Váša Marek

Malý stůl

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20 /  | 

0.00000000 %

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
19444 / 582 | 7 | 50.762
1.416
80.72730000 %
20 / 22 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 9. 2019, 15.00 | Vintrocha Richard | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.9092
20 / 21 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 9. 2019, 16.15 | Škop Pavel | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.9522
20 / 28 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 9. 2019, 10.00 | Dirn Marcel | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.7140
25 / 24 | 6 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 9. 2019, 11.30 | Hambálková Irena | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
1.0412
21 / 32 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 9. 2019, 15.30 | Kohout Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.6560
17 / 27 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 9. 2019, 19.30 | Hudák Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.6290
35 / 60 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2019, 14.00 | Tichý Miloslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.5832
37 / 60 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2019, 11.00 | Bušanský Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.6162
19 / 30 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2019, 10.00 | Hambálek Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.6332
25 / 30 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2019, 11.30 | Ráček Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.8332
27 / 35 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2019, 15.30 | Kohout Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.7712
6 / 22 | 3 | 1
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2019, 17.30 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.2720
12 / 13 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2019, 11.30 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.9230
40 / 51 | 5 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 12. 2019, 11.00 | Sibai Fouad | ZS 3B EXTRALIGA
0.7842
17 / 12 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2020, 18.30 | Aleš Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
1.4160
25 / 27 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2020, 20.30 | Korec Jaroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.9252
30 / 31 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2020, 14.30 | Aleš Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.9672
26 / 32 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2020, 17.30 | Bača Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.8120
22 / 25 | 7 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 1. 2020, 10.00 | Novák Radek | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.8800

5 pins

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
4 /  | 


Závodní stůl: 5 pins
27. 12. 2019, 13.00 | Pohůtka Ladislav | Kladenské přátelské 5pins | 2. turnaj

Závodní stůl: 5 pins
27. 12. 2019, 15.00 | Hajný David | Kladenské přátelské 5pins | 2. turnaj

Závodní stůl: 5 pins
27. 12. 2019, 16.00 | Pechman Vít | Kladenské přátelské 5pins | 2. turnaj

Závodní stůl: 5 pins
27. 12. 2019, 17.00 | Kocián Josef | Kladenské přátelské 5pins | 2. turnaj

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
33749 / 1016 | 70.737
1.785
81.85790000 %
24 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2018, 11.00 | Ráček Milan | ZS 3B EXTRALIGA
0.6002
24 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
22. 9. 2018, 15.30 | Truhlář Jan | ZS 3B I. LIGA
0.6002
19 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2018, 11.00 | Hudák Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.7602
12 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2018, 15.00 | Ferahli Engin | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.4800
10 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2018, 13.30 | Šlechta Jan | ZS 3B I. LIGA
0.6660
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2018, 14.00 | Walach Ladislav | ZS 3B EXTRALIGA
0.5750
30 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2018, 11.00 | Hrdlička Lubomír | ZS 3B EXTRALIGA
0.8572
20 / 22 | 5
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2018, 11.00 | Hubrtová Veronika | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.9092
20 / 20 | 5
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2018, 13.00 | Bílek Rudolf | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
1.0002
20 / 24 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2018, 14.30 | Truhlář Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.8332
14 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2018, 17.00 | Markup Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.5602
15 / 27 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2018, 19.45 | Kohout Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.5550
20 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 09.30 | Ferahli Engin | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.6660
24 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2019, 12.30 | Líška Antonín ml. | ZS 3B I. LIGA
0.6002
28 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2019, 16.00 | Koky Dušan | ZS 3B I. LIGA
0.7002
30 / 28 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 12.30 | Bača Miroslav | ZS 3B I. LIGA
1.0712
21 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2019, 14.00 | Stareček Pavel | ZS 3B I. LIGA
0.5250
21 / 39 | 7
Závodní stůl: Trojband
23. 2. 2019, 15.30 | Daněk Josef | ZS 3B I. LIGA
0.5380
30 / 30 | 6
Závodní stůl: Trojband
24. 2. 2019, 13.00 | Daněk Josef | ZS 3B I. LIGA
1.0002
16 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2019, 10.00 | Hovorka Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.6402
20 / 22 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2019, 14.00 | Korec Jaroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.9092
22 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2019, 16.15 | Sibai Fouad | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.7330
25 / 14 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2019, 21.15 | Bača Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
1.7852
30 / 34 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 3. 2019, 12.30 | Dirn Marcel | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.8822
27 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 3. 2019, 18.30 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.7710
25 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2019, 10.00 | Bača Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.7142
21 / 22 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2019, 13.00 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.9540
26 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 3. 2019, 12.30 | Ostruszka Petr | ZS 3B I. LIGA
0.6502
24 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 4. 2019, 14.00 | Novák Radek | 34. MČR TROJBAND ZS
0.9600
23 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 4. 2019, 18.30 | Galíček Zdeněk | 34. MČR TROJBAND ZS
0.7180
27 / 37 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 4. 2019, 23.00 | Stareček Vladimír | 34. MČR TROJBAND ZS
0.7290
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 4. 2019, 16.00 | Hambálek Vladimír | BARÁŽ EXTRALIGA 3B ZS
0.5000
38 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2019, 13.10 | Hambálek Vladimír | BARÁŽ EXTRALIGA 3B ZS
0.9502

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
451051 / 1431 | 70.734
1.111
84.75810000 %
18 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2017, 16.45 | Markup Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.6002
18 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2017, 19.15 | Sibai Fouad | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.6000
21 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2017, 11.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.5252
30 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2017, 15.00 | Korec Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
1.0002
14 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2017, 14.00 | Ettel Milan | ZS 3B EXTRALIGA
0.4660
21 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 11.00 | Vitouš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.5251
30 / 31 | 7
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2017, 14.00 | Bílek Rudolf | ZS 3B EXTRALIGA
0.9672
30 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2017, 11.00 | Daněk Josef | ZS 3B EXTRALIGA
0.9372
30 / 34 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2017, 14.00 | Chytil Rudolf | ZS 3B EXTRALIGA
0.8822
30 / 38 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2017, 11.00 | Hrdlička Lubomír | ZS 3B EXTRALIGA
0.7892
12 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2017, 11.00 | Bálek Martin | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.4802
13 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2017, 13.00 | Truhlář Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.5202
20 / 21 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2017, 14.00 | Hudák Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.9522
18 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2017, 15.00 | Kratochvíl Dušan | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.7202
24 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2017, 18.00 | Vintrocha Richard | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.8002
19 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2017, 20.30 | Markup Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.6332
22 / 35 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2017, 10.00 | Ráček Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.6282
16 / 32 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2017, 13.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.5000
14 / 23 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2017, 17.00 | Novák Radek | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.6080
30 / 33 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2017, 14.00 | Přeček Jiří | ZS 3B EXTRALIGA
0.9092
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2017, 11.00 | Žabenský Zbyněk | ZS 3B EXTRALIGA
0.5502
30 / 33 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2018, 14.00 | Truhlář Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.9092
30 / 37 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2018, 11.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.8102
30 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 2. 2018, 14.00 | Ziogas Janis | ZS 3B EXTRALIGA
0.8571
30 / 36 | 6
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 11.00 | Truksa Otakar | ZS 3B EXTRALIGA
0.8332
20 / 18 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2018, 16.00 | Truksa Otakar | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
1.1112
4 / 12 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2018, 20.00 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.3330
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 2. 2018, 14.00 | Bílek Rudolf | ZS 3B EXTRALIGA
0.5752
30 / 29 | 7
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2018, 11.00 | Švára Libor | ZS 3B EXTRALIGA
1.0342
30 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2018, 15.00 | Všetička Luboš | ZS 3B EXTRALIGA
0.7502
30 / 37 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2018, 14.00 | Rösner Tomáš | ZS 3B EXTRALIGA
0.8102
27 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 14.00 | Ležák Václav | ZS 3B EXTRALIGA
0.6752
26 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2018, 11.00 | Ručka Damián | ZS 3B EXTRALIGA
0.6502
18 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 15.30 | Hošek Ondřej | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.7202
16 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 18.00 | Najzar Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.6402
21 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 19.00 | Vintrocha Richard | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.7002
25 / 25 | 6
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 20.30 | Sibai Fouad | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
1.0002
30 / 28 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 23.00 | Ziogas Janis | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
1.0712
20 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
7. 4. 2018, 11.30 | Bača Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.5710
24 / 28 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 4. 2018, 18.30 | Bača Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.8570
24 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2018, 15.30 | Popeňažník Lukáš | 33. MČR TROJBAND ZS
0.6150
21 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2018, 18.30 | Hájek Radovan | 33. MČR TROJBAND ZS
0.5520
30 / 36 | 6
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2018, 23.00 | Stareček Vladimír | 33. MČR TROJBAND ZS
0.8332
30 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 8. 2018, 20.30 | Scheler Stefan | Länderkampf 2018
0.8822
30 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 8. 2018, 12.00 | Kleinpennig Hermann | Länderkampf 2018
0.8101

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
22574 / 770 | 80.745
1.200
85.67160000 %
18 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2016, 19.00 | Ettel Milan | VS 3B VELKÁ CENA | 1. VC KLADNO
0.6000
20 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2016, 21.00 | Tauterman Vlastislav ml. | VS 3B VELKÁ CENA | 1. VC KLADNO
0.8002
30 / 30 | 6
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2016, 16.00 | Hambálek Vladimír | VS 3B EXTRALIGA D4
1.0002
27 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
11. 12. 2016, 14.00 | Sibai Fouad | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6750
30 / 29 | 6
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2017, 11.00 | Kohout Štěpán | VS MČR TROJBAND D2
1.0342
24 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2017, 18.30 | Vitouš Jan | VS MČR TROJBAND D2
0.6002
40 / 44 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2017, 12.00 | Vala Miroslav | VS MČR TROJBAND D2
0.9092
19 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2017, 16.00 | Toth Jiří | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.6332
20 / 24 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2017, 20.00 | Hudák Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.8332
28 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2017, 22.30 | Kozák Adam | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.7002
30 / 26 | 8
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2017, 11.30 | Aleš Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
1.1532
26 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2017, 13.00 | Vitouš Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.6502
40 / 47 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2017, 10.00 | Walach Ladislav | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.8512
37 / 49 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2017, 11.00 | Aleš Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.7550
27 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 15.00 | Ferahli Engin | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6752
21 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 2. 2017, 15.00 | Hambálková Irena | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5252
30 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2017, 17.00 | Šlechta Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.7502
18 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2017, 17.00 | Kozák Adam | VS MČR TROJBAND
0.4730
26 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2017, 23.00 | Gazdoš Ivo | VS MČR TROJBAND
0.7640
30 / 25 | 6
Závodní stůl: Trojband
1. 4. 2017, 11.30 | Šlechta Jan | VS MČR TROJBAND
1.2002
12 / 19 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 4. 2017, 10.00 | Boháč Martin | VS MČR TROJBAND
0.6310
21 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 5. 2017, 15.00 | Uher Miroslav ml. | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5252

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15402 / 532 | 60.755
1.071
87.39130000 %
20 / 25 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2015, 19.00 | Bača Libor | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
0.8002
20 / 22 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2015, 21.00 | Purkyt Tomáš | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
0.9091
40 / 50 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2016, 17.00 | Bača Tomáš | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
0.8002
29 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2016, 14.00 | Šlechta Jan | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
0.7252
30 / 28 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2016, 18.00 | Nenál Jiří | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
1.0712
40 / 41 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2016, 09.00 | Ferahli Engin | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
0.9752
30 / 38 | 6
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2016, 10.00 | Markup Petr | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.7892
20 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2016, 10.00 | Markup Petr | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5000
17 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2016, 13.00 | Sibai Fouad | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4252
30 / 35 | 6
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2016, 17.30 | Krausová Veronika | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.8572
30 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2016, 13.00 | Dostál Martin | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.7692
15 / 22 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2016, 19.00 | Gazdoš Ivo | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.6810
30 / 33 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2016, 22.00 | Bača Tomáš | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.9092
22 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2016, 14.30 | Novák Radek | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.5640
29 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 8. 2016, 18.00 | Schubert Karsten | Kladno x Sachsen-Anhalt
0.7251

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
471140 / 1609 | 80.708
1.071
80.28170000 %
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2014, 11.30 | Janeček Antonín | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6252
21 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2014, 16.00 | Tichák Josef | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5250
30 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2014, 19.00 | Korec Jaroslav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.8332
30 / 34 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 10.30 | Markup Petr | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.8822
28 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 15.00 | Truhlář Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.7002
26 / 34 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 18.00 | Aleš Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.7640
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2014, 10.00 | Sibai Fouad | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5000
27 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2014, 13.00 | Zíka Petr | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6752
16 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2014, 16.00 | Aleš Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4570
26 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2014, 19.00 | Korec Jaroslav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6502
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Markup Petr | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
0.4750
18 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Koky Dušan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
0.6002
20 / 26 | 6
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Truhlář Jan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
0.7692
24 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Bača Tomáš | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
0.6002
29 / 28 | 7
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Kohout Štěpán | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
1.0350
24 / 31 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Novák Radek | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
0.7740
30 / 35 | 6
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2014, 11.30 | Tichák Josef | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.8572
30 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2014, 14.30 | Židů Tomáš | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.7502
30 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2014, 17.30 | Ferahli Engin | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.9672
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2014, 20.00 | Koky Dušan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 3. OT HAVÍŘOV
0.4502
14 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2014, 10.00 | Aleš Jan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 3. OT HAVÍŘOV
0.3500
30 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2014, 12.00 | Bača Miroslav | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 3. OT HAVÍŘOV
0.8572
30 / 32 | 8
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2015, 17.30 | Walach Ladislav | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.9372
0
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2015, 21.00 | Gazdoš Ivo | 3B Družstva - čtyrčlenná
2
30 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2015, 12.00 | Filip Antonín | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.9372
30 / 37 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2015, 14.00 | Přeček Jiří | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.8102
22 / 23 | 6
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 2015, 00.00 | Aleš Jan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 4. OT JABLONEC
0.9560
17 / 28 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 2015, 00.00 | Kohout Štěpán | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 4. OT JABLONEC
0.6070
26 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 2015, 00.00 | Coufalík Ivo | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 4. OT JABLONEC
0.6502
21 / 40 | 8
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 2015, 00.00 | Sibai Fouad | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 4. OT JABLONEC
0.5252
23 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2015, 17.30 | Sibai Fouad | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5752
30 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2015, 00.00 | Markup Petr | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 5. OT PROSTĚJOV
0.7502
15 / 21 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2015, 15.30 | Galíček Zdeněk | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 5. OT PROSTĚJOV
0.7140
29 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2015, 18.30 | Kohout Štěpán | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 5. OT PROSTĚJOV
0.7430
30 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Joch Štěpán | VS MČR Trojband
0.7502
16 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Aleš Jan | VS MČR Trojband
0.4700
29 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 16.30 | Walach Ladislav | VS MČR Trojband
0.7252
30 / 31 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2015, 00.00 | Boháč Martin | VS MČR Trojband
0.9672
30 / 28 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 3. 2015, 11.30 | Markup Petr | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
1.0712
27 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 3. 2015, 16.00 | Truhlář Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6752
28 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2015, 12.00 | Markup Petr | 3B OPEN TOUR 2014-15 | Finále TOP10 BRNO
0.7002
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2015, 15.00 | Galíček Zdeněk | 3B OPEN TOUR 2014-15 | Finále TOP10 BRNO
0.6252
18 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2015, 17.00 | Hudák Jan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | Finále TOP10 BRNO
0.6000
14 / 21 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2015, 19.00 | Kohout Štěpán | 3B OPEN TOUR 2014-15 | Finále TOP10 BRNO
0.6660
30 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2015, 00.00 | Aleš Jan | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
1.0002
27 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2015, 00.00 | Bača Miroslav | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
0.6751
28 / 28 | 8
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2015, 00.00 | Galíček Zdeněk | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
1.0000

2013/2014

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
541299 / 1942 | 100.668
1.290
77.78440000 %
22 / 32 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2013, 10.00 | Domanský Pavel | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 1. OT AKK Brno
0.6870
22 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2013, 11.30 | Joch Štěpán | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 1. OT AKK Brno
0.5502
25 / 33 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2013, 13.00 | Bača Miroslav | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 1. OT AKK Brno
0.7570
21 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2013, 11.30 | Židů Tomáš | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.5252
29 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2013, 16.00 | Tichák Josef | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.7252
17 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2013, 19.00 | Aleš Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.5660
30 / 38 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2013, 11.30 | Markup Petr | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.7892
30 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2013, 16.00 | Škrášek Ivan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.7692
30 / 30 | 6
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2013, 11.30 | Šimek Stanislav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
1.0002
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2013, 14.30 | Kafka Jan st. | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.6252
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2013, 10.00 | Joch Štěpán | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 2. OT Ekvita Kladno
0.5002
21 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2013, 10.00 | Aleš Jan | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 2. OT Ekvita Kladno
0.5520
20 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2013, 10.00 | Domanský Pavel | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 2. OT Ekvita Kladno
0.5400
27 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2013, 12.30 | Lacina František | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.6752
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2013, 17.00 | Zíka Petr | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.6252
29 / 40 | 7
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2013, 14.00 | Tichák Josef | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.7252
15 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2013, 13.00 | Hroník Jaroslav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.3751
25 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2013, 17.30 | Židů Tomáš | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.6252
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 12. 2013, 10.00 | Joch Štěpán | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 3. OT Havířov
0.5002
12 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 12. 2013, 12.30 | Stareček Vladimír | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 3. OT Havířov
0.3630
10 / 22 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 12. 2013, 17.00 | Domanský Pavel | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 3. OT Havířov
0.4540
30 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 1. 2014, 11.30 | Bílek Rudolf | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.7692
0
Závodní stůl: Trojband
4. 1. 2014, 16.00 | Zíka Petr | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
2
30 / 31 | 6
Závodní stůl: Trojband
4. 1. 2014, 19.00 | Korec Jaroslav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.9672
30 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2014, 11.30 | Kretík Daniel | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
1.2002
30 / 36 | 6
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2014, 16.00 | Škrášek Ivan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.8332
30 / 37 | 5
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2014, 10.00 | Aleš Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.8101
21 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2014, 16.00 | Bálek Martin | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.5252
30 / 28 | 8
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2014, 19.00 | Korec Jaroslav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
1.0712
19 / 30 | 6
Závodní stůl: Trojband
22. 2. 2014, 10.00 | Czech Zenon | VS MČR 3B - AKK Brno
0.6332
20 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 2. 2014, 10.00 | Joch Štěpán | VS MČR 3B - AKK Brno
0.6662
26 / 31 | 7
Závodní stůl: Trojband
22. 2. 2014, 10.00 | Novák Radek | VS MČR 3B - AKK Brno
0.8380
23 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 2. 2014, 15.00 | Stareček Vladimír | VS MČR 3B - AKK Brno
0.5752
24 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 2. 2014, 18.30 | Hudák Jan | VS MČR 3B - AKK Brno
0.6002
35 / 43 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 2. 2014, 10.00 | Bača Miroslav | VS MČR 3B - AKK Brno
0.8140
26 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 3. 2014, 12.30 | Coufalík Ivo | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 4. OT Jablonec
0.6502
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 3. 2014, 15.30 | Poláček Ladislav | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 4. OT Jablonec
0.4752
27 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
22. 3. 2014, 18.30 | Hudák Jan | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 4. OT Jablonec
0.6750
40 / 31 | 10
Závodní stůl: Trojband
23. 3. 2014, 10.00 | Aleš Jan | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 4. OT Jablonec
1.2902
30 / 45 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 3. 2014, 12.00 | Kohout Štěpán | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 4. OT Jablonec
0.6660
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2014, 10.00 | Stareček Pavel | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
0.5750
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2014, 10.00 | Markup Petr | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
0.4750
15 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2014, 17.00 | Vydra Roman | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
0.3752
31 / 29 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2014, 10.00 | Bača Miroslav | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
1.0690
30 / 30 | 6
Závodní stůl: Trojband
2. 5. 2014, 10.00 | Markup Petr | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 5. OT Kulečník Prostějov
1.0002
26 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 5. 2014, 13.30 | Coufalík Ivo | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 5. OT Kulečník Prostějov
0.6502
24 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 5. 2014, 16.30 | Novák Radek | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 5. OT Kulečník Prostějov
0.7500
25 / 50 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 5. 2014, 10.00 | Bača Miroslav | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 5. OT Kulečník Prostějov
0.5000
28 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 5. 2014, 00.00 | Joch Štěpán | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | Finálový turnaj TOP 10
0.7002
23 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 5. 2014, 00.00 | Markup Petr | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | Finálový turnaj TOP 10
0.5752
28 / 32 | 6
Závodní stůl: Trojband
16. 5. 2014, 00.00 | Kohout Štěpán | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | Finálový turnaj TOP 10
0.8750
16 / 31 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 5. 2014, 00.00 | Domanský Pavel | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | Finálový turnaj TOP 10
0.5160
26 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 8. 2014, 17.30 | Eder Frank | Kladno - Sachsen-Anhalt
0.6502
20 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 8. 2014, 13.00 | Klingel Ronald | Kladno - Sachsen-Anhalt
0.5000

2012/2013

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
481255 / 1772 | 90.708
1.363
80.65550000 %
30 / 26 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 9. 2012, 00.00 | Kafka Jan st. | Klubový turnaj 3B
1.1532
29 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 9. 2012, 00.00 | Czech Zenon | Klubový turnaj 3B
0.7252
30 / 26 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 9. 2012, 00.00 | Vitouš Jan | Klubový turnaj 3B
1.1532
28 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 9. 2012, 00.00 | Truhlář Jan | Klubový turnaj 3B
0.7002
30 / 28 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 9. 2012, 00.00 | Tichý Miloslav | Klubový turnaj 3B
1.0712
29 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 9. 2012, 00.00 | Škrášek Ivan | Klubový turnaj 3B
0.7252
9 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 9. 2012, 00.00 | Novák Radek | Klubový turnaj 3B
0.6000
30 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 9. 2012, 00.00 | Kretík Daniel | Klubový turnaj 3B
0.7692
23 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 9. 2012, 00.00 | Joch Štěpán | Klubový turnaj 3B
0.5752
30 / 31 | 6
Závodní stůl: Trojband
1. 9. 2012, 00.00 | Čermák Jan | Klubový turnaj 3B
0.9672
28 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 9. 2012, 00.00 | Korec Jaroslav | Klubový turnaj 3B
0.7002
30 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 9. 2012, 00.00 | Kohout Štěpán | Klubový turnaj 3B
0.7692
40 / 56 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2012, 12.00 | Markup Petr | 3B EXTRALIGA VS
0.7142
32 / 46 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2012, 14.00 | Tichák Josef | 3B EXTRALIGA VS
0.6950
10 / 27 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2012, 12.00 | Aleš Jan | OPEN TOUR 3B | 1.OPEN TOUR 3B
0.3700
20 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2012, 12.00 | Markup Petr | OPEN TOUR 3B | 1.OPEN TOUR 3B
0.6662
28 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2012, 14.00 | Líška Antonín ml. | 3B EXTRALIGA VS
0.4661
40 / 59 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2012, 14.00 | Coufalík Ivo | 3B EXTRALIGA VS
0.6782
20 / 27 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2012, 17.00 | Korec Jaroslav | OPEN TOUR 3B | 2.OPEN TOUR 3B
0.7402
19 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2012, 19.00 | Dostál Martin | OPEN TOUR 3B | 2.OPEN TOUR 3B
0.6330
40 / 53 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2013, 14.00 | Smaha Stanislav | 3B EXTRALIGA VS
0.7542
40 / 52 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2013, 14.00 | Tichák Josef | 3B EXTRALIGA VS
0.7692
0
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 10.00 | Bača Tomáš | OPEN TOUR 3B | VS MČR 3B - pořadí + body
30 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Hovorka Štěpán | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.A Jablonec
0.7502
17 / 29 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Hudák Jan | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.A Jablonec
0.5860
25 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Markup Petr | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.A Jablonec
0.6252
12 / 29 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Hájek Radovan | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.A Jablonec
0.4130
30 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Škrášek Ivan | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.A Jablonec
0.8822
24 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Dostál Martin | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.A Jablonec
0.6850
24 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Přeček Jiří | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.A Jablonec
0.6000
40 / 41 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 1. 2013, 12.00 | Kafka Jan st. | 3B EXTRALIGA VS
0.9752
6 / 14 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 1. 2013, 15.00 | Boháč Martin | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Havířov
0.4280
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 1. 2013, 19.30 | Bača Tomáš | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Havířov
0.6252
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2013, 11.30 | Tauterman Vlastislav ml. | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Havířov
0.4250
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2013, 14.30 | Dostál Martin | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Havířov
0.5500
29 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2013, 17.30 | Aleš Jan | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Havířov
0.7252
30 / 33 | 7
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2013, 19.00 | Hájek Radovan | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Havířov
0.9092
22 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2013, 11.30 | Walach Ladislav | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Havířov
0.6110
37 / 60 | 9
Závodní stůl: Trojband
2. 3. 2013, 12.00 | Roček Josef | 3B EXTRALIGA VS
0.6162
37 / 48 | 8
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2013, 16.00 | Bača Miroslav | OPEN TOUR 3B | 3.OPEN TOUR 3B
0.7700
37 / 39 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2013, 16.00 | Boháč Martin | OPEN TOUR 3B | 3.OPEN TOUR 3B
0.9480
30 / 37 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2013, 16.00 | Tauterman Vlastislav ml. | OPEN TOUR 3B | 3.OPEN TOUR 3B
0.8102
24 / 36 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2013, 16.00 | Bača Miroslav | OPEN TOUR 3B | 3.OPEN TOUR 3B
0.6660
30 / 22 | 9
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2013, 16.00 | Bača Tomáš | OPEN TOUR 3B | 3.OPEN TOUR 3B
1.3632
10 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2013, 16.00 | Šnyta Radek | OPEN TOUR 3B | 4.OPEN TOUR 3B
0.3332
11 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2013, 16.00 | Markup Petr | OPEN TOUR 3B | 4.OPEN TOUR 3B
0.3660
40 / 35 | 6
Závodní stůl: Trojband
27. 4. 2013, 16.00 | Šlechta Jan | 3B EXTRALIGA VS
1.1422
31 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2013, 10.00 | Coufal Zdeněk | 3B EXTRALIGA VS
0.5162

2011/2012

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
31954 / 1345 | 90.709
1.081
1.500
90.00000000 %
35 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 10. 2011, 10.00 | Korec Jaroslav | Extraliga v trojbandu
0.5832
40 / 53 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2011, 10.00 | Toth Jiří | Extraliga v trojbandu
0.7542
40 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 11. 2011, 10.00 | Hambálek Vladimír | Extraliga v trojbandu
1.0252
40 / 45 | 9
Závodní stůl: Trojband
26. 11. 2011, 10.00 | Líška Antonín ml. | Extraliga v trojbandu
0.8882
0
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2011, 17.00 | Rybák Jiří | Extraliga v trojbandu
2
25 / 36 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2011, 12.00 | Masár Stanislav | Extraliga v trojbandu
0.6940
33 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2011, 17.00 | Tunkr Martin | Extraliga v trojbandu
0.5500
33 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 12. 2011, 10.00 | Coufalík Ivo | Extraliga v trojbandu
0.5502
0
Závodní stůl: Trojband
7. 1. 2012, 10.00 | Rybák Jiří | Extraliga v trojbandu
2
38 / 73 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2012, 10.00 | Berdis Vratislav | Kvalifikace pro 2. Grand prix v trojbandu
0.5202
30 / 36 | 6
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2012, 10.00 | Vitouš Jan | Kvalifikace pro 2. Grand prix v trojbandu
0.8332
23 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2012, 10.00 | Domanský Pavel | Kvalifikace pro 2. Grand prix v trojbandu
0.5890
24 / 45 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2012, 10.00 | Hovorka Štěpán | Kvalifikace pro 2. Grand prix v trojbandu
0.5332
37 / 70 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2012, 10.00 | Ráček Milan | Kvalifikace pro 2. Grand prix v trojbandu
0.5280
30 / 31 | 7
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2012, 10.00 | Masár Stanislav | 2. Grand prix v trojbandu
0.9672
30 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2012, 10.00 | Markup Petr | 2. Grand prix v trojbandu
0.8822
30 / 44 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2012, 10.00 | Aleš Jan | 2. Grand prix v trojbandu
0.6812
19 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2012, 10.00 | Gazdoš Ivo | 2. Grand prix v trojbandu
0.6120
28 / 31 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2012, 10.00 | Novák Radek | 2. Grand prix v trojbandu
0.9030
33 / 41 | 6
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2012, 10.00 | Domanský Pavel | 2. Grand prix v trojbandu
0.8040
37 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2012, 10.00 | Purkyt Tomáš | Extraliga v trojbandu
0.6162
40 / 57 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2012, 10.00 | Kozák Adam | Extraliga v trojbandu
0.7012
40 / 52 | 6
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2012, 12.00 | Hambálková Irena | Extraliga v trojbandu
0.7692
40 / 37 | 8
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2012, 10.00 | Chytil Rudolf | Extraliga v trojbandu
1.0812
40 / 43 | 5
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2012, 10.00 | Czech Zenon | Extraliga v trojbandu
0.9302
30 / 29 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2012, 12.00 | Domanský Pavel | Mistrovství České republiky v trojbandu
1.0342
33 / 39 | 7
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2012, 12.00 | Popeňažník Lukáš | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.8460
20 / 48 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2012, 12.00 | Tichý Miloslav | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.4160
40 / 42 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2012, 10.00 | Tunkr Martin | Extraliga v trojbandu
0.9522
36 / 52 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2012, 10.00 | Ziogas Janis | Extraliga v trojbandu
0.6920
30 / 58 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 5. 2012, 10.00 | Bílek Rudolf | Extraliga v trojbandu
0.5170

2010/2011

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
491482 / 2336 | 70.634
0.975
2.142
120.48780000 %
24 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 9. 2010, 18.00 | Kadaník Marcel | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.4802
27 / 50 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2010, 12.00 | Markup Petr | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.5402
14 / 33 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2010, 16.00 | Hudák Jan | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.4240
27 / 50 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2010, 20.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.5400
24 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2010, 10.00 | Kavka Petr | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu
0.6852
30 / 43 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2010, 10.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu
0.6972
30 / 31 | 7
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2010, 10.00 | Ferahli Engin | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu
0.9672
32 / 59 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2010, 10.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu
0.5420
28 / 47 | 6
Závodní stůl: Trojband
30. 10. 2010, 10.00 | Tichák Josef | Extraliga v trojbandu
0.5950
25 / 49 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2010, 10.00 | Křístek Martin | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix v trojbandu
0.5102
40 / 53 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2010, 10.00 | Masár Stanislav | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix v trojbandu
0.7540
14 / 22 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2010, 10.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix v trojbandu
0.6360
31 / 75 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2010, 10.00 | Koky Dušan | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix v trojbandu
0.4132
35 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 11. 2010, 14.00 | Stareček Vladimír | Extraliga v trojbandu
0.5830
28 / 50 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 11. 2010, 15.00 | Czech Zenon | Grand Prix v trojbandu | 4. Grand Prix v trojbandu
0.5602
26 / 50 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2010, 10.00 | Berdis Vratislav | Grand Prix v trojbandu | 4. Grand Prix v trojbandu
0.5202
30 / 33 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2010, 16.00 | Frühauf Roman | Grand Prix v trojbandu | 4. Grand Prix v trojbandu
0.9092
25 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2010, 19.00 | Bálek Martin | Grand Prix v trojbandu | 4. Grand Prix v trojbandu
0.7140
39 / 47 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 12. 2010, 08.00 | Magnussen Tommy Pallud. | Extraliga v trojbandu
0.8290
40 / 53 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 12. 2010, 14.00 | Bílek Rudolf | Extraliga v trojbandu
0.7542
27 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2011, 10.00 | Ležák Václav | Extraliga v trojbandu
0.4502
32 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2011, 10.00 | Toth Jiří | Extraliga v trojbandu
0.5330
37 / 50 | 5
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 12.00 | Přeček Jiří | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1.kolo - skupina C
0.7402
24 / 49 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 16.00 | Štefan Josef | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1.kolo - skupina C
0.4892
12 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 20.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1.kolo - skupina C
0.4000
28 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2011, 12.00 | Frühauf Roman | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1.kolo - skupina C
0.7362
43 / 51 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2011, 14.00 | Popeňažník Lukáš | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1.kolo - skupina C
0.8432
29 / 42 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2011, 18.00 | Berdis Vratislav | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1.kolo - skupina C
0.6902
26 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2011, 12.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina A
0.7640
20 / 41 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2011, 18.00 | Přeček Jiří | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina A
0.4870
43 / 68 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2011, 10.00 | Hambálek Vladimír | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina A
0.6322
16 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2011, 10.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina A
0.6400
39 / 42 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2011, 12.00 | Kohout Štěpán | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina A
0.9282
19 / 43 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2011, 12.00 | Kavka Petr | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina A
0.4410
19 / 33 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2011, 16.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina A
0.5750
32 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2011, 10.00 | Štefan Josef | Extraliga v trojbandu
0.5332
29 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2011, 10.00 | Bílek Rudolf | Extraliga v trojbandu
0.4832
40 / 59 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 3. 2011, 14.00 | Walach Ladislav | Extraliga v trojbandu
0.6782
40 / 41 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2011, 10.00 | Novák Pavel | Extraliga v trojbandu
0.9752
40 / 43 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 4. 2011, 10.00 | Galíček Zdeněk | Extraliga v trojbandu
0.9302
37 / 60 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 4. 2011, 10.00 | Kafka Jan st. | Extraliga v trojbandu
0.6162
36 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 4. 2011, 14.00 | Kafka Jan st. | Extraliga v trojbandu
0.6000
40 / 46 | 5
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2011, 10.00 | Masár Stanislav | Extraliga v trojbandu
0.8692
11 / 28 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 5. 2011, 17.00 | Dostál Martin | Extraliga v trojbandu
0.3920
40 / 55 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 5. 2011, 10.00 | Stareček Vladimír | Extraliga v trojbandu
0.7272
39 / 56 | 7
Závodní stůl: Trojband
14. 5. 2011, 16.00 | Masár Stanislav | Extraliga v trojbandu
0.6960
38 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 5. 2011, 10.00 | Ležák Václav | Extraliga v trojbandu
0.6332
40 / 57 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2011, 10.30 | Kadaník Marcel | Extraliga v trojbandu
0.7012
37 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2011, 10.00 | Březina Adam | Extraliga v trojbandu
0.6162

2009/2010

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
381128 / 1717 | 120.657
1.250
1.500
119.36510000 %
37 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
31. 8. 2009, 14.00 | Židů Tomáš | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.6162
40 / 52 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 10. 2009, 10.00 | Hudák Jan | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.7692
40 / 51 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2009, 12.00 | Štefan Josef | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.7842
23 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2009, 08.00 | Boháč Martin | 1. Grand Prix v trojbandu
0.6570
14 / 32 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2009, 16.00 | Novák Radek | 1. Grand Prix v trojbandu
0.4370
30 / 24 | 7
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2009, 16.00 | Novák Pavel | 1. Grand Prix v trojbandu
1.2502
40 / 63 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2009, 20.00 | Filip Antonín | 1. Grand Prix v trojbandu
0.6342
40 / 71 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2009, 12.00 | Masár Stanislav | 1. Grand Prix v trojbandu
0.5632
36 / 58 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2009, 20.00 | Kohout Štěpán | 1. Grand Prix v trojbandu
0.6202
25 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 11. 2009, 10.00 | Smaha Stanislav | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.4160
40 / 51 | 5
Závodní stůl: Trojband
9. 1. 2010, 10.00 | Novák Pavel | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.7842
30 / 47 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2010, 12.00 | Novák Pavel | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Dvůr Králové
0.6382
38 / 57 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2010, 12.00 | Škop Pavel | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Dvůr Králové
0.6662
29 / 49 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2010, 12.00 | Aleš Jan | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Dvůr Králové
0.5910
41 / 52 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 12.00 | Bača Miroslav | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Dvůr Králové
0.7880
29 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 16.00 | Berdis Vratislav | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Dvůr Králové
0.5802
29 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 20.00 | Zembinský René | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Dvůr Králové
0.5802
15 / 31 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 21.30 | Stareček Pavel | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Dvůr Králové
0.4830
35 / 40 | 8
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2010, 14.30 | Novák Radek | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.8750
30 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 1. 2010, 18.00 | Hambálek Vladimír | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5000
34 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Kratochvíl Dušan | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5662
13 / 28 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2010, 10.00 | Kohout Štěpán | MČR v trojbandu - semifinále
0.4640
20 / 47 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2010, 10.00 | Kavka Petr | MČR v trojbandu - semifinále
0.4250
30 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2010, 10.00 | Šlechta Jan | MČR v trojbandu - semifinále
0.7892
23 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2010, 10.00 | Hájek Radovan | MČR v trojbandu - semifinále
0.7180
9 / 26 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2010, 10.00 | Gazdoš Ivo | MČR v trojbandu - semifinále
0.3460
44 / 49 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2010, 10.00 | Stareček Pavel | MČR v trojbandu - semifinále
0.8982
16 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2010, 10.00 | Popeňažník Lukáš | MČR v trojbandu - semifinále
0.4840
16 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 3. 2010, 13.00 | Vedral Martin | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.4100
40 / 57 | 6
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2010, 10.00 | Kratochvíl Dušan | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.7012
29 / 42 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 4. 2010, 10.00 | Boháč Martin | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.6900
40 / 56 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2010, 10.00 | Smaha Stanislav | Play Off Extraligy v trojbandu
0.7142
23 / 29 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2010, 18.00 | Hájek Radovan | Play Off Extraligy v trojbandu
0.7930
39 / 55 | 12
Závodní stůl: Trojband
1. 5. 2010, 14.00 | Stareček Pavel | Play Off Extraligy v trojbandu
0.7090
33 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 5. 2010, 18.00 | Boháč Martin | Play Off Extraligy v trojbandu
1.1000
30 / 31 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2010, 08.00 | Kappel Daniel | Mistrovství České republiky dvojic v trojbandu
0.9672
35 / 44 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2010, 08.00 | Novák Radek | Mistrovství České republiky dvojic v trojbandu
0.7950
13 / 28 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2010, 20.00 | Kohout Štěpán | Mistrovství České republiky dvojic v trojbandu
0.4640

2008/2009

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
31864 / 1478 | 110.584
0.906
1.153
106.14250000 %
28 / 53 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 10. 2008, 10.00 | Tichák Josef | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5280
40 / 66 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2008, 10.00 | Čermák Jan | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.6062
25 / 44 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2008, 18.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.5680
15 / 28 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2008, 20.00 | Domanský Pavel | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.5350
39 / 69 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2008, 14.00 | Daněk Josef | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.5652
40 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2008, 10.00 | Czech Zenon | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.6662
40 / 46 | 6
Závodní stůl: Trojband
9. 11. 2008, 10.00 | Zíka Petr | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.8692
35 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2008, 10.00 | Hambálek Vladimír | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5830
24 / 55 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 11. 2008, 10.00 | Daněk Josef | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.4360
19 / 46 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2008, 12.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu - Ústí nad Labem
0.4130
32 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 12. 2008, 10.00 | Englic Martin | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5332
34 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 1. 2009, 10.00 | Čermák Jan | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5660
40 / 55 | 11
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2009, 10.00 | Absolon Jiří | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.7272
35 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2009, 10.00 | Czech Zenon | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5832
40 / 56 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 2. 2009, 13.00 | Bálek Martin | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.7142
35 / 50 | 6
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 10.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina D
0.7000
15 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 12.00 | Hambálek Vladimír | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina D
0.3750
20 / 29 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 12.00 | Daněk Josef | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina D
0.6890
38 / 57 | 6
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 18.00 | Čermák Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina D
0.6662
21 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 10.00 | Hovorka Štěpán | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina D
0.6000
30 / 43 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 12.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina D
0.6972
17 / 29 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 16.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina D
0.5860
31 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2009, 10.00 | Čermák Jan | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5162
16 / 31 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 3. 2009, 10.00 | Daněk Josef | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5160
29 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2009, 10.00 | Galíček Zdeněk | MČR družstev v trojbandu na velkém stole
0.9060
15 / 48 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2009, 14.00 | Kohout Štěpán | MČR družstev v trojbandu na velkém stole
0.3120
22 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 4. 2009, 10.00 | Svozil Radek | MR 3B dvojic
0.4402
20 / 43 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 4. 2009, 12.00 | Dvořáček Jan | MR 3B dvojic
0.4650
27 / 47 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 4. 2009, 16.30 | Dvořáček Jan | MR 3B dvojic
0.5742
23 / 44 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 4. 2009, 10.00 | Stareček Vladimír | MR 3B dvojic
0.5220
19 / 22 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 4. 2009, 14.00 | Popeňažník Lukáš | MR 3B dvojic
0.8632

2007/2008

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
34921 / 1657 | 70.555
0.804
1.875
117.92570000 %
27 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2007, 10.00 | Czech Zenon | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.4502
21 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 9. 2007, 10.00 | Czech Zenon | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.3500
38 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2007, 10.00 | Smaha Stanislav | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.6332
30 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2007, 10.00 | Novák Pavel | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.5002
29 / 75 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Hikeš Jiří | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
0.3862
19 / 63 | 2
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
0.3010
32 / 48 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2007, 10.00 | Tichák Josef | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.6660
40 / 59 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 12. 2007, 10.00 | Bálek Martin | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.6782
39 / 57 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 12. 2007, 10.00 | Vitouš Jan | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.6840
25 / 47 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2008, 00.00 | Štefan Josef | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
0.5312
20 / 37 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2008, 00.00 | Tichák Josef | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
0.5400
32 / 55 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2008, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
0.5810
22 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2008, 00.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
0.7330
15 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2008, 10.00 | Hudák Jan | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.4050
33 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 2. 2008, 10.00 | Hambálek Vladimír | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.5500
28 / 56 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 2. 2008, 10.00 | Walach Ladislav | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.5000
10 / 17 | 6
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.5880
23 / 37 | 6
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Markup Petr | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.6212
37 / 67 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Faus Marek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.5522
37 / 67 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Hudák Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.5520
12 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.4800
26 / 44 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Novák Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.5902
30 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.7502
33 / 59 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Daněk Josef | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále B
0.5590
30 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Hudák Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále B
0.7692
16 / 29 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále B
0.5510
22 / 50 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále B
0.4400
16 / 45 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále B
0.3550
19 / 29 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále B
0.6550
37 / 46 | 7
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Šlechta Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále B
0.8040
35 / 52 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 3. 2008, 10.00 | Daněk Josef | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.6730
32 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 5. 2008, 00.00 | Hudák Jan | MČR dvojic v trojbandu
0.5330
21 / 29 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 5. 2008, 00.00 | Přeček Jiří | MČR dvojic v trojbandu
0.7240
35 / 58 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 5. 2008, 00.00 | Kappel Daniel | MČR dvojic v trojbandu
0.6030

2006/2007

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
31804 / 1560 | 60.515
0.720
0.937
93.05560000 %
24 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2006, 10.00 | Stareček Vladimír | Extraliga v trojbandu
0.4000
29 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2006, 10.00 | Domanský Pavel | Extraliga v trojbandu
0.4830
14 / 35 | 2
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2006, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - BRNO
0.4000
36 / 50 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2006, 10.00 | Hudák Jan | Extraliga v trojbandu
0.7200
31 / 46 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2006, 00.00 | Šlechta Jan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
0.6730
32 / 74 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2006, 00.00 | Rybák Jiří | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
0.4322
39 / 56 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 12. 2006, 10.00 | Walach Ladislav | Extraliga v trojbandu
0.6960
28 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2006, 10.00 | Korec Jaroslav | Extraliga v trojbandu
0.4662
30 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2007, 10.00 | Müller Martin | Extraliga v trojbandu
0.5002
27 / 52 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2007, 14.00 | Kohout Štěpán | Extraliga v trojbandu
0.5190
35 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2007, 10.00 | Faus Marek | Extraliga v trojbandu
0.5830
24 / 53 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2007, 10.00 | Tichý Miloslav | Extraliga v trojbandu
0.4520
23 / 48 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Šotola Marek st. | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.4790
24 / 53 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.4520
23 / 44 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Majerčík Radko | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.5220
23 / 45 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Bartoš Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.5112
39 / 66 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.5900
39 / 71 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Faus Marek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.5492
14 / 27 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.5180
12 / 29 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.4130
0
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Müller Martin | Extraliga v trojbandu
2
29 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2007, 14.00 | Kezsely Radim | Extraliga v trojbandu
0.4832
19 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2007, 19.00 | Konvička Dušan | Extraliga v trojbandu
0.3160
18 / 37 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 4. 2007, 10.00 | Masár Stanislav | Extraliga v trojbandu
0.4860
29 / 46 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2007, 00.00 | Bartoš Pavel | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B
0.6302
33 / 64 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2007, 00.00 | Tunkr Martin | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B
0.5150
20 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2007, 00.00 | Šlechta Jan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B
0.5260
26 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2007, 00.00 | Czech Zenon | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B
0.5202
22 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 5. 2007, 12.00 | Konvička Dušan | Extraliga v trojbandu
0.3660
22 / 36 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 5. 2007, 10.00 | Škop Pavel | Extraliga v trojbandu
0.6110
40 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 6. 2007, 10.00 | Daněk Josef | Extraliga v trojbandu
0.6662

2005/2006

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
252 / 105 | 30.495
0.571
70.27030000 %
20 / 49 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 6. 2006, 16.00 | Barbořík Jiří | 3B/2 sk.A
0.4080
32 / 56 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 6. 2006, 19.00 | Bača Miroslav | 3B/2 sk.A
0.5710

Malý stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
671591 / 1562 | 13 | 51.018
2.400
94.98510000 %
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 10. 2019, 17.30 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1112
30 / 15 | 13
Malý stůl: Trojband
2. 10. 2019, 18.30 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.0002
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 10. 2019, 19.30 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.3632
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 17.30 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8572
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 18.30 | Hruška Vilém | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0342
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 19.30 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0712
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2019, 17.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2019, 18.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
30 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2019, 19.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.2002
30 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2019, 17.30 | Kocián Josef | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1112
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2019, 18.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2019, 19.30 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102
12 / 11 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2019, 13.00 | Markup Petr | Ekvita carom | 1. turnaj
1.0902
12 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2019, 13.00 | Soukup Roman | Ekvita carom | 1. turnaj
0.8572
10 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2019, 13.20 | Pechman Vít | Ekvita carom | 1. turnaj
0.6662
12 / 5 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2019, 13.20 | Krausová Veronika | Ekvita carom | 1. turnaj
2.4002
15 / 17 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2019, 17.00 | Brabec Karel | Ekvita carom | 1. turnaj
0.8822

Malý stůl: Trojband
26. 10. 2019, 19.00 | Šimek Stanislav | Ekvita carom | 1. turnaj
30 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2019, 17.30 | Pařík Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.5792
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2019, 18.30 | Veselý Lukáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0712
30 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2019, 19.30 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.5002
30 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2019, 17.30 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.5002
30 / 35 | 8
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2019, 18.30 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8572
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2019, 19.30 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8822
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2019, 17.30 | Hanuš Ladislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0002
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2019, 18.30 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.3632
30 / 32 | 7
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2019, 19.30 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9372
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2019, 17.30 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
30 / 29 | 7
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2019, 18.30 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0342
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2019, 19.30 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.3632
30 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2019, 11.00 | Diviš Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.3042
27 / 24 | 7
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2019, 12.00 | Březina Radek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1250
30 / 20 | 9
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2019, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.5002
12 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 12.00 | Šimek Stanislav | Ekvita carom | Vánoční turnaj 2019
1.0002
12 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 13.40 | Pechr Miroslav | Ekvita carom | Vánoční turnaj 2019
1.3332
12 / 10 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 14.40 | Lörinc Attila | Ekvita carom | Vánoční turnaj 2019
1.2002
14 / 13 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 16.50 | Đuranović Miodrag | Ekvita carom | Vánoční turnaj 2019
1.0760
3 / 10 | 2 | 1
Malý stůl: Trojband
28. 12. 2019, 12.10 | Frühauf Roman | (Ne)poslední zvonění 2019
0.3000
6 / 10 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 12. 2019, 12.30 | Šimek Stanislav | (Ne)poslední zvonění 2019
0.6000
10 / 8 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 12. 2019, 14.30 | Chuman Oldřich | (Ne)poslední zvonění 2019
1.2502
6 / 11 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 12. 2019, 15.50 | Brabec Karel | (Ne)poslední zvonění 2019
0.5450
10 / 7 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 12. 2019, 17.20 | Vejvoda Vladimír | (Ne)poslední zvonění 2019
1.4282
10 / 15 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 12. 2019, 17.50 | Nepevný Pavel | (Ne)poslední zvonění 2019
0.6662
12 / 15 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 12. 2019, 18.45 | Suchopárek Jan | (Ne)poslední zvonění 2019
0.8002
15 / 12 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 12. 2019, 19.40 | Đuranović Miodrag | (Ne)poslední zvonění 2019
1.2502
15 / 18 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 12. 2019, 20.05 | Kubiš Marián | (Ne)poslední zvonění 2019
0.8330
20 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2020, 17.30 | Bílek Rudolf | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1110
14 / 18 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2020, 18.30 | Vitouš Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7770
28 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2020, 19.30 | Dirn Marcel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.2170
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2020, 17.30 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9672
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2020, 18.30 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0711
25 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2020, 19.30 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8330
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2020, 17.30 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9372
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2020, 18.30 | Pešta Martin | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.2502
29 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2020, 19.30 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.3800
30 / 30 | 6 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0002
30 / 27 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 18.30 | Kocián Josef | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1112
30 / 34 | 9 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 19.30 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8822
30 / 26 | 8
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2020, 17.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1532
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2020, 18.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1532
30 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2020, 19.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.7642
25 / 40 | 6 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2020, 17.30 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252
30 / 24 | 7 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2020, 18.30 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.2502
30 / 33 | 7 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2020, 19.30 | Veselý Lukáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9092
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 5. 2020, 17.30 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8332
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 5. 2020, 18.30 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9372
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 5. 2020, 19.30 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
892187 / 2076 | 141.053
3.750
2.400
104.39140000 %
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 9. 2018, 17.30 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0342
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 9. 2018, 18.40 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9672
30 / 14 | 14
Malý stůl: Trojband
18. 9. 2018, 19.50 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.1422
30 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 17.30 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1112
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 18.40 | Pešta Martin | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
30 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 19.50 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0712
10 / 8 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2018, 13.20 | Kratochvíl Dušan | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 1. turnaj
1.2502
10 / 11 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2018, 15.50 | Oberdorfer Miloslav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 1. turnaj
0.9092
10 / 10 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2018, 17.20 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 1. turnaj
1.0002
10 / 5 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2018, 17.20 | Hajný David | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 1. turnaj
2.0002
0
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2018, 19.00 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 1. turnaj
2
23 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2018, 20.05 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 1. turnaj
1.0452
30 / 33 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2018, 21.10 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 1. turnaj
0.9092
29 / 28 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2018, 22.00 | Bílek Rudolf | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 1. turnaj
1.0352
30 / 28 | 7
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2018, 17.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0712
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2018, 18.40 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.2002
30 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2018, 19.50 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.4282
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2018, 17.30 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9092
30 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2018, 18.40 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2018, 19.50 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7692
12 / 13 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 12.50 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 2. turnaj
0.9232
12 / 8 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 14.50 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 2. turnaj
1.5002
8 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 15.50 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 2. turnaj
0.5330
11 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 16.20 | Pechman Vít | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 2. turnaj
0.7332
15 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 17.00 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 2. turnaj
1.0712
13 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 18.30 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 2. turnaj
1.4440
30 / 17 | 9
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2018, 17.30 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.7642
30 / 16 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2018, 18.40 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.8752
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2018, 19.50 | Veselý Lukáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.2002
30 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2018, 17.30 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8101
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2018, 18.40 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1532
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2018, 19.50 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7692
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2018, 17.30 | Hejcman Daniel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1532
30 / 25 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2018, 18.40 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.2002
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2018, 19.50 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8332
12 / 6 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 11.00 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 3. turnaj - Vánoční
2.0002
12 / 10 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 14.00 | Červenka Jiří | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 3. turnaj - Vánoční
1.2002
11 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 16.00 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 3. turnaj - Vánoční
0.7332
15 / 10 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 16.55 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 3. turnaj - Vánoční
1.5002
24 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 18.15 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 3. turnaj - Vánoční
0.9602
29 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 19.15 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 3. turnaj - Vánoční
0.9352
22 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 20.30 | Kafka Jan st. | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 3. turnaj - Vánoční
0.8142
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2019, 17.30 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9092
30 / 21 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2019, 18.40 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.4282
30 / 19 | 7
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2019, 19.50 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.5792
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2019, 17.30 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.2502
30 / 15 | 9
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2019, 18.40 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.0002
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2019, 19.50 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.2502
12 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 11.30 | Pechman Vít | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 4. turnaj
1.0002
12 / 13 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 13.30 | Vítek Jiří | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 4. turnaj
0.9232
12 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 15.00 | Čermák Jan | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 4. turnaj
1.0902
15 / 14 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 16.00 | Vejvoda Vladimír | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 4. turnaj
1.0712
21 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 17.00 | Brabec Karel | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 4. turnaj
0.7772
25 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 19.40 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 4. turnaj
0.7140
30 / 15 | 10
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2019, 17.30 | Pešta Martin | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.0002
30 / 34 | 7
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2019, 18.40 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8822
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2019, 19.50 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1532
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2019, 17.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2019, 18.40 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2019, 19.50 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
30 / 22 | 9
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2019, 17.30 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.3632
30 / 8 | 9
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2019, 18.40 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.7502
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2019, 19.50 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1532
9 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2019, 11.30 | Lörinc Attila | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 5. turnaj
0.6002
12 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2019, 13.30 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 5. turnaj
1.0002
12 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2019, 15.00 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 5. turnaj
1.3332
15 / 13 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2019, 15.45 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 5. turnaj
1.1532
29 / 41 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2019, 16.45 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 5. turnaj
0.7072
27 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2019, 18.00 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 5. turnaj
1.1730
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2019, 17.30 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2019, 18.40 | Sukovatý Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9672
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2019, 19.50 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
30 / 18 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 12.30 | Kuchař Radim | 29. MČR TROJBAND MS
1.6662
27 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 13.45 | Stareček Pavel | 29. MČR TROJBAND MS
0.7940
40 / 36 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 15.30 | Škop Pavel | 29. MČR TROJBAND MS
1.1110
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2019, 17.30 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1112
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2019, 18.40 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0002
30 / 21 | 10
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2019, 19.50 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.4282
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2019, 17.30 | Brabec Karel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0342
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2019, 18.40 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9372
28 / 36 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2019, 18.40 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7772
30 / 25 | 10
Malý stůl: Trojband
7. 5. 2019, 17.30 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.2002
30 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 5. 2019, 18.40 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.4282
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 5. 2019, 19.50 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.2002
30 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 5. 2019, 16.00 | Stareček Pavel | MČR TROJBAND D3 MS
1.5001
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 5. 2019, 16.00 | Zündorf Egbert Franz | MČR TROJBAND D3 MS
1.0712
40 / 24 | 9
Malý stůl: Trojband
26. 5. 2019, 10.00 | Suchopárek Jan | MČR TROJBAND D3 MS
1.6662
35 / 33 | 14
Malý stůl: Trojband
26. 5. 2019, 13.30 | Stareček Pavel | MČR TROJBAND D3 MS
1.0600

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1122492 / 2363 | 181.054
3.333
3.000
102.46710000 %
0
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2017, 17.30 | Hrášok Igor | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
2
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2017, 18.45 | Lewis John | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9092
30 / 27 | 8
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2017, 20.00 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1112
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2017, 17.30 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8822
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2017, 18.45 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
30 / 34 | 7
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2017, 20.00 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8822
8 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2017, 11.00 | Kratochvíl Dušan | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 1. turnaj
0.6662
10 / 7 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2017, 13.00 | Staněk Petr | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 1. turnaj
1.4282
10 / 5 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2017, 14.00 | Hasík Zdeněk | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 1. turnaj
2.0002
15 / 16 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2017, 17.30 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 1. turnaj
0.9372
31 / 33 | 7
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2017, 18.30 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 1. turnaj
0.9392
24 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2017, 19.00 | Đuranović Miodrag | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 1. turnaj
1.0432
28 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2017, 19.30 | Kratochvíl Dušan | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 1. turnaj
0.7562
30 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 10. 2017, 17.30 | Havlíček Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.3042
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 10. 2017, 18.45 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
30 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 10. 2017, 20.00 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.8752
30 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2017, 17.30 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8822
30 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2017, 18.45 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.5002
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2017, 20.00 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2502
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2017, 17.30 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0002
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2017, 18.45 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
30 / 12 | 7
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2017, 20.00 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
2.5002
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2017, 17.30 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0712
30 / 29 | 7
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2017, 18.45 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0342
30 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2017, 20.00 | Brabec Karel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.8752
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2017, 12.00 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 2. turnaj
0.8332
10 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2017, 14.00 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 2. turnaj
0.8332
10 / 6 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2017, 15.00 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 2. turnaj
1.6662
8 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2017, 15.30 | Dvořáček Václav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 2. turnaj
0.6662
15 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2017, 19.00 | Hajný David | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 2. turnaj
1.2502
32 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2017, 19.30 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 2. turnaj
0.9692
34 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2017, 20.00 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 2. turnaj
1.2142
7 / 22 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2017, 20.30 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 2. turnaj
0.3180
30 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2017, 17.30 | Frühauf Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.3042
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2017, 18.45 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0712
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2017, 20.00 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9092
15 / 11 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 11.00 | Dvořáček Václav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
1.3632
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 11.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
1.1532
12 / 9 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 11.00 | Hajný David | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
1.3332
24 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 11.00 | Tichý Miloslav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
1.7142
35 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 11.00 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
1.9442
10 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 13.00 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
1.1112
9 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 16.00 | Hasík Zdeněk | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
0.8182
10 / 9 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 18.00 | Pohůtka Ladislav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
1.1112
9 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 19.00 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
0.7500
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2018, 17.30 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7892
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2018, 18.45 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1532
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2018, 20.00 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2002
30 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2018, 17.30 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9672
30 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2018, 18.45 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.4282
30 / 27 | 7
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2018, 20.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1112
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2018, 17.30 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2018, 18.45 | Hejcman Daniel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0002
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2018, 20.00 | Lewis John | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
10 / 8 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 12.30 | Kratochvíl Dušan | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
1.2502
6 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 15.00 | Dvořáček Václav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
0.5001
10 / 6 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 16.00 | Čermák Jan | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
1.6662
10 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 16.30 | Hajný David | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
1.1112
12 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 17.30 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
1.0002
15 / 16 | 8
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 19.00 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
0.9372
24 / 13 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 20.00 | Đuranović Miodrag | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
1.8462
22 / 25 | 7
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 20.30 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
0.8800
30 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2018, 17.30 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2002
30 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2018, 18.45 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.3042
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2018, 20.00 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1112
30 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2018, 17.30 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.5002
30 / 32 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2018, 18.45 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9372
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2018, 20.00 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0712
30 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2018, 17.30 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2002
30 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2018, 18.45 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.5792
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2018, 20.00 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1532
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 12.30 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 5. turnaj
0.8332
10 / 7 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 15.00 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 5. turnaj
1.4282
10 / 8 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 16.30 | Pešta Martin | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 5. turnaj
1.2502
9 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 17.00 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 5. turnaj
0.7502
0 | 0
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 19.00 | Staněk Petr | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 5. turnaj
02
13 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 20.30 | Dvořáček Václav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 5. turnaj
0.6502
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 21.00 | Đuranović Miodrag | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 5. turnaj
0.6002
12 / 16 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 21.30 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 5. turnaj
0.7500
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 4. 2018, 17.30 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0002
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 4. 2018, 18.45 | Frühauf Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1532
30 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 4. 2018, 20.00 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.7642
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 5. 2018, 17.30 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8572
30 / 11 | 8
Malý stůl: Trojband
2. 5. 2018, 18.45 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
2.7272
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 5. 2018, 20.00 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0342
30 / 9 | 18
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2018, 17.30 | Bušanský Petr | 28. MČR TROJBAND MS
3.3332
28 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2018, 11.30 | Ráček Milan | 28. MČR TROJBAND MS
1.2170
40 / 39 | 8
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2018, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 28. MČR TROJBAND MS
1.0252
20 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2018, 16.00 | Kohout Štěpán | 28. MČR TROJBAND MS
1.2500
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 5. 2018, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9092
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 5. 2018, 18.45 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 5. 2018, 20.00 | Brabec Karel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
30 / 38 | 7
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2018, 17.30 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7892
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2018, 18.45 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2018, 20.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9672
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2018, 16.00 | Zündorf Egbert Franz | MČR TROJBAND D3 MS
1.1532
30 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 10.30 | Pernica Ivan | MČR TROJBAND D3 MS
1.2002
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 14.15 | Ráček Milan | MČR TROJBAND D3 MS
1.0342
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 16.45 | Peter Jaroslav | MČR TROJBAND D3 MS
1.3632
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2018, 10.00 | Coufalík Ivo | MČR TROJBAND D3 MS
1.1112
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2018, 13.00 | Ráček Milan | MČR TROJBAND D3 MS
0.9672
10 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2018, 13.30 | Staněk Petr | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 6. turnaj - Finálový
1.1112
10 / 8 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2018, 15.30 | Vítek Jiří | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 6. turnaj - Finálový
1.2502
15 / 8 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2018, 16.30 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 6. turnaj - Finálový
1.8752
10 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2018, 16.30 | Brabec Karel | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 6. turnaj - Finálový
1.1112
6 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2018, 17.00 | Vejvoda Vladimír | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 6. turnaj - Finálový
0.5002
28 / 17 | 9
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2018, 18.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 6. turnaj - Finálový
1.6472
24 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2018, 19.40 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 6. turnaj - Finálový
2.0002
20 / 13 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2018, 20.30 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 6. turnaj - Finálový
1.5380

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1222437 / 2348 | 151.037
3.333
2.400
98.86410000 %
30 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2016, 17.30 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
30 / 39 | 7
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2016, 18.45 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2016, 20.00 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1532
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2016, 17.30 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9372
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2016, 18.45 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2502
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2016, 20.00 | Tichý Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.3632
24 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 11.00 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 1. turnaj
1.0432
24 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 11.00 | Bača Libor | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 1. turnaj
1.0902
20 / 12 | 7
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 11.00 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 1. turnaj
1.6660
4 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 11.30 | Kratochvíl Dušan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 1. turnaj
0.3330
5 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 14.30 | Kafka Jan st. | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 1. turnaj
0.4160
10 / 5 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 16.30 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 1. turnaj
2.0002
12 / 7 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 19.30 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 1. turnaj
1.7142
15 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 21.00 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 1. turnaj
0.9372
30 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2016, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.7642
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2016, 18.45 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0342
30 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2016, 20.00 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8822
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2016, 17.30 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9372
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2016, 18.45 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
22 / 16 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2016, 20.00 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.3750
10 / 7 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 11.00 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 2. turnaj
1.4282
10 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 13.30 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 2. turnaj
0.8332
6 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 15.30 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 2. turnaj
0.5001
9 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 18.00 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 2. turnaj
0.6002
15 / 13 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 19.00 | Kafka Jan st. | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 2. turnaj
1.1532
35 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 19.30 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 2. turnaj
1.4002
19 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 20.00 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 2. turnaj
0.9500
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2016, 17.30 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2502
30 / 28 | 9
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2016, 18.45 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0712
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2016, 20.00 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2016, 17.30 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1532
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2016, 18.45 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8572
30 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2016, 20.00 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.4282
10 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 11.00 | Bača Libor | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
1.1112
21 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 11.00 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
0.6770
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 14.30 | Zbranek Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
0.8332
7 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 16.30 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
0.5830
12 / 10 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 18.30 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
1.2002
15 / 10 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 20.00 | Tichý Miloslav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
1.5002
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 21.00 | Bača Libor | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
0.8102
30 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 12. 2016, 17.30 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.8752
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 12. 2016, 18.45 | Žofaj Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9092
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 12. 2016, 20.00 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1112
10 / 9 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 11.00 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
1.1112
10 / 5 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 14.00 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
2.0002
8 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 15.30 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
0.6662
12 / 9 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 18.30 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
1.3332
15 / 13 | 7
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 20.00 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
1.1532
29 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 21.00 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
1.1150
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2017, 17.30 | Kratochvíl Dušan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
30 / 17 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2017, 18.45 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.7642
30 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2017, 20.00 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.5791
30 / 28 | 7
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2017, 17.30 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0712
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2017, 18.45 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1532
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2017, 20.00 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0712
8 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 12.00 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
0.6662
10 / 8 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 14.00 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
1.2502
10 / 7 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 15.00 | Pechman Vít | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
1.4282
6 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 15.00 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
0.5452
15 / 16 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 18.30 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
0.9372
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 19.00 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
1.2502
19 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 19.30 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
0.8630
27 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2017, 17.30 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.5000
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2017, 18.45 | Kratochvíl Dušan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0342
30 / 17 | 15
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2017, 20.00 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.7642
27 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2017, 17.30 | Tichý Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2270
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2017, 18.45 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
29 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2017, 20.00 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8522
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 3. 2017, 17.30 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1112
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 3. 2017, 18.45 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7892
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 3. 2017, 20.00 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
10 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 12.30 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
0.9092
3 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 14.30 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
0.2502
10 / 6 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 15.30 | Pechman Vít | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
1.6662
4 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 16.00 | Kratochvíl Dušan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
0.3330
15 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 19.00 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
1.0002
14 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 19.30 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
0.7770
30 / 40 | 9
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2017, 17.30 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
30 / 21 | 8
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2017, 18.45 | Rubáš Zdeněk | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.4282
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2017, 20.00 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1532
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 3. 2017, 17.30 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2002
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 3. 2017, 18.45 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2002
30 / 23 | 9
Malý stůl: Trojband
30. 3. 2017, 20.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.3042
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2017, 17.30 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
30 / 14 | 10
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2017, 18.45 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
2.1422
30 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2017, 20.00 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.4282
10 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2017, 12.00 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 7. turnaj
0.9092
5 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2017, 13.00 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 7. turnaj
0.4162
10 / 10 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2017, 14.00 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 7. turnaj
1.0002
15 / 7 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2017, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 7. turnaj
2.1422
24 / 21 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2017, 19.00 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 7. turnaj
1.1422
24 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2017, 19.30 | Kafka Jan st. | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 7. turnaj
1.5002
12 / 21 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2017, 20.00 | Hudák Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 7. turnaj
0.5710
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 4. 2017, 17.30 | Žofaj Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0002
30 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 4. 2017, 18.45 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.4282
0
Malý stůl: Trojband
27. 4. 2017, 20.00 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
2
30 / 29 | 7
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2017, 16.30 | Truhlář Jan | MS MČR TROJBAND
1.0342
19 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2017, 19.30 | Hajný David | MS MČR TROJBAND
0.6332
30 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2017, 14.30 | Stareček Vladimír | MS MČR TROJBAND
1.5792
36 / 34 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2017, 16.00 | Škop Pavel | MS MČR TROJBAND
1.0580
7 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2017, 11.00 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 8. turnaj
0.5832
10 / 4 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2017, 13.00 | Hejcman Daniel | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 8. turnaj
2.5002
10 / 4 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2017, 14.00 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 8. turnaj
2.5002
15 / 14 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2017, 17.30 | Kratochvíl Dušan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 8. turnaj
1.0712
23 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2017, 18.00 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 8. turnaj
0.7932
10 / 8 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2017, 18.30 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 8. turnaj
1.2500
30 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 12.00 | Tichák Josef | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
1.1112
36 / 37 | 7
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 13.00 | Ráček Milan | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
0.9730
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 15.00 | Filip Antonín | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
1.2002
40 / 35 | 7
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2017, 11.30 | Vintrocha Richard | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
1.1422
10 / 6 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 11.00 | Hasík Zdeněk | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
1.6662
10 / 8 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 13.30 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
1.2502
10 / 3 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 15.30 | Hejcman Daniel | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
3.3332
15 / 19 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 19.00 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
0.7890
6 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 7. 2017, 12.00 | Krausová Veronika | Kafoun cup
0.5002
9 / 6 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 7. 2017, 13.20 | Brabec Karel | Kafoun cup
1.5002
10 / 3 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 7. 2017, 14.00 | Hasík Zdeněk | Kafoun cup
3.3332

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1152137 / 2112 | 111.011
3.333
3.333
98.66110000 %
24 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2015, 11.00 | Bartaloš Petr | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.6312
16 / 22 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2015, 11.00 | Štěpánek Jiří | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.7272
10 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2015, 11.40 | Mondšpígl Tomáš | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.8332
20 / 14 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2015, 12.00 | Smotlacha Miroslav | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
1.4282
11 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2015, 12.00 | Mondšpígl Tomáš | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.7332
7 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2015, 12.40 | Štěpánek Jiří | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.5832
6 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2015, 13.00 | Soukup Roman | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.5450
6 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2015, 13.00 | Smotlacha Miroslav | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.5000
10 / 5 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2015, 11.00 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 1. turnaj
2.0002
35 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2015, 11.00 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 1. turnaj
1.2502
6 / 8 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2015, 11.00 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 1. turnaj
0.7500
15 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2015, 11.30 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 1. turnaj
0.7502
7 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2015, 12.40 | Pechman Vít | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 1. turnaj
0.5832
10 / 7 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2015, 13.55 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 1. turnaj
1.4282
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2015, 11.00 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0002
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2015, 12.10 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2015, 13.20 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.3042
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2015, 18.00 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.3632
30 / 15 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2015, 19.10 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
2.0002
30 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2015, 20.20 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.5002
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2015, 18.00 | Rubáš Zdeněk | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
30 / 31 | 7
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2015, 19.10 | Frajbiš Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9672
30 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2015, 20.20 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.5792
10 / 11 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 11.00 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 2. turnaj
0.9092
10 / 6 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 12.40 | Hasík Zdeněk | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 2. turnaj
1.6662
10 / 6 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 14.00 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 2. turnaj
1.6662
15 / 7 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 17.00 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 2. turnaj
2.1420
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2015, 18.00 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0342
30 / 39 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2015, 19.10 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
26 / 19 | 7
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2015, 20.20 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.3680
10 / 7 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 11.25 | Kafka Jan st. | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
1.4282
10 / 11 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 13.30 | Hajný David | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
0.9092
10 / 5 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 14.45 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
2.0001
12 / 8 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 15.35 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
1.5002
3 / 9 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 17.30 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
0.3330
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2015, 18.00 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0712
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2015, 19.10 | Beran Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2502
30 / 32 | 7
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2015, 20.20 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9372
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2015, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2015, 19.10 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2502
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2015, 20.20 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9092
1 / 2 | 1
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 11.25 | Walach Ladislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 4. turnaj - VÁNOČNÍ
0.5000
10 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 13.30 | Joch Luboš | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 4. turnaj - VÁNOČNÍ
1.1112
10 / 6 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 14.45 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 4. turnaj - VÁNOČNÍ
1.6662
12 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 16.00 | Kratochvíl Dušan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 4. turnaj - VÁNOČNÍ
1.0002
15 / 8 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 17.55 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 4. turnaj - VÁNOČNÍ
1.8750
10 / 10 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 11.25 | Hasík Zdeněk | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
1.0002
10 / 10 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 13.05 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
1.0002
7 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 14.20 | Uhlíř Bořivoj | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
0.5830
12 / 8 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 16.00 | Veselý Josef | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
1.5002
15 / 10 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 17.55 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
1.5002
23 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 18.50 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
1.1500
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2016, 18.00 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2016, 19.10 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7892
30 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2016, 20.20 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.3042
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2016, 11.00 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0342
30 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2016, 12.10 | Pešta Martin | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9372
30 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2016, 13.20 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.5002
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2016, 18.00 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6250
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2016, 19.10 | Veselý Lukáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2016, 20.20 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8822
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2016, 18.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2016, 19.10 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2016, 20.20 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7892
10 / 8 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 11.25 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
1.2502
10 / 7 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 13.30 | Kratochvíl Dušan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
1.4282
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 15.10 | Pechman Vít | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
0.8332
12 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 17.50 | Šimeček Richard | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
0.8002
15 / 6 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 19.15 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
2.5002
18 / 19 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 19.40 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
0.9470
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2016, 18.00 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2502
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2016, 19.10 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2002
15 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2016, 20.20 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0710
30 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2016, 18.00 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.7642
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2016, 19.10 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2016, 20.20 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1112
8 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 11.00 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
0.6662
10 / 11 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 12.15 | Kafka Jan st. | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
0.9092
10 / 7 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 13.30 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
1.4282
15 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 18.00 | Kafka Jan st. | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
1.2502
24 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 18.25 | Joch Štěpán | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
1.0432
26 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 18.50 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
1.3680
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2016, 18.00 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.3632
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2016, 19.10 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1532
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2016, 20.20 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0002
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2016, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
30 / 19 | 11
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2016, 19.10 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.5792
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2016, 20.20 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
10 / 6 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 11.25 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 8. turnaj
1.6662
10 / 8 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 12.40 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 8. turnaj
1.2502
10 / 8 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 13.55 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 8. turnaj
1.2502
12 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 17.35 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 8. turnaj
0.6002
24 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 18.00 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 8. turnaj
1.2002
34 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 18.25 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 8. turnaj
1.0622
32 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 18.50 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 8. turnaj
1.1030
10 / 6 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 11.25 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
1.6662
10 / 3 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 13.05 | Hajný David | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
3.3332
10 / 4 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 14.20 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
2.5002
15 / 10 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 17.55 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
1.5002
16 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 18.50 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
0.6950
30 / 26 | 7
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 12.00 | Kohout Štěpán | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.1531
30 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 15.00 | Purkyt Tomáš | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.4282
16 / 18 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 19.30 | Bača Miroslav | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
0.8880
10 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2016, 11.00 | Pohůtka Ladislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 10. turnaj - FINÁLOVÝ
1.1112
10 / 7 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2016, 13.30 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 10. turnaj - FINÁLOVÝ
1.4282
10 / 12 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2016, 14.45 | Pechman Vít | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 10. turnaj - FINÁLOVÝ
0.8332
15 / 17 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2016, 17.30 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 10. turnaj - FINÁLOVÝ
0.8822
17 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2016, 18.25 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 10. turnaj - FINÁLOVÝ
0.6800
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 8. 2016, 12.00 | Klingel Ronald | Kladno x Sachsen-Anhalt
1.2502

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1051980 / 1877 | 101.054
3.333
6.000
89.43090000 %
7 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2014, 11.00 | Joch Štěpán | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 1. turnaj
0.5832
12 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2014, 11.00 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 1. turnaj
0.6002
16 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2014, 11.00 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 1. turnaj
1.7770
10 / 7 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2014, 11.00 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 1. turnaj
1.4282
4 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2014, 11.00 | Pechman Vít | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 1. turnaj
0.3332
30 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2014, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1. třída Střední Čechy
1.3042
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2014, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
1.1112
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2014, 18.00 | Krausová Veronika | 3B 1. třída Střední Čechy
1.1112
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2014, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | 3B 1. třída Střední Čechy
1.3042
30 / 25 | 10
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2014, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1. třída Střední Čechy
1.2002
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2014, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1. třída Střední Čechy
0.8102
5 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2014, 11.00 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 2. turnaj
0.3330
10 / 8 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2014, 11.00 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 2. turnaj
1.2502
8 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2014, 11.00 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 2. turnaj
0.6660
10 / 7 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2014, 11.00 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 2. turnaj
1.4282
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2014, 18.00 | Červenka Jiří | 3B 1. třída Střední Čechy
1.0712
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2014, 18.00 | Sukovatý Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
1.1112
30 / 35 | 7
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2014, 18.00 | Novotný Petr | 3B 1. třída Střední Čechy
0.8572
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2014, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1. třída Střední Čechy
1.1532
30 / 22 | 8
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2014, 18.00 | Šanda Ludvík | 3B 1. třída Střední Čechy
1.3632
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2014, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1. třída Střední Čechy
1.1112
31 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
1.0330
15 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
1.0712
12 / 5 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
2.4002
10 / 5 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Hajný David | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
2.0002
10 / 4 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Joch Štěpán | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
2.5002
7 / 8 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
0.8750
30 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2014, 18.00 | Bartaloš Petr | 3B 1. třída Střední Čechy
0.7692
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2014, 18.00 | Hajný David | 3B 1. třída Střední Čechy
0.9672
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2014, 18.00 | Vejvoda Vladimír | 3B 1. třída Střední Čechy
1.0712
30 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 16.00 | Rubáš Zdeněk | 3B 1. třída Střední Čechy
1.7642
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 16.00 | Đuranović Miodrag | 3B 1. třída Střední Čechy
0.8332
30 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 16.00 | Pechr Miroslav | 3B 1. třída Střední Čechy
1.5002
10 / 5 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2014, 11.20 | Hanák Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 4. turnaj
2.0002
10 / 5 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2014, 13.20 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 4. turnaj
2.0002
10 / 3 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2014, 14.40 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 4. turnaj
3.3332
11 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2014, 16.00 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 4. turnaj
0.7332
15 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2014, 17.40 | Voštinka Tomáš | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 4. turnaj
1.6662
9 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2014, 18.40 | Kinač Milan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 4. turnaj
0.4502
22 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2014, 19.10 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 4. turnaj
0.9160
12 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Mondšpígl Tomáš | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
1.3332
12 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Vejvoda Vladimír | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.8002
20 / 12 | 9
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Bača Libor | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
1.6662
11 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Dobeš Břetislav | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.7331
20 / 16 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Šimek Stanislav | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
1.2500
12 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Šimek Stanislav | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
1.0002
10 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2015, 11.20 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 5. turnaj
1.1112
9 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2015, 12.20 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 5. turnaj
0.8180
9 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2015, 13.00 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 5. turnaj
0.7502
10 / 7 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2015, 14.20 | Alexandrov Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 5. turnaj
1.4282
12 / 4 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2015, 15.00 | Alexandrov Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 5. turnaj
3.0002
15 / 18 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2015, 16.20 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 5. turnaj
0.8332
15 / 13 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2015, 16.50 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 5. turnaj
1.1530
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2015, 18.00 | Krausová Veronika | 3B 1. třída Střední Čechy
1.0712
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2015, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
1.0342
30 / 11 | 7
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2015, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1. třída Střední Čechy
2.7272
10 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 11.30 | Kretík Daniel | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 6. turnaj
1.1112
10 / 7 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 13.10 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 6. turnaj
1.4282
10 / 6 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 14.00 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 6. turnaj
1.6662
23 / 17 | 7
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 17.00 | Kretík Daniel | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 6. turnaj
1.3522
21 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 18.00 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 6. turnaj
0.9132
24 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 19.30 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 6. turnaj
1.0432
26 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 20.50 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 6. turnaj
0.7420
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2015, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1. třída Střední Čechy
1.0342
30 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2015, 18.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1. třída Střední Čechy
1.4282
30 / 26 | 7
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2015, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1. třída Střední Čechy
1.1532
30 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 3. 2015, 18.00 | Novotný Petr | 3B 1. třída Střední Čechy
1.6662
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 3. 2015, 18.00 | Sukovatý Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
0.9092
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 3. 2015, 18.00 | Červenka Jiří | 3B 1. třída Střední Čechy
1.1112
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2015, 11.40 | Staněk Petr | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 7. turnaj
0.8332
10 / 11 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2015, 13.00 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 7. turnaj
0.9092
10 / 6 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2015, 13.40 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 7. turnaj
1.6662
15 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2015, 16.00 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 7. turnaj
1.2502
31 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2015, 17.30 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 7. turnaj
1.4092
28 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2015, 19.00 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 7. turnaj
1.0762
25 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2015, 20.00 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 7. turnaj
1.3152
30 / 21 | 10
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2015, 18.00 | Šanda Ludvík | 3B 1. třída Střední Čechy
1.4282
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2015, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1. třída Střední Čechy
0.9092
30 / 28 | 7
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2015, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1. třída Střední Čechy
1.0712
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2015, 18.00 | Hajný David | 3B 1. třída Střední Čechy
0.8332
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2015, 18.00 | Vejvoda Vladimír | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6502
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2015, 18.00 | Bartaloš Petr | 3B 1. třída Střední Čechy
1.2502
19 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 11.00 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 8. turnaj
1.1870
10 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 11.50 | Jiroušek Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 8. turnaj
1.1112
10 / 6 | 9
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 13.10 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 8. turnaj
1.6662
10 / 11 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 14.10 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 8. turnaj
0.9092
15 / 15 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 17.00 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 8. turnaj
1.0002
24 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 17.45 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 8. turnaj
1.0002
32 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 18.30 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 8. turnaj
0.8002
15 / 5 | 9
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 11.30 | Hajný David | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 9. turnaj
3.0002
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 11.30 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 9. turnaj
0.8332
20 / 36 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 11.45 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 9. turnaj
0.5550
10 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 12.30 | Hajný David | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 9. turnaj
1.1112
10 / 7 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 13.10 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 9. turnaj
1.4282
19 / 26 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Kohout Štěpán | MS MČR Trojband
0.7300
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Truhlář Jan | MS MČR Trojband
0.6250
30 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Štok Radek | MS MČR Trojband
0.8572
10 / 7 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2015, 11.50 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2014/15 | Finále
1.4282
10 / 8 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2015, 13.30 | Staněk Petr | Ekvita Carom Serie 2014/15 | Finále
1.2502
10 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2015, 14.30 | Pohůtka Ladislav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | Finále
1.1112
15 / 10 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2015, 17.15 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2014/15 | Finále
1.5002
16 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2015, 18.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2014/15 | Finále
0.8000

2013/2014

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1122171 / 2040 | 131.064
3.000
1.800
101.49600000 %
14 / 18
Malý stůl: Trojband
21. 9. 2013, 11.00 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 1. turnaj
0.7770
15 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 9. 2013, 11.00 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 1. turnaj
0.9372
9 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 9. 2013, 11.00 | Joch Štěpán | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 1. turnaj
0.7502
21 / 25
Malý stůl: Trojband
21. 9. 2013, 11.00 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 1. turnaj
0.8402
15 / 14 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 9. 2013, 11.00 | Škrášek Ivan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 1. turnaj
1.0712
10 / 7 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 9. 2013, 11.00 | Škrášek Ivan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 1. turnaj
1.4282
10 / 6 | 8
Malý stůl: Trojband
21. 9. 2013, 11.00 | Kafka Jan st. | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 1. turnaj
1.6662
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2013, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.8102
30 / 21 | 8
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2013, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1.třída Střední Čechy
1.4282
20 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2013, 18.00 | Škrášek Ivan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5002
15 / 14 | 1
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2013, 00.00 | Pechman Vít | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 2. turnaj
1.0712
10 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2013, 00.00 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 2. turnaj
0.8332
10 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2013, 00.00 | Kafka Jan st. | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 2. turnaj
0.8331
10 / 11 | 1
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2013, 00.00 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 2. turnaj
0.9092
17 / 15
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2013, 00.00 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 2. turnaj
1.1330
15 / 17 | 1
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2013, 00.00 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 2. turnaj
0.8822
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2013, 18.00 | Klusáček Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7252
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2013, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1.třída Střední Čechy
0.9672
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2013, 18.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1.třída Střední Čechy
1.0712
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2013, 18.00 | Purkyt Tomáš | 3B 1.třída Střední Čechy
0.9672
30 / 21 | 7
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2013, 18.00 | Markup Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
1.4282
30 / 15 | 8
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2013, 18.00 | Kafka Jan st. | 3B 1.třída Střední Čechy
2.0002
30 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2013, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1.třída Střední Čechy
1.1112
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2013, 18.00 | Šanda Ludvík | 3B 1.třída Střední Čechy
1.0002
30 / 27 | 7
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2013, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1.třída Střední Čechy
1.1112
10 / 9 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 00.00 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 3. turnaj
1.1112
10 / 10 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 00.00 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 3. turnaj
1.0002
12 / 4 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 00.00 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 3. turnaj
3.0002
12 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 00.00 | Monšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 3. turnaj
0.8002
10 / 10 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 00.00 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 3. turnaj
1.0000
10 / 11 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 00.00 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 3. turnaj
0.9092
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2013, 18.00 | Bartaloš Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.9672
30 / 19 | 8
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2013, 18.00 | Hajný David | 3B 1.třída Střední Čechy
1.5792
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2013, 18.00 | Vejvoda Vladimír | 3B 1.třída Střední Čechy
1.3632
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2013, 18.00 | Novotný Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
1.0342
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2013, 18.00 | Sukovatý Jan | 3B 1.třída Střední Čechy
1.0342
30 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2013, 18.00 | Ćervenka Jiří | 3B 1.třída Střední Čechy
1.1112
7 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
0.5830
24 / 22 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Kretík Daniel | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
1.0902
12 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Joch Štěpán | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
0.8002
12 / 10 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
1.2002
12 / 6 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
2.0002
8 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Monšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
0.6662
8 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
0.6662
5 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Kouba David | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
0.4161
25 / 26 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
0.9610
15 / 8 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Šanda Ludvík | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
1.8752
7 / 7 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
1.0000
24 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
1.6002
12 / 11 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Goll Filip | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
1.0902
10 / 8 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Šanda Ludvík | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
1.2502
10 / 7 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Staněk Petr | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
1.4282
7 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
0.5832
30 / 20 | 10
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2014, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1.třída Střední Čechy
1.5002
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2014, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1.třída Střední Čechy
1.3042
30 / 14 | 11
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2014, 18.00 | Škrášek Ivan | 3B 1.třída Střední Čechy
2.1422
30 / 27 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2014, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1.třída Střední Čechy
1.1112
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2014, 18.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1.třída Střední Čechy
1.0342
30 / 26 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2014, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1.třída Střední Čechy
1.1532
8 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 00.00 | Joch Štěpán | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 6. turnaj
0.6662
6 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 00.00 | Kafka Jan st. | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 6. turnaj
0.5002
24 / 22 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 00.00 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 6. turnaj
1.0902
12 / 14 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 00.00 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 6. turnaj
0.8570
10 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 00.00 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 6. turnaj
0.8332
30 / 19 | 13
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2014, 18.00 | Markup Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
1.5792
30 / 20 | 12
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2014, 18.00 | Kula Lukáš | 3B 1.třída Střední Čechy
1.5001
30 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2014, 18.00 | Purkyt Tomáš | 3B 1.třída Střední Čechy
1.2502
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2014, 17.30 | Soukup Roman | 3B 1.třída Střední Čechy
1.1112
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2014, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1.třída Střední Čechy
1.1532
30 / 35 | 7
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2014, 17.30 | Šanda Ludvík | 3B 1.třída Střední Čechy
0.8572
12 / 14 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2014, 00.00 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 7. turnaj
0.8572
15 / 11 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2014, 00.00 | Pešta Marek | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 7. turnaj
1.3632
9 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2014, 00.00 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 7. turnaj
0.7502
4 / 8 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2014, 00.00 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 7. turnaj
0.5000
10 / 7 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2014, 00.00 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 7. turnaj
1.4282
22 / 26 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2014, 00.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 7. turnaj
0.8460
29 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2014, 18.00 | Bartaloš Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7830
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2014, 18.00 | Hajný David | 3B 1.třída Střední Čechy
1.0712
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2014, 18.00 | Vejvoda Vladimír | 3B 1.třída Střední Čechy
0.8572
30 / 21 | 9
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2014, 18.00 | Novotný Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
1.4282
30 / 24 | 7
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2014, 18.00 | Sukovatý Jan | 3B 1.třída Střední Čechy
1.2502
30 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2014, 18.00 | Ćervenka Jiří | 3B 1.třída Střední Čechy
1.5002
21 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 11.00 | Gazdoš Ivo | MS MČR 3B
1.0500
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 11.00 | Bača Tomáš | MS MČR 3B
1.0341
34 / 48 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 11.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS MČR 3B
0.7080
30 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 14.00 | Coufalík Ivo | MS MČR 3B
1.3042
17 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 18.30 | Gazdoš Ivo | MS MČR 3B
1.4160
24 / 29 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 4. 2014, 00.00 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 8. turnaj
0.8272
24 / 18 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 4. 2014, 00.00 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 8. turnaj
1.3332
15 / 17 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 4. 2014, 00.00 | Kratochvíl Dušan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 8. turnaj
0.8822
12 / 9 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 4. 2014, 00.00 | Pechman Vít | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 8. turnaj
1.3332
10 / 7 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 4. 2014, 00.00 | Šanda Ludvík | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 8. turnaj
1.4282
10 / 4 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 4. 2014, 00.00 | Kretík Daniel | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 8. turnaj
2.5002
18 / 20 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 4. 2014, 00.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 8. turnaj
0.9000
10 / 7 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 4. 2014, 00.00 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 8. turnaj
1.4282
15 / 19 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 9. turnaj
0.7890
24 / 17 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 9. turnaj
1.4112
15 / 16 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 9. turnaj
0.9372
10 / 11 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Škrášek Ivan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 9. turnaj
0.9092
10 / 8 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Monšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 9. turnaj
1.2502
10 / 5 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Hasík Zdeněk | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 9. turnaj
2.0002
27 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS MČR 3B - družstva
1.1730
30 / 17 | 8
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Šlechta Jan | MS MČR 3B - družstva
1.7642
20 / 17 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 13.00 | Boháč Martin | MS MČR 3B - družstva
1.1760
19 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 16.00 | Novák Radek | MS MČR 3B - družstva
1.0550
23 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2014, 11.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 10. turnaj
1.0000
24 / 19 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2014, 11.00 | Kafka Jan st. | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 10. turnaj
1.2632
15 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2014, 11.00 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 10. turnaj
0.7892
12 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2014, 11.00 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 10. turnaj
1.0002
9 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2014, 11.00 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 10. turnaj
0.7502
10 / 8 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2014, 11.00 | Joch Štěpán | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 10. turnaj
1.2502
10 / 10 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2014, 11.00 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 10. turnaj
1.0002

2012/2013

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
31933 / 841 | 101.109
2.500
95.88900000 %
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2012, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1.třída - Střední Čechy
1.0002
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2012, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1.třída - Střední Čechy
1.0712
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2012, 18.00 | Šanda Ludvík | 3B 1.třída - Střední Čechy
1.1532
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2012, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.8102
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2012, 18.00 | Bartaloš Petr | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.6252
30 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2012, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1.třída - Střední Čechy
1.1112
30 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2012, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1.třída - Střední Čechy
1.2002
30 / 21 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2012, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1.třída - Střední Čechy
1.4282
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2012, 18.00 | Joch Štěpán | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.9672
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2012, 18.00 | Purkyt Tomáš | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.8822
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2012, 18.00 | Kretík Daniel | 3B 1.třída - Střední Čechy
1.0002
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2012, 18.00 | Markup Petr | 3B 1.třída - Střední Čechy
1.0342
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2013, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.8332
30 / 21 | 10
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2013, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | 3B 1.třída - Střední Čechy
1.4282
30 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2013, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1.třída - Střední Čechy
1.4282
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2013, 18.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1.třída - Střední Čechy
1.0712
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2013, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1.třída - Střední Čechy
1.0712
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2013, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.9092
30 / 19 | 9
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2013, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1.třída - Střední Čechy
1.5792
30 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2013, 18.00 | Škrášek Ivan | 3B 1.třída - Střední Čechy
1.7642
30 / 12 | 9
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2013, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1.třída - Střední Čechy
2.5002
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2013, 18.00 | Purkyt Tomáš | 3B 1.třída - Střední Čechy
1.0002
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2013, 18.00 | Kretík Daniel | 3B 1.třída - Střední Čechy
1.1532
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2013, 18.00 | Kafka Jan st. | 3B 1.třída - Střední Čechy
1.0712
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Joch Štěpán | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
1.3632
22 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Kohout Štěpán | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
1.2940
31 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Coufalík Ivo | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
1.1922
23 / 24 | 7
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Kohout Štěpán | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
0.9580
32 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2013, 10.00 | Boháč Martin | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
1.2800
40 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2013, 10.00 | Musil Jan | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
1.0811
40 / 33 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2013, 10.00 | Kohout Štěpán | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
1.2122

2011/2012

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
25694 / 707 | 100.981
2.307
91.31580000 %
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2011, 18.00 | Nepevný Pavel | Střední Čechy MS 3B
1.2002
30 / 13 | 10
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2011, 18.00 | Dobeš Břetislav | Střední Čechy MS 3B
2.3072
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2011, 18.00 | Šanda Ludvík | Střední Čechy MS 3B
1.2502
27 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2011, 18.00 | Hambálek Vladimír | Střední Čechy MS 3B
0.8180
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2011, 18.00 | Klusáček Petr | Střední Čechy MS 3B
1.2502
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2011, 18.00 | Horn Zdeněk | Střední Čechy MS 3B
0.8332
30 / 34 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2011, 18.00 | Vácha Václav | Střední Čechy MS 3B
0.8822
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2011, 18.00 | Škrášek Ivan | Střední Čechy MS 3B
1.2002
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2011, 18.00 | Truhlář Jan | Střední Čechy MS 3B
0.9372
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2012, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | Střední Čechy MS 3B
0.7502
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2012, 18.00 | Dobeš Břetislav | Střední Čechy MS 3B
0.7252
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2012, 18.00 | Šanda Ludvík | Střední Čechy MS 3B
0.6502
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2012, 18.00 | Truksa Otakar | Střední Čechy MS 3B
1.0342
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2012, 18.00 | Landa Josef | Střední Čechy MS 3B
0.5500
24 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2012, 18.00 | Hambálek Vladimír | Střední Čechy MS 3B
0.6850
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2012, 18.00 | Truhlář Jan | Střední Čechy MS 3B
1.0342
30 / 27 | 7
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2012, 18.00 | Vácha Václav | Střední Čechy MS 3B
1.1112
30 / 22 | 9
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2012, 18.00 | Škrášek Ivan | Střední Čechy MS 3B
1.3632
15 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
0.6250
26 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
0.9280
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Čaněcký Patrik | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
1.2502
33 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 19.30 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
1.5000
19 / 21 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 15.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.9040
23 / 13 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 17.00 | Hájek Radovan | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.7690
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 20.00 | Dostál Martin | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.1112

2010/2011

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
32916 / 868 | 101.055
2.000
93.46940000 %
30 / 15 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2010, 18.00 | Korec Jaroslav | Stř.Č-3B
2.0002
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2010, 18.00 | Šimek Stanislav | Stř.Č-3B
1.2502
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2010, 18.00 | Kafka Jan st. | Stř.Č-3B
1.2002
30 / 20 | 9
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2010, 18.00 | Horn Zdeněk | Stř.Č-3B
1.5002
30 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2010, 18.00 | Klusáček Petr | Stř.Č-3B
1.5002
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2010, 18.00 | Čermák Miroslav | Stř.Č-3B
0.8102
30 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2010, 18.00 | Šanda Ludvík | Stř.Č-3B
1.3042
30 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2010, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | Stř.Č-3B
1.3042
30 / 38 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2010, 18.00 | Kocián Josef | Stř.Č-3B
0.7892
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2010, 18.00 | Veselý Josef | Stř.Č-3B
1.3632
30 / 23 | 8
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2010, 18.00 | Čermák Jan | Stř.Č-3B
1.3042
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2010, 18.00 | Vácha Václav | Stř.Č-3B
1.0342
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2011, 18.00 | Šimek Stanislav | Stř.Č-3B
1.2502
26 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2011, 18.00 | Kafka Jan st. | Stř.Č-3B
0.8660
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2011, 18.00 | Korec Jaroslav | Stř.Č-3B
0.9672
30 / 27 | 8
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2011, 18.00 | Faltys Pavel | Stř.Č-3B
1.1112
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2011, 18.00 | Horn Zdeněk | Stř.Č-3B
1.2502
30 / 20 | 9
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2011, 18.00 | Vrabec Martin | Stř.Č-3B
1.5002
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2011, 18.00 | Šanda Ludvík | Stř.Č-3B
0.5502
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2011, 18.00 | Kocián Josef | Stř.Č-3B
1.1532
30 / 25 | 10
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2011, 18.00 | Dobeš Břetislav | Stř.Č-3B
1.2002
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2011, 18.00 | Čermák Jan | Stř.Č-3B
0.7502
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2011, 18.00 | Purkyt Tomáš | Stř.Č-3B
1.0002
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2011, 18.00 | Vácha Václav | Stř.Č-3B
1.2502
25 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2011, 11.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
0.8620
24 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2011, 13.00 | Žilka Jan | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
0.8002
24 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2011, 16.00 | Galíček Zdeněk | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
0.8000
13 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 6. 2011, 10.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
0.5000
29 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
12. 6. 2011, 13.30 | Tunkr Martin | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
1.2600
18 / 26 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 6. 2011, 10.00 | Šlechta Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
0.6920
45 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2011, 10.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
1.1250
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2011, 10.00 | Majer Jiří | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
1.2502

2009/2010

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
361044 / 1152 | 90.906
1.428
91.57890000 %
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2009, 18.00 | Joch Štěpán | Stř. Č - Družstva - 3B
0.9372
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2009, 18.00 | Šebesta Karel | Stř. Č - Družstva - 3B
1.1532
30 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2009, 18.00 | Lörinc Attila | Stř. Č - Družstva - 3B
0.7892
26 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2009, 18.00 | Kala Lukáš | Stř. Č - Družstva - 3B
0.7220
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2009, 18.00 | Šimek Stanislav | Stř. Č - Družstva - 3B
0.8821
30 / 25 | 9
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2009, 18.00 | Kafka Jan st. | Stř. Č - Družstva - 3B
1.2002
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2009, 18.00 | Hambálková Irena | Stř. Č - Družstva - 3B
0.9092
30 / 31 | 7
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2009, 18.00 | Čermák Miroslav | Stř. Č - Družstva - 3B
0.9672
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2009, 18.00 | Klusáček Petr | Stř. Č - Družstva - 3B
0.7002
30 / 32 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2009, 18.00 | Kocián Josef | Stř. Č - Družstva - 3B
0.9372
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2009, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | Stř. Č - Družstva - 3B
1.0712
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2009, 18.00 | Nepevný Pavel | Stř. Č - Družstva - 3B
1.2502
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2009, 18.00 | Veselý Josef | Stř. Č - Družstva - 3B
1.0002
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2009, 18.00 | Vácha Václav | Stř. Č - Družstva - 3B
0.9372
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2009, 18.00 | Purkyt Tomáš | Stř. Č - Družstva - 3B
0.8572
30 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2010, 18.00 | Šebesta Karel | Stř. Č - Družstva - 3B
0.8102
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2010, 18.00 | Kratochvíl Dušan | Stř. Č - Družstva - 3B
0.9672
20 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2010, 18.00 | Suchopárek Jan | Stř. Č - Družstva - 3B
0.5000
30 / 27 | 7
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2010, 18.00 | Kafka Jan st. | Stř. Č - Družstva - 3B
1.1112
30 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2010, 18.00 | Korec Jaroslav | Stř. Č - Družstva - 3B
1.4282
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2010, 18.00 | Šimek Stanislav | Stř. Č - Družstva - 3B
0.8822
32 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Pacejka David | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
0.8002
46 / 33 | 8
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
1.3930
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Barbořík Jiří | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
0.7000
30 / 38 | 9
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2010, 18.00 | Hambálková Irena | Stř. Č - Družstva - 3B
0.7892
19 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2010, 18.00 | Hambálek Vladimír | Stř. Č - Družstva - 3B
0.5750
30 / 27 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2010, 18.00 | Horn Zdeněk | Stř. Č - Družstva - 3B
1.1112
30 / 33 | 7
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2010, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | Stř. Č - Družstva - 3B
0.9092
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2010, 18.00 | Šanda Ludvík | Stř. Č - Družstva - 3B
0.9372
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2010, 18.00 | Nepevný Pavel | Stř. Č - Družstva - 3B
0.7502
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2010, 18.00 | Vácha Václav | Stř. Č - Družstva - 3B
1.0342
30 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2010, 18.00 | Purkyt Tomáš | Stř. Č - Družstva - 3B
1.3042
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2010, 18.00 | Veselý Josef | Stř. Č - Družstva - 3B
0.6252
20 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2010, 08.00 | Tunkr Martin | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
0.6660
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2010, 08.00 | Frieda Jan | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
1.1532
20 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2010, 08.00 | Šlechta Jan | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
0.9090

2008/2009

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
571596 / 1738 | 110.918
1.666
89.16200000 %
30 / 27 | 7
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2008, 17.00 | Kocián Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
1.1112
30 / 27 | 8
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2008, 18.00 | Vajda Tomáš | 3B-Stř.Č 1.třída
1.1112
27 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2008, 19.00 | Nepevný Pavel | 3B-Stř.Č 1.třída
0.6752
30 / 36 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2008, 17.00 | Tichý Miloslav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8332
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2008, 17.00 | Kafka Jan st. | 3B-Stř.Č 1.třída
1.0712
30 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2008, 17.00 | Šimek Stanislav | 3B-Stř.Č 1.třída
1.5792
15 / 28 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2008, 17.00 | Bílek Rudolf | 3B-Stř.Č 1.třída
0.5350
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2008, 18.00 | Hambálková Irena | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8332
21 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2008, 19.00 | Roček Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
0.6360
30 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2008, 17.00 | Vácha Václav | 3B-Stř.Č 1.třída
1.1112
30 / 34 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2008, 17.00 | Kratochvíl Dušan | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8822
28 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2008, 17.00 | Kala Lukáš | 3B-Stř.Č 1.třída
0.9030
30 / 18 | 8
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2008, 17.00 | Kocián Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
1.6662
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2008, 17.00 | Nepevný Pavel | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8822
0
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2008, 17.00 | Vajda Tomáš | 3B-Stř.Č 1.třída
2
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2008, 17.00 | Kafka Jan st. | 3B-Stř.Č 1.třída
1.1112
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2008, 17.00 | Suchopárek Jan | 3B-Stř.Č 1.třída
1.0002
16 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2008, 17.00 | Šimek Stanislav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.6660
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2008, 17.00 | Roček Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
1.0712
11 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2008, 17.00 | Bílek Rudolf | 3B-Stř.Č 1.třída
0.4400
30 / 34 | 8
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2008, 17.00 | Hambálková Irena | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8822
30 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2008, 17.00 | Kala Lukáš | 3B-Stř.Č 1.třída
1.0002
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2008, 17.00 | Kratochvíl Dušan | 3B-Stř.Č 1.třída
1.0002
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2008, 17.00 | Vácha Václav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.9372
30 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2009, 17.00 | Kocián Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7502
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2009, 17.00 | Nepevný Pavel | 3B-Stř.Č 1.třída
0.9092
0
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2009, 17.00 | Vajda Tomáš | 3B-Stř.Č 1.třída
2
30 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2009, 17.00 | Korec Jaroslav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8332
19 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2009, 17.00 | Šimek Stanislav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7300
30 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2009, 17.00 | Kafka Jan st. | 3B-Stř.Č 1.třída
1.3042
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2009, 17.00 | Roček Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
0.9372
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2009, 17.00 | Bílek Rudolf | 3B-Stř.Č 1.třída
0.9672
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2009, 17.00 | Hambálková Irena | 3B-Stř.Č 1.třída
0.9091
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2009, 17.00 | Vácha Václav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7002
25 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2009, 17.00 | Kala Lukáš | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7350
30 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2009, 17.00 | Joch Štěpán | 3B-Stř.Č 1.třída
1.5002
30 / 21 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2009, 17.00 | Nepevný Pavel | 3B-Stř.Č 1.třída
1.4282
17 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2009, 17.00 | Kocián Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
0.4720
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2009, 17.00 | Vajda Tomáš | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8572
29 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2009, 17.00 | Kafka Jan st. | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8050
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2009, 17.00 | Korec Jaroslav | 3B-Stř.Č 1.třída
1.1112
24 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2009, 17.00 | Šimek Stanislav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8000
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2009, 17.00 | Roček Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
0.9372
26 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2009, 17.00 | Bílek Rudolf | 3B-Stř.Č 1.třída
0.6660
30 / 18 | 11
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2009, 17.00 | Hambálková Irena | 3B-Stř.Č 1.třída
1.6662
26 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2009, 17.00 | Kala Lukáš | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7020
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2009, 17.00 | Vácha Václav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.9672
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2009, 17.00 | Kratochvíl Dušan | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7502
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2009, 13.00 | Englic Martin | Finále MR družstev - trojband
0.6002
30 / 18 | 8
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2009, 15.00 | Šlechta Jan | Finále MR družstev - trojband
1.6661
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2009, 17.00 | Galíček Zdeněk | Finále MR družstev - trojband
0.9672
24 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2009, 10.00 | Kohout Štěpán | Finále MR družstev - trojband
0.8570
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2009, 12.00 | Kafka Jan st. | Finále MR družstev - trojband
0.9372
36 / 50 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Galíček Zdeněk | MČR senioři - trojband
0.7200
50 / 50 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Aleš Jan | MČR senioři - trojband
1.0002
50 / 34 | 11
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Czech Zenon | MČR senioři - trojband
1.4702
50 / 47 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Ráček Milan | MČR senioři - trojband
1.0632

2007/2008

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
261 / 66 | 60.924
1.176
76.25000000 %
40 / 34 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Kafka Jan st. | MČR Trojband
1.1762
21 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Háva Miloš | MČR Trojband
0.6560

2006/2007

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
382 / 225 | 40.364
0.386
0.520
215.78950000 %
26 / 75 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Markup Petr | MR 3B dvojic
0.3460
27 / 75 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Kostlán Milan | MR 3B dvojic
0.3602
29 / 75 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Novotný Ivan | MR 3B dvojic
0.3862