Škop Pavel

Závodní stůl

2020/2021

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
4131 / 156 | 8 | 30.839
0.945
90.34480000 %
35 / 37 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 9. 2020, 18.30 | Bača Adam | GRAND PRIX MĚSTA OSTRAVY
0.9452
26 / 32 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 9. 2020, 22.00 | Hájek Radovan | GRAND PRIX MĚSTA OSTRAVY
0.8120
35 / 37 | 8 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 9. 2020, 00.00 | Ráček Milan | GRAND PRIX MĚSTA OSTRAVY
0.9452
35 / 50 | 6 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 9. 2020, 19.00 | Galíček Zdeněk | GRAND PRIX MĚSTA OSTRAVY
0.7000

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
38884 / 1077 | 7 | 50.820
1.666
85.00000000 %
15 / 25 | 7 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 9. 2019, 13.00 | Hošek Ondřej | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.6002
20 / 25 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 9. 2019, 16.45 | Kudlík Vlastimil | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.8002
20 / 24 | 7 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 9. 2019, 19.30 | Truhlář Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.8332
19 / 25 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 9. 2019, 11.15 | Bílek Rudolf | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.7602
18 / 25 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 9. 2019, 13.45 | Vintrocha Richard | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.7202
11 / 21 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
20. 9. 2019, 16.15 | Váša Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.5230
39 / 59 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2019, 16.00 | Truksa Otakar | ZS 3B EXTRALIGA
0.6610
33 / 46 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2019, 13.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.7170
14 / 20 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2019, 12.45 | Nápravník Matěj | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 1.kvalifikační turnaj
0.7002
12 / 20 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2019, 13.30 | Novotný Bohuslav | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 1.kvalifikační turnaj
0.6002
20 / 20 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2019, 14.15 | Poláček Ladislav | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 1.kvalifikační turnaj
1.0002
20 / 19 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2019, 15.45 | Bernat Jaroslav | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 1.kvalifikační turnaj
1.0522
33 / 49 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 11. 2019, 16.00 | Domanský Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.6730
40 / 45 | 7 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2019, 11.00 | Bača Miroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.8882
40 / 30 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 11. 2019, 16.00 | Galíček Zdeněk | ZS 3B EXTRALIGA
1.3332
40 / 25 | 6 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2019, 13.00 | Boháč Martin | ZS 3B EXTRALIGA
1.6002
40 / 46 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 12. 2019, 14.00 | Markup Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.8692
39 / 57 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2020, 16.00 | Ferahli Engin | ZS 3B EXTRALIGA
0.6840
23 / 22 | 7 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2020, 13.00 | Puse Michael | ZS 3B EXTRALIGA
1.0450
38 / 37 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2020, 18.00 | Galíček Zdeněk | ZS 3B EXTRALIGA
1.0270
39 / 49 | 7 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2020, 16.00 | Domanský Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.7950
33 / 31 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2020, 13.00 | Bača Miroslav | ZS 3B EXTRALIGA
1.0640
16 / 20 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 2. 2020, 09.00 | Novotný Bohuslav | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 2.kvalifikační turnaj
0.8002
20 / 20 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 2. 2020, 11.30 | Bušanský Petr | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 2.kvalifikační turnaj
1.0002
11 / 20 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 2. 2020, 14.00 | Poláček Ladislav | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 2.kvalifikační turnaj
0.5502
23 / 36 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2020, 17.00 | Boháč Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.6380
15 / 13 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 6. 2020, 09.35 | Svoboda Pavel | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 3.kvalifikační turnaj
1.1532
10 / 15 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 6. 2020, 11.20 | Skalický Jaroslav | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 3.kvalifikační turnaj
0.6662
9 / 15 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 6. 2020, 13.05 | Poláček Ladislav | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 3.kvalifikační turnaj
0.6002
15 / 9 | 5 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 6. 2020, 16.35 | Kočička Petr | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 3.kvalifikační turnaj
1.6662
20 / 14 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 6. 2020, 10.00 | Kudr Jan | Přebor VČO-3B ZS
1.4282
18 / 20 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 6. 2020, 12.45 | Kočička Petr | Přebor VČO-3B ZS
0.9002
17 / 25 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 6. 2020, 14.07 | Svoboda Pavel | Přebor VČO-3B ZS
0.6802
17 / 25 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 6. 2020, 15.45 | Ziogas Janis | Přebor VČO-3B ZS
0.6802
15 / 22 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 6. 2020, 17.15 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO-3B ZS
0.6810
12 / 17 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 9. 2020, 15.30 | Hájek Radovan | 35. MČR TROJBAND ZS
0.7050
30 / 42 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 9. 2020, 10.00 | Váša Marek | 35. MČR TROJBAND ZS
0.7141
30 / 44 | 4 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 9. 2020, 14.00 | Novák Radek | 35. MČR TROJBAND ZS
0.6812

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
38762 / 932 | 80.817
1.363
75.07390000 %
31 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2018, 16.00 | Uher Miroslav ml. | ZS 3B EXTRALIGA
0.7752
38 / 40 | 8
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2018, 13.00 | Vitouš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.9502
20 / 18 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2018, 10.00 | Dvořáček Václav | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
1.1112
20 / 21 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2018, 12.00 | Hambálek Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.9522
20 / 18 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2018, 17.00 | Švára Libor | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
1.1112
8 / 19 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2018, 19.00 | Galíček Zdeněk | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.4210
15 / 11 | 5
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 10.30 | Novotný Bohuslav | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 1
1.3632
15 / 12 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 13.00 | Skalický Jaroslav | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 1
1.2502
12 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 14.30 | Židů Tomáš | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 1
0.8002
13 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 15.00 | Dyrc Karel | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 1
0.8662
32 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2018, 16.00 | Vedral Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.8002
26 / 24 | 6
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2018, 13.00 | Novák Radek | ZS 3B EXTRALIGA
1.0830
16 / 29 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2018, 16.00 | Hájek Radovan | ZS 3B EXTRALIGA
0.5510
31 / 28 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2018, 13.00 | Galíček Zdeněk | ZS 3B EXTRALIGA
1.1070
24 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 12. 2018, 16.00 | Hambálek Vladimír | ZS 3B EXTRALIGA
0.6002
12 / 15 | 5
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2018, 09.35 | Židů Tomáš | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 2
0.8002
12 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2018, 10.45 | Dyrc Karel | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 2
0.8002
15 / 11 | 7
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2018, 14.15 | Havránek Hynek | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 2
1.3632
12 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2018, 16.35 | Kočička Petr | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 2
0.8000
10 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 09.00 | Bušanský Petr | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 3
0.6662
9 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 11.20 | Skalický Jaroslav | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 3
0.6002
15 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 13.05 | Bohadlo Libor | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 3
1.0002
14 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 14.15 | Šlambor Aleš | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 3
0.9332
28 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2019, 16.00 | Vala Miroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.7002
38 / 40 | 7
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2019, 13.00 | Dirn Marcel | ZS 3B EXTRALIGA
0.9502
23 / 28 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2019, 16.00 | Kozák Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.8210
28 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2019, 12.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.7000
23 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2019, 16.00 | Boháč Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.9200
17 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2019, 13.00 | Galíček Zdeněk | ZS 3B EXTRALIGA
0.6800
7 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2019, 09.00 | Ziogas Janis | Přebor VČO 3B ZS
0.3500
12 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2019, 12.00 | Toth Jiří | Přebor VČO 3B ZS
0.6002
20 / 18 | 8
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2019, 13.45 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO 3B ZS
1.1112
20 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2019, 16.15 | Ziogas Janis | Přebor VČO 3B ZS
0.8002
16 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2019, 17.30 | Bušanský Petr | Přebor VČO 3B ZS
0.6402
30 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 4. 2019, 17.00 | Bača Adam | 34. MČR TROJBAND ZS
0.7502
30 / 23 | 8
Závodní stůl: Trojband
19. 4. 2019, 21.30 | Gazdoš Ivo | 34. MČR TROJBAND ZS
1.3042
29 / 40 | 7
Závodní stůl: Trojband
19. 4. 2019, 23.00 | Kozák Adam | 34. MČR TROJBAND ZS
0.7252
21 / 37 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 19.30 | Galíček Zdeněk | 34. MČR TROJBAND ZS
0.5670

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
38893 / 1067 | 70.836
3.000
80.08970000 %
38 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
23. 9. 2017, 16.00 | Švára Libor | ZS 3B EXTRALIGA
0.9502
26 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2017, 13.00 | Sibai Fouad | ZS 3B EXTRALIGA
0.6502
28 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2017, 16.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.7002
20 / 17 | 6
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 11.00 | Kočička Petr | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 1.turnaj
1.1762
19 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 14.20 | Bohadlo Libor | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 1.turnaj
0.9502
20 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 16.20 | Toth Jiří | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 1.turnaj
1.0002
16 / 20 | 7
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 17.00 | Janeček Antonín | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 1.turnaj
0.8002
4 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 19.00 | Šlambor Aleš | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 1.turnaj
0.2002
20 / 20 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 19.40 | Hudák Jan | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 1.turnaj
1.0002
31 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2017, 16.00 | Žabenský Zbyněk | ZS 3B EXTRALIGA
0.7752
22 / 26 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2017, 13.00 | Hájek Radovan | ZS 3B EXTRALIGA
0.8460
28 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2017, 16.00 | Kozák Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.7000
40 / 33 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 11. 2017, 13.00 | Tichý Miloslav | ZS 3B EXTRALIGA
1.2122
28 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2017, 16.00 | Coufalík Ivo | ZS 3B EXTRALIGA
0.7172
23 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2017, 11.00 | Uher Miroslav ml. | ZS 3B EXTRALIGA
0.5752
13 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 10.45 | Kočička Petr | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 2.turnaj
0.8662
15 / 14 | 1
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 13.40 | Bohadlo Libor | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 2.turnaj
1.0712
15 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 15.25 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 2.turnaj
1.0002
9 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 16.00 | Absolon Jiří | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 2.turnaj
0.6002
37 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2018, 16.00 | Dirn Marcel | ZS 3B EXTRALIGA
0.9252
40 / 37 | 6
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2018, 13.00 | Dirn Marcel | ZS 3B EXTRALIGA
1.0812
25 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2018, 16.00 | Švára Libor | ZS 3B EXTRALIGA
0.6252
24 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2018, 13.00 | Bílek Rudolf | ZS 3B EXTRALIGA
0.6002
28 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 2. 2018, 16.00 | Aleš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.7000
7 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 10.45 | Skalický Jaroslav | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 3.turnaj
0.4662
13 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 13.40 | Vít Jiří | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 3.turnaj
0.8662
15 / 15 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 15.25 | Ettel Milan | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 3.turnaj
1.0002
15 / 5 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 16.00 | Bohadlo Libor | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 3.turnaj
3.0002
40 / 33 | 6
Závodní stůl: Trojband
24. 2. 2018, 16.00 | Koky Dušan | ZS 3B EXTRALIGA
1.2122
30 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2018, 13.00 | Hájek Radovan | ZS 3B EXTRALIGA
0.8820
39 / 40 | 7
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2018, 16.00 | Vedral Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.9752
40 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2018, 13.00 | Tichý Miloslav | ZS 3B EXTRALIGA
1.0002
25 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 16.00 | Adámek Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.6252
25 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2018, 13.00 | Vala Miroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.6940
20 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 5. 2018, 10.20 | Bohadlo Libor | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - finále
1.0002
17 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 5. 2018, 11.40 | Kočička Petr | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - finále
0.8502
20 / 23 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 5. 2018, 14.30 | Toth Jiří | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - finále
0.8692
18 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 5. 2018, 15.10 | Ziogas Janis | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - finále
0.9000

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24667 / 815 | 60.818
1.111
82.34570000 %
30 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2016, 13.00 | Hambálková Irena | VS 3B EXTRALIGA D4
0.7502
30 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2016, 19.30 | Walach Ladislav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.7502
30 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2016, 14.00 | Aleš Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.7502
33 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2016, 18.00 | Korec Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.8252
39 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 10. 2016, 15.00 | Hroník Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.9752
23 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 10. 2016, 15.00 | Sibai Fouad | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5752
40 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
11. 12. 2016, 15.00 | Vedral Martin | VS 3B EXTRALIGA D4
1.0002
29 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2017, 12.40 | Stareček Pavel | VS MČR TROJBAND D2
0.7430
13 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2017, 17.00 | Gazdoš Ivo | VS MČR TROJBAND D2
0.6500
32 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2017, 13.00 | Šimek Stanislav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.8002
30 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2017, 17.00 | Kohout Štěpán | VS 3B EXTRALIGA D4
0.7500
37 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 2. 2017, 12.00 | Přeček Jiří | VS 3B EXTRALIGA D4
0.9252
24 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2017, 13.00 | Adámek Petr | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6002
39 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2017, 12.00 | Hrdlička Lubomír | VS 3B EXTRALIGA D4
0.9752
29 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2017, 15.00 | Hambálek Vladimír | VS 3B EXTRALIGA D4
0.7252
35 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 3. 2017, 12.00 | Hrdlička Lubomír | VS 3B EXTRALIGA D4
0.8752
12 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2017, 10.20 | Absolon Jiří | Přebor VČO 3B VS
0.6002
20 / 18 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2017, 12.20 | Král Petr | Přebor VČO 3B VS
1.1112
20 / 18 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2017, 13.40 | Ziogas Janis | Přebor VČO 3B VS
1.1112
20 / 20 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2017, 14.20 | Sedláček Radek | Přebor VČO 3B VS
1.0002
13 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2017, 15.40 | Tichák Josef | Přebor VČO 3B VS
0.6502
10 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2017, 17.00 | Hudák Jan | Přebor VČO 3B VS
0.5000
39 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 4. 2017, 13.00 | Kalabis Petr | VS 3B EXTRALIGA D4
0.9752
40 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 6. 2017, 16.00 | Přeček Jiří | VS 3B EXTRALIGA D4
1.0002

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9186 / 245 | 60.759
1.052
77.50000000 %
31 / 50 | 5
Závodní stůl: Trojband
7. 5. 2016, 12.00 | Bača Adam | VS MČR 3B Finále EXTRALIGA Club Teams
0.6200
40 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 5. 2016, 20.00 | Dostál Martin | VS MČR 3B Finále EXTRALIGA Club Teams
1.0252
35 / 37 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2016, 10.00 | Gazdoš Ivo | VS MČR 3B Finále EXTRALIGA Club Teams
0.9450
10 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2016, 09.00 | Židů Tomáš | Přebor VČO trojband velký stůl
0.5002
13 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2016, 12.20 | Sedláček Radek | Přebor VČO trojband velký stůl
0.6502
18 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2016, 14.20 | Janík Jiří | Přebor VČO trojband velký stůl
0.9002
20 / 19 | 6
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2016, 15.00 | Židů Tomáš | Přebor VČO trojband velký stůl
1.0522
9 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2016, 16.25 | Sedláček Radek | Přebor VČO trojband velký stůl
0.4502
10 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2016, 17.45 | Tichák Josef | Přebor VČO trojband velký stůl
0.5002

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5140 / 187 | 60.748
1.081
82.35290000 %
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Tůma Jakub | VS MČR Trojband
0.5752
40 / 37 | 6
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Domanský Pavel | VS MČR Trojband
1.0812
30 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 18.00 | Tauterman Vlastislav ml. | VS MČR Trojband
0.8102
26 / 34 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2015, 00.00 | Novák Radek | VS MČR Trojband
0.7640
21 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2015, 00.00 | Aleš Jan | VS MČR Trojband
0.5380

2011/2012

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10308 / 424 | 70.726
0.980
61.60000000 %
45 / 60 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 11. 2011, 10.00 | Bálek Martin | Extraliga v trojbandu
0.7500
0
Závodní stůl: Trojband
25. 11. 2011, 17.00 | Gazdoš Ivo | Extraliga v trojbandu
2
47 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2011, 10.00 | Korec Jaroslav | Extraliga v trojbandu
0.7832
37 / 60 | 6
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2012, 17.00 | Šlechta Jan | Extraliga v trojbandu
0.6160
0
Závodní stůl: Trojband
2. 3. 2012, 17.00 | Gazdoš Ivo | Extraliga v trojbandu
2
26 / 44 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2012, 10.00 | Přeček Jiří | Extraliga v trojbandu
0.5900
40 / 48 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2012, 17.00 | Domanský Pavel | Extraliga v trojbandu
0.8332
32 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 3. 2012, 10.00 | Chytil Rudolf | Extraliga v trojbandu
0.5332
50 / 51 | 7
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2012, 14.00 | Dostál Martin | Extraliga v trojbandu
0.9802
31 / 41 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2012, 10.00 | Kohout Štěpán | Extraliga v trojbandu
0.7560

2010/2011

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7152 / 203 | 60.748
0.916
1.153
98.06450000 %
16 / 24 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 9. 2010, 10.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.6660
37 / 50 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 9. 2010, 18.00 | Tunkr Martin | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.7402
44 / 48 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2010, 10.00 | Kappel Daniel | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.9162
25 / 47 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2010, 16.00 | Frühauf Roman | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.5312
30 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2010, 18.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.8822
0
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2011, 10.00 | Popeňažník Lukáš | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2011, 14.00 | Držík Jan | Extraliga v trojbandu
0

2009/2010

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24594 / 811 | 80.732
1.875
3.000
165.00000000 %
8 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Chládek Miloš | Přebor VČO
0.4002
16 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Janík Jiří | Přebor VČO
0.8002
18 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Sedláček Radek | Přebor VČO
0.9002
15 / 8 | 8
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Chládek Miloš | Přebor VČO
1.8752
9 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Toth Jiří | Přebor VČO
0.4502
4 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Kopecký Jaroslav | Přebor VČO
0.2662
27 / 31 | 7
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2009, 08.00 | Aleš Jan | 1. Grand Prix v trojbandu
0.8710
30 / 22 | 7
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2009, 12.00 | Kappel Daniel | 1. Grand Prix v trojbandu
1.3632
41 / 45 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2009, 14.00 | Bálek Martin | 1. Grand Prix v trojbandu
0.9112
15 / 20 | 5
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2009, 10.00 | Kohout Štěpán | 1. Grand Prix v trojbandu
0.7500
42 / 48 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2010, 12.00 | Stareček Pavel | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Dvůr Králové
0.8752
40 / 55 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2010, 12.00 | Váša Marek | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Dvůr Králové
0.7270
25 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2010, 12.00 | Berdis Vratislav | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Dvůr Králové
0.6942
30 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 14.00 | Zembinský René | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Dvůr Králové
0.8822
30 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 18.00 | Novák Pavel | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Dvůr Králové
0.8572
27 / 68 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 20.30 | Bača Miroslav | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Dvůr Králové
0.3970
30 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 21.30 | Aleš Jan | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Dvůr Králové
1.0002
18 / 18 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2010, 12.00 | Novák Radek | MČR v trojbandu - semifinále
1.0000
37 / 66 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2010, 16.00 | Aleš Jan | MČR v trojbandu - semifinále
0.5600
40 / 67 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2010, 20.00 | Hudák Jan | MČR v trojbandu - semifinále
0.5970
14 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2010, 12.00 | Boháč Martin | MČR v trojbandu - semifinále
0.7000
30 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2010, 18.00 | Kappel Daniel | MČR v trojbandu - semifinále
0.7502
18 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2010, 21.00 | Bača Miroslav | MČR v trojbandu - semifinále
0.6000
30 / 43 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2010, 22.00 | Stareček Vladimír | MČR v trojbandu - semifinále
0.6972

2008/2009

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
26691 / 924 | 70.747
1.304
1.555
165.31100000 %
27 / 27 | 7
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2008, 10.00 | Domanský Pavel | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
1.0000
0
Závodní stůl: Trojband
31. 1. 2009, 10.00 | Kavka Petr | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - kvalifikace
2
30 / 30 | 7
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 12.00 | Přeček Jiří | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina A
1.0002
39 / 45 | 5
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 16.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina A
0.8662
39 / 57 | 6
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 20.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina A
0.6842
30 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 17.30 | Pohůtka Ladislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina A
0.8822
30 / 41 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 18.00 | Hudák Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina A
0.7312
30 / 27 | 6
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 18.30 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina A
1.1112
27 / 42 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 20.00 | Markup Petr | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina A
0.6422
17 / 23 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2009, 20.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - Semifinále skupina B
0.7390
22 / 36 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2009, 10.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - Semifinále skupina B
0.6110
39 / 62 | 7
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2009, 12.00 | Popeňažník Lukáš | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - Semifinále skupina B
0.6292
33 / 44 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2009, 12.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - Semifinále skupina B
0.7500
30 / 37 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2009, 16.00 | Hambálek Vladimír | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - Semifinále skupina B
0.8102
30 / 29 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2009, 18.00 | Domanský Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - Semifinále skupina B
1.0342
30 / 34 | 6
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2009, 20.00 | Tunkr Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - Semifinále skupina B
0.8822
15 / 21 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 4. 2009, 14.00 | Gazdoš Ivo | Finále MČR jednotlivců v trojbandu
0.7140
22 / 48 | 6
Závodní stůl: Trojband
3. 4. 2009, 16.00 | Popeňažník Lukáš | Finále MČR jednotlivců v trojbandu
0.4580
27 / 56 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 4. 2009, 18.00 | Bača Miroslav | Finále MČR jednotlivců v trojbandu
0.4820
37 / 59 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 4. 2009, 13.00 | Kohout Štěpán | Finále MČR jednotlivců v trojbandu
0.6272
11 / 21 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 4. 2009, 15.00 | Boháč Martin | Finále MČR jednotlivců v trojbandu
0.5230
19 / 37 | 5
Závodní stůl: Trojband
4. 4. 2009, 17.00 | Novák Radek | Finále MČR jednotlivců v trojbandu
0.5130
30 / 23 | 6
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2009, 10.00 | Tunkr Martin | Finále MČR jednotlivců v trojbandu
1.3042
30 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 4. 2009, 14.00 | Šlechta Jan | MR 3B dvojic
0.9672
30 / 36 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 4. 2009, 16.00 | Tichý Miloslav | MR 3B dvojic
0.8332
17 / 24 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 4. 2009, 19.30 | Gazdoš Ivo | MR 3B dvojic
0.7080

2007/2008

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
32962 / 1432 | 80.671
1.025
1.500
157.70490000 %
40 / 44 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2007, 10.00 | Tichý Miloslav | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.9092
30 / 45 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2007, 10.00 | Daněk Josef | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.6660
40 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2007, 10.00 | Czech Zenon | Extraliga v trojbandu - ČECHY
1.0252
36 / 64 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Váša Marek | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
0.5622
22 / 28 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
0.7850
20 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
0.5400
11 / 32 | 2
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
0.3430
21 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2008, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
0.7000
40 / 46 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 1. 2008, 10.00 | Tichý Miloslav | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.8692
40 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2008, 10.00 | Markup Petr | Extraliga v trojbandu - ČECHY
1.0002
41 / 66 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.6212
36 / 53 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.6792
30 / 34 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Hambálková Irena | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.8822
27 / 45 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.6002
30 / 31 | 6
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Frühauf Roman | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.9672
25 / 50 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Walach Ladislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.5002
30 / 46 | 8
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.6522
40 / 59 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Domanský Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále A
0.6782
30 / 48 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále A
0.6250
29 / 49 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále A
0.5910
31 / 74 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále A
0.4180
36 / 63 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále A
0.5712
33 / 70 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Walach Ladislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále A
0.4710
36 / 43 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále A
0.8370
33 / 51 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 3. 2008, 10.00 | Hambálek Vladimír | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.6470
15 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 5. 2008, 00.00 | Šícha František | Přebor VČO na VS - 3B
0.5002
31 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 5. 2008, 00.00 | Červenka Michal | Přebor VČO na VS - 3B
0.7940
21 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 5. 2008, 00.00 | Hudák Jan | Přebor VČO na VS - 3B
0.7002
17 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 5. 2008, 00.00 | Šícha František | Přebor VČO na VS - 3B
0.5662
19 / 26 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 5. 2008, 00.00 | Červenka Josef st. | Přebor VČO na VS - 3B
0.7302
42 / 51 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 5. 2008, 00.00 | Hudák Jan | MČR dvojic v trojbandu
0.8230
30 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 5. 2008, 00.00 | Czech Zenon | MČR dvojic v trojbandu
0.7692

2006/2007

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
31979 / 1429 | 100.685
1.363
1.500
116.68650000 %
33 / 51 | 6
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2006, 10.00 | Domanský Pavel | Extraliga v trojbandu
0.6470
36 / 60 | 7
Závodní stůl: Trojband
30. 9. 2006, 10.00 | Bača Miroslav | Extraliga v trojbandu
0.6000
40 / 40 | 10
Závodní stůl: Trojband
30. 9. 2006, 18.00 | Přeček Jiří | Extraliga v trojbandu
1.0002
33 / 52 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 10. 2006, 10.00 | Kohout Štěpán | Extraliga v trojbandu
0.6340
35 / 70 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2006, 00.00 | Bálek Martin | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - ÚSTÍ NAD LABEM
0.5002
37 / 68 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2006, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - ÚSTÍ NAD LABEM
0.5440
19 / 46 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2006, 00.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - ÚSTÍ NAD LABEM
0.4130
20 / 45 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 2006, 10.00 | Kohout Štěpán | Extraliga v trojbandu
0.4440
39 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2006, 10.00 | Markup Petr | Extraliga v trojbandu
0.6502
28 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 12. 2006, 14.00 | Bača Miroslav | Extraliga v trojbandu
0.7170
32 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2007, 14.00 | Konvička Dušan | Extraliga v trojbandu
0.5332
33 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2007, 14.00 | Walach Ladislav | Extraliga v trojbandu
0.5500
34 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2007, 10.00 | Březina Adam | Extraliga v trojbandu
0.5662
29 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Walach Ladislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.7630
20 / 31 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.6450
25 / 42 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Kadaník Marcel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.5952
30 / 26 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Hudák Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.1532
18 / 21 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.8570
30 / 22 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.3632
24 / 50 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Purkyt Tomáš | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.4802
20 / 29 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Daněk Josef | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.6890
40 / 56 | 4
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Walach Ladislav | Extraliga v trojbandu
0.7142
36 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2007, 10.00 | Englic Martin | Extraliga v trojbandu
0.6002
36 / 58 | 5
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2007, 00.00 | Tunkr Martin | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B
0.6200
41 / 63 | 5
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2007, 00.00 | Masár Stanislav | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B
0.6502
30 / 24 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2007, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B
1.2502
20 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2007, 00.00 | Šotola Marek ml. | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B
0.6450
41 / 38 | 6
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2007, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B
1.0792
40 / 53 | 6
Závodní stůl: Trojband
26. 5. 2007, 14.00 | Tichý Miloslav | Extraliga v trojbandu
0.7542
40 / 36 | 6
Závodní stůl: Trojband
27. 5. 2007, 10.00 | Váša Marek | Extraliga v trojbandu
1.1112
40 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
9. 6. 2007, 14.00 | Domanský Pavel | Extraliga v trojbandu
1.0002

2005/2006

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20633 / 939 | 60.674
1.304
0
149 / 235 | 6
Závodní stůl: Trojband
23. 9. 2005, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | 1.Grand Prix (Bil.Plzeň)
0.6348
16 / 36 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2005, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | 2.Grand Prix (Ekvita Kladno)
0.4440
37 / 70 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 11. 2005, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | 3.Grand Prix (BC Poruba)
0.5280
166 / 233 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2006, 00.00 | Škop Pavel | Mistrovství ČR (SK BC Praha)
0.71210
57 / 71 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 4. 2006, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | 6.Grand Prix (Billard Brno)
0.8022
167 / 221 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 5. 2006, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | 7.Grand Prix (TJ Dvůr Králové n/L)
0.7556
41 / 73 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 6. 2006, 00.00 | Škop Pavel | Ekvita Cup (KLADNO)
0.5610

2004/2005

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
33931 / 1364 | 80.682
1.091
90.95020000 %
136 / 193 | 5
Závodní stůl: Trojband
30. 10. 2004, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix (Herna BC Poruba)
0.7048
39 / 67 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 11. 2004, 10.00 | Řehůřek Luděk | "LIGA ""C"""
0.5822
43 / 61 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 11. 2004, 14.00 | Řehůřek Luděk | "LIGA ""C"""
0.7042
61 / 74 | 5
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 2004, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
0.8244
39 / 59 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 12. 2004, 10.00 | Hudák Jan | "LIGA ""C"""
0.6612
29 / 61 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 12. 2004, 14.00 | Hudák Jan | "LIGA ""C"""
0.4750
60 / 61 | 8
Závodní stůl: Trojband
18. 12. 2004, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
0.9836
76 / 136 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2005, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | 4. Grand Prix (Herna BC Olomouc)
0.5586
57 / 107 | 6
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2005, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | 5. Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
0.5324
56 / 119 | 6
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2005, 00.00 | Škop Pavel | Mistrovství republiky (Herna Billardu ČH Brno)
0.4702
62 / 87 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 4. 2005, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | 6. Grand Prix (Herna Ekvita Kladno)
0.7126
80 / 102 | 6
Závodní stůl: Trojband
22. 4. 2005, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | 7.Grand Prix (Herna Ekvita Kladno)
0.7846
30 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 6. 2005, 12.00 | Přeček Jiří | "€_FIN.""A"""
0.9372
21 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 6. 2005, 14.00 | Novák Radek | "€_FIN.""A"""
0.6170
142 / 171 | 8
Závodní stůl: Trojband
17. 6. 2005, 00.00 | Škop Pavel | Poruba cup (Herna BC Poruba)
0.8308

2003/2004

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
27757 / 1192 | 70.635
1.250
90.37040000 %
17 / 42 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 9. 2003, 14.00 | Daněk Josef | "LIGA ""A"""
0.4040
59 / 98 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2003, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.6022
42 / 68 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 10. 2003, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.6172
125 / 170 | 6
Závodní stůl: Trojband
14. 11. 2003, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix (Herna SK BC Praha)
0.7356
61 / 104 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2003, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | 4. Grand Prix (Herna SK BC Praha)
0.5862
30 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 12. 2003, 10.00 | Aleš Jan | "LIGA ""A"""
0.9372
60 / 109 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 1. 2004, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | 5. Grand Prix (Herna BC Poruba)
0.5502
71 / 92 | 5
Závodní stůl: Trojband
23. 1. 2004, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | 6. Grand Prix (Herna BC Poruba)
0.7716
37 / 45 | 7
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2004, 12.00 | Hála Jan | "LIGA ""A"""
0.8222
38 / 58 | 5
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2004, 14.00 | Bartoš Pavel | "LIGA ""A"""
0.6552
60 / 104 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2004, 00.00 | Škop Pavel | Mistrovství republiky (Herna Ekvity Kladno)
0.5762
73 / 114 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2004, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | 7. Grand Prix (Herna SK BC Praha)
0.6404
84 / 156 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 6. 2004, 00.00 | Škop Pavel | Ekvita cup (Herna Ekvity Kladno)
0.5382

2002/2003

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
431112 / 1791 | 70.620
1.500
86.06270000 %
19 / 50 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 3. 2002, 10.00 | Vitouš Jan | "LIGA ""A"""
0.3800
33 / 66 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 3. 2002, 14.00 | Vitouš Jan | "LIGA ""A"""
0.5000
18 / 44 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 4. 2002, 12.00 | Hála Jan | "LIGA ""A"""
0.4090
24 / 42 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 4. 2002, 14.00 | Aleš Jan | "LIGA ""A"""
0.5710
99 / 161 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2002, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | I. Grand Prix (Herna Ekvity Kladno)
0.6146
71 / 139 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2002, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | II. Grand Prix (Herna SSK Vítkovice)
0.5106
79 / 93 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2002, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | IV. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.8496
110 / 166 | 7
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2002, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | V. Grand Prix (Herna Billardu Plzeň)
0.6628
43 / 67 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2002, 10.00 | Mikolášek Aleš | "LIGA ""A"""
0.6412
38 / 67 | 7
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2002, 12.00 | Tichý Miloslav | "LIGA ""A"""
0.5672
36 / 49 | 6
Závodní stůl: Trojband
19. 10. 2002, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | III. Grand Prix (Herna SSK Vítkovice)
0.7344
47 / 102 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2002, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | VI. Grand Prix (Herna Billardu Plzeň)
0.4606
42 / 53 | 6
Závodní stůl: Trojband
2. 11. 2002, 12.00 | Kinač Milan | "LIGA ""A"""
0.7922
30 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 11. 2002, 14.00 | Mikolášek Aleš | "LIGA ""A"""
0.8572
114 / 172 | 6
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2002, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | VII. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.6628
72 / 113 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 12. 2002, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | VIII. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.6376
40 / 49 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2003, 00.00 | Škop Pavel | Mistrovství republiky (Herna Ekvity Kladno)
0.8160
40 / 47 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2003, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | IX. Grand Prix (Herna BC Olomouc)
0.8514
36 / 73 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2003, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | X. Grand Prix (Herna BC Olomouc)
0.4932
121 / 203 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2003, 00.00 | Škop Pavel | Manager cup (Herna SK BC Praha)
0.5962

2001/2002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15406 / 613 | 70.662
1.154
74.52830000 %
76 / 97 | 7
Závodní stůl: Trojband
4. 10. 2001, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | I. Grand Prix Praha (Herna BC Praha)
0.7836
23 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 11. 2001, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | II. Grand Prix Praha (Herna BC Praha)
0.6052
80 / 136 | 6
Závodní stůl: Trojband
14. 12. 2001, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | III. Grand Prix Brno (Herna Billardu Brno)
0.5886
33 / 58 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2002, 10.00 | Ráček Milan | "LIGA ""E"""
0.5690
36 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2002, 12.00 | Boček Milan | "LIGA ""E"""
0.6002
10 / 23 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2002, 15.00 | Novák Radek | "€_FIN.""C"""
0.4340
148 / 201 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2002, 00.00 | Škop Pavel | Mistrovství republiky (Herna BC Praha)
0.7360

2000/2001

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9247 / 355 | 100.695
1.200
100.00000000 %
57 / 68 | 10
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2000, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
0.8382
92 / 156 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2000, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
0.5892
38 / 55 | 7
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2000, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
0.6902
30 / 36 | 6
Závodní stůl: Trojband
2. 12. 2000, 13.00 | Absolon Jiří | "LIGA ""A"""
0.8332
30 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 12. 2000, 16.00 | Hambálek Vladimír | "LIGA ""A"""
0.7502

1999/2000

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2188 / 60 | 233.13
3.33
100.00000000 %
100 / 30 | 23
Závodní stůl: Kádr 47/2
21. 11. 1999, 09.00 | Absolon Jiří | 2.LIGA
3.332
88 / 30 | 14
Závodní stůl: Kádr 47/2
27. 1. 2000, 17.00 | Kostka Martin | 2.LIGA
2.932

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3132 / 80 | 101.65
2.50
97.05880000 %
43 / 30 | 6
Závodní stůl: Jednoband
16. 10. 1999, 09.00 | Palata Tomáš | 2.LIGA
1.430
39 / 30 | 10
Závodní stůl: Jednoband
22. 10. 1999, 17.00 | Ševčík Jaroslav | 2.LIGA
1.302
50 / 20 | 10
Závodní stůl: Jednoband
5. 11. 1999, 17.00 | Novotný Aleš | 2.LIGA
2.502

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
30738 / 1233 | 70.598
2.142
98.75000000 %
22 / 62 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 1999, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | Předkvalifikace GP (SSK VÍTKOVICE)
0.3540
20 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 10. 1999, 09.00 | Kudr Jan | 2.LIGA
0.5262
20 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 10. 1999, 17.00 | Hladík Petr | 2.LIGA
0.6662
19 / 47 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 1999, 17.00 | Kostka Martin | 2.LIGA
0.4040
45 / 56 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 1999, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | Předkvalifikace GP (SSK VÍTKOVICE)
0.8034
48 / 67 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 11. 1999, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (SSK VÍTKOVICE)
0.7164
46 / 111 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 11. 1999, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
0.4140
20 / 45 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 1999, 09.00 | Absolon Jiří | 2.LIGA
0.4441
49 / 65 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2000, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | Předkvalifikace GP (EKVITA KLADNO)
0.7534
44 / 78 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 1. 2000, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (EKVITA KLADNO)
0.5642
47 / 75 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 1. 2000, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (EKVITA KLADNO)
0.6264
177 / 219 | 5
Závodní stůl: Trojband
22. 1. 2000, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (EKVITA KLADNO)
0.8088
47 / 97 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2000, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
0.4842
43 / 82 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2000, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
0.5242
36 / 68 | 5
Závodní stůl: Trojband
7. 4. 2000, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (SK BC PRAHA)
0.5290
55 / 93 | 7
Závodní stůl: Trojband
27. 4. 2000, 00.00 | Škop Pavel | Mistrovství ČR (SK BC PRAHA)
0.5912

1998/1999

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
162 / 28 | 102.21
2.21
41.33330000 %
62 / 28 | 10
Závodní stůl: Volná hra
15. 11. 1998, 09.00 | Šimek Miroslav | 2.LIGA
2.210

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2128 / 58 | 142.20
2.32
78.52760000 %
65 / 28 | 12
Závodní stůl: Kádr 47/2
15. 11. 1998, 09.00 | Šimek Miroslav | 2.LIGA
2.320
63 / 30 | 14
Závodní stůl: Kádr 47/2
18. 12. 1998, 17.00 | Procházka Jaroslav | 2.LIGA
2.102

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8327 / 219 | 141.49
2.00
91.48940000 %
42 / 30 | 9
Závodní stůl: Jednoband
17. 1. 1999, 09.00 | Otčenášek Jiří st. | 2.LIGA
1.402
50 / 28 | 7
Závodní stůl: Jednoband
22. 1. 1999, 17.00 | Kostka Martin | 2.LIGA
1.782
30 / 21 | 7
Závodní stůl: Jednoband
3. 3. 1999, 17.00 | Mrkvička Jaroslav | 2.LIGA
1.420
43 / 30 | 6
Závodní stůl: Jednoband
6. 3. 1999, 09.00 | Fiedler Tomáš | 2.LIGA
1.432
50 / 25 | 5
Závodní stůl: Jednoband
6. 3. 1999, 15.00 | Ziogas Janis | 2.LIGA
2.002
112 / 85 | 14
Závodní stůl: Jednoband
8. 5. 1999, 00.00 | Škop Pavel | Přebor VČO (DVŮR KRÁLOVÉ)
1.312

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12237 / 400 | 50.592
0.769
100.00000000 %
20 / 36 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 10. 1998, 17.00 | Kočička Petr | 2.LIGA
0.5552
20 / 29 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 12. 1998, 15.00 | Ziogas Janis | 2.LIGA
0.6892
20 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 12. 1998, 17.00 | Procházka Jaroslav | 2.LIGA
0.6662
20 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 1999, 09.00 | Kočička Petr | 2.LIGA
0.6252
20 / 34 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 1. 1999, 17.00 | Procházka Jaroslav | 2.LIGA
0.5882
18 / 50 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 1999, 15.00 | Fiedler Tomáš | 2.LIGA
0.3602
20 / 27 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 1999, 17.00 | Mrkvička Jaroslav | 2.LIGA
0.7402
20 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 1999, 09.00 | Fiedler Tomáš | 2.LIGA
0.6662
20 / 37 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 1999, 15.00 | Kudr Jan | 2.LIGA
0.5402
59 / 95 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 1999, 00.00 | Škop Pavel | Přebor VČO (DVŮR KRÁLOVÉ)
0.6216

1997/1998

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
194 / 30 | 133.13
3.13
100.00000000 %
94 / 30 | 13
Závodní stůl: Volná hra
8. 12. 1997, 16.00 | Žižka Josef | "LIGA ""B"""
3.132

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
174 / 30 | 102.46
2.46
100.00000000 %
74 / 30 | 10
Závodní stůl: Kádr 47/2
8. 12. 1997, 16.00 | Hladík Petr | "LIGA ""B"""
2.462

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
147 / 27 | 111.74
1.74
94.00000000 %
47 / 27 | 11
Závodní stůl: Jednoband
26. 11. 1997, 17.00 | Kočička Petr | "LIGA ""B"""
1.740

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
30661 / 1237 | 90.534
1.071
99.00000000 %
54 / 79 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 10. 1997, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
0.6834
65 / 121 | 9
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 1997, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
0.5372
20 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 10. 1997, 14.00 | Absolon Jiří | "LIGA ""B"""
0.8002
46 / 96 | 5
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 1997, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
0.4792
20 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 11. 1997, 10.00 | Svašek Ladislav st. | "LIGA ""B"""
0.5262
20 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 11. 1997, 13.00 | Procházka Jaroslav | "LIGA ""B"""
0.5262
19 / 37 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 11. 1997, 17.00 | Řehůřek Luděk | "LIGA ""B"""
0.5130
50 / 107 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 1. 1998, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
0.4670
37 / 79 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 2. 1998, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
0.4682
81 / 143 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 1998, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
0.5662
20 / 22 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 3. 1998, 16.00 | Hladík Petr | "LIGA ""B"""
0.9092
45 / 95 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 1998, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (SK BC PRAHA)
0.4732
48 / 73 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 3. 1998, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (SK BC PRAHA)
0.6574
66 / 151 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 3. 1998, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (SK BC PRAHA)
0.4372
70 / 133 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 6. 1998, 00.00 | Škop Pavel | PŘEBOR VČO (DVŮR KRÁLOVÉ n.L.)
0.5268

1996/1997

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
127 / 30 | 90.90
0.90
77.14290000 %
27 / 30 | 9
Závodní stůl: Jednoband
5. 10. 1996, 14.00 | Felgr Miloslav | "LIGA ""B"""
0.900

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10200 / 336 | 40.595
0.800
100.00000000 %
20 / 36 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 10. 1996, 09.00 | Absolon Jiří | "LIGA ""B"""
0.5552
20 / 35 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 10. 1996, 14.00 | Felgr Miloslav | "LIGA ""B"""
0.5712
20 / 28 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 1996, 17.00 | Kočička Petr | "LIGA ""B"""
0.7142
20 / 35 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 1997, 16.00 | Absolon Jiří | "LIGA ""B"""
0.5712
20 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 1997, 19.00 | Řehůřek Luděk | "LIGA ""B"""
0.8002
20 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 1997, 16.00 | Nermuť Zdeněk | "LIGA ""B"""
0.5122
80 / 138 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 6. 1997, 00.00 | Škop Pavel | Přebor VČO (DVŮR KRÁLOVÉ)
0.5798

1995/1996

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2141 / 41 | 243.43
4.03
52.02950000 %
121 / 30 | 24
Závodní stůl: Volná hra
11. 11. 1995, 15.00 | Fiedler Tomáš | "2.LIGA ""B"""
4.032
20 / 11 | 9
Závodní stůl: Volná hra
14. 2. 1996, 16.00 | Kočička Petr | "2.LIGA ""B"""
1.810

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
152 / 30 | 81.73
1.73
60.46510000 %
52 / 30 | 8
Závodní stůl: Kádr 47/2
14. 2. 1996, 16.00 | Otčenášek Jiří st. | "2.LIGA ""B"""
1.730

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3114 / 72 | 91.58
1.78
76.00000000 %
33 / 19 | 4
Závodní stůl: Jednoband
14. 10. 1995, 15.00 | Nermuť Zdeněk | "2.LIGA ""B"""
1.730
31 / 25 | 8
Závodní stůl: Jednoband
6. 12. 1995, 16.00 | Kočička Petr | "2.LIGA ""B"""
1.240
50 / 28 | 9
Závodní stůl: Jednoband
9. 3. 1996, 14.00 | Mrkvička Martin | "2.LIGA ""B"""
1.782

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21537 / 947 | 100.567
1.176
89.23080000 %
20 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 1995, 15.00 | Nermuť Zdeněk | "2.LIGA ""B"""
0.6662
20 / 46 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 1995, 15.00 | Fiedler Tomáš | "2.LIGA ""B"""
0.4342
20 / 31 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 1995, 09.00 | Felgr Miloslav | "2.LIGA ""B"""
0.6452
95 / 183 | 10
Závodní stůl: Trojband
4. 1. 1996, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | "GRAND PRIX - skup. ""B""" (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
0.5194
20 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 1. 1996, 16.00 | Mrkvička Jaroslav | "2.LIGA ""B"""
0.6452
110 / 201 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 1996, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | "GRAND PRIX - skup. ""B""" (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
0.5476
37 / 61 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 1996, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - semifinále 2 (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
0.6060
30 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 1996, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - finále o 3.m (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
0.8332
20 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 3. 1996, 14.00 | Mrkvička Martin | "2.LIGA ""B"""
0.6452
75 / 152 | 6
Závodní stůl: Trojband
26. 4. 1996, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - skupina B (SK BC PRAHA)
0.4934
16 / 29 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 5. 1996, 10.00 | Slováček Martin | KVALIF.
0.5510
74 / 116 | 9
Závodní stůl: Trojband
8. 6. 1996, 00.00 | Škop Pavel | PŘEBOR VČO (DVŮR KRÁLOVÉ)
0.6376

1994/1995

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
183 / 27 | 93.07
3.07
55.33330000 %
83 / 27 | 9
Závodní stůl: Volná hra
28. 1. 1995, 14.00 | Mrkvička Martin | "2.LIGA ""B"""
3.070

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
128 / 7 | 214.00
4.00
28.00000000 %
28 / 7 | 21
Závodní stůl: Kádr 47/2
14. 10. 1994, 17.00 | Horáček Zdeněk | "2.LIGA ""B"""
4.000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18367 / 755 | 60.486
0.833
88.12500000 %
20 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 1994, 17.00 | Nermuť Zdeněk | "2.LIGA ""B"""
0.6252
20 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 1994, 16.00 | Absolon Jiří | "2.LIGA ""B"""
0.5882
45 / 109 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 1994, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GRAND PRIX (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
0.4122
40 / 76 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 1995, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GRAND PRIX (SK BC PRAHA)
0.5264
14 / 28 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 1995, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | Kval. GRAND PRIX, dodatek (SK BC PRAHA)
0.5000
20 / 42 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 1995, 14.00 | Mrkvička Jaroslav | "2.LIGA ""B"""
0.4762
20 / 24 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 1995, 11.00 | Fiedler Tomáš | "2.LIGA ""B"""
0.8332
20 / 31 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 1995, 13.00 | Otčenášek Jiří st. | "2.LIGA ""B"""
0.6452
73 / 160 | 5
Závodní stůl: Trojband
23. 3. 1995, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | Kvalif. GRAND PRIX skup.A (BILLARD BRNO)
0.4560
54 / 123 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 5. 1995, 00.00 | Škop Pavel | Přebor Vč oblasti (TJ NÁCHOD)
0.4393
28 / 51 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 5. 1995, 17.00 | Bobek Jiří | FINÁLE MR
0.5490
13 / 45 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 5. 1995, 15.00 | Procházka Zdeněk | FINÁLE MR
0.2880

1993/1994

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8146 / 334 | 60.437
0.645
100.00000000 %
20 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 1993, 09.00 | Petráček Karel | 2.LIGA
0.4002
20 / 31 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 1994, 09.00 | Petráček Karel | 2.LIGA
0.6452
19 / 50 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 1994, 16.00 | Mervart Josef | 2.LIGA
0.3802
43 / 105 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 4. 1994, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | Grand Prix - kvalifikace (Dvůr Králové n.L.)
0.4090
44 / 98 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 1994, 00.00 | Škop Pavel | Přebor VČO (TJ Náchod)
0.4494

Malý stůl

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9291 / 253 | 101.150
1.538
85.58820000 %
40 / 32 | 10
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2018, 14.00 | Stareček Pavel | MČR TROJBAND D2 MS
1.2502
21 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2018, 15.30 | Aleš Jan | MČR TROJBAND D2 MS
0.8750
40 / 38 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2018, 17.00 | Ráček Milan | MČR TROJBAND D2 MS
1.0522
40 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2018, 18.30 | Bača Miroslav | MČR TROJBAND D2 MS
1.5382
40 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2018, 11.00 | Dirn Marcel | MČR TROJBAND D2 MS
1.4812
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 12.30 | Osvald Josef | 29. MČR TROJBAND MS
0.9371
30 / 24 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 13.45 | Vala Miroslav | 29. MČR TROJBAND MS
1.2502
40 / 36 | 8
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 15.30 | Váša Marek | 29. MČR TROJBAND MS
1.1112
10 / 14 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2019, 11.00 | Gazdoš Ivo | 29. MČR TROJBAND MS
0.7140

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8224 / 183 | 91.224
1.578
82.96300000 %
30 / 21 | 9
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2017, 13.30 | Mondšpígl Tomáš | MS MČR TROJBAND
1.4282
30 / 25 | 7
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2017, 22.30 | Krausová Veronika | MS MČR TROJBAND
1.2002
30 / 19 | 9
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2017, 14.30 | Ráček Milan | MS MČR TROJBAND
1.5792
40 / 34 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2017, 16.00 | Váša Marek | MS MČR TROJBAND
1.1762
40 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2017, 19.00 | Aleš Jan | MS MČR TROJBAND
1.2902
7 / 13 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2017, 20.30 | Gazdoš Ivo | MS MČR TROJBAND
0.5380
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 11.15 | Vala Miroslav | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
1.2502
17 / 16 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 12.00 | Kohout Štěpán | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
1.0620

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11295 / 249 | 101.184
1.875
86.76470000 %
30 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 09.00 | Absolon Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.9092
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 12.00 | Janík Jiří | VČ - 3B 1.třída
1.2002
30 / 21 | 10
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 16.30 | Červenka Josef st. | VČ - 3B 1.třída
1.4282
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2015, 09.00 | Janík Jiří | VČ - 3B 1.třída
1.2502
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2015, 12.00 | Šlambor Aleš | VČ - 3B 1.třída
1.2002
30 / 16 | 8
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2015, 16.30 | Tolar Patrik | VČ - 3B 1.třída
1.8752
30 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 13.30 | Filip Antonín | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.1111
30 / 23 | 9
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 15.00 | Galíček Zdeněk | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.3042
30 / 22 | 8
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 18.00 | Filip Antonín | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.3632
19 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 19.30 | Galíček Zdeněk | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.1870
6 / 17 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2016, 10.00 | Novák Radek | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
0.3520

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13389 / 383 | 81.015
1.875
99.74360000 %
30 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2014, 10.30 | Živný Miroslav | 3B 1.třída Východní Čechy
1.0002
29 / 40 | 8
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2014, 13.30 | Foff Petr | 3B 1.třída Východní Čechy
0.7252
30 / 16 | 8
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2014, 16.30 | Červenka Josef st. | 3B 1.třída Východní Čechy
1.8752
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2015, 09.00 | Kučera Jan | 3B 1.třída Východní Čechy
0.8572
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2015, 12.00 | Štěpán Milan | 3B 1.třída Východní Čechy
0.8572
30 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2015, 16.30 | Špiroch Martin | 3B 1.třída Východní Čechy
0.9372
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2015, 09.00 | Kučera Jan | 3B 1.třída Východní Čechy
0.7502
30 / 33 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2015, 12.00 | Živný Miroslav | 3B 1.třída Východní Čechy
0.9092
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2015, 16.30 | Špiroch Martin | 3B 1.třída Východní Čechy
0.9372
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 00.00 | Vala Miroslav | Finále MČR 3B MS Družstva
1.2002
30 / 17 | 7
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 00.00 | Truhlář Jan | Finále MČR 3B MS Družstva
1.7642
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 00.00 | Líška Antonín ml. | Finále MČR 3B MS Družstva
1.0712
30 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 00.00 | Coufalík Ivo | Finále MČR 3B MS Družstva
1.5002

2013/2014

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14392 / 430 | 80.911
1.764
91.16280000 %
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2013, 09.00 | Tolar Patrik | 3B 1.třída Východní Čechy
0.6002
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2013, 13.30 | Frieda Jan | 3B 1.třída Východní Čechy
0.3750
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2013, 15.00 | Mrkvička Jaroslav | 3B 1.třída Východní Čechy
1.2002
16 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2013, 10.30 | Červenka Michal | 3B 1.třída Východní Čechy
0.6950
30 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2013, 13.30 | Nemeš Jiří | 3B 1.třída Východní Čechy
1.0342
30 / 39 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2013, 16.30 | Špiroch Martin | 3B 1.třída Východní Čechy
0.7692
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2014, 09.00 | Janík Jiří | 3B 1.třída Východní Čechy
1.0712
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2014, 12.00 | Kočička Petr | 3B 1.třída Východní Čechy
0.8822
30 / 27 | 8
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2014, 16.30 | Červenka Josef st. | 3B 1.třída Východní Čechy
1.1112
30 / 17 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Purkyt Tomáš | MS MČR 3B - družstva
1.7642
37 / 44 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Vala Miroslav | MS MČR 3B - družstva
0.8400
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Mondšpígl Tomáš | MS MČR 3B - družstva
0.7502
30 / 24 | 8
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Ráček Milan | MS MČR 3B - družstva
1.2502
30 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Kalabis Petr | MS MČR 3B - družstva
1.5002

2012/2013

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9269 / 269 | 101.000
1.666
99.62960000 %
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2012, 09.00 | Foff Petr | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.7692
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2012, 12.00 | Kočička Petr | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.8822
30 / 31 | 8
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2012, 16.30 | Červenka Michal | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.9671
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2013, 09.00 | Janík Jiří | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.7252
30 / 18 | 10
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2013, 12.00 | Kočička Petr | 3B 1.třída - Východní Čechy
1.6662
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2013, 16.30 | Hurdálek Pavel | 3B 1.třída - Východní Čechy
1.3632
30 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2013, 09.00 | Janík Jiří | 3B 1.třída - Východní Čechy
1.4282
30 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2013, 12.00 | Netík Jiří | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.8572
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2013, 16.30 | Králíček Pavel | 3B 1.třída - Východní Čechy
1.0342

2011/2012

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9246 / 282 | 70.872
1.304
91.11110000 %
30 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2011, 09.00 | Králíček Pavel | 3B 1.třída - Východní Čechy
1.3042
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2011, 13.30 | Otčenášek Jiří st. | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.6252
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2011, 15.00 | Mikysa Jiří | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.8332
30 / 24 | 7
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2012, 10.30 | Mrkvička Jaroslav | 3B 1.třída - Východní Čechy
1.2502
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2012, 13.30 | Červenka Josef st. | 3B 1.třída - Východní Čechy
1.2502
30 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2012, 16.30 | Frieda Jan | 3B 1.třída - Východní Čechy
1.3042
24 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2012, 09.00 | Frýda Petr | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.7500
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2012, 12.00 | Tolar Patrik | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.7502
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2012, 16.30 | Králíček Pavel | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.4250

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5773 / 86 | 508.98
11.36
73.61900000 %
165 / 25 | 25
Malý stůl: Volná hra
16. 10. 2010, 09.00 | Otčenášek Jiří st. | VČO 1.třída
6.600
58 / 8 | 28
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2010, 09.00 | Tichák Josef | VČO 1.třída
7.250
150 / 17 | 34
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 2010, 09.00 | Židů Tomáš | VČO 2.třída
8.822
150 / 14 | 29
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 2010, 14.00 | Šlambor Aleš | VČO 2.třída
10.712
250 / 22 | 50
Malý stůl: Volná hra
12. 3. 2011, 10.00 | Köhler Petr | VČO 1.třída
11.362

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6798 / 105 | 417.60
14.28
99.75000000 %
150 / 21 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 10. 2010, 09.00 | Otčenášek Jiří st. | VČO 1.třída
7.142
148 / 25 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2010, 09.00 | Svoboda Pavel | VČO 1.třída
5.922
100 / 13 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 2010, 09.00 | Židů Tomáš | VČO 2.třída
7.692
100 / 7 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 2010, 14.00 | Svoboda Josef | VČO 2.třída
14.282
150 / 19 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2011, 10.00 | Nemeš Jiří | VČO 1.třída
7.892
150 / 20 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 3. 2011, 10.00 | Kraus Radim | VČO 1.třída
7.502

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6322 / 111 | 182.90
4.54
94.70590000 %
54 / 18 | 13
Malý stůl: Jednoband
16. 10. 2010, 09.00 | Otčenášek Jiří st. | VČO 1.třída
3.000
58 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2010, 09.00 | Palata Tomáš | VČO 1.třída
2.322
50 / 21 | 9
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 2010, 09.00 | Janeček Antonín | VČO 2.třída
2.382
50 / 11 | 10
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 2010, 14.00 | Svoboda Josef | VČO 2.třída
4.541
50 / 19 | 18
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2011, 10.00 | Boháč Ladislav | VČO 1.třída
2.632
60 / 17 | 17
Malý stůl: Jednoband
27. 3. 2011, 10.00 | Zelinka David | VČO 1.třída
3.522

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12336 / 320 | 121.050
1.500
93.33330000 %
30 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2010, 09.00 | Kočička Petr | VČO-3B 1třída
1.5002
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2010, 12.00 | Červenka Michal | VČO-3B 1třída
1.1112
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2010, 16.30 | Tichák Josef | VČO-3B 1třída
0.9092
30 / 32 | 10
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2010, 09.00 | Řehůřek Luděk | VČO-3B 1třída
0.9372
30 / 21 | 7
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2010, 10.00 | Hurdálek Pavel | VČO-3B 1třída
1.4282
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2010, 12.30 | Řehůřek Luděk | VČO-3B 1třída
0.8332
30 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2010, 13.30 | Hurdálek Pavel | VČO-3B 1třída
1.3042
8 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2011, 10.30 | Hudák Jan | VČO-3B 1třída
0.5330
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2011, 12.00 | Řehůřek Luděk | VČO-3B 1třída
1.0002
28 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2011, 15.00 | Hudák Jan | VČO-3B 1třída
1.0370
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2011, 12.00 | Hurdálek Pavel | VČO-3B 1třída
1.2502
30 / 32 | 12
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2011, 18.00 | Hudák Jan | VČO-3B 1třída
0.9371

2009/2010

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15341 / 370 | 70.921
1.578
75.77780000 %
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2009, 09.00 | Mrkvička Martin | VČO 3B 1.třída
1.0002
8 / 17 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2009, 13.30 | Hudák Jan | VČO 3B 1.třída
0.4700
26 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2009, 15.00 | Toth Jiří | VČO 3B 1.třída
1.0400
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2010, 10.30 | Toth Jiří | VČO 3B 1.třída
0.8332
26 / 28 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2010, 12.00 | Hudák Jan | VČO 3B 1.třída
0.9280
23 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2010, 09.00 | Mrkvička Martin | VČO 3B 1.třída
0.8510
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2010, 12.00 | Toth Jiří | VČO 3B 1.třída
0.7252
24 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2010, 16.30 | Hudák Jan | VČO 3B 1.třída
1.0900
14 / 16 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2010, 09.00 | Mrkvička Martin | VČO 3B 1.třída
0.8750
30 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2010, 12.00 | Mrkvička Martin | VČO 3B 1.třída
1.5792
19 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2010, 15.00 | Toth Jiří | VČO 3B 1.třída
0.5580
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2010, 17.30 | Hudák Jan | VČO 3B 1.třída
1.2002
14 / 13 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2010, 08.00 | Hájek Radovan | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
1.0760
30 / 28 | 7
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2010, 08.00 | Kohout Štěpán | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
1.0711
8 / 10 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2010, 08.00 | Dostál Martin | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
0.8000

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
71350 / 103 | 10113.10
20.83
100.00000000 %
250 / 22 | 41
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2008, 13.00 | Kraus Radim | VČ 1.třída
11.362
150 / 13 | 48
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2008, 10.00 | Hájek Miloš | VČ 2.třída
11.532
150 / 14 | 47
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2008, 10.00 | Kopecký Jaroslav | VČ 2.třída
10.712
250 / 19 | 101
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 2008, 13.00 | Boháč Ladislav | VČ 1.třída
13.152
150 / 11 | 71
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2009, 13.00 | Janík Jiří | VČ 2.třída
13.632
250 / 12 | 72
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2009, 10.00 | Ševčík Jaroslav | VČ 1.třída
20.832
150 / 12 | 41
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2009, 13.00 | Fornůsek Tomáš | VČ 2.třída
12.501

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7835 / 99 | 498.43
12.50
98.23530000 %
150 / 12 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2008, 13.00 | Kraus Radim | VČ 1.třída
12.502
100 / 17 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2008, 10.00 | Hájek Miloš | VČ 2.třída
5.882
100 / 10 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2008, 10.00 | Brandejs Karel | VČ 2.třída
10.002
150 / 17 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2008, 13.00 | Köhler Petr | VČ 1.třída
8.822
100 / 11 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2009, 13.00 | Janík Jiří | VČ 2.třída
9.092
141 / 18 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2009, 10.00 | Hladík Petr | VČ 1.třída
7.830
94 / 14 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2009, 13.00 | Fornůsek Tomáš | VČ 2.třída
6.710

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6322 / 74 | 194.35
7.14
97.57580000 %
60 / 18 | 13
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2008, 13.00 | Kraus Radim | VČ 1.třída
3.332
50 / 8 | 19
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2008, 10.00 | Hájek Miloš | VČ 2.třída
6.252
60 / 15 | 18
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2008, 13.00 | Nemeš Jiří | VČ 1.třída
4.002
50 / 7 | 12
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2009, 13.00 | Janík Jiří | VČ 2.třída
7.142
52 / 16 | 13
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2009, 10.00 | Mrkvička Jaroslav | VČ 1.třída
3.250
50 / 10 | 16
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2009, 13.00 | Fornůsek Tomáš | VČ 2.třída
5.002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12220 / 164 | 81.341
2.222
91.66670000 %
20 / 15 | 6
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2008, 09.00 | Červenka Michal | 3B-VČ 2.třída
1.3332
20 / 15 | 8
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2008, 12.00 | Nemeš Jiří | 3B-VČ 2.třída
1.3332
0
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2008, 10.00 | Fišera Oldřich | 3B-VČ 2.třída
2
20 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2008, 12.00 | Nemeš Jiří | 3B-VČ 2.třída
1.3332
20 / 14 | 6
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2008, 15.00 | Červenka Michal | 3B-VČ 2.třída
1.4282
20 / 21 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2009, 09.00 | Fišera Oldřich | 3B-VČ 2.třída
0.9522
20 / 9 | 8
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2009, 10.00 | Janeček Antonín | 3B-VČ 2.třída
2.2222
20 / 10 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2009, 12.00 | Nemeš Jiří | 3B-VČ 2.třída
2.0002
20 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2009, 15.00 | Hurdálek Pavel | 3B-VČ 2.třída
1.3332
20 / 11 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2009, 10.00 | Janeček Antonín | 3B-VČ 2.třída
1.8182
20 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2009, 12.00 | Nemeš Jiří | 3B-VČ 2.třída
1.0002
20 / 19 | 7
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2009, 15.00 | Červenka Michal | 3B-VČ 2.třída
1.0522

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
61162 / 102 | 6811.39
15.36
70.42420000 %
197 / 20 | 68
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2007, 13.00 | Brom Luboš | 2. liga A
9.852
250 / 20 | 41
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2007, 10.00 | Richter Dietmar | 2. liga A
12.502
292 / 19 | 45
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2007, 10.00 | Hurdálek Pavel | 2. liga A
15.360
149 / 19 | 47
Malý stůl: Volná hra
9. 12. 2007, 10.00 | Dyrc Karel | VČ-2.
7.840
246 / 20 | 56
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2007, 10.00 | Nermuť Zdeněk | 2. liga A
12.302
28 / 4 | 12
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2008, 10.00 | Hurdálek Pavel | 2. liga A
7.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
71042 / 136 | 397.66
10.52
80.15380000 %
192 / 20 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2007, 13.00 | Faltys Pavel | 2. liga A
9.602
133 / 20 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2007, 10.00 | Jíša Karel | 2. liga A
6.652
200 / 19 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2007, 10.00 | Hurdálek Pavel | 2. liga A
10.522
100 / 17 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 2007, 10.00 | Dyrc Karel | VČ-2.
5.882
151 / 20 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2007, 10.00 | Nermuť Zdeněk | 2. liga A
7.550
143 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2008, 10.00 | Hurdálek Pavel | 2. liga A
7.150
123 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2008, 10.00 | Verner Karel | 2. liga A
6.150

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6373 / 109 | 273.42
5.33
77.70830000 %
80 / 15 | 13
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2007, 13.00 | Brom Luboš | 2. liga A
5.332
42 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2007, 10.00 | Jíša Karel | 2. liga A
2.100
54 / 18 | 6
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2007, 10.00 | Červenka Michal | 2. liga A
3.000
80 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2007, 10.00 | Nermuť Zdeněk | 2. liga A
4.002
67 / 16 | 27
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2008, 10.00 | Ittner Petr | 2. liga A
4.180
50 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2008, 10.00 | Landa Josef | 2. liga A
2.500

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12238 / 223 | 101.067
2.222
99.16670000 %
20 / 9 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2007, 10.00 | Kopecký Emil st. | 3B/VČ-3.
2.2222
20 / 17 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2007, 12.00 | Pavlík František | 3B/VČ-3.
1.1762
20 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 11. 2007, 14.00 | Frýda Petr | 3B/VČ-3.
1.4282
20 / 14 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2007, 09.00 | Pavlík František | 3B/VČ-3.
1.4282
20 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2007, 11.00 | Kopecký Emil st. | 3B/VČ-3.
0.9092
20 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2007, 14.00 | Petráček Karel | 3B/VČ-3.
1.0522
20 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2008, 09.00 | Vávra Václav | 3B/VČ-3.
0.7402
20 / 14 | 10
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2008, 11.00 | Kopecký Emil st. | 3B/VČ-3.
1.4282
20 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2008, 14.00 | Petráček Karel | 3B/VČ-3.
0.6892
20 / 15 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2008, 09.00 | Pavlík František | 3B/VČ-3.
1.3332
20 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2008, 11.00 | Kopecký Emil st. | 3B/VČ-3.
0.8332
18 / 19 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2008, 14.00 | Kočička Petr | 3B/VČ-3.
0.9470

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
71032 / 120 | 708.60
18.75
89.73910000 %
86 / 19 | 16
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2007, 10.00 | Chvalovský Vít | VČ-3.
4.520
135 / 21 | 23
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2007, 10.00 | Chvalovský Vít | VČ-3.
6.420
150 / 8 | 45
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2007, 10.00 | Šolc Kamil | VČ-3.
18.752
150 / 10 | 70
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2007, 10.00 | Šolc Kamil | VČ-3.
15.002
219 / 25 | 26
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2007, 13.00 | Janík Jiří | VČ-1.
8.760
142 / 25 | 32
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2007, 10.00 | Bartoš Pavel | VČ-3.
5.682
150 / 12 | 44
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2007, 10.00 | Bartoš Pavel | VČ-3.
12.502

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4450 / 49 | 729.18
16.66
100.00000000 %
100 / 9 | 72
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2007, 10.00 | Chvalovský Vít | VČ-3.
11.112
100 / 6 | 68
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2007, 10.00 | Šolc Kamil | VČ-3.
16.662
150 / 21 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2007, 13.00 | Šimek Miroslav | VČ-1.
7.142
100 / 13 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2007, 10.00 | Bartoš Pavel | VČ-3.
7.692

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
158 / 25 | 122.32
2.32
96.66670000 %
58 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2007, 13.00 | Mikysa Jiří | VČ-1.
2.322

2002/2003

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4111 / 175 | 50.634
0.771
0
55 / 75 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 6. 2003, 00.00 | Škop Pavel | Kval. Mistrovství rep. (Billard Brno)
0.7332
56 / 100 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 6. 2003, 00.00 | Škop Pavel | Mistrovství republiky (Billard Brno)
0.5600

1997/1998

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7198 / 214 | 90.925
1.142
0
198 / 214 | 9
Malý stůl: Trojband
3. 1. 1998, 00.00 | Škop Pavel | Grand prix VČO (PARDUBICE)
0.92512

1993/1994

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5111 / 134 | 70.828
1.250
0
111 / 134 | 7
Malý stůl: Trojband
7. 5. 1994, 00.00 | Škop Pavel | Přebor VČO (TJ Biž. Jablonec n.N.)
0.8284