Vala Miroslav

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9221 / 427 | 8 | 30.517
0.857
81.85190000 %
19 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2019, 10.00 | Ostruszka Petr | ZS 3B I. LIGA
0.3800
27 / 50 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2019, 15.00 | Szczeponiec Roman | ZS 3B I. LIGA
0.5402
28 / 50 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2019, 11.00 | Šimíček Lukáš | ZS 3B I. LIGA
0.5602
30 / 42 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 10. 2019, 14.00 | Jiříček Petr | ZS 3B I. LIGA
0.7142
21 / 50 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2019, 12.30 | Bača Libor | ZS 3B I. LIGA
0.4200
13 / 50 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 12. 2019, 11.30 | Hambálková Irena | ZS 3B I. LIGA
0.2600
28 / 50 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 12. 2019, 16.00 | Stehlík František | ZS 3B I. LIGA
0.5602
30 / 35 | 8 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 2. 2020, 15.30 | Hovorka Štěpán | ZS 3B I. LIGA
0.8572
25 / 50 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2020, 11.00 | Kafka Jan st. | ZS 3B I. LIGA
0.5002

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12256 / 441 | 60.580
0.944
54.46810000 %
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2018, 16.00 | Ziogas Janis | ZS 3B EXTRALIGA
0.6250
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2018, 13.00 | Hambálek Vladimír | ZS 3B EXTRALIGA
0.4500
23 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2018, 16.00 | Galíček Zdeněk | ZS 3B EXTRALIGA
0.5750
22 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2018, 13.00 | Gazdoš Ivo | ZS 3B EXTRALIGA
0.7330
23 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2018, 16.00 | Kozák Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.5890
34 / 36 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2018, 13.00 | Novák Radek | ZS 3B EXTRALIGA
0.9440
11 / 28 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 12. 2018, 16.00 | Bača Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.3920
24 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2019, 16.00 | Škop Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.6000
18 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2019, 13.00 | Bača Libor | ZS 3B EXTRALIGA
0.4500
15 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2019, 16.00 | Dostál Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.3750
19 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2019, 11.00 | Popeňažník Lukáš | ZS 3B EXTRALIGA
0.5930
24 / 36 | 5
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2019, 15.00 | Dirn Marcel | ZS 3B EXTRALIGA
0.6660

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
22448 / 759 | 60.590
1.111
72.25810000 %
25 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
23. 9. 2017, 16.00 | Domanský Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.6252
19 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2017, 13.00 | Ručka Damián | ZS 3B EXTRALIGA
0.4752
10 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2017, 16.00 | Hambálek Vladimír | ZS 3B EXTRALIGA
0.2500
18 / 32 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 11.00 | Hambálková Irena | ZS 3B EXTRALIGA
0.5620
17 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2017, 14.00 | Walach Ladislav | ZS 3B EXTRALIGA
0.4250
30 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2018, 14.00 | Všetička Luboš | ZS 3B EXTRALIGA
1.0002
20 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2018, 13.00 | Kalabis Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.5000
17 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2018, 14.00 | Šlechta Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.4250
30 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2018, 11.00 | Ručka Damián | ZS 3B EXTRALIGA
0.8102
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 2. 2018, 14.00 | Bača Libor | ZS 3B EXTRALIGA
0.4000
23 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 11.00 | Hovorka Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.5752
29 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
9. 3. 2018, 18.00 | Bálek Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.7252
27 / 39 | 6
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2018, 14.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.6920
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 14.00 | Purkyt Tomáš | ZS 3B EXTRALIGA
0.6252
27 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 15.00 | Vitouš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.6750
40 / 36 | 6
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2018, 13.00 | Škop Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
1.1112
15 / 22 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2018, 10.30 | Hrdlička Lubomír | 2. Turnaj 3B VS
0.6812
15 / 23 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2018, 11.00 | Beneš Karel | 2. Turnaj 3B VS
0.6522
14 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2018, 11.30 | Klíma David | 2. Turnaj 3B VS
0.5602
12 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2018, 12.00 | Uher Miroslav ml. | 2. Turnaj 3B VS
0.4802
4 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2018, 12.30 | Rösner Tomáš | 2. Turnaj 3B VS
0.1600
15 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2018, 13.00 | Jaroš Vladimír | 2. Turnaj 3B VS
0.6002

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
25469 / 853 | 60.549
0.967
55.83330000 %
25 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2016, 13.00 | Hambálek Vladimír | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6252
24 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2016, 19.30 | Hambálková Irena | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6002
21 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
25. 9. 2016, 12.00 | Markup Petr | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5252
30 / 31 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 9. 2016, 14.00 | Aleš Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.9671
21 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 10. 2016, 15.00 | Popeňažník Lukáš | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5250
18 / 26 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 10. 2016, 15.00 | Hájek Radovan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6920
7 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2016, 10.00 | Bartošek Pavel | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.3502
12 / 20 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2016, 11.30 | Hrdlička Lubomír | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.6002
10 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2016, 12.15 | Pernica Ivan | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.5002
8 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2016, 13.00 | Hošek Ondřej | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.4002
17 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2016, 13.45 | Uher Miroslav ml. | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.8502
14 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2016, 14.30 | Beneš Karel | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.7000
27 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2017, 14.00 | Šlechta Jan | VS MČR TROJBAND D2
0.7710
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2017, 15.30 | Šlechta Jan | VS MČR TROJBAND D2
0.6252
35 / 44 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2017, 12.00 | Váša Marek | VS MČR TROJBAND D2
0.7950
19 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2017, 14.00 | Kohout Štěpán | VS MČR TROJBAND D2
0.5130
12 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2017, 15.00 | Hovorka Štěpán | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3000
14 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2017, 13.00 | Hambálek Vladimír | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3500
20 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 15.00 | Kalabis Petr | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5000
24 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 2. 2017, 13.00 | Kalabis Petr | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6002
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2017, 15.00 | Vedral Martin | VS 3B EXTRALIGA D4
0.2750
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 3. 2017, 12.00 | Hudák Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6250
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 5. 2017, 13.00 | Markup Petr | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4750
9 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 5. 2017, 17.00 | Aleš Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.2250
22 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 5. 2017, 11.00 | Dostál Jiří | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5501

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18345 / 643 | 70.536
0.833
63.88890000 %
15 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2015, 10.00 | Šlechta Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3750
11 / 28 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2015, 13.00 | Galíček Zdeněk | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3920
20 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2015, 16.00 | Žilka Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5000
17 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2015, 11.30 | Barbořík Jiří | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4250
16 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2015, 13.00 | Šlechta Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4840
23 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2015, 16.00 | Šnyta Radek | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5752
19 / 31 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2015, 11.30 | Bača Tomáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.6120
2 / 13 | 1
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2015, 14.30 | Bača Miroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.1530
14 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2015, 17.30 | Šnyta Radek | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3500
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 1. 2016, 10.00 | Galíček Zdeněk | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4250
30 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 1. 2016, 13.00 | Barbořík Jiří | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.8332
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 1. 2016, 14.30 | Chytil Rudolf | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5000
30 / 38 | 7
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2016, 10.00 | Bača Miroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.7892
11 / 24 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2016, 14.30 | Stareček Vladimír | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4580
21 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2016, 11.30 | Koky Dušan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5252
29 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2016, 14.30 | Ručka Damián | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.7252
29 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2016, 10.00 | Koky Dušan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.7252
21 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2016, 13.00 | Kolder Milan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5252

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
358 / 93 | 60.623
0.923
64.44440000 %
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2015, 13.00 | Šimek Stanislav | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.4250
24 / 26 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2015, 19.00 | Popeňažník Lukáš | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.9230
17 / 27 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2015, 12.00 | Kohout Štěpán | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.6290

2009/2010

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6166 / 323 | 50.513
0.678
69.16670000 %
20 / 52 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2009, 10.00 | Šlechta Jan | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.3840
40 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2009, 14.00 | Bača Miroslav | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.6662
24 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 1. 2010, 09.00 | Tunkr Martin | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.4000
40 / 59 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 3. 2010, 10.00 | Šlechta Jan | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.6782
18 / 36 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 3. 2010, 14.00 | Bača Miroslav | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.5000
24 / 56 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 4. 2010, 10.00 | Galíček Zdeněk | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.4280

2008/2009

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8140 / 249 | 50.562
0.671
0.937
68.62750000 %
41 / 72 | 5
Závodní stůl: Trojband
31. 1. 2009, 10.00 | Englic Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - kvalifikace
0.5692
29 / 57 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 20.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina A
0.5080
11 / 29 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 12.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina A
0.3790
43 / 64 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 14.00 | Markup Petr | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina A
0.6712
0
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 16.00 | Přeček Jiří | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina A
0
0
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 16.00 | Pohůtka Ladislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina A
0
0
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 18.00 | Hudák Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina A
0
16 / 27 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 20.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina A
0.5920

2007/2008

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19527 / 1015 | 80.519
0.795
1.071
98.50470000 %
36 / 57 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Zíka Petr | Play Off Extraligy družstev v trojbandu
0.6310
30 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Walach Ladislav | Play Off Extraligy družstev v trojbandu
0.5000
24 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Bača Miroslav | Play Off Extraligy družstev v trojbandu
0.4000
30 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Korec Jaroslav | Play Off Extraligy družstev v trojbandu
0.5002
28 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2007, 10.00 | Konvička Dušan | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.4662
28 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2007, 16.00 | Dvořáček Jan | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.4662
20 / 47 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 9. 2007, 10.00 | Bača Miroslav | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.4250
33 / 54 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2007, 10.00 | Bača Miroslav | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.6110
31 / 53 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 12. 2007, 10.00 | Kopečný Radek | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.5840
19 / 75 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2008, 00.00 | Czech Zenon | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
0.2530
24 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2008, 00.00 | Pohůtka Ladislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - kvalifikace
0.6152
30 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 2. 2008, 10.00 | Ležák Václav | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.5002
26 / 48 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Domanský Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.5410
35 / 61 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Masár Stanislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.5730
17 / 41 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.4140
37 / 55 | 8
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Šotola Marek ml. | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.6720
18 / 31 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.5800
35 / 44 | 7
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.7952
26 / 50 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Čermák Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.5202

2006/2007

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4117 / 240 | 60.487
0.583
73.12500000 %
35 / 60 | 6
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2006, 10.00 | Tichák Josef | Extraliga v trojbandu
0.5832
24 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 2006, 14.00 | Janata Jan | Extraliga v trojbandu
0.4000
23 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2007, 10.00 | Koky Dušan | Extraliga v trojbandu
0.3832
35 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 5. 2007, 10.00 | Englic Martin | Extraliga v trojbandu
0.5832

2005/2006

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4242 / 99 | 152.44
4.83
0
131 / 42 | 15
Závodní stůl: Jednoband
16. 10. 2005, 00.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v technických disciplínách | 1.Grand Prix (Bil.Plzeň)
3.110
111 / 57 | 9
Závodní stůl: Jednoband
9. 4. 2006, 00.00 | Vala Miroslav | Mistrovství ČR (Billard Brno)
1.940

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4162 / 37 | 184.37
6.00
0
66 / 20 | 15
Závodní stůl: Kádr 71/2
15. 10. 2005, 00.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v technických disciplínách | 1.Grand Prix (Bil.Plzeň)
3.300
96 / 17 | 18
Závodní stůl: Kádr 71/2
8. 4. 2006, 00.00 | Vala Miroslav | Mistrovství ČR (Billard Brno)
5.640

2004/2005

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6495 / 57 | 668.68
12.33
0
301 / 34 | 66
Závodní stůl: Volná hra
12. 2. 2005, 00.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v technických disciplínách | 3. Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
8.856
194 / 23 | 52
Závodní stůl: Volná hra
26. 3. 2005, 00.00 | Vala Miroslav | Mistrovství republiky (Herna Billardu ČH Brno)
8.430

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4325 / 51 | 286.37
9.16
0
173 / 26 | 28
Závodní stůl: Kádr 47/2
13. 2. 2005, 00.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v technických disciplínách | 3. Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
6.654
152 / 25 | 26
Závodní stůl: Kádr 47/2
27. 3. 2005, 00.00 | Vala Miroslav | Mistrovství republiky (Herna Billardu ČH Brno)
6.080

2003/2004

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6515 / 34 | 10215.14
21.00
0
250 / 16 | 102
Závodní stůl: Volná hra
4. 10. 2003, 00.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v technických disciplínách | 1. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
15.620
19 / 2 | 13
Závodní stůl: Volná hra
21. 2. 2004, 00.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v technických disciplínách | 3. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
9.500
246 / 16 | 69
Závodní stůl: Volná hra
3. 4. 2004, 00.00 | Vala Miroslav | Mistrovství republiky (Herna SK BC Praha)
15.370

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4257 / 49 | 345.24
8.55
0
213 / 29 | 34
Závodní stůl: Kádr 47/2
5. 10. 2003, 00.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v technických disciplínách | 1. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
7.340
44 / 20 | 9
Závodní stůl: Kádr 47/2
22. 2. 2004, 00.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v technických disciplínách | 3. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
2.200

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8489 / 159 | 203.07
5.45
0
140 / 44 | 15
Závodní stůl: Jednoband
19. 10. 2003, 00.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v technických disciplínách | 1. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
3.182
108 / 36 | 17
Závodní stůl: Jednoband
7. 3. 2004, 00.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v technických disciplínách | 3. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
3.000
241 / 79 | 20
Závodní stůl: Jednoband
29. 5. 2004, 00.00 | Vala Miroslav | Mistrovství republiky (Herna Billardu Brno)
3.052

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6328 / 78 | 184.20
5.56
0
138 / 32 | 15
Závodní stůl: Kádr 71/2
18. 10. 2003, 00.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v technických disciplínách | 1. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
4.312
101 / 27 | 18
Závodní stůl: Kádr 71/2
6. 3. 2004, 00.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v technických disciplínách | 3. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
3.740
89 / 19 | 18
Závodní stůl: Kádr 71/2
15. 5. 2004, 00.00 | Vala Miroslav | Mistrovství republiky (Herna Billardu Brno)
4.680

2002/2003

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81139 / 131 | 1178.69
14.50
0
400 / 52 | 52
Závodní stůl: Volná hra
15. 11. 2002, 00.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v technických disciplínách | Kval. II. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
7.693
323 / 25 | 117
Závodní stůl: Volná hra
16. 11. 2002, 00.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v technických disciplínách | II. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
12.920
206 / 29 | 51
Závodní stůl: Volná hra
10. 1. 2003, 00.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v technických disciplínách | Kval. III. Grand Prix (Herna SSK Vítkovice)
7.100
210 / 25 | 68
Závodní stůl: Volná hra
11. 1. 2003, 00.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v technických disciplínách | III. Grand Prix (Herna SSK Vítkovice)
8.400

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131426 / 239 | 585.96
9.76
0
269 / 44 | 26
Závodní stůl: Kádr 47/2
15. 11. 2002, 00.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v technických disciplínách | Kval. II. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
6.112
182 / 33 | 21
Závodní stůl: Kádr 47/2
17. 11. 2002, 00.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v technických disciplínách | II. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
5.510
199 / 38 | 32
Závodní stůl: Kádr 47/2
10. 1. 2003, 00.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v technických disciplínách | Kval. III. Grand Prix (Herna SSK Vítkovice)
5.232
243 / 33 | 58
Závodní stůl: Kádr 47/2
12. 1. 2003, 00.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v technických disciplínách | III. Grand Prix (Herna SSK Vítkovice)
7.360
275 / 51 | 30
Závodní stůl: Kádr 47/2
7. 3. 2003, 00.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v technických disciplínách | Kval. IV. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
5.392
258 / 40 | 41
Závodní stůl: Kádr 47/2
9. 3. 2003, 00.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v technických disciplínách | IV. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
6.452

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9366 / 206 | 121.77
2.32
0
83 / 51 | 11
Závodní stůl: Jednoband
8. 12. 2002, 00.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v technických disciplínách | I. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
1.620
110 / 55 | 12
Závodní stůl: Jednoband
9. 2. 2003, 00.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v technických disciplínách | III. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
2.000
105 / 59 | 12
Závodní stůl: Jednoband
2. 3. 2003, 00.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v technických disciplínách | IV. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
1.772
68 / 41 | 12
Závodní stůl: Jednoband
1. 6. 2003, 00.00 | Vala Miroslav | Mistrovství republiky (Herna Billardu Brno)
1.650

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
342 / 130 | 40.323
0.333
0
12 / 38 | 1
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2002, 00.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v trojbandu | VII. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.3152
15 / 45 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 12. 2002, 00.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v trojbandu | VIII. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.3332
15 / 47 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2003, 00.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v trojbandu | IX. Grand Prix (Herna BC Olomouc)
0.3190

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7671 / 123 | 355.45
6.70
0
297 / 49 | 35
Závodní stůl: Kádr 71/2
8. 2. 2003, 00.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v technických disciplínách | III. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
6.062
374 / 74 | 28
Závodní stůl: Kádr 71/2
31. 5. 2003, 00.00 | Vala Miroslav | Mistrovství republiky (Herna Billardu Brno)
5.050

2001/2002

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2324 / 36 | 969.00
16.12
0
324 / 36 | 96
Závodní stůl: Volná hra
9. 11. 2001, 00.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace Grand Prix (Herna Billardu Brno)
9.000

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
276 / 27 | 162.81
3.31
0
76 / 27 | 16
Závodní stůl: Kádr 47/2
9. 11. 2001, 00.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace Grand Prix (Herna Billardu Brno)
2.810

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5898 / 34 | 160 | 6526.41
40.00
89.80000000 %
200 / 5 | 160
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2019, 10.00 | Führlinger Jaroslav | JM TD 1.třída
40.002
200 / 5 | 125
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2019, 10.00 | Strejček Radomír | JM TD 1.třída
40.002
98 / 7 | 34 | 24
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2020, 10.00 | Führlinger Patrik | JM TD 1.třída
14.000
200 / 10 | 67 | 65
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2020, 10.00 | Osvald Josef | JM TD 1.třída
20.002
200 / 7 | 60 | 53
Malý stůl: Volná hra
29. 2. 2020, 10.00 | Záboj Vít | JM TD 1.třída
28.572

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5609 / 55 | 72 | 4511.07
15.00
81.20000000 %
150 / 10 | 72
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2019, 11.30 | Führlinger Jaroslav | JM TD 1.třída
15.002
58 / 8 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2019, 11.30 | Strejček Radomír | JM TD 1.třída
7.250
101 / 15 | 22 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2020, 12.00 | Führlinger Patrik | JM TD 1.třída
6.730
150 / 12 | 52 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2020, 11.30 | Kuchař Radim | JM TD 1.třída
12.502
150 / 10 | 66 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 2. 2020, 11.30 | Hrubý Josef | JM TD 1.třída
15.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5282 / 65 | 24 | 104.33
6.00
94.00000000 %
60 / 13 | 24
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2019, 13.00 | Soušek Michal | JM TD 1.třída
4.612
60 / 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2019, 13.00 | Strejček Radomír | JM TD 1.třída
4.001
60 / 10 | 23 | 10
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2020, 14.00 | Soušek Michal | JM TD 1.třída
6.002
60 / 15 | 11 | 9
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2020, 13.00 | Kuchař Radim | JM TD 1.třída
4.002
42 / 12 | 19 | 5
Malý stůl: Jednoband
29. 2. 2020, 13.00 | Hrubý Josef | JM TD 1.třída
3.500

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19481 / 516 | 8 | 60.932
2.307
82.93100000 %
25 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 11. 0019, 13.30 | Pernica Ivan | 3B JM 1.třída
0.8332
30 / 13 | 8 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2019, 14.30 | Lancinger Petr | 3B JM 1.třída
2.3072
27 / 30 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2019, 15.30 | Soušek Michal | 3B JM 1.třída
0.9002
20 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 10.00 | Konečný Martin | 3B JM 1.třída
0.6662
28 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 11.00 | Vašina Radoslav | 3B JM 1.třída
0.9332
15 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 12.00 | Zaňát Jaroslav | 3B JM 1.třída
0.5002
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2020, 00.00 | Vybíral Daniel | 3B JM 1.třída
1.1532
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2020, 01.00 | Petinis Theodor | 3B JM 1.třída
1.1532
26 / 30 | 8
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2020, 02.00 | Jaroš Petr | 3B JM 1.třída
0.8662
19 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2020, 18.00 | Zündorf Egbert Franz | 3B JM 1.třída
0.6330
22 / 30 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2020, 19.00 | Uher Miroslav ml. | 3B JM 1.třída
0.7332
24 / 30 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2020, 20.00 | Hošek Ondřej | 3B JM 1.třída
0.8002
30 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 18.00 | Soušek Michal | 3B JM 1.třída
1.2002
30 / 24 | 7
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 19.00 | Lancinger Petr | 3B JM 1.třída
1.2502
28 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 20.00 | Hammer Ivan | 3B JM 1.třída
0.9332
24 / 30 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 12.30 | Šlechta Jan | MČR 3B MS D3
0.8002
14 / 20 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 15.45 | Gazdoš Ivo | MČR 3B MS D3
0.7000
25 / 30 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 18.45 | Čaněcký Patrik | MČR 3B MS D3
0.8330
34 / 22 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 6. 2020, 10.00 | Kohout Štěpán | MČR 3B MS D3
1.5450

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3600 / 22 | 17627.27
40.00
100.00000000 %
200 / 11 | 77
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2018, 10.00 | Močička Miroslav ml. | MS TD - 1. třída JM
18.182
200 / 5 | 176
Malý stůl: Volná hra
20. 10. 2018, 10.00 | Strejček Radomír | MS TD - 1. třída JM
40.002
200 / 6 | 56
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2019, 10.00 | Kuchařík Jiří | MS TD - 1. třída JM
33.332

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3376 / 37 | 4410.16
18.75
83.55560000 %
150 / 15 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2018, 11.10 | Močička Miroslav ml. | MS TD - 1. třída JM
10.002
150 / 8 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2018, 11.10 | Caha Josef | MS TD - 1. třída JM
18.752
76 / 14 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2019, 11.10 | Kuchařík Jiří | MS TD - 1. třída JM
5.420

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3136 / 33 | 204.12
5.00
75.55560000 %
60 / 12 | 20
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2018, 12.20 | Osvald Josef | MS TD - 1. třída JM
5.002
38 / 9 | 11
Malý stůl: Jednoband
20. 10. 2018, 12.20 | Strejček Radomír | MS TD - 1. třída JM
4.220
38 / 12 | 12
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2019, 12.20 | Kuchařík Jiří | MS TD - 1. třída JM
3.160

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
34835 / 853 | 80.978
1.666
80.67630000 %
30 / 27 | 7
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2018, 17.00 | Hronek Jiří | MS 3B - 1. třída JM
1.1112
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2018, 17.00 | Lancinger Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.6330
27 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2018, 17.00 | Hammer Ivan | MS 3B - 1. třída JM
0.9002
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2018, 18.00 | Uher Miroslav ml. | MS 3B - 1. třída JM
1.0712
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2018, 18.45 | Zündorf Egbert Franz | MS 3B - 1. třída JM
1.0712
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2018, 19.30 | Hošek Ondřej | MS 3B - 1. třída JM
1.3632
25 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 10.00 | Rösner Tomáš | MS 3B - 1. třída JM
0.8332
30 / 18 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 10.45 | Jaroš Petr | MS 3B - 1. třída JM
1.6662
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 11.30 | Klíma David | MS 3B - 1. třída JM
0.5662
14 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2018, 18.00 | Vašek Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.4662
25 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2018, 18.45 | Melo Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.8332
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2018, 19.30 | Kopl Josef | MS 3B - 1. třída JM
1.0342
30 / 29 | 7
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2019, 18.00 | Uher Miroslav ml. | MS 3B - 1. třída JM
1.0342
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2019, 18.45 | Zündorf Egbert Franz | MS 3B - 1. třída JM
1.2502
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2019, 19.30 | Hošek Ondřej | MS 3B - 1. třída JM
1.2002
24 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2019, 18.00 | Vašek Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.8002
30 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2019, 18.45 | Melo Petr | MS 3B - 1. třída JM
1.3042
22 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2019, 19.30 | Čajka Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.7330
21 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 10.00 | Osvald Josef | 29. MČR TROJBAND MS
0.6002
20 / 24 | 8
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 13.45 | Škop Pavel | 29. MČR TROJBAND MS
0.8330
24 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 17.30 | Hudák Jan | 29. MČR TROJBAND MS
1.0430
20 / 14 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 10.00 | Vybíral Daniel | Oblastní přebor JM 3B
1.4282
20 / 12 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 12.00 | Müller David | Oblastní přebor JM 3B
1.6662
19 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 13.00 | Both Michael | Oblastní přebor JM 3B
1.2662
25 / 17 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 14.30 | Klíma David | Oblastní přebor JM 3B
1.4702
10 / 16 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 15.40 | Hošek Ondřej | Oblastní přebor JM 3B
0.6250
19 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 16.30 | Müller David | Oblastní přebor JM 3B
0.9502
38 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2019, 11.00 | Aleš Jan | 4. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
1.3100
9 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2019, 13.00 | Boháč Martin | 4. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
0.7500
21 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2019, 15.00 | Soušek Michal | 4. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
0.7000
24 / 17 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2019, 17.00 | Bača Adam | 4. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
1.4110
29 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 5. 2019, 11.30 | Coufalík Ivo | MČR TROJBAND D3 MS
0.9662
28 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 5. 2019, 14.30 | Korec Jaroslav | MČR TROJBAND D3 MS
0.9330
35 / 36 | 7
Malý stůl: Trojband
26. 5. 2019, 11.30 | Bača Miroslav | MČR TROJBAND D3 MS
0.9720

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
71534 / 87 | 18617.63
35.71
87.65710000 %
250 / 14 | 65
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2017, 10.00 | Skořupa Rostislav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
17.852
175 / 15 | 71
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2017, 10.00 | Kalábek Jaromír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
11.660
250 / 16 | 85
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 2017, 10.00 | Starý Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
15.622
138 / 8 | 84
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 2017, 10.00 | Vajda Roman | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
17.250
221 / 11 | 83
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2018, 10.00 | Kalábek Jaromír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
20.090
250 / 16 | 86
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2018, 10.00 | Kuchař Karel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
15.622
250 / 7 | 186
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 2018, 10.00 | Vajda Roman | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
35.712

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
71269 / 111 | 8711.43
20.00
90.64290000 %
193 / 20 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2017, 12.00 | Kramarz Daniel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
9.652
200 / 10 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2017, 12.00 | Kalábek Jaromír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
20.002
200 / 10 | 87
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 10. 2017, 12.00 | Müller David | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
20.002
169 / 20 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 2017, 12.00 | Kezsely Radim | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
8.450
200 / 18 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2018, 12.00 | Kopl Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
11.111
192 / 20 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2018, 12.00 | Kramarz Daniel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
9.602
115 / 13 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 2018, 12.00 | Čaněcký Patrik | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
8.840

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7576 / 135 | 314.26
6.66
82.28570000 %
89 / 20 | 22
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2017, 14.00 | Skořupa Rostislav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
4.452
83 / 20 | 23
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2017, 14.00 | Červenka Vítězslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
4.152
90 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
15. 10. 2017, 14.00 | Müller David | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
4.502
100 / 15 | 31
Malý stůl: Jednoband
12. 11. 2017, 14.00 | Kezsely Radim | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
6.662
42 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2018, 14.00 | Kopl Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
2.100
84 / 20 | 29
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2018, 14.00 | Kuchař Karel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
4.202
88 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
4. 3. 2018, 14.00 | Vajda Roman | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
4.402

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
33816 / 877 | 110.930
1.764
85.00000000 %
23 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2017, 10.00 | Lancinger Petr | 3B JM - 1.třída
0.7662
29 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2017, 11.00 | Hronek Jiří | 3B JM - 1.třída
0.9662
25 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2017, 12.00 | Soušek Michal | 3B JM - 1.třída
0.8332
15 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2017, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | 3B JM - 1.třída
0.5002
30 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2017, 11.00 | Uher Miroslav ml. | 3B JM - 1.třída
1.5002
22 / 26 | 8
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2017, 12.00 | Hošek Ondřej | 3B JM - 1.třída
0.8460
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 10.00 | Šmíd Jiří | 3B JM - 1.třída
1.1532
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 11.00 | Biháry Ľudovít | 3B JM - 1.třída
0.4332
28 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 12.00 | Veselý Milan | 3B JM - 1.třída
0.9332
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2017, 00.00 | Nováček František | 3B JM - 1.třída
1.2002
21 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2017, 01.00 | Preis Josef | 3B JM - 1.třída
0.7002
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2017, 02.00 | Hrubý Josef | 3B JM - 1.třída
0.4662
21 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2017, 10.00 | Jaroš Petr | 3B JM - 1.třída
0.7002
23 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2017, 11.00 | Klíma David | 3B JM - 1.třída
0.7660
29 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2017, 12.00 | Rösner Tomáš | 3B JM - 1.třída
0.9662
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2018, 10.00 | Preis Josef | 3B JM - 1.třída
1.2502
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2018, 11.00 | Nováček František | 3B JM - 1.třída
1.2502
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2018, 12.00 | Hrubý Josef | 3B JM - 1.třída
1.1532
28 / 30 | 9
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2018, 18.00 | Lancinger Petr | 3B JM - 1.třída
0.9332
29 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2018, 19.00 | Hronek Jiří | 3B JM - 1.třída
0.9662
30 / 17 | 11
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2018, 20.00 | Soušek Michal | 3B JM - 1.třída
1.7642
21 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2018, 18.00 | Uher Miroslav ml. | 3B JM - 1.třída
0.7000
28 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2018, 19.00 | Zündorf Egbert Franz | 3B JM - 1.třída
0.9332
22 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2018, 20.00 | Hošek Ondřej | 3B JM - 1.třída
0.8800
20 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2018, 10.00 | Kopl Josef | JM přebor v 3B
1.4282
15 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2018, 11.00 | Filip Antonín | JM přebor v 3B
0.6000
20 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2018, 11.30 | Hrdlička Lubomír | JM přebor v 3B
1.1762
29 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2018, 13.00 | Uher Miroslav ml. | JM přebor v 3B
0.9662
24 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2018, 14.00 | Rösner Tomáš | JM přebor v 3B
0.8002
30 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2018, 18.30 | Hošek Ondřej | MČR TROJBAND D3 MS
0.9372
17 / 15 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 10.30 | Aleš Jan | MČR TROJBAND D3 MS
1.1330
30 / 33 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 13.00 | Čaněcký Patrik | MČR TROJBAND D3 MS
0.9092
30 / 18 | 8
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 18.00 | Gazdoš Ivo | MČR TROJBAND D3 MS
1.6662

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
112103 / 95 | 23022.13
62.50
76.47270000 %
139 / 20 | 35
Malý stůl: Volná hra
2. 10. 2016, 10.00 | Kopečný Radek | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.950
250 / 14 | 54
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2016, 10.00 | Hampl Michal | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
17.852
40 / 3 | 35
Malý stůl: Volná hra
13. 11. 2016, 10.00 | Führlinger Patrik | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
13.330
250 / 8 | 62
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2016, 13.00 | Kezsely Radim | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
31.252
250 / 4 | 84
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2016, 10.00 | Führlinger Patrik | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
62.501
250 / 14 | 75
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2017, 10.00 | Kopl Josef | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
17.852
115 / 6 | 51
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2017, 13.00 | Skořupa Rostislav | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
19.160
231 / 5 | 106
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2017, 13.00 | Skořupa Rostislav | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
46.200
250 / 4 | 230
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2017, 10.00 | Kezsely Radim | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
62.502
90 / 8 | 41
Malý stůl: Volná hra
5. 3. 2017, 10.00 | Slaměník Radek | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.250
238 / 9 | 47
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2017, 10.00 | Háva Miloš | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
26.440

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
152065 / 207 | 659.97
22.22
75.91910000 %
109 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 10. 2016, 12.00 | Zapletal Pavel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.450
161 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2016, 12.00 | Kalábek Jaromír | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.052
113 / 15 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 11. 2016, 12.00 | Hošek Ondřej | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.530
186 / 20 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2016, 13.00 | Vajda Roman | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.302
200 / 9 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2016, 12.00 | Führlinger Patrik | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
22.221
170 / 19 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2017, 12.00 | Kalábek Jaromír | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.940
108 / 9 | 63
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2017, 15.00 | Skořupa Rostislav | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
12.000
200 / 15 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2017, 15.00 | Skořupa Rostislav | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
13.332
194 / 17 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2017, 12.00 | Stareček Pavel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.410
126 / 10 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 3. 2017, 12.00 | Háva Miloš | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
12.600
86 / 8 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2017, 12.00 | Háva Miloš | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
10.750
99 / 15 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 5. 2017, 10.00 | Jaroš Vladimír | Oblastní přebor v kádru 52/2
6.602
130 / 11 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 5. 2017, 12.00 | Červenka Vítězslav | Oblastní přebor v kádru 52/2
11.812
127 / 13 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 5. 2017, 13.00 | Kopl Josef | Oblastní přebor v kádru 52/2
9.760
56 / 6 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 5. 2017, 14.00 | Kalábek Jaromír | Oblastní přebor v kádru 52/2
9.330

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11714 / 170 | 294.20
7.69
64.90910000 %
80 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
2. 10. 2016, 14.00 | Kopečný Radek | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.002
100 / 13 | 19
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2016, 14.00 | Kopl Josef | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.692
59 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
13. 11. 2016, 14.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.950
24 / 8 | 11
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2016, 14.00 | Stareček Pavel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.000
38 / 9 | 14
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2016, 14.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.220
80 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2017, 14.00 | Kopl Josef | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.000
89 / 20 | 29
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2017, 17.00 | Kramarz Daniel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.452
74 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2017, 17.00 | Skořupa Rostislav | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.702
50 / 11 | 17
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2017, 14.00 | Stareček Pavel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.540
90 / 16 | 17
Malý stůl: Jednoband
5. 3. 2017, 14.00 | Háva Miloš | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.620
30 / 13 | 7
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2017, 14.00 | Háva Miloš | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.300

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8166 / 175 | 50.948
2.222
83.00000000 %
20 / 14 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2017, 10.30 | Beneš Karel | Oblastní přebor v trojbandu
1.4282
20 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2017, 11.30 | Blažek Josef | Oblastní přebor v trojbandu
0.8692
20 / 9 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2017, 12.30 | Hrdlička Lubomír | Oblastní přebor v trojbandu
2.2222
20 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2017, 12.30 | Uher Miroslav ml. | Oblastní přebor v trojbandu
0.9092
30 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2017, 13.30 | Osvald Josef | Oblastní přebor v trojbandu
1.1532
25 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2017, 14.30 | Uher Miroslav ml. | Oblastní přebor v trojbandu
0.8330
16 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 11.15 | Škop Pavel | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
0.6660
15 / 27 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 15.00 | Kohout Štěpán | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
0.5550

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91300 / 80 | 7216.25
33.33
72.22220000 %
200 / 9 | 69
Malý stůl: Volná hra
15. 11. 2015, 10.00 | Hammer Ivan | JM - 1. třída TD
22.222
200 / 8 | 72
Malý stůl: Volná hra
28. 11. 2015, 10.00 | Soušek Michal | JM - 1. třída TD
25.002
200 / 8 | 65
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2016, 13.00 | Přerovský Petr | JM - 1. třída TD
25.002
200 / 15 | 33
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2016, 13.30 | Matyáš Radek | JM - 1. třída TD
13.332
197 / 15 | 61
Malý stůl: Volná hra
9. 4. 2016, 12.00 | Lancinger Petr | JM oblastní přebor VH
13.132
200 / 6 | 70
Malý stůl: Volná hra
9. 4. 2016, 12.00 | Jaroš Vladimír | JM oblastní přebor VH
33.332
36 / 7 | 11
Malý stůl: Volná hra
9. 4. 2016, 16.00 | Kalábek Jaromír | JM oblastní přebor VH
5.140
61 / 10 | 16
Malý stůl: Volná hra
9. 4. 2016, 18.00 | Hampl Michal | JM oblastní přebor VH
6.100
6 / 2 | 6
Malý stůl: Volná hra
9. 4. 2016, 20.00 | Kalábek Jaromír | JM oblastní přebor VH
3.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4598 / 64 | 499.34
13.63
99.66670000 %
148 / 20 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2015, 12.00 | Osvald Josef | JM - 1. třída TD
7.400
150 / 16 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 11. 2015, 12.00 | Zündorf Egbert Franz | JM - 1. třída TD
9.372
150 / 11 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2016, 15.00 | Menoušek Jaromír | JM - 1. třída TD
13.632
150 / 17 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2016, 15.30 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída TD
8.822

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3169 / 55 | 163.07
3.52
93.88890000 %
60 / 18 | 16
Malý stůl: Jednoband
15. 11. 2015, 14.00 | Hammer Ivan | JM - 1. třída TD
3.332
60 / 17 | 12
Malý stůl: Jednoband
28. 11. 2015, 14.00 | Soušek Michal | JM - 1. třída TD
3.522
49 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2016, 17.00 | Menoušek Jaromír | JM - 1. třída TD
2.450

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
27644 / 780 | 80.825
1.304
83.63640000 %
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 11.00 | Soušek Michal | JM - 3B skupina B
0.6252
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 13.00 | Konečný Martin | JM - 3B skupina B
0.8822
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 14.00 | Meitner Martin | JM - 3B skupina B
0.8572
30 / 24 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 11.00 | Burian Vladimír | JM - 3B skupina B
1.2502
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 10.00 | Vašina Radoslav | JM - 3B skupina B
0.7502
30 / 37 | 8
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 12.00 | Sedlák Pavel | JM - 3B skupina B
0.8102
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 14.00 | Uher Miroslav ml. | JM - 3B skupina B
1.0002
20 / 16 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2016, 19.30 | Matyáš Radek | JM - 1. třída TD
1.2502
30 / 32 | 8
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2016, 10.00 | Vašina Radoslav | JM - 3B skupina B
0.9372
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2016, 13.00 | Přibyl Luděk | JM - 3B skupina B
0.7002
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2016, 14.00 | Osvald Josef | JM - 3B skupina B
0.4500
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 4. 2016, 10.00 | Pernica Ivan | JM 3B finále soutěže
0.6252
30 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 4. 2016, 14.00 | Hošek Ondřej | JM 3B finále soutěže
0.8102
20 / 21 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2016, 10.00 | Hrdlička Lubomír | JM oblastní přebor 3B
0.9522
19 / 25 | 7
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2016, 11.20 | Rösner Tomáš | JM oblastní přebor 3B
0.7602
10 / 10 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2016, 12.40 | Boháč Martin | JM oblastní přebor 3B
1.0000
20 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2016, 14.00 | Filip Antonín | JM oblastní přebor 3B
1.2502
14 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2016, 16.00 | Tauterman Vlastislav ml. | JM oblastní přebor 3B
0.5830
24 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2016, 16.40 | Osvald Josef | JM oblastní přebor 3B
0.8002
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2016, 21.30 | Andrejovský Robert | MS MČR Trojband - 3B
0.6252
13 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 10.00 | Ráček Milan | MS MČR Trojband - 3B
0.5650
4 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 17.30 | Dostál Martin | MS MČR Trojband - 3B
0.3330
22 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 12.00 | Kalabis Petr | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
0.7330
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 12.00 | Stareček Pavel | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.2001
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 13.30 | Tichák Josef | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.1532
30 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 16.30 | Kalabis Petr | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.3042
27 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 18.00 | Tichák Josef | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
0.9000

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
143025 / 103 | 25029.36
250.00
86.42860000 %
250 / 8 | 89
Malý stůl: Volná hra
21. 9. 2014, 10.00 | Kalábek Jaromír | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
31.252
250 / 4 | 128
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2014, 10.00 | Starý Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
62.502
250 / 4 | 109
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 2014, 10.00 | Caha Josef | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
62.502
250 / 11 | 72
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2014, 10.00 | Kramarz Daniel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
22.722
250 / 1 | 250
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2014, 10.00 | Kopečný Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
250.002
250 / 10 | 98
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2014, 10.00 | Fellner Jan | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
25.002
250 / 19 | 73
Malý stůl: Volná hra
3. 1. 2015, 14.00 | Coufal Zdeněk | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
13.152
107 / 7 | 61
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2015, 10.00 | Fellner Jan | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
15.280
116 / 3 | 78
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2015, 13.00 | Galíček Zdeněk | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
38.660
250 / 8 | 102
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2015, 10.00 | Kuchař Karel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
31.252
52 / 5 | 25
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 2015, 10.00 | Kalábek Jaromír | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
10.400
250 / 8 | 98
Malý stůl: Volná hra
22. 2. 2015, 10.00 | Starý Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
31.252
250 / 7 | 179
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2015, 10.00 | Daniel Vladislav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
35.712
250 / 8 | 145
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2015, 10.00 | Kopečný Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
31.252

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142367 / 186 | 6412.72
20.00
84.53570000 %
200 / 10 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 9. 2014, 12.00 | Kalábek Jaromír | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
20.002
62 / 13 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2014, 10.00 | Müller David | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.760
200 / 17 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2014, 10.00 | Hladký Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.762
200 / 12 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2014, 10.00 | Kramarz Daniel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
16.662
200 / 11 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2014, 10.00 | Kopečný Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
18.182
191 / 17 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2014, 10.00 | Fellner Jan | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.230
161 / 20 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 1. 2015, 14.00 | Horna Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.052
158 / 11 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2015, 10.00 | Fellner Jan | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
14.360
72 / 6 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2015, 13.00 | Galíček Zdeněk | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
12.000
200 / 18 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2015, 10.00 | Kramarz Daniel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.112
200 / 13 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 2015, 10.00 | Kopl Josef | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
15.382
200 / 14 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 2. 2015, 10.00 | Starý Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
14.282
200 / 11 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2015, 10.00 | Daniel Vladislav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
18.182
123 / 13 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2015, 10.00 | Kopečný Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.460

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171288 / 288 | 354.47
9.70
81.51900000 %
65 / 15 | 21
Malý stůl: Jednoband
21. 9. 2014, 14.00 | Kalábek Jaromír | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.330
83 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2014, 10.00 | Müller David | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.150
100 / 20 | 23
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 2014, 10.00 | Hladký Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.002
100 / 18 | 18
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2014, 10.00 | Skořupa Rostislav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.552
97 / 10 | 35
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2014, 10.00 | Domanský Pavel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.700
64 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2014, 10.00 | Slaměník Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.202
89 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
3. 1. 2015, 14.00 | Horna Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.452
100 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2015, 10.00 | Fellner Jan | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.002
47 / 13 | 13
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2015, 13.00 | Galíček Zdeněk | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.610
56 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2015, 10.00 | Kramarz Daniel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.800
60 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2015, 10.00 | Kalábek Jaromír | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.000
100 / 19 | 18
Malý stůl: Jednoband
22. 2. 2015, 10.00 | Starý Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.262
100 / 13 | 15
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2015, 10.00 | Daniel Vladislav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.692
53 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2015, 10.00 | Kopečný Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.650
54 / 12 | 13
Malý stůl: Jednoband
9. 5. 2015, 10.00 | Kopl Josef | JM - Přebor 1B
4.500
60 / 11 | 18
Malý stůl: Jednoband
9. 5. 2015, 10.00 | Osvald Josef | JM - Přebor 1B
5.452
60 / 17 | 17
Malý stůl: Jednoband
9. 5. 2015, 10.00 | Lancinger Petr | JM - Přebor 1B
3.521

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
31733 / 908 | 80.807
1.363
82.26710000 %
30 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 10.00 | Klíma David | JM - 3B skupina C
1.1112
22 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 12.00 | Zapletal Karel | JM - 3B skupina C
0.7330
23 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 13.00 | Rösner Tomáš | JM - 3B skupina C
0.7660
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 15.00 | Zapletal Karel | JM - 3B skupina C
1.0712
27 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 10.00 | Rösner Tomáš | JM - 3B skupina C
0.9002
28 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 12.00 | Zapletal Karel | JM - 3B skupina C
0.9331
17 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 13.00 | Rösner Tomáš | JM - 3B skupina C
0.5660
27 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 15.00 | Zapletal Karel | JM - 3B skupina C
0.9002
30 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 10.00 | Rösner Tomáš | JM - 3B skupina C
1.3632
19 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 12.00 | Tůma Jakub | JM - 3B skupina C
0.7600
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 13.00 | Klíma David | JM - 3B skupina C
1.0712
27 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 15.00 | Tůma Jakub | JM - 3B skupina C
0.9002
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | JM - 3B finále družstev
0.7502
14 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 13.00 | Tůma Jakub | JM - 3B finále družstev
0.5600
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 15.00 | Hammer Ivan | JM - 3B finále družstev
0.4250
17 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Hammer Ivan | JM - Přebor 3B
0.8502
19 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | JM - Přebor 3B
1.0550
25 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Jaroš Vladimír | JM - Přebor 3B
0.8922
25 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Fibinger Jan | JM - Přebor 3B
0.8622
14 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Tůma Jakub | JM - Přebor 3B
0.7002
12 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Jaroš Vladimír | JM - Přebor 3B
0.6000
16 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Hrdlička Lubomír | JM - Přebor 3B
0.8002
29 / 40 | 8
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 00.00 | Coufalík Ivo | Finále MČR 3B MS Družstva
0.7252
30 / 34 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 00.00 | Líška Antonín ml. | Finále MČR 3B MS Družstva
0.8822
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 00.00 | Truhlář Jan | Finále MČR 3B MS Družstva
0.9672
8 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 00.00 | Škop Pavel | Finále MČR 3B MS Družstva
0.3200
40 / 43 | 7
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2015, 11.30 | Majewski Václav | Finále MČR 3B MS Družstva
0.9302
26 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2015, 13.00 | Bača Tomáš | Finále MČR 3B MS Družstva
0.7220
17 / 23 | 8
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS MČR Trojband
0.7390
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Ettel Milan | MS MČR Trojband
0.8332
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 5. 2015, 12.00 | Krausová Veronika | MS MČR Trojband
0.6001

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81777 / 57 | 24031.17
125.00
88.85000000 %
112 / 3 | 53
Malý stůl: Volná hra
22. 9. 2013, 10.00 | Litterbach David | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
37.330
250 / 19 | 59
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2013, 10.00 | Strmiska Jan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
13.152
192 / 6 | 91
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2013, 13.00 | Skořupa Rostislav | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
32.000
250 / 10 | 65
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2013, 10.00 | Coufal Zdeněk | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
25.002
250 / 2 | 240
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2013, 10.00 | Háva Miloš | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
125.002
250 / 4 | 104
Malý stůl: Volná hra
30. 3. 2014, 10.00 | Hošek Ondřej | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
62.502
223 / 10 | 133
Malý stůl: Volná hra
10. 5. 2014, 13.00 | Stareček Pavel | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
22.300
250 / 3 | 145
Malý stůl: Volná hra
11. 5. 2014, 10.00 | Kramarz Daniel | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
83.332

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81444 / 112 | 7712.89
25.00
90.25000000 %
139 / 14 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 9. 2013, 10.00 | Bláha Milan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.920
200 / 17 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2013, 10.00 | Strmiska Jan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.762
200 / 11 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2013, 13.00 | Kramarz Daniel | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
18.182
105 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2013, 10.00 | Nenál Jiří | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.250
200 / 8 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2013, 10.00 | Háva Miloš | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
25.002
200 / 15 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 3. 2014, 10.00 | Ocásek Jiří | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
13.332
200 / 14 | 77
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 5. 2014, 13.00 | Kezsely Radim | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
14.282
200 / 13 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 5. 2014, 10.00 | Kramarz Daniel | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
15.382

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14985 / 225 | 344.37
7.50
85.20760000 %
100 / 16 | 34
Malý stůl: Jednoband
22. 9. 2013, 10.00 | Bláha Milan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.252
100 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2013, 10.00 | Strmiska Jan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.002
56 / 19 | 25
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2013, 13.00 | Skořupa Rostislav | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.940
100 / 15 | 20
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2013, 10.00 | Nenál Jiří | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.662
58 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2013, 10.00 | Háva Miloš | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.900
89 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
30. 3. 2014, 10.00 | Ocásek Jiří | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.452
48 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
12. 4. 2014, 10.00 | Jaroš Vladimír | Prebor JM kraje v jednobandu
3.202
42 / 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
12. 4. 2014, 10.00 | Kopl Josef | Prebor JM kraje v jednobandu
2.800
55 / 15 | 11
Malý stůl: Jednoband
12. 4. 2014, 10.00 | Tůma Jakub | Prebor JM kraje v jednobandu
3.662
60 / 8 | 21
Malý stůl: Jednoband
12. 4. 2014, 10.00 | Červenka Vítězslav | Prebor JM kraje v jednobandu
7.502
60 / 15 | 26
Malý stůl: Jednoband
12. 4. 2014, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | Prebor JM kraje v jednobandu
4.002
60 / 15 | 11
Malý stůl: Jednoband
12. 4. 2014, 10.00 | Müller David | Prebor JM kraje v jednobandu
4.002
84 / 16 | 23
Malý stůl: Jednoband
10. 5. 2014, 13.00 | Stareček Pavel | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.250
73 / 16 | 12
Malý stůl: Jednoband
11. 5. 2014, 10.00 | Skořupa Rostislav | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.560

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21491 / 560 | 90.876
1.363
76.71880000 %
30 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2013, 10.00 | Konečný Martin | JM 3B skupina A
1.3632
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2013, 12.00 | Zaňát Jaroslav | JM 3B skupina A
0.7252
30 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2013, 15.00 | Tauterman Vlastislav ml. | JM 3B skupina A
1.3042
24 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2014, 16.30 | Tauterman Vlastislav ml. | JM 3B skupina A
0.8880
20 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 11.00 | Kohout Štěpán | MS MČR 3B
0.7400
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 11.00 | Masár Stanislav | MS MČR 3B
0.8102
16 / 21 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 11.00 | Boháč Martin | MS MČR 3B
0.7610
27 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 14.00 | Jež Libor | MS MČR 3B
0.6752
10 / 16 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 18.30 | Boháč Martin | MS MČR 3B
0.6250
19 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Jež Libor | Přebor JM v 3B
0.7602
25 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Rösner Tomáš | Přebor JM v 3B
1.0002
23 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Osvald Josef | Přebor JM v 3B
1.0950
23 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Osvald Josef | Přebor JM v 3B
0.9202
25 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Klíma David | Přebor JM v 3B
1.0002
10 / 17 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Přebor JM v 3B
0.5880
24 / 33 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Kohout Štěpán | MS MČR 3B - družstva
0.7270
18 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Kohout Štěpán | MS MČR 3B - družstva
0.9000
40 / 44 | 9
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Škop Pavel | MS MČR 3B - družstva
0.9092
13 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 12.00 | Peštál Petr | MS MČR 3B - družstva
0.7220
30 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 13.00 | Šimek Stanislav | MS MČR 3B - družstva
1.0002
25 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 15.00 | Masár Stanislav | MS MČR 3B - družstva
1.0410

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
112078 / 103 | 21320.17
75.00
62.96970000 %
108 / 4 | 106
Malý stůl: Volná hra
16. 9. 2012, 10.00 | Majewski Václav | 2.LIGA MORAVA
27.000
77 / 6 | 31
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2012, 10.00 | Bača Miroslav | 2.LIGA MORAVA
12.830
300 / 4 | 213
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2012, 08.00 | Hošek Ondřej | 2.LIGA MORAVA
75.002
300 / 14 | 108
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2012, 13.00 | Schoffer Bruno | 2.LIGA MORAVA
21.422
167 / 5 | 143
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2012, 10.00 | Fellner Jan | 2.LIGA MORAVA
33.400
195 / 10 | 106
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2012, 10.00 | Kopečný Radek | 2.LIGA MORAVA
19.500
254 / 10 | 142
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2013, 13.00 | Ostruszka Petr | 2.LIGA MORAVA
25.400
26 / 3 | 12
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2013, 10.00 | Majewski Václav | 2.LIGA MORAVA
8.660
56 / 7 | 18
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2013, 10.00 | Hošek Ondřej | 2.LIGA MORAVA
8.000
296 / 20 | 151
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2013, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2.LIGA MORAVA
14.802
299 / 20 | 154
Malý stůl: Volná hra
14. 4. 2013, 10.00 | Hrubý Josef | 2.LIGA MORAVA
14.952

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111610 / 137 | 7411.75
26.25
73.18180000 %
86 / 11 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 9. 2012, 10.00 | Majewski Václav | 2.LIGA MORAVA
7.810
92 / 13 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2012, 10.00 | Bača Tomáš | 2.LIGA MORAVA
7.070
200 / 19 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2012, 12.00 | Soušek Michal | 2.LIGA MORAVA
10.522
200 / 13 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2012, 13.00 | Ostruszka Petr | 2.LIGA MORAVA
15.382
105 / 4 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2012, 10.00 | Fellner Jan | 2.LIGA MORAVA
26.250
200 / 8 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2012, 10.00 | Kopečný Radek | 2.LIGA MORAVA
25.002
176 / 20 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2013, 13.00 | Kramarz Daniel | 2.LIGA MORAVA
8.802
158 / 11 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2013, 10.00 | Majewski Václav | 2.LIGA MORAVA
14.360
74 / 5 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2013, 10.00 | Peštál Petr | 2.LIGA MORAVA
14.800
119 / 15 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2013, 10.00 | Kopečný Radek | 2.LIGA MORAVA
7.930
200 / 18 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 4. 2013, 10.00 | Führlinger Patrik | 2.LIGA MORAVA
11.112

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14881 / 202 | 334.36
8.00
83.11320000 %
22 / 8 | 8
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Oblastní Přebor JM oblasti Jednoband
2.750
60 / 12 | 25
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Červenka Vítězslav | Oblastní Přebor JM oblasti Jednoband
5.002
37 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Kopl Josef | Oblastní Přebor JM oblasti Jednoband
1.850
69 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
16. 9. 2012, 14.00 | Majewski Václav | 2.LIGA MORAVA
3.452
25 / 4 | 9
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2012, 10.00 | Bača Miroslav | 2.LIGA MORAVA
6.250
80 / 18 | 19
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2012, 14.00 | Hošek Ondřej | 2.LIGA MORAVA
4.442
76 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2012, 13.00 | Ostruszka Petr | 2.LIGA MORAVA
3.802
73 / 13 | 22
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2012, 10.00 | Slaměník Radek | 2.LIGA MORAVA
5.610
80 / 11 | 17
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2012, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2.LIGA MORAVA
7.272
80 / 16 | 17
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2013, 13.00 | Kuchař Karel | 2.LIGA MORAVA
5.002
39 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2013, 10.00 | Majewski Václav | 2.LIGA MORAVA
1.950
80 / 10 | 20
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2013, 10.00 | Hošek Ondřej | 2.LIGA MORAVA
8.002
80 / 15 | 33
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2013, 10.00 | Kopečný Radek | 2.LIGA MORAVA
5.332
80 / 15 | 20
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2013, 10.00 | Führlinger Patrik | 2.LIGA MORAVA
5.332

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12377 / 433 | 70.870
1.428
91.95120000 %
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2012, 11.00 | Vašina Radoslav | 3B 2.skupina - Jižní Morava
1.0002
24 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2012, 12.00 | Hronek Jiří | 3B 2.skupina - Jižní Morava
0.6002
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2013, 10.00 | Hykš Petr | 3B 2.skupina - Jižní Morava
0.7502
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2013, 12.00 | Hronek Jiří | 3B 2.skupina - Jižní Morava
0.8822
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2013, 11.00 | Ocásek Jiří | 3B družstva JM - FINÁLE
0.6252
30 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2013, 14.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 3B družstva JM - FINÁLE
1.1112
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2013, 16.00 | Osvald Josef | 3B družstva JM - FINÁLE
0.7692
40 / 41 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2013, 10.00 | Musil Jan | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.9752
40 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2013, 10.00 | Šimek Stanislav | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
1.4282
32 / 42 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2013, 10.00 | Kohout Štěpán | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.7610
40 / 38 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2013, 10.00 | Ráček Milan | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
1.0522
26 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2013, 13.00 | Stareček Vladimír | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.7640

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122593 / 93 | 20527.88
100.00
72.02780000 %
124 / 7 | 78
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 2011, 13.00 | Kezsely Radim | 2. liga - Morava
17.710
300 / 20 | 34
Malý stůl: Volná hra
16. 10. 2011, 10.00 | Kramarz Daniel | 2. liga - Morava
15.002
300 / 17 | 205
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 2011, 10.00 | Jochman David | 2. liga - Morava
17.642
300 / 3 | 155
Malý stůl: Volná hra
13. 11. 2011, 10.00 | Fellner Jan | 2. liga - Morava
100.002
300 / 10 | 102
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 2011, 10.00 | Pernecký Jan | 2. liga - Morava
30.002
238 / 12 | 114
Malý stůl: Volná hra
11. 12. 2011, 10.00 | Bača Miroslav | 2. liga - Morava
19.830
7 / 1 | 7
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2012, 10.00 | Hošek Ondřej | 2. liga - Morava
7.000
300 / 5 | 124
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2012, 10.00 | Kopečný Radek | 2. liga - Morava
60.002
300 / 3 | 205
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 2012, 10.00 | Fellner Jan | 2. liga - Morava
100.002
75 / 2 | 75
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2012, 13.00 | Böhm Pavel | 2. liga - Morava
37.500
300 / 10 | 107
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2012, 10.00 | Pernecký Jan | 2. liga - Morava
30.002
49 / 3 | 41
Malý stůl: Volná hra
12. 4. 2012, 17.00 | Hošek Ondřej | 2. liga - Morava
16.330

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121880 / 157 | 11711.97
33.33
78.33330000 %
185 / 19 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 10. 2011, 13.00 | Čaněcký Patrik | 2. liga - Morava
9.730
140 / 12 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 10. 2011, 10.00 | Kuchař Karel | 2. liga - Morava
11.660
121 / 20 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 2011, 10.00 | Močička Miroslav ml. | 2. liga - Morava
6.050
165 / 20 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 11. 2011, 10.00 | Mazal Luděk | 2. liga - Morava
8.250
200 / 6 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 2011, 10.00 | Koky Dušan | 2. liga - Morava
33.332
191 / 8 | 77
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 12. 2011, 10.00 | Bača Miroslav | 2. liga - Morava
23.870
126 / 10 | 56
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2012, 12.30 | Slavík Jiří | 2. liga - Morava
12.600
95 / 13 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2012, 10.00 | Kopečný Radek | 2. liga - Morava
7.300
101 / 10 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 2012, 10.00 | Fellner Jan | 2. liga - Morava
10.100
200 / 14 | 117
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2012, 13.00 | Hammer Ivan | 2. liga - Morava
14.282
200 / 17 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2012, 10.00 | Pernecký Jan | 2. liga - Morava
11.762
156 / 8 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 4. 2012, 19.00 | Hošek Ondřej | 2. liga - Morava
19.500

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171192 / 256 | 414.65
8.88
87.64710000 %
80 / 14 | 26
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Sviták František | Oblastní přebor JM oblasti Jednoband
5.712
80 / 11 | 41
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Červenka Vítězslav | Oblastní přebor JM oblasti Jednoband
7.272
80 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Frgal Miroslav | Oblastní přebor JM oblasti Jednoband
4.002
73 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Turek Jaroslav | Oblastní přebor JM oblasti Jednoband
3.652
80 / 14 | 27
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Frolek Robert | Oblastní přebor JM oblasti Jednoband
5.712
79 / 20 | 23
Malý stůl: Jednoband
15. 10. 2011, 13.00 | Čaněcký Patrik | 2. liga - Morava
3.952
75 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
16. 10. 2011, 10.00 | Kuchař Karel | 2. liga - Morava
3.752
77 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 2011, 10.00 | Hammer Ivan | 2. liga - Morava
3.852
54 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
13. 11. 2011, 10.00 | Slaměník Radek | 2. liga - Morava
2.700
61 / 16 | 14
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 2011, 10.00 | Pernecký Jan | 2. liga - Morava
3.810
27 / 8 | 13
Malý stůl: Jednoband
11. 12. 2011, 10.00 | Bača Miroslav | 2. liga - Morava
3.370
80 / 16 | 15
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2012, 14.30 | Hošek Ondřej | 2. liga - Morava
5.002
80 / 11 | 32
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2012, 10.00 | Kopečný Radek | 2. liga - Morava
7.272
80 / 15 | 18
Malý stůl: Jednoband
4. 3. 2012, 10.00 | Slaměník Radek | 2. liga - Morava
5.332
61 / 8 | 24
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2012, 13.00 | Böhm Pavel | 2. liga - Morava
7.620
45 / 14 | 7
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2012, 10.00 | Pernecký Jan | 2. liga - Morava
3.210
80 / 9 | 23
Malý stůl: Jednoband
12. 4. 2012, 20.00 | Hošek Ondřej | 2. liga - Morava
8.882

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18401 / 476 | 80.842
1.333
81.67010000 %
21 / 21 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Böhm Pavel | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
1.0000
17 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Tůma Jakub | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.8502
10 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Pacejka David | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.5002
20 / 15 | 8
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Zündorf Egbert Franz | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
1.3332
15 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Zündorf Egbert Franz | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.6002
19 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Zapletal Karel | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.7602
18 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2012, 10.00 | Osvald Josef | Trojband 1.skupina Jižní Morava
0.5450
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2012, 12.00 | Dvořák Miroslav | Trojband 1.skupina Jižní Morava
1.0002
30 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2012, 10.00 | Hrdlička Lubomír | Trojband Finále Jižní Morava
0.7892
18 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2012, 12.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Trojband Finále Jižní Morava
0.7200
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2012, 15.00 | Böhm Pavel | Trojband Finále Jižní Morava
1.0342
26 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2012, 18.00 | Vajda Roman | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.8662
27 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2012, 20.00 | Masár Stanislav | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.9000
23 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 11.00 | Aleš Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.7660
22 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 13.00 | Hošek Ondřej | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.7332
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 16.00 | Ráček Milan | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.6000
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 17.00 | Uher Miroslav ml. | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.2502
27 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 19.00 | Aleš Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.2850

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81832 / 86 | 18121.30
50.00
76.33330000 %
300 / 6 | 101
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 2010, 10.00 | Daniel Vladislav | II.liga B
50.002
174 / 20 | 71
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2010, 10.00 | Both Michael | II.liga B
8.700
225 / 12 | 89
Malý stůl: Volná hra
9. 1. 2011, 10.00 | Skořupa Rostislav | II.liga B
18.750
191 / 9 | 96
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 2011, 10.00 | Fellner Jan | II.liga B
21.220
184 / 14 | 55
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2011, 10.00 | Kopl Josef | II.liga B
13.140
300 / 9 | 173
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2011, 10.00 | Domanský Pavel | II.liga B
33.332
300 / 8 | 181
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 2011, 10.00 | Daniel Vladislav | II.liga B
37.502
158 / 8 | 67
Malý stůl: Volná hra
13. 3. 2011, 10.00 | Both Michael | II.liga B
19.750

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
71154 / 103 | 5811.20
16.75
81.61240000 %
200 / 17 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2010, 10.00 | Both Michael | II.liga B
11.762
93 / 12 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 1. 2011, 10.00 | Skořupa Rostislav | II.liga B
7.750
127 / 13 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 2011, 10.00 | Fellner Jan | II.liga B
9.760
200 / 19 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2011, 10.00 | Kopl Josef | II.liga B
10.522
200 / 18 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2011, 10.00 | Domanský Pavel | II.liga B
11.112
134 / 8 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 2011, 10.00 | Daniel Vladislav | II.liga B
16.750
200 / 16 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 3. 2011, 12.00 | Both Michael | II.liga B
12.502

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8596 / 128 | 344.65
8.88
93.12500000 %
80 / 13 | 28
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 2010, 10.00 | Caha Josef | II.liga B
6.152
80 / 20 | 34
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2010, 10.00 | Both Michael | II.liga B
4.002
45 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
9. 1. 2011, 10.00 | Humeňanský František | II.liga B
2.250
80 / 15 | 31
Malý stůl: Jednoband
23. 1. 2011, 10.00 | Háva Miloš | II.liga B
5.332
71 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2011, 10.00 | Kopl Josef | II.liga B
3.550
80 / 9 | 26
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2011, 10.00 | Domanský Pavel | II.liga B
8.882
80 / 12 | 32
Malý stůl: Jednoband
27. 2. 2011, 10.00 | Daniel Vladislav | II.liga B
6.662
80 / 19 | 21
Malý stůl: Jednoband
13. 3. 2011, 14.00 | Both Michael | II.liga B
4.212

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17355 / 497 | 70.714
1.125
82.55810000 %
14 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Hammer Ivan | Oblastní přebor JMo Trojband
0.5602
14 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Osvald Josef | Oblastní přebor JMo Trojband
0.5602
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Uher Miroslav ml. | Oblastní přebor JMo Trojband
0.7000
16 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Hrdlička Lubomír | Oblastní přebor JMo Trojband
0.6402
30 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Zapletal Karel | Oblastní přebor JMo Trojband
0.7502
10 / 16 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Tůma Jakub | Oblastní přebor JMo Trojband
0.6250
10 / 16 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Tůma Jakub | Oblastní přebor JMo Trojband
0.6250
16 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Hrdlička Lubomír | Oblastní přebor JMo Trojband
0.6400
14 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Osvald Josef | Oblastní přebor JMo Trojband
0.5602
14 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Hammer Ivan | Oblastní přebor JMo Trojband
0.5602
22 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2011, 11.00 | Zapletal Karel | JM-3B
0.5500
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2011, 14.00 | Vintr Jaroslav | JM-3B
0.7692
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2011, 16.30 | Böhm Pavel | JM-3B
0.7502
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2011, 12.00 | Hrdlička Lubomír | JM-3B
0.7502
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2011, 15.00 | Zündorf Egbert Franz | JM-3B
1.0002
29 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2011, 15.00 | Šlechta Jan | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
0.9662
18 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2011, 16.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
1.1250

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91604 / 65 | 19624.67
64.75
59.40740000 %
300 / 11 | 65
Malý stůl: Volná hra
27. 9. 2009, 10.00 | Kopl Josef | 2.liga B
27.272
300 / 16 | 83
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2009, 10.00 | Provazník Jan | 2.liga B
18.752
300 / 11 | 153
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 2009, 10.00 | Schoffer Bruno | 2.liga B
27.272
300 / 7 | 196
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2009, 10.00 | Uher Miroslav ml. | 2.liga B
42.852
61 / 8 | 39
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2009, 10.00 | Veselský Petr | 2.liga B
7.620
259 / 4 | 107
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2010, 10.00 | Ocásek Jiří | 2.liga B
64.750
51 / 4 | 48
Malý stůl: Volná hra
6. 3. 2010, 10.00 | Slavík Jiří | 2.liga B
12.750
33 / 4 | 18
Malý stůl: Volná hra
21. 3. 2010, 10.00 | Veselský Petr | 2.liga B
8.250
0
Malý stůl: Volná hra
11. 4. 2010, 10.00 | Schoffer Bruno | 2.liga B
0

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142031 / 196 | 8510.36
20.00
76.64150000 %
150 / 18 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Hanák Jan | Oblastní přebor JM oblasti Kádr 52/2
8.332
90 / 11 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Kalábek Jaromír | Oblastní přebor JM oblasti Kádr 52/2
8.180
123 / 9 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Müller David | Oblastní přebor JM oblasti Kádr 52/2
13.660
167 / 18 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Kopl Josef | Oblastní přebor JM oblasti Kádr 52/2
9.270
150 / 19 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Meitner Martin | Oblastní přebor JM oblasti Kádr 52/2
7.892
200 / 19 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 9. 2009, 10.00 | Kalábek Jaromír | 2.liga B
10.522
200 / 15 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2009, 10.00 | Provazník Jan | 2.liga B
13.332
142 / 20 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 2009, 10.00 | Kuchař Karel | 2.liga B
7.100
200 / 10 | 85
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2009, 10.00 | Soušek Michal | 2.liga B
20.002
200 / 13 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2009, 10.00 | Veselský Petr | 2.liga B
15.382
105 / 14 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2010, 10.00 | Ocásek Jiří | 2.liga B
7.500
118 / 10 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 3. 2010, 10.00 | Slavík Jiří | 2.liga B
11.800
186 / 20 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 3. 2010, 10.00 | Veselský Petr | 2.liga B
9.302
0
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 4. 2010, 10.00 | Kuchař Karel | 2.liga B
0

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14922 / 203 | 304.54
13.33
86.98110000 %
80 / 16 | 28
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Ocásek Jiří | Oblastní přebor JM oblasti Jednoband
5.002
60 / 14 | 17
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Müller David | Oblastní přebor JM oblasti Jednoband
4.282
80 / 12 | 14
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Müller David | Oblastní přebor JM oblasti Jednoband
6.662
60 / 17 | 12
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Osvald Josef | Oblastní přebor JM oblasti Jednoband
3.521
60 / 14 | 12
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Močička Miroslav ml. | Oblastní přebor JM oblasti Jednoband
4.282
48 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
27. 9. 2009, 10.00 | Kopl Josef | 2.liga B
2.400
64 / 20 | 25
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2009, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2.liga B
3.200
80 / 15 | 26
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 2009, 10.00 | Skořupa Rostislav | 2.liga B
5.332
80 / 17 | 22
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2009, 10.00 | Uher Miroslav ml. | 2.liga B
4.702
74 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2009, 10.00 | Müller David | 2.liga B
3.700
80 / 12 | 17
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2010, 10.00 | Ocásek Jiří | 2.liga B
6.662
76 / 20 | 23
Malý stůl: Jednoband
6. 3. 2010, 10.00 | Slavík Jiří | 2.liga B
3.802
80 / 6 | 30
Malý stůl: Jednoband
21. 3. 2010, 10.00 | Müller David | 2.liga B
13.332
0
Malý stůl: Jednoband
11. 4. 2010, 10.00 | Kuchař Karel | 2.liga B
0

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10275 / 333 | 70.825
1.111
76.38890000 %
38 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Tunkr Martin | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
0.9500
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
0.4750
34 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Markup Petr | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
0.8502
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2010, 10.00 | Fibinger Jan | 3B-JM finále
0.8332
30 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2010, 14.00 | Pavlík Karel | 3B-JM finále
0.9372
30 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2010, 15.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 3B-JM finále
1.1112
29 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2010, 08.00 | Pejcha Ota | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
0.9662
19 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2010, 08.00 | Mikolášek Aleš | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
0.6780
23 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 6. 2010, 08.00 | Masár Stanislav | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
0.7660
23 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 6. 2010, 10.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
0.7660

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
143058 / 119 | 19725.69
86.33
72.80950000 %
300 / 6 | 84
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2008, 10.00 | Keluc Otto | 2. liga B
50.002
23 / 3 | 13
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 2008, 10.00 | Bláha Milan | 2. liga B
7.660
177 / 11 | 84
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2008, 10.00 | Ocásek Jiří | 2. liga B
16.090
199 / 9 | 82
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2008, 10.00 | Kopl Josef | 2. liga B
22.110
142 / 8 | 64
Malý stůl: Volná hra
13. 12. 2008, 13.00 | Dvořáček Jan | 2. liga B
17.750
300 / 7 | 118
Malý stůl: Volná hra
20. 12. 2008, 13.00 | Meca Miroslav | 2. liga B
42.852
300 / 8 | 149
Malý stůl: Volná hra
21. 12. 2008, 10.00 | Provazník Jan | 2. liga B
37.502
31 / 6 | 14
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2009, 13.00 | Cebula Tomáš | 2. liga B
5.160
263 / 20 | 83
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2009, 10.00 | Kuchař Karel | 2. liga B
13.150
300 / 10 | 81
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 2009, 10.00 | Pernecký Jan | 2. liga B
30.002
259 / 3 | 197
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2009, 10.00 | Litterbach David | 2. liga B
86.330
164 / 2 | 137
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2009, 10.00 | Ziogas Janis | 2. liga B
82.000
300 / 9 | 190
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2009, 10.00 | Provazník Jan | 2. liga B
33.332
300 / 17 | 73
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2009, 10.00 | Přerovský Petr | 2. liga B
17.642

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
152594 / 232 | 7311.18
22.22
86.46670000 %
148 / 20 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2008, 10.00 | Keluc Otto | 2. liga B
7.400
200 / 17 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2008, 10.00 | Uher Miroslav ml. | 2. liga B
11.762
200 / 17 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2008, 10.00 | Kalábek Jaromír | 2. liga B
11.762
122 / 18 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2008, 10.00 | Přerovský Petr | 2. liga B
6.770
156 / 8 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 12. 2008, 13.00 | Dvořáček Jan | 2. liga B
19.500
200 / 15 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 12. 2008, 13.00 | Lipský Jan | 2. liga B
13.332
200 / 15 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 12. 2008, 10.00 | Hrubý Rostislav | 2. liga B
13.332
143 / 20 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2009, 13.00 | Ostruszka Petr | 2. liga B
7.152
174 / 17 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2009, 13.00 | Cebula Tomáš | 2. liga B
10.230
200 / 18 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2009, 10.00 | Bobek Jiří | 2. liga B
11.111
200 / 10 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 2009, 10.00 | Pernecký Jan | 2. liga B
20.002
200 / 12 | 63
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2009, 10.00 | Soušek Michal | 2. liga B
16.662
136 / 16 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2009, 10.00 | Kalábek Jaromír | 2. liga B
8.500
200 / 9 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2009, 10.00 | Plaček Robert | 2. liga B
22.222
115 / 20 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2009, 10.00 | Přerovský Petr | 2. liga B
5.752

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14929 / 201 | 244.62
6.66
82.94640000 %
59 / 18 | 14
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2008, 10.00 | Pernecký Jan | 2. liga B
3.270
20 / 4 | 14
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 2008, 10.00 | Bláha Milan | 2. liga B
5.000
24 / 9 | 11
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2008, 10.00 | Ziogas Janis | 2. liga B
2.660
80 / 19 | 12
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2008, 10.00 | Hrbek Pavel | 2. liga B
4.212
80 / 17 | 13
Malý stůl: Jednoband
13. 12. 2008, 13.00 | Cebula Tomáš | 2. liga B
4.701
80 / 17 | 14
Malý stůl: Jednoband
20. 12. 2008, 13.00 | Kuchař Karel | 2. liga B
4.702
80 / 12 | 20
Malý stůl: Jednoband
21. 12. 2008, 10.00 | Provazník Jan | 2. liga B
6.662
56 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2009, 13.00 | Dvořáček Jan | 2. liga B
2.800
80 / 18 | 15
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2009, 10.00 | Bobek Jiří | 2. liga B
4.442
63 / 16 | 16
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2009, 10.00 | Vágner Jiří | 2. liga B
3.930
80 / 12 | 23
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2009, 10.00 | Litterbach David | 2. liga B
6.662
67 / 13 | 18
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2009, 10.00 | Ziogas Janis | 2. liga B
5.150
80 / 13 | 24
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2009, 10.00 | Provazník Jan | 2. liga B
6.152
80 / 13 | 22
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2009, 10.00 | Hrbek Pavel | 2. liga B
6.152

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
23545 / 631 | 110.863
1.538
86.23420000 %
20 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2008, 11.00 | Pacejka David | 3B-JM skupina B
1.1112
20 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2008, 11.30 | Pacejka David | 3B-JM skupina B
0.8692
20 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2008, 12.00 | Osvald Josef | 3B-JM skupina B
0.6662
20 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2008, 12.30 | Osvald Josef | 3B-JM skupina B
1.0522
20 / 13 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2008, 12.00 | Pacejka David | 3B-JM skupina B
1.5382
14 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2008, 13.00 | Jež Libor | 3B-JM skupina B
0.4662
19 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2008, 14.00 | Osvald Josef | 3B-JM skupina B
1.0000
20 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2008, 15.00 | Beneš Karel | 3B-JM skupina B
0.8692
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2009, 10.00 | Berdis Vratislav | 3B-JM finále
0.5750
30 / 22 | 8
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2009, 13.00 | Hammer Ivan | 3B-JM finále
1.3632
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2009, 15.00 | Zapletal Karel | 3B-JM finále
0.7002
28 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2009, 13.00 | Mrkvička Martin | Finále MR družstev - trojband
1.0760
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2009, 15.00 | Šimek Stanislav | Finále MR družstev - trojband
0.9672
12 / 18 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2009, 17.00 | Gazdoš Ivo | Finále MR družstev - trojband
0.6660
25 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2009, 00.00 | Hammer Ivan | Upravený termín přeboru JM kraje v trojbandu
0.8332
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2009, 00.00 | Zapletal Karel | Upravený termín přeboru JM kraje v trojbandu
1.0002
11 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2009, 00.00 | Jež Libor | Upravený termín přeboru JM kraje v trojbandu
0.6110
18 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2009, 00.00 | Kopuletý František | Upravený termín přeboru JM kraje v trojbandu
0.9002
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2009, 00.00 | Litterbach David | Upravený termín přeboru JM kraje v trojbandu
0.4660
13 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2009, 00.00 | Wlodarczyk Leo | Upravený termín přeboru JM kraje v trojbandu
0.6502
48 / 43 | 11
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Hudák Jan | MČR senioři - trojband
1.1160
33 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Dostál Martin | MČR senioři - trojband
0.8680
49 / 50 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Koky Dušan | MČR senioři - trojband
0.9802

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
112635 / 138 | 28019.09
150.00
79.84850000 %
22 / 4 | 9
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2007, 10.00 | Strejček Radomír | 2. liga B
5.500
300 / 17 | 71
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2007, 10.00 | Šibíček Jan | 2. liga B
17.642
300 / 15 | 105
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2007, 10.00 | Ferák Karel | 2. liga B
20.002
135 / 9 | 77
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2007, 10.00 | Fuksa Ladislav | 2. liga B
15.000
300 / 13 | 67
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2007, 10.00 | Bielko Jan | 2. liga B
23.072
239 / 11 | 88
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2007, 10.00 | Kalábek Jaromír | 2. liga B
21.720
237 / 17 | 47
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2008, 10.00 | Uher Miroslav ml. | 2. liga B
13.940
300 / 2 | 280
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2008, 10.00 | Veselský Petr | 2. liga B
150.002
300 / 15 | 156
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2008, 10.00 | Fuksa Ladislav | 2. liga B
20.002
202 / 20 | 50
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2008, 13.00 | Bobek Jiří | 2. liga B
10.100
300 / 15 | 74
Malý stůl: Volná hra
9. 3. 2008, 10.00 | Pešan Vlastimil | 2. liga B
20.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
172833 / 254 | 7711.15
25.00
83.32350000 %
200 / 17 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2007, 10.00 | Strejček Radomír | 2. liga B
11.762
151 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2007, 10.00 | Šibíček Jan | 2. liga B
7.552
172 / 20 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2007, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2. liga B
8.602
200 / 12 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2007, 10.00 | Pěček Vlastimil | 2. liga B
16.662
200 / 8 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2007, 10.00 | Vidlák Milan | 2. liga B
25.002
129 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2007, 13.00 | Pešan Vlastimil | 2. liga B
6.452
170 / 20 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2007, 10.00 | Frolek Robert | 2. liga B
8.502
200 / 16 | 56
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2008, 10.00 | Hrazdíra Miroslav | 2. liga B
12.502
200 / 17 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2008, 10.00 | Novotný Jiří | 2. liga B
11.762
200 / 10 | 77
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2008, 10.00 | Mazal Luděk | 2. liga B
20.002
129 / 20 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2008, 13.00 | Čabla František | 2. liga B
6.452
112 / 11 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2008, 10.00 | Kezsely Radim | 2. liga B
10.180
154 / 19 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 4. 2008, 00.00 | Novotný Jiří | Oblastní přebor Kádr 52/2
8.100
200 / 16 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 4. 2008, 00.00 | Müller David | Oblastní přebor Kádr 52/2
12.502
200 / 12 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 4. 2008, 00.00 | Kopl Josef | Oblastní přebor Kádr 52/2
16.662
200 / 13 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 4. 2008, 00.00 | Ocásek Jiří | Oblastní přebor Kádr 52/2
15.382
16 / 3 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 4. 2008, 00.00 | Bláha Milan | Oblastní přebor Kádr 52/2
5.330

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13891 / 208 | 284.28
5.71
85.67310000 %
78 / 14 | 15
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2007, 10.00 | Strejček Radomír | 2. liga B
5.570
71 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2007, 10.00 | Novotný Jiří | 2. liga B
3.552
80 / 16 | 12
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2007, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2. liga B
5.002
80 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2007, 10.00 | Fuksa Ladislav | 2. liga B
4.001
59 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2007, 10.00 | Kuchař Karel | 2. liga B
2.950
78 / 16 | 14
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2007, 13.00 | Kezsely Radim | 2. liga B
4.870
51 / 11 | 28
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2007, 10.00 | Kopl Josef | 2. liga B
4.630
76 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2008, 10.00 | Both Michael | 2. liga B
3.802
51 / 16 | 9
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2008, 10.00 | Veselský Petr | 2. liga B
3.180
80 / 14 | 25
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2008, 10.00 | Mazal Luděk | 2. liga B
5.712
80 / 14 | 13
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2008, 13.00 | Čabla František | 2. liga B
5.711
28 / 7 | 12
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2008, 10.00 | Bača Miroslav | 2. liga B
4.000
79 / 20 | 23
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2008, 10.00 | Gajda Robert | 2. liga B
3.950

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15339 / 404 | 70.839
1.875
89.92040000 %
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2007, 11.00 | Müller David | 3B/JM
0.4750
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2007, 13.00 | Meitner Martin | 3B/JM
0.7252
16 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2007, 14.00 | Zapletal Karel | 3B/JM
0.6660
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2008, 10.00 | Brychta Miloš st. | 3B/JM
1.1532
30 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2008, 15.00 | Kopuletý František | 3B/JM
1.3042
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2008, 10.00 | Svoboda Jiří | 3B/JM
0.7502
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2008, 12.00 | Močička Miroslav ml. | 3B/JM
0.7892
25 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2008, 15.00 | Zapletal Karel | 3B/JM
0.6940
25 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2008, 00.00 | Fibinger Jan | Oblastní přebor Trojband
0.9250
18 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2008, 00.00 | Ocásek Jaroslav | Oblastní přebor Trojband
0.6002
15 / 8 | 7
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2008, 00.00 | Hrdlička Lubomír | Oblastní přebor Trojband
1.8752
27 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2008, 00.00 | Osvald Josef | Oblastní přebor Trojband
0.9002
15 / 9 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2008, 00.00 | Andrysík Jiří ml. | Oblastní přebor Trojband
1.6662
15 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2008, 00.00 | Berdis Vratislav | Oblastní přebor Trojband
0.7502
15 / 13 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2008, 00.00 | Hoffman Petr | Oblastní přebor Trojband
1.1532

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
194202 / 157 | 24326.76
168.00
59.18310000 %
66 / 13 | 21
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2006, 13.00 | Nenál Jiří | 1. liga B
5.070
297 / 17 | 87
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2006, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1. liga B
17.470
325 / 8 | 212
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2006, 13.00 | Majewski Václav | 1. liga B
40.620
400 / 3 | 243
Malý stůl: Volná hra
29. 10. 2006, 10.00 | Bača Miroslav | 1. liga B
133.332
400 / 8 | 223
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2006, 13.00 | Cebula Tomáš | 1. liga B
50.002
168 / 1 | 168
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2006, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
168.000
312 / 6 | 161
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2006, 13.00 | Ráček Milan | 1. liga B
52.000
112 / 3 | 53
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2007, 13.00 | Musil Jan | 1. liga B
37.330
400 / 11 | 93
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2007, 10.00 | Skořupa Rostislav | 1. liga B
36.361
321 / 8 | 111
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2007, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1. liga B
40.120
271 / 17 | 60
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2007, 13.00 | Stareček Pavel | 1. liga B
15.940
61 / 4 | 29
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2007, 10.00 | Cebula Tomáš | 1. liga B
15.250
181 / 12 | 76
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2007, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
15.080
0
Malý stůl: Volná hra
31. 3. 2007, 13.00 | Ráček Milan | 1. liga B
0
201 / 2 | 201
Malý stůl: Volná hra
7. 4. 2007, 00.00 | Slavík Jiří | Přebor JM volná
100.500
193 / 11 | 49
Malý stůl: Volná hra
7. 4. 2007, 00.00 | Führlinger Patrik | Přebor JM volná
17.540
42 / 1 | 42
Malý stůl: Volná hra
7. 4. 2007, 00.00 | Bláha Milan | Přebor JM volná
42.000
282 / 18 | 74
Malý stůl: Volná hra
7. 4. 2007, 00.00 | Lukačka Robert | Přebor JM volná
15.660
170 / 14 | 53
Malý stůl: Volná hra
7. 4. 2007, 00.00 | Kopl Josef | Přebor JM volná
12.140

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
182212 / 169 | 7613.08
33.33
51.44190000 %
171 / 8 | 76
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2006, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1. liga B
21.370
47 / 4 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2006, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
11.750
145 / 8 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2006, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
18.120
109 / 9 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 10. 2006, 10.00 | Stareček Vladimír | 1. liga B
12.110
135 / 7 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2006, 13.00 | Hájek Radovan | 1. liga B
19.280
170 / 8 | 63
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2006, 13.00 | Fellner Jan | 1. liga B
21.250
100 / 13 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2006, 13.00 | Ráček Milan | 1. liga B
7.690
58 / 9 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2007, 13.00 | Musil Jan | 1. liga B
6.440
128 / 13 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2007, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1. liga B
9.840
93 / 10 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2007, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1. liga B
9.300
168 / 14 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2007, 13.00 | Stareček Pavel | 1. liga B
12.000
250 / 11 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2007, 10.00 | Hájek Radovan | 1. liga B
22.721
113 / 18 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2007, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
6.270
0
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2007, 13.00 | Ráček Milan | 1. liga B
0
200 / 6 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 5. 2007, 00.00 | Kopl Josef | Přebor JM kádr
33.332
82 / 11 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 5. 2007, 00.00 | Bláha Milan | Přebor JM kádr
7.450
72 / 4 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 5. 2007, 00.00 | Strejček Radomír | Přebor JM kádr
18.000
171 / 16 | 72
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 5. 2007, 00.00 | Slavík Jiří | Přebor JM kádr
10.680

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
211651 / 371 | 404.45
8.00
65.25690000 %
8 / 11 | 2
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2006, 13.00 | Dostál Martin | 1. liga B
0.720
96 / 14 | 25
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2006, 13.00 | Musil Jan | 1. liga B
6.850
76 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2006, 13.00 | Skořupa Rostislav | 1. liga B
3.802
72 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
29. 10. 2006, 10.00 | Bača Miroslav | 1. liga B
3.600
39 / 17 | 13
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2006, 13.00 | Hájek Radovan | 1. liga B
2.290
120 / 20 | 35
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2006, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
6.002
104 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2006, 13.00 | Slavík Jiří | 1. liga B
5.202
120 / 19 | 40
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2007, 13.00 | Majewski Václav | 1. liga B
6.312
120 / 15 | 40
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2007, 10.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
8.002
120 / 15 | 25
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2007, 13.00 | Dostál Martin | 1. liga B
8.002
98 / 19 | 16
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2007, 13.00 | Stareček Vladimír | 1. liga B
5.150
70 / 20 | 22
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2007, 10.00 | Hájek Radovan | 1. liga B
3.500
83 / 20 | 25
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2007, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
4.150
0
Malý stůl: Jednoband
31. 3. 2007, 13.00 | Ráček Milan | 1. liga B
0
100 / 23 | 19
Malý stůl: Jednoband
8. 4. 2007, 00.00 | Osvald Josef | Přebor JM 1B
4.342
100 / 23 | 22
Malý stůl: Jednoband
8. 4. 2007, 00.00 | Veselý Jiří | Přebor JM 1B
4.342
84 / 19 | 29
Malý stůl: Jednoband
8. 4. 2007, 00.00 | Müller David | Přebor JM 1B
4.420
54 / 19 | 10
Malý stůl: Jednoband
8. 4. 2007, 00.00 | Bartoš Jiří | Přebor JM 1B
2.840
46 / 17 | 10
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2007, 00.00 | Stareček Vladimír | MČR Senioři, JEDNOBAND
2.700
92 / 20 | 32
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2007, 00.00 | Červenka Michal | MČR Senioři, JEDNOBAND
4.602
49 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2007, 00.00 | Gazdoš Ivo | MČR Senioři, JEDNOBAND
2.450

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18421 / 470 | 100.895
1.764
89.57450000 %
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2006, 10.00 | Vašina Radoslav | 3B/JM-A
0.8822
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2006, 12.00 | Zoufalý Radek | 3B/JM-A
0.7251
26 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2006, 14.00 | Strejček Radomír | 3B/JM-A
0.8960
30 / 17 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2007, 10.00 | Bachan Radim | 3B/JM-A
1.7642
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2007, 12.00 | Zapletal Karel | 3B/JM-A
0.7892
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2007, 14.00 | Strejček Radomír | 3B/JM-A
0.7502
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 3. 2007, 12.00 | Zoufalý Radek | 3B/JM-FINÁLE
0.9092
30 / 24 | 10
Malý stůl: Trojband
25. 3. 2007, 15.00 | Andrysík Jiří ml. | 3B/JM-FINÁLE
1.2502
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Řehůřek Luděk | MČR družstev TROJBAND
0.8822
24 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Hájek Radovan | MČR družstev TROJBAND
0.8270
27 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Hudák Jan | MČR družstev TROJBAND
0.8180
14 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Kopuletý František | Přebor JM 3B
0.9332
15 / 12 | 8
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Andrysík Jiří ml. | Přebor JM 3B
1.2502
14 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Strmiska Jan | Přebor JM 3B
0.9332
20 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Pavlík Karel | Přebor JM 3B
0.6662
12 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Veselý Jiří | Přebor JM 3B
0.8002
10 / 13 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Přebor JM 3B
0.7690
20 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Osvald Josef | Přebor JM 3B
1.0522

2005/2006

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
133464 / 138 | 30625.10
100.00
97.83330000 %
300 / 9 | 269
Malý stůl: Volná hra
25. 9. 2005, 10.00 | Kalabis Petr | 2.LIGA B
33.332
300 / 12 | 119
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2005, 10.00 | Kopl Josef | 2.LIGA B
25.002
235 / 10 | 74
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2005, 10.00 | Fuksa Ladislav | 2.LIGA B
23.500
300 / 19 | 100
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 2005, 10.00 | Jakš Petr | 2.LIGA B
15.782
300 / 5 | 110
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2005, 10.00 | Mrštík Jan | 2.LIGA B
60.002
300 / 20 | 76
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 2005, 10.00 | Pernecký Jan | 2.LIGA B
15.002
300 / 24 | 49
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2006, 10.00 | Zinič Ladislav | 2.LIGA B
12.502
300 / 3 | 155
Malý stůl: Volná hra
29. 1. 2006, 10.00 | Kopl Josef | 2.LIGA B
100.002
300 / 11 | 108
Malý stůl: Volná hra
12. 2. 2006, 10.00 | Pavlík Karel | 2.LIGA B
27.272
300 / 9 | 153
Malý stůl: Volná hra
26. 2. 2006, 10.00 | Fuksa Ladislav | 2.LIGA B
33.332
529 / 16 | 306
Malý stůl: Volná hra
12. 5. 2006, 00.00 | Vala Miroslav | Mistrovství ČR (SKK Ústí n/L)
33.062

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101998 / 154 | 7812.97
25.00
99.90000000 %
198 / 25 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 9. 2005, 10.00 | Zinič Ladislav | 2.LIGA B
7.922
200 / 18 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2005, 10.00 | Kalábek Jaromír | 2.LIGA B
11.112
200 / 8 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2005, 10.00 | Brychta Miloš st. | 2.LIGA B
25.002
200 / 13 | 78
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2005, 10.00 | Čagánek Zdeněk | 2.LIGA B
15.382
200 / 20 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2005, 10.00 | Mrštík Jan | 2.LIGA B
10.002
200 / 20 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 2005, 10.00 | Vágner Jiří | 2.LIGA B
10.002
200 / 11 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 2006, 10.00 | Konečný Miroslav | 2.LIGA B
18.182
200 / 10 | 72
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 1. 2006, 10.00 | Kopl Josef | 2.LIGA B
20.002
200 / 17 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 2. 2006, 10.00 | Müller David | 2.LIGA B
11.762
200 / 12 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2006, 10.00 | Fuksa Ladislav | 2.LIGA B
16.662

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161158 / 294 | 303.93
8.88
91.47730000 %
80 / 17 | 25
Malý stůl: Jednoband
25. 9. 2005, 10.00 | Zinič Ladislav | 2.LIGA B
4.702
80 / 20 | 25
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2005, 10.00 | Kalábek Jaromír | 2.LIGA B
4.002
80 / 9 | 23
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2005, 10.00 | Novotný Jiří | 2.LIGA B
8.882
61 / 11 | 30
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2005, 10.00 | Mirga Martin | 2.LIGA B
5.540
80 / 13 | 25
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 2005, 10.00 | Osvald Josef | 2.LIGA B
6.152
80 / 14 | 18
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2005, 10.00 | Mrštík Jan | 2.LIGA B
5.712
46 / 12 | 11
Malý stůl: Jednoband
18. 12. 2005, 10.00 | Pernecký Jan | 2.LIGA B
3.830
80 / 22 | 20
Malý stůl: Jednoband
15. 1. 2006, 10.00 | Coufal Zdeněk | 2.LIGA B
3.632
80 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2006, 10.00 | Lukačka Robert | 2.LIGA B
3.202
80 / 16 | 25
Malý stůl: Jednoband
12. 2. 2006, 10.00 | Novotný Jiří | 2.LIGA B
5.002
58 / 19 | 10
Malý stůl: Jednoband
26. 2. 2006, 10.00 | Fuksa Ladislav | 2.LIGA B
3.050
353 / 116 | 25
Malý stůl: Jednoband
27. 5. 2006, 00.00 | Vala Miroslav | Přebor JM (BCF)
3.048

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6143 / 181 | 90.790
1.176
0
143 / 181 | 9
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2006, 00.00 | Vala Miroslav | Přebor JM (BCF)
0.7908

2004/2005

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
204471 / 182 | 20924.56
59.00
65.51850000 %
136 / 10 | 30
Malý stůl: Volná hra
2. 10. 2004, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
13.600
300 / 7 | 152
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 2004, 10.00 | Svoboda Tomáš | 2.LIGA B
42.852
106 / 4 | 99
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2004, 13.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
26.500
300 / 8 | 209
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2004, 10.00 | Humeňanský František | 2.LIGA B
37.502
216 / 14 | 96
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2004, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
15.420
300 / 22 | 132
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 2004, 10.00 | Coufalík Ivo | 2.LIGA B
13.632
400 / 9 | 137
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2004, 10.00 | Bača Miroslav | 1.LIGA B
44.442
191 / 12 | 60
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 2004, 10.00 | Kalábek Jaromír | 2.LIGA B
15.910
300 / 8 | 124
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 2004, 10.00 | Domanský Pavel | 2.LIGA B
37.502
0 / 1 | 0
Malý stůl: Volná hra
9. 1. 2005, 10.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
00
177 / 3 | 156
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2005, 13.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA B
59.000
19 / 1 | 19
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 2005, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
19.000
400 / 11 | 168
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2005, 10.00 | Both Michael | 1.LIGA B
36.361
400 / 15 | 156
Malý stůl: Volná hra
19. 3. 2005, 13.00 | Skořupa Rostislav | 1.LIGA B
26.662
293 / 20 | 76
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2005, 10.00 | Háva Miloš | 1.LIGA B
14.650
933 / 37 | 117
Malý stůl: Volná hra
16. 4. 2005, 00.00 | Vala Miroslav | Obl. přebor JM (BC Faus)
25.215

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
192399 / 272 | 598.81
16.00
58.59380000 %
202 / 20 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 10. 2004, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
10.102
200 / 13 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 2004, 10.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
15.382
72 / 7 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2004, 13.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA B
10.280
190 / 25 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2004, 10.00 | Humeňanský František | 2.LIGA B
7.602
104 / 14 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2004, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
7.420
200 / 23 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 2004, 10.00 | Coufalík Ivo | 2.LIGA B
8.692
80 / 11 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2004, 10.00 | Stareček Pavel | 1.LIGA B
7.270
153 / 23 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 2004, 10.00 | Kopl Josef | 2.LIGA B
6.650
66 / 10 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 2004, 10.00 | Domanský Pavel | 2.LIGA B
6.600
112 / 7 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 1. 2005, 10.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
16.000
124 / 12 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2005, 13.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
10.330
102 / 10 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 2005, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
10.200
128 / 11 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2005, 10.00 | Ziogas Janis | 1.LIGA B
11.630
142 / 20 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 3. 2005, 13.00 | Kuchař Karel | 1.LIGA B
7.102
524 / 66 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 4. 2005, 00.00 | Vala Miroslav | Obl. přebor JM (Mor. Slavia)
7.932

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
211688 / 333 | 555.06
8.00
83.60130000 %
98 / 20 | 31
Malý stůl: Jednoband
2. 10. 2004, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
4.900
80 / 11 | 30
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 2004, 10.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
7.272
105 / 16 | 32
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2004, 13.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
6.560
80 / 16 | 17
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2004, 10.00 | Humeňanský František | 2.LIGA B
5.002
79 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2004, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
3.950
80 / 15 | 14
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 2004, 10.00 | Coufalík Ivo | 2.LIGA B
5.332
94 / 20 | 35
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2004, 10.00 | Stareček Pavel | 1.LIGA B
4.700
57 / 17 | 15
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 2004, 10.00 | Kopl Josef | 2.LIGA B
3.350
80 / 13 | 23
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 2004, 10.00 | Domanský Pavel | 2.LIGA B
6.151
65 / 17 | 15
Malý stůl: Jednoband
9. 1. 2005, 10.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
3.820
115 / 20 | 55
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2005, 13.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
5.752
77 / 17 | 12
Malý stůl: Jednoband
23. 1. 2005, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
4.520
50 / 12 | 19
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2005, 10.00 | Ziogas Janis | 1.LIGA B
4.160
120 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
19. 3. 2005, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
6.002
120 / 19 | 20
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2005, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
6.312
388 / 80 | 39
Malý stůl: Jednoband
7. 5. 2005, 00.00 | Vala Miroslav | Přebor JM (BCF)
4.858

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16409 / 501 | 60.816
1.250
87.61900000 %
30 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2005, 13.00 | Čajka Petr | "JM/3B-""A"""
0.9372
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2005, 11.00 | Both Michael | "JM/3B-""A"""
0.6000
30 / 36 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2005, 13.00 | Kopl Josef | "JM/3B-""A"""
0.8332
29 / 36 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2005, 14.00 | Zoufalý Radek | "JM/3B-""A"""
0.8050
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2005, 17.00 | Hammer Ivan | JM/3B-FIN
1.2502
20 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2005, 20.00 | Boháč Martin | JM/3B-FIN
1.0000
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2005, 21.00 | Zoufalý Radek | JM/3B-FIN
0.5250
146 / 166 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2005, 00.00 | Vala Miroslav | Mistrovství republiky (BILLARD BRNO)
0.8792
79 / 107 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 5. 2005, 00.00 | Vala Miroslav | přebor JM (BC Faus)
0.7385

2003/2004

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
183348 / 115 | 38829.11
300.00
51.08930000 %
187 / 15 | 89
Malý stůl: Volná hra
27. 9. 2003, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 2.LIGA B
12.460
258 / 13 | 121
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2003, 10.00 | Stareček Pavel | 2.LIGA B
19.840
400 / 4 | 388
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2003, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
100.002
300 / 6 | 189
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2003, 10.00 | Uher Petr | 2.LIGA B
50.002
7 / 1 | 7
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2003, 13.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
7.000
24 / 4 | 15
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2003, 10.00 | Bača Miroslav | 1.LIGA B
6.000
88 / 11 | 38
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2003, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
8.000
6 / 3 | 4
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2003, 10.00 | Mirga Martin | 2.LIGA B
2.000
400 / 8 | 149
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2004, 13.00 | Bača Miroslav | 1.LIGA B
50.002
269 / 6 | 239
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2004, 10.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA B
44.830
400 / 11 | 185
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2004, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
36.362
89 / 2 | 63
Malý stůl: Volná hra
29. 2. 2004, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
44.500
159 / 6 | 62
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2004, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
26.500
3 / 3 | 1
Malý stůl: Volná hra
27. 3. 2004, 10.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
1.000
271 / 15 | 68
Malý stůl: Volná hra
10. 4. 2004, 10.00 | Domanský Pavel | 1.LIGA B
18.060
487 / 7 | 300
Malý stůl: Volná hra
17. 4. 2004, 00.00 | Vala Miroslav | Přebor JM kraje (Znojmo)
69.572

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
152162 / 196 | 8511.03
18.28
63.78570000 %
168 / 18 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 9. 2003, 13.00 | Skořupa Rostislav | 2.LIGA B
9.330
128 / 7 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2003, 10.00 | Stareček Pavel | 2.LIGA B
18.280
129 / 11 | 85
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2003, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
11.720
200 / 11 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2003, 10.00 | Uher Petr | 2.LIGA B
18.182
150 / 9 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 2003, 13.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
16.660
99 / 12 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2003, 10.00 | Bača Miroslav | 1.LIGA B
8.250
157 / 10 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2003, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
15.700
138 / 16 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2003, 10.00 | Mirga Martin | 2.LIGA B
8.620
97 / 10 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2004, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
9.700
142 / 14 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 2. 2004, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
10.140
161 / 18 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 3. 2004, 10.00 | Slavík Jiří | 1.LIGA B
8.940
217 / 20 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 4. 2004, 10.00 | Provazník Jan | 1.LIGA B
10.852
376 / 40 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 4. 2004, 00.00 | Vala Miroslav | Přebor JM kraje (Znojmo)
9.400

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141070 / 265 | 214.03
6.00
73.64070000 %
38 / 14 | 8
Malý stůl: Jednoband
27. 9. 2003, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 2.LIGA B
2.710
80 / 16 | 12
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2003, 10.00 | Kezsely Radim | 2.LIGA B
5.002
120 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2003, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
6.002
80 / 24 | 16
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2003, 10.00 | Pošvář František | 2.LIGA B
3.332
69 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
25. 10. 2003, 13.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
3.450
54 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2003, 10.00 | Stareček Pavel | 1.LIGA B
2.700
77 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2003, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
3.852
64 / 15 | 14
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2003, 10.00 | Háva Miloš | 2.LIGA B
4.260
100 / 19 | 19
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2004, 13.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
5.260
54 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2004, 10.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
2.700
57 / 17 | 15
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2004, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
3.350
84 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
29. 2. 2004, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
4.200
106 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2004, 10.00 | Háva Miloš | 1.LIGA B
5.302
87 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
27. 3. 2004, 10.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
4.350

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9199 / 281 | 100.708
1.111
90.00000000 %
20 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2003, 14.00 | Both Michael | "JM/3B-""A"""
0.6662
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2004, 10.00 | Both Michael | "JM/3B-""A"""
0.5330
18 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2004, 13.00 | Česnek Josef | "JM/3B-""A"""
0.6002
44 / 84 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2004, 00.00 | Vala Miroslav | Přebor JM (BC Faus)
0.5232
101 / 107 | 10
Malý stůl: Trojband
19. 6. 2004, 00.00 | Vala Miroslav | Mistrovství republiky (Brno)
0.9432

2002/2003

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
214017 / 159 | 29625.26
75.00
52.26550000 %
195 / 11 | 56
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2002, 10.00 | Ondrovčák Miroslav | JM-1.
17.720
58 / 6 | 31
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2002, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
9.660
250 / 7 | 208
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2002, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
35.710
250 / 7 | 229
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2002, 10.00 | Kalábek Jaromír | JM-1.
35.712
250 / 7 | 115
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2002, 08.00 | Ocásek Jiří | JM-1.
35.712
46 / 3 | 29
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2002, 13.00 | Ráček Milan | 1.LIGA B
15.330
250 / 7 | 167
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2002, 10.00 | Bartoš Jiří | JM-1.
35.712
400 / 17 | 210
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2002, 13.00 | Vejmělka Stanis. | 1.LIGA B
23.522
118 / 5 | 84
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2003, 10.00 | Ondrovčák Miroslav | JM-1.
23.600
5 / 2 | 4
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2003, 13.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
2.500
122 / 9 | 82
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2003, 13.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
13.550
27 / 5 | 20
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2003, 10.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
5.400
64 / 8 | 43
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2003, 13.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
8.000
360 / 14 | 121
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2003, 13.00 | Slavík Jiří | 1.LIGA B
25.710
400 / 11 | 239
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2003, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
36.362
158 / 16 | 50
Malý stůl: Volná hra
29. 3. 2003, 13.00 | Pošvář František | 1.LIGA B
9.870
1064 / 24 | 296
Malý stůl: Volná hra
5. 4. 2003, 00.00 | Vala Miroslav | Přebor JM (Znojmo)
44.334

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
202912 / 304 | 749.57
16.66
66.47620000 %
150 / 10 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2002, 10.00 | Ondrovčák Miroslav | JM-1.
15.002
137 / 17 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2002, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
8.050
150 / 17 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2002, 10.00 | Müller David | JM-1.
8.822
59 / 14 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2002, 13.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
4.210
115 / 13 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2002, 10.00 | Kopl Josef | JM-1.
8.840
150 / 9 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2002, 08.00 | Ocásek Jiří | JM-1.
16.662
150 / 20 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2002, 10.00 | Ráček Vladimír | JM-1.
7.502
184 / 20 | 68
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2002, 13.00 | Pošvář František | 1.LIGA B
9.200
122 / 12 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2003, 10.00 | Ondrovčák Miroslav | JM-1.
10.160
63 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2003, 13.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
3.150
167 / 11 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2003, 10.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA B
15.180
115 / 12 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2003, 13.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
9.580
230 / 17 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2003, 13.00 | Slavík Jiří | 1.LIGA B
13.520
52 / 11 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2003, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
4.720
250 / 16 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 3. 2003, 13.00 | Pošvář František | 1.LIGA B
15.622
818 / 85 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 4. 2003, 00.00 | Vala Miroslav | Přebor JM (Třebíč)
9.624

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
231482 / 387 | 293.82
7.28
67.14000000 %
60 / 12 | 13
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2002, 10.00 | Ondrovčák Miroslav | JM-1.
5.002
72 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2002, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
3.600
60 / 9 | 14
Malý stůl: Jednoband
20. 10. 2002, 10.00 | Müller David | JM-1.
6.662
73 / 14 | 25
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2002, 13.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
5.210
60 / 15 | 14
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2002, 10.00 | Kalábek Jaromír | JM-1.
4.002
60 / 14 | 21
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2002, 08.00 | Ocásek Jiří | JM-1.
4.282
106 / 20 | 23
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2002, 13.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
5.302
60 / 15 | 20
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2002, 10.00 | Bartoš Jiří | JM-1.
4.002
78 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2002, 13.00 | Vejmělka Stanis. | 1.LIGA B
3.902
60 / 14 | 21
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2003, 10.00 | Ondrovčák Miroslav | JM-1.
4.282
55 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2003, 13.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
2.750
51 / 7 | 28
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2003, 10.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA B
7.280
23 / 11 | 4
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2003, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
2.090
84 / 20 | 29
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2003, 13.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
4.202
31 / 17 | 9
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2003, 13.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
1.820
60 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
29. 3. 2003, 13.00 | Pošvář František | 1.LIGA B
3.002
376 / 99 | 19
Malý stůl: Jednoband
3. 5. 2003, 00.00 | Vala Miroslav | Přebor JM (Nové Město)
3.794
113 / 40 | 15
Malý stůl: Jednoband
24. 5. 2003, 00.00 | Vala Miroslav | Mistrovství republiky (BC Olomouc)
2.820

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10211 / 284 | 50.743
1.312
80.35710000 %
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2003, 10.00 | Dvořák Miroslav | "JM/3B-""B"""
0.4252
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2003, 12.00 | Kopl Josef | "JM/3B-""B"""
0.7502
23 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2003, 15.00 | Šlapanský Luděk | "JM/3B-""B"""
0.5750
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2003, 11.00 | Zapletal Karel | JM/3B-FIN
0.8332
15 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2003, 12.00 | Boháč Martin | JM/3B-FIN
0.7500
20 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2003, 14.00 | Česnek Josef | JM/3B-FIN
0.6890
36 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 6. 2003, 00.00 | Vala Miroslav | Kval. Mistrovství rep. (Billard Brno)
1.0580
40 / 45 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 6. 2003, 00.00 | Vala Miroslav | Mistrovství republiky (Billard Brno)
0.8880

2001/2002

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142999 / 216 | 22613.88
50.00
78.92110000 %
114 / 12 | 36
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2001, 10.00 | Führlinger Jaroslav | JM-1.
9.500
148 / 19 | 27
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2001, 10.00 | Ráček Vladimír | JM-1.
7.780
250 / 21 | 151
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2001, 10.00 | Hrazdíra Miroslav | JM-1.
11.902
236 / 13 | 68
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2001, 10.00 | Cibulka Miroslav | JM-1.
18.150
250 / 6 | 226
Malý stůl: Volná hra
25. 11. 2001, 10.00 | Pochylý Otto | JM-1.
41.662
250 / 18 | 69
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2001, 10.00 | Ocásek Jaroslav | JM-1.
13.882
250 / 16 | 102
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2002, 10.00 | Bartoš Jiří | JM-1.
15.622
134 / 23 | 59
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2002, 10.00 | Uher Miroslav ml. | JM-1.
5.820
250 / 7 | 98
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2002, 10.00 | Müller David | JM-1.
35.712
230 / 18 | 46
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2002, 13.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
12.770
250 / 5 | 116
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2002, 10.00 | Cibulka Miroslav | JM-1.
50.002
250 / 18 | 118
Malý stůl: Volná hra
9. 3. 2002, 10.00 | Hejný Vlado | JM-1.
13.882
230 / 30 | 66
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2002, 10.00 | Englc Antonín | JM-1.
7.662
157 / 10 | 60
Malý stůl: Volná hra
23. 3. 2002, 13.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
15.700

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
182411 / 315 | 527.65
11.53
79.69570000 %
150 / 23 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2001, 10.00 | Doubek Vítězslav | JM-1.
6.522
112 / 16 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2001, 10.00 | Ráček Vladimír | JM-1.
7.000
150 / 13 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2001, 10.00 | Soušek Michal | JM-1.
11.532
111 / 23 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2001, 10.00 | Burian Vladimír | JM-1.
4.820
101 / 16 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2001, 10.00 | Cibulka Miroslav | JM-1.
6.310
150 / 21 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2001, 10.00 | Ocásek Jaroslav | JM-1.
7.142
141 / 22 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2002, 10.00 | Bartoš Jiří | JM-1.
6.400
136 / 16 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2002, 10.00 | Uher Miroslav ml. | JM-1.
8.500
150 / 14 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2002, 10.00 | Müller David | JM-1.
10.712
93 / 17 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2002, 13.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
5.470
129 / 22 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2002, 10.00 | Nejeschleba Radek | JM-1.
5.860
122 / 13 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2002, 10.00 | Hejný Vlado | JM-1.
9.380
150 / 13 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2002, 10.00 | Englc Antonín | JM-1.
11.532
138 / 14 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 3. 2002, 13.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
9.850
578 / 72 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 5. 2002, 00.00 | Vala Miroslav | Přebor I.třídy (SDK Znojmo)
8.026

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
211367 / 404 | 233.38
5.06
85.55780000 %
60 / 18 | 12
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2001, 10.00 | Führlinger Patrik | JM-1.
3.332
60 / 22 | 8
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2001, 10.00 | Dang Luong Ngos | JM-1.
2.721
60 / 15 | 13
Malý stůl: Jednoband
20. 10. 2001, 10.00 | Müller David | JM-1.
4.002
60 / 30 | 10
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2001, 10.00 | Burian Vladimír | JM-1.
2.002
60 / 18 | 18
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2001, 10.00 | Hamšík František | JM-1.
3.332
60 / 16 | 17
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2001, 10.00 | Hejný Vlado | JM-1.
3.752
48 / 18 | 7
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2001, 10.00 | Tichý Miroslav | JM-1.
2.660
52 / 15 | 15
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2002, 10.00 | Bartoš Jiří | JM-1.
3.460
60 / 14 | 12
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2002, 10.00 | Uher Miroslav ml. | JM-1.
4.282
60 / 19 | 11
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2002, 10.00 | Novotný Jiří | JM-1.
3.152
51 / 20 | 23
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2002, 13.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
2.550
60 / 13 | 21
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2002, 10.00 | Nejeschleba Radek | JM-1.
4.612
31 / 14 | 8
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2002, 10.00 | Hejný Vlado | JM-1.
2.210
60 / 17 | 13
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2002, 10.00 | Přerovský Petr | JM-1.
3.522
77 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
23. 3. 2002, 13.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
3.850
221 / 61 | 23
Malý stůl: Jednoband
21. 4. 2002, 00.00 | Vala Miroslav | Oblastní přebor (SDK Znojmo)
3.622
287 / 74 | 20
Malý stůl: Jednoband
25. 5. 2002, 00.00 | Vala Miroslav | Mistrovství republiky (Billard Brno)
3.870

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11206 / 279 | 80.738
1.538
96.66670000 %
30 / 38 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2001, 10.00 | Coufal Zdeněk st. | "JM/3B-""C"""
0.7892
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2001, 12.00 | Menoušek Jaromír | "JM/3B-""C"""
0.7002
92 / 111 | 8
Malý stůl: Trojband
27. 4. 2002, 00.00 | Vala Miroslav | Oblastné Přebor 3b (Kulečník Prostějov)
0.8288
56 / 90 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 6. 2002, 00.00 | Vala Miroslav | Mistrovství republiky (KK STRAHOV)
0.6222

2000/2001

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
173079 / 306 | 13710.06
25.00
78.13330000 %
250 / 19 | 76
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2000, 10.00 | Novotný Jiří | JM-1.
13.152
234 / 30 | 36
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2000, 10.00 | Burian Vladimír | JM-1.
7.802
250 / 26 | 97
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2000, 13.00 | Führlinger Jaroslav | JM-1.
9.612
250 / 22 | 103
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2000, 10.00 | Borovička Stanislav | JM-1.
11.362
250 / 27 | 34
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2000, 15.00 | Ondrovčák Miroslav | JM-1.
9.252
250 / 11 | 78
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2000, 10.00 | Česnek Josef | JM-1.
22.722
250 / 11 | 137
Malý stůl: Volná hra
9. 12. 2000, 10.00 | Müller David | JM-1.
22.722
104 / 25 | 41
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2001, 10.00 | Hrazdíra Miroslav | JM-1.
4.160
207 / 25 | 47
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2001, 14.00 | Jakš Petr | JM-1.
8.280
48 / 12 | 28
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2001, 10.00 | Nejeschleba Radek | JM-1.
4.000
250 / 30 | 57
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2001, 14.00 | Zinič Ladislav | JM-1.
8.332
1 / 3 | 1
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2001, 10.00 | Česnek Josef | JM-1.
0.330
735 / 65 | 115
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2001, 00.00 | Vala Miroslav | Přebor JM-1 (Rajhrad)
11.306

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141737 / 293 | 465.92
10.00
86.30300000 %
104 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2000, 10.00 | Soušek Michal | JM-1.
5.200
150 / 27 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2000, 13.00 | Führlinger Jaroslav | JM-1.
5.552
150 / 17 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2000, 10.00 | Borovička Stanislav | JM-1.
8.822
150 / 22 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2000, 15.00 | Zlomek Miroslav | JM-1.
6.812
150 / 19 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 12. 2000, 10.00 | Svoboda Tomáš | JM-1.
7.892
149 / 30 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 2000, 10.00 | Soušek Michal | JM-1.
4.962
104 / 24 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2001, 10.00 | Hrazdíra Miroslav | JM-1.
4.330
64 / 24 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2001, 14.00 | Jakš Petr | JM-1.
2.660
103 / 13 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2001, 10.00 | Cibulka Miroslav | JM-1.
7.920
150 / 26 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2001, 14.00 | Zinič Ladislav | JM-1.
5.762
150 / 28 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2001, 10.00 | Zlomek Miroslav | JM-1.
5.352
313 / 43 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2001, 00.00 | Vala Miroslav | Přebor JM-1 (Mor.Slávia Brno)
7.272

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6314 / 129 | 232.43
4.28
87.22220000 %
60 / 28 | 15
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2000, 10.00 | Müller David | JM-1.
2.142
41 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2000, 10.00 | Hrazdíra Miroslav | JM-1.
2.050
51 / 18 | 7
Malý stůl: Jednoband
3. 12. 2000, 10.00 | Česnek Josef | JM-1.
2.830
60 / 14 | 23
Malý stůl: Jednoband
9. 12. 2000, 10.00 | Novotný Jiří | JM-1.
4.282
52 / 26 | 9
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2001, 10.00 | Uher Miroslav ml. | JM-1.
2.000
50 / 23 | 18
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2001, 10.00 | Česnek Josef | JM-1.
2.170

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13274 / 442 | 70.619
1.000
100.00000000 %
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2000, 13.00 | Führlinger Jaroslav | JM-1.
0.4752
20 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2000, 10.00 | Nejeschleba Radek | JM-1.
0.7142
20 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2001, 10.00 | Nejeschleba Radek | JM-1.
0.6452
20 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 2. 2001, 10.00 | Vedra Jaroslav | JM-1.
0.6252
33 / 52 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2001, 00.00 | Vala Miroslav | Přebor JM Oblasti (TJ Billard Brno)
0.6342
49 / 69 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 6. 2001, 00.00 | Vala Miroslav | Kvalifikace MČR seniorů (Billard Brno)
0.7102
113 / 190 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 6. 2001, 00.00 | Vala Miroslav | Mistrovství ČR - seniorů (Billard Brno)
0.5944

1999/2000

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171728 / 315 | 765.48
15.62
89.41180000 %
100 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 1999, 15.00 | Šibíček Jan | "JM-3.""B"""
3.332
100 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 1999, 10.00 | Prokop Jiří | "JM-3.""B"""
4.002
56 / 14 | 19
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 1999, 15.00 | Hladký Jiří | "JM-3.""B"""
4.000
97 / 30 | 22
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 1999, 08.00 | Kolář Luděk | "JM-3.""B"""
3.232
100 / 18 | 19
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 1999, 10.00 | Uher Miroslav st. | "JM-3.""B"""
5.552
100 / 26 | 29
Malý stůl: Volná hra
11. 12. 1999, 10.00 | Šibíček Jan | "JM-3.""B"""
3.842
100 / 7 | 35
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2000, 10.00 | Vodička Josef | "JM-3.""B"""
14.282
100 / 14 | 31
Malý stůl: Volná hra
16. 1. 2000, 16.00 | Úlehla Pavel | "JM-3.""B"""
7.142
100 / 19 | 27
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 2000, 11.00 | Borkovec Milan | "JM-3.""B"""
5.262
100 / 27 | 15
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2000, 10.00 | Kolář Luděk | "JM-3.""B"""
3.702
28 / 15 | 8
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2000, 18.00 | Uher Miroslav st. | "JM-3.""B"""
1.860
250 / 16 | 76
Malý stůl: Volná hra
12. 2. 2000, 10.00 | Jakš Petr | JM-1.
15.622
39 / 8 | 13
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2000, 16.00 | Müller David | "JM-3.""B"""
4.870
250 / 25 | 74
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2000, 10.00 | Rujzl Bohumil | JM-1.
10.002
208 / 41 | 38
Malý stůl: Volná hra
22. 4. 2000, 00.00 | Vala Miroslav | Přebor III.třídy JM (Nové Město n/M)
5.071

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1146 / 30 | 194.86
4.86
97.33330000 %
146 / 30 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2000, 10.00 | Rujzl Bohumil | JM-1.
4.862

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5304 / 127 | 232.39
3.08
78.33330000 %
47 / 27 | 7
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2000, 10.00 | Úlehla Pavel | JM-1.
1.740
257 / 100 | 23
Malý stůl: Jednoband
8. 4. 2000, 00.00 | Vala Miroslav | Přebor JM, skup.B (Znojmo)
2.574

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7119 / 209 | 50.569
1.111
0
55 / 78 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 4. 2000, 00.00 | Vala Miroslav | Přebor JM - kvalifikace A (Billard Brno)
0.7052
64 / 131 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 4. 2000, 00.00 | Vala Miroslav | Přebor JM - finále (Billard Brno)
0.4883