User
New userChange password

Starý Jiří

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5844 / 14 | 20060.28
200.00
84.40000000 %
44 / 3 | 31

28. 9. 2019, 10.00 | Strejček Radomír | JM TD 1.třída
14.660
200 / 7 | 80

12. 10. 2019, 10.00 | Gajda Robert | JM TD 1.třída
28.572
200 / 2 | 197

9. 11. 2019, 10.00 | Jaroš Vladimír | JM TD 1.třída
100.002
200 / 1 | 200

23. 11. 2019, 10.00 | Kuchař Radim | JM TD 1.třída
200.002
200 / 1 | 200

7. 12. 2019, 10.00 | Hammer Ivan | JM TD 1.třída
200.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5665 / 99 | 29 | 146.71
7.89
88.66670000 %
150 / 20 | 29

28. 9. 2019, 11.30 | Hladký Jiří | JM TD 1.třída
7.502
150 / 19 | 28

12. 10. 2019, 11.30 | Červenka Vítězslav | JM TD 1.třída
7.892
137 / 20 | 24

9. 11. 2019, 11.30 | Filip Antonín | JM TD 1.třída
6.852
98 / 20 | 17 | 14

23. 11. 2019, 11.30 | Kuchař Radim | JM TD 1.třída
4.900
130 / 20 | 25

7. 12. 2019, 11.30 | Zündorf Egbert Franz | JM TD 1.třída
6.502

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5245 / 80 | 14 | 83.06
5.00
81.66670000 %
60 / 12 | 14

28. 9. 2019, 13.00 | Hladký Jiří | JM TD 1.třída
5.002
38 / 20 | 7

12. 10. 2019, 13.00 | Červenka Vítězslav | JM TD 1.třída
1.901
52 / 17 | 11

9. 11. 2019, 13.00 | Filip Antonín | JM TD 1.třída
3.050
60 / 16 | 14 | 8

23. 11. 2019, 13.00 | Osvald Josef | JM TD 1.třída
3.752
35 / 15 | 13

7. 12. 2019, 13.00 | Hammer Ivan | JM TD 1.třída
2.330

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9158 / 270 | 5 | 40.585
0.900
58.51850000 %
19 / 30 | 5

6. 10. 2019, 10.00 | Dušánek Kamil | 3B JM 2.třída
0.6332
12 / 30 | 2

6. 10. 2019, 11.00 | Všetula Karel | 3B JM 2.třída
0.4002
23 / 30 | 3

6. 10. 2019, 12.00 | Hanzelka Pavel | 3B JM 2.třída
0.7662
9 / 30 | 2 | 1

16. 11. 2019, 10.00 | Hrubý Josef | 3B JM 2.třída
0.3000
27 / 30 | 4 | 3

16. 11. 2019, 11.00 | Záboj Vít | 3B JM 2.třída
0.9002
21 / 30 | 3 | 3

16. 11. 2019, 12.00 | Beneš Karel | 3B JM 2.třída
0.7002
12 / 30 | 2 | 2

1. 12. 2019, 10.00 | Osvald Josef | 3B JM 2.třída
0.4000
21 / 30 | 4 | 4

1. 12. 2019, 11.00 | Kuchař Radim | 3B JM 2.třída
0.7000
14 / 30 | 2 | 2

1. 12. 2019, 12.00 | Jakoby Vladimír | 3B JM 2.třída
0.4662

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141784 / 116 | 20015.37
200.00
69.96080000 %
29 / 3 | 28

13. 10. 2018, 10.00 | Strejček Radomír | MS TD - 1. třída JM
9.660
193 / 19 | 85

20. 10. 2018, 10.00 | Močička Miroslav ml. | MS TD - 1. třída JM
10.150
107 / 10 | 21

4. 11. 2018, 10.00 | Führlinger Jaroslav | MS TD - 1. třída JM
10.700
103 / 18 | 34

25. 11. 2018, 10.00 | Kuchařík Jiří | MS TD - 1. třída JM
5.720
185 / 16 | 55

9. 12. 2018, 10.00 | Gajda Robert | MS TD - 1. třída JM
11.560
200 / 9 | 83

13. 1. 2019, 10.00 | Lancinger Petr | MS TD - 1. třída JM
22.222
75 / 5 | 38

19. 1. 2019, 10.00 | Strejček Radomír | MS TD - 1. třída JM
15.000
200 / 1 | 200

26. 1. 2019, 10.00 | Veselý Milan | MS TD - 1. třída JM
200.002
200 / 7 | 111

17. 3. 2019, 10.00 | Hykš Petr | MS TD - 1. třída JM
28.572
150 / 4 | 111

14. 4. 2019, 10.00 | Pařil Martin | Oblastní přebor JM VH
37.502
150 / 4 | 74

14. 4. 2019, 11.00 | Turek Jaroslav | Oblastní přebor JM VH
37.502
103 / 7 | 61

14. 4. 2019, 13.00 | Müller David | Oblastní přebor JM VH
14.710
0 / 1 | 0

14. 4. 2019, 15.15 | Both Michael | Oblastní přebor JM VH
00
89 / 12 | 26

14. 4. 2019, 16.00 | Matyáš Radek | Oblastní přebor JM VH
7.410

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141575 / 221 | 507.12
16.66
80.76920000 %
116 / 20 | 29

13. 10. 2018, 12.20 | Novotný Jiří | MS TD - 1. třída JM
5.800
112 / 20 | 25

20. 10. 2018, 11.10 | Veselý Milan | MS TD - 1. třída JM
5.602
150 / 13 | 41

4. 11. 2018, 11.10 | Jaroš Vladimír | MS TD - 1. třída JM
11.532
103 / 20 | 29

25. 11. 2018, 11.10 | Vašina Radoslav | MS TD - 1. třída JM
5.150
150 / 19 | 21

9. 12. 2018, 11.10 | Turek Jaroslav | MS TD - 1. třída JM
7.892
85 / 20 | 24

13. 1. 2019, 11.10 | Zündorf Egbert Franz | MS TD - 1. třída JM
4.252
126 / 20 | 24

19. 1. 2019, 12.20 | Hladký Jiří | MS TD - 1. třída JM
6.300
103 / 20 | 29

26. 1. 2019, 11.10 | Veselý Milan | MS TD - 1. třída JM
5.150
150 / 9 | 50

17. 3. 2019, 11.10 | Zaňát Jaroslav | MS TD - 1. třída JM
16.662
120 / 18 | 45

7. 4. 2019, 11.30 | Melo Petr | Oblastní přebor JM kádr52/2
6.662
120 / 17 | 34

7. 4. 2019, 11.30 | Vašek Petr | Oblastní přebor JM kádr52/2
7.052
102 / 13 | 32

7. 4. 2019, 14.30 | Müller David | Oblastní přebor JM kádr52/2
7.840
18 / 2 | 16

7. 4. 2019, 15.00 | Both Michael | Oblastní přebor JM kádr52/2
9.000
120 / 10 | 50

7. 4. 2019, 16.00 | Matyáš Radek | Oblastní přebor JM kádr52/2
12.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8343 / 153 | 212.24
3.85
71.45830000 %
44 / 20 | 16

13. 10. 2018, 13.30 | Novotný Jiří | MS TD - 1. třída JM
2.202
38 / 20 | 18

20. 10. 2018, 12.20 | Osvald Josef | MS TD - 1. třída JM
1.900
54 / 14 | 10

4. 11. 2018, 12.20 | Fibinger Jan | MS TD - 1. třída JM
3.850
39 / 20 | 8

25. 11. 2018, 12.20 | Hykš Petr | MS TD - 1. třída JM
1.951
27 / 19 | 9

9. 12. 2018, 12.20 | Turek Jaroslav | MS TD - 1. třída JM
1.420
60 / 20 | 21

13. 1. 2019, 12.20 | Zündorf Egbert Franz | MS TD - 1. třída JM
3.002
53 / 20 | 10

26. 1. 2019, 13.30 | Veselý Milan | MS TD - 1. třída JM
2.652
28 / 20 | 5

17. 3. 2019, 12.20 | Zaňát Jaroslav | MS TD - 1. třída JM
1.402

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
676 / 180 | 40.422
0.633
42.22220000 %
10 / 30 | 2

30. 9. 2018, 10.00 | Preis Josef | MS 3B - 2. třída JM
0.3330
8 / 30 | 2

30. 9. 2018, 10.45 | Záboj Vít | MS 3B - 2. třída JM
0.2661
15 / 30 | 4

30. 9. 2018, 11.30 | Beneš Karel | MS 3B - 2. třída JM
0.5001
10 / 30 | 2

5. 1. 2019, 10.00 | Hrubý Josef | MS 3B - 2. třída JM
0.3330
19 / 30 | 2

5. 1. 2019, 10.45 | Beneš Karel | MS 3B - 2. třída JM
0.6332
14 / 30 | 2

5. 1. 2019, 11.30 | Preis Josef | MS 3B - 2. třída JM
0.4662

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121607 / 167 | 939.62
19.23
53.56670000 %
12 / 6 | 12

17. 9. 2017, 10.00 | Skořupa Rostislav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
2.000
250 / 16 | 47

1. 10. 2017, 10.00 | Hammer Ivan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
15.622
109 / 16 | 24

15. 10. 2017, 10.00 | Vala Miroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
6.810
250 / 13 | 93

12. 11. 2017, 10.00 | Meško Ivan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
19.232
33 / 10 | 9

26. 11. 2017, 10.00 | Čaněcký Patrik | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
3.300
250 / 18 | 48

10. 12. 2017, 10.00 | Provazník Jan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
13.882
135 / 20 | 47

7. 1. 2018, 10.00 | Kuchař Karel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
6.750
119 / 20 | 29

21. 1. 2018, 10.00 | Hammer Ivan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
5.950
105 / 20 | 29

4. 2. 2018, 10.00 | Knap Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
5.250
169 / 13 | 67

4. 3. 2018, 10.00 | Kopl Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
13.000
79 / 7 | 22

18. 3. 2018, 10.00 | Čaněcký Patrik | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
11.280
96 / 8 | 43

1. 4. 2018, 10.00 | Kopečný Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
12.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121386 / 227 | 506.10
9.15
57.75000000 %
65 / 20 | 11

17. 9. 2017, 12.00 | Skořupa Rostislav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
3.250
137 / 17 | 36

1. 10. 2017, 12.00 | Führlinger Patrik | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
8.050
183 / 20 | 41

15. 10. 2017, 12.00 | Führlinger Jaroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
9.152
110 / 20 | 19

12. 11. 2017, 12.00 | Kalábek Jaromír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
5.500
134 / 17 | 40

26. 11. 2017, 12.00 | Vajda Roman | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
7.880
161 / 20 | 50

10. 12. 2017, 12.00 | Provazník Jan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
8.050
83 / 20 | 18

7. 1. 2018, 12.00 | Kramarz Daniel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
4.150
107 / 20 | 27

21. 1. 2018, 12.00 | Hammer Ivan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
5.350
97 / 20 | 24

4. 2. 2018, 12.00 | Jaroš Vladimír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
4.852
64 / 18 | 14

4. 3. 2018, 12.00 | Kopl Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
3.550
141 / 20 | 34

18. 3. 2018, 12.00 | Vajda Roman | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
7.050
104 / 15 | 30

1. 4. 2018, 12.00 | Kopečný Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
6.930

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12483 / 237 | 162.03
3.29
40.25000000 %
43 / 20 | 13

17. 9. 2017, 14.00 | Skořupa Rostislav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
2.150
32 / 20 | 5

1. 10. 2017, 14.00 | Hammer Ivan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
1.600
31 / 20 | 7

15. 10. 2017, 14.00 | Führlinger Jaroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
1.550
38 / 20 | 8

12. 11. 2017, 14.00 | Meško Ivan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
1.902
36 / 20 | 16

26. 11. 2017, 14.00 | Matoušek Zdeněk | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
1.800
25 / 20 | 5

10. 12. 2017, 14.00 | Zapletal Pavel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
1.251
51 / 20 | 10

7. 1. 2018, 14.00 | Kramarz Daniel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
2.552
52 / 20 | 10

21. 1. 2018, 14.00 | Hammer Ivan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
2.600
49 / 20 | 8

4. 2. 2018, 14.00 | Führlinger Jaroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
2.451
33 / 20 | 9

4. 3. 2018, 14.00 | Kopl Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
1.650
56 / 17 | 16

18. 3. 2018, 14.00 | Čaněcký Patrik | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
3.290
37 / 20 | 9

1. 4. 2018, 14.00 | Kopečný Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
1.850

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15187 / 450 | 70.415
0.733
41.55560000 %
11 / 30 | 2

18. 11. 2017, 10.00 | Lačík Petr | 3B JM - 2.třída
0.3662
10 / 30 | 2

18. 11. 2017, 11.00 | Záboj Vít | 3B JM - 2.třída
0.3330
16 / 30 | 4

18. 11. 2017, 12.00 | Beneš Karel | 3B JM - 2.třída
0.5332
22 / 30 | 4

2. 12. 2017, 10.00 | Kopl Josef | 3B JM - 2.třída
0.7332
6 / 30 | 1

2. 12. 2017, 11.00 | Kalábek Jaromír | 3B JM - 2.třída
0.2000
11 / 30 | 3

2. 12. 2017, 12.00 | Melo Petr | 3B JM - 2.třída
0.3660
5 / 30 | 3

3. 2. 2018, 10.00 | Všetula Karel | 3B JM - 2.třída
0.1660
12 / 30 | 3

3. 2. 2018, 11.00 | Vašek Štěpán | 3B JM - 2.třída
0.4000
14 / 30 | 3

3. 2. 2018, 12.00 | Frolek Robert | 3B JM - 2.třída
0.4662
15 / 30 | 3

15. 3. 2018, 17.00 | Záboj Vít | 3B JM - 2.třída
0.5002
13 / 30 | 2

15. 3. 2018, 17.00 | Beneš Karel | 3B JM - 2.třída
0.4331
19 / 30 | 4

15. 3. 2018, 17.00 | Kováč Zoltán | 3B JM - 2.třída
0.6330
8 / 30 | 2

24. 3. 2018, 10.00 | Turek Jaroslav | 3B JM - 2.třída
0.2660
16 / 30 | 7

24. 3. 2018, 11.00 | Modl Ivan | 3B JM - 2.třída
0.5332
9 / 30 | 2

24. 3. 2018, 12.00 | Melo Petr | 3B JM - 2.třída
0.3000

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142030 / 234 | 1238.67
28.57
72.50000000 %
139 / 20 | 59

24. 9. 2016, 10.00 | Hykš Petr | JM - 1. třída
6.952
145 / 20 | 56

9. 10. 2016, 10.00 | Kotoun Martin II. | JM - 1. třída
7.252
161 / 20 | 61

22. 10. 2016, 10.00 | Preis Josef | JM - 1. třída
8.052
97 / 20 | 37

12. 11. 2016, 10.00 | Frgal Miroslav | JM - 1. třída
4.850
110 / 20 | 27

26. 11. 2016, 10.00 | Hammer Ivan | JM - 1. třída
5.500
200 / 15 | 81

10. 12. 2016, 10.00 | Meitner Martin | JM - 1. třída
13.332
200 / 14 | 60

17. 12. 2016, 10.00 | Novotný Jiří | JM - 1. třída
14.282
57 / 20 | 16

7. 1. 2017, 10.00 | Hrubý Josef | JM - 1. třída
2.850
200 / 14 | 103

29. 1. 2017, 10.00 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída
14.282
200 / 7 | 123

5. 2. 2017, 10.00 | Sviták František | JM - 1. třída
28.572
161 / 20 | 53

19. 2. 2017, 10.00 | Uher Petr | JM - 1. třída
8.052
73 / 19 | 17

25. 2. 2017, 10.00 | Hammer Ivan | JM - 1. třída
3.840
200 / 20 | 46

12. 3. 2017, 10.00 | Osvald Josef | JM - 1. třída
10.002
87 / 5 | 50

25. 3. 2017, 10.00 | Daniel Vladislav | JM - 1. třída
17.400

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141557 / 265 | 405.87
13.63
74.14290000 %
114 / 20 | 27

24. 9. 2016, 12.00 | Hykš Petr | JM - 1. třída
5.702
82 / 20 | 14

9. 10. 2016, 12.00 | Uher Petr | JM - 1. třída
4.102
103 / 20 | 25

22. 10. 2016, 12.00 | Preis Josef | JM - 1. třída
5.150
86 / 20 | 14

12. 11. 2016, 12.00 | Frgal Miroslav | JM - 1. třída
4.302
101 / 20 | 21

26. 11. 2016, 12.00 | Zündorf Egbert Franz | JM - 1. třída
5.052
131 / 20 | 36

10. 12. 2016, 12.00 | Šlapanský Luděk | JM - 1. třída
6.552
118 / 20 | 24

17. 12. 2016, 12.00 | Jedlička Jaroslav | JM - 1. třída
5.902
90 / 20 | 20

7. 1. 2017, 12.00 | Preis Josef | JM - 1. třída
4.502
150 / 11 | 36

29. 1. 2017, 12.00 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída
13.632
150 / 20 | 29

5. 2. 2017, 12.00 | Sviták František | JM - 1. třída
7.502
124 / 20 | 40

19. 2. 2017, 12.00 | Uher Petr | JM - 1. třída
6.202
51 / 14 | 24

25. 2. 2017, 12.00 | Hammer Ivan | JM - 1. třída
3.640
134 / 20 | 27

12. 3. 2017, 12.00 | Osvald Josef | JM - 1. třída
6.702
123 / 20 | 27

25. 3. 2017, 12.00 | Daniel Vladislav | JM - 1. třída
6.152

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14176 / 420 | 50.419
0.733
41.90480000 %
15 / 30 | 3

24. 9. 2016, 14.50 | Hykš Petr | JM - 1. třída
0.5002
13 / 30 | 5

9. 10. 2016, 14.50 | Kotoun Martin II. | JM - 1. třída
0.4332
11 / 30 | 2

22. 10. 2016, 14.50 | Pánek Rudolf | JM - 1. třída
0.3660
22 / 30 | 4

12. 11. 2016, 14.50 | Frolek Robert | JM - 1. třída
0.7332
13 / 30 | 2

26. 11. 2016, 14.50 | Zündorf Egbert Franz | JM - 1. třída
0.4332
7 / 30 | 2

10. 12. 2016, 14.50 | Meitner Martin | JM - 1. třída
0.2330
9 / 30 | 3

17. 12. 2016, 14.50 | Jedlička Jaroslav | JM - 1. třída
0.3002
10 / 30 | 2

7. 1. 2017, 14.50 | Pánek Rudolf | JM - 1. třída
0.3330
5 / 30 | 1

29. 1. 2017, 14.50 | Hykš Petr | JM - 1. třída
0.1660
19 / 30 | 2

5. 2. 2017, 14.50 | Frolek Robert | JM - 1. třída
0.6332
8 / 30 | 2

19. 2. 2017, 14.50 | Máca Lubomír | JM - 1. třída
0.2662
15 / 30 | 3

25. 2. 2017, 14.50 | Zündorf Egbert Franz | JM - 1. třída
0.5000
15 / 30 | 4

12. 3. 2017, 14.50 | Osvald Josef | JM - 1. třída
0.5000
14 / 30 | 2

25. 3. 2017, 14.50 | Daniel Vladislav | JM - 1. třída
0.4662

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141583 / 197 | 578.03
14.81
45.22860000 %
178 / 18 | 31

20. 9. 2015, 10.00 | Caha Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.880
69 / 20 | 11

25. 10. 2015, 10.00 | Tvrdoň Rudolf | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.450
35 / 3 | 29

1. 11. 2015, 10.00 | Bláha Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.660
118 / 10 | 39

22. 11. 2015, 10.00 | Mirga Martin | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.800
139 / 20 | 42

29. 11. 2015, 10.00 | Kuchař Karel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.952
122 / 20 | 22

3. 1. 2016, 10.00 | Vajda Roman | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.100
31 / 7 | 15

24. 1. 2016, 10.00 | Bláha Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.420
225 / 19 | 57

7. 2. 2016, 10.00 | Hampl Michal | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.840
95 / 9 | 18

14. 2. 2016, 10.00 | Mirga Martin | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
10.550
170 / 20 | 21

6. 3. 2016, 10.00 | Novotný Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.502
155 / 20 | 45

19. 3. 2016, 13.00 | Vajda Roman | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.750
83 / 20 | 25

20. 3. 2016, 10.00 | Kuchař Karel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.150
163 / 11 | 52

17. 4. 2016, 10.00 | Hampl Michal | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
14.810
0

23. 4. 2016, 11.00 | Kováč Aladar | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
0

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141101 / 239 | 424.60
8.07
39.32140000 %
115 / 20 | 17

20. 9. 2015, 12.00 | Caha Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.750
115 / 20 | 24

25. 10. 2015, 12.00 | Tvrdoň Rudolf | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.752
108 / 20 | 18

1. 11. 2015, 12.00 | Nenál Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.400
66 / 18 | 9

22. 11. 2015, 12.00 | Fellner Jan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.660
110 / 20 | 18

29. 11. 2015, 12.00 | Kuchař Karel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.502
83 / 20 | 16

3. 1. 2016, 12.00 | Vajda Roman | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.150
69 / 9 | 28

24. 1. 2016, 12.00 | Bláha Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.660
86 / 20 | 27

7. 2. 2016, 12.00 | Hampl Michal | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.300
38 / 18 | 13

14. 2. 2016, 12.00 | Fellner Jan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.110
80 / 20 | 15

6. 3. 2016, 12.00 | Novotný Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.000
113 / 14 | 42

19. 3. 2016, 15.00 | Vajda Roman | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.070
57 / 20 | 12

20. 3. 2016, 12.00 | Kuchař Karel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.850
61 / 20 | 16

17. 4. 2016, 12.00 | Hampl Michal | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.050
0

23. 4. 2016, 12.00 | Kováč Aladar | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
0

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14498 / 242 | 222.05
3.70
35.57140000 %
49 / 20 | 11

20. 9. 2015, 14.00 | Caha Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.450
45 / 20 | 8

25. 10. 2015, 14.00 | Kováč Aladar | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.250
40 / 16 | 8

1. 11. 2015, 14.00 | Bláha Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.500
34 / 20 | 4

22. 11. 2015, 14.00 | Slaměník Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.700
35 / 20 | 9

29. 11. 2015, 14.00 | Kuchař Karel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.750
30 / 20 | 10

3. 1. 2016, 14.00 | Kezsely Radim | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.500
38 / 17 | 6

24. 1. 2016, 14.00 | Dostál Martin | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.230
43 / 20 | 11

7. 2. 2016, 14.00 | Hampl Michal | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.150
74 / 20 | 22

14. 2. 2016, 14.00 | Mirga Martin | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.702
18 / 20 | 5

6. 3. 2016, 14.00 | Daniel Vladislav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
0.900
15 / 9 | 4

19. 3. 2016, 17.00 | Stareček Pavel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.660
56 / 20 | 9

20. 3. 2016, 14.00 | Kramarz Daniel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.800
21 / 20 | 4

17. 4. 2016, 14.00 | Hampl Michal | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.050
0

23. 4. 2016, 14.00 | Kováč Aladar | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
0

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141460 / 222 | 646.57
10.20
41.71430000 %
119 / 14 | 29

21. 9. 2014, 10.00 | Caha Josef | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.500
36 / 4 | 20

5. 10. 2014, 10.00 | Vala Miroslav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.000
85 / 11 | 20

19. 10. 2014, 10.00 | Kalábek Jaromír | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.720
11 / 7 | 5

9. 11. 2014, 10.00 | Fellner Jan | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.570
124 / 20 | 13

16. 11. 2014, 10.00 | Horna Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.202
78 / 20 | 16

30. 11. 2014, 10.00 | Provazník Jan | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.900
166 / 20 | 35

8. 2. 2015, 10.00 | Novotný Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.302
104 / 14 | 54

15. 2. 2015, 10.00 | Háva Miloš | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.420
88 / 20 | 24

22. 2. 2015, 10.00 | Zapletal Karel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.400
54 / 18 | 17

8. 3. 2015, 10.00 | Hampl Michal | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.000
204 / 20 | 64

22. 3. 2015, 10.00 | Kramarz Daniel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
10.200
99 / 14 | 19

18. 4. 2015, 13.00 | Kramarz Daniel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.070
171 / 20 | 54

19. 4. 2015, 10.00 | Coufal Zdeněk | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.550
121 / 20 | 21

17. 5. 2015, 10.00 | Zapletal Pavel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.050

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141351 / 262 | 395.15
6.93
38.60000000 %
116 / 20 | 30

21. 9. 2014, 10.00 | Caha Josef | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.800
120 / 20 | 25

5. 10. 2014, 10.00 | Jaroš Vladimír | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.002
102 / 20 | 26

19. 10. 2014, 10.00 | Hampl Michal | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.102
104 / 15 | 29

9. 11. 2014, 10.00 | Háva Miloš | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.93
90 / 20 | 15

16. 11. 2014, 10.00 | Coufal Zdeněk | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.500
38 / 11 | 12

30. 11. 2014, 10.00 | Kopečný Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.45
93 / 20 | 24

8. 2. 2015, 10.00 | Novotný Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.652
83 / 16 | 26

15. 2. 2015, 10.00 | Háva Miloš | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.18
99 / 20 | 31

22. 2. 2015, 10.00 | Zapletal Karel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.950
94 / 20 | 24

8. 3. 2015, 10.00 | Hampl Michal | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.700
116 / 20 | 28

22. 3. 2015, 10.00 | Kuchař Karel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.800
91 / 20 | 13

18. 4. 2015, 13.00 | Kuchař Karel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.552
107 / 20 | 39

19. 4. 2015, 10.00 | Coufal Zdeněk | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.350
98 / 20 | 17

17. 5. 2015, 10.00 | Zapletal Pavel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.900

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14554 / 272 | 202.03
2.90
15.82860000 %
55 / 20 | 11

21. 9. 2014, 10.00 | Daniel Vladislav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.750
46 / 20 | 20

5. 10. 2014, 10.00 | Bláha Milan | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.302
36 / 20 | 7

19. 10. 2014, 10.00 | Kalábek Jaromír | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.800
58 / 20 | 13

9. 11. 2014, 10.00 | Fellner Jan | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.902
33 / 20 | 5

16. 11. 2014, 10.00 | Horna Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.650
41 / 18 | 9

30. 11. 2014, 10.00 | Kopečný Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.27
40 / 20 | 11

8. 2. 2015, 10.00 | Novotný Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.002
43 / 20 | 11

15. 2. 2015, 10.00 | Slaměník Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.150
48 / 19 | 6

22. 2. 2015, 10.00 | Vala Miroslav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.52
35 / 20 | 7

8. 3. 2015, 10.00 | Kalábek Jaromír | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.750
33 / 18 | 9

22. 3. 2015, 10.00 | Kuchař Karel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.83
32 / 20 | 8

18. 4. 2015, 13.00 | Kramarz Daniel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.600
19 / 17 | 7

19. 4. 2015, 10.00 | Nenál Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.11
35 / 20 | 6

17. 5. 2015, 10.00 | Kopečný Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.750

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142078 / 259 | 948.02
18.18
74.21430000 %
99 / 20 | 19

28. 9. 2013, 14.00 | Uher Miroslav ml. | Jižní Morava - 1. třída
4.95
85 / 19 | 22

12. 10. 2013, 10.00 | Močička Miroslav ml. | Jižní Morava - 1. třída
4.470
184 / 17 | 47

19. 10. 2013, 14.00 | Führlinger Jaroslav | Jižní Morava - 1. třída
10.820
87 / 20 | 23

3. 11. 2013, 09.00 | Jedlička Jaroslav | Jižní Morava - 1. třída
4.35
200 / 17 | 51

9. 11. 2013, 14.00 | Zapletal Karel | Jižní Morava - 1. třída
11.762
151 / 20 | 61

1. 12. 2013, 09.30 | Sviták František | Jižní Morava - 1. třída
7.55
200 / 19 | 56

14. 12. 2013, 14.00 | Studňař Martin | Jižní Morava - 1. třída
10.522
140 / 20 | 81

11. 1. 2014, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | Jižní Morava - 1. třída
7.00
200 / 16 | 91

25. 1. 2014, 14.00 | Osvald Josef | Jižní Morava - 1. třída
12.502
157 / 20 | 31

8. 2. 2014, 10.00 | Hrubý Josef | Jižní Morava - 1. třída
7.85
121 / 20 | 42

2. 3. 2014, 14.00 | Jedlička Jaroslav | Jižní Morava - 1. třída
6.05
147 / 20 | 25

16. 3. 2014, 10.00 | Fibinger Jan | Jižní Morava - 1. třída
7.35
107 / 20 | 37

29. 3. 2014, 14.00 | Frolek Robert | Jižní Morava - 1. třída
5.35
200 / 11 | 94

5. 4. 2014, 10.00 | Kuneš Petr | Jižní Morava - 1. třída
18.182

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141662 / 271 | 516.13
10.71
59.35710000 %
92 / 20 | 13

28. 9. 2013, 14.00 | Uher Miroslav ml. | Jižní Morava - 1. třída
4.60
121 / 20 | 29

12. 10. 2013, 10.00 | Hammer Ivan | Jižní Morava - 1. třída
6.05
108 / 20 | 16

19. 10. 2013, 14.00 | Führlinger Jaroslav | Jižní Morava - 1. třída
5.40
150 / 20 | 20

3. 11. 2013, 09.00 | Jedlička Jaroslav | Jižní Morava - 1. třída
7.50
135 / 17 | 38

9. 11. 2013, 14.00 | Fibinger Jan | Jižní Morava - 1. třída
7.94
70 / 20 | 14

1. 12. 2013, 09.30 | Frolek Robert | Jižní Morava - 1. třída
3.50
150 / 20 | 33

14. 12. 2013, 14.00 | Studňař Martin | Jižní Morava - 1. třída
7.50
148 / 20 | 20

11. 1. 2014, 12.00 | Soušek Michal | Jižní Morava - 1. třída
7.40
134 / 20 | 29

25. 1. 2014, 14.00 | Osvald Josef | Jižní Morava - 1. třída
6.70
85 / 20 | 16

8. 2. 2014, 10.00 | Hrubý Josef | Jižní Morava - 1. třída
4.25
125 / 20 | 22

2. 3. 2014, 14.00 | Kavan Jiří | Jižní Morava - 1. třída
6.25
150 / 14 | 51

16. 3. 2014, 10.00 | Fibinger Jan | Jižní Morava - 1. třída
10.71
104 / 20 | 24

29. 3. 2014, 14.00 | Frolek Robert | Jižní Morava - 1. třída
5.20
90 / 20 | 16

5. 4. 2014, 10.00 | Sedlák Pavel | Jižní Morava - 1. třída
4.50

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14558 / 266 | 242.09
4.28
19.92860000 %
28 / 20 | 7

28. 9. 2013, 14.00 | Uher Miroslav ml. | Jižní Morava - 1. třída
1.40
39 / 20 | 10

12. 10. 2013, 10.00 | Osvald Josef | Jižní Morava - 1. třída
1.95
39 / 20 | 8

19. 10. 2013, 14.00 | Führlinger Jaroslav | Jižní Morava - 1. třída
1.95
47 / 18 | 17

3. 11. 2013, 09.00 | Jedlička Jaroslav | Jižní Morava - 1. třída
2.61
27 / 20 | 4

9. 11. 2013, 14.00 | Fibinger Jan | Jižní Morava - 1. třída
1.35
29 / 20 | 4

1. 12. 2013, 09.30 | Červenka Vítězslav | Jižní Morava - 1. třída
1.45
50 / 20 | 9

14. 12. 2013, 14.00 | Studňař Martin | Jižní Morava - 1. třída
2.50
33 / 17 | 5

11. 1. 2014, 13.30 | Uher Miroslav ml. | Jižní Morava - 1. třída
1.94
27 / 20 | 6

25. 1. 2014, 14.00 | Hammer Ivan | Jižní Morava - 1. třída
1.35
34 / 20 | 7

8. 2. 2014, 10.00 | Hrubý Josef | Jižní Morava - 1. třída
1.70
60 / 17 | 24

2. 3. 2014, 14.00 | Jedlička Jaroslav | Jižní Morava - 1. třída
3.52
47 / 20 | 9

16. 3. 2014, 10.00 | Hrdlička Lubomír | Jižní Morava - 1. třída
2.35
38 / 20 | 10

29. 3. 2014, 14.00 | Červenka Vítězslav | Jižní Morava - 1. třída
1.90
60 / 14 | 16

5. 4. 2014, 10.00 | Sedlák Pavel | Jižní Morava - 1. třída
4.28

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132061 / 219 | 899.41
25.71
88.07690000 %
163 / 20 | 41

30. 9. 2012, 10.00 | Frolek Robert | 2.třída - Jižní Morava
8.15
100 / 20 | 26

14. 10. 2012, 10.00 | Vašina Radoslav | 2.třída - Jižní Morava
5.00
180 / 7 | 69

10. 11. 2012, 10.00 | Tichý Miroslav | 2.třída - Jižní Morava
25.712
180 / 20 | 89

1. 12. 2012, 10.00 | Pánek Rudolf | 2.třída - Jižní Morava
9.002
180 / 16 | 56

15. 12. 2012, 10.00 | Klíma David | 2.třída - Jižní Morava
11.252
180 / 20 | 52

5. 1. 2013, 10.00 | Svoboda Karel | 2.třída - Jižní Morava
9.002
70 / 20 | 26

19. 1. 2013, 14.00 | Frolek Robert | 2.třída - Jižní Morava
3.50
180 / 11 | 52

3. 2. 2013, 10.00 | Hykš Petr | 2.třída - Jižní Morava
16.362
180 / 17 | 31

16. 2. 2013, 14.00 | Jílek Karel | 2.třída - Jižní Morava
10.582
180 / 13 | 61

3. 3. 2013, 10.00 | Tichý Miroslav | 2.třída - Jižní Morava
13.842
135 / 20 | 27

16. 3. 2013, 10.00 | Pánek Rudolf | 2.třída - Jižní Morava
6.75
153 / 20 | 28

23. 3. 2013, 10.00 | Klíma David | 2.třída - Jižní Morava
7.65
180 / 15 | 69

13. 4. 2013, 10.00 | Svoboda Karel | 2.třída - Jižní Morava
12.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131275 / 242 | 435.26
8.57
54.48720000 %
79 / 20 | 16

30. 9. 2012, 10.00 | Frolek Robert | 2.třída - Jižní Morava
3.95
101 / 20 | 20

14. 10. 2012, 10.00 | Červenka Vítězslav | 2.třída - Jižní Morava
5.05
120 / 20 | 22

10. 11. 2012, 10.00 | Hoffman Petr | 2.třída - Jižní Morava
6.00
120 / 14 | 43

1. 12. 2012, 10.00 | Pánek Rudolf | 2.třída - Jižní Morava
8.57
77 / 17 | 22

15. 12. 2012, 10.00 | Binder Otto | 2.třída - Jižní Morava
4.52
52 / 20 | 13

5. 1. 2013, 10.00 | Svoboda Karel | 2.třída - Jižní Morava
2.60
114 / 20 | 18

19. 1. 2013, 14.00 | Sviták František | 2.třída - Jižní Morava
5.70
120 / 17 | 18

3. 2. 2013, 10.00 | Polášek Jan | 2.třída - Jižní Morava
7.05
120 / 18 | 28

16. 2. 2013, 14.00 | Vintr Jaroslav | 2.třída - Jižní Morava
6.66
62 / 20 | 14

3. 3. 2013, 10.00 | Tichý Miroslav | 2.třída - Jižní Morava
3.10
120 / 18 | 20

16. 3. 2013, 10.00 | Pánek Rudolf | 2.třída - Jižní Morava
6.66
70 / 20 | 15

23. 3. 2013, 10.00 | Binder Otto | 2.třída - Jižní Morava
3.50
120 / 18 | 22

13. 4. 2013, 10.00 | Svoboda Karel | 2.třída - Jižní Morava
6.66

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13509 / 241 | 172.11
3.84
21.75210000 %
50 / 20 | 10

30. 9. 2012, 10.00 | Frolek Robert | 2.třída - Jižní Morava
2.50
23 / 18 | 5

14. 10. 2012, 10.00 | Vašina Radoslav | 2.třída - Jižní Morava
1.27
33 / 19 | 7

10. 11. 2012, 10.00 | Tichý Miroslav | 2.třída - Jižní Morava
1.73
27 / 20 | 6

1. 12. 2012, 10.00 | Konečný Jaroslav | 2.třída - Jižní Morava
1.35
30 / 20 | 8

15. 12. 2012, 10.00 | Klíma David | 2.třída - Jižní Morava
1.50
40 / 20 | 11

5. 1. 2013, 10.00 | Melichar Zdeněk | 2.třída - Jižní Morava
2.00
37 / 20 | 6

19. 1. 2013, 14.00 | Sviták František | 2.třída - Jižní Morava
1.85
50 / 16 | 16

3. 2. 2013, 10.00 | Polášek Jan | 2.třída - Jižní Morava
3.12
27 / 20 | 6

16. 2. 2013, 14.00 | Jílek Karel | 2.třída - Jižní Morava
1.35
50 / 16 | 16

3. 3. 2013, 10.00 | Procházka Zdeněk st. | 2.třída - Jižní Morava
3.12
50 / 13 | 17

16. 3. 2013, 10.00 | Konečný Jaroslav | 2.třída - Jižní Morava
3.84
42 / 20 | 6

23. 3. 2013, 10.00 | Binder Otto | 2.třída - Jižní Morava
2.10
50 / 19 | 17

13. 4. 2013, 10.00 | Svoboda Karel | 2.třída - Jižní Morava
2.63

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
172573 / 294 | 1438.75
21.42
70.30050000 %
129 / 20 | 31

30. 11. -0001, 00.00 | Červenka Vítězslav | Oblatní přebor JM oblasti Volná hra
6.452
183 / 20 | 87

30. 11. -0001, 00.00 | Starý Radek | Oblatní přebor JM oblasti Volná hra
9.152
173 / 20 | 37

30. 11. -0001, 00.00 | Zrůna Ladislav | Oblatní přebor JM oblasti Volná hra
8.652
170 / 20 | 26

30. 11. -0001, 00.00 | Hanák Jan | Oblatní přebor JM oblasti Volná hra
8.500
300 / 14 | 143

30. 11. -0001, 00.00 | Frgal Miroslav | Oblatní přebor JM oblasti Volná hra
21.422
126 / 20 | 35

1. 10. 2011, 10.00 | Beneš Karel | 2. třída - Jižní Morava
6.30
153 / 20 | 57

15. 10. 2011, 10.00 | Binder Otto | 2. třída - Jižní Morava
7.65
129 / 17 | 37

29. 10. 2011, 10.00 | Veselský Petr | 2. třída - Jižní Morava
7.580
167 / 20 | 56

13. 11. 2011, 10.00 | Vašina Radoslav | 2. třída - Jižní Morava
8.35
77 / 20 | 14

26. 11. 2011, 10.00 | Osvald Josef | 2. třída - Jižní Morava
3.85
180 / 15 | 87

11. 12. 2011, 10.00 | Vlk Lukáš | 2. třída - Jižní Morava
12.002
161 / 20 | 56

8. 1. 2012, 10.00 | Vintr Jaroslav | 2. třída - Jižní Morava
8.05
180 / 13 | 80

4. 2. 2012, 10.00 | Klíma David | 2. třída - Jižní Morava
13.842
5 / 2 | 5

18. 2. 2012, 10.00 | Veselský Petr | 2. třída - Jižní Morava
2.500
115 / 20 | 20

4. 3. 2012, 08.00 | Červenka Vítězslav | 2. třída - Jižní Morava
5.75
180 / 13 | 52

18. 3. 2012, 10.00 | Hudlík Jaroslav | 2. třída - Jižní Morava
13.842
145 / 20 | 24

15. 4. 2012, 10.00 | Vintr Jaroslav | 2. třída - Jižní Morava
7.25

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131265 / 210 | 446.02
13.33
54.05980000 %
59 / 14 | 29

1. 10. 2011, 10.00 | Hrubý Josef | 2. třída - Jižní Morava
4.21
120 / 16 | 19

15. 10. 2011, 10.00 | Binder Otto | 2. třída - Jižní Morava
7.50
64 / 9 | 26

29. 10. 2011, 10.00 | Veselský Petr | 2. třída - Jižní Morava
7.11
92 / 20 | 13

13. 11. 2011, 10.00 | Vašina Radoslav | 2. třída - Jižní Morava
4.60
62 / 13 | 26

26. 11. 2011, 10.00 | Osvald Josef | 2. třída - Jižní Morava
4.76
106 / 20 | 29

11. 12. 2011, 10.00 | Jančák František | 2. třída - Jižní Morava
5.30
120 / 15 | 44

8. 1. 2012, 10.00 | Vintr Jaroslav | 2. třída - Jižní Morava
8.00
104 / 20 | 30

22. 1. 2012, 10.00 | Beneš Karel | 2. třída - Jižní Morava
5.20
120 / 9 | 41

4. 2. 2012, 10.00 | Klíma David | 2. třída - Jižní Morava
13.33
120 / 16 | 34

18. 2. 2012, 10.00 | Veselský Petr | 2. třída - Jižní Morava
7.50
107 / 20 | 15

4. 3. 2012, 08.00 | Červenka Vítězslav | 2. třída - Jižní Morava
5.35
86 / 18 | 38

18. 3. 2012, 10.00 | Osvald Josef | 2. třída - Jižní Morava
4.77
105 / 20 | 21

15. 4. 2012, 10.00 | Jílek Karel | 2. třída - Jižní Morava
5.25

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13446 / 229 | 171.94
4.16
19.05980000 %
21 / 13 | 7

1. 10. 2011, 10.00 | Hrubý Josef | 2. třída - Jižní Morava
1.61
32 / 20 | 9

15. 10. 2011, 10.00 | Ondrovčák Miroslav | 2. třída - Jižní Morava
1.60
21 / 13 | 7

29. 10. 2011, 10.00 | Kotásek René | 2. třída - Jižní Morava
1.61
21 / 18 | 4

13. 11. 2011, 10.00 | Vašina Radoslav | 2. třída - Jižní Morava
1.16
26 / 20 | 17

26. 11. 2011, 10.00 | Böhm František | 2. třída - Jižní Morava
1.30
33 / 20 | 4

11. 12. 2011, 10.00 | Jančák František | 2. třída - Jižní Morava
1.65
24 / 20 | 8

8. 1. 2012, 10.00 | Jílek Karel | 2. třída - Jižní Morava
1.20
43 / 16 | 12

22. 1. 2012, 10.00 | Hrubý Josef | 2. třída - Jižní Morava
2.68
50 / 17 | 12

4. 2. 2012, 10.00 | Klíma David | 2. třída - Jižní Morava
2.94
50 / 12 | 11

18. 2. 2012, 10.00 | Kotásek René | 2. třída - Jižní Morava
4.16
39 / 20 | 6

4. 3. 2012, 08.00 | Červenka Vítězslav | 2. třída - Jižní Morava
1.95
44 / 20 | 7

18. 3. 2012, 10.00 | Uher Miroslav st. | 2. třída - Jižní Morava
2.20
42 / 20 | 8

15. 4. 2012, 10.00 | Vintr Jaroslav | 2. třída - Jižní Morava
2.10

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8724 / 157 | 574.61
10.58
50.27780000 %
105 / 20 | 35

25. 9. 2010, 10.00 | Ondrovčák Miroslav | JM 2.třída
5.25
61 / 20 | 11

17. 10. 2010, 10.00 | Sedlák Pavel | JM 2.třída
3.05
77 / 20 | 26

22. 10. 2010, 18.00 | Preis Josef | JM 2.třída
3.85
45 / 20 | 9

7. 11. 2010, 10.00 | Sowa Štěpán | JM 2.třída
2.25
180 / 17 | 57

9. 1. 2011, 10.00 | Jeřábek Kamil | JM 2.třída
10.582
97 / 20 | 36

6. 2. 2011, 10.00 | Preis Josef | JM 2.třída
4.85
76 / 20 | 16

27. 2. 2011, 10.00 | Kavan Jiří | JM 2.třída
3.80
83 / 20 | 16

12. 3. 2011, 10.00 | Henčl Jiří | JM 2.třída
4.15

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8668 / 146 | 454.57
10.00
46.38890000 %
35 / 17 | 7

25. 9. 2010, 10.00 | Ondrovčák Miroslav | JM 2.třída
2.05
92 / 20 | 23

17. 10. 2010, 10.00 | Sedlák Pavel | JM 2.třída
4.60
88 / 20 | 19

22. 10. 2010, 18.00 | Hrubý Josef | JM 2.třída
4.40
51 / 20 | 9

7. 11. 2010, 10.00 | Hejný Vlado | JM 2.třída
2.55
120 / 17 | 45

9. 1. 2011, 10.00 | Ondrovčák Miroslav | JM 2.třída
7.05
120 / 12 | 41

6. 2. 2011, 10.00 | Hrubý Josef | JM 2.třída
10.00
62 / 20 | 15

27. 2. 2011, 10.00 | Novotný Jiří | JM 2.třída
3.10
100 / 20 | 41

12. 3. 2011, 10.00 | Henčl Jiří | JM 2.třída
5.00

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8248 / 157 | 101.57
2.10
17.22220000 %
19 / 20 | 6

25. 9. 2010, 10.00 | Binder Otto | JM 2.třída
0.95
19 / 20 | 4

17. 10. 2010, 10.00 | Polášek Miroslav | JM 2.třída
0.95
34 / 20 | 8

22. 10. 2010, 18.00 | Preis Josef | JM 2.třída
1.70
23 / 20 | 7

7. 11. 2010, 10.00 | Skřivánek Jaroslav | JM 2.třída
1.15
40 / 19 | 8

9. 1. 2011, 10.00 | Jeřábek Kamil | JM 2.třída
2.10
42 / 20 | 5

6. 2. 2011, 10.00 | Preis Josef | JM 2.třída
2.10
29 / 18 | 4

27. 2. 2011, 10.00 | Kavan Jiří | JM 2.třída
1.61
42 / 20 | 10

12. 3. 2011, 10.00 | Melichar Zdeněk | JM 2.třída
2.10

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5686 / 86 | 937.97
25.71
76.22220000 %
95 / 20 | 24

4. 10. 2009, 10.00 | Tichý Miroslav | 2.třída JM
4.750
126 / 20 | 26

24. 1. 2010, 14.00 | Jurčík Antonín | 2.třída JM
6.302
105 / 20 | 16

21. 2. 2010, 10.00 | Hejný Vlado | 2.třída JM
5.250
180 / 7 | 93

6. 3. 2010, 10.00 | Hammer Ivan | 2.třída JM
25.712
180 / 19 | 42

20. 3. 2010, 10.00 | Ondrovčák Miroslav | 2.třída JM
9.472

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5367 / 72 | 515.09
8.00
40.77780000 %
33 / 20 | 12

4. 10. 2009, 10.00 | Tichý Miroslav | 2.třída JM
1.650
102 / 20 | 51

24. 1. 2010, 14.00 | Rujzl Bohumil | 2.třída JM
5.102
120 / 15 | 21

21. 2. 2010, 10.00 | Hejný Vlado | 2.třída JM
8.00
53 / 8 | 17

6. 3. 2010, 10.00 | Hammer Ivan | 2.třída JM
6.62
59 / 9 | 24

20. 3. 2010, 10.00 | Ondrovčák Miroslav | 2.třída JM
6.55

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5193 / 98 | 141.96
2.40
21.44440000 %
28 / 20 | 6

4. 10. 2009, 10.00 | Procházka Zdeněk | 2.třída JM
1.400
48 / 20 | 14

24. 1. 2010, 14.00 | Jurčík Antonín | 2.třída JM
2.402
34 / 20 | 7

21. 2. 2010, 10.00 | Špiřík František | 2.třída JM
1.700
38 / 18 | 10

6. 3. 2010, 10.00 | Hammer Ivan | 2.třída JM
2.11
45 / 20 | 10

20. 3. 2010, 10.00 | Jeřábek Kamil | 2.třída JM
2.252

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91146 / 180 | 836.36
10.95
63.31490000 %
92 / 20 | 14

28. 9. 2008, 10.00 | Svoboda Jiří | JM 2.třída
4.600
141 / 20 | 31

5. 10. 2008, 10.00 | Tauš Kamil | 2. liga B
7.050
95 / 20 | 19

25. 10. 2008, 10.00 | Polášek Jan | JM 2.třída
4.752
107 / 20 | 27

8. 11. 2008, 10.00 | Hudlík Jaroslav | JM 2.třída
5.350
120 / 20 | 34

14. 12. 2008, 10.00 | Svoboda Jiří | JM 2.třída
6.002
142 / 20 | 39

17. 1. 2009, 14.00 | Máca Lubomír | JM 2.třída
7.102
125 / 20 | 24

1. 2. 2009, 14.00 | Vašina Radoslav | JM 2.třída
6.250
105 / 20 | 28

28. 2. 2009, 10.00 | Frolek Robert | JM 2.třída
5.252
219 / 20 | 83

15. 3. 2009, 10.00 | Sedláček Vladimír | JM 1.třída
10.95

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9844 / 178 | 334.74
6.66
46.62980000 %
88 / 20 | 18

28. 9. 2008, 10.00 | Starý Radek | JM 2.třída
4.402
86 / 20 | 32

5. 10. 2008, 10.00 | Tauš Kamil | 2. liga B
4.300
66 / 20 | 19

25. 10. 2008, 10.00 | Vašina Radoslav | JM 2.třída
3.300
114 / 20 | 32

8. 11. 2008, 10.00 | Wlodarczyk Leo | JM 2.třída
5.702
62 / 20 | 13

14. 12. 2008, 10.00 | Starý Radek | JM 2.třída
3.102
120 / 18 | 29

17. 1. 2009, 14.00 | Gavenda Milan | JM 2.třída
6.66
97 / 20 | 33

1. 2. 2009, 14.00 | Vašina Radoslav | JM 2.třída
4.852
109 / 20 | 15

28. 2. 2009, 10.00 | Frolek Robert | JM 2.třída
5.450
102 / 20 | 21

15. 3. 2009, 10.00 | Preis Josef | JM 1.třída
5.10

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10408 / 199 | 152.05
2.85
20.50250000 %
27 / 20 | 7

28. 9. 2008, 10.00 | Starý Radek | JM 2.třída
1.350
32 / 20 | 7

28. 9. 2008, 10.00 | Svoboda Jiří | JM 2.třída
1.600
55 / 20 | 15

5. 10. 2008, 10.00 | Tauš Kamil | 2. liga B
2.752
43 / 20 | 13

25. 10. 2008, 10.00 | Vašina Radoslav | JM 2.třída
2.151
33 / 20 | 7

8. 11. 2008, 10.00 | Hrubý Josef | JM 2.třída
1.652
50 / 19 | 7

14. 12. 2008, 10.00 | Šibíček Jan | JM 2.třída
2.63
36 / 20 | 6

17. 1. 2009, 14.00 | Uher Petr | JM 2.třída
1.801
46 / 20 | 8

1. 2. 2009, 14.00 | Polášek Jan | JM 2.třída
2.302
29 / 20 | 10

28. 2. 2009, 10.00 | Turek Jaroslav | JM 2.třída
1.450
57 / 20 | 8

15. 3. 2009, 10.00 | Preis Josef | JM 1.třída
2.85

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101422 / 181 | 1147.85
36.00
79.00000000 %
180 / 20 | 64

13. 10. 2007, 10.00 | Fait Jan | JM-2.
9.002
121 / 20 | 22

21. 10. 2007, 10.00 | Hudlík Jaroslav | JM-2.
6.050
145 / 20 | 38

27. 10. 2007, 10.00 | Hoffman Petr | JM-2.
7.252
159 / 20 | 54

11. 11. 2007, 10.00 | Brychta Miloš st. | JM-2.
7.952
119 / 20 | 31

24. 11. 2007, 10.00 | Wlodarczyk Leo | JM-2.
5.950
171 / 20 | 34

15. 12. 2007, 10.00 | Ondrovčák Miroslav | JM-2.
8.552
68 / 20 | 21

19. 1. 2008, 10.00 | Hudlík Jaroslav | JM-2.
3.400
180 / 5 | 114

16. 2. 2008, 10.00 | Starý Radek | JM-2.
36.002
180 / 16 | 80

2. 3. 2008, 15.00 | Wlodarczyk Leo | JM-2.
11.252
99 / 20 | 23

15. 3. 2008, 10.00 | Močička Miroslav ml. | JM-2.
4.950

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9881 / 165 | 335.33
8.57
54.38270000 %
120 / 20 | 23

13. 10. 2007, 10.00 | Fait Jan | JM-2.
6.002
83 / 20 | 24

21. 10. 2007, 10.00 | Beneš Karel | JM-2.
4.152
66 / 20 | 11

27. 10. 2007, 10.00 | Tichý Miroslav | JM-2.
3.300
120 / 20 | 30

11. 11. 2007, 10.00 | Brychta Miloš st. | JM-2.
6.002
71 / 18 | 33

24. 11. 2007, 10.00 | Wlodarczyk Leo | JM-2.
3.94
84 / 14 | 28

19. 1. 2008, 10.00 | Beneš Karel | JM-2.
6.00
120 / 19 | 21

16. 2. 2008, 10.00 | Večeřa Jiří | JM-2.
6.31
120 / 14 | 26

2. 3. 2008, 15.00 | Wlodarczyk Leo | JM-2.
8.57
97 / 20 | 32

15. 3. 2008, 10.00 | Močička Miroslav ml. | JM-2.
4.852

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9320 / 162 | 151.97
2.93
19.75310000 %
40 / 20 | 5

13. 10. 2007, 10.00 | Fait Jan | JM-2.
2.002
27 / 14 | 5

21. 10. 2007, 10.00 | Beneš Karel | JM-2.
1.92
41 / 20 | 15

27. 10. 2007, 10.00 | Hoffman Petr | JM-2.
2.052
46 / 20 | 8

24. 11. 2007, 10.00 | Wlodarczyk Leo | JM-2.
2.302
27 / 20 | 6

15. 12. 2007, 10.00 | Ondrovčák Miroslav | JM-2.
1.350
44 / 15 | 8

19. 1. 2008, 10.00 | Hrubý Josef | JM-2.
2.93
33 / 20 | 5

16. 2. 2008, 10.00 | Svoboda Jiří | JM-2.
1.650
35 / 20 | 9

2. 3. 2008, 15.00 | Strmiska Jan | JM-2.
1.750
27 / 13 | 6

15. 3. 2008, 10.00 | Šlapanský Luděk | JM-2.
2.07

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3373 / 60 | 516.21
6.70
69.07410000 %
131 / 20 | 41

2. 12. 2006, 10.00 | Sedláček Vladimír | JM-2.
6.55
134 / 20 | 51

17. 12. 2006, 10.00 | Strmiska Jan | JM-2.
6.70
108 / 20 | 30

10. 2. 2007, 10.00 | Holub Miloš | JM-2.
5.40

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2125 / 40 | 153.12
3.85
34.72220000 %
48 / 20 | 12

2. 12. 2006, 10.00 | Hudlík Jaroslav | JM-2.
2.40
77 / 20 | 15

10. 2. 2007, 10.00 | Svoboda Jiří | JM-2.
3.85

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
129 / 20 | 91.45
1.45
16.11110000 %
29 / 20 | 9

10. 2. 2007, 10.00 | Šibíček Jan | JM-2.
1.45