Suchopárek Jan

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
9206 / 420 | 6 | 40.490
0.769
76.29630000 %
21 / 50 | 5 | 1
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2019, 11.00 | Stehlík František | ZS 3B I. LIGA
0.4201
16 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 10. 2019, 17.30 | Ručka Damián | ZS 3B I. LIGA
0.3200
23 / 50 | 6 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2019, 12.30 | Both Michael | ZS 3B I. LIGA
0.4600
27 / 50 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 10. 2019, 16.00 | Szczeponiec Roman | ZS 3B I. LIGA
0.5402
22 / 50 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2019, 13.30 | Hošek Ondřej | ZS 3B I. LIGA
0.4400
21 / 37 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 12. 2019, 15.30 | Janata Jan | ZS 3B I. LIGA
0.5670
30 / 44 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2020, 12.30 | Švára Libor | ZS 3B I. LIGA
0.6812
30 / 39 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 2. 2020, 14.00 | Kováč Aladar | ZS 3B I. LIGA
0.7692
16 / 50 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2020, 11.00 | Uher Miroslav ml. | ZS 3B I. LIGA
0.3200

2018/2019

5 pins

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2102 / 66 | 141.54
1.67
1.85
85.00000000 %
55 / 38 | 6
Závodní stůl: 5 pins
27. 6. 2019, 14.00 | Palermo Daniele | BC Kladno 5 pins event 2019
1.440
47 / 28 | 14
Závodní stůl: 5 pins
28. 6. 2019, 14.00 | Rosenberg Toni | BC Kladno 5 pins event 2019
1.670

Malý stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
541184 / 1596 | 8 | 40.741
3.333
85.05750000 %
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 9. 2019, 17.30 | Havránek Hynek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4750
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 9. 2019, 18.30 | Smotlacha Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3000
26 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
23. 9. 2019, 19.30 | Bílek Rudolf | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6502
16 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 10. 2019, 17.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5920
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 10. 2019, 18.30 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0002
30 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
2. 10. 2019, 19.30 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2019, 17.30 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5250
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2019, 18.30 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1112
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2019, 19.30 | Hruška Vilém | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6001
30 / 35 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 10. 2019, 13.00 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8572
28 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 10. 2019, 14.00 | Kocián Josef | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
28 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 10. 2019, 14.00 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2019, 17.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7692
30 / 29 | 7
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2019, 18.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0342
30 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2019, 19.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.5792
19 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2019, 17.30 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4750
27 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2019, 18.30 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
29 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2019, 19.30 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
30 / 30 | 8 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2019, 17.30 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0002
30 / 25 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2019, 18.30 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.2002
30 / 39 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2019, 19.30 | Hejcman Daniel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7692
25 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2019, 17.30 | Veselý Lukáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6570
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2019, 18.30 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2019, 19.30 | Pařík Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9672
19 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2019, 17.30 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4751
30 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2019, 18.30 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.2002
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2019, 19.30 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102
2 / 6 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 12.20 | Korec Jaroslav | Ekvita carom | Vánoční turnaj 2019
0.3330
6 / 9 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 13.00 | Aleš Jan | Ekvita carom | Vánoční turnaj 2019
0.6660
10 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 15.00 | Kubiš Marián | Ekvita carom | Vánoční turnaj 2019
0.7140
12 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 15.20 | Krausová Veronika | Ekvita carom | Vánoční turnaj 2019
0.8002
8 / 12 | 3 | 1
Malý stůl: Trojband
28. 12. 2019, 12.10 | Říhánek Miloslav | (Ne)poslední zvonění 2019
0.6662
10 / 3 | 8 | 1
Malý stůl: Trojband
28. 12. 2019, 13.10 | Dobeš Břetislav | (Ne)poslední zvonění 2019
3.3332
5 / 9 | 3 | 1
Malý stůl: Trojband
28. 12. 2019, 14.10 | Đuranović Miodrag | (Ne)poslední zvonění 2019
0.5550
6 / 12 | 3 | 1
Malý stůl: Trojband
28. 12. 2019, 15.50 | Kafka Jan st. | (Ne)poslední zvonění 2019
0.5000
9 / 12 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 12. 2019, 16.10 | Roubík Zbyněk | (Ne)poslední zvonění 2019
0.7502
11 / 15 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 12. 2019, 17.25 | Němčík Tomáš | (Ne)poslední zvonění 2019
0.7332
10 / 15 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 12. 2019, 18.45 | Váša Marek | (Ne)poslední zvonění 2019
0.6660
26 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2020, 11.00 | Březina Radek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7870
25 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2020, 12.00 | Hejlik Pavel ml. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8330
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2020, 13.00 | Diviš Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102
12 / 29 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2020, 17.30 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4130
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2020, 18.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0711
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2020, 19.30 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8572
29 / 32 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2020, 17.30 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9060
24 / 32 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2020, 18.30 | Pešta Martin | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7500
19 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2020, 19.30 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4750
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2020, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9672
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2020, 18.30 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6002
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2020, 19.30 | Kocián Josef | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8332
20 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2020, 17.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2020, 18.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
27 / 40 | 8
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2020, 19.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6750

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
701482 / 2012 | 80.736
2.000
3.000
84.97710000 %
14 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 9. 2018, 17.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4820
15 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 9. 2018, 18.40 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5350
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 9. 2018, 19.50 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7251
30 / 34 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2018, 17.30 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8822
27 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2018, 18.40 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
27 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2018, 19.50 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
21 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2018, 17.30 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6170
16 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2018, 18.40 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4700
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2018, 19.50 | Pešta Martin | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102
24 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2018, 17.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8570
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2018, 18.40 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6002
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2018, 19.50 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4252
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 17.30 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 18.40 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 19.50 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.3042
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2018, 17.30 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8572
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2018, 18.40 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6502
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2018, 19.50 | Sukovatý Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4500
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2018, 17.30 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2500
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2018, 18.40 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9092
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2019, 17.30 | Hejcman Daniel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5002
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2019, 18.40 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1532
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2019, 19.50 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
30 / 38 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2019, 17.30 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7892
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2019, 18.40 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2019, 19.50 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6002
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2019, 17.30 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6250
12 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2019, 18.40 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8000
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2019, 19.50 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0712
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2019, 17.30 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9092
30 / 25 | 7
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2019, 18.40 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.2002
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2019, 19.50 | Pešta Martin | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.2002
28 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2019, 18.40 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7770
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2019, 19.50 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
8 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2019, 17.30 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2750
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2019, 18.40 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6002
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2019, 19.50 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4502
30 / 33 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2019, 17.30 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9092
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2019, 18.40 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6751
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2019, 19.50 | Sukovatý Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
6 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 11.30 | Dvořáček Václav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 6. turnaj
0.4000
6 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 13.00 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 6. turnaj
0.4001
6 / 10 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 14.00 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 6. turnaj
0.6000
4 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 14.30 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 6. turnaj
0.2660
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2019, 17.30 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8572
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2019, 18.40 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9372
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2019, 19.50 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2019, 17.30 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4002
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2019, 18.40 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2019, 19.50 | Hejcman Daniel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0002
12 / 6 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2019, 09.25 | Hajný David | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
2.0002
11 / 15 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2019, 11.55 | Jung Pavel | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.7332
6 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2019, 13.35 | Pešta Martin | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.4000
15 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2019, 14.20 | Frühauf Roman | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
1.0002
31 / 42 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2019, 15.50 | Pešta Martin | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.7382
29 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2019, 17.40 | Đuranović Miodrag | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
1.0740
34 / 34 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2019, 19.00 | Korec Jaroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
1.0002
24 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 5. 2019, 14.30 | Filip Antonín | MČR TROJBAND D3 MS
0.8002
30 / 26 | 8
Malý stůl: Trojband
25. 5. 2019, 17.30 | Adámek Petr | MČR TROJBAND D3 MS
1.1532
25 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 5. 2019, 10.00 | Váša Marek | MČR TROJBAND D3 MS
1.0410
12 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 6. 2019, 11.00 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 7. turnaj - Závěrečný
0.8572
12 / 7 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 6. 2019, 12.30 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 7. turnaj - Závěrečný
1.7142
7 / 7 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 6. 2019, 13.30 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 7. turnaj - Závěrečný
1.0000
9 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 6. 2019, 15.35 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 7. turnaj - Závěrečný
0.4500
12 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 7. 2019, 12.05 | Brabec Karel | 7. Gigaturnaj
1.3332
5 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 7. 2019, 13.45 | Dobeš Břetislav | 7. Gigaturnaj
0.3332
12 / 7 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 7. 2019, 14.35 | Hajný David | 7. Gigaturnaj
1.7142
15 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 7. 2019, 19.40 | Kavecký Robert | 7. Gigaturnaj
1.0002
13 / 18 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 7. 2019, 20.30 | Brabec Karel | 7. Gigaturnaj
0.7220

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13132 / 218 | 40.605
1.428
61.68220000 %
10 / 13 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 11.00 | Dvořáček Václav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
0.7690
7 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 11.30 | Havránek Hynek | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
0.5832
10 / 7 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 14.30 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
1.4282
9 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 16.30 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
0.7502
7 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 17.30 | Lewis John | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
0.5832
7 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 12.30 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
0.5832
5 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 13.30 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
0.4160
10 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 16.00 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
1.1112
8 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
0.5330
21 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2018, 18.30 | Coufalík Ivo | MČR TROJBAND D3 MS
0.7000
15 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 10.30 | Najzar Petr | MČR TROJBAND D3 MS
0.4282
9 / 14 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 13.00 | Stareček Vladimír | MČR TROJBAND D3 MS
0.6420
14 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 16.45 | Skalický Jaroslav | MČR TROJBAND D3 MS
0.4000

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12101 / 153 | 40.660
1.428
0.700
74.26470000 %
3 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 11.30 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
0.2502
6 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 13.00 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
0.5002
1 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 14.00 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
0.0830
8 / 10 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 16.00 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
0.8000
5 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 18.00 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
0.3332
10 / 13 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 19.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
0.7690
9 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 12.30 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
0.7501
7 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 13.30 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
0.7770
10 / 7 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 16.00 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
1.4282
11 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 17.00 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
0.7332
15 / 13 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 19.00 | Bača Libor | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
1.1532
16 / 23 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 20.00 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
0.6950

2009/2010

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12264 / 452 | 50.584
0.810
73.33330000 %
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2009, 18.00 | Vrabec Martin | Stř. Č - Družstva - 3B
0.6252
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2009, 18.00 | Hambálková Irena | Stř. Č - Družstva - 3B
0.6750
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2009, 18.00 | Klusáček Petr | Stř. Č - Družstva - 3B
0.3752
13 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2010, 18.00 | Kohout Štěpán | Stř. Č - Družstva - 3B
0.4060
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2010, 18.00 | Váša Marek | Stř. Č - Družstva - 3B
0.6002
13 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2010, 18.00 | Aleš Jan | Stř. Č - Družstva - 3B
0.5650
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2010, 18.00 | Nepevný Pavel | Stř. Č - Družstva - 3B
0.8102
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2010, 18.00 | Kocián Josef | Stř. Č - Družstva - 3B
0.4752
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2010, 18.00 | Vajda Tomáš | Stř. Č - Družstva - 3B
0.4500
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2010, 18.00 | Jenčík Martin | Stř. Č - Družstva - 3B
0.7002
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2010, 18.00 | Purkyt Tomáš | Stř. Č - Družstva - 3B
0.6000
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2010, 18.00 | Vácha Václav | Stř. Č - Družstva - 3B
0.7002

2008/2009

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24614 / 782 | 110.785
1.363
85.27780000 %
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2008, 17.00 | Kala Lukáš | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8572
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2008, 18.00 | Vácha Václav | 3B-Stř.Č 1.třída
1.1532
25 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2008, 19.00 | Jenčík Martin | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7810
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2008, 17.00 | Hambálková Irena | 3B-Stř.Č 1.třída
1.0002
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2008, 17.00 | Roček Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
0.9092
12 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2008, 17.00 | Bílek Rudolf | 3B-Stř.Č 1.třída
0.3630
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2008, 17.00 | Vácha Václav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7002
30 / 22 | 7
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2008, 17.00 | Kala Lukáš | 3B-Stř.Č 1.třída
1.3632
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2008, 17.00 | Kratochvíl Dušan | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7002
26 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2008, 17.00 | Váša Marek | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8660
27 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2008, 17.00 | Aleš Jan | 3B-Stř.Č 1.třída
1.0000
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2008, 17.00 | Markup Petr | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7000
30 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2008, 17.00 | Nepevný Pavel | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7692
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2008, 17.00 | Vajda Tomáš | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7892
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2008, 17.00 | Kocián Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
0.3750
25 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2008, 17.00 | Hambálková Irena | 3B-Stř.Č 1.třída
0.6570
22 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2008, 17.00 | Smaha Stanislav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8140
27 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2008, 17.00 | Bílek Rudolf | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8180
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2009, 17.00 | Kala Lukáš | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8571
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2009, 17.00 | Vácha Václav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.6002
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2009, 17.00 | Kratochvíl Dušan | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7252
30 / 24 | 11
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2009, 17.00 | Kocián Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
1.2502
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2009, 17.00 | Nepevný Pavel | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7002
0
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2009, 17.00 | Vajda Tomáš | 3B-Stř.Č 1.třída
2

2007/2008

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
35853 / 1219 | 80.699
2.000
79.71960000 %
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2007, 17.00 | Šimek Stanislav | 3B/Stř.Č
0.4501
21 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2007, 17.00 | Tichý Miloslav | 3B/Stř.Č
0.5670
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2007, 17.00 | Kala Lukáš | 3B/Stř.Č
0.5250
22 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2007, 17.00 | Hambálková Irena | 3B/Stř.Č
0.5502
26 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2007, 17.00 | Mařík Miroslav | 3B/Stř.Č
0.7640
22 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2007, 17.00 | Fornůsek Tomáš | 3B/Stř.Č
0.7330
27 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2007, 17.00 | Šimek Stanislav | 3B/Stř.Č
0.7940
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2007, 17.00 | Kafka Jan st. | 3B/Stř.Č
1.0002
24 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2007, 17.00 | Kala Lukáš | 3B/Stř.Č
0.6660
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2007, 17.00 | Fornůsek Tomáš | 3B/Stř.Č
0.4752
29 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2007, 17.00 | Hambálková Irena | 3B/Stř.Č
0.7430
11 / 31 | 1
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2007, 17.00 | Mařík Miroslav | 3B/Stř.Č
0.3540
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2007, 17.00 | Šanda Ludvík | 3B/Stř.Č
0.9672
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2007, 17.00 | Nepevný Pavel | 3B/Stř.Č
0.8102
30 / 31 | 8
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2007, 17.00 | Kocián Josef | 3B/Stř.Č
0.9672
22 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2008, 17.00 | Šimek Stanislav | 3B/Stř.Č
0.6280
16 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2008, 17.00 | Kala Lukáš | 3B/Stř.Č
0.4320
30 / 15 | 7
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2008, 17.00 | Kafka Jan st. | 3B/Stř.Č
2.0002
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2008, 17.00 | Hambálková Irena | 3B/Stř.Č
0.9372
29 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2008, 17.00 | Mařík Miroslav | 3B/Stř.Č
0.9350
24 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2008, 17.00 | Fornůsek Tomáš | 3B/Stř.Č
0.7050
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2008, 17.00 | Šanda Ludvík | 3B/Stř.Č
0.5750
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2008, 17.00 | Kocián Josef | 3B/Stř.Č
0.4000
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2008, 17.00 | Nepevný Pavel | 3B/Stř.Č
1.1112
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2008, 17.00 | Šimek Stanislav | 3B/Stř.Č
0.9091
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2008, 17.00 | Kala Lukáš | 3B/Stř.Č
0.7502
26 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2008, 17.00 | Kafka Jan st. | 3B/Stř.Č
0.7220
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2008, 17.00 | Mařík Miroslav | 3B/Stř.Č
0.8332
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2008, 17.00 | Hambálková Irena | 3B/Stř.Č
0.6500
16 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2008, 17.00 | Hambálek Vladimír | 3B/Stř.Č
0.8000
26 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2008, 17.00 | Vajda Tomáš | 3B/Stř.Č
0.6502
30 / 37 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2008, 17.00 | Nepevný Pavel | 3B/Stř.Č
0.8102
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2008, 17.00 | Kocián Josef | 3B/Stř.Č
0.6002
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Coufal Zdeněk st. | MČR Trojband
0.4250
18 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Aleš Jan | MČR Trojband
0.5000

2006/2007

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12275 / 438 | 60.627
1.071
76.38890000 %
17 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2006, 16.00 | Kafka Jan st. | 3B/Stř.Č
0.4850
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2006, 16.00 | Kala Lukáš | 3B/Stř.Č
0.5002
27 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2006, 16.00 | Šimek Stanislav | 3B/Stř.Č
0.6920
30 / 39 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2006, 16.00 | Kala Lukáš | 3B/Stř.Č
0.7692
24 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2006, 16.00 | Šimek Stanislav | 3B/Stř.Č
0.6310
18 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2006, 16.00 | Kafka Jan st. | 3B/Stř.Č
0.5450
23 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2006, 16.00 | Kala Lukáš | 3B/Stř.Č
0.6050
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2006, 16.00 | Šimek Stanislav | 3B/Stř.Č
0.5751
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2006, 16.00 | Kafka Jan st. | 3B/Stř.Č
1.0712
15 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2007, 16.00 | Kafka Jan st. | 3B/Stř.Č
0.4410
18 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2007, 16.00 | Šimek Stanislav | 3B/Stř.Č
0.5290
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2007, 16.00 | Kala Lukáš | 3B/Stř.Č
0.7502

2005/2006

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
471 / 134 | 60.529
0.724
62.83190000 %
14 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2005, 17.00 | Šimek Stanislav | Stř.Č/3B
0.5380
21 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2006, 10.00 | Kafka Jan st. | Stř.Č/3B
0.7240
13 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2006, 17.00 | Mařík Miroslav | Stř.Č/3B
0.3330
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2006, 17.00 | Šanda Ludvík | Stř.Č/3B
0.5752