Peter Jaroslav

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
26389 / 1092 | 4 | 40.356
0.675
49.87180000 %
8 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2019, 17.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.2000
11 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2019, 18.15 | Szczeponiec Roman | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.2750
9 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 10. 2019, 17.00 | Cakl Marek | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.2250
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 10. 2019, 18.15 | Karkoška Roman | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3751
16 / 50 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
5. 10. 2019, 14.00 | Vítek Jiří | ZS 3B I. LIGA
0.3200
17 / 50 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2019, 11.00 | Malíř Pavel | ZS 3B I. LIGA
0.3402
16 / 40 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2019, 17.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4002
7 / 40 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2019, 18.15 | Najzar Petr | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.1750
19 / 50 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 10. 2019, 14.30 | Hajný David | ZS 3B I. LIGA
0.3802
14 / 40 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2019, 11.00 | Hovorka Štěpán | ZS 3B I. LIGA
0.3500
14 / 40 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2019, 17.00 | Líška Antonín ml. | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3500
16 / 40 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2019, 18.15 | Ležák Václav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4001
14 / 40 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 2019, 17.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3502
15 / 40 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 2019, 18.15 | Frgala Vítězslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3752
3 / 22 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
3. 12. 2019, 17.00 | Bača Miroslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.1360
18 / 40 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
3. 12. 2019, 18.15 | Křístek Martin | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4500
27 / 50 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 12. 2019, 14.00 | Šimíček Lukáš | ZS 3B I. LIGA
0.5402
18 / 40 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 12. 2019, 17.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4500
19 / 40 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 12. 2019, 18.15 | Szczeponiec Roman | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4750
14 / 50 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
4. 1. 2020, 15.00 | Filip Antonín | ZS 3B I. LIGA
0.2800
11 / 40 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2020, 17.00 | Cakl Marek | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.2752
27 / 40 | 4 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2020, 18.15 | Karkoška Roman | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.6752
17 / 40 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2020, 17.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4252
12 / 40 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2020, 18.15 | Najzar Petr | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3000
16 / 50 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 2. 2020, 14.00 | Štok Radek | ZS 3B I. LIGA
0.3200
16 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2020, 11.00 | Malíř Pavel | ZS 3B I. LIGA
0.3200

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
23306 / 795 | 50.384
0.750
51.42860000 %
5 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
8. 9. 2018, 11.30 | Mikurda Dalibor | SM 3B ZS D2
0.1250
17 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 9. 2018, 14.30 | Šimíček Lukáš | SM 3B ZS D2
0.4252
9 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 9. 2018, 16.00 | Najzar Petr | SM 3B ZS D2
0.2250
7 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 9. 2018, 17.30 | Najzar Petr | SM 3B ZS D2
0.1752
17 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 14.30 | Mikurda Dalibor | SM 3B ZS D2
0.4252
17 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 16.00 | Kováč Aladar | SM 3B ZS D2
0.4252
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2018, 16.00 | Skořupa Rostislav | SM 3B ZS D2
0.4002
0
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 11.00 | Ručka Damián | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
2
11 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 12.00 | Šnyta Radek | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.4402
4 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 13.00 | Najzar Petr | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.1601
14 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 15.00 | Dunaj Mojmír | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.5602
15 / 20 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 17.00 | Koky Dušan | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.7502
16 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 18.30 | Kolder Milan | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.5330
14 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 19.30 | Kováč Aladar | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.4662
8 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2019, 10.00 | Křístek Martin | SM 3B ZS D2
0.2000
14 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2019, 11.30 | Křístek Martin | SM 3B ZS D2
0.3500
10 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2019, 13.00 | Kováč Aladar | SM 3B ZS D2
0.2502
14 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 3. 2019, 16.00 | Karkoška Roman | SM 3B ZS D2
0.3501
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2019, 10.00 | Ležák Václav | ZS 3B I. LIGA
0.2751
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2019, 14.00 | Ležák Václav | ZS 3B I. LIGA
0.4752
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 5. 2019, 15.30 | Skořupa Rostislav | SM 3B ZS D2
0.5002
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 6. 2019, 16.00 | Karkoška Roman | SM 3B ZS D2
0.6252
23 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 6. 2019, 17.30 | Šimíček Lukáš | SM 3B ZS D2
0.5752

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
776 / 170 | 60.447
0.650
47.50000000 %
4 / 13 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 10.45 | Popeňažník Lukáš | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.3070
7 / 22 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 13.45 | Stareček Pavel | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.3180
7 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 16.45 | Najzar Petr | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.2800
16 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 11.30 | Ručka Damián | Přebor oblasti ZS 3B dvojic
0.5332
10 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 13.30 | Křístek Martin | Přebor oblasti ZS 3B dvojic
0.3330
13 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 15.30 | Bača Miroslav | Přebor oblasti ZS 3B dvojic
0.6500
19 / 30 | 6
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 17.30 | Kudlík Vlastimil | Přebor oblasti ZS 3B dvojic
0.6332

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
332 / 80 | 30.400
0.480
64.00000000 %
10 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 11.30 | Švejda Branislav | Oblastní přebor jednotlivci
0.4002
12 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 13.00 | Šnyta Radek | Oblastní přebor jednotlivci
0.4800
10 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 16.00 | Vintrocha Richard | Oblastní přebor jednotlivci
0.3330

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21287 / 779 | 40.368
0.633
48.64410000 %
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 10. 2015, 13.00 | Žilka Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5752
10 / 28 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 10. 2015, 17.30 | Domanský Pavel | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3570
14 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2015, 13.00 | Žabenský Zbyněk | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3502
13 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2015, 10.00 | Ležák Václav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3252
11 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2015, 14.30 | Paprskář Milan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2750
18 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2015, 16.00 | Filip Antonín | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4500
13 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2015, 13.00 | Paprskář Milan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3250
13 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2015, 17.30 | Filip Antonín | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3250
10 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2015, 19.00 | Matoušek Zdeněk | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2500
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 12. 2015, 11.30 | Matoušek Zdeněk | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5002
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 12. 2015, 13.00 | Ležák Václav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3752
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 12. 2015, 17.30 | Stareček Pavel | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4000
9 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2016, 20.00 | Vintrocha Richard | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.3002
15 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2016, 22.00 | Šlechta Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.5000
10 / 34 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2016, 13.00 | Kalabis Petr | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2940
15 / 37 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2016, 17.30 | Dostál Martin | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4050
19 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2016, 12.00 | Vintrocha Richard | Přebor Severní Morava - VS Trojband
0.6332
6 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2016, 14.00 | Kolder Milan | Přebor Severní Morava - VS Trojband
0.2000
8 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2016, 16.00 | Vintrocha Richard | Přebor Severní Morava - VS Trojband
0.2000
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 4. 2016, 10.00 | Šimíček Lukáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4752
10 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 4. 2016, 13.00 | Žabenský Zbyněk | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2500

Malý stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
27639 / 998 | 7 | 50.640
1.071
78.88890000 %
25 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 17.00 | Vítek Pavel | SM 3B D3 1. Třída
0.6252
28 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 18.00 | Antoni Jiří | SM 3B D3 1. Třída
0.7000
18 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 19.00 | Richter Ladislav | SM 3B D3 1. Třída
0.4502
20 / 40 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 17.00 | Onderka Heřman | SM 3B D3 1. Třída
0.5002
26 / 35 | 4 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 18.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B D3 1. Třída
0.7420
30 / 33 | 4 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 19.00 | Kocián Jan | SM 3B D3 1. Třída
0.9092
21 / 35 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2019, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B D3 1. Třída
0.6000
22 / 40 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2019, 18.00 | Najzar Petr | SM 3B D3 1. Třída
0.5502
17 / 40 | 2 | 1
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2019, 19.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B D3 1. Třída
0.4250
30 / 36 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2019, 17.00 | Hok Dalibor | SM 3B D3 1. Třída
0.8332
30 / 34 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2019, 18.00 | Bača Miroslav | SM 3B D3 1. Třída
0.8822
30 / 40 | 6 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2019, 19.00 | Cebula Tomáš | SM 3B D3 1. Třída
0.7502
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2019, 17.00 | Koky Dušan | SM 3B D3 1. Třída
0.4750
30 / 38 | 7
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2019, 18.00 | Polášek Bohumil | SM 3B D3 1. Třída
0.7892
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2019, 19.00 | Ručka Damián | SM 3B D3 1. Třída
0.6752
28 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2019, 17.00 | Richter Ladislav | SM 3B D3 1. Třída
0.7002
30 / 33 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2019, 18.00 | Vítek Pavel | SM 3B D3 1. Třída
0.9092
21 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2019, 19.00 | Kramarz Daniel | SM 3B D3 1. Třída
0.5250
30 / 28 | 5 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2020, 17.00 | Onderka Heřman | SM 3B D3 1. Třída
1.0711
17 / 40 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2020, 18.00 | Elbl Jiří | SM 3B D3 1. Třída
0.4252
30 / 36 | 6 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2020, 19.00 | Kocián Jan | SM 3B D3 1. Třída
0.8332
12 / 40 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2020, 17.00 | Najzar Petr | SM 3B D3 1. Třída
0.3000
25 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2020, 18.00 | Křístek Martin | SM 3B D3 1. Třída
0.6250
30 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2020, 19.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B D3 1. Třída
0.7502
14 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 11.00 | Křístek Martin | MČR 3B MS D3
0.4660
15 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 14.15 | Šimíček Lukáš | MČR 3B MS D3
0.5000
14 / 30 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 18.45 | Jaroš Vladimír | MČR 3B MS D3
0.4660

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
45916 / 1570 | 90.583
0.923
72.23970000 %
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2018, 17.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. Třída
0.3752
16 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2018, 18.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. Třída
0.4000
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2018, 19.00 | Meca Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.4752
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 17.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. Třída
0.8822
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 18.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.5002
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 19.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
0.5252
24 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2018, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.7740
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2018, 18.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
0.3750
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2018, 19.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. Třída
0.7502
8 / 13 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 17.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.6150
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 18.00 | Hok Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.8572
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 19.00 | Hájek Jiří | SM 3B 1. Třída
0.8102
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2018, 17.00 | Cakl Marek | SM 3B 1. Třída
0.4250
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2018, 18.00 | Držík Jan | SM 3B 1. Třída
0.7502
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2018, 19.00 | Karkoška Roman | SM 3B 1. Třída
0.3752
8 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 09.55 | Najzar Petr | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.5332
12 / 13 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 12.25 | Vajda Roman | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.9232
8 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 14.05 | Čaněcký Patrik | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.5330
6 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 15.20 | Lukáč Tomáš | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.4002
12 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 16.45 | Vajda Roman | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.6000
21 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2019, 17.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. Třída
0.5251
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2019, 18.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B 1. Třída
0.5502
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2019, 19.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.6752
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2019, 17.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. Třída
0.7002
21 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2019, 18.00 | Vítek Pavel | SM 3B 1. Třída
0.5252
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2019, 19.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. Třída
0.5752
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 17.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.5752
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 18.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. Třída
0.5000
23 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 19.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
0.5752
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2019, 17.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. Třída
0.5752
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2019, 18.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.6252
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2019, 19.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
0.5752
16 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 17.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.5920
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 18.00 | Wieczorek Jan | SM 3B 1. Třída
0.6502
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 19.00 | Hok Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.5752
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2019, 17.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. Třída
0.8102
23 / 40 | 9
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2019, 18.00 | Cakl Marek | SM 3B 1. Třída
0.5752
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2019, 19.00 | Držík Jan | SM 3B 1. Třída
0.6752
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2019, 17.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B 1. Třída
0.3750
20 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2019, 18.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. Třída
0.5002
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2019, 19.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.5000
18 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 11.00 | Šnyta Radek | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.6002
20 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 13.00 | Bača Miroslav | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.6661
18 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 14.00 | Wieczorek Jan | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.6002
15 / 28 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 16.00 | Vintrocha Richard | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.5350

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3189 / 42 | 264.50
4.86
29.07690000 %
21 / 7 | 6
Malý stůl: Volná hra
26. 9. 2017, 17.00 | Kolder Milan | SM TD 1. Třída
3.000
95 / 20 | 26
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2018, 10.00 | Humeňanský František | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
4.750
73 / 15 | 16
Malý stůl: Volná hra
19. 4. 2018, 17.00 | Majewski Václav | SM TD 1. Třída
4.860

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6245 / 87 | 152.81
4.46
30.62500000 %
44 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 9. 2017, 18.10 | Venglář Pavel | SM TD 1. Třída
2.200
44 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2018, 12.00 | Humeňanský František | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
2.200
14 / 7 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 4. 2018, 18.10 | Majewski Václav | SM TD 1. Třída
2.000
33 / 10 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 5. 2018, 10.00 | Cebula Tomáš | Krajsky přebor Kádr52/2
3.300
43 / 15 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 5. 2018, 12.00 | Ševeček Milan | Krajsky přebor Kádr52/2
2.860
67 / 15 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 5. 2018, 14.00 | Hájek Jiří | Krajsky přebor Kádr52/2
4.460

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4142 / 66 | 132.15
2.66
44.37500000 %
34 / 17 | 5
Malý stůl: Jednoband
26. 9. 2017, 19.00 | Kolder Milan | SM TD 1. Třída
2.000
42 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2017, 14.00 | Zapletal Pavel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
2.102
42 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2018, 14.00 | Kramarz Daniel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
2.102
24 / 9 | 9
Malý stůl: Jednoband
19. 4. 2018, 19.00 | Majewski Václav | SM TD 1. Třída
2.660

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
49905 / 1489 | 80.607
1.034
65.96210000 %
27 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2017, 17.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. Třída
0.6752
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2017, 18.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. Třída
0.4750
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2017, 19.00 | Meca Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.6002
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2017, 17.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
1.0342
18 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2017, 18.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.5620
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2017, 19.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. Třída
0.7692
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2017, 17.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
0.6752
30 / 36 | 7
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2017, 18.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. Třída
0.8332
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2017, 19.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. Třída
0.6252
17 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2018, 17.00 | Andrejovský Robert | SM 3B 1. Třída
0.5480
0 | 0
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2018, 18.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. Třída
02
23 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2018, 17.00 | Onderka Heřman | SM 3B 1. Třída
0.6380
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2018, 18.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B 1. Třída
0.5750
21 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2018, 19.00 | Dvořáček Jan | SM 3B 1. Třída
0.6560
30 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2018, 17.00 | Cebula Tomáš | SM 3B 1. Třída
0.8102
30 / 34 | 7
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2018, 18.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. Třída
0.8822
21 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2018, 19.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.5250
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2018, 17.00 | Líška Antonín ml. | SM 3B 1. Třída
0.7000
30 / 37 | 8
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2018, 17.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. Třída
0.8102
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2018, 19.00 | Šimíček Lukáš | SM 3B 1. Třída
0.6252
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 11.00 | Ručka Damián | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.3000
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 12.00 | Kudlík Vlastimil | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.4332
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 15.00 | Ostruszka Petr | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.3000
25 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2018, 17.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.6252
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2018, 18.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. Třída
0.5000
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2018, 19.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
0.6002
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 17.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. Třída
0.7502
0
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 18.00 | Vičík Jaroslav | SM 3B 1. Třída
2
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 19.00 | Szczeponek Pavel | SM 3B 1. Třída
0.7502
15 / 35 | 8
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2018, 17.15 | Ráček Milan | MČR TROJBAND D3 MS
0.4280
14 / 35 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 13.00 | Pernica Ivan | MČR TROJBAND D3 MS
0.4000
19 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 15.30 | Zündorf Egbert Franz | MČR TROJBAND D3 MS
0.5421
16 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 16.45 | Váša Marek | MČR TROJBAND D3 MS
0.7270
2 / 7 | 1
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 11.25 | Markup Petr | Došťouch sezóny 2017/2018
0.2850
6 / 10 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 14.45 | Šlambor Aleš | Došťouch sezóny 2017/2018
0.6000
10 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 17.15 | Vintrocha Richard | Došťouch sezóny 2017/2018
0.8332
9 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 18.55 | Vintrocha František | Došťouch sezóny 2017/2018
0.7501
9 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 21.00 | Háva Miloš | Došťouch sezóny 2017/2018
0.6000
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 7. 2018, 18.00 | Hok Dalibor | HORNÍ DATYNĚ 3B
0.4330
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 7. 2018, 18.00 | Pešta Martin | HORNÍ DATYNĚ 3B
0.2660
23 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 7. 2018, 18.00 | Najzar Petr | HORNÍ DATYNĚ 3B
0.7662
11 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 7. 2018, 19.00 | Stareček Vladimír | HORNÍ DATYNĚ 3B
0.4780
26 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 7. 2018, 22.00 | Hájek Jiří | HORNÍ DATYNĚ 3B
0.8662
23 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 7. 2018, 11.30 | Najzar Petr | HD 2
0.7662
19 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 7. 2018, 14.30 | Šnyta Radek | HD 2
0.6332
9 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 7. 2018, 17.30 | Stareček Vladimír | HD 2
0.4500
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 7. 2018, 19.45 | Hájek Jiří | HD 2
0.4660
8 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 7. 2018, 21.15 | Pešta Martin | HD 2
0.2660
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 7. 2018, 10.00 | Hok Dalibor | HD 2
0.4330

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7360 / 122 | 202.95
4.15
25.71430000 %
21 / 9 | 6
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 2016, 17.00 | Ostruszka Petr | SM TD 1.třída
2.330
57 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2016, 17.00 | Dunaj Radim | SM TD 1.třída
2.852
54 / 13 | 18
Malý stůl: Volná hra
13. 12. 2016, 17.00 | Matoušek Zdeněk | SM TD 1.třída
4.150
33 / 20 | 5
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2017, 17.00 | Šimíček Lukáš | SM TD 1.třída
1.650
47 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2017, 17.00 | Lipský Jan | SM TD 1.třída
2.352
70 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
14. 3. 2017, 17.00 | Venglář Pavel | SM TD 1.třída
3.502
78 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
28. 3. 2017, 17.00 | Ševeček Milan | SM TD 1.třída
3.900

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10673 / 173 | 273.89
5.55
44.86670000 %
38 / 11 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2016, 18.00 | Ostruszka Petr | SM TD 1.třída
3.450
78 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2016, 18.00 | Meca Miroslav | SM TD 1.třída
3.902
11 / 7 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 12. 2016, 18.00 | Bača Miroslav | SM TD 1.třída
1.570
65 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2017, 18.00 | Vaněk Petr | SM TD 1.třída
3.250
88 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2017, 18.00 | Grosoš Jan | SM TD 1.třída
4.402
75 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 3. 2017, 18.00 | Kolder Milan | SM TD 1.třída
3.750
82 / 17 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 3. 2017, 18.00 | Vaněk Petr | SM TD 1.třída
4.820
100 / 18 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 4. 2017, 18.00 | Majewski Václav | SM TD 1.třída
5.550
43 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 5. 2017, 10.00 | Venglář Pavel | Oblastní přebor Kádr 52/2
2.150
93 / 20 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 5. 2017, 11.00 | Matoušek Zdeněk | Oblastní přebor Kádr 52/2
4.650

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13443 / 217 | 132.04
4.16
56.79490000 %
39 / 11 | 11
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2016, 19.00 | Musil Jan | SM TD 1.třída
3.540
36 / 19 | 6
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2016, 19.00 | Antoni Jiří | SM TD 1.třída
1.890
60 / 16 | 13
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2016, 19.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1.třída
3.752
39 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2016, 19.00 | Kulich Libor | SM TD 1.třída
1.950
25 / 6 | 9
Malý stůl: Jednoband
13. 12. 2016, 19.00 | Bača Miroslav | SM TD 1.třída
4.160
15 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2017, 19.00 | Ševeček Milan | SM TD 1.třída
0.750
28 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2017, 19.00 | Antoni Jiří | SM TD 1.třída
1.400
25 / 17 | 5
Malý stůl: Jednoband
14. 3. 2017, 19.00 | Kolder Milan | SM TD 1.třída
1.470
42 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
28. 3. 2017, 19.00 | Vaněk Petr | SM TD 1.třída
2.100
37 / 15 | 13
Malý stůl: Jednoband
25. 4. 2017, 19.00 | Majewski Václav | SM TD 1.třída
2.460
24 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 10.45 | Andrejovský Robert | Oblastní přebor jednotlivci 1B
1.200
31 / 13 | 7
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 12.15 | Čaněcký Patrik | Oblastní přebor jednotlivci 1B
2.380
42 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 13.00 | Žabenský Zbyněk | Oblastní přebor jednotlivci 1B
2.102

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18352 / 579 | 60.607
0.810
70.40000000 %
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2016, 17.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. třída
0.6250
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2016, 18.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. třída
0.6252
17 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2016, 18.00 | Gazdoš Ivo | SM 3B 1. třída
0.6530
11 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2016, 19.00 | Stareček Vladimír | SM 3B 1. třída
0.5500
30 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2016, 18.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. třída
0.8102
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2016, 19.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. třída
0.7502
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 1. 2017, 17.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. třída
0.6252
10 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 1. 2017, 18.00 | Andrejovský Robert | SM 3B 1. třída
0.3570
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 1. 2017, 19.00 | Majewski Václav | SM 3B 1. třída
0.7502
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2017, 17.00 | Žabenský Zbyněk | SM 3B 1. třída
0.7502
16 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2017, 18.00 | Šimíček Lukáš | SM 3B 1. třída
0.5000
18 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2017, 19.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. třída
0.4500
30 / 39 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2017, 17.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. třída
0.7692
26 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2017, 19.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. třída
0.6502
4 / 20 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 10.40 | Kováč Aladar | Oblastní přebor v 3B
0.2000
6 / 17 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 11.20 | Stareček Vladimír | Oblastní přebor v 3B
0.3520
8 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 14.00 | Najzar Petr | Oblastní přebor v 3B
0.4000
11 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 16.00 | Andrejovský Robert | Oblastní přebor v 3B
0.5502

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9578 / 160 | 213.61
5.00
37.29030000 %
71 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2015, 17.00 | Slezák Jan | SM - TD 1. třída
3.552
72 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2016, 17.00 | Valchař Jaroslav | SM - TD 1. třída
3.602
40 / 8 | 20
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2016, 10.00 | Mirga Martin | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.000
79 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
28. 5. 2016, 09.00 | Ševeček Milan | Přebor Severní Morava - Volná hra
3.950
75 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
28. 5. 2016, 10.15 | Hok Dalibor | Přebor Severní Morava - Volná hra
3.752
64 / 18 | 7
Malý stůl: Volná hra
28. 5. 2016, 11.30 | Andrejovský Robert | Přebor Severní Morava - Volná hra
3.550
77 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
28. 5. 2016, 14.00 | Cibulka Jan | Přebor Severní Morava - Volná hra
3.852
41 / 14 | 10
Malý stůl: Volná hra
28. 5. 2016, 15.15 | Kolder Milan | Přebor Severní Morava - Volná hra
2.920
59 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
28. 5. 2016, 16.30 | Venglář Pavel | Přebor Severní Morava - Volná hra
2.950

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3267 / 55 | 274.85
5.30
53.40000000 %
91 / 20 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2015, 18.00 | Antoni Jiří | SM - TD 1. třída
4.552
106 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2016, 18.00 | Kulich Libor | SM - TD 1. třída
5.302
70 / 15 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2016, 12.00 | Fellner Jan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.660

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3111 / 60 | 101.85
2.05
50.45450000 %
35 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2015, 19.00 | Antoni Jiří | SM - TD 1. třída
1.750
41 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2016, 19.00 | Valchař Jaroslav | SM - TD 1. třída
2.052
35 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2016, 14.00 | Mirga Martin | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.750

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
40789 / 1500 | 80.526
1.071
65.20660000 %
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 10. 2015, 17.00 | Dunaj Radim | SM - 3B 1. třída
0.3002
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 10. 2015, 18.00 | Kuchař Karel | SM - 3B 1. třída
0.4750
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 10. 2015, 19.00 | Kramarz Daniel | SM - 3B 1. třída
0.3250
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2015, 19.00 | Ručka Damián | SM - 3B 1. třída
0.5002
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2015, 19.00 | Kolder Milan | SM - 3B 1. třída
0.2750
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2015, 19.00 | Šimíček Lukáš | SM - 3B 1. třída
0.3500
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2015, 17.00 | Koky Dušan | SM - 3B 1. třída
0.5252
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2015, 18.00 | Kováč Aladar | SM - 3B 1. třída
0.4251
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2015, 19.00 | Žabenský Zbyněk | SM - 3B 1. třída
0.7002
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2015, 19.00 | Hyšperský Jindř. | SM - 3B 1. třída
0.6252
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2015, 19.00 | Majewski Václav | SM - 3B 1. třída
0.4750
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2015, 19.00 | Rypka Jan | SM - 3B 1. třída
0.6000
11 / 21 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 17.00 | Bača Miroslav | SM - 3B 1. třída
0.5230
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 18.00 | Vintrocha Richard | SM - 3B 1. třída
0.4500
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 19.00 | Merva Petr | SM - 3B 1. třída
1.0712
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 10.00 | Bača Tomáš | Přebor Severní Morava - MS Trojband
0.5750
11 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 12.00 | Bača Miroslav | Přebor Severní Morava - MS Trojband
0.7330
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 14.00 | Najzar Petr | Přebor Severní Morava - MS Trojband
0.6252
16 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 16.00 | Stareček Vladimír | Přebor Severní Morava - MS Trojband
0.6660
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2016, 17.00 | Kocián Jan | SM - 3B 1. třída
0.4500
25 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2016, 18.00 | Skořupa Rostislav | SM - 3B 1. třída
0.6250
21 / 40 | 8
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2016, 19.00 | Meca Miroslav | SM - 3B 1. třída
0.5252
23 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2016, 17.00 | Kolder Milan | SM - 3B 1. třída
0.6050
28 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2016, 18.00 | Šimíček Lukáš | SM - 3B 1. třída
0.7002
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2016, 19.00 | Ručka Damián | SM - 3B 1. třída
0.4750
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2016, 17.00 | Koky Dušan | SM - 3B 1. třída
0.3000
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2016, 18.00 | Kováč Aladar | SM - 3B 1. třída
0.6252
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2016, 19.00 | Ševeček Milan | SM - 3B 1. třída
0.5502
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2016, 17.00 | Majewski Václav | SM - 3B 1. třída
0.4750
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2016, 18.00 | Rypka Jan | SM - 3B 1. třída
0.6500
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2016, 19.00 | Andrejovský Robert | SM - 3B 1. třída
0.4250
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2016, 10.00 | Kováč Juraj | SM - 3B 1. třída
0.6252
30 / 39 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2016, 11.00 | Švejda Branislav | SM - 3B 1. třída
0.7692
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2016, 12.00 | Švejda Ivan | SM - 3B 1. třída
0.5000
22 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2016, 14.00 | Švejda Branislav | SM - 3B 1. třída
0.5500
17 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2016, 15.00 | Kováč Juraj | SM - 3B 1. třída
0.5310
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2016, 16.00 | Švejda Ivan | SM - 3B 1. třída
0.6752
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 3. 2016, 17.00 | Merva Petr | SM - 3B 1. třída
0.3500
11 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 3. 2016, 18.00 | Bača Miroslav | SM - 3B 1. třída
0.4780
11 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 3. 2016, 19.00 | Kezsely Radim | SM - 3B 1. třída
0.2750

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13921 / 227 | 394.05
9.25
35.42310000 %
90 / 20 | 27
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 2014, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída TD Severní Morava
4.500
83 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2014, 17.00 | Kezsely Radim | 1. třída TD Severní Morava
4.150
43 / 16 | 12
Malý stůl: Volná hra
25. 11. 2014, 17.00 | Majewski Václav | 1. třída TD Severní Morava
2.680
56 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2014, 17.00 | Meca Miroslav | 1. třída TD Severní Morava
2.800
57 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2015, 17.00 | Kocián Jan | 1. třída TD Severní Morava
2.850
100 / 19 | 39
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2015, 17.00 | Ostruszka Petr | 1. třída TD Severní Morava
5.260
63 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
29. 1. 2015, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída TD Severní Morava
3.150
67 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2015, 17.00 | Kocián Jan | 1. třída TD Severní Morava
3.350
104 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2015, 17.00 | Schoffer Bruno | 1. třída TD Severní Morava
5.200
84 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2015, 17.00 | Humeňanský František | 1. třída TD Severní Morava
4.200
37 / 4 | 14
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2015, 17.00 | Majewski Václav | 1. třída TD Severní Morava
9.250
70 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
14. 4. 2015, 17.00 | Venglář Pavel | 1. třída TD Severní Morava
3.502
67 / 8 | 20
Malý stůl: Volná hra
28. 4. 2015, 17.00 | Ostruszka Petr | 1. třída TD Severní Morava
8.370

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16753 / 266 | 232.83
4.16
33.46670000 %
55 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 2014, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída TD Severní Morava
2.750
41 / 16 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2014, 17.00 | Kezsely Radim | 1. třída TD Severní Morava
2.560
66 / 16 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2014, 17.00 | Majewski Václav | 1. třída TD Severní Morava
4.120
58 / 15 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2014, 17.00 | Humeňanský František | 1. třída TD Severní Morava
3.860
45 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2015, 17.00 | Kocián Jan | 1. třída TD Severní Morava
2.250
45 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2015, 17.00 | Ostruszka Petr | 1. třída TD Severní Morava
2.250
41 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 1. 2015, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída TD Severní Morava
2.050
48 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2015, 17.00 | Kocián Jan | 1. třída TD Severní Morava
2.400
47 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2015, 17.00 | Schoffer Bruno | 1. třída TD Severní Morava
2.350
50 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2015, 17.00 | Meca Miroslav | 1. třída TD Severní Morava
2.500
51 / 15 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2015, 17.00 | Majewski Václav | 1. třída TD Severní Morava
3.400
0
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 4. 2015, 17.00 | Buchtík Martin | 1. třída TD Severní Morava
2
50 / 12 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 4. 2015, 17.00 | Ostruszka Petr | 1. třída TD Severní Morava
4.160
64 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 5. 2015, 10.00 | Kulich Libor | SM - Přebor jednotlivců 52/2
3.200
31 / 13 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 5. 2015, 10.00 | Ostruszka Petr | SM - Přebor jednotlivců 52/2
2.380
61 / 19 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 5. 2015, 10.00 | Andrejovský Robert | SM - Přebor jednotlivců 52/2
3.210

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13492 / 234 | 182.10
3.00
63.07690000 %
40 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 2014, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída TD Severní Morava
2.000
31 / 16 | 18
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2014, 17.00 | Bača Tomáš | 1. třída TD Severní Morava
1.930
51 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2014, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | 1. třída TD Severní Morava
2.552
28 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2014, 17.00 | Humeňanský František | 1. třída TD Severní Morava
1.402
25 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2015, 17.00 | Kocián Jan | 1. třída TD Severní Morava
1.250
53 / 19 | 18
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2015, 17.00 | Ostruszka Petr | 1. třída TD Severní Morava
2.780
39 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2015, 17.00 | Lipský Jan | 1. třída TD Severní Morava
1.952
25 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2015, 17.00 | Kocián Jan | 1. třída TD Severní Morava
1.250
33 / 13 | 6
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2015, 17.00 | Schoffer Bruno | 1. třída TD Severní Morava
2.530
44 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2015, 17.00 | Humeňanský František | 1. třída TD Severní Morava
2.202
44 / 18 | 6
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2015, 17.00 | Majewski Václav | 1. třída TD Severní Morava
2.440
60 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2015, 17.00 | Kulich Libor | 1. třída TD Severní Morava
3.002
19 / 8 | 8
Malý stůl: Jednoband
28. 4. 2015, 17.00 | Ostruszka Petr | 1. třída TD Severní Morava
2.370

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
28517 / 991 | 60.521
0.823
61.54760000 %
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2014, 17.00 | Ručka Damián | 3B Severní Morava
0.2500
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2014, 17.00 | Kováč Aladar | 3B Severní Morava
0.3500
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2014, 17.00 | Hajný Radim | 3B Severní Morava
0.4000
23 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 10.00 | Švejda Ivan | 3B Severní Morava
0.5752
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 10.00 | Švejda Branislav | 3B Severní Morava
0.5000
20 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 10.00 | Kováč Juraj | 3B Severní Morava
0.5000
22 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 14.00 | Švejda Ivan | 3B Severní Morava
0.5502
27 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 14.00 | Švejda Branislav | 3B Severní Morava
0.6752
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 14.00 | Kováč Juraj | 3B Severní Morava
0.5500
11 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2015, 17.00 | Bača Tomáš | 3B Severní Morava
0.5780
11 / 21 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2015, 17.00 | Bača Miroslav | 3B Severní Morava
0.5230
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2015, 17.00 | Kezsely Radim | 3B Severní Morava
0.6251
8 / 18 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2015, 00.00 | Gazdoš Ivo | 3B Severní Morava
0.4440
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2015, 00.00 | Hyšperský Jindř. | 3B Severní Morava
0.7252
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2015, 00.00 | Rypka Jan | 3B Severní Morava
0.4750
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2015, 17.00 | Ručka Damián | 3B Severní Morava
0.3000
28 / 37 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2015, 17.00 | Šimíček Lukáš | 3B Severní Morava
0.7560
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2015, 17.00 | Hajný Radim | 3B Severní Morava
0.2750
28 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 10.00 | Šlechta Jan | SM - Přebor jednotlivců 3B
0.8230
13 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 10.00 | Bača Miroslav | SM - Přebor jednotlivců 3B
0.5410
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 10.00 | Vintrocha Richard | SM - Přebor jednotlivců 3B
0.6502
15 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 10.00 | Masár Stanislav | SM - Přebor jednotlivců 3B
0.5170
6 / 18 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2015, 17.00 | Bača Miroslav | 3B Severní Morava
0.3330
15 / 37 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2015, 17.00 | Bača Tomáš | 3B Severní Morava
0.4050
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2015, 17.00 | Hok Dalibor | 3B Severní Morava
0.5502
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2015, 17.00 | Rypka Jan | 3B Severní Morava
0.5252
22 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2015, 17.00 | Majewski Václav | 3B Severní Morava
0.6470
21 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2015, 17.00 | Cibulka Jan | 3B Severní Morava
0.5252

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8465 / 157 | 292.96
4.70
29.06250000 %
80 / 17 | 17
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2013, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | 1. třída Severní Morava
4.700
78 / 20 | 29
Malý stůl: Volná hra
19. 11. 2013, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1. třída Severní Morava
3.902
52 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2013, 17.00 | Grosoš Jan | 1. třída Severní Morava
2.600
56 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2014, 17.00 | Venglář Pavel | 1. třída Severní Morava
2.800
64 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2014, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | 1. třída Severní Morava
3.200
42 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2014, 17.00 | Meca Miroslav | 1. třída Severní Morava
2.100
53 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
6. 3. 2014, 17.00 | Kocián Jan | 1. třída Severní Morava
2.650
40 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2014, 17.00 | Pudzich Waldemar | 1. třída Severní Morava
2.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10612 / 196 | 243.12
4.80
40.80000000 %
71 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2013, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | 1. třída Severní Morava
3.550
64 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 11. 2013, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1. třída Severní Morava
3.202
96 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2013, 17.00 | Bielko Jan | 1. třída Severní Morava
4.800
65 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2014, 17.00 | Venglář Pavel | 1. třída Severní Morava
3.250
69 / 16 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2014, 17.00 | Majewski Václav | 1. třída Severní Morava
4.310
56 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2014, 17.00 | Humeňanský František | 1. třída Severní Morava
2.800
59 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 3. 2014, 17.00 | Kocián Jan | 1. třída Severní Morava
2.950
53 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2014, 17.00 | Lipský Jan | 1. třída Severní Morava
2.650
51 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 5. 2014, 09.00 | Hok Dalibor | SM přebor - kádr 52/2
2.550
28 / 20 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 5. 2014, 09.00 | Tvrdoň Rudolf | SM přebor - kádr 52/2
1.400

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10307 / 194 | 151.58
2.50
51.16670000 %
42 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2013, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | 1. třída Severní Morava
2.102
18 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
19. 11. 2013, 17.00 | Meca Miroslav | 1. třída Severní Morava
0.900
43 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2013, 17.00 | Grosoš Jan | 1. třída Severní Morava
2.150
22 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2014, 17.00 | Buchtík Martin | 1. třída Severní Morava
1.100
35 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2014, 17.00 | Andrejovský Robert | 1. třída Severní Morava
1.750
37 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2014, 17.00 | Meca Miroslav | 1. třída Severní Morava
1.850
30 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
6. 3. 2014, 17.00 | Schoffer Bruno | 1. třída Severní Morava
1.500
18 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2014, 17.00 | Pudzich Waldemar | 1. třída Severní Morava
0.900
27 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
31. 5. 2014, 10.00 | Hok Dalibor | SM přebor - 1B
1.350
35 / 14 | 7
Malý stůl: Jednoband
31. 5. 2014, 11.00 | Andrejovský Robert | SM přebor - 1B
2.500

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
448 / 135 | 30.355
0.478
40.00000000 %
11 / 23 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 10.00 | Gazdoš Ivo | Přebor SM v trojbandu
0.4780
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 10.00 | Ostruszka Petr | Přebor SM v trojbandu
0.3000
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 10.00 | Šnyta Radek | Přebor SM v trojbandu
0.3000
13 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 10.00 | Masár Stanislav | Přebor SM v trojbandu
0.4060

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10600 / 197 | 213.04
5.00
30.00000000 %
49 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2012, 17.00 | Haiduk Georg | 1.třída Severní Morava
2.452
100 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2012, 17.00 | Lipský Jan | 1.třída Severní Morava
5.002
62 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2012, 17.00 | Vintrocha Richard | 1.třída Severní Morava
3.100
44 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2012, 17.00 | Grosoš Jan | 1.třída Severní Morava
2.202
40 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2012, 17.00 | Hajný Radim | 1.třída Severní Morava
2.000
45 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2013, 17.00 | Janoš Daniel | 1.třída Severní Morava
2.252
66 / 17 | 12
Malý stůl: Volná hra
5. 3. 2013, 17.00 | Nutil Jiří | 1.třída Severní Morava
3.880
79 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
21. 3. 2013, 17.00 | Slezák Jan | 1.třída Severní Morava
3.950
80 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2013, 17.00 | Meca Miroslav | 1.třída Severní Morava
4.002
35 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2013, 10.00 | Hajný Radim | 1.třída Severní Morava
1.750

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10512 / 200 | 182.56
3.55
34.13330000 %
45 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2012, 17.00 | Janoš Daniel | 1.třída Severní Morava
2.252
25 / 20 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2012, 17.00 | Slezák Jan | 1.třída Severní Morava
1.250
49 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2012, 19.00 | Hok Dalibor | 1.třída Severní Morava
2.452
68 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2012, 17.00 | Pudzich Waldemar | 1.třída Severní Morava
3.402
55 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2012, 17.00 | Minařík Pavel | 1.třída Severní Morava
2.750
56 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2013, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1.třída Severní Morava
2.800
42 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 3. 2013, 17.00 | Hok Dalibor | 1.třída Severní Morava
2.100
58 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 3. 2013, 17.00 | Slezák Jan | 1.třída Severní Morava
2.902
43 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2013, 17.00 | Pudzich Waldemar | 1.třída Severní Morava
2.151
71 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 4. 2013, 10.00 | Furmánek Zdeněk | 1.třída Severní Morava
3.552

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9264 / 180 | 161.46
2.65
48.88890000 %
29 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2012, 17.00 | Haiduk Georg | 1.třída Severní Morava
1.452
16 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2012, 17.00 | Lipský Jan | 1.třída Severní Morava
0.800
23 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2012, 17.00 | Pudzich Waldemar | 1.třída Severní Morava
1.150
26 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2012, 17.00 | Hajný Radim | 1.třída Severní Morava
1.300
26 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2013, 17.00 | Janoš Daniel | 1.třída Severní Morava
1.302
53 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
5. 3. 2013, 17.00 | Vintrocha Richard | 1.třída Severní Morava
2.652
16 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
21. 3. 2013, 17.00 | Slezák Jan | 1.třída Severní Morava
0.800
32 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2013, 17.00 | Pudzich Waldemar | 1.třída Severní Morava
1.602
43 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
6. 4. 2013, 10.00 | Furmánek Zdeněk | 1.třída Severní Morava
2.152

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
467 / 157 | 40.426
0.513
55.83330000 %
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 1. 2013, 10.00 | Kubiš Peter | 3B 1.třída Severní Morava
0.4252
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 1. 2013, 14.00 | Kubiš Peter | 3B 1.třída Severní Morava
0.4502
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2013, 17.00 | Tůma Jakub | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.3250
19 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2013, 18.00 | Andrejovský Miroslav | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.5130

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7319 / 140 | 162.27
3.55
22.78570000 %
44 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2011, 17.00 | Grosoš Jan | 1. třída - Severní Morava
2.202
32 / 20 | 5
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2011, 17.00 | Vintrocha Richard | 1. třída - Severní Morava
1.602
71 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2012, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída - Severní Morava
3.552
64 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2012, 17.00 | Haiduk Georg | 1. třída - Severní Morava
3.202
31 / 20 | 6
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2012, 17.00 | Kováč Aladar | 1. třída - Severní Morava
1.550
45 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
14. 4. 2012, 10.00 | Hajný Radim | 1. třída - Severní Morava
2.250
32 / 20 | 6
Malý stůl: Volná hra
24. 4. 2012, 17.00 | Lepík Jiří | 1. třída - Severní Morava
1.600

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7309 / 140 | 132.20
3.35
29.42860000 %
32 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2011, 17.00 | Pudzich Waldemar | 1. třída - Severní Morava
1.600
41 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2011, 17.00 | Vintrocha Richard | 1. třída - Severní Morava
2.052
59 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2012, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída - Severní Morava
2.952
67 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2012, 17.00 | Haiduk Georg | 1. třída - Severní Morava
3.352
43 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2012, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | 1. třída - Severní Morava
2.150
34 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 4. 2012, 10.00 | Ručka Damián | 1. třída - Severní Morava
1.700
33 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 4. 2012, 17.00 | Lepík Jiří | 1. třída - Severní Morava
1.650

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7215 / 140 | 111.53
2.60
51.19050000 %
14 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2011, 17.00 | Pudzich Waldemar | 1. třída - Severní Morava
0.700
23 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2011, 17.00 | Vintrocha Richard | 1. třída - Severní Morava
1.152
43 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2012, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída - Severní Morava
2.152
26 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2012, 17.00 | Haiduk Georg | 1. třída - Severní Morava
1.302
14 / 20 | 2
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2012, 17.00 | Kováč Aladar | 1. třída - Severní Morava
0.700
52 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2012, 10.00 | Hajný Radim | 1. třída - Severní Morava
2.602
43 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
24. 4. 2012, 17.00 | Lepík Jiří | 1. třída - Severní Morava
2.152

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
439 / 93 | 20.419
0.571
32.50000000 %
13 / 24 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2012, 16.00 | Novák Radek | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.5410
8 / 14 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2012, 18.00 | Boháč Martin | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.5710
12 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 10.00 | Peštál Petr | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.4000
6 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 12.00 | Šlechta Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.2400