Uher Miroslav ml.

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
10248 / 473 | 7 | 50.524
0.882
82.66670000 %
20 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 10. 2019, 14.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B I. LIGA
0.4000
21 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2019, 11.00 | Truhlář Jan | ZS 3B I. LIGA
0.4202
30 / 46 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 10. 2019, 14.00 | Malíř Pavel | ZS 3B I. LIGA
0.6522
23 / 44 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2019, 11.00 | Štok Radek | ZS 3B I. LIGA
0.5220
30 / 50 | 7 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 12. 2019, 10.00 | Bílek Rudolf | ZS 3B I. LIGA
0.6002
25 / 50 | 5 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 12. 2019, 14.30 | Roček Josef | ZS 3B I. LIGA
0.5002
19 / 50 | 5 | 2
Závodní stůl: Trojband
4. 1. 2020, 16.30 | Vintrocha Richard | ZS 3B I. LIGA
0.3802
30 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2020, 12.30 | Šimíček Lukáš | ZS 3B I. LIGA
0.8822
30 / 49 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 2. 2020, 14.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B I. LIGA
0.6122
20 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2020, 11.00 | Suchopárek Jan | ZS 3B I. LIGA
0.4002

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8160 / 302 | 60.529
0.736
55.17240000 %
18 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2018, 16.00 | Škop Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.4500
27 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2018, 11.00 | Ferahli Engin | ZS 3B EXTRALIGA
0.6752
12 / 29 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2018, 16.00 | Dostál Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.4130
28 / 38 | 6
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2018, 11.00 | Domanský Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.7360
25 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 12. 2018, 16.00 | Dirn Marcel | ZS 3B EXTRALIGA
0.6250
22 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2019, 16.00 | Galíček Zdeněk | ZS 3B EXTRALIGA
0.5500
11 / 35 | 2
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2019, 13.00 | Hájek Radovan | ZS 3B EXTRALIGA
0.3140
17 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2019, 13.00 | Vitouš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.4250

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
28531 / 895 | 60.593
1.250
69.86840000 %
24 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 9. 2017, 14.00 | Ráček Milan | ZS 3B EXTRALIGA
0.6002
30 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2017, 11.00 | Žabenský Zbyněk | ZS 3B EXTRALIGA
0.7892
17 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2017, 16.00 | Sibai Fouad | ZS 3B EXTRALIGA
0.4250
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 13.00 | Janata Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.6252
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2017, 16.00 | Purkyt Tomáš | ZS 3B EXTRALIGA
0.4250
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2017, 13.00 | Vedral Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.3750
13 / 21 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2017, 11.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.6190
22 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2017, 16.00 | Dirn Marcel | ZS 3B EXTRALIGA
0.5500
17 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2017, 11.00 | Škop Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.4250
18 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 10.00 | Hrdlička Lubomír | 1. Turnaj 3B VS
0.6002
13 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 10.45 | Jaroš Vladimír | 1. Turnaj 3B VS
0.4332
20 / 27 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 11.30 | Beneš Karel | 1. Turnaj 3B VS
0.7402
20 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 12.15 | Kalábek Jaromír | 1. Turnaj 3B VS
0.6662
20 / 27 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 13.00 | Kopl Josef | 1. Turnaj 3B VS
0.7402
24 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2018, 16.00 | Adámek Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.6002
6 / 25 | 1
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2018, 14.00 | Domanský Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.2400
20 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2018, 11.00 | Koky Dušan | ZS 3B EXTRALIGA
0.5002
21 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 2. 2018, 14.00 | Hambálková Irena | ZS 3B EXTRALIGA
0.5252
26 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 11.00 | Švára Libor | ZS 3B EXTRALIGA
0.6502
30 / 24 | 6
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 14.00 | Korec Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
1.2502
30 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 15.00 | Truksa Otakar | ZS 3B EXTRALIGA
0.7502
25 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2018, 11.00 | Ziogas Janis | ZS 3B EXTRALIGA
0.6252
15 / 20 | 6
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2018, 10.00 | Klíma David | 2. Turnaj 3B VS
0.7502
15 / 12 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2018, 11.00 | Rösner Tomáš | 2. Turnaj 3B VS
1.2502
12 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2018, 11.30 | Jaroš Vladimír | 2. Turnaj 3B VS
0.4802
8 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2018, 12.00 | Vala Miroslav | 2. Turnaj 3B VS
0.3200
13 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2018, 12.30 | Hrdlička Lubomír | 2. Turnaj 3B VS
0.5202
15 / 16 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2018, 13.00 | Beneš Karel | 2. Turnaj 3B VS
0.9372

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19274 / 561 | 60.488
0.833
59.56520000 %
14 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 10. 2016, 13.00 | Ležák Václav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3500
30 / 36 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 10. 2016, 13.00 | Líška Antonín ml. | VS 3B EXTRALIGA D4
0.8332
8 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2016, 10.00 | Pernica Ivan | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.4000
11 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2016, 10.45 | Hošek Ondřej | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.5502
15 / 20 | 6
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2016, 12.15 | Beneš Karel | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.7502
13 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2016, 13.00 | Bartošek Pavel | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.6502
9 / 20 | 6
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2016, 13.45 | Vala Miroslav | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.4500
10 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2016, 14.30 | Hrdlička Lubomír | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.5002
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2017, 13.00 | Švára Libor | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4002
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2017, 11.00 | Walach Ladislav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4500
15 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2017, 10.00 | Maňák Jaromír | 2. JM turnaj v 3B na VS
0.6002
12 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2017, 12.00 | Osvald Josef | 2. JM turnaj v 3B na VS
0.4800
12 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2017, 13.00 | Jaroš Vladimír | 2. JM turnaj v 3B na VS
0.4802
18 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2017, 16.00 | Filip Antonín | 2. JM turnaj v 3B na VS
0.7202
7 / 25 | 1
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2017, 18.00 | Osvald Josef | 2. JM turnaj v 3B na VS
0.2800
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 13.00 | Adámek Petr | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5502
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 2. 2017, 11.00 | Adámek Petr | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4250
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 5. 2017, 11.00 | Truhlář Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4252
10 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 5. 2017, 15.00 | Váša Marek | VS 3B EXTRALIGA D4
0.2500

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
446 / 117 | 30.393
0.628
53.48840000 %
3 / 22 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2015, 18.00 | Galíček Zdeněk | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.1360
22 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2015, 11.30 | Markup Petr | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.6280
12 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Hajný David | VS MČR Trojband
0.4002
9 / 30 | 1
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Tůma Jakub | VS MČR Trojband
0.3000

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
4431 / 29 | 58 | 4914.86
25.00
53.87500000 %
124 / 12 | 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2019, 10.00 | Strejček Radomír | JM TD 1.třída
10.330
45 / 5 | 27 | 10
Malý stůl: Volná hra
15. 12. 2019, 10.00 | Starý Jiří | JM TD 1.třída
9.000
200 / 8 | 58 | 49
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2020, 10.00 | Červenka Vítězslav | JM TD 1.třída
25.002
62 / 4 | 54 | 5
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2020, 10.00 | Strejček Radomír | JM TD 1.třída
15.500

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
5560 / 74 | 42 | 277.56
9.62
74.66670000 %
75 / 12 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2019, 12.00 | Caha Josef | JM TD 1.třída
6.250
131 / 16 | 35 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2019, 16.00 | Führlinger Patrik | JM TD 1.třída
8.180
127 / 20 | 22 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2019, 12.00 | Hrazdíra Miroslav | JM TD 1.třída
6.352
150 / 18 | 42 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2020, 12.00 | Čajka Petr | JM TD 1.třída
8.332
77 / 8 | 41 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2020, 11.30 | Strejček Radomír | JM TD 1.třída
9.620

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
5268 / 86 | 17 | 93.11
4.00
89.33330000 %
48 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2019, 13.00 | Strejček Radomír | JM TD 1.třída
2.400
59 / 20 | 11 | 9
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2019, 18.00 | Führlinger Patrik | JM TD 1.třída
2.952
60 / 15 | 17 | 7
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2019, 13.00 | Starý Jiří | JM TD 1.třída
4.002
60 / 19 | 8 | 7
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2020, 14.00 | Čajka Petr | JM TD 1.třída
3.152
41 / 12 | 13 | 9
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2020, 13.00 | Strejček Radomír | JM TD 1.třída
3.410

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
21478 / 593 | 15 | 60.806
2.727
75.87300000 %
26 / 30 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Klíma David | 3B JM 1.třída
0.8662
23 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2019, 10.00 | Hykš Petr | 3B JM 1.třída
0.7662
20 / 30 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2019, 11.00 | Krist Radek | 3B JM 1.třída
0.6662
24 / 30 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2019, 12.00 | Zaňát Jaroslav | 3B JM 1.třída
0.8002
30 / 25 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2019, 14.00 | Rösner Tomáš | 3B JM 1.třída
1.2002
19 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2019, 16.00 | Petinis Theodor | 3B JM 1.třída
0.6332
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2019, 18.00 | Hrdlička Lubomír | 3B JM 1.třída
0.6000
30 / 27 | 7
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2019, 19.00 | Filip Antonín | 3B JM 1.třída
1.1112
9 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2019, 20.00 | Fibinger Jan | 3B JM 1.třída
0.3000
19 / 30 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2019, 11.00 | Hammer Ivan | 3B JM 1.třída
0.6332
27 / 30 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 10.00 | Pernica Ivan | 3B JM 1.třída
0.9002
23 / 30 | 6 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 12.00 | Soušek Michal | 3B JM 1.třída
0.7662
25 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2020, 10.00 | Zaňát Jaroslav | 3B JM 1.třída
0.8332
20 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2020, 11.00 | Hykš Petr | 3B JM 1.třída
0.6662
24 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2020, 12.00 | Vašina Radoslav | 3B JM 1.třída
0.8002
30 / 11 | 15 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2020, 19.00 | Hrdlička Lubomír | 3B JM 1.třída
2.7272
21 / 30 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2020, 19.00 | Vala Miroslav | 3B JM 1.třída
0.7000
16 / 26 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2020, 20.00 | Filip Antonín | 3B JM 1.třída
0.6150
21 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2020, 00.00 | Jaroš Petr | 3B JM 1.třída
0.7002
23 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2020, 01.00 | Klíma David | 3B JM 1.třída
0.7660
30 / 24 | 8
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2020, 02.00 | Rösner Tomáš | 3B JM 1.třída
1.2502

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2254 / 10 | 10325.40
27.77
50.80000000 %
250 / 9 | 103
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2019, 17.00 | Vajda Roman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
27.772
4 / 1 | 4
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2019, 14.00 | Ostruszka Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131207 / 168 | 407.18
12.00
46.42310000 %
7 / 4 | 3
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 2018, 13.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
1.750
116 / 15 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2018, 10.00 | Venglář Pavel | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.732
120 / 15 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2018, 10.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.000
54 / 15 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2018, 10.00 | Červenka Vítězslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.600
76 / 14 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2018, 10.00 | Galíček Zdeněk | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.420
58 / 12 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2018, 10.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.830
156 / 15 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2019, 10.00 | Majewski Václav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.402
45 / 9 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2019, 10.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.000
138 / 15 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2019, 10.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.201
156 / 13 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2019, 13.00 | Cebula Tomáš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.000
75 / 11 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2019, 10.00 | Musil Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.810
103 / 15 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2019, 10.00 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.860
103 / 15 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 3. 2019, 10.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.862

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13648 / 193 | 273.35
5.46
49.84620000 %
27 / 15 | 6
Malý stůl: Jednoband
6. 10. 2018, 17.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
1.800
67 / 15 | 20
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2018, 16.00 | Venglář Pavel | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.462
37 / 15 | 17
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2018, 14.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.462
31 / 15 | 7
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2018, 14.00 | Červenka Vítězslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.060
46 / 15 | 13
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2018, 14.00 | Galíček Zdeněk | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.060
68 / 14 | 16
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2018, 16.00 | Čaněcký Patrik | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.850
43 / 15 | 10
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2019, 14.00 | Majewski Václav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.860
56 / 15 | 11
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2019, 14.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.730
42 / 14 | 11
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2019, 16.00 | Háva Miloš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.000
59 / 15 | 22
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2019, 17.00 | Cebula Tomáš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.930
82 / 15 | 27
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2019, 14.00 | Musil Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.460
40 / 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2019, 14.00 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.662
50 / 15 | 15
Malý stůl: Jednoband
30. 3. 2019, 14.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.332

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
30619 / 798 | 70.775
1.363
68.02200000 %
15 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2018, 10.00 | Rösner Tomáš | MS 3B - 1. třída JM
0.5000
20 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2018, 10.45 | Jaroš Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.6662
23 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2018, 11.30 | Klíma David | MS 3B - 1. třída JM
0.7662
21 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2018, 18.00 | Vala Miroslav | MS 3B - 1. třída JM
0.7500
20 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2018, 18.45 | Filip Antonín | MS 3B - 1. třída JM
0.6660
27 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2018, 19.30 | Hrdlička Lubomír | MS 3B - 1. třída JM
0.9002
20 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 11. 2018, 18.00 | Kopl Josef | MS 3B - 1. třída JM
0.6661
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 11. 2018, 18.45 | Kalábek Jaromír | MS 3B - 1. třída JM
0.5000
30 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
9. 11. 2018, 19.30 | Melo Petr | MS 3B - 1. třída JM
1.3042
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2018, 18.00 | Soušek Michal | MS 3B - 1. třída JM
0.5331
26 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2018, 18.45 | Lancinger Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.8662
12 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2018, 19.30 | Hammer Ivan | MS 3B - 1. třída JM
0.4000
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2018, 18.00 | Rösner Tomáš | MS 3B - 1. třída JM
1.0712
26 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2018, 18.45 | Klíma David | MS 3B - 1. třída JM
0.8662
28 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2018, 19.30 | Jaroš Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.9332
20 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2019, 18.00 | Vala Miroslav | MS 3B - 1. třída JM
0.6890
21 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2019, 18.45 | Fibinger Jan | MS 3B - 1. třída JM
0.8070
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2019, 19.30 | Filip Antonín | MS 3B - 1. třída JM
1.0342
21 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2019, 18.00 | Lancinger Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.7000
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2019, 18.45 | Hronek Jiří | MS 3B - 1. třída JM
0.6002
18 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2019, 19.30 | Soušek Michal | MS 3B - 1. třída JM
0.7200
7 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 11.00 | Rösner Tomáš | Oblastní přebor JM 3B
0.4660
5 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 11.30 | Kuchař Radim | Oblastní přebor JM 3B
0.3330
17 / 13 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 13.30 | Filip Antonín | Oblastní přebor JM 3B
1.3070
25 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2019, 10.00 | Gazdoš Ivo | 4. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
1.1900
23 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2019, 12.00 | Kozák Adam | 4. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
0.7660
21 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2019, 15.00 | Hambálková Irena | 4. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
0.7002
14 / 16 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2019, 18.00 | Novák Radek | 4. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
0.8750
30 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 5. 2019, 10.00 | Bača Miroslav | MČR TROJBAND D3 MS
1.3632
20 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 5. 2019, 16.00 | Kohout Štěpán | MČR TROJBAND D3 MS
0.7140

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11907 / 155 | 305.85
8.86
54.96970000 %
73 / 14 | 20
Malý stůl: Kádr 52/1
6. 10. 2018, 15.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.210
54 / 15 | 25
Malý stůl: Kádr 52/1
7. 10. 2018, 12.00 | Majewski Václav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.600
114 / 15 | 24
Malý stůl: Kádr 52/1
27. 10. 2018, 12.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.600
91 / 15 | 16
Malý stůl: Kádr 52/1
17. 11. 2018, 12.00 | Červenka Vítězslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.062
43 / 8 | 15
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 12. 2018, 12.00 | Galíček Zdeněk | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.370
108 / 15 | 22
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 12. 2018, 12.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.200
109 / 15 | 19
Malý stůl: Kádr 52/1
5. 1. 2019, 12.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.260
53 / 15 | 12
Malý stůl: Kádr 52/1
12. 1. 2019, 12.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.530
133 / 15 | 30
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 2. 2019, 12.00 | Háva Miloš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.862
73 / 15 | 15
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 3. 2019, 12.00 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.862
56 / 13 | 13
Malý stůl: Kádr 52/1
30. 3. 2019, 12.00 | Dostál Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.300

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111865 / 172 | 7110.84
17.85
67.81820000 %
250 / 18 | 59
Malý stůl: Volná hra
10. 9. 2017, 10.00 | Knap Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
13.882
250 / 20 | 51
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2017, 10.00 | Müller David | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
12.502
176 / 20 | 29
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 2017, 10.00 | Červenka Vítězslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
8.802
107 / 9 | 37
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2017, 14.00 | Kezsely Radim | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
11.880
161 / 11 | 43
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 2017, 10.00 | Kopečný Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
14.630
0
Malý stůl: Volná hra
25. 11. 2017, 10.00 | Čaněcký Patrik | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0
61 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2017, 10.00 | Kuchař Karel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
3.050
160 / 20 | 29
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2018, 10.00 | Jaroš Vladimír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
8.002
250 / 14 | 71
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2018, 10.00 | Kalábek Jaromír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
17.852
212 / 20 | 42
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 2018, 10.00 | Plaček Robert | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
10.602
238 / 20 | 44
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2018, 10.00 | Dunaj Mojmír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
11.902

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111382 / 200 | 396.91
9.40
62.81820000 %
121 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 9. 2017, 12.00 | Führlinger Jaroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
6.050
139 / 20 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2017, 12.00 | Müller David | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
6.950
118 / 20 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 10. 2017, 12.00 | Červenka Vítězslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
5.902
132 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2017, 14.00 | Vajda Roman | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
6.600
163 / 20 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 2017, 12.00 | Zapletal Pavel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
8.152
0
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2017, 12.00 | Vajda Roman | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0
146 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2017, 12.00 | Antoni Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
7.302
188 / 20 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2018, 12.00 | Knap Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
9.402
150 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2018, 12.00 | Kalábek Jaromír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
7.500
132 / 20 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 2018, 12.00 | Provazník Jan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
6.602
93 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2018, 12.00 | Kuchař Karel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
4.652

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12695 / 214 | 203.24
7.14
57.91670000 %
38 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
10. 9. 2017, 14.00 | Knap Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
1.902
66 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2017, 14.00 | Starý Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
3.302
91 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
15. 10. 2017, 14.00 | Červenka Vítězslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
4.552
51 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2017, 14.00 | Kezsely Radim | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
2.550
100 / 14 | 19
Malý stůl: Jednoband
12. 11. 2017, 14.00 | Kopečný Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
7.142
0
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2017, 14.00 | Vajda Roman | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0
70 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2017, 14.00 | Kuchař Karel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
3.502
37 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2018, 14.00 | Knap Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
1.850
46 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2018, 14.00 | Starý Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
2.300
72 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2018, 14.00 | Kalábek Jaromír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
3.602
62 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
4. 3. 2018, 14.00 | Kopečný Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
3.100
62 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2018, 14.00 | Dunaj Mojmír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
3.102

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
37837 / 1025 | 80.816
1.363
78.59150000 %
21 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2017, 10.00 | Jaroš Petr | 3B JM - 1.třída
0.7002
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2017, 11.00 | Klíma David | 3B JM - 1.třída
1.3632
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2017, 12.00 | Rösner Tomáš | 3B JM - 1.třída
0.5660
27 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2017, 10.00 | Pernica Ivan | 3B JM - 1.třída
0.9002
21 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2017, 11.00 | Vala Miroslav | 3B JM - 1.třída
1.0500
23 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2017, 12.00 | Filip Antonín | 3B JM - 1.třída
0.7662
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 10.00 | Soušek Michal | 3B JM - 1.třída
1.2002
19 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 11.00 | Hammer Ivan | 3B JM - 1.třída
0.6332
17 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 12.00 | Hronek Jiří | 3B JM - 1.třída
0.5662
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2017, 18.00 | Gottwald Radek | 3B JM - 1.třída
1.1112
20 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2017, 19.00 | Veselý Milan | 3B JM - 1.třída
0.6662
29 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2017, 20.00 | Cupák Lubomír | 3B JM - 1.třída
0.9662
19 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2017, 10.00 | Preis Josef | 3B JM - 1.třída
0.6332
18 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2017, 11.00 | Hrubý Josef | 3B JM - 1.třída
0.6002
26 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2017, 12.00 | Nováček František | 3B JM - 1.třída
0.8662
30 / 27 | 8
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2018, 10.00 | Frenc Ivan | 3B JM - 1.třída
1.1112
26 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2018, 11.00 | Veselý Milan | 3B JM - 1.třída
0.8662
30 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2018, 12.00 | Šlapanský Luděk | 3B JM - 1.třída
1.0002
29 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 10.00 | Klíma David | 3B JM - 1.třída
0.9662
25 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 11.00 | Rösner Tomáš | 3B JM - 1.třída
0.8332
16 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 12.00 | Jaroš Petr | 3B JM - 1.třída
0.5332
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2018, 18.00 | Vala Miroslav | 3B JM - 1.třída
1.0002
15 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2018, 19.00 | Filip Antonín | 3B JM - 1.třída
0.6000
27 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2018, 20.00 | Fibinger Jan | 3B JM - 1.třída
0.9002
24 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2018, 18.00 | Soušek Michal | 3B JM - 1.třída
0.8002
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2018, 19.00 | Lancinger Petr | 3B JM - 1.třída
0.3330
24 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2018, 20.00 | Hronek Jiří | 3B JM - 1.třída
0.8002
20 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2018, 10.00 | Beneš Karel | JM přebor v 3B
0.7402
20 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2018, 10.30 | Klíma David | JM přebor v 3B
1.0002
20 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2018, 11.30 | Rösner Tomáš | JM přebor v 3B
0.9092
20 / 18 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2018, 12.00 | Fibinger Jan | JM přebor v 3B
1.1112
21 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2018, 13.00 | Vala Miroslav | JM přebor v 3B
0.7000
25 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2018, 13.30 | Filip Antonín | JM přebor v 3B
0.9612
15 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2018, 16.00 | Aleš Jan | MČR TROJBAND D3 MS
0.8330
11 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2018, 18.30 | Fibinger Jan | MČR TROJBAND D3 MS
0.4230
22 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 11.45 | Andrejovský Miroslav | MČR TROJBAND D3 MS
0.8140
30 / 35 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 15.30 | Šnyta Radek | MČR TROJBAND D3 MS
0.8572

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121746 / 155 | 7711.26
17.85
68.47060000 %
250 / 14 | 73
Malý stůl: Volná hra
2. 10. 2016, 10.00 | Hampl Michal | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
17.852
200 / 18 | 77
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2016, 14.00 | Červenka Vítězslav | JM - 1. třída
11.112
43 / 9 | 16
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2016, 10.00 | Háva Miloš | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.770
7 / 2 | 7
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 2016, 10.00 | Slaměník Radek | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.500
200 / 12 | 61
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 2016, 10.00 | Kotoun Martin II. | JM - 1. třída
16.662
142 / 13 | 35
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2016, 10.00 | Müller David | JM - 1. třída
10.920
184 / 17 | 33
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 2016, 10.00 | Caha Josef | JM - 1. třída
10.820
168 / 20 | 47
Malý stůl: Volná hra
17. 12. 2016, 10.00 | Močička Miroslav ml. | JM - 1. třída
8.400
200 / 15 | 52
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2017, 10.00 | Červenka Vítězslav | JM - 1. třída
13.332
30 / 5 | 12
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2017, 10.00 | Müller David | JM - 1. třída
6.000
127 / 10 | 68
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2017, 10.00 | Caha Josef | JM - 1. třída
12.700
195 / 20 | 29
Malý stůl: Volná hra
25. 3. 2017, 10.00 | Osvald Josef | JM - 1. třída
9.752

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121628 / 214 | 487.60
11.53
83.48720000 %
138 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 10. 2016, 12.00 | Hampl Michal | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.902
123 / 20 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2016, 16.00 | Červenka Vítězslav | JM - 1. třída
6.152
69 / 15 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2016, 12.00 | Fellner Jan | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.600
200 / 20 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 2016, 12.00 | Fellner Jan | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
10.002
150 / 15 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 2016, 12.00 | Kotoun Martin II. | JM - 1. třída
10.002
140 / 20 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2016, 12.00 | Müller David | JM - 1. třída
7.001
150 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 2016, 12.00 | Caha Josef | JM - 1. třída
7.502
146 / 18 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 12. 2016, 12.00 | Močička Miroslav ml. | JM - 1. třída
8.110
119 / 19 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2017, 12.00 | Červenka Vítězslav | JM - 1. třída
6.260
118 / 14 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2017, 12.00 | Müller David | JM - 1. třída
8.420
150 / 13 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2017, 12.00 | Caha Josef | JM - 1. třída
11.532
125 / 20 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 3. 2017, 12.00 | Osvald Josef | JM - 1. třída
6.252

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12693 / 182 | 213.80
12.00
82.50000000 %
61 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
2. 10. 2016, 14.00 | Hampl Michal | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.052
60 / 10 | 15
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 2016, 17.30 | Frgal Miroslav | JM - 1. třída
6.002
53 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2016, 14.00 | Fellner Jan | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.652
67 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 2016, 14.00 | Fellner Jan | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.350
60 / 5 | 21
Malý stůl: Jednoband
12. 11. 2016, 13.30 | Kotoun Martin II. | JM - 1. třída
12.002
32 / 11 | 18
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2016, 13.30 | Müller David | JM - 1. třída
2.900
60 / 16 | 14
Malý stůl: Jednoband
10. 12. 2016, 13.30 | Caha Josef | JM - 1. třída
3.752
60 / 14 | 21
Malý stůl: Jednoband
17. 12. 2016, 13.30 | Močička Miroslav ml. | JM - 1. třída
4.282
60 / 18 | 19
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2017, 13.30 | Červenka Vítězslav | JM - 1. třída
3.332
60 / 14 | 13
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2017, 13.30 | Müller David | JM - 1. třída
4.282
60 / 15 | 15
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2017, 13.30 | Caha Josef | JM - 1. třída
4.002
60 / 19 | 9
Malý stůl: Jednoband
25. 3. 2017, 13.30 | Šlapanský Luděk | JM - 1. třída
3.152

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21532 / 667 | 70.797
1.200
90.16950000 %
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2016, 11.00 | Frolek Robert | JM 3B - skupina B
0.7252
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2016, 12.00 | Hykš Petr | JM 3B - skupina B
0.7502
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2016, 15.00 | Filip Antonín | JM 3B - skupina B
1.2002
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2016, 11.00 | Frolek Robert | JM 3B - skupina B
1.0342
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2016, 12.00 | Hykš Petr | JM 3B - skupina B
0.8332
30 / 27 | 7
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2016, 15.00 | Fibinger Jan | JM 3B - skupina B
1.1112
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2017, 11.00 | Frolek Robert | JM 3B - skupina B
0.5502
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2017, 12.00 | Vašina Radoslav | JM 3B - skupina B
0.7502
24 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2017, 15.00 | Filip Antonín | JM 3B - skupina B
0.6000
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 11.00 | Frolek Robert | JM 3B - skupina B
1.1112
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 13.00 | Vašina Radoslav | JM 3B - skupina B
0.6502
15 / 26 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 14.00 | Fibinger Jan | JM 3B - skupina B
0.5760
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2017, 11.00 | Fibinger Jan | JM finálový turnaj v 3B družstev
0.7692
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2017, 13.00 | Rösner Tomáš | JM finálový turnaj v 3B družstev
0.7692
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2017, 14.00 | Tauterman Vlastislav ml. | JM finálový turnaj v 3B družstev
1.0002
19 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2017, 10.00 | Blažek Josef | Oblastní přebor v trojbandu
0.7602
20 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2017, 11.30 | Hrdlička Lubomír | Oblastní přebor v trojbandu
0.9092
10 / 22 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2017, 12.30 | Vala Miroslav | Oblastní přebor v trojbandu
0.4540
20 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2017, 13.00 | Beneš Karel | Oblastní přebor v trojbandu
1.0002
21 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2017, 13.30 | Tauterman Vlastislav ml. | Oblastní přebor v trojbandu
0.7002
26 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2017, 14.30 | Vala Miroslav | Oblastní přebor v trojbandu
0.8662

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
71311 / 123 | 6110.65
14.28
93.64290000 %
113 / 20 | 26
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 2015, 10.00 | Matyáš Radek | JM - 1. třída TD
5.650
200 / 18 | 46
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2015, 10.00 | Sviták František | JM - 1. třída TD
11.112
200 / 20 | 61
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 2015, 10.00 | Lancinger Petr | JM - 1. třída TD
10.002
200 / 16 | 49
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2015, 10.00 | Studňař Martin | JM - 1. třída TD
12.502
198 / 20 | 48
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2016, 10.00 | Menoušek Jaromír | JM - 1. třída TD
9.902
200 / 15 | 32
Malý stůl: Volná hra
16. 1. 2016, 10.00 | Hronek Jiří | JM - 1. třída TD
13.332
200 / 14 | 46
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2016, 13.30 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída TD
14.282

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151858 / 218 | 688.52
13.63
77.41670000 %
150 / 12 | 63
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 2015, 12.00 | Matyáš Radek | JM - 1. třída TD
12.502
150 / 18 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2015, 12.00 | Červenka Vítězslav | JM - 1. třída TD
8.332
150 / 16 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2015, 12.00 | Lancinger Petr | JM - 1. třída TD
9.372
83 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2015, 12.00 | Sedlák Pavel | JM - 1. třída TD
4.150
32 / 8 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 11. 2015, 13.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.000
92 / 10 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2015, 10.00 | Kočička Petr | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.200
150 / 13 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2016, 12.00 | Menoušek Jaromír | JM - 1. třída TD
11.532
150 / 11 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 1. 2016, 12.00 | Meitner Martin | JM - 1. třída TD
13.632
71 / 12 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 2016, 13.00 | Hájek Radovan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.910
150 / 11 | 68
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2016, 15.30 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída TD
13.632
118 / 14 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 4. 2016, 10.00 | Kalábek Jaromír | JM přebor v kádru 52/2
8.420
118 / 20 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 4. 2016, 11.30 | Zündorf Egbert Franz | JM přebor v kádru 52/2
5.902
150 / 18 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 4. 2016, 13.00 | Červenka Vítězslav | JM přebor v kádru 52/2
8.332
144 / 20 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 4. 2016, 14.30 | Jaroš Vladimír | JM přebor v kádru 52/2
7.202
150 / 15 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 4. 2016, 16.00 | Hampl Michal | JM přebor v kádru 52/2
10.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12543 / 191 | 272.84
5.20
64.64290000 %
54 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 2015, 14.00 | Matyáš Radek | JM - 1. třída TD
2.702
46 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2015, 14.00 | Hronek Jiří | JM - 1. třída TD
2.300
45 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2015, 14.00 | Sedlák Pavel | JM - 1. třída TD
2.252
58 / 15 | 13
Malý stůl: Jednoband
28. 11. 2015, 19.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
3.860
78 / 15 | 17
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2015, 16.00 | Kočička Petr | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.202
16 / 11 | 6
Malý stůl: Jednoband
23. 1. 2016, 17.00 | Hájek Radovan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
1.450
49 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2016, 17.30 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída TD
2.450
27 / 10 | 11
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2016, 10.00 | Hampl Michal | JM oblastní přebor 1B
2.700
60 / 15 | 18
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2016, 12.40 | Kalábek Jaromír | JM oblastní přebor 1B
4.002
47 / 15 | 27
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2016, 12.40 | Zündorf Egbert Franz | JM oblastní přebor 1B
3.132
46 / 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2016, 15.20 | Kopl Josef | JM oblastní přebor 1B
3.062
17 / 15 | 10
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2016, 18.00 | Hampl Michal | JM oblastní přebor 1B
1.130

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15383 / 476 | 90.804
1.764
91.19050000 %
20 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2015, 16.00 | Frolek Robert | JM - 1. třída TD
0.7142
29 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 11.00 | Filip Antonín | JM - 3B skupina B
0.9350
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 12.00 | Meitner Martin | JM - 3B skupina B
0.6002
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 15.00 | Vašina Radoslav | JM - 3B skupina B
0.7892
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2015, 11.00 | Hykš Petr | JM - 3B skupina B
0.9092
30 / 17 | 9
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2015, 13.00 | Přibyl Luděk | JM - 3B skupina B
1.7642
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2015, 14.00 | Osvald Josef | JM - 3B skupina B
0.6000
19 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 11.00 | Boháč Martin | JM - 3B skupina B
0.7030
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 12.00 | Osvald Josef | JM - 3B skupina B
0.5000
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 15.00 | Jež Libor | JM - 3B skupina B
0.9372
20 / 21 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2016, 16.00 | Přerovský Petr | JM - 1. třída TD
0.9522
20 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2016, 16.00 | Meitner Martin | JM - 1. třída TD
0.9092
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 11.00 | Sedlák Pavel | JM - 3B skupina B
0.7892
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 13.00 | Hykš Petr | JM - 3B skupina B
0.7692
27 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 14.00 | Vala Miroslav | JM - 3B skupina B
0.9000

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3143 / 25 | 225.72
6.00
31.77780000 %
60 / 10 | 22
Malý stůl: Kádr 52/1
28. 11. 2015, 15.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.000
34 / 6 | 14
Malý stůl: Kádr 52/1
29. 11. 2015, 12.00 | Frieda Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.660
49 / 9 | 13
Malý stůl: Kádr 52/1
23. 1. 2016, 15.00 | Hájek Radovan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.440

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142572 / 215 | 14211.96
28.57
90.24560000 %
171 / 17 | 49
Malý stůl: Volná hra
27. 9. 2014, 10.00 | Přerovský Petr | JM - 1. třída
10.050
193 / 20 | 37
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 2014, 10.00 | Sviták František | JM - 1. třída
9.652
200 / 7 | 76
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2014, 10.00 | Knap Josef | JM - 1. třída
28.572
200 / 10 | 51
Malý stůl: Volná hra
15. 11. 2014, 10.00 | Pošvář František | JM - 1. třída
20.002
200 / 17 | 60
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2014, 10.00 | Strmiska Jan | JM - 1. třída
11.762
104 / 20 | 26
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2014, 10.00 | Močička Miroslav ml. | JM - 1. třída
5.200
200 / 15 | 46
Malý stůl: Volná hra
13. 12. 2014, 10.00 | Führlinger Jaroslav | JM - 1. třída
13.332
200 / 14 | 142
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2015, 10.00 | Přerovský Petr | JM - 1. třída
14.282
200 / 16 | 83
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2015, 10.00 | Knap Josef | JM - 1. třída
12.502
85 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2015, 00.00 | Červenka Vítězslav | JM - 1. třída
4.250
200 / 16 | 78
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 2015, 10.00 | Pošvář František | JM - 1. třída
12.502
200 / 12 | 61
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2015, 15.00 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída
16.662
200 / 11 | 66
Malý stůl: Volná hra
28. 3. 2015, 10.00 | Močička Miroslav ml. | JM - 1. třída
18.182
219 / 20 | 52
Malý stůl: Volná hra
13. 6. 2015, 10.00 | Hladký Jiří | Baráž 1.NL - Čechy a Morava
10.952

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151916 / 275 | 566.96
10.71
81.53190000 %
70 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 9. 2014, 12.00 | Přerovský Petr | JM - 1. třída
3.500
131 / 20 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2014, 12.00 | Sviták František | JM - 1. třída
6.552
150 / 19 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2014, 10.00 | Hanák Jan | JM - 1. třída
7.892
140 / 20 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2014, 10.00 | Kopečný Vladimír | JM - 1. třída
7.002
150 / 20 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2014, 12.00 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída
7.502
150 / 17 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2014, 12.00 | Hammer Ivan | JM - 1. třída
8.822
150 / 14 | 56
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 12. 2014, 11.30 | Führlinger Jaroslav | JM - 1. třída
10.712
150 / 18 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2015, 10.00 | Přerovský Petr | JM - 1. třída
8.332
133 / 20 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2015, 12.00 | Knap Josef | JM - 1. třída
6.651
117 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2015, 00.00 | Červenka Vítězslav | JM - 1. třída
5.850
57 / 7 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 2. 2015, 10.00 | Hambálek Vladimír | MS EXTRALIGA - ECZ
8.140
91 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2015, 11.30 | Pošvář František | JM - 1. třída
4.552
142 / 20 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2015, 15.00 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída
7.102
105 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 3. 2015, 10.00 | Hammer Ivan | JM - 1. třída
5.250
180 / 20 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 6. 2015, 10.00 | Hladký Jiří | Baráž 1.NL - Čechy a Morava
9.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
201121 / 328 | 413.41
6.00
87.57810000 %
60 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
27. 9. 2014, 13.30 | Přerovský Petr | JM - 1. třída
3.002
60 / 11 | 20
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2014, 10.00 | Hanák Jan | JM - 1. třída
5.452
42 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
15. 11. 2014, 10.00 | Máca Lubomír | JM - 1. třída
2.102
60 / 15 | 11
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2014, 13.00 | Strmiska Jan | JM - 1. třída
4.002
60 / 17 | 22
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2014, 13.00 | Hammer Ivan | JM - 1. třída
3.522
60 / 17 | 7
Malý stůl: Jednoband
13. 12. 2014, 13.00 | Führlinger Jaroslav | JM - 1. třída
3.522
60 / 14 | 16
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2015, 10.00 | Přerovský Petr | JM - 1. třída
4.282
60 / 17 | 9
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 2015, 13.30 | Knap Josef | JM - 1. třída
3.522
60 / 19 | 14
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2015, 00.00 | Sviták František | JM - 1. třída
3.152
36 / 12 | 12
Malý stůl: Jednoband
22. 2. 2015, 13.25 | Hambálek Vladimír | MS EXTRALIGA - ECZ
3.000
55 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2015, 13.00 | Kotoun Martin II. | JM - 1. třída
2.752
60 / 10 | 41
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2015, 15.00 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída
6.002
60 / 14 | 14
Malý stůl: Jednoband
28. 3. 2015, 10.00 | Močička Miroslav ml. | JM - 1. třída
4.282
60 / 15 | 20
Malý stůl: Jednoband
9. 5. 2015, 10.00 | Močička Miroslav ml. | JM - Přebor 1B
4.002
55 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
9. 5. 2015, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | JM - Přebor 1B
2.750
19 / 12 | 5
Malý stůl: Jednoband
9. 5. 2015, 10.00 | Kopl Josef | JM - Přebor 1B
1.580
56 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
9. 5. 2015, 10.00 | Uher Miroslav st. | JM - Přebor 1B
2.802
60 / 17 | 14
Malý stůl: Jednoband
9. 5. 2015, 10.00 | Jaroš Vladimír | JM - Přebor 1B
3.522
60 / 18 | 13
Malý stůl: Jednoband
9. 5. 2015, 10.00 | Močička Miroslav ml. | JM - Přebor 1B
3.331
78 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
13. 6. 2015, 10.00 | Caha Josef | Baráž 1.NL - Čechy a Morava
3.900

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15358 / 442 | 60.810
1.500
57.74190000 %
20 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2014, 13.30 | Frolek Robert | JM - 1. třída
0.7692
29 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 11.00 | Hykš Petr | JM - 3B skupina A
0.9662
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 12.00 | Osvald Josef | JM - 3B skupina A
0.3000
25 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 14.00 | Hykš Petr | JM - 3B skupina A
0.8332
25 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 15.00 | Hammer Ivan | JM - 3B skupina A
0.8332
26 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 10.00 | Hykš Petr | JM - 3B skupina A
0.8662
14 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 12.00 | Osvald Josef | JM - 3B skupina A
0.4660
30 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 13.00 | Hykš Petr | JM - 3B skupina A
1.5002
27 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 15.00 | Osvald Josef | JM - 3B skupina A
1.0000
22 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 10.00 | Vašina Radoslav | JM - 3B skupina A
0.7332
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 12.00 | Osvald Josef | JM - 3B skupina A
1.0002
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 13.00 | Vašina Radoslav | JM - 3B skupina A
0.6002
24 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 15.00 | Osvald Josef | JM - 3B skupina A
0.8002
30 / 35 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 17.00 | Tůma Jakub | Finále MČR 3B MS Družstva
0.8572
29 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 18.00 | Tůma Jakub | Finále MČR 3B MS Družstva
0.8520

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1112 / 15 | 247.46
7.46
74.66670000 %
112 / 15 | 24
Malý stůl: Kádr 52/1
22. 2. 2015, 12.00 | Hambálek Vladimír | MS EXTRALIGA - ECZ
7.460

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111595 / 117 | 16113.63
50.00
69.34780000 %
162 / 20 | 40
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2013, 14.00 | Starý Jiří | Jižní Morava - 1. třída
8.102
200 / 4 | 161
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 2013, 12.00 | Frolek Robert | Jižní Morava - 1. třída
50.002
145 / 8 | 46
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2013, 10.00 | Veselský Petr | Jižní Morava - 1. třída
18.120
200 / 12 | 81
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2013, 10.00 | Močička Miroslav ml. | Jižní Morava - 1. třída
16.662
0 / 1 | 0
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2013, 10.00 | Führlinger Patrik | Jižní Morava - 1. třída
00
189 / 20 | 79
Malý stůl: Volná hra
15. 12. 2013, 10.00 | Svoboda Stanislav | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.452
98 / 6 | 45
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2014, 10.00 | Müller David | Jižní Morava - 1. třída
16.330
46 / 2 | 46
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2014, 10.00 | Veselský Petr | Jižní Morava - 1. třída
23.000
114 / 10 | 65
Malý stůl: Volná hra
29. 3. 2014, 10.00 | Führlinger Patrik | Jižní Morava - 1. třída
11.400
200 / 14 | 56
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2014, 09.00 | Novotný Jiří | Jižní Morava - 1. třída
14.282
241 / 20 | 37
Malý stůl: Volná hra
26. 4. 2014, 13.00 | Humeňanský František | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
12.052

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141909 / 228 | 588.37
11.53
93.12200000 %
150 / 20 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2013, 14.00 | Starý Jiří | Jižní Morava - 1. třída
7.502
126 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2013, 14.00 | Frolek Robert | Jižní Morava - 1. třída
6.302
150 / 14 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2013, 12.00 | Sedlák Pavel | Jižní Morava - 1. třída
10.712
150 / 17 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2013, 10.00 | Lancinger Petr | Jižní Morava - 1. třída
8.822
115 / 14 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2013, 12.00 | Führlinger Patrik | Jižní Morava - 1. třída
8.210
184 / 20 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2013, 12.00 | Svoboda Stanislav | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.202
148 / 20 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2014, 12.00 | Müller David | Jižní Morava - 1. třída
7.402
129 / 20 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2014, 10.00 | Veselský Petr | Jižní Morava - 1. třída
6.452
150 / 13 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 3. 2014, 10.00 | Führlinger Patrik | Jižní Morava - 1. třída
11.532
150 / 17 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 4. 2014, 09.00 | Novotný Jiří | Jižní Morava - 1. třída
8.822
200 / 20 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 4. 2014, 14.30 | Humeňanský František | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
10.002
100 / 9 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 5. 2014, 10.00 | Meitner Martin | Přebor JM v kádru 52/2
11.112
89 / 15 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 5. 2014, 10.00 | Hampl Michal | Přebor JM v kádru 52/2
5.930
68 / 9 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 5. 2014, 10.00 | Hammer Ivan | Přebor JM v kádru 52/2
7.550

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11578 / 197 | 262.93
4.28
78.10810000 %
50 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2013, 14.00 | Starý Jiří | Jižní Morava - 1. třída
2.502
32 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 2013, 15.00 | Sviták František | Jižní Morava - 1. třída
1.600
50 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2013, 13.30 | Studňař Martin | Jižní Morava - 1. třída
2.502
52 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2013, 10.00 | Lancinger Petr | Jižní Morava - 1. třída
2.602
49 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2013, 13.30 | Hrubý Josef | Jižní Morava - 1. třída
2.452
56 / 20 | 23
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2013, 13.00 | Svoboda Stanislav | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.802
60 / 17 | 9
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2014, 13.30 | Starý Jiří | Jižní Morava - 1. třída
3.522
34 / 12 | 12
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2014, 10.00 | Veselský Petr | Jižní Morava - 1. třída
2.830
50 / 14 | 12
Malý stůl: Jednoband
29. 3. 2014, 10.00 | Führlinger Patrik | Jižní Morava - 1. třída
3.570
60 / 14 | 16
Malý stůl: Jednoband
6. 4. 2014, 09.00 | Novotný Jiří | Jižní Morava - 1. třída
4.282
85 / 20 | 26
Malý stůl: Jednoband
26. 4. 2014, 16.00 | Humeňanský František | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.252

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18438 / 621 | 70.705
1.071
81.11110000 %
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 9. 2013, 10.00 | Strmiska Jan | JM 3B skupina B
0.4250
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 11.00 | Hykš Petr | JM 3B skupina B
0.2500
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 13.00 | Jaroš Vladimír | JM 3B skupina B
0.7892
23 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 15.00 | Osvald Josef | JM 3B skupina B
0.6210
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2013, 12.00 | Šlapanský Luděk | JM 3B skupina B
0.6250
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2013, 15.00 | Berdis Vratislav | JM 3B skupina B
0.7252
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 10.00 | Berdis Vratislav | JM 3B skupina B
0.6750
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 12.00 | Vašina Radoslav | JM 3B skupina B
0.7502
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 15.00 | Meitner Martin | JM 3B skupina B
0.7252
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2014, 00.00 | Strmiska Jan | JM 3B skupina B
0.7252
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2014, 10.00 | Hammer Ivan | JM 3B skupina B
0.8332
29 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2014, 10.00 | Zapletal Karel | JM 3B skupina B
0.7252
17 / 21 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2014, 11.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Finále JMO 3B družstev
0.8090
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2014, 12.00 | Filip Antonín | Finále JMO 3B družstev
1.0712
20 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2014, 13.00 | Osvald Josef | Finále JMO 3B družstev
0.6060
9 / 14 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 12.30 | Bača Miroslav | MS MČR 3B
0.6420
24 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 14.00 | Barbořík Jiří | MS MČR 3B
0.9230
30 / 28 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 17.00 | Paprskář Milan | MS MČR 3B
1.0712

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
112189 / 147 | 23914.89
50.00
75.48280000 %
187 / 20 | 34
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2012, 09.00 | Močička Miroslav ml. | 1.třída - Jižní Morava
9.352
226 / 20 | 52
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2012, 08.00 | Filip Antonín | 2.LIGA MORAVA
11.302
173 / 20 | 50
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2012, 10.00 | Studňař Martin | 1.třída - Jižní Morava
8.652
250 / 9 | 130
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2012, 10.00 | Hanák Jan | 1.třída - Jižní Morava
27.772
250 / 16 | 94
Malý stůl: Volná hra
15. 12. 2012, 10.00 | Přerovský Petr | 1.třída - Jižní Morava
15.622
300 / 6 | 239
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2012, 10.00 | Háva Miloš | 2.LIGA MORAVA
50.002
109 / 6 | 51
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2013, 10.00 | Litterbach David | 1.třída - Jižní Morava
18.160
194 / 20 | 56
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2013, 10.00 | Plaček Robert | 2.LIGA MORAVA
9.702
250 / 19 | 75
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2013, 10.00 | Kavan Jiří | 1.třída - Jižní Morava
13.152
0 / 1 | 0
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2013, 10.00 | Veselský Petr | 1.třída - Jižní Morava
00
250 / 10 | 105
Malý stůl: Volná hra
23. 3. 2013, 10.00 | Přerovský Petr | 1.třída - Jižní Morava
25.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
162195 / 230 | 959.54
21.42
86.07840000 %
132 / 20 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2012, 09.00 | Osvald Josef | 1.třída - Jižní Morava
6.602
179 / 20 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2012, 08.00 | Knap Josef | 2.LIGA MORAVA
8.950
150 / 11 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2012, 10.00 | Sedlák Pavel | 1.třída - Jižní Morava
13.632
147 / 20 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2012, 09.00 | Hammer Ivan | Oblastní Přebor JM oblasti
7.352
150 / 9 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2012, 09.00 | Kopl Josef | Oblastní Přebor JM oblasti
16.662
150 / 12 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2012, 09.00 | Močička Miroslav ml. | Oblastní Přebor JM oblasti
12.502
150 / 12 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2012, 09.00 | Studňař Martin | Oblastní Přebor JM oblasti
12.502
150 / 13 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2012, 09.00 | Bartoš Jiří | Oblastní Přebor JM oblasti
11.532
117 / 20 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2012, 12.00 | Hrdlička Lubomír | 1.třída - Jižní Morava
5.852
150 / 9 | 95
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2012, 12.00 | Přerovský Petr | 1.třída - Jižní Morava
16.662
69 / 10 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2012, 10.00 | Háva Miloš | 2.LIGA MORAVA
6.900
86 / 12 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2013, 10.00 | Litterbach David | 1.třída - Jižní Morava
7.160
146 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2013, 10.00 | Plaček Robert | 2.LIGA MORAVA
7.302
146 / 20 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2013, 11.00 | Novotný Jiří | 1.třída - Jižní Morava
7.302
150 / 7 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2013, 10.00 | Veselský Petr | 1.třída - Jižní Morava
21.422
123 / 15 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 3. 2013, 10.00 | Přerovský Petr | 1.třída - Jižní Morava
8.200

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11640 / 201 | 203.18
5.71
88.88890000 %
43 / 19 | 10
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2012, 09.00 | Močička Miroslav ml. | 1.třída - Jižní Morava
2.260
80 / 14 | 17
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2012, 14.00 | Knap Josef | 2.LIGA MORAVA
5.712
39 / 19 | 6
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2012, 10.00 | Studňař Martin | 1.třída - Jižní Morava
2.050
57 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2012, 13.00 | Zapletal Karel | 1.třída - Jižní Morava
2.852
51 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2012, 13.30 | Přerovský Petr | 1.třída - Jižní Morava
2.552
56 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2012, 10.00 | Fellner Jan | 2.LIGA MORAVA
2.800
60 / 19 | 12
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2013, 10.00 | Pošvář František | 1.třída - Jižní Morava
3.152
79 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2013, 10.00 | Plaček Robert | 2.LIGA MORAVA
3.952
60 / 15 | 14
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2013, 12.00 | Novotný Jiří | 1.třída - Jižní Morava
4.002
56 / 15 | 20
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2013, 10.00 | Veselský Petr | 1.třída - Jižní Morava
3.730
59 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
23. 3. 2013, 10.00 | Menoušek Jaromír | 1.třída - Jižní Morava
2.952

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
381 / 105 | 60.771
1.200
90.00000000 %
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2012, 10.00 | Jež Libor | 3B 1.skupina - Jižní Morava
1.2002
27 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2012, 12.00 | Berdis Vratislav | 3B 1.skupina - Jižní Morava
0.6752
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2012, 14.00 | Meitner Martin | 3B 1.skupina - Jižní Morava
0.6002

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
163364 / 218 | 15515.43
50.00
80.09520000 %
160 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2011, 10.00 | Gajda Robert | 1. třída - Jižní Morava
8.000
250 / 13 | 62
Malý stůl: Volná hra
16. 10. 2011, 10.00 | Fibinger Jan | 1. třída - Jižní Morava
19.232
300 / 17 | 108
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 2011, 10.00 | Kuchař Karel | 2. liga - Morava
17.642
300 / 7 | 112
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 2011, 13.00 | Vajda Roman | 2. liga - Morava
42.852
250 / 6 | 140
Malý stůl: Volná hra
13. 11. 2011, 09.00 | Novotný Jiří | 1. třída - Jižní Morava
41.662
155 / 18 | 52
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 2011, 10.00 | Přerovský Petr | 1. třída - Jižní Morava
8.610
144 / 16 | 37
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 2011, 10.00 | Führlinger Patrik | 1. třída - Jižní Morava
9.000
124 / 20 | 32
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2012, 10.00 | Pošvář František | 1. třída - Jižní Morava
6.200
250 / 18 | 55
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2012, 09.00 | Gajda Robert | 1. třída - Jižní Morava
13.882
250 / 14 | 72
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2012, 10.00 | Fibinger Jan | 1. třída - Jižní Morava
17.852
151 / 20 | 44
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2012, 10.00 | Studňař Martin | 1. třída - Jižní Morava
7.550
250 / 11 | 92
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2012, 10.00 | Novotný Jiří | 1. třída - Jižní Morava
22.722
126 / 20 | 28
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2012, 10.00 | Menoušek Jaromír | 1. třída - Jižní Morava
6.302
54 / 6 | 35
Malý stůl: Volná hra
31. 3. 2012, 10.00 | Führlinger Patrik | 1. třída - Jižní Morava
9.000
300 / 6 | 111
Malý stůl: Volná hra
1. 4. 2012, 10.00 | Paprskář Milan | 2. liga - Morava
50.002
300 / 6 | 155
Malý stůl: Volná hra
12. 4. 2012, 17.00 | Knap Josef | 2. liga - Morava
50.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
162208 / 243 | 789.08
22.22
84.92310000 %
150 / 14 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2011, 10.00 | Gajda Robert | 1. třída - Jižní Morava
10.712
104 / 14 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 10. 2011, 12.00 | Fibinger Jan | 1. třída - Jižní Morava
7.420
200 / 9 | 72
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 2011, 10.00 | Skořupa Rostislav | 2. liga - Morava
22.222
68 / 14 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 2011, 15.30 | Čaněcký Patrik | 2. liga - Morava
4.850
150 / 15 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 11. 2011, 09.00 | Novotný Jiří | 1. třída - Jižní Morava
10.001
150 / 16 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 2011, 10.00 | Přerovský Petr | 1. třída - Jižní Morava
9.372
76 / 19 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 2011, 10.00 | Führlinger Patrik | 1. třída - Jižní Morava
4.000
129 / 20 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2012, 10.00 | Pošvář František | 1. třída - Jižní Morava
6.450
150 / 16 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2012, 11.00 | Gajda Robert | 1. třída - Jižní Morava
9.372
150 / 16 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2012, 11.30 | Fibinger Jan | 1. třída - Jižní Morava
9.372
150 / 15 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2012, 10.00 | Studňař Martin | 1. třída - Jižní Morava
10.002
113 / 20 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2012, 12.00 | Novotný Jiří | 1. třída - Jižní Morava
5.650
150 / 11 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2012, 10.00 | Menoušek Jaromír | 1. třída - Jižní Morava
13.632
68 / 9 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2012, 12.00 | Führlinger Patrik | 1. třída - Jižní Morava
7.550
200 / 19 | 56
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 4. 2012, 10.00 | Paprskář Milan | 2. liga - Morava
10.522
200 / 16 | 78
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 4. 2012, 19.00 | Filip Antonín | 2. liga - Morava
12.502

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15856 / 256 | 263.34
6.15
89.16670000 %
60 / 15 | 13
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2011, 10.00 | Turek Jaroslav | 1. třída - Jižní Morava
4.002
60 / 19 | 6
Malý stůl: Jednoband
16. 10. 2011, 14.00 | Zapletal Karel | 1. třída - Jižní Morava
3.152
80 / 13 | 18
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 2011, 10.00 | Kuchař Karel | 2. liga - Morava
6.152
80 / 18 | 12
Malý stůl: Jednoband
12. 11. 2011, 18.00 | Vajda Roman | 2. liga - Morava
4.442
60 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
13. 11. 2011, 09.00 | Novotný Jiří | 1. třída - Jižní Morava
3.002
60 / 10 | 26
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 2011, 10.00 | Přerovský Petr | 1. třída - Jižní Morava
6.002
31 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
10. 12. 2011, 10.00 | Beneš Karel | 1. třída - Jižní Morava
1.550
25 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2012, 10.00 | Pošvář František | 1. třída - Jižní Morava
1.250
60 / 16 | 14
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2012, 12.30 | Svoboda Karel | 1. třída - Jižní Morava
3.752
50 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2012, 13.00 | Fibinger Jan | 1. třída - Jižní Morava
2.502
31 / 16 | 7
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2012, 10.00 | Studňař Martin | 1. třída - Jižní Morava
1.930
60 / 14 | 15
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2012, 13.00 | Novotný Jiří | 1. třída - Jižní Morava
4.282
60 / 17 | 8
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2012, 10.00 | Menoušek Jaromír | 1. třída - Jižní Morava
3.522
60 / 18 | 12
Malý stůl: Jednoband
31. 3. 2012, 13.00 | Führlinger Patrik | 1. třída - Jižní Morava
3.332
79 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
1. 4. 2012, 10.00 | Paprskář Milan | 2. liga - Morava
3.952

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14291 / 410 | 70.709
1.363
76.57890000 %
10 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Burian Vladimír | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.5000
5 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Rösner Tomáš | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.2500
10 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Močička Miroslav ml. | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.5000
17 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Hrdlička Lubomír | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.8502
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2011, 10.00 | Hrdlička Lubomír | Trojband 2.skupina Jižní Morava
0.6500
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2011, 12.30 | Polášek Miroslav | Trojband 2.skupina Jižní Morava
0.9372
30 / 22 | 7
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2012, 11.00 | Malina Jiří | Trojband 2.skupina Jižní Morava
1.3632
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2012, 13.00 | Jež Libor | Trojband 2.skupina Jižní Morava
0.6752
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2012, 11.00 | Osvald Josef | Trojband Finále Jižní Morava
0.6750
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2012, 12.00 | Tůma Jakub | Trojband Finále Jižní Morava
0.6500
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2012, 14.00 | Zapletal Karel | Trojband Finále Jižní Morava
0.6250
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 15.00 | Kohout Štěpán | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.4330
15 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 17.00 | Vala Miroslav | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.6250
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 20.00 | Andrejovský Miroslav | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.3632

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132575 / 211 | 14512.20
18.75
70.54790000 %
81 / 5 | 67
Malý stůl: Volná hra
26. 9. 2010, 10.00 | Ocásek Jiří | II.liga B
16.200
205 / 20 | 49
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2010, 10.00 | Hanák Jan | JM 1.třída
10.251
175 / 20 | 51
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 2010, 10.00 | Kuchař Karel | II.liga B
8.750
145 / 9 | 39
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 2010, 10.00 | Fellner Jan | II.liga B
16.110
250 / 19 | 116
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 2010, 15.00 | Kalábek Roman | JM 1.třída
13.152
157 / 12 | 85
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 2010, 10.00 | Přerovský Petr | JM 1.třída
13.080
250 / 17 | 48
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2010, 10.00 | Hrdlička Lubomír | JM 1.třída
14.702
150 / 20 | 63
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2011, 10.00 | Führlinger Patrik | JM 1.třída
7.500
300 / 16 | 145
Malý stůl: Volná hra
9. 1. 2011, 10.00 | Vašina Radoslav | II.liga B
18.752
222 / 20 | 45
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 2011, 10.00 | Provazník Jan | II.liga B
11.100
209 / 20 | 78
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2011, 10.00 | Kramarz Daniel | II.liga B
10.452
200 / 13 | 59
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2011, 10.00 | Slaměník Radek | II.liga B
15.380
231 / 20 | 67
Malý stůl: Volná hra
3. 4. 2011, 10.00 | Hladký Jiří | II.liga B
11.552

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141994 / 234 | 558.52
12.50
77.64800000 %
152 / 20 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 9. 2010, 10.00 | Kalábek Jaromír | II.liga B
7.602
150 / 12 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2010, 10.00 | Hanák Jan | JM 1.třída
12.502
200 / 20 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 2010, 10.00 | Kuchař Karel | II.liga B
10.002
46 / 9 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 2010, 10.00 | Fellner Jan | II.liga B
5.110
149 / 20 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 2010, 15.00 | Kalábek Roman | JM 1.třída
7.452
91 / 12 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 2010, 10.00 | Přerovský Petr | JM 1.třída
7.580
113 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2010, 10.00 | Zapletal Karel | JM 1.třída
5.652
150 / 14 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2011, 10.00 | Führlinger Patrik | JM 1.třída
10.712
136 / 16 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 1. 2011, 10.00 | Kopl Josef | II.liga B
8.500
200 / 18 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 2011, 12.30 | Provazník Jan | II.liga B
11.112
167 / 20 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2011, 10.00 | Skořupa Rostislav | II.liga B
8.350
92 / 13 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2011, 10.00 | Fellner Jan | II.liga B
7.070
148 / 20 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 3. 2011, 12.00 | Knap Josef | II.liga B
7.402
200 / 20 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 4. 2011, 12.00 | Daniel Vladislav | II.liga B
10.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14794 / 264 | 213.00
5.00
77.84310000 %
62 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
26. 9. 2010, 10.00 | Ocásek Jiří | II.liga B
3.102
60 / 17 | 10
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2010, 10.00 | Hanák Jan | JM 1.třída
3.522
43 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 2010, 10.00 | Skořupa Rostislav | II.liga B
2.150
48 / 19 | 8
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 2010, 10.00 | Slaměník Radek | II.liga B
2.520
60 / 12 | 21
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 2010, 15.00 | Kalábek Roman | JM 1.třída
5.002
60 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 2010, 10.00 | Přerovský Petr | JM 1.třída
3.002
43 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2010, 10.00 | Zapletal Karel | JM 1.třída
2.152
54 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2011, 10.00 | Führlinger Patrik | JM 1.třída
2.701
60 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
9. 1. 2011, 10.00 | Kopl Josef | II.liga B
3.000
52 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
23. 1. 2011, 14.00 | Provazník Jan | II.liga B
2.600
62 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2011, 10.00 | Kuchař Karel | II.liga B
3.100
80 / 16 | 20
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2011, 10.00 | Slaměník Radek | II.liga B
5.002
62 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
13. 3. 2011, 14.00 | Filip Antonín | II.liga B
3.100
48 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
3. 4. 2011, 14.00 | Daniel Vladislav | II.liga B
2.402

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21413 / 588 | 50.702
1.250
75.09090000 %
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Vala Miroslav | Oblastní přebor JMo Trojband
0.7502
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Hammer Ivan | Oblastní přebor JMo Trojband
0.9672
14 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Meitner Martin | Oblastní přebor JMo Trojband
0.5602
14 / 16 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Zapletal Karel | Oblastní přebor JMo Trojband
0.8750
13 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Filip Antonín | Oblastní přebor JMo Trojband
0.5200
13 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Filip Antonín | Oblastní přebor JMo Trojband
0.5200
20 / 16 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Fibinger Jan | Oblastní přebor JMo Trojband
1.2502
20 / 16 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Fibinger Jan | Oblastní přebor JMo Trojband
1.2502
14 / 16 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Zapletal Karel | Oblastní přebor JMo Trojband
0.8750
14 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Meitner Martin | Oblastní přebor JMo Trojband
0.5602
24 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2010, 15.00 | Zapletal Karel | JM-3B
0.7500
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2010, 13.30 | Hrdlička Lubomír | JM-3B
0.7252
29 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2010, 16.00 | Meitner Martin | JM-3B
0.8050
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2010, 08.00 | Pacejka David | JM-3B
0.5001
25 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2010, 11.00 | Hammer Ivan | JM-3B
0.7140
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2011, 11.00 | Zapletal Karel | JM-3B
0.6752
14 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2011, 13.00 | Osvald Josef | JM-3B
0.3780
22 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2011, 15.00 | Fibinger Jan | JM-3B
0.8800
10 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2011, 11.00 | Kohout Štěpán | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
0.6660
15 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2011, 13.00 | Galíček Zdeněk | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
0.6520
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2011, 14.00 | Chytil Rudolf | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
0.5331

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
152816 / 184 | 22415.30
60.00
74.49740000 %
300 / 9 | 79
Malý stůl: Volná hra
27. 9. 2009, 10.00 | Šebesta Otto | 2.liga B
33.332
180 / 18 | 52
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 2009, 10.00 | Ondrovčák Miroslav | 2.třída JM
10.002
152 / 20 | 42
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2009, 10.00 | Blažek Libor | 2.třída JM
7.602
180 / 12 | 52
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 2009, 10.00 | Novotný Jiří | 2.třída JM
15.002
235 / 20 | 56
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2009, 10.00 | Provazník Jan | 2.liga B
11.752
126 / 10 | 24
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 2009, 10.00 | Hammer Ivan | 2.třída JM
12.600
153 / 20 | 82
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2009, 10.00 | Hejný Vlado | 2.třída JM
7.652
160 / 7 | 60
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2009, 10.00 | Vala Miroslav | 2.liga B
22.850
180 / 12 | 58
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 2009, 10.00 | Fibikar Mirek | 2.třída JM
15.002
166 / 11 | 48
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2009, 10.00 | Skořupa Rostislav | 2.liga B
15.090
51 / 6 | 34
Malý stůl: Volná hra
20. 12. 2009, 10.00 | Müller David | 2.liga B
8.500
300 / 10 | 126
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2010, 10.00 | Sedlák Vlastimil | 2.liga B
30.002
33 / 4 | 28
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2010, 10.00 | Ocásek Jiří | 2.liga B
8.250
300 / 20 | 44
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2010, 10.00 | Plaček Robert | 2.liga B
15.002
300 / 5 | 224
Malý stůl: Volná hra
6. 3. 2010, 10.00 | Fibinger Jan | 2.liga B
60.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151984 / 267 | 607.43
11.76
76.89920000 %
176 / 20 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 9. 2009, 10.00 | Šebesta Otto | 2.liga B
8.802
111 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 2009, 10.00 | Ondrovčák Miroslav | 2.třída JM
5.552
120 / 19 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2009, 10.00 | Blažek Libor | 2.třída JM
6.312
90 / 14 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 2009, 10.00 | Novotný Jiří | 2.třída JM
6.420
139 / 20 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 2009, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2.liga B
6.952
120 / 13 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 2009, 10.00 | Osvald Josef | 2.třída JM
9.232
105 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2009, 10.00 | Hejný Vlado | 2.třída JM
5.250
67 / 9 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2009, 10.00 | Knap Josef | 2.liga B
7.440
120 / 19 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2009, 10.00 | Fibikar Mirek | 2.třída JM
6.312
125 / 20 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2009, 10.00 | Kuchař Karel | 2.liga B
6.250
107 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 12. 2009, 10.00 | Hanák Jan | 2.liga B
5.350
200 / 17 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2010, 10.00 | Šebesta Otto | 2.liga B
11.762
200 / 19 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2010, 10.00 | Kalábek Jaromír | 2.liga B
10.521
104 / 18 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2010, 10.00 | Plaček Robert | 2.liga B
5.770
200 / 19 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 3. 2010, 10.00 | Fibinger Jan | 2.liga B
10.522

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15828 / 262 | 213.16
4.70
77.09500000 %
76 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
27. 9. 2009, 10.00 | Ferák Karel | 2.liga B
3.802
50 / 16 | 9
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 2009, 10.00 | Ondrovčák Miroslav | 2.třída JM
3.122
50 / 11 | 13
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2009, 10.00 | Blažek Libor | 2.třída JM
4.542
48 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 2009, 10.00 | Novotný Jiří | 2.třída JM
2.402
35 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
25. 10. 2009, 10.00 | Provazník Jan | 2.liga B
1.750
50 / 18 | 8
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 2009, 10.00 | Osvald Josef | 2.třída JM
2.772
44 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2009, 10.00 | Hejný Vlado | 2.třída JM
2.202
66 / 17 | 21
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2009, 10.00 | Vala Miroslav | 2.liga B
3.880
50 / 17 | 13
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2009, 10.00 | Fibikar Mirek | 2.třída JM
2.942
80 / 17 | 21
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2009, 10.00 | Schoffer Bruno | 2.liga B
4.702
43 / 15 | 10
Malý stůl: Jednoband
20. 12. 2009, 10.00 | Veselský Petr | 2.liga B
2.860
71 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2010, 10.00 | Šebesta Otto | 2.liga B
3.552
50 / 12 | 15
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2010, 10.00 | Ocásek Jiří | 2.liga B
4.160
47 / 19 | 13
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2010, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2.liga B
2.470
68 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
6. 3. 2010, 10.00 | Fibinger Jan | 2.liga B
3.402

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12327 / 436 | 80.750
1.200
90.83330000 %
29 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 8. 2009, 10.00 | Filip Antonín | 3B-JM skupina A
0.8280
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 8. 2009, 10.00 | Pánek Rudolf | 3B-JM skupina A
1.1112
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2009, 10.00 | Meitner Martin | 3B-JM skupina A
0.7002
29 / 38 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2009, 10.00 | Filip Antonín | 3B-JM skupina A
0.7630
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2009, 10.00 | Osvald Josef | 3B-JM skupina A
1.2002
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2010, 10.00 | Preis Josef | 3B-JM skupina A
0.7002
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2010, 10.00 | Meitner Martin | 3B-JM skupina A
0.7252
30 / 37 | 8
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2010, 10.00 | Zapletal Karel | 3B-JM skupina A
0.8102
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2010, 10.00 | Hrdlička Lubomír | 3B-JM skupina A
0.8102
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2010, 10.00 | Hammer Ivan | 3B-JM skupina A
0.5750
23 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2010, 13.00 | Tůma Jakub | 3B-JM finále
0.5752
18 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2010, 15.00 | Zapletal Karel | 3B-JM finále
0.4860

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
173173 / 210 | 13915.10
27.50
68.97830000 %
200 / 16 | 58
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Kaňa Lubomír | Oblastní přebor JM Volná hra
12.502
200 / 17 | 59
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Richter Pavel | Oblastní přebor JM Volná hra
11.762
200 / 12 | 65
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Polášek Miroslav | Oblastní přebor JM Volná hra
16.662
55 / 2 | 48
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Litterbach David | Oblastní přebor JM Volná hra
27.500
85 / 4 | 33
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Müller David | Oblastní přebor JM Volná hra
21.250
300 / 14 | 98
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2008, 13.00 | Hrbek Pavel | 2. liga B
21.422
63 / 6 | 33
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 2008, 10.00 | Knap Josef | 2. liga B
10.500
300 / 18 | 103
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2008, 10.00 | Kalábek Jaromír | 2. liga B
16.662
26 / 8 | 14
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2008, 10.00 | Cebula Tomáš | 2. liga B
3.250
300 / 15 | 65
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2008, 10.00 | Keluc Otto | 2. liga B
20.002
300 / 12 | 138
Malý stůl: Volná hra
21. 12. 2008, 10.00 | Lipský Jan | 2. liga B
25.002
300 / 18 | 139
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2009, 14.00 | Ocásek Jiří | 2. liga B
16.661
300 / 16 | 112
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 2009, 10.00 | Hoffman Petr | 2. liga B
18.752
125 / 7 | 41
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2009, 10.00 | Dvořáček Jan | 2. liga B
17.850
21 / 5 | 6
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 2009, 13.00 | Kopečný Radek | 1. liga B
4.200
155 / 20 | 47
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2009, 10.00 | Schoffer Bruno | 2. liga B
7.750
243 / 20 | 63
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2009, 10.00 | Barbořík Jiří | 2. liga B
12.152

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121572 / 200 | 447.86
10.85
64.16330000 %
186 / 20 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2008, 13.00 | Hrbek Pavel | 2. liga B
9.302
115 / 17 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2008, 10.00 | Vala Miroslav | 2. liga B
6.760
81 / 14 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2008, 10.00 | Kalábek Jaromír | 2. liga B
5.780
175 / 20 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2008, 10.00 | Ostruszka Petr | 2. liga B
8.752
98 / 13 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2008, 10.00 | Vágner Jiří | 2. liga B
7.530
128 / 20 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 12. 2008, 10.00 | Meca Miroslav | 2. liga B
6.402
66 / 12 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2009, 14.00 | Kalábek Jaromír | 2. liga B
5.500
148 / 20 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 2009, 10.00 | Hoffman Petr | 2. liga B
7.402
152 / 14 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2009, 10.00 | Cebula Tomáš | 2. liga B
10.850
142 / 15 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2009, 13.00 | Kopečný Radek | 1. liga B
9.460
131 / 15 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2009, 10.00 | Kuchař Karel | 2. liga B
8.730
150 / 20 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2009, 10.00 | Barbořík Jiří | 2. liga B
7.500

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12723 / 224 | 193.22
4.90
72.30000000 %
47 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2008, 13.00 | Hrbek Pavel | 2. liga B
2.350
80 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 2008, 10.00 | Knap Josef | 2. liga B
4.002
49 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2008, 10.00 | Gajda Robert | 2. liga B
2.450
60 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2008, 10.00 | Ostruszka Petr | 2. liga B
3.002
61 / 18 | 16
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2008, 10.00 | Vágner Jiří | 2. liga B
3.380
60 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
21. 12. 2008, 10.00 | Lipský Jan | 2. liga B
3.002
48 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2009, 14.00 | Kalábek Jaromír | 2. liga B
2.402
80 / 17 | 19
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2009, 10.00 | Hoffman Petr | 2. liga B
4.702
41 / 18 | 16
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2009, 10.00 | Cebula Tomáš | 2. liga B
2.270
98 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2009, 13.00 | Kopečný Radek | 1. liga B
4.900
64 / 19 | 12
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2009, 10.00 | Bobek Jiří | 2. liga B
3.360
35 / 12 | 12
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2009, 10.00 | Pernecký Jan | 2. liga B
2.910

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
143109 / 244 | 24812.74
23.07
74.02380000 %
118 / 20 | 42
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2007, 10.00 | Filip Antonín | 2. liga B
5.900
257 / 20 | 35
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2007, 10.00 | Gajda Robert | 2. liga B
12.852
92 / 20 | 23
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2007, 10.00 | Nohejl Pavel | 2. liga B
4.600
134 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2007, 10.00 | Ferák Karel | 2. liga B
6.700
137 / 20 | 27
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2007, 13.00 | Vidlák Milan | 2. liga B
6.852
300 / 13 | 107
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2007, 10.00 | Pešan Vlastimil | 2. liga B
23.072
300 / 14 | 248
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2007, 10.00 | Štěpánek Ladislav | 2. liga B
21.422
300 / 17 | 88
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2008, 10.00 | Vala Miroslav | 2. liga B
17.642
300 / 14 | 69
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2008, 10.00 | Svoboda Karel | 2. liga B
21.422
300 / 16 | 68
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2008, 10.00 | Škrobálek Martin | 2. liga B
18.752
300 / 20 | 78
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2008, 10.00 | Ferák Karel | 2. liga B
15.002
273 / 20 | 107
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2008, 13.00 | Bača Miroslav | 2. liga B
13.652
171 / 20 | 26
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2008, 10.00 | Bobek Jiří | 2. liga B
8.552
127 / 10 | 95
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2008, 10.00 | Veselský Petr | 2. liga B
12.700

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141863 / 236 | 587.89
11.76
66.53570000 %
85 / 16 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2007, 10.00 | Knap Josef | 2. liga B
5.310
181 / 20 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2007, 10.00 | Kalábek Jaromír | 2. liga B
9.052
135 / 20 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2007, 10.00 | Antel František | 2. liga B
6.752
184 / 20 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2007, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2. liga B
9.202
165 / 20 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2007, 13.00 | Bielko Jan | 2. liga B
8.252
200 / 17 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2007, 10.00 | Kezsely Radim | 2. liga B
11.762
114 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2007, 10.00 | Novotný Jiří | 2. liga B
5.702
29 / 5 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2008, 10.00 | Bláha Milan | 2. liga B
5.800
153 / 20 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2008, 10.00 | Ocásek Jaroslav | 2. liga B
7.652
111 / 13 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2008, 10.00 | Fuksa Ladislav | 2. liga B
8.530
200 / 19 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2008, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2. liga B
10.522
58 / 10 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2008, 13.00 | Stareček Vladimír | 2. liga B
5.800
169 / 20 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2008, 10.00 | Kuchař Karel | 2. liga B
8.450
79 / 16 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2008, 10.00 | Müller David | 2. liga B
4.930

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13732 / 236 | 233.10
4.71
70.38460000 %
67 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2007, 10.00 | Knap Josef | 2. liga B
3.352
35 / 9 | 9
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2007, 10.00 | Kalábek Jaromír | 2. liga B
3.880
79 / 20 | 23
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2007, 10.00 | Nohejl Pavel | 2. liga B
3.952
49 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2007, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2. liga B
2.452
54 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2007, 13.00 | Vidlák Milan | 2. liga B
2.702
64 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2007, 10.00 | Pešan Vlastimil | 2. liga B
3.202
26 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2007, 10.00 | Štěpánek Ladislav | 2. liga B
1.302
70 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2008, 10.00 | Ocásek Jaroslav | 2. liga B
3.502
73 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2008, 10.00 | Mazal Luděk | 2. liga B
3.652
71 / 20 | 22
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2008, 10.00 | Ferák Karel | 2. liga B
3.552
33 / 7 | 15
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2008, 13.00 | Bača Miroslav | 2. liga B
4.710
40 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2008, 10.00 | Čabla František | 2. liga B
2.000
71 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2008, 10.00 | Müller David | 2. liga B
3.551

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
71528 / 107 | 12714.28
27.77
87.31430000 %
250 / 9 | 127
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 2006, 10.00 | Fibinger Jan | JM-1.
27.772
250 / 16 | 102
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2006, 09.00 | Kavan Jiří | JM-1.
15.622
208 / 12 | 39
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2006, 10.00 | Močička Miroslav ml. | JM-1.
17.330
250 / 17 | 41
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2006, 10.00 | Přerovský Petr | JM-1.
14.702
250 / 15 | 85
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2007, 10.00 | Ryšavý Zdeněk | JM-1.
16.662
202 / 20 | 26
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2007, 10.00 | Vejmělka Stanis. | JM-1.
10.102
118 / 18 | 27
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2007, 10.00 | Hammer Ivan | JM-1.
6.550

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3347 / 60 | 385.78
7.40
77.11110000 %
148 / 20 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2006, 10.00 | Konečný Martin | JM-1.
7.402
90 / 20 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2006, 10.00 | Přerovský Petr | JM-1.
4.502
109 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2007, 10.00 | Osvald Josef | JM-1.
5.452

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8374 / 138 | 192.71
3.75
77.91670000 %
60 / 17 | 19
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2006, 10.00 | Hrabovský Miloslav | JM-1.
3.522
51 / 15 | 10
Malý stůl: Jednoband
15. 10. 2006, 10.00 | Zoufalý Radek | JM-1.
3.400
30 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2006, 09.00 | Caha Josef | JM-1.
1.500
51 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2006, 10.00 | Jochman David | JM-1.
2.552
60 / 16 | 19
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2006, 10.00 | Přerovský Petr | JM-1.
3.752
42 / 16 | 10
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2007, 10.00 | Zoufalý Radek | JM-1.
2.620
37 / 14 | 13
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2007, 10.00 | Pošvář František | JM-1.
2.640
43 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2007, 10.00 | Hammer Ivan | JM-1.
2.151

2005/2006

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132989 / 208 | 9914.37
25.00
87.91180000 %
214 / 20 | 45
Malý stůl: Volná hra
24. 9. 2005, 10.00 | Pejcha Ota | 1.LIGA B
10.702
250 / 14 | 76
Malý stůl: Volná hra
2. 10. 2005, 10.00 | Caha Josef | JM-1.
17.852
235 / 20 | 41
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 2005, 10.00 | Osvald Josef | JM-1.
11.752
250 / 11 | 60
Malý stůl: Volná hra
29. 10. 2005, 14.00 | Pošvář František | JM-1.
22.722
250 / 13 | 99
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 2005, 10.00 | Fibinger Jan | JM-1.
19.232
242 / 20 | 48
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 2005, 10.00 | Nejeschleba Radek | JM-1.
12.102
217 / 20 | 72
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 2005, 09.00 | Caha Josef | JM-1.
10.852
137 / 13 | 68
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2006, 10.00 | Pošvář František | JM-1.
10.530
249 / 20 | 39
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2006, 10.00 | Ocásek Jiří | JM-1.
12.452
250 / 16 | 53
Malý stůl: Volná hra
29. 1. 2006, 14.00 | Česnek Josef | JM-1.
15.622
250 / 14 | 64
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2006, 10.00 | Fibinger Jan | JM-1.
17.852
195 / 17 | 34
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2006, 10.00 | Nejeschleba Radek | JM-1.
11.470
250 / 10 | 70
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2006, 10.00 | Veselský Petr | JM-1.
25.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
182294 / 318 | 467.21
12.50
80.09760000 %
143 / 20 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 9. 2005, 10.00 | Pejcha Ota | 1.LIGA B
7.150
150 / 12 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 10. 2005, 10.00 | Kavan Jiří | JM-1.
12.502
147 / 20 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 10. 2005, 10.00 | Osvald Josef | JM-1.
7.352
97 / 20 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 10. 2005, 14.00 | Pošvář František | JM-1.
4.850
54 / 15 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 2005, 10.00 | Zoufalý Radek | JM-1.
3.600
93 / 10 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 2005, 10.00 | Nejeschleba Radek | JM-1.
9.300
150 / 14 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 2005, 09.00 | Hladký Jiří | JM-1.
10.712
150 / 17 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2006, 10.00 | Vejmělka Stanis. | JM-1.
8.822
140 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2006, 10.00 | Ocásek Jiří | JM-1.
7.002
123 / 20 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 1. 2006, 14.00 | Hanák Jan | JM-1.
6.152
150 / 18 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2006, 10.00 | Fibinger Jan | JM-1.
8.332
95 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2006, 10.00 | Psota Peter | JM-1.
4.752
150 / 16 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2006, 10.00 | Kršek Miroslav | JM-1.
9.372
652 / 96 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 4. 2006, 00.00 | Uher Miroslav ml. | Přebor 1. třídy (Moravská Slávia)
6.798

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14745 / 238 | 203.13
5.45
83.24020000 %
34 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
24. 9. 2005, 10.00 | Pejcha Ota | 1.LIGA B
1.700
60 / 12 | 12
Malý stůl: Jednoband
2. 10. 2005, 10.00 | Hladký Jiří | JM-1.
5.002
60 / 11 | 17
Malý stůl: Jednoband
15. 10. 2005, 10.00 | Osvald Josef | JM-1.
5.452
60 / 19 | 20
Malý stůl: Jednoband
29. 10. 2005, 14.00 | Pošvář František | JM-1.
3.152
46 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
12. 11. 2005, 10.00 | Fibinger Jan | JM-1.
2.302
46 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 2005, 10.00 | Nejeschleba Radek | JM-1.
2.300
60 / 16 | 20
Malý stůl: Jednoband
18. 12. 2005, 09.00 | Kavan Jiří | JM-1.
3.752
60 / 15 | 12
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2006, 10.00 | Pošvář František | JM-1.
4.002
60 / 15 | 11
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2006, 10.00 | Ocásek Jaroslav | JM-1.
4.002
44 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2006, 14.00 | Česnek Josef | JM-1.
2.200
53 / 13 | 16
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2006, 10.00 | Zoufalý Radek | JM-1.
4.070
45 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2006, 10.00 | Fibinger Jan | JM-1.
2.252
60 / 17 | 17
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2006, 10.00 | Gajda Robert | JM-1.
3.522
57 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2006, 10.00 | Veselský Petr | JM-1.
2.852

2004/2005

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142710 / 154 | 13517.59
50.00
83.37780000 %
250 / 10 | 87
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2004, 09.00 | Caha Josef | JM-1.
25.002
108 / 10 | 65
Malý stůl: Volná hra
16. 10. 2004, 10.00 | Hanák Jan | JM-1.
10.800
250 / 19 | 46
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 2004, 08.00 | Procházka Zdeněk st. | JM-1.
13.152
250 / 5 | 125
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 2004, 10.00 | Ryšavý Zdeněk | JM-1.
50.002
177 / 20 | 76
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2004, 10.00 | Kalábek Roman | JM-1.
8.852
250 / 15 | 114
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2005, 10.00 | Osvald Josef | JM-1.
16.662
250 / 8 | 80
Malý stůl: Volná hra
13. 2. 2005, 10.00 | Novotný Jiří | JM-1.
31.252
250 / 14 | 74
Malý stůl: Volná hra
6. 3. 2005, 10.00 | Přerovský Petr | JM-1.
17.852
91 / 5 | 46
Malý stůl: Volná hra
13. 3. 2005, 10.00 | Führlinger Patrik | JM-1.
18.200
834 / 48 | 135
Malý stůl: Volná hra
23. 4. 2005, 00.00 | Uher Miroslav ml. | Přebor JM-1 (Rajhrad)
17.376

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151978 / 245 | 548.07
16.66
85.86670000 %
63 / 10 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 10. 2004, 10.00 | Vejmělka Stanis. | JM-1.
6.300
150 / 15 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2004, 09.00 | Caha Josef | JM-1.
10.002
123 / 20 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 10. 2004, 10.00 | Osvald Josef | JM-1.
6.150
142 / 20 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 2004, 08.00 | Hoffman Petr | JM-1.
7.102
150 / 13 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 2004, 10.00 | Fibinger Jan | JM-1.
11.532
119 / 20 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2004, 10.00 | Kalábek Roman | JM-1.
5.952
150 / 17 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2005, 10.00 | Česnek Josef | JM-1.
8.822
129 / 20 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 2. 2005, 10.00 | Holub Miloš | JM-1.
6.450
112 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 3. 2005, 10.00 | Přerovský Petr | JM-1.
5.602
150 / 19 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 3. 2005, 10.00 | Führlinger Patrik | JM-1.
7.892
690 / 71 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 4. 2005, 00.00 | Uher Miroslav ml. | Přebor JM-1 (Rajhrad)
9.718

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10490 / 165 | 232.96
6.00
81.66670000 %
60 / 11 | 16
Malý stůl: Jednoband
2. 10. 2004, 10.00 | Vejmělka Stanis. | JM-1.
5.452
60 / 14 | 23
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2004, 09.00 | Kavan Jiří | JM-1.
4.282
60 / 10 | 14
Malý stůl: Jednoband
16. 10. 2004, 10.00 | Osvald Josef | JM-1.
6.002
48 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 2004, 08.00 | Hoffman Petr | JM-1.
2.402
56 / 16 | 11
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 2004, 10.00 | Führlinger Patrik | JM-1.
3.500
47 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2004, 10.00 | Kuchařík Jiří | JM-1.
2.350
37 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2005, 10.00 | Osvald Josef | JM-1.
1.852
25 / 14 | 4
Malý stůl: Jednoband
13. 2. 2005, 10.00 | Novotný Jiří | JM-1.
1.780
49 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
6. 3. 2005, 10.00 | Ocásek Jaroslav | JM-1.
2.450
48 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
13. 3. 2005, 10.00 | Führlinger Patrik | JM-1.
2.402

2003/2004

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81405 / 114 | 8912.32
20.00
84.63860000 %
180 / 11 | 59
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 2003, 13.00 | Doubek Vítězslav | JM-2.
16.362
180 / 16 | 38
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2003, 10.00 | Zapletal Karel | JM-2.
11.252
174 / 20 | 61
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2003, 10.00 | Domanský Jiří | 1.LIGA B
8.702
180 / 12 | 73
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 2003, 10.00 | Kotoun Martin II. | JM-2.
15.002
180 / 9 | 89
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2003, 14.00 | Jochman David | JM-2.
20.002
180 / 14 | 37
Malý stůl: Volná hra
13. 12. 2003, 10.00 | Svoboda Karel | JM-2.
12.852
151 / 11 | 87
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2004, 10.00 | Jeřábek Kamil | JM-2.
13.720
180 / 21 | 36
Malý stůl: Volná hra
6. 3. 2004, 10.00 | Böhm Pavel | JM-2.
8.572

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91102 / 116 | 379.50
13.33
82.23880000 %
120 / 13 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2003, 13.00 | Doubek Vítězslav | JM-2.
9.232
120 / 13 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2003, 10.00 | Hrubý Josef | JM-2.
9.232
141 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2003, 10.00 | Domanský Jiří | 1.LIGA B
7.052
120 / 9 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2003, 10.00 | Kotoun Martin II. | JM-2.
13.331
120 / 12 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2003, 14.00 | Jochman David | JM-2.
10.002
120 / 14 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 12. 2003, 10.00 | Frolek Robert | JM-2.
8.572
120 / 12 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2004, 10.00 | Jeřábek Kamil | JM-2.
10.002
121 / 13 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2004, 13.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
9.300
120 / 10 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 3. 2004, 10.00 | Jochman David | JM-2.
12.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9519 / 148 | 193.50
5.00
91.21270000 %
50 / 10 | 11
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 2003, 13.00 | Führlinger Jaroslav | JM-2.
5.002
50 / 14 | 11
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2003, 10.00 | Ryšavý Zdeněk | JM-2.
3.572
81 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2003, 10.00 | Domanský Jiří | 1.LIGA B
4.052
50 / 13 | 17
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2003, 10.00 | Kotoun Martin II. | JM-2.
3.842
50 / 18 | 9
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2003, 14.00 | Beneš Karel | JM-2.
2.772
50 / 17 | 17
Malý stůl: Jednoband
13. 12. 2003, 10.00 | Frolek Robert | JM-2.
2.942
50 / 17 | 17
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2004, 10.00 | Jeřábek Kamil | JM-2.
2.942
88 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2004, 13.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA B
4.402
50 / 19 | 8
Malý stůl: Jednoband
6. 3. 2004, 10.00 | Böhm Pavel | JM-2.
2.632

2002/2003

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
182576 / 250 | 13110.30
100.00
91.05260000 %
120 / 15 | 33
Malý stůl: Volná hra
20. 10. 2002, 10.00 | Köchrt Vlastimil | JM-3.
8.002
111 / 19 | 25
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2002, 15.00 | Doubek Vítězslav | JM-3.
5.840
120 / 17 | 34
Malý stůl: Volná hra
3. 11. 2002, 10.00 | Sowa Štěpán | JM-3.
7.052
120 / 10 | 38
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2002, 10.00 | Svoboda Karel | JM-3.
12.002
120 / 7 | 69
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2002, 10.00 | Didi Ladislav | JM-3.
17.142
197 / 25 | 40
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2002, 10.00 | Matyáš Radek | 2.LIGA B
7.880
256 / 25 | 45
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2003, 10.00 | Plaček Robert | 2.LIGA B
10.242
120 / 19 | 24
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2003, 08.00 | Cedivoda Dušan | JM-3.
6.312
300 / 18 | 131
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2003, 10.00 | Matyáš Radek | 2.LIGA B
16.662
120 / 7 | 46
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2003, 10.00 | Doubek Vítězslav | JM-3.
17.142
120 / 18 | 27
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2003, 10.00 | Svoboda Karel | JM-3.
6.662
252 / 25 | 83
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2003, 10.00 | Barbořík Jiří | 2.LIGA B
10.082
120 / 5 | 73
Malý stůl: Volná hra
22. 2. 2003, 10.00 | Jakubec Jaroslav | JM-3.
24.002
500 / 40 | 103
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2003, 00.00 | Uher Miroslav ml. | Přebor JM-3 (SKK Vedra Slatina)
12.5010

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
181898 / 328 | 505.78
11.11
85.11760000 %
100 / 14 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2002, 10.00 | Köchrt Vlastimil | JM-3.
7.142
100 / 18 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2002, 15.00 | Doubek Vítězslav | JM-3.
5.552
100 / 26 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 2002, 10.00 | Sowa Štěpán | JM-3.
3.842
100 / 11 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2002, 10.00 | Frolek Robert | JM-3.
9.092
100 / 19 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2002, 10.00 | Didi Ladislav | JM-3.
5.262
173 / 23 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2002, 10.00 | Cibulka Miroslav | 2.LIGA B
7.522
145 / 25 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2003, 10.00 | Plaček Robert | 2.LIGA B
5.800
72 / 18 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2003, 08.00 | Cedivoda Dušan | JM-3.
4.000
178 / 25 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2003, 10.00 | Matyáš Radek | 2.LIGA B
7.122
100 / 16 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2003, 10.00 | Doubek Vítězslav | JM-3.
6.252
100 / 14 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2003, 10.00 | Frolek Robert | JM-3.
7.142
79 / 17 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2003, 10.00 | Barbořík Jiří | 2.LIGA B
4.640
100 / 9 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 2. 2003, 10.00 | Jakubec Jaroslav | JM-3.
11.112
451 / 93 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2003, 00.00 | Uher Miroslav ml. | Přebor JM-2 (Mor. Slávia)
4.844

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4275 / 93 | 152.95
3.61
88.42440000 %
67 / 25 | 13
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2002, 10.00 | Nejeschleba Radek | 2.LIGA B
2.682
65 / 18 | 15
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2003, 10.00 | Domanský Pavel | 2.LIGA B
3.610
75 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2003, 10.00 | Nejeschleba Radek | 2.LIGA B
3.002
68 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2003, 10.00 | Barbořík Jiří | 2.LIGA B
2.722

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6104 / 211 | 40.492
0.675
61.53850000 %
7 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2002, 12.00 | Boháč Martin | "JM/3B-""A"""
0.2910
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2002, 13.00 | Kovář Petr | "JM/3B-""A"""
0.5002
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2002, 11.00 | Novák Jiří | "JM/3B-""A"""
0.5000
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2003, 10.00 | Novák Jiří | "JM/3B-""A"""
0.6752
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2003, 12.00 | Beneš Emilián | "JM/3B-""A"""
0.4250
13 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2003, 14.00 | Boháč Martin | "JM/3B-""A"""
0.4810

2001/2002

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
162851 / 287 | 919.93
20.83
70.60430000 %
174 / 30 | 51
Malý stůl: Volná hra
23. 9. 2001, 10.00 | Kopuletý František | JM-1.
5.802
129 / 16 | 31
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2001, 10.00 | Hamšík František | JM-1.
8.060
250 / 12 | 91
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2001, 18.00 | Novotný Jiří | JM-1.
20.832
250 / 17 | 60
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2001, 10.00 | Fibinger Jan | JM-1.
14.702
45 / 3 | 24
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2001, 10.00 | Slavík Jiří | JM-1.
15.000
163 / 30 | 29
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2001, 08.00 | Ocásek Jaroslav | JM-1.
5.430
71 / 8 | 47
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2002, 10.00 | Kopuletý František | JM-1.
8.870
250 / 14 | 39
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2002, 10.00 | Nejeschleba Radek | JM-1.
17.852
176 / 24 | 38
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2002, 10.00 | Kuchař Karel | 2.LIGA B
7.330
110 / 13 | 37
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2002, 10.00 | Müller David | JM-1.
8.460
250 / 23 | 43
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2002, 10.00 | Vala Miroslav | JM-1.
10.862
100 / 6 | 29
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2002, 10.00 | Slavík Jiří | JM-1.
16.660
250 / 27 | 49
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2002, 10.00 | Bartoš Jiří | JM-1.
9.252
250 / 26 | 57
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2002, 10.00 | Ocásek Jiří | JM-1.
9.612
250 / 22 | 51
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2002, 10.00 | Führlinger Jaroslav | JM-1.
11.362
133 / 16 | 38
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2002, 10.00 | Šotola Marek st. | 2.LIGA B
8.310

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161964 / 293 | 436.70
11.28
78.56000000 %
147 / 17 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 9. 2001, 10.00 | Ryšavý Zdeněk | JM-1.
8.640
122 / 27 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2001, 10.00 | Cibulka Miroslav | JM-1.
4.510
150 / 23 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2001, 18.00 | Soušek Michal | JM-1.
6.522
150 / 14 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2001, 10.00 | Fibinger Jan | JM-1.
10.712
79 / 7 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2001, 10.00 | Slavík Jiří | JM-1.
11.280
150 / 20 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2001, 08.00 | Ocásek Jaroslav | JM-1.
7.502
150 / 21 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2002, 10.00 | Kopuletý František | JM-1.
7.142
150 / 17 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2002, 10.00 | Cibulka Miroslav | JM-1.
8.822
152 / 25 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2002, 10.00 | Szarowski Stanislav | 2.LIGA B
6.080
95 / 18 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2002, 10.00 | Müller David | JM-1.
5.270
150 / 16 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2002, 10.00 | Vala Miroslav | JM-1.
9.372
68 / 11 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2002, 10.00 | Slavík Jiří | JM-1.
6.180
78 / 15 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2002, 10.00 | Bartoš Jiří | JM-1.
5.200
98 / 21 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2002, 10.00 | Ocásek Jiří | JM-1.
4.660
150 / 18 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2002, 10.00 | Führlinger Jaroslav | JM-1.
8.332
75 / 23 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2002, 10.00 | Pálka Vojtěch | 2.LIGA B
3.260

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16885 / 294 | 213.01
5.00
88.50000000 %
60 / 18 | 21
Malý stůl: Jednoband
23. 9. 2001, 10.00 | Kočí Martin | JM-1.
3.332
60 / 21 | 12
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2001, 10.00 | Nejeschleba Radek | JM-1.
2.852
60 / 16 | 11
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2001, 18.00 | Soušek Michal | JM-1.
3.752
60 / 16 | 11
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2001, 10.00 | Fibinger Jan | JM-1.
3.752
43 / 22 | 8
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2001, 10.00 | Slavík Jiří | JM-1.
1.950
22 / 18 | 4
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2001, 08.00 | Tichý Miroslav | JM-1.
1.220
60 / 12 | 16
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2002, 10.00 | Zapletal Karel | JM-1.
5.002
60 / 16 | 12
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2002, 10.00 | Hamšík František | JM-1.
3.752
63 / 23 | 7
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2002, 10.00 | Kuchař Karel | 2.LIGA B
2.730
60 / 13 | 18
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2002, 10.00 | Novotný Jiří | JM-1.
4.612
24 / 14 | 5
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2002, 10.00 | Vala Miroslav | JM-1.
1.710
60 / 14 | 17
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2002, 10.00 | Slavík Jiří | JM-1.
4.282
60 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2002, 10.00 | Bartoš Jiří | JM-1.
3.001
53 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2002, 10.00 | Tichý Miroslav | JM-1.
1.762
60 / 21 | 6
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2002, 10.00 | Führlinger Jaroslav | JM-1.
2.852
80 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2002, 10.00 | Pálka Vojtěch | 2.LIGA B
4.002

2000/2001

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132466 / 183 | 11113.47
25.00
73.61190000 %
250 / 19 | 83
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2000, 10.00 | Horna Jiří | JM-1.
13.152
250 / 25 | 53
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2000, 10.00 | Česnek Josef | JM-1.
10.002
14 / 4 | 6
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2000, 10.00 | Slavík Jiří | JM-1.
3.500
144 / 20 | 43
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2000, 10.00 | Müller David | JM-1.
7.200
250 / 10 | 67
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2000, 15.00 | Nejeschleba Radek | JM-1.
25.002
250 / 13 | 86
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2000, 10.00 | Führlinger Jaroslav | JM-1.
19.232
250 / 28 | 53
Malý stůl: Volná hra
9. 12. 2000, 14.00 | Zaňát Jaroslav | JM-1.
8.922
107 / 8 | 44
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2001, 10.00 | Sedlák Pavel | JM-1.
13.370
95 / 6 | 46
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2001, 10.00 | Škrobálek Martin | 2.LIGA B
15.830
206 / 9 | 61
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2001, 10.00 | Slavík Jiří | JM-1.
22.880
250 / 12 | 111
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2001, 10.00 | Soušek Michal | JM-1.
20.832
100 / 15 | 28
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2001, 10.00 | Cibulka Miroslav | JM-1.
6.660
300 / 14 | 95
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 2001, 10.00 | Kopuletý František | 2.LIGA B
21.422

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
162020 / 263 | 537.68
12.50
83.31710000 %
150 / 12 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2000, 10.00 | Horna Jiří | JM-1.
12.502
70 / 16 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2000, 10.00 | Hammer Ivan | JM-1.
4.370
113 / 11 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2000, 10.00 | Slavík Jiří | JM-1.
10.270
150 / 19 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2000, 10.00 | Soušek Michal | JM-1.
7.892
150 / 18 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2000, 15.00 | Nejeschleba Radek | JM-1.
8.332
121 / 11 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 12. 2000, 10.00 | Führlinger Jaroslav | JM-1.
11.000
148 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 2000, 14.00 | Zaňát Jaroslav | JM-1.
7.400
150 / 16 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2001, 10.00 | Sedlák Pavel | JM-1.
9.372
117 / 11 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2001, 10.00 | Herman Karel | 2.LIGA B
10.630
115 / 15 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2001, 10.00 | Slavík Jiří | JM-1.
7.660
150 / 23 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2001, 10.00 | Müller David | JM-1.
6.522
132 / 15 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2001, 10.00 | Nejeschleba Radek | JM-1.
8.800
142 / 25 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 2001, 10.00 | Kopuletý František | 2.LIGA B
5.680
312 / 51 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2001, 00.00 | Uher Miroslav ml. | Přebor JM-1 (Mor.Slávia Brno)
6.111

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8456 / 163 | 252.79
4.28
95.00000000 %
60 / 29 | 8
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2000, 10.00 | Svoboda Tomáš | JM-1.
2.062
60 / 15 | 19
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2000, 10.00 | Ondrovčák Miroslav | JM-1.
4.002
60 / 21 | 11
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2000, 10.00 | Soušek Michal | JM-1.
2.852
60 / 17 | 12
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2000, 15.00 | Cibulka Miroslav | JM-1.
3.522
36 / 14 | 8
Malý stůl: Jednoband
3. 12. 2000, 10.00 | Jakš Petr | JM-1.
2.570
60 / 27 | 11
Malý stůl: Jednoband
9. 12. 2000, 14.00 | Zaňát Jaroslav | JM-1.
2.222
60 / 26 | 10
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2001, 10.00 | Vala Miroslav | JM-1.
2.302
60 / 14 | 25
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2001, 10.00 | Cibulka Miroslav | JM-1.
4.282

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10195 / 325 | 50.600
1.300
100.00000000 %
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2000, 10.00 | Coufal Zdeněk st. | JM-1.
0.4502
30 / 49 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2001, 10.00 | Mirga Martin | 2.LIGA B
0.6122
20 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2001, 10.00 | Slavík Jiří | JM-1.
0.5552
20 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2001, 10.00 | Müller David | JM-1.
0.6061
30 / 46 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2001, 10.00 | Kopuletý František | 2.LIGA B
0.6522
34 / 49 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2001, 00.00 | Uher Miroslav ml. | Přebor JM Oblasti (TJ Billard Brno)
0.6930
43 / 72 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 6. 2001, 00.00 | Uher Miroslav ml. | Kvalifikace MČR seniorů (Billard Brno)
0.5970

1999/2000

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
173528 / 293 | 13612.04
30.00
94.08000000 %
250 / 16 | 40
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 1999, 11.00 | Svoboda Tomáš | JM-1.
15.622
150 / 6 | 124
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 1999, 10.00 | Kalábek Jaromír | JM-2.
25.002
150 / 9 | 54
Malý stůl: Volná hra
16. 10. 1999, 10.00 | Špiřík František | JM-2.
16.662
250 / 21 | 67
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 1999, 10.00 | Novák Mirek | JM-1.
11.902
250 / 17 | 71
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 1999, 18.00 | Fibinger Jan | JM-1.
14.702
150 / 7 | 79
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 1999, 10.00 | Bartoš Jiří | JM-2.
21.422
250 / 28 | 31
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 1999, 10.00 | Vašina Radoslav | JM-1.
8.922
150 / 5 | 136
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 1999, 15.00 | Kolaja Aleš | JM-2.
30.002
150 / 9 | 56
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 1999, 18.00 | Tichý Bohuslav | JM-2.
16.662
149 / 30 | 25
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 1999, 10.00 | Zlomek Miroslav | JM-1.
4.962
250 / 18 | 42
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 1999, 10.00 | Soušek Michal | JM-1.
13.882
250 / 15 | 66
Malý stůl: Volná hra
9. 1. 2000, 10.00 | Hladký Jiří | JM-1.
16.662
250 / 30 | 38
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2000, 10.00 | Zapletal Karel | JM-1.
8.332
250 / 16 | 104
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 2000, 10.00 | Cibulka Miroslav | JM-1.
15.622
250 / 21 | 45
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2000, 10.00 | Čech Pavel | JM-1.
11.902
183 / 15 | 64
Malý stůl: Volná hra
12. 2. 2000, 10.00 | Slavík Jiří | JM-1.
12.200
196 / 30 | 31
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2000, 10.00 | Novotný Jiří | JM-1.
6.530

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
162068 / 327 | 556.32
11.53
96.18600000 %
150 / 13 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 1999, 11.00 | Svoboda Tomáš | JM-1.
11.532
100 / 17 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 1999, 10.00 | Kalábek Jaromír | JM-2.
5.882
100 / 24 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 10. 1999, 10.00 | Špiřík František | JM-2.
4.161
150 / 27 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 1999, 10.00 | Úlehla Pavel | JM-1.
5.552
150 / 28 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 1999, 18.00 | Koci Miloš | JM-1.
5.352
100 / 12 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 1999, 10.00 | Bartoš Jiří | JM-2.
8.332
150 / 15 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 1999, 10.00 | Vašina Radoslav | JM-1.
10.002
100 / 17 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 1999, 15.00 | Kolaja Aleš | JM-2.
5.882
100 / 15 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 1999, 18.00 | Hrdlička Lubomír | JM-2.
6.662
133 / 27 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 1999, 10.00 | Vedra Jaroslav | JM-1.
4.920
150 / 22 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 1999, 10.00 | Soušek Michal | JM-1.
6.812
150 / 28 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 1. 2000, 10.00 | Hladký Jiří | JM-1.
5.352
150 / 23 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 2000, 10.00 | Zapletal Karel | JM-1.
6.522
150 / 19 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 2000, 10.00 | Cibulka Miroslav | JM-1.
7.892
127 / 21 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2000, 10.00 | Osvald Josef | JM-1.
6.040
108 / 19 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 2. 2000, 10.00 | Slavík Jiří | JM-1.
5.680

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8462 / 157 | 242.94
4.61
89.58330000 %
60 / 14 | 18
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 1999, 10.00 | Vašina Radoslav | JM-1.
4.282
35 / 14 | 11
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 1999, 10.00 | Vedra Jaroslav | JM-1.
2.500
60 / 26 | 9
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 1999, 10.00 | Brychta Miloš | JM-1.
2.302
60 / 13 | 24
Malý stůl: Jednoband
12. 2. 2000, 10.00 | Zlomek Miroslav | JM-1.
4.612
247 / 90 | 13
Malý stůl: Jednoband
8. 4. 2000, 00.00 | Uher Miroslav ml. | Přebor JM, skup.C (Znojmo)
2.744

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6107 / 227 | 70.471
0.588
93.85960000 %
20 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 10. 1999, 11.00 | Svoboda Tomáš | JM-1.
0.5712
20 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 10. 1999, 10.00 | Úlehla Pavel | JM-1.
0.5261
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 10. 1999, 18.00 | Fibinger Jan | JM-1.
0.3500
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2000, 10.00 | Kavan Jiří | JM-1.
0.4502
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2000, 10.00 | Wlodarczyk Leo | JM-1.
0.3750
20 / 34 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2000, 10.00 | Hammer Ivan | JM-1.
0.5881

1998/1999

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122470 / 201 | 12212.28
21.42
59.47620000 %
255 / 25 | 43
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 1998, 10.00 | Vejmělka Stanis. | 2.LIGA B
10.200
124 / 19 | 40
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 1998, 10.00 | Matoušek Zdeněk | 2.LIGA B
6.520
196 / 14 | 43
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 1998, 10.00 | Andrejovský Jan | 2.LIGA B
14.000
300 / 18 | 77
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 1998, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2.LIGA B
16.661
145 / 24 | 30
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 1998, 10.00 | Domanský Jiří | 2.LIGA B
6.040
104 / 15 | 27
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 1998, 14.00 | Redl Jiří | 2.LIGA B
6.930
125 / 10 | 18
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 1998, 10.00 | Skořupa Rostislav | 2.LIGA B
12.500
1221 / 76 | 122
Malý stůl: Volná hra
28. 3. 1999, 00.00 | Uher Miroslav ml. | Přebor (Jižní Morava, Hodonín)
16.064

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121777 / 243 | 437.31
9.52
77.64290000 %
140 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 1998, 10.00 | Vejmělka Stanis. | 2.LIGA B
5.602
180 / 22 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 1998, 10.00 | Vintrocha František | 2.LIGA B
8.180
185 / 25 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 1998, 10.00 | Andrejovský Jan | 2.LIGA B
7.400
161 / 24 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 1998, 10.00 | Sedlák Vlastimil | 2.LIGA B
6.700
200 / 21 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 1998, 10.00 | Domanský Jiří | 2.LIGA B
9.522
82 / 9 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 1998, 14.00 | Hyšperský Jindř. | 2.LIGA B
9.110
139 / 24 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 1998, 10.00 | Schneider Pavel | 2.LIGA B
5.790
690 / 93 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 5. 1999, 00.00 | Uher Miroslav ml. | Přebor (Jižní Morava, Znojmo)
7.412

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7429 / 148 | 182.89
3.75
76.60710000 %
75 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 1998, 10.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
3.750
64 / 23 | 10
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 1998, 10.00 | Stareček Pavel | 2.LIGA B
2.780
58 / 18 | 17
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 1998, 10.00 | Majewski Václav | 2.LIGA B
3.220
68 / 19 | 18
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 1998, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2.LIGA B
3.570
80 / 26 | 16
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 1998, 10.00 | Domanský Jiří | 2.LIGA B
3.072
47 / 27 | 7
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 1998, 14.00 | Redl Jiří | 2.LIGA B
1.740
37 / 15 | 16
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 1998, 10.00 | Skořupa Rostislav | 2.LIGA B
2.460

1997/1998

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142860 / 311 | 899.19
15.62
82.44000000 %
161 / 30 | 29
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 1997, 10.00 | Slavík Jiří | JM-1.
5.362
250 / 22 | 45
Malý stůl: Volná hra
15. 11. 1997, 10.00 | Česnek Josef | JM-1.
11.362
216 / 22 | 46
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 1997, 10.00 | Ráček Vladimír | JM-1.
9.810
139 / 18 | 25
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 1997, 10.00 | Kočí Martin | JM-1.
7.720
250 / 20 | 80
Malý stůl: Volná hra
13. 12. 1997, 10.00 | Mík Jiří | JM-1.
12.502
224 / 26 | 38
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 1998, 10.00 | Slavík Jiří | JM-1.
8.610
250 / 16 | 51
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 1998, 10.00 | Kotoun Martin II. | JM-1.
15.622
250 / 18 | 84
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 1998, 10.00 | Hladký Jiří | JM-1.
13.882
165 / 15 | 67
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 1998, 10.00 | Zoufalý Radek | JM-1.
11.000
156 / 29 | 23
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 1998, 10.00 | Tichý Bohuslav | JM-1.
5.370
799 / 95 | 89
Malý stůl: Volná hra
28. 3. 1998, 00.00 | Uher Miroslav ml. | Soutěž JM - I.třída (TŘEBÍČ)
8.413

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151985 / 321 | 466.18
10.00
88.20000000 %
150 / 15 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 1997, 10.00 | Ondrovčák Miroslav | JM-1.
10.002
145 / 19 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 1997, 10.00 | Hammer Ivan | JM-1.
7.630
150 / 25 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 1997, 10.00 | Hrubý Josef | JM-1.
6.002
113 / 30 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 1997, 10.00 | Matuška Osvald | JM-1.
3.760
150 / 28 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 12. 1997, 10.00 | Blahoušek Jiří | JM-1.
5.352
150 / 20 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 1998, 10.00 | Slavík Jiří | JM-1.
7.502
124 / 26 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 1998, 10.00 | Kotoun Martin II. | JM-1.
4.760
150 / 23 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 1998, 10.00 | Hladký Jiří | JM-1.
6.522
62 / 11 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 1998, 10.00 | Zoufalý Radek | JM-1.
5.630
129 / 16 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 1998, 10.00 | Novák Jiří | JM-1.
8.060
662 / 108 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 4. 1998, 00.00 | Uher Miroslav ml. | Soutěž JM - I.třída (PONĚTOVICE)
6.126

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8464 / 174 | 202.66
4.28
96.66670000 %
44 / 18 | 7
Malý stůl: Jednoband
15. 11. 1997, 10.00 | Osvald Josef | JM-1.
2.440
60 / 22 | 20
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 1997, 10.00 | Hrubý Josef | JM-1.
2.722
60 / 28 | 10
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 1997, 10.00 | Novák Jiří | JM-1.
2.142
60 / 19 | 11
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 1998, 10.00 | Ondrovčák Miroslav | JM-1.
3.152
60 / 24 | 13
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 1998, 10.00 | Uher Petr | JM-1.
2.502
60 / 14 | 14
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 1998, 10.00 | Hladký Jiří | JM-1.
4.282
60 / 27 | 11
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 1998, 10.00 | Hrubý Josef | JM-1.
2.222
60 / 22 | 13
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 1998, 10.00 | Tichý Bohuslav | JM-1.
2.722

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
240 / 74 | 30.540
0.588
100.00000000 %
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 10. 1997, 10.00 | Fukal Pavel | JM-1.
0.5002
20 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 12. 1997, 10.00 | Ott Pavel | JM-1.
0.5882

1996/1997

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
71380 / 164 | 668.41
16.66
78.85710000 %
135 / 30 | 36
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 1996, 10.00 | Blahoušek Jiří | JM-1.
4.500
230 / 30 | 43
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 1996, 10.00 | Hrubý Josef | JM-1.
7.662
207 / 30 | 34
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 1996, 10.00 | Volavka Jiří | JM-1.
6.902
250 / 21 | 64
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 1996, 10.00 | Both Michael | JM-1.
11.902
250 / 15 | 66
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 1996, 10.00 | Zinič Ladislav | JM-1.
16.662
66 / 8 | 38
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 1997, 10.00 | Kopuletý František | JM-1.
8.250
242 / 30 | 39
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 1997, 10.00 | Caha Josef | JM-1.
8.062

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101083 / 229 | 264.72
7.50
78.59240000 %
119 / 30 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 1996, 10.00 | Havlíček Miroslav | JM-1.
3.961
148 / 30 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 1996, 10.00 | Hrubý Josef | JM-1.
4.932
113 / 30 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 1996, 10.00 | Volavka Jiří | JM-1.
3.760
65 / 18 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 1996, 10.00 | Both Michael | JM-1.
3.610
150 / 23 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 1996, 10.00 | Mík Jiří | JM-1.
6.522
59 / 16 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 1997, 10.00 | Both Michael | JM-1.
3.680
150 / 21 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 1997, 10.00 | Caha Josef | JM-1.
7.142
279 / 61 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 4. 1997, 00.00 | Uher Miroslav ml. | Přebor JM - 1.třída (BC Ponětovice)
4.570

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4225 / 106 | 92.12
2.72
93.75000000 %
60 / 22 | 8
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 1996, 10.00 | Kavan Jiří | JM-1.
2.722
51 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 1996, 10.00 | Brychta Miloš | JM-1.
1.702
60 / 24 | 9
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 1996, 10.00 | Zinič Ladislav | JM-1.
2.502
54 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 1997, 10.00 | Rujzl Bohumil | JM-1.
1.802

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
339 / 87 | 40.448
0.606
69.64290000 %
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 10. 1996, 10.00 | Havlíček Miroslav | JM-1.
0.3250
6 / 14 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 10. 1996, 10.00 | Zoufalý Radek | JM-1.
0.4280
20 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 1. 1997, 10.00 | Kopuletý František | JM-1.
0.6062

1995/1996

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
71377 / 181 | 617.60
15.62
78.68570000 %
176 / 30 | 48
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 1995, 10.00 | Prášil Milan | JM-1.
5.862
250 / 28 | 32
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 1996, 10.00 | Prášil Milan | JM-1.
8.922
147 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 1996, 10.00 | Ott Pavel | JM-1.
4.902
153 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 1996, 10.00 | Hrubý Josef | JM-1.
5.100
250 / 16 | 47
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 1996, 10.00 | Ambrož Petr | JM-1.
15.622
250 / 24 | 61
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 1996, 10.00 | Kočí Martin | JM-1.
10.412
151 / 23 | 21
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 1996, 10.00 | Vejmělka Stanis. | JM-1.
6.560

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7881 / 151 | 355.83
7.89
83.90480000 %
39 / 13 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 1995, 10.00 | Valášek Martin | JM-1.
3.000
150 / 19 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 1996, 10.00 | Prášil Milan | JM-1.
7.891
150 / 26 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 1996, 10.00 | Ambrož Petr | JM-1.
5.762
150 / 27 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 1996, 10.00 | Hrubý Josef | JM-1.
5.552
150 / 24 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 1996, 10.00 | Šup Zdeněk | JM-1.
6.252
145 / 21 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 1996, 10.00 | Vorel Vladimír | JM-1.
6.900
97 / 21 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 1996, 10.00 | Vejmělka Stanis. | JM-1.
4.610

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7392 / 135 | 252.90
4.16
68.88890000 %
60 / 26 | 9
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 1995, 10.00 | Galíček Zdeněk | JM-1.
2.301
20 / 8 | 11
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 1996, 10.00 | Galíček Zdeněk | JM-1.
2.500
44 / 24 | 9
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 1996, 10.00 | Svoboda Stanislav | JM-1.
1.830
268 / 77 | 25
Malý stůl: Jednoband
27. 4. 1996, 00.00 | Uher Miroslav ml. | PŘEBOR JM (KUL.PROSTĚJOV)
3.484

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8131 / 258 | 60.507
1.818
85.00000000 %
14 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 2. 1996, 10.00 | Vorel Vladimír | JM-1.
0.5000
20 / 11 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 2. 1996, 10.00 | Ott Pavel | JM-1.
1.8182
17 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 3. 1996, 10.00 | Matuška Osvald | JM-1.
0.5310
17 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 3. 1996, 10.00 | Vejmělka Stanis. | JM-1.
0.5860
63 / 158 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 5. 1996, 00.00 | Uher Miroslav ml. | PŘEBOR JM (BILLARD BRNO)
0.3983

1994/1995

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142808 / 285 | 819.85
13.15
0.00000000 %
2808 / 285 | 81
Malý stůl: Volná hra
22. 5. 1995, 00.00 | Uher Miroslav ml. | oblastní soutěže (Jihomoravská oblast)
9.8512

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141655 / 240 | 596.89
10.63
0.00000000 %
1655 / 240 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 5. 1995, 00.00 | Uher Miroslav ml. | oblastní soutěže (Jihomoravská oblast)
6.8910

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14232 / 444 | 60.522
0.714
0.00000000 %
232 / 444 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 5. 1995, 00.00 | Uher Miroslav ml. | oblastní soutěže (Jihomoravská oblast)
0.5228