / 20 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 12. 2014, 17.00 | Janoš Daniel | 1. třída TD Severní Morava
1.200
51 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 2014, 17.00 | Gavelek Josef | 1. třída TD Severní Morava
2.552
81 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2015, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1. třída TD Severní Morava
4.052
57 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2015, 17.00 | Konieczný Miroslav | 1. třída TD Severní Morava
2.852
94 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 4. 2015, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1. třída TD Severní Morava
4.702

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7264 / 138 | 111.91
2.80
62.85710000 %
38 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2014, 17.00 | Buchtík Martin | 1. třída TD Severní Morava
1.902
29 / 18 | 6
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2014, 17.00 | Bača Tomáš | 1. třída TD Severní Morava
1.610
32 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
11. 12. 2014, 17.00 | Janoš Daniel | 1. třída TD Severní Morava
1.602
56 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
18. 12. 2014, 17.00 | Gavelek Josef | 1. třída TD Severní Morava
2.802
30 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2015, 17.00 | Meca Miroslav | 1. třída TD Severní Morava
1.500
44 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2015, 17.00 | Konieczný Miroslav | 1. třída TD Severní Morava
2.202
35 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
21. 4. 2015, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1. třída TD Severní Morava
1.752

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18377 / 666 | 40.566
1.034
69.81480000 %
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2015, 17.00 | Rypka Jan | 3B Severní Morava
0.5250
20 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2015, 17.00 | Majewski Václav | 3B Severní Morava
0.6250
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2015, 17.00 | Cibulka Jan | 3B Severní Morava
0.7892
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2015, 17.00 | Šnyta Radek | 3B Severní Morava
0.4750
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2015, 17.00 | Peter Jaroslav | 3B Severní Morava
0.8102
5 / 38 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2015, 17.00 | Stareček Vladimír | 3B Severní Morava
0.1310
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2015, 10.00 | Kováč Juraj | 3B Severní Morava
0.5252
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2015, 10.00 | Kubiš Peter | 3B Severní Morava
0.6502
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2015, 10.00 | Švejda Branislav | 3B Severní Morava
0.7252
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2015, 14.00 | Kováč Juraj | 3B Severní Morava
0.4500
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2015, 14.00 | Švejda Ivan | 3B Severní Morava
0.6002
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2015, 14.00 | Švejda Branislav | 3B Severní Morava
0.4250
8 / 17 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 3. 2015, 17.00 | Bača Miroslav | 3B Severní Morava
0.4700
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 3. 2015, 17.00 | Vintrocha Richard | 3B Severní Morava
0.4750
30 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 3. 2015, 17.00 | Vajda Roman | 3B Severní Morava
1.0342
21 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 10.00 | Masár Stanislav | SM - Přebor jednotlivců 3B
0.6000
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 10.00 | Andrejovský Robert | SM - Přebor jednotlivců 3B
0.4250
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 10.00 | Kezsely Radim | SM - Přebor jednotlivců 3B
0.5501

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
175 / 20 | 213.75
3.75
37.50000000 %
75 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2012, 17.00 | Meca Miroslav | 1.třída Severní Morava
3.752

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
154 / 20 | 102.70
2.70
36.00000000 %
54 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2012, 17.00 | Meca Miroslav | 1.třída Severní Morava
2.702

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
115 / 20 | 30.75
0.75
25.00000000 %
15 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2012, 17.00 | Meca Miroslav | 1.třída Severní Morava
0.750

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
236 / 78 | 30.461
0.552
60.00000000 %
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2012, 17.00 | Kuchař Karel | 3B 1.třída Severní Morava
0.3750
21 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2012, 17.00 | Ostruszka Petr | 3B 1.třída Severní Morava
0.5520

2004/2005

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131062 / 325 | 273.26
4.28
63.63090000 %
69 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2004, 17.00 | Khýr Vladimír | SM-2.
2.762
60 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 2004, 17.00 | Malina Pavel | SM-2.
2.400
107 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2004, 17.00 | Neckář Tomáš | SM-2.
4.280
98 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2004, 17.00 | Zářický Jiří | SM-2.
3.920
91 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2004, 17.00 | Paveska Roman | SM-2.
3.642
103 / 25 | 27
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 2004, 17.00 | Křiva Miroslav | SM-2.
4.122
80 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2005, 17.00 | Ponížil Bohuslav | SM-2.
3.202
47 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2005, 17.00 | Blažek Bohumil | SM-2.
1.882
85 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2005, 17.00 | Lepík Jiří | SM-2.
3.400
78 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 2005, 17.00 | Andrejovský Robert | SM-2.
3.120
60 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2005, 17.00 | Grosoš Jan | SM-2.
2.402
84 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2005, 17.00 | Lipský Jan | SM-2.
3.362
100 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2005, 17.00 | Khýr Vladimír | SM-2.
4.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13956 / 298 | 223.20
5.00
73.99380000 %
63 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2004, 17.00 | Marcalík Petr | SM-2.
2.522
83 / 25 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2004, 17.00 | Malina Pavel | SM-2.
3.322
100 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2004, 17.00 | Lepík Jiří | SM-2.
4.002
39 / 22 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2004, 17.00 | Slavík Jan | SM-2.
1.770
51 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2004, 17.00 | Paveska Roman | SM-2.
2.040
100 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 2004, 17.00 | Paveska Roman | SM-2.
5.002
58 / 17 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2005, 17.00 | Zářický Jiří | SM-2.
3.410
73 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2005, 17.00 | Meca Miroslav | SM-2.
2.922
84 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2005, 17.00 | Lepík Jiří | SM-2.
3.362
58 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 2005, 17.00 | Andrejovský Robert | SM-2.
2.320
100 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2005, 17.00 | Blažek Bohumil | SM-2.
4.002
63 / 16 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2005, 17.00 | Držík Jan | SM-2.
3.930
84 / 23 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2005, 17.00 | Stach Lumír | SM-2.
3.650

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
364 / 120 | 40.533
0.600
82.05130000 %
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2005, 10.00 | Koky Dušan | SM/3B-2.
0.4252
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2005, 12.00 | Slezák Jan | SM/3B-2.
0.5752
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2005, 14.00 | Ponížil Bohuslav | SM/3B-2.
0.6002

2003/2004

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
159 / 25 | 102.36
2.36
39.33330000 %
59 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2003, 10.00 | Šišák Martin | SM-2.
2.360