Szczeponiec Roman

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
28532 / 1180 | 6 | 40.450
0.909
63.33330000 %
23 / 50 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2019, 15.00 | Vala Miroslav | ZS 3B I. LIGA
0.4600
18 / 50 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2019, 11.00 | Koky Dušan | ZS 3B I. LIGA
0.3602
21 / 40 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2019, 17.00 | Šnyta Radek | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.5252
18 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2019, 18.15 | Peter Jaroslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4502
8 / 31 | 3 | 1
Závodní stůl: Trojband
1. 10. 2019, 17.00 | Bača Miroslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.2580
19 / 40 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 10. 2019, 18.15 | Křístek Martin | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4750
16 / 50 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 10. 2019, 16.00 | Suchopárek Jan | ZS 3B I. LIGA
0.3200
21 / 50 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2019, 11.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B I. LIGA
0.4200
30 / 33 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 10. 2019, 17.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.9092
8 / 40 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
22. 10. 2019, 18.15 | Najzar Petr | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.2000
14 / 40 | 5 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 2019, 17.00 | Ležák Václav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3502
15 / 40 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 2019, 18.15 | Šimíček Lukáš | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3750
13 / 40 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2019, 17.00 | Cakl Marek | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3250
8 / 40 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2019, 18.15 | Karkoška Roman | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.2002
16 / 40 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
4. 12. 2019, 17.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4002
26 / 40 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 12. 2019, 18.15 | Frgala Vítězslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.6502
19 / 40 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 12. 2019, 17.00 | Šnyta Radek | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4750
26 / 40 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 12. 2019, 18.15 | Peter Jaroslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.6502
20 / 40 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 1. 2020, 17.00 | Bača Miroslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.5000
19 / 40 | 6 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 1. 2020, 18.15 | Křístek Martin | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4752
24 / 40 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2020, 17.00 | Cakl Marek | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.6002
24 / 40 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2020, 18.15 | Karkoška Roman | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.6002
30 / 46 | 6 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 2. 2020, 14.00 | Hambálková Irena | ZS 3B I. LIGA
0.6522
26 / 50 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2020, 11.00 | Jiříček Petr | ZS 3B I. LIGA
0.5202
13 / 40 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 2. 2020, 17.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3250
10 / 40 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 2. 2020, 18.15 | Najzar Petr | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.2500
26 / 50 | 6 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 6. 2020, 12.30 | Hovorka Štěpán | ZS 3B I. LIGA
0.5202
21 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 6. 2020, 15.30 | Cakl Marek | ZS 3B I. LIGA
0.4202

1996/1997

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
219 / 66 | 40.287
0.450
0.00000000 %
19 / 66 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 10. 1996, 00.00 | Szczeponiec Roman | Grand Prix v trojbandu | Kvalifik. Extra ligy - C (Billard BRNO)
0.2870

Malý stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
897 / 148 | 6 | 50.655
1.000
63.39870000 %
11 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 10.20 | Vintrocha Richard | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
0.9160
12 / 13 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 12.20 | Lukáč Tomáš | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
0.9232
11 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 13.40 | Jehlička Luděk | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
0.7332
7 / 14 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 14.40 | Čaněcký Patrik | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
0.5000
2 / 2 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 16.15 | Gazdoš Ivo | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
1.0000
6 / 12 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 17.00 | Bača Miroslav | SM 3B D3 1. Třída
0.5000
30 / 40 | 6 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 18.00 | Cebula Tomáš | SM 3B D3 1. Třída
0.7501
18 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 19.00 | Hok Dalibor | SM 3B D3 1. Třída
0.4500

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
649 / 91 | 80.538
1.714
0.500
59.03610000 %
8 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 10.45 | Gwuzd Lukáš | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.5332
11 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 12.50 | Valchař Jaroslav | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.7332
2 / 10 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 14.05 | Bača Tomáš | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.2000
12 / 7 | 8
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 14.30 | Šimíček Lukáš | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
1.7142
6 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 16.00 | Kezsely Radim | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.3002
10 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 18.00 | Gazdoš Ivo | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.4160

1996/1997

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
218 / 43 | 30.418
0.529
30.00000000 %
9 / 17 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 10. 1996, 17.00 | Procházka Zdeněk | 2.LIGA C
0.5290
9 / 26 | 1
Malý stůl: Trojband
12. 12. 1996, 17.00 | Procházka Zdeněk | 2.LIGA C
0.3460

1995/1996

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
170 / 12 | 265.83
5.83
17.50000000 %
70 / 12 | 26
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 1996, 10.00 | Valášek Martin | 1.LIGA B
5.830

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9238 / 336 | 80.708
1.304
92.24810000 %
22 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 12. 1995, 17.00 | Redl Jiří | 2.LIGA C
0.7850
39 / 50 | 8
Malý stůl: Trojband
20. 1. 1996, 10.00 | Valášek Martin | 1.LIGA B
0.7802
28 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 2. 1996, 17.00 | Neděla Tomáš | 2.LIGA C
1.0000
30 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 2. 1996, 17.00 | Bača Tomáš | 2.LIGA C
1.3042
119 / 207 | 7
Malý stůl: Trojband
4. 5. 1996, 00.00 | Szczeponiec Roman | PŘEBOR SM (BANÍK HAVÍŘOV)
0.5742

1994/1995

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
253 / 91 | 60.582
0.731
91.37930000 %
30 / 41 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 11. 1994, 17.00 | Kuchař Karel | 2.LIGA C
0.7311
23 / 50 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 11. 1994, 17.00 | Andrejovský Jan | 2.LIGA C
0.4600