Informace

Zprávy hospodáře (22)

  (1. 4. 2020, 12.37)

2020 REGION 01-03

Aleš Šlambor
  (1. 4. 2020, 12.31)

2020 SEKCE 01-03

Aleš Šlambor
  (27. 3. 2020, 06.28)

NSA volný pohyb osob

Aleš Šlambor
  (27. 3. 2020, 05.57)

ČUS volný pohyb osob

Aleš Šlambor
  (19. 3. 2020, 12.18)

KOMUNIKÉ VV SK 19.3.2020

Aleš Šlambor
  (13. 3. 2020, 12.00)

VÝKLADOVÉ STANOVISKO ČUS 13.3.2020

Aleš Šlambor
  (13. 3. 2020, 09.51)

USNESENÍ VLÁDY ČR 12.3.2020

Aleš Šlambor
  (6. 3. 2020, 11.26)

analytika AKCÍ

Aleš Šlambor
  (6. 3. 2020, 11.24)

analytika VC 3B

Aleš Šlambor
  (4. 2. 2020, 15.00)

2020 DOPING - seznam látek

Libor Bača
  (4. 2. 2020, 14.59)

2019-20 DOPING - směrnice

Libor Bača
  (2. 1. 2020, 06.55)

2019 REGION 01-12

Aleš Šlambor
  (2. 1. 2020, 06.53)

2019 SEKCE 01-12

Aleš Šlambor
  (25. 11. 2019, 06.48)

2019_VV sekce 05.11.2019_pozvánka, program, předání hospodaření

Aleš Šlambor
  (25. 11. 2019, 06.47)

2019_VV sekce 05.11.2019_prezenční listina účastníků, předání hospodaření

Aleš Šlambor
  (25. 11. 2019, 06.46)

2019_VV sekce 05.11.2019_korespondence k zápisu

Aleš Šlambor
  (25. 11. 2019, 06.45)

2019_VV sekce 05.11.2019_zápis, neodsouhlasený

Aleš Šlambor
  (1. 10. 2019, 07.19)

2019-20_PROJEKT

Aleš Šlambor
  (1. 10. 2019, 07.18)

2019-20_SAZEBNÍK

Aleš Šlambor
  (1. 10. 2019, 07.16)

2019-20_MANUÁL SEKCE

Aleš Šlambor
  (1. 10. 2019, 07.14)

2019_ROZPOČET SEKCE

Aleš Šlambor
  (12. 8. 2019, 11.57)

2019 VV sekce 27.07.2019

Aleš Šlambor

Rozlosování (10)

Tomáš Mondšpígl
  (17. 9. 2019, 12.46)

2019-20 KALENDÁŘ - program ČMBS, CEB, UMB

Libor Bača
  (2. 9. 2019, 13.29)

rozpis zápasů MS 3B 1. třída - StČ, ZČ, SČ

Tomáš Mondšpígl
  (2. 9. 2019, 12.49)

rozpis zápasů MS TD 1. třída - StČ, ZČ, SČ

Tomáš Mondšpígl
  (27. 8. 2019, 18.32)

Rozlosování Extraliga Morava

Libor Bača
  (26. 8. 2019, 23.28)

Rozlosování Národní liga Čechy TD MS

Libor Bača
  (26. 8. 2019, 23.25)

Rozlosování Extraliga Čechy TD MS

Libor Bača
  (9. 8. 2019, 12.38)

Rozlosování 1.liga ZS D4 3B

  (9. 8. 2019, 12.38)

Rozlosování EL ZS D4 3B

  (15. 7. 2019, 15.41)

2019-20 KALENDÁŘ - program ČMBS, CEB, UMB

Propozice (37)

  (11. 3. 2020, 15.10)

nové propozice

Vít Pechman
  (9. 3. 2020, 13.24)

Propozice turnaje

Libor Bača
  (5. 3. 2020, 15.21)

Propozice I. MČR 5PINS BC Kladno

Vít Pechman
  (1. 3. 2020, 14.24)

Rozlosování přeboru

Tomáš Mondšpígl
  (26. 2. 2020, 18.03)

Propozice 5. VC Prostějov

Štěpán Kohout
  (18. 2. 2020, 14.18)

2019-20 PROJEKT TALENT - Soustředění mládeže Jablonec

Libor Bača
  (17. 2. 2020, 20.26)

49.MČR KÁDR 47/2 ZS

Mojmír Dunaj
  (8. 2. 2020, 11.26)

soutěžní řád přeboru StČ, SČ a ZČ 3B MS

Tomáš Mondšpígl
  (6. 2. 2020, 14.31)

rozpis tréninku

Poláček
  (6. 2. 2020, 14.29)

rozpis utkání

Poláček
  (22. 1. 2020, 14.56)

Propozice I. VC Kladno

Vít Pechman
  (19. 1. 2020, 18.06)

Propozice MČR MS 52/1 Týniště nad Orlicí

Mojmír Dunaj
  (8. 1. 2020, 10.56)

Propozice 4. VC Jablonec

Štěpán Kohout
  (3. 12. 2019, 11.23)

Soutěžní řád MČR ZS 3B

Štěpán Kohout
  (21. 11. 2019, 02.03)

SŘ 2019-2020 MS TD

Mojmír Dunaj
  (13. 11. 2019, 17.53)

Propozice 3. VC Havířov

Štěpán Kohout
  (7. 11. 2019, 11.14)

Propozice MČR JEDNOBAND ZS

Mojmír Dunaj
  (29. 10. 2019, 13.47)

Propozice turnaje

Libor Bača
  (29. 10. 2019, 13.47)

Propozice turnaje

Libor Bača
  (25. 10. 2019, 19.07)

Propozice trojband Prostějov 27.10.2019

Petr Gajda
  (15. 10. 2019, 19.03)

Propozice turnaje

Mojmír Dunaj
  (3. 10. 2019, 21.14)

Přebor jednotlivců STM oblast - volná hra

Gajda Petr
  (1. 10. 2019, 16.47)

Propozice turnaje

Libor Bača
  (17. 9. 2019, 19.30)

soutěžní řád Velké ceny oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS

Tomáš Mondšpígl
  (16. 9. 2019, 13.41)

Soutěžní řád

Zbyněk Žabenský
  (11. 9. 2019, 21.29)

1. VC Kladno propozice

Štěpán Kohout
  (11. 9. 2019, 19.16)

Kalendář akcí STM oblasti sezóna 2019/2020

Petr Gajda
  (7. 9. 2019, 20.53)

Soutěžní řád Strahoff Tour

Tomáš Mondšpígl
  (6. 9. 2019, 09.52)

Soutěžní řád

Libor Bača
  (6. 9. 2019, 09.47)

Soutěžní řád

Libor Bača
  (3. 9. 2019, 13.26)

Soutěžní řád soutěže

Libor Bača
  (2. 9. 2019, 13.44)

Soutěžní řád soutěže

Libor Bača
  (27. 8. 2019, 18.31)

Soutěžní řád soutěže

Libor Bača
  (18. 7. 2019, 07.31)

2019-20 ROYAL PRO - nabídka materiálu klubům

Soutěžní řády (19)

  (6. 2. 2020, 10.07)

Pravidla 5 pins

Vít Pechman
  (6. 2. 2020, 10.06)

Soutěžní řád

Vít Pechman
  (27. 1. 2020, 15.32)

2019-20 ROZHODČÍ - směrnice CEB

Libor Bača
  (27. 1. 2020, 15.30)

2019-20 PRAVIDLA - ČMBS karambol

Libor Bača
  (24. 1. 2020, 16.23)

2019-20 NASAZENÍ - propozice, zásady, nasazení, přepočty

Libor Bača
  (25. 10. 2019, 12.39)

2019-20 SŘ MČR TROJBOJ MS - soutěžní řád MČR trojboj malý stůl

Libor Bača
  (25. 10. 2019, 12.39)

2019-20 SŘ MČR TD ZS - soutěžní řád MČR technické disciplíny závodní stůl

Libor Bača
  (25. 10. 2019, 12.37)

2019-20 SŘ MČR TD MS - soutěžní řád MČR technické disciplíny malý stůl

Libor Bača
  (23. 9. 2019, 12.51)

2019-20 Úbor - dress code

Libor Bača
  (12. 9. 2019, 10.45)

Soutěžní řád

Mojmír Dunaj
  (2. 9. 2019, 14.31)

soutěžní řád MS 3B 1.třída - StČ, ZČ, SČ

Tomáš Mondšpígl
  (2. 9. 2019, 14.12)

soutěžní řád MS TD 2.třída - StČ, ZČ, SČ

Tomáš Mondšpígl
  (2. 9. 2019, 13.57)

soutěžní řád MS TD 1.třída - StČ, ZČ, SČ

Tomáš Mondšpígl
  (9. 8. 2019, 08.35)

ZS 3B D4

  (29. 7. 2019, 06.00)

TRENÉR - oslovení

  (29. 7. 2019, 06.00)

TRENÉR - svaz

  (29. 7. 2019, 05.59)

TRENÉR - kurz

  (29. 7. 2019, 05.58)

TRENÉR - přihláška

  (2. 7. 2019, 13.25)

Družstva ZS 3B