User
New userChange password

Uher Miroslav ml.

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
494 / 190 | 5 | 20.494
0.652
78.33330000 %
20 / 50 | 3 | 2

5. 10. 2019, 14.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B I. LIGA
0.4000
21 / 50 | 3 | 2

6. 10. 2019, 11.00 | Truhlář Jan | ZS 3B I. LIGA
0.4202
30 / 46 | 5

19. 10. 2019, 14.00 | Malíř Pavel | ZS 3B I. LIGA
0.6522
23 / 44 | 2 | 1

20. 10. 2019, 11.00 | Štok Radek | ZS 3B I. LIGA
0.5220

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8160 / 302 | 60.529
0.736
55.17240000 %
18 / 40 | 4

15. 9. 2018, 16.00 | Škop Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.4500
27 / 40 | 5

16. 9. 2018, 11.00 | Ferahli Engin | ZS 3B EXTRALIGA
0.6752
12 / 29 | 3

3. 11. 2018, 16.00 | Dostál Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.4130
28 / 38 | 6

4. 11. 2018, 11.00 | Domanský Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.7360
25 / 40 | 5

8. 12. 2018, 16.00 | Dirn Marcel | ZS 3B EXTRALIGA
0.6250
22 / 40 | 4

2. 2. 2019, 16.00 | Galíček Zdeněk | ZS 3B EXTRALIGA
0.5500
11 / 35 | 2

3. 2. 2019, 13.00 | Hájek Radovan | ZS 3B EXTRALIGA
0.3140
17 / 40 | 5

31. 3. 2019, 13.00 | Vitouš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.4250

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
28531 / 895 | 60.593
1.250
69.86840000 %
24 / 40 | 3

23. 9. 2017, 14.00 | Ráček Milan | ZS 3B EXTRALIGA
0.6002
30 / 38 | 3

24. 9. 2017, 11.00 | Žabenský Zbyněk | ZS 3B EXTRALIGA
0.7892
17 / 40 | 4

7. 10. 2017, 16.00 | Sibai Fouad | ZS 3B EXTRALIGA
0.4250
25 / 40 | 4

8. 10. 2017, 13.00 | Janata Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.6252
17 / 40 | 3

28. 10. 2017, 16.00 | Purkyt Tomáš | ZS 3B EXTRALIGA
0.4250
15 / 40 | 3

29. 10. 2017, 13.00 | Vedral Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.3750
13 / 21 | 2

5. 11. 2017, 11.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.6190
22 / 40 | 5

9. 12. 2017, 16.00 | Dirn Marcel | ZS 3B EXTRALIGA
0.5500
17 / 40 | 2

10. 12. 2017, 11.00 | Škop Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.4250
18 / 30 | 3

16. 12. 2017, 10.00 | Hrdlička Lubomír | 1. Turnaj 3B VS
0.6002
13 / 30 | 2

16. 12. 2017, 10.45 | Jaroš Vladimír | 1. Turnaj 3B VS
0.4332
20 / 27 | 5

16. 12. 2017, 11.30 | Beneš Karel | 1. Turnaj 3B VS
0.7402
20 / 30 | 3

16. 12. 2017, 12.15 | Kalábek Jaromír | 1. Turnaj 3B VS
0.6662
20 / 27 | 4

16. 12. 2017, 13.00 | Kopl Josef | 1. Turnaj 3B VS
0.7402
24 / 40 | 4

13. 1. 2018, 16.00 | Adámek Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.6002
6 / 25 | 1

27. 1. 2018, 14.00 | Domanský Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.2400
20 / 40 | 4

28. 1. 2018, 11.00 | Koky Dušan | ZS 3B EXTRALIGA
0.5002
21 / 40 | 3

10. 2. 2018, 14.00 | Hambálková Irena | ZS 3B EXTRALIGA
0.5252
26 / 40 | 4

11. 2. 2018, 11.00 | Švára Libor | ZS 3B EXTRALIGA
0.6502
30 / 24 | 6

24. 3. 2018, 14.00 | Korec Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
1.2502
30 / 40 | 4

24. 3. 2018, 15.00 | Truksa Otakar | ZS 3B EXTRALIGA
0.7502
25 / 40 | 2

25. 3. 2018, 11.00 | Ziogas Janis | ZS 3B EXTRALIGA
0.6252
15 / 20 | 6

14. 4. 2018, 10.00 | Klíma David | 2. Turnaj 3B VS
0.7502
15 / 12 | 5

14. 4. 2018, 11.00 | Rösner Tomáš | 2. Turnaj 3B VS
1.2502
12 / 25 | 3

14. 4. 2018, 11.30 | Jaroš Vladimír | 2. Turnaj 3B VS
0.4802
8 / 25 | 2

14. 4. 2018, 12.00 | Vala Miroslav | 2. Turnaj 3B VS
0.3200
13 / 25 | 5

14. 4. 2018, 12.30 | Hrdlička Lubomír | 2. Turnaj 3B VS
0.5202
15 / 16 | 4

14. 4. 2018, 13.00 | Beneš Karel | 2. Turnaj 3B VS
0.9372

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19274 / 561 | 60.488
0.833
59.56520000 %
14 / 40 | 3

22. 10. 2016, 13.00 | Ležák Václav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3500
30 / 36 | 3

23. 10. 2016, 13.00 | Líška Antonín ml. | VS 3B EXTRALIGA D4
0.8332
8 / 20 | 2

19. 11. 2016, 10.00 | Pernica Ivan | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.4000
11 / 20 | 3

19. 11. 2016, 10.45 | Hošek Ondřej | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.5502
15 / 20 | 6

19. 11. 2016, 12.15 | Beneš Karel | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.7502
13 / 20 | 2

19. 11. 2016, 13.00 | Bartošek Pavel | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.6502
9 / 20 | 6

19. 11. 2016, 13.45 | Vala Miroslav | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.4500
10 / 20 | 3

19. 11. 2016, 14.30 | Hrdlička Lubomír | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.5002
16 / 40 | 3

28. 1. 2017, 13.00 | Švára Libor | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4002
18 / 40 | 3

29. 1. 2017, 11.00 | Walach Ladislav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4500
15 / 25 | 2

11. 2. 2017, 10.00 | Maňák Jaromír | 2. JM turnaj v 3B na VS
0.6002
12 / 25 | 2

11. 2. 2017, 12.00 | Osvald Josef | 2. JM turnaj v 3B na VS
0.4800
12 / 25 | 3

11. 2. 2017, 13.00 | Jaroš Vladimír | 2. JM turnaj v 3B na VS
0.4802
18 / 25 | 2

11. 2. 2017, 16.00 | Filip Antonín | 2. JM turnaj v 3B na VS
0.7202
7 / 25 | 1

11. 2. 2017, 18.00 | Osvald Josef | 2. JM turnaj v 3B na VS
0.2800
22 / 40 | 3

25. 2. 2017, 13.00 | Adámek Petr | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5502
17 / 40 | 3

26. 2. 2017, 11.00 | Adámek Petr | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4250
17 / 40 | 3

13. 5. 2017, 11.00 | Truhlář Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4252
10 / 40 | 2

13. 5. 2017, 15.00 | Váša Marek | VS 3B EXTRALIGA D4
0.2500

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
446 / 117 | 30.393
0.628
53.48840000 %
3 / 22 | 2

16. 1. 2015, 18.00 | Galíček Zdeněk | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.1360
22 / 35 | 3

17. 1. 2015, 11.30 | Markup Petr | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.6280
9 / 30 | 1

13. 3. 2015, 00.00 | Tůma Jakub | VS MČR Trojband
0.3000
12 / 30 | 2

13. 3. 2015, 00.00 | Hajný David | VS MČR Trojband
0.4002

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
1124 / 12 | 30 | 1710.33
10.33
62.00000000 %
124 / 12 | 30 | 17

9. 11. 2019, 10.00 | Strejček Radomír | JM TD 1.třída
10.330

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
2206 / 28 | 35 | 277.35
8.18
68.66670000 %
75 / 12 | 24

9. 11. 2019, 12.00 | Caha Josef | JM TD 1.třída
6.250
131 / 16 | 35 | 27

9. 11. 2019, 16.00 | Führlinger Patrik | JM TD 1.třída
8.180

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
2107 / 40 | 13 | 92.67
2.95
89.16670000 %
48 / 20 | 13

9. 11. 2019, 13.00 | Strejček Radomír | JM TD 1.třída
2.400
59 / 20 | 11 | 9

9. 11. 2019, 18.00 | Führlinger Patrik | JM TD 1.třída
2.952

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
12268 / 352 | 7 | 30.761
1.200
74.44440000 %
26 / 30 | 4 | 2

30. 11. -0001, 00.00 | Klíma David | 3B JM 1.třída
0.8662
23 / 30 | 3 | 2

2. 11. 2019, 10.00 | Hykš Petr | 3B JM 1.třída
0.7662
20 / 30 | 4 | 3

2. 11. 2019, 11.00 | Krist Radek | 3B JM 1.třída
0.6662
24 / 30 | 4 | 3

2. 11. 2019, 12.00 | Zaňát Jaroslav | 3B JM 1.třída
0.8002
30 / 25 | 4 | 3

17. 11. 2019, 14.00 | Rösner Tomáš | 3B JM 1.třída
1.2002
19 / 30 | 3 | 2

17. 11. 2019, 16.00 | Petinis Theodor | 3B JM 1.třída
0.6332
18 / 30 | 3

22. 11. 2019, 18.00 | Hrdlička Lubomír | 3B JM 1.třída
0.6000
30 / 27 | 7

22. 11. 2019, 19.00 | Filip Antonín | 3B JM 1.třída
1.1112
9 / 30 | 3

22. 11. 2019, 20.00 | Fibinger Jan | 3B JM 1.třída
0.3000
19 / 30 | 3 | 3

29. 11. 2019, 11.00 | Hammer Ivan | 3B JM 1.třída
0.6332
27 / 30 | 3 | 3

30. 11. 2019, 10.00 | Pernica Ivan | 3B JM 1.třída
0.9002
23 / 30 | 6 | 3

30. 11. 2019, 12.00 | Soušek Michal | 3B JM 1.třída
0.7662

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2254 / 10 | 10325.40
27.77
50.80000000 %
250 / 9 | 103

16. 2. 2019, 17.00 | Vajda Roman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
27.772
4 / 1 | 4

17. 2. 2019, 14.00 | Ostruszka Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131207 / 168 | 407.18
12.00
46.42310000 %
7 / 4 | 3

6. 10. 2018, 13.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
1.750
116 / 15 | 35

7. 10. 2018, 10.00 | Venglář Pavel | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.732
120 / 15 | 39

27. 10. 2018, 10.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.000
54 / 15 | 8

17. 11. 2018, 10.00 | Červenka Vítězslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.600
76 / 14 | 18

15. 12. 2018, 10.00 | Galíček Zdeněk | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.420
58 / 12 | 19

16. 12. 2018, 10.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.830
156 / 15 | 38

5. 1. 2019, 10.00 | Majewski Václav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.402
45 / 9 | 16

12. 1. 2019, 10.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.000
138 / 15 | 31

2. 2. 2019, 10.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.201
156 / 13 | 38

16. 2. 2019, 13.00 | Cebula Tomáš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.000
75 / 11 | 21

17. 2. 2019, 10.00 | Musil Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.810
103 / 15 | 35

2. 3. 2019, 10.00 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.860
103 / 15 | 40

30. 3. 2019, 10.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.862

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13648 / 193 | 273.35
5.46
49.84620000 %
27 / 15 | 6

6. 10. 2018, 17.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
1.800
67 / 15 | 20

7. 10. 2018, 16.00 | Venglář Pavel | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.462
37 / 15 | 17

27. 10. 2018, 14.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.462
31 / 15 | 7

17. 11. 2018, 14.00 | Červenka Vítězslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.060
46 / 15 | 13

15. 12. 2018, 14.00 | Galíček Zdeněk | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.060
68 / 14 | 16

16. 12. 2018, 16.00 | Čaněcký Patrik | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.850
43 / 15 | 10

5. 1. 2019, 14.00 | Majewski Václav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.860
56 / 15 | 11

12. 1. 2019, 14.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.730
42 / 14 | 11

2. 2. 2019, 16.00 | Háva Miloš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.000
59 / 15 | 22

16. 2. 2019, 17.00 | Cebula Tomáš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.930
82 / 15 | 27

17. 2. 2019, 14.00 | Musil Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.460
40 / 15 | 9

2. 3. 2019, 14.00 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.662
50 / 15 | 15

30. 3. 2019, 14.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.332

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
26536 / 701 | 70.764
1.363
71.46670000 %
15 / 30 | 6

30. 9. 2018, 10.00 | Rösner Tomáš | MS 3B - 1 třída JM
0.5000
20 / 30 | 4

30. 9. 2018, 10.45 | Jaroš Petr | MS 3B - 1 třída JM
0.6662
23 / 30 | 5

30. 9. 2018, 11.30 | Klíma David | MS 3B - 1 třída JM
0.7662
21 / 28 | 3

11. 10. 2018, 18.00 | Vala Miroslav | MS 3B - 1 třída JM
0.7500
20 / 30 | 3

11. 10. 2018, 18.45 | Filip Antonín | MS 3B - 1 třída JM
0.6660
27 / 30 | 4

11. 10. 2018, 19.30 | Hrdlička Lubomír | MS 3B - 1 třída JM
0.9002
20 / 30 | 4

9. 11. 2018, 18.00 | Kopl Josef | MS 3B - 1 třída JM
0.6661
15 / 30 | 3

9. 11. 2018, 18.45 | Kalábek Jaromír | MS 3B - 1 třída JM
0.5000
30 / 23 | 7

9. 11. 2018, 19.30 | Melo Petr | MS 3B - 1 třída JM
1.3042
16 / 30 | 3

16. 11. 2018, 18.00 | Soušek Michal | MS 3B - 1 třída JM
0.5331
26 / 30 | 4

16. 11. 2018, 18.45 | Lancinger Petr | MS 3B - 1 třída JM
0.8662
12 / 30 | 2

16. 11. 2018, 19.30 | Hammer Ivan | MS 3B - 1 třída JM
0.4000
30 / 28 | 4

8. 12. 2018, 18.00 | Rösner Tomáš | MS 3B - 1 třída JM
1.0712
26 / 30 | 6

8. 12. 2018, 18.45 | Klíma David | MS 3B - 1 třída JM
0.8662
28 / 30 | 6

8. 12. 2018, 19.30 | Jaroš Petr | MS 3B - 1 třída JM
0.9332
20 / 29 | 5

4. 1. 2019, 18.00 | Vala Miroslav | MS 3B - 1 třída JM
0.6890
21 / 26 | 3

4. 1. 2019, 18.45 | Fibinger Jan | MS 3B - 1 třída JM
0.8070
30 / 29 | 5

4. 1. 2019, 19.30 | Filip Antonín | MS 3B - 1 třída JM
1.0342
21 / 30 | 4

1. 3. 2019, 18.00 | Lancinger Petr | MS 3B - 1 třída JM
0.7000
18 / 30 | 3

1. 3. 2019, 18.45 | Hronek Jiří | MS 3B - 1 třída JM
0.6002
18 / 25 | 4

1. 3. 2019, 19.30 | Soušek Michal | MS 3B - 1 třída JM
0.7200
7 / 15 | 2

13. 4. 2019, 11.00 | Rösner Tomáš | Oblastní přebor JM 3B
0.4660
5 / 15 | 3

13. 4. 2019, 11.30 | Kuchař Radim | Oblastní přebor JM 3B
0.3330
17 / 13 | 6

13. 4. 2019, 13.30 | Filip Antonín | Oblastní přebor JM 3B
1.3070
30 / 22 | 4

25. 5. 2019, 10.00 | Bača Miroslav | MČR TROJBAND D3 MS
1.3632
20 / 28 | 4

25. 5. 2019, 16.00 | Kohout Štěpán | MČR TROJBAND D3 MS
0.7140

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11907 / 155 | 305.85
8.86
54.96970000 %
73 / 14 | 20

6. 10. 2018, 15.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.210
54 / 15 | 25

7. 10. 2018, 12.00 | Majewski Václav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.600
114 / 15 | 24

27. 10. 2018, 12.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.600
91 / 15 | 16

17. 11. 2018, 12.00 | Červenka Vítězslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.062
43 / 8 | 15

15. 12. 2018, 12.00 | Galíček Zdeněk | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.370
108 / 15 | 22

16. 12. 2018, 12.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.200
109 / 15 | 19

5. 1. 2019, 12.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.260
53 / 15 | 12

12. 1. 2019, 12.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.530
133 / 15 | 30

2. 2. 2019, 12.00 | Háva Miloš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.862
73 / 15 | 15

2. 3. 2019, 12.00 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.862
56 / 13 | 13

30. 3. 2019, 12.00 | Dostál Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.300

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111865 / 172 | 7110.84
17.85
67.81820000 %
250 / 18 | 59

10. 9. 2017, 10.00 | Knap Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
13.882
250 / 20 | 51

1. 10. 2017, 10.00 | Müller David | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
12.502
176 / 20 | 29

15. 10. 2017, 10.00 | Červenka Vítězslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
8.802
107 / 9 | 37

11. 11. 2017, 14.00 | Kezsely Radim | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
11.880
161 / 11 | 43

12. 11. 2017, 10.00 | Kopečný Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
14.630
0

25. 11. 2017, 10.00 | Čaněcký Patrik | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0
61 / 20 | 12

26. 11. 2017, 10.00 | Kuchař Karel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
3.050
160 / 20 | 29

7. 1. 2018, 10.00 | Jaroš Vladimír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
8.002
250 / 14 | 71

4. 2. 2018, 10.00 | Kalábek Jaromír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
17.852
212 / 20 | 42

4. 3. 2018, 10.00 | Plaček Robert | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
10.602
238 / 20 | 44

18. 3. 2018, 10.00 | Dunaj Mojmír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
11.902

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111382 / 200 | 396.91
9.40
62.81820000 %
121 / 20 | 22

10. 9. 2017, 12.00 | Führlinger Jaroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
6.050
139 / 20 | 39

1. 10. 2017, 12.00 | Müller David | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
6.950
118 / 20 | 25

15. 10. 2017, 12.00 | Červenka Vítězslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
5.902
132 / 20 | 19

11. 11. 2017, 14.00 | Vajda Roman | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
6.600
163 / 20 | 27

12. 11. 2017, 12.00 | Zapletal Pavel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
8.152
0

25. 11. 2017, 12.00 | Vajda Roman | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0
146 / 20 | 22

26. 11. 2017, 12.00 | Antoni Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
7.302
188 / 20 | 27

7. 1. 2018, 12.00 | Knap Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
9.402
150 / 20 | 23

4. 2. 2018, 12.00 | Kalábek Jaromír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
7.500
132 / 20 | 33

4. 3. 2018, 12.00 | Provazník Jan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
6.602
93 / 20 | 21

18. 3. 2018, 12.00 | Kuchař Karel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
4.652

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12695 / 214 | 203.24
7.14
57.91670000 %
38 / 20 | 8

10. 9. 2017, 14.00 | Knap Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
1.902
66 / 20 | 8

1. 10. 2017, 14.00 | Starý Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
3.302
91 / 20 | 19

15. 10. 2017, 14.00 | Červenka Vítězslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
4.552
51 / 20 | 9

11. 11. 2017, 14.00 | Kezsely Radim | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
2.550
100 / 14 | 19

12. 11. 2017, 14.00 | Kopečný Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
7.142
0

25. 11. 2017, 14.00 | Vajda Roman | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0
70 / 20 | 19

26. 11. 2017, 14.00 | Kuchař Karel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
3.502
37 / 20 | 14

7. 1. 2018, 14.00 | Knap Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
1.850
46 / 20 | 8

21. 1. 2018, 14.00 | Starý Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
2.300
72 / 20 | 11

4. 2. 2018, 14.00 | Kalábek Jaromír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
3.602
62 / 20 | 16

4. 3. 2018, 14.00 | Kopečný Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
3.100
62 / 20 | 20

18. 3. 2018, 14.00 | Dunaj Mojmír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
3.102

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
37837 / 1025 | 80.816
1.363
78.59150000 %
21 / 30 | 3

22. 10. 2017, 10.00 | Jaroš Petr | 3B JM - 1.třída
0.7002
30 / 22 | 6

22. 10. 2017, 11.00 | Klíma David | 3B JM - 1.třída
1.3632
17 / 30 | 3

22. 10. 2017, 12.00 | Rösner Tomáš | 3B JM - 1.třída
0.5660
27 / 30 | 6

4. 11. 2017, 10.00 | Pernica Ivan | 3B JM - 1.třída
0.9002
21 / 20 | 7

4. 11. 2017, 11.00 | Vala Miroslav | 3B JM - 1.třída
1.0500
23 / 30 | 5

4. 11. 2017, 12.00 | Filip Antonín | 3B JM - 1.třída
0.7662
30 / 25 | 6

11. 11. 2017, 10.00 | Soušek Michal | 3B JM - 1.třída
1.2002
19 / 30 | 6

11. 11. 2017, 11.00 | Hammer Ivan | 3B JM - 1.třída
0.6332
17 / 30 | 5

11. 11. 2017, 12.00 | Hronek Jiří | 3B JM - 1.třída
0.5662
30 / 27 | 5

1. 12. 2017, 18.00 | Gottwald Radek | 3B JM - 1.třída
1.1112
20 / 30 | 3

1. 12. 2017, 19.00 | Veselý Milan | 3B JM - 1.třída
0.6662
29 / 30 | 4

1. 12. 2017, 20.00 | Cupák Lubomír | 3B JM - 1.třída
0.9662
19 / 30 | 4

3. 12. 2017, 10.00 | Preis Josef | 3B JM - 1.třída
0.6332
18 / 30 | 5

3. 12. 2017, 11.00 | Hrubý Josef | 3B JM - 1.třída
0.6002
26 / 30 | 4

3. 12. 2017, 12.00 | Nováček František | 3B JM - 1.třída
0.8662
30 / 27 | 8

20. 1. 2018, 10.00 | Frenc Ivan | 3B JM - 1.třída
1.1112
26 / 30 | 5

20. 1. 2018, 11.00 | Veselý Milan | 3B JM - 1.třída
0.8662
30 / 30 | 7

20. 1. 2018, 12.00 | Šlapanský Luděk | 3B JM - 1.třída
1.0002
29 / 30 | 5

3. 2. 2018, 10.00 | Klíma David | 3B JM - 1.třída
0.9662
25 / 30 | 4

3. 2. 2018, 11.00 | Rösner Tomáš | 3B JM - 1.třída
0.8332
16 / 30 | 4

3. 2. 2018, 12.00 | Jaroš Petr | 3B JM - 1.třída
0.5332
30 / 30 | 5

16. 2. 2018, 18.00 | Vala Miroslav | 3B JM - 1.třída
1.0002
15 / 25 | 3

16. 2. 2018, 19.00 | Filip Antonín | 3B JM - 1.třída
0.6000
27 / 30 | 3

16. 2. 2018, 20.00 | Fibinger Jan | 3B JM - 1.třída
0.9002
24 / 30 | 6

9. 3. 2018, 18.00 | Soušek Michal | 3B JM - 1.třída
0.8002
10 / 30 | 2

9. 3. 2018, 19.00 | Lancinger Petr | 3B JM - 1.třída
0.3330
24 / 30 | 4

9. 3. 2018, 20.00 | Hronek Jiří | 3B JM - 1.třída
0.8002
20 / 27 | 4

22. 4. 2018, 10.00 | Beneš Karel | JM přebor v 3B
0.7402
20 / 20 | 4

22. 4. 2018, 10.30 | Klíma David | JM přebor v 3B
1.0002
20 / 22 | 5

22. 4. 2018, 11.30 | Rösner Tomáš | JM přebor v 3B
0.9092
20 / 18 | 6

22. 4. 2018, 12.00 | Fibinger Jan | JM přebor v 3B
1.1112
21 / 30 | 4

22. 4. 2018, 13.00 | Vala Miroslav | JM přebor v 3B
0.7000
25 / 26 | 4

22. 4. 2018, 13.30 | Filip Antonín | JM přebor v 3B
0.9612
15 / 18 | 5

18. 5. 2018, 16.00 | Aleš Jan | MČR TROJBAND D3 MS
0.8330
11 / 26 | 4

18. 5. 2018, 18.30 | Fibinger Jan | MČR TROJBAND D3 MS
0.4230
22 / 27 | 3

19. 5. 2018, 11.45 | Andrejovský Miroslav | MČR TROJBAND D3 MS
0.8140
30 / 35 | 6

19. 5. 2018, 15.30 | Šnyta Radek | MČR TROJBAND D3 MS
0.8572

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121746 / 155 | 7711.26
17.85
68.47060000 %
250 / 14 | 73

2. 10. 2016, 10.00 | Hampl Michal | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
17.852
200 / 18 | 77

8. 10. 2016, 14.00 | Červenka Vítězslav | JM - 1. třída
11.112
43 / 9 | 16

9. 10. 2016, 10.00 | Háva Miloš | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.770
7 / 2 | 7

30. 10. 2016, 10.00 | Slaměník Radek | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.500
200 / 12 | 61

12. 11. 2016, 10.00 | Kotoun Martin II. | JM - 1. třída
16.662
142 / 13 | 35

26. 11. 2016, 10.00 | Müller David | JM - 1. třída
10.920
184 / 17 | 33

10. 12. 2016, 10.00 | Caha Josef | JM - 1. třída
10.820
168 / 20 | 47

17. 12. 2016, 10.00 | Močička Miroslav ml. | JM - 1. třída
8.400
200 / 15 | 52

18. 2. 2017, 10.00 | Červenka Vítězslav | JM - 1. třída
13.332
30 / 5 | 12

25. 2. 2017, 10.00 | Müller David | JM - 1. třída
6.000
127 / 10 | 68

11. 3. 2017, 10.00 | Caha Josef | JM - 1. třída
12.700
195 / 20 | 29

25. 3. 2017, 10.00 | Osvald Josef | JM - 1. třída
9.752

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121628 / 214 | 487.60
11.53
83.48720000 %
138 / 20 | 21

2. 10. 2016, 12.00 | Hampl Michal | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.902
123 / 20 | 26

8. 10. 2016, 16.00 | Červenka Vítězslav | JM - 1. třída
6.152
69 / 15 | 20

9. 10. 2016, 12.00 | Fellner Jan | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.600
200 / 20 | 40

30. 10. 2016, 12.00 | Fellner Jan | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
10.002
150 / 15 | 45

12. 11. 2016, 12.00 | Kotoun Martin II. | JM - 1. třída
10.002
140 / 20 | 37

26. 11. 2016, 12.00 | Müller David | JM - 1. třída
7.001
150 / 20 | 18

10. 12. 2016, 12.00 | Caha Josef | JM - 1. třída
7.502
146 / 18 | 48

17. 12. 2016, 12.00 | Močička Miroslav ml. | JM - 1. třída
8.110
119 / 19 | 28

18. 2. 2017, 12.00 | Červenka Vítězslav | JM - 1. třída
6.260
118 / 14 | 33

25. 2. 2017, 12.00 | Müller David | JM - 1. třída
8.420
150 / 13 | 45

11. 3. 2017, 12.00 | Caha Josef | JM - 1. třída
11.532
125 / 20 | 41

25. 3. 2017, 12.00 | Osvald Josef | JM - 1. třída
6.252

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12693 / 182 | 213.80
12.00
82.50000000 %
61 / 20 | 10

2. 10. 2016, 14.00 | Hampl Michal | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.052
60 / 10 | 15

8. 10. 2016, 17.30 | Frgal Miroslav | JM - 1. třída
6.002
53 / 20 | 13

9. 10. 2016, 14.00 | Fellner Jan | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.652
67 / 20 | 10

30. 10. 2016, 14.00 | Fellner Jan | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.350
60 / 5 | 21

12. 11. 2016, 13.30 | Kotoun Martin II. | JM - 1. třída
12.002
32 / 11 | 18

26. 11. 2016, 13.30 | Müller David | JM - 1. třída
2.900
60 / 16 | 14

10. 12. 2016, 13.30 | Caha Josef | JM - 1. třída
3.752
60 / 14 | 21

17. 12. 2016, 13.30 | Močička Miroslav ml. | JM - 1. třída
4.282
60 / 18 | 19

18. 2. 2017, 13.30 | Červenka Vítězslav | JM - 1. třída
3.332
60 / 14 | 13

25. 2. 2017, 13.30 | Müller David | JM - 1. třída
4.282
60 / 15 | 15

11. 3. 2017, 13.30 | Caha Josef | JM - 1. třída
4.002
60 / 19 | 9

25. 3. 2017, 13.30 | Šlapanský Luděk | JM - 1. třída
3.152

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21532 / 667 | 70.797
1.200
90.16950000 %
29 / 40 | 4

1. 10. 2016, 11.00 | Frolek Robert | JM 3B - skupina B
0.7252
30 / 40 | 3

1. 10. 2016, 12.00 | Hykš Petr | JM 3B - skupina B
0.7502
30 / 25 | 5

1. 10. 2016, 15.00 | Filip Antonín | JM 3B - skupina B
1.2002
30 / 29 | 5

3. 12. 2016, 11.00 | Frolek Robert | JM 3B - skupina B
1.0342
30 / 36 | 4

3. 12. 2016, 12.00 | Hykš Petr | JM 3B - skupina B
0.8332
30 / 27 | 7

3. 12. 2016, 15.00 | Fibinger Jan | JM 3B - skupina B
1.1112
22 / 40 | 3

21. 1. 2017, 11.00 | Frolek Robert | JM 3B - skupina B
0.5502
30 / 40 | 5

21. 1. 2017, 12.00 | Vašina Radoslav | JM 3B - skupina B
0.7502
24 / 40 | 6

21. 1. 2017, 15.00 | Filip Antonín | JM 3B - skupina B
0.6000
30 / 27 | 5

4. 3. 2017, 11.00 | Frolek Robert | JM 3B - skupina B
1.1112
26 / 40 | 4

4. 3. 2017, 13.00 | Vašina Radoslav | JM 3B - skupina B
0.6502
15 / 26 | 2

4. 3. 2017, 14.00 | Fibinger Jan | JM 3B - skupina B
0.5760
30 / 39 | 4

1. 4. 2017, 11.00 | Fibinger Jan | JM finálový turnaj v 3B družstev
0.7692
30 / 39 | 5

1. 4. 2017, 13.00 | Rösner Tomáš | JM finálový turnaj v 3B družstev
0.7692
30 / 30 | 5

1. 4. 2017, 14.00 | Tauterman Vlastislav ml. | JM finálový turnaj v 3B družstev
1.0002
19 / 25 | 3

6. 5. 2017, 10.00 | Blažek Josef | Oblastní přebor v trojbandu
0.7602
20 / 22 | 3

6. 5. 2017, 11.30 | Hrdlička Lubomír | Oblastní přebor v trojbandu
0.9092
10 / 22 | 2

6. 5. 2017, 12.30 | Vala Miroslav | Oblastní přebor v trojbandu
0.4540
20 / 20 | 6

6. 5. 2017, 13.00 | Beneš Karel | Oblastní přebor v trojbandu
1.0002
21 / 30 | 3

6. 5. 2017, 13.30 | Tauterman Vlastislav ml. | Oblastní přebor v trojbandu
0.7002
26 / 30 | 3

6. 5. 2017, 14.30 | Vala Miroslav | Oblastní přebor v trojbandu
0.8662

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
71311 / 123 | 6110.65
14.28
93.64290000 %
113 / 20 | 26

3. 10. 2015, 10.00 | Matyáš Radek | JM - 1. třída TD
5.650
200 / 18 | 46

18. 10. 2015, 10.00 | Sviták František | JM - 1. třída TD
11.112
200 / 20 | 61

1. 11. 2015, 10.00 | Lancinger Petr | JM - 1. třída TD
10.002
200 / 16 | 49

14. 11. 2015, 10.00 | Studňař Martin | JM - 1. třída TD
12.502
198 / 20 | 48

10. 1. 2016, 10.00 | Menoušek Jaromír | JM - 1. třída TD
9.902
200 / 15 | 32

16. 1. 2016, 10.00 | Hronek Jiří | JM - 1. třída TD
13.332
200 / 14 | 46

21. 2. 2016, 13.30 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída TD
14.282

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151858 / 218 | 688.52
13.63
77.41670000 %
150 / 12 | 63

3. 10. 2015, 12.00 | Matyáš Radek | JM - 1. třída TD
12.502
150 / 18 | 36

18. 10. 2015, 12.00 | Červenka Vítězslav | JM - 1. třída TD
8.332
150 / 16 | 22

1. 11. 2015, 12.00 | Lancinger Petr | JM - 1. třída TD
9.372
83 / 20 | 11

14. 11. 2015, 12.00 | Sedlák Pavel | JM - 1. třída TD
4.150
32 / 8 | 10

28. 11. 2015, 13.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.000
92 / 10 | 30

29. 11. 2015, 10.00 | Kočička Petr | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.200
150 / 13 | 35

10. 1. 2016, 12.00 | Menoušek Jaromír | JM - 1. třída TD
11.532
150 / 11 | 53

16. 1. 2016, 12.00 | Meitner Martin | JM - 1. třída TD
13.632
71 / 12 | 29

23. 1. 2016, 13.00 | Hájek Radovan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.910
150 / 11 | 68

21. 2. 2016, 15.30 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída TD
13.632
118 / 14 | 31

24. 4. 2016, 10.00 | Kalábek Jaromír | JM přebor v kádru 52/2
8.420
118 / 20 | 34

24. 4. 2016, 11.30 | Zündorf Egbert Franz | JM přebor v kádru 52/2
5.902
150 / 18 | 50

24. 4. 2016, 13.00 | Červenka Vítězslav | JM přebor v kádru 52/2
8.332
144 / 20 | 38

24. 4. 2016, 14.30 | Jaroš Vladimír | JM přebor v kádru 52/2
7.202
150 / 15 | 38

24. 4. 2016, 16.00 | Hampl Michal | JM přebor v kádru 52/2
10.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12543 / 191 | 272.84
5.20
64.64290000 %
54 / 20 | 10

3. 10. 2015, 14.00 | Matyáš Radek | JM - 1. třída TD
2.702
46 / 20 | 10

1. 11. 2015, 14.00 | Hronek Jiří | JM - 1. třída TD
2.300
45 / 20 | 10

14. 11. 2015, 14.00 | Sedlák Pavel | JM - 1. třída TD
2.252
58 / 15 | 13

28. 11. 2015, 19.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
3.860
78 / 15 | 17

29. 11. 2015, 16.00 | Kočička Petr | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.202
16 / 11 | 6

23. 1. 2016, 17.00 | Hájek Radovan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
1.450
49 / 20 | 7

21. 2. 2016, 17.30 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída TD
2.450
27 / 10 | 11

10. 4. 2016, 10.00 | Hampl Michal | JM oblastní přebor 1B
2.700
60 / 15 | 18

10. 4. 2016, 12.40 | Kalábek Jaromír | JM oblastní přebor 1B
4.002
47 / 15 | 27

10. 4. 2016, 12.40 | Zündorf Egbert Franz | JM oblastní přebor 1B
3.132
46 / 15 | 9

10. 4. 2016, 15.20 | Kopl Josef | JM oblastní přebor 1B
3.062
17 / 15 | 10

10. 4. 2016, 18.00 | Hampl Michal | JM oblastní přebor 1B
1.130

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15383 / 476 | 90.804
1.764
91.19050000 %
20 / 28 | 5

18. 10. 2015, 16.00 | Frolek Robert | JM - 1. třída TD
0.7142
29 / 31 | 4

24. 10. 2015, 11.00 | Filip Antonín | JM - 3B skupina B
0.9350
24 / 40 | 5

24. 10. 2015, 12.00 | Meitner Martin | JM - 3B skupina B
0.6002
30 / 38 | 5

24. 10. 2015, 15.00 | Vašina Radoslav | JM - 3B skupina B
0.7892
30 / 33 | 5

7. 11. 2015, 11.00 | Hykš Petr | JM - 3B skupina B
0.9092
30 / 17 | 9

7. 11. 2015, 13.00 | Přibyl Luděk | JM - 3B skupina B
1.7642
24 / 40 | 3

7. 11. 2015, 14.00 | Osvald Josef | JM - 3B skupina B
0.6000
19 / 27 | 3

19. 12. 2015, 11.00 | Boháč Martin | JM - 3B skupina B
0.7030
20 / 40 | 3

19. 12. 2015, 12.00 | Osvald Josef | JM - 3B skupina B
0.5000
30 / 32 | 4

19. 12. 2015, 15.00 | Jež Libor | JM - 3B skupina B
0.9372
20 / 21 | 7

10. 1. 2016, 16.00 | Přerovský Petr | JM - 1. třída TD
0.9522
20 / 22 | 3

16. 1. 2016, 16.00 | Meitner Martin | JM - 1. třída TD
0.9092
30 / 38 | 4

30. 1. 2016, 11.00 | Sedlák Pavel | JM - 3B skupina B
0.7892
30 / 39 | 5

30. 1. 2016, 13.00 | Hykš Petr | JM - 3B skupina B
0.7692
27 / 30 | 6

30. 1. 2016, 14.00 | Vala Miroslav | JM - 3B skupina B
0.9000

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3143 / 25 | 225.72
6.00
31.77780000 %
60 / 10 | 22

28. 11. 2015, 15.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.000
34 / 6 | 14

29. 11. 2015, 12.00 | Frieda Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.660
49 / 9 | 13

23. 1. 2016, 15.00 | Hájek Radovan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.440

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142572 / 215 | 14211.96
28.57
90.24560000 %
171 / 17 | 49

27. 9. 2014, 10.00 | Přerovský Petr | JM - 1. třída
10.050
193 / 20 | 37

19. 10. 2014, 10.00 | Sviták František | JM - 1. třída
9.65
200 / 7 | 76

8. 11. 2014, 10.00 | Knap Josef | JM - 1. třída
28.572
200 / 10 | 51

15. 11. 2014, 10.00 | Pošvář František | JM - 1. třída
20.002
200 / 17 | 60

30. 11. 2014, 10.00 | Strmiska Jan | JM - 1. třída
11.762
104 / 20 | 26

7. 12. 2014, 10.00 | Močička Miroslav ml. | JM - 1. třída
5.20
200 / 15 | 46

13. 12. 2014, 10.00 | Führlinger Jaroslav | JM - 1. třída
13.332
200 / 14 | 142

25. 1. 2015, 10.00 | Přerovský Petr | JM - 1. třída
14.282
200 / 16 | 83

7. 2. 2015, 10.00 | Knap Josef | JM - 1. třída
12.502
85 / 20 | 15

21. 2. 2015, 00.00 | Červenka Vítězslav | JM - 1. třída
4.25
200 / 16 | 78

7. 3. 2015, 10.00 | Pošvář František | JM - 1. třída
12.502
200 / 12 | 61

22. 3. 2015, 15.00 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída
16.662
200 / 11 | 66

28. 3. 2015, 10.00 | Močička Miroslav ml. | JM - 1. třída
18.182
219 / 20 | 52

13. 6. 2015, 10.00 | Hladký Jiří | Baráž 1.NL - Čechy a Morava
10.952

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151916 / 275 | 566.96
10.71
61.80650000 %
70 / 20 | 18

27. 9. 2014, 12.00 | Přerovský Petr | JM - 1. třída
3.50
131 / 20 | 33

19. 10. 2014, 12.00 | Sviták František | JM - 1. třída
6.55
150 / 19 | 27

8. 11. 2014, 10.00 | Hanák Jan | JM - 1. třída
7.89
140 / 20 | 27

15. 11. 2014, 10.00 | Kopečný Vladimír | JM - 1. třída
7.00
150 / 20 | 33

30. 11. 2014, 12.00 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída
7.50
150 / 17 | 45

7. 12. 2014, 12.00 | Hammer Ivan | JM - 1. třída
8.82
150 / 14 | 56

13. 12. 2014, 11.30 | Führlinger Jaroslav | JM - 1. třída
10.71
150 / 18 | 39

25. 1. 2015, 10.00 | Přerovský Petr | JM - 1. třída
8.33
133 / 20 | 25

7. 2. 2015, 12.00 | Knap Josef | JM - 1. třída
6.65
117 / 20 | 20

21. 2. 2015, 00.00 | Červenka Vítězslav | JM - 1. třída
5.85
57 / 7 | 29

22. 2. 2015, 10.00 | Hambálek Vladimír | MS EXTRALIGA - ECZ
8.14
91 / 20 | 16

7. 3. 2015, 11.30 | Pošvář František | JM - 1. třída
4.55
142 / 20 | 42

22. 3. 2015, 15.00 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída
7.10
105 / 20 | 21

28. 3. 2015, 10.00 | Hammer Ivan | JM - 1. třída
5.25
180 / 20 | 48

13. 6. 2015, 10.00 | Hladký Jiří | Baráž 1.NL - Čechy a Morava
9.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
201121 / 328 | 413.41
6.00
34.38650000 %
60 / 20 | 7

27. 9. 2014, 13.30 | Přerovský Petr | JM - 1. třída
3.00
60 / 11 | 20

8. 11. 2014, 10.00 | Hanák Jan | JM - 1. třída
5.45
42 / 20 | 13

15. 11. 2014, 10.00 | Máca Lubomír | JM - 1. třída
2.10
60 / 15 | 11

30. 11. 2014, 13.00 | Strmiska Jan | JM - 1. třída
4.00
60 / 17 | 22

7. 12. 2014, 13.00 | Hammer Ivan | JM - 1. třída
3.52
60 / 17 | 7

13. 12. 2014, 13.00 | Führlinger Jaroslav | JM - 1. třída
3.52
60 / 14 | 16

25. 1. 2015, 10.00 | Přerovský Petr | JM - 1. třída
4.28
60 / 17 | 9

7. 2. 2015, 13.30 | Knap Josef | JM - 1. třída
3.52
60 / 19 | 14

21. 2. 2015, 00.00 | Sviták František | JM - 1. třída
3.15
36 / 12 | 12

22. 2. 2015, 13.25 | Hambálek Vladimír | MS EXTRALIGA - ECZ
3.00
55 / 20 | 11

7. 3. 2015, 13.00 | Kotoun Martin II. | JM - 1. třída
2.75
60 / 10 | 41

22. 3. 2015, 15.00 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída
6.00
60 / 14 | 14

28. 3. 2015, 10.00 | Močička Miroslav ml. | JM - 1. třída
4.28
56 / 20 | 13

9. 5. 2015, 10.00 | Uher Miroslav st. | JM - Přebor 1B
2.802
55 / 20 | 16

9. 5. 2015, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | JM - Přebor 1B
2.750
60 / 15 | 20

9. 5. 2015, 10.00 | Močička Miroslav ml. | JM - Přebor 1B
4.002
60 / 18 | 13

9. 5. 2015, 10.00 | Močička Miroslav ml. | JM - Přebor 1B
3.331
19 / 12 | 5

9. 5. 2015, 10.00 | Kopl Josef | JM - Přebor 1B
1.580
60 / 17 | 14

9. 5. 2015, 10.00 | Jaroš Vladimír | JM - Přebor 1B
3.522
78 / 20 | 16

13. 6. 2015, 10.00 | Caha Josef | Baráž 1.NL - Čechy a Morava
3.900

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15358 / 442 | 60.810
1.500
57.74190000 %
20 / 26 | 3

19. 10. 2014, 13.30 | Frolek Robert | JM - 1. třída
0.769
29 / 30 | 4

25. 10. 2014, 11.00 | Hykš Petr | JM - 3B skupina A
0.9662
9 / 30 | 2

25. 10. 2014, 12.00 | Osvald Josef | JM - 3B skupina A
0.3000
25 / 30 | 6

25. 10. 2014, 14.00 | Hykš Petr | JM - 3B skupina A
0.8332
25 / 30 | 6

25. 10. 2014, 15.00 | Hammer Ivan | JM - 3B skupina A
0.8332
26 / 30 | 4

6. 12. 2014, 10.00 | Hykš Petr | JM - 3B skupina A
0.8662
14 / 30 | 2

6. 12. 2014, 12.00 | Osvald Josef | JM - 3B skupina A
0.4660
30 / 20 | 4

6. 12. 2014, 13.00 | Hykš Petr | JM - 3B skupina A
1.5002
27 / 27 | 4

6. 12. 2014, 15.00 | Osvald Josef | JM - 3B skupina A
1.0000
22 / 30 | 3

31. 1. 2015, 10.00 | Vašina Radoslav | JM - 3B skupina A
0.7332
30 / 30 | 4

31. 1. 2015, 12.00 | Osvald Josef | JM - 3B skupina A
1.0002
18 / 30 | 3

31. 1. 2015, 13.00 | Vašina Radoslav | JM - 3B skupina A
0.6002
24 / 30 | 3

31. 1. 2015, 15.00 | Osvald Josef | JM - 3B skupina A
0.8002
30 / 35 | 6

22. 5. 2015, 17.00 | Tůma Jakub | Finále MČR 3B MS Družstva
0.8572
29 / 34 | 5

22. 5. 2015, 18.00 | Tůma Jakub | Finále MČR 3B MS Družstva
0.8520

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1112 / 15 | 247.46
7.46
44.80000000 %
112 / 15 | 24

22. 2. 2015, 12.00 | Hambálek Vladimír | MS EXTRALIGA - ECZ
7.460

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111595 / 117 | 16113.63
50.00
69.34780000 %
162 / 20 | 40

28. 9. 2013, 14.00 | Starý Jiří | Jižní Morava - 1. třída
8.10
200 / 4 | 161

19. 10. 2013, 12.00 | Frolek Robert | Jižní Morava - 1. třída
50.002
145 / 8 | 46

2. 11. 2013, 10.00 | Veselský Petr | Jižní Morava - 1. třída
18.120
200 / 12 | 81

9. 11. 2013, 10.00 | Močička Miroslav ml. | Jižní Morava - 1. třída
16.662
0 / 1 | 0

30. 11. 2013, 10.00 | Führlinger Patrik | Jižní Morava - 1. třída
00
189 / 20 | 79

15. 12. 2013, 10.00 | Svoboda Stanislav | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.452
98 / 6 | 45

11. 1. 2014, 10.00 | Müller David | Jižní Morava - 1. třída
16.330
46 / 2 | 46

2. 3. 2014, 10.00 | Veselský Petr | Jižní Morava - 1. třída
23.000
114 / 10 | 65

29. 3. 2014, 10.00 | Führlinger Patrik | Jižní Morava - 1. třída
11.400
200 / 14 | 56

6. 4. 2014, 09.00 | Novotný Jiří | Jižní Morava - 1. třída
14.282
241 / 20 | 37

26. 4. 2014, 13.00 | Humeňanský František | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
12.052

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141909 / 228 | 588.37
11.53
73.42310000 %
150 / 20 | 28

28. 9. 2013, 14.00 | Starý Jiří | Jižní Morava - 1. třída
7.50
126 / 20 | 20

19. 10. 2013, 14.00 | Frolek Robert | Jižní Morava - 1. třída
6.30
150 / 14 | 39

2. 11. 2013, 12.00 | Sedlák Pavel | Jižní Morava - 1. třída
10.71
150 / 17 | 33

9. 11. 2013, 10.00 | Lancinger Petr | Jižní Morava - 1. třída
8.82
115 / 14 | 26

30. 11. 2013, 12.00 | Führlinger Patrik | Jižní Morava - 1. třída
8.21
184 / 20 | 58

15. 12. 2013, 12.00 | Svoboda Stanislav | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.202
148 / 20 | 29

11. 1. 2014, 12.00 | Müller David | Jižní Morava - 1. třída
7.40
129 / 20 | 32

2. 3. 2014, 10.00 | Veselský Petr | Jižní Morava - 1. třída
6.45
150 / 13 | 34

29. 3. 2014, 10.00 | Führlinger Patrik | Jižní Morava - 1. třída
11.53
150 / 17 | 40

6. 4. 2014, 09.00 | Novotný Jiří | Jižní Morava - 1. třída
8.82
200 / 20 | 31

26. 4. 2014, 14.30 | Humeňanský František | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
10.002
100 / 9 | 27

24. 5. 2014, 10.00 | Meitner Martin | Přebor JM v kádru 52/2
11.112
68 / 9 | 21

24. 5. 2014, 10.00 | Hammer Ivan | Přebor JM v kádru 52/2
7.550
89 / 15 | 16

24. 5. 2014, 10.00 | Hampl Michal | Přebor JM v kádru 52/2
5.930

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11578 / 197 | 262.93
4.28
25.13040000 %
50 / 20 | 14

28. 9. 2013, 14.00 | Starý Jiří | Jižní Morava - 1. třída
2.50
32 / 20 | 8

19. 10. 2013, 15.00 | Sviták František | Jižní Morava - 1. třída
1.60
50 / 20 | 12

2. 11. 2013, 13.30 | Studňař Martin | Jižní Morava - 1. třída
2.50
52 / 20 | 15

9. 11. 2013, 10.00 | Lancinger Petr | Jižní Morava - 1. třída
2.60
49 / 20 | 13

30. 11. 2013, 13.30 | Hrubý Josef | Jižní Morava - 1. třída
2.45
56 / 20 | 23

15. 12. 2013, 13.00 | Svoboda Stanislav | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.802
60 / 17 | 9

11. 1. 2014, 13.30 | Starý Jiří | Jižní Morava - 1. třída
3.52
34 / 12 | 12

2. 3. 2014, 10.00 | Veselský Petr | Jižní Morava - 1. třída
2.83
50 / 14 | 12

29. 3. 2014, 10.00 | Führlinger Patrik | Jižní Morava - 1. třída
3.57
60 / 14 | 16

6. 4. 2014, 09.00 | Novotný Jiří | Jižní Morava - 1. třída
4.28
85 / 20 | 26

26. 4. 2014, 16.00 | Humeňanský František | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.252

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18438 / 621 | 70.705
1.071
81.11110000 %
17 / 40 | 4

1. 9. 2013, 10.00 | Strmiska Jan | JM 3B skupina B
0.425
10 / 40 | 2

16. 11. 2013, 11.00 | Hykš Petr | JM 3B skupina B
0.250
30 / 38 | 4

16. 11. 2013, 13.00 | Jaroš Vladimír | JM 3B skupina B
0.7892
23 / 37 | 3

16. 11. 2013, 15.00 | Osvald Josef | JM 3B skupina B
0.6210
25 / 40 | 4

7. 12. 2013, 12.00 | Šlapanský Luděk | JM 3B skupina B
0.625
29 / 40 | 5

7. 12. 2013, 15.00 | Berdis Vratislav | JM 3B skupina B
0.725
27 / 40 | 3

15. 2. 2014, 10.00 | Berdis Vratislav | JM 3B skupina B
0.675
30 / 40 | 5

15. 2. 2014, 12.00 | Vašina Radoslav | JM 3B skupina B
0.7502
29 / 40 | 5

15. 2. 2014, 15.00 | Meitner Martin | JM 3B skupina B
0.725
29 / 40 | 3

8. 3. 2014, 00.00 | Strmiska Jan | JM 3B skupina B
0.725
30 / 36 | 4

8. 3. 2014, 10.00 | Hammer Ivan | JM 3B skupina B
0.8332
29 / 40 | 2

8. 3. 2014, 10.00 | Zapletal Karel | JM 3B skupina B
0.725
17 / 21 | 4

22. 3. 2014, 11.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Finále JMO 3B družstev
0.8090
30 / 28 | 6

22. 3. 2014, 12.00 | Filip Antonín | Finále JMO 3B družstev
1.0712
20 / 33 | 4

22. 3. 2014, 13.00 | Osvald Josef | Finále JMO 3B družstev
0.6060
9 / 14 | 2

19. 4. 2014, 12.30 | Bača Miroslav | MS MČR 3B
0.6420
24 / 26 | 6

19. 4. 2014, 14.00 | Barbořík Jiří | MS MČR 3B
0.9230
30 / 28 | 7

19. 4. 2014, 17.00 | Paprskář Milan | MS MČR 3B
1.0712

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
112189 / 147 | 23914.89
50.00
75.48280000 %
187 / 20 | 34

13. 10. 2012, 09.00 | Močička Miroslav ml. | 1.třída - Jižní Morava
9.35
226 / 20 | 52

14. 10. 2012, 08.00 | Filip Antonín | 2.LIGA MORAVA
11.30
173 / 20 | 50

10. 11. 2012, 10.00 | Studňař Martin | 1.třída - Jižní Morava
8.65
250 / 9 | 130

1. 12. 2012, 10.00 | Hanák Jan | 1.třída - Jižní Morava
27.772
250 / 16 | 94

15. 12. 2012, 10.00 | Přerovský Petr | 1.třída - Jižní Morava
15.622
300 / 6 | 239

16. 12. 2012, 10.00 | Háva Miloš | 2.LIGA MORAVA
50.002
109 / 6 | 51

5. 1. 2013, 10.00 | Litterbach David | 1.třída - Jižní Morava
18.160
194 / 20 | 56

6. 1. 2013, 10.00 | Plaček Robert | 2.LIGA MORAVA
9.70
250 / 19 | 75

19. 1. 2013, 10.00 | Kavan Jiří | 1.třída - Jižní Morava
13.152
0 / 1 | 0

16. 2. 2013, 10.00 | Veselský Petr | 1.třída - Jižní Morava
00
250 / 10 | 105

23. 3. 2013, 10.00 | Přerovský Petr | 1.třída - Jižní Morava
25.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
162195 / 230 | 959.54
21.42
60.13700000 %
132 / 20 | 25

13. 10. 2012, 09.00 | Osvald Josef | 1.třída - Jižní Morava
6.60
179 / 20 | 44

14. 10. 2012, 08.00 | Knap Josef | 2.LIGA MORAVA
8.95
150 / 11 | 45

10. 11. 2012, 10.00 | Sedlák Pavel | 1.třída - Jižní Morava
13.63
150 / 13 | 49

17. 11. 2012, 09.00 | Bartoš Jiří | Oblastní Přebor JM oblasti
11.532
150 / 12 | 49

17. 11. 2012, 09.00 | Močička Miroslav ml. | Oblastní Přebor JM oblasti
12.502
150 / 12 | 24

17. 11. 2012, 09.00 | Studňař Martin | Oblastní Přebor JM oblasti
12.502
147 / 20 | 25

17. 11. 2012, 09.00 | Hammer Ivan | Oblastní Přebor JM oblasti
7.352
150 / 9 | 51

17. 11. 2012, 09.00 | Kopl Josef | Oblastní Přebor JM oblasti
16.662
117 / 20 | 27

1. 12. 2012, 12.00 | Hrdlička Lubomír | 1.třída - Jižní Morava
5.85
150 / 9 | 95

15. 12. 2012, 12.00 | Přerovský Petr | 1.třída - Jižní Morava
16.66
69 / 10 | 18

16. 12. 2012, 10.00 | Háva Miloš | 2.LIGA MORAVA
6.90
86 / 12 | 21

5. 1. 2013, 10.00 | Litterbach David | 1.třída - Jižní Morava
7.16
146 / 20 | 22

6. 1. 2013, 10.00 | Plaček Robert | 2.LIGA MORAVA
7.30
146 / 20 | 28

19. 1. 2013, 11.00 | Novotný Jiří | 1.třída - Jižní Morava
7.30
150 / 7 | 53

16. 2. 2013, 10.00 | Veselský Petr | 1.třída - Jižní Morava
21.42
123 / 15 | 30

23. 3. 2013, 10.00 | Přerovský Petr | 1.třída - Jižní Morava
8.20

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11640 / 201 | 203.18
5.71
22.06900000 %
43 / 19 | 10

13. 10. 2012, 09.00 | Močička Miroslav ml. | 1.třída - Jižní Morava
2.26
80 / 14 | 17

14. 10. 2012, 14.00 | Knap Josef | 2.LIGA MORAVA
5.71
39 / 19 | 6

10. 11. 2012, 10.00 | Studňař Martin | 1.třída - Jižní Morava
2.05
57 / 20 | 13

1. 12. 2012, 13.00 | Zapletal Karel | 1.třída - Jižní Morava
2.85
51 / 20 | 10

15. 12. 2012, 13.30 | Přerovský Petr | 1.třída - Jižní Morava
2.55
56 / 20 | 7

16. 12. 2012, 10.00 | Fellner Jan | 2.LIGA MORAVA
2.80
60 / 19 | 12

5. 1. 2013, 10.00 | Pošvář František | 1.třída - Jižní Morava
3.15
79 / 20 | 18

6. 1. 2013, 10.00 | Plaček Robert | 2.LIGA MORAVA
3.95
60 / 15 | 14

19. 1. 2013, 12.00 | Novotný Jiří | 1.třída - Jižní Morava
4.00
56 / 15 | 20

16. 2. 2013, 10.00 | Veselský Petr | 1.třída - Jižní Morava
3.73
59 / 20 | 13

23. 3. 2013, 10.00 | Menoušek Jaromír | 1.třída - Jižní Morava
2.95

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
381 / 105 | 60.771
1.200
90.00000000 %
30 / 25 | 6

24. 11. 2012, 10.00 | Jež Libor | 3B 1.skupina - Jižní Morava
1.2002
27 / 40 | 6

24. 11. 2012, 12.00 | Berdis Vratislav | 3B 1.skupina - Jižní Morava
0.6752
24 / 40 | 5

24. 11. 2012, 14.00 | Meitner Martin | 3B 1.skupina - Jižní Morava
0.6002

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
163364 / 218 | 15515.43
50.00
80.09520000 %
160 / 20 | 20

1. 10. 2011, 10.00 | Gajda Robert | 1. třída - Jižní Morava
8.00
250 / 13 | 62

16. 10. 2011, 10.00 | Fibinger Jan | 1. třída - Jižní Morava
19.232
300 / 17 | 108

30. 10. 2011, 10.00 | Kuchař Karel | 2. liga - Morava
17.642
300 / 7 | 112

12. 11. 2011, 13.00 | Vajda Roman | 2. liga - Morava
42.852
250 / 6 | 140

13. 11. 2011, 09.00 | Novotný Jiří | 1. třída - Jižní Morava
41.662
155 / 18 | 52

27. 11. 2011, 10.00 | Přerovský Petr | 1. třída - Jižní Morava
8.610
144 / 16 | 37

10. 12. 2011, 10.00 | Führlinger Patrik | 1. třída - Jižní Morava
9.000
124 / 20 | 32

7. 1. 2012, 10.00 | Pošvář František | 1. třída - Jižní Morava
6.20
250 / 18 | 55

21. 1. 2012, 09.00 | Gajda Robert | 1. třída - Jižní Morava
13.882
250 / 14 | 72

4. 2. 2012, 10.00 | Fibinger Jan | 1. třída - Jižní Morava
17.852
151 / 20 | 44

19. 2. 2012, 10.00 | Studňař Martin | 1. třída - Jižní Morava
7.55
250 / 11 | 92

3. 3. 2012, 10.00 | Novotný Jiří | 1. třída - Jižní Morava
22.722
126 / 20 | 28

18. 3. 2012, 10.00 | Menoušek Jaromír | 1. třída - Jižní Morava
6.30
54 / 6 | 35

31. 3. 2012, 10.00 | Führlinger Patrik | 1. třída - Jižní Morava
9.000
300 / 6 | 111

1. 4. 2012, 10.00 | Paprskář Milan | 2. liga - Morava
50.002
300 / 6 | 155

12. 4. 2012, 17.00 | Knap Josef | 2. liga - Morava
50.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
162208 / 243 | 789.08
22.22
52.57140000 %
150 / 14 | 41

1. 10. 2011, 10.00 | Gajda Robert | 1. třída - Jižní Morava
10.71
104 / 14 | 40

16. 10. 2011, 12.00 | Fibinger Jan | 1. třída - Jižní Morava
7.42
200 / 9 | 72

30. 10. 2011, 10.00 | Skořupa Rostislav | 2. liga - Morava
22.22
68 / 14 | 21

12. 11. 2011, 15.30 | Čaněcký Patrik | 2. liga - Morava
4.85
150 / 15 | 38

13. 11. 2011, 09.00 | Novotný Jiří | 1. třída - Jižní Morava
10.00
150 / 16 | 34

27. 11. 2011, 10.00 | Přerovský Petr | 1. třída - Jižní Morava
9.37
76 / 19 | 18

10. 12. 2011, 10.00 | Führlinger Patrik | 1. třída - Jižní Morava
4.00
129 / 20 | 48

7. 1. 2012, 10.00 | Pošvář František | 1. třída - Jižní Morava
6.45
150 / 16 | 47

21. 1. 2012, 11.00 | Gajda Robert | 1. třída - Jižní Morava
9.37
150 / 16 | 32

4. 2. 2012, 11.30 | Fibinger Jan | 1. třída - Jižní Morava
9.37
150 / 15 | 64

19. 2. 2012, 10.00 | Studňař Martin | 1. třída - Jižní Morava
10.00
113 / 20 | 28

3. 3. 2012, 12.00 | Novotný Jiří | 1. třída - Jižní Morava
5.65
150 / 11 | 36

18. 3. 2012, 10.00 | Menoušek Jaromír | 1. třída - Jižní Morava
13.63
68 / 9 | 19

31. 3. 2012, 12.00 | Führlinger Patrik | 1. třída - Jižní Morava
7.55
200 / 19 | 56

1. 4. 2012, 10.00 | Paprskář Milan | 2. liga - Morava
10.52
200 / 16 | 78

12. 4. 2012, 19.00 | Filip Antonín | 2. liga - Morava
12.50

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15856 / 256 | 263.34
6.15
21.94870000 %
60 / 15 | 13

1. 10. 2011, 10.00 | Turek Jaroslav | 1. třída - Jižní Morava
4.00
60 / 19 | 6

16. 10. 2011, 14.00 | Zapletal Karel | 1. třída - Jižní Morava
3.15
80 / 13 | 18

30. 10. 2011, 10.00 | Kuchař Karel | 2. liga - Morava
6.15
80 / 18 | 12

12. 11. 2011, 18.00 | Vajda Roman | 2. liga - Morava
4.44
60 / 20 | 16

13. 11. 2011, 09.00 | Novotný Jiří | 1. třída - Jižní Morava
3.00
60 / 10 | 26

27. 11. 2011, 10.00 | Přerovský Petr | 1. třída - Jižní Morava
6.00
31 / 20 | 13

10. 12. 2011, 10.00 | Beneš Karel | 1. třída - Jižní Morava
1.55
25 / 20 | 12

7. 1. 2012, 10.00 | Pošvář František | 1. třída - Jižní Morava
1.25
60 / 16 | 14

21. 1. 2012, 12.30 | Svoboda Karel | 1. třída - Jižní Morava
3.75
50 / 20 | 8

4. 2. 2012, 13.00 | Fibinger Jan | 1. třída - Jižní Morava
2.50
31 / 16 | 7

19. 2. 2012, 10.00 | Studňař Martin | 1. třída - Jižní Morava
1.93
60 / 14 | 15

3. 3. 2012, 13.00 | Novotný Jiří | 1. třída - Jižní Morava
4.28
60 / 17 | 8

18. 3. 2012, 10.00 | Menoušek Jaromír | 1. třída - Jižní Morava
3.52
60 / 18 | 12

31. 3. 2012, 13.00 | Führlinger Patrik | 1. třída - Jižní Morava
3.33
79 / 20 | 16

1. 4. 2012, 10.00 | Paprskář Milan | 2. liga - Morava
3.952

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14291 / 410 | 70.709
1.363
76.57890000 %
10 / 20 | 2

30. 11. -0001, 00.00 | Močička Miroslav ml. | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.5000
5 / 20 | 2

30. 11. -0001, 00.00 | Rösner Tomáš | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.2500
17 / 20 | 4

30. 11. -0001, 00.00 | Hrdlička Lubomír | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.8502
10 / 20 | 3

30. 11. -0001, 00.00 | Burian Vladimír | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.5000
26 / 40 | 3

22. 10. 2011, 10.00 | Hrdlička Lubomír | Trojband 2.skupina Jižní Morava
0.6500
30 / 32 | 4

22. 10. 2011, 12.30 | Polášek Miroslav | Trojband 2.skupina Jižní Morava
0.9372
30 / 22 | 7

25. 2. 2012, 11.00 | Malina Jiří | Trojband 2.skupina Jižní Morava
1.3632
27 / 40 | 4

25. 2. 2012, 13.00 | Jež Libor | Trojband 2.skupina Jižní Morava
0.6752
27 / 40 | 4

7. 4. 2012, 11.00 | Osvald Josef | Trojband Finále Jižní Morava
0.6750
26 / 40 | 4

7. 4. 2012, 12.00 | Tůma Jakub | Trojband Finále Jižní Morava
0.6500
25 / 40 | 3

7. 4. 2012, 14.00 | Zapletal Karel | Trojband Finále Jižní Morava
0.6250
13 / 30 | 3

19. 5. 2012, 15.00 | Kohout Štěpán | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.4330
15 / 24 | 5

19. 5. 2012, 17.00 | Vala Miroslav | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.6250
30 / 22 | 6

19. 5. 2012, 20.00 | Andrejovský Miroslav | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.3632

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132575 / 211 | 14512.20
18.75
70.54790000 %
81 / 5 | 67

26. 9. 2010, 10.00 | Ocásek Jiří | II.liga B
16.200
205 / 20 | 49

23. 10. 2010, 10.00 | Hanák Jan | JM 1.třída
10.25
175 / 20 | 51

24. 10. 2010, 10.00 | Kuchař Karel | II.liga B
8.750
145 / 9 | 39

7. 11. 2010, 10.00 | Fellner Jan | II.liga B
16.110
250 / 19 | 116

7. 11. 2010, 15.00 | Kalábek Roman | JM 1.třída
13.152
157 / 12 | 85

21. 11. 2010, 10.00 | Přerovský Petr | JM 1.třída
13.080
250 / 17 | 48

4. 12. 2010, 10.00 | Hrdlička Lubomír | JM 1.třída
14.702
150 / 20 | 63

8. 1. 2011, 10.00 | Führlinger Patrik | JM 1.třída
7.500
300 / 16 | 145

9. 1. 2011, 10.00 | Vašina Radoslav | II.liga B
18.752
222 / 20 | 45

23. 1. 2011, 10.00 | Provazník Jan | II.liga B
11.100
209 / 20 | 78

6. 2. 2011, 10.00 | Kramarz Daniel | II.liga B
10.452
200 / 13 | 59

20. 2. 2011, 10.00 | Slaměník Radek | II.liga B
15.38
231 / 20 | 67

3. 4. 2011, 10.00 | Hladký Jiří | II.liga B
11.552

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141994 / 234 | 558.52
12.50
50.48100000 %
152 / 20 | 38

26. 9. 2010, 10.00 | Kalábek Jaromír | II.liga B
7.602
150 / 12 | 40

23. 10. 2010, 10.00 | Hanák Jan | JM 1.třída
12.50
200 / 20 | 30

24. 10. 2010, 10.00 | Kuchař Karel | II.liga B
10.002
46 / 9 | 12

7. 11. 2010, 10.00 | Fellner Jan | II.liga B
5.11
149 / 20 | 37

7. 11. 2010, 15.00 | Kalábek Roman | JM 1.třída
7.45
91 / 12 | 34

21. 11. 2010, 10.00 | Přerovský Petr | JM 1.třída
7.58
113 / 20 | 14

4. 12. 2010, 10.00 | Zapletal Karel | JM 1.třída
5.65
150 / 14 | 55

8. 1. 2011, 10.00 | Führlinger Patrik | JM 1.třída
10.71
136 / 16 | 28

9. 1. 2011, 10.00 | Kopl Josef | II.liga B
8.50
200 / 18 | 29

23. 1. 2011, 12.30 | Provazník Jan | II.liga B
11.11
167 / 20 | 30

6. 2. 2011, 10.00 | Skořupa Rostislav | II.liga B
8.350
92 / 13 | 29

20. 2. 2011, 10.00 | Fellner Jan | II.liga B
7.07
148 / 20 | 27

13. 3. 2011, 12.00 | Knap Josef | II.liga B
7.402
200 / 20 | 30

3. 4. 2011, 12.00 | Daniel Vladislav | II.liga B
10.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14794 / 264 | 213.00
5.00
20.10130000 %
62 / 20 | 13

26. 9. 2010, 10.00 | Ocásek Jiří | II.liga B
3.102
60 / 17 | 10

23. 10. 2010, 10.00 | Hanák Jan | JM 1.třída
3.52
43 / 20 | 9

24. 10. 2010, 10.00 | Skořupa Rostislav | II.liga B
2.150
48 / 19 | 8

7. 11. 2010, 10.00 | Slaměník Radek | II.liga B
2.52
60 / 12 | 21

7. 11. 2010, 15.00 | Kalábek Roman | JM 1.třída
5.00
60 / 20 | 12

21. 11. 2010, 10.00 | Přerovský Petr | JM 1.třída
3.00
43 / 20 | 11

4. 12. 2010, 10.00 | Zapletal Karel | JM 1.třída
2.15
54 / 20 | 12

8. 1. 2011, 10.00 | Führlinger Patrik | JM 1.třída
2.70
60 / 20 | 20

9. 1. 2011, 10.00 | Kopl Josef | II.liga B
3.000
52 / 20 | 13

23. 1. 2011, 14.00 | Provazník Jan | II.liga B
2.600
62 / 20 | 21

6. 2. 2011, 10.00 | Kuchař Karel | II.liga B
3.100
80 / 16 | 20

20. 2. 2011, 10.00 | Slaměník Radek | II.liga B
5.00
62 / 20 | 14

13. 3. 2011, 14.00 | Filip Antonín | II.liga B
3.100
48 / 20 | 10

3. 4. 2011, 14.00 | Daniel Vladislav | II.liga B
2.402

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21413 / 588 | 50.702
1.250
75.09090000 %
14 / 25 | 2

30. 11. -0001, 00.00 | Meitner Martin | Oblastní přebor JMo Trojband
0.5602
20 / 16 | 4

30. 11. -0001, 00.00 | Fibinger Jan | Oblastní přebor JMo Trojband
1.2502
30 / 40 | 3

30. 11. -0001, 00.00 | Vala Miroslav | Oblastní přebor JMo Trojband
0.7502
30 / 31 | 4

30. 11. -0001, 00.00 | Hammer Ivan | Oblastní přebor JMo Trojband
0.9672
14 / 16 | 4

30. 11. -0001, 00.00 | Zapletal Karel | Oblastní přebor JMo Trojband
0.8750
14 / 25 | 2

30. 11. -0001, 00.00 | Meitner Martin | Oblastní přebor JMo Trojband
0.5602
20 / 16 | 4

30. 11. -0001, 00.00 | Fibinger Jan | Oblastní přebor JMo Trojband
1.2502
14 / 16 | 4

30. 11. -0001, 00.00 | Zapletal Karel | Oblastní přebor JMo Trojband
0.8750
13 / 25 | 2

30. 11. -0001, 00.00 | Filip Antonín | Oblastní přebor JMo Trojband
0.5200
13 / 25 | 2

30. 11. -0001, 00.00 | Filip Antonín | Oblastní přebor JMo Trojband
0.5200
24 / 32 | 4

9. 10. 2010, 15.00 | Zapletal Karel | JM-3B
0.7500
29 / 40 | 5

13. 11. 2010, 13.30 | Hrdlička Lubomír | JM-3B
0.7252
29 / 36 | 4

13. 11. 2010, 16.00 | Meitner Martin | JM-3B
0.8050
20 / 40 | 3

18. 12. 2010, 08.00 | Pacejka David | JM-3B
0.5001
25 / 35 | 3

18. 12. 2010, 11.00 | Hammer Ivan | JM-3B
0.7140
27 / 40 | 3

5. 3. 2011, 11.00 | Zapletal Karel | JM-3B
0.6752
14 / 37 | 3

5. 3. 2011, 13.00 | Osvald Josef | JM-3B
0.3780
22 / 25 | 4

5. 3. 2011, 15.00 | Fibinger Jan | JM-3B
0.8800
10 / 15 | 3

11. 6. 2011, 11.00 | Kohout Štěpán | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
0.6660
15 / 23 | 3

11. 6. 2011, 13.00 | Galíček Zdeněk | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
0.6520
16 / 30 | 3

11. 6. 2011, 14.00 | Chytil Rudolf | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
0.5331

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
152816 / 184 | 22415.30
60.00
74.49740000 %
300 / 9 | 79

27. 9. 2009, 10.00 | Šebesta Otto | 2.liga B
33.332
180 / 18 | 52

3. 10. 2009, 10.00 | Ondrovčák Miroslav | 2.třída JM
10.002
152 / 20 | 42

11. 10. 2009, 10.00 | Blažek Libor | 2.třída JM
7.602
180 / 12 | 52

24. 10. 2009, 10.00 | Novotný Jiří | 2.třída JM
15.002
235 / 20 | 56

25. 10. 2009, 10.00 | Provazník Jan | 2.liga B
11.752
126 / 10 | 24

7. 11. 2009, 10.00 | Hammer Ivan | 2.třída JM
12.600
153 / 20 | 82

14. 11. 2009, 10.00 | Hejný Vlado | 2.třída JM
7.652
160 / 7 | 60

22. 11. 2009, 10.00 | Vala Miroslav | 2.liga B
22.850
180 / 12 | 58

29. 11. 2009, 10.00 | Fibikar Mirek | 2.třída JM
15.002
166 / 11 | 48

6. 12. 2009, 10.00 | Skořupa Rostislav | 2.liga B
15.090
51 / 6 | 34

20. 12. 2009, 10.00 | Müller David | 2.liga B
8.500
300 / 10 | 126

10. 1. 2010, 10.00 | Sedlák Vlastimil | 2.liga B
30.002
33 / 4 | 28

24. 1. 2010, 10.00 | Ocásek Jiří | 2.liga B
8.250
300 / 20 | 44

14. 2. 2010, 10.00 | Plaček Robert | 2.liga B
15.002
300 / 5 | 224

6. 3. 2010, 10.00 | Fibinger Jan | 2.liga B
60.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151984 / 267 | 607.43
11.76
52.48680000 %
176 / 20 | 36

27. 9. 2009, 10.00 | Šebesta Otto | 2.liga B
8.802
111 / 20 | 19

3. 10. 2009, 10.00 | Ondrovčák Miroslav | 2.třída JM
5.552
120 / 19 | 30

11. 10. 2009, 10.00 | Blažek Libor | 2.třída JM
6.31
90 / 14 | 15

24. 10. 2009, 10.00 | Novotný Jiří | 2.třída JM
6.42
139 / 20 | 60

25. 10. 2009, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2.liga B
6.952
120 / 13 | 40

7. 11. 2009, 10.00 | Osvald Josef | 2.třída JM
9.23
105 / 20 | 21

14. 11. 2009, 10.00 | Hejný Vlado | 2.třída JM
5.250
67 / 9 | 30

22. 11. 2009, 10.00 | Knap Josef | 2.liga B
7.44
120 / 19 | 28

29. 11. 2009, 10.00 | Fibikar Mirek | 2.třída JM
6.31
125 / 20 | 28

6. 12. 2009, 10.00 | Kuchař Karel | 2.liga B
6.250
107 / 20 | 18

20. 12. 2009, 10.00 | Hanák Jan | 2.liga B
5.350
200 / 17 | 49

10. 1. 2010, 10.00 | Šebesta Otto | 2.liga B
11.76
200 / 19 | 31

24. 1. 2010, 10.00 | Kalábek Jaromír | 2.liga B
10.52
104 / 18 | 23

14. 2. 2010, 10.00 | Plaček Robert | 2.liga B
5.77
200 / 19 | 43

6. 3. 2010, 10.00 | Fibinger Jan | 2.liga B
10.52

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15828 / 262 | 213.16
4.70
21.90480000 %
76 / 20 | 14

27. 9. 2009, 10.00 | Ferák Karel | 2.liga B
3.802
50 / 16 | 9

3. 10. 2009, 10.00 | Ondrovčák Miroslav | 2.třída JM
3.12
50 / 11 | 13

11. 10. 2009, 10.00 | Blažek Libor | 2.třída JM
4.54
48 / 20 | 10

24. 10. 2009, 10.00 | Novotný Jiří | 2.třída JM
2.402
35 / 20 | 6

25. 10. 2009, 10.00 | Provazník Jan | 2.liga B
1.750
50 / 18 | 8

7. 11. 2009, 10.00 | Osvald Josef | 2.třída JM
2.77
44 / 20 | 12

14. 11. 2009, 10.00 | Hejný Vlado | 2.třída JM
2.202
66 / 17 | 21

22. 11. 2009, 10.00 | Vala Miroslav | 2.liga B
3.88
50 / 17 | 13

29. 11. 2009, 10.00 | Fibikar Mirek | 2.třída JM
2.94
80 / 17 | 21

6. 12. 2009, 10.00 | Schoffer Bruno | 2.liga B
4.70
43 / 15 | 10

20. 12. 2009, 10.00 | Veselský Petr | 2.liga B
2.86
71 / 20 | 15

10. 1. 2010, 10.00 | Šebesta Otto | 2.liga B
3.552
50 / 12 | 15

24. 1. 2010, 10.00 | Ocásek Jiří | 2.liga B
4.16
47 / 19 | 13

14. 2. 2010, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2.liga B
2.47
68 / 20 | 9

6. 3. 2010, 10.00 | Fibinger Jan | 2.liga B
3.402

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12327 / 436 | 80.750
1.200
90.83330000 %
30 / 27 | 4

31. 8. 2009, 10.00 | Pánek Rudolf | 3B-JM skupina A
1.1112
29 / 35 | 4

31. 8. 2009, 10.00 | Filip Antonín | 3B-JM skupina A
0.8280
28 / 40 | 5

17. 10. 2009, 10.00 | Meitner Martin | 3B-JM skupina A
0.7002
30 / 25 | 5

5. 12. 2009, 10.00 | Osvald Josef | 3B-JM skupina A
1.2002
29 / 38 | 6

5. 12. 2009, 10.00 | Filip Antonín | 3B-JM skupina A
0.7630
29 / 40 | 4

30. 1. 2010, 10.00 | Meitner Martin | 3B-JM skupina A
0.7252
28 / 40 | 3

30. 1. 2010, 10.00 | Preis Josef | 3B-JM skupina A
0.7002
30 / 37 | 8

30. 1. 2010, 10.00 | Zapletal Karel | 3B-JM skupina A
0.8102
30 / 37 | 4

3. 4. 2010, 10.00 | Hrdlička Lubomír | 3B-JM skupina A
0.8102
23 / 40 | 3

3. 4. 2010, 10.00 | Hammer Ivan | 3B-JM skupina A
0.5750
23 / 40 | 5

11. 4. 2010, 13.00 | Tůma Jakub | 3B-JM finále
0.5752
18 / 37 | 5

11. 4. 2010, 15.00 | Zapletal Karel | 3B-JM finále
0.4860

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
173173 / 210 | 13915.10
27.50
68.97830000 %
200 / 12 | 65

30. 11. -0001, 00.00 | Polášek Miroslav | Oblastní přebor JM Volná hra
16.662
200 / 17 | 59

30. 11. -0001, 00.00 | Richter Pavel | Oblastní přebor JM Volná hra
11.762
200 / 16 | 58

30. 11. -0001, 00.00 | Kaňa Lubomír | Oblastní přebor JM Volná hra
12.502
85 / 4 | 33

30. 11. -0001, 00.00 | Müller David | Oblastní přebor JM Volná hra
21.250
55 / 2 | 48

30. 11. -0001, 00.00 | Litterbach David | Oblastní přebor JM Volná hra
27.500
300 / 14 | 98

4. 10. 2008, 13.00 | Hrbek Pavel | 2. liga B
21.422
63 / 6 | 33

19. 10. 2008, 10.00 | Knap Josef | 2. liga B
10.500
300 / 18 | 103

2. 11. 2008, 10.00 | Kalábek Jaromír | 2. liga B
16.662
26 / 8 | 14

16. 11. 2008, 10.00 | Cebula Tomáš | 2. liga B
3.250
300 / 15 | 65

30. 11. 2008, 10.00 | Keluc Otto | 2. liga B
20.002
300 / 12 | 138

21. 12. 2008, 10.00 | Lipský Jan | 2. liga B
25.002
300 / 18 | 139

17. 1. 2009, 14.00 | Ocásek Jiří | 2. liga B
16.661
300 / 16 | 112

8. 2. 2009, 10.00 | Hoffman Petr | 2. liga B
18.752
125 / 7 | 41

1. 3. 2009, 10.00 | Dvořáček Jan | 2. liga B
17.850
21 / 5 | 6

7. 3. 2009, 13.00 | Kopečný Radek | 1. liga B
4.200
155 / 20 | 47

8. 3. 2009, 10.00 | Schoffer Bruno | 2. liga B
7.750
243 / 20 | 63

22. 3. 2009, 10.00 | Barbořík Jiří | 2. liga B
12.152

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121572 / 200 | 447.86
10.85
43.66670000 %
186 / 20 | 44

4. 10. 2008, 13.00 | Hrbek Pavel | 2. liga B
9.302
115 / 17 | 29

19. 10. 2008, 10.00 | Vala Miroslav | 2. liga B
6.76
81 / 14 | 32

2. 11. 2008, 10.00 | Kalábek Jaromír | 2. liga B
5.78
175 / 20 | 30

16. 11. 2008, 10.00 | Ostruszka Petr | 2. liga B
8.752
98 / 13 | 23

30. 11. 2008, 10.00 | Vágner Jiří | 2. liga B
7.53
128 / 20 | 33

21. 12. 2008, 10.00 | Meca Miroslav | 2. liga B
6.402
66 / 12 | 19

17. 1. 2009, 14.00 | Kalábek Jaromír | 2. liga B
5.50
148 / 20 | 32

8. 2. 2009, 10.00 | Hoffman Petr | 2. liga B
7.402
152 / 14 | 43

1. 3. 2009, 10.00 | Cebula Tomáš | 2. liga B
10.85
142 / 15 | 31

7. 3. 2009, 13.00 | Kopečný Radek | 1. liga B
9.46
131 / 15 | 22

8. 3. 2009, 10.00 | Kuchař Karel | 2. liga B
8.73
150 / 20 | 31

22. 3. 2009, 10.00 | Barbořík Jiří | 2. liga B
7.500

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12723 / 224 | 193.22
4.90
20.08330000 %
47 / 20 | 6

4. 10. 2008, 13.00 | Hrbek Pavel | 2. liga B
2.350
80 / 20 | 13

19. 10. 2008, 10.00 | Knap Josef | 2. liga B
4.002
49 / 20 | 6

2. 11. 2008, 10.00 | Gajda Robert | 2. liga B
2.450
60 / 20 | 15

16. 11. 2008, 10.00 | Ostruszka Petr | 2. liga B
3.002
61 / 18 | 16

30. 11. 2008, 10.00 | Vágner Jiří | 2. liga B
3.38
60 / 20 | 9

21. 12. 2008, 10.00 | Lipský Jan | 2. liga B
3.002
48 / 20 | 7

17. 1. 2009, 14.00 | Kalábek Jaromír | 2. liga B
2.402
80 / 17 | 19

8. 2. 2009, 10.00 | Hoffman Petr | 2. liga B
4.70
41 / 18 | 16

1. 3. 2009, 10.00 | Cebula Tomáš | 2. liga B
2.27
98 / 20 | 13

7. 3. 2009, 13.00 | Kopečný Radek | 1. liga B
4.900
64 / 19 | 12

8. 3. 2009, 10.00 | Bobek Jiří | 2. liga B
3.36
35 / 12 | 12

22. 3. 2009, 10.00 | Pernecký Jan | 2. liga B
2.91

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
143109 / 244 | 24812.74
23.07
74.02380000 %
118 / 20 | 42

7. 10. 2007, 10.00 | Filip Antonín | 2. liga B
5.900
257 / 20 | 35

14. 10. 2007, 10.00 | Gajda Robert | 2. liga B
12.852
92 / 20 | 23

28. 10. 2007, 10.00 | Nohejl Pavel | 2. liga B
4.600
134 / 20 | 19

11. 11. 2007, 10.00 | Ferák Karel | 2. liga B
6.700
137 / 20 | 27

17. 11. 2007, 13.00 | Vidlák Milan | 2. liga B
6.852
300 / 13 | 107

2. 12. 2007, 10.00 | Pešan Vlastimil | 2. liga B
23.072
300 / 14 | 248

16. 12. 2007, 10.00 | Štěpánek Ladislav | 2. liga B
21.422
300 / 17 | 88

13. 1. 2008, 10.00 | Vala Miroslav | 2. liga B
17.642
300 / 14 | 69

20. 1. 2008, 10.00 | Svoboda Karel | 2. liga B
21.422
300 / 16 | 68

3. 2. 2008, 10.00 | Škrobálek Martin | 2. liga B
18.752
300 / 20 | 78

17. 2. 2008, 10.00 | Ferák Karel | 2. liga B
15.002
273 / 20 | 107

23. 2. 2008, 13.00 | Bača Miroslav | 2. liga B
13.652
171 / 20 | 26

24. 2. 2008, 10.00 | Bobek Jiří | 2. liga B
8.552
127 / 10 | 95

16. 3. 2008, 10.00 | Veselský Petr | 2. liga B
12.700

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141863 / 236 | 587.89
11.76
44.35710000 %
85 / 16 | 19

7. 10. 2007, 10.00 | Knap Josef | 2. liga B
5.31
181 / 20 | 25

14. 10. 2007, 10.00 | Kalábek Jaromír | 2. liga B
9.052
135 / 20 | 37

28. 10. 2007, 10.00 | Antel František | 2. liga B
6.752
184 / 20 | 38

11. 11. 2007, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2. liga B
9.202
165 / 20 | 29

17. 11. 2007, 13.00 | Bielko Jan | 2. liga B
8.252
200 / 17 | 28

2. 12. 2007, 10.00 | Kezsely Radim | 2. liga B
11.76
114 / 20 | 21

16. 12. 2007, 10.00 | Novotný Jiří | 2. liga B
5.702
29 / 5 | 14

13. 1. 2008, 10.00 | Bláha Milan | 2. liga B
5.80
153 / 20 | 50

20. 1. 2008, 10.00 | Ocásek Jaroslav | 2. liga B
7.652
111 / 13 | 46

3. 2. 2008, 10.00 | Fuksa Ladislav | 2. liga B
8.53
200 / 19 | 58

17. 2. 2008, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2. liga B
10.52
58 / 10 | 12

23. 2. 2008, 13.00 | Stareček Vladimír | 2. liga B
5.80
169 / 20 | 24

24. 2. 2008, 10.00 | Kuchař Karel | 2. liga B
8.450
79 / 16 | 21

16. 3. 2008, 10.00 | Müller David | 2. liga B
4.93

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13732 / 236 | 233.10
4.71
18.76920000 %
67 / 20 | 19

7. 10. 2007, 10.00 | Knap Josef | 2. liga B
3.352
35 / 9 | 9

14. 10. 2007, 10.00 | Kalábek Jaromír | 2. liga B
3.88
79 / 20 | 23

28. 10. 2007, 10.00 | Nohejl Pavel | 2. liga B
3.952
49 / 20 | 11

11. 11. 2007, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2. liga B
2.452
54 / 20 | 11

17. 11. 2007, 13.00 | Vidlák Milan | 2. liga B
2.702
64 / 20 | 12

2. 12. 2007, 10.00 | Pešan Vlastimil | 2. liga B
3.202
26 / 20 | 4

16. 12. 2007, 10.00 | Štěpánek Ladislav | 2. liga B
1.302
70 / 20 | 16

20. 1. 2008, 10.00 | Ocásek Jaroslav | 2. liga B
3.502
73 / 20 | 17

3. 2. 2008, 10.00 | Mazal Luděk | 2. liga B
3.652
71 / 20 | 22

17. 2. 2008, 10.00 | Ferák Karel | 2. liga B
3.552
33 / 7 | 15

23. 2. 2008, 13.00 | Bača Miroslav | 2. liga B
4.71
40 / 20 | 6

24. 2. 2008, 10.00 | Čabla František | 2. liga B
2.000
71 / 20 | 15

16. 3. 2008, 10.00 | Müller David | 2. liga B
3.551

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
71528 / 107 | 12714.28
27.77
87.31430000 %
250 / 9 | 127

15. 10. 2006, 10.00 | Fibinger Jan | JM-1.
27.772
250 / 16 | 102

22. 10. 2006, 09.00 | Kavan Jiří | JM-1.
15.622
208 / 12 | 39

4. 11. 2006, 10.00 | Močička Miroslav ml. | JM-1.
17.330
250 / 17 | 41

26. 11. 2006, 10.00 | Přerovský Petr | JM-1.
14.702
250 / 15 | 85

7. 1. 2007, 10.00 | Ryšavý Zdeněk | JM-1.
16.662
202 / 20 | 26

11. 2. 2007, 10.00 | Vejmělka Stanis. | JM-1.
10.102
118 / 18 | 27

11. 3. 2007, 10.00 | Hammer Ivan | JM-1.
6.550

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3347 / 60 | 385.78
7.40
46.26670000 %
148 / 20 | 24

1. 10. 2006, 10.00 | Konečný Martin | JM-1.
7.402
90 / 20 | 38

26. 11. 2006, 10.00 | Přerovský Petr | JM-1.
4.502
109 / 20 | 22

11. 3. 2007, 10.00 | Osvald Josef | JM-1.
5.452

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8374 / 138 | 192.71
3.75
18.70000000 %
60 / 17 | 19

1. 10. 2006, 10.00 | Hrabovský Miloslav | JM-1.
3.52
51 / 15 | 10

15. 10. 2006, 10.00 | Zoufalý Radek | JM-1.
3.40
30 / 20 | 7

22. 10. 2006, 09.00 | Caha Josef | JM-1.
1.500
51 / 20 | 7

4. 11. 2006, 10.00 | Jochman David | JM-1.
2.552
60 / 16 | 19

26. 11. 2006, 10.00 | Přerovský Petr | JM-1.
3.75
42 / 16 | 10

7. 1. 2007, 10.00 | Zoufalý Radek | JM-1.
2.62
37 / 14 | 13

11. 2. 2007, 10.00 | Pošvář František | JM-1.
2.64
43 / 20 | 8

11. 3. 2007, 10.00 | Hammer Ivan | JM-1.
2.151