SM 3B ZS D2Závodní stůl | Družstvo [2] | Trojband

3Poruba 3B ZS D2 A
8. 6. 2019, 10.00
Poruba 3B ZS D2 B
3Poruba 3B ZS D2 B
8. 6. 2019, 11.30
Poruba 3B ZS D2 A
3Poruba 3B ZS D2 B
8. 6. 2019, 13.00
Havířov 3B ZS D2 B
3Poruba 3B ZS D2 A
8. 6. 2019, 14.30
Havířov 3B ZS D2 B
3Poruba 3B ZS D2 B
1 : 1
(2 : 2)
8. 6. 2019, 16.00
Havířov 3B ZS D2 A
3Poruba 3B ZS D2 A
0 : 2
(0 : 4)
8. 6. 2019, 17.30
Havířov 3B ZS D2 A
3Vitals Sports 3B ZS D2 A
9. 6. 2019, 10.00
Vitals Sports 3B ZS D2 B
3Vitals Sports 3B ZS D2 A
9. 6. 2019, 11.30
Havířov 3B ZS D2 C
3Vitals Sports 3B ZS D2 B
9. 6. 2019, 13.00
Havířov 3B ZS D2 C
3Vitals Sports 3B ZS D2 A
2 : 0
(4 : 0)
9. 6. 2019, 14.30
Poruba 3B ZS D2 C
3Vitals Sports 3B ZS D2 B
2 : 0
(4 : 0)
9. 6. 2019, 16.00
Poruba 3B ZS D2 C
1.
1Havířov 3B ZS D2 B
1 : 1
(2 : 2)
8. 9. 2018, 10.00
Vitals Sports 3B ZS D2 B
1Havířov 3B ZS D2 A
0 : 2
(0 : 4)
8. 9. 2018, 11.30
Vitals Sports 3B ZS D2 B
1Havířov 3B ZS D2 B
2 : 0
(4 : 0)
8. 9. 2018, 13.00
Poruba 3B ZS D2 A
1Havířov 3B ZS D2 A
2 : 0
(4 : 0)
8. 9. 2018, 14.30
Poruba 3B ZS D2 A
1Havířov 3B ZS D2 A
0 : 2
(0 : 4)
8. 9. 2018, 16.00
Havířov 3B ZS D2 B
1Havířov 3B ZS D2 B
0 : 2
(0 : 4)
8. 9. 2018, 17.30
Havířov 3B ZS D2 A
2.
2Havířov 3B ZS D2 C
1 : 1
(2 : 2)
6. 10. 2018, 10.00
Havířov 3B ZS D2 B
2Havířov 3B ZS D2 B
0 : 2
(0 : 4)
6. 10. 2018, 11.30
Havířov 3B ZS D2 C
2Havířov 3B ZS D2 C
2 : 0
(4 : 0)
6. 10. 2018, 13.00
Poruba 3B ZS D2 B
2Havířov 3B ZS D2 B
2 : 0
(4 : 0)
6. 10. 2018, 14.30
Poruba 3B ZS D2 B
2Vitals Sports 3B ZS D2 B
0 : 2
(0 : 4)
7. 10. 2018, 10.00
Vitals Sports 3B ZS D2 A
2Vitals Sports 3B ZS D2 B
0 : 2
(0 : 4)
7. 10. 2018, 11.30
Poruba 3B ZS D2 A
2Vitals Sports 3B ZS D2 A
1 : 1
(2 : 2)
7. 10. 2018, 13.00
Poruba 3B ZS D2 A
2Vitals Sports 3B ZS D2 B
0 : 2
(0 : 4)
7. 10. 2018, 14.30
Havířov 3B ZS D2 A
2Vitals Sports 3B ZS D2 A
1 : 1
(2 : 2)
7. 10. 2018, 16.00
Havířov 3B ZS D2 A
3.
3Poruba 3B ZS D2 A
8. 6. 2019, 10.00
Poruba 3B ZS D2 B
3Poruba 3B ZS D2 B
8. 6. 2019, 11.30
Poruba 3B ZS D2 A
3Poruba 3B ZS D2 B
8. 6. 2019, 13.00
Havířov 3B ZS D2 B
3Poruba 3B ZS D2 A
8. 6. 2019, 14.30
Havířov 3B ZS D2 B
3Poruba 3B ZS D2 B
1 : 1
(2 : 2)
8. 6. 2019, 16.00
Havířov 3B ZS D2 A
3Poruba 3B ZS D2 A
0 : 2
(0 : 4)
8. 6. 2019, 17.30
Havířov 3B ZS D2 A
3Vitals Sports 3B ZS D2 A
9. 6. 2019, 10.00
Vitals Sports 3B ZS D2 B
3Vitals Sports 3B ZS D2 A
9. 6. 2019, 11.30
Havířov 3B ZS D2 C
3Vitals Sports 3B ZS D2 B
9. 6. 2019, 13.00
Havířov 3B ZS D2 C
3Vitals Sports 3B ZS D2 A
2 : 0
(4 : 0)
9. 6. 2019, 14.30
Poruba 3B ZS D2 C
3Vitals Sports 3B ZS D2 B
2 : 0
(4 : 0)
9. 6. 2019, 16.00
Poruba 3B ZS D2 C
4.
4Poruba 3B ZS D2 A
0 : 2
(0 : 4)
18. 11. 2018, 10.00
Poruba 3B ZS D2 C
4Poruba 3B ZS D2 C
0 : 2
(0 : 4)
18. 11. 2018, 11.30
Poruba 3B ZS D2 A
4Poruba 3B ZS D2 A
0 : 2
(0 : 4)
18. 11. 2018, 13.00
Havířov 3B ZS D2 C
4Poruba 3B ZS D2 C
0 : 2
(0 : 4)
18. 11. 2018, 14.30
Havířov 3B ZS D2 C
4Poruba 3B ZS D2 C
1 : 1
(2 : 2)
18. 11. 2018, 16.00
Havířov 3B ZS D2 A
4Vitals Sports 3B ZS D2 A
2 : 0
(4 : 0)
22. 12. 2018, 13.00
Havířov 3B ZS D2 B
4Vitals Sports 3B ZS D2 B
0 : 2
(0 : 4)
22. 12. 2018, 14.30
Havířov 3B ZS D2 B
4Vitals Sports 3B ZS D2 A
1 : 1
(2 : 2)
22. 12. 2018, 16.00
Poruba 3B ZS D2 B
4Vitals Sports 3B ZS D2 B
2 : 0
(3 : 1)
22. 12. 2018, 17.30
Poruba 3B ZS D2 B
5.
5Havířov 3B ZS D2 A
1 : 1
(2 : 2)
2. 2. 2019, 10.00
Havířov 3B ZS D2 C
5Havířov 3B ZS D2 C
1 : 1
(2 : 2)
2. 2. 2019, 11.30
Havířov 3B ZS D2 A
5Havířov 3B ZS D2 A
1 : 1
(2 : 2)
2. 2. 2019, 13.00
Vitals Sports 3B ZS D2 A
5Havířov 3B ZS D2 C
2 : 0
(4 : 0)
2. 2. 2019, 14.30
Vitals Sports 3B ZS D2 A
5Havířov 3B ZS D2 B
1 : 1
(2 : 2)
2. 2. 2019, 16.00
Vitals Sports 3B ZS D2 A
6.
6Poruba 3B ZS D2 B
2 : 0
(3 : 1)
16. 2. 2019, 13.00
Vitals Sports 3B ZS D2 B
6Poruba 3B ZS D2 C
0 : 2
(0 : 4)
16. 2. 2019, 14.30
Vitals Sports 3B ZS D2 B
6Poruba 3B ZS D2 B
2 : 0
(4 : 0)
16. 2. 2019, 16.00
Vitals Sports 3B ZS D2 A
6Poruba 3B ZS D2 C
0 : 2
(0 : 4)
16. 2. 2019, 17.30
Vitals Sports 3B ZS D2 A
7.
7Havířov 3B ZS D2 C
2 : 0
(3 : 1)
2. 3. 2019, 13.00
Vitals Sports 3B ZS D2 B
7Havířov 3B ZS D2 C
2 : 0
(4 : 0)
2. 3. 2019, 14.30
Poruba 3B ZS D2 A
7Havířov 3B ZS D2 A
2 : 0
(3 : 1)
2. 3. 2019, 16.00
Poruba 3B ZS D2 B
8.
8Poruba 3B ZS D2 B
2 : 0
(4 : 0)
17. 3. 2019, 10.00
Poruba 3B ZS D2 C
8Poruba 3B ZS D2 C
2 : 0
(4 : 0)
17. 3. 2019, 11.30
Poruba 3B ZS D2 B
8Havířov 3B ZS D2 C
2 : 0
(4 : 0)
17. 3. 2019, 13.00
Poruba 3B ZS D2 C
8Poruba 3B ZS D2 B
2 : 0
(4 : 0)
17. 3. 2019, 14.30
Havířov 3B ZS D2 C
8Poruba 3B ZS D2 A
1 : 1
(2 : 2)
17. 3. 2019, 16.00
Vitals Sports 3B ZS D2 A
8Poruba 3B ZS D2 A
0 : 2
(0 : 4)
17. 3. 2019, 17.30
Vitals Sports 3B ZS D2 B
9.
9Poruba 3B ZS D2 C
0 : 2
(0 : 4)
18. 5. 2019, 13.00
Havířov 3B ZS D2 B
9Havířov 3B ZS D2 A
2 : 0
(4 : 0)
18. 5. 2019, 15.30
Poruba 3B ZS D2 C
9Havířov 3B ZS D2 B
2 : 0
(4 : 0)
18. 5. 2019, 17.00
Poruba 3B ZS D2 C