User
New userChange password

Soušek Michal

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2335 / 32 | 6310.46
11.25
83.75000000 %
200 / 20 | 63

28. 9. 2019, 10.00 | Preis Josef | JM TD 1.třída
10.002
135 / 12 | 51

12. 10. 2019, 10.00 | Jaroš Vladimír | JM TD 1.třída
11.250

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91221 / 137 | 46 | 338.91
18.75
90.44440000 %
150 / 16 | 32 | 20

18. 1. 1970, 12.00 | Jaroš Vladimír | JM TD 1.třída
9.372
150 / 14 | 20 | 11

28. 9. 2019, 11.30 | Záboj Vít | JM TD 1.třída
10.712
150 / 16 | 26

12. 10. 2019, 11.30 | Knap Josef | JM TD 1.třída
9.372
150 / 8 | 46 | 33

26. 10. 2019, 12.00 | Strejček Radomír | JM TD 1.třída
18.752
127 / 18 | 27 | 17

9. 11. 2019, 16.00 | Hammer Ivan | JM TD 1.třída
7.050
95 / 12 | 23

10. 11. 2019, 11.30 | Červenka Vítězslav | JM TD 1.třída
7.910
99 / 20 | 21 | 13

7. 12. 2019, 11.30 | Kuchař Radim | JM TD 1.třída
4.950
150 / 14 | 30 | 28

14. 12. 2019, 12.00 | Veselý Milan | JM TD 1.třída
10.712
150 / 19 | 23 | 21

4. 1. 2020, 13.00 | Vališ Petr | JM TD 1.třída
7.892

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9482 / 140 | 24 | 183.44
7.50
89.25930000 %
54 / 18 | 11 | 4

28. 9. 2019, 13.00 | Hrubý Josef | JM TD 1.třída
3.000
41 / 13 | 15

12. 10. 2019, 13.00 | Vala Miroslav | JM TD 1.třída
3.150
60 / 17 | 16

26. 10. 2019, 13.00 | Hladký Jiří | JM TD 1.třída
3.522
50 / 20 | 8 | 6

9. 11. 2019, 18.00 | Lancinger Petr | JM TD 1.třída
2.500
53 / 20 | 10

10. 11. 2019, 13.00 | Gajda Robert | JM TD 1.třída
2.652
60 / 8 | 24 | 18

7. 12. 2019, 13.00 | Kuchař Radim | JM TD 1.třída
7.502
60 / 16 | 18 | 10

14. 12. 2019, 13.00 | Osvald Josef | JM TD 1.třída
3.752
60 / 18 | 12

4. 1. 2020, 13.00 | Vališ Petr | JM TD 1.třída
3.332
44 / 10 | 16 | 9

18. 1. 2020, 14.00 | Vala Miroslav | JM TD 1.třída
4.400

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9180 / 260 | 6 | 40.692
1.040
66.66670000 %
26 / 30 | 4

3. 11. 2019, 00.00 | Klíma David | 3B JM 1.třída
0.8662
16 / 30 | 4

3. 11. 2019, 01.00 | Jaroš Petr | 3B JM 1.třída
0.5330
26 / 25 | 6

3. 11. 2019, 02.00 | Rösner Tomáš | 3B JM 1.třída
1.0400
15 / 25 | 2 | 1

16. 11. 2019, 13.30 | Filip Antonín | 3B JM 1.třída
0.6000
14 / 30 | 3

16. 11. 2019, 14.30 | Fibinger Jan | 3B JM 1.třída
0.4660
25 / 30 | 4 | 2

16. 11. 2019, 15.30 | Vala Miroslav | 3B JM 1.třída
0.8330
16 / 30 | 3 | 3

29. 11. 2019, 11.00 | Hošek Ondřej | 3B JM 1.třída
0.5330
24 / 30 | 4 | 3

30. 11. 2019, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | 3B JM 1.třída
0.8000
18 / 30 | 5 | 4

30. 11. 2019, 12.00 | Uher Miroslav ml. | 3B JM 1.třída
0.6000

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7623 / 122 | 54 | 145.10
9.09
89.00000000 %
100 / 17 | 28

26. 10. 2019, 10.00 | Hladký Jiří | JM TD 1.třída
5.882
63 / 20 | 11 | 10

9. 11. 2019, 14.00 | Zündorf Egbert Franz | JM TD 1.třída
3.150
100 / 11 | 54

10. 11. 2019, 11.30 | Melo Petr | JM TD 1.třída
9.092
100 / 17 | 31 | 12

7. 12. 2019, 11.30 | Kuchař Radim | JM TD 1.třída
5.882
63 / 20 | 16 | 12

14. 12. 2019, 02.30 | Osvald Josef | JM TD 1.třída
3.150
97 / 20 | 14

4. 1. 2020, 11.30 | Preis Josef | JM TD 1.třída
4.852
100 / 17 | 20 | 14

18. 1. 2020, 10.00 | Fibinger Jan | JM TD 1.třída
5.882

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111784 / 159 | 11211.22
25.33
79.28890000 %
147 / 18 | 31

15. 9. 2018, 10.00 | Führlinger Jaroslav | MS TD - 1. třída JM
8.160
200 / 17 | 93

23. 9. 2018, 10.00 | Krchňák Libor | MS TD - 1. třída JM
11.762
200 / 19 | 50

13. 10. 2018, 10.00 | Kuchařík Jiří | MS TD - 1. třída JM
10.521
200 / 9 | 94

10. 11. 2018, 10.00 | Močička Miroslav ml. | MS TD - 1. třída JM
22.222
76 / 3 | 74

24. 11. 2018, 10.00 | Strejček Radomír | MS TD - 1. třída JM
25.330
212 / 14 | 112

12. 1. 2019, 14.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
15.140
200 / 20 | 38

13. 1. 2019, 10.00 | Starý Radek | MS TD - 1. třída JM
10.002
200 / 17 | 70

20. 1. 2019, 10.00 | Kuchařík Jiří | MS TD - 1. třída JM
11.762
200 / 15 | 59

9. 2. 2019, 10.00 | Gajda Robert | MS TD - 1. třída JM
13.332
127 / 20 | 25

23. 2. 2019, 10.00 | Veselý Milan | MS TD - 1. třída JM
6.352
22 / 7 | 7

16. 3. 2019, 10.00 | Strejček Radomír | MS TD - 1. třída JM
3.140

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121176 / 212 | 385.54
9.66
61.89470000 %
84 / 20 | 21

15. 9. 2018, 11.10 | Führlinger Jaroslav | MS TD - 1. třída JM
4.200
94 / 20 | 18

23. 9. 2018, 11.10 | Kazda Zdeněk | MS TD - 1. třída JM
4.702
67 / 20 | 26

13. 10. 2018, 12.20 | Kuchařík Jiří | MS TD - 1. třída JM
3.350
120 / 20 | 23

10. 11. 2018, 11.10 | Osvald Josef | MS TD - 1. třída JM
6.002
80 / 13 | 21

24. 11. 2018, 11.10 | Caha Josef | MS TD - 1. třída JM
6.150
47 / 15 | 19

16. 12. 2018, 10.00 | Čaněcký Patrik | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.130
145 / 15 | 38

12. 1. 2019, 10.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.662
73 / 13 | 19

13. 1. 2019, 12.20 | Starý Radek | MS TD - 1. třída JM
5.610
127 / 20 | 24

20. 1. 2019, 11.10 | Vašina Radoslav | MS TD - 1. třída JM
6.352
143 / 20 | 25

9. 2. 2019, 11.10 | Turek Jaroslav | MS TD - 1. třída JM
7.152
109 / 20 | 18

23. 2. 2019, 11.10 | Osvald Josef | MS TD - 1. třída JM
5.452
87 / 16 | 27

16. 3. 2019, 11.10 | Caha Josef | MS TD - 1. třída JM
5.430

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12618 / 197 | 203.13
5.45
77.25000000 %
50 / 20 | 14

15. 9. 2018, 12.20 | Jaroš Vladimír | MS TD - 1. třída JM
2.502
60 / 14 | 20

23. 9. 2018, 13.30 | Krchňák Libor | MS TD - 1. třída JM
4.282
60 / 20 | 13

13. 10. 2018, 13.30 | Kuchařík Jiří | MS TD - 1. třída JM
3.002
37 / 20 | 9

10. 11. 2018, 12.20 | Osvald Josef | MS TD - 1. třída JM
1.850
41 / 17 | 14

24. 11. 2018, 12.20 | Caha Josef | MS TD - 1. třída JM
2.410
31 / 12 | 9

16. 12. 2018, 14.00 | Cebula Tomáš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.580
55 / 15 | 9

12. 1. 2019, 16.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.662
60 / 13 | 19

13. 1. 2019, 13.30 | Müller David | MS TD - 1. třída JM
4.612
49 / 20 | 10

20. 1. 2019, 12.20 | Kuchařík Jiří | MS TD - 1. třída JM
2.452
60 / 18 | 15

9. 2. 2019, 13.30 | Gajda Robert | MS TD - 1. třída JM
3.332
55 / 17 | 12

23. 2. 2019, 12.20 | Kuchař Radim | MS TD - 1. třída JM
3.230
60 / 11 | 19

16. 3. 2019, 12.20 | Caha Josef | MS TD - 1. třída JM
5.452

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19306 / 452 | 70.677
1.200
53.68420000 %
21 / 30 | 7

7. 10. 2018, 10.00 | Melo Petr | MS 3B - 1 třída JM
0.7002
14 / 30 | 2

7. 10. 2018, 10.45 | Kopl Josef | MS 3B - 1 třída JM
0.4660
20 / 30 | 5

7. 10. 2018, 11.30 | Meško Ivan | MS 3B - 1 třída JM
0.6662
16 / 30 | 5

16. 11. 2018, 18.00 | Uher Miroslav ml. | MS 3B - 1 třída JM
0.5331
19 / 26 | 5

16. 11. 2018, 18.45 | Zündorf Egbert Franz | MS 3B - 1 třída JM
0.7300
16 / 30 | 4

16. 11. 2018, 19.30 | Hošek Ondřej | MS 3B - 1 třída JM
0.5330
21 / 30 | 4

1. 12. 2018, 10.00 | Jaroš Petr | MS 3B - 1 třída JM
0.7002
27 / 30 | 4

1. 12. 2018, 10.45 | Klíma David | MS 3B - 1 třída JM
0.9002
22 / 30 | 4

1. 12. 2018, 11.30 | Rösner Tomáš | MS 3B - 1 třída JM
0.7332
0

6. 1. 2019, 10.00 | Blaha Milan | MS 3B - 1 třída JM
2
0

6. 1. 2019, 10.45 | Blaha Milan | MS 3B - 1 třída JM
2
0

6. 1. 2019, 11.30 | Blaha Milan | MS 3B - 1 třída JM
2
29 / 30 | 5

1. 3. 2019, 18.00 | Zündorf Egbert Franz | MS 3B - 1 třída JM
0.9662
23 / 30 | 3

1. 3. 2019, 18.45 | Hošek Ondřej | MS 3B - 1 třída JM
0.7661
30 / 25 | 4

1. 3. 2019, 19.30 | Uher Miroslav ml. | MS 3B - 1 třída JM
1.2002
20 / 30 | 4

31. 3. 2019, 10.00 | Klíma David | MS 3B - 1 třída JM
0.6662
11 / 30 | 2

31. 3. 2019, 10.45 | Jaroš Petr | MS 3B - 1 třída JM
0.3660
15 / 30 | 3

31. 3. 2019, 11.30 | Rösner Tomáš | MS 3B - 1 třída JM
0.5002
2 / 11 | 1

25. 5. 2019, 16.00 | Aleš Jan | MČR TROJBAND D3 MS
0.1810

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
140 / 15 | 202.66
2.66
26.66670000 %
40 / 15 | 20

16. 12. 2018, 12.00 | Cebula Tomáš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.660

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132004 / 181 | 10711.07
19.16
75.62260000 %
130 / 15 | 70

17. 9. 2017, 10.00 | Ocásek Jiří | JM - 1. třída
8.660
200 / 11 | 107

30. 9. 2017, 10.00 | Sviták František | JM - 1. třída
18.182
200 / 15 | 67

4. 11. 2017, 10.00 | Studňař Martin | JM - 1. třída
13.332
155 / 20 | 67

11. 11. 2017, 10.00 | Preis Josef | JM - 1. třída
7.752
230 / 12 | 90

11. 11. 2017, 14.00 | Vajda Roman | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
19.160
114 / 10 | 37

25. 11. 2017, 10.00 | Močička Miroslav ml. | JM - 1. třída
11.400
129 / 12 | 39

9. 12. 2017, 10.00 | Caha Josef | JM - 1. třída
10.750
145 / 11 | 71

6. 1. 2018, 10.00 | Ocásek Jiří | JM - 1. třída
13.180
200 / 11 | 84

20. 1. 2018, 10.00 | Sviták František | JM - 1. třída
18.182
94 / 20 | 16

28. 1. 2018, 10.00 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída
4.700
119 / 20 | 27

3. 3. 2018, 10.00 | Preis Josef | JM - 1. třída
5.952
151 / 13 | 51

17. 3. 2018, 10.00 | Močička Miroslav ml. | JM - 1. třída
11.610
137 / 11 | 40

7. 4. 2018, 10.00 | Strejček Radomír | JM - 1. třída
12.450

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131517 / 228 | 676.65
9.37
75.85000000 %
85 / 18 | 24

17. 9. 2017, 11.30 | Přerovský Petr | JM - 1. třída
4.720
107 / 20 | 54

30. 9. 2017, 11.30 | Sviták František | JM - 1. třída
5.350
150 / 16 | 28

4. 11. 2017, 11.30 | Vintr Jaroslav | JM - 1. třída
9.372
98 / 20 | 14

11. 11. 2017, 11.30 | Hrubý Josef | JM - 1. třída
4.902
84 / 16 | 11

11. 11. 2017, 14.00 | Kezsely Radim | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
5.250
150 / 16 | 39

25. 11. 2017, 11.30 | Šlapanský Luděk | JM - 1. třída
9.372
103 / 11 | 26

9. 12. 2017, 11.30 | Caha Josef | JM - 1. třída
9.360
140 / 20 | 29

6. 1. 2018, 11.30 | Přerovský Petr | JM - 1. třída
7.002
150 / 17 | 67

20. 1. 2018, 11.30 | Sviták František | JM - 1. třída
8.822
85 / 20 | 16

28. 1. 2018, 11.30 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída
4.250
145 / 20 | 26

3. 3. 2018, 11.30 | Hrubý Josef | JM - 1. třída
7.252
102 / 20 | 38

17. 3. 2018, 11.30 | Šlapanský Luděk | JM - 1. třída
5.102
118 / 14 | 19

7. 4. 2018, 11.30 | Caha Josef | JM - 1. třída
8.420

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11546 / 204 | 182.67
6.00
73.78380000 %
48 / 20 | 7

17. 9. 2017, 13.00 | Ocásek Jiří | JM - 1. třída
2.400
42 / 20 | 8

30. 9. 2017, 13.00 | Frgal Miroslav | JM - 1. třída
2.100
64 / 20 | 16

15. 10. 2017, 14.00 | Kalábek Jaromír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
3.200
60 / 10 | 15

4. 11. 2017, 13.00 | Studňař Martin | JM - 1. třída
6.002
34 / 20 | 5

11. 11. 2017, 13.00 | Hrubý Josef | JM - 1. třída
1.700
75 / 20 | 12

11. 11. 2017, 14.00 | Vajda Roman | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
3.752
40 / 14 | 12

9. 12. 2017, 13.00 | Caha Josef | JM - 1. třída
2.850
54 / 20 | 13

6. 1. 2018, 13.00 | Ocásek Jiří | JM - 1. třída
2.702
49 / 20 | 18

28. 1. 2018, 13.00 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída
2.450
45 / 20 | 11

3. 3. 2018, 13.00 | Preis Josef | JM - 1. třída
2.250
35 / 20 | 12

17. 3. 2018, 14.20 | Močička Miroslav ml. | JM - 1. třída
1.750

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
23388 / 655 | 70.592
0.966
56.23190000 %
24 / 30 | 4

1. 10. 2017, 10.00 | Filip Antonín | 3B JM - 1.třída
0.8002
14 / 30 | 4

1. 10. 2017, 11.00 | Pernica Ivan | 3B JM - 1.třída
0.4662
13 / 30 | 4

1. 10. 2017, 12.00 | Vala Miroslav | 3B JM - 1.třída
0.4330
16 / 25 | 2

11. 11. 2017, 10.00 | Uher Miroslav ml. | 3B JM - 1.třída
0.6400
26 / 30 | 7

11. 11. 2017, 11.00 | Zündorf Egbert Franz | 3B JM - 1.třída
0.8662
7 / 13 | 2

11. 11. 2017, 12.00 | Hošek Ondřej | 3B JM - 1.třída
0.5380
19 / 30 | 2

2. 12. 2017, 10.00 | Veselý Milan | 3B JM - 1.třída
0.6332
19 / 30 | 4

2. 12. 2017, 11.00 | Frenc Ivan | 3B JM - 1.třída
0.6332
5 / 30 | 2

2. 12. 2017, 12.00 | Šlapanský Luděk | 3B JM - 1.třída
0.1660
18 / 30 | 3

16. 12. 2017, 10.00 | Šlapanský Luděk | 3B JM - 1.třída
0.6002
23 / 30 | 5

16. 12. 2017, 11.00 | Veselý Milan | 3B JM - 1.třída
0.7662
14 / 30 | 3

16. 12. 2017, 12.00 | Močička Miroslav ml. | 3B JM - 1.třída
0.4662
18 / 30 | 4

20. 1. 2018, 15.20 | Frolek Robert | JM - 1. třída
0.6002
18 / 30 | 2

26. 1. 2018, 18.00 | Pernica Ivan | 3B JM - 1.třída
0.6002
9 / 30 | 2

26. 1. 2018, 19.00 | Fibinger Jan | 3B JM - 1.třída
0.3000
10 / 17 | 3

26. 1. 2018, 20.00 | Vala Miroslav | 3B JM - 1.třída
0.5880
15 / 30 | 3

27. 1. 2018, 10.00 | Klíma David | 3B JM - 1.třída
0.5000
29 / 30 | 6

27. 1. 2018, 11.00 | Jaroš Petr | 3B JM - 1.třída
0.9662
26 / 30 | 6

27. 1. 2018, 12.00 | Rösner Tomáš | 3B JM - 1.třída
0.8662
22 / 30 | 5

9. 3. 2018, 18.00 | Uher Miroslav ml. | 3B JM - 1.třída
0.7330
11 / 30 | 2

9. 3. 2018, 19.00 | Hošek Ondřej | 3B JM - 1.třída
0.3660
13 / 30 | 3

9. 3. 2018, 20.00 | Zündorf Egbert Franz | 3B JM - 1.třída
0.4330
19 / 30 | 3

7. 4. 2018, 15.20 | Strejček Radomír | JM - 1. třída
0.6330

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121785 / 196 | 819.10
22.22
74.37500000 %
148 / 20 | 65

3. 10. 2015, 10.00 | Hykš Petr | JM - 1. třída TD
7.402
200 / 15 | 69

11. 10. 2015, 10.00 | Menoušek František | JM - 1. třída TD
13.332
200 / 9 | 81

18. 10. 2015, 10.00 | Červenka Vítězslav | JM - 1. třída TD
22.222
93 / 15 | 31

1. 11. 2015, 10.00 | Meitner Martin | JM - 1. třída TD
6.200
169 / 20 | 34

14. 11. 2015, 10.00 | Sedlák Pavel | JM - 1. třída TD
8.450
121 / 8 | 54

28. 11. 2015, 10.00 | Vala Miroslav | JM - 1. třída TD
15.120
121 / 20 | 19

13. 12. 2015, 10.00 | Osvald Josef | JM - 1. třída TD
6.052
200 / 19 | 44

10. 1. 2016, 10.00 | Přerovský Petr | JM - 1. třída TD
10.522
200 / 18 | 70

16. 1. 2016, 10.00 | Lancinger Petr | JM - 1. třída TD
11.111
129 / 16 | 37

6. 2. 2016, 14.00 | Červenka Vítězslav | JM - 1. třída TD
8.060
101 / 20 | 31

20. 3. 2016, 10.00 | Veselský Petr | JM - 1. třída TD
5.050
103 / 16 | 31

2. 4. 2016, 10.00 | Močička Miroslav ml. | JM - 1. třída TD
6.430

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121435 / 215 | 476.67
11.53
79.72220000 %
129 / 20 | 32

3. 10. 2015, 12.00 | Hykš Petr | JM - 1. třída TD
6.452
134 / 17 | 27

11. 10. 2015, 12.00 | Přerovský Petr | JM - 1. třída TD
7.880
132 / 20 | 47

18. 10. 2015, 12.00 | Sviták František | JM - 1. třída TD
6.602
116 / 20 | 23

1. 11. 2015, 12.00 | Meitner Martin | JM - 1. třída TD
5.802
136 / 20 | 40

14. 11. 2015, 12.00 | Studňař Martin | JM - 1. třída TD
6.802
56 / 15 | 13

28. 11. 2015, 12.00 | Knap Josef | JM - 1. třída TD
3.730
150 / 13 | 45

13. 12. 2015, 12.00 | Močička Miroslav ml. | JM - 1. třída TD
11.532
96 / 20 | 21

10. 1. 2016, 12.00 | Hoffman Petr | JM - 1. třída TD
4.802
150 / 19 | 24

16. 1. 2016, 12.00 | Hronek Jiří | JM - 1. třída TD
7.892
131 / 20 | 21

6. 2. 2016, 16.00 | Červenka Vítězslav | JM - 1. třída TD
6.552
82 / 16 | 24

20. 3. 2016, 12.00 | Veselský Petr | JM - 1. třída TD
5.120
123 / 15 | 37

2. 4. 2016, 12.00 | Močička Miroslav ml. | JM - 1. třída TD
8.200

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12587 / 211 | 232.78
3.52
81.52780000 %
60 / 19 | 16

3. 10. 2015, 14.00 | Blažek Josef | JM - 1. třída TD
3.152
40 / 20 | 8

11. 10. 2015, 14.00 | Menoušek František | JM - 1. třída TD
2.002
60 / 17 | 11

18. 10. 2015, 14.00 | Červenka Vítězslav | JM - 1. třída TD
3.521
57 / 20 | 16

1. 11. 2015, 14.00 | Lancinger Petr | JM - 1. třída TD
2.852
60 / 18 | 17

14. 11. 2015, 14.00 | Studňař Martin | JM - 1. třída TD
3.332
47 / 17 | 9

28. 11. 2015, 14.00 | Vala Miroslav | JM - 1. třída TD
2.760
60 / 20 | 12

13. 12. 2015, 14.00 | Hudlík Jaroslav | JM - 1. třída TD
3.002
55 / 20 | 7

10. 1. 2016, 14.00 | Hoffman Petr | JM - 1. třída TD
2.752
60 / 18 | 23

16. 1. 2016, 14.00 | Hronek Jiří | JM - 1. třída TD
3.332
20 / 14 | 9

6. 2. 2016, 18.00 | Červenka Vítězslav | JM - 1. třída TD
1.420
24 / 10 | 14

20. 3. 2016, 14.00 | Studňař Martin | JM - 1. třída TD
2.400
44 / 18 | 17

2. 4. 2016, 14.00 | Močička Miroslav ml. | JM - 1. třída TD
2.440

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9193 / 358 | 50.539
0.789
71.48150000 %
21 / 40 | 3

24. 10. 2015, 11.00 | Vala Miroslav | JM - 3B skupina B
0.5250
21 / 40 | 2

24. 10. 2015, 12.00 | Hammer Ivan | JM - 3B skupina B
0.5250
21 / 40 | 4

24. 10. 2015, 15.00 | Konečný Martin | JM - 3B skupina B
0.5252
16 / 40 | 5

7. 11. 2015, 11.00 | Kuchařík Jiří | JM - 3B skupina B
0.4000
30 / 38 | 5

7. 11. 2015, 13.00 | Beneš Karel | JM - 3B skupina B
0.7892
19 / 40 | 4

7. 11. 2015, 14.00 | Hammer Ivan | JM - 3B skupina B
0.4750
24 / 40 | 5

30. 1. 2016, 11.00 | Polášek Jaroslav | JM - 3B skupina B
0.6002
24 / 40 | 3

30. 1. 2016, 13.00 | Konečný Martin | JM - 3B skupina B
0.6002
17 / 40 | 2

30. 1. 2016, 14.00 | Malina Jiří | JM - 3B skupina B
0.4252

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
162544 / 252 | 13910.09
100.00
78.27690000 %
200 / 13 | 61

27. 9. 2014, 10.00 | Menoušek Jaromír | JM - 1. třída
15.382
138 / 20 | 58

19. 10. 2014, 10.00 | Červenka Vítězslav | JM - 1. třída
6.90
69 / 15 | 13

1. 11. 2014, 14.00 | Kotásek René | JM - 1. třída
4.600
200 / 2 | 139

8. 11. 2014, 10.00 | Hanák Jan | JM - 1. třída
100.002
137 / 20 | 55

15. 11. 2014, 10.00 | Kopečný Vladimír | JM - 1. třída
6.85
124 / 16 | 31

30. 11. 2014, 10.00 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída
7.750
200 / 14 | 49

7. 12. 2014, 10.00 | Hammer Ivan | JM - 1. třída
14.282
115 / 20 | 22

13. 12. 2014, 10.00 | Hrubý Josef | JM - 1. třída
5.75
200 / 12 | 47

3. 1. 2015, 10.00 | Kotásek René | JM - 1. třída
16.662
200 / 14 | 55

25. 1. 2015, 10.00 | Menoušek Jaromír | JM - 1. třída
14.282
183 / 20 | 36

21. 2. 2015, 00.00 | Sviták František | JM - 1. třída
9.15
103 / 13 | 38

7. 3. 2015, 10.00 | Kotoun Martin II. | JM - 1. třída
7.920
145 / 20 | 36

22. 3. 2015, 15.00 | Kalábek Roman | JM - 1. třída
7.25
190 / 20 | 59

28. 3. 2015, 10.00 | Hammer Ivan | JM - 1. třída
9.50
117 / 16 | 74

4. 4. 2015, 00.00 | Führlinger Jaroslav | JM - 1. třída
7.310
223 / 17 | 53

13. 6. 2015, 10.00 | Caha Josef | Baráž 1.NL - Čechy a Morava
13.110

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161814 / 289 | 456.27
10.71
55.81540000 %
97 / 20 | 20

27. 9. 2014, 12.00 | Menoušek Jaromír | JM - 1. třída
4.85
148 / 20 | 44

19. 10. 2014, 12.00 | Červenka Vítězslav | JM - 1. třída
7.40
102 / 20 | 17

1. 11. 2014, 14.00 | Sedlák Pavel | JM - 1. třída
5.10
23 / 10 | 6

8. 11. 2014, 10.00 | Knap Josef | JM - 1. třída
2.30
147 / 20 | 38

15. 11. 2014, 10.00 | Pošvář František | JM - 1. třída
7.35
36 / 20 | 9

30. 11. 2014, 12.00 | Strmiska Jan | JM - 1. třída
1.80
150 / 14 | 44

7. 12. 2014, 12.00 | Močička Miroslav ml. | JM - 1. třída
10.71
97 / 20 | 20

13. 12. 2014, 00.00 | Hrubý Josef | JM - 1. třída
4.85
150 / 15 | 39

3. 1. 2015, 12.00 | Studňař Martin | JM - 1. třída
10.00
126 / 20 | 31

25. 1. 2015, 10.00 | Ocásek Jaroslav | JM - 1. třída
6.30
78 / 20 | 20

21. 2. 2015, 00.00 | Frolek Robert | JM - 1. třída
3.90
99 / 20 | 28

7. 3. 2015, 11.30 | Kotoun Martin II. | JM - 1. třída
4.95
132 / 20 | 28

22. 3. 2015, 15.00 | Vašina Radoslav | JM - 1. třída
6.60
150 / 15 | 45

28. 3. 2015, 10.00 | Močička Miroslav ml. | JM - 1. třída
10.00
123 / 15 | 31

4. 4. 2015, 00.00 | Führlinger Jaroslav | JM - 1. třída
8.20
156 / 20 | 34

13. 6. 2015, 10.00 | Caha Josef | Baráž 1.NL - Čechy a Morava
7.802

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16890 / 273 | 263.26
6.66
27.38460000 %
60 / 19 | 12

27. 9. 2014, 13.30 | Menoušek Jaromír | JM - 1. třída
3.15
60 / 9 | 26

19. 10. 2014, 13.30 | Sviták František | JM - 1. třída
6.66
60 / 17 | 14

1. 11. 2014, 14.00 | Studňař Martin | JM - 1. třída
3.52
58 / 16 | 26

8. 11. 2014, 10.00 | Knap Josef | JM - 1. třída
3.62
31 / 20 | 4

15. 11. 2014, 10.00 | Pošvář František | JM - 1. třída
1.55
54 / 19 | 8

30. 11. 2014, 13.00 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída
2.84
60 / 13 | 16

7. 12. 2014, 13.00 | Močička Miroslav ml. | JM - 1. třída
4.61
49 / 19 | 12

13. 12. 2014, 13.00 | Hrubý Josef | JM - 1. třída
2.57
60 / 16 | 10

3. 1. 2015, 13.30 | Studňař Martin | JM - 1. třída
3.75
60 / 15 | 11

25. 1. 2015, 10.00 | Menoušek Jaromír | JM - 1. třída
4.00
60 / 18 | 14

21. 2. 2015, 00.00 | Červenka Vítězslav | JM - 1. třída
3.33
36 / 20 | 7

7. 3. 2015, 13.00 | Pošvář František | JM - 1. třída
1.80
57 / 20 | 11

22. 3. 2015, 15.00 | Kalábek Roman | JM - 1. třída
2.85
60 / 18 | 12

28. 3. 2015, 10.00 | Hammer Ivan | JM - 1. třída
3.33
60 / 14 | 18

4. 4. 2015, 00.00 | Führlinger Jaroslav | JM - 1. třída
4.28
65 / 20 | 20

13. 6. 2015, 10.00 | Hladký Jiří | Baráž 1.NL - Čechy a Morava
3.250

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14286 / 438 | 100.653
1.000
68.09520000 %
25 / 30 | 3

25. 10. 2014, 11.00 | Vašina Radoslav | JM - 3B skupina A
0.8332
15 / 30 | 3

25. 10. 2014, 12.00 | Hammer Ivan | JM - 3B skupina A
0.5000
27 / 30 | 5

25. 10. 2014, 14.00 | Vašina Radoslav | JM - 3B skupina A
0.9002
16 / 30 | 3

25. 10. 2014, 15.00 | Šlapanský Luděk | JM - 3B skupina A
0.5330
13 / 30 | 2

6. 12. 2014, 10.00 | Vašina Radoslav | JM - 3B skupina A
0.4330
14 / 30 | 2

6. 12. 2014, 12.00 | Hammer Ivan | JM - 3B skupina A
0.4660
30 / 30 | 3

6. 12. 2014, 13.00 | Vašina Radoslav | JM - 3B skupina A
1.0002
21 / 30 | 4

6. 12. 2014, 15.00 | Šlapanský Luděk | JM - 3B skupina A
0.7002
20 / 30 | 4

31. 1. 2015, 10.00 | Hykš Petr | JM - 3B skupina A
0.6662
30 / 30 | 10

31. 1. 2015, 12.00 | Meitner Martin | JM - 3B skupina A
1.0002
17 / 30 | 3

31. 1. 2015, 13.00 | Hykš Petr | JM - 3B skupina A
0.5662
17 / 30 | 2

31. 1. 2015, 15.00 | Meitner Martin | JM - 3B skupina A
0.5660
16 / 38 | 3

22. 5. 2015, 17.00 | Fibinger Jan | Finále MČR 3B MS Družstva
0.4210
25 / 40 | 5

22. 5. 2015, 18.00 | Fibinger Jan | Finále MČR 3B MS Družstva
0.6250

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81412 / 146 | 759.67
13.33
85.57580000 %
200 / 16 | 48

2. 11. 2013, 10.00 | Sedlák Pavel | Jižní Morava - 1. třída
12.502
200 / 15 | 58

9. 11. 2013, 10.00 | Osvald Josef | Jižní Morava - 1. třída
13.332
200 / 18 | 33

30. 11. 2013, 10.00 | Preis Josef | Jižní Morava - 1. třída
11.112
90 / 20 | 28

14. 12. 2013, 10.00 | Kavan Jiří | Jižní Morava - 1. třída
4.50
200 / 17 | 75

11. 1. 2014, 10.00 | Starý Radek | Jižní Morava - 1. třída
11.762
162 / 20 | 48

25. 1. 2014, 10.00 | Hanák Jan | Jižní Morava - 1. třída
8.10
160 / 20 | 45

26. 1. 2014, 10.00 | Matyáš Radek | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.002
200 / 20 | 40

9. 2. 2014, 10.00 | Červenka Vítězslav | Jižní Morava - 1. třída
10.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8830 / 151 | 455.49
10.00
50.30300000 %
150 / 15 | 45

2. 11. 2013, 12.00 | Veselský Petr | Jižní Morava - 1. třída
10.00
95 / 16 | 18

9. 11. 2013, 10.00 | Močička Miroslav ml. | Jižní Morava - 1. třída
5.93
93 / 20 | 13

30. 11. 2013, 12.00 | Hrubý Josef | Jižní Morava - 1. třída
4.65
106 / 20 | 21

14. 12. 2013, 12.00 | Novotný Jiří | Jižní Morava - 1. třída
5.30
98 / 20 | 16

11. 1. 2014, 12.00 | Starý Jiří | Jižní Morava - 1. třída
4.90
124 / 20 | 23

25. 1. 2014, 12.00 | Fibinger Jan | Jižní Morava - 1. třída
6.20
80 / 20 | 20

26. 1. 2014, 10.00 | Matyáš Radek | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.000
84 / 20 | 14

9. 2. 2014, 10.00 | Červenka Vítězslav | Jižní Morava - 1. třída
4.20

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8405 / 139 | 142.91
4.27
24.54550000 %
47 / 11 | 13

2. 11. 2013, 13.30 | Veselský Petr | Jižní Morava - 1. třída
4.27
48 / 20 | 5

9. 11. 2013, 10.00 | Močička Miroslav ml. | Jižní Morava - 1. třída
2.40
60 / 17 | 9

30. 11. 2013, 13.30 | Führlinger Patrik | Jižní Morava - 1. třída
3.52
60 / 19 | 10

14. 12. 2013, 13.00 | Novotný Jiří | Jižní Morava - 1. třída
3.15
60 / 18 | 13

11. 1. 2014, 13.30 | Müller David | Jižní Morava - 1. třída
3.33
56 / 14 | 14

25. 1. 2014, 14.00 | Zapletal Karel | Jižní Morava - 1. třída
4.00
46 / 20 | 8

26. 1. 2014, 10.00 | Matyáš Radek | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.300
28 / 20 | 8

9. 2. 2014, 10.00 | Sviták František | Jižní Morava - 1. třída
1.40

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9226 / 324 | 50.697
1.111
83.70370000 %
30 / 27 | 4

1. 9. 2013, 10.00 | Hykš Petr | JM 3B skupina B
1.1112
30 / 40 | 4

16. 11. 2013, 11.00 | Polášek Jan | JM 3B skupina B
0.7502
18 / 40 | 3

16. 11. 2013, 13.00 | Zapletal Karel | JM 3B skupina B
0.450
22 / 40 | 4

16. 11. 2013, 15.00 | Močička Miroslav ml. | JM 3B skupina B
0.550
30 / 34 | 5

7. 12. 2013, 12.00 | Lancinger Petr | JM 3B skupina B
0.8822
30 / 35 | 5

7. 12. 2013, 15.00 | Zapletal Karel | JM 3B skupina B
0.8572
29 / 40 | 3

15. 2. 2014, 10.00 | Zapletal Karel | JM 3B skupina B
0.725
19 / 40 | 3

15. 2. 2014, 12.00 | Strmiska Jan | JM 3B skupina B
0.475
18 / 28 | 3

15. 2. 2014, 15.00 | Hammer Ivan | JM 3B skupina B
0.6420

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101913 / 188 | 10910.17
25.00
63.76670000 %
78 / 20 | 35

30. 9. 2012, 10.00 | Hrubý Josef | 2.LIGA MORAVA
3.90
92 / 20 | 18

14. 10. 2012, 08.00 | Knap Josef | 2.LIGA MORAVA
4.60
285 / 20 | 63

28. 10. 2012, 10.00 | Vajda Roman | 2.LIGA MORAVA
14.25
172 / 20 | 59

2. 12. 2012, 10.00 | Kramarz Daniel | 2.LIGA MORAVA
8.60
176 / 20 | 81

20. 1. 2013, 10.00 | Preis Josef | 2.LIGA MORAVA
8.80
182 / 20 | 39

3. 2. 2013, 10.00 | Knap Josef | 2.LIGA MORAVA
9.10
148 / 20 | 41

17. 2. 2013, 10.00 | Vajda Roman | 2.LIGA MORAVA
7.40
300 / 12 | 84

3. 3. 2013, 10.00 | Kováč Aladar | 2.LIGA MORAVA
25.002
200 / 20 | 40

24. 3. 2013, 10.00 | Schoffer Bruno | 2.LIGA MORAVA
10.00
280 / 16 | 109

14. 4. 2013, 10.00 | Háva Miloš | 2.LIGA MORAVA
17.500

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111456 / 206 | 767.06
16.66
44.12120000 %
102 / 20 | 21

30. 9. 2012, 10.00 | Hrubý Josef | 2.LIGA MORAVA
5.10
168 / 19 | 62

14. 10. 2012, 12.00 | Vala Miroslav | 2.LIGA MORAVA
8.84
147 / 20 | 25

28. 10. 2012, 12.00 | Vajda Roman | 2.LIGA MORAVA
7.35
142 / 20 | 37

2. 12. 2012, 12.00 | Kuchař Karel | 2.LIGA MORAVA
7.10
145 / 20 | 32

20. 1. 2013, 12.00 | Preis Josef | 2.LIGA MORAVA
7.25
142 / 20 | 30

3. 2. 2013, 10.00 | Filip Antonín | 2.LIGA MORAVA
7.10
78 / 20 | 20

17. 2. 2013, 12.00 | Vajda Roman | 2.LIGA MORAVA
3.90
115 / 20 | 35

3. 3. 2013, 10.00 | Andrejovský Robert | 2.LIGA MORAVA
5.75
200 / 12 | 76

3. 3. 2013, 10.00 | Tvrdoň Rudolf | 2.LIGA MORAVA
16.66
156 / 20 | 29

24. 3. 2013, 10.00 | Schoffer Bruno | 2.LIGA MORAVA
7.80
61 / 15 | 15

14. 4. 2013, 12.00 | Slaměník Radek | 2.LIGA MORAVA
4.06

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10667 / 185 | 283.60
6.15
22.23330000 %
80 / 20 | 16

30. 9. 2012, 10.00 | Hrubý Josef | 2.LIGA MORAVA
4.00
36 / 20 | 7

14. 10. 2012, 14.00 | Filip Antonín | 2.LIGA MORAVA
1.80
69 / 20 | 16

28. 10. 2012, 14.00 | Kezsely Radim | 2.LIGA MORAVA
3.45
41 / 20 | 7

2. 12. 2012, 14.00 | Ostruszka Petr | 2.LIGA MORAVA
2.05
80 / 17 | 13

20. 1. 2013, 13.30 | Preis Josef | 2.LIGA MORAVA
4.70
66 / 20 | 13

3. 2. 2013, 10.00 | Kopl Josef | 2.LIGA MORAVA
3.30
62 / 20 | 13

17. 2. 2013, 13.30 | Vajda Roman | 2.LIGA MORAVA
3.10
73 / 20 | 13

3. 3. 2013, 10.00 | Kováč Aladar | 2.LIGA MORAVA
3.65
80 / 13 | 16

24. 3. 2013, 10.00 | Schoffer Bruno | 2.LIGA MORAVA
6.15
80 / 15 | 28

14. 4. 2013, 14.00 | Slaměník Radek | 2.LIGA MORAVA
5.33

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6122 / 188 | 50.648
0.857
67.77780000 %
19 / 40 | 2

12. 1. 2013, 11.00 | Jež Libor | 3B 1.skupina - Jižní Morava
0.4750
30 / 35 | 4

12. 1. 2013, 14.00 | Šlapanský Luděk | 3B 1.skupina - Jižní Morava
0.8572
30 / 35 | 4

12. 1. 2013, 16.30 | Hrdlička Lubomír | 3B 1.skupina - Jižní Morava
0.8572
19 / 40 | 3

23. 2. 2013, 11.30 | Hrdlička Lubomír | 3B 1.skupina - Jižní Morava
0.4750
0

23. 2. 2013, 11.30 | Pacejka David | 3B 1.skupina - Jižní Morava
2
24 / 38 | 5

23. 2. 2013, 13.30 | Osvald Josef | 3B 1.skupina - Jižní Morava
0.6310

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
112408 / 203 | 7111.86
17.64
72.96970000 %
300 / 19 | 71

16. 10. 2011, 10.00 | Škrobálek Martin | 2. liga - Morava
15.782
140 / 10 | 36

30. 10. 2011, 10.00 | Kramarz Daniel | 2. liga - Morava
14.000
300 / 17 | 71

12. 11. 2011, 13.00 | Čaněcký Patrik | 2. liga - Morava
17.642
116 / 20 | 38

13. 11. 2011, 10.00 | Provazník Jan | 2. liga - Morava
5.800
260 / 20 | 36

11. 12. 2011, 10.00 | Koky Dušan | 2. liga - Morava
13.002
248 / 18 | 58

8. 1. 2012, 10.00 | Filip Antonín | 2. liga - Morava
13.770
145 / 20 | 34

22. 1. 2012, 10.00 | Hammer Ivan | 2. liga - Morava
7.250
300 / 19 | 70

5. 2. 2012, 10.00 | Mazal Luděk | 2. liga - Morava
15.782
293 / 20 | 53

19. 2. 2012, 10.00 | Kuchař Karel | 2. liga - Morava
14.652
199 / 20 | 36

18. 3. 2012, 10.00 | Čaněcký Patrik | 2. liga - Morava
9.950
107 / 20 | 57

1. 4. 2012, 10.00 | Keluc Otto | 2. liga - Morava
5.350

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111429 / 207 | 426.90
11.76
43.30300000 %
90 / 20 | 17

16. 10. 2011, 10.00 | Mazal Luděk | 2. liga - Morava
4.500
200 / 17 | 29

30. 10. 2011, 10.00 | Kramarz Daniel | 2. liga - Morava
11.76
133 / 20 | 42

12. 11. 2011, 15.30 | Vajda Roman | 2. liga - Morava
6.652
89 / 20 | 22

13. 11. 2011, 12.00 | Plaček Robert | 2. liga - Morava
4.450
152 / 20 | 27

11. 12. 2011, 12.00 | Koky Dušan | 2. liga - Morava
7.602
168 / 20 | 41

8. 1. 2012, 12.30 | Knap Josef | 2. liga - Morava
8.400
61 / 17 | 15

22. 1. 2012, 10.00 | Močička Miroslav ml. | 2. liga - Morava
3.58
88 / 20 | 20

5. 2. 2012, 12.00 | Mazal Luděk | 2. liga - Morava
4.400
200 / 19 | 33

19. 2. 2012, 12.00 | Kramarz Daniel | 2. liga - Morava
10.52
65 / 15 | 17

18. 3. 2012, 10.00 | Čaněcký Patrik | 2. liga - Morava
4.33
183 / 19 | 26

1. 4. 2012, 10.00 | Keluc Otto | 2. liga - Morava
9.63

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11634 / 209 | 273.03
5.33
19.21210000 %
80 / 18 | 27

16. 10. 2011, 10.00 | Pěček Vlastimil | 2. liga - Morava
4.44
80 / 17 | 17

30. 10. 2011, 10.00 | Skořupa Rostislav | 2. liga - Morava
4.70
37 / 20 | 5

12. 11. 2011, 18.00 | Kezsely Radim | 2. liga - Morava
1.850
64 / 20 | 17

13. 11. 2011, 14.00 | Plaček Robert | 2. liga - Morava
3.202
80 / 15 | 11

11. 12. 2011, 14.30 | Koky Dušan | 2. liga - Morava
5.33
45 / 20 | 7

8. 1. 2012, 14.30 | Knap Josef | 2. liga - Morava
2.250
56 / 20 | 9

22. 1. 2012, 10.00 | Hammer Ivan | 2. liga - Morava
2.800
80 / 19 | 12

5. 2. 2012, 14.00 | Fellner Jan | 2. liga - Morava
4.21
41 / 20 | 7

19. 2. 2012, 14.00 | Kramarz Daniel | 2. liga - Morava
2.050
29 / 20 | 7

18. 3. 2012, 10.00 | Bača Tomáš | 2. liga - Morava
1.450
42 / 20 | 9

1. 4. 2012, 10.00 | Keluc Otto | 2. liga - Morava
2.102

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
473 / 140 | 50.521
0.656
60.83330000 %
22 / 40 | 4

22. 10. 2011, 10.00 | Osvald Josef | Trojband 1.skupina Jižní Morava
0.5502
13 / 28 | 3

22. 10. 2011, 10.00 | Berdis Vratislav | Trojband 1.skupina Jižní Morava
0.4640
21 / 32 | 5

14. 1. 2012, 10.00 | Osvald Josef | Trojband 1.skupina Jižní Morava
0.6560
17 / 40 | 5

14. 1. 2012, 12.30 | Fibinger Jan | Trojband 1.skupina Jižní Morava
0.4250

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
112596 / 190 | 9713.66
27.27
78.66670000 %
192 / 20 | 39

26. 9. 2010, 10.00 | Kalábek Jaromír | II.liga B
9.600
300 / 11 | 88

17. 10. 2010, 10.00 | Provazník Jan | II.liga B
27.272
300 / 20 | 72

24. 10. 2010, 10.00 | Skořupa Rostislav | II.liga B
15.002
165 / 20 | 36

5. 12. 2010, 10.00 | Fibinger Jan | II.liga B
8.250
294 / 20 | 59

9. 1. 2011, 10.00 | Strmiska Jan | II.liga B
14.702
300 / 18 | 69

23. 1. 2011, 10.00 | Zapletal Pavel | II.liga B
16.662
129 / 16 | 44

6. 2. 2011, 10.00 | Kuchař Karel | II.liga B
8.060
107 / 15 | 45

19. 2. 2011, 13.00 | Kotásek René | I.liga B
7.13
300 / 18 | 83

20. 2. 2011, 10.00 | Mazal Luděk | II.liga B
16.662
209 / 20 | 46

13. 3. 2011, 10.00 | Filip Antonín | II.liga B
10.452
300 / 12 | 97

3. 4. 2011, 10.00 | Caha Josef | II.liga B
25.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101334 / 177 | 507.53
13.92
44.46670000 %
92 / 20 | 24

26. 9. 2010, 10.00 | Ocásek Jiří | II.liga B
4.600
181 / 13 | 44

17. 10. 2010, 10.00 | Dvořáček Vladimír | II.liga B
13.92
134 / 20 | 24

24. 10. 2010, 10.00 | Skořupa Rostislav | II.liga B
6.700
163 / 20 | 34

5. 12. 2010, 10.00 | Fibinger Jan | II.liga B
8.152
143 / 20 | 18

9. 1. 2011, 10.00 | Strmiska Jan | II.liga B
7.152
83 / 20 | 17

23. 1. 2011, 12.30 | Dvořáček Vladimír | II.liga B
4.150
168 / 17 | 50

6. 2. 2011, 10.00 | Kuchař Karel | II.liga B
9.88
190 / 15 | 38

19. 2. 2011, 13.00 | Kotásek René | I.liga B
12.66
28 / 12 | 14

20. 2. 2011, 10.00 | Slaměník Radek | II.liga B
2.33
152 / 20 | 25

3. 4. 2011, 12.00 | Caha Josef | II.liga B
7.600

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12580 / 211 | 202.74
6.15
16.11110000 %
34 / 20 | 6

26. 9. 2010, 10.00 | Kalábek Jaromír | II.liga B
1.702
80 / 13 | 20

17. 10. 2010, 10.00 | Dvořáček Vladimír | II.liga B
6.15
31 / 18 | 6

24. 10. 2010, 10.00 | Kuchař Karel | II.liga B
1.72
46 / 20 | 16

5. 12. 2010, 10.00 | Fibinger Jan | II.liga B
2.300
30 / 20 | 11

9. 1. 2011, 10.00 | Vašina Radoslav | II.liga B
1.500
68 / 20 | 13

23. 1. 2011, 14.00 | Zapletal Pavel | II.liga B
3.402
21 / 13 | 5

6. 2. 2011, 10.00 | Skořupa Rostislav | II.liga B
1.61
52 / 20 | 9

19. 2. 2011, 13.00 | Kotásek René | I.liga B
2.600
41 / 10 | 11

20. 2. 2011, 10.00 | Fellner Jan | II.liga B
4.10
64 / 20 | 14

13. 3. 2011, 14.00 | Knap Josef | II.liga B
3.202
68 / 17 | 16

2. 4. 2011, 13.00 | Majewski Václav | I.liga B
4.00
45 / 20 | 9

3. 4. 2011, 14.00 | Hladký Jiří | II.liga B
2.252

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91761 / 160 | 11411.00
26.20
65.22220000 %
162 / 20 | 35

27. 9. 2009, 10.00 | Kratina Martin | 2.liga B
8.102
140 / 16 | 57

11. 10. 2009, 10.00 | Ocásek Jiří | 2.liga B
8.750
300 / 18 | 58

25. 10. 2009, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2.liga B
16.662
171 / 20 | 57

22. 11. 2009, 10.00 | Knap Josef | 2.liga B
8.550
145 / 16 | 91

6. 12. 2009, 10.00 | Schoffer Bruno | 2.liga B
9.060
218 / 20 | 65

10. 1. 2010, 10.00 | Šebesta Otto | 2.liga B
10.902
262 / 10 | 97

24. 1. 2010, 10.00 | Kalábek Jaromír | 2.liga B
26.200
215 / 20 | 114

14. 2. 2010, 10.00 | Provazník Jan | 2.liga B
10.750
148 / 20 | 26

27. 2. 2010, 10.00 | Kuchař Karel | 2.liga B
7.400

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101415 / 171 | 508.27
17.77
47.16670000 %
173 / 20 | 37

27. 9. 2009, 10.00 | Liška Zdeněk | 2.liga B
8.652
158 / 20 | 26

11. 10. 2009, 10.00 | Kalábek Jaromír | 2.liga B
7.902
104 / 16 | 40

25. 10. 2009, 10.00 | Provazník Jan | 2.liga B
6.50
110 / 10 | 36

22. 11. 2009, 10.00 | Vala Miroslav | 2.liga B
11.00
118 / 20 | 18

6. 12. 2009, 10.00 | Skořupa Rostislav | 2.liga B
5.900
158 / 20 | 21

20. 12. 2009, 10.00 | Müller David | 2.liga B
7.902
120 / 20 | 37

10. 1. 2010, 10.00 | Sedlák Vlastimil | 2.liga B
6.002
160 / 9 | 50

24. 1. 2010, 10.00 | Ocásek Jiří | 2.liga B
17.77
200 / 16 | 32

14. 2. 2010, 10.00 | Provazník Jan | 2.liga B
12.50
114 / 20 | 22

27. 2. 2010, 10.00 | Skořupa Rostislav | 2.liga B
5.700

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10593 / 186 | 233.18
4.70
19.76670000 %
51 / 20 | 11

27. 9. 2009, 10.00 | Šebesta Otto | 2.liga B
2.552
56 / 13 | 12

11. 10. 2009, 10.00 | Ocásek Jiří | 2.liga B
4.30
47 / 20 | 13

25. 10. 2009, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2.liga B
2.350
51 / 18 | 10

22. 11. 2009, 10.00 | Knap Josef | 2.liga B
2.83
59 / 20 | 10

6. 12. 2009, 10.00 | Skořupa Rostislav | 2.liga B
2.952
58 / 20 | 11

20. 12. 2009, 10.00 | Hanák Jan | 2.liga B
2.902
80 / 17 | 23

10. 1. 2010, 10.00 | Sedlák Vlastimil | 2.liga B
4.70
78 / 20 | 16

24. 1. 2010, 10.00 | Kalábek Jaromír | 2.liga B
3.902
67 / 20 | 11

14. 2. 2010, 10.00 | Provazník Jan | 2.liga B
3.350
46 / 18 | 15

27. 2. 2010, 10.00 | Kuchař Karel | 2.liga B
2.55

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142949 / 209 | 16614.11
37.50
70.21430000 %
224 / 19 | 47

2. 11. 2008, 10.00 | Gajda Robert | 2. liga B
11.780
300 / 17 | 62

16. 11. 2008, 10.00 | Ostruszka Petr | 2. liga B
17.642
300 / 15 | 82

30. 11. 2008, 10.00 | Vágner Jiří | 2. liga B
20.002
300 / 13 | 60

14. 12. 2008, 10.00 | Domanský Jiří | 2. liga B
23.072
300 / 20 | 85

21. 12. 2008, 10.00 | Meca Miroslav | 2. liga B
15.002
178 / 11 | 82

17. 1. 2009, 14.00 | Kalábek Jaromír | 2. liga B
16.180
300 / 8 | 166

24. 1. 2009, 13.00 | Provazník Jan | 2. liga B
37.502
47 / 20 | 21

8. 2. 2009, 10.00 | Ocásek Jaroslav | 2. liga B
2.350
195 / 15 | 29

14. 2. 2009, 13.00 | Štěpánek Ladislav | 1. liga B
13.00
203 / 11 | 55

15. 2. 2009, 10.00 | Knap Josef | 2. liga B
18.450
0

28. 2. 2009, 13.00 | Fellner Jan | 1. liga B
2
205 / 20 | 36

1. 3. 2009, 10.00 | Ostruszka Petr | 2. liga B
10.252
146 / 20 | 64

8. 3. 2009, 10.00 | Bobek Jiří | 2. liga B
7.300
251 / 20 | 37

22. 3. 2009, 10.00 | Keluc Otto | 2. liga B
12.552

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141466 / 221 | 536.63
11.73
34.90480000 %
117 / 20 | 25

2. 11. 2008, 10.00 | Gajda Robert | 2. liga B
5.850
58 / 8 | 19

16. 11. 2008, 10.00 | Dvořáček Jan | 2. liga B
7.25
123 / 20 | 38

30. 11. 2008, 10.00 | Tauš Kamil | 2. liga B
6.150
168 / 20 | 20

14. 12. 2008, 10.00 | Domanský Jiří | 2. liga B
8.402
153 / 20 | 32

21. 12. 2008, 10.00 | Lipský Jan | 2. liga B
7.652
176 / 15 | 53

17. 1. 2009, 14.00 | Ocásek Jiří | 2. liga B
11.73
89 / 15 | 30

24. 1. 2009, 13.00 | Plaček Robert | 2. liga B
5.93
114 / 20 | 24

8. 2. 2009, 10.00 | Ocásek Jaroslav | 2. liga B
5.702
52 / 15 | 12

14. 2. 2009, 13.00 | Šibíček Jan | 1. liga B
3.46
56 / 12 | 14

15. 2. 2009, 10.00 | Vala Miroslav | 2. liga B
4.66
0

28. 2. 2009, 13.00 | Fellner Jan | 1. liga B
2
130 / 20 | 19

1. 3. 2009, 10.00 | Ostruszka Petr | 2. liga B
6.502
88 / 16 | 30

8. 3. 2009, 10.00 | Schoffer Bruno | 2. liga B
5.50
142 / 20 | 24

22. 3. 2009, 10.00 | Keluc Otto | 2. liga B
7.102

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14698 / 253 | 242.75
5.00
16.61900000 %
62 / 20 | 13

2. 11. 2008, 10.00 | Ocásek Jiří | 2. liga B
3.100
80 / 16 | 24

16. 11. 2008, 10.00 | Dvořáček Jan | 2. liga B
5.00
60 / 20 | 15

30. 11. 2008, 10.00 | Tauš Kamil | 2. liga B
3.002
54 / 20 | 15

14. 12. 2008, 10.00 | Domanský Jiří | 2. liga B
2.700
29 / 20 | 12

21. 12. 2008, 10.00 | Meca Miroslav | 2. liga B
1.450
66 / 17 | 23

17. 1. 2009, 14.00 | Ocásek Jiří | 2. liga B
3.88
56 / 20 | 16

24. 1. 2009, 13.00 | Šotola Marek st. | 2. liga B
2.802
51 / 20 | 16

8. 2. 2009, 10.00 | Přerovský Petr | 2. liga B
2.552
35 / 20 | 9

14. 2. 2009, 13.00 | Svoboda Jiří | 1. liga B
1.750
49 / 20 | 13

15. 2. 2009, 10.00 | Filip Antonín | 2. liga B
2.450
0

28. 2. 2009, 13.00 | Fellner Jan | 1. liga B
2
70 / 20 | 17

1. 3. 2009, 10.00 | Ostruszka Petr | 2. liga B
3.502
33 / 20 | 7

8. 3. 2009, 10.00 | Schoffer Bruno | 2. liga B
1.650
53 / 20 | 12

22. 3. 2009, 10.00 | Keluc Otto | 2. liga B
2.652

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
152413 / 199 | 18812.12
37.66
53.03300000 %
205 / 14 | 48

7. 10. 2007, 10.00 | Knap Josef | 2. liga B
14.640
39 / 4 | 20

14. 10. 2007, 10.00 | Kopl Josef | 2. liga B
9.750
155 / 20 | 48

28. 10. 2007, 10.00 | Antel František | 2. liga B
7.752
30 / 7 | 16

11. 11. 2007, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2. liga B
4.280
298 / 20 | 101

17. 11. 2007, 13.00 | Bielko Jan | 2. liga B
14.902
34 / 3 | 23

2. 12. 2007, 10.00 | Kezsely Radim | 2. liga B
11.330
300 / 13 | 188

16. 12. 2007, 10.00 | Novotný Jiří | 2. liga B
23.072
113 / 3 | 59

13. 1. 2008, 10.00 | Bláha Milan | 2. liga B
37.660
230 / 20 | 41

19. 1. 2008, 13.00 | Šotola Marek st. | 1. liga B
11.500
300 / 20 | 63

20. 1. 2008, 10.00 | Ocásek Jaroslav | 2. liga B
15.002
88 / 9 | 39

3. 2. 2008, 10.00 | Fuksa Ladislav | 2. liga B
9.770
300 / 14 | 112

17. 2. 2008, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2. liga B
21.422
66 / 12 | 36

23. 2. 2008, 13.00 | Stareček Vladimír | 2. liga B
5.500
124 / 20 | 22

24. 2. 2008, 10.00 | Kuchař Karel | 2. liga B
6.200
131 / 20 | 36

16. 3. 2008, 10.00 | Müller David | 2. liga B
6.550

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151925 / 261 | 857.37
14.28
42.30770000 %
154 / 20 | 40

7. 10. 2007, 10.00 | Filip Antonín | 2. liga B
7.700
83 / 17 | 23

14. 10. 2007, 10.00 | Kopl Josef | 2. liga B
4.88
67 / 20 | 17

28. 10. 2007, 10.00 | Nohejl Pavel | 2. liga B
3.352
90 / 20 | 21

11. 11. 2007, 10.00 | Ferák Karel | 2. liga B
4.500
102 / 20 | 29

17. 11. 2007, 13.00 | Vidlák Milan | 2. liga B
5.102
133 / 20 | 27

2. 12. 2007, 10.00 | Pešan Vlastimil | 2. liga B
6.650
175 / 20 | 32

16. 12. 2007, 10.00 | Štěpánek Ladislav | 2. liga B
8.752
179 / 20 | 45

13. 1. 2008, 10.00 | Knap Josef | 2. liga B
8.950
177 / 20 | 27

19. 1. 2008, 13.00 | Plaček Robert | 1. liga B
8.852
200 / 14 | 85

20. 1. 2008, 10.00 | Svoboda Karel | 2. liga B
14.28
200 / 15 | 64

3. 2. 2008, 10.00 | Mazal Luděk | 2. liga B
13.33
152 / 20 | 34

17. 2. 2008, 10.00 | Ferák Karel | 2. liga B
7.602
72 / 7 | 27

23. 2. 2008, 13.00 | Bača Miroslav | 2. liga B
10.28
64 / 20 | 12

24. 2. 2008, 10.00 | Bobek Jiří | 2. liga B
3.200
77 / 8 | 21

16. 3. 2008, 10.00 | Veselský Petr | 2. liga B
9.62

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15888 / 267 | 233.32
6.14
19.51650000 %
79 / 15 | 15

7. 10. 2007, 10.00 | Filip Antonín | 2. liga B
5.26
80 / 19 | 15

14. 10. 2007, 10.00 | Kopl Josef | 2. liga B
4.21
36 / 20 | 7

28. 10. 2007, 10.00 | Antel František | 2. liga B
1.802
78 / 20 | 14

11. 11. 2007, 10.00 | Ferák Karel | 2. liga B
3.902
76 / 20 | 18

17. 11. 2007, 13.00 | Bielko Jan | 2. liga B
3.802
54 / 20 | 10

2. 12. 2007, 10.00 | Kezsely Radim | 2. liga B
2.700
44 / 20 | 15

16. 12. 2007, 10.00 | Novotný Jiří | 2. liga B
2.200
30 / 12 | 23

13. 1. 2008, 10.00 | Bláha Milan | 2. liga B
2.50
89 / 20 | 14

19. 1. 2008, 13.00 | Plaček Robert | 1. liga B
4.452
80 / 19 | 9

20. 1. 2008, 10.00 | Svoboda Karel | 2. liga B
4.21
36 / 20 | 10

3. 2. 2008, 10.00 | Fuksa Ladislav | 2. liga B
1.800
59 / 20 | 11

17. 2. 2008, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2. liga B
2.950
43 / 7 | 19

23. 2. 2008, 13.00 | Stareček Vladimír | 2. liga B
6.14
60 / 15 | 16

24. 2. 2008, 10.00 | Bobek Jiří | 2. liga B
4.00
44 / 20 | 8

16. 3. 2008, 10.00 | Veselský Petr | 2. liga B
2.202

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
183630 / 268 | 18413.54
41.66
87.46990000 %
113 / 20 | 41

1. 10. 2006, 10.00 | Konečný Martin | JM-1.
5.652
228 / 20 | 46

22. 10. 2006, 09.00 | Hladký Jiří | JM-1.
11.402
250 / 8 | 184

4. 11. 2006, 10.00 | Jochman David | JM-1.
31.252
250 / 12 | 77

12. 11. 2006, 10.00 | Uher Petr | JM-1.
20.832
135 / 20 | 40

26. 11. 2006, 10.00 | Ocásek Jaroslav | JM-1.
6.750
169 / 20 | 101

3. 12. 2006, 10.00 | Hanák Jan | JM-1.
8.452
250 / 6 | 111

17. 12. 2006, 10.00 | Kuchařík Jiří | JM-1.
41.662
188 / 20 | 82

7. 1. 2007, 10.00 | Kopuletý František | JM-1.
9.400
250 / 15 | 71

21. 1. 2007, 10.00 | Kavan Jiří | JM-1.
16.662
250 / 10 | 119

28. 1. 2007, 10.00 | Meitner Martin | JM-1.
25.002
229 / 20 | 58

11. 2. 2007, 10.00 | Uher Petr | JM-1.
11.452
250 / 12 | 89

25. 2. 2007, 10.00 | Přerovský Petr | JM-1.
20.832
206 / 20 | 80

11. 3. 2007, 10.00 | Hanák Jan | JM-1.
10.300
71 / 25 | 11

17. 3. 2007, 10.00 | Andrysík Jiří st. | JM-4.
2.842
200 / 11 | 64

24. 3. 2007, 00.00 | Ocásek Jiří | Přebor JM 1.třída
18.182
200 / 12 | 89

24. 3. 2007, 00.00 | Hammer Ivan | Přebor JM 1.třída
16.662
191 / 5 | 116

24. 3. 2007, 00.00 | Přerovský Petr | Přebor JM 1.třída
38.200
200 / 12 | 60

24. 3. 2007, 00.00 | Nejeschleba Radek | Přebor JM 1.třída
16.662

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131571 / 223 | 497.04
10.00
48.33850000 %
55 / 12 | 25

15. 10. 2006, 10.00 | Fibinger Jan | JM-1.
4.58
142 / 18 | 21

22. 10. 2006, 09.00 | Hladký Jiří | JM-1.
7.88
129 / 20 | 29

4. 11. 2006, 10.00 | Jochman David | JM-1.
6.452
146 / 20 | 26

12. 11. 2006, 10.00 | Vejmělka Stanis. | JM-1.
7.302
150 / 17 | 29

26. 11. 2006, 10.00 | Ocásek Jaroslav | JM-1.
8.82
96 / 20 | 42

3. 12. 2006, 10.00 | Osvald Josef | JM-1.
4.802
150 / 15 | 41

17. 12. 2006, 10.00 | Kuchařík Jiří | JM-1.
10.00
67 / 8 | 35

7. 1. 2007, 10.00 | Zoufalý Radek | JM-1.
8.37
141 / 20 | 36

21. 1. 2007, 10.00 | Kavan Jiří | JM-1.
7.052
150 / 19 | 49

28. 1. 2007, 10.00 | Meitner Martin | JM-1.
7.89
131 / 20 | 30

11. 2. 2007, 10.00 | Vejmělka Stanis. | JM-1.
6.552
120 / 17 | 25

25. 2. 2007, 10.00 | Přerovský Petr | JM-1.
7.05
94 / 17 | 16

11. 3. 2007, 10.00 | Hammer Ivan | JM-1.
5.52

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10462 / 190 | 222.43
3.73
18.48000000 %
33 / 20 | 10

1. 10. 2006, 10.00 | Šilder Petr | JM-1.
1.652
41 / 20 | 12

15. 10. 2006, 10.00 | Fibinger Jan | JM-1.
2.050
51 / 20 | 17

12. 11. 2006, 10.00 | Uher Petr | JM-1.
2.552
52 / 20 | 13

26. 11. 2006, 10.00 | Ocásek Jaroslav | JM-1.
2.601
40 / 20 | 5

3. 12. 2006, 10.00 | Osvald Josef | JM-1.
2.000
46 / 20 | 15

17. 12. 2006, 10.00 | Kalábek Roman | JM-1.
2.302
46 / 20 | 9

21. 1. 2007, 10.00 | Caha Josef | JM-1.
2.302
60 / 20 | 15

28. 1. 2007, 10.00 | Jochman David | JM-1.
3.002
56 / 15 | 22

25. 2. 2007, 10.00 | Přerovský Petr | JM-1.
3.73
37 / 15 | 10

11. 3. 2007, 10.00 | Osvald Josef | JM-1.
2.46

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
669 / 140 | 90.492
0.866
57.50000000 %
14 / 40 | 3

17. 2. 2007, 11.00 | Zapletal Karel | 3B/JM-A
0.3500
22 / 40 | 9

17. 2. 2007, 14.00 | Fibinger Jan | 3B/JM-A
0.5501
6 / 15 | 1

19. 5. 2007, 00.00 | Čermák Igor | Přebor JM 3B
0.4002
7 / 15 | 1

19. 5. 2007, 00.00 | Both Michael | Přebor JM 3B
0.4660
13 / 15 | 3

19. 5. 2007, 00.00 | Pavlík Karel | Přebor JM 3B
0.8662
7 / 15 | 3

19. 5. 2007, 00.00 | Osvald Josef | Přebor JM 3B
0.4660