Coufal Zdeněk

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
317 / 47 | 30.361
0.428
37.77780000 %
3 / 7 | 1
Závodní stůl: Trojband
7. 6. 2020, 09.00 | Galíček Zdeněk | STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband ZS
0.4280
6 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 6. 2020, 12.00 | Coufalík Ivo | STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband ZS
0.3000
8 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 6. 2020, 15.00 | Adámek Petr | STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband ZS
0.4002

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
349 / 120 | 30.408
0.475
54.44440000 %
18 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2015, 11.30 | Křístek Ladislav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4502
12 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2015, 14.30 | Paprskář Milan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3000
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2015, 16.00 | Nenál Jiří | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4752

2013/2014

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
347 / 120 | 40.391
0.550
52.22220000 %
9 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2013, 10.00 | Čaněcký Patrik | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.2250
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2013, 13.00 | Stareček Pavel | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.4000
22 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2013, 16.00 | Kolder Milan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.5502

2012/2013

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
124 / 60 | 30.400
0.400
48.00000000 %
24 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2013, 10.00 | Váša Marek | 3B EXTRALIGA VS
0.4000

2011/2012

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
120 / 60 | 20.333
0.333
40.00000000 %
20 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 4. 2012, 10.00 | Purkyt Tomáš | Extraliga v trojbandu
0.3330

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
138 / 20 | 131.90
1.90
12.66670000 %
38 / 20 | 13
Závodní stůl: Volná hra
10. 1. 2009, 13.00 | Kopl Josef | Extraliga družstev v technických disciplínách
1.900

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
134 / 20 | 71.70
1.70
17.00000000 %
34 / 20 | 7
Závodní stůl: Kádr 71/2
10. 1. 2009, 13.00 | Ocásek Jiří | Extraliga družstev v technických disciplínách
1.700

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
141855 / 287 | 49 | 356.46
10.05
72.74510000 %
200 / 24 | 40 | 35
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2019, 10.00 | Koláček Josef | STM - TD 1. třída
8.332
77 / 15 | 24
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2019, 09.00 | Horna Jiří | STM Oblast - Přebor jednotlivci volná hra
5.132
71 / 15 | 18
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2019, 10.30 | Kopečný Radek | STM Oblast - Přebor jednotlivci volná hra
4.730
113 / 15 | 34
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2019, 12.00 | Gajda Petr | STM Oblast - Přebor jednotlivci volná hra
7.532
80 / 15 | 20
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2019, 13.30 | Galba Roman | STM Oblast - Přebor jednotlivci volná hra
5.332
119 / 15 | 35
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2019, 16.30 | Zapletal Pavel | STM Oblast - Přebor jednotlivci volná hra
7.930
116 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2019, 10.00 | Galba Roman | STM - TD 1. třída
4.640
132 / 25 | 21 | 13
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2019, 10.00 | Hochman Libor | STM - TD 1. třída
5.282
181 / 18 | 43 | 20
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2019, 10.00 | Zapletal Pavel | STM - TD 1. třída
10.050
200 / 22 | 49 | 18
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2019, 10.00 | Galba Roman | STM - TD 1. třída
9.092
143 / 25 | 33 | 27
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2020, 10.00 | Hochman Libor | STM - TD 1. třída
5.720
122 / 25 | 23 | 15
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2020, 10.00 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
4.882
118 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2020, 10.00 | Galba Roman | STM - TD 1. třída
4.722
183 / 23 | 35 | 32
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2020, 10.00 | Kalabis Petr | STM - TD 1. třída
7.950

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
161677 / 297 | 57 | 245.64
9.37
69.87500000 %
118 / 25 | 18 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2019, 10.00 | Koláček Josef | STM - TD 1. třída
4.720
150 / 25 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2019, 10.00 | Galba Roman | STM - TD 1. třída
6.002
135 / 25 | 18 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2019, 10.00 | Hochman Libor | STM - TD 1. třída
5.402
76 / 9 | 25 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2019, 10.00 | Zapletal Pavel | STM - TD 1. třída
8.440
150 / 16 | 57 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2019, 10.00 | Galba Roman | STM - TD 1. třída
9.372
150 / 22 | 26 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2020, 10.00 | Kalabis Petr | STM - TD 1. třída
6.812
108 / 25 | 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2020, 10.00 | Zapletal Pavel | STM - TD 1. třída
4.320
103 / 25 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2020, 10.00 | Galba Roman | STM - TD 1. třída
4.122
94 / 25 | 11 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2020, 10.00 | Hochman Libor | STM - TD 1. třída
3.762
107 / 20 | 15 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2020, 09.00 | Dvořáček Vladimír | STM Oblast . Přebor jednotlivci kádr 52/2
5.350

Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2020, 12.00 | Zapletal Pavel | STM Oblast . Přebor jednotlivci kádr 52/2
2

Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2020, 13.30 | Kopečný Radek | STM Oblast . Přebor jednotlivci kádr 52/2
2
136 / 20 | 16 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2020, 15.00 | Gajda Petr | STM Oblast . Přebor jednotlivci kádr 52/2
6.800
100 / 20 | 13 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2020, 16.30 | Horna Jiří | STM Oblast . Přebor jednotlivci kádr 52/2
5.002
111 / 20 | 17 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2020, 18.00 | Hochman Libor | STM Oblast . Přebor jednotlivci kádr 52/2
5.550
139 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2020, 21.00 | Galba Roman | STM Oblast . Přebor jednotlivci kádr 52/2
6.952

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
14786 / 307 | 22 | 132.56
4.00
70.17860000 %
38 / 25 | 8 | 7
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2019, 10.00 | Koláček Josef | STM - TD 1. třída
1.522
44 / 25 | 15
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2019, 10.00 | Galba Roman | STM - TD 1. třída
1.761
80 / 22 | 13 | 9
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2019, 10.00 | Galita Igor | STM - TD 1. třída
3.632
64 / 25 | 10 | 6
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2019, 10.00 | Zapletal Pavel | STM - TD 1. třída
2.562
74 / 25 | 13 | 13
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2019, 10.00 | Gajda Petr | STM - TD 1. třída
2.962
32 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2020, 09.00 | Gajda Petr | STM Oblast - Přebor jednotlivci jednoband
1.600
48 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2020, 10.30 | Štaud Božetěch | STM Oblast - Přebor jednotlivci jednoband
2.402
28 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2020, 12.00 | Horna Jiří | STM Oblast - Přebor jednotlivci jednoband
1.400
47 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2020, 13.30 | Kabeláč Vladimír | STM Oblast - Přebor jednotlivci jednoband
2.352
41 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2020, 15.00 | Galita Igor | STM Oblast - Přebor jednotlivci jednoband
2.052
80 / 20 | 21 | 10
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2020, 10.00 | Hochman Libor | STM - TD 1. třída
4.002
80 / 20 | 19 | 13
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2020, 10.00 | Zapletal Pavel | STM - TD 1. třída
4.002
50 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2020, 10.00 | Gajda Petr | STM - TD 1. třída
2.000
80 / 20 | 22 | 12
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2020, 10.00 | Kalabis Petr | STM - TD 1. třída
4.002

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7432 / 62 | 326.96
26.00
24.68570000 %
93 / 15 | 32
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2018, 14.00 | Panáček František | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.200
41 / 3 | 32
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2019, 14.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
13.660
51 / 12 | 12
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2019, 14.00 | Vajda Roman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.250
1 / 1 | 1
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2019, 14.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
1.000
65 / 15 | 8
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2019, 14.00 | Červenka Vítězslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.330
26 / 1 | 26
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2019, 14.00 | Ostruszka Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
26.000
155 / 15 | 30
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2019, 14.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.330

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131364 / 207 | 356.58
10.66
56.83330000 %
56 / 14 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 9. 2018, 10.00 | Fellner Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.000
79 / 15 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2018, 10.00 | Červenka Vítězslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.260
77 / 15 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2018, 10.00 | Panáček František | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.132
150 / 18 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2018, 09.00 | Provazník Jan | Přebor STM jednotlivci kádr 52/2 MS
8.332
72 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2018, 09.00 | Zapletal Pavel | Přebor STM jednotlivci kádr 52/2 MS
3.600
118 / 20 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2018, 09.00 | Hochman Libor | Přebor STM jednotlivci kádr 52/2 MS
5.902
94 / 15 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2018, 10.00 | Horna Jiří | Přebor STM jednotlivci kádr 52/2 MS
6.260
137 / 15 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2019, 10.00 | Fellner Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.130
99 / 15 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2019, 10.00 | Kezsely Radim | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.602
160 / 15 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2019, 10.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.660
119 / 15 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2019, 10.00 | Žabenský Zbyněk | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.932
91 / 15 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2019, 10.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.060
112 / 15 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2019, 10.00 | Kulich Libor | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.462

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12432 / 195 | 172.21
3.13
37.89470000 %
13 / 15 | 4
Malý stůl: Jednoband
3. 11. 2018, 16.00 | Koky Dušan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
0.860
27 / 15 | 7
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2018, 16.00 | Panáček František | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
1.802
32 / 15 | 11
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2019, 16.00 | Fellner Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.130
41 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2019, 16.00 | Vajda Roman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.732
32 / 15 | 14
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2019, 16.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.130
29 / 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2019, 16.00 | Červenka Vítězslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
1.930
41 / 15 | 10
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2019, 16.00 | Žabenský Zbyněk | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.732
47 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2019, 10.00 | Horna Jiří | Přebor STM jednotlivci jednoband MS
2.350
49 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2019, 11.00 | Provazník Jan | Přebor STM jednotlivci jednoband MS
2.450
37 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2019, 12.00 | Vydra Roman | Přebor STM jednotlivci jednoband MS
1.850
47 / 15 | 17
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2019, 16.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.132
37 / 15 | 10
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2019, 16.00 | Kulich Libor | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.462

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4207 / 59 | 233.50
5.33
34.50000000 %
80 / 15 | 23
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 9. 2018, 12.00 | Fellner Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.330
37 / 15 | 6
Malý stůl: Kádr 52/1
27. 10. 2018, 12.00 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.460
62 / 15 | 13
Malý stůl: Kádr 52/1
3. 11. 2018, 12.00 | Koky Dušan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.132
28 / 14 | 8
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 3. 2019, 12.00 | Majewski Václav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.000

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111467 / 223 | 596.57
12.50
83.82860000 %
150 / 24 | 24
Malý stůl: Volná hra
9. 9. 2017, 10.00 | Halama Petr | STM - TD 1. třída
6.252
150 / 21 | 59
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2017, 10.00 | Kalabis Petr | STM - TD 1. třída
7.142
150 / 24 | 30
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2017, 10.00 | Drobňák Filip | STM - TD 1. třída
6.252
104 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2017, 10.00 | Kabeláč Vladimír | STM - TD 1. třída
4.162
150 / 18 | 30
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2017, 10.00 | Gajda Petr | STM - TD 1. třída
8.331
140 / 25 | 33
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2018, 10.00 | Domanský Jiří | STM - TD 1. třída
5.602
150 / 18 | 56
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2018, 10.00 | Hochman Libor | STM - TD 1. třída
8.332
129 / 25 | 39
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2018, 10.00 | Vykydal František | STM - TD 1. třída
5.162
52 / 6 | 23
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2018, 14.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.660
150 / 12 | 40
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2018, 10.00 | Gajda Petr | STM - TD 1. třída
12.502
142 / 25 | 24
Malý stůl: Volná hra
1. 4. 2018, 10.00 | Tomek Bronislav | STM - TD 1. třída
5.682

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141315 / 258 | 315.09
9.00
71.08110000 %
101 / 25 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 9. 2017, 11.10 | Halama Petr | STM - TD 1. třída
4.042
103 / 23 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2017, 11.10 | Koláček Josef | STM - TD 1. třída
4.470
120 / 22 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2017, 11.10 | Vymětal Leoš | STM - TD 1. třída
5.452
81 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2017, 11.10 | Tomek Bronislav | STM - TD 1. třída
3.242
83 / 13 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 12. 2017, 11.10 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
6.380
48 / 13 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2017, 09.00 | Domanský Pavel | Přebor jednotlivců STM oblast
3.690
121 / 19 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2017, 10.30 | Nenál Jiří | Přebor jednotlivců STM oblast
6.360
109 / 14 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2017, 13.30 | Dvořáček Vladimír | Přebor jednotlivců STM oblast
7.780
86 / 17 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2018, 11.10 | Šenkyřík Lubomír | STM - TD 1. třída
5.050
120 / 22 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2018, 11.10 | Hochman Libor | STM - TD 1. třída
5.452
120 / 22 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2018, 11.10 | Vykydal František | STM - TD 1. třída
5.452
21 / 8 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2018, 10.00 | Stareček Pavel | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.620
90 / 10 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2018, 11.10 | Gajda Petr | STM - TD 1. třída
9.000
112 / 25 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 4. 2018, 11.10 | Tomek Bronislav | STM - TD 1. třída
4.482

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14710 / 352 | 202.01
3.18
68.26920000 %
47 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
9. 9. 2017, 12.20 | Šenkyřík Lubomír | STM - TD 1. třída
1.880
61 / 25 | 19
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2017, 12.20 | Roba Jiří | STM - TD 1. třída
2.442
43 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2017, 12.20 | Vymětal Leoš | STM - TD 1. třída
1.720
36 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2017, 12.20 | Štaud Božetěch | STM - TD 1. třída
1.442
58 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
3. 12. 2017, 12.20 | Galba Roman | STM - TD 1. třída
2.322
38 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2018, 12.20 | Halama Petr | STM - TD 1. třída
1.522
62 / 25 | 14
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2018, 12.20 | Hochman Libor | STM - TD 1. třída
2.482
50 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2018, 12.20 | Vymětal Leoš | STM - TD 1. třída
2.000
29 / 15 | 6
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2018, 16.00 | Cebula Tomáš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
1.930
70 / 22 | 20
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2018, 12.20 | Galba Roman | STM - TD 1. třída
3.182
32 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
1. 4. 2018, 12.20 | Kabeláč Vladimír | STM - TD 1. třída
1.282
56 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
26. 5. 2018, 10.00 | Dvořáček Vladimír | Přebor jednotlivců STM oblast
1.860
60 / 30 | 13
Malý stůl: Jednoband
26. 5. 2018, 11.10 | Horna Jiří | Přebor jednotlivců STM oblast
2.002
68 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
26. 5. 2018, 12.20 | Galba Roman | Přebor jednotlivců STM oblast
2.262

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131973 / 265 | 577.44
11.76
80.53060000 %
165 / 25 | 25
Malý stůl: Volná hra
29. 10. 2016, 10.00 | Hochman Libor | STM - TD 1. třída
6.602
200 / 17 | 45
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2016, 10.00 | Provazník Jan | STM - TD 1. třída
11.762
132 / 25 | 24
Malý stůl: Volná hra
19. 11. 2016, 10.00 | Tomek Bronislav | STM - TD 1. třída
5.282
112 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 2016, 10.00 | Halama Petr | STM - TD 1. třída
4.480
93 / 9 | 46
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2016, 09.00 | Kopečný Radek | Oblastní přebor jednotlivci
10.330
103 / 20 | 39
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2016, 10.00 | Dvořáček Vladimír | Oblastní přebor jednotlivci
5.152
150 / 15 | 32
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2016, 12.00 | Provazník Jan | Oblastní přebor jednotlivci
10.002
124 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2016, 13.00 | Nenál Jiří | Oblastní přebor jednotlivci
6.200
109 / 20 | 28
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2016, 14.00 | Horna Jiří | Oblastní přebor jednotlivci
5.452
200 / 20 | 52
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2017, 10.00 | Hochman Libor | STM - TD 1. třída
10.002
200 / 21 | 57
Malý stůl: Volná hra
29. 1. 2017, 10.00 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
9.522
200 / 23 | 30
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2017, 10.00 | Tomek Bronislav | STM - TD 1. třída
8.692
185 / 25 | 26
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 2017, 00.00 | Halama Petr | STM - TD 1. třída
7.402

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101212 / 204 | 625.94
8.82
80.80000000 %
150 / 18 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 10. 2016, 11.30 | Hochman Libor | STM - TD 1. třída
8.332
150 / 21 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2016, 11.30 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
7.142
127 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 11. 2016, 11.30 | Kabeláč Vladimír | STM - TD 1. třída
5.082
113 / 25 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 2016, 11.30 | Halama Petr | STM - TD 1. třída
4.522
150 / 17 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2017, 11.30 | Hochman Libor | STM - TD 1. třída
8.822
107 / 22 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 1. 2017, 11.30 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
4.860
150 / 23 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2017, 11.30 | Kabeláč Vladimír | STM - TD 1. třída
6.522
63 / 17 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2017, 09.00 | Horna Jiří | Oblastní přebor jednotlivci
3.700
52 / 11 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2017, 12.00 | Háva Miloš | Oblastní přebor jednotlivci
4.720
150 / 25 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 2017, 01.30 | Domanský Jiří | STM - TD 1. třída
6.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11551 / 250 | 152.20
3.16
62.61360000 %
62 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
29. 10. 2016, 13.00 | Koláček Josef | STM - TD 1. třída
2.480
51 / 25 | 14
Malý stůl: Jednoband
19. 11. 2016, 13.00 | Tomek Bronislav | STM - TD 1. třída
2.042
0
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 2016, 13.00 | Sukup Marek | STM - TD 1. třída
2
70 / 25 | 15
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2017, 13.00 | Roba Jiří | STM - TD 1. třída
2.802
79 / 25 | 15
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2017, 13.00 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
3.162
42 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2017, 13.00 | Tomek Bronislav | STM - TD 1. třída
1.682
53 / 25 | 13
Malý stůl: Jednoband
4. 3. 2017, 03.00 | Halama Petr | STM - TD 1. třída
2.122
48 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2017, 09.00 | Roba Jiří | Oblastní přebor jednotlivci
1.922
51 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2017, 10.10 | Kabeláč Vladimír | Oblastní přebor jednotlivci
2.042
53 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2017, 12.30 | Horna Jiří | Oblastní přebor jednotlivci
2.122
42 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2017, 14.50 | Dvořáček Vladimír | Oblastní přebor jednotlivci
1.680

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
550 / 106 | 40.471
0.640
50.00000000 %
7 / 22 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 09.00 | Adámek Petr | Oblastní přebor jednotlivci
0.3180
14 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 10.00 | Galíček Zdeněk | Oblastní přebor jednotlivci
0.6080
10 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 11.00 | Hloušek Milan | Oblastní přebor jednotlivci
0.4002
16 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 12.00 | Kabeláč Vladimír | Oblastní přebor jednotlivci
0.6402
3 / 11 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 13.00 | Kalabis Petr | Oblastní přebor jednotlivci
0.2720

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81387 / 152 | 509.12
20.00
84.06060000 %
200 / 21 | 38
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2015, 10.00 | Kalabis Petr | STM - TD 1.třída
9.522
109 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2015, 10.00 | Vymětal Leoš | STM - TD 1.třída
4.362
152 / 25 | 36
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 2015, 10.00 | Liška Zdeněk | STM - TD 1.třída
6.082
180 / 9 | 40
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 2015, 10.00 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1.třída
20.000
141 / 14 | 25
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 2015, 10.00 | Zapletal Pavel | STM - TD 1.třída
10.070
200 / 20 | 50
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2016, 10.00 | Paprskář Milan | STM - TD 1.třída
10.002
200 / 18 | 32
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 2016, 10.00 | Liška Zdeněk | STM - TD 1.třída
11.112
205 / 20 | 43
Malý stůl: Volná hra
1. 5. 2016, 10.00 | Knap Josef | Baráž o 1.NL - Čechy, Morava
10.252

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8957 / 159 | 266.01
7.89
76.56000000 %
150 / 19 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2015, 11.30 | Hochman Libor | STM - TD 1.třída
7.892
107 / 25 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2015, 11.30 | Vykydal František | STM - TD 1.třída
4.282
145 / 25 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 2015, 11.30 | Štaud Božetěch | STM - TD 1.třída
5.802
150 / 20 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 2015, 11.30 | Provazník Jan | STM - TD 1.třída
7.502
0
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 2015, 11.30 | Domanský Jiří | STM - TD 1.třída
2
119 / 25 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2016, 11.30 | Vymětal Leoš | STM - TD 1.třída
4.762
136 / 25 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 2016, 11.30 | Štaud Božetěch | STM - TD 1.třída
5.442
150 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 5. 2016, 11.30 | Fibinger Jan | Baráž o 1.NL - Čechy, Morava
7.500

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8413 / 169 | 162.44
3.33
62.57580000 %
74 / 25 | 15
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2015, 12.30 | Koláček Josef | STM - TD 1.třída
2.962
54 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2015, 12.30 | Vykydal František | STM - TD 1.třída
2.160
42 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 2015, 12.30 | Liška Zdeněk | STM - TD 1.třída
1.682
33 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 2015, 12.30 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1.třída
1.320
0
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 2015, 12.30 | Domanský Jiří | STM - TD 1.třída
2
66 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2016, 12.30 | Podivínský Jiří | STM - TD 1.třída
2.642
80 / 24 | 15
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2016, 12.30 | Tomek Bronislav | STM - TD 1.třída
3.332
64 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
1. 5. 2016, 13.00 | Jaroš Vladimír | Baráž o 1.NL - Čechy, Morava
3.202

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121566 / 178 | 578.79
12.50
55.92860000 %
90 / 15 | 35
Malý stůl: Volná hra
21. 9. 2014, 10.00 | Kramarz Daniel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.000
57 / 10 | 12
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2014, 09.00 | Nenál Jiří | jednotlivci středomoravská oblast
5.700
113 / 10 | 26
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2014, 09.00 | Paprskář Milan | jednotlivci středomoravská oblast
11.300
200 / 16 | 30
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2014, 09.00 | Koky Dušan | jednotlivci středomoravská oblast
12.502
157 / 14 | 23
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2014, 09.00 | Paprskář Milan | jednotlivci středomoravská oblast
11.210
63 / 15 | 16
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 2014, 10.00 | Kopečný Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.200
158 / 14 | 37
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2014, 10.00 | Hladký Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.280
181 / 20 | 32
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2014, 10.00 | Starý Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.050
174 / 19 | 52
Malý stůl: Volná hra
3. 1. 2015, 14.00 | Vala Miroslav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.150
149 / 20 | 42
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 2015, 10.00 | Kuchař Karel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.450
12 / 5 | 6
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2015, 10.00 | Fellner Jan | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.400
212 / 20 | 57
Malý stůl: Volná hra
19. 4. 2015, 10.00 | Starý Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
10.602

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10989 / 165 | 545.99
9.90
53.45950000 %
85 / 16 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 9. 2014, 10.00 | Kramarz Daniel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.310
94 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2014, 10.00 | Zapletal Pavel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.700
92 / 20 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2014, 10.00 | Hladký Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.600
66 / 15 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2014, 09.00 | Hochman Libor | Přebor jednotlivců oblasti
4.402
37 / 8 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2014, 09.00 | Domanský Pavel | Přebor jednotlivců oblasti
4.620
92 / 13 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2014, 09.00 | Nenál Jiří | Přebor jednotlivců oblasti
7.070
198 / 20 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2014, 10.00 | Starý Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.902
151 / 20 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 1. 2015, 14.00 | Hrdlička Lubomír | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.552
48 / 13 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2015, 10.00 | Háva Miloš | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.690
126 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 4. 2015, 10.00 | Starý Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.302

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9411 / 180 | 192.28
3.65
45.66670000 %
29 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
21. 9. 2014, 10.00 | Kuchař Karel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.450
36 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 2014, 10.00 | Zapletal Pavel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.802
25 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2014, 10.00 | Hladký Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.250
47 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2014, 10.00 | Starý Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.352
51 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
3. 1. 2015, 14.00 | Hrdlička Lubomír | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.552
73 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2015, 10.00 | Kuchař Karel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.652
68 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2015, 10.00 | Fellner Jan | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.402
28 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2015, 10.00 | Hampl Michal | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.400
54 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
19. 4. 2015, 10.00 | Starý Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.702

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13138 / 261 | 40.528
0.750
53.07690000 %
8 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2014, 09.00 | Galíček Zdeněk | Přebor jednotlivců MS 1 GP
0.4000
10 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2014, 09.00 | Paprskář Milan | Přebor jednotlivců MS 1 GP
0.5002
6 / 20 | 1
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2014, 09.00 | Koky Dušan | Přebor jednotlivců MS 1 GP
0.3000
11 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2014, 09.00 | Zapletal Pavel | Přebor jednotlivců MS 1 GP
0.5502
16 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 09.00 | Paprskář Milan | 2GP Přebor střed. oblasti
0.6400
17 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 09.00 | Coufalík Ivo | 2GP Přebor střed. oblasti
0.6801
11 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 09.00 | Galíček Zdeněk | 2GP Přebor střed. oblasti
0.6110
12 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 09.00 | Koky Dušan | 2GP Přebor střed. oblasti
0.4800
17 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 09.00 | Domanský Pavel | 2GP Přebor střed. oblasti
0.6800
6 / 19 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2015, 09.00 | Domanský Pavel | 3 GP jednotlivci střed. oblasti
0.3150
13 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2015, 09.00 | Paprskář Milan | 3 GP jednotlivci střed. oblasti
0.5202
5 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2015, 09.00 | Coufalík Ivo | 3 GP jednotlivci střed. oblasti
0.4540
6 / 8 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2015, 09.00 | Galíček Zdeněk | 3 GP jednotlivci střed. oblasti
0.7500

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141283 / 194 | 426.61
13.00
36.65710000 %
57 / 13 | 12
Malý stůl: Volná hra
22. 9. 2013, 10.00 | Slaměník Radek | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.380
107 / 20 | 17
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2013, 10.00 | Ostruszka Petr | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.352
150 / 20 | 31
Malý stůl: Volná hra
3. 11. 2013, 10.00 | Vašina Radoslav | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.502
69 / 10 | 24
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2013, 10.00 | Vala Miroslav | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.900
19 / 11 | 5
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2013, 10.00 | Pošvář František | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.720
14 / 8 | 9
Malý stůl: Volná hra
15. 12. 2013, 10.00 | Peštál Petr | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.750
182 / 20 | 42
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2014, 10.00 | Vajda Roman | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.100
26 / 2 | 16
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2014, 10.00 | Slaměník Radek | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
13.000
154 / 13 | 42
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2014, 10.00 | Knap Josef | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.840
131 / 20 | 26
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2014, 10.00 | Matyáš Radek | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.550
153 / 20 | 35
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2014, 10.00 | Kramarz Daniel | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.650
82 / 11 | 20
Malý stůl: Volná hra
30. 3. 2014, 10.00 | Kezsely Radim | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.450
72 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
27. 4. 2014, 10.00 | Kotoun Martin II. | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.600
67 / 6 | 42
Malý stůl: Volná hra
11. 5. 2014, 10.00 | Peštál Petr | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.160

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141385 / 267 | 325.18
8.55
49.46430000 %
59 / 15 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 9. 2013, 10.00 | Háva Miloš | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.930
113 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2013, 10.00 | Ostruszka Petr | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.652
89 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 2013, 10.00 | Kuchařík Jiří | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.450
171 / 20 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2013, 10.00 | Kopl Josef | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.550
82 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2013, 10.00 | Pošvář František | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.100
89 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2013, 12.00 | Peštál Petr | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.450
131 / 20 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2014, 10.00 | Čaněcký Patrik | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.550
113 / 20 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2014, 10.00 | Mirga Martin | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.650
110 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2014, 12.00 | Filip Antonín | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.500
99 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2014, 10.00 | Matyáš Radek | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.950
77 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2014, 10.00 | Kramarz Daniel | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.850
112 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 3. 2014, 10.00 | Kezsely Radim | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.600
87 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2014, 10.00 | Kotoun Martin II. | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.350
53 / 12 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 5. 2014, 10.00 | Peštál Petr | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.410

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14644 / 280 | 212.30
4.00
46.00000000 %
18 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
22. 9. 2013, 10.00 | Slaměník Radek | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
0.900
37 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2013, 10.00 | Ostruszka Petr | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.850
43 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
3. 11. 2013, 10.00 | Vašina Radoslav | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.150
71 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2013, 10.00 | Knap Josef | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.550
38 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2013, 10.00 | Pošvář František | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.900
49 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2013, 13.00 | Hošek Ondřej | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.450
50 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2014, 10.00 | Čaněcký Patrik | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.500
80 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2014, 10.00 | Mirga Martin | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.002
51 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2014, 14.00 | Knap Josef | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.550
45 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2014, 10.00 | Matyáš Radek | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.250
37 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2014, 10.00 | Kuchař Karel | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.850
39 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
30. 3. 2014, 10.00 | Kezsely Radim | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.950
44 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
27. 4. 2014, 10.00 | Kotoun Martin II. | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.202
42 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
11. 5. 2014, 10.00 | Hošek Ondřej | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.100

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8143 / 208 | 60.687
1.250
79.44440000 %
9 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2014, 09.00 | Kopečný Radek | StM MS 3B jednotlivci
0.6000
15 / 13 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2014, 09.00 | Provazník Jan | StM MS 3B jednotlivci
1.1532
4 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2014, 09.00 | Dostál Martin | StM MS 3B jednotlivci
0.2660
15 / 12 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2014, 09.00 | Vydra Roman | StM MS 3B jednotlivci
1.2502
30 / 33 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 09.00 | Coufalík Ivo | přebor Střm 3b-družstva
0.9092
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 09.00 | Provazník Jan | přebor Střm 3b-družstva
0.6752
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 09.00 | Coufalík Ivo | přebor Střm 3b-družstva
0.5250
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 09.00 | Provazník Jan | přebor Střm 3b-družstva
0.5501

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161553 / 181 | 498.58
17.00
33.76090000 %
66 / 16 | 17
Malý stůl: Volná hra
2. 9. 2012, 10.00 | Paprskář Milan | 1.třída - Střední Morava
4.120
74 / 15 | 25
Malý stůl: Volná hra
9. 9. 2012, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 1.třída - Střední Morava
4.930
18 / 3 | 12
Malý stůl: Volná hra
15. 9. 2012, 13.00 | Hošek Ondřej | 1.LIGA MORAVA
6.000
136 / 8 | 39
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2012, 13.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA MORAVA
17.000
91 / 15 | 27
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2012, 10.00 | Caha Josef | 1.LIGA MORAVA
6.060
144 / 15 | 49
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2012, 10.00 | Kuchařík Jiří | 1.LIGA MORAVA
9.600
143 / 13 | 33
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2012, 13.00 | Müller David | 1.LIGA MORAVA
11.000
0 / 1 | 0
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2012, 13.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA MORAVA
00
170 / 15 | 31
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2012, 10.00 | Strmiska Jan | 1.LIGA MORAVA
11.330
89 / 15 | 29
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2013, 13.00 | Ocásek Jiří | 1.LIGA MORAVA
5.930
0 / 1 | 0
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2013, 13.00 | Musil Jan | 1.LIGA MORAVA
00
172 / 15 | 48
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2013, 13.00 | Caha Josef | 1.LIGA MORAVA
11.460
182 / 15 | 44
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2013, 13.00 | Kalábek Roman | 1.LIGA MORAVA
12.132
91 / 15 | 20
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2013, 13.00 | Šlapanský Luděk | 1.LIGA MORAVA
6.062
45 / 4 | 17
Malý stůl: Volná hra
23. 3. 2013, 13.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA MORAVA
11.250
132 / 15 | 33
Malý stůl: Volná hra
13. 4. 2013, 13.00 | Strmiska Jan | 1.LIGA MORAVA
8.802

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161244 / 227 | 365.48
9.33
32.73680000 %
54 / 15 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 9. 2012, 10.00 | Paprskář Milan | 1.třída - Střední Morava
3.600
150 / 26 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 9. 2012, 10.00 | Šenkyřík Lubomír | 1.třída - Střední Morava
5.762
104 / 14 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 9. 2012, 13.00 | Ocásek Jiří | 1.LIGA MORAVA
7.420
61 / 14 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2012, 13.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA MORAVA
4.350
74 / 15 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2012, 10.00 | Caha Josef | 1.LIGA MORAVA
4.930
70 / 15 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2012, 10.00 | Kuchařík Jiří | 1.LIGA MORAVA
4.660
68 / 15 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2012, 13.00 | Müller David | 1.LIGA MORAVA
4.530
89 / 13 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2012, 13.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA MORAVA
6.840
109 / 15 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2012, 10.00 | Strmiska Jan | 1.LIGA MORAVA
7.260
55 / 15 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2013, 13.00 | Ocásek Jiří | 1.LIGA MORAVA
3.660
46 / 8 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2013, 13.00 | Musil Jan | 1.LIGA MORAVA
5.750
71 / 15 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2013, 13.00 | Hladký Jiří | 1.LIGA MORAVA
4.730
84 / 15 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2013, 13.00 | Kuchařík Jiří | 1.LIGA MORAVA
5.600
61 / 15 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2013, 13.00 | Lancinger Petr | 1.LIGA MORAVA
4.060
8 / 2 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 3. 2013, 13.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA MORAVA
4.000
140 / 15 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 4. 2013, 13.00 | Strmiska Jan | 1.LIGA MORAVA
9.332

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
211020 / 405 | 172.51
4.60
43.58970000 %
21 / 14 | 4
Malý stůl: Jednoband
2. 9. 2012, 10.00 | Paprskář Milan | 1.třída - Střední Morava
1.500
73 / 28 | 14
Malý stůl: Jednoband
9. 9. 2012, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 1.třída - Střední Morava
2.600
49 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
15. 9. 2012, 13.00 | Ocásek Jiří | 1.LIGA MORAVA
2.450
30 / 14 | 8
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2012, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA MORAVA
2.140
39 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2012, 10.00 | Caha Josef | 1.LIGA MORAVA
1.950
56 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2012, 10.00 | Vašina Radoslav | 1.LIGA MORAVA
2.802
55 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2012, 13.00 | Müller David | 1.LIGA MORAVA
2.750
44 / 15 | 14
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2012, 13.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA MORAVA
2.930
63 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2012, 10.00 | Strmiska Jan | 1.LIGA MORAVA
3.152
63 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2013, 13.00 | Ocásek Jiří | 1.LIGA MORAVA
3.150
46 / 10 | 17
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2013, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA MORAVA
4.600
47 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2013, 13.00 | Hladký Jiří | 1.LIGA MORAVA
2.352
55 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2013, 13.00 | Vašina Radoslav | 1.LIGA MORAVA
2.752
30 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2013, 13.00 | Lancinger Petr | 1.LIGA MORAVA
1.500
55 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
23. 3. 2013, 13.00 | Onderka Heřman | 1.LIGA MORAVA
2.750
62 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
30. 3. 2013, 09.00 | Ferák Karel | Přebor Středomoravské oblasti
2.480
15 / 13 | 4
Malý stůl: Jednoband
30. 3. 2013, 09.00 | Coufalík Ivo | Přebor Středomoravské oblasti
1.150
36 / 16 | 9
Malý stůl: Jednoband
30. 3. 2013, 09.00 | Paprskář Milan | Přebor Středomoravské oblasti
2.250
65 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
30. 3. 2013, 09.00 | Nenál Jiří | Přebor Středomoravské oblasti
2.600
72 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
30. 3. 2013, 09.00 | Jaroš Vladimír | Přebor Středomoravské oblasti
2.882
44 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2013, 13.00 | Strmiska Jan | 1.LIGA MORAVA
2.202

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141266 / 164 | 747.71
25.00
31.65000000 %
63 / 6 | 24
Malý stůl: Volná hra
10. 9. 2011, 10.00 | Ferák Karel | 1. třída - Střední Morava
10.500
146 / 14 | 60
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2011, 10.00 | Ocásek Jiří | 1. liga - Morava
10.420
168 / 21 | 37
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2011, 10.00 | Zapletal Pavel | 1. třída - Střední Morava
8.000
30 / 15 | 9
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 2011, 10.00 | Musil Jan | 1. liga - Morava
2.000
131 / 11 | 26
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 2011, 10.00 | Hladký Jiří | 1. liga - Morava
11.900
31 / 7 | 11
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2011, 10.00 | Skořupa Rostislav | 1. liga - Morava
4.420
82 / 15 | 22
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 2011, 10.00 | Kalábek Jaromír | 1. liga - Morava
5.460
138 / 15 | 43
Malý stůl: Volná hra
17. 12. 2011, 10.00 | Matyáš Radek | 1. liga - Morava
9.202
50 / 9 | 50
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2012, 10.00 | Peštál Petr | 1. liga - Morava
5.550
22 / 6 | 13
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2012, 10.00 | Majewski Václav | 1. liga - Morava
3.660
156 / 12 | 74
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2012, 10.00 | Caha Josef | 1. liga - Morava
13.000
75 / 3 | 63
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2012, 10.00 | Dvořáček Jan | 1. liga - Morava
25.000
104 / 15 | 26
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2012, 10.00 | Kalábek Jaromír | 1. liga - Morava
6.930
70 / 15 | 12
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2012, 10.00 | Kalábek Roman | 1. liga - Morava
4.662

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
181459 / 265 | 515.50
14.50
41.09860000 %
78 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Coufalík Ivo | Oblastní přebor v kádru
3.900
100 / 16 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Koky Dušan | Oblastní přebor v kádru
6.252
57 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Jaroš Vladimír | Oblastní přebor v kádru
2.852
100 / 15 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Zapletal Pavel | Oblastní přebor v kádru
6.662
100 / 13 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Ferák Karel | Oblastní přebor v kádru
7.692
150 / 18 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 9. 2011, 10.00 | Ferák Karel | 1. třída - Střední Morava
8.332
26 / 8 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2011, 10.00 | Peštál Petr | 1. liga - Morava
3.250
68 / 16 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2011, 10.00 | Provazník Jan | 1. třída - Střední Morava
4.250
65 / 15 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 10. 2011, 10.00 | Musil Jan | 1. liga - Morava
4.330
101 / 15 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 2011, 10.00 | Caha Josef | 1. liga - Morava
6.730
101 / 15 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2011, 10.00 | Kuchař Karel | 1. liga - Morava
6.732
113 / 15 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 2011, 10.00 | Strmiska Jan | 1. liga - Morava
7.532
99 / 15 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 12. 2011, 10.00 | Vašina Radoslav | 1. liga - Morava
6.600
23 / 11 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2012, 12.00 | Peštál Petr | 1. liga - Morava
2.090
45 / 15 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2012, 10.00 | Majewski Václav | 1. liga - Morava
3.000
116 / 8 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2012, 10.00 | Dvořáček Jan | 1. liga - Morava
14.500
34 / 15 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2012, 10.00 | Strmiska Jan | 1. liga - Morava
2.260
83 / 15 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2012, 10.00 | Kalábek Roman | 1. liga - Morava
5.530

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16741 / 341 | 152.17
2.65
44.63860000 %
52 / 25 | 13
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Černák Adam | Oblastní přebor v 1B
2.082
35 / 16 | 7
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Kopečný Radek | Oblastní přebor v 1B
2.180
60 / 24 | 10
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Koky Dušan | Oblastní přebor v 1B
2.502
54 / 30 | 10
Malý stůl: Jednoband
10. 9. 2011, 10.00 | Ferák Karel | 1. třída - Střední Morava
1.800
47 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2011, 10.00 | Ocásek Jiří | 1. liga - Morava
2.350
74 / 30 | 14
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 2011, 10.00 | Zapletal Pavel | 1. třída - Střední Morava
2.462
30 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
15. 10. 2011, 10.00 | Musil Jan | 1. liga - Morava
1.500
29 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
12. 11. 2011, 10.00 | Caha Josef | 1. liga - Morava
1.450
49 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2011, 10.00 | Skořupa Rostislav | 1. liga - Morava
2.450
41 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
10. 12. 2011, 10.00 | Strmiska Jan | 1. liga - Morava
2.050
53 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
17. 12. 2011, 10.00 | Vašina Radoslav | 1. liga - Morava
2.651
49 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 2012, 14.00 | Peštál Petr | 1. liga - Morava
2.450
44 / 19 | 6
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2012, 10.00 | Majewski Václav | 1. liga - Morava
2.310
45 / 17 | 8
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2012, 10.00 | Dvořáček Jan | 1. liga - Morava
2.640
38 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2012, 10.00 | Kalábek Jaromír | 1. liga - Morava
1.900
41 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2012, 10.00 | Kuchařík Jiří | 1. liga - Morava
2.050

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7634 / 61 | 9810.39
29.80
30.19050000 %
136 / 15 | 40
Malý stůl: Volná hra
25. 9. 2010, 13.00 | Skořupa Rostislav | I.liga B
9.060
74 / 7 | 19
Malý stůl: Volná hra
16. 10. 2010, 10.00 | Majewski Václav | I.liga B
10.570
149 / 5 | 98
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2010, 13.00 | Slavík Jiří | I.liga B
29.800
59 / 9 | 34
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2010, 13.00 | Kopečný Radek | I.liga B
6.550
85 / 10 | 51
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2011, 13.00 | Dvořáček Jan | I.liga B
8.500
64 / 9 | 25
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2011, 13.00 | Musil Jan | I.liga B
7.110
67 / 6 | 33
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2011, 13.00 | Bláha Milan | I.liga B
11.160

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7573 / 91 | 286.29
9.87
32.74290000 %
79 / 8 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 9. 2010, 13.00 | Dvořáček Jan | I.liga B
9.870
43 / 8 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 10. 2010, 10.00 | Andrejovský Miroslav | I.liga B
5.370
76 / 15 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2010, 13.00 | Strejček Radomír | I.liga B
5.060
80 / 15 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2010, 13.00 | Peštál Petr | I.liga B
5.330
79 / 15 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2011, 13.00 | Dvořáček Jan | I.liga B
5.260
104 / 15 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2011, 13.00 | Musil Jan | I.liga B
6.930
112 / 15 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2011, 13.00 | Bláha Milan | I.liga B
7.460

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7320 / 121 | 132.64
3.73
38.09520000 %
56 / 15 | 12
Malý stůl: Jednoband
25. 9. 2010, 13.00 | Dvořáček Jan | I.liga B
3.730
45 / 18 | 6
Malý stůl: Jednoband
16. 10. 2010, 10.00 | Andrejovský Miroslav | I.liga B
2.500
42 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2010, 13.00 | Strejček Radomír | I.liga B
2.100
43 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2010, 13.00 | Kopečný Radek | I.liga B
2.150
33 / 11 | 7
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2011, 13.00 | Onderka Heřman | I.liga B
3.000
34 / 17 | 8
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2011, 13.00 | Musil Jan | I.liga B
2.000
67 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2011, 13.00 | Bláha Milan | I.liga B
3.350

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11153 / 310 | 50.493
0.736
46.08430000 %
10 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Paprskář Milan | Oblastní přebor Stř. M. - 3B
0.5000
10 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Chytil Rudolf | Oblastní přebor Stř. M. - 3B
0.5000
13 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Směšný Tomáš | Oblastní přebor Stř. M. - 3B
0.6502
8 / 14 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Dostál Martin | Oblastní přebor Stř. M. - 3B
0.5710
8 / 18 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 10. 2010, 17.00 | Dostál Martin | Stř.M.-3B
0.4440
9 / 26 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 10. 2010, 17.00 | Galíček Zdeněk | Stř.M.-3B
0.3460
28 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 10. 2010, 17.00 | Kalabis Petr | Stř.M.-3B
0.7360
16 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2010, 10.00 | Barbořík Jiří | Stř.M.-3B
0.4320
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2010, 10.00 | Horák Richard | Stř.M.-3B
0.6252
11 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2011, 10.00 | Barbořík Jiří | Stř.M.-3B
0.2970
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2011, 10.00 | Pernecký Jan | Stř.M.-3B
0.3750

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161630 / 272 | 545.99
11.76
46.08430000 %
200 / 29 | 45
Malý stůl: Volná hra
31. 10. 2009, 10.00 | Koky Dušan | 1.třída STŘM
6.892
78 / 8 | 33
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2009, 10.00 | Tunkr Martin | 1.třída STŘM
9.750
44 / 11 | 13
Malý stůl: Volná hra
28. 11. 2009, 10.00 | Zapletal Pavel | 1.třída STŘM
4.000
147 / 30 | 20
Malý stůl: Volná hra
12. 12. 2009, 10.00 | Dimoschakis Dimitrios | 1.třída STŘM
4.900
74 / 7 | 28
Malý stůl: Volná hra
19. 12. 2009, 10.00 | Pejcha Ota | 1.liga B
10.570
64 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 2010, 08.00 | Vydra Roman | Krajský přebor jednotlivců Středomoravské oblasti
3.202
115 / 11 | 52
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 2010, 08.00 | Tunkr Martin | Krajský přebor jednotlivců Středomoravské oblasti
10.450
79 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 2010, 08.00 | Svoboda Stanislav | Krajský přebor jednotlivců Středomoravské oblasti
3.950
114 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 2010, 08.00 | Zapletal Pavel | Krajský přebor jednotlivců Středomoravské oblasti
5.700
159 / 20 | 33
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 2010, 08.00 | Zelenka Pavel | Krajský přebor jednotlivců Středomoravské oblasti
7.952
98 / 13 | 21
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2010, 10.00 | Keluc Otto | 1.třída STŘM
7.530
108 / 26 | 30
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2010, 10.00 | Kalabis Petr | 1.třída STŘM
4.150
37 / 15 | 16
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 2010, 13.00 | Schoffer Bruno | 1.liga B
2.460
200 / 17 | 54
Malý stůl: Volná hra
6. 3. 2010, 10.00 | Zapletal Pavel | 1.třída STŘM
11.761
60 / 15 | 15
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2010, 13.00 | Kopl Josef | 1.liga B
4.000
53 / 10 | 31
Malý stůl: Volná hra
10. 4. 2010, 10.00 | Kopečný Radek | 1.liga B
5.300

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121177 / 236 | 454.98
7.60
51.17390000 %
150 / 28 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 10. 2009, 10.00 | Keluc Otto | 1.třída STŘM
5.352
22 / 7 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2009, 10.00 | Tunkr Martin | 1.třída STŘM
3.140
98 / 30 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 11. 2009, 10.00 | Vydra Roman | 1.třída STŘM
3.262
84 / 15 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2009, 13.00 | Kalábek Jaromír | 1.liga B
5.600
102 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2009, 10.00 | Dimoschakis Dimitrios | 1.třída STŘM
3.400
114 / 15 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 12. 2009, 10.00 | Domanský Pavel | 1.liga B
7.600
150 / 24 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2010, 10.00 | Vykydal František | 1.třída STŘM
6.252
146 / 24 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2010, 10.00 | Coufalík Ivo | 1.třída STŘM
6.080
32 / 15 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 2010, 13.00 | Schoffer Bruno | 1.liga B
2.130
128 / 23 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 3. 2010, 10.00 | Hrubý Rostislav | 1.třída STŘM
5.560
77 / 15 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2010, 13.00 | Kopl Josef | 1.liga B
5.130
74 / 10 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 4. 2010, 10.00 | Pejcha Ota | 1.liga B
7.400

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12639 / 282 | 222.26
3.70
55.08620000 %
74 / 30 | 12
Malý stůl: Jednoband
31. 10. 2009, 10.00 | Koky Dušan | 1.třída STŘM
2.462
53 / 16 | 16
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2009, 10.00 | Tunkr Martin | 1.třída STŘM
3.310
40 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
28. 11. 2009, 10.00 | Zapletal Pavel | 1.třída STŘM
1.330
74 / 20 | 22
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2009, 13.00 | Kalábek Jaromír | 1.liga B
3.700
34 / 26 | 8
Malý stůl: Jednoband
12. 12. 2009, 10.00 | Duraj Kamil | 1.třída STŘM
1.300
30 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
19. 12. 2009, 10.00 | Pejcha Ota | 1.liga B
1.500
80 / 24 | 17
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2010, 10.00 | Vykydal František | 1.třída STŘM
3.332
36 / 26 | 7
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2010, 10.00 | Coufalík Ivo | 1.třída STŘM
1.380
56 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
27. 2. 2010, 13.00 | Schoffer Bruno | 1.liga B
2.802
72 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
6. 3. 2010, 10.00 | Hrubý Rostislav | 1.třída STŘM
2.402
40 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2010, 13.00 | Kopl Josef | 1.liga B
2.000
50 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2010, 10.00 | Kopečný Radek | 1.liga B
2.500

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18270 / 613 | 50.440
0.843
50.00000000 %
10 / 29 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2009, 10.00 | Barbořík Jiří | 3B - 1.třída STŘM
0.3440
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2009, 10.00 | Koky Dušan | 3B - 1.třída STŘM
0.5250
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2009, 10.00 | Pernecký Jan | 3B - 1.třída STŘM
0.5502
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2009, 10.00 | Nenál Jiří | 3B - 1.třída STŘM
0.4250
27 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2009, 10.00 | Dostál Martin | 3B - 1.třída STŘM
0.8430
6 / 16 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2009, 10.00 | Galíček Zdeněk | 3B - 1.třída STŘM
0.3750
12 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2009, 10.00 | Domanský Pavel | 3B - 1.třída STŘM
0.3630
20 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2009, 10.00 | Vydra Roman | 3B - 1.třída STŘM
0.5000
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2009, 10.00 | Kopečný Radek | 3B - 1.třída STŘM
0.4750
15 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2010, 10.00 | Barbořík Jiří | 3B - 1.třída STŘM
0.4050
12 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2010, 10.00 | Pernecký Jan | 3B - 1.třída STŘM
0.3420
21 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2010, 10.00 | Koky Dušan | 3B - 1.třída STŘM
0.5250
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2010, 10.00 | Coufalík Ivo | 3B - 1.třída STŘM
0.2500
10 / 38 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2010, 10.00 | Galíček Zdeněk | 3B - 1.třída STŘM
0.2630
11 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2010, 10.00 | Dostál Martin | 3B - 1.třída STŘM
0.3330
5 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2010, 10.00 | Domanský Pavel | 3B - 1.třída STŘM
0.3330
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2010, 10.00 | Hrubý Rostislav | 3B - 1.třída STŘM
0.5250
11 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2010, 10.00 | Kopečný Radek | 3B - 1.třída STŘM
0.4400

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81153 / 165 | 776.98
13.30
54.90480000 %
134 / 25 | 24
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2008, 10.00 | Ferák Karel | Stř.M 1.třída
5.360
173 / 13 | 77
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2008, 10.00 | Majewski Václav | 1. liga B
13.300
214 / 30 | 42
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2008, 10.00 | Mazal Luděk | Stř.M 1.třída
7.130
186 / 23 | 28
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2009, 10.00 | Dvořáček Vladimír | Stř.M 1.třída
8.080
200 / 25 | 57
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2009, 10.00 | Mazal Luděk | Stř.M 1.třída
8.002
97 / 19 | 14
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2009, 10.00 | Zapletal Pavel | Stř.M 1.třída
5.100
0
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2009, 10.00 | Stareček Pavel | 1. liga B
2
149 / 30 | 28
Malý stůl: Volná hra
14. 3. 2009, 10.00 | Směšný Tomáš | Stř.M 1.třída
4.962

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131163 / 239 | 384.86
8.33
54.09300000 %
81 / 17 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2008, 10.00 | Dvořáček Vladimír | Stř.M 1.třída
4.760
76 / 15 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2008, 10.00 | Majewski Václav | 1. liga B
5.060
64 / 15 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2008, 10.00 | Mazal Luděk | Stř.M 1.třída
4.260
108 / 27 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2009, 10.00 | Dvořáček Vladimír | Stř.M 1.třída
4.000
150 / 18 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2009, 10.00 | Mazal Luděk | Stř.M 1.třída
8.332
81 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2009, 10.00 | Šustr Jan | Krajský přebor Středomoravské oblasti Kádr
4.050
150 / 20 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2009, 10.00 | Dvořáček Vladimír | Krajský přebor Středomoravské oblasti Kádr
7.502
76 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2009, 10.00 | Ferák Karel | Krajský přebor Středomoravské oblasti Kádr
3.800
119 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2009, 10.00 | Duraj Kamil | Krajský přebor Středomoravské oblasti Kádr
5.952
95 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2009, 10.00 | Dimoschakis Dimitrios | Krajský přebor Středomoravské oblasti Kádr
4.752
72 / 17 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2009, 10.00 | Zapletal Pavel | Stř.M 1.třída
4.230
0
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2009, 10.00 | Stareček Pavel | 1. liga B
2
91 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 3. 2009, 10.00 | Směšný Tomáš | Stř.M 1.třída
3.032

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11525 / 242 | 162.16
4.00
59.93150000 %
38 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2008, 10.00 | Dvořáček Vladimír | Stř.M 1.třída
1.260
43 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2008, 10.00 | Majewski Václav | 1. liga B
2.150
64 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2008, 10.00 | Mirga Pavel | Stř.M 1.třída
2.132
80 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2009, 10.00 | Dvořáček Vladimír | Stř.M 1.třída
4.002
45 / 27 | 13
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2009, 10.00 | Mazal Luděk | Stř.M 1.třída
1.660
36 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2009, 10.00 | Černohorský Miroslav | Krajský přebor Středomoravské oblasti 1b
1.802
39 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2009, 10.00 | Dimoschakis Dimitrios | Krajský přebor Středomoravské oblasti 1b
1.950
47 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2009, 10.00 | Chudoba Rostislav | Krajský přebor Středomoravské oblasti 1b
2.352
53 / 30 | 13
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2009, 10.00 | Hrubý Rostislav | Stř.M 1.třída
1.760
0
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2009, 10.00 | Stareček Pavel | 1. liga B
2
80 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
14. 3. 2009, 10.00 | Směšný Tomáš | Stř.M 1.třída
3.202

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121535 / 249 | 516.16
10.30
51.16670000 %
189 / 30 | 29
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2007, 10.00 | Zapletal Pavel | Stř.M-1.
6.302
170 / 30 | 28
Malý stůl: Volná hra
3. 11. 2007, 10.00 | Dimoschakis Dimitrios | Stř.M-1.
5.662
134 / 13 | 35
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2007, 10.00 | Galba Roman | Stř.M-1.
10.300
97 / 10 | 25
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2007, 10.00 | Pernecký Jan | Stř.M-1.
9.700
69 / 26 | 7
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2008, 10.00 | Dimoschakis Dimitrios | Stř.M-1.
2.650
178 / 30 | 23
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2008, 10.00 | Vymětal Leoš | Stř.M-1.
5.932
55 / 11 | 14
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2008, 10.00 | Majewski Václav | 1. liga B
5.000
165 / 23 | 29
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2008, 10.00 | Zapletal Pavel | Stř.M-1.
7.170
42 / 9 | 22
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2008, 13.00 | Kopečný Radek | 1. liga B
4.660
200 / 27 | 51
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2008, 10.00 | Šebesta Otto | Stř.M-1.
7.402
94 / 20 | 31
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2008, 13.00 | Šotola Marek st. | 1. liga B
4.700
142 / 20 | 24
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2008, 13.00 | Háva Miloš | 1. liga B
7.100

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111155 / 242 | 364.77
7.14
59.23080000 %
150 / 22 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2007, 10.00 | Zapletal Pavel | Stř.M-1.
6.812
150 / 25 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 2007, 10.00 | Tichý Ladislav | Stř.M-1.
6.002
150 / 21 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2007, 10.00 | Kudr Zdeněk | Stř.M-1.
7.142
70 / 11 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2007, 10.00 | Pernecký Jan | Stř.M-1.
6.360
47 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2008, 10.00 | Duraj Kamil | Stř.M-1.
2.350
131 / 30 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2008, 10.00 | Vymětal Leoš | Stř.M-1.
4.360
35 / 13 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2008, 10.00 | Majewski Václav | 1. liga B
2.690
138 / 30 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2008, 10.00 | Zapletal Pavel | Stř.M-1.
4.602
96 / 30 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2008, 10.00 | Šebesta Otto | Stř.M-1.
3.202
90 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2008, 13.00 | Plaček Robert | 1. liga B
4.502
98 / 20 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2008, 13.00 | Háva Miloš | 1. liga B
4.900

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11569 / 270 | 212.10
2.95
54.71150000 %
44 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2007, 10.00 | Zapletal Pavel | Stř.M-1.
1.460
68 / 30 | 11
Malý stůl: Jednoband
3. 11. 2007, 10.00 | Dimoschakis Dimitrios | Stř.M-1.
2.262
57 / 30 | 10
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2007, 10.00 | Kudr Zdeněk | Stř.M-1.
1.902
26 / 12 | 16
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2007, 10.00 | Pernecký Jan | Stř.M-1.
2.160
68 / 30 | 21
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2008, 10.00 | Mík Jiří | Stř.M-1.
2.262
27 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2008, 10.00 | Majewski Václav | 1. liga B
1.350
76 / 30 | 14
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2008, 10.00 | Volf Jiří | Stř.M-1.
2.532
39 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2008, 13.00 | Pejcha Ota | 1. liga B
1.950
80 / 28 | 10
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2008, 10.00 | Kudr Zdeněk | Stř.M-1.
2.852
25 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2008, 13.00 | Plaček Robert | 1. liga B
1.252
59 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2008, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
2.950

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
162175 / 363 | 485.99
11.66
67.96880000 %
178 / 30 | 21
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2006, 10.00 | Mazal Luděk | Stř.M-1.
5.932
128 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2006, 10.00 | Wolf Jiří | Stř.M-1.
4.262
70 / 6 | 44
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2006, 10.00 | Ferák Karel | Stř.M-1.
11.660
200 / 30 | 31
Malý stůl: Volná hra
25. 11. 2006, 10.00 | Kudr Zdeněk | Stř.M-1.
6.662
91 / 13 | 27
Malý stůl: Volná hra
9. 12. 2006, 10.00 | Provazník Jan | Stř.M-1.
7.000
130 / 20 | 31
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2006, 00.00 | Pěček Vlastimil | Krajský přebor volná hra
6.500
136 / 20 | 33
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2006, 00.00 | Ferák Karel | Krajský přebor volná hra
6.802
122 / 20 | 23
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2006, 00.00 | Nohejl Pavel | Krajský přebor volná hra
6.102
174 / 20 | 46
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2006, 00.00 | Zelenka Pavel | Krajský přebor volná hra
8.702
17 / 8 | 8
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2006, 00.00 | Dvořáček Vladimír | Krajský přebor volná hra
2.120
166 / 25 | 48
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2007, 10.00 | Čagánek Jan | Stř.M-1.
6.640
156 / 30 | 33
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2007, 10.00 | Dimoschakis Dimitrios | Stř.M-1.
5.202
139 / 23 | 31
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2007, 10.00 | Dvořáček Vladimír | Stř.M-1.
6.040
125 / 30 | 23
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2007, 10.00 | Coufalík Ivo | Stř.M-1.
4.160
200 / 29 | 30
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2007, 10.00 | Šebesta Otto | Stř.M-1.
6.892
143 / 29 | 23
Malý stůl: Volná hra
7. 4. 2007, 10.00 | Provazník Jan | Stř.M-1.
4.930

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111225 / 250 | 384.90
8.80
74.24240000 %
117 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2006, 10.00 | Mazal Luděk | Stř.M-1.
3.902
110 / 30 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2006, 10.00 | Dimoschakis Dimitrios | Stř.M-1.
3.662
132 / 15 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2006, 10.00 | Dvořáček Vladimír | Stř.M-1.
8.800
82 / 30 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2006, 10.00 | Kudr Zdeněk | Stř.M-1.
2.730
106 / 15 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 2006, 10.00 | Provazník Jan | Stř.M-1.
7.060
110 / 17 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2007, 10.00 | Čagánek Jan | Stř.M-1.
6.470
133 / 30 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2007, 10.00 | Dimoschakis Dimitrios | Stř.M-1.
4.430
115 / 27 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2007, 10.00 | Ferák Karel | Stř.M-1.
4.250
91 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2007, 10.00 | Coufalík Ivo | Stř.M-1.
3.640
150 / 21 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2007, 10.00 | Šebesta Otto | Stř.M-1.
7.142
79 / 10 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 4. 2007, 10.00 | Provazník Jan | Stř.M-1.
7.900

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11525 / 273 | 161.92
2.46
59.65910000 %
59 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2006, 10.00 | Antel František | Stř.M-1.
1.962
46 / 29 | 8
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2006, 10.00 | Duraj Kamil | Stř.M-1.
1.580
32 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2006, 10.00 | Dvořáček Vladimír | Stř.M-1.
2.130
74 / 30 | 16
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2006, 10.00 | Kudr Zdeněk | Stř.M-1.
2.462
29 / 17 | 6
Malý stůl: Jednoband
9. 12. 2006, 10.00 | Provazník Jan | Stř.M-1.
1.700
38 / 24 | 6
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2007, 10.00 | Čagánek Jan | Stř.M-1.
1.580
54 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2007, 10.00 | Dimoschakis Dimitrios | Stř.M-1.
1.800
62 / 27 | 11
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2007, 10.00 | Dvořáček Vladimír | Stř.M-1.
2.290
43 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2007, 10.00 | Coufalík Ivo | Stř.M-1.
1.430
55 / 27 | 7
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2007, 10.00 | Šebesta Otto | Stř.M-1.
2.030
33 / 14 | 5
Malý stůl: Jednoband
7. 4. 2007, 10.00 | Provazník Jan | Stř.M-1.
2.350

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
26443 / 807 | 70.548
1.764
60.68490000 %
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2006, 10.00 | Vymětal Leoš | 3B/Stř.M
0.4500
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2006, 10.00 | Horák Richard | 3B/Stř.M
0.3752
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2006, 10.00 | Hambálková Irena | 3B/Stř.M
0.4750
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2006, 10.00 | Tichý Ladislav | 3B/Stř.M
0.3500
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2006, 10.00 | Duraj Kamil | 3B/Stř.M
0.3750
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2006, 10.00 | Kubiš Rostislav | 3B/Stř.M
0.4502
2 / 17 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2006, 10.00 | Kopečný Radek | 3B/Stř.M
0.1170
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2006, 10.00 | Šotola Marek ml. | 3B/Stř.M
0.5500
5 / 13 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2006, 10.00 | Domanský Pavel | 3B/Stř.M
0.3840
4 / 10 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2007, 00.00 | Kalabis Petr | Krajský přebor kvarty
0.4000
24 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2007, 00.00 | Konečný Miroslav | Krajský přebor kvarty
0.8002
11 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2007, 00.00 | Nenál Jiří | Krajský přebor kvarty
0.5502
14 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2007, 00.00 | Coufal Zdeněk st. | Krajský přebor kvarty
0.7000
16 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2007, 00.00 | Tichý Ladislav | Krajský přebor kvarty
0.8002
17 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2007, 00.00 | Mičkal Bohuslav | Krajský přebor kvarty
0.8502
9 / 26 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 2. 2007, 10.00 | Galíček Zdeněk | 3B/Stř.M
0.3460
20 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 2. 2007, 10.00 | Dostál Martin | 3B/Stř.M
0.7140
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 2. 2007, 10.00 | Kalabis Petr | 3B/Stř.M
0.4250
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2007, 10.00 | Horák Richard | 3B/Stř.M
0.6752
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2007, 10.00 | Barbořík Jiří | 3B/Stř.M
0.4500
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2007, 10.00 | Vymětal Leoš | 3B/Stř.M
0.6002
30 / 17 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 3. 2007, 10.00 | Kopečný Radek | 3B/Stř.M
1.7642
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 3. 2007, 10.00 | Duraj Kamil | 3B/Stř.M
0.3250
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 3. 2007, 10.00 | Wolf Jiří | 3B/Stř.M
0.5752
18 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 3. 2007, 10.00 | Tichý Ladislav | 3B/Stř.M
0.4860
30 / 29 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 3. 2007, 10.00 | Kopečný Radek | 3B/Stř.M
1.0342

2005/2006

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121145 / 204 | 405.61
8.28
31.80560000 %
9 / 5 | 3
Malý stůl: Volná hra
25. 9. 2005, 10.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
1.800
143 / 25 | 26
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2005, 10.00 | Mikus Zdeněk | 2.LIGA B
5.720
110 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2005, 10.00 | Sedláček Vladimír | 2.LIGA B
4.400
116 / 14 | 38
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 2005, 10.00 | Fuksa Ladislav | 2.LIGA B
8.280
61 / 11 | 33
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2005, 10.00 | Kalábek Jaromír | 2.LIGA B
5.540
106 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 2005, 11.00 | Novotný Jiří | 2.LIGA B
4.240
26 / 6 | 8
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2006, 10.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
4.330
192 / 25 | 40
Malý stůl: Volná hra
29. 1. 2006, 10.00 | Procházka Zdeněk | 2.LIGA B
7.682
83 / 16 | 20
Malý stůl: Volná hra
12. 2. 2006, 10.00 | Svoboda Tomáš | 2.LIGA B
5.180
82 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
12. 3. 2006, 10.00 | Mirga Martin | 2.LIGA B
4.100
143 / 20 | 40
Malý stůl: Volná hra
26. 3. 2006, 10.00 | Kalábek Jaromír | 2.LIGA B
7.150
74 / 12 | 19
Malý stůl: Volná hra
9. 4. 2006, 10.00 | Müller David | 2.LIGA B
6.160

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161059 / 249 | 364.25
6.08
38.70830000 %
26 / 6 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 9. 2005, 10.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
4.330
73 / 12 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2005, 10.00 | Procházka Zdeněk | 2.LIGA B
6.080
123 / 24 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2005, 10.00 | Hammer Ivan | 2.LIGA B
5.120
41 / 12 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 2005, 10.00 | Mirga Martin | 2.LIGA B
3.410
59 / 23 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2005, 10.00 | Lukačka Robert | 2.LIGA B
2.560
88 / 18 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 2005, 11.00 | Novotný Jiří | 2.LIGA B
4.880
33 / 10 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 2006, 10.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
3.300
114 / 21 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 1. 2006, 10.00 | Mrštík Jan | 2.LIGA B
5.420
130 / 34 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2006, 00.00 | Coufal Zdeněk | Krajský přebor STRM (Přerov)
3.820
116 / 22 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 2. 2006, 10.00 | Hammer Ivan | 2.LIGA B
5.270
79 / 18 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2006, 10.00 | Mirga Martin | 2.LIGA B
4.380
98 / 24 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 3. 2006, 10.00 | Kopl Josef | 2.LIGA B
4.080
79 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 4. 2006, 10.00 | Pavlík Karel | 2.LIGA B
3.160

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15653 / 323 | 212.02
3.13
58.58370000 %
25 / 19 | 5
Malý stůl: Jednoband
25. 9. 2005, 10.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
1.310
40 / 24 | 8
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2005, 10.00 | Mikus Zdeněk | 2.LIGA B
1.660
51 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2005, 10.00 | Močička Miroslav ml. | 2.LIGA B
2.040
37 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 2005, 10.00 | Fuksa Ladislav | 2.LIGA B
1.480
48 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2005, 10.00 | Lukačka Robert | 2.LIGA B
1.920
47 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
18. 12. 2005, 11.00 | Müller David | 2.LIGA B
1.880
66 / 22 | 9
Malý stůl: Jednoband
15. 1. 2006, 10.00 | Vala Miroslav | 2.LIGA B
3.000
107 / 39 | 21
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2006, 00.00 | Coufal Zdeněk | Krajský přebor STRM (Kroměříž)
2.742
55 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2006, 10.00 | Procházka Zdeněk | 2.LIGA B
2.200
41 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
12. 2. 2006, 10.00 | Hammer Ivan | 2.LIGA B
1.640
27 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2006, 10.00 | Mirga Martin | 2.LIGA B
1.080
59 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
26. 3. 2006, 10.00 | Kopl Josef | 2.LIGA B
2.360
50 / 19 | 8
Malý stůl: Jednoband
9. 4. 2006, 10.00 | Müller David | 2.LIGA B
2.630

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9110 / 222 | 50.495
0.750
60.00000000 %
14 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 10. 2005, 10.00 | Duraj Kamil | Stř.M/3B
0.4110
10 / 23 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2005, 10.00 | Dostál Martin | Stř.M/3B
0.4340
38 / 99 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2006, 00.00 | Coufal Zdeněk | krajský přebor STRM (Olomouc)
0.3832
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 3. 2006, 10.00 | Mazurák Jan | Stř.M/3B
0.7502
18 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2006, 10.00 | Nenál Jiří | Stř.M/3B
0.6920

2004/2005

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111274 / 264 | 444.82
5.93
71.97940000 %
54 / 18 | 16
Malý stůl: Volná hra
16. 10. 2004, 10.00 | Čagánek Jan | Stř.M-1.
3.000
134 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
13. 11. 2004, 10.00 | Vydra Roman | Stř.M-1.
4.460
154 / 30 | 22
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 2004, 10.00 | Wolf Jiří | Stř.M-1.
5.132
153 / 29 | 25
Malý stůl: Volná hra
11. 12. 2004, 10.00 | Šopík Jaroslav | Stř.M-1.
5.270
167 / 30 | 34
Malý stůl: Volná hra
26. 2. 2005, 10.00 | Dimoschakis Dimitrios | Stř.M-1.
5.562
178 / 30 | 44
Malý stůl: Volná hra
12. 3. 2005, 10.00 | Šebesta Otto | Stř.M-1.
5.932
434 / 97 | 29
Malý stůl: Volná hra
9. 4. 2005, 00.00 | Coufal Zdeněk | Přebor - Střední Morava (Kroměříž)
4.474

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6696 / 149 | 304.67
10.00
79.18090000 %
64 / 18 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 10. 2004, 10.00 | Čagánek Jan | Stř.M-1.
3.550
98 / 27 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 11. 2004, 10.00 | Provazník Jan | Stř.M-1.
3.620
111 / 30 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 2004, 10.00 | Wolf Jiří | Stř.M-1.
3.700
150 / 15 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 12. 2004, 10.00 | Šopík Jaroslav | Stř.M-1.
10.002
123 / 30 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2005, 10.00 | Wolf Jiří | Stř.M-1.
4.102
150 / 29 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2005, 10.00 | Šopík Jaroslav | Stř.M-1.
5.172

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6294 / 150 | 111.96
2.56
65.77180000 %
41 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
16. 10. 2004, 10.00 | Pěček Vlastimil | Stř.M-1.
1.641
55 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
13. 11. 2004, 10.00 | Vydra Roman | Stř.M-1.
2.200
64 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 2004, 10.00 | Duraj Kamil | Stř.M-1.
2.560
42 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
11. 12. 2004, 10.00 | Šopík Jaroslav | Stř.M-1.
1.680
54 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
26. 2. 2005, 10.00 | Duraj Kamil | Stř.M-1.
2.162
38 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2005, 10.00 | Šebesta Otto | Stř.M-1.
1.520

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121 / 40 | 30.525
0.525
70.00000000 %
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2004, 10.00 | Vydra Roman | Stř.M/3B
0.5250

2003/2004

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8940 / 223 | 284.21
6.15
60.52800000 %
103 / 30 | 21
Malý stůl: Volná hra
20. 9. 2003, 10.00 | Vydra Roman | Stř.M-1.
3.432
129 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2003, 10.00 | Dokoupil Oldřich | Stř.M-1.
4.302
80 / 13 | 22
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2003, 10.00 | Šopík Jaroslav | Stř.M-1.
6.150
158 / 30 | 18
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 2003, 10.00 | Pěček Vlastimil | Stř.M-1.
5.262
108 / 30 | 21
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2004, 10.00 | Vydra Roman | Stř.M-1.
3.602
115 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2004, 10.00 | Mazurák Jan | Stř.M-1.
3.830
96 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2004, 10.00 | Šopík Jaroslav | Stř.M-1.
3.200
151 / 30 | 28
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2004, 10.00 | Wolf Jiří | Stř.M-1.
5.032

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10837 / 225 | 243.72
6.17
64.64650000 %
118 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 9. 2003, 10.00 | Kliment Petr | Stř.M-1.
3.932
45 / 12 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2003, 10.00 | Šopík Jaroslav | Stř.M-1.
3.750
138 / 30 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2003, 10.00 | Pěček Vlastimil | Stř.M-1.
4.600
111 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2004, 10.00 | Frgal Alois | Stř.M-1.
3.702
40 / 16 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2004, 10.00 | Vymětal Leoš | Stř.M-1.
2.500
105 / 17 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2004, 10.00 | Dvořáček Vladimír | Stř.M-1.
6.170
83 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2004, 10.00 | Dimoschakis Dimitris | Stř.M-1.
2.760
197 / 60 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 3. 2004, 00.00 | Coufal Zdeněk | Oblastní přebor (Prostějov)
3.282

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12464 / 275 | 151.68
2.50
49.41180000 %
21 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
20. 9. 2003, 10.00 | Volf Jiří | Stř.M-1.
0.840
40 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2003, 10.00 | Šebesta Otto | Stř.M-1.
1.600
33 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2003, 10.00 | Pěček Vlastimil | Stř.M-1.
1.320
49 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2004, 10.00 | Vydra Roman | Stř.M-1.
1.962
37 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2004, 10.00 | Vymětal Leoš | Stř.M-1.
1.480
36 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 2004, 10.00 | Šebesta Otto | Stř.M-1.
1.440
36 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2004, 10.00 | Duraj Kamil | Stř.M-1.
1.440
212 / 100 | 15
Malý stůl: Jednoband
3. 4. 2004, 00.00 | Coufal Zdeněk | Oblastní přebor (Kroměříž)
2.124

2002/2003

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8672 / 235 | 172.85
3.83
42.00000000 %
66 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2002, 11.00 | Galba Roman | Stř.M-1.
2.200
51 / 30 | 6
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 2002, 10.00 | Dokoupil Oldřich | Stř.M-1.
1.700
82 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2002, 10.00 | Dvorský Miroslav | Stř.M-1.
2.732
55 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2002, 10.00 | Galba Roman | Stř.M-1.
2.200
113 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
21. 12. 2002, 10.00 | Dokoupil Oldřich | Stř.M-1.
3.760
94 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
22. 12. 2002, 10.00 | Vacek Zdeněk | Stř.M-1.
3.130
115 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2003, 10.00 | Vacek Zdeněk | Stř.M-1.
3.830
96 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2003, 10.00 | Kliment Petr | Stř.M-1.
3.200

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8726 / 239 | 273.03
3.93
60.50000000 %
95 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2002, 11.00 | Galba Roman | Stř.M-1.
3.160
87 / 29 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2002, 10.00 | Dokoupil Oldřich | Stř.M-1.
3.000
105 / 30 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2002, 10.00 | Antel František | Stř.M-1.
3.502
118 / 30 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2002, 10.00 | Šebesta Otto | Stř.M-1.
3.932
59 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 12. 2002, 10.00 | Dokoupil Oldřich | Stř.M-1.
1.962
67 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 12. 2002, 10.00 | Vacek Zdeněk | Stř.M-1.
2.230
81 / 30 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2003, 10.00 | Vacek Zdeněk | Stř.M-1.
2.700
114 / 30 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2003, 10.00 | Kliment Petr | Stř.M-1.
3.802

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8365 / 200 | 131.82
2.60
60.63120000 %
59 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2002, 11.00 | Galba Roman | Stř.M-1.
2.360
47 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 2002, 10.00 | Mazurák Jan | Stř.M-1.
1.880
34 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2002, 10.00 | Dvorský Miroslav | Stř.M-1.
1.360
30 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2002, 10.00 | Galba Roman | Stř.M-1.
1.200
51 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
21. 12. 2002, 10.00 | Dokoupil Oldřich | Stř.M-1.
2.040
21 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
22. 12. 2002, 10.00 | Vacek Zdeněk | Stř.M-1.
0.840
58 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2003, 10.00 | Vacek Zdeněk | Stř.M-1.
2.322
65 / 25 | 13
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2003, 10.00 | Soukup Vladimír | Stř.M-1.
2.600

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16 / 19 | 20.315
0.315
20.00000000 %
6 / 19 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2002, 10.00 | Barbořík Jiří | Stř.M/3B
0.3150

2001/2002

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9712 / 242 | 192.94
4.07
52.74070000 %
46 / 18 | 13
Malý stůl: Volná hra
22. 9. 2001, 10.00 | Hanák Jan | JM-2.
2.550
113 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2001, 15.00 | Šupina Miroslav | JM-2.
3.760
110 / 27 | 19
Malý stůl: Volná hra
20. 10. 2001, 15.00 | Matyáš Radek | JM-2.
4.070
80 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2001, 10.00 | Svoboda Jiří | JM-2.
2.660
73 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2001, 14.00 | Vlk Jan | JM-2.
2.432
84 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
25. 11. 2001, 10.00 | Beneš Emilián | JM-2.
2.800
104 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2002, 10.00 | Říčánek Petr | JM-2.
3.462
31 / 17 | 7
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2002, 10.00 | Vašina Radoslav | JM-2.
1.820
71 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2002, 10.00 | Klouda Miloš | JM-2.
2.362

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5382 / 137 | 142.78
4.23
76.40000000 %
86 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 9. 2001, 10.00 | Hanák Jan | JM-2.
2.860
89 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2001, 15.00 | Šupina Miroslav | JM-2.
2.962
72 / 17 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2001, 15.00 | Matyáš Radek | JM-2.
4.230
69 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2002, 10.00 | Vašina Radoslav | JM-2.
2.300
66 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2002, 10.00 | Klouda Miloš | JM-2.
2.202

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5168 / 135 | 81.24
1.63
67.20000000 %
44 / 27 | 8
Malý stůl: Jednoband
22. 9. 2001, 10.00 | Hanák Jan | JM-2.
1.620
49 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2001, 15.00 | Střechovský Jan | JM-2.
1.630
23 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
20. 10. 2001, 15.00 | Bachan Radim | JM-2.
0.760
15 / 18 | 3
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2002, 10.00 | Vašina Radoslav | JM-2.
0.830
37 / 30 | 4
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2002, 10.00 | Klouda Miloš | JM-2.
1.232

2000/2001

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12751 / 326 | 232.30
3.53
25.03330000 %
58 / 30 | 8
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2000, 10.00 | Pacák Erik | JM-1.
1.930
60 / 30 | 5
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2000, 11.00 | Novotný Jiří | JM-1.
2.000
65 / 24 | 10
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2000, 14.00 | Nejeschleba Radek | JM-1.
2.700
69 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 2000, 13.00 | Doubek Vítězslav | JM-1.
2.300
38 / 22 | 7
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2000, 11.00 | Vokřínek Jan | JM-1.
1.720
73 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2000, 11.00 | Hanák Jan | JM-1.
2.430
58 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2000, 11.00 | Zlomek Miroslav | JM-1.
1.930
70 / 30 | 23
Malý stůl: Volná hra
9. 12. 2000, 14.00 | Burian Vladimír | JM-1.
2.330
53 / 30 | 7
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2001, 14.00 | Hamšík František | JM-1.
1.760
80 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2001, 14.00 | Konečný Jaroslav | JM-1.
2.660
21 / 10 | 6
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2001, 14.00 | Hammer Ivan | JM-1.
2.100
106 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2001, 10.00 | Klíma David | JM-1.
3.530

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12850 / 345 | 182.46
3.43
47.22220000 %
73 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2000, 10.00 | Pacák Erik | JM-1.
2.430
51 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2000, 11.00 | Müller David | JM-1.
2.040
71 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2000, 14.00 | Cibulka Miroslav | JM-1.
2.360
56 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 2000, 13.00 | Doubek Vítězslav | JM-1.
1.860
75 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2000, 11.00 | Fibinger Jan | JM-1.
3.000
99 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2000, 11.00 | Hanák Jan | JM-1.
3.300
103 / 30 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 12. 2000, 11.00 | Zlomek Miroslav | JM-1.
3.432
63 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 2000, 14.00 | Burian Vladimír | JM-1.
2.100
62 / 30 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2001, 14.00 | Hamšík František | JM-1.
2.060
70 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2001, 14.00 | Konečný Jaroslav | JM-1.
2.330
70 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2001, 14.00 | Česnek Josef | JM-1.
2.800
57 / 30 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2001, 10.00 | Klíma David | JM-1.
1.900

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
113 / 20 | 30.65
0.65
21.66670000 %
13 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2000, 11.00 | Zapletal Karel | JM-1.
0.650

1999/2000

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10248 / 130 | 101.90
3.33
6.20000000 %
34 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
2. 10. 1999, 10.00 | Pavlík Karel | 1.LIGA B
1.700
29 / 18 | 5
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 1999, 10.00 | Majewski Václav | 1.LIGA B
1.610
4 / 5 | 3
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 1999, 10.00 | Knap Josef | 1.LIGA B
0.800
26 / 16 | 9
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 1999, 10.00 | Schneider Pavel | 1.LIGA B
1.620
2 / 3 | 2
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 1999, 10.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA B
0.660
20 / 6 | 7
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 1999, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
3.330
27 / 17 | 5
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 1999, 13.00 | Janeczko Valter | 1.LIGA B
1.580
37 / 14 | 7
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2000, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
2.640
40 / 20 | 6
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2000, 10.00 | Tichý Bohuslav | 1.LIGA B
2.000
29 / 11 | 10
Malý stůl: Volná hra
26. 2. 2000, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
2.630

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9269 / 135 | 111.99
3.10
11.95560000 %
26 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 10. 1999, 10.00 | Pavlík Karel | 1.LIGA B
1.300
31 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 1999, 10.00 | Gratza Roman | 1.LIGA B
1.550
48 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 1999, 10.00 | Schneider Pavel | 1.LIGA B
2.400
28 / 18 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 1999, 10.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
1.550
31 / 10 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 1999, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
3.100
12 / 8 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 1999, 13.00 | Majewski Václav | 1.LIGA B
1.500
12 / 5 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2000, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
2.400
53 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2000, 10.00 | Tichý Bohuslav | 1.LIGA B
2.650
28 / 14 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2000, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
2.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4123 / 80 | 91.53
1.90
27.64040000 %
29 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 1999, 10.00 | Gratza Roman | 1.LIGA B
1.450
26 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
18. 12. 1999, 13.00 | Majewski Václav | 1.LIGA B
1.300
30 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2000, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
1.500
38 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
26. 2. 2000, 10.00 | Kezsely Radim | 1.LIGA B
1.900