User
New userChange password

Hájek Miloš

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5539 / 143 | 313.76
4.93
71.86670000 %
148 / 30 | 31

28. 9. 2019, 10.00 | Steiger Čestmír | VČ TD 3.třída
4.932
90 / 23 | 13

5. 10. 2019, 10.00 | Černý Robert | VČ TD 3.třída
3.910
89 / 30 | 19

19. 10. 2019, 09.00 | Brandejs Karel | VČ TD 3.třída
2.960
104 / 30 | 20

10. 11. 2019, 10.00 | Böhm Jan | VČ TD 3.třída
3.462
108 / 30 | 16

23. 11. 2019, 10.00 | Radoch Petr | VČ TD 3.třída
3.600

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5432 / 136 | 15 | 113.17
3.84
86.40000000 %
92 / 30 | 13

28. 9. 2019, 11.10 | Kristl František | VČ TD 3.třída
3.062
100 / 26 | 15

5. 10. 2019, 11.10 | Lukeš Martin | VČ TD 3.třída
3.842
87 / 27 | 12

19. 10. 2019, 10.10 | Janeček Petr | VČ TD 3.třída
3.220
86 / 26 | 13

10. 11. 2019, 11.10 | Fel Jozef | VČ TD 3.třída
3.300
67 / 27 | 14 | 11

23. 11. 2019, 11.10 | Hnyk Martin | VČ TD 3.třída
2.480

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5242 / 119 | 18 | 62.03
2.63
96.80000000 %
50 / 30 | 18

28. 9. 2019, 12.00 | Kristl František | VČ TD 3.třída
1.662
50 / 23 | 11

5. 10. 2019, 12.00 | Lukeš Martin | VČ TD 3.třída
2.172
50 / 27 | 7

19. 10. 2019, 11.00 | Šimerda Pavel | VČ TD 3.třída
1.852
42 / 20 | 8

10. 11. 2019, 12.00 | Absolon Jiří | VČ TD 3.třída
2.100
50 / 19 | 17 | 6

23. 11. 2019, 12.00 | Hnyk Martin | VČ TD 3.třída
2.632

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111187 / 326 | 333.64
5.17
71.93940000 %
91 / 30 | 14

9. 9. 2018, 09.00 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
3.030
70 / 30 | 9

23. 9. 2018, 09.00 | Navrátil Pavel | VČ - TD 3.třída
2.330
93 / 30 | 10

14. 10. 2018, 10.00 | Polák František | VČ - TD 3.třída
3.100
103 / 30 | 17

28. 10. 2018, 09.00 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
3.432
118 / 27 | 16

4. 11. 2018, 09.00 | Žižka Josef | VČ - TD 3.třída
4.370
126 / 30 | 20

8. 12. 2018, 13.00 | Vlačiha Josef | VČ - TD 3.třída
4.202
136 / 30 | 33

5. 1. 2019, 10.00 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
4.532
146 / 30 | 19

12. 1. 2019, 10.00 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
4.862
82 / 30 | 14

17. 2. 2019, 09.00 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
2.730
72 / 30 | 8

3. 3. 2019, 10.00 | Zákravský Karel | VČ - TD 3.třída
2.400
150 / 29 | 27

31. 3. 2019, 09.00 | Vlačiha Josef | VČ - TD 3.třída
5.172

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161371 / 381 | 233.59
5.71
91.40000000 %
81 / 30 | 10

9. 9. 2018, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČ - TD 3.třída
2.702
100 / 26 | 15

23. 9. 2018, 10.00 | Navrátil Pavel | VČ - TD 3.třída
3.842
100 / 25 | 23

14. 10. 2018, 11.00 | Urban Jaroslav | VČ - TD 3.třída
4.002
64 / 30 | 7

28. 10. 2018, 10.00 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
2.132
100 / 18 | 22

4. 11. 2018, 10.00 | Zákravský Karel | VČ - TD 3.třída
5.552
100 / 25 | 17

8. 12. 2018, 14.00 | Vlačiha Josef | VČ - TD 3.třída
4.002
100 / 21 | 21

5. 1. 2019, 11.00 | Bartoš Přemysl | VČ - TD 3.třída
4.762
100 / 30 | 17

12. 1. 2019, 11.00 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
3.332
86 / 30 | 11

17. 2. 2019, 10.00 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
2.862
78 / 30 | 11

3. 3. 2019, 11.00 | Zákravský Karel | VČ - TD 3.třída
2.600
100 / 24 | 23

31. 3. 2019, 10.00 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 3.třída
4.162
80 / 19 | 14

27. 4. 2019, 09.00 | Kučera Jan | Přebor VČO K2 3.třída
4.212
63 / 19 | 10

27. 4. 2019, 10.10 | Urban Jaroslav | Přebor VČO K2 3.třída
3.310
65 / 20 | 18

27. 4. 2019, 11.20 | Žižka Josef | Přebor VČO K2 3.třída
3.252
74 / 20 | 14

27. 4. 2019, 12.30 | Janeček Petr | Přebor VČO K2 3.třída
3.702
80 / 14 | 17

27. 4. 2019, 13.40 | Kačírek Karel | Přebor VČO K2 3.třída
5.712

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16683 / 367 | 111.86
3.33
85.37500000 %
50 / 25 | 9

9. 9. 2018, 10.50 | Kopecký Emil st. | VČ - TD 3.třída
2.002
50 / 27 | 8

23. 9. 2018, 10.50 | Navrátil Pavel | VČ - TD 3.třída
1.852
50 / 25 | 6

14. 10. 2018, 11.50 | Polák František | VČ - TD 3.třída
2.002
50 / 25 | 7

28. 10. 2018, 10.50 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
2.002
50 / 21 | 8

4. 11. 2018, 10.50 | Žižka Josef | VČ - TD 3.třída
2.382
50 / 26 | 11

8. 12. 2018, 14.50 | Červinka František | VČ - TD 3.třída
1.922
50 / 29 | 8

5. 1. 2019, 11.50 | Bohadlo Libor | VČ - TD 3.třída
1.722
26 / 30 | 5

12. 1. 2019, 11.50 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
0.860
50 / 15 | 9

17. 2. 2019, 10.50 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
3.332
10 / 17 | 3

3. 3. 2019, 11.50 | Zákravský Karel | VČ - TD 3.třída
0.580
50 / 30 | 5

31. 3. 2019, 10.50 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 3.třída
1.661
48 / 20 | 11

11. 5. 2019, 09.00 | Korbelář Bohumil | Přebor VČO 1B 3.třída
2.402
50 / 17 | 7

11. 5. 2019, 10.00 | Kačírek Karel | Přebor VČO 1B 3.třída
2.942
33 / 20 | 6

11. 5. 2019, 11.00 | Kulíšek Rudolf | Přebor VČO 1B 3.třída
1.652
27 / 20 | 5

11. 5. 2019, 12.00 | Vlačiha Josef | Přebor VČO 1B 3.třída
1.352
39 / 20 | 9

11. 5. 2019, 13.00 | Urban Jaroslav | Přebor VČO 1B 3.třída
1.950

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161559 / 412 | 323.78
5.55
72.51160000 %
105 / 30 | 14

17. 9. 2017, 09.00 | Bašík Ladislav | VČ - TD 3.třída
3.502
128 / 30 | 20

8. 10. 2017, 10.00 | Srna Michal | VČ - TD 3.třída
4.262
90 / 30 | 13

22. 10. 2017, 10.00 | John Jiří st. | VČ - TD 3.třída
3.002
138 / 30 | 24

29. 10. 2017, 10.00 | Navrátil Pavel | VČ - TD 3.třída
4.602
131 / 30 | 32

19. 11. 2017, 09.00 | Zloch Lubomír | VČ - TD 3.třída
4.362
121 / 30 | 24

2. 12. 2017, 13.30 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 3.třída
4.032
110 / 30 | 16

6. 1. 2018, 10.00 | Tlapák Martin | VČ - TD 3.třída
3.662
150 / 28 | 27

28. 1. 2018, 10.00 | Macek Václav | VČ - TD 3.třída
5.352
131 / 30 | 16

11. 2. 2018, 09.00 | Valášek František | VČ - TD 3.třída
4.362
116 / 30 | 25

17. 2. 2018, 10.00 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
3.862
73 / 30 | 11

25. 3. 2018, 10.00 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
2.430
43 / 20 | 13

7. 4. 2018, 09.00 | Steiger Čestmír | Přebor VČO volná hra 3.třída
2.150
50 / 9 | 19

7. 4. 2018, 10.00 | Štancl Jan | Přebor VČO volná hra 3.třída
5.550
63 / 20 | 11

7. 4. 2018, 11.00 | Valášek František | Přebor VČO volná hra 3.třída
3.152
69 / 20 | 11

7. 4. 2018, 12.00 | John Jiří st. | Přebor VČO volná hra 3.třída
3.452
41 / 15 | 14

7. 4. 2018, 13.00 | Kačírek Karel | Přebor VČO volná hra 3.třída
2.730

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151293 / 364 | 233.55
8.33
91.05630000 %
100 / 12 | 23

17. 9. 2017, 10.00 | Bašík Ladislav | VČ - TD 3.třída
8.332
100 / 29 | 19

8. 10. 2017, 11.00 | Srna Michal | VČ - TD 3.třída
3.442
91 / 30 | 14

22. 10. 2017, 11.00 | John Jiří st. | VČ - TD 3.třída
3.032
100 / 29 | 16

29. 10. 2017, 11.00 | Kristl František | VČ - TD 3.třída
3.442
85 / 30 | 15

19. 11. 2017, 10.00 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
2.832
93 / 20 | 18

2. 12. 2017, 14.30 | Červinka František | VČ - TD 3.třída
4.650
66 / 30 | 14

6. 1. 2018, 11.00 | Bašík Ladislav | VČ - TD 3.třída
2.200
100 / 30 | 14

28. 1. 2018, 11.00 | Vít Jiří | VČ - TD 3.třída
3.332
87 / 24 | 20

11. 2. 2018, 10.00 | Valášek František | VČ - TD 3.třída
3.620
100 / 27 | 18

17. 2. 2018, 11.00 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
3.702
100 / 24 | 16

25. 3. 2018, 11.00 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
4.162
61 / 20 | 12

22. 4. 2018, 09.00 | Valášek František | Přebor VČO kádr 52/2 3.třída
3.050
80 / 19 | 18

22. 4. 2018, 10.20 | Kačírek Karel | Přebor VČO kádr 52/2 3.třída
4.212
64 / 20 | 14

22. 4. 2018, 11.40 | Štancl Jan | Přebor VČO kádr 52/2 3.třída
3.200
66 / 20 | 18

22. 4. 2018, 13.00 | Janeček Petr | Přebor VČO kádr 52/2 3.třída
3.302

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11496 / 286 | 131.73
2.00
90.18180000 %
44 / 30 | 6

17. 9. 2017, 10.50 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
1.460
44 / 30 | 7

8. 10. 2017, 11.50 | Srna Michal | VČ - TD 3.třída
1.460
29 / 17 | 11

22. 10. 2017, 11.50 | Valášek František | VČ - TD 3.třída
1.700
39 / 30 | 6

29. 10. 2017, 11.50 | Navrátil Pavel | VČ - TD 3.třída
1.300
50 / 29 | 6

19. 11. 2017, 10.50 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
1.722
50 / 26 | 13

2. 12. 2017, 15.20 | Červinka František | VČ - TD 3.třída
1.922
50 / 28 | 6

6. 1. 2018, 11.50 | Bohadlo Libor | VČ - TD 3.třída
1.782
50 / 25 | 9

28. 1. 2018, 11.50 | Macek Václav | VČ - TD 3.třída
2.002
40 / 20 | 9

11. 2. 2018, 10.50 | Valášek František | VČ - TD 3.třída
2.000
50 / 26 | 11

17. 2. 2018, 11.50 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
1.922
50 / 25 | 12

25. 3. 2018, 11.50 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
2.002

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
191967 / 494 | 353.98
8.33
72.85190000 %
45 / 30 | 10

24. 9. 2016, 10.00 | Ribár Miloš | VČ - TD 3.třída
1.500
110 / 30 | 18

8. 10. 2016, 10.00 | Janský Ondřej | VČ - TD 3.třída
3.662
119 / 30 | 17

23. 10. 2016, 10.00 | Valášek František | VČ - TD 3.třída
3.962
150 / 25 | 29

30. 10. 2016, 10.00 | Černý Miroslav | VČ - TD 3.třída
6.002
92 / 30 | 10

6. 11. 2016, 13.00 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
3.062
150 / 19 | 22

12. 11. 2016, 10.00 | Polák František | VČ - TD 3.třída
7.892
150 / 18 | 35

4. 12. 2016, 10.00 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
8.332
78 / 30 | 13

7. 1. 2017, 10.00 | Vít Jiří | VČ - TD 3.třída
2.602
79 / 30 | 12

15. 1. 2017, 10.00 | Longauer Miroslav | VČ - TD 3.třída
2.632
143 / 30 | 22

21. 1. 2017, 10.00 | Janský Ondřej | VČ - TD 3.třída
4.762
68 / 30 | 24

28. 1. 2017, 10.00 | Žabka Luděk | VČ - TD 3.třída
2.262
102 / 30 | 15

4. 2. 2017, 10.00 | Tlapák Martin | VČ - TD 3.třída
3.402
112 / 30 | 21

19. 2. 2017, 10.00 | Vokatý Petr | VČ - TD 3.třída
3.732
150 / 27 | 24

12. 3. 2017, 10.00 | Vít Jiří | VČ - TD 3.třída
5.552
110 / 30 | 18

25. 3. 2017, 13.00 | Hanuš Jiří | VČ - TD 3.třída
3.662
77 / 30 | 11

1. 4. 2017, 10.00 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
2.562
50 / 10 | 14

22. 4. 2017, 09.00 | Kubík Robert | Přebor VČO 3.třída volná
5.000
100 / 15 | 27

22. 4. 2017, 10.30 | John Jiří st. | Přebor VČO 3.třída volná
6.662
82 / 20 | 25

22. 4. 2017, 12.00 | Kačírek Karel | Přebor VČO 3.třída volná
4.100

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
211567 / 497 | 303.15
5.55
78.35000000 %
100 / 25 | 24

24. 9. 2016, 11.00 | Ribár Miloš | VČ - TD 3.třída
4.002
96 / 30 | 14

8. 10. 2016, 11.00 | Josef Zbyšek | VČ - TD 3.třída
3.202
100 / 26 | 15

23. 10. 2016, 11.00 | Valášek František | VČ - TD 3.třída
3.842
77 / 24 | 11

30. 10. 2016, 11.00 | Černý Miroslav | VČ - TD 3.třída
3.200
85 / 25 | 24

6. 11. 2016, 14.00 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
3.400
68 / 30 | 11

12. 11. 2016, 11.00 | Urban Jaroslav | VČ - TD 3.třída
2.260
72 / 30 | 12

4. 12. 2016, 11.00 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
2.400
91 / 30 | 18

7. 1. 2017, 11.00 | Vít Jiří | VČ - TD 3.třída
3.032
0

15. 1. 2017, 11.00 | Koňarik Štefan | VČ - TD 3.třída
2
82 / 30 | 10

21. 1. 2017, 11.00 | Janský Ondřej | VČ - TD 3.třída
2.730
100 / 18 | 26

28. 1. 2017, 11.00 | Žabka Luděk | VČ - TD 3.třída
5.552
100 / 25 | 12

4. 2. 2017, 11.00 | Brož Josef | VČ - TD 3.třída
4.002
100 / 26 | 15

19. 2. 2017, 11.00 | Vokatý Petr | VČ - TD 3.třída
3.842
82 / 30 | 14

12. 3. 2017, 11.00 | Vít Jiří | VČ - TD 3.třída
2.732
100 / 30 | 30

25. 3. 2017, 14.00 | Polák František | VČ - TD 3.třída
3.332
87 / 27 | 14

1. 4. 2017, 11.00 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
3.220
65 / 20 | 13

29. 4. 2017, 09.00 | Zákravský Karel | Přebor VČO 3.třída kádr
3.250
31 / 19 | 7

29. 4. 2017, 10.00 | Kačírek Karel | Přebor VČO 3.třída kádr
1.630
57 / 20 | 9

29. 4. 2017, 11.00 | Steiger Čestmír | Přebor VČO 3.třída kádr
2.852
51 / 20 | 12

29. 4. 2017, 12.00 | Polák František | Přebor VČO 3.třída kádr
2.552
23 / 12 | 6

29. 4. 2017, 13.00 | Kubík Robert | Přebor VČO 3.třída kádr
1.910

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16748 / 373 | 172.00
5.00
93.50000000 %
45 / 23 | 10

24. 9. 2016, 11.50 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
1.950
50 / 26 | 14

8. 10. 2016, 11.50 | Janský Ondřej | VČ - TD 3.třída
1.922
50 / 20 | 10

23. 10. 2016, 11.50 | John Jiří st. | VČ - TD 3.třída
2.502
36 / 18 | 6

30. 10. 2016, 11.50 | Ettel Milan | VČ - TD 3.třída
2.000
50 / 20 | 8

6. 11. 2016, 14.50 | Kubík Robert | VČ - TD 3.třída
2.502
50 / 29 | 12

12. 11. 2016, 11.50 | Polák František | VČ - TD 3.třída
1.722
42 / 30 | 6

4. 12. 2016, 11.50 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
1.402
50 / 20 | 12

7. 1. 2017, 11.50 | Srna Michal | VČ - TD 3.třída
2.502
50 / 12 | 17

15. 1. 2017, 11.50 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
4.162
46 / 27 | 6

21. 1. 2017, 11.50 | Zákravský Karel | VČ - TD 3.třída
1.700
50 / 29 | 9

28. 1. 2017, 11.50 | Valášek František | VČ - TD 3.třída
1.722
31 / 30 | 4

4. 2. 2017, 11.50 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
1.030
50 / 10 | 13

19. 2. 2017, 11.50 | Vokatý Petr | VČ - TD 3.třída
5.002
50 / 25 | 9

12. 3. 2017, 11.50 | Bartoš Přemysl | VČ - TD 3.třída
2.002
48 / 30 | 6

25. 3. 2017, 14.50 | Ciasto Libor | VČ - TD 3.třída
1.602
50 / 24 | 8

1. 4. 2017, 11.50 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
2.082

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161855 / 469 | 493.95
6.00
77.29170000 %
91 / 30 | 19

26. 9. 2015, 10.00 | Polák František | VČ - TD 3.třída
3.032
150 / 25 | 24

10. 10. 2015, 10.00 | Pavlík František | VČ - TD 3.třída
6.002
78 / 30 | 12

18. 10. 2015, 09.00 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
2.602
105 / 30 | 25

31. 10. 2015, 10.00 | Červinka František | VČ - TD 3.třída
3.502
83 / 30 | 12

8. 11. 2015, 09.00 | Janský Ondřej | VČ - TD 3.třída
2.762
99 / 30 | 13

15. 11. 2015, 10.00 | Jirout Ivo | VČ - TD 3.třída
3.300
90 / 30 | 16

22. 11. 2015, 09.00 | Ribár Miloš | VČ - TD 3.třída
3.002
106 / 30 | 13

6. 12. 2015, 10.00 | Bašík Ladislav | VČ - TD 3.třída
3.532
150 / 27 | 23

17. 1. 2016, 09.00 | Ciasto Libor | VČ - TD 3.třída
5.552
121 / 30 | 21

7. 2. 2016, 09.00 | Havránek Milan | VČ - TD 3.třída
4.032
145 / 30 | 27

14. 2. 2016, 10.00 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
4.832
141 / 30 | 49

21. 2. 2016, 09.00 | Vlačiha Josef | VČ - TD 3.třída
4.702
140 / 30 | 16

28. 2. 2016, 10.00 | Janský Ondřej | VČ - TD 3.třída
4.662
107 / 30 | 13

20. 3. 2016, 09.00 | Brandejs Karel | VČ - TD 3.třída
3.562
99 / 30 | 21

10. 4. 2016, 10.00 | Ribár Miloš | VČ - TD 3.třída
3.302
150 / 27 | 21

17. 4. 2016, 09.00 | Tlapák Martin | VČ - TD 3.třída
5.552

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161376 / 430 | 243.20
5.88
86.00000000 %
85 / 27 | 13

26. 9. 2015, 11.00 | Polák František | VČ - TD 3.třída
3.140
100 / 27 | 21

10. 10. 2015, 11.00 | Pavlík František | VČ - TD 3.třída
3.702
80 / 30 | 12

18. 10. 2015, 10.00 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
2.662
75 / 30 | 12

31. 10. 2015, 11.00 | Vlačiha Josef | VČ - TD 3.třída
2.502
85 / 30 | 17

8. 11. 2015, 10.00 | Janský Ondřej | VČ - TD 3.třída
2.832
66 / 18 | 19

15. 11. 2015, 11.00 | Jirout Ivo | VČ - TD 3.třída
3.660
100 / 19 | 22

22. 11. 2015, 10.00 | Ribár Miloš | VČ - TD 3.třída
5.262
50 / 30 | 11

6. 12. 2015, 11.00 | Bašík Ladislav | VČ - TD 3.třída
1.660
95 / 30 | 15

17. 1. 2016, 10.00 | Ciasto Libor | VČ - TD 3.třída
3.162
72 / 30 | 21

7. 2. 2016, 10.00 | Havránek Milan | VČ - TD 3.třída
2.402
100 / 29 | 12

14. 2. 2016, 11.00 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
3.442
100 / 28 | 13

21. 2. 2016, 10.00 | Vlačiha Josef | VČ - TD 3.třída
3.572
100 / 25 | 18

28. 2. 2016, 11.00 | Janský Ondřej | VČ - TD 3.třída
4.002
100 / 17 | 24

20. 3. 2016, 10.00 | Jirout Ivo | VČ - TD 3.třída
5.882
86 / 30 | 19

10. 4. 2016, 11.00 | Ribár Miloš | VČ - TD 3.třída
2.862
82 / 30 | 11

17. 4. 2016, 10.00 | Bašík Ladislav | VČ - TD 3.třída
2.732

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16628 / 309 | 192.03
3.44
78.50000000 %
50 / 25 | 8

26. 9. 2015, 11.50 | Polák František | VČ - TD 3.třída
2.002
50 / 19 | 10

10. 10. 2015, 11.50 | Pavlík František | VČ - TD 3.třída
2.632
33 / 27 | 4

18. 10. 2015, 10.50 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
1.220
50 / 15 | 19

31. 10. 2015, 11.50 | Červinka František | VČ - TD 3.třída
3.332
16 / 11 | 6

8. 11. 2015, 10.50 | Kučera Jan | VČ - TD 3.třída
1.450
29 / 12 | 6

15. 11. 2015, 11.50 | Sedláček Radek | VČ - TD 3.třída
2.410
50 / 18 | 11

22. 11. 2015, 10.50 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
2.772
48 / 30 | 7

6. 12. 2015, 11.50 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
1.602
27 / 10 | 10

17. 1. 2016, 10.50 | Skalický Jaroslav | VČ - TD 3.třída
2.700
31 / 9 | 13

7. 2. 2016, 10.50 | Kolembář Petr | VČ - TD 3.třída
3.440
50 / 23 | 8

14. 2. 2016, 11.50 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
2.172
49 / 30 | 12

21. 2. 2016, 10.50 | Červinka František | VČ - TD 3.třída
1.632
16 / 12 | 6

28. 2. 2016, 11.50 | Kučera Jan | VČ - TD 3.třída
1.330
29 / 22 | 9

20. 3. 2016, 10.50 | Sedláček Radek | VČ - TD 3.třída
1.310
50 / 23 | 9

10. 4. 2016, 11.50 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
2.172
50 / 23 | 10

17. 4. 2016, 10.50 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
2.172

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161743 / 439 | 413.97
7.14
72.62500000 %
76 / 30 | 8

27. 9. 2014, 10.00 | Foff Roman | 3.třída Východní Čechy
2.53
71 / 30 | 11

5. 10. 2014, 10.00 | Bohadlo Libor | 3.třída Východní Čechy
2.36
137 / 30 | 15

11. 10. 2014, 10.00 | Lukeš Martin | 3.třída Východní Čechy
4.56
99 / 30 | 20

18. 10. 2014, 10.00 | Volanský Petr | 3.třída Východní Čechy
3.30
150 / 21 | 26

1. 11. 2014, 10.00 | Hazuka Petr | 3.třída Východní Čechy
7.142
108 / 30 | 15

16. 11. 2014, 10.00 | Šimek Vladimír | 3.třída Východní Čechy
3.60
105 / 30 | 11

29. 11. 2014, 10.00 | Vlk Martin | 3.třída Východní Čechy
3.50
150 / 30 | 28

6. 12. 2014, 10.00 | Steiger Čestmír | 3.třída Východní Čechy
5.002
150 / 28 | 21

11. 1. 2015, 10.00 | Vokatý Petr | 3.třída Východní Čechy
5.352
106 / 30 | 21

25. 1. 2015, 10.00 | Foff Roman | 3.třída Východní Čechy
3.53
105 / 30 | 21

31. 1. 2015, 10.00 | Lukeš Martin | 3.třída Východní Čechy
3.50
124 / 30 | 24

7. 2. 2015, 10.00 | Bohadlo Libor | 3.třída Východní Čechy
4.13
118 / 30 | 41

14. 2. 2015, 10.00 | Šimek Vladimír | 3.třída Východní Čechy
3.93
147 / 30 | 25

28. 2. 2015, 10.00 | Pavlík František | 3.třída Východní Čechy
4.90
0

7. 3. 2015, 13.00 | Vlk Martin | 3.třída Východní Čechy
0
97 / 30 | 23

21. 3. 2015, 10.00 | Steiger Čestmír | 3.třída Východní Čechy
3.23

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161316 / 424 | 243.10
4.34
54.83330000 %
100 / 28 | 11

27. 9. 2014, 10.00 | Janský Ondřej | 3.třída Východní Čechy
3.57
87 / 30 | 12

5. 10. 2014, 10.00 | Brož Josef | 3.třída Východní Čechy
2.90
85 / 30 | 12

11. 10. 2014, 10.00 | Lukeš Martin | 3.třída Východní Čechy
2.83
100 / 28 | 23

18. 10. 2014, 10.00 | Volanský Petr | 3.třída Východní Čechy
3.57
100 / 23 | 14

1. 11. 2014, 10.00 | Hazuka Petr | 3.třída Východní Čechy
4.34
76 / 30 | 12

16. 11. 2014, 10.00 | Šimerda Pavel | 3.třída Východní Čechy
2.53
48 / 30 | 12

29. 11. 2014, 10.00 | Vlk Martin | 3.třída Východní Čechy
1.60
93 / 30 | 15

6. 12. 2014, 10.00 | Steiger Čestmír | 3.třída Východní Čechy
3.10
100 / 27 | 11

11. 1. 2015, 10.00 | Ettel Milan | 3.třída Východní Čechy
3.70
86 / 30 | 13

25. 1. 2015, 10.00 | Foff Roman | 3.třída Východní Čechy
2.86
100 / 23 | 15

31. 1. 2015, 10.00 | Lukeš Martin | 3.třída Východní Čechy
4.34
87 / 30 | 16

7. 2. 2015, 10.00 | Ptáček Pavel | 3.třída Východní Čechy
2.90
56 / 30 | 8

14. 2. 2015, 10.00 | Šimek Vladimír | 3.třída Východní Čechy
1.86
100 / 25 | 24

28. 2. 2015, 10.00 | Pavlík František | 3.třída Východní Čechy
4.00
0

7. 3. 2015, 13.00 | Vlk Martin | 3.třída Východní Čechy
0
98 / 30 | 11

21. 3. 2015, 10.00 | Koňarik Štefan | 3.třída Východní Čechy
3.26

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16662 / 351 | 131.88
2.94
27.58330000 %
49 / 30 | 8

27. 9. 2014, 10.00 | Mervart Josef | 3.třída Východní Čechy
1.63
50 / 17 | 10

5. 10. 2014, 10.00 | Vít Jiří | 3.třída Východní Čechy
2.94
35 / 17 | 9

11. 10. 2014, 10.00 | Svašek Ladislav st. | 3.třída Východní Čechy
2.05
32 / 17 | 5

18. 10. 2014, 10.00 | Ettel Milan | 3.třída Východní Čechy
1.88
39 / 24 | 8

1. 11. 2014, 10.00 | Štok Radek | 3.třída Východní Čechy
1.62
50 / 25 | 5

16. 11. 2014, 10.00 | Šimek Vladimír | 3.třída Východní Čechy
2.00
50 / 25 | 13

29. 11. 2014, 10.00 | Červinka František | 3.třída Východní Čechy
2.00
40 / 24 | 9

6. 12. 2014, 10.00 | Severýn Pavel | 3.třída Východní Čechy
1.66
26 / 20 | 4

11. 1. 2015, 10.00 | Černý Miroslav | 3.třída Východní Čechy
1.30
50 / 20 | 13

25. 1. 2015, 10.00 | Foff Roman | 3.třída Východní Čechy
2.50
41 / 30 | 6

31. 1. 2015, 10.00 | Lukeš Martin | 3.třída Východní Čechy
1.36
50 / 24 | 10

7. 2. 2015, 10.00 | Bohadlo Libor | 3.třída Východní Čechy
2.08
50 / 28 | 7

14. 2. 2015, 10.00 | Šimek Vladimír | 3.třída Východní Čechy
1.78
50 / 30 | 6

28. 2. 2015, 10.00 | Pavlík František | 3.třída Východní Čechy
1.66
0

7. 3. 2015, 13.00 | Vlk Martin | 3.třída Východní Čechy
0
50 / 20 | 8

21. 3. 2015, 10.00 | Ribár Miloš | 3.třída Východní Čechy
2.50

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8766 / 196 | 483.90
6.25
63.83330000 %
150 / 24 | 48

13. 10. 2013, 10.00 | Petříček Martin | 3.třída "A" Východní Čechy
6.252
82 / 22 | 16

19. 10. 2013, 10.00 | Žižka Josef | 3.třída "A" Východní Čechy
3.720
101 / 25 | 16

9. 11. 2013, 09.00 | Vlačiha Josef | 3.třída "A" Východní Čechy
4.042
77 / 25 | 16

8. 12. 2013, 10.00 | Štok Radek | 3.třída "A" Východní Čechy
3.080
52 / 25 | 13

12. 1. 2014, 10.00 | Červinka František | 3.třída "A" Východní Čechy
2.082
119 / 25 | 24

2. 2. 2014, 10.00 | Petříček Martin | 3.třída "A" Východní Čechy
4.762
84 / 25 | 19

15. 2. 2014, 10.00 | Štok Radek | 3.třída "A" Východní Čechy
3.360
101 / 25 | 15

1. 3. 2014, 10.00 | Chotěbor Ctirad | 3.třída "A" Východní Čechy
4.040

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8618 / 180 | 213.43
4.54
51.50000000 %
100 / 22 | 18

13. 10. 2013, 10.00 | Sedláček Radek | 3.třída "A" Východní Čechy
4.54
72 / 25 | 13

19. 10. 2013, 10.00 | Chotěbor Ctirad | 3.třída "A" Východní Čechy
2.880
100 / 22 | 18

9. 11. 2013, 09.00 | Červinka František | 3.třída "A" Východní Čechy
4.54
53 / 25 | 8

8. 12. 2013, 10.00 | Štok Radek | 3.třída "A" Východní Čechy
2.120
100 / 24 | 21

12. 1. 2014, 10.00 | Červinka František | 3.třída "A" Východní Čechy
4.16
95 / 25 | 17

2. 2. 2014, 10.00 | Šimek Vladimír | 3.třída "A" Východní Čechy
3.802
38 / 14 | 10

15. 2. 2014, 10.00 | Štok Radek | 3.třída "A" Východní Čechy
2.71
60 / 23 | 11

1. 3. 2014, 10.00 | Chotěbor Ctirad | 3.třída "A" Východní Čechy
2.60

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8381 / 151 | 192.52
5.55
31.75000000 %
50 / 20 | 10

13. 10. 2013, 10.00 | Petříček Martin | 3.třída "A" Východní Čechy
2.50
50 / 21 | 11

19. 10. 2013, 10.00 | Chotěbor Ctirad | 3.třída "A" Východní Čechy
2.38
50 / 19 | 14

9. 11. 2013, 09.00 | Červinka František | 3.třída "A" Východní Čechy
2.63
33 / 16 | 8

8. 12. 2013, 10.00 | Štok Radek | 3.třída "A" Východní Čechy
2.06
48 / 25 | 9

12. 1. 2014, 10.00 | Vlačiha Josef | 3.třída "A" Východní Čechy
1.922
50 / 24 | 10

2. 2. 2014, 10.00 | Šimerda Pavel | 3.třída "A" Východní Čechy
2.08
50 / 9 | 19

15. 2. 2014, 10.00 | Štok Radek | 3.třída "A" Východní Čechy
5.55
50 / 17 | 13

1. 3. 2014, 10.00 | Žižka Josef | 3.třída "A" Východní Čechy
2.94

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141247 / 311 | 544.00
7.50
59.38100000 %
150 / 20 | 54

7. 10. 2012, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | 2.třída - Východní Čechy
7.502
76 / 25 | 14

14. 10. 2012, 10.00 | Strnad Milan | 2.třída - Východní Čechy
3.042
81 / 25 | 11

28. 10. 2012, 10.00 | Vokatý Petr | 2.třída - Východní Čechy
3.242
108 / 25 | 16

4. 11. 2012, 10.00 | Janeček Antonín | 2.třída - Východní Čechy
4.322
17 / 11 | 9

18. 11. 2012, 10.00 | Mikysa Jiří | 2.třída - Východní Čechy
1.540
69 / 25 | 13

2. 12. 2012, 10.00 | Císař Milan | 2.třída - Východní Čechy
2.762
109 / 23 | 13

9. 12. 2012, 10.00 | Holeček Jaroslav | 2.třída - Východní Čechy
4.730
34 / 10 | 11

6. 1. 2013, 10.00 | Flégl Tomáš | 2.třída - Východní Čechy
3.400
73 / 25 | 12

20. 1. 2013, 10.00 | Strnad Milan | 2.třída - Východní Čechy
2.920
107 / 25 | 16

27. 1. 2013, 10.00 | Vokatý Petr | 2.třída - Východní Čechy
4.280
141 / 25 | 27

3. 2. 2013, 10.00 | Císař Milan | 2.třída - Východní Čechy
5.642
122 / 25 | 26

17. 2. 2013, 10.00 | Židů Tomáš | 2.třída - Východní Čechy
4.882
90 / 25 | 28

24. 2. 2013, 10.00 | Foff Petr | 2.třída - Východní Čechy
3.600
70 / 22 | 15

17. 3. 2013, 10.00 | Holeček Jaroslav | 2.třída - Východní Čechy
3.180

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141190 / 298 | 283.99
5.81
56.66670000 %
100 / 20 | 17

7. 10. 2012, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | 2.třída - Východní Čechy
5.00
75 / 21 | 20

14. 10. 2012, 10.00 | Kopecký Emil st. | 2.třída - Východní Čechy
3.57
86 / 17 | 21

28. 10. 2012, 10.00 | Černý Miroslav | 2.třída - Východní Čechy
5.05
100 / 21 | 14

4. 11. 2012, 10.00 | Poláček Ladislav | 2.třída - Východní Čechy
4.76
90 / 25 | 13

18. 11. 2012, 10.00 | Zadrobílek Roman | 2.třída - Východní Čechy
3.600
56 / 24 | 9

2. 12. 2012, 10.00 | Šolc Kamil | 2.třída - Východní Čechy
2.33
100 / 19 | 13

9. 12. 2012, 10.00 | Mareš Ivan | 2.třída - Východní Čechy
5.26
93 / 16 | 17

6. 1. 2013, 10.00 | Flégl Tomáš | 2.třída - Východní Čechy
5.81
75 / 25 | 10

20. 1. 2013, 10.00 | Kopecký Emil st. | 2.třída - Východní Čechy
3.000
81 / 20 | 14

27. 1. 2013, 10.00 | Koníček Vladimír | 2.třída - Východní Čechy
4.05
62 / 16 | 23

3. 2. 2013, 10.00 | Šolc Kamil | 2.třída - Východní Čechy
3.87
100 / 24 | 15

17. 2. 2013, 10.00 | Poláček Ladislav | 2.třída - Východní Čechy
4.16
93 / 25 | 28

24. 2. 2013, 10.00 | Mikysa Jiří | 2.třída - Východní Čechy
3.722
79 / 25 | 10

17. 3. 2013, 10.00 | Kuchař František | 2.třída - Východní Čechy
3.160

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14524 / 270 | 131.94
4.54
24.95240000 %
9 / 12 | 5

7. 10. 2012, 10.00 | Flégl Tomáš | 2.třída - Východní Čechy
0.75
30 / 24 | 5

14. 10. 2012, 10.00 | Strnad Milan | 2.třída - Východní Čechy
1.25
36 / 25 | 9

28. 10. 2012, 10.00 | Vokatý Petr | 2.třída - Východní Čechy
1.442
43 / 23 | 5

4. 11. 2012, 10.00 | Janeček Antonín | 2.třída - Východní Čechy
1.86
28 / 17 | 6

18. 11. 2012, 10.00 | Foff Petr | 2.třída - Východní Čechy
1.64
50 / 16 | 13

2. 12. 2012, 10.00 | Šťovíček Karel | 2.třída - Východní Čechy
3.12
46 / 17 | 12

9. 12. 2012, 10.00 | Kuchař František | 2.třída - Východní Čechy
2.70
50 / 22 | 9

6. 1. 2013, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | 2.třída - Východní Čechy
2.27
22 / 20 | 7

20. 1. 2013, 10.00 | Strnad Milan | 2.třída - Východní Čechy
1.10
44 / 25 | 9

27. 1. 2013, 10.00 | Volanský Petr | 2.třída - Východní Čechy
1.762
18 / 20 | 5

3. 2. 2013, 10.00 | Císař Milan | 2.třída - Východní Čechy
0.90
50 / 11 | 11

17. 2. 2013, 10.00 | Židů Tomáš | 2.třída - Východní Čechy
4.54
50 / 20 | 10

24. 2. 2013, 10.00 | Foff Petr | 2.třída - Východní Čechy
2.50
48 / 18 | 10

17. 3. 2013, 10.00 | Holeček Jaroslav | 2.třída - Východní Čechy
2.66

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161346 / 350 | 343.84
5.24
56.08330000 %
100 / 25 | 19

8. 10. 2011, 10.00 | Svoboda Ivan | 3. třída "B" - Východní Čechy
4.00
91 / 25 | 22

23. 10. 2011, 10.00 | Longauer Miroslav | 3. třída "B" - Východní Čechy
3.64
0

13. 11. 2011, 10.00 | Kuchař František | 3. třída "B" - Východní Čechy
0
98 / 25 | 17

13. 11. 2011, 10.00 | Kuchař František | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
3.920
65 / 25 | 22

20. 11. 2011, 10.00 | Havránek Milan | 3. třída "B" - Východní Čechy
2.60
125 / 25 | 20

11. 12. 2011, 10.00 | Šimek Vladimír | 3. třída "B" - Východní Čechy
5.00
107 / 25 | 22

8. 1. 2012, 10.00 | Vlček Milan | 3. třída "B" - Východní Čechy
4.28
77 / 25 | 9

21. 1. 2012, 10.00 | Koňarik Štefan | 3. třída "B" - Východní Čechy
3.08
69 / 25 | 19

5. 2. 2012, 10.00 | Havránek Milan | 3. třída "B" - Východní Čechy
2.76
97 / 25 | 34

18. 2. 2012, 10.00 | Kuchař František | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
3.882
0

18. 2. 2012, 10.00 | Kuchař František | 3. třída "B" - Východní Čechy
2
131 / 25 | 17

26. 2. 2012, 10.00 | Petříček Martin | 3. třída "B" - Východní Čechy
5.24
90 / 25 | 12

3. 3. 2012, 09.00 | Hanuš Jiří | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
3.600
97 / 25 | 20

3. 3. 2012, 14.30 | Poliaček Daniel | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
3.882
106 / 25 | 19

18. 3. 2012, 09.00 | Hanuš Jiří | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
4.242
93 / 25 | 24

18. 3. 2012, 14.30 | Heincl Oldřich | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
3.722

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161032 / 335 | 233.08
5.00
43.00000000 %
60 / 25 | 9

8. 10. 2011, 10.00 | Svašek Ladislav st. | 3. třída "B" - Východní Čechy
2.40
70 / 25 | 10

23. 10. 2011, 10.00 | Longauer Miroslav | 3. třída "B" - Východní Čechy
2.80
61 / 22 | 11

13. 11. 2011, 10.00 | Holeček Jaroslav | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
2.77
0

13. 11. 2011, 10.00 | Holeček Jaroslav | 3. třída "B" - Východní Čechy
0
90 / 25 | 21

20. 11. 2011, 10.00 | Štok Radek | 3. třída "B" - Východní Čechy
3.60
72 / 25 | 11

11. 12. 2011, 10.00 | Šimek Vladimír | 3. třída "B" - Východní Čechy
2.88
68 / 25 | 13

8. 1. 2012, 10.00 | Lukeš Martin | 3. třída "B" - Východní Čechy
2.72
98 / 25 | 23

21. 1. 2012, 10.00 | Ribár Miloš | 3. třída "B" - Východní Čechy
3.92
62 / 25 | 23

5. 2. 2012, 10.00 | Havránek Milan | 3. třída "B" - Východní Čechy
2.48
38 / 25 | 8

18. 2. 2012, 10.00 | Kuchař František | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
1.520
0

18. 2. 2012, 10.00 | Kuchař František | 3. třída "B" - Východní Čechy
0
59 / 25 | 10

26. 2. 2012, 10.00 | Šimerda Pavel | 3. třída "B" - Východní Čechy
2.36
92 / 25 | 17

3. 3. 2012, 09.00 | Hanuš Jiří | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
3.682
100 / 20 | 14

3. 3. 2012, 14.30 | Šrůtek Václav | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
5.00
69 / 18 | 18

18. 3. 2012, 09.00 | Schroll Zdeněk | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
3.83
93 / 25 | 23

18. 3. 2012, 14.30 | Heincl Oldřich | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
3.722

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16614 / 310 | 91.98
3.57
25.58330000 %
41 / 25 | 5

8. 10. 2011, 10.00 | Svoboda Ivan | 3. třída "B" - Východní Čechy
1.64
50 / 21 | 7

23. 10. 2011, 10.00 | Ribár Miloš | 3. třída "B" - Východní Čechy
2.38
50 / 20 | 9

13. 11. 2011, 10.00 | Kuchař František | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
2.50
0

13. 11. 2011, 10.00 | Kuchař František | 3. třída "B" - Východní Čechy
2
39 / 25 | 6

20. 11. 2011, 10.00 | Havránek Milan | 3. třída "B" - Východní Čechy
1.56
49 / 25 | 8

11. 12. 2011, 10.00 | Šimek Vladimír | 3. třída "B" - Východní Čechy
1.96
47 / 20 | 6

8. 1. 2012, 10.00 | Theer Martin | 3. třída "B" - Východní Čechy
2.35
50 / 24 | 7

21. 1. 2012, 10.00 | Steiger Čestmír | 3. třída "B" - Východní Čechy
2.08
35 / 25 | 5

5. 2. 2012, 10.00 | Havránek Hynek | 3. třída "B" - Východní Čechy
1.40
19 / 20 | 5

18. 2. 2012, 10.00 | Farkaš David | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
0.95
0

18. 2. 2012, 10.00 | Farkaš David | 3. třída "B" - Východní Čechy
0
50 / 20 | 8

26. 2. 2012, 10.00 | Šimek Vladimír | 3. třída "B" - Východní Čechy
2.50
34 / 24 | 4

3. 3. 2012, 09.00 | Schroll Zdeněk | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
1.41
50 / 14 | 9

3. 3. 2012, 14.30 | Poliaček Daniel | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
3.57
50 / 25 | 7

18. 3. 2012, 09.00 | Schroll Zdeněk | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
2.002
50 / 22 | 8

18. 3. 2012, 14.30 | Šrůtek Václav | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
2.27

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141315 / 297 | 464.42
10.00
62.61900000 %
23 / 6 | 16

3. 10. 2010, 10.00 | Šlambor Aleš | VČO 2.třída
3.830
150 / 15 | 46

9. 10. 2010, 09.00 | Krotil Ladislav | VČO 2.třída
10.002
81 / 25 | 13

17. 10. 2010, 10.00 | Strnad Milan | VČO 2.třída
3.240
89 / 25 | 13

7. 11. 2010, 10.00 | Židů Tomáš | VČO 2.třída
3.560
119 / 19 | 19

14. 11. 2010, 10.00 | Šrůtek Václav | VČO 2.třída
6.260
117 / 25 | 25

28. 11. 2010, 10.00 | Vokatý Petr | VČO 2.třída
4.682
100 / 25 | 21

12. 12. 2010, 10.00 | Foff Petr | VČO 2.třída
4.002
31 / 8 | 15

8. 1. 2011, 11.00 | Svoboda Josef | VČO 2.třída
3.870
92 / 25 | 17

23. 1. 2011, 10.00 | Korbelář Bohumil | VČO 2.třída
3.680
66 / 25 | 17

30. 1. 2011, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČO 2.třída
2.640
81 / 25 | 10

20. 2. 2011, 10.00 | Židů Tomáš | VČO 2.třída
3.242
150 / 24 | 28

20. 3. 2011, 10.00 | Šrůtek Václav | VČO 2.třída
6.252
105 / 25 | 29

27. 3. 2011, 10.00 | Vokatý Petr | VČO 2.třída
4.200
111 / 25 | 15

3. 4. 2011, 10.00 | Zadrobílek Roman | VČO 2.třída
4.440

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141188 / 305 | 263.89
5.88
56.57140000 %
43 / 13 | 13

3. 10. 2010, 10.00 | Felgr Miloslav | VČO 2.třída
3.30
100 / 24 | 11

9. 10. 2010, 09.00 | Červinka František | VČO 2.třída
4.16
86 / 25 | 14

17. 10. 2010, 10.00 | Strnad Milan | VČO 2.třída
3.442
91 / 25 | 16

7. 11. 2010, 10.00 | Ulbrych Jaroslav | VČO 2.třída
3.642
97 / 25 | 20

14. 11. 2010, 10.00 | Florek Josef | VČO 2.třída
3.882
73 / 25 | 10

28. 11. 2010, 10.00 | Vokatý Petr | VČO 2.třída
2.920
90 / 21 | 14

12. 12. 2010, 10.00 | Zadrobílek Roman | VČO 2.třída
4.28
100 / 24 | 15

8. 1. 2011, 12.00 | Havelka Jiří | VČO 2.třída
4.16
88 / 25 | 14

23. 1. 2011, 10.00 | Krotil Ladislav | VČO 2.třída
3.522
67 / 25 | 10

30. 1. 2011, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČO 2.třída
2.680
100 / 19 | 20

20. 2. 2011, 10.00 | Poláček Ladislav | VČO 2.třída
5.26
100 / 17 | 14

20. 3. 2011, 10.00 | Florek Josef | VČO 2.třída
5.88
100 / 22 | 26

27. 3. 2011, 10.00 | Vokatý Petr | VČO 2.třída
4.54
53 / 15 | 11

3. 4. 2011, 10.00 | Zadrobílek Roman | VČO 2.třída
3.53

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14549 / 268 | 162.04
4.54
26.14290000 %
24 / 19 | 6

3. 10. 2010, 10.00 | Felgr Miloslav | VČO 2.třída
1.26
31 / 25 | 11

9. 10. 2010, 09.00 | Korbelář Bohumil | VČO 2.třída
1.240
43 / 25 | 6

17. 10. 2010, 10.00 | Strnad Milan | VČO 2.třída
1.722
36 / 22 | 10

7. 11. 2010, 10.00 | Ulbrych Jaroslav | VČO 2.třída
1.63
17 / 18 | 5

14. 11. 2010, 10.00 | Šrůtek Václav | VČO 2.třída
0.94
50 / 19 | 8

28. 11. 2010, 10.00 | Volanský Petr | VČO 2.třída
2.63
50 / 11 | 16

12. 12. 2010, 10.00 | Foff Petr | VČO 2.třída
4.54
39 / 21 | 7

8. 1. 2011, 13.00 | Felgr Miloslav | VČO 2.třída
1.85
45 / 17 | 12

23. 1. 2011, 10.00 | Krotil Ladislav | VČO 2.třída
2.64
50 / 22 | 12

30. 1. 2011, 10.00 | Dyrc Karel | VČO 2.třída
2.27
17 / 17 | 5

20. 2. 2011, 10.00 | Židů Tomáš | VČO 2.třída
1.00
50 / 14 | 16

20. 3. 2011, 10.00 | Šrůtek Václav | VČO 2.třída
3.57
50 / 13 | 8

27. 3. 2011, 10.00 | Černý Miroslav | VČO 2.třída
3.84
47 / 25 | 10

3. 4. 2011, 10.00 | Mikysa Jiří | VČO 2.třída
1.882

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131395 / 316 | 314.41
6.81
71.53850000 %
149 / 22 | 27

11. 10. 2009, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | VČO 2.třída
6.770
74 / 25 | 17

18. 10. 2009, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČO 2.třída
2.960
150 / 22 | 27

25. 10. 2009, 10.00 | Strnad Milan | VČO 2.třída
6.812
77 / 25 | 13

14. 11. 2009, 13.00 | Šrůtek Václav | VČO 2.třída
3.082
89 / 25 | 12

6. 12. 2009, 10.00 | Vokatý Petr | VČO 2.třída
3.562
141 / 25 | 26

12. 12. 2009, 13.00 | Šolc Kamil | VČO 2.třída
5.642
112 / 25 | 16

16. 1. 2010, 13.00 | Flégl Tomáš | VČO 2.třída
4.481
54 / 25 | 12

30. 1. 2010, 10.00 | Němeček Pavel | VČO 2.třída
2.160
128 / 25 | 24

7. 2. 2010, 10.00 | Vít Jiří | VČO 2.třída
5.122
128 / 25 | 31

27. 2. 2010, 13.00 | Florek Josef | VČO 2.třída
5.122
50 / 23 | 11

6. 3. 2010, 13.00 | Volanský Petr | VČO 2.třída
2.17
150 / 24 | 31

6. 3. 2010, 13.00 | Volanský Petr | VČO 2.třída
6.252
93 / 25 | 17

20. 3. 2010, 09.30 | Krotil Ladislav | VČO 2.třída
3.722

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12958 / 276 | 313.47
5.00
53.22220000 %
35 / 13 | 10

11. 10. 2009, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | VČO 2.třída
2.69
91 / 25 | 13

18. 10. 2009, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČO 2.třída
3.642
80 / 25 | 14

25. 10. 2009, 10.00 | Ptáček Pavel | VČO 2.třída
3.202
46 / 25 | 9

14. 11. 2009, 13.00 | Šrůtek Václav | VČO 2.třída
1.840
67 / 25 | 11

6. 12. 2009, 10.00 | Volanský Petr | VČO 2.třída
2.680
100 / 24 | 12

12. 12. 2009, 13.00 | Dubec Jiří | VČO 2.třída
4.16
100 / 22 | 22

16. 1. 2010, 13.00 | Kejzlar Alexej | VČO 2.třída
4.54
88 / 25 | 21

30. 1. 2010, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČO 2.třída
3.520
60 / 25 | 12

7. 2. 2010, 10.00 | Ptáček Pavel | VČO 2.třída
2.400
91 / 25 | 27

27. 2. 2010, 13.00 | Florek Josef | VČO 2.třída
3.642
100 / 22 | 21

6. 3. 2010, 13.00 | Volanský Petr | VČO 2.třída
4.54
100 / 20 | 31

20. 3. 2010, 09.30 | Krotil Ladislav | VČO 2.třída
5.00

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11422 / 248 | 211.70
2.94
25.57580000 %
28 / 18 | 7

11. 10. 2009, 10.00 | Flégl Tomáš | VČO 2.třída
1.55
31 / 24 | 4

18. 10. 2009, 10.00 | Němeček Pavel | VČO 2.třída
1.29
33 / 25 | 5

25. 10. 2009, 10.00 | Strnad Milan | VČO 2.třída
1.322
50 / 18 | 7

14. 11. 2009, 13.00 | Heincl Oldřich | VČO 2.třída
2.77
34 / 25 | 7

6. 12. 2009, 10.00 | Volanský Petr | VČO 2.třída
1.360
44 / 25 | 15

12. 12. 2009, 13.00 | Dubec Jiří | VČO 2.třída
1.760
50 / 21 | 6

16. 1. 2010, 13.00 | Kejzlar Alexej | VČO 2.třída
2.38
50 / 17 | 21

30. 1. 2010, 10.00 | Dyrc Karel | VČO 2.třída
2.94
34 / 25 | 6

7. 2. 2010, 10.00 | Strnad Milan | VČO 2.třída
1.360
43 / 25 | 11

27. 2. 2010, 13.00 | Šrůtek Václav | VČO 2.třída
1.722
25 / 25 | 7

20. 3. 2010, 09.30 | Korbelář Bohumil | VČO 2.třída
1.000

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141406 / 312 | 464.50
8.82
66.95240000 %
40 / 13 | 15

5. 10. 2008, 10.00 | Škop Pavel | VČ 2.třída
3.070
56 / 25 | 9

18. 10. 2008, 15.00 | Dyrc Karel | VČ 2.třída
2.240
90 / 19 | 16

2. 11. 2008, 10.00 | Hazuka Petr | VČ 2.třída
4.730
112 / 25 | 16

16. 11. 2008, 10.00 | Schroll Zdeněk | VČ 2.třída
4.480
50 / 20 | 14

30. 11. 2008, 10.00 | Kopecký Jaroslav | VČ 2.třída
2.500
71 / 18 | 28

13. 12. 2008, 13.00 | Mikysa Jiří | VČ 2.třída
3.940
148 / 25 | 23

21. 12. 2008, 10.00 | Umlauf Antonín | VČ 2.třída
5.922
135 / 25 | 30

11. 1. 2009, 10.00 | Šolc Kamil | VČ 2.třída
5.402
77 / 25 | 16

25. 1. 2009, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČ 2.třída
3.080
84 / 25 | 11

8. 2. 2009, 10.00 | Havránek Hynek | VČ 2.třída
3.361
127 / 25 | 26

14. 2. 2009, 13.00 | Schroll Zdeněk | VČ 2.třída
5.080
142 / 25 | 24

1. 3. 2009, 10.00 | Kopecký Jaroslav | VČ 2.třída
5.682
150 / 17 | 46

8. 3. 2009, 10.00 | Žižka Josef | VČ 2.třída
8.822
124 / 25 | 20

14. 3. 2009, 13.00 | Cvejn Jiří | VČ 2.třída
4.962

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141089 / 286 | 273.80
6.66
51.85710000 %
53 / 17 | 12

5. 10. 2008, 10.00 | Škop Pavel | VČ 2.třída
3.11
100 / 24 | 17

18. 10. 2008, 15.00 | Dyrc Karel | VČ 2.třída
4.16
74 / 20 | 18

2. 11. 2008, 10.00 | Hazuka Petr | VČ 2.třída
3.70
93 / 25 | 17

16. 11. 2008, 10.00 | Schroll Zdeněk | VČ 2.třída
3.720
50 / 17 | 11

30. 11. 2008, 10.00 | Kopecký Jaroslav | VČ 2.třída
2.94
88 / 22 | 16

13. 12. 2008, 13.00 | Foff Petr | VČ 2.třída
4.00
57 / 25 | 8

21. 12. 2008, 10.00 | Umlauf Antonín | VČ 2.třída
2.280
82 / 25 | 14

11. 1. 2009, 10.00 | Šolc Kamil | VČ 2.třída
3.282
81 / 25 | 14

25. 1. 2009, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČ 2.třída
3.240
100 / 15 | 22

8. 2. 2009, 10.00 | Havránek Hynek | VČ 2.třída
6.66
80 / 18 | 17

14. 2. 2009, 13.00 | Schroll Zdeněk | VČ 2.třída
4.44
82 / 14 | 20

1. 3. 2009, 10.00 | Kopecký Jaroslav | VČ 2.třída
5.85
49 / 17 | 12

8. 3. 2009, 10.00 | Žižka Josef | VČ 2.třída
2.88
100 / 22 | 27

14. 3. 2009, 13.00 | Umlauf Antonín | VČ 2.třída
4.54

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14541 / 281 | 131.92
3.66
25.76190000 %
10 / 8 | 5

5. 10. 2008, 10.00 | Škop Pavel | VČ 2.třída
1.25
37 / 25 | 5

18. 10. 2008, 15.00 | Dyrc Karel | VČ 2.třída
1.482
40 / 24 | 7

2. 11. 2008, 10.00 | Havránek Hynek | VČ 2.třída
1.66
50 / 20 | 9

16. 11. 2008, 10.00 | Schroll Zdeněk | VČ 2.třída
2.50
23 / 18 | 5

30. 11. 2008, 10.00 | Brandejs Karel | VČ 2.třída
1.27
37 / 19 | 12

13. 12. 2008, 13.00 | Mikysa Jiří | VČ 2.třída
1.94
50 / 24 | 13

21. 12. 2008, 10.00 | Cvejn Jiří | VČ 2.třída
2.08
49 / 25 | 7

11. 1. 2009, 10.00 | Šolc Kamil | VČ 2.třída
1.962
32 / 25 | 5

25. 1. 2009, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČ 2.třída
1.280
34 / 18 | 8

8. 2. 2009, 10.00 | Hazuka Petr | VČ 2.třída
1.88
50 / 25 | 10

14. 2. 2009, 13.00 | Schroll Zdeněk | VČ 2.třída
2.002
50 / 19 | 10

1. 3. 2009, 10.00 | Sedláček Radek | VČ 2.třída
2.63
33 / 9 | 8

8. 3. 2009, 10.00 | Janík Jiří | VČ 2.třída
3.66
46 / 22 | 13

14. 3. 2009, 13.00 | Umlauf Antonín | VČ 2.třída
2.09

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12989 / 285 | 453.47
6.72
54.94440000 %
77 / 25 | 14

7. 10. 2007, 10.00 | Zelinka David | VČ-2.
3.080
71 / 25 | 18

14. 10. 2007, 10.00 | Suchánek Zdenek | VČ-2.
2.840
70 / 25 | 12

28. 10. 2007, 10.00 | Vít Jiří | VČ-2.
2.802
44 / 21 | 10

11. 11. 2007, 10.00 | Flégl Tomáš | VČ-2.
2.090
31 / 17 | 9

6. 1. 2008, 10.00 | Chvalovský Vít | VČ-2.
1.820
101 / 25 | 29

13. 1. 2008, 10.00 | Bartoš Přemysl | VČ-2.
4.042
116 / 25 | 20

20. 1. 2008, 10.00 | Žižka Alois | VČ-2.
4.642
58 / 25 | 12

27. 1. 2008, 10.00 | Vít Jiří | VČ-2.
2.322
135 / 25 | 45

24. 2. 2008, 10.00 | Pilař Petr | VČ-2.
5.402
61 / 25 | 9

2. 3. 2008, 10.00 | Kejzlar Alexej | VČ-2.
2.440
77 / 25 | 37

15. 3. 2008, 10.00 | Krotil Ladislav | VČ-2.
3.080
148 / 22 | 23

30. 3. 2008, 10.00 | Janík Jiří | VČ-2.
6.720

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12891 / 252 | 253.53
5.00
49.50000000 %
70 / 22 | 11

7. 10. 2007, 10.00 | Kraus Radim | VČ-2.
3.18
83 / 25 | 8

14. 10. 2007, 10.00 | Dyrc Karel | VČ-2.
3.322
100 / 25 | 20

28. 10. 2007, 10.00 | Archleb Josef | VČ-2.
4.002
75 / 15 | 9

11. 11. 2007, 10.00 | Flégl Tomáš | VČ-2.
5.00
64 / 18 | 12

6. 1. 2008, 10.00 | Kraus Radim | VČ-2.
3.55
61 / 25 | 16

13. 1. 2008, 10.00 | Srna Michal | VČ-2.
2.442
100 / 22 | 25

20. 1. 2008, 10.00 | Schroll Zdeněk | VČ-2.
4.54
55 / 25 | 10

27. 1. 2008, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČ-2.
2.200
70 / 17 | 13

24. 2. 2008, 10.00 | Křížek Miloslav | VČ-2.
4.11
93 / 25 | 14

2. 3. 2008, 10.00 | Petráček Karel | VČ-2.
3.722
58 / 18 | 15

15. 3. 2008, 10.00 | Křížek Miloslav | VČ-2.
3.22
62 / 15 | 24

30. 3. 2008, 10.00 | Janík Jiří | VČ-2.
4.13

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17618 / 324 | 181.90
2.64
29.42860000 %
45 / 17 | 8

7. 10. 2007, 10.00 | Kraus Radim | VČ-2.
2.64
42 / 25 | 5

14. 10. 2007, 10.00 | Bartoš Přemysl | VČ-2.
1.682
50 / 21 | 5

28. 10. 2007, 10.00 | Archleb Josef | VČ-2.
2.38
12 / 9 | 6

11. 11. 2007, 10.00 | Flégl Tomáš | VČ-2.
1.33
40 / 19 | 8

6. 1. 2008, 10.00 | Chvalovský Vít | VČ-2.
2.10
23 / 17 | 9

13. 1. 2008, 10.00 | Srna Michal | VČ-2.
1.35
50 / 23 | 10

20. 1. 2008, 10.00 | Schroll Zdeněk | VČ-2.
2.17
50 / 20 | 10

27. 1. 2008, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČ-2.
2.50
19 / 15 | 6

24. 2. 2008, 10.00 | Křížek Miloslav | VČ-2.
1.26
50 / 21 | 8

2. 3. 2008, 10.00 | Petráček Karel | VČ-2.
2.38
40 / 25 | 12

15. 3. 2008, 10.00 | Křížek Miloslav | VČ-2.
1.602
15 / 12 | 4

30. 3. 2008, 10.00 | Janík Jiří | VČ-2.
1.25
48 / 20 | 8

4. 5. 2008, 00.00 | Kopecký Emil st. | Přebor 2. a 3.třídy - 1B
2.402
35 / 20 | 6

4. 5. 2008, 00.00 | Mikysa Jiří | Přebor 2. a 3.třídy - 1B
1.750
36 / 20 | 7

4. 5. 2008, 00.00 | Cvejn Jiří | Přebor 2. a 3.třídy - 1B
1.800
28 / 20 | 6

4. 5. 2008, 00.00 | Otčenášek Jiří st. | Přebor 2. a 3.třídy - 1B
1.400
35 / 20 | 18

4. 5. 2008, 00.00 | Janík Jiří | Přebor 2. a 3.třídy - 1B
1.750

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141347 / 326 | 344.13
6.52
64.14290000 %
87 / 25 | 11

30. 9. 2006, 13.00 | Heincl Oldřich | VČ-2.
3.482
83 / 25 | 15

15. 10. 2006, 10.00 | Suchánek Zdenek | VČ-2.
3.322
103 / 25 | 16

22. 10. 2006, 10.00 | Brandejs Karel | VČ-2.
4.122
93 / 15 | 16

11. 11. 2006, 13.00 | Svoboda Pavel | VČ-2.
6.200
110 / 25 | 18

18. 11. 2006, 13.00 | Dobiáš Milan | VČ-2.
4.402
99 / 25 | 18

10. 12. 2006, 10.00 | Umlauf Antonín | VČ-2.
3.962
113 / 25 | 24

16. 12. 2006, 13.00 | Zadrobílek Roman | VČ-2.
4.522
91 / 25 | 15

13. 1. 2007, 10.00 | Petrskovský Martin | VČ-2.
3.642
69 / 25 | 22

27. 1. 2007, 10.00 | Srna Michal | VČ-2.
2.760
145 / 25 | 34

3. 2. 2007, 13.00 | Brandejs Karel | VČ-2.
5.802
33 / 13 | 11

17. 2. 2007, 13.00 | Svoboda Pavel | VČ-2.
2.530
68 / 25 | 21

25. 2. 2007, 10.00 | Němeček Pavel | VČ-2.
2.720
103 / 25 | 18

24. 3. 2007, 13.00 | Hána Václav | VČ-2.
4.122
150 / 23 | 29

1. 4. 2007, 10.00 | Foff Petr | VČ-2.
6.522

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141166 / 312 | 283.73
5.83
55.52380000 %
100 / 22 | 15

30. 9. 2006, 13.00 | Heincl Oldřich | VČ-2.
4.54
92 / 25 | 24

15. 10. 2006, 10.00 | Suchánek Zdenek | VČ-2.
3.682
86 / 25 | 15

22. 10. 2006, 10.00 | Brandejs Karel | VČ-2.
3.442
70 / 12 | 17

11. 11. 2006, 13.00 | Svoboda Pavel | VČ-2.
5.83
84 / 25 | 12

18. 11. 2006, 13.00 | Kopecký Emil st. | VČ-2.
3.362
80 / 25 | 21

10. 12. 2006, 10.00 | Kejzlar Alexej | VČ-2.
3.200
68 / 25 | 9

16. 12. 2006, 13.00 | Foff Petr | VČ-2.
2.722
100 / 21 | 16

13. 1. 2007, 10.00 | Heincl Oldřich | VČ-2.
4.76
76 / 18 | 18

27. 1. 2007, 10.00 | Bek Jiří | VČ-2.
4.22
80 / 25 | 13

3. 2. 2007, 13.00 | Kopecký Jaroslav | VČ-2.
3.201
67 / 20 | 16

17. 2. 2007, 13.00 | Svoboda Pavel | VČ-2.
3.35
78 / 25 | 12

25. 2. 2007, 10.00 | Němeček Pavel | VČ-2.
3.120
85 / 25 | 10

24. 3. 2007, 13.00 | Skalický Josef | VČ-2.
3.402
100 / 19 | 28

1. 4. 2007, 10.00 | Foff Petr | VČ-2.
5.26

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14617 / 292 | 162.11
4.16
29.38100000 %
50 / 15 | 13

30. 9. 2006, 13.00 | Kníže Martin | VČ-2.
3.33
38 / 25 | 6

15. 10. 2006, 10.00 | Dyrc Karel | VČ-2.
1.522
43 / 25 | 7

22. 10. 2006, 10.00 | Brandejs Karel | VČ-2.
1.722
18 / 17 | 4

11. 11. 2006, 13.00 | Svoboda Pavel | VČ-2.
1.05
27 / 17 | 6

18. 11. 2006, 13.00 | Kopecký Emil st. | VČ-2.
1.58
49 / 25 | 5

10. 12. 2006, 10.00 | Umlauf Antonín | VČ-2.
1.962
50 / 25 | 12

16. 12. 2006, 13.00 | Zadrobílek Roman | VČ-2.
2.002
50 / 25 | 8

13. 1. 2007, 10.00 | Hejnyš Václav | VČ-2.
2.002
50 / 22 | 16

27. 1. 2007, 10.00 | Bek Jiří | VČ-2.
2.27
46 / 25 | 5

3. 2. 2007, 13.00 | Kopecký Jaroslav | VČ-2.
1.842
50 / 12 | 9

17. 2. 2007, 13.00 | Svoboda Pavel | VČ-2.
4.16
46 / 22 | 6

25. 2. 2007, 10.00 | Boháč Ladislav | VČ-2.
2.09
50 / 19 | 12

24. 3. 2007, 13.00 | Skalický Josef | VČ-2.
2.63
50 / 18 | 9

1. 4. 2007, 10.00 | Janík Jiří | VČ-2.
2.77