Stareček Pavel

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
36937 / 1233 | 8 | 50.759
1.333
82.19300000 %
14 / 15 | 5 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 9. 2019, 12.30 | Faus Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.9330
20 / 15 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 9. 2019, 13.45 | Ferahli Engin | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
1.3332
40 / 51 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2019, 16.00 | Adámek Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.7842
40 / 37 | 7 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2019, 11.00 | Dirn Marcel | ZS 3B EXTRALIGA
1.0812
30 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 10. 2019, 17.00 | Karkoška Roman | SM 3B D2 ZS 1. Třída
1.0002
30 / 27 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 10. 2019, 18.15 | Cakl Marek | SM 3B D2 ZS 1. Třída
1.1112
9 / 17 | 4 | 1
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2019, 15.30 | Ziogas Janis | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.5290
13 / 21 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2019, 16.45 | Truksa Otakar | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.6190
40 / 47 | 6 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 11. 2019, 16.00 | Bálek Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.8512
40 / 47 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2019, 13.00 | Tichák Josef | ZS 3B EXTRALIGA
0.8512
12 / 37 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
16. 11. 2019, 16.00 | Aleš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.3240
40 / 49 | 7 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2019, 11.00 | Truksa Otakar | ZS 3B EXTRALIGA
0.8162
24 / 30 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 20.00 | Hošek Ondřej | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.8002
19 / 30 | 4 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 21.15 | Sibai Fouad | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.6332
24 / 33 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2019, 13.00 | Hošek Ondřej | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.7270
19 / 28 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2019, 13.00 | Novák Radek | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.6780
37 / 35 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 11. 2019, 11.30 | Ráček Milan | ZS 3B EXTRALIGA
1.0570
40 / 49 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2020, 14.00 | Adámek Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.8162
24 / 48 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2020, 13.00 | Boháč Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.5000
25 / 30 | 8 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2020, 17.20 | Markup Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.8332
25 / 28 | 6 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2020, 21.15 | Dirn Marcel | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.8922
28 / 33 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2020, 13.00 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.8480
30 / 27 | 6 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2020, 19.00 | Ráček Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
1.1112
21 / 35 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 1. 2020, 10.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.6000
40 / 50 | 6 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2020, 14.00 | Korec Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.8002
40 / 60 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2020, 11.00 | Ziogas Janis | ZS 3B EXTRALIGA
0.6662
16 / 25 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 2. 2020, 14.00 | Schönhoff Markus | ZS 3B EXTRALIGA
0.6400
33 / 60 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2020, 10.00 | Sibai Fouad | ZS 3B EXTRALIGA
0.5500
25 / 23 | 6 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2020, 18.45 | Šimíček Lukáš | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
1.0872
19 / 28 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 3. 2020, 12.30 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
0.6780
18 / 35 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 3. 2020, 18.30 | Řehůřek Luděk | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
0.5141
25 / 22 | 6 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 3. 2020, 18.30 | Řehůřek Luděk | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
1.1362
9 / 21 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 3. 2020, 11.30 | Novák Radek | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
0.4280
26 / 42 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 9. 2020, 13.30 | Gazdoš Ivo | 35. MČR TROJBAND ZS
0.6190
18 / 31 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 9. 2020, 19.30 | Bača Adam | 35. MČR TROJBAND ZS
0.5800
24 / 37 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 9. 2020, 14.00 | Kohout Štěpán | 35. MČR TROJBAND ZS
0.6480

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
27630 / 740 | 60.851
1.818
90.00000000 %
30 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
22. 9. 2018, 17.30 | Daněk Josef | ZS 3B I. LIGA
1.0002
20 / 11 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2018, 10.00 | Hovorka Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
1.8182
19 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2018, 13.00 | Truksa Otakar | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.7602
20 / 11 | 6
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2018, 17.00 | Bílek Rudolf | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
1.8182
7 / 14 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2018, 19.00 | Hudák Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.5000
14 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2018, 10.00 | Vintrocha Richard | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.5600
20 / 19 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2018, 12.00 | Faus Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
1.0522
30 / 29 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2018, 14.00 | Ručka Damián | ZS 3B I. LIGA
1.0342
30 / 29 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 10. 2018, 12.30 | Koky Dušan | ZS 3B I. LIGA
1.0342
7 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2018, 12.00 | Šimíček Lukáš | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.2800
15 / 19 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2018, 14.00 | Domanský Pavel | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.7890
30 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 12.30 | Markup Petr | ZS 3B I. LIGA
0.7692
18 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2019, 11.00 | Najzar Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.7202
20 / 21 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2019, 15.00 | Bušanský Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.9522
21 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2019, 16.00 | Přeček Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.7002
25 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2019, 21.00 | Ettel Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.8332
30 / 34 | 6
Závodní stůl: Trojband
19. 1. 2019, 12.00 | Přeček Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.8821
27 / 29 | 6
Závodní stůl: Trojband
19. 1. 2019, 18.00 | Aleš Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.9310
26 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2019, 14.00 | Váša Marek | ZS 3B I. LIGA
0.6502
30 / 33 | 6
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2019, 17.00 | Truhlář Jan | ZS 3B I. LIGA
0.9092
30 / 29 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2019, 12.30 | Daněk Josef | ZS 3B I. LIGA
1.0342
30 / 30 | 6
Závodní stůl: Trojband
23. 2. 2019, 16.00 | Truhlář Jan | ZS 3B I. LIGA
1.0002
30 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2019, 12.00 | Přeček Jiří | ZS 3B I. LIGA
1.0002
24 / 34 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2019, 15.30 | Přeček Jiří | ZS 3B I. LIGA
0.7050
28 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 4. 2019, 15.30 | Kohout Štěpán | 34. MČR TROJBAND ZS
0.7002
19 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 4. 2019, 20.00 | Boháč Martin | 34. MČR TROJBAND ZS
0.9500
30 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 4. 2019, 21.30 | Ettel Milan | 34. MČR TROJBAND ZS
0.7691

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
486 / 102 | 50.843
1.333
95.55560000 %
18 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 12.15 | Najzar Petr | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.7202
20 / 22 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 13.45 | Peter Jaroslav | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.9092
20 / 15 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 18.15 | Popeňažník Lukáš | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
1.3332
28 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 20.00 | Přeček Jiří | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.7000

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7117 / 189 | 50.619
1.000
78.00000000 %
23 / 29 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2017, 11.00 | Gazdoš Ivo | VS MČR TROJBAND D2
0.7930
30 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2017, 12.40 | Škop Pavel | VS MČR TROJBAND D2
0.7692
15 / 23 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 12.15 | Křístek Martin | Oblastní přebor jednotlivci
0.6522
15 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 13.45 | Koky Dušan | Oblastní přebor jednotlivci
1.0002
15 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 16.00 | Šnyta Radek | Oblastní přebor jednotlivci
0.5002
7 / 27 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 17.30 | Vintrocha Richard | Oblastní přebor jednotlivci
0.2590
12 / 26 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 18.15 | Bača Tomáš | Oblastní přebor jednotlivci
0.4610

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16367 / 576 | 60.637
0.882
70.57690000 %
10 / 24 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 10. 2015, 11.30 | Domanský Pavel | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4160
30 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 10. 2015, 16.00 | Žilka Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.7692
22 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 10. 2015, 19.00 | Gazdoš Ivo | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.6870
25 / 37 | 6
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2015, 11.30 | Filip Antonín | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.6750
29 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2015, 16.00 | Paprskář Milan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.7252
27 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
6. 12. 2015, 10.00 | Ležák Václav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.6752
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 12. 2015, 14.30 | Matoušek Zdeněk | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5002
27 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
6. 12. 2015, 17.30 | Peter Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.6752
20 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2016, 11.30 | Paprskář Milan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5001
30 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2016, 14.30 | Jaroš Vladimír | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.8822
6 / 14 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2016, 11.30 | Dostál Martin | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4280
30 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2016, 16.00 | Žilka Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.7692
19 / 32 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 5. 2016, 10.00 | Gazdoš Ivo | VS MČR 3B Finále EXTRALIGA Club Teams
0.5930
35 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 5. 2016, 14.00 | Aleš Jan | VS MČR 3B Finále EXTRALIGA Club Teams
0.7002
23 / 50 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2016, 12.00 | Bača Adam | VS MČR 3B Finále EXTRALIGA Club Teams
0.4600
14 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2016, 14.00 | Gazdoš Ivo | VS MČR 3B Finále EXTRALIGA Club Teams
0.5600

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
350 / 120 | 30.416
0.500
55.55560000 %
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 11.30 | Barbořík Jiří | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5000
12 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 14.30 | Kalabis Petr | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3000
18 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 17.30 | Dostál Martin | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4500

2013/2014

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20501 / 762 | 80.657
1.111
82.13110000 %
11 / 17 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2013, 11.30 | Domanský Pavel | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.6470
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2013, 13.00 | Beneš Karel | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.5752
27 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2013, 13.00 | Coufal Zdeněk | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.6752
28 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2013, 17.30 | Paprskář Milan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.7002
27 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2013, 19.00 | Čaněcký Patrik | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.6752
28 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2013, 11.30 | Kolder Milan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.7002
27 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2013, 14.30 | Ležák Václav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.6752
24 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2013, 17.30 | Rypka Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.6002
24 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2013, 11.30 | Pernica Ivan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.6002
30 / 36 | 8
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2013, 16.00 | Kopečný Radek | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.8332
30 / 27 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2013, 19.00 | Čaněcký Patrik | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
1.1112
30 / 31 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2013, 11.30 | Buchtík Martin | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.9672
21 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2013, 14.30 | Líška Antonín ml. | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.5250
18 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2013, 17.30 | Rypka Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.4500
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 3. 2014, 13.00 | Paprskář Milan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.5502
30 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 3. 2014, 16.00 | Coufalík Ivo | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.7502
26 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2014, 10.00 | Vydra Roman | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
0.6502
27 / 40 | 7
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2014, 10.00 | Váša Marek | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
0.6752
25 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2014, 17.00 | Markup Petr | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
0.6252
23 / 51 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2014, 10.00 | Tichák Josef | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
0.4510

2010/2011

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3297 / 119 | 152.49
2.97
82.50000000 %
98 / 39 | 11
Závodní stůl: Jednoband
12. 2. 2011, 10.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky v jednobandu
2.510
113 / 38 | 14
Závodní stůl: Jednoband
12. 2. 2011, 14.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství České republiky v jednobandu
2.970
86 / 42 | 15
Závodní stůl: Jednoband
12. 2. 2011, 18.00 | Ráček Milan | Mistrovství České republiky v jednobandu
2.040

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24805 / 1184 | 70.679
1.111
1.250
96.40720000 %
34 / 54 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2010, 10.00 | Šimek Stanislav | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu
0.6290
30 / 47 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2010, 10.00 | Markup Petr | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix v trojbandu
0.6382
35 / 46 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2010, 10.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix v trojbandu
0.7602
30 / 27 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2010, 10.00 | Šlechta Jan | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix v trojbandu
1.1112
24 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2010, 10.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix v trojbandu
0.6850
33 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 11. 2010, 14.00 | Absolon Jiří | Extraliga v trojbandu
0.5502
33 / 60 | 7
Závodní stůl: Trojband
13. 11. 2010, 10.00 | Markup Petr | Extraliga v trojbandu
0.5502
36 / 52 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 11. 2010, 16.00 | Tichý Miloslav | Extraliga v trojbandu
0.6920
37 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 11. 2010, 10.00 | Štefan Josef | Extraliga v trojbandu
0.6162
40 / 48 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2011, 10.00 | Galíček Zdeněk | Extraliga v trojbandu
0.8331
36 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2011, 17.00 | Kružlic Robert | Extraliga v trojbandu
0.6002
35 / 52 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2011, 10.00 | Janata Jan | Extraliga v trojbandu
0.6730
19 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 2. 2011, 10.00 | Masár Stanislav | Extraliga v trojbandu
0.5000
39 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 2. 2011, 14.00 | Držík Jan | Extraliga v trojbandu
0.6502
35 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2011, 10.00 | Englic Martin | Extraliga v trojbandu
0.5832
0
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2011, 10.00 | Poláček Ladislav | Extraliga v trojbandu
2
40 / 54 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2011, 10.00 | Masár Stanislav | Extraliga v trojbandu
0.7402
32 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 2011, 17.00 | Kadaník Marcel | Extraliga v trojbandu
0.5332
40 / 53 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 4. 2011, 14.00 | Dostál Jiří | Extraliga v trojbandu
0.7542
40 / 54 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 4. 2011, 10.00 | Janata Jan | Extraliga v trojbandu
0.7402
40 / 48 | 7
Závodní stůl: Trojband
17. 4. 2011, 14.00 | Ježek Otakar | Extraliga v trojbandu
0.8332
40 / 43 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 5. 2011, 17.00 | Markup Petr | Extraliga v trojbandu
0.9302
40 / 54 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 5. 2011, 10.00 | Tichý Miloslav | Extraliga v trojbandu
0.7402
37 / 59 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 6. 2011, 10.00 | Dostál Martin | Extraliga v trojbandu
0.6270

2009/2010

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
25715 / 1082 | 70.660
1.083
1.363
114.40000000 %
22 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2009, 14.00 | Domanský Pavel | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.3660
40 / 41 | 6
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2009, 08.00 | Galíček Zdeněk | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.9752
35 / 51 | 7
Závodní stůl: Trojband
9. 1. 2010, 10.00 | Hájek Radovan | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.6860
28 / 44 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 1. 2010, 12.00 | Pacejka David | Mistrovství ČR v trojbandu na velkém stole - kvalifikace Čechy + Morava
0.6362
35 / 42 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2010, 12.00 | Bača Miroslav | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Dvůr Králové
0.8332
40 / 47 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2010, 12.00 | Škop Pavel | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Dvůr Králové
0.8510
30 / 42 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2010, 12.00 | Novák Pavel | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Dvůr Králové
0.7142
20 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 12.00 | Aleš Jan | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Dvůr Králové
0.5710
27 / 47 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 18.00 | Zembinský René | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Dvůr Králové
0.5742
29 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 20.30 | Berdis Vratislav | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Dvůr Králové
0.5802
30 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 21.30 | Váša Marek | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Dvůr Králové
0.9372
32 / 47 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2010, 10.00 | Hájek Radovan | MČR v trojbandu - semifinále
0.6800
28 / 44 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2010, 10.00 | Kavka Petr | MČR v trojbandu - semifinále
0.6362
30 / 37 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2010, 10.00 | Šlechta Jan | MČR v trojbandu - semifinále
0.8102
32 / 51 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2010, 10.00 | Popeňažník Lukáš | MČR v trojbandu - semifinále
0.6270
13 / 12 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2010, 10.00 | Kohout Štěpán | MČR v trojbandu - semifinále
1.0830
9 / 14 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2010, 10.00 | Gazdoš Ivo | MČR v trojbandu - semifinále
0.6420
31 / 48 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2010, 10.00 | Váša Marek | MČR v trojbandu - semifinále
0.6450
37 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 3. 2010, 14.00 | Domanský Pavel | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.6161
32 / 51 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2010, 10.00 | Galíček Zdeněk | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.6270
18 / 31 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2010, 16.00 | Hájek Radovan | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.5800
13 / 28 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2010, 16.00 | Boháč Martin | Play Off Extraligy v trojbandu
0.4640
40 / 56 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2010, 18.00 | Galíček Zdeněk | Play Off Extraligy v trojbandu
0.7142
40 / 55 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 5. 2010, 14.00 | Váša Marek | Play Off Extraligy v trojbandu
0.7272
24 / 57 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 5. 2010, 10.00 | Hájek Radovan | Play Off Extraligy v trojbandu
0.4210

2008/2009

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14430 / 671 | 80.640
0.909
1.250
119.44440000 %
40 / 44 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 11. 2008, 10.00 | Tunkr Martin | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.9092
35 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2008, 10.00 | Šotola Marek ml. | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.5830
32 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 12. 2008, 10.00 | Konvička Dušan | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.5332
40 / 57 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 12. 2008, 14.00 | Přeček Jiří | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.7012
31 / 43 | 4
Závodní stůl: Trojband
31. 1. 2009, 12.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - kvalifikace
0.7200
40 / 47 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 2. 2009, 10.00 | Coufalík Ivo | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.8512
21 / 48 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 12.00 | Šlechta Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina B
0.4370
33 / 54 | 8
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 12.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina B
0.6110
37 / 53 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 12.00 | Bálek Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina B
0.6980
19 / 26 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 12.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina B
0.7300
27 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 12.00 | Ostruszka Petr | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina B
0.7292
42 / 54 | 5
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 12.00 | Masár Stanislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina B
0.7772
11 / 41 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 12.00 | Hambálková Irena | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina B
0.2680
22 / 47 | 6
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2009, 10.00 | Kopečný Radek | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.4680

2007/2008

Kádr 47/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5205 / 65 | 143.15
5.80
37.13770000 %
81 / 20 | 11
Závodní stůl: Kádr 47/1
21. 6. 2008, 00.00 | Vedral Martin | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - 47/1
4.052
29 / 5 | 14
Závodní stůl: Kádr 47/1
21. 6. 2008, 00.00 | Faus Marek | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - 47/1
5.800
19 / 10 | 7
Závodní stůl: Kádr 47/1
21. 6. 2008, 00.00 | Litterbach David | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - 47/1
1.902
22 / 10 | 7
Závodní stůl: Kádr 47/1
21. 6. 2008, 00.00 | Litterbach David | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - 47/1
2.202
54 / 20 | 12
Závodní stůl: Kádr 47/1
21. 6. 2008, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - 47/1
2.700

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13371 / 634 | 80.585
0.840
1.250
154.58330000 %
42 / 50 | 6
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Bartoš Pavel | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
0.8402
7 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
0.3500
36 / 53 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Daněk Josef | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
0.6790
28 / 42 | 8
Závodní stůl: Trojband
1. 12. 2007, 10.00 | Hájek Radovan | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.6660
40 / 58 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2007, 10.00 | Vágner Jiří | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.6892
35 / 71 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2008, 00.00 | Kopečný Radek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - kvalifikace
0.4932
29 / 75 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Faus Marek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.3860
34 / 58 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.5860
25 / 50 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Markup Petr | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.5002
21 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Váša Marek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.5380
30 / 48 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Novák Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.6252
13 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Hudák Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.4330
31 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.7752

2006/2007

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15502 / 835 | 70.601
1.025
83.66670000 %
31 / 59 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2006, 10.00 | Janata Jan | Extraliga v trojbandu
0.5250
40 / 59 | 5
Závodní stůl: Trojband
30. 9. 2006, 10.00 | Tichák Josef | Extraliga v trojbandu
0.6782
39 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 2006, 14.00 | Kafka Jan st. | Extraliga v trojbandu
0.6502
40 / 51 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2006, 10.00 | Čermák Jan | Extraliga v trojbandu
0.7842
35 / 60 | 6
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2006, 10.00 | Müller Martin | Extraliga v trojbandu
0.5832
40 / 39 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2006, 14.00 | Hambálek Vladimír | Extraliga v trojbandu
1.0252
33 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2006, 10.00 | Müller Martin | Extraliga v trojbandu
0.5502
26 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 12. 2006, 14.00 | Tichák Josef | Extraliga v trojbandu
0.4332
30 / 56 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2006, 10.00 | Faus Marek | Extraliga v trojbandu
0.5350
26 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2007, 10.00 | Masár Stanislav | Extraliga v trojbandu
0.5200
34 / 54 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2007, 10.00 | Masár Stanislav | Extraliga v trojbandu
0.6290
40 / 47 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 4. 2007, 10.00 | Kafka Jan st. | Extraliga v trojbandu
0.8512
25 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2007, 14.00 | Purkyt Tomáš | Extraliga v trojbandu
0.4162
36 / 60 | 7
Závodní stůl: Trojband
26. 5. 2007, 14.00 | Faus Marek | Extraliga v trojbandu
0.6002
27 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 6. 2007, 10.00 | Ležák Václav | Extraliga v trojbandu
0.4500

2005/2006

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9282 / 507 | 70.556
1.025
83.67950000 %
37 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 10. 2005, 10.00 | Líška Antonín ml. | 3B-liga
0.6161
28 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2005, 10.00 | Masár Stanislav | 3B-liga
0.4662
40 / 54 | 7
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 2005, 10.00 | Pavlík Karel | 3B-liga
0.7402
40 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 12. 2005, 10.00 | Masár Stanislav | 3B-liga
1.0252
29 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2006, 10.00 | Hikeš Jiří | 3B-liga
0.4832
40 / 54 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2006, 10.00 | Roček Josef | 3B-liga
0.7402
15 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 4. 2006, 10.00 | Hudák Jan | 3B-liga
0.2500
28 / 60 | 1
Závodní stůl: Trojband
2. 4. 2006, 10.00 | Korec Jaroslav | 3B-liga
0.4660
25 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 5. 2006, 10.00 | Korec Jaroslav | 3B-liga
0.4160

2002/2003

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
23687 / 1171 | 60.586
0.860
0
67 / 112 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2002, 00.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | Kval. I. Grand Prix (Herna Ekvity Kladno)
0.5984
34 / 66 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2002, 00.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | I. Grand Prix (Herna Ekvity Kladno)
0.5152
65 / 112 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2002, 00.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | II. Grand Prix (Herna SSK Vítkovice)
0.5804
97 / 207 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2002, 00.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | IV. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.4688
16 / 41 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2002, 00.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | V. Grand Prix (Herna Billardu Plzeň)
0.3902
86 / 127 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 10. 2002, 00.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | III. Grand Prix (Herna SSK Vítkovice)
0.6776
38 / 67 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2002, 00.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | VII. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.5672
92 / 133 | 6
Závodní stůl: Trojband
21. 12. 2002, 00.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | VIII. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.6916
37 / 70 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2003, 00.00 | Stareček Pavel | Mistrovství republiky (Herna Ekvity Kladno)
0.5280
66 / 106 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2003, 00.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | X. Grand Prix (Herna BC Olomouc)
0.6222
89 / 130 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2003, 00.00 | Stareček Pavel | Manager cup (Herna SK BC Praha)
0.6842

2001/2002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
260 / 120 | 40.500
0.521
74.07410000 %
24 / 51 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2002, 16.00 | Boháč Martin | "LIGA ""D"""
0.4700
36 / 69 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2002, 17.00 | Daněk Josef | "LIGA ""D"""
0.5210

2000/2001

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3109 / 214 | 40.509
0.544
90.83330000 %
36 / 72 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2000, 10.00 | Šlechta Jan | "LIGA ""C"""
0.5000
36 / 74 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 12. 2000, 10.00 | Tunkr Martin | "LIGA ""C"""
0.4861
37 / 68 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 12. 2000, 16.00 | Šotola Marek st. | "LIGA ""C"""
0.5440

1999/2000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10213 / 412 | 60.517
0.923
77.77780000 %
49 / 105 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 1999, 00.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | Předkvalifikace GP (SSK VÍTKOVICE)
0.4664
55 / 89 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 1999, 00.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (SSK VÍTKOVICE)
0.6182
53 / 91 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 10. 1999, 00.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
0.5820
35 / 77 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 11. 1999, 00.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (SSK VÍTKOVICE)
0.4540
8 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 4. 2000, 12.00 | Kinač Milan | "DRUŽ. ""B"""
0.3200
13 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 4. 2000, 20.00 | Vitouš Jan | "DRUŽ. ""B"""
0.5202

1998/1999

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
337 / 61 | 70.606
0.882
82.22220000 %
15 / 22 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 4. 1999, 10.00 | Wlodarczyk Leo | DVOJICE B
0.6812
15 / 17 | 7
Závodní stůl: Trojband
24. 4. 1999, 13.00 | Musil Jan | DVOJICE B
0.8822
7 / 22 | 1
Závodní stůl: Trojband
24. 4. 1999, 20.00 | Zoufalý Radek | DVOJICE ČT
0.3180

1997/1998

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4101 / 241 | 40.419
0.666
0
55 / 127 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 10. 1997, 00.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
0.4332
46 / 114 | 3
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 1997, 00.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
0.4032

1996/1997

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12269 / 535 | 50.502
1.000
0
50 / 75 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 10. 1996, 00.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | Kvalifik. Extra ligy - B (Billard BRNO)
0.6660
55 / 99 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 1996, 00.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | Kvalifik. Extra ligy - B (Billard BRNO)
0.5554
41 / 86 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 10. 1996, 00.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | Extra liga - skupina B (Billard BRNO)
0.4760
50 / 115 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 11. 1996, 00.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | Kvalifik. Extra ligy - D (SK BC PRAHA)
0.4342
37 / 69 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 1997, 00.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | Kvalifik. Extra ligy - A (Billard BRNO)
0.5362
36 / 91 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 1997, 00.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | Kvalifik. Extra ligy - A (Billard BRNO)
0.3952

1994/1995

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
22533 / 1070 | 50.498
1.250
0
38 / 65 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 1994, 00.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
0.5842
124 / 218 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 1994, 00.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - skupina B (SSK VÍTKOVICE)
0.5686
23 / 38 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 10. 1994, 00.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - finále o 3. (SSK VÍTKOVICE)
0.6050
6 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 10. 1994, 00.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - semifinále 1 (SSK VÍTKOVICE)
0.2400
74 / 164 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 1995, 00.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - skupina B (SK BC PRAHA)
0.4512
23 / 75 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 1995, 00.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - diskvalifik. (SK BC PRAHA)
0.3060
121 / 202 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 1995, 00.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - skupina B (BANÍK MAR.HORY OSTRAVA)
0.5996
17 / 43 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 1995, 00.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - semifinále 2 (BANÍK MAR.HORY OSTRAVA)
0.3950
30 / 53 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 1995, 00.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - finále o 3. (BANÍK MAR.HORY OSTRAVA)
0.5662
77 / 187 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 1995, 00.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - skupina B (BILLARD BRNO)
0.4110

Malý stůl

2020/2021

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
1128 / 15 | 31 | 188.53
8.53
64.00000000 %
128 / 15 | 31 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 9. 2020, 10.00 | Čajka Petr | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
8.532

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
195 / 15 | 21 | 136.33
6.33
95.00000000 %
95 / 15 | 21 | 13
Malý stůl: Jednoband
19. 9. 2020, 14.30 | Červenka Vítězslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
6.332

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
1150 / 15 | 28 | 2410.00
10.00
100.00000000 %
150 / 15 | 28 | 24
Malý stůl: Kádr 52/1
19. 9. 2020, 11.30 | Čajka Petr | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
10.002

2019/2020

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
2305 / 30 | 38 | 2710.16
10.40
76.25000000 %
156 / 15 | 38 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2020, 10.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.400
149 / 15 | 27 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2020, 10.00 | Čajka Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.932

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
2157 / 30 | 17 | 165.23
6.66
78.50000000 %
100 / 15 | 17 | 16
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2020, 13.00 | Fellner Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.662
57 / 15 | 14 | 7
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2020, 13.00 | Kopl Josef | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.801

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
2296 / 26 | 49 | 3511.38
13.63
98.66670000 %
146 / 15 | 49 | 21
Malý stůl: Kádr 52/1
1. 2. 2020, 11.30 | Fellner Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.732
150 / 11 | 45 | 35
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 2. 2020, 11.30 | Čajka Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
13.632

2018/2019

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4398 / 33 | 3512.06
19.00
66.33330000 %
109 / 10 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2019, 10.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.900
178 / 15 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 3. 2019, 10.00 | Červenka Vítězslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
11.862
16 / 3 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 6. 2019, 11.00 | Hájek Radovan | 2. MČR TROJBOJ MS
5.330
95 / 5 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 6. 2019, 14.00 | Onderka Heřman | 2. MČR TROJBOJ MS
19.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10722 / 134 | 255.38
6.66
75.20830000 %
100 / 15 | 25
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2019, 18.00 | Andrejovský Miroslav | 26. MČR JEDNOBAND MS
6.662
62 / 15 | 13
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2019, 22.00 | Vaněk Petr | 26. MČR JEDNOBAND MS
4.132
100 / 15 | 23
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2019, 10.00 | Ráček Milan | 26. MČR JEDNOBAND MS
6.662
73 / 15 | 17
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2019, 17.50 | Ostruszka Petr | 26. MČR JEDNOBAND MS
4.862
93 / 15 | 24
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2019, 10.00 | Frieda Jan | 26. MČR JEDNOBAND MS
6.202
78 / 15 | 24
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2019, 12.15 | Ráček Milan | 26. MČR JEDNOBAND MS
5.200
55 / 15 | 16
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2019, 14.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.660
90 / 15 | 21
Malý stůl: Jednoband
30. 3. 2019, 14.00 | Kopl Josef | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.002
21 / 4 | 9
Malý stůl: Jednoband
1. 6. 2019, 12.00 | Hájek Radovan | 2. MČR TROJBOJ MS
5.250
50 / 10 | 13
Malý stůl: Jednoband
1. 6. 2019, 15.00 | Onderka Heřman | 2. MČR TROJBOJ MS
5.001

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
26678 / 600 | 91.130
2.000
1.714
95.09120000 %
23 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2018, 14.00 | Škop Pavel | MČR TROJBAND D2 MS
0.7180
40 / 20 | 9
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2018, 15.30 | Dirn Marcel | MČR TROJBAND D2 MS
2.0002
21 / 26 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2018, 17.00 | Bača Miroslav | MČR TROJBAND D2 MS
0.8070
31 / 22 | 9
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2018, 20.00 | Aleš Jan | MČR TROJBAND D2 MS
1.4090
39 / 59 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2018, 11.00 | Ráček Milan | MČR TROJBAND D2 MS
0.6610
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2018, 17.00 | Karkoška Roman | SM 3B 1. Třída
1.1112
30 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2018, 18.00 | Cakl Marek | SM 3B 1. Třída
1.5792
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2018, 19.00 | Držík Jan | SM 3B 1. Třída
1.1532
12 / 9 | 7
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 10.45 | Habr Jiří | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
1.3332
12 / 7 | 7
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 12.50 | Vintrocha František | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
1.7142
11 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 14.05 | Kezsely Radim | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.7332
12 / 6 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 14.30 | Wieczorek Jan | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
2.0002
20 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 17.30 | Šnyta Radek | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
1.0522
30 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 18.40 | Křístek Martin | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
1.3042
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 20.00 | Stareček Vladimír | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
1.2502
25 / 17 | 7
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 20.00 | Gazdoš Ivo | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
1.4700
30 / 22 | 9
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 11.15 | Kuchař Radim | 29. MČR TROJBAND MS
1.3632
30 / 34 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 13.45 | Váša Marek | 29. MČR TROJBAND MS
0.8822
40 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 19.30 | Řehůřek Luděk | 29. MČR TROJBAND MS
1.2122
17 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2019, 11.00 | Galíček Zdeněk | 29. MČR TROJBAND MS
0.6800
30 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 5. 2019, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | MČR TROJBAND D3 MS
1.0342
30 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 5. 2019, 16.00 | Váša Marek | MČR TROJBAND D3 MS
1.5001
39 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 5. 2019, 11.30 | Filip Antonín | MČR TROJBAND D3 MS
1.1142
40 / 33 | 7
Malý stůl: Trojband
26. 5. 2019, 13.30 | Váša Marek | MČR TROJBAND D3 MS
1.2122
15 / 9 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 6. 2019, 13.00 | Hájek Radovan | 2. MČR TROJBOJ MS
1.6661
11 / 9 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 6. 2019, 16.00 | Onderka Heřman | 2. MČR TROJBOJ MS
1.2220

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2300 / 21 | 4214.28
18.75
100.00000000 %
150 / 8 | 42
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 3. 2019, 12.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
18.752
150 / 13 | 29
Malý stůl: Kádr 52/1
30. 3. 2019, 12.00 | Kopl Josef | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
11.532

2017/2018

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131763 / 126 | 8613.99
25.00
80.13640000 %
159 / 15 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2017, 10.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.602
200 / 12 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2017, 10.00 | Ráček Milan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
16.661
110 / 14 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2017, 10.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.850
186 / 15 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2017, 10.00 | Žabenský Zbyněk | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.402
142 / 9 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2017, 10.00 | Bláha Milan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
15.770
200 / 12 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2018, 10.00 | Andrejovský Robert | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
16.662
200 / 9 | 81
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2018, 10.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
22.222
200 / 12 | 56
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2018, 10.00 | Koky Dušan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
16.662
200 / 8 | 86
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2018, 10.00 | Coufal Zdeněk | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
25.002
20 / 5 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 5. 2018, 09.00 | Dvořáček Jan | 1. MČR TROJBOJ MS
4.000
62 / 5 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 5. 2018, 15.00 | Gazdoš Ivo | 1. MČR TROJBOJ MS
12.402
33 / 5 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 5. 2018, 18.00 | Kozák Adam | 1. MČR TROJBOJ MS
6.600
51 / 5 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 5. 2018, 10.00 | Onderka Heřman | 1. MČR TROJBOJ MS
10.200

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161014 / 180 | 405.63
9.25
72.42860000 %
86 / 15 | 15
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2017, 16.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.732
74 / 8 | 23
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2017, 14.00 | Gazdoš Ivo | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.250
38 / 8 | 18
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2017, 14.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.750
86 / 15 | 26
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2017, 14.00 | Vaněk Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.732
83 / 15 | 18
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2017, 16.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.532
83 / 15 | 13
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2018, 16.00 | Andrejovský Robert | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.532
100 / 15 | 26
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2018, 16.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.662
73 / 15 | 27
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2018, 16.00 | Koky Dušan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.862
70 / 15 | 40
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2018, 14.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.662
47 / 9 | 18
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2018, 20.00 | Ráček Milan | 25. MČR JEDNOBAND MS
5.220
53 / 7 | 22
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2018, 10.00 | Bača Miroslav | 25. MČR JEDNOBAND MS
7.570
66 / 15 | 11
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2018, 12.00 | Cebula Tomáš | 25. MČR JEDNOBAND MS
4.402
50 / 7 | 17
Malý stůl: Jednoband
26. 5. 2018, 10.00 | Dvořáček Jan | 1. MČR TROJBOJ MS
7.142
40 / 6 | 16
Malý stůl: Jednoband
26. 5. 2018, 16.00 | Gazdoš Ivo | 1. MČR TROJBOJ MS
6.660
50 / 10 | 11
Malý stůl: Jednoband
26. 5. 2018, 19.00 | Kozák Adam | 1. MČR TROJBOJ MS
5.002
15 / 5 | 8
Malý stůl: Jednoband
27. 5. 2018, 11.00 | Onderka Heřman | 1. MČR TROJBOJ MS
3.000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
28606 / 506 | 101.197
3.000
90.17860000 %
30 / 21 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2017, 10.00 | Kováč Juraj | SM 3B 1. Třída
1.4282
30 / 18 | 9
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2017, 11.00 | Švejda Ivan | SM 3B 1. Třída
1.6662
30 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2017, 12.00 | Švejda Branislav | SM 3B 1. Třída
1.7642
30 / 12 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2017, 14.00 | Kováč Juraj | SM 3B 1. Třída
2.5002
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2017, 14.00 | Švejda Branislav | SM 3B 1. Třída
1.3632
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2017, 14.00 | Švejda Ivan | SM 3B 1. Třída
1.2502
30 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2018, 17.30 | Hambálková Irena | 28. MČR TROJBAND MS
0.8822
30 / 15 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2018, 22.00 | Kafka Jan st. | 28. MČR TROJBAND MS
2.0002
40 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2018, 13.00 | Domanský Pavel | 28. MČR TROJBAND MS
1.4812
25 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2018, 16.00 | Gazdoš Ivo | 28. MČR TROJBAND MS
1.1360
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2018, 17.15 | Vintrocha Richard | MČR TROJBAND D3 MS
0.8822
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 09.15 | Kočička Petr | MČR TROJBAND D3 MS
0.8572
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 13.00 | Kafka Jan st. | MČR TROJBAND D3 MS
0.8822
23 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 15.30 | Coufalík Ivo | MČR TROJBAND D3 MS
0.6572
12 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2018, 11.30 | Ráček Milan | MČR TROJBAND D3 MS
0.6310
15 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 5. 2018, 11.00 | Dvořáček Jan | 1. MČR TROJBOJ MS
1.6662
10 / 13 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 5. 2018, 17.00 | Gazdoš Ivo | 1. MČR TROJBOJ MS
0.7690
15 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 5. 2018, 20.00 | Kozák Adam | 1. MČR TROJBOJ MS
1.2502
15 / 5 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2018, 12.00 | Onderka Heřman | 1. MČR TROJBOJ MS
3.0002
11 / 13 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 00.30 | Gazdoš Ivo | Došťouch sezóny 2017/2018
0.8460
9 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 11.25 | Křístek Martin | Došťouch sezóny 2017/2018
0.7501
7 / 8 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 14.45 | Čaněcký Patrik | Došťouch sezóny 2017/2018
0.8750
10 / 7 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 17.15 | Bílek Rudolf | Došťouch sezóny 2017/2018
1.4282
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 18.55 | Vašek Vladimír | Došťouch sezóny 2017/2018
0.8332
12 / 6 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 20.35 | Smotlacha Miroslav | Došťouch sezóny 2017/2018
2.0002
15 / 9 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 21.50 | Đuranović Miodrag | Došťouch sezóny 2017/2018
1.6662
25 / 11 | 10
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 23.00 | Markup Petr | Došťouch sezóny 2017/2018
2.2722
22 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 7. 2018, 01.20 | Kohout Štěpán | Došťouch sezóny 2017/2018
1.1000

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131644 / 161 | 5010.21
18.75
82.20000000 %
111 / 15 | 27
Malý stůl: Kádr 52/1
1. 10. 2017, 12.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.402
138 / 15 | 24
Malý stůl: Kádr 52/1
7. 10. 2017, 12.00 | Gazdoš Ivo | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.200
105 / 10 | 33
Malý stůl: Kádr 52/1
11. 11. 2017, 12.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.500
150 / 8 | 50
Malý stůl: Kádr 52/1
25. 11. 2017, 12.00 | Ostruszka Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
18.752
144 / 15 | 42
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 11. 2017, 12.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.602
150 / 12 | 38
Malý stůl: Kádr 52/1
20. 1. 2018, 12.00 | Andrejovský Robert | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.502
44 / 10 | 18
Malý stůl: Kádr 52/1
21. 1. 2018, 12.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.400
150 / 14 | 35
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 2. 2018, 12.00 | Koky Dušan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.712
122 / 11 | 23
Malý stůl: Kádr 52/1
3. 3. 2018, 12.00 | Dostál Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
11.090
118 / 15 | 26
Malý stůl: Kádr 52/1
24. 3. 2018, 12.00 | Jaroš Vladimír | 5. MČR KÁDR 52/1 MS
7.862
116 / 15 | 28
Malý stůl: Kádr 52/1
24. 3. 2018, 14.00 | Kalábek Jaromír | 5. MČR KÁDR 52/1 MS
7.732
150 / 9 | 46
Malý stůl: Kádr 52/1
24. 3. 2018, 20.00 | Řehůřek Luděk | 5. MČR KÁDR 52/1 MS
16.662
146 / 12 | 29
Malý stůl: Kádr 52/1
25. 3. 2018, 10.00 | Frieda Jan | 5. MČR KÁDR 52/1 MS
12.160

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122123 / 116 | 9918.30
35.25
70.76670000 %
250 / 11 | 81
Malý stůl: Volná hra
2. 10. 2016, 10.00 | Háva Miloš | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
22.722
172 / 13 | 99
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2016, 10.00 | Pálka Vojtěch | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
13.230
250 / 12 | 85
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2016, 10.00 | Kuchař Karel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
20.832
250 / 14 | 66
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2016, 13.00 | Knap Josef | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
17.852
168 / 8 | 45
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 2016, 10.00 | Hošek Ondřej | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
21.000
0 | 0
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2017, 10.00 | Pálka Vojtěch | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
02
130 / 9 | 32
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2017, 10.00 | Fellner Jan | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
14.440
50 / 11 | 14
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2017, 10.00 | Kopl Josef | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.540
141 / 4 | 70
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2017, 10.00 | Führlinger Jaroslav | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
35.250
250 / 11 | 81
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 2017, 13.00 | Kopl Josef | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
22.722
250 / 15 | 69
Malý stůl: Volná hra
19. 3. 2017, 10.00 | Kuchař Karel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
16.662
212 / 8 | 86
Malý stůl: Volná hra
26. 3. 2017, 10.00 | Hošek Ondřej | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
26.500

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121938 / 142 | 8113.64
22.22
80.75000000 %
200 / 9 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 10. 2016, 12.00 | Fellner Jan | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
22.222
200 / 17 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2016, 12.00 | Provazník Jan | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.762
200 / 9 | 81
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2016, 12.00 | Skořupa Rostislav | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
22.222
200 / 9 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2016, 13.00 | Knap Josef | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
22.222
200 / 14 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 2016, 12.00 | Führlinger Patrik | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
14.282
0 | 0
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2017, 12.00 | Kopečný Radek | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
02
76 / 11 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2017, 12.00 | Slaměník Radek | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.900
82 / 15 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2017, 12.00 | Kopl Josef | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.460
200 / 17 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2017, 12.00 | Vala Miroslav | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.762
180 / 12 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 2017, 13.00 | Kopl Josef | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
15.000
200 / 18 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 3. 2017, 12.00 | Kuchař Karel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.112
200 / 11 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 3. 2017, 12.00 | Hošek Ondřej | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
18.182

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12978 / 155 | 446.30
12.50
81.50000000 %
37 / 10 | 12
Malý stůl: Jednoband
2. 10. 2016, 14.00 | Háva Miloš | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.700
100 / 19 | 25
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2016, 14.00 | Pálka Vojtěch | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.262
100 / 13 | 23
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2016, 14.00 | Skořupa Rostislav | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.692
100 / 8 | 44
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2016, 14.00 | Vala Miroslav | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
12.502
76 / 11 | 27
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 2016, 14.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.900
0 | 0
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2017, 14.00 | Pálka Vojtěch | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
02
94 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2017, 14.00 | Háva Miloš | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.702
79 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2017, 14.00 | Kalábek Jaromír | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.952
100 / 11 | 40
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2017, 14.00 | Vala Miroslav | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.092
100 / 12 | 28
Malý stůl: Jednoband
4. 3. 2017, 14.00 | Kopl Josef | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.332
92 / 18 | 18
Malý stůl: Jednoband
19. 3. 2017, 14.00 | Skořupa Rostislav | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.110
100 / 13 | 38
Malý stůl: Jednoband
26. 3. 2017, 14.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.692

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
390 / 76 | 51.184
1.600
90.00000000 %
20 / 21 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 11.00 | Stareček Vladimír | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
0.9520
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 13.45 | Hošek Ondřej | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
1.0002
40 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2017, 11.30 | Kohout Štěpán | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
1.6002

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122054 / 130 | 10915.80
27.77
68.46670000 %
250 / 13 | 51
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2015, 10.00 | Kramarz Daniel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
19.232
250 / 10 | 109
Malý stůl: Volná hra
31. 10. 2015, 13.00 | Kalábek Jaromír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
25.002
216 / 16 | 46
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2015, 13.00 | Kalábek Jaromír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
13.500
93 / 7 | 39
Malý stůl: Volná hra
15. 11. 2015, 10.00 | Caha Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
13.280
0 / 1 | 0
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2015, 10.00 | Bláha Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
00
58 / 9 | 34
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 2015, 10.00 | Tvrdoň Rudolf | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.440
250 / 20 | 47
Malý stůl: Volná hra
3. 1. 2016, 10.00 | Starý Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
12.502
174 / 12 | 51
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2016, 10.00 | Daniel Vladislav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
14.500
50 / 3 | 48
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2016, 10.00 | Slaměník Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
16.660
213 / 10 | 108
Malý stůl: Volná hra
6. 3. 2016, 10.00 | Ostruszka Petr | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
21.300
250 / 9 | 90
Malý stůl: Volná hra
19. 3. 2016, 13.00 | Starý Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
27.772
250 / 20 | 48
Malý stůl: Volná hra
17. 4. 2016, 10.00 | Schoffer Bruno | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
12.502

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132346 / 149 | 10315.74
28.57
90.23080000 %
142 / 12 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2015, 12.00 | Háva Miloš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.830
200 / 13 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2015, 12.00 | Skořupa Rostislav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
15.382
200 / 14 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 10. 2015, 15.00 | Kopl Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
14.282
200 / 11 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2015, 13.00 | Kalábek Jaromír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
18.182
200 / 9 | 103
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2015, 12.00 | Caha Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
22.222
103 / 8 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2015, 12.00 | Bláha Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
12.870
200 / 13 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2015, 12.00 | Ostruszka Petr | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
15.382
200 / 18 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 1. 2016, 12.00 | Müller David | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.112
200 / 7 | 72
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2016, 12.00 | Caha Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
28.572
101 / 10 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2016, 12.00 | Háva Miloš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
10.100
200 / 7 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 3. 2016, 12.00 | Musil Jan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
28.572
200 / 11 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 3. 2016, 15.00 | Müller David | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
18.182
200 / 16 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 4. 2016, 12.00 | Kramarz Daniel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
12.502

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131109 / 220 | 355.04
11.11
85.30770000 %
100 / 15 | 22
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2015, 14.00 | Slaměník Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.662
100 / 17 | 25
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2015, 14.00 | Skořupa Rostislav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.882
76 / 20 | 26
Malý stůl: Jednoband
31. 10. 2015, 17.00 | Kopl Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.800
100 / 16 | 31
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2015, 14.00 | Kalábek Jaromír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.252
98 / 14 | 16
Malý stůl: Jednoband
15. 11. 2015, 14.00 | Caha Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.000
78 / 18 | 15
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2015, 14.00 | Dostál Martin | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.330
50 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2015, 14.00 | Ostruszka Petr | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.500
51 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
3. 1. 2016, 14.00 | Müller David | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.550
100 / 18 | 35
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2016, 14.00 | Caha Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.552
70 / 19 | 13
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2016, 14.00 | Háva Miloš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.680
86 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
6. 3. 2016, 14.00 | Musil Jan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.300
100 / 9 | 28
Malý stůl: Jednoband
19. 3. 2016, 17.00 | Starý Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.112
100 / 14 | 21
Malý stůl: Jednoband
17. 4. 2016, 14.00 | Schoffer Bruno | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.142

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8217 / 176 | 111.233
2.142
83.46150000 %
7 / 14 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2016, 19.00 | Bača Miroslav | MS MČR Trojband - 3B
0.5000
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 10.00 | Ostruszka Petr | MS MČR Trojband - 3B
1.0342
30 / 21 | 7
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 15.00 | Vintrocha Richard | MS MČR Trojband - 3B
1.4282
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 12.00 | Vala Miroslav | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.2001
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 13.30 | Krausová Veronika | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.2502
30 / 21 | 11
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 16.30 | Aleš Jan | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.4282
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 19.30 | Korec Jaroslav | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.0712
30 / 14 | 7
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2016, 12.00 | Aleš Jan | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
2.1422

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6741 / 76 | 539.75
13.63
82.33330000 %
120 / 13 | 24
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 3. 2016, 11.00 | Stareček Vladimír | MS MČR Kádr 52/1
9.230
150 / 13 | 31
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 3. 2016, 13.00 | Nenál Jiří | MS MČR Kádr 52/1
11.532
150 / 11 | 50
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 3. 2016, 15.00 | Ráček Milan | MS MČR Kádr 52/1
13.632
28 / 5 | 11
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 3. 2016, 17.00 | Frieda Jan | MS MČR Kádr 52/1
5.600
150 / 19 | 53
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 3. 2016, 21.00 | Jaroš Vladimír | MS MČR Kádr 52/1
7.892
143 / 15 | 29
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 3. 2016, 23.00 | Domanský Pavel | MS MČR Kádr 52/1
9.530

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
215 / 5 | 113.00
6.50
3.00000000 %
13 / 2 | 11
Malý stůl: Volná hra
20. 9. 2014, 10.00 | Dvořáček Jan | MS EXTRALIGA - ECZ
6.500
2 / 3 | 2
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2014, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS EXTRALIGA - ECZ
0.660

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5726 / 51 | 7214.23
28.57
72.60000000 %
55 / 5 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 9. 2014, 10.00 | Hájek Radovan | MS EXTRALIGA - ECZ
11.000
184 / 15 | 72
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2014, 13.00 | Roth Josef | MS EXTRALIGA - ECZ
12.260
130 / 12 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2014, 10.00 | Gazdoš Ivo | MS EXTRALIGA - ECZ
10.830
200 / 7 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2014, 13.00 | Mikolášek Aleš | MS EXTRALIGA - ECZ
28.572
157 / 12 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 12. 2014, 12.00 | Červenka Michal | MS EXTRALIGA - ECZ
13.080

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5458 / 61 | 337.50
11.11
91.60000000 %
100 / 12 | 21
Malý stůl: Jednoband
20. 9. 2014, 10.00 | Dvořáček Jan | MS EXTRALIGA - ECZ
8.332
100 / 9 | 30
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2014, 13.00 | Roth Josef | MS EXTRALIGA - ECZ
11.112
100 / 11 | 33
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2014, 10.00 | Ráček Milan | MS EXTRALIGA - ECZ
9.092
78 / 14 | 29
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2014, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MS EXTRALIGA - ECZ
5.570
80 / 15 | 17
Malý stůl: Jednoband
13. 12. 2014, 12.00 | Hurdálek Pavel | MS EXTRALIGA - ECZ
5.332

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
382 / 75 | 51.093
1.217
91.11110000 %
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2015, 17.00 | Kezsely Radim | 3B Severní Morava
1.1532
28 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2015, 17.00 | Bača Tomáš | 3B Severní Morava
1.2170
24 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2015, 17.00 | Bača Miroslav | 3B Severní Morava
0.9230

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3343 / 41 | 348.36
13.63
76.22220000 %
108 / 15 | 24
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 10. 2014, 13.00 | Klesa Václav | MS EXTRALIGA - ECZ
7.202
150 / 11 | 26
Malý stůl: Kádr 52/1
1. 11. 2014, 13.00 | Mikolášek Aleš | MS EXTRALIGA - ECZ
13.632
85 / 15 | 34
Malý stůl: Kádr 52/1
13. 12. 2014, 12.00 | Červenka Michal | MS EXTRALIGA - ECZ
5.660

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132812 / 116 | 18124.24
50.00
86.52310000 %
193 / 14 | 52
Malý stůl: Volná hra
22. 9. 2013, 10.00 | Ostruszka Petr | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
13.780
202 / 13 | 108
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2013, 10.00 | Slaměník Radek | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
15.530
250 / 9 | 79
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2013, 10.00 | Kotoun Martin II. | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
27.772
28 / 2 | 28
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2013, 13.00 | Hošek Ondřej | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
14.000
250 / 5 | 170
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2013, 10.00 | Kuchařík Jiří | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
50.002
250 / 9 | 65
Malý stůl: Volná hra
15. 12. 2013, 10.00 | Strmiska Jan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
27.772
250 / 9 | 137
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2014, 10.00 | Kramarz Daniel | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
27.772
250 / 8 | 114
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2014, 10.00 | Ocásek Jiří | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
31.252
250 / 10 | 64
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2014, 13.00 | Hanák Jan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
25.002
250 / 12 | 90
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2014, 10.00 | Pošvář František | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
20.832
139 / 7 | 50
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2014, 10.00 | Fellner Jan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
19.850
250 / 8 | 181
Malý stůl: Volná hra
30. 3. 2014, 10.00 | Nenál Jiří | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
31.252
250 / 10 | 69
Malý stůl: Volná hra
10. 5. 2014, 13.00 | Vala Miroslav | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
25.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132495 / 134 | 12518.61
33.33
95.96150000 %
200 / 9 | 125
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 9. 2013, 10.00 | Kramarz Daniel | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
22.222
177 / 9 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2013, 10.00 | Fellner Jan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
19.660
148 / 12 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2013, 10.00 | Bláha Milan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
12.330
200 / 9 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2013, 15.00 | Tauterman Vlastislav ml. | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
22.222
200 / 10 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2013, 10.00 | Kuchařík Jiří | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
20.002
200 / 6 | 118
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2013, 10.00 | Kuchařík Jiří | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
33.332
200 / 7 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2014, 10.00 | Skořupa Rostislav | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
28.572
170 / 20 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2014, 10.00 | Ocásek Jiří | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.500
200 / 12 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2014, 15.30 | Knap Josef | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
16.662
200 / 11 | 63
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2014, 10.00 | Bláha Milan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
18.182
200 / 8 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2014, 10.00 | Fellner Jan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
25.002
200 / 10 | 70
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 3. 2014, 10.00 | Nenál Jiří | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
20.002
200 / 11 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 5. 2014, 13.00 | Kopl Josef | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
18.182

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121135 / 178 | 456.37
12.50
94.58330000 %
100 / 15 | 26
Malý stůl: Jednoband
22. 9. 2013, 10.00 | Skořupa Rostislav | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.662
100 / 13 | 24
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2013, 10.00 | Fellner Jan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.692
100 / 12 | 21
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2013, 10.00 | Bláha Milan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.332
100 / 16 | 33
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2013, 16.00 | Tauterman Vlastislav ml. | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.252
58 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2013, 10.00 | Kuchařík Jiří | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.900
100 / 8 | 45
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2014, 10.00 | Skořupa Rostislav | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
12.502
77 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2014, 10.00 | Peštál Petr | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.852
100 / 20 | 22
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2014, 17.00 | Knap Josef | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.002
100 / 13 | 20
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2014, 10.00 | Bláha Milan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.692
100 / 9 | 23
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2014, 10.00 | Háva Miloš | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.112
100 / 16 | 18
Malý stůl: Jednoband
30. 3. 2014, 10.00 | Nenál Jiří | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.252
100 / 16 | 23
Malý stůl: Jednoband
10. 5. 2014, 13.00 | Vala Miroslav | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.252

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19539 / 469 | 91.149
2.500
91.35590000 %
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2013, 10.00 | Ďuriš Karol | 3B 1. třída Severní Morava
1.2502
30 / 16 | 8
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2013, 10.00 | Kováč Juraj | 3B 1. třída Severní Morava
1.8752
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2013, 12.00 | Švejda Branislav | 3B 1. třída Severní Morava
1.0712
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2013, 14.00 | Kubiš Peter | 3B 1. třída Severní Morava
1.2502
30 / 38 | 9
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2013, 14.00 | Kováč Juraj | 3B 1. třída Severní Morava
0.7892
30 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2013, 14.00 | Švejda Branislav | 3B 1. třída Severní Morava
1.5792
30 / 21 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2014, 10.00 | Ďuriš Karol | 3B 1. třída Severní Morava
1.4282
30 / 12 | 7
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2014, 10.00 | Švejda Branislav | 3B 1. třída Severní Morava
2.5002
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2014, 14.00 | Kováč Juraj | 3B 1. třída Severní Morava
0.9672
30 / 18 | 7
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2014, 14.00 | Švejda Branislav | 3B 1. třída Severní Morava
1.6662
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2014, 14.00 | Ďuriš Karol | 3B 1. třída Severní Morava
1.0342
30 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2014, 17.00 | Majewski Václav | 3B 1. třída Severní Morava
1.5002
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2014, 17.00 | Rypka Jan | 3B 1. třída Severní Morava
1.2502
14 / 13 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2014, 17.00 | Gazdoš Ivo | 3B 1. třída Severní Morava
1.0760
24 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 11.00 | Stareček Vladimír | MS MČR 3B
0.8880
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 11.00 | Mondšpígl Tomáš | MS MČR 3B
1.0002
27 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 11.00 | Bača Miroslav | MS MČR 3B
0.9000
30 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 14.00 | Filip Antonín | MS MČR 3B
0.7892
24 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 18.30 | Stareček Vladimír | MS MČR 3B
0.8880

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3485 / 37 | 6013.10
15.38
80.83330000 %
85 / 6 | 38
Malý stůl: Volná hra
31. 3. 2011, 17.00 | Pastrňák Jaromír | SM 1.třída
14.160
200 / 13 | 60
Malý stůl: Volná hra
10. 4. 2011, 10.00 | Majer Jiří | SM 1.třída
15.382
200 / 18 | 53
Malý stůl: Volná hra
19. 4. 2011, 17.00 | Slezák Jan | SM 1.třída
11.112

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3435 / 27 | 10516.11
22.50
96.66670000 %
135 / 6 | 68
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2011, 17.00 | Pastrňák Jaromír | SM 1.třída
22.500
150 / 11 | 105
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 4. 2011, 10.00 | Žabenský Zbyněk | SM 1.třída
13.632
150 / 10 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 4. 2011, 17.00 | Slezák Jan | SM 1.třída
15.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8783 / 122 | 446.41
15.00
84.19350000 %
60 / 4 | 44
Malý stůl: Jednoband
31. 3. 2011, 17.00 | Pudzich Waldemar | SM 1.třída
15.002
60 / 17 | 11
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2011, 10.00 | Majer Jiří | SM 1.třída
3.522
60 / 8 | 26
Malý stůl: Jednoband
19. 4. 2011, 17.00 | Slezák Jan | SM 1.třída
7.502
55 / 19 | 11
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2011, 10.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
2.890
103 / 18 | 19
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2011, 10.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
5.720
150 / 20 | 29
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2011, 14.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
7.502
150 / 16 | 30
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2011, 16.00 | Ráček Milan | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
9.372
145 / 20 | 36
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2011, 18.00 | Andrejovský Miroslav | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
7.252

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
30913 / 886 | 111.030
2.142
94.12370000 %
30 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2010, 10.00 | Kubiš Peter | SM-3B
0.9092
30 / 22 | 8
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2010, 10.00 | Švejda Branislav | SM-3B
1.3632
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2010, 10.00 | Kováč Juraj | SM-3B
1.0342
30 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2010, 14.00 | Kováč Juraj | SM-3B
0.8822
30 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2010, 14.00 | Ďuriš Karol | SM-3B
1.0002
30 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2010, 14.00 | Švejda Branislav | SM-3B
1.1112
30 / 22 | 7
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2010, 17.00 | Meca Miroslav | SM-3B
1.3632
30 / 22 | 11
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2010, 17.00 | Bielko Jan | SM-3B
1.3632
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2010, 17.00 | Závodný Jiří | SM-3B
0.9672
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2011, 17.00 | Závodný Jiří | SM-3B
1.0002
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2011, 17.00 | Gavel Martin | SM-3B
1.0712
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2011, 17.00 | Kuchař Karel | SM-3B
0.9672
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2011, 10.00 | Kajzar Michal | SM-3B
0.7502
30 / 25 | 8
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2011, 10.00 | Majer Jiří | SM-3B
1.2002
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2011, 10.00 | Žabenský Zbyněk | SM-3B
0.7692
30 / 33 | 7
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2011, 17.00 | Kováč Aladar | SM-3B
0.9092
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2011, 17.00 | Rypka Jan | SM-3B
0.6752
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2011, 17.00 | Majewski Václav | SM-3B
0.9672
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 3. 2011, 17.00 | Andrejovský Robert | SM-3B
1.0712
30 / 14 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 3. 2011, 17.00 | Molinek Tomáš | SM-3B
2.1422
8 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 3. 2011, 17.00 | Andrejovský Miroslav | SM-3B
0.2750
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2011, 10.00 | Krulikovský Luděk | SM-3B
1.0342
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2011, 10.00 | Suran Vladimír | SM-3B
0.8332
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2011, 10.00 | Hajný Radim | SM-3B
0.5752
30 / 19 | 7
Malý stůl: Trojband
17. 6. 2011, 14.00 | Domanský Pavel | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
1.5792
30 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
17. 6. 2011, 17.00 | Koky Dušan | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
1.5002
40 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2011, 10.00 | Hájek Radovan | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
1.6002
28 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2011, 10.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
1.0370
50 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2011, 10.00 | Rybák Jiří | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
1.5622
47 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2011, 10.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
1.1752

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91451 / 69 | 9621.02
58.00
53.74070000 %
220 / 15 | 91
Malý stůl: Volná hra
26. 9. 2009, 13.00 | Kopečný Radek | 1.liga B
14.662
213 / 13 | 48
Malý stůl: Volná hra
27. 9. 2009, 10.00 | Nenál Jiří | 1.liga B
16.380
69 / 9 | 21
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2009, 10.00 | Slaměník Radek | 1.liga B
7.660
232 / 4 | 96
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2009, 10.00 | Litterbach David | 1.liga B
58.000
0
Malý stůl: Volná hra
13. 2. 2010, 13.00 | Frydrych Lukáš | 1.liga B
2
15 / 2 | 9
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2010, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.liga B
7.500
300 / 11 | 92
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2010, 10.00 | Kopečný Radek | 1.liga B
27.272
102 / 3 | 60
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 2010, 10.00 | Majewski Václav | 1.liga B
34.000
300 / 12 | 63
Malý stůl: Volná hra
11. 4. 2010, 10.00 | Kuchař Karel | 1.liga B
25.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132000 / 135 | 11614.81
33.00
65.57380000 %
194 / 15 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 9. 2009, 13.00 | Kopečný Radek | 1.liga B
12.930
22 / 3 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 9. 2009, 10.00 | Dostál Martin | 1.liga B
7.330
222 / 15 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2009, 10.00 | Slaměník Radek | 1.liga B
14.802
250 / 14 | 76
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2009, 10.00 | Kopl Josef | 1.liga B
17.852
184 / 15 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2009, 10.00 | Majewski Václav | 1.liga B
12.262
236 / 14 | 93
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2009, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.liga B
16.850
144 / 10 | 80
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2009, 10.00 | Nenál Jiří | Mistrovství ČR v kádru 52/2
14.402
99 / 3 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2009, 10.00 | Nenál Jiří | Mistrovství ČR v kádru 52/2
33.000
0
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 2. 2010, 13.00 | Ziogas Janis | 1.liga B
2
123 / 11 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2010, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.liga B
11.180
162 / 15 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2010, 10.00 | Kopečný Radek | 1.liga B
10.802
250 / 8 | 116
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2010, 10.00 | Majewski Václav | 1.liga B
31.252
114 / 12 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 4. 2010, 10.00 | Popeňažník Lukáš | 1.liga B
9.500

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10860 / 160 | 385.37
7.50
71.66670000 %
120 / 16 | 26
Malý stůl: Jednoband
26. 9. 2009, 13.00 | Kopečný Radek | 1.liga B
7.502
120 / 17 | 23
Malý stůl: Jednoband
27. 9. 2009, 10.00 | Nenál Jiří | 1.liga B
7.052
107 / 20 | 28
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2009, 10.00 | Kopl Josef | 1.liga B
5.352
70 / 12 | 26
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2009, 10.00 | Musil Jan | 1.liga B
5.830
87 / 20 | 23
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2009, 10.00 | Strejček Radomír | 1.liga B
4.352
0
Malý stůl: Jednoband
13. 2. 2010, 13.00 | Ziogas Janis | 1.liga B
2
120 / 18 | 21
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2010, 10.00 | Bláha Milan | 1.liga B
6.662
95 / 20 | 38
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2010, 10.00 | Domanský Pavel | 1.liga B
4.752
115 / 18 | 23
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2010, 10.00 | Majewski Václav | 1.liga B
6.380
26 / 19 | 6
Malý stůl: Jednoband
11. 4. 2010, 10.00 | Popeňažník Lukáš | 1.liga B
1.360

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
30750 / 663 | 141.131
2.142
76.53060000 %
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2009, 17.00 | Kuchař Karel | 1.třída 3B SM
1.3632
30 / 25 | 7
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2009, 17.00 | Kramarz Daniel | 1.třída 3B SM
1.2002
30 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2009, 17.00 | Závodný Jiří | 1.třída 3B SM
1.6662
30 / 29 | 7
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2009, 10.00 | Ďuriš Karol | 1.třída 3B SM
1.0342
30 / 26 | 14
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2009, 10.00 | Švejda Branislav | 1.třída 3B SM
1.1532
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2009, 10.00 | Kováč Juraj | 1.třída 3B SM
1.3632
30 / 15 | 7
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2009, 17.00 | Svozil Radek | 1.třída 3B SM
2.0002
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2009, 17.00 | Ležák Václav | 1.třída 3B SM
1.2502
0
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2009, 17.00 | Pika Jan | 1.třída 3B SM
2
26 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2010, 17.00 | Hájek Radovan | 1.třída 3B SM
0.9280
30 / 15 | 12
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2010, 17.00 | Šlechta Jan | 1.třída 3B SM
2.0002
30 / 24 | 12
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2010, 17.00 | Masár Stanislav | 1.třída 3B SM
1.2502
49 / 40 | 8
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Galíček Zdeněk | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
1.2252
40 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Domanský Pavel | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
1.0000
0
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Zoufalý Radek | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
2
47 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Kalabis Petr | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
1.1752
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2010, 17.00 | Kolder Milan | 1.třída 3B SM
1.3632
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2010, 17.00 | Rypka Jan | 1.třída 3B SM
0.7692
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2010, 17.00 | Kováč Aladar | 1.třída 3B SM
1.3632
0
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2010, 17.00 | Ležák Václav | 1.třída 3B SM
2
0
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2010, 17.00 | Držík Jan | 1.třída 3B SM
2
0
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2010, 17.00 | Svozil Radek | 1.třída 3B SM
2
24 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2010, 17.00 | Dvořáček Jan | 1.třída 3B SM
0.8570
23 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2010, 17.00 | Masár Stanislav | 1.třída 3B SM
0.6760
20 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2010, 17.00 | Šlechta Jan | 1.třída 3B SM
0.8330
24 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2010, 08.00 | Zapletal Karel | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
0.8002
29 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2010, 08.00 | Vydra Roman | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
0.9662
30 / 22 | 7
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2010, 08.00 | Březina Radek | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
1.3632
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 6. 2010, 08.00 | Tunkr Martin | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
0.6000
30 / 14 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 6. 2010, 10.00 | Zapletal Karel | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
2.1422

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122152 / 120 | 11117.93
30.00
65.21210000 %
248 / 9 | 65
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 2008, 10.00 | Kopečný Radek | 1. liga B
27.550
150 / 5 | 70
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2008, 17.00 | Slezák Jan | SM 2.třída
30.002
99 / 8 | 22
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2008, 10.00 | Musil Jan | 1. liga B
12.370
150 / 12 | 47
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2008, 17.00 | Mikus Zdeněk | SM 2.třída
12.502
170 / 9 | 111
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2008, 10.00 | Fellner Jan | 1. liga B
18.880
300 / 15 | 80
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2008, 10.00 | Coufalík Ivo | 1. liga B
20.002
277 / 15 | 40
Malý stůl: Volná hra
21. 12. 2008, 10.00 | Novotný Jiří | 1. liga B
18.462
30 / 4 | 17
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2009, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga B
7.500
242 / 14 | 102
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 2009, 10.00 | Majewski Václav | 1. liga B
17.280
186 / 15 | 90
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2009, 10.00 | Pěček Vlastimil | 1. liga B
12.402
0
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2009, 10.00 | Coufal Zdeněk | 1. liga B
0
300 / 14 | 58
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2009, 10.00 | Starý Radek | 1. liga B
21.422

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132123 / 135 | 9915.72
62.50
71.96610000 %
126 / 11 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2008, 10.00 | Pejcha Ota | 1. liga B
11.450
100 / 10 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2008, 17.00 | Slezák Jan | SM 2.třída
10.002
250 / 15 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2008, 10.00 | Majewski Václav | 1. liga B
16.662
100 / 9 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2008, 17.00 | Mikus Zdeněk | SM 2.třída
11.112
250 / 4 | 83
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2008, 10.00 | Fellner Jan | 1. liga B
62.502
179 / 15 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2008, 10.00 | Coufalík Ivo | 1. liga B
11.932
250 / 9 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 12. 2008, 10.00 | Novotný Jiří | 1. liga B
27.772
91 / 8 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2009, 10.00 | Bláha Milan | 1. liga B
11.370
234 / 15 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2009, 10.00 | Kopečný Radek | 1. liga B
15.602
127 / 9 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 2009, 10.00 | Majewski Václav | 1. liga B
14.110
202 / 15 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2009, 10.00 | Pěček Vlastimil | 1. liga B
13.462
0
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2009, 10.00 | Coufal Zdeněk | 1. liga B
0
214 / 15 | 99
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2009, 10.00 | Svoboda Jiří | 1. liga B
14.262

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131121 / 190 | 325.90
10.90
80.07140000 %
92 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2008, 10.00 | Slavík Jiří | 1. liga B
4.602
120 / 16 | 29
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 2008, 10.00 | Pejcha Ota | 1. liga B
7.502
40 / 4 | 32
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2008, 17.00 | Slezák Jan | SM 2.třída
10.002
112 / 20 | 22
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2008, 10.00 | Majewski Václav | 1. liga B
5.602
40 / 6 | 18
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2008, 17.00 | Martiník Jan | SM 2.třída
6.662
120 / 11 | 26
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2008, 10.00 | Mirga Martin | 1. liga B
10.902
91 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2008, 10.00 | Coufalík Ivo | 1. liga B
4.552
98 / 20 | 32
Malý stůl: Jednoband
21. 12. 2008, 10.00 | Novotný Jiří | 1. liga B
4.902
107 / 13 | 23
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2009, 10.00 | Bláha Milan | 1. liga B
8.230
93 / 20 | 23
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2009, 10.00 | Kopečný Radek | 1. liga B
4.651
88 / 20 | 22
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2009, 10.00 | Majewski Václav | 1. liga B
4.402
0
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2009, 10.00 | Coufal Zdeněk | 1. liga B
0
120 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2009, 10.00 | Svoboda Jiří | 1. liga B
6.002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
27863 / 729 | 101.183
2.000
96.96630000 %
30 / 17 | 9
Malý stůl: Trojband
8. 10. 2008, 17.00 | Masár Stanislav | 3B-SM 1.třída
1.7642
21 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 10. 2008, 17.00 | Šlechta Jan | 3B-SM 1.třída
0.7500
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 10. 2008, 17.00 | Dvořáček Jan | 3B-SM 1.třída
1.0342
30 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2008, 17.00 | Slezák Jan | 3B-SM 1.třída
1.3632
30 / 22 | 7
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2008, 17.00 | Kuchař Karel | 3B-SM 1.třída
1.3632
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2008, 17.00 | Meca Miroslav | 3B-SM 1.třída
1.0002
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2008, 17.00 | Hikeš Jiří | 3B-SM 1.třída
1.2502
30 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2008, 17.00 | Šišák Martin | 3B-SM 1.třída
0.8102
30 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2008, 17.00 | Konvička Dušan | 3B-SM 1.třída
1.2002
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2009, 10.00 | Švejda Ivan | 3B-SM 1.třída
1.3632
30 / 15 | 10
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2009, 10.00 | Kubiš Peter | 3B-SM 1.třída
2.0002
30 / 20 | 8
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2009, 10.00 | Kováč Juraj | 3B-SM 1.třída
1.5002
30 / 18 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2009, 14.00 | Švejda Branislav | 3B-SM 1.třída
1.6662
30 / 36 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2009, 14.00 | Kováč Juraj | 3B-SM 1.třída
0.8332
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2009, 14.00 | Kubiš Peter | 3B-SM 1.třída
1.1532
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2009, 17.00 | Kolder Milan | 3B-SM 1.třída
1.3042
30 / 16 | 7
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2009, 17.00 | Mrštík Jan | 3B-SM 1.třída
1.8752
30 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2009, 17.00 | Ševeček Milan | 3B-SM 1.třída
1.5002
30 / 28 | 9
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2009, 12.00 | Kafka Jan st. | Finále MR družstev - trojband
1.0712
30 / 32 | 8
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2009, 14.00 | Řehůřek Luděk | Finále MR družstev - trojband
0.9372
30 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2009, 17.00 | Zoufalý Radek | Finále MR družstev - trojband
1.1112
30 / 25 | 8
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2009, 10.00 | Markup Petr | Finále MR družstev - trojband
1.2002
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2009, 13.00 | Šlechta Jan | Finále MR družstev - trojband
0.8822
50 / 50 | 9
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Šišák Martin | MČR senioři - trojband
1.0002
48 / 50 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Hambálek Vladimír | MČR senioři - trojband
0.9602
34 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Popeňažník Lukáš | MČR senioři - trojband
1.3070
50 / 27 | 9
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Kalabis Petr | MČR senioři - trojband
1.8512

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
92341 / 119 | 13919.67
62.50
91.80390000 %
250 / 18 | 63
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2007, 17.00 | Čabla František | SM-1.
13.882
250 / 4 | 111
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2007, 17.00 | Koky Dušan | SM-1.
62.502
300 / 10 | 139
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2007, 10.00 | Háva Miloš | 2. liga B
30.002
300 / 15 | 67
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2008, 10.00 | Schoffer Bruno | 2. liga B
20.002
94 / 3 | 48
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2008, 17.00 | Dvořáček Jan | SM-1.
31.330
300 / 20 | 79
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2008, 10.00 | Galba Roman | 2. liga B
15.002
300 / 19 | 103
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2008, 13.00 | Veselský Petr | 2. liga B
15.782
300 / 10 | 107
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2008, 10.00 | Ocásek Jaroslav | 2. liga B
30.002
247 / 20 | 62
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2008, 10.00 | Mazal Luděk | 2. liga B
12.352

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91543 / 102 | 8615.12
33.33
93.51520000 %
150 / 17 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2007, 17.00 | Bielko Jan | SM-1.
8.822
150 / 7 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2007, 17.00 | Držík Jan | SM-1.
21.422
200 / 9 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2007, 10.00 | Háva Miloš | 2. liga B
22.222
200 / 6 | 86
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2008, 10.00 | Schoffer Bruno | 2. liga B
33.332
133 / 5 | 70
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2008, 17.00 | Dvořáček Jan | SM-1.
26.600
200 / 16 | 86
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2008, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2. liga B
12.502
110 / 14 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2008, 13.00 | Müller David | 2. liga B
7.850
200 / 8 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2008, 10.00 | Kalábek Jaromír | 2. liga B
25.002
200 / 20 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2008, 10.00 | Fuksa Ladislav | 2. liga B
10.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11801 / 138 | 345.80
8.88
83.43750000 %
60 / 15 | 21
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2007, 17.00 | Čabla František | SM-1.
4.002
60 / 9 | 21
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2007, 17.00 | Šlechta Jan | SM-1.
6.662
80 / 12 | 17
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2007, 10.00 | Háva Miloš | 2. liga B
6.662
80 / 13 | 27
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2008, 10.00 | Bobek Jiří | 2. liga B
6.152
22 / 9 | 9
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2008, 17.00 | Dvořáček Jan | SM-1.
2.440
80 / 9 | 34
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2008, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2. liga B
8.882
80 / 16 | 11
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2008, 13.00 | Müller David | 2. liga B
5.002
80 / 11 | 18
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2008, 10.00 | Kalábek Jaromír | 2. liga B
7.272
80 / 11 | 10
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2008, 10.00 | Fuksa Ladislav | 2. liga B
7.272
72 / 14 | 23
Malý stůl: Jednoband
3. 5. 2008, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MČR Jednoband
5.140
107 / 19 | 27
Malý stůl: Jednoband
3. 5. 2008, 00.00 | Musil Jan | MČR Jednoband
5.630

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18573 / 530 | 111.081
1.764
98.79310000 %
25 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 10. 2007, 17.00 | Popeňažník Lukáš | 3B/SM
0.7570
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 10. 2007, 17.00 | Slezák Jan | 3B/SM
1.2502
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 10. 2007, 17.00 | Kuchař Karel | 3B/SM
1.1112
30 / 35 | 6
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2007, 17.00 | Ponížil Bohuslav | 3B/SM
0.8572
30 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2007, 17.00 | Ostruszka Petr | 3B/SM
1.5002
30 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2007, 17.00 | Křístek Ladislav | 3B/SM
0.9372
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2007, 17.00 | Gavel Martin | 3B/SM
1.0712
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2007, 17.00 | Bielko Jan | 3B/SM
1.0342
30 / 17 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2007, 17.00 | Závodný Jiří | 3B/SM
1.7642
28 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2008, 17.00 | Šlechta Jan | 3B/SM
1.2170
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2008, 17.00 | Hikeš Jiří | 3B/SM
0.8332
30 / 26 | 9
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2008, 17.00 | Držík Jan | 3B/SM
1.1532
30 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2008, 17.00 | Procházka Zdeněk | 3B/SM
0.8102
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2008, 17.00 | Kováč Aladar | 3B/SM
1.1112
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2008, 17.00 | Ševeček Milan | 3B/SM
1.0712
40 / 35 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Tichý Miloslav | MČR Trojband
1.1422
40 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Czech Zenon | MČR Trojband
1.0252
50 / 34 | 11
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Hudák Jan | MČR Trojband
1.4700

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
92452 / 128 | 16319.15
39.00
68.11110000 %
106 / 10 | 39
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2006, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
10.600
344 / 9 | 111
Malý stůl: Volná hra
21. 10. 2006, 13.00 | Hájek Radovan | 1. liga B
38.220
201 / 9 | 63
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2006, 13.00 | Skořupa Rostislav | 1. liga B
22.330
305 / 20 | 65
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2006, 13.00 | Nenál Jiří | 1. liga B
15.250
291 / 20 | 90
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2007, 13.00 | Hájek Radovan | 1. liga B
14.552
306 / 20 | 59
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2007, 13.00 | Háva Miloš | 1. liga B
15.302
273 / 7 | 163
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 2007, 16.00 | Majewski Václav | 1. liga B
39.000
400 / 17 | 87
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2007, 13.00 | Vala Miroslav | 1. liga B
23.522
226 / 16 | 58
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2007, 13.00 | Skořupa Rostislav | 1. liga B
14.120

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91709 / 131 | 6413.04
19.23
75.95560000 %
173 / 16 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2006, 13.00 | Slaměník Radek | 1. liga B
10.810
33 / 3 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 10. 2006, 13.00 | Hájek Radovan | 1. liga B
11.000
188 / 20 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2006, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1. liga B
9.400
250 / 13 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2006, 13.00 | Nenál Jiří | 1. liga B
19.232
250 / 20 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2007, 13.00 | Cebula Tomáš | 1. liga B
12.502
250 / 16 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2007, 13.00 | Háva Miloš | 1. liga B
15.622
165 / 12 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 2007, 16.00 | Musil Jan | 1. liga B
13.750
250 / 14 | 56
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2007, 13.00 | Vala Miroslav | 1. liga B
17.852
150 / 17 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2007, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1. liga B
8.820

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9858 / 145 | 345.91
8.00
79.44440000 %
120 / 17 | 29
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2006, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
7.052
32 / 10 | 9
Malý stůl: Jednoband
21. 10. 2006, 13.00 | Dvořáček Jan | 1. liga B
3.200
120 / 17 | 23
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2006, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
7.052
86 / 19 | 19
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2006, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1. liga B
4.520
120 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2007, 13.00 | Dvořáček Jan | 1. liga B
6.002
120 / 15 | 34
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2007, 13.00 | Fellner Jan | 1. liga B
8.002
56 / 7 | 23
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2007, 16.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
8.000
102 / 20 | 27
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2007, 13.00 | Bláha Milan | 1. liga B
5.102
102 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2007, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1. liga B
5.102

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
32954 / 929 | 91.026
2.307
91.73080000 %
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2006, 17.00 | Šišák Martin | 3B/SM
1.1532
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2006, 17.00 | Koky Dušan | 3B/SM
0.9372
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2006, 17.00 | Konvička Dušan | 3B/SM
0.7692
30 / 34 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2006, 17.00 | Slezák Jan | 3B/SM
0.8822
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2006, 17.00 | Závodný Jiří | 3B/SM
1.0002
26 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2006, 17.00 | Bielko Jan | 3B/SM
0.6502
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2006, 17.00 | Držík Jan | 3B/SM
1.0712
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2006, 17.00 | Dvořáček Jan | 3B/SM
0.9092
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2006, 17.00 | Kolder Milan | 3B/SM
0.9372
28 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2006, 17.00 | Andrejovský Miroslav | 3B/SM
1.0370
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2006, 17.00 | Duda Petr | 3B/SM
0.9092
30 / 27 | 8
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2006, 17.00 | Andrejovský Robert | 3B/SM
1.1112
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2006, 17.00 | Zářický Jiří | 3B/SM
0.6002
30 / 33 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2006, 17.00 | Ležák Václav | 3B/SM
0.9092
30 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2006, 17.00 | Ponížil Bohuslav | 3B/SM
1.3042
30 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2006, 17.00 | Masár Stanislav | 3B/SM
1.5002
22 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2006, 17.00 | Hájek Radovan | 3B/SM
0.8800
30 / 13 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2006, 17.00 | Kohout Štěpán | 3B/SM
2.3072
30 / 21 | 9
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2007, 17.00 | Konvička Dušan | 3B/SM
1.4282
30 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2007, 17.00 | Šišák Martin | 3B/SM
1.5792
30 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2007, 17.00 | Koky Dušan | 3B/SM
1.0712
30 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2007, 17.00 | Ležák Václav | 3B/SM
1.4282
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2007, 17.00 | Křístek Ladislav | 3B/SM
1.2002
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2007, 17.00 | Ponížil Bohuslav | 3B/SM
0.4500
30 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2007, 17.00 | Masár Stanislav | 3B/SM
1.4282
16 / 17 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2007, 17.00 | Hájek Radovan | 3B/SM
0.9410
15 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2007, 17.00 | Kohout Štěpán | 3B/SM
0.7890
40 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2007, 00.00 | Coufal Zdeněk st. | Senioři, TROJBAND, kvalifikace
1.0812
39 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2007, 00.00 | Dostál Martin | MČR Senioři, TROJBAND
1.0540
50 / 34 | 8
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2007, 00.00 | Kalabis Petr | MČR Senioři, TROJBAND
1.4702
41 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2007, 00.00 | Dostál Martin | MČR Senioři, TROJBAND
1.1710
35 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2007, 00.00 | Šišák Martin | Senioři, TROJBAND, kvalifikace
0.8752

2005/2006

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
102289 / 127 | 11718.02
30.76
67.32350000 %
250 / 9 | 113
Malý stůl: Volná hra
6. 10. 2005, 17.00 | Andrejovský Robert | SM-1.
27.772
39 / 5 | 30
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2005, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
7.800
329 / 20 | 78
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2005, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
16.450
203 / 16 | 71
Malý stůl: Volná hra
19. 11. 2005, 10.00 | Háva Miloš | 1.LIGA B
12.680
109 / 7 | 72
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2005, 17.00 | Skořupa Rostislav | SM-1.
15.570
51 / 6 | 40
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2006, 17.00 | Majewski Václav | SM-1.
8.500
306 / 20 | 60
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2006, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
15.302
250 / 11 | 77
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2006, 17.00 | Vidlák Milan | SM-1.
22.722
352 / 20 | 117
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2006, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
17.600
400 / 13 | 91
Malý stůl: Volná hra
8. 4. 2006, 10.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
30.762

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111640 / 130 | 6512.61
21.42
69.78720000 %
150 / 7 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 2005, 17.00 | Majewski Václav | SM-1.
21.422
91 / 5 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2005, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
18.200
100 / 8 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2005, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
12.500
137 / 9 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 11. 2005, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
15.220
150 / 17 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2005, 17.00 | Skořupa Rostislav | SM-1.
8.822
82 / 8 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2006, 17.00 | Majewski Václav | SM-1.
10.250
222 / 20 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2006, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
11.102
150 / 12 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2006, 17.00 | Vidlák Milan | SM-1.
12.502
104 / 12 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2006, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
8.660
204 / 20 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2006, 10.00 | Háva Miloš | 1.LIGA B
10.202
250 / 12 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 4. 2006, 10.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
20.832

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10759 / 146 | 325.19
10.00
79.06250000 %
60 / 11 | 20
Malý stůl: Jednoband
6. 10. 2005, 17.00 | Majewski Václav | SM-1.
5.451
56 / 13 | 21
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 2005, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
4.300
78 / 20 | 26
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2005, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
3.900
60 / 15 | 10
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2005, 17.00 | Schoffer Bruno | SM-1.
4.002
60 / 12 | 22
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2006, 17.00 | Andrejovský Robert | SM-1.
5.002
79 / 19 | 10
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2006, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
4.150
60 / 6 | 19
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2006, 17.00 | Humeňanský František | SM-1.
10.002
120 / 18 | 21
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2006, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
6.662
66 / 14 | 32
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2006, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
4.710
120 / 18 | 15
Malý stůl: Jednoband
8. 4. 2006, 10.00 | Slavík Jiří | 1.LIGA B
6.662

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15506 / 485 | 101.043
1.666
99.52380000 %
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 11. 2005, 17.00 | Majewski Václav | SM/3B
1.2502
118 / 110 | 10
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2005, 00.00 | Stareček Pavel | oblastní turnaj (Havířov)
1.0724
30 / 25 | 10
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2006, 17.00 | Majewski Václav | SM/3B
1.2002
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2006, 17.00 | Kolder Milan | SM/3B
0.7252
97 / 100 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2006, 00.00 | Stareček Pavel | Mistrovství ČR - kvalif. (Billard Brno)
0.9704
82 / 84 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 5. 2006, 00.00 | Stareček Pavel | Mistrovství ČR (Billard Brno)
0.9762
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2006, 12.00 | Mrkvička Jaroslav | MR/3B-sk.A
0.9672
30 / 24 | 8
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2006, 14.00 | Kafka Jan st. | MR/3B-sk.A
1.2502
30 / 18 | 8
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2006, 10.00 | Konečný Miroslav | MR/3B-SF.A
1.6662
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2006, 12.00 | Šimek Stanislav | MR/3B-F.3
1.0342

2004/2005

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
133227 / 149 | 20721.65
62.50
75.04650000 %
400 / 15 | 128
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2004, 10.00 | Kuchař Karel | 1.LIGA B
26.662
234 / 14 | 83
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2004, 10.00 | Mirga Martin | 1.LIGA B
16.710
250 / 12 | 56
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2004, 17.00 | Čabla František | SM-1.
20.832
250 / 11 | 75
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2004, 17.00 | Vintrocha František | SM-1.
22.722
400 / 14 | 152
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2004, 10.00 | Knap Josef | 1.LIGA B
28.572
250 / 4 | 116
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2004, 17.00 | Remeš Miloslav | SM-1.
62.502
250 / 16 | 107
Malý stůl: Volná hra
9. 12. 2004, 17.00 | Urbaňák Arnošt | SM-1.
15.622
250 / 19 | 83
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2005, 17.00 | Procházka Zdeněk | SM-1.
13.152
143 / 17 | 38
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2005, 10.00 | Kuchař Karel | 1.LIGA B
8.410
250 / 10 | 103
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2005, 17.00 | Urbaňák Arnošt | SM-1.
25.002
0 / 1 | 0
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2005, 13.00 | Both Michael | 1.LIGA B
00
400 / 12 | 207
Malý stůl: Volná hra
4. 6. 2005, 13.00 | Landa Josef | MR-SEMIF.A
33.332
150 / 4 | 71
Malý stůl: Volná hra
5. 6. 2005, 10.00 | Both Michael | MR-F.1
37.500

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132467 / 155 | 9715.91
27.77
93.09430000 %
250 / 9 | 70
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2004, 10.00 | Kuchař Karel | 1.LIGA B
27.772
250 / 17 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2004, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
14.702
150 / 10 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2004, 17.00 | Čabla František | SM-1.
15.002
150 / 14 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2004, 17.00 | Vintrocha František | SM-1.
10.712
250 / 11 | 97
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2004, 10.00 | Vala Miroslav | 1.LIGA B
22.722
125 / 12 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2004, 17.00 | Procházka Zdeněk | SM-1.
10.410
150 / 11 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 2004, 17.00 | Kolder Milan | SM-1.
13.632
150 / 13 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2005, 17.00 | Remeš Miloslav | SM-1.
11.531
214 / 15 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2005, 10.00 | Kuchař Karel | 1.LIGA B
14.260
150 / 13 | 80
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2005, 17.00 | Kolder Milan | SM-1.
11.532
128 / 8 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2005, 13.00 | Ziogas Janis | 1.LIGA B
16.000
250 / 11 | 82
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 6. 2005, 13.00 | Landa Josef | MR-SEMIF.A
22.722
250 / 11 | 63
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 6. 2005, 10.00 | Both Michael | MR-F.1
22.722

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12982 / 171 | 345.74
10.90
90.92590000 %
120 / 11 | 30
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2004, 10.00 | Kuchař Karel | 1.LIGA B
10.902
89 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2004, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
4.452
60 / 12 | 22
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2004, 17.00 | Čabla František | SM-1.
5.002
60 / 15 | 15
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2004, 17.00 | Vrba Pavel | SM-1.
4.002
120 / 20 | 23
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2004, 10.00 | Vala Miroslav | 1.LIGA B
6.002
60 / 8 | 18
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2004, 17.00 | Mrštík Jan | SM-1.
7.502
60 / 14 | 14
Malý stůl: Jednoband
9. 12. 2004, 17.00 | Kolder Milan | SM-1.
4.282
60 / 12 | 18
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2005, 17.00 | Žinčík Vladimír | SM-1.
5.001
84 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2005, 10.00 | Kuchař Karel | 1.LIGA B
4.202
60 / 11 | 34
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2005, 17.00 | Kolder Milan | SM-1.
5.452
89 / 13 | 19
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2005, 13.00 | Ziogas Janis | 1.LIGA B
6.840
120 / 15 | 28
Malý stůl: Jednoband
4. 6. 2005, 13.00 | Landa Josef | MR-SEMIF.A
8.002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9269 / 257 | 81.046
1.428
99.62960000 %
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2004, 10.00 | Kubiš Peter | SM/3B-1.
1.1112
30 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2004, 14.00 | Švejda Ivan | SM/3B-1.
1.4282
30 / 23 | 8
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2005, 17.00 | Šlechta Jan | SM/3B-1.
1.3042
29 / 40 | 8
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2005, 17.00 | Bielko Jan | SM/3B-1.
0.7252
30 / 26 | 8
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2005, 17.00 | Ležák Václav | SM/3B-1.
1.1532
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2005, 17.00 | Zářický Jiří | SM/3B-1.
0.7502
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 5. 2005, 13.00 | Mazurák Jan | MR/3B-sk.A
1.0342
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 5. 2005, 15.00 | Hejlik Pavel ml. | MR/3B-sk.A
1.3632
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2005, 10.00 | Číž Dominik | MR/3B-SF.A
1.0342

2003/2004

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
123280 / 139 | 12223.59
40.00
84.10260000 %
300 / 13 | 63
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2003, 10.00 | Vala Miroslav | 2.LIGA B
23.072
300 / 10 | 120
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2003, 10.00 | Čagánek Zdeněk | 2.LIGA B
30.002
400 / 10 | 122
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2003, 13.00 | Soušek Michal | 1.LIGA B
40.002
9 / 3 | 5
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2003, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 2.LIGA B
3.000
400 / 16 | 88
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2003, 10.00 | Zoufalý Radek | 1.LIGA B
25.002
300 / 10 | 88
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2003, 10.00 | Pernecký Jan | 2.LIGA B
30.002
300 / 18 | 82
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2004, 13.00 | Hammer Ivan | 2.LIGA B
16.662
300 / 11 | 81
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2004, 10.00 | Skořupa Rostislav | 2.LIGA B
27.272
300 / 12 | 70
Malý stůl: Volná hra
21. 3. 2004, 10.00 | Pernecký Jan | 2.LIGA B
25.002
300 / 21 | 77
Malý stůl: Volná hra
27. 3. 2004, 13.00 | Zoufalý Radek | 2.LIGA B
14.281
300 / 12 | 89
Malý stůl: Volná hra
28. 3. 2004, 10.00 | Jakš Petr | 2.LIGA B
25.002
71 / 3 | 32
Malý stůl: Volná hra
10. 4. 2004, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
23.660

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122388 / 121 | 12919.73
50.00
93.64710000 %
200 / 7 | 129
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2003, 10.00 | Vala Miroslav | 2.LIGA B
28.572
196 / 18 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2003, 10.00 | Háva Miloš | 2.LIGA B
10.880
250 / 15 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 2003, 13.00 | Both Michael | 1.LIGA B
16.662
200 / 6 | 87
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2003, 10.00 | Kuchař Karel | 2.LIGA B
33.332
250 / 11 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2003, 10.00 | Zoufalý Radek | 1.LIGA B
22.722
200 / 11 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2003, 10.00 | Pernecký Jan | 2.LIGA B
18.182
200 / 10 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2004, 13.00 | Hammer Ivan | 2.LIGA B
20.002
200 / 4 | 112
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2004, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 2.LIGA B
50.002
200 / 7 | 90
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 3. 2004, 10.00 | Vágner Jiří | 2.LIGA B
28.572
200 / 15 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 3. 2004, 13.00 | Zoufalý Radek | 2.LIGA B
13.332
200 / 13 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 3. 2004, 10.00 | Hammer Ivan | 2.LIGA B
15.382
92 / 4 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 4. 2004, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
23.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121035 / 199 | 355.20
11.42
95.83330000 %
80 / 17 | 18
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2003, 10.00 | Zoufalý Radek | 2.LIGA B
4.702
80 / 19 | 20
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2003, 10.00 | Háva Miloš | 2.LIGA B
4.212
120 / 14 | 35
Malý stůl: Jednoband
25. 10. 2003, 13.00 | Soušek Michal | 1.LIGA B
8.572
64 / 21 | 12
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2003, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 2.LIGA B
3.040
101 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2003, 10.00 | Vala Miroslav | 1.LIGA B
5.052
80 / 9 | 31
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2003, 10.00 | Vágner Jiří | 2.LIGA B
8.882
80 / 20 | 28
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2004, 13.00 | Svoboda Tomáš | 2.LIGA B
4.002
71 / 22 | 14
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2004, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 2.LIGA B
3.220
80 / 12 | 25
Malý stůl: Jednoband
21. 3. 2004, 10.00 | Vágner Jiří | 2.LIGA B
6.662
80 / 19 | 16
Malý stůl: Jednoband
27. 3. 2004, 13.00 | Zoufalý Radek | 2.LIGA B
4.212
80 / 7 | 32
Malý stůl: Jednoband
28. 3. 2004, 10.00 | Osvald Josef | 2.LIGA B
11.422
119 / 19 | 31
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2004, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
6.260

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15382 / 414 | 90.922
1.428
84.88890000 %
26 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 10. 2003, 17.00 | Andrejovský Miroslav | SM/3B-1.
0.7640
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2003, 17.00 | Závodný Jiří | SM/3B-1.
1.0002
22 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2003, 17.00 | Andrejovský Miroslav | SM/3B-1.
0.7850
22 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2003, 17.00 | Šlechta Jan | SM/3B-1.
0.7330
8 / 21 | 1
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2003, 17.00 | Bača Tomáš | SM/3B-1.
0.3810
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2004, 17.00 | Závodný Jiří | SM/3B-1.
0.8332
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2004, 10.00 | Kubiš Peter | SM/3B-1.
1.2002
30 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2004, 14.00 | Kubiš Peter | SM/3B-1.
1.2002
24 / 35 | 9
Malý stůl: Trojband
17. 3. 2004, 17.00 | Rybák Jiří | SM/3B-1.
0.6850
22 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2004, 17.00 | Šlechta Jan | SM/3B-1.
1.0000
30 / 21 | 9
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2004, 13.00 | Pernecký Jan | MR/3B-sk.A
1.4282
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2004, 14.00 | Bartoš Pavel | MR/3B-sk.A
1.3042
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2004, 17.00 | Filip Antonín | MR/3B-sk.A
0.9672
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2004, 10.00 | Absolon Jiří | MR/3B-SF
0.9671
18 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2004, 14.00 | Šlechta Jan | MR/3B-FIN
0.8180

2002/2003

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
144605 / 165 | 20427.90
57.14
82.23210000 %
308 / 20 | 67
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2002, 13.00 | Filip Antonín | 1.LIGA B
15.400
400 / 8 | 178
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2002, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
50.002
258 / 11 | 90
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2002, 13.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA B
23.450
400 / 17 | 75
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2002, 13.00 | Uher Petr | 1.LIGA B
23.522
85 / 6 | 49
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2002, 10.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
14.160
400 / 7 | 204
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2002, 13.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
57.142
310 / 17 | 90
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2002, 13.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
18.230
310 / 20 | 71
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2003, 13.00 | Gratza Roman | 1.LIGA B
15.502
400 / 8 | 113
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2003, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
50.002
247 / 8 | 65
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2003, 10.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
30.870
287 / 6 | 115
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2003, 13.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
47.830
400 / 18 | 123
Malý stůl: Volná hra
29. 3. 2003, 13.00 | Majewski Václav | 1.LIGA B
22.222
400 / 12 | 113
Malý stůl: Volná hra
10. 5. 2003, 13.00 | Kahoun Vlastimil | MR SEMIFIN
33.332
400 / 7 | 165
Malý stůl: Volná hra
11. 5. 2003, 10.00 | Martínek Tomáš | MR FIN/3
57.142

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
143129 / 205 | 10115.26
25.60
89.40000000 %
202 / 20 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2002, 13.00 | Gratza Roman | 1.LIGA B
10.102
250 / 17 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2002, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
14.702
250 / 19 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2002, 13.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
13.152
230 / 20 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2002, 13.00 | Kotoun Martin II. | 1.LIGA B
11.502
250 / 19 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2002, 10.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
13.152
134 / 8 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2002, 13.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
16.750
185 / 18 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2002, 13.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
10.270
250 / 10 | 76
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2003, 13.00 | Gratza Roman | 1.LIGA B
25.002
250 / 19 | 101
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2003, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
13.151
250 / 15 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2003, 10.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
16.662
128 / 5 | 81
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2003, 13.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
25.600
250 / 14 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 3. 2003, 13.00 | Majewski Václav | 1.LIGA B
17.852
250 / 11 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 5. 2003, 13.00 | Kahoun Vlastimil | MR SEMIFIN
22.722
250 / 10 | 75
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 5. 2003, 10.00 | Klesa Václav | MR FIN/3
25.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
191928 / 357 | 505.40
8.57
86.13100000 %
117 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2002, 13.00 | Filip Antonín | 1.LIGA B
5.852
120 / 14 | 50
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2002, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
8.572
113 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2002, 13.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
5.652
102 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2002, 13.00 | Kotoun Martin II. | 1.LIGA B
5.102
116 / 20 | 25
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2002, 10.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
5.802
120 / 20 | 22
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2002, 13.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
6.002
119 / 20 | 36
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2002, 13.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
5.952
75 / 20 | 27
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2003, 13.00 | Gratza Roman | 1.LIGA B
3.752
106 / 20 | 22
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2003, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
5.302
92 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2003, 10.00 | Slavík Jiří | 1.LIGA B
4.602
58 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2003, 13.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
2.900
101 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
29. 3. 2003, 13.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
5.050
481 / 87 | 26
Malý stůl: Jednoband
19. 4. 2003, 00.00 | Stareček Pavel | Přebor Severní Moravy (Kimex Havířov)
5.526
88 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
10. 5. 2003, 13.00 | Kahoun Vlastimil | MR SEMIFIN
4.402
120 / 16 | 20
Malý stůl: Jednoband
11. 5. 2003, 10.00 | Kokoška Karel | MR FIN/3
7.502

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19582 / 628 | 70.926
3.000
96.96970000 %
27 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2003, 13.00 | Švejda Branislav | SM/3B-1.
0.7500
27 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2003, 17.00 | Šlechta Jan | SM/3B-1.
0.8180
26 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2003, 17.00 | Jendryštík Eduard | SM/3B-1.
0.6502
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2003, 13.00 | Ďuriš Karol | SM/3B-1.
0.7502
30 / 10 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 3. 2003, 15.00 | Masár Stanislav | SM/3B-1.
3.0002
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2003, 17.00 | Majewski Václav | SM/3B-1.
1.2002
30 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2003, 13.00 | Coufalík Ivo | MR/3B-sk.A
0.9372
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2003, 15.00 | Roček Josef | MR/3B-sk.A
0.9372
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2003, 17.00 | Absolon Jiří | MR/3B-sk.A
1.1112
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2003, 10.00 | Šlechta Jan | MR/3B-SF
1.2002
30 / 27 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2003, 13.00 | Absolon Jiří | MR/3B-F/1
1.1112
69 / 81 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 5. 2003, 00.00 | Stareček Pavel | Přebor Severní Moravy (SSK Vítkovice)
0.8514
60 / 63 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 6. 2003, 00.00 | Stareček Pavel | Kval. Mistrovství rep. (Billard Brno)
0.9524
133 / 157 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 6. 2003, 00.00 | Stareček Pavel | Mistrovství republiky (Billard Brno)
0.8474

2001/2002

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132949 / 159 | 9618.54
37.50
71.92680000 %
169 / 7 | 84
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2001, 13.00 | Ráček Milan | 2.LIGA B
24.140
300 / 14 | 76
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2001, 10.00 | Vejmělka Stanis. | 2.LIGA B
21.422
300 / 8 | 70
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2001, 10.00 | Skořupa Rostislav | 2.LIGA B
37.502
300 / 15 | 71
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2001, 10.00 | Schneider Pavel | 2.LIGA B
20.002
168 / 13 | 41
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2001, 10.00 | Hammer Ivan | 2.LIGA B
12.920
55 / 3 | 36
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2002, 13.00 | Both Michael | 2.LIGA B
18.330
56 / 14 | 11
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2002, 10.00 | Vejmělka Stanis. | 2.LIGA B
4.000
220 / 17 | 37
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2002, 10.00 | Skořupa Rostislav | 2.LIGA B
12.940
300 / 15 | 59
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2002, 10.00 | Jendryštík Eduard | 2.LIGA B
20.002
300 / 14 | 59
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2002, 10.00 | Šotola Marek st. | 2.LIGA B
21.422
67 / 8 | 18
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2002, 10.00 | Hammer Ivan | 2.LIGA B
8.370
314 / 17 | 96
Malý stůl: Volná hra
27. 4. 2002, 13.00 | Špulák Jaromír | FINÁLE MR
18.470
400 / 14 | 93
Malý stůl: Volná hra
28. 4. 2002, 10.00 | Martínek Tomáš | FINÁLE MR
28.571

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132251 / 170 | 9313.24
20.00
83.37040000 %
146 / 9 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2001, 13.00 | Ráček Milan | 2.LIGA B
16.220
196 / 14 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2001, 10.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
14.000
200 / 10 | 82
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2001, 10.00 | Skořupa Rostislav | 2.LIGA B
20.002
200 / 14 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2001, 10.00 | Schneider Pavel | 2.LIGA B
14.282
174 / 21 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2001, 10.00 | Hammer Ivan | 2.LIGA B
8.280
110 / 8 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2002, 13.00 | Ráček Milan | 2.LIGA B
13.750
200 / 10 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2002, 10.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
20.002
143 / 21 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2002, 10.00 | Čabla František | 2.LIGA B
6.800
27 / 4 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2002, 10.00 | Musil Jan | 2.LIGA B
6.750
200 / 13 | 63
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2002, 10.00 | Pálka Vojtěch | 2.LIGA B
15.382
200 / 17 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2002, 10.00 | Hammer Ivan | 2.LIGA B
11.762
205 / 11 | 93
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2002, 13.00 | Špulák Jaromír | FINÁLE MR
18.630
250 / 18 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 4. 2002, 10.00 | Klesa Václav | FINÁLE MR
13.882

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
181528 / 287 | 365.32
9.33
88.92860000 %
56 / 6 | 24
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2001, 13.00 | Ráček Milan | 2.LIGA B
9.330
80 / 16 | 18
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2001, 10.00 | Vejmělka Stanis. | 2.LIGA B
5.002
80 / 10 | 24
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2001, 10.00 | Skořupa Rostislav | 2.LIGA B
8.002
80 / 13 | 36
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2001, 10.00 | Jendryštík Eduard | 2.LIGA B
6.152
80 / 22 | 27
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2001, 10.00 | Česnek Josef | 2.LIGA B
3.632
80 / 13 | 17
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2002, 13.00 | Ráček Milan | 2.LIGA B
6.152
73 / 17 | 26
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2002, 10.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
4.290
80 / 10 | 22
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2002, 10.00 | Čabla František | 2.LIGA B
8.002
57 / 9 | 17
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2002, 10.00 | Musil Jan | 2.LIGA B
6.330
80 / 16 | 26
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2002, 10.00 | Šotola Marek st. | 2.LIGA B
5.002
80 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2002, 10.00 | Hammer Ivan | 2.LIGA B
4.002
532 / 95 | 33
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2002, 00.00 | Stareček Pavel | Přebor SM (Havířov)
5.608
115 / 20 | 26
Malý stůl: Jednoband
27. 4. 2002, 13.00 | Truksa Otakar | FINÁLE MR
5.752
55 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
28. 4. 2002, 10.00 | Klesa Václav | FINÁLE MR
2.752

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16508 / 486 | 101.045
1.666
97.69230000 %
27 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2001, 13.00 | Bača Tomáš | "SM/3B-""A"""
0.7940
30 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2001, 15.00 | Dresler Martin | "SM/3B-""A"""
0.9672
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2002, 10.00 | Ďuriš Karol | "SM/3B-""A"""
1.2502
30 / 35 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2002, 12.00 | Ležák Václav | "SM/3B-""A"""
0.8572
30 / 31 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2002, 13.00 | Ďuriš Karol | "SM/3B-""A"""
0.9671
30 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2002, 15.00 | Ležák Václav | "SM/3B-""A"""
0.9372
30 / 18 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2002, 17.00 | Šlechta Jan | SM/3B-FIN
1.6662
28 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 4. 2002, 16.00 | Šlechta Jan | SM/3B-FIN
0.9030
30 / 26 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2002, 13.00 | Masár Stanislav | MR/3B-sk.A
1.1532
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2002, 15.00 | Coufalík Ivo | MR/3B-sk.A
0.7892
29 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2002, 17.00 | Kafka Jan st. | MR/3B-sk.A
1.0350
30 / 21 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2002, 10.00 | Galíček Zdeněk | MR/3B-FIN
1.4282
27 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2002, 13.00 | Masár Stanislav | MR/3B-FIN
1.0380
127 / 111 | 10
Malý stůl: Trojband
7. 6. 2002, 00.00 | Stareček Pavel | Mistrovství republiky (KK STRAHOV)
1.1444

2000/2001

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132795 / 143 | 17319.54
33.66
69.87500000 %
300 / 11 | 73
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2000, 10.00 | Hrachovina Michal | 2.LIGA B
27.272
292 / 9 | 173
Malý stůl: Volná hra
25. 11. 2000, 13.00 | Popeňažník Lukáš | 2.LIGA B
32.440
73 / 3 | 54
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2000, 10.00 | Both Michael | 2.LIGA B
24.330
300 / 18 | 121
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 2000, 10.00 | Domanský Pavel | 2.LIGA B
16.662
202 / 6 | 49
Malý stůl: Volná hra
17. 12. 2000, 10.00 | Nenál Jiří | 2.LIGA B
33.660
193 / 16 | 49
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2001, 10.00 | Jendryštík Eduard | 2.LIGA B
12.060
40 / 4 | 28
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2001, 13.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
10.000
111 / 6 | 82
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2001, 10.00 | Mirga Martin | 2.LIGA B
18.500
84 / 7 | 30
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2001, 13.00 | Both Michael | 2.LIGA B
12.000
300 / 19 | 76
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2001, 10.00 | Kopuletý František | 2.LIGA B
15.782
300 / 11 | 89
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 2001, 10.00 | Domanský Pavel | 2.LIGA B
27.272
300 / 15 | 80
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2001, 10.00 | Nenál Jiří | 2.LIGA B
20.002
300 / 18 | 71
Malý stůl: Volná hra
1. 4. 2001, 10.00 | Schneider Pavel | 2.LIGA B
16.662

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
203834 / 279 | 14913.74
46.75
95.43400000 %
200 / 24 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2000, 10.00 | Škrobálek Martin | 2.LIGA B
8.332
200 / 9 | 107
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2000, 13.00 | Popeňažník Lukáš | 2.LIGA B
22.222
154 / 14 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2000, 10.00 | Strejček Radomír | 2.LIGA B
11.000
175 / 24 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 2000, 10.00 | Pernecký Jan | 2.LIGA B
7.290
200 / 23 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 12. 2000, 10.00 | Pavlík Karel | 2.LIGA B
8.692
200 / 13 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2001, 10.00 | Schneider Pavel | 2.LIGA B
15.382
200 / 13 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2001, 13.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
15.380
200 / 19 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2001, 10.00 | Hrachovina Michal | 2.LIGA B
10.522
200 / 21 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2001, 13.00 | Both Michael | 2.LIGA B
9.522
200 / 10 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2001, 10.00 | Ryšavý Zdeněk | 2.LIGA B
20.002
200 / 24 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 2001, 10.00 | Pernecký Jan | 2.LIGA B
8.331
200 / 6 | 76
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2001, 10.00 | Galíček Zdeněk | 2.LIGA B
33.332
200 / 6 | 149
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 4. 2001, 10.00 | Jendryštík Eduard | 2.LIGA B
33.332
1305 / 73 | 89
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 6. 2001, 00.00 | Stareček Pavel | Přebor SM (Severomoravská oblast)
17.878

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121126 / 200 | 365.63
8.88
83.84620000 %
80 / 9 | 22
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2000, 10.00 | Ráček Milan | 2.LIGA B
8.882
43 / 10 | 10
Malý stůl: Jednoband
17. 12. 2000, 10.00 | Dostál Martin | 2.LIGA B
4.300
120 / 18 | 28
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2001, 13.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
6.662
33 / 9 | 9
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2001, 13.00 | Ráček Milan | 2.LIGA B
3.660
80 / 10 | 36
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2001, 10.00 | Ryšavý Zdeněk | 2.LIGA B
8.002
80 / 13 | 19
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2001, 10.00 | Nenál Jiří | 2.LIGA B
6.152
690 / 131 | 31
Malý stůl: Jednoband
18. 5. 2001, 00.00 | Stareček Pavel | Mistrovství ČR seniorů (Kimex Havířov)
5.262

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24825 / 885 | 80.932
1.428
99.02440000 %
40 / 42 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2000, 13.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
0.9522
30 / 22 | 7
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2000, 10.00 | Mirga Martin | 2.LIGA B
1.3632
40 / 45 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2000, 13.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA B
0.8882
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2000, 13.00 | Kopuletý František | 2.LIGA B
1.1532
26 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2000, 10.00 | Barbořík Jiří | 2.LIGA B
0.7020
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2001, 10.00 | Jendryštík Eduard | 2.LIGA B
1.2502
30 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2001, 10.00 | Mirga Martin | 2.LIGA B
1.4282
40 / 50 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2001, 13.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
0.8001
30 / 25 | 8
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2001, 10.00 | Domanský Pavel | 2.LIGA B
1.2002
30 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2001, 10.00 | Jendryštík Eduard | 2.LIGA B
1.0002
40 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 4. 2001, 13.00 | Boček Milan | FINÁLE MR
1.1762
40 / 42 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2001, 10.00 | Sedláček Ivan | FINÁLE MR
0.9522
60 / 64 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 6. 2001, 00.00 | Stareček Pavel | Kvalifikace MČR seniorů (Billard Brno)
0.9374
188 / 213 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 6. 2001, 00.00 | Stareček Pavel | Mistrovství ČR - seniorů (Billard Brno)
0.8826
59 / 73 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 6. 2001, 00.00 | Stareček Pavel | Kvalifikace Přeboru SM (Severomoravská oblast)
0.8082
112 / 137 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 6. 2001, 00.00 | Stareček Pavel | Přebor SM (Severomoravská oblast)
0.8173

1999/2000

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
143060 / 180 | 12417.00
60.00
71.16280000 %
194 / 12 | 88
Malý stůl: Volná hra
2. 10. 1999, 10.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
16.160
249 / 11 | 64
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 1999, 10.00 | Kolder Milan | 2.LIGA B
22.630
300 / 17 | 49
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 1999, 10.00 | Andrejovský Jan | 2.LIGA B
17.642
300 / 12 | 63
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 1999, 10.00 | Šimek Jan | 2.LIGA B
25.002
14 / 3 | 11
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 1999, 12.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
4.660
230 / 11 | 89
Malý stůl: Volná hra
31. 10. 1999, 10.00 | Gratza Roman | 2.LIGA B
20.900
95 / 9 | 17
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 1999, 12.00 | Pernecký Jan | 2.LIGA B
10.550
300 / 12 | 123
Malý stůl: Volná hra
28. 11. 1999, 10.00 | Řihošek Antonín | 2.LIGA B
25.002
145 / 12 | 45
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 1999, 16.00 | Redl Jiří | 2.LIGA B
12.080
247 / 22 | 51
Malý stůl: Volná hra
9. 1. 2000, 10.00 | Andrejovský Jan | 2.LIGA B
11.220
122 / 13 | 43
Malý stůl: Volná hra
16. 1. 2000, 10.00 | Domanský Jiří | 2.LIGA B
9.380
264 / 19 | 76
Malý stůl: Volná hra
29. 1. 2000, 13.00 | Litterbach David | 2.LIGA B
13.890
300 / 22 | 49
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2000, 13.00 | Kopuletý František | 2.LIGA B
13.632
300 / 5 | 124
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 2000, 10.00 | Keluc Otto | 2.LIGA B
60.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
213279 / 267 | 6912.28
20.00
92.87720000 %
250 / 15 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 10. 1999, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
16.662
95 / 7 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 1999, 10.00 | Redl Jiří | 2.LIGA B
13.570
200 / 16 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 1999, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 2.LIGA B
12.502
200 / 16 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 1999, 10.00 | Domanský Jiří | 2.LIGA B
12.502
102 / 18 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 1999, 12.00 | Litterbach David | 2.LIGA B
5.660
200 / 19 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 10. 1999, 10.00 | Kopuletý František | 2.LIGA B
10.522
200 / 17 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 1999, 12.00 | Vymětal Leoš | 2.LIGA B
11.762
200 / 16 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 11. 1999, 10.00 | Řihošek Antonín | 2.LIGA B
12.502
200 / 13 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 1999, 16.00 | Dvořáček Jan | 2.LIGA B
15.382
200 / 19 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 1. 2000, 10.00 | Andrejovský Jan | 2.LIGA B
10.522
200 / 13 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 1. 2000, 10.00 | Provazník Jan | 2.LIGA B
15.382
200 / 10 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 1. 2000, 13.00 | Litterbach David | 2.LIGA B
20.002
200 / 14 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2000, 13.00 | Pochylý Otto | 2.LIGA B
14.282
200 / 14 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 2000, 10.00 | Pernecký Jan | 2.LIGA B
14.282
632 / 60 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 5. 2000, 00.00 | Stareček Pavel | Přebor SM (Severomoravská oblast)
10.538

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161158 / 243 | 364.76
8.00
86.32180000 %
79 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
2. 10. 1999, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
3.950
80 / 16 | 18
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 1999, 10.00 | Kolder Milan | 2.LIGA B
5.002
71 / 17 | 14
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 1999, 10.00 | Andrejovský Jan | 2.LIGA B
4.170
80 / 13 | 14
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 1999, 12.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
6.152
42 / 12 | 10
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 1999, 12.00 | Pernecký Jan | 2.LIGA B
3.500
58 / 22 | 13
Malý stůl: Jednoband
28. 11. 1999, 10.00 | Herman Karel | 2.LIGA B
2.630
80 / 10 | 14
Malý stůl: Jednoband
9. 1. 2000, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 2.LIGA B
8.002
101 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
15. 1. 2000, 10.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
5.050
80 / 13 | 26
Malý stůl: Jednoband
16. 1. 2000, 10.00 | Provazník Jan | 2.LIGA B
6.152
80 / 19 | 20
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2000, 13.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
4.212
407 / 81 | 36
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2000, 00.00 | Stareček Pavel | Přebor SM (Severomoravská oblast)
5.0210

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13484 / 450 | 121.075
2.500
95.76720000 %
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 10. 1999, 10.00 | Domanský Jiří | 2.LIGA B
0.9372
22 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 10. 1999, 10.00 | Zoufalý Radek | 2.LIGA B
0.6470
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 12. 1999, 16.00 | Redl Jiří | 2.LIGA B
1.2502
39 / 50 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 12. 1999, 10.00 | Zoufalý Radek | 1.LIGA B
0.7802
30 / 12 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2000, 13.00 | Kopuletý František | 2.LIGA B
2.5002
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2000, 10.00 | Vacek Richard | 2.LIGA B
0.9372
303 / 266 | 12
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2000, 00.00 | Stareček Pavel | Mistrovství ČR seniorů (HRADEC KRÁLOVÉ)
1.13910

1998/1999

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122473 / 151 | 11916.37
33.33
66.83780000 %
294 / 25 | 70
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 1998, 10.00 | Schoffer Bruno | 2.LIGA B
11.762
155 / 6 | 71
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 1998, 14.00 | Vejmělka Stanis. | 2.LIGA B
25.830
30 / 4 | 24
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 1998, 10.00 | Majewski Václav | 2.LIGA B
7.500
81 / 5 | 32
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 1998, 10.00 | Kopečný Radek | 2.LIGA B
16.200
380 / 20 | 68
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 1998, 10.00 | Barbořík Jiří | 1.LIGA B
19.002
300 / 20 | 66
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 1998, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2.LIGA B
15.002
190 / 6 | 68
Malý stůl: Volná hra
20. 12. 1998, 10.00 | Schneider Pavel | 2.LIGA B
31.660
300 / 24 | 79
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 1999, 10.00 | Uher Petr | 2.LIGA B
12.502
80 / 5 | 21
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 1999, 10.00 | Both Michael | 2.LIGA B
16.000
63 / 9 | 20
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 1999, 10.00 | Majewski Václav | 2.LIGA B
7.000
300 / 18 | 74
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 1999, 10.00 | Dvořáček Jan | 2.LIGA B
16.662
300 / 9 | 119
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 1999, 10.00 | Sedlák Vlastimil | 2.LIGA B
33.332

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
152539 / 157 | 8016.17
25.00
83.24590000 %
157 / 9 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 1998, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 2.LIGA B
17.440
83 / 9 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 1998, 14.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
9.220
200 / 10 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 1998, 10.00 | Both Michael | 2.LIGA B
20.002
183 / 11 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 1998, 10.00 | Hájek Radovan | 2.LIGA B
16.630
137 / 12 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 1998, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 2.LIGA B
11.410
200 / 12 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 1998, 10.00 | Šotola Marek st. | 2.LIGA B
16.662
250 / 10 | 70
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 1998, 10.00 | Keluc Otto | 1.LIGA B
25.002
200 / 13 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 1998, 10.00 | Šopík Jaroslav | 2.LIGA B
15.382
106 / 6 | 80
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 12. 1998, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 2.LIGA B
17.660
179 / 11 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 1999, 10.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
16.270
165 / 9 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 1999, 10.00 | Ráček Milan | 2.LIGA B
18.330
104 / 7 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 1999, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 2.LIGA B
14.850
200 / 14 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 1999, 10.00 | Šotola Marek st. | 2.LIGA B
14.282
175 / 10 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 1999, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 2.LIGA B
17.500
200 / 14 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 1999, 10.00 | Šopík Jaroslav | 2.LIGA B
14.282

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
222200 / 429 | 335.12
9.09
96.20370000 %
80 / 18 | 16
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 1998, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 2.LIGA B
4.442
72 / 12 | 12
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 1998, 14.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
6.000
80 / 23 | 12
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 1998, 10.00 | Uher Miroslav ml. | 2.LIGA B
3.472
80 / 16 | 30
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 1998, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 2.LIGA B
5.002
80 / 13 | 14
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 1998, 10.00 | Majewski Václav | 2.LIGA B
6.152
80 / 10 | 20
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 1998, 10.00 | Šotola Marek st. | 2.LIGA B
8.002
80 / 12 | 20
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 1998, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2.LIGA B
6.662
80 / 16 | 21
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 1999, 10.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
5.002
107 / 20 | 25
Malý stůl: Jednoband
16. 1. 1999, 10.00 | Hejný Vlado | 1.LIGA B
5.352
80 / 11 | 31
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 1999, 10.00 | Domanský Pavel | 2.LIGA B
7.272
120 / 18 | 33
Malý stůl: Jednoband
13. 3. 1999, 14.00 | Horn Zdeněk | FINÁLE MR
6.662
100 / 20 | 22
Malý stůl: Jednoband
14. 3. 1999, 10.00 | Walach Ladislav | FINÁLE MR
5.002
578 / 117 | 29
Malý stůl: Jednoband
8. 5. 1999, 00.00 | Stareček Pavel | MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ (SSK VÍTKOVICE)
4.946
583 / 123 | 26
Malý stůl: Jednoband
9. 6. 1999, 00.00 | Stareček Pavel | Přebor (Severní Morava)
4.735

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11414 / 467 | 90.886
1.500
98.42110000 %
37 / 38 | 9
Malý stůl: Trojband
22. 11. 1998, 10.00 | Barbořík Jiří | 1.LIGA B
0.9730
30 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 12. 1998, 10.00 | Kuchař Karel | 2.LIGA B
1.5002
30 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 1. 1999, 10.00 | Both Michael | 2.LIGA B
0.9372
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 2. 1999, 10.00 | Majewski Václav | 2.LIGA B
0.9092
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 2. 1999, 10.00 | Redl Jiří | 2.LIGA B
0.9092
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 2. 1999, 10.00 | Sedlák Vlastimil | 2.LIGA B
1.1532
227 / 285 | 8
Malý stůl: Trojband
29. 5. 1999, 00.00 | Stareček Pavel | MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ (TESLA PARDUBICE)
0.7967

1997/1998

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132579 / 146 | 8117.66
36.50
66.12820000 %
300 / 13 | 64
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 1997, 10.00 | Janeczko Valter | 2.LIGA B
23.072
292 / 8 | 81
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 1997, 15.00 | Kunert Milan | 2.LIGA B
36.500
1 / 2 | 1
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 1997, 10.00 | Kopečný Radek | 2.LIGA B
0.500
228 / 16 | 57
Malý stůl: Volná hra
15. 11. 1997, 13.00 | Filip Antonín | 2.LIGA B
14.250
300 / 16 | 45
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 1997, 09.00 | Litterbach David | 2.LIGA B
18.752
300 / 13 | 72
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 1997, 17.00 | Szarowski Stanislav | 2.LIGA B
23.072
61 / 4 | 61
Malý stůl: Volná hra
9. 12. 1997, 17.00 | Hájek Radovan | 2.LIGA B
15.250
0 / 1 | 0
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 1998, 13.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
00
141 / 10 | 40
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 1998, 10.00 | Filip Antonín | 2.LIGA B
14.100
300 / 14 | 71
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 1998, 10.00 | Čagánek Zdeněk | 2.LIGA B
21.422
300 / 21 | 73
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 1998, 10.00 | Kopečný Radek | 2.LIGA B
14.282
300 / 19 | 56
Malý stůl: Volná hra
22. 2. 1998, 10.00 | Janeczko Valter | 2.LIGA B
15.782
56 / 9 | 31
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 1998, 10.00 | Tunkr Martin | 2.LIGA B
6.220

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132352 / 162 | 10914.51
25.60
90.46150000 %
200 / 16 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 1997, 10.00 | Andrejovský Jan | 2.LIGA B
12.502
200 / 8 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 1997, 15.00 | Galíček Zdeněk | 2.LIGA B
25.002
196 / 15 | 109
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 1997, 10.00 | Domanský Jiří | 2.LIGA B
13.060
200 / 13 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 1997, 13.00 | Pochylý Otto | 2.LIGA B
15.382
200 / 12 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 1997, 09.00 | Vejmělka Stanis. | 2.LIGA B
16.662
200 / 8 | 77
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 1997, 17.00 | Kuchař Karel | 2.LIGA B
25.002
200 / 20 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 1997, 17.00 | Kuchař Karel | 2.LIGA B
10.002
128 / 5 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 1998, 13.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
25.600
87 / 7 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 1998, 10.00 | Filip Antonín | 2.LIGA B
12.420
200 / 9 | 68
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 1998, 10.00 | Molata Erik | 2.LIGA B
22.222
200 / 19 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 1998, 10.00 | Kopečný Radek | 2.LIGA B
10.522
141 / 19 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 2. 1998, 10.00 | Jendryštík Eduard | 2.LIGA B
7.420
200 / 11 | 88
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 1998, 10.00 | Tunkr Martin | 2.LIGA B
18.182

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10867 / 175 | 334.95
7.69
85.83330000 %
80 / 14 | 23
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 1997, 10.00 | Janeczko Valter | 2.LIGA B
5.712
80 / 11 | 21
Malý stůl: Jednoband
25. 10. 1997, 15.00 | Tunkr Martin | 2.LIGA B
7.272
80 / 14 | 16
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 1997, 10.00 | Domanský Jiří | 2.LIGA B
5.712
60 / 13 | 20
Malý stůl: Jednoband
15. 11. 1997, 13.00 | Filip Antonín | 2.LIGA B
4.610
77 / 24 | 11
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 1997, 09.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
3.200
35 / 9 | 8
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 1997, 17.00 | Hájek Radovan | 2.LIGA B
3.880
455 / 90 | 33
Malý stůl: Jednoband
28. 4. 1998, 00.00 | Stareček Pavel | Přebor SMO (KIMEX HAVÍŘOV)
5.050

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14491 / 507 | 90.968
1.333
94.28570000 %
18 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 12. 1997, 17.00 | Držík Jan | 2.LIGA B
0.5450
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 1. 1998, 13.00 | Beneš Emilián | 2.LIGA B
1.0002
30 / 32 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 1. 1998, 10.00 | Filip Antonín | 2.LIGA B
0.9372
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 2. 1998, 10.00 | Molata Erik | 2.LIGA B
1.2002
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 2. 1998, 10.00 | Kopečný Radek | 2.LIGA B
1.0712
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 2. 1998, 10.00 | Jendryštík Eduard | 2.LIGA B
1.1532
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 3. 1998, 10.00 | Tunkr Martin | 2.LIGA B
0.7502
293 / 293 | 9
Malý stůl: Trojband
29. 5. 1998, 00.00 | Stareček Pavel | MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ (BC OLOMOUC)
1.0006

1996/1997

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
123282 / 213 | 8815.40
27.27
86.36840000 %
187 / 15 | 41
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 1996, 17.00 | Andrejovský Jan | 2.LIGA C
12.460
174 / 12 | 61
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 1996, 17.00 | Remeš Miloslav | 2.LIGA C
14.500
300 / 11 | 73
Malý stůl: Volná hra
12. 12. 1996, 17.00 | Janeczko Valter | 2.LIGA C
27.272
300 / 19 | 64
Malý stůl: Volná hra
2. 1. 1997, 17.00 | Procházka Zdeněk | 2.LIGA C
15.782
207 / 25 | 41
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 1997, 17.00 | Švancara Slávek | 2.LIGA C
8.282
284 / 25 | 41
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 1997, 17.00 | Szarowski Stanislav | 2.LIGA C
11.362
300 / 18 | 73
Malý stůl: Volná hra
13. 2. 1997, 17.00 | Švancara Slávek | 2.LIGA C
16.662
274 / 22 | 52
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 1997, 17.00 | Kuchař Karel | 2.LIGA C
12.450
256 / 14 | 78
Malý stůl: Volná hra
22. 2. 1997, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
18.280
400 / 18 | 88
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 1997, 10.00 | Sedlák Pavel | 1.LIGA B
22.222
300 / 19 | 76
Malý stůl: Volná hra
6. 3. 1997, 17.00 | Vidlák Milan | KVAL.o 2.L
15.782
300 / 15 | 67
Malý stůl: Volná hra
13. 3. 1997, 17.00 | Hájek Radovan | KVAL.o 2.L
20.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
183302 / 246 | 9313.42
22.73
84.88000000 %
131 / 16 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 1996, 17.00 | Jendryštík Eduard | 2.LIGA C
8.180
61 / 10 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 1996, 17.00 | Musil Jan | 2.LIGA C
6.100
166 / 11 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 1996, 17.00 | Andrejovský Jan | 2.LIGA C
15.090
64 / 12 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 1. 1997, 17.00 | Musil Jan | 2.LIGA C
5.330
200 / 20 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 1997, 17.00 | Čaněcký Patrik | 2.LIGA C
10.002
200 / 15 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 1997, 17.00 | Kuchař Karel | 2.LIGA C
13.332
200 / 15 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 2. 1997, 17.00 | Čaněcký Patrik | 2.LIGA C
13.332
200 / 18 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 1997, 17.00 | Szarowski Stanislav | 2.LIGA C
11.112
250 / 13 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 2. 1997, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
19.232
250 / 15 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 1997, 10.00 | Brychta Miloš | 1.LIGA B
16.662
200 / 14 | 63
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 3. 1997, 17.00 | Obdržálek Vladimír | KVAL.o 2.L
14.282
200 / 14 | 93
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 3. 1997, 17.00 | Obdržálek Vladimír | KVAL.o 2.L
14.282
1180 / 73 | 75
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 3. 1997, 00.00 | Stareček Pavel | Přebor SMO (BC Ostrava)
16.168

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171394 / 312 | 414.46
8.00
89.25730000 %
80 / 18 | 25
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 1996, 17.00 | Janeczko Valter | 2.LIGA C
4.442
57 / 16 | 9
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 1996, 17.00 | Musil Jan | 2.LIGA C
3.560
80 / 10 | 32
Malý stůl: Jednoband
12. 12. 1996, 17.00 | Janeczko Valter | 2.LIGA C
8.002
44 / 11 | 10
Malý stůl: Jednoband
23. 1. 1997, 17.00 | Rybák Jiří | 2.LIGA C
4.000
80 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 1997, 17.00 | Szarowski Stanislav | 2.LIGA C
4.002
78 / 25 | 19
Malý stůl: Jednoband
13. 2. 1997, 17.00 | Rybák Jiří | 2.LIGA C
3.120
79 / 19 | 11
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 1997, 17.00 | Obdržálek Vladimír | 2.LIGA C
4.150
55 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
22. 2. 1997, 10.00 | Majewski Václav | 1.LIGA B
2.750
120 / 20 | 22
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 1997, 10.00 | Knap Josef | 1.LIGA B
6.002
721 / 153 | 41
Malý stůl: Jednoband
11. 4. 1997, 00.00 | Stareček Pavel | Přebor SMO (BC Havířov)
4.7112

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11307 / 400 | 50.767
1.923
85.48390000 %
23 / 50 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 11. 1996, 10.00 | Vágner Jiří | 1.LIGA B
0.4600
23 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 1. 1997, 17.00 | Procházka Zdeněk | 2.LIGA C
0.6970
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 3. 1997, 17.00 | Cebula Tomáš | KVAL.o 2.L
0.9372
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 3. 1997, 17.00 | Cebula Tomáš | KVAL.o 2.L
0.8102
201 / 248 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 4. 1997, 00.00 | Stareček Pavel | Přebor SMO (Vítkovice)
0.8108

1995/1996

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91521 / 89 | 14917.08
73.50
50.70000000 %
173 / 25 | 74
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 1995, 17.00 | Szarowski Stanislav | 2.LIGA C
6.920
28 / 3 | 28
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 1995, 17.00 | Mladenka Božetěch | 2.LIGA C
9.330
254 / 10 | 85
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 1995, 17.00 | Kuchař Karel | 2.LIGA C
25.400
147 / 2 | 78
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 1995, 17.00 | Mladenka Božetěch | 2.LIGA C
73.500
101 / 10 | 33
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 1996, 17.00 | Hrdý Petr | 2.LIGA C
10.100
200 / 11 | 96
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 1996, 10.00 | Janeczko Valter | 1.LIGA B
18.180
148 / 9 | 66
Malý stůl: Volná hra
22. 2. 1996, 17.00 | Hrdý Petr | 2.LIGA C
16.440
70 / 4 | 25
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 1996, 10.00 | Valášek Martin | 1.LIGA B
17.500
400 / 15 | 149
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 1996, 10.00 | Držík Jan | 1.LIGA B
26.662

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132136 / 141 | 12615.14
40.00
74.68970000 %
200 / 18 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 1995, 17.00 | Houšťava Zdeněk | 2.LIGA C
11.112
101 / 9 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 1995, 17.00 | Mladenka Božetěch | 2.LIGA C
11.220
200 / 5 | 126
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 1995, 17.00 | Skořupa Rostislav | 2.LIGA C
40.002
49 / 3 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 1995, 17.00 | Remeš Miloslav | 2.LIGA C
16.330
103 / 18 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 1996, 17.00 | Hrdý Petr | 2.LIGA C
5.720
200 / 16 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 2. 1996, 17.00 | Neděla Tomáš | 2.LIGA C
12.502
230 / 14 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 1996, 10.00 | Valášek Martin | 1.LIGA B
16.420
1053 / 58 | 97
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 3. 1996, 00.00 | Stareček Pavel | PŘEBOR SM (BANÍK HAVÍŘOV)
18.154

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121088 / 180 | 316.04
16.66
100.00000000 %
80 / 19 | 11
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 1995, 17.00 | Szarowski Stanislav | 2.LIGA C
4.212
80 / 18 | 14
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 1995, 17.00 | Skořupa Rostislav | 2.LIGA C
4.442
80 / 11 | 25
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 1995, 17.00 | Redl Jiří | 2.LIGA C
7.272
80 / 15 | 13
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 1996, 17.00 | Hrdý Petr | 2.LIGA C
5.332
80 / 9 | 31
Malý stůl: Jednoband
22. 2. 1996, 17.00 | Hrdý Petr | 2.LIGA C
8.882
120 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 1996, 10.00 | Schoffer Bruno | 1.LIGA B
6.002
568 / 88 | 27
Malý stůl: Jednoband
19. 4. 1996, 00.00 | Stareček Pavel | PŘEBOR SM (SSK VÍTKOVICE)
6.458

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11443 / 528 | 90.839
1.333
90.66670000 %
40 / 45 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 9. 1995, 10.00 | Jendryštík Eduard | 1.LIGA B
0.8882
16 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 10. 1995, 17.00 | Redl Jiří | 2.LIGA C
0.6400
40 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 2. 1996, 10.00 | Jendryštík Eduard | 1.LIGA B
1.3332
40 / 39 | 9
Malý stůl: Trojband
24. 2. 1996, 10.00 | Valášek Martin | 1.LIGA B
1.0252
307 / 389 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 5. 1996, 00.00 | Stareček Pavel | MISTROVSTVÍ ČR - senioři (BANÍK HAVÍŘOV)
0.7898

1994/1995

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
61258 / 61 | 12520.62
60.00
62.90000000 %
226 / 15 | 57
Malý stůl: Volná hra
22. 9. 1994, 17.00 | Szarowski Stanislav | 2.LIGA C
15.060
125 / 5 | 52
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 1994, 17.00 | Oslizlok Svatopluk | 2.LIGA C
25.000
300 / 14 | 112
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 1995, 17.00 | Cebula Tomáš | 2.LIGA C
21.422
0 / 2 | 0
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 1995, 10.00 | Fuksa Ladislav | 1.liga B
00
307 / 20 | 65
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 1995, 10.00 | Kováč Štefan | 1.liga B
15.352
300 / 5 | 125
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 1995, 17.00 | Víta René | 2.LIGA C
60.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131798 / 131 | 9613.72
20.50
97.76470000 %
200 / 18 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 9. 1994, 17.00 | Kuchař Karel | 2.LIGA C
11.112
181 / 19 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 1994, 17.00 | Oslizlok Svatopluk | 2.LIGA C
9.520
250 / 18 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 1995, 10.00 | Hanáček Rostislav | 1.liga B
13.882
200 / 12 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 1995, 17.00 | Bujnoch Karel | 2.LIGA C
16.662
967 / 64 | 96
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 6. 1995, 00.00 | Stareček Pavel | oblastní soutěže (Severomoravská oblast)
15.105

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161435 / 249 | 305.76
9.08
98.75000000 %
80 / 14 | 12
Malý stůl: Jednoband
22. 9. 1994, 17.00 | Houšťava Zdeněk | 2.LIGA C
5.712
80 / 10 | 24
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 1994, 17.00 | Oslizlok Svatopluk | 2.LIGA C
8.002
80 / 14 | 23
Malý stůl: Jednoband
3. 11. 1994, 17.00 | Houšťava Zdeněk | 2.LIGA C
5.712
74 / 14 | 17
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 1994, 17.00 | Jendryštík Eduard | 2.LIGA C
5.280
80 / 15 | 16
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 1995, 17.00 | Obdržálek Vladimír | 2.LIGA C
5.332
76 / 18 | 13
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 1995, 17.00 | Redl Jiří | 2.LIGA C
4.220
120 / 14 | 30
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 1995, 10.00 | Fellner Jan | 1.liga B
8.572
120 / 18 | 20
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 1995, 10.00 | Kováč Štefan | 1.liga B
6.662
80 / 18 | 19
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 1995, 17.00 | Redl Jiří | 2.LIGA C
4.441
645 / 114 | 29
Malý stůl: Jednoband
29. 4. 1995, 00.00 | Stareček Pavel | MISTROVSTVÍ ČR - seniorů (TESLA PARDUBICE)
5.652

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11478 / 440 | 171.086
1.600
83.12500000 %
40 / 25 | 10
Malý stůl: Trojband
24. 9. 1994, 10.00 | Procházka Zdeněk | 1.liga B
1.6002
40 / 42 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 10. 1994, 10.00 | Držík Jan | 1.liga B
0.9522
13 / 21 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 11. 1994, 10.00 | Procházka Zdeněk | 1.liga B
0.6190
40 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 11. 1994, 10.00 | Držík Jan | 1.liga B
1.0252
345 / 313 | 17
Malý stůl: Trojband
13. 5. 1995, 00.00 | Stareček Pavel | MISTROVSTVÍ ČR - seniorů (SSK VÍTKOVICE)
1.10212