Turnaje

CEBEvropa (1)

BC Kladno 5 pins event 2019
27. 6. 2019, 10.00 – 30. 6. 2019, 22.00
Závodní stůl | 5 pins | Evropa

ČMBSČeská republika (17)

  48. MČR KÁDR 47/2 ZS
21. 9. 2018, 18.00 – 23. 9. 2018, 16.00
TJ Sokol Žižkov
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Česká republika
  MČR TROJBAND D2 MS
12. 10. 2018, 16.00 – 14. 10. 2018, 16.00
Řipská Billiard club
Malý stůl | Družstvo [2] | Trojband | Česká republika
  28. MČR KÁDR 71/2 ZS
19. 10. 2018, 16.00 – 21. 10. 2018, 16.00
BC LakoPlast spolek
Závodní stůl | Kádr 71/2 | Česká republika
  28. MČR JEDNOBAND ZS
9. 11. 2018, 16.00 – 11. 11. 2018, 16.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Závodní stůl | Jednoband | Česká republika
  26. MČR JEDNOBAND MS
8. 2. 2019, 17.00 – 10. 2. 2019, 16.00
Vital Sports z.s.
Malý stůl | Jednoband | Česká republika
  MČR JUNIORŮ VH MS
9. 2. 2019, 10.00 – 9. 2. 2019, 18.00
TJ Sokol Žižkov
Malý stůl | Volná hra | Česká republika
  MČR JUNIORŮ 3B MS
10. 2. 2019, 10.00 – 10. 2. 2019, 18.00
TJ Sokol Žižkov
Malý stůl | Trojband | Česká republika
  6. MČR KÁDR 52/1 MS
23. 2. 2019, 10.00 – 24. 2. 2019, 16.00
BC LakoPlast spolek
Malý stůl | Kádr 52/1 | Česká republika
  65. MČR KÁDR 52/2 MS
8. 3. 2019, 17.00 – 10. 3. 2019, 16.00
TJ Sokol Hodonín
Malý stůl | Kádr 52/2 | Česká republika
  2. MČR TROJBAND ZS ŽENY
16. 3. 2019, 10.00 – 17. 3. 2019, 16.00
BC VÍTKOV Prague s.r.o
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
PŘÍPRAVNÝ TURNAJ V TD
22. 3. 2019, 17.00 – 24. 3. 2019, 16.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Závodní stůl | Jednotlivec (víceboj) | Kádr 47/2, Jednoband, Kádr 71/2 | Česká republika
  29. MČR TROJBAND MS
5. 4. 2019, 10.00 – 7. 4. 2019, 16.00
TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
Malý stůl | Trojband | Česká republika
  MČR TROJBAND D2 ZS
12. 4. 2019, 16.00 – 14. 4. 2019, 16.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
  34. MČR TROJBAND ZS
19. 4. 2019, 14.00 – 21. 4. 2019, 16.00
BC Poruba z.s.
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
18. 5. 2019, 13.00 – 19. 5. 2019, 16.00
TJ Start Újezdeček z.s.
Malý stůl | Družstvo [3] | Volná hra, Kádr 52/2, Jednoband, Kádr 52/1 | Česká republika
  MČR TROJBAND D3 MS
24. 5. 2019, 16.00 – 26. 5. 2019, 16.00
Billard Club Ponětovice z.s.
Malý stůl | Družstvo [3] | Trojband | Česká republika
  2. MČR TROJBOJ MS
1. 6. 2019, 10.00 – 2. 6. 2019, 16.00
Billiard Club Ostrava, z.s.
Malý stůl | Jednotlivec (víceboj) | Kádr 52/2, Jednoband, Trojband | Česká republika

ČMBSSeverní Čechy (4)

Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
26. 1. 2019, 09.00 – 26. 1. 2019, 22.00
TJ Dioss Nýřany
Malý stůl | Volná hra | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
27. 4. 2019, 09.00 – 27. 4. 2019, 22.00
SK Petřín Plzeň
Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
4. 5. 2019, 09.00 – 4. 5. 2019, 22.00
TJ Sokol Žižkov
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
18. 5. 2019, 09.00 – 18. 5. 2019, 22.00
Sportovní klub Karambol Praha
Malý stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy

ČMBSStřední Čechy (4)

Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
26. 1. 2019, 09.00 – 26. 1. 2019, 22.00
TJ Dioss Nýřany
Malý stůl | Volná hra | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
27. 4. 2019, 09.00 – 27. 4. 2019, 22.00
SK Petřín Plzeň
Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
4. 5. 2019, 09.00 – 4. 5. 2019, 22.00
TJ Sokol Žižkov
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
18. 5. 2019, 09.00 – 18. 5. 2019, 22.00
Sportovní klub Karambol Praha
Malý stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy

ČMBSVýchodní Čechy (9)

Přebor VČO 3B ZS
17. 3. 2019, 09.00 – 17. 3. 2019, 20.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Závodní stůl | Trojband | Východní Čechy
Přebor VČO VH 4.třída
6. 4. 2019, 09.00 – 6. 4. 2019, 18.00
Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
Přebor VČO K2 3.třída
27. 4. 2019, 09.00 – 27. 4. 2019, 18.00
TJ Sokol Hradec Králové
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Přebor VČO K2 1.třída+VČO
28. 4. 2019, 09.00 – 28. 4. 2019, 18.00
TJ Lokomotiva Trutnov
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Přebor VČO 3B
4. 5. 2019, 09.00 – 4. 5. 2019, 18.00
TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
Malý stůl | Trojband | Východní Čechy
Přebor VČO 1B 4.třída
11. 5. 2019, 09.00 – 11. 5. 2019, 18.00
Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
Přebor VČO 1B 3.třída
11. 5. 2019, 09.00 – 11. 5. 2019, 18.00
SKK Dvůr Králové nad Labem
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
Přebor VČO 1B 2.třída
11. 5. 2019, 09.00 – 11. 5. 2019, 18.00
SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
Přebor VČO 1B 1.třída+VČO
12. 5. 2019, 09.00 – 12. 5. 2019, 18.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy

ČMBSZápadní Čechy (4)

Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
26. 1. 2019, 09.00 – 26. 1. 2019, 22.00
TJ Dioss Nýřany
Malý stůl | Volná hra | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
27. 4. 2019, 09.00 – 27. 4. 2019, 22.00
SK Petřín Plzeň
Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
4. 5. 2019, 09.00 – 4. 5. 2019, 22.00
TJ Sokol Žižkov
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
18. 5. 2019, 09.00 – 18. 5. 2019, 22.00
Sportovní klub Karambol Praha
Malý stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy

ČMBSJižní Morava (4)

Oblastní přebor JM 1B
6. 4. 2019, 10.00 – 6. 4. 2019, 00.00
TJ Sokol Hodonín
Malý stůl | Jednoband | Jižní Morava
Oblastní přebor JM kádr52/2
7. 4. 2019, 10.00 – 7. 4. 2019, 18.00
TJ Sokol Hodonín
Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava
Oblastní přebor JM 3B
13. 4. 2019, 10.00 – 13. 4. 2019, 18.00
KK DD Dolní Dunajovice, z.s.
Malý stůl | Trojband | Jižní Morava
Oblastní přebor JM VH
14. 4. 2019, 10.00 – 14. 4. 2019, 18.00
KK DD Dolní Dunajovice, z.s.
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava

ČMBSSeverní Morava (6)

Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
24. 11. 2018, 10.00 – 25. 11. 2018, 00.00
Vital Sports z.s.
Závodní stůl | Trojband | Severní Morava
Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
23. 3. 2019, 10.00 – 23. 3. 2019, 00.00
Vital Sports z.s.
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Severní Morava
Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
13. 4. 2019, 10.00 – 14. 4. 2019, 16.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Malý stůl | Trojband | Severní Morava
Oblastní přebor 1. třída K52/2 MS
27. 4. 2019, 10.00 – 27. 4. 2019, 21.00
Billiard club Bohumín z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Morava
Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
18. 5. 2019, 10.00 – 18. 5. 2019, 00.00
Vital Sports z.s.
Závodní stůl | Jednoband | Severní Morava
Oblastní přebor 1. třída jednoband MS
8. 6. 2019, 10.00 – 8. 6. 2019, 20.00
Billiard club Bohumín z.s.
Malý stůl | Jednoband | Severní Morava

ČMBSStřední Morava (2)

Přebor STM jednotlivci kádr 52/2 MS
16. 12. 2018, 09.00 – 16. 12. 2018, 18.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Střední Morava
Přebor STM jednotlivci jednoband MS
24. 2. 2019, 09.00 – 24. 2. 2019, 18.00
BC Kroměříž z.s.
Malý stůl | Jednoband | Střední Morava

KLADNOČeská republika (2)

Kemp Dion Nelin
11. 3. 2019, 00.00 – 11. 3. 2019, 00.00
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
Tréninkové partie Nelin
11. 3. 2019, 15.00 – 15. 3. 2019, 22.00
Závodní stůl | Jednotlivec (víceboj) | Trojband | Česká republika

STRAHOVČeská republika (2)

(Ne)poslední zvonění 2018
29. 12. 2018, 11.00 – 29. 12. 2018, 22.00
Malý stůl | Trojband | Česká republika
7. Gigaturnaj
20. 7. 2019, 11.00 – 20. 7. 2019, 22.00
Malý stůl | Trojband | Česká republika

ŽIŽKOVČeská republika (5)

7. David cup
6. 12. 2018, 18.00 – 6. 12. 2018, 23.50
Malý stůl | Trojband | Česká republika
PŘEDSILVESTROVSKÝ SCOTCH DOUBLE TURNAJ #2
28. 12. 2018, 16.00 – 28. 12. 2018, 00.00
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
NAROZENINOVÝ SCOTCH DOUBLE TURNAJ #2
8. 3. 2019, 18.00 – 8. 3. 2019, 23.55
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
Tréninkové partie Nelin - Žižkov
17. 3. 2019, 11.00 – 1. 9. 2018, 16.00
Závodní stůl | Jednotlivec (víceboj) | Trojband | Česká republika
Tréninkové partie s Korejci
24. 6. 2019, 15.00 – 25. 6. 2019, 20.00
Závodní stůl | Jednotlivec (víceboj) | Trojband | Česká republika

PONĚTOVICEČeská republika (1)

4. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
11. 5. 2019, 10.00 – 12. 5. 2019, 15.00
Malý stůl | Trojband | Česká republika

ŘIPSKÁČeská republika (2)

Vánoční turnaj 2018
16. 12. 2018, 11.00 – 16. 12. 2018, 23.00
Malý stůl | Trojband | Česká republika
Došťouch sezóny 2018/2019
22. 6. 2019, 11.00 – 22. 9. 2018, 22.00
Malý stůl | Trojband | Česká republika

BOHUMÍNČeská republika (1)

TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
1. 12. 2018, 10.00 – 2. 12. 2018, 16.00
Malý stůl | Jednotlivec (víceboj) | Kádr 52/2, Jednoband, Trojband | Česká republika

HAVÍŘOVČeská republika (1)

Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
29. 12. 2018, 09.30 – 29. 12. 2018, 23.00
Malý stůl | Trojband | Česká republika

ÚSTECKÁ LIGAČeská republika (1)

3B Hraničář Open
29. 9. 2018, 10.00 – 30. 9. 2018, 21.00
Malý stůl | Trojband | Česká republika

BRNOČeská republika (4)

Klubový turnaj AKK v kádru
12. 2. 2019, 19.00 – 30. 4. 2019, 00.00
Malý stůl | Kádr 52/2 | Česká republika
Kádr Hodonín
11. 5. 2019, 09.00 – 11. 5. 2019, 20.00
Malý stůl | Kádr 52/2 | Česká republika
1 band AKK Brno
8. 6. 2019, 10.00 – 8. 6. 2019, 17.00
Malý stůl | Jednoband | Česká republika
klubový turnaj v 1B
17. 6. 2019, 11.00 – 31. 8. 2019, 00.00
Malý stůl | Jednoband | Česká republika

OSTRAVAČeská republika (1)

Dunajský pohár
13. 7. 2019, 09.15 – 14. 7. 2019, 17.00
Malý stůl | Družstvo [4] | Volná hra, Kádr 52/2, Jednoband, Trojband | Česká republika