Stareček Vladimír

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
24668 / 915 | 7 | 50.730
1.666
83.50000000 %
40 / 53 | 7 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2019, 14.00 | Všetička Luboš | ZS 3B EXTRALIGA
0.7542
25 / 53 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2019, 11.00 | Kozák Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.4710
38 / 60 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 11. 2019, 14.00 | Tichý Miloslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.6332
36 / 51 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2019, 11.00 | Ziogas Janis | ZS 3B EXTRALIGA
0.7050
32 / 47 | 6 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 11. 2019, 14.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.6800
40 / 44 | 6 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2019, 11.00 | Sibai Fouad | ZS 3B EXTRALIGA
0.9092
19 / 25 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2019, 15.00 | Najzar Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.7602
20 / 14 | 6 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2019, 16.00 | Kočička Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
1.4282
20 / 12 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 10.00 | Kočička Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
1.6662
20 / 25 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 11.00 | Markup Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.8002
21 / 30 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 16.15 | Markup Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.7002
25 / 21 | 4 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 17.30 | Dirn Marcel | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
1.1902
29 / 35 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2019, 14.30 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.8282
30 / 27 | 6 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2019, 14.30 | Dirn Marcel | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
1.1112
19 / 35 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2019, 10.00 | Ráček Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.5420
30 / 40 | 5 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2019, 17.00 | Karkoška Roman | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.7502
20 / 40 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2019, 18.15 | Cakl Marek | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.5002
20 / 40 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 11. 2019, 10.00 | Dvořáček Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.5000
35 / 60 | 5 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2020, 14.00 | Všetička Luboš | ZS 3B EXTRALIGA
0.5832
21 / 42 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2020, 11.00 | Kozák Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.5000
40 / 38 | 6 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2020, 14.00 | Tichý Miloslav | ZS 3B EXTRALIGA
1.0522
40 / 40 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2020, 11.00 | Tichák Josef | ZS 3B EXTRALIGA
1.0002
18 / 36 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 2. 2020, 14.00 | Aleš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.5000
30 / 47 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2020, 10.00 | Truksa Otakar | ZS 3B EXTRALIGA
0.6380

2018/2019

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3213 / 63 | 193.38
4.76
71.00000000 %
100 / 21 | 19
Závodní stůl: Jednoband
10. 11. 2018, 12.00 | Dvořáček Jan | 28. MČR JEDNOBAND ZS
4.762
74 / 25 | 11
Závodní stůl: Jednoband
10. 11. 2018, 14.00 | Ráček Milan | 28. MČR JEDNOBAND ZS
2.960
39 / 17 | 12
Závodní stůl: Jednoband
10. 11. 2018, 20.00 | Bača Miroslav | 28. MČR JEDNOBAND ZS
2.290

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
31800 / 982 | 70.814
1.428
87.43170000 %
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 9. 2018, 16.00 | Švára Libor | ZS 3B I. LIGA
0.4252
25 / 26 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2018, 18.30 | Hudák Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.9611
25 / 29 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2018, 21.00 | Sibai Fouad | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.8622
30 / 33 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2018, 12.30 | Galíček Zdeněk | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.9091
30 / 22 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2018, 18.30 | Bača Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
1.3632
16 / 21 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 9. 2018, 11.30 | Hudák Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.7610
30 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2018, 14.00 | Kováč Aladar | ZS 3B I. LIGA
0.7692
30 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 10. 2018, 11.00 | Ručka Damián | ZS 3B I. LIGA
0.8572
23 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2018, 18.45 | Dirn Marcel | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.7662
25 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2018, 21.15 | Dvořáček Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.8332
23 / 30 | 6
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2018, 14.00 | Ettel Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.7660
30 / 23 | 6
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2018, 20.00 | Hudák Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
1.3042
30 / 27 | 6
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2018, 10.00 | Hudák Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
1.1112
33 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2018, 13.00 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.9700
16 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 20.00 | Ziogas Janis | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.4570
29 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 21.45 | Kohout Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.8282
22 / 27 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 11. 2018, 11.30 | Bača Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.8140
30 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 11.00 | Korec Jaroslav | ZS 3B I. LIGA
0.7501
30 / 21 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 1. 2019, 16.30 | Dirn Marcel | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
1.4282
30 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 1. 2019, 19.30 | Galíček Zdeněk | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.9372
23 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2019, 10.00 | Ráček Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.6570
30 / 27 | 7
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2019, 14.00 | Korec Jaroslav | ZS 3B I. LIGA
1.1112
30 / 38 | 6
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2019, 17.00 | Dvořáček Václav | ZS 3B I. LIGA
0.7892
28 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2019, 11.00 | Janata Jan | ZS 3B I. LIGA
0.7002
30 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 2. 2019, 16.00 | Frühauf Roman | ZS 3B I. LIGA
0.7502
30 / 31 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 3. 2019, 14.00 | Ettel Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.9672
19 / 31 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 3. 2019, 20.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.6120
13 / 27 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2019, 11.30 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.4810
19 / 27 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 4. 2019, 17.00 | Galíček Zdeněk | 34. MČR TROJBAND ZS
0.7030
24 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 4. 2019, 20.00 | Novák Radek | 34. MČR TROJBAND ZS
0.6000
30 / 37 | 7
Závodní stůl: Trojband
19. 4. 2019, 23.00 | Váša Marek | 34. MČR TROJBAND ZS
0.8102

2017/2018

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8741 / 167 | 274.43
7.14
92.62500000 %
100 / 20 | 24
Závodní stůl: Jednoband
16. 3. 2018, 16.00 | Andrejovský Robert | ZS 1B VELKÁ CENA | 3. VC 1B HAVÍŘOV
5.002
100 / 19 | 23
Závodní stůl: Jednoband
16. 3. 2018, 20.00 | Bača Miroslav | ZS 1B VELKÁ CENA | 3. VC 1B HAVÍŘOV
5.262
100 / 14 | 27
Závodní stůl: Jednoband
16. 3. 2018, 22.00 | Dvořáček Jan | ZS 1B VELKÁ CENA | 3. VC 1B HAVÍŘOV
7.142
100 / 14 | 11
Závodní stůl: Jednoband
17. 3. 2018, 10.00 | Gazdoš Ivo | ZS 1B VELKÁ CENA | 3. VC 1B HAVÍŘOV
7.142
92 / 25 | 24
Závodní stůl: Jednoband
11. 5. 2018, 18.00 | Ráček Milan | 27. MČR JEDNOBAND ZS
3.680
100 / 25 | 24
Závodní stůl: Jednoband
12. 5. 2018, 10.00 | Ziogas Janis | 27. MČR JEDNOBAND ZS
4.002
57 / 25 | 13
Závodní stůl: Jednoband
12. 5. 2018, 14.30 | Truksa Otakar | 27. MČR JEDNOBAND ZS
2.280
92 / 25 | 24
Závodní stůl: Jednoband
12. 5. 2018, 19.00 | Bača Miroslav | 27. MČR JEDNOBAND ZS
3.682

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
22420 / 579 | 90.725
1.333
75.00000000 %
10 / 17 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2017, 21.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.5880
20 / 16 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2017, 12.00 | Bílek Rudolf | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
1.2502
20 / 19 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2017, 21.00 | Kudlík Vlastimil | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
1.0522
20 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2017, 10.00 | Vítek Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
1.3332
19 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2017, 16.30 | Korec Jaroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.6332
13 / 22 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2017, 19.00 | Ráček Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.5900
19 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2017, 19.15 | Walach Ladislav | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.6332
16 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2017, 21.45 | Hambálková Irena | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.5330
20 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 12.15 | Ručka Damián | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
1.0002
18 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 13.45 | Šnyta Radek | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.7202
20 / 19 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 18.15 | Přeček Jiří | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
1.0522
21 / 29 | 6
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 20.00 | Gazdoš Ivo | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.7240
24 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2018, 11.15 | Bílek Rudolf | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.8002
16 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2018, 13.45 | Hambálková Irena | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.5331
29 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2018, 19.00 | Ettel Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.8282
24 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2018, 22.00 | Bača Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.6852
18 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2018, 12.30 | Aleš Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.5140
10 / 18 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 23.00 | Boháč Martin | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.5550
19 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
7. 4. 2018, 14.30 | Aleš Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.7600
30 / 34 | 6
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2018, 17.00 | Hájek Radovan | 33. MČR TROJBAND ZS
0.8822
13 / 29 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2018, 21.30 | Popeňažník Lukáš | 33. MČR TROJBAND ZS
0.4480
21 / 36 | 9
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2018, 23.00 | Váša Marek | 33. MČR TROJBAND ZS
0.5830

2016/2017

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2101 / 22 | 244.59
8.57
84.16670000 %
41 / 15 | 7
Závodní stůl: Jednoband
18. 11. 2016, 17.20 | Dvořáček Jan | VS MČR JEDNOBAND
2.730
60 / 7 | 24
Závodní stůl: Jednoband
18. 11. 2016, 20.00 | Gazdoš Ivo | VS MČR JEDNOBAND
8.572

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6117 / 178 | 50.657
0.965
83.57140000 %
30 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2017, 11.00 | Bača Miroslav | VS MČR TROJBAND D2
0.7692
28 / 29 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2017, 12.40 | Hudák Jan | VS MČR TROJBAND D2
0.9650
16 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2017, 17.00 | Kováč Juraj | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.5332
10 / 21 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2017, 21.00 | Ferahli Engin | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.4760
13 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2017, 19.00 | Korec Jaroslav | VS MČR TROJBAND
0.4330
20 / 29 | 3
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2017, 10.00 | Popeňažník Lukáš | VS MČR TROJBAND
0.6891

2015/2016

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3238 / 59 | 394.03
5.33
79.33330000 %
58 / 25 | 11
Závodní stůl: Jednoband
12. 2. 2016, 22.50 | Hájek Radovan | VS MČR Jednoband
2.320
80 / 15 | 27
Závodní stůl: Jednoband
13. 2. 2016, 12.20 | Faus Marek | VS MČR Jednoband
5.330
100 / 19 | 39
Závodní stůl: Jednoband
13. 2. 2016, 14.40 | Ráček Milan | VS MČR Jednoband
5.261

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21568 / 725 | 80.783
1.600
84.77610000 %
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2015, 11.30 | Ostruszka Petr | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4752
30 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2015, 16.00 | Ručka Damián | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.9372
27 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2015, 19.00 | Šnyta Radek | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.6752
30 / 37 | 6
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2015, 11.30 | Koky Dušan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.8102
27 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2015, 14.30 | Přeček Jiří | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.6751
24 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2015, 17.30 | Ručka Damián | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.6002
37 / 43 | 8
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2016, 17.00 | Aleš Jan | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
0.8600
27 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2016, 10.00 | Hambálek Vladimír | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
0.6750
23 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2016, 18.00 | Kozák Adam | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
0.5752
34 / 46 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2016, 13.00 | Dostál Martin | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
0.7390
23 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2016, 11.30 | Barbořík Jiří | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5752
30 / 24 | 6
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2016, 14.30 | Vala Miroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
1.2502
20 / 13 | 6
Závodní stůl: Trojband
6. 2. 2016, 11.00 | Bača Tomáš | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
1.5382
16 / 17 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 2. 2016, 15.00 | Novák Radek | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.9410
30 / 33 | 6
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2016, 13.00 | Bača Miroslav | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.9092
10 / 19 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2016, 19.00 | Novák Radek | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.5260
11 / 22 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2016, 22.00 | Hájek Radovan | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.5000
39 / 41 | 5
Závodní stůl: Trojband
7. 5. 2016, 10.00 | Bača Miroslav | VS MČR 3B Finále EXTRALIGA Club Teams
0.9510
40 / 25 | 6
Závodní stůl: Trojband
7. 5. 2016, 14.00 | Kohout Štěpán | VS MČR 3B Finále EXTRALIGA Club Teams
1.6002
35 / 50 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2016, 12.00 | Kozák Adam | VS MČR 3B Finále EXTRALIGA Club Teams
0.7002
36 / 43 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2016, 14.00 | Bača Miroslav | VS MČR 3B Finále EXTRALIGA Club Teams
0.8370

2014/2015

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5438 / 100 | 344.38
14.28
84.23080000 %
58 / 25 | 10
Závodní stůl: Jednoband
15. 11. 2014, 12.00 | Gazdoš Ivo | VS MČR 1B
2.322
100 / 17 | 34
Závodní stůl: Jednoband
15. 11. 2014, 15.00 | Ráček Milan | VS MČR 1B
5.882
85 / 21 | 17
Závodní stůl: Jednoband
15. 11. 2014, 17.30 | Ziogas Janis | VS MČR 1B
4.040
100 / 7 | 30
Závodní stůl: Jednoband
15. 11. 2014, 20.00 | Bača Miroslav | VS MČR 1B
14.282
95 / 30 | 24
Závodní stůl: Jednoband
16. 11. 2014, 10.00 | Faus Marek | VS MČR 1B
3.160

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21523 / 787 | 80.664
1.153
80.46150000 %
12 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2014, 15.30 | Tauterman Vlastislav ml. | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 1. OT BRNO
0.3000
23 / 26 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2014, 17.30 | Kohout Štěpán | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 1. OT BRNO
0.8840
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2014, 18.30 | Bača Tomáš | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 1. OT BRNO
0.4750
24 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2014, 10.00 | Galíček Zdeněk | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.6002
26 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2014, 13.00 | Kalabis Petr | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.6502
30 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2014, 11.30 | Barbořík Jiří | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.9372
19 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2014, 14.30 | Kolder Milan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4752
30 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2014, 17.30 | Gazdoš Ivo | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.8102
27 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2014, 11.30 | Masár Stanislav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.6752
30 / 28 | 8
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2014, 14.30 | Ostruszka Petr | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
1.0712
23 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2014, 17.30 | Přeček Jiří | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5750
28 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2015, 14.30 | Bača Adam | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.7001
30 / 26 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2015, 21.00 | Kohout Štěpán | 3B Družstva - čtyrčlenná
1.1532
25 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2015, 10.00 | Masár Stanislav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.6252
28 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2015, 13.00 | Šlechta Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.7002
30 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2015, 16.00 | Gazdoš Ivo | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.8332
12 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2015, 00.00 | Gazdoš Ivo | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
0.3630
30 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2015, 00.00 | Přeček Jiří | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
0.7502
23 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2015, 00.00 | Hudák Jan | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
0.5750
27 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2015, 00.00 | Hambálek Vladimír | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
0.6752
27 / 49 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2015, 00.00 | Dostál Martin | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
0.5510

2013/2014

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
262 / 26 | 112.38
2.50
51.66670000 %
17 / 8 | 7
Závodní stůl: Jednoband
6. 6. 2014, 16.30 | Kozák Adam | VS MČR 1B
2.120
45 / 18 | 11
Závodní stůl: Jednoband
6. 6. 2014, 17.30 | Kozák Adam | VS MČR 1B
2.500

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14318 / 449 | 60.708
1.266
79.50000000 %
20 / 23 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 12. 2013, 17.00 | Vintrocha Richard | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 3. OT Havířov
0.8692
19 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 12. 2013, 19.00 | Markup Petr | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 3. OT Havířov
1.2660
30 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 12. 2013, 20.00 | Domanský Pavel | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 3. OT Havířov
0.9372
30 / 33 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 12. 2013, 12.30 | Váša Marek | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 3. OT Havířov
0.9092
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 12. 2013, 15.30 | Joch Štěpán | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 3. OT Havířov
0.5502
40 / 42 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 12. 2013, 12.00 | Kohout Štěpán | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 3. OT Havířov
0.9522
35 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 12. 2013, 12.00 | Bača Miroslav | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 3. OT Havířov
0.8750
8 / 21 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 2. 2014, 10.00 | Hudák Jan | VS MČR 3B - AKK Brno
0.3810
22 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
22. 2. 2014, 15.00 | Váša Marek | VS MČR 3B - AKK Brno
0.5500
17 / 28 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 2. 2014, 18.30 | Novák Radek | VS MČR 3B - AKK Brno
0.6070
23 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 3. 2014, 13.00 | Barbořík Jiří | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.5751
23 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 3. 2014, 16.00 | Dostál Martin | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.5890
20 / 26 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 5. 2014, 10.00 | Tůma Jakub | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 5. OT Kulečník Prostějov
0.7692
9 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 5. 2014, 10.00 | Šlechta Jan | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 5. OT Kulečník Prostějov
0.3000

2012/2013

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
470 / 107 | 60.654
0.833
87.50000000 %
20 / 29 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2012, 13.00 | Truhlář Jan | OPEN TOUR 3B | 2.OPEN TOUR 3B
0.6892
20 / 24 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2012, 14.00 | Truhlář Jan | OPEN TOUR 3B | 2.OPEN TOUR 3B
0.8332
16 / 30 | 6
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2012, 15.00 | Markup Petr | OPEN TOUR 3B | 2.OPEN TOUR 3B
0.5332
14 / 24 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2012, 19.00 | Bača Tomáš | OPEN TOUR 3B | 2.OPEN TOUR 3B
0.5830

2011/2012

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
180 /  | 

0
0
Závodní stůl: Trojband
1. 10. 2011, 10.00 | Přeček Jiří | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 2011, 17.00 | Walach Ladislav | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2011, 10.00 | Domanský Pavel | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2011, 17.00 | Roček Josef | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
25. 11. 2011, 17.00 | Tichák Josef | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
26. 11. 2011, 10.00 | Novák Pavel | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2011, 10.00 | Magnussen Tommy | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2011, 17.00 | Aleš Jan | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
7. 1. 2012, 10.00 | Aleš Jan | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
7. 1. 2012, 14.00 | Korec Jaroslav | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
8. 1. 2012, 10.00 | Roček Josef | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2012, 10.00 | Popeňažník Lukáš | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2012, 10.00 | Dostál Martin | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2012, 14.00 | Žilka Jan | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
2. 3. 2012, 17.00 | Tichák Josef | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2012, 17.00 | Novák Pavel | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
27. 4. 2012, 17.00 | Korec Jaroslav | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
12. 5. 2012, 10.00 | Žilka Jan | Extraliga v trojbandu
0

2010/2011

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3316 / 88 | 263.59
3.96
87.77780000 %
115 / 29 | 26
Závodní stůl: Jednoband
12. 2. 2011, 12.00 | Ráček Milan | Mistrovství České republiky v jednobandu
3.960
120 / 38 | 19
Závodní stůl: Jednoband
12. 2. 2011, 14.00 | Stareček Pavel | Mistrovství České republiky v jednobandu
3.152
81 / 21 | 21
Závodní stůl: Jednoband
12. 2. 2011, 20.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky v jednobandu
3.850

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
431388 / 1974 | 100.703
1.081
1.500
123.92860000 %
34 / 51 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 9. 2010, 16.30 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.6660
22 / 42 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 9. 2010, 19.30 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.5230
30 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2010, 16.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.8102
9 / 33 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2010, 18.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.2720
23 / 36 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2010, 10.00 | Ferahli Engin | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu
0.6380
30 / 31 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2010, 10.00 | Kavka Petr | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu
0.9672
25 / 42 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2010, 10.00 | Váša Marek | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu
0.5950
35 / 55 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2010, 10.00 | Berdis Vratislav | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix v trojbandu
0.6362
13 / 22 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2010, 10.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix v trojbandu
0.5900
30 / 36 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2010, 10.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix v trojbandu
0.8332
17 / 27 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2010, 10.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix v trojbandu
0.6290
40 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 11. 2010, 14.00 | Toth Jiří | Extraliga v trojbandu
0.6662
40 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 11. 2010, 12.00 | Korec Jaroslav | Extraliga v trojbandu
1.0002
39 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 11. 2010, 14.00 | Váša Marek | Extraliga v trojbandu
0.6502
37 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 11. 2010, 10.00 | Kadaník Marcel | Extraliga v trojbandu
0.6162
33 / 45 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2011, 10.00 | Dostál Martin | Extraliga v trojbandu
0.7330
33 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2011, 17.00 | Bílek Rudolf | Extraliga v trojbandu
0.5502
37 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2011, 10.00 | Walach Ladislav | Extraliga v trojbandu
0.6162
39 / 44 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 12.00 | Aleš Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1. kolo - skupina B
0.8862
43 / 56 | 5
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 12.00 | Hambálek Vladimír | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1. kolo - skupina B
0.7672
30 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 12.00 | Markup Petr | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1. kolo - skupina B
0.8572
41 / 68 | 7
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 12.00 | Kadaník Marcel | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1. kolo - skupina B
0.6022
44 / 48 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 12.00 | Šimek Stanislav | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1. kolo - skupina B
0.9162
25 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 12.00 | Novák Radek | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1. kolo - skupina B
0.8330
40 / 37 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 2. 2011, 10.00 | Šlechta Jan | Extraliga v trojbandu
1.0811
40 / 38 | 10
Závodní stůl: Trojband
12. 2. 2011, 14.00 | Ležák Václav | Extraliga v trojbandu
1.0522
30 / 35 | 7
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2011, 12.00 | Váša Marek | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina A
0.8572
24 / 47 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2011, 12.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina A
0.5100
20 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2011, 14.00 | Kohout Štěpán | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina A
0.5260
39 / 66 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2011, 20.00 | Kavka Petr | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina A
0.5900
30 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2011, 10.00 | Přeček Jiří | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina A
1.0002
19 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2011, 12.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina A
0.5930
18 / 39 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2011, 18.00 | Hambálek Vladimír | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina A
0.4610
40 / 57 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2011, 10.00 | Novák Pavel | Extraliga v trojbandu
0.7012
40 / 47 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2011, 10.00 | Židů Tomáš | Extraliga v trojbandu
0.8512
40 / 56 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2011, 10.00 | Šlechta Jan | Extraliga v trojbandu
0.7142
40 / 43 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2011, 14.00 | Držík Jan | Extraliga v trojbandu
0.9302
40 / 54 | 6
Závodní stůl: Trojband
16. 4. 2011, 14.00 | Englic Martin | Extraliga v trojbandu
0.7402
40 / 48 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 4. 2011, 10.00 | Walach Ladislav | Extraliga v trojbandu
0.8332
39 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 4. 2011, 14.00 | Doubek Vladimír | Extraliga v trojbandu
0.6502
39 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 5. 2011, 17.00 | Korec Jaroslav | Extraliga v trojbandu
0.6502
21 / 55 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 5. 2011, 10.00 | Váša Marek | Extraliga v trojbandu
0.3810
40 / 54 | 5
Závodní stůl: Trojband
4. 6. 2011, 10.00 | Domanský Pavel | Extraliga v trojbandu
0.7402

2009/2010

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6355 / 102 | 263.48
4.80
59.16670000 %
97 / 30 | 18
Závodní stůl: Jednoband
31. 10. 2009, 10.00 | Ziogas Janis | MČR v jednobandu
3.230
59 / 17 | 13
Závodní stůl: Jednoband
31. 10. 2009, 10.00 | Boháč Martin | MČR v jednobandu
3.470
120 / 25 | 26
Závodní stůl: Jednoband
31. 10. 2009, 10.00 | Böhm Pavel | MČR v jednobandu
4.802
0
Závodní stůl: Jednoband
31. 10. 2009, 10.00 | Ocásek Jiří | MČR v jednobandu
2
0
Závodní stůl: Jednoband
31. 10. 2009, 10.00 | Ocásek Jiří | MČR v jednobandu
2
79 / 30 | 10
Závodní stůl: Jednoband
18. 12. 2009, 20.00 | Mikolášek Aleš | Extraliga družstev v technických disciplínách
2.632

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
28934 / 1213 | 80.770
1.666
3.000
139.61140000 %
40 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2009, 14.00 | Zoufalý Radek | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
1.0252
40 / 54 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2009, 08.00 | Kalabis Petr | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.7402
40 / 41 | 7
Závodní stůl: Trojband
9. 1. 2010, 10.00 | Masár Stanislav | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.9752
30 / 33 | 6
Závodní stůl: Trojband
9. 1. 2010, 12.00 | Kavka Petr | Mistrovství ČR v trojbandu na velkém stole - kvalifikace Čechy + Morava
0.9092
30 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2010, 14.00 | Hambálková Irena | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Havířov
0.7892
30 / 28 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2010, 16.00 | Kavka Petr | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Havířov
1.0712
39 / 48 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2010, 20.00 | Hudák Jan | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Havířov
0.8122
28 / 38 | 7
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 10.00 | Kafka Jan st. | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Havířov
0.7362
28 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 14.00 | Gazdoš Ivo | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Havířov
0.7560
30 / 38 | 6
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 14.00 | Czech Zenon | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Havířov
0.7892
30 / 34 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 18.00 | Korec Jaroslav | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Havířov
0.8822
30 / 18 | 8
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2010, 14.00 | Hudák Jan | MČR v trojbandu - semifinále
1.6662
38 / 43 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2010, 16.00 | Boháč Martin | MČR v trojbandu - semifinále
0.8832
44 / 49 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2010, 20.00 | Aleš Jan | MČR v trojbandu - semifinále
0.8982
28 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2010, 12.00 | Novák Radek | MČR v trojbandu - semifinále
0.7000
18 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2010, 16.00 | Bača Miroslav | MČR v trojbandu - semifinále
0.5620
42 / 58 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2010, 20.00 | Kappel Daniel | MČR v trojbandu - semifinále
0.7240
16 / 42 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2010, 22.00 | Škop Pavel | MČR v trojbandu - semifinále
0.3810
40 / 57 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 3. 2010, 14.00 | Berdis Vratislav | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.7012
40 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2010, 10.00 | Coufalík Ivo | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
1.0252
36 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2010, 16.00 | Masár Stanislav | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.6002
40 / 50 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2010, 16.00 | Janata Jan | Play Off Extraligy v trojbandu
0.8002
34 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2010, 18.00 | Coufalík Ivo | Play Off Extraligy v trojbandu
0.5662
37 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 5. 2010, 14.00 | Korec Jaroslav | Play Off Extraligy v trojbandu
0.6161
40 / 36 | 8
Závodní stůl: Trojband
2. 5. 2010, 10.00 | Masár Stanislav | Play Off Extraligy v trojbandu
1.1112
30 / 41 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2010, 08.00 | Kafka Jan st. | Mistrovství České republiky dvojic v trojbandu
0.7312
24 / 50 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2010, 08.00 | Pešta Martin | Mistrovství České republiky dvojic v trojbandu
0.4802
32 / 50 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2010, 18.00 | Smaha Stanislav | Mistrovství České republiky dvojic v trojbandu
0.6402

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7978 / 121 | 478.08
14.28
69.85710000 %
200 / 14 | 47
Závodní stůl: Kádr 71/2
18. 12. 2009, 14.00 | Galíček Zdeněk | Extraliga družstev v technických disciplínách
14.282
200 / 18 | 30
Závodní stůl: Kádr 71/2
18. 12. 2009, 16.00 | Müller Martin | Extraliga družstev v technických disciplínách
11.112
82 / 30 | 17
Závodní stůl: Kádr 71/2
18. 12. 2009, 18.00 | Nenál Jiří | Extraliga družstev v technických disciplínách
2.730
200 / 21 | 33
Závodní stůl: Kádr 71/2
19. 12. 2009, 09.00 | Březina Adam | Extraliga družstev v technických disciplínách
9.522
200 / 25 | 37
Závodní stůl: Kádr 71/2
19. 12. 2009, 15.00 | Březina Adam | Extraliga družstev v technických disciplínách
8.001
29 / 7 | 10
Závodní stůl: Kádr 71/2
19. 12. 2009, 15.30 | Boháč Martin | Extraliga družstev v technických disciplínách
4.140
67 / 6 | 35
Závodní stůl: Kádr 71/2
19. 12. 2009, 17.30 | Boháč Martin | Extraliga družstev v technických disciplínách
11.160

2008/2009

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5337 / 117 | 242.88
5.00
70.20830000 %
60 / 12 | 16
Závodní stůl: Jednoband
27. 9. 2008, 08.00 | Kočička Petr | MČR v jednobandu
5.002
94 / 30 | 24
Závodní stůl: Jednoband
27. 9. 2008, 14.00 | Faus Marek | MČR v jednobandu
3.130
71 / 30 | 12
Závodní stůl: Jednoband
27. 9. 2008, 16.00 | Dostál Jiří | MČR v jednobandu
2.362
74 / 30 | 15
Závodní stůl: Jednoband
27. 9. 2008, 18.00 | Ráček Milan | MČR v jednobandu
2.460
38 / 15 | 18
Závodní stůl: Jednoband
27. 9. 2008, 20.00 | Kočička Petr | MČR v jednobandu
2.532

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
29934 / 1301 | 70.717
1.363
2.142
147.08660000 %
35 / 43 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2008, 12.00 | Popeňažník Lukáš | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.8140
37 / 44 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 11. 2008, 10.00 | Galíček Zdeněk | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.8400
40 / 59 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2008, 10.00 | Pejcha Ota | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.6782
43 / 44 | 7
Závodní stůl: Trojband
31. 1. 2009, 12.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - kvalifikace
0.9772
25 / 54 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 2. 2009, 10.00 | Galíček Zdeněk | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.4630
36 / 51 | 5
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 10.00 | Váša Marek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina D
0.7052
44 / 53 | 6
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 14.00 | Čermák Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina D
0.8302
17 / 28 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 14.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina D
0.6070
34 / 41 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 16.00 | Daněk Josef | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina D
0.8290
39 / 68 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 20.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina D
0.5730
30 / 25 | 6
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 14.00 | Hovorka Štěpán | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina D
1.2002
30 / 47 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 18.00 | Hambálek Vladimír | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina D
0.6382
38 / 54 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2009, 18.00 | Domanský Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - Semifinále skupina B
0.7032
37 / 62 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2009, 20.00 | Hambálek Vladimír | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - Semifinále skupina B
0.5962
18 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2009, 10.00 | Tunkr Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - Semifinále skupina B
0.6000
32 / 44 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2009, 12.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - Semifinále skupina B
0.7272
33 / 44 | 6
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2009, 14.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - Semifinále skupina B
0.7502
38 / 57 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2009, 16.00 | Popeňažník Lukáš | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - Semifinále skupina B
0.6660
21 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2009, 20.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - Semifinále skupina B
0.5250
40 / 53 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 3. 2009, 10.00 | Šišák Martin | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.7542
30 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 3. 2009, 14.00 | Masár Stanislav | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.5000
40 / 54 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2009, 14.00 | Tichý Miloslav | MČR družstev v trojbandu na velkém stole
0.7402
32 / 48 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2009, 18.00 | Tunkr Martin | MČR družstev v trojbandu na velkém stole
0.6660
32 / 45 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2009, 10.00 | Šlechta Jan | MČR družstev v trojbandu na velkém stole
0.7110
30 / 22 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 4. 2009, 20.00 | Markup Petr | MR 3B dvojic
1.3632
30 / 26 | 6
Závodní stůl: Trojband
25. 4. 2009, 12.00 | Kadaník Marcel | MR 3B dvojic
1.1532
21 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 4. 2009, 18.00 | Kappel Daniel | MR 3B dvojic
0.8402
30 / 45 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 4. 2009, 10.00 | Váša Marek | MR 3B dvojic
0.6662
22 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 4. 2009, 16.00 | Kohout Štěpán | MR 3B dvojic
0.6280

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2445 / 29 | 9015.34
19.55
74.16670000 %
269 / 20 | 90
Závodní stůl: Volná hra
16. 12. 2007, 10.00 | Březina Adam | Extraliga v technických disciplínách
13.452
176 / 9 | 64
Závodní stůl: Volná hra
27. 1. 2008, 10.00 | Veselský Petr | Extraliga v technických disciplínách
19.550

Kádr 47/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8905 / 146 | 396.19
9.37
76.30690000 %
128 / 20 | 25
Závodní stůl: Kádr 47/1
20. 10. 2007, 10.00 | Brychta Miloš | Extraliga v technických disciplínách
6.402
131 / 20 | 17
Závodní stůl: Kádr 47/1
27. 1. 2008, 10.00 | Bartoš Jiří | Extraliga v technických disciplínách
6.552
64 / 20 | 14
Závodní stůl: Kádr 47/1
9. 2. 2008, 10.00 | Ziogas Janis | Extraliga v technických disciplínách
3.200
102 / 16 | 15
Závodní stůl: Kádr 47/1
21. 6. 2008, 00.00 | Böhm Pavel | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - 47/1
6.370
106 / 20 | 34
Závodní stůl: Kádr 47/1
21. 6. 2008, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - 47/1
5.300
105 / 20 | 22
Závodní stůl: Kádr 47/1
21. 6. 2008, 00.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - 47/1
5.252
119 / 14 | 39
Závodní stůl: Kádr 47/1
21. 6. 2008, 00.00 | Faus Marek | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - 47/1
8.500
150 / 16 | 34
Závodní stůl: Kádr 47/1
21. 6. 2008, 00.00 | Vedral Martin | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - 47/1
9.372

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1117 / 9 | 3513.00
13.00
46.80000000 %
117 / 9 | 35
Závodní stůl: Kádr 47/2
21. 10. 2007, 10.00 | Böhm Pavel | Extraliga v technických disciplínách
13.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10735 / 215 | 243.41
5.00
61.25000000 %
82 / 30 | 15
Závodní stůl: Jednoband
20. 10. 2007, 10.00 | Šustr Jan | Extraliga v technických disciplínách
2.732
16 / 5 | 14
Závodní stůl: Jednoband
21. 10. 2007, 10.00 | Kahofer Arnim | Extraliga v technických disciplínách
3.200
100 / 20 | 19
Závodní stůl: Jednoband
16. 12. 2007, 10.00 | Březina Adam | Extraliga v technických disciplínách
5.002
65 / 18 | 16
Závodní stůl: Jednoband
9. 2. 2008, 10.00 | Ziogas Janis | Extraliga v technických disciplínách
3.610
93 / 30 | 24
Závodní stůl: Jednoband
16. 2. 2008, 00.00 | Svoboda Pavel | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - Jednoband
3.102
99 / 30 | 23
Závodní stůl: Jednoband
16. 2. 2008, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - Jednoband
3.300
120 / 28 | 15
Závodní stůl: Jednoband
16. 2. 2008, 00.00 | Faus Marek | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - Jednoband
4.282
72 / 27 | 18
Závodní stůl: Jednoband
29. 3. 2008, 10.00 | Faus Marek | Extraliga v technických disciplínách
2.660
0
Závodní stůl: Jednoband
26. 4. 2008, 10.00 | Veselý Jiří | Extraliga v technických disciplínách
2
88 / 27 | 12
Závodní stůl: Jednoband
31. 5. 2008, 12.00 | Boháč Martin | Extraliga v technických disciplínách
3.250

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
31981 / 1452 | 80.675
1.200
1.666
128.57140000 %
40 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Daněk Josef | Play Off Extraligy družstev v trojbandu
0.6662
40 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Tichý Miloslav | Play Off Extraligy družstev v trojbandu
0.6661
38 / 60 | 6
Závodní stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Filip Antonín | Play Off Extraligy družstev v trojbandu
0.6332
39 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Bílek Rudolf | Play Off Extraligy družstev v trojbandu
0.6502
40 / 50 | 8
Závodní stůl: Trojband
30. 9. 2007, 10.00 | Filip Antonín | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.8002
38 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2007, 10.00 | Líška Antonín ml. | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.6332
40 / 46 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2007, 10.00 | Majerčík Radko | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.8692
40 / 48 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2007, 18.00 | Barbořík Jiří | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.8332
19 / 28 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
0.6780
30 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
0.7892
21 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
0.8400
30 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2008, 00.00 | Czech Zenon | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
0.9092
14 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2008, 00.00 | Tichák Josef | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
0.4000
30 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2008, 00.00 | Hudák Jan | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
1.2002
32 / 47 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2008, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
0.6800
39 / 67 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2008, 00.00 | Hambálková Irena | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
0.5822
30 / 30 | 7
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2008, 00.00 | Faus Marek | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
1.0002
39 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2008, 10.00 | Kopečný Radek | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.6502
39 / 57 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2008, 10.00 | Šlechta Jan | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.6840
36 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2008, 16.00 | Líška Antonín ml. | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.6002
40 / 53 | 5
Závodní stůl: Trojband
23. 2. 2008, 10.00 | Provazník Jan | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.7542
30 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.8332
30 / 67 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Walach Ladislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.4472
17 / 50 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Hambálková Irena | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.3400
23 / 29 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.7930
35 / 66 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.5300
17 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.4470
25 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Frühauf Roman | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.6752
30 / 29 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 5. 2008, 00.00 | Novák Pavel | MČR dvojic v trojbandu
1.0342
40 / 69 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 5. 2008, 00.00 | Masár Stanislav | MČR dvojic v trojbandu
0.5792
20 / 29 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 5. 2008, 00.00 | Kohout Štěpán | MČR dvojic v trojbandu
0.6892

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6584 / 77 | 637.58
11.75
48.66670000 %
92 / 9 | 63
Závodní stůl: Kádr 71/2
6. 10. 2007, 00.00 | Faus Marek | Grand Prix v technických disciplínách | MČR Kádr 71/2
10.220
154 / 20 | 28
Závodní stůl: Kádr 71/2
6. 10. 2007, 00.00 | Böhm Pavel | Grand Prix v technických disciplínách | MČR Kádr 71/2
7.700
53 / 20 | 13
Závodní stůl: Kádr 71/2
6. 10. 2007, 00.00 | Bláha Milan | Grand Prix v technických disciplínách | MČR Kádr 71/2
2.650
94 / 8 | 59
Závodní stůl: Kádr 71/2
29. 3. 2008, 10.00 | Böhm Pavel | Extraliga v technických disciplínách
11.750
0
Závodní stůl: Kádr 71/2
26. 4. 2008, 10.00 | Veselý Jiří | Extraliga v technických disciplínách
2
191 / 20 | 40
Závodní stůl: Kádr 71/2
31. 5. 2008, 12.00 | Boháč Martin | Extraliga v technických disciplínách
9.552

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
51187 / 72 | 15616.48
23.07
79.13330000 %
300 / 13 | 156
Závodní stůl: Volná hra
1. 6. 2007, 00.00 | Bartoš Jiří | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - Volná hra
23.072
300 / 17 | 90
Závodní stůl: Volná hra
1. 6. 2007, 00.00 | Močička Miroslav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - Volná hra
17.642
18 / 5 | 10
Závodní stůl: Volná hra
1. 6. 2007, 00.00 | Faus Marek | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - Volná hra
3.600
300 / 17 | 56
Závodní stůl: Volná hra
1. 6. 2007, 00.00 | Antoš Jan | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - Volná hra
17.642
269 / 20 | 94
Závodní stůl: Volná hra
1. 6. 2007, 00.00 | Böhm Pavel | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - Volná hra
13.450

Kádr 47/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4508 / 70 | 547.25
10.71
84.66670000 %
150 / 16 | 32
Závodní stůl: Kádr 47/1
1. 6. 2007, 00.00 | Vedral Martin | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - 47/1
9.372
99 / 20 | 28
Závodní stůl: Kádr 47/1
1. 6. 2007, 00.00 | Tunkr Martin | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - 47/1
4.952
150 / 14 | 54
Závodní stůl: Kádr 47/1
1. 6. 2007, 00.00 | Böhm Pavel | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - 47/1
10.712
109 / 20 | 28
Závodní stůl: Kádr 47/1
1. 6. 2007, 00.00 | Dostál Jiří | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - 47/1
5.452

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3166 / 76 | 152.18
2.50
46.11110000 %
64 / 30 | 10
Závodní stůl: Jednoband
19. 1. 2007, 00.00 | Bartoš Jiří | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - JEDNOBAND
2.132
40 / 16 | 15
Závodní stůl: Jednoband
19. 1. 2007, 00.00 | Faus Marek | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - JEDNOBAND
2.500
62 / 30 | 14
Závodní stůl: Jednoband
19. 1. 2007, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - JEDNOBAND
2.060

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
381147 / 1663 | 70.689
1.153
1.666
117.88280000 %
30 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2006, 10.00 | Daněk Josef | Extraliga v trojbandu
0.5000
39 / 58 | 5
Závodní stůl: Trojband
30. 9. 2006, 10.00 | Hudák Jan | Extraliga v trojbandu
0.6720
0
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2006, 00.00 | Kavka Petr | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - ÚSTÍ NAD LABEM
2
29 / 43 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2006, 00.00 | Veselý Jiří | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - ÚSTÍ NAD LABEM
0.6742
20 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2006, 00.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - ÚSTÍ NAD LABEM
0.6250
42 / 51 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2006, 00.00 | Doubek Vladimír | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - ÚSTÍ NAD LABEM
0.8232
30 / 46 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2006, 00.00 | Hudák Jan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - ÚSTÍ NAD LABEM
0.6522
18 / 28 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2006, 00.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - ÚSTÍ NAD LABEM
0.6420
39 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 2006, 14.00 | Korec Jaroslav | Extraliga v trojbandu
0.6502
34 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2006, 10.00 | Váša Marek | Extraliga v trojbandu
0.5662
40 / 50 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2006, 10.00 | Bálek Martin | Extraliga v trojbandu
0.8002
22 / 45 | 2
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2006, 00.00 | Hudák Jan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - BRNO
0.4880
30 / 46 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2006, 00.00 | Czech Zenon | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - BRNO
0.6522
30 / 29 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2006, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - BRNO
1.0342
33 / 50 | 6
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2006, 00.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - BRNO
0.6600
40 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2006, 14.00 | Daněk Josef | Extraliga v trojbandu
1.0522
40 / 42 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2006, 10.00 | Englic Martin | Extraliga v trojbandu
0.9522
37 / 56 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2006, 00.00 | Faus Marek | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
0.6600
30 / 26 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2006, 00.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
1.1532
16 / 27 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2006, 00.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
0.5920
40 / 60 | 6
Závodní stůl: Trojband
2. 12. 2006, 14.00 | Hudák Jan | Extraliga v trojbandu
0.6662
40 / 55 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2006, 10.00 | Tunkr Martin | Extraliga v trojbandu
0.7272
37 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2007, 10.00 | Šlechta Jan | Extraliga v trojbandu
0.6160
40 / 58 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2007, 10.00 | Konvička Dušan | Extraliga v trojbandu
0.6892
40 / 44 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2007, 10.00 | Šlechta Jan | Extraliga v trojbandu
0.9092
30 / 40 | 7
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.7502
9 / 26 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.3460
37 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Kopečný Radek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.9250
21 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Tunkr Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.6770
18 / 46 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Bálek Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.3910
28 / 41 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.6820
24 / 44 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Domanský Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.5450
38 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 4. 2007, 10.00 | Korec Jaroslav | Extraliga v trojbandu
0.6332
35 / 57 | 6
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2007, 00.00 | Šotola Marek ml. | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B
0.6142
20 / 23 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2007, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B
0.8690
26 / 53 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2007, 00.00 | Masár Stanislav | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B
0.4900
25 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 5. 2007, 14.00 | Tunkr Martin | Extraliga v trojbandu
0.8060
40 / 47 | 6
Závodní stůl: Trojband
9. 6. 2007, 10.00 | Líška Antonín ml. | Extraliga v trojbandu
0.8512

2005/2006

Kádr 47/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4570 / 67 | 408.50
13.63
0
570 / 67 | 40
Závodní stůl: Kádr 47/1
15. 1. 2006, 00.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství ČR (Billard Plzeň)
8.507

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
298 / 12 | 278.16
10.75
0
98 / 12 | 27
Závodní stůl: Kádr 47/2
14. 1. 2006, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v technických disciplínách | Mistrovství ČR, kvalifik. (Billard Plzeň)
8.160

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5434 / 105 | 424.13
8.33
0
285 / 70 | 42
Závodní stůl: Jednoband
16. 10. 2005, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v technických disciplínách | 1.Grand Prix (Bil.Plzeň)
4.075
149 / 35 | 31
Závodní stůl: Jednoband
9. 4. 2006, 00.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství ČR (Billard Brno)
4.250

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12335 / 547 | 60.612
0.754
77.04920000 %
73 / 129 | 6
Závodní stůl: Trojband
25. 11. 2005, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | 3.Grand Prix (BC Poruba)
0.5654
24 / 43 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2006, 00.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství ČR (SK BC Praha)
0.5580
97 / 152 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2006, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | 4.Grand Prix (Bil.Plzeň)
0.6382
31 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2006, 10.00 | Filip Antonín | 3B-liga
0.5160
30 / 43 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 6. 2006, 13.00 | Vágner Jiří | 3B/2 sk.A
0.6972
34 / 48 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 6. 2006, 19.00 | Purkyt Tomáš | 3B/2 sk.A
0.7082
16 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 6. 2006, 10.00 | Šlechta Jan | 3B/2 SF
0.6400
30 / 47 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 6. 2006, 16.00 | Vágner Jiří | 3B/2 F
0.6382

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6679 / 61 | 10211.13
16.66
0
485 / 42 | 84
Závodní stůl: Kádr 71/2
15. 10. 2005, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v technických disciplínách | 1.Grand Prix (Bil.Plzeň)
11.546
194 / 19 | 102
Závodní stůl: Kádr 71/2
8. 4. 2006, 00.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství ČR (Billard Brno)
10.212

2004/2005

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141229 / 275 | 454.46
8.33
0
385 / 81 | 35
Závodní stůl: Jednoband
24. 10. 2004, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v technických disciplínách | 1. Grand Prix (Herna BC Poruba)
4.758
314 / 89 | 20
Závodní stůl: Jednoband
9. 1. 2005, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v technických disciplínách | 2. Grand Prix (Herna BC Olomouc)
3.526
338 / 80 | 45
Závodní stůl: Jednoband
13. 2. 2005, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v technických disciplínách | 3. Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
4.224
192 / 25 | 20
Závodní stůl: Jednoband
29. 4. 2005, 00.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství republiky (Herna BC Faus)
7.682

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24677 / 1021 | 70.663
1.111
0
102 / 142 | 5
Závodní stůl: Trojband
30. 10. 2004, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix (Herna BC Poruba)
0.7186
54 / 76 | 5
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 2004, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
0.7104
71 / 108 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 12. 2004, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
0.6576
52 / 99 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2005, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | 4. Grand Prix (Herna BC Olomouc)
0.5254
83 / 138 | 7
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2005, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | 5. Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
0.6016
70 / 82 | 6
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2005, 00.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství republiky (Herna Billardu ČH Brno)
0.8534
104 / 147 | 5
Závodní stůl: Trojband
22. 4. 2005, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | 7.Grand Prix (Herna Ekvita Kladno)
0.7076
73 / 118 | 6
Závodní stůl: Trojband
6. 5. 2005, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | 8.Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
0.6186
68 / 111 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 6. 2005, 00.00 | Stareček Vladimír | Poruba cup (Herna BC Poruba)
0.6122

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7951 / 95 | 5810.01
21.42
0
518 / 42 | 58
Závodní stůl: Kádr 71/2
23. 10. 2004, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v technických disciplínách | 1. Grand Prix (Herna BC Poruba)
12.336
433 / 53 | 57
Závodní stůl: Kádr 71/2
12. 2. 2005, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v technických disciplínách | 3. Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
8.162

2003/2004

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8541 / 137 | 373.94
7.14
0
109 / 35 | 17
Závodní stůl: Jednoband
19. 10. 2003, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v technických disciplínách | 1. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
3.112
310 / 62 | 37
Závodní stůl: Jednoband
7. 3. 2004, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v technických disciplínách | 3. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
5.006
122 / 40 | 20
Závodní stůl: Jednoband
29. 5. 2004, 00.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství republiky (Herna Billardu Brno)
3.050

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
383 / 156 | 50.532
0.652
0
64 / 120 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 11. 2003, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace 3. Grand Prix (Herna SK BC Praha)
0.5334
19 / 36 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 11. 2003, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix (Herna SK BC Praha)
0.5270

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6454 / 44 | 4710.31
19.28
0
78 / 8 | 42
Závodní stůl: Kádr 71/2
17. 10. 2003, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace (Herna Billardu Brno)
9.751
196 / 23 | 36
Závodní stůl: Kádr 71/2
6. 3. 2004, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v technických disciplínách | 3. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
8.521
180 / 13 | 47
Závodní stůl: Kádr 71/2
15. 5. 2004, 00.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství republiky (Herna Billardu Brno)
13.840

2002/2003

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
29619 / 1130 | 60.547
1.027
0
58 / 84 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2002, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | I. Grand Prix (Herna Ekvity Kladno)
0.6904
100 / 188 | 6
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2002, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | II. Grand Prix (Herna SSK Vítkovice)
0.5318
72 / 143 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2002, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | IV. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.5034
72 / 127 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2002, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | V. Grand Prix (Herna Billardu Plzeň)
0.5666
68 / 121 | 6
Závodní stůl: Trojband
19. 10. 2002, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | III. Grand Prix (Herna SSK Vítkovice)
0.5628
19 / 29 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2002, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | VI. Grand Prix (Herna Billardu Plzeň)
0.6552
50 / 80 | 6
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2002, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | VII. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.6254
55 / 85 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 12. 2002, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | VIII. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.6476
20 / 37 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2003, 00.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství republiky (Herna Ekvity Kladno)
0.5400
36 / 74 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2003, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | IX. Grand Prix (Herna BC Olomouc)
0.4862
32 / 75 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2003, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | X. Grand Prix (Herna BC Olomouc)
0.4260
37 / 87 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2003, 00.00 | Stareček Vladimír | Manager cup (Herna SK BC Praha)
0.4250

2001/2002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10271 / 485 | 50.558
0.745
80.57140000 %
37 / 76 | 5
Závodní stůl: Trojband
4. 10. 2001, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | I. Grand Prix Praha (Herna BC Praha)
0.4864
32 / 43 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 11. 2001, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | II. Grand Prix Praha (Herna BC Praha)
0.7442
33 / 65 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 12. 2001, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | III. Grand Prix Brno (Herna Billardu Brno)
0.5072
41 / 55 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2002, 15.00 | Voštinka Tomáš | "LIGA ""C"""
0.7452
20 / 45 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2002, 17.00 | Hála Jan | "LIGA ""C"""
0.4440
39 / 53 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2002, 16.00 | Šlechta Jan | "€_FIN.""D"""
0.7352
19 / 49 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2002, 11.00 | Vitouš Jan | "SEMFIN.""B"""
0.3872
22 / 48 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2002, 14.00 | Daněk Josef | FINÁLE
0.4580
28 / 51 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2002, 00.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství republiky (Herna BC Praha)
0.5490

2000/2001

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11231 / 385 | 60.600
0.960
61.66670000 %
39 / 75 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2000, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | Předkvalifik. GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
0.5204
38 / 49 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2000, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
0.7752
23 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2000, 10.00 | Hájek Radovan | "LIGA ""C"""
0.7660
49 / 76 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2000, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
0.6444
31 / 61 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2000, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
0.5080
21 / 50 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 12. 2000, 10.00 | Ráček Milan | "LIGA ""C"""
0.4200
30 / 44 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 12. 2000, 16.00 | Šotola Marek ml. | "LIGA ""C"""
0.6812

1999/2000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18323 / 605 | 70.533
2.500
51.85190000 %
40 / 56 | 6
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 1999, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | Předkvalifikace GP (SSK VÍTKOVICE)
0.7144
25 / 58 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 1999, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (SSK VÍTKOVICE)
0.4310
40 / 57 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 1999, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | Předkvalifikace GP (SSK VÍTKOVICE)
0.7014
46 / 84 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 11. 1999, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (SSK VÍTKOVICE)
0.5470
33 / 55 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2000, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | Předkvalifikace GP (EKVITA KLADNO)
0.6002
39 / 79 | 7
Závodní stůl: Trojband
21. 1. 2000, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (EKVITA KLADNO)
0.4930
31 / 58 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 2. 2000, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | Předkvalifikace GP (BILLARD BRNO)
0.5342
55 / 120 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2000, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
0.4582
12 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 4. 2000, 12.00 | Volf Radek | "DRUŽ. ""B"""
0.4802
2 / 13 | 1
Závodní stůl: Trojband
21. 4. 2000, 20.00 | Kohout Štěpán | "DRUŽ. ""B"""
0.1530

1998/1999

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
219 / 50 | 20.380
0.400
63.33330000 %
9 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 4. 1999, 13.00 | Procházka Zdeněk | DVOJICE B
0.3600
10 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 4. 1999, 20.00 | Filip Antonín | DVOJICE ČT
0.4000

1997/1998

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
371083 / 1774 | 100.610
1.875
0
48 / 61 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 10. 1997, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
0.7864
157 / 284 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 1997, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
0.5524
81 / 128 | 6
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 1997, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
0.6322
48 / 50 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 1997, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (BILLARD PLZEŇ)
0.9604
146 / 222 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 1997, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (BILLARD PLZEŇ)
0.6574
55 / 88 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 12. 1997, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (BILLARD PLZEŇ)
0.6254
153 / 261 | 6
Závodní stůl: Trojband
13. 12. 1997, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (BILLARD PLZEŇ)
0.5864
131 / 233 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 1998, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
0.5624
85 / 148 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 1998, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
0.5742
130 / 202 | 10
Závodní stůl: Trojband
7. 3. 1998, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (SK BC PRAHA)
0.6436
49 / 97 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 3. 1998, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (SK BC PRAHA)
0.5050

1996/1997

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
23581 / 1119 | 60.519
1.090
0
58 / 108 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 10. 1996, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | Kvalifik. Extra ligy - E (Billard BRNO)
0.5374
50 / 105 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 10. 1996, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | Extra liga - skupina B (Billard BRNO)
0.4760
39 / 94 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 1996, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | Kvalifik. Extra ligy - A (Billard BRNO)
0.4142
56 / 107 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 11. 1996, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | Kvalifik. Extra ligy - D (SK BC PRAHA)
0.5234
88 / 165 | 6
Závodní stůl: Trojband
9. 11. 1996, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | Extra liga - skupina B (SK BC PRAHA)
0.5334
33 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 11. 1996, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | Extra liga - finále o 3.m (SK BC PRAHA)
0.5500
15 / 49 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 11. 1996, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | Extra liga - semifinále 2 (SK BC PRAHA)
0.3060
58 / 81 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 1997, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | Kvalifik. Extra ligy - C (Billard BRNO)
0.7164
68 / 119 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 1997, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | Extra liga - skupina B (Billard BRNO)
0.5712
38 / 86 | 6
Závodní stůl: Trojband
21. 3. 1997, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | Kvalifik. Extra ligy - B (Billard BRNO)
0.4412
30 / 54 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 4. 1997, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | Kvalifik. Extra ligy (Billard BRNO)
0.5552
48 / 91 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 1997, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | Extra liga - skupina B (Billard BRNO)
0.5270

1995/1996

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6169 / 308 | 40.548
1.000
0
88 / 166 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 1996, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | "GRAND PRIX - skup. ""C""" (BC OSTRAVA)
0.5304
81 / 142 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 1996, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | "GRAND PRIX - skup. ""B""" (BC OSTRAVA)
0.5702

Malý stůl

2020/2021

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
1200 / 14 | 46 | 4214.28
14.28
100.00000000 %
200 / 14 | 46 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 9. 2020, 10.00 | Červenka Vítězslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
14.282

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
1100 / 8 | 32 | 2412.50
12.50
100.00000000 %
100 / 8 | 32 | 24
Malý stůl: Jednoband
19. 9. 2020, 13.00 | Kalábek Jaromír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
12.502

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
1107 / 11 | 36 | 179.72
9.72
71.33330000 %
107 / 11 | 36 | 17
Malý stůl: Kádr 52/1
19. 9. 2020, 11.30 | Kalábek Jaromír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
9.720

2019/2020

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
6624 / 26 | 71 | 4124.00
34.00
78.00000000 %
200 / 9 | 62 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2019, 10.00 | Majewski Václav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
22.222
100 / 4 | 44 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2019, 10.30 | Ziogas Janis | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
25.002
5 / 3 | 4 | 1
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2019, 12.00 | Faus Marek | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
1.660
68 / 2 | 64 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2019, 15.40 | Ráček Milan | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
34.000
51 / 2 | 44 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2019, 10.15 | Andrejovský Miroslav | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
25.500
200 / 6 | 71 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2020, 10.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
33.332

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
6279 / 49 | 28 | 225.69
11.00
69.75000000 %
87 / 15 | 28 | 20
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2019, 13.00 | Majewski Václav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.802
19 / 10 | 12 | 2
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2019, 11.00 | Ziogas Janis | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
1.900
11 / 1 | 11
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2019, 12.30 | Faus Marek | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
11.000
50 / 5 | 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2019, 16.30 | Ráček Milan | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
10.002
12 / 5 | 9 | 1
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2019, 11.15 | Andrejovský Miroslav | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
2.400
100 / 13 | 28 | 22
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2020, 13.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.692

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
23366 / 314 | 10 | 51.165
3.000
1.500
97.60000000 %
2 / 4 | 1 | 1
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 15.00 | Gazdoš Ivo | Vlastík KUDLÍK 60 nudlový turnaj
0.5000
10 / 8 | 5 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 15.00 | Vajda Roman | Vlastík KUDLÍK 60 nudlový turnaj
1.2502
10 / 10 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 15.20 | Šnyta Radek | Vlastík KUDLÍK 60 nudlový turnaj
1.0002
10 / 9 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 15.40 | Peter Jaroslav | Vlastík KUDLÍK 60 nudlový turnaj
1.1112
10 / 4 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 15.40 | Křístek Martin | Vlastík KUDLÍK 60 nudlový turnaj
2.5002
20 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 18.00 | Vintrocha Richard | Vlastík KUDLÍK 60 nudlový turnaj
0.9092
13 / 16 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 20.00 | Gazdoš Ivo | Vlastík KUDLÍK 60 nudlový turnaj
0.8120

Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 23.00 | Čaněcký Patrik | Vlastík KUDLÍK 60 nudlový turnaj
2
15 / 11 | 7 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2019, 11.30 | Ziogas Janis | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
1.3632
15 / 12 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2019, 13.00 | Faus Marek | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
1.2502
15 / 14 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2019, 17.00 | Ráček Milan | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
1.0712
15 / 11 | 5 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2019, 12.15 | Andrejovský Miroslav | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
1.3632
12 / 12 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 10.00 | Slowik Ladislav | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
1.0002
9 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 12.00 | Kezsely Radim | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
1.0000
12 / 10 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 13.40 | Konieczný Miroslav | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
1.2002
12 / 6 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 14.40 | Najzar Petr | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
2.0002
15 / 5 | 6 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 16.40 | Šín Leoš | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
3.0002
22 / 24 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 17.45 | Plhoň Jiří | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
0.9162
28 / 27 | 10 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 19.15 | Bača Miroslav | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
1.0372
31 / 24 | 4 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 20.30 | Gazdoš Ivo | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
1.2910
30 / 33 | 5 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 17.00 | Richter Ladislav | SM 3B D3 1. Třída
0.9092
30 / 18 | 5 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 18.00 | Kramarz Daniel | SM 3B D3 1. Třída
1.6662
30 / 25 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 19.00 | Vítek Pavel | SM 3B D3 1. Třída
1.2002

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
2211 / 20 | 29 | 2510.55
10.58
70.33330000 %
127 / 12 | 28 | 19
Malý stůl: Kádr 52/1
30. 11. 2019, 11.30 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.580
84 / 8 | 29 | 25
Malý stůl: Kádr 52/1
18. 1. 2020, 11.30 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.500

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10 /  | 0

0
0 | 0
Malý stůl: Volná hra
15. 9. 2018, 14.00 | Musil Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
02

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91388 / 77 | 15218.02
40.00
77.11110000 %
0 | 0
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 9. 2018, 10.00 | Musil Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
02
200 / 15 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2018, 10.00 | Gajda Robert | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
13.332
200 / 13 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2018, 10.00 | Uher Miroslav ml. | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
15.382
200 / 5 | 152
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2019, 10.00 | Panáček František | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
40.002
200 / 9 | 68
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2019, 10.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
22.222
105 / 10 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2019, 12.00 | Kopl Josef | 65. MČR KÁDR 52/2 MS
10.500
194 / 9 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2019, 12.00 | Mirga Martin | 65. MČR KÁDR 52/2 MS
21.550
112 / 9 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2019, 16.00 | Andrejovský Miroslav | 65. MČR KÁDR 52/2 MS
12.440
177 / 7 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2019, 10.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
25.280

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10698 / 106 | 356.58
10.00
68.43140000 %
0 | 0
Malý stůl: Jednoband
15. 9. 2018, 14.00 | Musil Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
02
100 / 14 | 27
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2018, 14.00 | Gajda Robert | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.142
100 / 11 | 21
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2018, 14.00 | Führlinger Patrik | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.092
64 / 8 | 21
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2019, 14.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.000
73 / 15 | 21
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2019, 18.00 | Sedláček Radek | 26. MČR JEDNOBAND MS
4.862
97 / 15 | 24
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2019, 22.00 | Cebula Tomáš | 26. MČR JEDNOBAND MS
6.462
39 / 10 | 14
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2019, 10.00 | Dvořáček Jan | 26. MČR JEDNOBAND MS
3.900
87 / 15 | 20
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2019, 17.50 | Frieda Jan | 26. MČR JEDNOBAND MS
5.800
100 / 10 | 35
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2019, 14.00 | Háva Miloš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.002
38 / 8 | 12
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2019, 14.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.750

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24607 / 479 | 101.267
2.400
3.750
90.19320000 %
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2018, 17.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
1.3632
30 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2018, 18.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
1.8752
30 / 14 | 8
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2018, 19.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. Třída
2.1422
37 / 41 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2018, 14.00 | Hudák Jan | MČR TROJBAND D2 MS
0.9020
37 / 31 | 10
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2018, 15.30 | Bača Adam | MČR TROJBAND D2 MS
1.1930
7 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2018, 17.00 | Gazdoš Ivo | MČR TROJBAND D2 MS
0.6360
19 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2018, 20.00 | Kohout Štěpán | MČR TROJBAND D2 MS
1.0550
32 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2018, 11.00 | Andrejovský Miroslav | MČR TROJBAND D2 MS
1.1030
30 / 16 | 7
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2018, 17.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B 1. Třída
1.8752
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2018, 18.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B 1. Třída
1.3632
30 / 17 | 8
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2018, 19.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. Třída
1.7642
12 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 09.30 | Křístek Miroslav | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
1.3332
8 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 12.00 | Karkoška Marek | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.5332
4 / 7 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 13.40 | Vintrocha Richard | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.5710
12 / 5 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 14.55 | Rybák Jiří | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
2.4002
17 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 16.45 | Šimíček Lukáš | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.8502
26 / 30 | 8
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 18.00 | Vajda Roman | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.8662
17 / 23 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 20.00 | Stareček Pavel | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.7390
33 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 21.00 | Čaněcký Patrik | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
1.6502
30 / 23 | 10
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 11.15 | Bušanský Petr | 29. MČR TROJBAND MS
1.3042
30 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 12.30 | Kafka Jan st. | 29. MČR TROJBAND MS
1.6662
40 / 27 | 8
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 17.30 | Coufalík Ivo | 29. MČR TROJBAND MS
1.4812
40 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2019, 09.00 | Hudák Jan | 29. MČR TROJBAND MS
1.6662
26 / 21 | 7
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2019, 12.35 | Galíček Zdeněk | 29. MČR TROJBAND MS
1.2380

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5720 / 49 | 6014.69
37.50
96.00000000 %
150 / 14 | 27
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 12. 2018, 12.00 | Kopl Josef | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.712
150 / 15 | 52
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 12. 2018, 12.00 | Uher Miroslav ml. | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.002
150 / 4 | 60
Malý stůl: Kádr 52/1
3. 2. 2019, 12.00 | Majewski Václav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
37.502
150 / 8 | 47
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 3. 2019, 12.00 | Háva Miloš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
18.752
120 / 8 | 24
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 3. 2019, 12.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
15.000

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3541 / 14 | 22338.64
83.33
72.13330000 %
41 / 5 | 24
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2018, 14.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.200
250 / 3 | 162
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2018, 14.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
83.332
250 / 6 | 223
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2018, 14.00 | Coufal Zdeněk | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
41.662

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121437 / 94 | 9615.28
28.00
68.42860000 %
155 / 14 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2017, 10.00 | Háva Miloš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
11.070
200 / 8 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2017, 10.00 | Gazdoš Ivo | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
25.001
200 / 9 | 76
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2017, 10.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
22.222
200 / 10 | 96
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2017, 10.00 | Ostruszka Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
20.002
112 / 4 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2017, 10.00 | Dostál Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
28.000
183 / 14 | 81
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2018, 10.00 | Gazdoš Ivo | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
13.070
32 / 8 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2018, 10.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.000
200 / 12 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2018, 10.00 | Vaněk Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
16.662
34 / 3 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2018, 10.00 | Dostál Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
11.330
77 / 5 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 5. 2018, 09.00 | Frieda Jan | 1. MČR TROJBOJ MS
15.402
11 / 2 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 5. 2018, 12.00 | Faus Marek | 1. MČR TROJBOJ MS
5.500
33 / 5 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 5. 2018, 18.00 | Domanský Pavel | 1. MČR TROJBOJ MS
6.600

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151088 / 157 | 526.92
25.00
80.59260000 %
47 / 12 | 20
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2017, 14.00 | Háva Miloš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.910
97 / 11 | 19
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2017, 16.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.810
84 / 12 | 41
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2017, 16.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.000
70 / 13 | 18
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2017, 16.00 | Ostruszka Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.380
57 / 6 | 16
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2017, 14.00 | Dostál Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.500
91 / 14 | 37
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2018, 14.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.500
100 / 9 | 30
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2018, 14.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
11.112
100 / 9 | 47
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2018, 14.00 | Baláž Ladislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
11.112
72 / 15 | 19
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2018, 14.00 | Dostál Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.800
87 / 15 | 24
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2018, 20.00 | Onderka Heřman | 25. MČR JEDNOBAND MS
5.800
100 / 13 | 52
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2018, 22.00 | Faus Marek | 25. MČR JEDNOBAND MS
7.691
57 / 10 | 15
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2018, 14.00 | Dvořáček Jan | 25. MČR JEDNOBAND MS
5.700
50 / 8 | 24
Malý stůl: Jednoband
26. 5. 2018, 10.00 | Frieda Jan | 1. MČR TROJBOJ MS
6.251
50 / 2 | 43
Malý stůl: Jednoband
26. 5. 2018, 13.00 | Faus Marek | 1. MČR TROJBOJ MS
25.002
26 / 8 | 9
Malý stůl: Jednoband
26. 5. 2018, 19.00 | Domanský Pavel | 1. MČR TROJBOJ MS
3.250

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
38886 / 776 | 121.141
2.142
89.76700000 %
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2017, 17.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
1.0342
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2017, 18.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. Třída
1.2502
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2017, 19.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.9372
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2017, 17.00 | Andrejovský Miroslav | SM 3B 1. Třída
1.1532
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2017, 18.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. Třída
0.9672
16 / 15 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2017, 19.00 | Gazdoš Ivo | SM 3B 1. Třída
1.0660
30 / 22 | 8
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2018, 17.00 | Szczeponek Pavel | SM 3B 1. Třída
1.3632
30 / 18 | 8
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2018, 18.00 | Vičík Jaroslav | SM 3B 1. Třída
1.6662
30 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2018, 19.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. Třída
1.3632
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2018, 20.30 | Dirn Marcel | 28. MČR TROJBAND MS
1.2002
30 / 19 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2018, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 28. MČR TROJBAND MS
1.5792
21 / 11 | 7
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2018, 14.30 | Galíček Zdeněk | 28. MČR TROJBAND MS
1.9090
30 / 26 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2018, 17.15 | Najzar Petr | MČR TROJBAND D3 MS
1.1532
30 / 14 | 12
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 09.15 | Skalický Jaroslav | MČR TROJBAND D3 MS
2.1422
30 / 14 | 8
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 13.00 | Suchopárek Jan | MČR TROJBAND D3 MS
2.1422
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 15.30 | Kalabis Petr | MČR TROJBAND D3 MS
1.0712
19 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2018, 11.30 | Andrejovský Miroslav | MČR TROJBAND D3 MS
0.6780
15 / 7 | 10
Malý stůl: Trojband
26. 5. 2018, 11.00 | Frieda Jan | 1. MČR TROJBOJ MS
2.1422
15 / 7 | 10
Malý stůl: Trojband
26. 5. 2018, 14.00 | Faus Marek | 1. MČR TROJBOJ MS
2.1422
15 / 8 | 6
Malý stůl: Trojband
26. 5. 2018, 20.00 | Domanský Pavel | 1. MČR TROJBOJ MS
1.8752
6 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 13.05 | Soukup Roman | Došťouch sezóny 2017/2018
0.5002
10 / 7 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 15.35 | Mucha Dalibor | Došťouch sezóny 2017/2018
1.4282
8 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 17.15 | Hok Dalibor | Došťouch sezóny 2017/2018
0.6662
5 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 18.05 | Šnyta Radek | Došťouch sezóny 2017/2018
0.4160
12 / 8 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 20.10 | Křístek Martin | Došťouch sezóny 2017/2018
1.5002
15 / 10 | 7
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 21.50 | Novák Radek | Došťouch sezóny 2017/2018
1.5002
6 / 16 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 23.00 | Gazdoš Ivo | Došťouch sezóny 2017/2018
0.3750
30 / 22 | 11
Malý stůl: Trojband
27. 7. 2018, 18.00 | Pešta Martin | HORNÍ DATYNĚ 3B
1.3632
18 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 7. 2018, 18.00 | Hájek Jiří | HORNÍ DATYNĚ 3B
0.6002
29 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 7. 2018, 18.00 | Najzar Petr | HORNÍ DATYNĚ 3B
0.9662
30 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 7. 2018, 19.00 | Peter Jaroslav | HORNÍ DATYNĚ 3B
1.3042
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 7. 2018, 21.00 | Hok Dalibor | HORNÍ DATYNĚ 3B
1.0342
24 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 7. 2018, 12.15 | Pešta Martin | HD 2
0.8002
30 / 20 | 9
Malý stůl: Trojband
28. 7. 2018, 15.15 | Hok Dalibor | HD 2
1.5002
30 / 20 | 9
Malý stůl: Trojband
28. 7. 2018, 17.30 | Peter Jaroslav | HD 2
1.5002
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 7. 2018, 19.00 | Najzar Petr | HD 2
1.0342
26 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 7. 2018, 20.30 | Šnyta Radek | HD 2
0.8662
26 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
29. 7. 2018, 12.15 | Hájek Jiří | HD 2
0.8662

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111498 / 103 | 6914.54
30.00
85.60000000 %
150 / 8 | 61
Malý stůl: Kádr 52/1
1. 10. 2017, 12.00 | Háva Miloš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
18.752
146 / 15 | 23
Malý stůl: Kádr 52/1
7. 10. 2017, 12.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.732
91 / 7 | 69
Malý stůl: Kádr 52/1
11. 11. 2017, 12.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
13.000
150 / 11 | 58
Malý stůl: Kádr 52/1
25. 11. 2017, 12.00 | Vaněk Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
13.632
46 / 7 | 25
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 11. 2017, 12.00 | Dostál Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.570
150 / 7 | 63
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 2. 2018, 12.00 | Vaněk Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
21.422
150 / 11 | 30
Malý stůl: Kádr 52/1
24. 3. 2018, 12.00 | Galíček Zdeněk | 5. MČR KÁDR 52/1 MS
13.632
150 / 8 | 40
Malý stůl: Kádr 52/1
24. 3. 2018, 14.00 | Kopl Josef | 5. MČR KÁDR 52/1 MS
18.752
150 / 5 | 68
Malý stůl: Kádr 52/1
24. 3. 2018, 20.00 | Ráček Milan | 5. MČR KÁDR 52/1 MS
30.002
200 / 9 | 44
Malý stůl: Kádr 52/1
24. 3. 2018, 22.00 | Galíček Zdeněk | 5. MČR KÁDR 52/1 MS
22.222
115 / 15 | 19
Malý stůl: Kádr 52/1
25. 3. 2018, 12.00 | Ráček Milan | 5. MČR KÁDR 52/1 MS
7.660

2016/2017

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
112120 / 110 | 11019.27
50.00
96.36360000 %
200 / 12 | 63
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 9. 2016, 10.00 | Frieda Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
16.661
200 / 14 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2016, 10.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
14.282
200 / 11 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 2016, 13.00 | Babický Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
18.182
200 / 5 | 104
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 11. 2016, 12.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
40.002
200 / 12 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2016, 13.00 | Hájek Radovan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
16.661
189 / 15 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 2016, 13.00 | Mikolášek Aleš | MS TD EXTRALIGA - ECZ
12.602
200 / 4 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2017, 13.00 | Hejlik Marek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
50.002
131 / 6 | 110
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2017, 12.00 | Bareš Petr | MS TD EXTRALIGA - ECZ
21.830
200 / 5 | 78
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2017, 13.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
40.002
200 / 11 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2017, 10.00 | Bláha Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
18.182
200 / 15 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 4. 2017, 13.00 | Kuchař Karel | MS TD EXTRALIGA - ECZ
13.332

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151315 / 151 | 548.70
16.66
86.51320000 %
78 / 13 | 22
Malý stůl: Jednoband
18. 9. 2016, 14.00 | Řehůřek Luděk | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.000
100 / 11 | 30
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2016, 14.00 | Babický Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.092
100 / 13 | 40
Malý stůl: Jednoband
12. 11. 2016, 19.00 | Babický Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.692
100 / 9 | 32
Malý stůl: Jednoband
13. 11. 2016, 16.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
11.112
18 / 8 | 8
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2016, 19.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
2.250
96 / 15 | 24
Malý stůl: Jednoband
10. 12. 2016, 16.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.402
100 / 8 | 43
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2017, 17.00 | Hejlik Marek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
12.502
100 / 10 | 38
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2017, 12.00 | Gazdoš Ivo | MS MČR JEDNOBAND
10.002
84 / 7 | 32
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2017, 16.00 | Ráček Milan | MS MČR JEDNOBAND
12.000
100 / 10 | 27
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2017, 18.00 | Vrabec Martin | MS MČR JEDNOBAND
10.002
87 / 11 | 43
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2017, 22.00 | Řehůřek Luděk | MS MČR JEDNOBAND
7.900
100 / 10 | 54
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2017, 18.00 | Bareš Petr | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.002
100 / 7 | 40
Malý stůl: Jednoband
26. 2. 2017, 17.00 | Hambálek Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
14.282
52 / 13 | 26
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2017, 14.00 | Dostál Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.000
100 / 6 | 22
Malý stůl: Jednoband
15. 4. 2017, 14.00 | Kuchař Karel | MS TD EXTRALIGA - ECZ
16.662

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
29693 / 548 | 91.264
2.500
2.400
97.88140000 %
30 / 28 | 7
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2016, 17.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. třída
1.0712
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2016, 18.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. třída
1.0342
30 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2016, 19.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. třída
1.5002
30 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2016, 17.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. třída
1.7642
30 / 18 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2016, 18.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. třída
1.6662
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2016, 19.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. třída
1.2502
30 / 14 | 9
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2017, 13.30 | Hajný David | MS MČR TROJBAND
2.1422
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2017, 22.30 | Truhlář Jan | MS MČR TROJBAND
1.2502
25 / 19 | 8
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2017, 14.30 | Váša Marek | MS MČR TROJBAND
1.3150
32 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2017, 16.00 | Aleš Jan | MS MČR TROJBAND
0.8000
30 / 21 | 9
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 11.00 | Stareček Pavel | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
1.4282
21 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 13.00 | Kohout Štěpán | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
1.3120
28 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 17.30 | Hošek Ondřej | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
0.9332
40 / 33 | 7
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2017, 10.00 | Korec Jaroslav | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
1.2122
20 / 17 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 11.20 | Peter Jaroslav | Oblastní přebor v 3B
1.1762
14 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 13.20 | Najzar Petr | Oblastní přebor v 3B
0.7002
20 / 19 | 8
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 14.40 | Andrejovský Robert | Oblastní přebor v 3B
1.0522
20 / 13 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 15.20 | Kováč Aladar | Oblastní přebor v 3B
1.5382
25 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 16.40 | Ostruszka Petr | Oblastní přebor v 3B
1.3152
30 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 18.00 | Bača Miroslav | Oblastní přebor v 3B
1.8752
30 / 19 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 19.20 | Dvořáček Jan | Oblastní přebor v 3B
1.5792
10 / 4 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 6. 2017, 11.00 | Klíma David | Došťouch sezóny 2016/2017
2.5002
7 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 6. 2017, 12.00 | Mondšpígl Tomáš | Došťouch sezóny 2016/2017
0.5832
10 / 6 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 6. 2017, 12.40 | Najzar Petr | Došťouch sezóny 2016/2017
1.6662
15 / 10 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 6. 2017, 16.45 | Bača Libor | Došťouch sezóny 2016/2017
1.5002
25 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 6. 2017, 17.05 | Bača Adam | Došťouch sezóny 2016/2017
1.5622
24 / 14 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 6. 2017, 17.25 | Đuranović Miodrag | Došťouch sezóny 2016/2017
1.7142
27 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 6. 2017, 18.05 | Novák Radek | Došťouch sezóny 2016/2017
0.9000

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91093 / 99 | 7011.04
21.42
80.96300000 %
150 / 7 | 70
Malý stůl: Kádr 52/1
18. 9. 2016, 12.00 | Řehůřek Luděk | MS TD EXTRALIGA - ECZ
21.422
133 / 14 | 29
Malý stůl: Kádr 52/1
9. 10. 2016, 12.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.500
99 / 11 | 30
Malý stůl: Kádr 52/1
12. 11. 2016, 15.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.000
150 / 13 | 34
Malý stůl: Kádr 52/1
13. 11. 2016, 12.00 | Hambálek Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
11.532
103 / 15 | 33
Malý stůl: Kádr 52/1
10. 12. 2016, 13.00 | Mikolášek Aleš | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.860
140 / 10 | 33
Malý stůl: Kádr 52/1
5. 2. 2017, 15.00 | Kozák Adam | MS TD EXTRALIGA - ECZ
14.000
62 / 9 | 19
Malý stůl: Kádr 52/1
19. 2. 2017, 14.00 | Frieda Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.880
106 / 8 | 32
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 2. 2017, 15.00 | Hambálek Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
13.250
150 / 12 | 52
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 4. 2017, 12.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ECZ
12.502

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
169 / 3 | 2723.00
23.00
27.60000000 %
69 / 3 | 27
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2016, 14.00 | Hošek Ondřej | MS TD EXTRALIGA - ECZ
23.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142600 / 112 | 11023.21
50.00
92.85710000 %
200 / 7 | 89
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 9. 2015, 10.00 | Řehůřek Luděk | MS TD EXTRALIGA - ECZ
28.572
200 / 8 | 98
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2015, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
25.002
200 / 7 | 96
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2015, 10.00 | Hambálek Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
28.571
200 / 14 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 2015, 09.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
14.282
200 / 13 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2015, 10.00 | Hambálek Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
15.382
200 / 8 | 76
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2015, 10.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
25.002
0
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 1. 2016, 10.00 | Mikolášek Aleš | MS TD EXTRALIGA - ECZ
2
200 / 10 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2016, 10.00 | Kopečný Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
20.002
200 / 4 | 110
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2016, 10.00 | Hošek Ondřej | MS TD EXTRALIGA - ECZ
50.002
200 / 9 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 3. 2016, 10.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
22.222
200 / 12 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2016, 13.00 | Řehůřek Luděk | MS TD EXTRALIGA - ECZ
16.662
200 / 9 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2016, 13.00 | Hošek Ondřej | MS TD EXTRALIGA - ECZ
22.222
200 / 4 | 92
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 4. 2016, 10.00 | Domanský Pavel | MS TD EXTRALIGA - ECZ
50.002
200 / 7 | 83
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 4. 2016, 10.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ECZ
28.571

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
201673 / 181 | 909.24
14.28
82.00980000 %
100 / 10 | 39
Malý stůl: Jednoband
20. 9. 2015, 14.00 | Řehůřek Luděk | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.002
100 / 13 | 23
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2015, 17.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.692
58 / 8 | 24
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2015, 14.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.250
100 / 9 | 34
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 2015, 13.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
11.112
100 / 9 | 23
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2015, 16.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ECZ
11.112
41 / 8 | 18
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2015, 14.00 | Hájek Radovan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.120
0
Malý stůl: Jednoband
3. 1. 2016, 14.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
2
100 / 7 | 90
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2016, 19.00 | Březina Radek | MS MČR Jednoband
14.282
100 / 9 | 33
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2016, 21.00 | Hejlik Marek | MS MČR Jednoband
11.112
100 / 9 | 47
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2016, 12.00 | Dvořáček Jan | MS MČR Jednoband
11.112
100 / 18 | 19
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2016, 16.00 | Frieda Jan | MS MČR Jednoband
5.552
120 / 11 | 38
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2016, 18.00 | Vedral Martin | MS MČR Jednoband
10.902
41 / 6 | 29
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2016, 20.00 | Truksa Otakar | MS MČR Jednoband
6.830
85 / 10 | 25
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 2016, 14.00 | Domanský Pavel | MS TD EXTRALIGA - ECZ
8.500
67 / 7 | 30
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2016, 16.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.570
100 / 8 | 28
Malý stůl: Jednoband
6. 3. 2016, 14.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
12.502
100 / 15 | 19
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2016, 17.00 | Řehůřek Luděk | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.661
100 / 10 | 23
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2016, 17.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.002
100 / 8 | 31
Malý stůl: Jednoband
3. 4. 2016, 14.00 | Domanský Pavel | MS TD EXTRALIGA - ECZ
12.502
61 / 6 | 39
Malý stůl: Jednoband
16. 4. 2016, 14.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.160

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
481379 / 1149 | 121.200
2.727
91.93330000 %
30 / 15 | 12
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2015, 17.00 | Ručka Damián | SM - 3B 1. třída
2.0002
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2015, 17.00 | Kolder Milan | SM - 3B 1. třída
0.8332
24 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2015, 17.00 | Šimíček Lukáš | SM - 3B 1. třída
0.6660
30 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2015, 17.00 | Žabenský Zbyněk | SM - 3B 1. třída
1.4282
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2015, 18.00 | Koky Dušan | SM - 3B 1. třída
1.0712
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2015, 19.00 | Kováč Aladar | SM - 3B 1. třída
1.1532
30 / 16 | 10
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2015, 17.00 | Hyšperský Jindř. | SM - 3B 1. třída
1.8752
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2015, 17.00 | Majewski Václav | SM - 3B 1. třída
0.8822
30 / 24 | 7
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2015, 17.00 | Rypka Jan | SM - 3B 1. třída
1.2502
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 17.00 | Vintrocha Richard | SM - 3B 1. třída
1.0712
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 18.00 | Merva Petr | SM - 3B 1. třída
1.0712
13 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 19.00 | Bača Miroslav | SM - 3B 1. třída
0.5650
30 / 14 | 12
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 10.00 | Merva Petr | Přebor Severní Morava - MS Trojband
2.1422
17 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 10.00 | Bača Miroslav | Přebor Severní Morava - MS Trojband
0.6800
30 / 16 | 7
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 13.00 | Šnyta Radek | Přebor Severní Morava - MS Trojband
1.8752
30 / 19 | 7
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 15.00 | Andrejovský Robert | Přebor Severní Morava - MS Trojband
1.5792
40 / 24 | 9
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 16.00 | Peter Jaroslav | Přebor Severní Morava - MS Trojband
1.6662
40 / 33 | 11
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 18.00 | Bača Tomáš | Přebor Severní Morava - MS Trojband
1.2122
30 / 33 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2016, 17.00 | Meca Miroslav | SM - 3B 1. třída
0.9092
30 / 22 | 8
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2016, 18.00 | Kocián Jan | SM - 3B 1. třída
1.3632
30 / 15 | 8
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2016, 19.00 | Skořupa Rostislav | SM - 3B 1. třída
2.0002
30 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2016, 17.00 | Šimíček Lukáš | SM - 3B 1. třída
1.3042
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2016, 18.00 | Ručka Damián | SM - 3B 1. třída
1.0712
30 / 14 | 11
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2016, 19.00 | Kolder Milan | SM - 3B 1. třída
2.1422
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2016, 17.00 | Ševeček Milan | SM - 3B 1. třída
1.0002
30 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2016, 18.00 | Koky Dušan | SM - 3B 1. třída
1.6662
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2016, 19.00 | Kováč Aladar | SM - 3B 1. třída
1.0712
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2016, 17.00 | Rypka Jan | SM - 3B 1. třída
1.3632
30 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2016, 18.00 | Andrejovský Robert | SM - 3B 1. třída
0.8102
30 / 11 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2016, 19.00 | Majewski Václav | SM - 3B 1. třída
2.7272
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2016, 10.00 | Švejda Ivan | SM - 3B 1. třída
0.8102
30 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2016, 11.00 | Kováč Juraj | SM - 3B 1. třída
1.1112
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2016, 12.00 | Švejda Branislav | SM - 3B 1. třída
1.2502
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2016, 14.00 | Kováč Juraj | SM - 3B 1. třída
1.2002
30 / 19 | 9
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2016, 15.00 | Švejda Ivan | SM - 3B 1. třída
1.5792
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2016, 16.00 | Švejda Branislav | SM - 3B 1. třída
0.6252
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 3. 2016, 17.00 | Kezsely Radim | SM - 3B 1. třída
1.3632
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 3. 2016, 18.00 | Merva Petr | SM - 3B 1. třída
1.1532
30 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 3. 2016, 19.00 | Bača Miroslav | SM - 3B 1. třída
1.5792
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2016, 20.15 | Koky Dušan | MS MČR Trojband - 3B
1.1112
30 / 14 | 7
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 13.45 | Kováč Aladar | MS MČR Trojband - 3B
2.1422
27 / 17 | 7
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 18.45 | Kohout Štěpán | MS MČR Trojband - 3B
1.5880
19 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 21.15 | Hájek Radovan | MS MČR Trojband - 3B
0.7910
26 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 12.00 | Filip Antonín | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.3000
30 / 29 | 7
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 13.30 | Truhlář Jan | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.0342
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 16.30 | Novák Radek | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.1532
15 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 19.30 | Šimek Stanislav | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.0000
23 / 11 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2016, 12.00 | Novák Radek | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
2.0900

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151806 / 145 | 8812.45
25.00
80.26670000 %
76 / 8 | 29
Malý stůl: Kádr 52/1
20. 9. 2015, 12.00 | Frieda Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.500
110 / 15 | 46
Malý stůl: Kádr 52/1
17. 10. 2015, 11.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.332
0
Malý stůl: Kádr 52/1
3. 1. 2016, 12.00 | Mikolášek Aleš | MS TD EXTRALIGA - ECZ
2
150 / 12 | 38
Malý stůl: Kádr 52/1
7. 2. 2016, 12.00 | Kopečný Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
12.502
150 / 6 | 88
Malý stůl: Kádr 52/1
6. 3. 2016, 12.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
25.002
132 / 15 | 20
Malý stůl: Kádr 52/1
12. 3. 2016, 15.00 | Kočička Petr | MS TD EXTRALIGA - ECZ
8.802
150 / 13 | 82
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 3. 2016, 11.00 | Stareček Pavel | MS MČR Kádr 52/1
11.532
150 / 8 | 46
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 3. 2016, 13.00 | Jaroš Vladimír | MS MČR Kádr 52/1
18.752
81 / 7 | 40
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 3. 2016, 15.00 | Domanský Pavel | MS MČR Kádr 52/1
11.570
150 / 8 | 26
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 3. 2016, 19.00 | Nenál Jiří | MS MČR Kádr 52/1
18.752
79 / 6 | 47
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 3. 2016, 21.00 | Ráček Milan | MS MČR Kádr 52/1
13.160
150 / 8 | 51
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 3. 2016, 23.00 | Frieda Jan | MS MČR Kádr 52/1
18.752
145 / 15 | 38
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 4. 2016, 15.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.660
133 / 15 | 51
Malý stůl: Kádr 52/1
3. 4. 2016, 12.00 | Kopečný Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
8.862
150 / 9 | 52
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 4. 2016, 12.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
16.662

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10 /  | 

0
0
Malý stůl: Volná hra
19. 4. 2015, 10.00 | Hurdálek Pavel | MS EXTRALIGA - ECZ
0

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111152 / 50 | 17023.04
100.00
52.36360000 %
6 / 5 | 3
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 9. 2014, 10.00 | Dvořáček Jan | MS EXTRALIGA - ECZ
1.200
200 / 2 | 170
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2014, 13.00 | Klesa Václav | MS EXTRALIGA - ECZ
100.002
75 / 4 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2014, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS EXTRALIGA - ECZ
18.750
200 / 3 | 163
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2014, 13.00 | Březina Radek | MS EXTRALIGA - ECZ
66.662
144 / 5 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2015, 10.00 | Onderka Heřman | MS EXTRALIGA - ECZ
28.800
147 / 15 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2015, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS EXTRALIGA - ECZ
9.800
200 / 8 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2015, 13.00 | Bača Adam | MS EXTRALIGA - ECZ
25.002
148 / 5 | 106
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2015, 13.00 | Boček Milan | MS EXTRALIGA - ECZ
29.600
32 / 3 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2015, 10.00 | Bača Adam | MS EXTRALIGA - ECZ
10.660
0
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 4. 2015, 13.00 | Mikolášek Aleš | MS EXTRALIGA - ECZ
0
0
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 4. 2015, 10.00 | Červenka Michal | MS EXTRALIGA - ECZ
0

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
181589 / 155 | 6710.25
20.00
82.76040000 %
100 / 7 | 39
Malý stůl: Jednoband
20. 9. 2014, 10.00 | Onderka Heřman | MS EXTRALIGA - ECZ
14.282
100 / 8 | 28
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2014, 13.00 | Boček Milan | MS EXTRALIGA - ECZ
12.502
100 / 11 | 24
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2014, 10.00 | Gazdoš Ivo | MS EXTRALIGA - ECZ
9.092
100 / 7 | 44
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2014, 13.00 | Březina Radek | MS EXTRALIGA - ECZ
14.282
100 / 11 | 26
Malý stůl: Jednoband
13. 12. 2014, 12.00 | Červenka Michal | MS EXTRALIGA - ECZ
9.092
93 / 11 | 36
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2015, 10.00 | Hájek Radovan | MS EXTRALIGA - ECZ
8.450
120 / 7 | 45
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2015, 12.00 | Řehůřek Luděk | MS MČR Jednoband
17.142
109 / 14 | 30
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2015, 16.00 | Andrejovský Miroslav | MS MČR Jednoband
7.780
53 / 6 | 29
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2015, 18.00 | Bača Miroslav | MS MČR Jednoband
8.830
120 / 17 | 42
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2015, 20.00 | Frieda Jan | MS MČR Jednoband
7.052
114 / 17 | 35
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2015, 10.00 | Dvořáček Jan | MS MČR Jednoband
6.700
80 / 11 | 28
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2015, 12.00 | Ráček Milan | MS MČR Jednoband
7.270
100 / 7 | 46
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2015, 13.30 | Peštál Petr | MS EXTRALIGA - ECZ
14.282
100 / 5 | 67
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2015, 13.00 | Hambálek Vladimír | MS EXTRALIGA - ECZ
20.002
100 / 8 | 31
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2015, 13.00 | Klesa Václav | MS EXTRALIGA - ECZ
12.502
100 / 8 | 21
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2015, 10.00 | Bača Adam | MS EXTRALIGA - ECZ
12.501
0
Malý stůl: Jednoband
18. 4. 2015, 13.00 | Mikolášek Aleš | MS EXTRALIGA - ECZ
0
0
Malý stůl: Jednoband
19. 4. 2015, 10.00 | Červenka Michal | MS EXTRALIGA - ECZ
0

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
381112 / 992 | 101.121
2.230
92.66670000 %
30 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2014, 17.00 | Hajný Radim | 3B Severní Morava
1.5002
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2014, 17.00 | Kováč Aladar | 3B Severní Morava
1.0712
30 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2014, 17.00 | Ručka Damián | 3B Severní Morava
1.5792
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 10.00 | Švejda Branislav | 3B Severní Morava
1.0342
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 10.00 | Švejda Ivan | 3B Severní Morava
0.8572
30 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 10.00 | Kováč Juraj | 3B Severní Morava
0.9372
30 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 14.00 | Kováč Juraj | 3B Severní Morava
0.9372
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 14.00 | Švejda Ivan | 3B Severní Morava
1.0342
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 14.00 | Švejda Branislav | 3B Severní Morava
1.0711
30 / 19 | 10
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2015, 00.00 | Hyšperský Jindř. | 3B Severní Morava
1.5792
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2015, 00.00 | Rypka Jan | 3B Severní Morava
1.1112
29 / 13 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2015, 00.00 | Gazdoš Ivo | 3B Severní Morava
2.2300
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2015, 17.00 | Hajný Radim | 3B Severní Morava
1.0002
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2015, 17.00 | Šimíček Lukáš | 3B Severní Morava
0.7892
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2015, 17.00 | Ručka Damián | 3B Severní Morava
0.5502
30 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 10.00 | Šlechta Jan | SM - Přebor jednotlivců 3B
1.7642
33 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 10.00 | Gazdoš Ivo | SM - Přebor jednotlivců 3B
1.5710
18 / 18 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 10.00 | Gazdoš Ivo | SM - Přebor jednotlivců 3B
1.0000
30 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 10.00 | Cibulka Jan | SM - Přebor jednotlivců 3B
1.5002
30 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 10.00 | Šnyta Radek | SM - Přebor jednotlivců 3B
1.5792
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2015, 17.00 | Hok Dalibor | 3B Severní Morava
0.9672
30 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2015, 17.00 | Habr Jiří | 3B Severní Morava
1.5002
22 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2015, 17.00 | Bača Miroslav | 3B Severní Morava
1.1000
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2015, 17.00 | Rypka Jan | 3B Severní Morava
1.0002
30 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2015, 17.00 | Cibulka Jan | 3B Severní Morava
1.1112
25 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2015, 17.00 | Majewski Václav | 3B Severní Morava
0.9250
26 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 11.00 | Fibinger Jan | Finále MČR 3B MS Družstva
0.8380
30 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 14.00 | Peštál Petr | Finále MČR 3B MS Družstva
1.2002
23 / 19 | 8
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 16.00 | Kohout Štěpán | Finále MČR 3B MS Družstva
1.2100
12 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 18.00 | Andrejovský Miroslav | Finále MČR 3B MS Družstva
0.4800
40 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2015, 10.00 | Dostál Martin | Finále MČR 3B MS Družstva
1.4282
40 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2015, 13.00 | Filip Antonín | Finále MČR 3B MS Družstva
1.1762
26 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Bača Tomáš | MS MČR Trojband
1.0400
30 / 18 | 8
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Mondšpígl Tomáš | MS MČR Trojband
1.6662
30 / 25 | 7
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Soukup Roman | MS MČR Trojband
1.2002
40 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 5. 2015, 09.30 | Coufalík Ivo | MS MČR Trojband
1.4812
40 / 39 | 6
Malý stůl: Trojband
31. 5. 2015, 12.00 | Bača Tomáš | MS MČR Trojband
1.0252
26 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 5. 2015, 14.45 | Gazdoš Ivo | MS MČR Trojband
0.9630

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111189 / 106 | 8211.21
18.75
72.06060000 %
36 / 4 | 19
Malý stůl: Kádr 52/1
20. 9. 2014, 10.00 | Onderka Heřman | MS EXTRALIGA - ECZ
9.000
65 / 7 | 26
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 10. 2014, 13.00 | Boček Milan | MS EXTRALIGA - ECZ
9.280
106 / 12 | 19
Malý stůl: Kádr 52/1
18. 10. 2014, 10.00 | Gazdoš Ivo | MS EXTRALIGA - ECZ
8.830
115 / 14 | 51
Malý stůl: Kádr 52/1
1. 11. 2014, 13.00 | Březina Radek | MS EXTRALIGA - ECZ
8.210
150 / 8 | 69
Malý stůl: Kádr 52/1
13. 12. 2014, 12.00 | Florek Josef | MS EXTRALIGA - ECZ
18.752
150 / 13 | 45
Malý stůl: Kádr 52/1
24. 1. 2015, 10.00 | Hájek Radovan | MS EXTRALIGA - ECZ
11.532
150 / 15 | 32
Malý stůl: Kádr 52/1
14. 2. 2015, 12.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS EXTRALIGA - ECZ
10.002
150 / 10 | 34
Malý stůl: Kádr 52/1
21. 2. 2015, 13.00 | Hambálek Vladimír | MS EXTRALIGA - ECZ
15.002
117 / 15 | 25
Malý stůl: Kádr 52/1
7. 3. 2015, 13.00 | Klesa Václav | MS EXTRALIGA - ECZ
7.800
150 / 8 | 82
Malý stůl: Kádr 52/1
8. 3. 2015, 10.00 | Hambálek Vladimír | MS EXTRALIGA - ECZ
18.752
0
Malý stůl: Kádr 52/1
18. 4. 2015, 13.00 | Mikolášek Aleš | MS EXTRALIGA - ECZ
0

2013/2014

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3283 / 27 | 6710.48
18.80
37.73330000 %
94 / 5 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2014, 13.00 | Andrejovský Miroslav | MS MČR Kádr 52/2
18.800
178 / 11 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2014, 15.30 | Ráček Milan | MS MČR Kádr 52/2
16.180
11 / 11 | 3
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2014, 18.00 | Musil Jan | MS MČR Kádr 52/2
1.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6650 / 80 | 448.12
11.11
98.48480000 %
100 / 9 | 42
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2014, 11.30 | Řehůřek Luděk | MS MČR 1B
11.112
100 / 14 | 38
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2014, 14.30 | Kočička Petr | MS MČR 1B
7.142
90 / 15 | 16
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2014, 19.00 | Truksa Otakar | MS MČR 1B
6.000
120 / 11 | 32
Malý stůl: Jednoband
23. 3. 2014, 10.00 | Truksa Otakar | MS MČR 1B
10.902
120 / 17 | 44
Malý stůl: Jednoband
23. 3. 2014, 10.00 | Frieda Jan | MS MČR 1B
7.052
120 / 14 | 25
Malý stůl: Jednoband
23. 3. 2014, 14.00 | Ráček Milan | MS MČR 1B
8.570

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10303 / 243 | 101.246
2.105
91.81820000 %
30 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 10.00 | Rypka Jan | Přebor SM v trojbandu
1.4282
24 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 10.00 | Bača Miroslav | Přebor SM v trojbandu
1.0430
29 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 10.00 | Bača Tomáš | Přebor SM v trojbandu
1.1150
30 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 10.00 | Hyšperský Jindř. | Přebor SM v trojbandu
1.3042
40 / 27 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 11.00 | Stareček Pavel | MS MČR 3B
1.4812
40 / 19 | 10
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 11.00 | Bača Miroslav | MS MČR 3B
2.1052
29 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 11.00 | Gazdoš Ivo | MS MČR 3B
1.2600
21 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 12.30 | Filip Antonín | MS MČR 3B
0.6170
30 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 15.30 | Mondšpígl Tomáš | MS MČR 3B
1.5002
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 18.30 | Stareček Pavel | MS MČR 3B
1.1112

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4662 / 50 | 11513.24
26.85
82.75000000 %
74 / 12 | 15
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 1. 2014, 10.00 | Ráček Milan | MS MČR Kádr 52/1
6.160
200 / 13 | 58
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 1. 2014, 15.00 | Bača Miroslav | MS MČR Kádr 52/1
15.382
200 / 18 | 58
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 1. 2014, 17.30 | Nenál Jiří | MS MČR Kádr 52/1
11.112
188 / 7 | 115
Malý stůl: Kádr 52/1
5. 1. 2014, 10.00 | Dvořáček Jan | MS MČR Kádr 52/1
26.850

2012/2013

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7721 / 79 | 509.12
13.33
85.83330000 %
120 / 14 | 28
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2013, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS Mistrovství ČR - jednoband
8.571
120 / 15 | 30
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2013, 11.30 | Bača Tomáš | MS Mistrovství ČR - jednoband
8.002
96 / 10 | 40
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2013, 13.00 | Gazdoš Ivo | MS Mistrovství ČR - jednoband
9.600
120 / 9 | 28
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2013, 14.30 | Musil Jan | MS Mistrovství ČR - jednoband
13.332
120 / 14 | 48
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2013, 17.30 | Hambálek Vladimír | MS Mistrovství ČR - jednoband
8.572
120 / 13 | 50
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2013, 10.00 | Ráček Milan | MS Mistrovství ČR - jednoband
9.232
25 / 4 | 17
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2013, 14.30 | Bača Miroslav | MS Mistrovství ČR - jednoband
6.250

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9308 / 247 | 101.247
2.000
93.33330000 %
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Pohůtka Ladislav | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
1.0002
18 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Aleš Jan | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
1.1250
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Korec Jaroslav | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
1.2002
35 / 22 | 10
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Gazdoš Ivo | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
1.5900
40 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2013, 12.30 | Čaněcký Patrik | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
1.1422
35 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2013, 15.30 | Ráček Milan | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
1.0600
40 / 20 | 10
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2013, 17.00 | Coufalík Ivo | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
2.0002
40 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2013, 12.30 | Aleš Jan | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
1.2501
40 / 34 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2013, 13.00 | Vala Miroslav | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
1.1762

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1300 / 7 | 12442.85
42.85
100.00000000 %
300 / 7 | 124
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2012, 10.00 | Skořupa Rostislav | 2. liga - Morava
42.852

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1120 / 9 | 5913.33
13.33
60.00000000 %
120 / 9 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2012, 10.00 | Skořupa Rostislav | 2. liga - Morava
13.330

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6786 / 89 | 578.83
12.50
94.69880000 %
80 / 7 | 23
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2012, 10.00 | Skořupa Rostislav | 2. liga - Morava
11.422
150 / 13 | 23
Malý stůl: Jednoband
28. 4. 2012, 10.00 | Červenka Michal | Mistrovství České republiky seniorů v jednobandu
11.532
106 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
28. 4. 2012, 10.00 | Coufalík Ivo | Mistrovství České republiky seniorů v jednobandu
5.302
150 / 18 | 57
Malý stůl: Jednoband
28. 4. 2012, 10.00 | Řehůřek Luděk | Mistrovství České republiky seniorů v jednobandu
8.331
150 / 19 | 26
Malý stůl: Jednoband
28. 4. 2012, 10.00 | Boček Milan | Mistrovství České republiky seniorů v jednobandu
7.892
150 / 12 | 26
Malý stůl: Jednoband
28. 4. 2012, 10.00 | Řehůřek Luděk | Mistrovství České republiky seniorů v jednobandu
12.502

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16487 / 401 | 91.214
2.727
86.96430000 %
40 / 19 | 7
Malý stůl: Trojband
31. 8. 2011, 13.30 | Ráček Milan | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
2.1052
41 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Galíček Zdeněk | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
1.0252
25 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Paprskář Milan | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
0.8332
31 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Dostál Martin | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
1.4090
25 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Korec Jaroslav | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
0.8332
36 / 33 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
1.0900
23 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Hudák Jan | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
0.9580
40 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 18.00 | Tunkr Martin | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
1.1422
30 / 17 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2012, 17.00 | Majewski Václav | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.7642
30 / 13 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2012, 20.00 | Coufalík Ivo | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
2.3072
28 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 12.00 | Kezsely Radim | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.9332
30 / 11 | 9
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 14.00 | Popeňažník Lukáš | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
2.7272
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 15.00 | Šimek Stanislav | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.2002
30 / 24 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 18.00 | Domanský Pavel | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.2502
25 / 21 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 19.00 | Popeňažník Lukáš | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.1900
23 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2012, 11.00 | Kohout Štěpán | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.8510

2010/2011

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5734 / 70 | 5110.48
15.00
97.86670000 %
150 / 14 | 45
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2011, 10.00 | Andrejovský Miroslav | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
10.712
150 / 10 | 39
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2011, 12.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
15.001
134 / 20 | 28
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2011, 14.00 | Stareček Pavel | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
6.700
150 / 13 | 40
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2011, 16.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
11.532
150 / 13 | 51
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2011, 18.00 | Ráček Milan | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
11.532

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
351064 / 927 | 121.147
2.000
97.61470000 %
30 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2010, 17.00 | Šlechta Jan | SM-3B
1.1112
28 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2010, 17.00 | Masár Stanislav | SM-3B
1.0000
30 / 18 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2010, 17.00 | Hájek Radovan | SM-3B
1.6662
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2010, 17.00 | Rypka Jan | SM-3B
1.1112
30 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2010, 17.00 | Kolder Milan | SM-3B
1.3042
30 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2010, 17.00 | Kováč Aladar | SM-3B
1.0002
30 / 18 | 12
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2010, 17.00 | Andrejovský Robert | SM-3B
1.6662
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2010, 17.00 | Molinek Tomáš | SM-3B
1.0712
30 / 26 | 7
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2010, 17.00 | Duda Petr | SM-3B
1.1532
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2010, 17.00 | Suran Vladimír | SM-3B
1.1112
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2010, 17.00 | Krulikovský Luděk | SM-3B
0.8822
30 / 21 | 7
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2010, 17.00 | Kajzar Jan | SM-3B
1.4282
24 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 1. 2011, 17.00 | Hájek Radovan | SM-3B
1.3330
30 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 1. 2011, 17.00 | Masár Stanislav | SM-3B
1.3042
30 / 18 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 1. 2011, 17.00 | Šlechta Jan | SM-3B
1.6662
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2011, 17.00 | Kuchař Karel | SM-3B
0.9092
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2011, 17.00 | Závodný Jiří | SM-3B
0.9372
30 / 15 | 9
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2011, 17.00 | Gavel Martin | SM-3B
2.0002
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2011, 10.00 | Kajzar Michal | SM-3B
1.1112
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2011, 10.00 | Majer Jiří | SM-3B
1.0342
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2011, 10.00 | Žabenský Zbyněk | SM-3B
1.2502
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2011, 17.00 | Majewski Václav | SM-3B
0.9672
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2011, 17.00 | Kováč Aladar | SM-3B
0.7692
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2011, 17.00 | Rypka Jan | SM-3B
1.3042
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 3. 2011, 17.00 | Andrejovský Miroslav | SM-3B
1.0002
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 3. 2011, 17.00 | Andrejovský Robert | SM-3B
1.3632
30 / 21 | 7
Malý stůl: Trojband
30. 3. 2011, 17.00 | Molinek Tomáš | SM-3B
1.4282
29 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2011, 16.00 | Fibinger Jan | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
0.9662
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2011, 18.00 | Masár Stanislav | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
1.2502
23 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 6. 2011, 10.00 | Aleš Jan | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
0.9200
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 6. 2011, 12.00 | Masár Stanislav | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
1.0001
50 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2011, 10.00 | Váša Marek | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
1.2502
40 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2011, 10.00 | Stareček Pavel | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
1.0000
30 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2011, 10.00 | Andrejovský Robert | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
1.4282
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2011, 14.00 | Kappel Daniel | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
1.2002

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122337 / 44 | 26953.11
150.00
64.91670000 %
198 / 5 | 96
Malý stůl: Volná hra
26. 9. 2009, 13.00 | Pejcha Ota | 1.liga B
39.600
126 / 5 | 51
Malý stůl: Volná hra
27. 9. 2009, 10.00 | Dostál Martin | 1.liga B
25.200
300 / 3 | 208
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2009, 10.00 | Fellner Jan | 1.liga B
100.002
300 / 2 | 269
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2009, 10.00 | Ziogas Janis | 1.liga B
150.002
300 / 3 | 217
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2009, 10.00 | Musil Jan | 1.liga B
100.002
300 / 6 | 164
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2009, 10.00 | Bláha Milan | 1.liga B
50.002
15 / 1 | 15
Malý stůl: Volná hra
20. 12. 2009, 12.00 | Onderka Heřman | 1.liga B
15.000
293 / 6 | 209
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2010, 10.00 | Mirga Martin | 1.liga B
48.830
49 / 2 | 26
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2010, 10.00 | Ráček Milan | 1.liga B
24.500
191 / 3 | 154
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2010, 10.00 | Pejcha Ota | 1.liga B
63.660
133 / 4 | 73
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 2010, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.liga B
33.250
132 / 4 | 84
Malý stůl: Volná hra
11. 4. 2010, 10.00 | Onderka Heřman | 1.liga B
33.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142942 / 110 | 17026.74
83.33
80.60270000 %
241 / 15 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 9. 2009, 13.00 | Pejcha Ota | 1.liga B
16.060
250 / 7 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 9. 2009, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.liga B
35.712
250 / 3 | 170
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2009, 10.00 | Litterbach David | 1.liga B
83.332
250 / 10 | 109
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2009, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.liga B
25.001
250 / 9 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2009, 10.00 | Strejček Radomír | 1.liga B
27.771
92 / 3 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2009, 10.00 | Mrkvička Martin | Mistrovství ČR v kádru 52/2
30.660
270 / 10 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2009, 10.00 | Pejcha Ota | Mistrovství ČR v kádru 52/2
27.000
300 / 9 | 93
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2009, 10.00 | Nenál Jiří | Mistrovství ČR v kádru 52/2
33.332
59 / 2 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 12. 2009, 12.00 | Onderka Heřman | 1.liga B
29.500
250 / 9 | 82
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2010, 10.00 | Fellner Jan | 1.liga B
27.772
175 / 6 | 90
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2010, 10.00 | Ráček Milan | 1.liga B
29.160
250 / 12 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2010, 10.00 | Pejcha Ota | 1.liga B
20.832
98 / 7 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2010, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.liga B
14.000
207 / 8 | 135
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 4. 2010, 10.00 | Onderka Heřman | 1.liga B
25.870

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141674 / 155 | 5910.80
20.00
99.64290000 %
120 / 8 | 46
Malý stůl: Jednoband
26. 9. 2009, 13.00 | Pejcha Ota | 1.liga B
15.002
120 / 15 | 27
Malý stůl: Jednoband
27. 9. 2009, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.liga B
8.002
120 / 9 | 39
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2009, 10.00 | Fellner Jan | 1.liga B
13.332
120 / 12 | 31
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2009, 10.00 | Ziogas Janis | 1.liga B
10.002
120 / 14 | 40
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2009, 10.00 | Majewski Václav | 1.liga B
8.572
120 / 6 | 59
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2009, 10.00 | Bláha Milan | 1.liga B
20.002
120 / 12 | 24
Malý stůl: Jednoband
20. 12. 2009, 12.00 | Popeňažník Lukáš | 1.liga B
10.002
120 / 13 | 34
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2010, 10.00 | Fellner Jan | 1.liga B
9.232
120 / 12 | 28
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2010, 10.00 | Ráček Milan | 1.liga B
10.002
120 / 7 | 48
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2010, 10.00 | Kopečný Radek | 1.liga B
17.142
120 / 7 | 50
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2010, 10.00 | Musil Jan | 1.liga B
17.142
120 / 15 | 34
Malý stůl: Jednoband
11. 4. 2010, 10.00 | Onderka Heřman | 1.liga B
8.002
114 / 18 | 20
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2010, 10.00 | Andrejovský Miroslav | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
6.330
120 / 7 | 45
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2010, 10.00 | Ferák Karel | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
17.142

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
33897 / 739 | 151.213
2.727
85.02370000 %
30 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2009, 10.00 | Švejda Branislav | 1.třída 3B SM
1.8752
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2009, 10.00 | Kováč Juraj | 1.třída 3B SM
1.3042
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2009, 10.00 | Ďuriš Karol | 1.třída 3B SM
1.2502
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2009, 14.00 | Kubiš Peter | 1.třída 3B SM
0.9092
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2009, 14.00 | Švejda Branislav | 1.třída 3B SM
1.2002
30 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2009, 14.00 | Kováč Juraj | 1.třída 3B SM
1.2002
30 / 15 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2009, 17.00 | Suran Vladimír | 1.třída 3B SM
2.0002
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2009, 17.00 | Kováč Aladar | 1.třída 3B SM
1.1532
30 / 16 | 9
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2009, 17.00 | Rypka Jan | 1.třída 3B SM
1.8752
30 / 25 | 7
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2009, 17.00 | Ležák Václav | 1.třída 3B SM
1.2002
0
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2009, 17.00 | Pika Jan | 1.třída 3B SM
2
30 / 11 | 15
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2009, 17.00 | Svozil Radek | 1.třída 3B SM
2.7272
30 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2010, 17.00 | Masár Stanislav | 1.třída 3B SM
1.0712
26 / 21 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2010, 17.00 | Hájek Radovan | 1.třída 3B SM
1.2380
30 / 25 | 9
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2010, 17.00 | Šlechta Jan | 1.třída 3B SM
1.2002
35 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Litterbach David | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
0.8752
42 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Šotola Marek ml. | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
1.0502
44 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Aleš Jan | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
1.1000
49 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Dostál Martin | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
1.3240
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2010, 17.00 | Kuchař Karel | 1.třída 3B SM
0.8332
30 / 22 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2010, 17.00 | Gavel Martin | 1.třída 3B SM
1.3632
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2010, 17.00 | Závodný Jiří | 1.třída 3B SM
1.0342
30 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2010, 17.00 | Kolder Milan | 1.třída 3B SM
1.5002
30 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2010, 17.00 | Rypka Jan | 1.třída 3B SM
1.8752
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2010, 17.00 | Kováč Aladar | 1.třída 3B SM
1.1112
0
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2010, 17.00 | Držík Jan | 1.třída 3B SM
2
0
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2010, 17.00 | Ležák Václav | 1.třída 3B SM
2
0
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2010, 17.00 | Svozil Radek | 1.třída 3B SM
2
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2010, 08.00 | Pejcha Ota | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
1.0002
30 / 17 | 8
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2010, 08.00 | Hejlik Pavel ml. | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
1.7642
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2010, 08.00 | Hrdlička Lubomír | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
1.2002
11 / 17 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 6. 2010, 08.00 | Galíček Zdeněk | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
0.6470
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 6. 2010, 10.00 | Vala Miroslav | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
1.0002

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
112492 / 37 | 30067.35
150.00
75.51520000 %
254 / 3 | 190
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2008, 10.00 | Bláha Milan | 1. liga B
84.660
300 / 3 | 298
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 2008, 10.00 | Domanský Pavel | 1. liga B
100.002
192 / 2 | 120
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2008, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
96.000
300 / 3 | 208
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2008, 10.00 | Mirga Martin | 1. liga B
100.001
300 / 3 | 174
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2008, 10.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
100.002
130 / 2 | 130
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2009, 10.00 | Bláha Milan | 1. liga B
65.000
300 / 10 | 112
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2009, 10.00 | Pejcha Ota | 1. liga B
30.002
300 / 5 | 192
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 2009, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
60.002
300 / 2 | 300
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2009, 10.00 | Fellner Jan | 1. liga B
150.002
116 / 4 | 72
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2009, 10.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
29.000
0
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2009, 10.00 | Nenál Jiří | 1. liga B
0

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101826 / 58 | 22431.48
125.00
73.04000000 %
250 / 9 | 111
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2008, 10.00 | Bláha Milan | 1. liga B
27.772
129 / 7 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2008, 10.00 | Domanský Pavel | 1. liga B
18.420
250 / 11 | 78
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2008, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
22.722
250 / 8 | 94
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2008, 10.00 | Mirga Martin | 1. liga B
31.252
25 / 1 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2008, 10.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
25.000
212 / 5 | 92
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2009, 10.00 | Ráček Milan | 1. liga B
42.400
250 / 2 | 224
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2009, 10.00 | Domanský Pavel | 1. liga B
125.002
216 / 8 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 2009, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
27.000
244 / 7 | 101
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2009, 10.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
34.850
0
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2009, 10.00 | Nenál Jiří | 1. liga B
0

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111176 / 123 | 569.56
17.14
89.09090000 %
120 / 17 | 35
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2008, 10.00 | Bláha Milan | 1. liga B
7.052
120 / 18 | 33
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 2008, 10.00 | Domanský Pavel | 1. liga B
6.661
120 / 11 | 32
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2008, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
10.902
120 / 16 | 35
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2008, 10.00 | Fellner Jan | 1. liga B
7.502
96 / 12 | 32
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2008, 10.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
8.000
120 / 8 | 30
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2009, 10.00 | Ráček Milan | 1. liga B
15.002
120 / 14 | 30
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2009, 10.00 | Pejcha Ota | 1. liga B
8.572
120 / 9 | 22
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2009, 10.00 | Musil Jan | 1. liga B
13.332
120 / 11 | 45
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2009, 10.00 | Slaměník Radek | 1. liga B
10.902
120 / 7 | 56
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2009, 10.00 | Popeňažník Lukáš | 1. liga B
17.142
0
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2009, 10.00 | Nenál Jiří | 1. liga B
0

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
27760 / 699 | 101.087
2.000
85.39330000 %
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Koky Dušan | Open turnaj oblasti 3B MS
0.7892
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Masár Stanislav | Open turnaj oblasti 3B MS
1.2002
20 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Šlechta Jan | Open turnaj oblasti 3B MS
0.9090
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Kappel Daniel | Open turnaj oblasti 3B MS
1.2002
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Kappel Daniel | Open turnaj oblasti 3B MS
0.8102
8 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 10. 2008, 17.00 | Masár Stanislav | 3B-SM 1.třída
0.4000
20 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 10. 2008, 17.00 | Šlechta Jan | 3B-SM 1.třída
0.8000
25 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 10. 2008, 17.00 | Dvořáček Jan | 3B-SM 1.třída
0.7810
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2008, 17.00 | Ševeček Milan | 3B-SM 1.třída
1.0712
28 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2008, 17.00 | Procházka Zdeněk | 3B-SM 1.třída
0.9330
0
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2008, 17.00 | Kováč Aladar | 3B-SM 1.třída
2
30 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2008, 17.00 | Konvička Dušan | 3B-SM 1.třída
1.5002
30 / 21 | 7
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2008, 17.00 | Hikeš Jiří | 3B-SM 1.třída
1.4282
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2008, 17.00 | Šišák Martin | 3B-SM 1.třída
1.0002
30 / 25 | 7
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2009, 17.00 | Šlechta Jan | 3B-SM 1.třída
1.2002
30 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2009, 17.00 | Masár Stanislav | 3B-SM 1.třída
1.3042
30 / 21 | 10
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2009, 17.00 | Dvořáček Jan | 3B-SM 1.třída
1.4282
30 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2009, 17.00 | Mrštík Jan | 3B-SM 1.třída
1.6662
30 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2009, 17.00 | Ševeček Milan | 3B-SM 1.třída
1.0342
30 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2009, 17.00 | Kolder Milan | 3B-SM 1.třída
1.0342
30 / 15 | 9
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2009, 17.00 | Konvička Dušan | 3B-SM 1.třída
2.0002
0
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2009, 17.00 | Šišák Martin | 3B-SM 1.třída
2
30 / 15 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2009, 17.00 | Koky Dušan | 3B-SM 1.třída
2.0002
50 / 39 | 8
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Kratochvíl Dušan | MČR senioři - trojband
1.2822
46 / 50 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MČR senioři - trojband
0.9202
33 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Dostál Martin | MČR senioři - trojband
0.9700
50 / 48 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Bílek Rudolf | MČR senioři - trojband
1.0412

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4946 / 26 | 22936.38
60.00
78.83330000 %
300 / 7 | 200
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2007, 13.00 | Bláha Milan | 2. liga B
42.852
300 / 5 | 229
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2007, 10.00 | Strejček Radomír | 2. liga B
60.002
300 / 12 | 73
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2008, 13.00 | Soušek Michal | 2. liga B
25.002
46 / 2 | 46
Malý stůl: Volná hra
9. 3. 2008, 10.00 | Bláha Milan | 2. liga B
23.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4800 / 30 | 12526.66
40.00
100.00000000 %
200 / 8 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2007, 13.00 | Bláha Milan | 2. liga B
25.002
200 / 5 | 104
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2007, 10.00 | Strejček Radomír | 2. liga B
40.002
200 / 10 | 78
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2008, 13.00 | Uher Miroslav ml. | 2. liga B
20.002
200 / 7 | 125
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2008, 10.00 | Bláha Milan | 2. liga B
28.572

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6554 / 65 | 348.52
11.42
89.35480000 %
80 / 12 | 23
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2007, 13.00 | Knap Josef | 2. liga B
6.662
80 / 9 | 21
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2007, 10.00 | Strejček Radomír | 2. liga B
8.882
80 / 7 | 27
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2008, 13.00 | Soušek Michal | 2. liga B
11.422
80 / 8 | 34
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2008, 10.00 | Bláha Milan | 2. liga B
10.002
150 / 18 | 31
Malý stůl: Jednoband
3. 5. 2008, 00.00 | Tvrdoň Rudolf | MČR Jednoband
8.332
84 / 11 | 23
Malý stůl: Jednoband
3. 5. 2008, 00.00 | Ziogas Janis | MČR Jednoband
7.630

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20588 / 627 | 80.937
1.578
94.83870000 %
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2007, 17.00 | Dvořáček Jan | 3B/SM
0.7502
29 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2007, 17.00 | Držík Jan | 3B/SM
0.8780
23 / 32 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2007, 17.00 | Šlechta Jan | 3B/SM
0.7180
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2007, 17.00 | Šišák Martin | 3B/SM
1.2002
30 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2007, 17.00 | Ležák Václav | 3B/SM
1.0712
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2007, 17.00 | Koky Dušan | 3B/SM
1.0342
30 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2008, 17.00 | Hikeš Jiří | 3B/SM
1.5002
30 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2008, 17.00 | Držík Jan | 3B/SM
1.3632
30 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2008, 17.00 | Šlechta Jan | 3B/SM
1.5792
30 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2008, 17.00 | Slezák Jan | 3B/SM
0.8332
20 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2008, 17.00 | Popeňažník Lukáš | 3B/SM
0.8690
29 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2008, 17.00 | Kuchař Karel | 3B/SM
0.7252
29 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2008, 17.00 | Ostruszka Petr | 3B/SM
0.7252
30 / 21 | 8
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2008, 17.00 | Křístek Ladislav | 3B/SM
1.4282
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2008, 17.00 | Ponížil Bohuslav | 3B/SM
0.9372
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2008, 17.00 | Závodný Jiří | 3B/SM
0.7252
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2008, 17.00 | Bielko Jan | 3B/SM
0.8572
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2008, 17.00 | Gavel Martin | 3B/SM
0.6500
36 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Vágner Jiří | MČR Trojband
1.0900
37 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Čermák Jan | MČR Trojband
0.9480

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
112530 / 47 | 35253.82
133.33
57.50000000 %
3 / 1 | 3
Malý stůl: Volná hra
26. 9. 2006, 16.20 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
3.000
49 / 2 | 47
Malý stůl: Volná hra
21. 10. 2006, 13.00 | Cebula Tomáš | 1. liga B
24.500
400 / 3 | 208
Malý stůl: Volná hra
29. 10. 2006, 10.00 | Führlinger Patrik | 1. liga B
133.332
0
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2006, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga B
0
400 / 5 | 254
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2006, 13.00 | Dostál Martin | 1. liga B
80.002
400 / 5 | 148
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2007, 13.00 | Dvořáček Jan | 1. liga B
80.002
400 / 7 | 198
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2007, 13.00 | Slaměník Radek | 1. liga B
57.142
400 / 4 | 352
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 2007, 16.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
100.002
394 / 17 | 85
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2007, 13.00 | Bláha Milan | 1. liga B
23.170
23 / 2 | 22
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2007, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga B
11.500
61 / 1 | 61
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2007, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
61.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
112348 / 75 | 16431.30
80.66
85.38180000 %
250 / 4 | 130
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 9. 2006, 16.20 | Hyšperský Jindř. | 1. liga B
62.502
250 / 11 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 10. 2006, 13.00 | Dvořáček Jan | 1. liga B
22.722
250 / 9 | 71
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 10. 2006, 10.00 | Vala Miroslav | 1. liga B
27.772
0
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2006, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga B
0
201 / 5 | 87
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2006, 13.00 | Dostál Martin | 1. liga B
40.200
250 / 10 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2007, 13.00 | Dvořáček Jan | 1. liga B
25.002
250 / 6 | 104
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2007, 13.00 | Fellner Jan | 1. liga B
41.662
155 / 8 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 2007, 16.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
19.370
250 / 14 | 113
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2007, 13.00 | Bláha Milan | 1. liga B
17.852
242 / 3 | 164
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2007, 10.00 | Ráček Milan | 1. liga B
80.660
250 / 5 | 87
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2007, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
50.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161743 / 199 | 598.75
21.42
84.20290000 %
114 / 14 | 29
Malý stůl: Jednoband
26. 9. 2006, 16.20 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
8.140
120 / 7 | 31
Malý stůl: Jednoband
21. 10. 2006, 13.00 | Hájek Radovan | 1. liga B
17.142
120 / 10 | 39
Malý stůl: Jednoband
29. 10. 2006, 10.00 | Knap Josef | 1. liga B
12.002
0
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2006, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga B
0
120 / 14 | 30
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2006, 13.00 | Dostál Martin | 1. liga B
8.572
102 / 12 | 21
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2007, 13.00 | Hájek Radovan | 1. liga B
8.500
120 / 12 | 41
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2007, 13.00 | Slaměník Radek | 1. liga B
10.002
120 / 13 | 42
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2007, 16.00 | Musil Jan | 1. liga B
9.231
120 / 19 | 33
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2007, 13.00 | Vala Miroslav | 1. liga B
6.312
110 / 12 | 58
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2007, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga B
9.160
93 / 20 | 25
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2007, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
4.650
150 / 17 | 51
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2007, 00.00 | Vala Miroslav | MČR Senioři, JEDNOBAND
8.822
32 / 9 | 14
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2007, 00.00 | Bača Miroslav | MČR Senioři, JEDNOBAND
3.550
150 / 7 | 59
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2007, 00.00 | Ráček Milan | MČR Senioři, JEDNOBAND
21.422
150 / 13 | 28
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2007, 00.00 | Řehůřek Luděk | MČR Senioři, JEDNOBAND
11.532
122 / 20 | 24
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2007, 00.00 | Háva Miloš | MČR Senioři, JEDNOBAND
6.102

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
501480 / 1427 | 91.037
2.142
1.875
99.66330000 %
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2006, 17.00 | Koky Dušan | 3B/SM
1.1532
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2006, 17.00 | Konvička Dušan | 3B/SM
0.5002
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2006, 17.00 | Šišák Martin | 3B/SM
1.1532
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2006, 17.00 | Slezák Jan | 3B/SM
0.8332
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2006, 17.00 | Závodný Jiří | 3B/SM
1.0712
30 / 17 | 8
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2006, 17.00 | Bielko Jan | 3B/SM
1.7642
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2006, 17.00 | Dvořáček Jan | 3B/SM
1.3632
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2006, 17.00 | Kolder Milan | 3B/SM
0.9672
30 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2006, 17.00 | Držík Jan | 3B/SM
1.3042
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2006, 17.00 | Andrejovský Miroslav | 3B/SM
1.1532
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2006, 17.00 | Duda Petr | 3B/SM
1.0342
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2006, 17.00 | Andrejovský Robert | 3B/SM
1.1112
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2006, 17.00 | Ležák Václav | 3B/SM
0.7002
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2006, 17.00 | Ponížil Bohuslav | 3B/SM
1.1532
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2006, 17.00 | Zářický Jiří | 3B/SM
0.8822
30 / 29 | 7
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2006, 10.00 | Kováč Juraj | 3B/SM
1.0342
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2006, 10.00 | Kubiš Peter | 3B/SM
1.0342
30 / 34 | 8
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2006, 10.00 | Kubiš Marián | 3B/SM
0.8822
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2006, 14.00 | Kováč Juraj | 3B/SM
1.0002
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2006, 14.00 | Kubiš Marián | 3B/SM
1.1112
30 / 22 | 8
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2006, 14.00 | Kubiš Peter | 3B/SM
1.3632
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2007, 17.00 | Závodný Jiří | 3B/SM
0.9092
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2007, 17.00 | Meca Miroslav | 3B/SM
1.0002
30 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2007, 17.00 | Slezák Jan | 3B/SM
1.3042
30 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2007, 17.00 | Hikeš Jiří | 3B/SM
0.8102
30 / 21 | 7
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2007, 17.00 | Držík Jan | 3B/SM
1.4282
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2007, 17.00 | Kolder Milan | 3B/SM
0.7502
30 / 16 | 8
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2007, 17.00 | Carda Miroslav | 3B/SM
1.8752
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2007, 17.00 | Andrejovský Miroslav | 3B/SM
1.2502
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2007, 17.00 | Andrejovský Robert | 3B/SM
1.2002
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2007, 17.00 | Křístek Ladislav | 3B/SM
1.0712
30 / 14 | 8
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2007, 17.00 | Ponížil Bohuslav | 3B/SM
2.1422
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2007, 17.00 | Ležák Václav | 3B/SM
1.0712
30 / 22 | 7
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2007, 17.00 | Masár Stanislav | 3B/SM
1.3632
26 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2007, 17.00 | Hájek Radovan | 3B/SM
1.3000
30 / 18 | 7
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2007, 17.00 | Kohout Štěpán | 3B/SM
1.6662
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Galíček Zdeněk | MČR družstev TROJBAND
1.0342
30 / 23 | 8
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Kohout Štěpán | MČR družstev TROJBAND
1.3041
17 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Galíček Zdeněk | MČR družstev TROJBAND
0.7720
30 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Hejlik Pavel ml. | MČR družstev TROJBAND
0.9372
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Kopečný Radek | MČR družstev TROJBAND
1.0712
40 / 30 | 8
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2007, 00.00 | Andrejovský Robert | Senioři, TROJBAND, kvalifikace
1.3332
26 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2007, 00.00 | Gazdoš Ivo | MČR Senioři, TROJBAND
0.7020
50 / 46 | 7
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2007, 00.00 | Hambálek Vladimír | MČR Senioři, TROJBAND
1.0872
35 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2007, 00.00 | Hudák Jan | Senioři, TROJBAND, kvalifikace
1.0000
21 / 14 | 9
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Šlechta Jan | MR 3B dvojic
1.5002
25 / 47 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Pešta Martin | MR 3B dvojic
0.5312
28 / 42 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Korec Jaroslav | MR 3B dvojic
0.6662
24 / 33 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Korec Jaroslav | MR 3B dvojic
0.7272
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Markup Petr | MR 3B dvojic
1.0712

2005/2006

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
82525 / 40 | 40063.12
400.00
78.90630000 %
400 / 8 | 162
Malý stůl: Volná hra
24. 9. 2005, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
50.002
53 / 3 | 29
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2005, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
17.660
400 / 6 | 171
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2005, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
66.662
400 / 3 | 211
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2005, 10.00 | Domanský Pavel | 1.LIGA B
133.332
400 / 5 | 238
Malý stůl: Volná hra
19. 11. 2005, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
80.001
72 / 5 | 56
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2005, 10.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA B
14.400
400 / 1 | 400
Malý stůl: Volná hra
17. 12. 2005, 10.00 | Ziogas Janis | 1.LIGA B
400.002
400 / 9 | 105
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2006, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
44.441

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81700 / 75 | 11722.66
35.71
85.00000000 %
119 / 10 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 9. 2005, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
11.900
136 / 11 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2005, 10.00 | Majewski Václav | 1.LIGA B
12.360
250 / 7 | 113
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2005, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
35.712
250 / 10 | 71
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2005, 10.00 | Domanský Pavel | 1.LIGA B
25.002
250 / 10 | 101
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 11. 2005, 10.00 | Háva Miloš | 1.LIGA B
25.002
250 / 10 | 101
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 12. 2005, 10.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
25.002
250 / 11 | 56
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 12. 2005, 10.00 | Slavík Jiří | 1.LIGA B
22.722
195 / 6 | 117
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2006, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
32.500

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141619 / 166 | 699.75
21.42
91.35420000 %
120 / 10 | 37
Malý stůl: Jednoband
24. 9. 2005, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
12.002
120 / 13 | 27
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 2005, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
9.232
97 / 11 | 24
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2005, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
8.810
120 / 9 | 38
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2005, 10.00 | Domanský Pavel | 1.LIGA B
13.332
120 / 8 | 38
Malý stůl: Jednoband
19. 11. 2005, 10.00 | Háva Miloš | 1.LIGA B
15.002
120 / 12 | 52
Malý stůl: Jednoband
3. 12. 2005, 10.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA B
10.002
81 / 9 | 35
Malý stůl: Jednoband
17. 12. 2005, 10.00 | Ziogas Janis | 1.LIGA B
9.000
99 / 15 | 44
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2006, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
6.600
742 / 79 | 69
Malý stůl: Jednoband
29. 4. 2006, 00.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství ČR (Trutnov)
9.398

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17520 / 524 | 80.992
1.578
99.04760000 %
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 10. 2005, 17.00 | Kuchař Karel | SM/3B
1.1532
161 / 162 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2005, 00.00 | Stareček Vladimír | oblastní turnaj (Havířov)
0.99310
30 / 37 | 8
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2006, 17.00 | Hikeš Jiří | SM/3B
0.8102
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 2. 2006, 17.00 | Bielko Jan | SM/3B
0.9672
66 / 85 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2006, 00.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství ČR - kvalif. (Billard Brno)
0.7762
85 / 78 | 8
Malý stůl: Trojband
7. 5. 2006, 00.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství ČR (Billard Brno)
1.0892
30 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2006, 12.00 | Janík Jiří | MR/3B-sk.A
1.3042
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2006, 14.00 | Šimek Stanislav | MR/3B-sk.A
1.1532
30 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2006, 17.00 | Březina Radek | MR/3B-sk.A
1.5792
28 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2006, 12.00 | Kafka Jan st. | MR/3B-F.3
0.7560

2004/2005

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122738 / 41 | 39566.78
200.00
57.04170000 %
400 / 3 | 395
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2004, 10.00 | Skořupa Rostislav | 1.LIGA B
133.332
400 / 2 | 253
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2004, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
200.001
4 / 1 | 4
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2004, 10.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA B
4.000
72 / 2 | 62
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2004, 13.00 | Ziogas Janis | 1.LIGA B
36.000
154 / 4 | 133
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2004, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.LIGA B
38.500
375 / 14 | 74
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2005, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
26.780
75 / 1 | 75
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2005, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
75.000
400 / 3 | 197
Malý stůl: Volná hra
5. 3. 2005, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
133.332
53 / 2 | 30
Malý stůl: Volná hra
19. 3. 2005, 10.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA B
26.500
400 / 5 | 149
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2005, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
80.002
400 / 3 | 212
Malý stůl: Volná hra
4. 6. 2005, 13.00 | Truksa Otakar | MR-SEMIF.A
133.332
5 / 1 | 5
Malý stůl: Volná hra
5. 6. 2005, 10.00 | Ziogas Janis | MR-F.1
5.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122688 / 103 | 17126.09
62.50
89.60000000 %
250 / 9 | 68
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2004, 10.00 | Skořupa Rostislav | 1.LIGA B
27.772
250 / 4 | 104
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2004, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
62.502
250 / 16 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2004, 10.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
15.622
195 / 6 | 171
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2004, 13.00 | Ráček Milan | 1.LIGA B
32.500
250 / 18 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2004, 10.00 | Knap Josef | 1.LIGA B
13.882
250 / 6 | 159
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2005, 10.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
41.662
200 / 9 | 105
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2005, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
22.220
250 / 9 | 75
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 3. 2005, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
27.772
250 / 7 | 101
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 3. 2005, 10.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA B
35.711
250 / 8 | 95
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2005, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
31.252
250 / 7 | 99
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 6. 2005, 13.00 | Truksa Otakar | MR-SEMIF.A
35.712
43 / 4 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 6. 2005, 10.00 | Ráček Milan | MR-F.1
10.750

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
202307 / 240 | 499.61
20.00
89.58330000 %
120 / 15 | 23
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2004, 10.00 | Skořupa Rostislav | 1.LIGA B
8.002
118 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2004, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
5.902
120 / 10 | 26
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2004, 10.00 | Číž Dominik | 1.LIGA B
12.002
120 / 15 | 32
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2004, 13.00 | Both Michael | 1.LIGA B
8.002
120 / 12 | 21
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2004, 10.00 | Filip Antonín | 1.LIGA B
10.002
120 / 18 | 30
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2005, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
6.662
120 / 15 | 41
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2005, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
8.002
120 / 8 | 36
Malý stůl: Jednoband
5. 3. 2005, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
15.002
120 / 6 | 46
Malý stůl: Jednoband
19. 3. 2005, 10.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
20.002
79 / 10 | 34
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2005, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
7.900
657 / 56 | 49
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2005, 00.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství republiky (PONĚTOVICE)
11.736
13 / 7 | 7
Malý stůl: Jednoband
4. 6. 2005, 13.00 | Truksa Otakar | MR-SEMIF.A
1.850
120 / 8 | 49
Malý stůl: Jednoband
5. 6. 2005, 10.00 | Ráček Milan | MR-F.1
15.002
360 / 40 | 47
Malý stůl: Jednoband
11. 6. 2005, 00.00 | Stareček Vladimír | Přebor SM (BC Poruba)
9.005

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16479 / 507 | 80.944
1.875
94.66670000 %
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2004, 17.00 | Kuchař Karel | SM/3B-1.
0.7502
30 / 16 | 8
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2004, 17.00 | Duda Petr | SM/3B-1.
1.8752
24 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2004, 17.00 | Šlechta Jan | SM/3B-1.
0.7050
30 / 33 | 7
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2005, 17.00 | Duda Petr | SM/3B-1.
0.9092
30 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2005, 17.00 | Závodný Jaroslav | SM/3B-1.
1.8752
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2005, 17.00 | Líška Antonín ml. | SM/3B-1.
0.8332
195 / 202 | 7
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2005, 00.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství republiky (BILLARD BRNO)
0.9658
26 / 34 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 5. 2005, 15.00 | Březina Radek | MR/3B-sk.A
0.7640
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 5. 2005, 19.00 | Nenál Jiří | MR/3B-sk.A
1.0712
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2005, 10.00 | Masár Stanislav | MR/3B-SF.A
1.0002
24 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2005, 13.00 | Pavlík Karel | MR/3B-F.1
0.6310

2003/2004

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
144742 / 61 | 36377.73
200.00
84.67860000 %
400 / 3 | 225
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2003, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
133.332
400 / 2 | 247
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2003, 13.00 | Both Michael | 1.LIGA B
200.002
400 / 3 | 349
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2003, 10.00 | Knap Josef | 1.LIGA B
133.332
0 / 1 | 0
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2003, 10.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
00
400 / 5 | 155
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2003, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
80.001
400 / 5 | 130
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2003, 10.00 | Kopečný Radek | 1.LIGA B
80.002
27 / 4 | 19
Malý stůl: Volná hra
3. 1. 2004, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
6.750
400 / 2 | 357
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2004, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.LIGA B
200.001
400 / 5 | 247
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2004, 10.00 | Slavík Jiří | 1.LIGA B
80.002
400 / 4 | 201
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2004, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
100.002
400 / 6 | 260
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2004, 10.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
66.661
390 / 16 | 263
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2004, 13.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
24.370
400 / 3 | 363
Malý stůl: Volná hra
21. 3. 2004, 10.00 | Domanský Pavel | 1.LIGA B
133.332
325 / 2 | 269
Malý stůl: Volná hra
10. 4. 2004, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
162.500

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
173763 / 158 | 14823.81
50.00
88.77140000 %
250 / 7 | 122
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2003, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
35.711
250 / 13 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 2003, 13.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
19.232
250 / 7 | 106
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2003, 10.00 | Knap Josef | 1.LIGA B
35.712
64 / 6 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2003, 10.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA B
10.660
242 / 15 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2003, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
16.130
250 / 7 | 94
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2003, 10.00 | Kopečný Radek | 1.LIGA B
35.712
183 / 8 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 1. 2004, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
22.870
227 / 14 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2004, 13.00 | Knap Josef | 1.LIGA B
16.210
250 / 11 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2004, 10.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
22.722
231 / 11 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2004, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
21.000
250 / 5 | 148
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2004, 10.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
50.002
160 / 10 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2004, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
16.000
250 / 14 | 110
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 3. 2004, 10.00 | Kopečný Radek | 1.LIGA B
17.852
250 / 8 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 4. 2004, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
31.252
656 / 22 | 84
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 5. 2004, 00.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství republiky (Poruba)
29.814

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171987 / 213 | 719.32
40.00
91.96430000 %
120 / 10 | 46
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2003, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
12.002
120 / 11 | 31
Malý stůl: Jednoband
25. 10. 2003, 13.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
10.902
94 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2003, 10.00 | Zoufalý Radek | 1.LIGA B
4.702
120 / 8 | 71
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2003, 10.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA B
15.002
120 / 12 | 33
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2003, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
10.002
120 / 9 | 39
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2003, 10.00 | Domanský Pavel | 1.LIGA B
13.332
120 / 15 | 31
Malý stůl: Jednoband
3. 1. 2004, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
8.002
57 / 5 | 19
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2004, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.LIGA B
11.400
120 / 3 | 66
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2004, 10.00 | Both Michael | 1.LIGA B
40.002
120 / 17 | 19
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2004, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
7.052
120 / 13 | 28
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2004, 10.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA B
9.232
74 / 9 | 47
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2004, 13.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
8.220
120 / 11 | 27
Malý stůl: Jednoband
21. 3. 2004, 10.00 | Domanský Pavel | 1.LIGA B
10.902
120 / 19 | 43
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2004, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
6.311
442 / 51 | 38
Malý stůl: Jednoband
22. 5. 2004, 00.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství republiky (Prostějov)
8.664

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18529 / 529 | 131.000
2.250
87.77780000 %
30 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 10. 2003, 17.00 | Hyšperský Jindř. | SM/3B-1.
0.8572
30 / 24 | 7
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2003, 17.00 | Držík Jan | SM/3B-1.
1.2502
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2003, 17.00 | Hyšperský Jindř. | SM/3B-1.
0.9372
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2003, 17.00 | Kohout Štěpán | SM/3B-1.
1.0711
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2003, 17.00 | Rybák Jiří | SM/3B-1.
0.9372
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2004, 17.00 | Držík Jan | SM/3B-1.
0.7002
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2004, 10.00 | Švejda Ivan | SM/3B-1.
1.0712
30 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2004, 14.00 | Švejda Ivan | SM/3B-1.
1.0002
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 3. 2004, 17.00 | Bača Tomáš | SM/3B-1.
1.2002
15 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2004, 17.00 | Hájek Radovan | SM/3B-1.
0.6810
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2004, 13.00 | Barbořík Jiří | MR/3B-sk.A
1.0001
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2004, 14.00 | Volf Radek | MR/3B-sk.A
1.2002
9 / 4 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2004, 17.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MR/3B-sk.A
2.2500
17 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2004, 10.00 | Hudák Jan | MR/3B-SF
0.7720
26 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2004, 14.00 | Kohout Štěpán | MR/3B-FIN
1.0830
134 / 128 | 13
Malý stůl: Trojband
19. 6. 2004, 00.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství republiky (Brno)
1.0464

2002/2003

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
154580 / 59 | 39777.62
200.00
76.33330000 %
400 / 2 | 323
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2002, 13.00 | Knap Josef | 1.LIGA B
200.002
400 / 3 | 193
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2002, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
133.332
192 / 3 | 158
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2002, 13.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
64.000
400 / 5 | 215
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2002, 13.00 | Vejmělka Stanis. | 1.LIGA B
80.002
400 / 2 | 397
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2002, 10.00 | Ráček Milan | 1.LIGA B
200.002
400 / 4 | 169
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2002, 13.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
100.002
215 / 3 | 126
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2002, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
71.660
400 / 9 | 157
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2003, 13.00 | Vala Miroslav | 1.LIGA B
44.442
320 / 5 | 108
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2003, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
64.000
400 / 7 | 118
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2003, 10.00 | Slavík Jiří | 1.LIGA B
57.142
260 / 7 | 109
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2003, 13.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
37.140
21 / 1 | 21
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2003, 13.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
21.000
361 / 3 | 232
Malý stůl: Volná hra
29. 3. 2003, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
120.330
11 / 3 | 9
Malý stůl: Volná hra
10. 5. 2003, 13.00 | Truksa Otakar | MR SEMIFIN
3.660
400 / 2 | 379
Malý stůl: Volná hra
11. 5. 2003, 10.00 | Boček Milan | MR FIN/3
200.001

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
194294 / 159 | 19527.00
50.00
86.37330000 %
250 / 9 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2002, 13.00 | Filip Antonín | 1.LIGA B
27.772
250 / 8 | 98
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2002, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
31.252
250 / 11 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2002, 13.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA B
22.722
250 / 7 | 107
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2002, 13.00 | Vejmělka Stanis. | 1.LIGA B
35.712
250 / 10 | 123
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2002, 10.00 | Ráček Milan | 1.LIGA B
25.002
250 / 13 | 86
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2002, 13.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
19.232
70 / 4 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2002, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
17.500
250 / 10 | 141
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2003, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.LIGA B
25.002
169 / 7 | 63
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2003, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
24.140
250 / 9 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2003, 10.00 | Both Michael | 1.LIGA B
27.772
250 / 12 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2003, 13.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
20.832
144 / 8 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2003, 13.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
18.000
250 / 9 | 122
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 3. 2003, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
27.771
1055 / 33 | 195
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 5. 2003, 00.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství republiky (Kimex Havířov)
31.964
106 / 4 | 96
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 5. 2003, 13.00 | Truksa Otakar | MR SEMIFIN
26.500
250 / 5 | 116
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 5. 2003, 10.00 | Boček Milan | MR FIN/3
50.001

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
252881 / 323 | 988.91
30.00
90.55560000 %
120 / 16 | 36
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2002, 13.00 | Knap Josef | 1.LIGA B
7.502
98 / 20 | 35
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2002, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
4.902
120 / 8 | 29
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2002, 13.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA B
15.002
120 / 20 | 23
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2002, 13.00 | Vejmělka Stanis. | 1.LIGA B
6.002
25 / 8 | 13
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2002, 10.00 | Ráček Milan | 1.LIGA B
3.120
120 / 19 | 21
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2002, 13.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
6.312
120 / 7 | 53
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2002, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
17.142
120 / 15 | 26
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2003, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.LIGA B
8.002
120 / 16 | 20
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2003, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
7.501
120 / 18 | 52
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2003, 10.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
6.662
120 / 18 | 25
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2003, 13.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
6.662
120 / 4 | 98
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2003, 13.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA B
30.002
120 / 11 | 33
Malý stůl: Jednoband
29. 3. 2003, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
10.901
600 / 49 | 68
Malý stůl: Jednoband
19. 4. 2003, 00.00 | Stareček Vladimír | Přebor Severní Moravy (Kimex Havířov)
12.2410
120 / 15 | 14
Malý stůl: Jednoband
10. 5. 2003, 13.00 | Truksa Otakar | MR SEMIFIN
8.001
67 / 15 | 16
Malý stůl: Jednoband
11. 5. 2003, 10.00 | Boček Milan | MR FIN/3
4.460
651 / 64 | 87
Malý stůl: Jednoband
24. 5. 2003, 00.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství republiky (BC Olomouc)
10.174

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18552 / 532 | 91.037
1.578
97.77780000 %
30 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2003, 17.00 | Procházka Zdeněk | SM/3B-1.
1.5792
24 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2003, 13.00 | Švejda Branislav | SM/3B-1.
0.6001
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 3. 2003, 15.00 | Šlechta Jan | SM/3B-1.
1.3042
30 / 19 | 7
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2003, 17.00 | Procházka Zdeněk | SM/3B-1.
1.5792
30 / 39 | 9
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2003, 13.00 | Barbořík Jiří | MR/3B-sk.A
0.7692
30 / 36 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2003, 15.00 | Kafka Jan st. | MR/3B-sk.A
0.8332
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2003, 17.00 | Hudák Jan | MR/3B-sk.A
0.9672
30 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2003, 10.00 | Masár Stanislav | MR/3B-SF
1.1112
30 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2003, 13.00 | Hudák Jan | MR/3B-F/1
1.2002
71 / 83 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 5. 2003, 00.00 | Stareček Vladimír | Přebor Severní Moravy (SSK Vítkovice)
0.8552
47 / 58 | 9
Malý stůl: Trojband
6. 6. 2003, 00.00 | Stareček Vladimír | Kval. Mistrovství rep. (Billard Brno)
0.8102
170 / 132 | 7
Malý stůl: Trojband
7. 6. 2003, 00.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství republiky (Billard Brno)
1.2876

2001/2002

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
113234 / 33 | 39398.00
200.00
73.50000000 %
400 / 3 | 393
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2001, 13.00 | Filip Antonín | 1.LIGA B
133.332
400 / 4 | 255
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2001, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
100.002
400 / 4 | 329
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2001, 13.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
100.002
400 / 4 | 172
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2001, 13.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
100.002
400 / 2 | 304
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2001, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
200.002
400 / 4 | 243
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2002, 13.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
100.002
14 / 1 | 14
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2002, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.LIGA B
14.000
305 / 6 | 130
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2002, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
50.830
326 / 3 | 277
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2002, 13.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
108.660
55 / 1 | 55
Malý stůl: Volná hra
27. 4. 2002, 13.00 | Engel Rudolf | FINÁLE MR
55.000
134 / 1 | 134
Malý stůl: Volná hra
28. 4. 2002, 10.00 | Boček Milan | FINÁLE MR
134.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
112353 / 75 | 17331.37
125.00
85.56360000 %
250 / 5 | 118
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2001, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.LIGA B
50.002
250 / 9 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2001, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
27.772
233 / 7 | 107
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2001, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
33.280
250 / 9 | 85
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2001, 13.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA B
27.772
250 / 9 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2001, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
27.772
250 / 9 | 120
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2002, 13.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
27.772
250 / 2 | 173
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2002, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.LIGA B
125.002
186 / 6 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2002, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
31.000
228 / 10 | 85
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2002, 13.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA B
22.80</