Gazdoš Ivo

Závodní stůl

2020/2021

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
6225 / 187 | 8 | 71.203
1.750
100.00000000 %
35 / 30 | 5 | 5
Závodní stůl: Trojband
4. 9. 2020, 16.00 | Dvořáček Jan | GRAND PRIX MĚSTA OSTRAVY
1.1662
35 / 32 | 5 | 5
Závodní stůl: Trojband
4. 9. 2020, 18.30 | Hudák Jan | GRAND PRIX MĚSTA OSTRAVY
1.0932
35 / 20 | 8 | 7
Závodní stůl: Trojband
4. 9. 2020, 22.00 | Domanský Pavel | GRAND PRIX MĚSTA OSTRAVY
1.7502
40 / 42 | 8 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 9. 2020, 19.00 | Bača Adam | GRAND PRIX MĚSTA OSTRAVY
0.9522
40 / 39 | 7 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 9. 2020, 10.00 | Kohout Štěpán | GRAND PRIX MĚSTA OSTRAVY
1.0252
40 / 24 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 9. 2020, 12.30 | Boháč Martin | GRAND PRIX MĚSTA OSTRAVY
1.6662

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
371161 / 1008 | 14 | 101.151
2.727
90.70310000 %
30 / 27 | 6 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 9. 2019, 15.30 | Bača Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
1.1112
30 / 31 | 7 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 9. 2019, 17.30 | Korec Jaroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.9672
26 / 24 | 8 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 9. 2019, 11.30 | Bača Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
1.0830
40 / 22 | 10 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2019, 16.00 | Galíček Zdeněk | ZS 3B EXTRALIGA
1.8182
40 / 39 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2019, 13.00 | Bača Adam | ZS 3B EXTRALIGA
1.0252
30 / 22 | 6 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2019, 17.30 | Váša Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
1.3632
30 / 23 | 7 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2019, 19.30 | Kohout Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
1.3042
30 / 13 | 9 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2019, 11.30 | Váša Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
2.3072
35 / 30 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2019, 13.30 | Hudák Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
1.1662
35 / 28 | 7 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2019, 15.30 | Novák Radek | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
1.2502
40 / 29 | 8 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 11. 2019, 16.00 | Markup Petr | ZS 3B EXTRALIGA
1.3792
40 / 53 | 6 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2019, 13.00 | Hudák Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.7542
40 / 19 | 8 | 7
Závodní stůl: Trojband
16. 11. 2019, 16.00 | Schönhoff Markus | ZS 3B EXTRALIGA
2.1052
40 / 30 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2019, 13.00 | Ferahli Engin | ZS 3B EXTRALIGA
1.3332
18 / 35 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2019, 14.30 | Stareček Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.5140
30 / 24 | 8 | 5
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2019, 14.30 | Dirn Marcel | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
1.2502
18 / 16 | 6 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2019, 11.30 | Novák Radek | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
1.1250
28 / 24 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 11. 2019, 10.00 | Hájek Radovan | ZS 3B EXTRALIGA
1.1660
13 / 20 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2020, 16.00 | Galíček Zdeněk | ZS 3B EXTRALIGA
0.6500
5 / 11 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2020, 13.00 | Jaspers Dick | ZS 3B EXTRALIGA
0.4540
30 / 33 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2020, 13.00 | Stareček Pavel | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.9092
30 / 11 | 13 | 10
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2020, 16.00 | Ráček Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
2.7272
27 / 35 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 1. 2020, 12.00 | Dirn Marcel | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.7710
40 / 23 | 7 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2020, 16.00 | Markup Petr | ZS 3B EXTRALIGA
1.7392
40 / 33 | 8 | 5
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2020, 13.00 | Hudák Jan | ZS 3B EXTRALIGA
1.2122
40 / 28 | 7 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 2. 2020, 16.00 | Puse Michael | ZS 3B EXTRALIGA
1.4282
40 / 37 | 14 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2020, 12.00 | Hambálek Vladimír | ZS 3B EXTRALIGA
1.0812
30 / 28 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 3. 2020, 12.30 | Stareček Pavel | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
1.0712
30 / 24 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 3. 2020, 15.30 | Řehůřek Luděk | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
1.2502
30 / 32 | 4 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 3. 2020, 11.30 | Ferahli Engin | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
0.9372
35 / 20 | 10 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 3. 2020, 13.00 | Kozák Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
1.7502
35 / 32 | 6 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 3. 2020, 15.00 | Novák Radek | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
1.0932
40 / 31 | 7 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 6. 2020, 11.00 | Hájek Radovan | ZS 3B EXTRALIGA
1.2902
30 / 42 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 9. 2020, 13.30 | Stareček Pavel | 35. MČR TROJBAND ZS
0.7142
21 / 22 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 9. 2020, 19.30 | Kohout Štěpán | 35. MČR TROJBAND ZS
0.9540
30 / 14 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 9. 2020, 14.00 | Bača Adam | 35. MČR TROJBAND ZS
2.1422
35 / 43 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 9. 2020, 18.30 | Hájek Radovan | 35. MČR TROJBAND ZS
0.8140

2018/2019

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4328 / 82 | 184.00
4.68
78.09520000 %
49 / 14 | 16
Závodní stůl: Jednoband
10. 11. 2018, 12.00 | Faus Marek | 28. MČR JEDNOBAND ZS
3.500
100 / 24 | 18
Závodní stůl: Jednoband
10. 11. 2018, 16.00 | Bača Adam | 28. MČR JEDNOBAND ZS
4.162
75 / 16 | 17
Závodní stůl: Jednoband
10. 11. 2018, 18.00 | Ziogas Janis | 28. MČR JEDNOBAND ZS
4.680
104 / 28 | 13
Závodní stůl: Jednoband
11. 11. 2018, 10.30 | Bača Miroslav | 28. MČR JEDNOBAND ZS
3.710

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
421325 / 1254 | 111.056
1.944
93.63960000 %
40 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2018, 16.00 | Vedral Martin | ZS 3B EXTRALIGA
1.0002
40 / 39 | 11
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2018, 13.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
1.0252
14 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2018, 19.45 | Novák Radek | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.4660
25 / 29 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2018, 22.15 | Korec Jaroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.8622
30 / 23 | 8
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2018, 12.30 | Faus Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
1.3042
30 / 24 | 7
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2018, 15.30 | Aleš Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
1.2501
30 / 22 | 10
Závodní stůl: Trojband
30. 9. 2018, 10.00 | Ráček Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
1.3632
35 / 18 | 8
Závodní stůl: Trojband
30. 9. 2018, 13.00 | Aleš Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
1.9442
35 / 31 | 5
Závodní stůl: Trojband
30. 9. 2018, 15.00 | Novák Radek | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
1.1292
30 / 30 | 6
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2018, 15.30 | Sibai Fouad | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
1.0002
30 / 22 | 6
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2018, 18.30 | Kohout Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
1.3632
20 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2018, 10.00 | Hambálková Irena | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.5712
35 / 34 | 7
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2018, 13.00 | Stareček Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
1.0292
35 / 45 | 6
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2018, 15.00 | Bača Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.7772
40 / 36 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2018, 16.00 | Dirn Marcel | ZS 3B EXTRALIGA
1.1112
40 / 30 | 8
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2018, 13.00 | Vala Miroslav | ZS 3B EXTRALIGA
1.3332
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2018, 16.00 | Ziogas Janis | ZS 3B EXTRALIGA
0.5500
40 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2018, 12.00 | Sibai Fouad | ZS 3B EXTRALIGA
1.0522
30 / 31 | 7
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 18.00 | Korec Jaroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.9672
30 / 33 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 20.15 | Ettel Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.9092
30 / 28 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 11. 2018, 10.00 | Ettel Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
1.0712
35 / 30 | 7
Závodní stůl: Trojband
25. 11. 2018, 13.45 | Aleš Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
1.1662
35 / 33 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 11. 2018, 15.30 | Novák Radek | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
1.0600
40 / 31 | 7
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2018, 16.00 | Adámek Petr | ZS 3B EXTRALIGA
1.2902
30 / 31 | 7
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2019, 14.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.9672
40 / 33 | 6
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2019, 13.00 | Vedral Martin | ZS 3B EXTRALIGA
1.2122
28 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 1. 2019, 15.00 | Adámek Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.8002
25 / 35 | 6
Závodní stůl: Trojband
19. 1. 2019, 18.00 | Ráček Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.7142
19 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2019, 10.00 | Aleš Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.5930
40 / 26 | 6
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2019, 16.00 | Dirn Marcel | ZS 3B EXTRALIGA
1.5382
40 / 37 | 6
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2019, 13.00 | Hošek Ondřej | ZS 3B EXTRALIGA
1.0812
40 / 24 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2019, 10.30 | Ferahli Engin | ZS 3B EXTRALIGA
1.6662
30 / 27 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 3. 2019, 15.30 | Dirn Marcel | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
1.1112
30 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 3. 2019, 18.30 | Váša Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.8572
30 / 27 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2019, 11.30 | Stareček Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
1.1112
35 / 22 | 11
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2019, 13.00 | Váša Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
1.5902
33 / 28 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2019, 15.00 | Novák Radek | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
1.1780
40 / 21 | 7
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2019, 11.45 | Adámek Petr | ZS 3B EXTRALIGA
1.9042
30 / 21 | 10
Závodní stůl: Trojband
19. 4. 2019, 15.30 | Kozák Adam | 34. MČR TROJBAND ZS
1.4282
15 / 23 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 4. 2019, 21.30 | Škop Pavel | 34. MČR TROJBAND ZS
0.6520
30 / 23 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 10.00 | Bača Adam | 34. MČR TROJBAND ZS
1.3042
19 / 22 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 17.30 | Boháč Martin | 34. MČR TROJBAND ZS
0.8630

2017/2018

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8643 / 162 | 263.96
5.26
80.37500000 %
69 / 18 | 10
Závodní stůl: Jednoband
16. 3. 2018, 16.00 | Bača Miroslav | ZS 1B VELKÁ CENA | 3. VC 1B HAVÍŘOV
3.830
78 / 20 | 19
Závodní stůl: Jednoband
16. 3. 2018, 18.00 | Dvořáček Jan | ZS 1B VELKÁ CENA | 3. VC 1B HAVÍŘOV
3.902
100 / 19 | 16
Závodní stůl: Jednoband
16. 3. 2018, 22.00 | Andrejovský Robert | ZS 1B VELKÁ CENA | 3. VC 1B HAVÍŘOV
5.262
49 / 14 | 26
Závodní stůl: Jednoband
17. 3. 2018, 10.00 | Stareček Vladimír | ZS 1B VELKÁ CENA | 3. VC 1B HAVÍŘOV
3.500
100 / 20 | 17
Závodní stůl: Jednoband
11. 5. 2018, 20.00 | Frieda Jan | 27. MČR JEDNOBAND ZS
5.002
63 / 25 | 12
Závodní stůl: Jednoband
12. 5. 2018, 10.00 | Bača Adam | 27. MČR JEDNOBAND ZS
2.520
94 / 21 | 14
Závodní stůl: Jednoband
12. 5. 2018, 14.30 | Faus Marek | 27. MČR JEDNOBAND ZS
4.470
90 / 25 | 13
Závodní stůl: Jednoband
12. 5. 2018, 16.45 | Kozák Adam | 27. MČR JEDNOBAND ZS
3.600

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
411019 / 1041 | 130.978
1.785
93.91710000 %
14 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2017, 16.00 | Háva Miloš | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.5600
20 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2017, 17.00 | Šimíček Lukáš | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.8002
18 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2017, 18.00 | Hošek Ondřej | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.7202
20 / 23 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2017, 20.00 | Koky Dušan | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.8692
20 / 22 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2017, 22.00 | Najzar Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.9092
25 / 27 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2017, 17.45 | Vintrocha Richard | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.9251
15 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 2017, 10.45 | Přeček Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.5000
20 / 15 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2017, 14.00 | Vitouš Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
1.3332
16 / 25 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2017, 16.00 | Coufalík Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.6402
25 / 19 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2017, 18.00 | Korec Jaroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
1.3152
25 / 28 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2017, 19.15 | Sibai Fouad | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.8922
24 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2017, 22.45 | Ettel Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.6852
28 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2017, 11.30 | Kozák Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.9030
29 / 35 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2017, 18.30 | Bača Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.8280
14 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 10.00 | Čaněcký Patrik | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.5600
20 / 22 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 14.30 | Kudlík Vlastimil | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.9092
20 / 14 | 13
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 17.30 | Vintrocha Richard | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
1.4282
30 / 29 | 11
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 20.00 | Stareček Vladimír | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
1.0342
30 / 23 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 21.00 | Přeček Jiří | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
1.3042
30 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 23.00 | Popeňažník Lukáš | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.9372
11 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2018, 18.00 | Truksa Otakar | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.4400
20 / 12 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2018, 20.00 | Váša Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
1.6662
25 / 24 | 6
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2018, 22.15 | Korec Jaroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
1.0412
25 / 16 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2018, 11.15 | Vintrocha Richard | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
1.5622
28 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2018, 17.30 | Přeček Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.8002
30 / 19 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2018, 20.30 | Aleš Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
1.5792
30 / 29 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2018, 12.30 | Ráček Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
1.0342
35 / 24 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2018, 15.00 | Aleš Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
1.4582
35 / 25 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2018, 16.00 | Hudák Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
1.4002
25 / 23 | 7
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 09.30 | Ostruszka Petr | Přebor oblasti ZS 3B dvojic
1.0872
25 / 22 | 6
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 12.30 | Bača Tomáš | Přebor oblasti ZS 3B dvojic
1.1362
25 / 25 | 6
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 15.30 | Šnyta Radek | Přebor oblasti ZS 3B dvojic
1.0002
22 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 18.30 | Vintrocha Richard | Přebor oblasti ZS 3B dvojic
0.8800
25 / 14 | 6
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 20.30 | Galíček Zdeněk | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
1.7851
24 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 22.00 | Dirn Marcel | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.8002
30 / 24 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2018, 17.00 | Kozák Adam | 33. MČR TROJBAND ZS
1.2502
30 / 36 | 6
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2018, 18.30 | Dirn Marcel | 33. MČR TROJBAND ZS
0.8332
30 / 26 | 13
Závodní stůl: Trojband
21. 4. 2018, 10.00 | Novák Radek | 33. MČR TROJBAND ZS
1.1531
35 / 39 | 6
Závodní stůl: Trojband
21. 4. 2018, 13.30 | Ettel Milan | 33. MČR TROJBAND ZS
0.8972
40 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 4. 2018, 15.00 | Kohout Štěpán | 33. MČR TROJBAND ZS
1.1422
26 / 23 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 4. 2018, 16.30 | Hájek Radovan | 33. MČR TROJBAND ZS
1.1300

2016/2017

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
264 / 17 | 133.76
4.85
53.33330000 %
30 / 10 | 10
Závodní stůl: Jednoband
18. 11. 2016, 16.00 | Dvořáček Jan | VS MČR JEDNOBAND
3.000
34 / 7 | 13
Závodní stůl: Jednoband
18. 11. 2016, 20.00 | Stareček Vladimír | VS MČR JEDNOBAND
4.850

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18481 / 531 | 70.905
1.818
90.75470000 %
16 / 27 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2016, 17.00 | Filip Antonín | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.5920
20 / 11 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2016, 21.00 | Hambálková Irena | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
1.8182
30 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2016, 22.00 | Aleš Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.9371
30 / 36 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 11. 2016, 11.30 | Tauterman Vlastislav ml. | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.8332
24 / 29 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 11. 2016, 14.30 | Boháč Martin | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.8270
35 / 38 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 11. 2016, 17.30 | Galíček Zdeněk | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.9210
30 / 29 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2017, 11.00 | Stareček Pavel | VS MČR TROJBAND D2
1.0342
30 / 20 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2017, 17.00 | Škop Pavel | VS MČR TROJBAND D2
1.5002
34 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2017, 10.00 | Kohout Štěpán | VS MČR TROJBAND D2
0.8500
20 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2017, 18.00 | Vintrocha Richard | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.8002
20 / 16 | 5
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2017, 20.00 | Bača Tomáš | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
1.2502
26 / 31 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 1. 2017, 10.00 | Kozák Adam | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.8380
26 / 21 | 7
Závodní stůl: Trojband
21. 1. 2017, 13.00 | Aleš Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
1.2380
30 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 1. 2017, 14.30 | Šlechta Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.9372
30 / 29 | 4
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2017, 14.00 | Šlechta Jan | VS MČR TROJBAND
1.0342
30 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2017, 23.00 | Váša Marek | VS MČR TROJBAND
0.8822
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 4. 2017, 14.30 | Kozák Adam | VS MČR TROJBAND
0.5752
27 / 41 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 4. 2017, 12.00 | Hudák Jan | VS MČR TROJBAND
0.6580

2015/2016

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
296 / 21 | 144.57
5.75
96.00000000 %
50 / 13 | 14
Závodní stůl: Jednoband
12. 2. 2016, 18.10 | Ostruszka Petr | VS MČR Jednoband
3.842
46 / 8 | 13
Závodní stůl: Jednoband
12. 2. 2016, 19.20 | Ráček Milan | VS MČR Jednoband
5.750

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
371171 / 1065 | 101.099
1.764
98.40340000 %
30 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 10. 2015, 10.00 | Žilka Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
1.0002
30 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 10. 2015, 14.30 | Domanský Pavel | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
1.0002
30 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 10. 2015, 19.00 | Stareček Pavel | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.9372
30 / 24 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2015, 10.00 | Žabenský Zbyněk | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
1.2502
30 / 37 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2015, 14.30 | Koky Dušan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.8102
30 / 21 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2015, 10.00 | Přeček Jiří | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
1.4282
30 / 38 | 6
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2015, 13.00 | Žabenský Zbyněk | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.7892
30 / 23 | 5
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2015, 16.00 | Šimíček Lukáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
1.3042
20 / 12 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2015, 16.00 | Markup Petr | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
1.6662
20 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2015, 20.00 | Bílek Rudolf | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.8002
30 / 27 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2015, 22.30 | Purkyt Tomáš | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
1.1112
30 / 27 | 6
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2015, 11.30 | Ráček Milan | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
1.1112
30 / 26 | 7
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2015, 13.00 | Filip Antonín | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
1.1532
32 / 48 | 7
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2015, 15.30 | Hudák Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.6660
31 / 33 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2016, 19.00 | Kohout Štěpán | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
0.9390
30 / 17 | 8
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2016, 12.00 | Bača Adam | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
1.7642
30 / 33 | 6
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2016, 20.00 | Zenkner Wolfgang | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
0.9092
38 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2016, 15.00 | Domanský Pavel | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
0.9502
30 / 27 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2016, 10.00 | Jaroš Vladimír | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
1.1112
30 / 26 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2016, 13.00 | Paprskář Milan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
1.1532
20 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 2. 2016, 12.00 | Přeček Jiří | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
1.0002
20 / 19 | 7
Závodní stůl: Trojband
6. 2. 2016, 16.00 | Kohout Štěpán | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
1.0522
30 / 29 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 2. 2016, 17.00 | Ráček Milan | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
1.0342
30 / 25 | 6
Závodní stůl: Trojband
6. 2. 2016, 20.00 | Bača Adam | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
1.2002
30 / 20 | 7
Závodní stůl: Trojband
6. 2. 2016, 23.00 | Novák Radek | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
1.5002
40 / 37 | 8
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2016, 11.00 | Hudák Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
1.0812
40 / 31 | 5
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2016, 12.00 | Bača Miroslav | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
1.2902
30 / 27 | 5
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2016, 10.00 | Bača Tomáš | VS MČR Trojband - jednotlivci
1.1112
30 / 22 | 10
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2016, 19.00 | Váša Marek | VS MČR Trojband - jednotlivci
1.3632
30 / 23 | 10
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2016, 11.30 | Dostál Martin | VS MČR Trojband - jednotlivci
1.3042
40 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2016, 12.30 | Ziogas Janis | VS MČR Trojband - jednotlivci
1.1112
40 / 44 | 7
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2016, 15.30 | Hájek Radovan | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.9092
40 / 27 | 10
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2016, 16.30 | Novák Radek | VS MČR Trojband - jednotlivci
1.4812
40 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
7. 5. 2016, 10.00 | Stareček Pavel | VS MČR 3B Finále EXTRALIGA Club Teams
1.2502
40 / 35 | 7
Závodní stůl: Trojband
7. 5. 2016, 18.00 | Aleš Jan | VS MČR 3B Finále EXTRALIGA Club Teams
1.1422
40 / 37 | 9
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2016, 10.00 | Škop Pavel | VS MČR 3B Finále EXTRALIGA Club Teams
1.0812
40 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2016, 14.00 | Stareček Pavel | VS MČR 3B Finále EXTRALIGA Club Teams
1.6002

2014/2015

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4312 / 90 | 323.46
4.76
78.00000000 %
75 / 22 | 21
Závodní stůl: Jednoband
15. 11. 2014, 10.30 | Bača Miroslav | VS MČR 1B
3.400
44 / 25 | 6
Závodní stůl: Jednoband
15. 11. 2014, 12.00 | Stareček Vladimír | VS MČR 1B
1.760
100 / 21 | 32
Závodní stůl: Jednoband
15. 11. 2014, 17.30 | Ráček Milan | VS MČR 1B
4.762
93 / 22 | 30
Závodní stůl: Jednoband
15. 11. 2014, 20.00 | Ziogas Janis | VS MČR 1B
4.220

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18343 / 443 | 80.774
3.000
61.25000000 %
14 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2014, 11.30 | Kalabis Petr | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3501
30 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2014, 14.30 | Galíček Zdeněk | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.7502
30 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2014, 10.00 | Kolder Milan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.8822
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2014, 13.00 | Barbořík Jiří | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4752
21 / 37 | 8
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2014, 17.30 | Stareček Vladimír | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5670
0
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 10.00 | Kalabis Petr | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0
0
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 13.00 | Dostál Martin | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0
0
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 16.00 | Barbořík Jiří | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0
0
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2015, 14.30 | Walach Ladislav | 3B Družstva - čtyrčlenná
0
0
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2015, 21.00 | Váša Marek | 3B Družstva - čtyrčlenná
0
27 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2015, 11.30 | Šlechta Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.6752
30 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2015, 14.30 | Masár Stanislav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.7892
28 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2015, 16.00 | Stareček Vladimír | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.7770
23 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2015, 00.00 | Hudák Jan | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
0.7410
34 / 33 | 6
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2015, 00.00 | Stareček Vladimír | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
1.0302
30 / 24 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2015, 00.00 | Dostál Martin | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
1.2502
27 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2015, 00.00 | Kohout Štěpán | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
0.6752
30 / 10 | 6
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2015, 00.00 | Novák Radek | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
3.0002

2013/2014

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21615 / 622 | 100.988
1.764
91.79100000 %
30 / 36 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2013, 10.00 | Beneš Karel | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.8332
30 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2013, 10.00 | Masár Stanislav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.9091
30 / 38 | 9
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2013, 13.00 | Majewski Václav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.7892
30 / 29 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2013, 16.00 | Koky Dušan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
1.0342
20 / 22 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2013, 10.00 | Domanský Pavel | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.9090
30 / 27 | 6
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2013, 14.30 | Beneš Karel | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
1.1112
29 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2013, 10.00 | Šlechta Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.7252
30 / 17 | 7
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2013, 13.00 | Majewski Václav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
1.7642
30 / 28 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2013, 16.00 | Koky Dušan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
1.0712
30 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 2. 2014, 10.00 | Přeček Jiří | VS MČR 3B - AKK Brno
0.8102
30 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 2. 2014, 15.00 | Tauterman Vlastislav ml. | VS MČR 3B - AKK Brno
0.7692
30 / 24 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 2. 2014, 18.30 | Domanský Pavel | VS MČR 3B - AKK Brno
1.2502
40 / 45 | 5
Závodní stůl: Trojband
23. 2. 2014, 10.00 | Kohout Štěpán | VS MČR 3B - AKK Brno
0.8882
23 / 18 | 10
Závodní stůl: Trojband
23. 2. 2014, 12.00 | Boháč Martin | VS MČR 3B - AKK Brno
1.2770
30 / 32 | 6
Závodní stůl: Trojband
8. 3. 2014, 11.00 | Chytil Rudolf | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.9372
30 / 17 | 7
Závodní stůl: Trojband
8. 3. 2014, 14.30 | Barbořík Jiří | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
1.7642
30 / 29 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2014, 11.00 | Šlechta Jan | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
1.0342
30 / 21 | 7
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2014, 15.30 | Novák Radek | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
1.4282
30 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2014, 18.30 | Hudák Jan | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
0.7502
32 / 25 | 7
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2014, 10.00 | Kohout Štěpán | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
1.2802
21 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2014, 12.30 | Hudák Jan | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
0.8400

2012/2013

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
341048 / 1050 | 90.998
1.764
94.41440000 %
30 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2012, 12.00 | Hájek Radovan | OPEN TOUR 3B | 1.OPEN TOUR 3B
1.0002
35 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2012, 12.00 | Kohout Štěpán | OPEN TOUR 3B | 1.OPEN TOUR 3B
0.9720
30 / 25 | 9
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2012, 10.00 | Bača Tomáš | OPEN TOUR 3B | 1.OPEN TOUR 3B
1.2002
29 / 26 | 6
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2012, 12.00 | Aleš Jan | OPEN TOUR 3B | 1.OPEN TOUR 3B
1.1150
22 / 26 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2012, 12.00 | Hájek Radovan | OPEN TOUR 3B | 1.OPEN TOUR 3B
0.8460
25 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2012, 10.00 | Dostál Martin | OPEN TOUR 3B | 2.OPEN TOUR 3B
0.6252
29 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2012, 14.00 | Bača Tomáš | OPEN TOUR 3B | 2.OPEN TOUR 3B
0.7252
30 / 21 | 9
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2012, 20.00 | Hájek Radovan | OPEN TOUR 3B | 2.OPEN TOUR 3B
1.4282
40 / 39 | 6
Závodní stůl: Trojband
25. 11. 2012, 10.00 | Šlechta Jan | OPEN TOUR 3B | 2.OPEN TOUR 3B
1.0252
40 / 31 | 9
Závodní stůl: Trojband
25. 11. 2012, 12.00 | Bača Miroslav | OPEN TOUR 3B | 2.OPEN TOUR 3B
1.2902
0
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 10.00 | Bača Miroslav | OPEN TOUR 3B | VS MČR 3B - pořadí + body
30 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Truhlář Jan | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.8102
30 / 37 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Korec Jaroslav | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.8102
30 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Kohout Štěpán | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.9091
23 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Popeňažník Lukáš | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.7660
30 / 33 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Filip Antonín | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.9092
30 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Bača Tomáš | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
1.2002
30 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Kafka Jan st. | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.8332
22 / 23 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2013, 12.00 | Popeňažník Lukáš | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Praha
0.9560
30 / 28 | 6
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2013, 14.00 | Novák Radek | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Praha
1.0712
20 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2013, 16.00 | Kohout Štěpán | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Praha
0.5710
30 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2013, 18.00 | Přeček Jiří | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Praha
0.7501
30 / 21 | 8
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2013, 11.00 | Korec Jaroslav | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Praha
1.4282
30 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2013, 13.00 | Hudák Jan | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Praha
1.0002
30 / 26 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2013, 17.00 | Bača Miroslav | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Praha
1.1532
40 / 42 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2013, 12.00 | Novák Radek | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Finále MČR 3B Brno
0.9522
38 / 42 | 7
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2013, 16.00 | Popeňažník Lukáš | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Finále MČR 3B Brno
0.9040
40 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2013, 18.00 | Kohout Štěpán | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Finále MČR 3B Brno
1.2502
35 / 41 | 6
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2013, 10.00 | Hájek Radovan | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Finále MČR 3B Brno
0.8530
30 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2013, 16.00 | Hájek Radovan | OPEN TOUR 3B | 4.OPEN TOUR 3B
1.2002
50 / 44 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2013, 16.00 | Bača Miroslav | OPEN TOUR 3B | 4.OPEN TOUR 3B
1.1362
50 / 36 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2013, 16.00 | Hájek Radovan | OPEN TOUR 3B | 4.OPEN TOUR 3B
1.3882
30 / 23 | 6
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2013, 16.00 | Kohout Štěpán | OPEN TOUR 3B | 4.OPEN TOUR 3B
1.3042
30 / 17 | 6
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2013, 16.00 | Šlechta Jan | OPEN TOUR 3B | 4.OPEN TOUR 3B
1.7642

2011/2012

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
34540 / 570 | 70.947
1.500
2.142
47.36840000 %
0
Závodní stůl: Trojband
1. 10. 2011, 10.00 | Šlechta Jan | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 2011, 17.00 | Ferahli Engin | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2011, 10.00 | Dostál Martin | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2011, 17.00 | Kadaník Marcel | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
25. 11. 2011, 17.00 | Škop Pavel | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
26. 11. 2011, 10.00 | Bálek Martin | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2011, 10.00 | Ferahli Engin | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2011, 17.00 | Kohout Štěpán | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
7. 1. 2012, 10.00 | Kohout Štěpán | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
7. 1. 2012, 14.00 | Kafka Jan st. | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
8. 1. 2012, 10.00 | Kadaník Marcel | Extraliga v trojbandu
0
27 / 43 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2012, 10.00 | Filip Antonín | Kvalifikace pro 2. Grand prix v trojbandu
0.6272
29 / 48 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2012, 10.00 | Korec Jaroslav | Kvalifikace pro 2. Grand prix v trojbandu
0.6042
28 / 41 | 6
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2012, 10.00 | Kadaník Marcel | Kvalifikace pro 2. Grand prix v trojbandu
0.6822
44 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2012, 10.00 | Ráček Milan | Kvalifikace pro 2. Grand prix v trojbandu
1.2222
30 / 26 | 6
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2012, 10.00 | Domanský Pavel | Kvalifikace pro 2. Grand prix v trojbandu
1.1532
42 / 45 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2012, 10.00 | Aleš Jan | 2. Grand prix v trojbandu
0.9330
30 / 32 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2012, 10.00 | Váša Marek | 2. Grand prix v trojbandu
0.9372
30 / 34 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2012, 10.00 | Markup Petr | 2. Grand prix v trojbandu
0.8822
34 / 31 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2012, 10.00 | Domanský Pavel | 2. Grand prix v trojbandu
1.0962
40 / 43 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2012, 10.00 | Masár Stanislav | 2. Grand prix v trojbandu
0.9302
41 / 36 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2012, 10.00 | Novák Radek | 2. Grand prix v trojbandu
1.1382
0
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2012, 10.00 | Hájek Radovan | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2012, 10.00 | Galíček Zdeněk | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2012, 14.00 | Nenál Jiří | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
2. 3. 2012, 17.00 | Škop Pavel | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2012, 17.00 | Bálek Martin | Extraliga v trojbandu
0
30 / 24 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2012, 12.00 | Coufalík Ivo | Mistrovství České republiky v trojbandu
1.2502
30 / 37 | 6
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2012, 12.00 | Berdis Vratislav | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.8102
38 / 38 | 6
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2012, 12.00 | Boháč Martin | Mistrovství České republiky v trojbandu
1.0002
30 / 20 | 5
Závodní stůl: Trojband
7. 4. 2012, 12.00 | Korec Jaroslav | Mistrovství České republiky v trojbandu
1.5002
37 / 36 | 7
Závodní stůl: Trojband
7. 4. 2012, 12.00 | Novák Radek | Mistrovství České republiky v trojbandu
1.0270
0
Závodní stůl: Trojband
27. 4. 2012, 17.00 | Kafka Jan st. | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
12. 5. 2012, 10.00 | Nenál Jiří | Extraliga v trojbandu
0

2010/2011

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5483 / 147 | 373.28
4.28
80.50000000 %
79 / 22 | 15
Závodní stůl: Jednoband
12. 2. 2011, 10.00 | Faus Marek | Mistrovství České republiky v jednobandu
3.590
44 / 27 | 13
Závodní stůl: Jednoband
12. 2. 2011, 10.00 | Faus Marek | Mistrovství České republiky v jednobandu
1.620
120 / 28 | 17
Závodní stůl: Jednoband
12. 2. 2011, 10.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky v jednobandu
4.282
120 / 39 | 14
Závodní stůl: Jednoband
12. 2. 2011, 14.00 | Ocásek Jiří | Mistrovství České republiky v jednobandu
3.072
120 / 31 | 37
Závodní stůl: Jednoband
12. 2. 2011, 18.00 | Böhm Pavel | Mistrovství České republiky v jednobandu
3.872

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
491712 / 1665 | 101.028
2.142
3.750
141.48760000 %
41 / 42 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2010, 10.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu
0.9760
30 / 26 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2010, 10.00 | Hudák Jan | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu
1.1532
30 / 15 | 9
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2010, 10.00 | Vitouš Jan | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu
2.0002
31 / 43 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2010, 10.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu
0.7200
42 / 39 | 7
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2010, 10.00 | Tunkr Martin | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu
1.0762
42 / 51 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2010, 10.00 | Šimek Stanislav | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu
0.8232
32 / 23 | 6
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2010, 10.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix v trojbandu
1.3910
42 / 49 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2010, 10.00 | Berdis Vratislav | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix v trojbandu
0.8572
30 / 23 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2010, 10.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix v trojbandu
1.3042
30 / 36 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2010, 10.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix v trojbandu
0.8332
30 / 31 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2010, 10.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix v trojbandu
0.9672
40 / 33 | 7
Závodní stůl: Trojband
12. 11. 2010, 14.00 | Tichák Josef | Extraliga v trojbandu
1.2122
40 / 47 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 11. 2010, 12.00 | Kafka Jan st. | Extraliga v trojbandu
0.8512
31 / 47 | 6
Závodní stůl: Trojband
13. 11. 2010, 14.00 | Aleš Jan | Extraliga v trojbandu
0.6590
40 / 45 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 11. 2010, 10.00 | Czech Zenon | Extraliga v trojbandu
0.8882
40 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2011, 10.00 | Domanský Pavel | Extraliga v trojbandu
1.0002
40 / 41 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2011, 17.00 | Smaha Stanislav | Extraliga v trojbandu
0.9752
36 / 33 | 6
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2011, 10.00 | Magnussen Tommy | Extraliga v trojbandu
1.0900
27 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 12.00 | Štefan Josef | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1.kolo - skupina C
0.6752
30 / 34 | 8
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 16.00 | Frühauf Roman | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1.kolo - skupina C
0.8822
30 / 31 | 5
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 20.00 | Váša Marek | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1.kolo - skupina C
0.9672
30 / 23 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2011, 12.00 | Berdis Vratislav | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1.kolo - skupina C
1.3042
27 / 24 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2011, 16.00 | Popeňažník Lukáš | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1.kolo - skupina C
1.1250
30 / 23 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2011, 20.00 | Přeček Jiří | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1.kolo - skupina C
1.3042
29 / 40 | 10
Závodní stůl: Trojband
12. 2. 2011, 10.00 | Popeňažník Lukáš | Extraliga v trojbandu
0.7250
40 / 54 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 2. 2011, 14.00 | Líška Antonín ml. | Extraliga v trojbandu
0.7402
42 / 47 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2011, 12.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina A
0.8932
30 / 28 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2011, 14.00 | Přeček Jiří | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina A
1.0712
38 / 38 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2011, 20.00 | Kohout Štěpán | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina A
1.0002
30 / 26 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2011, 10.00 | Váša Marek | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina A
1.1532
30 / 27 | 6
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2011, 14.00 | Hambálek Vladimír | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina A
1.1112
33 / 33 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2011, 14.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina A
1.0002
30 / 17 | 7
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2011, 18.00 | Kavka Petr | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina A
1.7642
40 / 26 | 8
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2011, 10.00 | Bálek Martin | Extraliga v trojbandu
1.5382
40 / 38 | 8
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2011, 10.00 | Tichák Josef | Extraliga v trojbandu
1.0522
40 / 28 | 6
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2011, 10.00 | Popeňažník Lukáš | Extraliga v trojbandu
1.4282
40 / 27 | 9
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2011, 14.00 | Líška Antonín ml. | Extraliga v trojbandu
1.4812
51 / 35 | 6
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2011, 16.00 | Boháč Martin | Mistrovství České republiky v trojbandu na velkém stole
1.4572
30 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2011, 16.00 | Kavka Petr | Mistrovství České republiky v trojbandu na velkém stole
0.8822
30 / 27 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2011, 16.00 | Aleš Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu na velkém stole
1.1112
43 / 36 | 7
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2011, 16.00 | Šlechta Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu na velkém stole
1.1942
30 / 14 | 7
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2011, 16.00 | Boháč Martin | Mistrovství České republiky v trojbandu na velkém stole
2.1422
57 / 61 | 7
Závodní stůl: Trojband
26. 3. 2011, 16.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky v trojbandu na velkém stole
0.9342
40 / 46 | 6
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 2011, 17.00 | Czech Zenon | Extraliga v trojbandu
0.8692
40 / 40 | 7
Závodní stůl: Trojband
16. 4. 2011, 14.00 | Novák Pavel | Extraliga v trojbandu
1.0002
40 / 30 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 4. 2011, 10.00 | Ferahli Engin | Extraliga v trojbandu
1.3332
0
Závodní stůl: Trojband
17. 4. 2011, 14.00 | Truksa Otakar | Extraliga v trojbandu
2
40 / 43 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 5. 2011, 17.00 | Kafka Jan st. | Extraliga v trojbandu
0.9302
28 / 31 | 7
Závodní stůl: Trojband
14. 5. 2011, 10.00 | Aleš Jan | Extraliga v trojbandu
0.9030

2009/2010

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
321103 / 1099 | 101.003
2.000
3.000
151.09590000 %
40 / 41 | 7
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2009, 14.00 | Filip Antonín | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.9752
40 / 33 | 6
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2009, 08.00 | Dostál Martin | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
1.2122
30 / 26 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 1. 2010, 10.00 | Krygiel Robin | Mistrovství ČR v trojbandu na velkém stole - kvalifikace Čechy + Morava
1.1532
34 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 1. 2010, 10.00 | Popeňažník Lukáš | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.8710
30 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2010, 12.00 | Czech Zenon | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Havířov
1.0002
42 / 55 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2010, 16.00 | Hudák Jan | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Havířov
0.7632
30 / 31 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 10.00 | Hambálková Irena | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Havířov
0.9672
44 / 50 | 7
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 12.00 | Kavka Petr | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Havířov
0.8802
34 / 37 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 14.00 | Stareček Vladimír | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Havířov
0.9182
30 / 27 | 7
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 16.00 | Kafka Jan st. | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Havířov
1.1112
30 / 31 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 20.00 | Korec Jaroslav | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Havířov
0.9672
30 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2010, 10.00 | Kavka Petr | MČR v trojbandu - semifinále
1.0002
39 / 32 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2010, 10.00 | Hájek Radovan | MČR v trojbandu - semifinále
1.2182
30 / 16 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2010, 10.00 | Kohout Štěpán | MČR v trojbandu - semifinále
1.8752
32 / 46 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2010, 10.00 | Popeňažník Lukáš | MČR v trojbandu - semifinále
0.6950
40 / 25 | 10
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2010, 10.00 | Šlechta Jan | MČR v trojbandu - semifinále
1.6002
30 / 15 | 6
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2010, 10.00 | Stareček Pavel | MČR v trojbandu - semifinále
2.0002
30 / 27 | 6
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2010, 10.00 | Váša Marek | MČR v trojbandu - semifinále
1.1112
40 / 57 | 8
Závodní stůl: Trojband
27. 3. 2010, 14.00 | Filip Antonín | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.7012
40 / 48 | 8
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2010, 10.00 | Dostál Martin | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.8332
42 / 43 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 4. 2010, 14.00 | Kohout Štěpán | Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
0.9762
34 / 37 | 7
Závodní stůl: Trojband
2. 4. 2010, 16.00 | Novák Radek | Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
0.9180
30 / 27 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 4. 2010, 20.00 | Popeňažník Lukáš | Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
1.1112
15 / 34 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 4. 2010, 14.00 | Aleš Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
0.4410
14 / 16 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 4. 2010, 18.00 | Boháč Martin | Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
0.8750
38 / 36 | 8
Závodní stůl: Trojband
3. 4. 2010, 20.30 | Hájek Radovan | Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
1.0552
44 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 4. 2010, 22.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
1.2572
40 / 32 | 7
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2010, 16.00 | Popeňažník Lukáš | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
1.2502
40 / 38 | 5
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2010, 16.00 | Novák Radek | Play Off Extraligy v trojbandu
1.0522
40 / 37 | 5
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2010, 18.00 | Dostál Martin | Play Off Extraligy v trojbandu
1.0812
39 / 37 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 5. 2010, 14.00 | Kohout Štěpán | Play Off Extraligy v trojbandu
1.0540
32 / 31 | 7
Závodní stůl: Trojband
2. 5. 2010, 10.00 | Popeňažník Lukáš | Play Off Extraligy v trojbandu
1.0320

2008/2009

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
461450 / 1420 | 101.021
3.000
3.750
149.48450000 %
20 / 19 | 6
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Koky Dušan | Open turnaj oblasti 3B VS
1.0522
11 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Šlechta Jan | Open turnaj oblasti 3B VS
0.7330
20 / 23 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Svozil Radek | Open turnaj oblasti 3B VS
0.8692
20 / 19 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Masár Stanislav | Open turnaj oblasti 3B VS
1.0521
20 / 15 | 5
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Dvořáček Jan | Open turnaj oblasti 3B VS
1.3332
20 / 16 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Ležák Václav | Open turnaj oblasti 3B VS
1.2502
42 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2008, 16.00 | Bálek Martin | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
1.0502
30 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2008, 10.00 | Šlechta Jan | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.9092
44 / 52 | 6
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2008, 14.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.8462
41 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2008, 20.00 | Domanský Pavel | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
1.0512
30 / 29 | 8
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2008, 10.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
1.0342
36 / 50 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2008, 12.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.7202
40 / 38 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 11. 2008, 10.00 | Dostál Martin | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
1.0522
40 / 45 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2008, 10.00 | Domanský Pavel | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.8881
40 / 16 | 10
Závodní stůl: Trojband
13. 12. 2008, 14.00 | Popeňažník Lukáš | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
2.5002
40 / 29 | 7
Závodní stůl: Trojband
14. 2. 2009, 10.00 | Dostál Martin | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
1.3792
39 / 33 | 7
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 12.00 | Hambálková Irena | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina B
1.1812
30 / 27 | 5
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 12.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina B
1.1112
30 / 25 | 8
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 12.00 | Masár Stanislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina B
1.2002
30 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 12.00 | Ostruszka Petr | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina B
1.2002
29 / 43 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 12.00 | Bálek Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina B
0.6742
30 / 28 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 12.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina B
1.0712
30 / 10 | 8
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 12.00 | Šlechta Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina B
3.0002
40 / 21 | 6
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2009, 10.00 | Domanský Pavel | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
1.9042
30 / 47 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2009, 12.00 | Bálek Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v Trojbandu - Semifinále skupina A
0.6382
30 / 26 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2009, 16.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | MČR v Trojbandu - Semifinále skupina A
1.1532
13 / 21 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2009, 10.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | MČR v Trojbandu - Semifinále skupina A
0.6190
43 / 46 | 7
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2009, 12.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v Trojbandu - Semifinále skupina A
0.9342
42 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2009, 16.00 | Hudák Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v Trojbandu - Semifinále skupina A
1.0762
30 / 21 | 6
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2009, 20.00 | Masár Stanislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v Trojbandu - Semifinále skupina A
1.4282
42 / 45 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2009, 23.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | MČR v Trojbandu - Semifinále skupina A
0.9330
40 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 3. 2009, 10.00 | Koky Dušan | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
1.0252
40 / 41 | 6
Závodní stůl: Trojband
21. 3. 2009, 14.00 | Popeňažník Lukáš | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.9752
30 / 23 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 4. 2009, 14.00 | Škop Pavel | Finále MČR jednotlivců v trojbandu
1.3042
13 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 4. 2009, 18.00 | Boháč Martin | Finále MČR jednotlivců v trojbandu
0.8660
15 / 34 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 4. 2009, 11.00 | Kohout Štěpán | Finále MČR jednotlivců v trojbandu
0.4410
41 / 33 | 5
Závodní stůl: Trojband
4. 4. 2009, 13.00 | Tunkr Martin | Finále MČR jednotlivců v trojbandu
1.2422
30 / 18 | 6
Závodní stůl: Trojband
4. 4. 2009, 19.00 | Popeňažník Lukáš | Finále MČR jednotlivců v trojbandu
1.6662
14 / 23 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 4. 2009, 19.00 | Bača Miroslav | Finále MČR jednotlivců v trojbandu
0.6080
38 / 37 | 6
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2009, 12.00 | Novák Radek | Finále MČR jednotlivců v trojbandu
1.0272
40 / 51 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2009, 16.00 | Aleš Jan | MČR družstev v trojbandu na velkém stole
0.7842
40 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2009, 20.00 | Dostál Martin | MČR družstev v trojbandu na velkém stole
1.1112
23 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2009, 12.00 | Hájek Radovan | MČR družstev v trojbandu na velkém stole
0.6970
30 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 4. 2009, 19.30 | Škop Pavel | MR 3B dvojic
1.2002
38 / 33 | 6
Závodní stůl: Trojband
26. 4. 2009, 12.00 | Hájek Radovan | MR 3B dvojic
1.1512
36 / 44 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 4. 2009, 16.00 | Bača Miroslav | MR 3B dvojic
0.8182

2007/2008

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
491579 / 1574 | 151.003
2.000
15.000
156.33660000 %
35 / 45 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Ceulemans Raymond | Play Off Extraligy družstev v trojbandu
0.7770
26 / 29 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Aleš Jan | Play Off Extraligy družstev v trojbandu
0.8960
20 / 26 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Boháč Martin | Play Off Extraligy družstev v trojbandu
0.7690
40 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Hambálková Irena | Play Off Extraligy družstev v trojbandu
1.1422
40 / 33 | 7
Závodní stůl: Trojband
30. 9. 2007, 10.00 | Boháč Martin | Extraliga v trojbandu - MORAVA
1.2122
40 / 29 | 7
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2007, 10.00 | Líška Antonín st. | Extraliga v trojbandu - MORAVA
1.3792
11 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2007, 10.00 | Boháč Martin | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.4400
33 / 53 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2007, 18.00 | Vágner Jiří | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.6220
30 / 24 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
1.2502
30 / 21 | 7
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
1.4282
30 / 26 | 6
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Bartoš Pavel | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
1.1532
35 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
0.8752
30 / 16 | 6
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
1.8752
30 / 19 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Daněk Josef | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
1.5792
40 / 21 | 7
Závodní stůl: Trojband
1. 12. 2007, 10.00 | Šlechta Jan | Extraliga v trojbandu - MORAVA
1.9042
31 / 25 | 7
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2008, 00.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
1.2402
30 / 33 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2008, 00.00 | Hambálková Irena | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
0.9092
30 / 41 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2008, 00.00 | Tichák Josef | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
0.7312
38 / 47 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2008, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
0.8082
44 / 45 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2008, 00.00 | Hudák Jan | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
0.9772
30 / 21 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2008, 00.00 | Daněk Josef | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
1.4282
40 / 32 | 8
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2008, 10.00 | Domanský Pavel | Extraliga v trojbandu - MORAVA
1.2502
39 / 45 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 2. 2008, 10.00 | Domanský Pavel | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.8660
30 / 32 | 7
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Hambálková Irena | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.9372
30 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.7692
40 / 53 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.7540
30 / 15 | 15
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Frühauf Roman | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
2.0002
30 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Walach Ladislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.8572
41 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
1.0792
30 / 30 | 6
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
1.0002
30 / 23 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Hudák Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále B
1.3042
37 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále B
1.1562
30 / 30 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Váša Marek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále B
1.0002
30 / 23 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Šlechta Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále B
1.3042
30 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále B
1.0002
12 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále B
0.6000
30 / 30 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Daněk Josef | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále B
1.0002
40 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2008, 00.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - finále
1.0252
27 / 36 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2008, 00.00 | Daněk Josef | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - finále
0.7500
35 / 47 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2008, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - finále
0.7442
37 / 42 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2008, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - finále
0.8810
30 / 30 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2008, 00.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - finále
1.0002
44 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2008, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - finále
1.1002
41 / 46 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2008, 00.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - finále
0.8912
23 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 5. 2008, 00.00 | Hudák Jan | MČR dvojic v trojbandu
0.7660
30 / 26 | 6
Závodní stůl: Trojband
24. 5. 2008, 00.00 | Bača Miroslav | MČR dvojic v trojbandu
1.1532
30 / 15 | 9
Závodní stůl: Trojband
24. 5. 2008, 00.00 | Bálek Martin | MČR dvojic v trojbandu
2.0002
30 / 42 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 5. 2008, 00.00 | Čermák Jan | MČR dvojic v trojbandu
0.7142
30 / 20 | 14
Závodní stůl: Trojband
24. 5. 2008, 00.00 | Tichý Miloslav | MČR dvojic v trojbandu
1.5002

2006/2007

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3229 / 89 | 132.57
3.03
63.61110000 %
78 / 29 | 13
Závodní stůl: Jednoband
19. 1. 2007, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - JEDNOBAND
2.680
91 / 30 | 12
Závodní stůl: Jednoband
19. 1. 2007, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - JEDNOBAND
3.030
60 / 30 | 7
Závodní stůl: Jednoband
19. 1. 2007, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - JEDNOBAND
2.000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
571937 / 1951 | 120.992
1.764
5.000
160.74690000 %
40 / 38 | 6
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2006, 10.00 | Novák Radek | Extraliga v trojbandu
1.0522
40 / 39 | 6
Závodní stůl: Trojband
30. 9. 2006, 10.00 | Šícha František | Extraliga v trojbandu
1.0252
30 / 19 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2006, 00.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - ÚSTÍ NAD LABEM
1.5792
30 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2006, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - ÚSTÍ NAD LABEM
0.7502
30 / 34 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2006, 00.00 | Šlechta Jan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - ÚSTÍ NAD LABEM
0.8822
34 / 42 | 10
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2006, 00.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - ÚSTÍ NAD LABEM
0.8090
28 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2006, 00.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - ÚSTÍ NAD LABEM
0.8480
26 / 42 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2006, 00.00 | Englic Martin | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - ÚSTÍ NAD LABEM
0.6192
40 / 39 | 7
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 2006, 14.00 | Aleš Jan | Extraliga v trojbandu
1.0252
40 / 58 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2006, 10.00 | Purkyt Tomáš | Extraliga v trojbandu
0.6891
40 / 40 | 7
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2006, 10.00 | Ziogas Janis | Extraliga v trojbandu
1.0002
35 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2006, 00.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - BRNO
1.0292
42 / 49 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2006, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - BRNO
0.8572
39 / 38 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2006, 00.00 | Vitouš Jan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - BRNO
1.0262
41 / 32 | 8
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2006, 00.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - BRNO
1.2812
20 / 24 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2006, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - BRNO
0.8330
30 / 24 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2006, 00.00 | Majerčík Radko | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - BRNO
1.2502
40 / 47 | 7
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2006, 14.00 | Novák Radek | Extraliga v trojbandu
0.8512
40 / 36 | 6
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2006, 10.00 | Ziogas Janis | Extraliga v trojbandu
1.1112
30 / 26 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2006, 00.00 | Tunkr Martin | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
1.1532
30 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2006, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
1.0002
36 / 31 | 6
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2006, 00.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
1.1610
39 / 34 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2006, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
1.1472
43 / 45 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2006, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
0.9552
30 / 21 | 12
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2006, 00.00 | Faus Marek | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
1.4282
40 / 34 | 10
Závodní stůl: Trojband
2. 12. 2006, 14.00 | Šícha František | Extraliga v trojbandu
1.1762
40 / 36 | 11
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2006, 10.00 | Boháč Martin | Extraliga v trojbandu
1.1112
40 / 27 | 8
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2007, 10.00 | Hájek Radovan | Extraliga v trojbandu
1.4812
40 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2007, 10.00 | Přeček Jiří | Extraliga v trojbandu
1.0002
24 / 34 | 6
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2007, 10.00 | Hájek Radovan | Extraliga v trojbandu
0.7050
30 / 23 | 8
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.3042
15 / 19 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.7890
30 / 23 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Masár Stanislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.3042
30 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Váša Marek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.0002
36 / 49 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Hudák Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.7342
30 / 29 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Majerčík Radko | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.0342
42 / 44 | 8
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.9542
30 / 22 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Šlechta Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.3632
36 / 33 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.0902
37 / 32 | 7
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.1560
30 / 17 | 8
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.7642
24 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.7500
37 / 27 | 7
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Daněk Josef | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.3702
30 / 29 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Bartoš Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.0342
30 / 22 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Masár Stanislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.3632
40 / 45 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.8882
39 / 59 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.6610
30 / 29 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Faus Marek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.0342
44 / 48 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.9162
13 / 18 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.7220
43 / 43 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.0002
40 / 42 | 6
Závodní stůl: Trojband
1. 4. 2007, 10.00 | Aleš Jan | Extraliga v trojbandu
0.9522
26 / 49 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2007, 00.00 | Koky Dušan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B
0.5302
38 / 38 | 6
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2007, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B
1.0000
30 / 21 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2007, 00.00 | Hambálková Irena | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B
1.4282
30 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2007, 00.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B
0.8572
40 / 27 | 6
Závodní stůl: Trojband
26. 5. 2007, 14.00 | Boháč Martin | Extraliga v trojbandu
1.4812

2005/2006

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6402 / 120 | 163.35
4.16
0
72 / 20 | 14
Závodní stůl: Jednoband
7. 4. 2006, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v technických disciplínách | Mistrovství ČR, kvalifik. (Billard Brno)
3.602
330 / 100 | 16
Závodní stůl: Jednoband
9. 4. 2006, 00.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství ČR (Billard Brno)
3.306

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
341119 / 1170 | 110.956
1.666
100.00000000 %
161 / 137 | 11
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2005, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | 2.Grand Prix (Ekvita Kladno)
1.17510
163 / 159 | 7
Závodní stůl: Trojband
25. 11. 2005, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | 3.Grand Prix (BC Poruba)
1.02510
156 / 145 | 7
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2006, 00.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství ČR (SK BC Praha)
1.0758
158 / 193 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2006, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | 4.Grand Prix (Bil.Plzeň)
0.8188
90 / 116 | 6
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2006, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | 5.Grand Prix (BC Kroměříž)
0.7754
40 / 49 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 4. 2006, 10.00 | Novák Radek | 3B-liga
0.8162
40 / 49 | 1
Závodní stůl: Trojband
2. 4. 2006, 10.00 | Aleš Jan | 3B-liga
0.8162
128 / 139 | 9
Závodní stůl: Trojband
21. 4. 2006, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | 6.Grand Prix (Billard Brno)
0.9208
183 / 183 | 7
Závodní stůl: Trojband
16. 6. 2006, 00.00 | Gazdoš Ivo | Ekvita Cup (KLADNO)
1.00010

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
297 / 12 | 398.08
11.20
0
97 / 12 | 39
Závodní stůl: Kádr 71/2
7. 4. 2006, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v technických disciplínách | Mistrovství ČR, kvalifik. (Billard Brno)
8.080

2004/2005

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
441282 / 1290 | 90.993
2.308
0
135 / 120 | 9
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 2004, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
1.12510
163 / 152 | 7
Závodní stůl: Trojband
18. 12. 2004, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
1.07212
162 / 171 | 7
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2005, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | 4. Grand Prix (Herna BC Olomouc)
0.94712
89 / 110 | 6
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2005, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | 5. Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
0.8098
181 / 178 | 8
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2005, 00.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství republiky (Herna Billardu ČH Brno)
1.0168
117 / 104 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 4. 2005, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | 6. Grand Prix (Herna Ekvita Kladno)
1.12510
146 / 142 | 7
Závodní stůl: Trojband
22. 4. 2005, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | 7.Grand Prix (Herna Ekvita Kladno)
1.02812
130 / 154 | 6
Závodní stůl: Trojband
6. 5. 2005, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | 8.Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
0.84412
159 / 159 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 6. 2005, 00.00 | Gazdoš Ivo | Poruba cup (Herna BC Poruba)
1.00012

2003/2004

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8674 / 148 | 234.55
6.66
0
327 / 60 | 23
Závodní stůl: Jednoband
19. 10. 2003, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v technických disciplínách | 1. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
5.456
347 / 88 | 23
Závodní stůl: Jednoband
29. 5. 2004, 00.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství republiky (Herna Billardu Brno)
3.946

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
441304 / 1357 | 100.960
1.875
0
150 / 137 | 8
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2003, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
1.09410
62 / 63 | 6
Závodní stůl: Trojband
24. 10. 2003, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.9844
90 / 110 | 10
Závodní stůl: Trojband
14. 11. 2003, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix (Herna SK BC Praha)
0.8184
164 / 154 | 10
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2003, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | 4. Grand Prix (Herna SK BC Praha)
1.06410
161 / 198 | 7
Závodní stůl: Trojband
10. 1. 2004, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | 5. Grand Prix (Herna BC Poruba)
0.8138
146 / 139 | 10
Závodní stůl: Trojband
23. 1. 2004, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | 6. Grand Prix (Herna BC Poruba)
1.05010
164 / 138 | 7
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2004, 00.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství republiky (Herna Ekvity Kladno)
1.18810
138 / 181 | 10
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2004, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | 7. Grand Prix (Herna SK BC Praha)
0.76210
120 / 127 | 6
Závodní stůl: Trojband
23. 4. 2004, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | 8. Grand Prix (Herna SK BC Praha)
0.94410
109 / 110 | 8
Závodní stůl: Trojband
11. 6. 2004, 00.00 | Gazdoš Ivo | Ekvita cup (Herna Ekvity Kladno)
0.9904

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6586 / 65 | 529.01
18.42
0
130 / 18 | 52
Závodní stůl: Kádr 71/2
17. 10. 2003, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace (Herna Billardu Brno)
7.224
456 / 47 | 40
Závodní stůl: Kádr 71/2
18. 10. 2003, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v technických disciplínách | 1. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
9.704

2002/2003

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
471326 / 1444 | 100.918
1.579
0
180 / 151 | 10
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2002, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | I. Grand Prix (Herna Ekvity Kladno)
1.19212
106 / 129 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2002, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | IV. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.8218
121 / 118 | 7
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2002, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | V. Grand Prix (Herna Billardu Plzeň)
1.0258
63 / 83 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 10. 2002, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | III. Grand Prix (Herna SSK Vítkovice)
0.7596
129 / 148 | 6
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2002, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | VI. Grand Prix (Herna Billardu Plzeň)
0.87110
120 / 141 | 7
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2002, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | VII. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.85112
125 / 119 | 8
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2003, 00.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství republiky (Herna Ekvity Kladno)
1.0508
141 / 194 | 7
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2003, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | IX. Grand Prix (Herna BC Olomouc)
0.72610
153 / 175 | 7
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2003, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | X. Grand Prix (Herna BC Olomouc)
0.87410
188 / 186 | 8
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2003, 00.00 | Gazdoš Ivo | Manager cup (Herna SK BC Praha)
1.01012

2001/2002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18578 / 660 | 90.875
1.666
93.71430000 %
38 / 65 | 5
Závodní stůl: Trojband
4. 10. 2001, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | I. Grand Prix Praha (Herna BC Praha)
0.5842
75 / 93 | 6
Závodní stůl: Trojband
16. 11. 2001, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | II. Grand Prix Praha (Herna BC Praha)
0.8064
154 / 194 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 12. 2001, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | III. Grand Prix Brno (Herna Billardu Brno)
0.79312
30 / 23 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2002, 15.00 | Aleš Jan | "LIGA ""C"""
1.3042
30 / 38 | 7
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2002, 17.00 | Kavka Petr | "LIGA ""C"""
0.7892
44 / 43 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2002, 16.00 | Hájek Radovan | "€_FIN.""D"""
1.0232
30 / 37 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2002, 11.00 | Kohout Štěpán | "SEMFIN.""B"""
0.8102
30 / 22 | 6
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2002, 14.00 | Novák Radek | FINÁLE
1.3632
147 / 145 | 9
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2002, 00.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství republiky (Herna BC Praha)
1.0130

2000/2001

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11342 / 361 | 110.947
1.429
0
48 / 41 | 11
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2000, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
1.1704
166 / 199 | 7
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2000, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
0.8348
128 / 121 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2000, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
1.0578

1999/2000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
29887 / 1034 | 100.857
2.400
100.00000000 %
53 / 57 | 7
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 1999, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (SSK VÍTKOVICE)
0.9294
126 / 159 | 7
Závodní stůl: Trojband
16. 10. 1999, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
0.7926
145 / 150 | 9
Závodní stůl: Trojband
13. 11. 1999, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
0.9668
96 / 108 | 10
Závodní stůl: Trojband
22. 1. 2000, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (EKVITA KLADNO)
0.8882
134 / 148 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 2. 2000, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
0.9058
136 / 182 | 5
Závodní stůl: Trojband
4. 3. 2000, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
0.7478
15 / 17 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 4. 2000, 16.00 | Tichý Miloslav | "DRUŽ. ""C"""
0.8822
15 / 18 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 4. 2000, 10.00 | Aleš Jan | "DRUŽ. ""C"""
0.8332
20 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 4. 2000, 18.00 | Hájek Radovan | SEMIFINÁLE
0.6662
20 / 20 | 5
Závodní stůl: Trojband
23. 4. 2000, 10.00 | Aleš Jan | FINÁLE
1.0002
127 / 145 | 8
Závodní stůl: Trojband
27. 4. 2000, 00.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství ČR (SK BC PRAHA)
0.8756

1998/1999

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
25592 / 711 | 70.832
1.714
90.66670000 %
41 / 51 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 12. 1998, 00.00 | Gazdoš Ivo | DVOJICE F1 | Předkvalifikace GP,Skup.D (BILLARD BRNO)
0.8034
50 / 86 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 12. 1998, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP,Skupina A (BILLARD BRNO)
0.5812
40 / 41 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 1999, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | Předkvalifikace GP,Skup.C (BC MOST)
0.9754
40 / 52 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 1999, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP,Skupina C (BC MOST)
0.7692
40 / 46 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 1999, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | Předkvalifikace GP,Skup.A (EKVITA KLADNO)
0.8694
48 / 44 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 1999, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP,Skupina B (EKVITA KLADNO)
1.0904
112 / 129 | 6
Závodní stůl: Trojband
20. 3. 1999, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (EKVITA KLADNO)
0.8686
15 / 17 | 6
Závodní stůl: Trojband
23. 4. 1999, 16.00 | Masár Stanislav | DVOJICE A
0.8822
13 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 4. 1999, 13.00 | Boháč Martin | DVOJICE A
0.5202
15 / 16 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 4. 1999, 17.00 | Hájek Radovan | DVOJICE ČT
0.9372
10 / 19 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 4. 1999, 10.00 | Vitouš Jan | DVOJICE SE
0.5260
15 / 16 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 4. 1999, 13.00 | Zoufalý Radek | DVOJICE F3
0.9372
153 / 169 | 7
Závodní stůl: Trojband
15. 5. 1999, 00.00 | Gazdoš Ivo | MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ (BC MOST)
0.9056

1997/1998

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
341121 / 1454 | 80.771
2.500
85.00000000 %
121 / 172 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 1997, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
0.7036
138 / 154 | 8
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 1997, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
0.8966
151 / 145 | 8
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 1997, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (BILLARD PLZEŇ)
1.0416
174 / 239 | 6
Závodní stůl: Trojband
13. 12. 1997, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (BILLARD PLZEŇ)
0.7286
133 / 187 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 1998, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
0.7118
77 / 116 | 5
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 1998, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
0.6630
100 / 139 | 5
Závodní stůl: Trojband
7. 3. 1998, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (SK BC PRAHA)
0.7192
176 / 234 | 6
Závodní stůl: Trojband
21. 3. 1998, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (SK BC PRAHA)
0.7528
20 / 26 | 6
Závodní stůl: Trojband
23. 5. 1998, 10.00 | Kohout Štěpán | DVOUČLENNÁ
0.7692
13 / 27 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 5. 1998, 16.00 | Walach Ladislav | DVOUČLENNÁ
0.4810
18 / 15 | 6
Závodní stůl: Trojband
24. 5. 1998, 10.00 | Slováček Martin | DVOUČLENNÁ
1.2000

1996/1997

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
401131 / 1528 | 80.740
2.500
100.00000000 %
48 / 75 | 5
Závodní stůl: Trojband
4. 10. 1996, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | Kvalifik. Extra ligy - C (Billard BRNO)
0.6404
60 / 67 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 10. 1996, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | Extra liga - skupina A (Billard BRNO)
0.8954
27 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 1996, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | Extra liga - semifinále 2 (Billard BRNO)
0.7500
40 / 28 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 1996, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | Extra liga - finále o 3.m (Billard BRNO)
1.4282
80 / 100 | 6
Závodní stůl: Trojband
19. 10. 1996, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | Extra liga - skupina B (Billard BRNO)
0.8004
41 / 45 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 1996, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | Extra liga - semifinále 2 (Billard BRNO)
0.9112
30 / 52 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 1996, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | Extra liga - finále o 1.m (Billard BRNO)
0.5762
93 / 133 | 5
Závodní stůl: Trojband
9. 11. 1996, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | Extra liga - skupina A (SK BC PRAHA)
0.6994
43 / 61 | 7
Závodní stůl: Trojband
10. 11. 1996, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | Extra liga - finále o 3.m (SK BC PRAHA)
0.7042
31 / 44 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 11. 1996, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | Extra liga - semifinále 1 (SK BC PRAHA)
0.7040
78 / 110 | 5
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 1996, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | Extra liga - skupina B (SK BC PRAHA)
0.7094
19 / 31 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 1996, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | Extra liga - semifinále 1 (SK BC PRAHA)
0.6120
13 / 23 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 1996, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | Extra liga - finále o 3.m (SK BC PRAHA)
0.5650
60 / 79 | 6
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 1997, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | Extra liga - skupina B (Billard BRNO)
0.7594
30 / 37 | 6
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 1997, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | Extra liga - semifinále 2 (Billard BRNO)
0.8102
9 / 21 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 1997, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | Extra liga - finále o 1.m (Billard BRNO)
0.4280
60 / 79 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 1997, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | Extra liga - skupina A (Billard BRNO)
0.7594
37 / 48 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 3. 1997, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | Extra liga - finále o 3.m (Billard BRNO)
0.7702
16 / 29 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 3. 1997, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | Extra liga - semifinále 1 (Billard BRNO)
0.5510
60 / 83 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 3. 1997, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | Extra liga - skupina B (Billard BRNO)
0.7224
30 / 27 | 6
Závodní stůl: Trojband
23. 3. 1997, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | Extra liga - semifinále 2 (Billard BRNO)
1.1112
43 / 62 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 3. 1997, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | Extra liga - finále o 1.m (Billard BRNO)
0.6932
60 / 80 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 1997, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | Extra liga - skupina A (Billard BRNO)
0.7504
30 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 1997, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | Extra liga - semifinále 1 (Billard BRNO)
0.7892
13 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 1997, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | Extra liga - finále o 1.m (Billard BRNO)
0.4330
20 / 26 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 5. 1997, 10.00 | Walach Ladislav | DVOJICE-A
0.7692
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 5. 1997, 10.00 | Filip Antonín | DVOJICE-A
0.5002
20 / 22 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 5. 1997, 18.00 | Musil Jan | DVOJICE
0.9092
20 / 22 | 8
Závodní stůl: Trojband
11. 5. 1997, 10.00 | Kováč Zoltán | DVOJICE
0.9092

1995/1996

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15422 / 611 | 60.690
1.363
0
83 / 123 | 6
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 1995, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | "GRAND PRIX - skup. ""B""" (BILLARD BRNO)
0.6744
30 / 31 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 1995, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - semifinále 1 (BILLARD BRNO)
0.9672
13 / 19 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 1995, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - finále o 1.m (BILLARD BRNO)
0.6840
96 / 143 | 6
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 1996, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | "GRAND PRIX - skup. ""A""" (BC OSTRAVA)
0.6716
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 1996, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - finále o 1.m (BC OSTRAVA)
0.4250
30 / 45 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 1996, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - semifinále 1 (BC OSTRAVA)
0.6662
93 / 132 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 1996, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | "GRAND PRIX - skup. ""A""" (BC OSTRAVA)
0.7044
30 / 35 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 1996, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - semifinále 1 (BC OSTRAVA)
0.8572
30 / 43 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 1996, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - finále o 1.m (BC OSTRAVA)
0.6972

1994/1995

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7487 / 191 | 242.54
3.63
83.12500000 %
34 / 20 | 6
Závodní stůl: Jednoband
11. 3. 1995, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - finále o 1. (BANÍK MAR.HORY OSTRAVA)
1.700
240 / 90 | 24
Závodní stůl: Jednoband
11. 3. 1995, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - skupina B (BANÍK MAR.HORY OSTRAVA)
2.665
80 / 26 | 17
Závodní stůl: Jednoband
11. 3. 1995, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - semifinále 2 (BANÍK MAR.HORY OSTRAVA)
3.072
53 / 28 | 7
Závodní stůl: Jednoband
26. 5. 1995, 17.00 | Ráček Milan | FINÁLE MR
1.890
80 / 27 | 9
Závodní stůl: Jednoband
27. 5. 1995, 15.00 | Červenka Josef ml. | FINÁLE MR
2.962

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
27896 / 1287 | 80.696
2.142
0
150 / 193 | 8
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 1994, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - skupina B (SSK VÍTKOVICE)
0.7774
136 / 217 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 1994, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - skupina A (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
0.6266
33 / 50 | 6
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 1994, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - semifinále 2 (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
0.6600
30 / 34 | 6
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 1994, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - finále o 3. (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
0.8822
105 / 141 | 6
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 1995, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - skupina B (SK BC PRAHA)
0.7444
33 / 44 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 1995, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - semifinále 1 (SK BC PRAHA)
0.7500
39 / 52 | 6
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 1995, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - finále o 3. (SK BC PRAHA)
0.7502
112 / 191 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 1995, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - skupina A (BANÍK MAR.HORY OSTRAVA)
0.5866
30 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 1995, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - semifinále 1 (BANÍK MAR.HORY OSTRAVA)
0.7692
11 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 1995, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - finále o 1. (BANÍK MAR.HORY OSTRAVA)
0.5500
142 / 199 | 6
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 1995, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - skupina B (BILLARD BRNO)
0.7138
39 / 69 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 3. 1995, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - semifinále 2 (BILLARD BRNO)
0.5650
36 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 3. 1995, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - finále o 3.m (BILLARD BRNO)
0.9472

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7490 / 73 | 346.71
10.10
51.66670000 %
247 / 39 | 34
Závodní stůl: Kádr 71/2
25. 2. 1995, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - skupina A (BANÍK MAR.HORY OSTRAVA)
6.330
119 / 18 | 29
Závodní stůl: Kádr 71/2
1. 4. 1995, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - skupina B (BILLARD BRNO)
6.610
23 / 6 | 8
Závodní stůl: Kádr 71/2
26. 5. 1995, 17.00 | Ráček Milan | FINÁLE MR
3.830
101 / 10 | 32
Závodní stůl: Kádr 71/2
27. 5. 1995, 15.00 | Frieda Jan | FINÁLE MR
10.100

Malý stůl

2019/2020

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
5680 / 52 | 65 | 4113.07
26.60
68.00000000 %
138 / 13 | 26 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2019, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.610
133 / 5 | 50 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2020, 10.00 | Fellner Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
26.600
169 / 15 | 61 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2020, 10.00 | Červenka Vítězslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
11.260
200 / 9 | 65 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 6. 2020, 13.00 | Hroník Jaroslav | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
22.222
40 / 10 | 9 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 6. 2020, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
4.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
5480 / 51 | 57 | 249.41
20.00
96.00000000 %
100 / 8 | 40 | 15
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2019, 13.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.502
100 / 11 | 36 | 18
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2020, 13.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.092
100 / 5 | 57 | 24
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2020, 13.00 | Čajka Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
20.002
100 / 15 | 34 | 16
Malý stůl: Jednoband
13. 6. 2020, 16.00 | Hroník Jaroslav | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
6.662
80 / 12 | 18 | 17
Malý stůl: Jednoband
14. 6. 2020, 13.00 | Andrejovský Miroslav | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
6.660

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
24540 / 310 | 13 | 81.741
7.500
5.000
110.20410000 %
10 / 4 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 15.00 | Stareček Vladimír | Vlastík KUDLÍK 60 nudlový turnaj
2.5002
10 / 2 | 7 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 15.20 | Šnyta Radek | Vlastík KUDLÍK 60 nudlový turnaj
5.0002
10 / 8 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 15.20 | Peter Jaroslav | Vlastík KUDLÍK 60 nudlový turnaj
1.2502
10 / 4 | 6 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 15.20 | Křístek Martin | Vlastík KUDLÍK 60 nudlový turnaj
2.5002
10 / 4 | 5 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 15.40 | Vajda Roman | Vlastík KUDLÍK 60 nudlový turnaj
2.5002
20 / 10 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 18.00 | Vintrocha František | Vlastík KUDLÍK 60 nudlový turnaj
2.0002
25 / 16 | 7 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 20.00 | Stareček Vladimír | Vlastík KUDLÍK 60 nudlový turnaj
1.5622
30 / 15 | 7 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 21.00 | Bača Miroslav | Vlastík KUDLÍK 60 nudlový turnaj
2.0002
12 / 12 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 10.20 | Valchař Jaroslav | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
1.0002
12 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 11.20 | Kondziolka Marcel | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
1.0002
12 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 12.00 | Vintrocha František | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
1.3332
12 / 4 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 14.00 | Šnyta Radek | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
3.0002
15 / 2 | 12 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 16.15 | Szczeponiec Roman | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
7.5002
29 / 20 | 4 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 17.45 | Šnyta Radek | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
1.4502
30 / 9 | 13 | 8
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 19.15 | Rybák Jiří | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
3.3332
33 / 25 | 6 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 20.30 | Stareček Vladimír | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
1.3202
30 / 14 | 6 | 6
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 17.00 | Cebula Tomáš | SM 3B D3 1. Třída
2.1422
30 / 18 | 6 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 18.00 | Hok Dalibor | SM 3B D3 1. Třída
1.6662
30 / 20 | 4 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 19.00 | Bača Miroslav | SM 3B D3 1. Třída
1.5002
30 / 18 | 6 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 11.00 | Čaněcký Patrik | MČR 3B MS D3
1.6662
30 / 20 | 6 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 15.45 | Vala Miroslav | MČR 3B MS D3
1.5002
30 / 19 | 6 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 17.15 | Šlechta Jan | MČR 3B MS D3
1.5792
40 / 22 | 11 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 6. 2020, 11.30 | Hájek Radovan | MČR 3B MS D3
1.8182
40 / 23 | 9 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 6. 2020, 13.30 | Kohout Štěpán | MČR 3B MS D3
1.7392

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
5628 / 59 | 51 | 2910.64
16.66
83.73330000 %
150 / 11 | 42 | 29
Malý stůl: Kádr 52/1
30. 11. 2019, 11.30 | Majewski Václav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
13.632
140 / 15 | 23 | 20
Malý stůl: Kádr 52/1
1. 2. 2020, 11.30 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.332
150 / 9 | 51 | 23
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 2. 2020, 11.30 | Kopl Josef | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
16.662
110 / 11 | 27 | 15
Malý stůl: Kádr 52/1
13. 6. 2020, 14.30 | Vedral Martin | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
10.000
78 / 13 | 18 | 18
Malý stůl: Kádr 52/1
14. 6. 2020, 11.30 | Andrejovský Miroslav | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
6.000

2018/2019

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4320 / 11 | 6029.09
45.00
80.00000000 %
100 / 3 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 6. 2019, 09.00 | Ostruszka Petr | 2. MČR TROJBOJ MS
33.332
100 / 5 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 6. 2019, 14.00 | Truksa Otakar | 2. MČR TROJBOJ MS
20.001
30 / 1 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 6. 2019, 17.00 | Truksa Otakar | 2. MČR TROJBOJ MS
30.000
90 / 2 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 6. 2019, 09.00 | Onderka Heřman | 2. MČR TROJBOJ MS
45.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4176 / 21 | 318.38
16.66
88.00000000 %
50 / 8 | 18
Malý stůl: Jednoband
1. 6. 2019, 10.00 | Ostruszka Petr | 2. MČR TROJBOJ MS
6.252
26 / 4 | 10
Malý stůl: Jednoband
1. 6. 2019, 15.00 | Truksa Otakar | 2. MČR TROJBOJ MS
6.500
50 / 3 | 31
Malý stůl: Jednoband
1. 6. 2019, 18.00 | Truksa Otakar | 2. MČR TROJBOJ MS
16.662
50 / 6 | 19
Malý stůl: Jednoband
2. 6. 2019, 10.00 | Onderka Heřman | 2. MČR TROJBOJ MS
8.332

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
32971 / 584 | 131.662
5.000
2.142
99.79450000 %
40 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2018, 12.30 | Bača Adam | MČR TROJBAND D2 MS
1.3331
32 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2018, 14.00 | Andrejovský Miroslav | MČR TROJBAND D2 MS
1.1030
40 / 11 | 11
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2018, 17.00 | Stareček Vladimír | MČR TROJBAND D2 MS
3.6362
40 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2018, 18.30 | Hudák Jan | MČR TROJBAND D2 MS
1.5382
40 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2018, 12.30 | Kohout Štěpán | MČR TROJBAND D2 MS
1.7392
12 / 13 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 09.55 | Hok Dalibor | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.9232
12 / 8 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 10.45 | Křístek Martin | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
1.5002
12 / 7 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 13.15 | Otisk Miroslav | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
1.7142
12 / 5 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 14.55 | Bača Miroslav | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
2.4002
20 / 16 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 16.00 | Rybák Jiří | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
1.2502
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 18.00 | Szczeponiec Roman | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
1.2002
30 / 15 | 8
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 20.00 | Čaněcký Patrik | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
2.0002
30 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 20.00 | Stareček Pavel | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
1.6662
40 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 15.30 | Osvald Josef | 29. MČR TROJBAND MS
2.0002
40 / 14 | 8
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2019, 11.00 | Škop Pavel | 29. MČR TROJBAND MS
2.8572
40 / 15 | 7
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2019, 12.35 | Aleš Jan | 29. MČR TROJBAND MS
2.6662
40 / 22 | 11
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2019, 14.20 | Galíček Zdeněk | 29. MČR TROJBAND MS
1.8182
40 / 21 | 8
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2019, 10.00 | Uher Miroslav ml. | 4. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
1.9042
40 / 21 | 11
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2019, 13.00 | Hambálková Irena | 4. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
1.9042
26 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2019, 16.00 | Novák Radek | 4. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
1.3000
40 / 21 | 13
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2019, 19.00 | Kozák Adam | 4. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
1.9042
43 / 30 | 8
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2019, 22.00 | Boháč Martin | 4. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
1.4330
46 / 22 | 12
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2019, 22.30 | Novák Radek | 4. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
2.0900
40 / 27 | 11
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2019, 23.00 | Hudák Jan | 4. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
1.4812
30 / 21 | 7
Malý stůl: Trojband
25. 5. 2019, 10.00 | Hošek Ondřej | MČR TROJBAND D3 MS
1.4282
29 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 5. 2019, 16.00 | Kohout Štěpán | MČR TROJBAND D3 MS
1.5260
40 / 24 | 7
Malý stůl: Trojband
26. 5. 2019, 11.30 | Boháč Martin | MČR TROJBAND D3 MS
1.6661
32 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 5. 2019, 13.30 | Aleš Jan | MČR TROJBAND D3 MS
1.7770
13 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 6. 2019, 11.00 | Ostruszka Petr | 2. MČR TROJBOJ MS
0.8662
12 / 13 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 6. 2019, 16.00 | Truksa Otakar | 2. MČR TROJBOJ MS
0.9230
15 / 3 | 12
Malý stůl: Trojband
1. 6. 2019, 19.00 | Truksa Otakar | 2. MČR TROJBOJ MS
5.0002
15 / 12 | 7
Malý stůl: Trojband
2. 6. 2019, 11.00 | Onderka Heřman | 2. MČR TROJBOJ MS
1.2500

2017/2018

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
172472 / 128 | 10119.31
35.50
85.24140000 %
200 / 7 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2017, 10.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
28.572
199 / 6 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2017, 10.00 | Musil Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
33.160
200 / 8 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2017, 10.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
25.001
200 / 11 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2017, 10.00 | Dostál Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
18.182
156 / 5 | 100
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2017, 10.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
31.200
71 / 2 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2017, 16.00 | Vedral Martin | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
35.500
63 / 2 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2017, 18.00 | Faus Marek | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
31.500
88 / 3 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2017, 14.30 | Truksa Otakar | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
29.330
200 / 14 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2018, 10.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
14.282
200 / 6 | 101
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2018, 10.00 | Fellner Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
33.332
200 / 14 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2018, 10.00 | Koky Dušan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
14.282
200 / 13 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2018, 10.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
15.382
87 / 7 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2018, 10.00 | Hájek Radovan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.420
200 / 7 | 84
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2018, 13.00 | Březina Radek | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
28.572
120 / 15 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 4. 2018, 10.00 | Hájek Radovan | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
8.000
34 / 3 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 5. 2018, 12.00 | Dvořáček Jan | 1. MČR TROJBOJ MS
11.330
54 / 5 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 5. 2018, 15.00 | Stareček Pavel | 1. MČR TROJBOJ MS
10.800

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
211706 / 200 | 628.53
14.28
91.22990000 %
100 / 8 | 62
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2017, 14.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.502
100 / 7 | 34
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2017, 14.00 | Musil Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
14.282
100 / 8 | 35
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2017, 14.00 | Stareček Pavel | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.502
87 / 15 | 19
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2017, 14.00 | Dostál Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.802
100 / 11 | 29
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2017, 14.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.092
50 / 7 | 16
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2017, 16.50 | Vedral Martin | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
7.142
20 / 2 | 16
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2017, 18.50 | Faus Marek | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
10.000
38 / 5 | 19
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2017, 15.20 | Truksa Otakar | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
7.600
100 / 9 | 32
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2018, 14.00 | Bača Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
11.112
100 / 10 | 28
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2018, 14.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.002
100 / 11 | 20
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2018, 14.00 | Vaněk Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.092
100 / 14 | 40
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2018, 16.00 | Dostál Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.142
100 / 14 | 17
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2018, 14.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.142
100 / 8 | 30
Malý stůl: Jednoband
31. 3. 2018, 17.00 | Březina Radek | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
12.502
100 / 10 | 27
Malý stůl: Jednoband
1. 4. 2018, 14.00 | Dvořáček Jan | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
10.002
100 / 10 | 28
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2018, 18.00 | Andrejovský Robert | 25. MČR JEDNOBAND MS
10.002
100 / 8 | 26
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2018, 10.00 | Frieda Jan | 25. MČR JEDNOBAND MS
12.502
97 / 15 | 26
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2018, 14.00 | Andrejovský Miroslav | 25. MČR JEDNOBAND MS
6.462
39 / 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2018, 18.00 | Andrejovský Miroslav | 25. MČR JEDNOBAND MS
2.600
25 / 7 | 12
Malý stůl: Jednoband
26. 5. 2018, 13.00 | Dvořáček Jan | 1. MČR TROJBOJ MS
3.570
50 / 6 | 14
Malý stůl: Jednoband
26. 5. 2018, 16.00 | Stareček Pavel | 1. MČR TROJBOJ MS
8.332

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
381001 / 586 | 151.708
3.750
94.25610000 %
30 / 20 | 8
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2017, 17.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. Třída
1.5002
30 / 14 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2017, 18.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
2.1422
30 / 15 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2017, 19.00 | Stareček Vladimír | SM 3B 1. Třída
2.0002
13 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2017, 17.30 | Vedral Martin | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
0.9280
15 / 8 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2017, 19.30 | Faus Marek | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
1.8752
15 / 6 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 16.00 | Truksa Otakar | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
2.5002
30 / 8 | 13
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2018, 17.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. Třída
3.7502
30 / 17 | 8
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2018, 18.00 | Popeňažník Lukáš | SM 3B 1. Třída
1.7642
25 / 14 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2018, 19.00 | Hájek Radovan | SM 3B 1. Třída
1.7850
40 / 26 | 14
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2018, 10.00 | Ettel Milan | 3. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
1.5382
40 / 13 | 7
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2018, 13.30 | Kozák Adam | 3. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
3.0762
40 / 17 | 12
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2018, 17.00 | Novák Radek | 3. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
2.3522
37 / 23 | 8
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2018, 20.30 | Makik Karl | 3. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
1.6080
43 / 30 | 15
Malý stůl: Trojband
29. 4. 2018, 10.00 | Boháč Martin | 3. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
1.4330
49 / 30 | 8
Malý stůl: Trojband
29. 4. 2018, 12.00 | Boháč Martin | 3. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
1.6332
39 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
29. 4. 2018, 14.00 | Kohout Štěpán | 3. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
1.3002
40 / 14 | 7
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2018, 13.00 | Markup Petr | 28. MČR TROJBAND MS
2.8572
40 / 22 | 10
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2018, 16.00 | Stareček Pavel | 28. MČR TROJBAND MS
1.8182
40 / 18 | 9
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2018, 17.30 | Kohout Štěpán | 28. MČR TROJBAND MS
2.2222
40 / 15 | 7
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2018, 19.00 | Hájek Radovan | 28. MČR TROJBAND MS
2.6662
30 / 21 | 10
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2018, 17.15 | Čaněcký Patrik | MČR TROJBAND D3 MS
1.4282
30 / 10 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 11.45 | Hošek Ondřej | MČR TROJBAND D3 MS
3.0002
30 / 22 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 14.15 | Kohout Štěpán | MČR TROJBAND D3 MS
1.3632
17 / 18 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 18.00 | Vala Miroslav | MČR TROJBAND D3 MS
0.9440
30 / 16 | 7
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2018, 11.30 | Bača Miroslav | MČR TROJBAND D3 MS
1.8752
30 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2018, 13.00 | Kohout Štěpán | MČR TROJBAND D3 MS
1.5002
6 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 5. 2018, 14.00 | Dvořáček Jan | 1. MČR TROJBOJ MS
0.5000
15 / 13 | 8
Malý stůl: Trojband
26. 5. 2018, 17.00 | Stareček Pavel | 1. MČR TROJBOJ MS
1.1532
25 / 13 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 00.30 | Stareček Pavel | Došťouch sezóny 2017/2018
1.9232
10 / 3 | 7
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 11.00 | Veselý Lukáš | Došťouch sezóny 2017/2018
3.3332
10 / 7 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 13.30 | Vitouš Jan | Došťouch sezóny 2017/2018
1.4282
10 / 4 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 16.00 | Najzar Petr | Došťouch sezóny 2017/2018
2.5002
10 / 4 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 18.30 | Bartoš Jiří | Došťouch sezóny 2017/2018
2.5002
10 / 5 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 20.10 | Novák Radek | Došťouch sezóny 2017/2018
2.0001
12 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 20.10 | Vejvoda Vladimír | Došťouch sezóny 2017/2018
0.8002
15 / 10 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 21.50 | Šnyta Radek | Došťouch sezóny 2017/2018
1.5002
25 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 23.00 | Stareček Vladimír | Došťouch sezóny 2017/2018
1.5622
20 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 7. 2018, 01.20 | Popeňažník Lukáš | Došťouch sezóny 2017/2018
0.8690

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121604 / 147 | 7110.91
21.42
89.11110000 %
150 / 15 | 39
Malý stůl: Kádr 52/1
30. 9. 2017, 12.00 | Fellner Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.002
117 / 15 | 63
Malý stůl: Kádr 52/1
1. 10. 2017, 12.00 | Vaněk Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.802
141 / 15 | 40
Malý stůl: Kádr 52/1
7. 10. 2017, 12.00 | Stareček Pavel | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.402
75 / 15 | 15
Malý stůl: Kádr 52/1
25. 11. 2017, 12.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.002
150 / 7 | 70
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 11. 2017, 12.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
21.421
90 / 8 | 31
Malý stůl: Kádr 52/1
20. 1. 2018, 12.00 | Bača Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
11.250
150 / 10 | 44
Malý stůl: Kádr 52/1
21. 1. 2018, 12.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
15.002
147 / 15 | 25
Malý stůl: Kádr 52/1
3. 2. 2018, 12.00 | Koky Dušan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.802
149 / 15 | 39
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 2. 2018, 12.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.932
150 / 14 | 28
Malý stůl: Kádr 52/1
3. 3. 2018, 12.00 | Hájek Radovan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.712
150 / 8 | 71
Malý stůl: Kádr 52/1
31. 3. 2018, 15.00 | Hejlik Pavel ml. | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
18.752
135 / 10 | 28
Malý stůl: Kádr 52/1
1. 4. 2018, 12.00 | Hájek Radovan | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
13.500

2016/2017

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81512 / 83 | 8118.21
25.00
94.50000000 %
200 / 14 | 76
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 9. 2016, 10.00 | Kočička Petr | MS TD EXTRALIGA - ECZ
14.282
200 / 9 | 81
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2016, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
22.222
200 / 12 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 10. 2016, 10.00 | Hejlik Marek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
16.661
200 / 8 | 81
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2016, 10.00 | Babický Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
25.002
200 / 9 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 2016, 13.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
22.222
200 / 8 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2017, 12.00 | Řehůřek Luděk | MS TD EXTRALIGA - ECZ
25.002
112 / 8 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2017, 13.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ECZ
14.000
200 / 15 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2017, 13.00 | Bláha Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
13.332

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141266 / 154 | 458.22
14.28
90.42860000 %
100 / 13 | 32
Malý stůl: Jednoband
18. 9. 2016, 14.00 | Kočička Petr | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.692
88 / 15 | 17
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2016, 17.00 | Mikolášek Aleš | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.862
100 / 9 | 28
Malý stůl: Jednoband
2. 10. 2016, 16.00 | Hejlik Marek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
11.112
100 / 7 | 45
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2016, 14.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
14.282
100 / 11 | 36
Malý stůl: Jednoband
12. 11. 2016, 17.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.092
100 / 8 | 31
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2016, 17.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ECZ
12.502
100 / 9 | 33
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2017, 17.00 | Kozák Adam | MS TD EXTRALIGA - ECZ
11.112
67 / 10 | 14
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2017, 12.00 | Stareček Vladimír | MS MČR JEDNOBAND
6.700
57 / 15 | 15
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2017, 14.00 | Vrabec Martin | MS MČR JEDNOBAND
3.800
100 / 10 | 31
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2017, 20.00 | Ráček Milan | MS MČR JEDNOBAND
10.002
100 / 12 | 23
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2017, 16.00 | Řehůřek Luděk | MS TD EXTRALIGA - ECZ
8.332
100 / 13 | 18
Malý stůl: Jednoband
26. 2. 2017, 19.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.691
78 / 10 | 14
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2017, 19.00 | Dostál Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.800
76 / 12 | 28
Malý stůl: Jednoband
15. 4. 2017, 16.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.330

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
32993 / 578 | 151.718
5.000
89.45950000 %
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2016, 17.00 | Vintrocha Richard | SM 3B 1. třída
1.1112
30 / 27 | 11
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2016, 18.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. třída
1.1112
18 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2016, 19.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. třída
0.8570
0 | 0
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2016, 17.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. třída
00
0 | 0
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2016, 18.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. třída
00
0 | 0
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2016, 19.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. třída
00
30 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2017, 17.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. třída
1.1112
30 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2017, 18.00 | Šlechta Jan | SM 3B 1. třída
1.7642
30 / 6 | 14
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2017, 19.00 | Popeňažník Lukáš | SM 3B 1. třída
5.0002
30 / 17 | 9
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2017, 17.00 | Humeňanský František | SM 3B 1. třída
1.7642
30 / 7 | 13
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2017, 18.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. třída
4.2852
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2017, 19.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B 1. třída
1.2002
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2017, 17.00 | Ševeček Milan | SM 3B 1. třída
1.0712
30 / 14 | 11
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2017, 18.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. třída
2.1422
30 / 18 | 8
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2017, 19.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. třída
1.6662
39 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2017, 11.00 | Domanský Pavel | PONĚTOVICKÝ TROJBAND
1.3000
40 / 27 | 9
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2017, 14.00 | Hudák Jan | PONĚTOVICKÝ TROJBAND
1.4812
40 / 19 | 7
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2017, 16.00 | Kohout Štěpán | PONĚTOVICKÝ TROJBAND
2.1052
39 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2017, 18.00 | Ziogas Janis | PONĚTOVICKÝ TROJBAND
1.3002
50 / 21 | 9
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2017, 10.00 | Novák Radek | PONĚTOVICKÝ TROJBAND
2.3802
50 / 16 | 12
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2017, 11.30 | Bača Miroslav | PONĚTOVICKÝ TROJBAND
3.1252
50 / 15 | 15
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2017, 13.30 | Aleš Jan | PONĚTOVICKÝ TROJBAND
3.3332
30 / 9 | 14
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2017, 12.00 | Chládek Roman | MS MČR TROJBAND
3.3332
30 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2017, 21.00 | Kočička Petr | MS MČR TROJBAND
1.5792
27 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2017, 13.00 | Markup Petr | MS MČR TROJBAND
1.1730
40 / 19 | 12
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2017, 17.30 | Hudák Jan | MS MČR TROJBAND
2.1052
40 / 24 | 11
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2017, 19.00 | Kohout Štěpán | MS MČR TROJBAND
1.6662
40 / 13 | 11
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2017, 20.30 | Škop Pavel | MS MČR TROJBAND
3.0762
20 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 11.00 | Bača Miroslav | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
1.3330
40 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 13.00 | Aleš Jan | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
2.0002
30 / 19 | 7
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 17.30 | Tauterman Vlastislav ml. | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
1.5792
40 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2017, 10.00 | Kafka Jan st. | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
1.6002

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111566 / 115 | 6813.61
25.00
94.90910000 %
148 / 15 | 28
Malý stůl: Kádr 52/1
18. 9. 2016, 12.00 | Frieda Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.862
150 / 14 | 42
Malý stůl: Kádr 52/1
1. 10. 2016, 15.00 | Mikolášek Aleš | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.712
150 / 7 | 55
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 10. 2016, 12.00 | Kozák Adam | MS TD EXTRALIGA - ECZ
21.422
150 / 10 | 44
Malý stůl: Kádr 52/1
9. 10. 2016, 12.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
15.002
150 / 11 | 66
Malý stůl: Kádr 52/1
12. 11. 2016, 15.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
13.632
70 / 13 | 20
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 11. 2016, 15.00 | Hájek Radovan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.380
150 / 6 | 68
Malý stůl: Kádr 52/1
5. 2. 2017, 15.00 | Vedral Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
25.001
150 / 8 | 61
Malý stůl: Kádr 52/1
19. 2. 2017, 14.00 | Řehůřek Luděk | MS TD EXTRALIGA - ECZ
18.752
150 / 7 | 43
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 2. 2017, 15.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ECZ
21.422
148 / 15 | 47
Malý stůl: Kádr 52/1
18. 3. 2017, 15.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.862
150 / 9 | 56
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 4. 2017, 13.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
16.662

2015/2016

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81244 / 78 | 11015.94
22.22
77.75000000 %
200 / 13 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 9. 2015, 10.00 | Kočička Petr | MS TD EXTRALIGA - ECZ
15.382
0
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 1. 2016, 10.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
2
200 / 9 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2016, 10.00 | Both Michael | MS TD EXTRALIGA - ECZ
22.222
200 / 14 | 77
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 3. 2016, 10.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
14.282
200 / 13 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2016, 13.00 | Horáček Zdeněk | MS TD EXTRALIGA - ECZ
15.382
44 / 10 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2016, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.400
200 / 9 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 4. 2016, 10.00 | Pálka Vojtěch | MS TD EXTRALIGA - ECZ
22.222
200 / 10 | 110
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 4. 2016, 10.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
20.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12862 / 123 | 407.00
10.00
71.83330000 %
55 / 12 | 15
Malý stůl: Jednoband
20. 9. 2015, 16.00 | Frieda Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.580
100 / 10 | 32
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2015, 19.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.002
57 / 9 | 18
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2015, 14.00 | Hambálek Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.330
100 / 11 | 37
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2015, 14.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.092
9 / 5 | 4
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2015, 14.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
1.800
0
Malý stůl: Jednoband
3. 1. 2016, 16.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
2
99 / 10 | 40
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2016, 14.00 | Both Michael | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.902
100 / 13 | 27
Malý stůl: Jednoband
6. 3. 2016, 14.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.692
85 / 15 | 24
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2016, 19.00 | Horáček Zdeněk | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.662
100 / 15 | 21
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2016, 19.00 | Führlinger Patrik | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.662
77 / 15 | 14
Malý stůl: Jednoband
3. 4. 2016, 16.00 | Pálka Vojtěch | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.132
80 / 8 | 29
Malý stůl: Jednoband
16. 4. 2016, 16.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11342 / 236 | 101.449
3.000
90.00000000 %
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 10.00 | Šimíček Lukáš | Přebor Severní Morava - MS Trojband
1.3632
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 13.00 | Hok Dalibor | Přebor Severní Morava - MS Trojband
1.1112
30 / 34 | 9
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 15.00 | Vintrocha Richard | Přebor Severní Morava - MS Trojband
0.8822
40 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 16.00 | Vintrocha Richard | Přebor Severní Morava - MS Trojband
1.5382
15 / 13 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 18.00 | Bača Miroslav | Přebor Severní Morava - MS Trojband
1.1530
30 / 25 | 9
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 19.00 | Bača Tomáš | Přebor Severní Morava - MS Trojband
1.2002
30 / 16 | 9
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2016, 19.00 | Kalabis Petr | MS MČR Trojband - 3B
1.8752
30 / 23 | 8
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 12.30 | Ettel Milan | MS MČR Trojband - 3B
1.3042
30 / 10 | 10
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 17.30 | Korec Jaroslav | MS MČR Trojband - 3B
3.0002
40 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 19.45 | Galíček Zdeněk | MS MČR Trojband - 3B
2.1052
37 / 21 | 8
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 22.15 | Dostál Martin | MS MČR Trojband - 3B
1.7610

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121347 / 100 | 5713.47
25.00
74.83330000 %
150 / 6 | 52
Malý stůl: Kádr 52/1
20. 9. 2015, 12.00 | Řehůřek Luděk | MS TD EXTRALIGA - ECZ
25.001
150 / 12 | 36
Malý stůl: Kádr 52/1
10. 10. 2015, 15.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
12.502
67 / 9 | 42
Malý stůl: Kádr 52/1
11. 10. 2015, 12.00 | Hambálek Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.440
150 / 13 | 32
Malý stůl: Kádr 52/1
1. 11. 2015, 12.00 | Hambálek Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
11.532
77 / 4 | 36
Malý stůl: Kádr 52/1
14. 11. 2015, 12.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ECZ
19.250
0
Malý stůl: Kádr 52/1
3. 1. 2016, 12.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
2
150 / 10 | 51
Malý stůl: Kádr 52/1
21. 2. 2016, 12.00 | Both Michael | MS TD EXTRALIGA - ECZ
15.002
54 / 5 | 26
Malý stůl: Kádr 52/1
6. 3. 2016, 12.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.800
150 / 14 | 22
Malý stůl: Kádr 52/1
12. 3. 2016, 15.00 | Řehůřek Luděk | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.712
150 / 9 | 57
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 4. 2016, 15.00 | Hošek Ondřej | MS TD EXTRALIGA - ECZ
16.662
150 / 7 | 40
Malý stůl: Kádr 52/1
3. 4. 2016, 12.00 | Domanský Pavel | MS TD EXTRALIGA - ECZ
21.422
99 / 11 | 41
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 4. 2016, 12.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.000

2014/2015

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142394 / 121 | 10819.78
36.60
85.50000000 %
200 / 10 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 9. 2014, 10.00 | Hošek Ondřej | MS EXTRALIGA - ECZ
20.002
200 / 11 | 75
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2014, 13.00 | Březina Radek | MS EXTRALIGA - ECZ
18.182
129 / 6 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2014, 11.00 | Vedral Martin | MS EXTRALIGA - ECZ
21.500
200 / 12 | 108
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2014, 10.00 | Stareček Pavel | MS EXTRALIGA - ECZ
16.662
200 / 7 | 72
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2014, 13.00 | Hurdálek Pavel | MS EXTRALIGA - ECZ
28.572
200 / 9 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2014, 10.00 | Hájek Radovan | MS EXTRALIGA - ECZ
22.222
200 / 10 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2015, 10.00 | Březina Radek | MS EXTRALIGA - ECZ
20.002
200 / 10 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2015, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS EXTRALIGA - ECZ
20.002
82 / 9 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2015, 13.00 | Roth Josef | MS EXTRALIGA - ECZ
9.110
200 / 10 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 2. 2015, 10.00 | Bača Tomáš | MS EXTRALIGA - ECZ
20.002
200 / 13 | 56
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2015, 12.00 | Florek Josef | MS EXTRALIGA - ECZ
15.382
183 / 5 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2015, 10.00 | Vedral Martin | MS EXTRALIGA - ECZ
36.600
200 / 9 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 4. 2015, 10.00 | Hájek Radovan | MS EXTRALIGA - ECZ
22.222
0
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 4. 2015, 09.00 | Klesa Václav | MS EXTRALIGA - ECZ
0

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141247 / 142 | 488.78
12.50
89.07140000 %
100 / 10 | 48
Malý stůl: Jednoband
20. 9. 2014, 10.00 | Ocásek Jiří | MS EXTRALIGA - ECZ
10.002
100 / 8 | 21
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2014, 13.00 | Březina Radek | MS EXTRALIGA - ECZ
12.502
100 / 13 | 21
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2014, 11.00 | Vedral Martin | MS EXTRALIGA - ECZ
7.692
95 / 11 | 34
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2014, 10.00 | Stareček Vladimír | MS EXTRALIGA - ECZ
8.630
100 / 14 | 20
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2014, 13.00 | Červenka Michal | MS EXTRALIGA - ECZ
7.142
88 / 12 | 19
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2014, 10.00 | Hájek Radovan | MS EXTRALIGA - ECZ
7.330
100 / 10 | 30
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2015, 10.00 | Hejlik Pavel ml. | MS EXTRALIGA - ECZ
10.002
100 / 10 | 27
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2015, 14.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS EXTRALIGA - ECZ
10.002
100 / 13 | 19
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 2015, 13.00 | Boček Milan | MS EXTRALIGA - ECZ
7.692
100 / 8 | 41
Malý stůl: Jednoband
22. 2. 2015, 10.00 | Bača Miroslav | MS EXTRALIGA - ECZ
12.502
95 / 15 | 27
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2015, 12.00 | Červenka Michal | MS EXTRALIGA - ECZ
6.330
100 / 11 | 36
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2015, 10.00 | Truksa Otakar | MS EXTRALIGA - ECZ
9.092
69 / 7 | 18
Malý stůl: Jednoband
4. 4. 2015, 10.00 | Hájek Radovan | MS EXTRALIGA - ECZ
9.850
0
Malý stůl: Jednoband
18. 4. 2015, 09.00 | Roth Josef | MS EXTRALIGA - ECZ
0

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
25786 / 458 | 141.716
5.000
95.85370000 %
30 / 14 | 7
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2015, 00.00 | Ručka Damián | 3B Severní Morava
2.1422
30 / 15 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2015, 00.00 | Hajný Radim | 3B Severní Morava
2.0002
30 / 18 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2015, 00.00 | Ostruszka Petr | 3B Severní Morava
1.6662
30 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2015, 00.00 | Peter Jaroslav | 3B Severní Morava
1.6662
30 / 19 | 8
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2015, 00.00 | Šnyta Radek | 3B Severní Morava
1.5792
30 / 13 | 14
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2015, 00.00 | Stareček Vladimír | 3B Severní Morava
2.3072
30 / 10 | 7
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2015, 17.00 | Bača Tomáš | 3B Severní Morava
3.0002
24 / 11 | 11
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2015, 17.00 | Bača Miroslav | 3B Severní Morava
2.1810
30 / 11 | 10
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2015, 17.00 | Vintrocha Richard | 3B Severní Morava
2.7272
30 / 15 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 10.00 | Cibulka Jan | SM - Přebor jednotlivců 3B
2.0002
30 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 10.00 | Šnyta Radek | SM - Přebor jednotlivců 3B
1.4282
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 10.00 | Andrejovský Robert | SM - Přebor jednotlivců 3B
1.0712
40 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 10.00 | Stareček Vladimír | SM - Přebor jednotlivců 3B
1.9042
30 / 18 | 7
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 10.00 | Stareček Vladimír | SM - Přebor jednotlivců 3B
1.6662
40 / 21 | 10
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 10.00 | Bača Miroslav | SM - Přebor jednotlivců 3B
1.9042
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 12.00 | Aleš Jan | Finále MČR 3B MS Družstva
1.1532
30 / 15 | 10
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 15.00 | Tůma Jakub | Finále MČR 3B MS Družstva
2.0002
30 / 6 | 13
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 17.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Finále MČR 3B MS Družstva
5.0002
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 18.00 | Bača Miroslav | Finále MČR 3B MS Družstva
1.3042
22 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2015, 11.30 | Boháč Martin | Finále MČR 3B MS Družstva
1.0470
40 / 21 | 9
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Aleš Jan | MS MČR Trojband
1.9042
30 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Sedláček Radek | MS MČR Trojband
1.2002
30 / 12 | 9
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Coufalík Ivo | MS MČR Trojband
2.5002
40 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 5. 2015, 10.45 | Tauterman Vlastislav ml. | MS MČR Trojband
1.3792
40 / 27 | 8
Malý stůl: Trojband
31. 5. 2015, 14.45 | Stareček Vladimír | MS MČR Trojband
1.4812

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
192672 / 217 | 6912.31
25.00
86.19350000 %
150 / 13 | 46
Malý stůl: Kádr 52/1
20. 9. 2014, 10.00 | Ocásek Jiří | MS EXTRALIGA - ECZ
11.532
130 / 15 | 31
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 10. 2014, 13.00 | Mikolášek Aleš | MS EXTRALIGA - ECZ
8.660
150 / 14 | 39
Malý stůl: Kádr 52/1
5. 10. 2014, 11.00 | Truksa Otakar | MS EXTRALIGA - ECZ
10.712
150 / 12 | 25
Malý stůl: Kádr 52/1
18. 10. 2014, 10.00 | Stareček Vladimír | MS EXTRALIGA - ECZ
12.502
104 / 11 | 24
Malý stůl: Kádr 52/1
1. 11. 2014, 13.00 | Červenka Michal | MS EXTRALIGA - ECZ
9.450
120 / 15 | 20
Malý stůl: Kádr 52/1
22. 11. 2014, 10.00 | Hájek Radovan | MS EXTRALIGA - ECZ
8.000
143 / 15 | 47
Malý stůl: Kádr 52/1
11. 1. 2015, 10.00 | Mikolášek Aleš | MS EXTRALIGA - ECZ
9.530
150 / 13 | 40
Malý stůl: Kádr 52/1
24. 1. 2015, 10.00 | Hošek Ondřej | MS EXTRALIGA - ECZ
11.532
150 / 9 | 59
Malý stůl: Kádr 52/1
7. 2. 2015, 13.00 | Klesa Václav | MS EXTRALIGA - ECZ
16.662
200 / 10 | 53
Malý stůl: Kádr 52/1
13. 2. 2015, 00.00 | Kezsely Radim | MS MČR Kádr 52/1
20.002
172 / 16 | 17
Malý stůl: Kádr 52/1
13. 2. 2015, 00.00 | Onderka Heřman | MS MČR Kádr 52/1
10.750
200 / 8 | 55
Malý stůl: Kádr 52/1
13. 2. 2015, 00.00 | Ráček Milan | MS MČR Kádr 52/1
25.002
53 / 10 | 15
Malý stůl: Kádr 52/1
13. 2. 2015, 00.00 | Andrejovský Miroslav | MS MČR Kádr 52/1
5.300
200 / 13 | 69
Malý stůl: Kádr 52/1
13. 2. 2015, 00.00 | Bača Miroslav | MS MČR Kádr 52/1
15.381
150 / 13 | 49
Malý stůl: Kádr 52/1
22. 2. 2015, 10.00 | Kezsely Radim | MS EXTRALIGA - ECZ
11.532
150 / 11 | 33
Malý stůl: Kádr 52/1
7. 3. 2015, 12.00 | Florek Josef | MS EXTRALIGA - ECZ
13.632
150 / 10 | 69
Malý stůl: Kádr 52/1
22. 3. 2015, 10.00 | Truksa Otakar | MS EXTRALIGA - ECZ
15.002
150 / 9 | 46
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 4. 2015, 10.00 | Hájek Radovan | MS EXTRALIGA - ECZ
16.662
0
Malý stůl: Kádr 52/1
18. 4. 2015, 09.00 | Klesa Václav | MS EXTRALIGA - ECZ
0

2013/2014

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81546 / 84 | 10218.40
25.00
96.62500000 %
200 / 12 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 9. 2013, 10.00 | Hladký Jiří | EXTRALIGA MS - ECZ
16.662
200 / 10 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2013, 10.00 | Bareš Petr | EXTRALIGA MS - ECZ
20.002
200 / 10 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2014, 10.00 | Kahoun Vlastimil | EXTRALIGA MS - ECZ
20.002
146 / 13 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2014, 10.00 | Březina Adam | EXTRALIGA MS - ECZ
11.230
200 / 8 | 81
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2014, 14.00 | Hroník Jaroslav | EXTRALIGA MS - ECZ
25.002
200 / 10 | 99
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2014, 10.00 | Kahoun Vlastimil | EXTRALIGA MS - ECZ
20.002
200 / 10 | 102
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 3. 2014, 10.00 | Klesa Václav | EXTRALIGA MS - ECZ
20.002
200 / 11 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 4. 2014, 10.00 | Daniel Vladislav | EXTRALIGA MS - ECZ
18.182

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171560 / 182 | 428.57
16.66
90.69770000 %
100 / 12 | 38
Malý stůl: Jednoband
21. 9. 2013, 10.00 | Daniel Vladislav | EXTRALIGA MS - ECZ
8.332
100 / 6 | 41
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2013, 10.00 | Dvořáček Jan | EXTRALIGA MS - ECZ
16.662
100 / 9 | 42
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2013, 13.00 | Kočička Petr | EXTRALIGA MS - ECZ
11.112
89 / 12 | 21
Malý stůl: Jednoband
3. 11. 2013, 10.00 | Červenka Michal | EXTRALIGA MS - ECZ
7.410
100 / 13 | 38
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2013, 10.00 | Řehůřek Luděk | EXTRALIGA MS - ECZ
7.692
84 / 9 | 23
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2014, 10.00 | Truksa Otakar | EXTRALIGA MS - ECZ
9.330
100 / 7 | 31
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2014, 10.00 | Hájek Radovan | EXTRALIGA MS - ECZ
14.282
100 / 12 | 22
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2014, 10.00 | Březina Adam | EXTRALIGA MS - ECZ
8.332
100 / 9 | 27
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2014, 14.00 | Březina Adam | EXTRALIGA MS - ECZ
11.112
91 / 15 | 14
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2014, 10.00 | Hambálek Vladimír | EXTRALIGA MS - ECZ
6.062
100 / 11 | 23
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2014, 13.00 | Horáček Zdeněk | MS MČR 1B
9.092
100 / 14 | 20
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2014, 16.00 | Andrejovský Miroslav | MS MČR 1B
7.142
76 / 7 | 26
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2014, 19.00 | Ráček Milan | MS MČR 1B
10.850
79 / 12 | 25
Malý stůl: Jednoband
23. 3. 2014, 10.00 | Truksa Otakar | MS MČR 1B
6.580
41 / 8 | 11
Malý stůl: Jednoband
29. 3. 2014, 10.00 | Boček Milan | EXTRALIGA MS - ECZ
5.120
100 / 15 | 22
Malý stůl: Jednoband
26. 4. 2014, 10.00 | Daniel Vladislav | EXTRALIGA MS - ECZ
6.662
100 / 11 | 26
Malý stůl: Jednoband
11. 5. 2014, 10.00 | Červenka Michal | EXTRALIGA MS - ECZ
9.092

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
26820 / 443 | 121.851
4.000
97.61900000 %
30 / 21 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2013, 17.00 | Bača Tomáš | 3B 1. třída Severní Morava
1.4282
30 / 12 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2013, 17.00 | Šnyta Radek | 3B 1. třída Severní Morava
2.5002
30 / 17 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2013, 17.00 | Bača Miroslav | 3B 1. třída Severní Morava
1.7641
30 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 10.00 | Ostruszka Petr | Přebor SM v trojbandu
1.5002
20 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 10.00 | Bača Tomáš | Přebor SM v trojbandu
1.1110
30 / 19 | 8
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 10.00 | Masár Stanislav | Přebor SM v trojbandu
1.5792
40 / 10 | 8
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 10.00 | Masár Stanislav | Přebor SM v trojbandu
4.0002
30 / 23 | 9
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 10.00 | Peter Jaroslav | Přebor SM v trojbandu
1.3042
30 / 15 | 7
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 10.00 | Šnyta Radek | Přebor SM v trojbandu
2.0002
30 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2014, 17.00 | Bača Tomáš | 3B 1. třída Severní Morava
1.7642
30 / 19 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2014, 17.00 | Šnyta Radek | 3B 1. třída Severní Morava
1.5792
30 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2014, 17.00 | Bača Miroslav | 3B 1. třída Severní Morava
1.8752
30 / 13 | 9
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2014, 17.00 | Stareček Pavel | 3B 1. třída Severní Morava
2.3072
30 / 14 | 8
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2014, 17.00 | Bača Miroslav | 3B 1. třída Severní Morava
2.1422
30 / 16 | 9
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2014, 17.00 | Šnyta Radek | 3B 1. třída Severní Morava
1.8752
40 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 11.00 | Váša Marek | MS MČR 3B
2.0002
40 / 23 | 11
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 11.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS MČR 3B
1.7392
40 / 23 | 11
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 11.00 | Stareček Vladimír | MS MČR 3B
1.7392
40 / 25 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 11.00 | Hájek Radovan | MS MČR 3B
1.6002
30 / 17 | 8
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 12.30 | Coufalík Ivo | MS MČR 3B
1.7642
30 / 16 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 15.30 | Bača Tomáš | MS MČR 3B
1.8752
30 / 12 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 18.30 | Váša Marek | MS MČR 3B
2.5002
30 / 8 | 9
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Hudák Jan | MS MČR 3B - družstva
3.7502
30 / 11 | 12
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Soukup Roman | MS MČR 3B - družstva
2.7272
30 / 13 | 7
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Galíček Zdeněk | MS MČR 3B - družstva
2.3072
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 12.00 | Kafka Jan st. | MS MČR 3B - družstva
1.2002

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101484 / 121 | 6512.26
18.75
98.93330000 %
150 / 15 | 31
Malý stůl: Kádr 52/1
21. 9. 2013, 10.00 | Daniel Vladislav | EXTRALIGA MS - ECZ
10.002
150 / 12 | 30
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 11. 2013, 13.00 | Kočička Petr | EXTRALIGA MS - ECZ
12.502
150 / 13 | 44
Malý stůl: Kádr 52/1
17. 11. 2013, 10.00 | Kočička Petr | EXTRALIGA MS - ECZ
11.532
150 / 10 | 65
Malý stůl: Kádr 52/1
12. 1. 2014, 10.00 | Landa Josef | EXTRALIGA MS - ECZ
15.002
150 / 14 | 26
Malý stůl: Kádr 52/1
9. 2. 2014, 10.00 | Hroník Jaroslav | EXTRALIGA MS - ECZ
10.712
150 / 8 | 48
Malý stůl: Kádr 52/1
1. 3. 2014, 14.00 | Hroník Jaroslav | EXTRALIGA MS - ECZ
18.751
134 / 12 | 34
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 3. 2014, 10.00 | Hambálek Vladimír | EXTRALIGA MS - ECZ
11.160
150 / 10 | 42
Malý stůl: Kádr 52/1
29. 3. 2014, 10.00 | Klesa Václav | EXTRALIGA MS - ECZ
15.002
150 / 14 | 29
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 4. 2014, 10.00 | Jurčík Antonín | EXTRALIGA MS - ECZ
10.712
150 / 13 | 35
Malý stůl: Kádr 52/1
11. 5. 2014, 10.00 | Červenka Michal | EXTRALIGA MS - ECZ
11.532

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
112549 / 94 | 16327.11
79.33
77.24240000 %
293 / 11 | 163
Malý stůl: Volná hra
15. 9. 2012, 13.00 | Scanferla Raffael | 1.LIGA MORAVA
26.630
300 / 8 | 122
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2012, 13.00 | Coufal Zdeněk | 1.LIGA MORAVA
37.502
121 / 13 | 36
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2012, 13.00 | Ocásek Jiří | 1.LIGA MORAVA
9.300
300 / 15 | 104
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2012, 13.00 | Červenka Vítězslav | 1.LIGA MORAVA
20.002
300 / 12 | 130
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2012, 13.00 | Jurčík Antonín | 1.LIGA MORAVA
25.002
300 / 4 | 144
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2013, 13.00 | Jaroš Vladimír | 1.LIGA MORAVA
75.002
106 / 3 | 20
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2013, 13.00 | Ocásek Jiří | 1.LIGA MORAVA
35.330
300 / 9 | 61
Malý stůl: Volná hra
30. 3. 2013, 13.00 | Červenka Vítězslav | 1.LIGA MORAVA
33.332
221 / 15 | 50
Malý stůl: Volná hra
1. 4. 2013, 10.00 | Vašina Radoslav | 1.LIGA MORAVA
14.732
238 / 3 | 107
Malý stůl: Volná hra
27. 4. 2013, 11.00 | Kozák Adam | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
79.330
70 / 1 | 70
Malý stůl: Volná hra
28. 4. 2013, 10.00 | Hambálek Vladimír | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
70.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
112519 / 130 | 16319.37
35.71
88.38600000 %
250 / 14 | 94
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 9. 2012, 13.00 | Müller David | 1.LIGA MORAVA
17.852
250 / 14 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2012, 13.00 | Coufal Zdeněk | 1.LIGA MORAVA
17.852
240 / 15 | 68
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2012, 13.00 | Ocásek Jiří | 1.LIGA MORAVA
16.002
250 / 11 | 79
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2012, 13.00 | Kalábek Jaromír | 1.LIGA MORAVA
22.722
155 / 15 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2012, 13.00 | Jurčík Antonín | 1.LIGA MORAVA
10.332
250 / 11 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2013, 13.00 | Jaroš Vladimír | 1.LIGA MORAVA
22.722
250 / 12 | 71
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2013, 15.00 | Ocásek Jiří | 1.LIGA MORAVA
20.832
250 / 7 | 163
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 3. 2013, 13.00 | Červenka Vítězslav | 1.LIGA MORAVA
35.712
250 / 11 | 82
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 4. 2013, 10.00 | Matyáš Radek | 1.LIGA MORAVA
22.722
250 / 13 | 77
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2013, 13.00 | Kozák Adam | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
19.231
124 / 7 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 4. 2013, 12.30 | Hambálek Vladimír | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
17.710

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
192112 / 238 | 708.87
15.00
80.00000000 %
120 / 13 | 21
Malý stůl: Jednoband
15. 9. 2012, 13.00 | Böhm Pavel | 1.LIGA MORAVA
9.232
118 / 20 | 32
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2012, 13.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA MORAVA
5.902
120 / 14 | 20
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2012, 13.00 | Bláha Milan | 1.LIGA MORAVA
8.572
120 / 10 | 70
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2012, 13.00 | Kalábek Jaromír | 1.LIGA MORAVA
12.002
120 / 14 | 25
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2012, 13.00 | Hladký Jiří | 1.LIGA MORAVA
8.572
120 / 17 | 56
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2013, 13.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA MORAVA
7.052
115 / 13 | 49
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2013, 17.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.LIGA MORAVA
8.840
120 / 15 | 31
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2013, 11.30 | Hambálek Vladimír | MS Mistrovství ČR - jednoband
8.001
120 / 10 | 38
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2013, 13.00 | Stareček Vladimír | MS Mistrovství ČR - jednoband
12.002
57 / 6 | 20
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2013, 14.30 | Bača Miroslav | MS Mistrovství ČR - jednoband
9.500
81 / 9 | 24
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2013, 16.00 | Ráček Milan | MS Mistrovství ČR - jednoband
9.000
120 / 9 | 29
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2013, 10.00 | Bača Tomáš | MS Mistrovství ČR - jednoband
13.332
120 / 12 | 33
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2013, 11.30 | Musil Jan | MS Mistrovství ČR - jednoband
10.002
61 / 12 | 17
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2013, 14.30 | Andrejovský Miroslav | MS Mistrovství ČR - jednoband
5.080
120 / 14 | 27
Malý stůl: Jednoband
30. 3. 2013, 13.00 | Kalábek Jaromír | 1.LIGA MORAVA
8.572
120 / 12 | 29
Malý stůl: Jednoband
1. 4. 2013, 10.00 | Kuchařík Jiří | 1.LIGA MORAVA
10.002
120 / 10 | 44
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2013, 13.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA MORAVA
12.002
120 / 8 | 58
Malý stůl: Jednoband
27. 4. 2013, 16.00 | Vedral Martin | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
15.002
120 / 20 | 31
Malý stůl: Jednoband
28. 4. 2013, 15.00 | Truksa Otakar | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
6.002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19646 / 388 | 111.664
2.727
99.38460000 %
30 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2013, 17.00 | Bača Miroslav | 3B 1.třída Severní Morava
1.4282
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2013, 17.00 | Šnyta Radek | 3B 1.třída Severní Morava
0.9672
30 / 21 | 7
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2013, 17.00 | Čaněcký Patrik | 3B 1.třída Severní Morava
1.4282
30 / 17 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2013, 17.00 | Hájek Radovan | 3B 1.třída Severní Morava
1.7642
30 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2013, 17.00 | Skořupa Rostislav | 3B 1.třída Severní Morava
1.8752
30 / 21 | 11
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2013, 17.00 | Ostruszka Petr | 3B 1.třída Severní Morava
1.4282
40 / 22 | 11
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Stareček Vladimír | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
1.8182
40 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Kohout Štěpán | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
1.7392
30 / 24 | 7
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Mondšpígl Tomáš | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
1.2502
36 / 29 | 7
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Novák Radek | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
1.2410
30 / 19 | 7
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Šimek Stanislav | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
1.5792
30 / 15 | 10
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Purkyt Tomáš | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
2.0002
30 / 11 | 9
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2013, 18.00 | Vintrocha Richard | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
2.7272
30 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2013, 19.00 | Fibinger Jan | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
1.8752
40 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2013, 11.00 | Kalabis Petr | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
1.8182
40 / 16 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2013, 15.30 | Bača Miroslav | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
2.5002
40 / 19 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2013, 18.30 | Rybák Jiří | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
2.1052
40 / 24 | 9
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2013, 10.00 | Boháč Martin | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
1.6661
40 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2013, 14.30 | Novák Radek | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
1.9042

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
61401 / 74 | 8418.93
30.00
77.83330000 %
300 / 10 | 75
Malý stůl: Volná hra
29. 10. 2011, 10.00 | Červenka Vítězslav | 1. liga - Morava
30.002
300 / 14 | 55
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 2011, 10.00 | Matyáš Radek | 1. liga - Morava
21.422
91 / 9 | 34
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2012, 10.00 | Dvořáček Jan | 1. liga - Morava
10.110
149 / 15 | 60
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2012, 10.00 | Nenál Jiří | 1. liga - Morava
9.930
261 / 15 | 74
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2012, 10.00 | Kalábek Jaromír | 1. liga - Morava
17.402
300 / 11 | 84
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2012, 10.00 | Caha Josef | 1. liga - Morava
27.272

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
71661 / 83 | 11020.01
31.25
94.91430000 %
250 / 9 | 71
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 10. 2011, 10.00 | Červenka Vítězslav | 1. liga - Morava
27.772
225 / 15 | 56
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 2011, 10.00 | Matyáš Radek | 1. liga - Morava
15.002
186 / 10 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2012, 10.00 | Hájek Radovan | 1. liga - Morava
18.600
250 / 15 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2012, 10.00 | Nenál Jiří | 1. liga - Morava
16.662
250 / 13 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2012, 10.00 | Kalábek Jaromír | 1. liga - Morava
19.232
250 / 13 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2012, 10.00 | Hladký Jiří | 1. liga - Morava
19.232
250 / 8 | 110
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2012, 10.00 | Dvořáček Jan | 1. liga - Morava
31.252

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131427 / 184 | 627.75
13.33
70.99500000 %
120 / 16 | 62
Malý stůl: Jednoband
29. 10. 2011, 10.00 | Kalábek Jaromír | 1. liga - Morava
7.502
120 / 10 | 44
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 2011, 10.00 | Kuchařík Jiří | 1. liga - Morava
12.002
120 / 9 | 58
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2012, 10.00 | Onderka Heřman | 1. liga - Morava
13.332
120 / 14 | 18
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2012, 10.00 | Nenál Jiří | 1. liga - Morava
8.572
120 / 14 | 40
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2012, 10.00 | Kopl Josef | 1. liga - Morava
8.572
120 / 19 | 21
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2012, 10.00 | Bláha Milan | 1. liga - Morava
6.312
120 / 13 | 20
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2012, 10.00 | Hladký Jiří | 1. liga - Morava
9.232
107 / 14 | 30
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2012, 10.00 | Dvořáček Jan | 1. liga - Morava
7.640
49 / 5 | 31
Malý stůl: Jednoband
21. 4. 2012, 13.00 | Truksa Otakar | Mistrovství České republiky družstev TD - finálový turnaj
9.800
120 / 13 | 22
Malý stůl: Jednoband
22. 4. 2012, 10.00 | Dvořáček Jan | Mistrovství České republiky družstev TD - finálový turnaj
9.232
114 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
28. 4. 2012, 10.00 | Hambálek Vladimír | Mistrovství České republiky seniorů v jednobandu
5.700
96 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
28. 4. 2012, 10.00 | Frieda Jan | Mistrovství České republiky seniorů v jednobandu
4.802
101 / 17 | 14
Malý stůl: Jednoband
28. 4. 2012, 10.00 | Truksa Otakar | Mistrovství České republiky seniorů v jednobandu
5.940

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
27889 / 574 | 131.548
4.000
98.77780000 %
40 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
31. 8. 2011, 13.30 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.6662
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2011, 17.00 | Duda Petr | 1.třída 3B - Severní Morava
1.0712
30 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2011, 17.00 | Hyšperský Jindř. | 1.třída 3B - Severní Morava
1.6662
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2011, 17.00 | Rypka Jan | 1.třída 3B - Severní Morava
0.9672
30 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2011, 17.00 | Bielko Jan | 1.třída 3B - Severní Morava
1.3042
30 / 14 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2011, 17.00 | Gavel Martin | 1.třída 3B - Severní Morava
2.1422
30 / 25 | 8
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2011, 17.00 | Kuchař Karel | 1.třída 3B - Severní Morava
1.2002
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2011, 17.00 | Masár Stanislav | 1.třída 3B - Severní Morava
1.1112
30 / 17 | 6
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2011, 17.00 | Ležák Václav | 1.třída 3B - Severní Morava
1.7642
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2011, 17.00 | Ostruszka Petr | 1.třída 3B - Severní Morava
1.3632
30 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2012, 17.00 | Rypka Jan | 1.třída 3B - Severní Morava
1.3042
30 / 18 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2012, 17.00 | Duda Petr | 1.třída 3B - Severní Morava
1.6662
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2012, 17.00 | Hyšperský Jindř. | 1.třída 3B - Severní Morava
1.1532
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2012, 17.00 | Šlechta Jan | 1.třída 3B - Severní Morava
1.2501
30 / 15 | 10
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2012, 17.00 | Masár Stanislav | 1.třída 3B - Severní Morava
2.0002
30 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2012, 17.00 | Ostruszka Petr | 1.třída 3B - Severní Morava
1.6662
50 / 31 | 8
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
1.6122
29 / 22 | 7
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Tunkr Martin | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
1.3180
50 / 24 | 8
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Dostál Martin | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
2.0832
30 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Bača Tomáš | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
1.2002
50 / 22 | 13
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Bača Tomáš | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
2.2722
30 / 12 | 7
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Krygiel Robin | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
2.5002
40 / 10 | 12
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 18.00 | Masár Stanislav | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
4.0002
30 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 08.00 | Novák Radek | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
2.5002
24 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 16.00 | Boháč Martin | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.5000
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 20.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.1112
36 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2012, 10.00 | Hájek Radovan | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.8000

2010/2011

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5597 / 67 | 478.91
11.53
79.60000000 %
120 / 15 | 23
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2011, 10.00 | Ráček Milan | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
8.000
150 / 18 | 47
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2011, 10.00 | Stareček Pavel | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
8.332
150 / 13 | 28
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2011, 14.00 | Andrejovský Miroslav | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
11.532
135 / 13 | 42
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2011, 16.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
10.380
42 / 8 | 23
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2011, 18.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
5.250

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10270 / 161 | 91.677
2.727
90.00000000 %
30 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2010, 17.00 | Šlechta Jan | SM-3B
1.3042
30 / 11 | 9
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2010, 17.00 | Masár Stanislav | SM-3B
2.7272
30 / 18 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2010, 17.00 | Hájek Radovan | SM-3B
1.6661
30 / 11 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 1. 2011, 17.00 | Masár Stanislav | SM-3B
2.7272
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 1. 2011, 17.00 | Šlechta Jan | SM-3B
1.3632
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 1. 2011, 17.00 | Hájek Radovan | SM-3B
1.3632
30 / 18 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2011, 16.00 | Filip Antonín | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
1.6662
9 / 11 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2011, 18.00 | Hájek Radovan | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
0.8180
21 / 12 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 6. 2011, 10.00 | Kohout Štěpán | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
1.7500
30 / 13 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 6. 2011, 12.00 | Hájek Radovan | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
2.3071

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10 /  | 

0
0
Malý stůl: Volná hra
13. 2. 2010, 13.00 | Ziogas Janis | 1.liga B
2

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10 /  | 

0
0
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 2. 2010, 13.00 | Litterbach David | 1.liga B
2

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3218 / 17 | 5012.82
14.00
60.55560000 %
0
Malý stůl: Jednoband
13. 2. 2010, 13.00 | Litterbach David | 1.liga B
2
120 / 10 | 28
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2010, 10.00 | Řehůřek Luděk | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
12.002
98 / 7 | 50
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2010, 10.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
14.000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7350 / 188 | 121.861
3.125
100.00000000 %
50 / 25 | 9
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2010, 10.00 | Masár Stanislav | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
2.0002
50 / 31 | 10
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2010, 10.00 | Kohout Štěpán | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
1.6122
50 / 16 | 12
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2010, 10.00 | Aleš Jan | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
3.1252
50 / 24 | 9
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Pacejka David | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
2.0832
50 / 26 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Barbořík Jiří | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
1.9232
50 / 33 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Váša Marek | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
1.5152
50 / 33 | 9
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Barbořík Jiří | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
1.5152

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1300 / 8 | 19737.50
37.50
100.00000000 %
300 / 8 | 197
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2009, 10.00 | Slaměník Radek | 1. liga B
37.502

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1172 / 11 | 4315.63
15.63
68.80000000 %
172 / 11 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2009, 10.00 | Slaměník Radek | 1. liga B
15.630

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1120 / 13 | 239.23
9.23
100.00000000 %
120 / 13 | 23
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2009, 10.00 | Pěček Vlastimil | 1. liga B
9.232

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16477 / 291 | 111.639
3.750
99.37500000 %
30 / 8 | 8
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Koky Dušan | Open turnaj oblasti 3B MS
3.7502
30 / 10 | 9
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Kappel Daniel | Open turnaj oblasti 3B MS
3.0002
30 / 14 | 7
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Šlechta Jan | Open turnaj oblasti 3B MS
2.1422
30 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Ležák Václav | Open turnaj oblasti 3B MS
1.2002
30 / 18 | 7
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Držík Jan | Open turnaj oblasti 3B MS
1.6662
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2008, 17.00 | Ponížil Bohuslav | 3B-SM 1.třída
1.2502
30 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2008, 17.00 | Svozil Radek | 3B-SM 1.třída
1.3632
30 / 16 | 9
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2008, 17.00 | Držík Jan | 3B-SM 1.třída
1.8752
30 / 15 | 9
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2009, 17.00 | Slezák Jan | 3B-SM 1.třída
2.0002
30 / 18 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2009, 17.00 | Gavel Martin | 3B-SM 1.třída
1.6662
30 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2009, 17.00 | Kuchař Karel | 3B-SM 1.třída
1.5002
30 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2009, 12.00 | Šimek Stanislav | Finále MR družstev - trojband
0.9372
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2009, 14.00 | Mrkvička Martin | Finále MR družstev - trojband
1.3042
30 / 18 | 11
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2009, 17.00 | Vala Miroslav | Finále MR družstev - trojband
1.6662
30 / 13 | 9
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2009, 10.00 | Aleš Jan | Finále MR družstev - trojband
2.3072
27 / 15 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2009, 13.00 | Hájek Radovan | Finále MR družstev - trojband
1.8000

2007/2008

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2204 / 38 | 265.36
8.33
68.00000000 %
150 / 18 | 26
Malý stůl: Jednoband
3. 5. 2008, 00.00 | Řehůřek Luděk | MČR Jednoband
8.332
54 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
3. 5. 2008, 00.00 | Nenál Jiří | MČR Jednoband
2.700

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17607 / 354 | 121.714
3.000
99.50820000 %
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2007, 17.00 | Ševeček Milan | 3B/SM
1.1532
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2007, 17.00 | Kováč Aladar | 3B/SM
1.0002
30 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2007, 17.00 | Procházka Zdeněk | 3B/SM
1.1112
30 / 14 | 11
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2008, 17.00 | Koky Dušan | 3B/SM
2.1422
30 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2008, 17.00 | Konvička Dušan | 3B/SM
1.4282
30 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2008, 17.00 | Šišák Martin | 3B/SM
1.5002
30 / 12 | 6
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2008, 15.00 | Hambálek Vladimír | Finále MR, trojband
2.5002
30 / 10 | 7
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2008, 15.00 | Zoufalý Radek | Finále MR, trojband
3.0002
30 / 10 | 10
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2008, 15.00 | Galíček Zdeněk | Finále MR, trojband
3.0002
30 / 18 | 6
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2008, 15.00 | Mikolášek Aleš | Finále MR, trojband
1.6662
30 / 21 | 9
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2008, 15.00 | Galíček Zdeněk | Finále MR, trojband
1.4282
50 / 24 | 12
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Čermák Jan | MČR Trojband
2.0832
50 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Popeňažník Lukáš | MČR Trojband
1.6662
47 / 29 | 8
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Kohout Štěpán | MČR Trojband
1.6200
40 / 17 | 10
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Nenál Jiří | MČR Trojband
2.3522
50 / 22 | 11
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Šlechta Jan | MČR Trojband
2.2722
40 / 23 | 9
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Hikeš Jiří | MČR Trojband
1.7392

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10 /  | 

0
0
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2006, 13.00 | Slavík Jiří | 1. liga B
0

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10 /  | 

0
0
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2006, 13.00 | Slavík Jiří | 1. liga B
0

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6740 / 93 | 347.95
9.37
85.05750000 %
0
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2006, 13.00 | Slavík Jiří | 1. liga B
0
150 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2007, 00.00 | Bača Miroslav | MČR Senioři, JEDNOBAND
7.502
150 / 16 | 28
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2007, 00.00 | Červenka Michal | MČR Senioři, JEDNOBAND
9.372
140 / 20 | 32
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2007, 00.00 | Vala Miroslav | MČR Senioři, JEDNOBAND
7.002
150 / 18 | 26
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2007, 00.00 | Řehůřek Luděk | MČR Senioři, JEDNOBAND
8.332
150 / 19 | 34
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2007, 00.00 | Ráček Milan | MČR Senioři, JEDNOBAND
7.892

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21703 / 437 | 151.608
6.000
93.73330000 %
30 / 11 | 9
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2006, 17.00 | Hájek Radovan | 3B/SM
2.7272
30 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2006, 17.00 | Kohout Štěpán | 3B/SM
1.5002
30 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2006, 17.00 | Masár Stanislav | 3B/SM
1.8752
30 / 15 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2007, 17.00 | Kolder Milan | 3B/SM
2.0002
30 / 14 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2007, 17.00 | Hikeš Jiří | 3B/SM
2.1422
30 / 26 | 7
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2007, 17.00 | Držík Jan | 3B/SM
1.1532
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2007, 17.00 | Masár Stanislav | 3B/SM
1.3632
21 / 17 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2007, 17.00 | Hájek Radovan | 3B/SM
1.2350
26 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2007, 17.00 | Kohout Štěpán | 3B/SM
0.8960
17 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Dostál Martin | MČR družstev TROJBAND
1.1330
9 / 17 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Hájek Radovan | MČR družstev TROJBAND
0.5290
30 / 5 | 15
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Dostál Martin | MČR družstev TROJBAND
6.0002
30 / 14 | 8
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Březina Radek | MČR družstev TROJBAND
2.1422
30 / 21 | 7
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Domanský Pavel | MČR družstev TROJBAND
1.4282
50 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2007, 00.00 | Kohout Štěpán | MČR Senioři, TROJBAND
2.1732
50 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2007, 00.00 | Stareček Vladimír | MČR Senioři, TROJBAND
1.3512
50 / 23 | 11
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2007, 00.00 | Hambálek Vladimír | MČR Senioři, TROJBAND
2.1732
50 / 27 | 9
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2007, 00.00 | Hudák Jan | MČR Senioři, TROJBAND
1.8512
40 / 21 | 12
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2007, 00.00 | Kalabis Petr | Senioři, TROJBAND, kvalifikace
1.9042
50 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2007, 00.00 | Bača Miroslav | MČR Senioři, TROJBAND
1.3512
40 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2007, 00.00 | Kappel Daniel | Senioři, TROJBAND, kvalifikace
1.4812

2005/2006

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
31020 / 31 | 18332.90
50.00
85.00000000 %
400 / 8 | 148
Malý stůl: Volná hra
19. 11. 2005, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
50.001
220 / 9 | 183
Malý stůl: Volná hra
17. 12. 2005, 10.00 | Slavík Jiří | 1.LIGA B
24.440
400 / 14 | 146
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2006, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
28.572

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2483 / 27 | 6617.88
27.77
96.60000000 %
233 / 18 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 12. 2005, 10.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
12.940
250 / 9 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2006, 10.00 | Skořupa Rostislav | 1.LIGA B
27.772

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3360 / 49 | 347.34
8.57
100.00000000 %
120 / 17 | 19
Malý stůl: Jednoband
19. 11. 2005, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
7.052
120 / 18 | 22
Malý stůl: Jednoband
17. 12. 2005, 10.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
6.662
120 / 14 | 34
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 2006, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
8.572

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
22772 / 486 | 161.588
2.500
97.33330000 %
30 / 17 | 9
Malý stůl: Trojband
12. 10. 2005, 17.00 | Držík Jan | SM/3B
1.7642
30 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 11. 2005, 17.00 | Andrejovský Miroslav | SM/3B
1.2002
130 / 95 | 11
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2005, 00.00 | Gazdoš Ivo | oblastní turnaj (Havířov)
1.3686
30 / 22 | 9
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2005, 17.00 | Kolder Milan | SM/3B
1.3632
30 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2006, 17.00 | Číž Dominik | SM/3B
1.5792
30 / 12 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 2. 2006, 17.00 | Držík Jan | SM/3B
2.5002
30 / 15 | 16
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2006, 17.00 | Číž Dominik | SM/3B
2.0002
100 / 67 | 14
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2006, 00.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství ČR - kvalif. (Billard Brno)
1.4924
250 / 147 | 10
Malý stůl: Trojband
7. 5. 2006, 00.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství ČR (Billard Brno)
1.70010
27 / 21 | 7
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2006, 14.00 | Tichý Miloslav | MR/3B-sk.A
1.2850
30 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2006, 17.00 | Hejlik Pavel ml. | MR/3B-sk.A
1.7642
25 / 13 | 8
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2006, 10.00 | Dostál Martin | MR/3B-SF.A
1.9230
30 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2006, 12.00 | Tichý Miloslav | MR/3B-F.3
1.8752

2004/2005

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
82859 / 110 | 15225.99
40.00
89.34380000 %
74 / 2 | 43
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2004, 13.00 | Both Michael | 1.LIGA B
37.000
400 / 12 | 135
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2004, 10.00 | Knap Josef | 1.LIGA B
33.332
385 / 19 | 118
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2005, 10.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
20.260
400 / 15 | 118
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2005, 10.00 | Skořupa Rostislav | 1.LIGA B
26.662
400 / 10 | 152
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2005, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
40.002
400 / 15 | 66
Malý stůl: Volná hra
5. 3. 2005, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
26.662
400 / 20 | 91
Malý stůl: Volná hra
19. 3. 2005, 10.00 | Číž Dominik | 1.LIGA B
20.002
400 / 17 | 59
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2005, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
23.522

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81708 / 93 | 11118.36
37.60
85.40000000 %
188 / 5 | 89
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2004, 13.00 | Ziogas Janis | 1.LIGA B
37.600
203 / 11 | 110
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2004, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.LIGA B
18.450
250 / 17 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2005, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
14.701
250 / 10 | 111
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2005, 10.00 | Skořupa Rostislav | 1.LIGA B
25.002
155 / 9 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2005, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
17.220
162 / 13 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 3. 2005, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
12.460
250 / 11 | 72
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 3. 2005, 10.00 | Číž Dominik | 1.LIGA B
22.722
250 / 17 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2005, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
14.702

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141784 / 205 | 518.70
16.66
96.29630000 %
80 / 13 | 25
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2004, 13.00 | Ziogas Janis | 1.LIGA B
6.150
120 / 14 | 34
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2004, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.LIGA B
8.572
120 / 16 | 16
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2005, 10.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
7.502
120 / 16 | 20
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2005, 10.00 | Skořupa Rostislav | 1.LIGA B
7.502
120 / 17 | 18
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2005, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
7.052
120 / 13 | 21
Malý stůl: Jednoband
5. 3. 2005, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
9.232
120 / 18 | 27
Malý stůl: Jednoband
19. 3. 2005, 10.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA B
6.662
120 / 14 | 27
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2005, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
8.572
744 / 76 | 37
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2005, 00.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství republiky (PONĚTOVICE)
9.789
120 / 8 | 51
Malý stůl: Jednoband
5. 6. 2005, 10.00 | Ziogas Janis | MR-F.1
15.002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20740 / 464 | 181.594
3.333
97.22220000 %
30 / 12 | 11
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2004, 17.00 | Držík Jan | SM/3B-1.
2.5002
30 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2004, 17.00 | Andrejovský Robert | SM/3B-1.
1.5792
30 / 21 | 10
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2004, 10.00 | Kubiš Marián | SM/3B-1.
1.4282
30 / 13 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2004, 14.00 | Švejda Branislav | SM/3B-1.
2.3072
30 / 13 | 7
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2004, 17.00 | Kohout Štěpán | SM/3B-1.
2.3072
27 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2005, 17.00 | Andrejovský Miroslav | SM/3B-1.
0.9640
30 / 13 | 11
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2005, 17.00 | Kohout Štěpán | SM/3B-1.
2.3072
23 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2005, 17.00 | Přeček Jiří | SM/3B-1.
1.0000
390 / 260 | 18
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2005, 00.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství republiky (BILLARD BRNO)
1.50013
30 / 9 | 12
Malý stůl: Trojband
28. 5. 2005, 13.00 | Barbořík Jiří | MR/3B-sk.A
3.3332
30 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 5. 2005, 19.00 | Dostál Martin | MR/3B-sk.A
1.5002
30 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2005, 10.00 | Šlechta Jan | MR/3B-SF.A
1.5002
30 / 13 | 7
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2005, 13.00 | Boháč Martin | MR/3B-F.1
2.3072

2003/2004

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
112788 / 72 | 40038.72
400.00
63.36360000 %
109 / 6 | 87
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2003, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
18.160
400 / 1 | 400
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2003, 10.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
400.002
400 / 5 | 145
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2003, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
80.002
334 / 14 | 151
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2003, 10.00 | Domanský Pavel | 1.LIGA B
23.850
41 / 3 | 38
Malý stůl: Volná hra
3. 1. 2004, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
13.660
191 / 9 | 117
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2004, 13.00 | Knap Josef | 1.LIGA B
21.220
0 / 1 | 0
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2004, 10.00 | Both Michael | 1.LIGA B
00
400 / 9 | 107
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2004, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
44.442
141 / 3 | 138
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2004, 10.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA B
47.000
400 / 8 | 177
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2004, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
50.002
372 / 13 | 129
Malý stůl: Volná hra
21. 3. 2004, 10.00 | Kopečný Radek | 1.LIGA B
28.610

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
112411 / 95 | 12025.37
41.66
87.67270000 %
250 / 10 | 68
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2003, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
25.002
117 / 3 | 80
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2003, 10.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
39.000
250 / 6 | 120
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2003, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
41.662
250 / 8 | 104
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2003, 10.00 | Domanský Pavel | 1.LIGA B
31.252
206 / 11 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 1. 2004, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
18.720
201 / 9 | 110
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2004, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.LIGA B
22.330
250 / 9 | 97
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2004, 10.00 | Both Michael | 1.LIGA B
27.772
250 / 8 | 79
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2004, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
31.252
250 / 12 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2004, 10.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA B
20.832
137 / 9 | 71
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2004, 13.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
15.220
250 / 10 | 93
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 3. 2004, 10.00 | Domanský Pavel | 1.LIGA B
25.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161911 / 251 | 567.61
26.66
96.21210000 %
108 / 20 | 26
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2003, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
5.402
120 / 17 | 28
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2003, 10.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
7.051
120 / 11 | 56
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2003, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
10.902
106 / 20 | 25
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2003, 10.00 | Kopečný Radek | 1.LIGA B
5.302
120 / 19 | 17
Malý stůl: Jednoband
3. 1. 2004, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
6.312
120 / 19 | 36
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2004, 13.00 | Vala Miroslav | 1.LIGA B
6.312
120 / 15 | 29
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2004, 10.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
8.002
120 / 16 | 25
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2004, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
7.502
96 / 14 | 22
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2004, 10.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
6.850
120 / 15 | 18
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2004, 13.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
8.002
120 / 15 | 21
Malý stůl: Jednoband
21. 3. 2004, 10.00 | Kopečný Radek | 1.LIGA B
8.002
641 / 70 | 39
Malý stůl: Jednoband
22. 5. 2004, 00.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství republiky (Prostějov)
9.158

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20701 / 418 | 131.677
3.000
100.00000000 %
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2003, 17.00 | Kuchař Karel | SM/3B-1.
1.3632
30 / 13 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2003, 17.00 | Musil Jan | SM/3B-1.
2.3072
30 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2003, 17.00 | Hájek Radovan | SM/3B-1.
1.8751
30 / 12 | 12
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2003, 17.00 | Bača Miroslav | SM/3B-1.
2.5002
30 / 10 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2004, 17.00 | Kuchař Karel | SM/3B-1.
3.0002
30 / 13 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2004, 10.00 | Ďuriš Karol | SM/3B-1.
2.3072
30 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2004, 14.00 | Ďuriš Karol | SM/3B-1.
1.6662
30 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 3. 2004, 17.00 | Bača Miroslav | SM/3B-1.
1.5002
30 / 24 | 12
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2004, 17.00 | Kohout Štěpán | SM/3B-1.
1.2502
30 / 17 | 7
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2004, 13.00 | Vágner Jiří | MR/3B-sk.A
1.7642
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2004, 14.00 | Šimek Stanislav | MR/3B-sk.A
1.2502
30 / 18 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2004, 17.00 | Boháč Martin | MR/3B-sk.A
1.6662
30 / 10 | 13
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2004, 10.00 | Tichák Josef | MR/3B-SF
3.0002
30 / 16 | 9
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2004, 14.00 | Hájek Radovan | MR/3B-FIN
1.8752
281 / 185 | 12
Malý stůl: Trojband
19. 6. 2004, 00.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství republiky (Brno)
1.5188

2002/2003

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132934 / 90 | 14932.60
80.00
56.42310000 %
158 / 7 | 113
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2002, 13.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA B
22.570
288 / 20 | 56
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2002, 13.00 | Kotoun Martin II. | 1.LIGA B
14.400
168 / 6 | 116
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2002, 10.00 | Both Michael | 1.LIGA B
28.000
400 / 11 | 96
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2002, 13.00 | Mirga Martin | 1.LIGA B
36.362
400 / 13 | 89
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2002, 13.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
30.762
75 / 4 | 38
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2003, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.LIGA B
18.750
202 / 6 | 78
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2003, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
33.660
400 / 7 | 144
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2003, 10.00 | Both Michael | 1.LIGA B
57.142
6 / 2 | 5
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2003, 13.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
3.000
400 / 5 | 140
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2003, 13.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA B
80.002
400 / 5 | 149
Malý stůl: Volná hra
29. 3. 2003, 13.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
80.002
36 / 3 | 19
Malý stůl: Volná hra
10. 5. 2003, 13.00 | Engel Rudolf | MR SEMIFIN
12.000
1 / 1 | 1
Malý stůl: Volná hra
11. 5. 2003, 10.00 | Kokoška Karel | MR FIN/3
1.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
173804 / 186 | 18120.45
42.85
83.60000000 %
250 / 15 | 87
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2002, 13.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA B
16.662
250 / 19 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2002, 13.00 | Uher Petr | 1.LIGA B
13.152
113 / 9 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2002, 10.00 | Both Michael | 1.LIGA B
12.550
250 / 8 | 104
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2002, 13.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
31.252
250 / 10 | 181
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2002, 13.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
25.002
250 / 14 | 92
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2003, 13.00 | Filip Antonín | 1.LIGA B
17.852
90 / 13 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2003, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
6.920
250 / 12 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2003, 10.00 | Slavík Jiří | 1.LIGA B
20.832
250 / 15 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2003, 13.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
16.662
250 / 6 | 143
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2003, 13.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA B
41.662
87 / 8 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 3. 2003, 13.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
10.870
1087 / 38 | 146
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 5. 2003, 00.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství republiky (Kimex Havířov)
28.604
177 / 11 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 5. 2003, 13.00 | Engel Rudolf | MR SEMIFIN
16.090
250 / 8 | 98
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 5. 2003, 10.00 | Kokoška Karel | MR FIN/3
31.252

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
182204 / 272 | 468.10
13.63
95.96150000 %
104 / 14 | 24
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2002, 13.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA B
7.420
120 / 20 | 25
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2002, 13.00 | Uher Petr | 1.LIGA B
6.002
110 / 20 | 25
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2002, 10.00 | Both Michael | 1.LIGA B
5.502
101 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2002, 13.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
5.052
120 / 13 | 27
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2002, 13.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
9.232
120 / 15 | 25
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2003, 13.00 | Filip Antonín | 1.LIGA B
8.002
120 / 12 | 29
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2003, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
10.002
120 / 12 | 28
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2003, 10.00 | Both Michael | 1.LIGA B
10.002
120 / 16 | 27
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2003, 13.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
7.502
120 / 15 | 24
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2003, 13.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
8.002
102 / 10 | 40
Malý stůl: Jednoband
29. 3. 2003, 13.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
10.200
120 / 17 | 31
Malý stůl: Jednoband
10. 5. 2003, 13.00 | Engel Rudolf | MR SEMIFIN
7.052
120 / 12 | 33
Malý stůl: Jednoband
11. 5. 2003, 10.00 | Klesa Václav | MR FIN/3
10.002
707 / 76 | 46
Malý stůl: Jednoband
24. 5. 2003, 00.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství republiky (BC Olomouc)
9.308

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24836 / 492 | 121.699
4.545
95.75760000 %
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2003, 13.00 | Ďuriš Karol | SM/3B-1.
1.1532
24 / 16 | 8
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2003, 17.00 | Hájek Radovan | SM/3B-1.
1.5000
22 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2003, 17.00 | Musil Jan | SM/3B-1.
0.7580
30 / 9 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2003, 13.00 | Kubiš Marián | SM/3B-1.
3.3332
30 / 15 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 3. 2003, 15.00 | Hájek Radovan | SM/3B-1.
2.0002
30 / 33 | 7
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2003, 17.00 | Musil Jan | SM/3B-1.
0.9091
30 / 15 | 8
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2003, 13.00 | Vágner Jiří | MR/3B-sk.A
2.0002
30 / 19 | 10
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2003, 15.00 | Stehlík František | MR/3B-sk.A
1.5792
30 / 12 | 7
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2003, 17.00 | Tichák Josef | MR/3B-sk.A
2.5002
30 / 17 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2003, 10.00 | Hájek Radovan | MR/3B-SF
1.7642
30 / 15 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2003, 13.00 | Tichák Josef | MR/3B-F/1
2.0002
180 / 99 | 10
Malý stůl: Trojband
30. 5. 2003, 00.00 | Gazdoš Ivo | Přebor Severní Moravy (SSK Vítkovice)
1.81810
60 / 34 | 8
Malý stůl: Trojband
6. 6. 2003, 00.00 | Gazdoš Ivo | Kval. Mistrovství rep. (Billard Brno)
1.7644
280 / 153 | 12
Malý stůl: Trojband
7. 6. 2003, 00.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství republiky (Billard Brno)
1.83012

2001/2002

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
72173 / 59 | 18736.83
54.25
77.60710000 %
217 / 4 | 148
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2001, 13.00 | Knap Josef | 1.LIGA B
54.250
400 / 10 | 187
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2001, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
40.001
158 / 4 | 131
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2001, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
39.500
400 / 9 | 154
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2001, 13.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA B
44.442
400 / 14 | 126
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2001, 10.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
28.572
198 / 8 | 118
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2002, 13.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
24.750
400 / 10 | 85
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2002, 13.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA B
40.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
71548 / 72 | 11821.50
35.71
88.45710000 %
250 / 9 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2001, 13.00 | Knap Josef | 1.LIGA B
27.772
184 / 11 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2001, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
16.720
250 / 13 | 76
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2001, 13.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
19.232
250 / 14 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2001, 13.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA B
17.852
250 / 7 | 118
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2001, 10.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
35.712
114 / 6 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2002, 13.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
19.000
250 / 12 | 85
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2002, 13.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
20.831

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111269 / 167 | 857.59
11.53
92.38100000 %
120 / 13 | 26
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2001, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.LIGA B
9.232
118 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2001, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
5.902
120 / 13 | 33
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2001, 13.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
9.232
120 / 13 | 27
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2001, 13.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA B
9.232
120 / 17 | 21
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2001, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
7.052
100 / 13 | 35
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2002, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
7.690
78 / 15 | 24
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2002, 13.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA B
5.200
493 / 63 | 85
Malý stůl: Jednoband
25. 5. 2002, 00.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství republiky (Billard Brno)
7.824

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
25856 / 617 | 121.387
2.727
96.41030000 %
30 / 25 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2002, 10.00 | Kubiš Marián | "SM/3B-""A"""
1.2002
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2002, 12.00 | Držík Jan | "SM/3B-""A"""
1.0002
30 / 11 | 11
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2002, 13.00 | Kubiš Marián | "SM/3B-""A"""
2.7272