Matoušek Zdeněk

Závodní stůl

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
672 / 240 | 40.300
0.375
40.00000000 %
10 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2015, 10.00 | Paprskář Milan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2500
9 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2015, 14.30 | Filip Antonín | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2250
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2015, 19.00 | Peter Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2752
13 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 12. 2015, 11.30 | Peter Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3250
15 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 12. 2015, 14.30 | Stareček Pavel | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3750
14 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 12. 2015, 16.00 | Ležák Václav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3500

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81550 / 116 | 86 | 6213.36
40.00
93.93940000 %
200 / 15 | 64
Malý stůl: Volná hra
24. 9. 2019, 17.00 | Kulich Libor | SM TD D3 1. Třída
13.332
193 / 15 | 58 | 32
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2019, 11.30 | Richter Milan II. | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.862
200 / 5 | 75 | 62
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 2019, 17.00 | Wieczorek Jan | SM TD D3 1. Třída
40.002
157 / 17 | 86
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2019, 17.00 | Kolder Milan | SM TD D3 1. Třída
9.230
200 / 9 | 74 | 51
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2019, 17.00 | Jurčák Karel | SM TD D3 1. Třída
22.222
200 / 19 | 65 | 44
Malý stůl: Volná hra
17. 12. 2019, 17.00 | Gavelek Josef | SM TD D3 1. Třída
10.522
200 / 16 | 60 | 29
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2020, 17.00 | Venglář Pavel | SM TD D3 1. Třída
12.502
200 / 20 | 71 | 25
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2020, 17.00 | Košťál Kamil | SM TD D3 1. Třída
10.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81146 / 126 | 50 | 369.09
16.66
91.68000000 %
150 / 16 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 9. 2019, 18.00 | Kulich Libor | SM TD D3 1. Třída
9.372
126 / 15 | 18 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2019, 10.00 | Richter Milan II. | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.400
150 / 17 | 38 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 10. 2019, 18.00 | Hájek Jiří | SM TD D3 1. Třída
8.822
150 / 16 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2019, 18.00 | Kolder Milan | SM TD D3 1. Třída
9.372
150 / 9 | 43 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2019, 18.00 | Jurčák Karel | SM TD D3 1. Třída
16.662
120 / 20 | 22 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 12. 2019, 18.00 | Slezák Jan | SM TD D3 1. Třída
6.002
150 / 13 | 50 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2020, 18.00 | Venglář Pavel | SM TD D3 1. Třída
11.532
150 / 20 | 35 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2020, 18.00 | Košťál Kamil | SM TD D3 1. Třída
7.502

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8377 / 134 | 25 | 122.81
5.45
72.50000000 %
45 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
24. 9. 2019, 19.00 | Szczeponek Pavel | SM TD D3 1. Třída
2.252
12 / 15 | 3 | 2
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2019, 13.00 | Richter Milan II. | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
0.800
60 / 15 | 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
15. 10. 2019, 19.00 | Wieczorek Jan | SM TD D3 1. Třída
4.002
60 / 13 | 20
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2019, 19.00 | Koky Dušan | SM TD D3 1. Třída
4.612
60 / 11 | 14 | 12
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2019, 19.00 | Ďurkáč Petr | SM TD D3 1. Třída
5.452
58 / 20 | 11 | 6
Malý stůl: Jednoband
17. 12. 2019, 19.00 | Grosoš Jan | SM TD D3 1. Třída
2.902
38 / 20 | 13 | 9
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2020, 19.00 | Venglář Pavel | SM TD D3 1. Třída
1.900
44 / 20 | 7 | 6
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2020, 19.00 | Ručka Damián | SM TD D3 1. Třída
2.202

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
421 / 58 | 30.362
0.538
43.75000000 %
5 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 11.00 | Hok Dalibor | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
0.3330
7 / 13 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 12.20 | Vajda Roman | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
0.5380
6 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 13.20 | Šín Leoš | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
0.4000
3 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 14.00 | Peter Jaroslav | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
0.2000

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122295 / 142 | 14016.16
33.33
95.62500000 %
200 / 13 | 43
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2018, 17.00 | Konieczný Miroslav | SM TD 1. Třída
15.382
151 / 20 | 67
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2018, 17.00 | Grosoš Jan | SM TD 1. Třída
7.552
200 / 8 | 65
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2018, 17.00 | Humeňanský František | SM TD 1. Třída
25.002
169 / 20 | 67
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2018, 17.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1. Třída
8.452
200 / 10 | 129
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 2018, 17.00 | Kováč Aladar | SM TD 1. Třída
20.002
200 / 6 | 91
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2019, 17.00 | Venglář Pavel | SM TD 1. Třída
33.332
200 / 9 | 90
Malý stůl: Volná hra
29. 1. 2019, 17.00 | Wieczorek Jan | SM TD 1. Třída
22.222
200 / 7 | 64
Malý stůl: Volná hra
12. 2. 2019, 17.00 | Grosoš Jan | SM TD 1. Třída
28.572
175 / 20 | 35
Malý stůl: Volná hra
26. 2. 2019, 17.00 | Kuchař Karel | SM TD 1. Třída
8.752
200 / 7 | 104
Malý stůl: Volná hra
12. 3. 2019, 17.00 | Kocián Jan | SM TD 1. Třída
28.572
200 / 16 | 50
Malý stůl: Volná hra
26. 3. 2019, 17.00 | Ševeček Milan | SM TD 1. Třída
12.502
200 / 6 | 140
Malý stůl: Volná hra
9. 4. 2019, 17.00 | Kulich Libor | SM TD 1. Třída
33.332

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151586 / 250 | 706.34
12.50
75.52380000 %
136 / 20 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2018, 18.00 | Konieczný Miroslav | SM TD 1. Třída
6.802
38 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2018, 18.00 | Richter Ladislav | SM TD 1. Třída
1.902
107 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2018, 18.00 | Janoš Daniel | SM TD 1. Třída
5.352
85 / 20 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2018, 18.00 | Košťál Kamil | SM TD 1. Třída
4.252
150 / 12 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 2018, 18.00 | Ševeček Milan | SM TD 1. Třída
12.502
129 / 20 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2019, 18.00 | Venglář Pavel | SM TD 1. Třída
6.450
150 / 12 | 70
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 1. 2019, 18.00 | Hájek Jiří | SM TD 1. Třída
12.502
150 / 18 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 2. 2019, 18.00 | Slezák Jan | SM TD 1. Třída
8.332
150 / 16 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2019, 18.00 | Kuchař Karel | SM TD 1. Třída
9.372
150 / 15 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2019, 18.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1. Třída
10.002
150 / 16 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 3. 2019, 18.00 | Ševeček Milan | SM TD 1. Třída
9.372
98 / 20 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 4. 2019, 18.00 | Kulich Libor | SM TD 1. Třída
4.900
44 / 15 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2019, 11.00 | Ožog Jan | Oblastní přebor 1. třída K52/2 MS
2.932
7 / 11 | 2
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2019, 12.00 | Kuchař Karel | Oblastní přebor 1. třída K52/2 MS
0.630
42 / 15 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2019, 14.10 | Ševeček Milan | Oblastní přebor 1. třída K52/2 MS
2.800

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12573 / 213 | 182.69
5.45
79.58330000 %
34 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2018, 19.00 | Konieczný Miroslav | SM TD 1. Třída
1.700
28 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2018, 19.00 | Richter Ladislav | SM TD 1. Třída
1.400
49 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2018, 19.00 | Janoš Daniel | SM TD 1. Třída
2.452
25 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2018, 19.00 | Košťál Kamil | SM TD 1. Třída
1.252
60 / 14 | 18
Malý stůl: Jednoband
18. 12. 2018, 19.00 | Koky Dušan | SM TD 1. Třída
4.282
31 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2019, 19.00 | Ožog Jan | SM TD 1. Třída
1.552
60 / 11 | 15
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2019, 19.00 | Wieczorek Jan | SM TD 1. Třída
5.452
60 / 16 | 14
Malý stůl: Jednoband
12. 2. 2019, 19.00 | Slezák Jan | SM TD 1. Třída
3.752
49 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
26. 2. 2019, 19.00 | Kuchař Karel | SM TD 1. Třída
2.452
60 / 14 | 13
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2019, 19.00 | Kocián Jan | SM TD 1. Třída
4.282
57 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
26. 3. 2019, 19.00 | Ševeček Milan | SM TD 1. Třída
2.852
60 / 18 | 14
Malý stůl: Jednoband
9. 4. 2019, 19.00 | Venglář Pavel | SM TD 1. Třída
3.332

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
430 / 59 | 40.508
0.857
62.50000000 %
12 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 11.10 | Ibolya Karel | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.8572
5 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 12.50 | Kudlík Vlastimil | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.3330
9 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 14.05 | Šnyta Radek | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.6002
4 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 14.55 | Nutil Jiří | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.2660

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111724 / 132 | 16313.06
27.77
62.69090000 %
250 / 16 | 163
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2017, 10.00 | Provazník Jan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
15.622
250 / 12 | 68
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 2017, 10.00 | Kuchař Karel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
20.832
0
Malý stůl: Volná hra
25. 11. 2017, 10.00 | Hammer Ivan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
2
33 / 4 | 20
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2017, 10.00 | Müller David | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
8.250
250 / 15 | 58
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 2017, 10.00 | Matyáš Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
16.662
227 / 20 | 72
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2018, 10.00 | Provazník Jan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
11.352
98 / 19 | 41
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2018, 10.00 | Kuchař Karel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
5.150
18 / 5 | 9
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2018, 14.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.600
98 / 12 | 33
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 2018, 10.00 | Jaroš Vladimír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
8.160
250 / 20 | 49
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2018, 10.00 | Strnad Marek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
12.502
250 / 9 | 66
Malý stůl: Volná hra
1. 4. 2018, 10.00 | Červenka Vítězslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
27.772

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111467 / 187 | 447.84
11.76
66.68180000 %
179 / 20 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2017, 12.00 | Provazník Jan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
8.952
131 / 17 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 10. 2017, 12.00 | Kramarz Daniel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
7.700
0
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2017, 12.00 | Hammer Ivan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
2
200 / 18 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2017, 12.00 | Starý Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
11.112
157 / 20 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 2017, 12.00 | Matyáš Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
7.852
138 / 20 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2018, 12.00 | Provazník Jan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
6.900
81 / 20 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2018, 12.00 | Kuchař Karel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
4.052
108 / 15 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2018, 10.00 | Fellner Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.200
112 / 20 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 2018, 12.00 | Jaroš Vladimír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
5.600
200 / 17 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2018, 12.00 | Strnad Marek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
11.762
161 / 20 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 4. 2018, 12.00 | Červenka Vítězslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
8.052

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11621 / 195 | 323.18
5.00
56.45450000 %
52 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2017, 14.00 | Provazník Jan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
2.600
100 / 20 | 32
Malý stůl: Jednoband
15. 10. 2017, 14.00 | Kuchař Karel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
5.002
0
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2017, 14.00 | Hammer Ivan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
2
43 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2017, 14.00 | Starý Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
2.152
80 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
10. 12. 2017, 14.00 | Matyáš Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
4.002
45 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2018, 14.00 | Kopečný Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
2.250
49 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2018, 14.00 | Kuchař Karel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
2.450
46 / 15 | 10
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2018, 14.00 | Fellner Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.060
68 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
4. 3. 2018, 14.00 | Führlinger Jaroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
3.400
82 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2018, 14.00 | Strnad Marek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
4.102
56 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
1. 4. 2018, 14.00 | Červenka Vítězslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
2.800

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122144 / 149 | 20014.38
100.00
89.33330000 %
200 / 2 | 200
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2016, 17.00 | Ševeček Milan | SM TD 1.třída
100.002
200 / 13 | 59
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2016, 17.00 | Meca Miroslav | SM TD 1.třída
15.382
154 / 14 | 69
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 2016, 17.00 | Andrejovský Robert | SM TD 1.třída
11.000
200 / 11 | 66
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2016, 17.00 | Kováč Aladar | SM TD 1.třída
18.182
200 / 13 | 71
Malý stůl: Volná hra
13. 12. 2016, 17.00 | Peter Jaroslav | SM TD 1.třída
15.382
200 / 9 | 70
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2017, 17.00 | Humeňanský František | SM TD 1.třída
22.222
200 / 16 | 45
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2017, 17.00 | Antoni Jiří | SM TD 1.třída
12.502
200 / 7 | 84
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2017, 17.00 | Šimíček Lukáš | SM TD 1.třída
28.572
200 / 20 | 37
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2017, 17.00 | Meca Miroslav | SM TD 1.třída
10.002
200 / 17 | 53
Malý stůl: Volná hra
9. 3. 2017, 18.00 | Andrejovský Robert | SM TD 1.třída
11.762
77 / 7 | 43
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2017, 17.00 | Ostruszka Petr | SM TD 1.třída
11.000
113 / 20 | 50
Malý stůl: Volná hra
4. 5. 2017, 17.00 | Slezák Jan | SM TD 1.třída
5.651

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151846 / 238 | 587.75
18.75
82.04440000 %
150 / 8 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2016, 18.00 | Ševeček Milan | SM TD 1.třída
18.752
117 / 20 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2016, 18.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1.třída
5.852
126 / 8 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2016, 18.00 | Majewski Václav | SM TD 1.třída
15.750
141 / 19 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2016, 18.00 | Kováč Aladar | SM TD 1.třída
7.420
150 / 13 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 12. 2016, 18.00 | Hok Dalibor | SM TD 1.třída
11.532
150 / 14 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2017, 18.00 | Humeňanský František | SM TD 1.třída
10.712
150 / 15 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2017, 18.00 | Grosoš Jan | SM TD 1.třída
10.002
150 / 11 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2017, 18.00 | Ševeček Milan | SM TD 1.třída
13.632
129 / 20 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2017, 18.00 | Meca Miroslav | SM TD 1.třída
6.452
104 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2017, 19.00 | Andrejovský Robert | SM TD 1.třída
5.202
103 / 12 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2017, 18.00 | Ostruszka Petr | SM TD 1.třída
8.580
99 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 5. 2017, 18.00 | Antoni Jiří | SM TD 1.třída
4.950
115 / 20 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 5. 2017, 11.00 | Peter Jaroslav | Oblastní přebor Kádr 52/2
5.752
98 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 5. 2017, 12.00 | Venglář Pavel | Oblastní přebor Kádr 52/2
4.900
64 / 18 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 5. 2017, 13.00 | Andrejovský Robert | Oblastní přebor Kádr 52/2
3.550

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15567 / 247 | 282.29
5.66
63.00000000 %
42 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2016, 19.00 | Ševeček Milan | SM TD 1.třída
2.100
55 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2016, 19.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1.třída
2.752
48 / 13 | 10
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2016, 19.00 | Andrejovský Robert | SM TD 1.třída
3.690
23 / 11 | 14
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2016, 19.00 | Ostruszka Petr | SM TD 1.třída
2.090
60 / 18 | 17
Malý stůl: Jednoband
13. 12. 2016, 19.00 | Hok Dalibor | SM TD 1.třída
3.332
32 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2017, 19.00 | Gavelek Josef | SM TD 1.třída
1.602
49 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2017, 19.00 | Grosoš Jan | SM TD 1.třída
2.452
54 / 17 | 12
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 2017, 19.00 | Vaněk Petr | SM TD 1.třída
3.170
60 / 18 | 14
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2017, 19.00 | Meca Miroslav | SM TD 1.třída
3.332
31 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2017, 20.00 | Andrejovský Robert | SM TD 1.třída
1.552
34 / 6 | 28
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2017, 19.00 | Ostruszka Petr | SM TD 1.třída
5.660
12 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
4. 5. 2017, 19.00 | Grosoš Jan | SM TD 1.třída
0.600
22 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 10.45 | Kováč Aladar | Oblastní přebor jednotlivci 1B
1.100
34 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 11.30 | Ručka Damián | Oblastní přebor jednotlivci 1B
1.700
11 / 4 | 6
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 13.45 | Bača Miroslav | Oblastní přebor jednotlivci 1B
2.750

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111859 / 166 | 11311.19
40.00
84.50000000 %
119 / 20 | 46
Malý stůl: Volná hra
29. 10. 2015, 17.00 | Gavelek Josef | SM - TD 1. třída
5.952
116 / 20 | 29
Malý stůl: Volná hra
3. 11. 2015, 17.00 | Kulich Libor | SM - TD 1. třída
5.802
142 / 20 | 33
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2015, 17.00 | Meca Miroslav | SM - TD 1. třída
7.102
200 / 16 | 62
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2015, 17.00 | Andrejovský Robert | SM - TD 1. třída
12.502
200 / 14 | 75
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2015, 17.00 | Ševeček Milan | SM - TD 1. třída
14.282
200 / 10 | 88
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2015, 17.00 | Antoni Jiří | SM - TD 1. třída
20.002
200 / 16 | 58
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2016, 17.00 | Schoffer Bruno | SM - TD 1. třída
12.502
101 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2016, 17.00 | Venglář Pavel | SM - TD 1. třída
5.050
200 / 5 | 108
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2016, 17.00 | Meca Miroslav | SM - TD 1. třída
40.002
181 / 8 | 113
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2016, 17.00 | Majewski Václav | SM - TD 1. třída
22.620
200 / 17 | 30
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2016, 17.00 | Žabenský Zbyněk | SM - TD 1. třída
11.762

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111222 / 193 | 756.33
12.50
74.06060000 %
116 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 10. 2015, 18.00 | Gavelek Josef | SM - TD 1. třída
5.802
94 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 2015, 18.00 | Venglář Pavel | SM - TD 1. třída
4.700
94 / 20 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2015, 18.00 | Dunaj Mojmír | SM - TD 1. třída
4.702
70 / 14 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2015, 18.00 | Andrejovský Robert | SM - TD 1. třída
5.000
150 / 12 | 75
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2015, 18.00 | Ševeček Milan | SM - TD 1. třída
12.502
114 / 20 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2015, 18.00 | Slezák Jan | SM - TD 1. třída
5.702
108 / 20 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2016, 18.00 | Schoffer Bruno | SM - TD 1. třída
5.402
106 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2016, 18.00 | Venglář Pavel | SM - TD 1. třída
5.300
150 / 18 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2016, 18.00 | Meca Miroslav | SM - TD 1. třída
8.332
70 / 11 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2016, 18.00 | Majewski Václav | SM - TD 1. třída
6.360
150 / 18 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2016, 18.00 | Ševeček Milan | SM - TD 1. třída
8.332

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11535 / 201 | 212.66
4.00
81.06060000 %
58 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
29. 10. 2015, 19.00 | Gavelek Josef | SM - TD 1. třída
2.902
55 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
3. 11. 2015, 19.00 | Venglář Pavel | SM - TD 1. třída
2.750
60 / 18 | 19
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2015, 19.00 | Meca Miroslav | SM - TD 1. třída
3.332
53 / 15 | 16
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2015, 19.00 | Andrejovský Robert | SM - TD 1. třída
3.530
60 / 15 | 20
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2015, 19.00 | Ševeček Milan | SM - TD 1. třída
4.002
42 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2015, 19.00 | Slezák Jan | SM - TD 1. třída
2.102
42 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2016, 19.00 | Schoffer Bruno | SM - TD 1. třída
2.102
35 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2016, 19.00 | Kulich Libor | SM - TD 1. třída
1.752
42 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2016, 19.00 | Dunaj Mojmír | SM - TD 1. třída
2.100
36 / 13 | 10
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2016, 19.00 | Majewski Václav | SM - TD 1. třída
2.760
52 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2016, 19.00 | Ševeček Milan | SM - TD 1. třída
2.601

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
227 / 60 | 50.450
0.500
45.00000000 %
12 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2016, 16.00 | Adámek Petr | MS MČR Trojband - 3B
0.4000
15 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2016, 17.00 | Ráček Milan | MS MČR Trojband - 3B
0.5000

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10 /  | 

0.00000000 %
0
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2009, 10.00 | Mirga Martin | 1.liga B
2

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10 /  | 

0.00000000 %
0
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2009, 10.00 | Mirga Martin | 1.liga B
2

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10 /  | 

0.00000000 %
0
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2009, 10.00 | Mirga Martin | 1.liga B
2

2001/2002

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
61299 / 81 | 10916.03
20.83
78.72730000 %
250 / 12 | 109
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2002, 10.00 | Švejda Branislav | SM-1.
20.832
250 / 15 | 76
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2002, 17.00 | Rybák Jiří | SM-1.
16.662
250 / 13 | 88
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2002, 17.00 | Bujnoch Karel | SM-1.
19.232
250 / 18 | 68
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2002, 13.00 | Švejda Branislav | SM-1.
13.882
250 / 20 | 64
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 2002, 17.00 | Kolder Milan | SM-1.
12.502
49 / 3 | 43
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2002, 13.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
16.330

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6741 / 107 | 756.92
11.73
74.10000000 %
146 / 19 | 75
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2002, 10.00 | Švejda Branislav | SM-1.
7.680
150 / 16 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2002, 17.00 | Tydlačka Pavel | SM-1.
9.372
96 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2002, 17.00 | Bujnoch Karel | SM-1.
4.800
72 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2002, 13.00 | Švejda Branislav | SM-1.
3.600
54 / 13 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2002, 17.00 | Kolder Milan | SM-1.
4.150
223 / 19 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2002, 13.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
11.730

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9551 / 150 | 223.67
5.12
85.00000000 %
60 / 18 | 22
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2002, 10.00 | Kubiš Peter | SM-1.
3.332
48 / 11 | 20
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2002, 17.00 | Bača Miroslav | SM-1.
4.360
60 / 14 | 12
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2002, 17.00 | Mrštík Jan | SM-1.
4.282
60 / 16 | 15
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2002, 13.00 | Kubiš Marián | SM-1.
3.752
55 / 13 | 18
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2002, 17.00 | Redl Jiří | SM-1.
4.230
74 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2002, 13.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
3.700
194 / 58 | 20
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2002, 00.00 | Matoušek Zdeněk | Přebor SM (Havířov)
3.342

2000/2001

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1122 / 20 | 856.10
6.10
48.80000000 %
122 / 20 | 85
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2000, 17.00 | Vidlák Milan | SM-1.
6.100

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
177 / 20 | 113.85
3.85
53.47220000 %
77 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2000, 17.00 | Držík Jan | SM-1.
3.852

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
160 / 25 | 132.40
2.40
100.00000000 %
60 / 25 | 13
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2000, 17.00 | Vidlák Milan | SM-1.
2.401

1999/2000

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91895 / 115 | 23716.47
62.50
82.39130000 %
250 / 16 | 113
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 1999, 17.00 | Dvořáček Jan | SM-1.
15.622
248 / 20 | 76
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 1999, 17.00 | Mrštík Jan | SM-1.
12.400
153 / 11 | 114
Malý stůl: Volná hra
9. 12. 1999, 17.00 | Skořupa Rostislav | SM-1.
13.900
250 / 18 | 65
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2000, 17.00 | Vintrocha František | SM-1.
13.881
65 / 6 | 27
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2000, 17.00 | Mladenka Božetěch | SM-1.
10.830
223 / 20 | 80
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2000, 10.00 | Mrštík Jan | SM-1.
11.152
300 / 10 | 110
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2000, 10.00 | Řihošek Antonín | 2.LIGA B
30.002
250 / 4 | 237
Malý stůl: Volná hra
29. 2. 2000, 17.00 | Čabla František | SM-1.
62.502
156 / 10 | 75
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2000, 17.00 | Skořupa Rostislav | SM-1.
15.600

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9998 / 139 | 507.17
15.00
71.28570000 %
150 / 10 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 1999, 17.00 | Čabla František | SM-1.
15.002
149 / 19 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 1999, 17.00 | Mrštík Jan | SM-1.
7.840
148 / 20 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 1999, 17.00 | Skořupa Rostislav | SM-1.
7.402
43 / 15 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2000, 17.00 | Tydlačka Pavel | SM-1.
2.860
83 / 10 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2000, 17.00 | Mladenka Božetěch | SM-1.
8.300
150 / 18 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2000, 10.00 | Mrštík Jan | SM-1.
8.332
49 / 17 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2000, 10.00 | Řihošek Antonín | 2.LIGA B
2.880
140 / 16 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 2. 2000, 17.00 | Čabla František | SM-1.
8.750
86 / 14 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2000, 17.00 | Skořupa Rostislav | SM-1.
6.140

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8349 / 129 | 202.70
4.00
72.70830000 %
22 / 11 | 7
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 1999, 17.00 | Čabla František | SM-1.
2.000
37 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 1999, 17.00 | Štěpán Radomír | SM-1.
1.480
60 / 16 | 7
Malý stůl: Jednoband
9. 12. 1999, 17.00 | Skořupa Rostislav | SM-1.
3.751
32 / 14 | 11
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2000, 17.00 | Tydlačka Pavel | SM-1.
2.280
52 / 15 | 20
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2000, 17.00 | Mladenka Božetěch | SM-1.
3.460
34 / 10 | 12
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2000, 10.00 | Mrštík Jan | SM-1.
3.400
60 / 15 | 20
Malý stůl: Jednoband
29. 2. 2000, 17.00 | Čabla František | SM-1.
4.001
52 / 23 | 18
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2000, 17.00 | Szarowski Stanislav | SM-1.
2.260

1998/1999

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
61368 / 82 | 13916.68
27.27
76.00000000 %
266 / 16 | 139
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 1998, 10.00 | Schneider Pavel | 2.LIGA B
16.620
300 / 19 | 75
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 1998, 10.00 | Uher Miroslav ml. | 2.LIGA B
15.782
60 / 12 | 28
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 1998, 10.00 | Redl Jiří | 2.LIGA B
5.000
142 / 9 | 112
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 1998, 10.00 | Janeczko Valter | 2.LIGA B
15.770
300 / 11 | 69
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 1998, 10.00 | Šotola Marek st. | 2.LIGA B
27.272
300 / 15 | 108
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 1998, 10.00 | Sedlák Vlastimil | 2.LIGA B
20.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5697 / 89 | 377.83
11.80
69.70000000 %
200 / 18 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 1998, 10.00 | Schneider Pavel | 2.LIGA B
11.111
136 / 25 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 1998, 14.00 | Vejmělka Stanis. | 2.LIGA B
5.440
111 / 19 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 1998, 10.00 | Janeczko Valter | 2.LIGA B
5.840
59 / 5 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 1998, 10.00 | Petr Ladislav | 2.LIGA B
11.800
191 / 22 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 1998, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2.LIGA B
8.680

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7524 / 179 | 282.92
4.05
93.57140000 %
80 / 29 | 20
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 1998, 10.00 | Schneider Pavel | 2.LIGA B
2.752
80 / 23 | 12
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 1998, 14.00 | Vejmělka Stanis. | 2.LIGA B
3.472
80 / 30 | 13
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 1998, 10.00 | Pacák Erik | 2.LIGA B
2.662
73 / 18 | 28
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 1998, 10.00 | Redl Jiří | 2.LIGA B
4.050
71 / 28 | 20
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 1998, 10.00 | Janeczko Valter | 2.LIGA B
2.530
60 / 23 | 11
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 1998, 10.00 | Kopečný Radek | 2.LIGA B
2.600
80 / 28 | 11
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 1998, 10.00 | Šopík Jaroslav | 2.LIGA B
2.852

1997/1998

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
61196 / 69 | 20117.33
30.00
66.44440000 %
300 / 10 | 107
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 1997, 10.00 | Andrejovský Jan | 2.LIGA B
30.002
65 / 5 | 32
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 1997, 15.00 | Tunkr Martin | 2.LIGA B
13.000
111 / 7 | 67
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 1997, 10.00 | Domanský Jiří | 2.LIGA B
15.850
300 / 10 | 201
Malý stůl: Volná hra
15. 11. 1997, 13.00 | Pochylý Otto | 2.LIGA B
30.001
300 / 17 | 119
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 1997, 09.00 | Vejmělka Stanis. | 2.LIGA B
17.642
120 / 20 | 36
Malý stůl: Volná hra
22. 2. 1998, 10.00 | Jendryštík Eduard | 2.LIGA B
6.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6888 / 123 | 437.21
15.38
74.00000000 %
200 / 13 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 1997, 10.00 | Janeczko Valter | 2.LIGA B
15.382
150 / 24 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 1997, 15.00 | Tunkr Martin | 2.LIGA B
6.250
79 / 11 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 1997, 10.00 | Foltýn Vlastimil | 2.LIGA B
7.180
193 / 25 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 1997, 13.00 | Kopuletý František | 2.LIGA B
7.722
121 / 25 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 1997, 09.00 | Uher Petr | 2.LIGA B
4.840
145 / 25 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 2. 1998, 10.00 | Janeczko Valter | 2.LIGA B
5.800

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6414 / 136 | 273.04
5.71
86.25000000 %
56 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 1997, 10.00 | Andrejovský Jan | 2.LIGA B
2.240
80 / 23 | 20
Malý stůl: Jednoband
25. 10. 1997, 15.00 | Kunert Milan | 2.LIGA B
3.472
80 / 16 | 27
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 1997, 10.00 | Foltýn Vlastimil | 2.LIGA B
5.002
80 / 14 | 27
Malý stůl: Jednoband
15. 11. 1997, 13.00 | Pochylý Otto | 2.LIGA B
5.712
62 / 28 | 10
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 1997, 09.00 | Vejmělka Stanis. | 2.LIGA B
2.210
56 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
22. 2. 1998, 10.00 | Janeczko Valter | 2.LIGA B
1.860

1996/1997

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81710 / 119 | 15614.36
39.50
71.25000000 %
300 / 19 | 156
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 1996, 17.00 | Janeczko Valter | 2.LIGA C
15.782
79 / 2 | 57
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 1996, 17.00 | Musil Jan | 2.LIGA C
39.500
113 / 4 | 71
Malý stůl: Volná hra
12. 12. 1996, 17.00 | Andrejovský Jan | 2.LIGA C
28.250
133 / 18 | 28
Malý stůl: Volná hra
2. 1. 1997, 17.00 | Redl Jiří | 2.LIGA C
7.380
300 / 19 | 132
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 1997, 17.00 | Rybák Jiří | 2.LIGA C
15.782
185 / 19 | 73
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 1997, 17.00 | Szarowski Stanislav | 2.LIGA C
9.730
300 / 21 | 98
Malý stůl: Volná hra
6. 3. 1997, 17.00 | Schoffer Bruno | KVAL.o 2.L
14.281
300 / 17 | 73
Malý stůl: Volná hra
13. 3. 1997, 17.00 | Obdržálek Vladimír | KVAL.o 2.L
17.642

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81245 / 177 | 477.03
11.76
77.81250000 %
108 / 25 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 1996, 17.00 | Andrejovský Jan | 2.LIGA C
4.320
120 / 18 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 1996, 17.00 | Remeš Miloslav | 2.LIGA C
6.660
200 / 17 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 1996, 17.00 | Janeczko Valter | 2.LIGA C
11.761
168 / 25 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 1. 1997, 17.00 | Redl Jiří | 2.LIGA C
6.720
142 / 25 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 1997, 17.00 | Švancara Slávek | 2.LIGA C
5.680
168 / 25 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 1997, 17.00 | Kuchař Karel | 2.LIGA C
6.720
200 / 18 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 3. 1997, 17.00 | Vidlák Milan | KVAL.o 2.L
11.112
139 / 24 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 3. 1997, 17.00 | Hájek Radovan | KVAL.o 2.L
5.790

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7409 / 143 | 222.86
5.71
73.03570000 %
80 / 23 | 14
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 1996, 17.00 | Humeňanský František | 2.LIGA C
3.472
73 / 29 | 15
Malý stůl: Jednoband
12. 12. 1996, 17.00 | Andrejovský Jan | 2.LIGA C
2.510
42 / 16 | 13
Malý stůl: Jednoband
2. 1. 1997, 17.00 | Musil Jan | 2.LIGA C
2.620
40 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
23. 1. 1997, 17.00 | Švancara Slávek | 2.LIGA C
2.000
72 / 30 | 12
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 1997, 17.00 | Szarowski Stanislav | 2.LIGA C
2.400
80 / 14 | 22
Malý stůl: Jednoband
6. 3. 1997, 17.00 | Obdržálek Vladimír | KVAL.o 2.L
5.712
22 / 11 | 8
Malý stůl: Jednoband
13. 3. 1997, 17.00 | Obdržálek Vladimír | KVAL.o 2.L
2.000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122 / 34 | 50.647
0.647
73.33330000 %
22 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 10. 1996, 17.00 | Jendryštík Eduard | 2.LIGA C
0.6470

1995/1996

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81686 / 66 | 16325.54
100.00
70.25000000 %
159 / 10 | 102
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 1995, 17.00 | Kuchař Karel | 2.LIGA C
15.900
12 / 4 | 6
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 1995, 17.00 | Remeš Miloslav | 2.LIGA C
3.000
300 / 6 | 143
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 1995, 17.00 | Kuchař Karel | 2.LIGA C
50.002
112 / 21 | 50
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 1995, 17.00 | Samiec Vilém | 2.LIGA C
5.330
300 / 5 | 143
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 1995, 17.00 | Mladenka Božetěch | 2.LIGA C
60.002
300 / 3 | 163
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 1996, 17.00 | Tydlačka Pavel | 2.LIGA C
100.002
300 / 5 | 153
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 1996, 17.00 | Hrdý Petr | 2.LIGA C
60.002
203 / 12 | 87
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 1996, 17.00 | Bača Tomáš | 2.LIGA C
16.910

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121552 / 132 | 4911.75
22.22
70.25000000 %
200 / 21 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 1995, 17.00 | Skořupa Rostislav | 2.LIGA C
9.522
46 / 6 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 1995, 17.00 | Mladenka Božetěch | 2.LIGA C
7.660
200 / 12 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 1995, 17.00 | Skořupa Rostislav | 2.LIGA C
16.662
51 / 14 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 1995, 17.00 | Hrdý Petr | 2.LIGA C
3.640
62 / 7 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 1995, 17.00 | Remeš Miloslav | 2.LIGA C
8.850
200 / 11 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 1996, 17.00 | Bača Tomáš | 2.LIGA C
18.181
200 / 9 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 1996, 17.00 | Hrdý Petr | 2.LIGA C
22.222
165 / 15 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 1996, 17.00 | Bača Tomáš | 2.LIGA C
11.000
428 / 37 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 3. 1996, 00.00 | Matoušek Zdeněk | PŘEBOR SM (BANÍK HAVÍŘOV)
11.560

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13900 / 239 | 313.76
5.83
87.50000000 %
80 / 19 | 19
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 1995, 17.00 | Mladenka Božetěch | 2.LIGA C
4.212
65 / 19 | 10
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 1995, 17.00 | Skořupa Rostislav | 2.LIGA C
3.420
68 / 18 | 13
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 1995, 17.00 | Hrdý Petr | 2.LIGA C
3.770
47 / 17 | 10
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 1995, 17.00 | Mladenka Božetěch | 2.LIGA C
2.760
70 / 12 | 21
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 1996, 17.00 | Tydlačka Pavel | 2.LIGA C
5.830
80 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 1996, 17.00 | Hrdý Petr | 2.LIGA C
4.002
80 / 19 | 13
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 1996, 17.00 | Tydlačka Pavel | 2.LIGA C
4.212
410 / 115 | 31
Malý stůl: Jednoband
19. 4. 1996, 00.00 | Matoušek Zdeněk | PŘEBOR SM (SSK VÍTKOVICE)
3.564

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122 / 50 | 30.440
0.440
100.00000000 %
22 / 50 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 9. 1995, 17.00 | Cebula Tomáš | 2.LIGA C
0.4402

1994/1995

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
61346 / 58 | 22223.20
36.25
74.77780000 %
300 / 10 | 145
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 1994, 17.00 | Oslizlok Svatopluk | 2.LIGA C
30.002
100 / 10 | 71
Malý stůl: Volná hra
3. 11. 1994, 17.00 | Kuchař Karel | 2.LIGA C
10.000
56 / 2 | 56
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 1994, 17.00 | Andrejovský Jan | 2.LIGA C
28.000
300 / 9 | 129
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 1995, 17.00 | Víta René | 2.LIGA C
33.332
300 / 19 | 109
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 1995, 17.00 | Obdržálek Vladimír | 2.LIGA C
15.782
290 / 8 | 222
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 1995, 17.00 | Redl Jiří | 2.LIGA C
36.250

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6798 / 84 | 719.50
17.30
66.50000000 %
117 / 12 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 1994, 17.00 | Andrejovský Jan | 2.LIGA C
9.750
173 / 10 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 1994, 17.00 | Houšťava Zdeněk | 2.LIGA C
17.300
44 / 7 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 1994, 17.00 | Andrejovský Jan | 2.LIGA C
6.280
200 / 17 | 71
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 1995, 17.00 | Víta René | 2.LIGA C
11.761
131 / 17 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 1995, 17.00 | Skořupa Rostislav | 2.LIGA C
7.700
133 / 21 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 1995, 17.00 | Víta René | 2.LIGA C
6.330

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3200 / 69 | 182.89
4.44
83.33330000 %
80 / 18 | 14
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 1995, 17.00 | Víta René | 2.LIGA C
4.442
45 / 22 | 17
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 1995, 17.00 | Obdržálek Vladimír | 2.LIGA C
2.040
75 / 29 | 18
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 1995, 17.00 | Víta René | 2.LIGA C
2.580

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
360 / 100 | 40.600
0.600
0.00000000 %
60 / 100 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 6. 1995, 00.00 | Matoušek Zdeněk | oblastní soutěže (Severomoravská oblast)
0.6000