Čaněcký Patrik

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
27598 / 1079 | 6 | 50.554
0.857
72.92680000 %
17 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2019, 17.00 | Peter Jaroslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4252
30 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2019, 18.15 | Šnyta Radek | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.8572
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 10. 2019, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4000
21 / 29 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 10. 2019, 18.15 | Bača Miroslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.7240
30 / 40 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 10. 2019, 16.00 | Purkyt Tomáš | ZS 3B I. LIGA
0.7502
25 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2019, 12.30 | Daněk Josef | ZS 3B I. LIGA
0.5002
30 / 37 | 6 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 10. 2019, 17.00 | Najzar Petr | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.8102
17 / 40 | 5 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 10. 2019, 18.15 | Kudlík Vlastimil | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4252
17 / 40 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 2019, 17.00 | Ležák Václav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4252
23 / 40 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 2019, 18.15 | Šimíček Lukáš | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.5750
27 / 40 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 12. 2019, 17.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.6752
24 / 40 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 12. 2019, 18.15 | Mikurda Dalibor | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.6002
24 / 40 | 5 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 12. 2019, 17.00 | Peter Jaroslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.6002
16 / 40 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 12. 2019, 18.15 | Šnyta Radek | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4000
16 / 35 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 1. 2020, 16.30 | Háva Miloš | ZS 3B I. LIGA
0.4570
30 / 43 | 5 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2020, 12.30 | Ostruszka Petr | ZS 3B I. LIGA
0.6972
20 / 40 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 1. 2020, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.5002
13 / 26 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 1. 2020, 18.15 | Bača Miroslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.5000
18 / 40 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2020, 17.00 | Karkoška Roman | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4502
20 / 40 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2020, 18.15 | Cakl Marek | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.5002
23 / 32 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 2. 2020, 15.30 | Vitouš Jan | ZS 3B I. LIGA
0.7180
22 / 50 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2020, 12.30 | Švára Libor | ZS 3B I. LIGA
0.4402
9 / 40 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
12. 2. 2020, 17.00 | Najzar Petr | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.2250
24 / 40 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 2. 2020, 18.15 | Kudlík Vlastimil | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.6002
40 / 58 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 6. 2020, 10.00 | Dvořáček Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.6892
18 / 38 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 6. 2020, 11.00 | Daněk Josef | ZS 3B I. LIGA
0.4730
28 / 46 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 6. 2020, 14.00 | Šlechta Jan | ZS 3B I. LIGA
0.6080

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
477 / 103 | 40.747
0.869
85.55560000 %
17 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 10.00 | Gazdoš Ivo | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.6802
18 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 13.00 | Vintrocha Richard | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.7202
20 / 23 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 16.00 | Kudlík Vlastimil | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.8692
22 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 19.00 | Popeňažník Lukáš | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.7330

2013/2014

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7115 / 267 | 50.430
0.703
54.76190000 %
12 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2013, 14.30 | Provazník Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.3000
14 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2013, 10.00 | Coufal Zdeněk | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.3502
25 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2013, 14.30 | Paprskář Milan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.6252
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2013, 19.00 | Stareček Pavel | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.4000
14 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2013, 10.00 | Kopečný Radek | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.3500
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2013, 14.30 | Pernica Ivan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.3751
19 / 27 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2013, 19.00 | Stareček Pavel | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.7030

2012/2013

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
219 / 44 | 60.431
0.533
47.50000000 %
16 / 30 | 6
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2012, 10.00 | Šnyta Radek | OPEN TOUR 3B | 2.OPEN TOUR 3B
0.5332
3 / 14 | 1
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2012, 12.00 | Šlechta Jan | OPEN TOUR 3B | 2.OPEN TOUR 3B
0.2140

Malý stůl

2019/2020

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
71000 / 96 | 57 | 3310.41
18.18
71.42860000 %
200 / 11 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2019, 10.00 | Kopl Josef | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
18.182
123 / 15 | 48 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2019, 10.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.200
154 / 12 | 52 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2019, 10.00 | Both Michael | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.830
90 / 15 | 18 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2019, 10.00 | Antoni Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.002
116 / 13 | 27 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2020, 10.00 | Majewski Václav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.920
200 / 15 | 57 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2020, 10.00 | Kopl Josef | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
13.332
117 / 15 | 38 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 2. 2020, 10.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.800

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7502 / 97 | 56 | 235.17
9.09
71.71430000 %
39 / 15 | 10
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2019, 13.00 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.600
23 / 15 | 7 | 4
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2019, 13.00 | Fellner Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
1.530
100 / 11 | 56 | 17
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2019, 13.00 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.092
47 / 15 | 10 | 9
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2019, 13.00 | Kramarz Daniel | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.130
100 / 11 | 24 | 20
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2020, 13.00 | Richter Milan II. | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.092
99 / 15 | 35 | 23
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2020, 13.00 | Both Michael | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.602
94 / 15 | 34 | 14
Malý stůl: Jednoband
29. 2. 2020, 13.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.262

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
44970 / 1191 | 9 | 50.814
1.578
2.666
88.58450000 %
26 / 40 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 17.00 | Richter Ladislav | SM 3B D3 1. Třída
0.6502
29 / 40 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 18.00 | Vítek Pavel | SM 3B D3 1. Třída
0.7252
30 / 26 | 6 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 19.00 | Antoni Jiří | SM 3B D3 1. Třída
1.1532
27 / 29 | 4 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 17.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B D3 1. Třída
0.9310
30 / 32 | 6 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 18.00 | Kocián Jan | SM 3B D3 1. Třída
0.9372
28 / 35 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 19.00 | Onderka Heřman | SM 3B D3 1. Třída
0.8000
30 / 23 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2019, 17.00 | Najzar Petr | SM 3B D3 1. Třída
1.3042
30 / 34 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2019, 18.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B D3 1. Třída
0.8822
25 / 32 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2019, 19.00 | Křístek Martin | SM 3B D3 1. Třída
0.7810
27 / 40 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2019, 17.00 | Cebula Tomáš | SM 3B D3 1. Třída
0.6750
26 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2019, 18.00 | Hok Dalibor | SM 3B D3 1. Třída
0.6502
24 / 16 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2019, 19.00 | Bača Miroslav | SM 3B D3 1. Třída
1.5000
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2019, 17.00 | Polášek Bohumil | SM 3B D3 1. Třída
0.5502
30 / 39 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2019, 18.00 | Ručka Damián | SM 3B D3 1. Třída
0.7692
27 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2019, 19.00 | Koky Dušan | SM 3B D3 1. Třída
0.6752
9 / 15 | 2 | 1
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 16.00 | Kudlík Vlastimil | Vlastík KUDLÍK 60 nudlový turnaj
0.6002
10 / 14 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 16.00 | Hájek Jiří | Vlastík KUDLÍK 60 nudlový turnaj
0.7142
10 / 9 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 16.20 | Vintrocha František | Vlastík KUDLÍK 60 nudlový turnaj
1.1112
9 / 15 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 16.40 | Vintrocha Richard | Vlastík KUDLÍK 60 nudlový turnaj
0.6002
7 / 9 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 16.40 | Bača Miroslav | Vlastík KUDLÍK 60 nudlový turnaj
0.7770
20 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 18.30 | Peter Jaroslav | Vlastík KUDLÍK 60 nudlový turnaj
0.6662
3 / 18 | 1 | 1
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 20.00 | Bača Miroslav | Vlastík KUDLÍK 60 nudlový turnaj
0.1660

Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 23.00 | Stareček Vladimír | Vlastík KUDLÍK 60 nudlový turnaj
0
27 / 40 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2019, 17.00 | Kramarz Daniel | SM 3B D3 1. Třída
0.6752
30 / 36 | 9 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2019, 18.00 | Richter Ladislav | SM 3B D3 1. Třída
0.8332
30 / 29 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2019, 19.00 | Vítek Pavel | SM 3B D3 1. Třída
1.0342
9 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 10.40 | Lukáč Tomáš | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
0.6002
10 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 11.20 | Jehlička Luděk | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
0.6662
12 / 13 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 13.20 | Vintrocha Richard | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
0.9232
12 / 14 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 14.40 | Szczeponiec Roman | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
0.8572
10 / 20 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 16.15 | Najzar Petr | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
0.5002
27 / 29 | 6 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 17.45 | Rybák Jiří | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
0.9310
30 / 30 | 6 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2020, 17.00 | Elbl Jiří | SM 3B D3 1. Třída
1.0002
26 / 40 | 6 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2020, 18.00 | Kocián Jan | SM 3B D3 1. Třída
0.6500
30 / 22 | 8 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2020, 19.00 | Onderka Heřman | SM 3B D3 1. Třída
1.3632
30 / 38 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2020, 17.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B D3 1. Třída
0.7892
30 / 40 | 4 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2020, 18.00 | Najzar Petr | SM 3B D3 1. Třída
0.7502
30 / 19 | 5 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2020, 19.00 | Křístek Martin | SM 3B D3 1. Třída
1.5792
29 / 40 | 4 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 17.00 | Hok Dalibor | SM 3B D3 1. Třída
0.7252
30 / 28 | 8 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 18.00 | Bača Miroslav | SM 3B D3 1. Třída
1.0712
25 / 32 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 19.00 | Cebula Tomáš | SM 3B D3 1. Třída
0.7810
11 / 18 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 11.00 | Gazdoš Ivo | MČR 3B MS D3
0.6110
27 / 27 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 14.15 | Šlechta Jan | MČR 3B MS D3
1.0000
26 / 30 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 18.45 | Vala Miroslav | MČR 3B MS D3
0.8662

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7811 / 102 | 54 | 257.95
12.50
77.23810000 %
150 / 12 | 54
Malý stůl: Kádr 52/1
12. 10. 2019, 11.30 | Kopl Josef | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.502
87 / 15 | 23 | 16
Malý stůl: Kádr 52/1
13. 10. 2019, 11.30 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.800
150 / 15 | 30
Malý stůl: Kádr 52/1
27. 10. 2019, 11.30 | Both Michael | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.002
62 / 15 | 14 | 9
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 11. 2019, 11.30 | Kramarz Daniel | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.130
113 / 15 | 36 | 25
Malý stůl: Kádr 52/1
19. 1. 2020, 11.30 | Majewski Václav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.530
133 / 15 | 35 | 25
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 2. 2020, 11.30 | Kopl Josef | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.862
116 / 15 | 29 | 13
Malý stůl: Kádr 52/1
29. 2. 2020, 11.30 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.732

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3369 / 29 | 11112.72
16.20
49.20000000 %
28 / 3 | 20
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2018, 14.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.330
243 / 15 | 111
Malý stůl: Volná hra
15. 12. 2018, 14.00 | Gajda Robert | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
16.202
98 / 11 | 42
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2018, 14.00 | Führlinger Patrik | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.900

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91386 / 109 | 9912.71
25.00
77.00000000 %
200 / 9 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 9. 2018, 10.00 | Vaněk Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
22.222
70 / 8 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 2018, 10.00 | Bláha Milan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.750
145 / 15 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2018, 10.00 | Majewski Václav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.660
200 / 8 | 99
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2018, 10.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
25.002
87 / 10 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2018, 10.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.700
122 / 15 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2018, 10.00 | Kopl Josef | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.130
183 / 15 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2018, 10.00 | Soušek Michal | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.202
179 / 15 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2019, 10.00 | Vaněk Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
11.932
200 / 14 | 97
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2019, 13.00 | Zündorf Egbert Franz | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
14.282

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9569 / 126 | 264.51
7.18
63.22220000 %
40 / 15 | 14
Malý stůl: Jednoband
15. 9. 2018, 14.00 | Vaněk Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.662
43 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
6. 10. 2018, 16.00 | Horna Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.860
70 / 15 | 20
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2018, 14.00 | Majewski Václav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.660
79 / 11 | 26
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2018, 16.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.180
56 / 15 | 15
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2018, 14.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.732
100 / 14 | 23
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2018, 14.00 | Kopl Josef | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.142
100 / 14 | 23
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2018, 16.00 | Uher Miroslav ml. | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.142
30 / 12 | 6
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2019, 14.00 | Ostruszka Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.500
51 / 15 | 12
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2019, 17.00 | Hammer Ivan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.400

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
32737 / 992 | 120.742
1.578
1.666
88.58170000 %
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2018, 17.00 | Meca Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.5502
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2018, 18.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. Třída
0.5752
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2018, 19.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. Třída
0.8822
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 17.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.7892
26 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 18.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
0.6502
27 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 19.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. Třída
0.8710
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2018, 17.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
0.5250
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2018, 18.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. Třída
0.8102
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2018, 19.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
1.0002
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 17.00 | Hok Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.6251
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 18.00 | Hájek Jiří | SM 3B 1. Třída
0.5252
21 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 19.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. Třída
1.1660
5 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 11.10 | Lukáč Tomáš | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.3330
12 / 8 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 12.50 | Najzar Petr | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
1.5002
12 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 14.05 | Peter Jaroslav | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.8002
8 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 14.55 | Vajda Roman | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.5330
20 / 14 | 12
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 16.45 | Bača Tomáš | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
1.4282
22 / 45 | 6
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 18.00 | Kudlík Vlastimil | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.4882
7 / 14 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 20.00 | Gazdoš Ivo | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.5000
24 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 21.00 | Stareček Vladimír | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
1.2000
30 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2019, 17.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B 1. Třída
1.5792
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2019, 18.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.6252
30 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2019, 19.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. Třída
0.9372
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2019, 17.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. Třída
0.6752
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2019, 18.00 | Vítek Pavel | SM 3B 1. Třída
0.7002
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2019, 19.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. Třída
1.0712
30 / 35 | 8
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 17.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
0.8572
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 18.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.5252
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 19.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. Třída
0.7892
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2019, 17.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
0.6252
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2019, 18.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. Třída
0.5752
22 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2019, 19.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.8460

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6604 / 86 | 347.02
9.66
67.11110000 %
66 / 15 | 26
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 9. 2018, 12.00 | Ostruszka Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.400
138 / 15 | 29
Malý stůl: Kádr 52/1
6. 10. 2018, 12.00 | Horna Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.202
108 / 14 | 31
Malý stůl: Kádr 52/1
27. 10. 2018, 12.00 | Majewski Václav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.710
116 / 12 | 30
Malý stůl: Kádr 52/1
8. 12. 2018, 12.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.660
98 / 15 | 34
Malý stůl: Kádr 52/1
5. 1. 2019, 12.00 | Vaněk Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.530
78 / 15 | 17
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 2. 2019, 15.00 | Zündorf Egbert Franz | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.202

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111986 / 95 | 14820.90
35.71
72.21820000 %
34 / 2 | 32
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2017, 14.00 | Ráček Milan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
17.000
250 / 14 | 109
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 2017, 10.00 | Kramarz Daniel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
17.852
250 / 10 | 87
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2017, 14.00 | Hammer Ivan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
25.002
250 / 10 | 91
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 2017, 10.00 | Jaroš Vladimír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
25.002
0
Malý stůl: Volná hra
25. 11. 2017, 10.00 | Uher Miroslav ml. | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
2
250 / 10 | 96
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2017, 10.00 | Starý Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
25.002
63 / 6 | 35
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 2017, 10.00 | Kalábek Jaromír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
10.500
139 / 17 | 34
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2018, 10.00 | Kopečný Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
8.170
250 / 8 | 148
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 2018, 10.00 | Führlinger Jaroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
31.252
250 / 7 | 135
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2018, 10.00 | Starý Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
35.712
250 / 11 | 65
Malý stůl: Volná hra
1. 4. 2018, 10.00 | Kopl Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
22.722

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121906 / 154 | 7412.37
15.38
79.41670000 %
162 / 13 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2017, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.460
200 / 13 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 10. 2017, 12.00 | Skořupa Rostislav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
15.381
189 / 20 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2017, 14.00 | Hammer Ivan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
9.452
200 / 13 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 2017, 12.00 | Führlinger Jaroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
15.382
0
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2017, 12.00 | Führlinger Patrik | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
2
150 / 11 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2017, 12.00 | Müller David | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
13.630
182 / 14 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 2017, 12.00 | Kopl Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
13.000
64 / 7 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2018, 12.00 | Domanský Pavel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
9.140
197 / 15 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2018, 10.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
13.132
200 / 13 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 2018, 12.00 | Vala Miroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
15.382
200 / 18 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2018, 12.00 | Starý Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
11.112
162 / 17 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 4. 2018, 12.00 | Kopl Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
9.520

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12783 / 206 | 423.80
6.00
65.25000000 %
41 / 15 | 13
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2017, 14.00 | Ráček Milan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.730
70 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
15. 10. 2017, 14.00 | Kramarz Daniel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
3.502
79 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2017, 14.00 | Hammer Ivan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
3.952
70 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
12. 11. 2017, 14.00 | Führlinger Jaroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
3.502
0
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2017, 14.00 | Führlinger Patrik | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
2
95 / 20 | 22
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2017, 14.00 | Starý Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
4.752
54 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
10. 12. 2017, 14.00 | Kalábek Jaromír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
2.702
43 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2018, 14.00 | Provazník Jan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
2.150
90 / 15 | 14
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2018, 16.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.002
67 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
4. 3. 2018, 14.00 | Jaroš Vladimír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
3.352
100 / 17 | 42
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2018, 14.00 | Starý Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
5.882
74 / 19 | 19
Malý stůl: Jednoband
1. 4. 2018, 14.00 | Kopl Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
3.890

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
461028 / 1404 | 80.732
1.250
81.13650000 %
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2017, 17.00 | Meca Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.3752
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2017, 18.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. Třída
0.6752
30 / 34 | 7
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2017, 19.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. Třída
0.8822
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2017, 17.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. Třída
0.6752
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2017, 18.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
0.7252
24 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2017, 19.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.6850
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2017, 17.00 | Líška Antonín ml. | SM 3B 1. Třída
0.7002
19 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2017, 18.00 | Přeček Jiří | SM 3B 1. Třída
1.0000
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2017, 19.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. Třída
0.7692
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2017, 10.00 | Švejda Ivan | SM 3B 1. Třída
0.8102
14 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2017, 11.00 | Švejda Branislav | SM 3B 1. Třída
0.5180
25 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2017, 12.00 | Kováč Juraj | SM 3B 1. Třída
0.6940
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2017, 14.00 | Kováč Juraj | SM 3B 1. Třída
0.7000
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2017, 14.00 | Švejda Ivan | SM 3B 1. Třída
0.8332
30 / 38 | 8
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2017, 14.00 | Švejda Branislav | SM 3B 1. Třída
0.7892
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2017, 17.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. Třída
0.6750
26 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2017, 18.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
0.6502
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2017, 19.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. Třída
0.8572
0 | 0
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2018, 17.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. Třída
02
27 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2018, 18.00 | Vičík Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.6752
26 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2018, 19.00 | Andrejovský Robert | SM 3B 1. Třída
1.0000
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2018, 17.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B 1. Třída
0.6252
24 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2018, 18.00 | Dvořáček Jan | SM 3B 1. Třída
0.7740
22 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2018, 19.00 | Onderka Heřman | SM 3B 1. Třída
0.9160
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2018, 17.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. Třída
0.6252
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2018, 18.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.7692
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2018, 19.00 | Cebula Tomáš | SM 3B 1. Třída
0.9091
25 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2018, 17.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. Třída
0.7140
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2018, 18.00 | Šimíček Lukáš | SM 3B 1. Třída
0.8572
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2018, 19.00 | Líška Antonín ml. | SM 3B 1. Třída
0.5250
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2018, 17.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. Třída
0.7252
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2018, 18.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
0.7002
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2018, 19.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.5750
0
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 17.00 | Vičík Jaroslav | SM 3B 1. Třída
2
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 18.00 | Szczeponek Pavel | SM 3B 1. Třída
0.8102
25 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 19.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. Třída
0.7140
18 / 21 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2018, 17.15 | Gazdoš Ivo | MČR TROJBAND D3 MS
0.8570
29 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 13.00 | Vala Miroslav | MČR TROJBAND D3 MS
0.8780
27 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 15.30 | Hošek Ondřej | MČR TROJBAND D3 MS
0.9000
11 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 16.45 | Kohout Štěpán | MČR TROJBAND D3 MS
0.5000
7 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 12.15 | Vašek Vladimír | Došťouch sezóny 2017/2018
0.5832
10 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 13.55 | Křístek Martin | Došťouch sezóny 2017/2018
0.9092
10 / 8 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 14.45 | Stareček Pavel | Došťouch sezóny 2017/2018
1.2502
5 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 18.05 | Bílek Rudolf | Došťouch sezóny 2017/2018
0.4160
12 / 13 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 21.25 | Frühauf Roman | Došťouch sezóny 2017/2018
0.9232
10 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 22.20 | Tauterman Vlastislav ml. | Došťouch sezóny 2017/2018
0.9090

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1123 / 15 | 258.20
8.20
82.00000000 %
123 / 15 | 25
Malý stůl: Kádr 52/1
24. 2. 2018, 12.00 | Fellner Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.200

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
61112 / 77 | 13214.44
66.66
92.66670000 %
200 / 15 | 86
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2017, 17.00 | Kulich Libor | SM TD 1.třída
13.332
200 / 13 | 79
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2017, 17.00 | Slezák Jan | SM TD 1.třída
15.382
200 / 6 | 132
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2017, 17.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1.třída
33.332
184 / 20 | 27
Malý stůl: Volná hra
21. 3. 2017, 17.00 | Hájek Jiří | SM TD 1.třída
9.202
128 / 20 | 27
Malý stůl: Volná hra
30. 3. 2017, 17.00 | Gavelek Josef | SM TD 1.třída
6.402
200 / 3 | 101
Malý stůl: Volná hra
13. 4. 2017, 17.00 | Kulich Libor | SM TD 1.třída
66.662

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111616 / 170 | 609.50
18.75
97.93940000 %
150 / 17 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2017, 18.00 | Kolder Milan | SM TD 1.třída
8.822
150 / 13 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2017, 18.00 | Antoni Jiří | SM TD 1.třída
11.532
150 / 10 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2017, 18.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1.třída
15.002
150 / 17 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 3. 2017, 18.00 | Konieczný Miroslav | SM TD 1.třída
8.822
150 / 20 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 3. 2017, 18.00 | Gavelek Josef | SM TD 1.třída
7.502
150 / 17 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 4. 2017, 18.00 | Venglář Pavel | SM TD 1.třída
8.822
143 / 20 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 5. 2017, 11.00 | Koky Dušan | Oblastní přebor Kádr 52/2
7.152
150 / 14 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 5. 2017, 12.00 | Vaněk Petr | Oblastní přebor Kádr 52/2
10.712
150 / 8 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 5. 2017, 13.00 | Kováč Aladar | Oblastní přebor Kádr 52/2
18.752
150 / 15 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 5. 2017, 14.00 | Vaněk Petr | Oblastní přebor Kádr 52/2
10.002
123 / 19 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 5. 2017, 15.00 | Andrejovský Robert | Oblastní přebor Kádr 52/2
6.470

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12745 / 188 | 283.96
6.66
95.51280000 %
55 / 15 | 13
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2017, 19.00 | Kolder Milan | SM TD 1.třída
3.660
54 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2017, 19.00 | Antoni Jiří | SM TD 1.třída
2.700
60 / 9 | 28
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2017, 19.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1.třída
6.662
60 / 14 | 17
Malý stůl: Jednoband
21. 3. 2017, 19.00 | Hájek Jiří | SM TD 1.třída
4.282
60 / 17 | 14
Malý stůl: Jednoband
30. 3. 2017, 19.00 | Humeňanský František | SM TD 1.třída
3.521
60 / 16 | 13
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2017, 19.00 | Venglář Pavel | SM TD 1.třída
3.752
60 / 9 | 19
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 10.00 | Žabenský Zbyněk | Oblastní přebor jednotlivci 1B
6.662
60 / 13 | 17
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 12.15 | Peter Jaroslav | Oblastní přebor jednotlivci 1B
4.612
51 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 13.45 | Andrejovský Robert | Oblastní přebor jednotlivci 1B
2.550
80 / 18 | 17
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 14.30 | Ševeček Milan | Oblastní přebor jednotlivci 1B
4.442
76 / 17 | 16
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 16.00 | Bača Miroslav | Oblastní přebor jednotlivci 1B
4.470
69 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 16.45 | Kolder Milan | Oblastní přebor jednotlivci 1B
3.452

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
459 / 76 | 50.776
1.052
73.75000000 %
11 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 10.00 | Ručka Damián | Oblastní přebor v 3B
0.5500
20 / 19 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 12.40 | Koky Dušan | Oblastní přebor v 3B
1.0522
13 / 17 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 14.40 | Bača Miroslav | Oblastní přebor v 3B
0.7640
15 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 16.00 | Vintrocha Richard | Oblastní přebor v 3B
0.7500

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
61006 / 62 | 11116.22
35.00
67.06670000 %
149 / 7 | 70
Malý stůl: Volná hra
22. 9. 2013, 10.00 | Skořupa Rostislav | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
21.280
88 / 4 | 39
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2013, 10.00 | Fellner Jan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
22.000
105 / 3 | 47
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2013, 10.00 | Bláha Milan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
35.000
164 / 20 | 56
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2013, 10.00 | Strmiska Jan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.200
250 / 9 | 58
Malý stůl: Volná hra
15. 12. 2013, 10.00 | Kuchařík Jiří | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
27.772
250 / 19 | 111
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2014, 10.00 | Svoboda Stanislav | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
13.152

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
61050 / 95 | 6211.05
16.16
87.50000000 %
200 / 17 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 9. 2013, 10.00 | Skořupa Rostislav | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.762
194 / 12 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2013, 10.00 | Háva Miloš | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
16.160
200 / 18 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2013, 10.00 | Kotoun Martin II. | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.112
109 / 15 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2013, 14.00 | Peštál Petr | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.260
200 / 13 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2013, 10.00 | Strmiska Jan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
15.382
147 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2014, 10.00 | Coufal Zdeněk | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.352

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7458 / 125 | 453.66
7.14
65.42860000 %
53 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
22. 9. 2013, 10.00 | Ostruszka Petr | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.650
53 / 14 | 17
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2013, 10.00 | Háva Miloš | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.780
64 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2013, 10.00 | Kotoun Martin II. | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.202
66 / 17 | 13
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2013, 16.00 | Hošek Ondřej | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.880
44 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2013, 10.00 | Kalábek Roman | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.202
100 / 14 | 45
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2013, 10.00 | Kalábek Roman | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.142
78 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2014, 10.00 | Coufal Zdeněk | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.902

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8233 / 279 | 70.835
1.200
97.08330000 %
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2013, 10.00 | Švejda Branislav | 3B 1. třída Severní Morava
1.0712
26 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2013, 11.00 | Kováč Juraj | 3B 1. třída Severní Morava
0.7020
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2013, 12.00 | Ďuriš Karol | 3B 1. třída Severní Morava
0.7250
30 / 39 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2013, 14.00 | Ďuriš Karol | 3B 1. třída Severní Morava
0.7692
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2013, 14.00 | Kubiš Peter | 3B 1. třída Severní Morava
0.9372
30 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2013, 17.00 | Kuchař Karel | 3B 1. třída Severní Morava
0.7891
30 / 25 | 7
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2013, 17.00 | Kocián Jan | 3B 1. třída Severní Morava
1.2002
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2013, 17.00 | Gavel Martin | 3B 1. třída Severní Morava
0.7002

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122650 / 162 | 15216.35
42.85
73.61110000 %
42 / 2 | 42
Malý stůl: Volná hra
16. 9. 2012, 10.00 | Führlinger Patrik | 2.LIGA MORAVA
21.000
229 / 20 | 39
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2012, 10.00 | Tvrdoň Rudolf | 2.LIGA MORAVA
11.452
300 / 15 | 152
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2012, 10.00 | Peštál Petr | 2.LIGA MORAVA
20.002
300 / 19 | 47
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2012, 10.00 | Kuchař Karel | 2.LIGA MORAVA
15.781
242 / 20 | 140
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2012, 10.00 | Háva Miloš | 2.LIGA MORAVA
12.102
209 / 10 | 86
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2012, 08.00 | Kopečný Radek | 2.LIGA MORAVA
20.900
298 / 20 | 70
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2013, 10.00 | Doubek Vítězslav | 2.LIGA MORAVA
14.902
179 / 14 | 70
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2013, 10.00 | Majewski Václav | 2.LIGA MORAVA
12.780
300 / 7 | 140
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2013, 13.00 | Knap Josef | 2.LIGA MORAVA
42.852
235 / 16 | 76
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2013, 10.00 | Peštál Petr | 2.LIGA MORAVA
14.680
300 / 18 | 61
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2013, 10.00 | Kramarz Daniel | 2.LIGA MORAVA
16.662
16 / 1 | 16
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2013, 10.00 | Slaměník Radek | 2.LIGA MORAVA
16.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121949 / 171 | 7211.39
16.66
81.20830000 %
137 / 15 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 9. 2012, 10.00 | Führlinger Patrik | 2.LIGA MORAVA
9.130
200 / 12 | 63
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2012, 10.00 | Tvrdoň Rudolf | 2.LIGA MORAVA
16.662
200 / 12 | 72
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2012, 12.00 | Hošek Ondřej | 2.LIGA MORAVA
16.662
150 / 18 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2012, 10.00 | Kramarz Daniel | 2.LIGA MORAVA
8.330
197 / 20 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2012, 10.00 | Nohejl Pavel | 2.LIGA MORAVA
9.852
200 / 16 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2012, 08.00 | Dvořáček Vladimír | 2.LIGA MORAVA
12.502
200 / 19 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2013, 10.00 | Doubek Vítězslav | 2.LIGA MORAVA
10.522
200 / 17 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2013, 10.00 | Tvrdoň Rudolf | 2.LIGA MORAVA
11.762
70 / 6 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2013, 14.30 | Kopl Josef | 2.LIGA MORAVA
11.660
200 / 15 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2013, 12.00 | Hošek Ondřej | 2.LIGA MORAVA
13.331
123 / 12 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2013, 10.00 | Ostruszka Petr | 2.LIGA MORAVA
10.250
72 / 9 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2013, 10.00 | Háva Miloš | 2.LIGA MORAVA
8.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12721 / 166 | 324.34
6.15
75.10420000 %
80 / 18 | 31
Malý stůl: Jednoband
16. 9. 2012, 10.00 | Führlinger Patrik | 2.LIGA MORAVA
4.442
58 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2012, 10.00 | Tvrdoň Rudolf | 2.LIGA MORAVA
2.900
80 / 14 | 26
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2012, 14.00 | Hošek Ondřej | 2.LIGA MORAVA
5.712
80 / 17 | 32
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2012, 10.00 | Kuchař Karel | 2.LIGA MORAVA
4.702
62 / 18 | 12
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2012, 10.00 | Háva Miloš | 2.LIGA MORAVA
3.440
17 / 5 | 10
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2012, 08.00 | Kopečný Radek | 2.LIGA MORAVA
3.400
80 / 13 | 30
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2013, 10.00 | Führlinger Patrik | 2.LIGA MORAVA
6.152
39 / 12 | 18
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2013, 10.00 | Majewski Václav | 2.LIGA MORAVA
3.250
80 / 16 | 19
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2013, 16.00 | Filip Antonín | 2.LIGA MORAVA
5.002
0
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2013, 13.30 | Peštál Petr | 2.LIGA MORAVA
2
65 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2013, 10.00 | Ostruszka Petr | 2.LIGA MORAVA
3.251
80 / 13 | 20
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2013, 10.00 | Háva Miloš | 2.LIGA MORAVA
6.152

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
22575 / 772 | 70.744
1.290
83.33330000 %
30 / 35 | 6
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2012, 17.00 | Hyšperský Jindř. | 3B 1.třída Severní Morava
0.8572
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2012, 17.00 | Majewski Václav | 3B 1.třída Severní Morava
0.6001
30 / 35 | 6
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2012, 17.00 | Rypka Jan | 3B 1.třída Severní Morava
0.8572
16 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2012, 17.00 | Dvořáček Jan | 3B 1.třída Severní Morava
0.6660
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2012, 17.00 | Kuchař Karel | 3B 1.třída Severní Morava
0.6752
30 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2012, 17.00 | Ostruszka Petr | 3B 1.třída Severní Morava
0.7501
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2012, 13.00 | Minařík Pavel | 3B 1.třída Severní Morava
0.7002
29 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2012, 13.00 | Ručka Damián | 3B 1.třída Severní Morava
0.7252
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2012, 13.00 | Hrneček Jan | 3B 1.třída Severní Morava
0.4500
25 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 1. 2013, 10.00 | Kováč Juraj | 3B 1.třída Severní Morava
0.6251
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 1. 2013, 10.00 | Kubiš Peter | 3B 1.třída Severní Morava
1.0342
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 1. 2013, 14.00 | Švejda Branislav | 3B 1.třída Severní Morava
0.7002
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 1. 2013, 14.00 | Kubiš Peter | 3B 1.třída Severní Morava
0.7252
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2013, 17.00 | Buchtík Martin | 3B 1.třída Severní Morava
0.9372
9 / 21 | 1
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2013, 17.00 | Gazdoš Ivo | 3B 1.třída Severní Morava
0.4280
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2013, 17.00 | Rypka Jan | 3B 1.třída Severní Morava
0.7502
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2013, 17.00 | Ostruszka Petr | 3B 1.třída Severní Morava
1.0342
17 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2013, 17.00 | Hájek Radovan | 3B 1.třída Severní Morava
0.7080
30 / 39 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2013, 17.00 | Skořupa Rostislav | 3B 1.třída Severní Morava
0.7692
28 / 35 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2013, 12.30 | Stareček Vladimír | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.8000
40 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2013, 14.00 | Coufalík Ivo | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
1.2902
17 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2013, 18.30 | Ráček Milan | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.4470

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122970 / 190 | 11715.63
27.27
82.50000000 %
246 / 20 | 42
Malý stůl: Volná hra
2. 10. 2011, 10.00 | Kuchař Karel | 2. liga - Morava
12.302
256 / 17 | 67
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 2011, 13.00 | Knap Josef | 2. liga - Morava
15.050
293 / 20 | 53
Malý stůl: Volná hra
16. 10. 2011, 10.00 | Plaček Robert | 2. liga - Morava
14.652
58 / 3 | 46
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 2011, 10.00 | Slaměník Radek | 2. liga - Morava
19.330
286 / 17 | 47
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 2011, 13.00 | Soušek Michal | 2. liga - Morava
16.820
300 / 15 | 117
Malý stůl: Volná hra
13. 11. 2011, 10.00 | Močička Miroslav ml. | 2. liga - Morava
20.002
300 / 20 | 59
Malý stůl: Volná hra
11. 12. 2011, 10.00 | Knap Josef | 2. liga - Morava
15.002
300 / 17 | 41
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2012, 10.00 | Paprskář Milan | 2. liga - Morava
17.642
234 / 20 | 76
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2012, 10.00 | Plaček Robert | 2. liga - Morava
11.702
128 / 10 | 59
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2012, 10.00 | Fellner Jan | 2. liga - Morava
12.800
300 / 11 | 96
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 2012, 10.00 | Hammer Ivan | 2. liga - Morava
27.272
269 / 20 | 57
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2012, 10.00 | Soušek Michal | 2. liga - Morava
13.452

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111931 / 183 | 6810.55
14.28
87.77270000 %
200 / 16 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 10. 2011, 10.00 | Schoffer Bruno | 2. liga - Morava
12.502
200 / 19 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 10. 2011, 13.00 | Vala Miroslav | 2. liga - Morava
10.522
200 / 18 | 68
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 10. 2011, 10.00 | Provazník Jan | 2. liga - Morava
11.112
75 / 13 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 2011, 10.00 | Slaměník Radek | 2. liga - Morava
5.760
200 / 14 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 2011, 15.30 | Uher Miroslav ml. | 2. liga - Morava
14.282
170 / 20 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 11. 2011, 10.00 | Hammer Ivan | 2. liga - Morava
8.500
181 / 17 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 12. 2011, 10.00 | Knap Josef | 2. liga - Morava
10.640
200 / 14 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2012, 13.00 | Paprskář Milan | 2. liga - Morava
14.282
105 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2012, 10.00 | Provazník Jan | 2. liga - Morava
5.250
200 / 17 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 2012, 10.00 | Močička Miroslav ml. | 2. liga - Morava
11.762
200 / 15 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2012, 10.00 | Soušek Michal | 2. liga - Morava
13.332

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12815 / 216 | 273.77
6.66
84.89580000 %
64 / 20 | 23
Malý stůl: Jednoband
2. 10. 2011, 10.00 | Schoffer Bruno | 2. liga - Morava
3.202
56 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
15. 10. 2011, 13.00 | Vala Miroslav | 2. liga - Morava
2.800
70 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
16. 10. 2011, 10.00 | Plaček Robert | 2. liga - Morava
3.502
33 / 14 | 16
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 2011, 10.00 | Slaměník Radek | 2. liga - Morava
2.350
67 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
12. 11. 2011, 18.00 | Both Michael | 2. liga - Morava
3.350
70 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
13. 11. 2011, 10.00 | Močička Miroslav ml. | 2. liga - Morava
3.500
61 / 20 | 25
Malý stůl: Jednoband
11. 12. 2011, 10.00 | Knap Josef | 2. liga - Morava
3.052
80 / 12 | 25
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2012, 15.00 | Keluc Otto | 2. liga - Morava
6.662
80 / 19 | 21
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2012, 10.00 | Plaček Robert | 2. liga - Morava
4.212
80 / 17 | 27
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2012, 15.00 | Fellner Jan | 2. liga - Morava
4.702
74 / 19 | 14
Malý stůl: Jednoband
4. 3. 2012, 10.00 | Močička Miroslav ml. | 2. liga - Morava
3.890
80 / 15 | 17
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2012, 10.00 | Hošek Ondřej | 2. liga - Morava
5.332

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7137 / 194 | 60.706
1.071
65.23810000 %
13 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Váša Marek | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
0.5410
17 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
0.5860
28 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
0.9332
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2012, 16.00 | Dvořáček Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.0712
19 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2012, 18.00 | Žilka Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.6332
21 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 10.00 | Rypka Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.7002
9 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 12.00 | Bača Tomáš | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.3910

2003/2004

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4963 / 59 | 8216.32
22.72
99.48350000 %
250 / 11 | 78
Malý stůl: Volná hra
2. 10. 2003, 17.00 | Szarowski Stanislav | SM-1.
22.722
245 / 16 | 82
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 2003, 17.00 | Schoffer Bruno | SM-1.
15.310
218 / 20 | 48
Malý stůl: Volná hra
9. 12. 2003, 17.00 | Mrštík Jan | SM-1.
10.902
250 / 12 | 58
Malý stůl: Volná hra
12. 2. 2004, 17.00 | Líška Antonín ml. | SM-1.
20.832

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4600 / 67 | 448.95
10.71
100.00000000 %
150 / 18 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 10. 2003, 17.00 | Čabla František | SM-1.
8.332
150 / 19 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 2003, 17.00 | Schoffer Bruno | SM-1.
7.892
150 / 16 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 2003, 17.00 | Bujnoch Karel | SM-1.
9.372
150 / 14 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 2. 2004, 17.00 | Masár Stanislav | SM-1.
10.712

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4202 / 66 | 183.06
4.61
84.16670000 %
46 / 16 | 12
Malý stůl: Jednoband
2. 10. 2003, 17.00 | Čabla František | SM-1.
2.870
60 / 13 | 18
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 2003, 17.00 | Bielko Jan | SM-1.
4.612
46 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
9. 12. 2003, 17.00 | Mrštík Jan | SM-1.
2.300
50 / 17 | 11
Malý stůl: Jednoband
12. 2. 2004, 17.00 | Líška Antonín ml. | SM-1.
2.940

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
119 / 20 | 60.950
0.950
63.33330000 %
19 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 10. 2003, 17.00 | Popeňažník Lukáš | SM/3B-1.
0.9500

2002/2003

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81345 / 109 | 11112.33
27.77
67.25000000 %
111 / 20 | 47
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2003, 17.00 | Masár Stanislav | SM-1.
5.552
203 / 16 | 41
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2003, 10.00 | Kolder Milan | SM-1.
12.680
153 / 19 | 33
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 2003, 17.00 | Schoffer Bruno | SM-1.
8.050
110 / 9 | 51
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2003, 17.00 | Čabla František | SM-1.
12.220
52 / 4 | 51
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2003, 17.00 | Mladenka Božetěch | SM-1.
13.000
216 / 20 | 46
Malý stůl: Volná hra
6. 3. 2003, 17.00 | Bielko Jan | SM-1.
10.802
250 / 9 | 96
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2003, 17.00 | Mrštík Jan | SM-1.
27.772
250 / 12 | 111
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2003, 17.00 | Otisk Miroslav | SM-1.
20.832

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8876 / 83 | 5910.55
19.66
73.00000000 %
150 / 11 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2003, 17.00 | Rybák Jiří | SM-1.
13.632
59 / 3 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2003, 10.00 | Žinčík Vladimír | SM-1.
19.660
37 / 6 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 2003, 17.00 | Pastrňák Jaromír | SM-1.
6.160
112 / 15 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2003, 17.00 | Čabla František | SM-1.
7.460
150 / 14 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2003, 17.00 | Mladenka Božetěch | SM-1.
10.712
150 / 14 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 3. 2003, 17.00 | Humeňanský František | SM-1.
10.712
68 / 7 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2003, 17.00 | Žinčík Vladimír | SM-1.
9.710
150 / 13 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2003, 17.00 | Přeček Jiří | SM-1.
11.532

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13732 / 183 | 274.00
5.75
83.95830000 %
60 / 11 | 14
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 2003, 17.00 | Rybák Jiří | SM-1.
5.452
40 / 16 | 10
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2003, 10.00 | Žinčík Vladimír | SM-1.
2.500
60 / 13 | 27
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2003, 17.00 | Pastrňák Jaromír | SM-1.
4.612
60 / 13 | 16
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2003, 17.00 | Vidlák Milan | SM-1.
4.612
60 / 12 | 23
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2003, 17.00 | Humeňanský František | SM-1.
5.002
60 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
6. 3. 2003, 17.00 | Humeňanský František | SM-1.
3.002
35 / 7 | 12
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2003, 17.00 | Žinčík Vladimír | SM-1.
5.000
28 / 8 | 14
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2003, 17.00 | Rybák Jiří | SM-1.
3.500
329 / 83 | 26
Malý stůl: Jednoband
19. 4. 2003, 00.00 | Čaněcký Patrik | Přebor Severní Moravy (Kimex Havířov)
3.962

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14284 / 525 | 60.541
1.000
72.38370000 %
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 11. 2002, 09.00 | Merenda Lubomír | SM/3B-2.
0.6752
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 11. 2002, 12.00 | Závodný Jaroslav | SM/3B-2.
0.5752
30 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 11. 2002, 15.00 | Merenda Lubomír | SM/3B-2.
1.0002
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2002, 10.00 | Závodný Jaroslav | SM/3B-2.
0.4750
25 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2002, 12.00 | Držík Jan | SM/3B-2.
0.6251
10 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2002, 14.00 | Šišák Martin | SM/3B-2.
0.2500
13 / 36 | 1
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2003, 09.00 | Líška Antonín ml. | SM/3B-2.
0.3610
16 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2003, 12.00 | Jopek Josef | SM/3B-2.
0.4002
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2003, 14.00 | Závodný Jiří | SM/3B-2.
0.4500
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 4. 2003, 09.00 | Přeček Jiří | SM/3B-2.
0.6752
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 4. 2003, 12.00 | Paveska Roman | SM/3B-2.
0.5752
18 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 4. 2003, 14.00 | Jopek Josef | SM/3B-2.
0.4502
35 / 59 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 5. 2003, 00.00 | Čaněcký Patrik | Přebor Severní Moravy (SSK Vítkovice)
0.5930

2001/2002

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111907 / 175 | 5710.89
19.13
57.78790000 %
13 / 2 | 11
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2001, 13.00 | Both Michael | 2.LIGA B
6.500
218 / 25 | 40
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2001, 10.00 | Uher Petr | 2.LIGA B
8.720
243 / 20 | 53
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2001, 10.00 | Szarowski Stanislav | 2.LIGA B
12.150
295 / 20 | 57
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2001, 10.00 | Domanský Jiří | 2.LIGA B
14.750
69 / 9 | 29
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2001, 10.00 | Svoboda Tomáš | 2.LIGA B
7.660
287 / 15 | 55
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2002, 13.00 | Strejček Radomír | 2.LIGA B
19.130
225 / 14 | 56
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2002, 10.00 | Uher Petr | 2.LIGA B
16.070
128 / 11 | 37
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2002, 10.00 | Kuchař Karel | 2.LIGA B
11.630
300 / 21 | 57
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2002, 10.00 | Schneider Pavel | 2.LIGA B
14.282
32 / 13 | 16
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2002, 10.00 | Kopečný Radek | 2.LIGA B
2.460
97 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2002, 10.00 | Jakš Petr | 2.LIGA B
3.880

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121801 / 223 | 648.07
25.00
75.04170000 %
159 / 23 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2001, 13.00 | Both Michael | 2.LIGA B
6.910
200 / 25 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2001, 10.00 | Vejmělka Stanis. | 2.LIGA B
8.002
200 / 8 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2001, 10.00 | Szarowski Stanislav | 2.LIGA B
25.002
158 / 17 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2001, 10.00 | Jendryštík Eduard | 2.LIGA B
9.290
79 / 16 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2001, 10.00 | Šotola Marek st. | 2.LIGA B
4.930
152 / 24 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2001, 10.00 | Česnek Josef | 2.LIGA B
6.330
172 / 13 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2002, 13.00 | Strejček Radomír | 2.LIGA B
13.230
147 / 22 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2002, 10.00 | Uher Petr | 2.LIGA B
6.680
146 / 20 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2002, 10.00 | Kuchař Karel | 2.LIGA B
7.300
119 / 13 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2002, 10.00 | Schneider Pavel | 2.LIGA B
9.150
143 / 17 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2002, 10.00 | Šotola Marek st. | 2.LIGA B
8.410
126 / 25 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2002, 10.00 | Jakš Petr | 2.LIGA B
5.042

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14852 / 289 | 232.94
4.44
78.86360000 %
80 / 18 | 13
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2001, 13.00 | Both Michael | 2.LIGA B
4.442
70 / 19 | 16
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2001, 10.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
3.680
80 / 21 | 21
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2001, 10.00 | Schoffer Bruno | 2.LIGA B
3.802
49 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2001, 10.00 | Kopečný Radek | 2.LIGA B
2.450
24 / 18 | 5
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2001, 10.00 | Hammer Ivan | 2.LIGA B
1.330
61 / 16 | 14
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2002, 13.00 | Strejček Radomír | 2.LIGA B
3.810
80 / 20 | 23
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2002, 10.00 | Uher Petr | 2.LIGA B
4.002
57 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2002, 10.00 | Szarowski Stanislav | 2.LIGA B
2.282
80 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2002, 10.00 | Jendryštík Eduard | 2.LIGA B
4.002
76 / 25 | 17
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2002, 10.00 | Pálka Vojtěch | 2.LIGA B
3.042
37 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2002, 10.00 | Svoboda Tomáš | 2.LIGA B
1.480
158 / 62 | 17
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2002, 00.00 | Čaněcký Patrik | Přebor SM (Havířov)
2.540

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9213 / 309 | 60.689
1.041
76.00000000 %
22 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2001, 09.00 | Ďuriš Karol | "SM/3B-""A"""
0.7330
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2001, 11.00 | Bil Bohumír | "SM/3B-""A"""
0.7002
22 / 38 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2001, 12.00 | Kubiš Marián | "SM/3B-""A"""
0.5780
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2001, 14.00 | Bil Bohumír | "SM/3B-""A"""
0.7002
14 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2001, 13.00 | Rybák Jiří | "SM/3B-""A"""
0.4820
99 / 132 | 6
Malý stůl: Trojband
31. 5. 2002, 00.00 | Čaněcký Patrik | Přebor SM (Vítkovice)
0.7506

2000/2001

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
143740 / 197 | 15618.98
37.50
85.00000000 %
300 / 10 | 121
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2000, 10.00 | Mirga Martin | 2.LIGA B
30.002
300 / 14 | 78
Malý stůl: Volná hra
25. 11. 2000, 13.00 | Pochylý Otto | 2.LIGA B
21.422
119 / 10 | 30
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2000, 10.00 | Strejček Radomír | 2.LIGA B
11.900
234 / 25 | 55
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 2000, 10.00 | Keluc Otto | 2.LIGA B
9.360
300 / 10 | 84
Malý stůl: Volná hra
17. 12. 2000, 10.00 | Pavlík Karel | 2.LIGA B
30.002
300 / 10 | 123
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2001, 10.00 | Andrejovský Jan | 2.LIGA B
30.002
367 / 20 | 79
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2001, 13.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
18.350
300 / 15 | 39
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2001, 10.00 | Hrachovina Michal | 2.LIGA B
20.002
300 / 17 | 94
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2001, 13.00 | Strejček Radomír | 2.LIGA B
17.641
273 / 25 | 54
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2001, 10.00 | Ryšavý Zdeněk | 2.LIGA B
10.922
300 / 17 | 93
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 2001, 10.00 | Keluc Otto | 2.LIGA B
17.642
47 / 6 | 32
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2001, 13.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
7.830
300 / 10 | 156
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2001, 10.00 | Galíček Zdeněk | 2.LIGA B
30.002
300 / 8 | 131
Malý stůl: Volná hra
1. 4. 2001, 10.00 | Jendryštík Eduard | 2.LIGA B
37.502

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
213417 / 285 | 9011.98
20.75
72.72410000 %
200 / 23 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2000, 10.00 | Hrachovina Michal | 2.LIGA B
8.692
200 / 14 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2000, 13.00 | Gratza Roman | 2.LIGA B
14.281
125 / 15 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2000, 10.00 | Both Michael | 2.LIGA B
8.330
200 / 18 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 2000, 10.00 | Keluc Otto | 2.LIGA B
11.112
117 / 8 | 90
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 12. 2000, 10.00 | Nenál Jiří | 2.LIGA B
14.620
118 / 10 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2001, 10.00 | Andrejovský Jan | 2.LIGA B
11.800
163 / 13 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2001, 13.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
12.530
117 / 12 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2001, 10.00 | Mirga Martin | 2.LIGA B
9.750
139 / 16 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2001, 13.00 | Strejček Radomír | 2.LIGA B
8.680
200 / 25 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2001, 10.00 | Kopuletý František | 2.LIGA B
8.002
200 / 23 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 2001, 10.00 | Keluc Otto | 2.LIGA B
8.691
21 / 2 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2001, 13.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
10.500
109 / 16 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2001, 10.00 | Nenál Jiří | 2.LIGA B
6.810
200 / 12 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 4. 2001, 10.00 | Schneider Pavel | 2.LIGA B
16.662
1308 / 78 | 81
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 6. 2001, 00.00 | Čaněcký Patrik | Přebor SM (Severomoravská oblast)
16.766

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4274 / 101 | 152.71
3.13
86.70890000 %
72 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2000, 10.00 | Hrachovina Michal | 2.LIGA B
2.401
72 / 23 | 14
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2000, 13.00 | Pochylý Otto | 2.LIGA B
3.130
50 / 21 | 8
Malý stůl: Jednoband
10. 12. 2000, 10.00 | Domanský Pavel | 2.LIGA B
2.380
80 / 27 | 15
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2001, 10.00 | Schneider Pavel | 2.LIGA B
2.961

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10286 / 406 | 110.704
1.034
89.37500000 %
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2000, 10.00 | Strejček Radomír | 2.LIGA B
0.8332
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2000, 10.00 | Pavlík Karel | 2.LIGA B
0.7892
29 / 41 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2001, 13.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
0.7070
25 / 50 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2001, 10.00 | Hrachovina Michal | 2.LIGA B
0.5000
30 / 29 | 11
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2001, 13.00 | Strejček Radomír | 2.LIGA B
1.0342
30 / 48 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 2. 2001, 10.00 | Kopuletý František | 2.LIGA B
0.6252
30 / 38 | 11
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2001, 10.00 | Keluc Otto | 2.LIGA B
0.7892
40 / 49 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 3. 2001, 13.00 | Sedláček Ivan | 1.LIGA B
0.8162
18 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 3. 2001, 10.00 | Dostál Martin | 2.LIGA B
0.6660
24 / 50 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2001, 10.00 | Schneider Pavel | 2.LIGA B
0.4802

1999/2000

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132820 / 138 | 20320.43
42.85
72.30770000 %
300 / 16 | 90
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 1999, 10.00 | Redl Jiří | 2.LIGA B
18.752
300 / 7 | 203
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 1999, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 2.LIGA B
42.852
246 / 21 | 65
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 1999, 10.00 | Domanský Jiří | 2.LIGA B
11.710
300 / 16 | 98
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 1999, 12.00 | Vejmělka Stanis. | 2.LIGA B
18.751
300 / 16 | 88
Malý stůl: Volná hra
31. 10. 1999, 10.00 | Kočí Martin | 2.LIGA B
18.752
300 / 12 | 128
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 1999, 12.00 | Keluc Otto | 2.LIGA B
25.002
50 / 5 | 26
Malý stůl: Volná hra
28. 11. 1999, 10.00 | Herman Karel | 2.LIGA B
10.000
62 / 5 | 30
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 1999, 16.00 | Dvořáček Jan | 2.LIGA B
12.400
155 / 7 | 107
Malý stůl: Volná hra
9. 1. 2000, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 2.LIGA B
22.140
290 / 13 | 66
Malý stůl: Volná hra
16. 1. 2000, 10.00 | Šotola Marek st. | 2.LIGA B
22.300
32 / 3 | 19
Malý stůl: Volná hra
29. 1. 2000, 13.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
10.660
300 / 8 | 142
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2000, 13.00 | Gratza Roman | 2.LIGA B
37.501
185 / 9 | 72
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 2000, 10.00 | Pernecký Jan | 2.LIGA B
20.550

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
203118 / 242 | 12512.88
28.57
85.73080000 %
186 / 15 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 1999, 10.00 | Dvořáček Jan | 2.LIGA B
12.400
200 / 15 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 1999, 10.00 | Andrejovský Jan | 2.LIGA B
13.332
200 / 7 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 1999, 10.00 | Hess Robert | 2.LIGA B
28.572
119 / 8 | 80
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 1999, 12.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
14.870
200 / 7 | 125
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 10. 1999, 10.00 | Zoufalý Radek | 2.LIGA B
28.572
142 / 12 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 1999, 12.00 | Pernecký Jan | 2.LIGA B
11.830
114 / 19 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 11. 1999, 10.00 | Herman Karel | 2.LIGA B
6.000
88 / 9 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 1999, 16.00 | Redl Jiří | 2.LIGA B
9.770
200 / 18 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 1. 2000, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 2.LIGA B
11.111
200 / 19 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 1. 2000, 10.00 | Šotola Marek st. | 2.LIGA B
10.522
200 / 7 | 63
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 1. 2000, 13.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
28.572
180 / 25 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2000, 13.00 | Kopuletý František | 2.LIGA B
7.202
200 / 24 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 2000, 10.00 | Keluc Otto | 2.LIGA B
8.332
889 / 57 | 78
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 5. 2000, 00.00 | Čaněcký Patrik | Přebor SM (Severomoravská oblast)
15.5912

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171175 / 309 | 313.80
7.27
95.22730000 %
80 / 19 | 17
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 1999, 10.00 | Dvořáček Jan | 2.LIGA B
4.212
63 / 13 | 16
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 1999, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 2.LIGA B
4.840
80 / 21 | 21
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 1999, 10.00 | Šimek Jan | 2.LIGA B
3.802
55 / 19 | 14
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 1999, 12.00 | Vejmělka Stanis. | 2.LIGA B
2.890
80 / 17 | 27
Malý stůl: Jednoband
31. 10. 1999, 10.00 | Gratza Roman | 2.LIGA B
4.702
80 / 23 | 12
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 1999, 12.00 | Keluc Otto | 2.LIGA B
3.472
80 / 23 | 12
Malý stůl: Jednoband
28. 11. 1999, 10.00 | Řihošek Antonín | 2.LIGA B
3.472
80 / 30 | 11
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 1999, 16.00 | Kolder Milan | 2.LIGA B
2.662
80 / 16 | 23
Malý stůl: Jednoband
9. 1. 2000, 10.00 | Andrejovský Jan | 2.LIGA B
5.002
80 / 11 | 17
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2000, 13.00 | Kočí Martin | 2.LIGA B
7.272
80 / 12 | 29
Malý stůl: Jednoband
27. 2. 2000, 10.00 | Keluc Otto | 2.LIGA B
6.662
337 / 105 | 31
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2000, 00.00 | Čaněcký Patrik | Přebor SM (Severomoravská oblast)
3.204

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
367 / 149 | 40.449
0.580
85.89740000 %
29 / 50 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2000, 10.00 | Šotola Marek st. | 2.LIGA B
0.5802
16 / 50 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2000, 13.00 | Litterbach David | 2.LIGA B
0.3200
22 / 49 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2000, 10.00 | Mirga Martin | 2.LIGA B
0.4490

1998/1999

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
173953 / 190 | 17420.80
60.00
90.98410000 %
250 / 14 | 174
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 1998, 17.00 | Bujnoch Karel | SM-1.
17.852
222 / 11 | 152
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 1998, 10.00 | Hájek Radovan | 2.LIGA B
20.180
60 / 6 | 20
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 1998, 17.00 | Čabla František | SM-1.
10.000
250 / 20 | 53
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 1998, 17.00 | Vidlák Milan | SM-1.
12.502
250 / 11 | 95
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 1998, 17.00 | Andrejovský Jan | SM-1.
22.722
234 / 15 | 109
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 1999, 17.00 | Obdržálek Vladimír | SM-1.
15.600
250 / 20 | 76
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 1999, 17.00 | Masár Stanislav | SM-1.
12.502
300 / 5 | 151
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 1999, 10.00 | Janeczko Valter | 2.LIGA B
60.002
250 / 7 | 79
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 1999, 17.00 | Schoffer Bruno | SM-1.
35.712
250 / 10 | 99
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 1999, 17.00 | Andrejovský Jan | SM-1.
25.002
300 / 9 | 78
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 1999, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2.LIGA B
33.332
250 / 15 | 80
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 1999, 17.00 | Szarowski Stanislav | SM-1.
16.662
1087 / 47 | 164
Malý stůl: Volná hra
9. 6. 1999, 00.00 | Čaněcký Patrik | Přebor (Severní Morava)
23.125

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
202551 / 259 | 939.84
15.00
93.79490000 %
150 / 12 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 1998, 17.00 | Bujnoch Karel | SM-1.
12.502
200 / 23 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 1998, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 2.LIGA B
8.692
127 / 19 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 1998, 17.00 | Klekner Jaroslav | SM-1.
6.680
130 / 20 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 12. 1998, 17.00 | Schoffer Bruno | SM-1.
6.500
150 / 10 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 1998, 17.00 | Jendryštík Eduard | SM-1.
15.002
72 / 20 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 1999, 17.00 | Szarowski Stanislav | SM-1.
3.600
150 / 16 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 1999, 17.00 | Humeňanský František | SM-1.
9.372
200 / 18 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 1999, 10.00 | Janeczko Valter | 2.LIGA B
11.112
150 / 16 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 1999, 17.00 | Schoffer Bruno | SM-1.
9.372
150 / 10 | 80
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 1999, 17.00 | Janeczko Valter | SM-1.
15.002
200 / 14 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 1999, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2.LIGA B
14.282
150 / 10 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 1999, 17.00 | Szarowski Stanislav | SM-1.
15.002
184 / 16 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 6. 1999, 00.00 | Čaněcký Patrik | Přebor (Severní Morava)
11.503
538 / 55 | 93
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 6. 1999, 00.00 | Čaněcký Patrik | Soutěž (Severní Morava)
9.785

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12734 / 248 | 292.95
6.00
82.42860000 %
64 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 1998, 14.00 | Kunert Milan | 1.LIGA B
3.202
60 / 19 | 5
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 1998, 17.00 | Bujnoch Karel | SM-1.
3.152
41 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 1998, 17.00 | Klekner Jaroslav | SM-1.
1.640
60 / 14 | 14
Malý stůl: Jednoband
3. 12. 1998, 17.00 | Mladenka Božetěch | SM-1.
4.282
50 / 21 | 14
Malý stůl: Jednoband
10. 12. 1998, 17.00 | Janeczko Valter | SM-1.
2.380
80 / 20 | 29
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 1999, 10.00 | Janeczko Valter | 2.LIGA B
4.002
54 / 21 | 12
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 1999, 17.00 | Schoffer Bruno | SM-1.
2.570
43 / 18 | 8
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 1999, 17.00 | Andrejovský Jan | SM-1.
2.380
65 / 15 | 25
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 1999, 10.00 | Šopík Jaroslav | 2.LIGA B
4.330
60 / 10 | 13
Malý stůl: Jednoband
4. 3. 1999, 17.00 | Szarowski Stanislav | SM-1.
6.002
157 / 65 | 21
Malý stůl: Jednoband
9. 6. 1999, 00.00 | Čaněcký Patrik | Přebor (Severní Morava)
2.412

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
498 / 205 | 40.478
0.689
80.00000000 %
12 / 27 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 1. 1999, 17.00 | Ležák Václav | SM-1.
0.4440
20 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 1. 1999, 17.00 | Čabla František | SM-1.
0.6892
66 / 149 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 6. 1999, 00.00 | Čaněcký Patrik | Přebor (Severní Morava)
0.4432

1997/1998

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142924 / 177 | 10516.51
41.66
73.34690000 %
250 / 13 | 56
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 1998, 17.00 | Čabla František | SM-1.
19.231
250 / 6 | 105
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 1998, 17.00 | Obdržálek Vladimír | SM-1.
41.662
113 / 7 | 72
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 1998, 13.00 | Litterbach David | 2.LIGA B
16.140
101 / 4 | 84
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 1998, 10.00 | Kopuletý František | 2.LIGA B
25.250
300 / 17 | 48
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 1998, 10.00 | Řihošek Antonín | 2.LIGA B
17.642
119 / 15 | 65
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 1998, 16.00 | Redl Jiří | SM-1.
7.930
182 / 25 | 93
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 1998, 10.00 | Foltýn Vlastimil | 2.LIGA B
7.282
232 / 13 | 74
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 1998, 10.00 | Mrštík Jan | SM-1.
17.840
250 / 16 | 86
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 1998, 17.00 | Obdržálek Vladimír | SM-1.
15.622
1127 / 61 | 88
Malý stůl: Volná hra
28. 3. 1998, 00.00 | Čaněcký Patrik | Přebor SMO - I.třída (KIMEX KOPŘIVNICE)
18.476

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
182875 / 279 | 10710.30
25.00
83.54840000 %
122 / 16 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 1998, 17.00 | Redl Jiří | SM-1.
7.620
150 / 15 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 1998, 17.00 | Zezula Vladimír | SM-1.
10.001
193 / 18 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 1998, 13.00 | Litterbach David | 2.LIGA B
10.720
72 / 16 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 1998, 10.00 | Kopuletý František | 2.LIGA B
4.500
200 / 12 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 1998, 10.00 | Řihošek Antonín | 2.LIGA B
16.662
150 / 11 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 1998, 16.00 | Čabla František | SM-1.
13.632
142 / 25 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 1998, 10.00 | Foltýn Vlastimil | 2.LIGA B
5.680
150 / 16 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 1998, 10.00 | Mrštík Jan | SM-1.
9.372
116 / 8 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 1998, 17.00 | Zezula Vladimír | SM-1.
14.500
943 / 88 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 4. 1998, 00.00 | Čaněcký Patrik | Přebor SMO (SSK VÍTKOVICE)
10.710
637 / 54 | 107
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 4. 1998, 00.00 | Čaněcký Patrik | Přebor SMO - I.třída (BC OSTRAVA)
11.798

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11813 / 250 | 213.25
5.40
86.00000000 %
69 / 23 | 16
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 1998, 13.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
3.000
41 / 14 | 12
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 1998, 10.00 | Knap Josef | 2.LIGA B
2.920
71 / 26 | 8
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 1998, 10.00 | Řihošek Antonín | 2.LIGA B
2.730
55 / 23 | 15
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 1998, 16.00 | Čabla František | SM-1.
2.390
74 / 30 | 21
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 1998, 10.00 | Domanský Jiří | 2.LIGA B
2.460
60 / 21 | 17
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 1998, 10.00 | Bujnoch Karel | SM-1.
2.852
60 / 17 | 17
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 1998, 17.00 | Zezula Vladimír | SM-1.
3.522
383 / 96 | 17
Malý stůl: Jednoband
28. 4. 1998, 00.00 | Čaněcký Patrik | Přebor SMO (KIMEX HAVÍŘOV)
3.980

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6109 / 173 | 60.630
0.750
85.00000000 %
14 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 1. 1998, 17.00 | Redl Jiří | SM-1.
0.6360
20 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 1. 1998, 17.00 | Ležák Václav | SM-1.
0.6451
75 / 120 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 5. 1998, 00.00 | Čaněcký Patrik | Přebor SMO (KIMEX HAVÍŘOV)
0.6250

1996/1997

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81333 / 110 | 10312.11
33.33
53.32000000 %
183 / 15 | 65
Malý stůl: Volná hra
19. 9. 1996, 17.00 | Andrejovský Jan | 2.LIGA C
12.200
130 / 9 | 29
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 1996, 17.00 | Remeš Miloslav | 2.LIGA C
14.440
200 / 6 | 103
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 1996, 17.00 | Jendryštík Eduard | 2.LIGA C
33.330
29 / 3 | 20
Malý stůl: Volná hra
12. 12. 1996, 17.00 | Musil Jan | 2.LIGA C
9.660
132 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 1997, 17.00 | Vintrocha František | 2.LIGA C
5.280
200 / 20 | 63
Malý stůl: Volná hra
13. 2. 1997, 17.00 | Vintrocha František | 2.LIGA C
10.000
260 / 25 | 46
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 1997, 17.00 | Szarowski Stanislav | 2.LIGA C
10.402
199 / 7 | 63
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 1997, 10.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
28.420

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91104 / 139 | 397.94
20.00
59.93490000 %
200 / 18 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 9. 1996, 17.00 | Janeczko Valter | 2.LIGA C
11.112
64 / 10 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 1996, 17.00 | Musil Jan | 2.LIGA C
6.400
200 / 10 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 1996, 17.00 | Jendryštík Eduard | 2.LIGA C
20.002
47 / 7 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 1996, 17.00 | Musil Jan | 2.LIGA C
6.710
129 / 20 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 1997, 17.00 | Stareček Pavel | 2.LIGA C
6.450
164 / 25 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 1997, 17.00 | Kuchař Karel | 2.LIGA C
6.562
110 / 15 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 2. 1997, 17.00 | Stareček Pavel | 2.LIGA C
7.330
103 / 25 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 1997, 17.00 | Szarowski Stanislav | 2.LIGA C
4.120
87 / 9 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 1997, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
9.660

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7399 / 129 | 283.09
6.15
65.55560000 %
51 / 18 | 28
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 1996, 17.00 | Redl Jiří | 2.LIGA C
2.830
80 / 13 | 17
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 1996, 17.00 | Jendryštík Eduard | 2.LIGA C
6.152
50 / 19 | 15
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 1997, 17.00 | Szarowski Stanislav | 2.LIGA C
2.630
55 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 1997, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
2.750
163 / 59 | 15
Malý stůl: Jednoband
11. 4. 1997, 00.00 | Čaněcký Patrik | Přebor SMO (BC Havířov)
2.762

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6100 / 205 | 40.487
0.677
70.00000000 %
25 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 9. 1996, 17.00 | Jendryštík Eduard | 2.LIGA C
0.6410
21 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 1. 1997, 17.00 | Ficek Martin | 2.LIGA C
0.6770
25 / 45 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 1997, 17.00 | Faldýn Kamil | 2.LIGA C
0.5550
13 / 32 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 2. 1997, 17.00 | Hájek Radovan | 2.LIGA C
0.4060
16 / 58 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 4. 1997, 00.00 | Čaněcký Patrik | Přebor SMO (Vítkovice)
0.2750

1995/1996

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
92064 / 107 | 14619.28
49.00
73.71430000 %
79 / 5 | 56
Malý stůl: Volná hra
23. 9. 1995, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
15.800
171 / 14 | 51
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 1995, 17.00 | Szarowski Stanislav | 2.LIGA C
12.210
245 / 5 | 143
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 1995, 17.00 | Mladenka Božetěch | 2.LIGA C
49.000
300 / 12 | 138
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 1995, 17.00 | Szarowski Stanislav | 2.LIGA C
25.002
252 / 25 | 46
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 1995, 17.00 | Hanáček Rostislav | 2.LIGA C
10.080
223 / 8 | 97
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 1995, 17.00 | Prchlík František | 2.LIGA C
27.870
300 / 15 | 146
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 1996, 17.00 | Rybák Jiří | 2.LIGA C
20.002
194 / 12 | 79
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 1996, 17.00 | Hanáček Rostislav | 2.LIGA C
16.160
300 / 11 | 71
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 1996, 17.00 | Tydlačka Pavel | 2.LIGA C
27.272

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91262 / 109 | 7911.57
22.22
68.21620000 %
56 / 6 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 9. 1995, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
9.330
78 / 15 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 1995, 17.00 | Kuchař Karel | 2.LIGA C
5.200
67 / 4 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 1995, 17.00 | Remeš Miloslav | 2.LIGA C
16.750
83 / 11 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 1995, 17.00 | Szarowski Stanislav | 2.LIGA C
7.540
178 / 25 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 1995, 17.00 | Samiec Vilém | 2.LIGA C
7.120
200 / 12 | 56
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 1995, 17.00 | Prchlík František | 2.LIGA C
16.662
200 / 10 | 79
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 1996, 17.00 | Rybák Jiří | 2.LIGA C
20.002
200 / 17 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 1996, 17.00 | Hanáček Rostislav | 2.LIGA C
11.762
200 / 9 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 1996, 17.00 | Tydlačka Pavel | 2.LIGA C
22.222

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8571 / 147 | 223.88
5.13
80.27780000 %
93 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
23. 9. 1995, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
4.650
59 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 1995, 17.00 | Obdržálek Vladimír | 2.LIGA C
2.950
73 / 17 | 17
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 1995, 17.00 | Prchlík František | 2.LIGA C
4.290
64 / 24 | 17
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 1996, 17.00 | Rybák Jiří | 2.LIGA C
2.660
282 / 66 | 22
Malý stůl: Jednoband
19. 4. 1996, 00.00 | Čaněcký Patrik | PŘEBOR SM (SSK VÍTKOVICE)
4.270

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9191 / 310 | 60.616
0.750
75.83330000 %
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 10. 1995, 17.00 | Klekner Jaroslav | 2.LIGA C
0.5750
12 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 11. 1995, 17.00 | Kuchař Karel | 2.LIGA C
0.5210
30 / 42 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. 1995, 17.00 | Sabela Petr | 2.LIGA C
0.7142
26 / 36 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 1. 1996, 17.00 | Rybák Jiří | 2.LIGA C
0.7220
100 / 169 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 5. 1996, 00.00 | Čaněcký Patrik | PŘEBOR SM (BANÍK HAVÍŘOV)
0.5912

1994/1995

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
71732 / 87 | 26119.90
50.00
82.47620000 %
286 / 23 | 81
Malý stůl: Volná hra
22. 9. 1994, 17.00 | Houšťava Zdeněk | 2.LIGA C
12.430
300 / 11 | 261
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 1994, 17.00 | Andrejovský Jan | 2.LIGA C
27.271
300 / 6 | 130
Malý stůl: Volná hra
3. 11. 1994, 17.00 | Houšťava Zdeněk | 2.LIGA C
50.002
243 / 7 | 89
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 1994, 17.00 | Jendryštík Eduard | 2.LIGA C
34.710
300 / 13 | 139
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 1995, 17.00 | Obdržálek Vladimír | 2.LIGA C
23.072
162 / 13 | 58
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 1995, 17.00 | Bujnoch Karel | 2.LIGA C
12.460
141 / 14 | 39
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 1995, 17.00 | Bujnoch Karel | 2.LIGA C
10.070

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
152374 / 163 | 7914.56
25.00
88.28570000 %
130 / 19 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 9. 1994, 17.00 | Szarowski Stanislav | 2.LIGA C
6.840
188 / 12 | 70
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 1994, 17.00 | Jendryštík Eduard | 2.LIGA C
15.660
133 / 11 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 1994, 17.00 | Szarowski Stanislav | 2.LIGA C
12.090
200 / 10 | 72
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 1994, 17.00 | Jendryštík Eduard | 2.LIGA C
20.002
200 / 16 | 79
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 1995, 17.00 | Obdržálek Vladimír | 2.LIGA C
12.502
185 / 13 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 1995, 17.00 | Mladenka Božetěch | 2.LIGA C
14.230
200 / 8 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 1995, 17.00 | Redl Jiří | 2.LIGA C
25.002
1138 / 74 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 6. 1995, 00.00 | Čaněcký Patrik | oblastní soutěže (Severomoravská oblast)
15.376

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10659 / 179 | 393.68
5.85
93.12500000 %
80 / 23 | 10
Malý stůl: Jednoband
3. 11. 1994, 17.00 | Szarowski Stanislav | 2.LIGA C
3.472
69 / 15 | 17
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 1994, 17.00 | Oslizlok Svatopluk | 2.LIGA C
4.600
510 / 141 | 39
Malý stůl: Jednoband
4. 6. 1995, 00.00 | Čaněcký Patrik | oblastní soutěže (Severomoravská oblast)
3.616

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4115 / 149 | 50.771
1.250
95.83330000 %
27 / 42 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 9. 1994, 17.00 | Držík Jan | 2.LIGA C
0.6420
30 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 9. 1994, 17.00 | Jendryštík Eduard | 2.LIGA C
1.2502
28 / 45 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 1. 1995, 17.00 | Vidlák Milan | 2.LIGA C
0.6220
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 2. 1995, 17.00 | Mladenka Božetěch | 2.LIGA C
0.7892