User
New userChange password

Cebula Tomáš

Závodní stůl

2019/2020

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2 /  | 

2018/2019

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5500 / 60 | 638.33
12.50
100.00000000 %
100 / 11 | 38

30. 11. -0001, 00.00 | Koky Dušan | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
9.092
100 / 17 | 17

30. 11. -0001, 00.00 | Kováč Aladar | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
5.882
100 / 15 | 25

30. 11. -0001, 00.00 | Ševeček Milan | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
6.662
100 / 9 | 31

30. 11. -0001, 00.00 | Vaněk Petr | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
11.112
100 / 8 | 63

30. 11. -0001, 00.00 | Szczeponek Pavel | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
12.502

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7274 / 111 | 272.46
5.45
65.23810000 %
34 / 20 | 8

30. 11. -0001, 00.00 | Szczeponek Pavel | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
1.702
54 / 20 | 27

30. 11. -0001, 00.00 | Kováč Aladar | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
2.702
49 / 20 | 11

30. 11. -0001, 00.00 | Ševeček Milan | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
2.452
40 / 20 | 13

30. 11. -0001, 00.00 | Ručka Damián | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
2.002
0

30. 11. -0001, 00.00 | Dunaj Mojmír | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
2
37 / 20 | 12

9. 11. 2018, 17.00 | Ráček Milan | 28. MČR JEDNOBAND ZS
1.850
60 / 11 | 11

9. 11. 2018, 18.15 | Ráček Milan | 28. MČR JEDNOBAND ZS
5.452

2017/2018

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5293 / 105 | 172.79
3.84
81.38890000 %
60 / 20 | 16

28. 4. 2018, 10.00 | Kováč Aladar | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
3.002
35 / 20 | 7

28. 4. 2018, 12.30 | Andrejovský Robert | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
1.750
29 / 20 | 9

28. 4. 2018, 14.10 | Koky Dušan | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
1.452
69 / 19 | 16

28. 4. 2018, 16.40 | Ostruszka Petr | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
3.630
100 / 26 | 17

28. 4. 2018, 17.30 | Dunaj Mojmír | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
3.842

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3325 / 33 | 809.84
80.00
36.11110000 %
201 / 20 | 56

20. 10. 2007, 10.00 | Daniel Vladislav | Extraliga v technických disciplínách
10.052
80 / 1 | 80

21. 10. 2007, 10.00 | Böhm Pavel | Extraliga v technických disciplínách
80.000
44 / 12 | 21

9. 2. 2008, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Extraliga v technických disciplínách
3.660

Kádr 47/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4405 / 64 | 606.32
12.57
67.50000000 %
88 / 7 | 28

21. 10. 2007, 10.00 | Kahofer Arnim | Extraliga v technických disciplínách
12.570
75 / 20 | 22

3. 11. 2007, 12.00 | Bartoš Jiří | Extraliga v technických disciplínách
3.752
101 / 17 | 35

16. 12. 2007, 10.00 | Mikolášek Aleš | Extraliga v technických disciplínách
5.940
141 / 20 | 60

31. 5. 2008, 12.00 | Ziogas Janis | Extraliga v technických disciplínách
7.052

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6537 / 94 | 295.71
8.00
35.80000000 %
79 / 20 | 21

20. 10. 2007, 10.00 | Daniel Vladislav | Extraliga v technických disciplínách
3.952
160 / 20 | 28

16. 12. 2007, 10.00 | Dostál Jiří | Extraliga v technických disciplínách
8.002
63 / 14 | 21

9. 2. 2008, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Extraliga v technických disciplínách
4.500
153 / 20 | 24

29. 3. 2008, 10.00 | Böhm Pavel | Extraliga v technických disciplínách
7.650
0

26. 4. 2008, 10.00 | Zelenka Pavel | Extraliga v technických disciplínách
2
82 / 20 | 29

31. 5. 2008, 12.00 | Ziogas Janis | Extraliga v technických disciplínách
4.100

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3163 / 59 | 242.76
2.86
45.27780000 %
86 / 30 | 11

27. 1. 2008, 10.00 | Veselský Petr | Extraliga v technických disciplínách
2.862
77 / 29 | 24

29. 3. 2008, 10.00 | Faus Marek | Extraliga v technických disciplínách
2.650
0

26. 4. 2008, 10.00 | Zelenka Pavel | Extraliga v technických disciplínách
2

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2312 / 40 | 377.80
8.95
78.00000000 %
133 / 20 | 27

3. 11. 2007, 12.00 | Bláha Milan | Extraliga v technických disciplínách
6.652
179 / 20 | 37

27. 1. 2008, 10.00 | Bartoš Jiří | Extraliga v technických disciplínách
8.952

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
4999 / 15 | 250 | 7766.60
250.00
99.90000000 %
250 / 8 | 134 | 51

13. 10. 2019, 11.30 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
31.252
250 / 1 | 250

30. 11. 2019, 11.30 | Richter Milan II. | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
250.002
249 / 4 | 148 | 77

1. 2. 2020, 11.30 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
62.250
250 / 2 | 250

2. 2. 2020, 11.30 | Červenka Vítězslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
125.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
193238 / 174 | 152 | 8818.60
50.00
85.21050000 %
171 / 8 | 84 | 27

28. 9. 2019, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
21.370
200 / 12 | 70

12. 10. 2019, 10.00 | Both Michael | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
16.662
69 / 7 | 45 | 14

13. 10. 2019, 10.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.850
200 / 12 | 66

19. 10. 2019, 10.15 | Slaměník Radek | 66. MČR KÁDR 52/2 MS
16.662
200 / 7 | 121

19. 10. 2019, 10.15 | Gajda Robert | 66. MČR KÁDR 52/2 MS
28.572
200 / 13 | 69

19. 10. 2019, 10.15 | Gajda Petr | 66. MČR KÁDR 52/2 MS
15.382
46 / 6 | 27

19. 10. 2019, 10.15 | Andrejovský Miroslav | 66. MČR KÁDR 52/2 MS
7.660
200 / 14 | 85

19. 10. 2019, 10.15 | Mikala Daniel | 66. MČR KÁDR 52/2 MS
14.282
200 / 6 | 72

19. 10. 2019, 10.15 | Kalábek Jaromír | 66. MČR KÁDR 52/2 MS
33.332
135 / 12 | 35 | 22

27. 10. 2019, 10.00 | Kopl Josef | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
11.250
59 / 7 | 34 | 11

2. 11. 2019, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.420
200 / 9 | 59 | 33

16. 11. 2019, 10.00 | Kramarz Daniel | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
22.222
200 / 8 | 61 | 48

30. 11. 2019, 10.00 | Richter Milan II. | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
25.002
200 / 12 | 64 | 50

4. 1. 2020, 10.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
16.662
200 / 9 | 85 | 27

18. 1. 2020, 10.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
22.222
158 / 8 | 83 | 26

19. 1. 2020, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
19.750
200 / 4 | 90 | 88

1. 2. 2020, 10.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
50.002
200 / 7 | 152 | 33

2. 2. 2020, 10.00 | Kopl Josef | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
28.572
200 / 13 | 123 | 19

15. 2. 2020, 10.00 | Both Michael | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
15.382

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
131019 / 165 | 38 | 286.17
11.11
78.38460000 %
47 / 15 | 16 | 9

28. 9. 2019, 13.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.132
100 / 13 | 28

12. 10. 2019, 13.00 | Both Michael | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.692
100 / 11 | 37 | 19

13. 10. 2019, 13.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.092
49 / 15 | 17 | 13

27. 10. 2019, 13.00 | Both Michael | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.260
24 / 6 | 10 | 7

2. 11. 2019, 13.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.000
84 / 15 | 38 | 10

16. 11. 2019, 13.00 | Antoni Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.602
62 / 15 | 13 | 11

30. 11. 2019, 13.00 | Richter Milan II. | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.132
100 / 12 | 38 | 28

4. 1. 2020, 13.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.332
97 / 15 | 24 | 16

18. 1. 2020, 13.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.462
60 / 11 | 15 | 13

19. 1. 2020, 13.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.450
100 / 13 | 31 | 20

1. 2. 2020, 13.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.692
100 / 9 | 25 | 22

2. 2. 2020, 13.00 | Červenka Vítězslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
11.112
96 / 15 | 33 | 14

15. 2. 2020, 13.00 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.402

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
20467 / 585 | 8 | 60.798
1.363
91.03310000 %
29 / 40 | 4 | 3

13. 11. 2019, 17.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B D3 1. Třída
0.7252
27 / 40 | 4 | 3

13. 11. 2019, 18.00 | Šnyta Radek | SM 3B D3 1. Třída
0.6752
26 / 40 | 3 | 2

13. 11. 2019, 19.00 | Peter Jaroslav | SM 3B D3 1. Třída
0.6500
30 / 32 | 5 | 4

27. 11. 2019, 17.00 | Richter Ladislav | SM 3B D3 1. Třída
0.9372
30 / 28 | 8 | 5

27. 11. 2019, 18.00 | Vítek Pavel | SM 3B D3 1. Třída
1.0712
28 / 40 | 4 | 3

27. 11. 2019, 19.00 | Antoni Jiří | SM 3B D3 1. Třída
0.7002
30 / 24 | 7 | 2

11. 12. 2019, 17.00 | Najzar Petr | SM 3B D3 1. Třída
1.2502
24 / 39 | 4

11. 12. 2019, 18.00 | Křístek Martin | SM 3B D3 1. Třída
0.6150
29 / 40 | 4

11. 12. 2019, 19.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B D3 1. Třída
0.7252
1 / 15 | 1

21. 12. 2019, 10.40 | Kudlík Vlastimil | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
0.0660
12 / 11 | 4

21. 12. 2019, 11.20 | Vaněk Petr | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
1.0902
12 / 13 | 5

21. 12. 2019, 13.20 | Hájek Jiří | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
0.9232
11 / 9 | 5

21. 12. 2019, 14.40 | Bača Miroslav | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
1.2220
8 / 13 | 2 | 2

21. 12. 2019, 16.15 | Rybák Jiří | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
0.6150
30 / 34 | 6 | 6

15. 1. 2020, 17.00 | Ručka Damián | SM 3B D3 1. Třída
0.8822
30 / 40 | 7 | 4

15. 1. 2020, 18.00 | Kováč Aladar | SM 3B D3 1. Třída
0.7502
30 / 40 | 5 | 3

15. 1. 2020, 19.00 | Koky Dušan | SM 3B D3 1. Třída
0.7502
30 / 22 | 8 | 5

29. 1. 2020, 17.00 | Onderka Heřman | SM 3B D3 1. Třída
1.3632
30 / 28 | 4 | 4

29. 1. 2020, 18.00 | Kuchař Karel | SM 3B D3 1. Třída
1.0712
20 / 37 | 3 | 3

29. 1. 2020, 19.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B D3 1. Třída
0.5400

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
141698 / 170 | 89 | 429.98
30.00
78.97670000 %
36 / 15 | 8 | 7

28. 9. 2019, 11.30 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.400
53 / 15 | 13

12. 10. 2019, 11.30 | Both Michael | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.530
150 / 11 | 26 | 23

27. 10. 2019, 11.30 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
13.632
150 / 10 | 65 | 36

2. 11. 2019, 11.30 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
15.001
148 / 15 | 37 | 23

16. 11. 2019, 11.30 | Dunaj Mojmír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.862
150 / 15 | 46 | 34

4. 1. 2020, 11.30 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.002
94 / 15 | 21 | 15

18. 1. 2020, 11.30 | Fellner Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.260
141 / 6 | 89 | 33

19. 1. 2020, 11.30 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
23.500
119 / 15 | 30 | 27

25. 1. 2020, 10.15 | Sedláček Radek | 7. MČR KÁDR 52/1 MS
7.932
150 / 5 | 53 | 42

25. 1. 2020, 11.45 | Mirga Martin | 7. MČR KÁDR 52/1 MS
30.002
115 / 15 | 20 | 18

25. 1. 2020, 15.00 | Slaměník Radek | 7. MČR KÁDR 52/1 MS
7.662
108 / 9 | 43 | 37

25. 1. 2020, 16.30 | Vedral Martin | 7. MČR KÁDR 52/1 MS
12.000
134 / 15 | 39 | 22

26. 1. 2020, 10.00 | Hambálek Vladimír | 7. MČR KÁDR 52/1 MS
8.930
150 / 9 | 43 | 35

15. 2. 2020, 11.30 | Both Michael | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
16.662

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2500 / 7 | 13271.42
125.00
100.00000000 %
250 / 5 | 132

2. 3. 2019, 14.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
50.002
250 / 2 | 128

16. 3. 2019, 14.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
125.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
213328 / 157 | 13221.19
40.00
84.25320000 %
200 / 6 | 124

15. 9. 2018, 10.00 | Ostruszka Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
33.332
200 / 10 | 73

6. 10. 2018, 10.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
20.002
200 / 10 | 60

27. 10. 2018, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
20.002
200 / 5 | 96

17. 11. 2018, 10.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
40.002
200 / 8 | 71

8. 12. 2018, 10.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
25.002
123 / 15 | 37

15. 12. 2018, 10.00 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.200
200 / 6 | 95

16. 12. 2018, 10.00 | Führlinger Patrik | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
33.332
200 / 9 | 96

5. 1. 2019, 10.00 | Musil Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
22.222
149 / 15 | 74

12. 1. 2019, 10.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.932
0 / 1 | 0

3. 2. 2019, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
00
200 / 13 | 50

16. 2. 2019, 13.00 | Uher Miroslav ml. | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
15.382
200 / 12 | 55

2. 3. 2019, 10.00 | Háva Miloš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
16.661
141 / 6 | 50

8. 3. 2019, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 65. MČR KÁDR 52/2 MS
23.500
200 / 8 | 59

9. 3. 2019, 10.00 | Frieda Jan | 65. MČR KÁDR 52/2 MS
25.002
200 / 8 | 75

9. 3. 2019, 12.00 | Both Michael | 65. MČR KÁDR 52/2 MS
25.002
153 / 5 | 121

9. 3. 2019, 16.00 | Ráček Milan | 65. MČR KÁDR 52/2 MS
30.600
200 / 7 | 132

16. 3. 2019, 10.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
28.571
200 / 6 | 85

30. 3. 2019, 10.00 | Kopl Josef | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
33.332
30 / 1 | 30

1. 6. 2019, 09.00 | Dvořáček Jan | 2. MČR TROJBOJ MS
30.000
100 / 4 | 47

1. 6. 2019, 14.00 | Ráček Milan | 2. MČR TROJBOJ MS
25.001
32 / 2 | 32

1. 6. 2019, 17.00 | Hájek Radovan | 2. MČR TROJBOJ MS
16.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
201495 / 248 | 386.02
16.66
80.81080000 %
91 / 15 | 17

15. 9. 2018, 16.00 | Ostruszka Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.062
100 / 12 | 20

6. 10. 2018, 14.00 | Bláha Milan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.332
65 / 15 | 25

27. 10. 2018, 14.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.330
95 / 15 | 23

17. 11. 2018, 14.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.332
45 / 10 | 12

8. 12. 2018, 14.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.500
81 / 15 | 20

15. 12. 2018, 16.00 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.402
100 / 12 | 31

16. 12. 2018, 14.00 | Soušek Michal | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.332
51 / 15 | 11

5. 1. 2019, 14.00 | Musil Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.400
56 / 15 | 13

12. 1. 2019, 14.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.730
100 / 11 | 30

3. 2. 2019, 14.00 | Majewski Václav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.092
80 / 12 | 34

8. 2. 2019, 16.00 | Dvořáček Jan | 26. MČR JEDNOBAND MS
6.660
94 / 15 | 23

8. 2. 2019, 22.00 | Stareček Vladimír | 26. MČR JEDNOBAND MS
6.260
45 / 15 | 12

9. 2. 2019, 12.00 | Sedláček Radek | 26. MČR JEDNOBAND MS
3.000
71 / 15 | 17

16. 2. 2019, 17.00 | Uher Miroslav ml. | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.732
100 / 11 | 36

2. 3. 2019, 16.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.092
80 / 15 | 16

16. 3. 2019, 16.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.332
91 / 15 | 12

30. 3. 2019, 14.00 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.062
50 / 5 | 13

1. 6. 2019, 10.00 | Dvořáček Jan | 2. MČR TROJBOJ MS
10.002
50 / 7 | 18

1. 6. 2019, 15.00 | Ráček Milan | 2. MČR TROJBOJ MS
7.142
50 / 3 | 38

1. 6. 2019, 18.00 | Hájek Radovan | 2. MČR TROJBOJ MS
16.662

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18442 / 477 | 110.926
1.500
89.29290000 %
30 / 38 | 4

6. 3. 2019, 17.00 | Wieczorek Jan | SM 3B 1. Třída
0.7892
30 / 31 | 7

6. 3. 2019, 18.00 | Hok Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.9672
16 / 15 | 5

6. 3. 2019, 19.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. Třída
1.0660
28 / 40 | 5

20. 3. 2019, 17.00 | Cakl Marek | SM 3B 1. Třída
0.7002
30 / 37 | 6

20. 3. 2019, 18.00 | Držík Jan | SM 3B 1. Třída
0.8102
30 / 36 | 6

20. 3. 2019, 19.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. Třída
0.8332
30 / 24 | 7

10. 4. 2019, 17.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B 1. Třída
1.2502
30 / 27 | 7

10. 4. 2019, 18.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B 1. Třída
1.1112
29 / 38 | 5

10. 4. 2019, 19.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. Třída
0.7630
30 / 20 | 11

13. 4. 2019, 10.00 | Najzar Petr | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
1.5002
26 / 30 | 4

13. 4. 2019, 13.00 | Hajný Radim | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.8662
30 / 23 | 7

13. 4. 2019, 15.00 | Koky Dušan | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
1.3042
30 / 25 | 3

13. 4. 2019, 16.00 | Koky Dušan | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
1.2002
17 / 30 | 3

13. 4. 2019, 17.30 | Vintrocha Richard | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.5660
30 / 24 | 8

13. 4. 2019, 18.30 | Křístek Martin | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
1.2502
8 / 15 | 2

1. 6. 2019, 11.00 | Dvořáček Jan | 2. MČR TROJBOJ MS
0.5331
11 / 15 | 5

1. 6. 2019, 16.00 | Ráček Milan | 2. MČR TROJBOJ MS
0.7332
7 / 9 | 2

1. 6. 2019, 19.00 | Hájek Radovan | 2. MČR TROJBOJ MS
0.7770

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121470 / 137 | 7210.72
25.00
81.66670000 %
150 / 6 | 62

15. 9. 2018, 12.00 | Vaněk Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
25.002
150 / 7 | 48

6. 10. 2018, 12.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
21.422
104 / 10 | 35

27. 10. 2018, 12.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.400
137 / 15 | 23

17. 11. 2018, 12.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.132
57 / 15 | 17

8. 12. 2018, 12.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.800
95 / 15 | 20

15. 12. 2018, 12.00 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.330
126 / 15 | 21

16. 12. 2018, 12.00 | Soušek Michal | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.402
150 / 9 | 72

5. 1. 2019, 12.00 | Musil Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
16.662
150 / 11 | 53

12. 1. 2019, 12.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
13.632
70 / 7 | 24

3. 2. 2019, 12.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.000
131 / 15 | 42

16. 2. 2019, 15.00 | Hammer Ivan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.732
150 / 12 | 30

30. 3. 2019, 12.00 | Červenka Vítězslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.502

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142725 / 85 | 20032.05
200.00
93.96550000 %
200 / 10 | 79

14. 9. 2017, 17.00 | Meca Miroslav | SM TD 1. Třída
20.002
250 / 6 | 180

1. 10. 2017, 14.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
41.662
200 / 1 | 200

24. 10. 2017, 17.00 | Konieczný Miroslav | SM TD 1. Třída
200.002
200 / 5 | 182

9. 11. 2017, 17.00 | Kolder Milan | SM TD 1. Třída
40.002
250 / 10 | 97

11. 11. 2017, 14.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
25.002
200 / 3 | 112

16. 11. 2017, 17.00 | Antoni Jiří | SM TD 1. Třída
66.662
200 / 1 | 200

5. 12. 2017, 17.00 | Ostruszka Petr | SM TD 1. Třída
200.002
200 / 2 | 197

14. 12. 2017, 17.00 | Meca Miroslav | SM TD 1. Třída
100.002
200 / 15 | 51

25. 1. 2018, 17.00 | Humeňanský František | SM TD 1. Třída
13.332
200 / 4 | 143

15. 2. 2018, 17.00 | Majewski Václav | SM TD 1. Třída
50.002
200 / 4 | 104

27. 2. 2018, 17.00 | Hájek Jiří | SM TD 1. Třída
50.002
200 / 8 | 120

22. 3. 2018, 17.00 | Kolder Milan | SM TD 1. Třída
25.002
200 / 12 | 50

3. 4. 2018, 17.00 | Antoni Jiří | SM TD 1. Třída
16.662
25 / 4 | 12

17. 4. 2018, 17.00 | Ostruszka Petr | SM TD 1. Třída
6.250

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
212673 / 185 | 14214.44
75.00
87.06840000 %
150 / 11 | 49

14. 9. 2017, 18.10 | Kocián Jan | SM TD 1. Třída
13.632
200 / 9 | 52

1. 10. 2017, 10.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
22.222
150 / 11 | 38

24. 10. 2017, 18.10 | Hájek Jiří | SM TD 1. Třída
13.632
150 / 5 | 63

9. 11. 2017, 18.10 | Kolder Milan | SM TD 1. Třída
30.002
31 / 5 | 11

11. 11. 2017, 10.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.200
150 / 7 | 94

16. 11. 2017, 18.10 | Antoni Jiří | SM TD 1. Třída
21.422
33 / 4 | 19

5. 12. 2017, 18.10 | Ostruszka Petr | SM TD 1. Třída
8.250
150 / 9 | 51

14. 12. 2017, 18.10 | Meca Miroslav | SM TD 1. Třída
16.662
132 / 20 | 32

25. 1. 2018, 18.10 | Humeňanský František | SM TD 1. Třída
6.602
150 / 5 | 73

15. 2. 2018, 18.10 | Majewski Václav | SM TD 1. Třída
30.002
150 / 13 | 26

27. 2. 2018, 18.10 | Hájek Jiří | SM TD 1. Třída
11.532
145 / 15 | 43

3. 3. 2018, 10.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.660
150 / 2 | 142

22. 3. 2018, 18.10 | Venglář Pavel | SM TD 1. Třída
75.002
150 / 11 | 73

3. 4. 2018, 18.10 | Grosoš Jan | SM TD 1. Třída
13.632
112 / 14 | 23

17. 4. 2018, 18.10 | Ostruszka Petr | SM TD 1. Třída
8.000
100 / 10 | 22

12. 5. 2018, 10.00 | Peter Jaroslav | Krajsky přebor Kádr52/2
10.002
100 / 4 | 81

12. 5. 2018, 13.00 | Hájek Jiří | Krajsky přebor Kádr52/2
25.002
100 / 10 | 49

12. 5. 2018, 15.00 | Ševeček Milan | Krajsky přebor Kádr52/2
10.002
100 / 3 | 73

12. 5. 2018, 16.00 | Kováč Aladar | Krajsky přebor Kádr52/2
33.332
120 / 11 | 40

12. 5. 2018, 18.00 | Venglář Pavel | Krajsky přebor Kádr52/2
10.902
150 / 6 | 45

12. 5. 2018, 20.00 | Andrejovský Robert | Krajsky přebor Kádr52/2
25.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
181034 / 256 | 224.03
7.50
78.33330000 %
60 / 16 | 17

14. 9. 2017, 19.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1. Třída
3.752
61 / 15 | 19

1. 10. 2017, 14.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.062
60 / 12 | 22

24. 10. 2017, 19.00 | Hájek Jiří | SM TD 1. Třída
5.002
60 / 13 | 12

9. 11. 2017, 19.00 | Venglář Pavel | SM TD 1. Třída
4.612
59 / 15 | 15

11. 11. 2017, 14.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.930
60 / 8 | 22

16. 11. 2017, 19.00 | Grosoš Jan | SM TD 1. Třída
7.502
31 / 8 | 16

5. 12. 2017, 19.00 | Ostruszka Petr | SM TD 1. Třída
3.870
56 / 20 | 12

14. 12. 2017, 19.00 | Dunaj Radim | SM TD 1. Třída
2.802
60 / 18 | 16

25. 1. 2018, 19.00 | Schoffer Bruno | SM TD 1. Třída
3.332
51 / 12 | 13

15. 2. 2018, 19.00 | Andrejovský Robert | SM TD 1. Třída
4.250
60 / 20 | 12

27. 2. 2018, 19.00 | Hájek Jiří | SM TD 1. Třída
3.002
100 / 15 | 19

3. 3. 2018, 16.00 | Coufal Zdeněk | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.662
60 / 8 | 20

22. 3. 2018, 19.00 | Venglář Pavel | SM TD 1. Třída
7.502
56 / 20 | 13

3. 4. 2018, 19.00 | Grosoš Jan | SM TD 1. Třída
2.802
33 / 10 | 12

13. 4. 2018, 18.00 | Bača Miroslav | 25. MČR JEDNOBAND MS
3.300
64 / 14 | 20

13. 4. 2018, 22.00 | Ráček Milan | 25. MČR JEDNOBAND MS
4.570
43 / 15 | 19

14. 4. 2018, 12.00 | Stareček Pavel | 25. MČR JEDNOBAND MS
2.860
60 / 17 | 11

17. 4. 2018, 19.00 | Kováč Aladar | SM TD 1. Třída
3.521

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9237 / 311 | 60.762
1.500
87.77780000 %
21 / 40 | 3

31. 1. 2018, 17.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. Třída
0.5250
29 / 40 | 5

31. 1. 2018, 18.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.7252
30 / 20 | 6

31. 1. 2018, 19.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
1.5002
18 / 37 | 6

7. 3. 2018, 17.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.4860
28 / 40 | 5

7. 3. 2018, 18.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.7000
30 / 33 | 5

7. 3. 2018, 19.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
0.9091
29 / 40 | 4

31. 3. 2018, 14.00 | Kubiš Peter | SM 3B 1. Třída
0.7252
30 / 33 | 3

31. 3. 2018, 15.00 | Kováč Juraj | SM 3B 1. Třída
0.9092
22 / 28 | 3

31. 3. 2018, 16.00 | Švejda Branislav | SM 3B 1. Třída
0.7850

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1150 / 12 | 5212.50
12.50
100.00000000 %
150 / 12 | 52

3. 3. 2018, 12.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.502

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91605 / 60 | 19726.75
100.00
89.16670000 %
200 / 6 | 158

22. 11. 2016, 17.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1.třída
33.332
200 / 2 | 197

29. 11. 2016, 17.00 | Majewski Václav | SM TD 1.třída
100.002
200 / 10 | 141

8. 12. 2016, 17.00 | Ostruszka Petr | SM TD 1.třída
20.002
200 / 3 | 161

19. 1. 2017, 17.00 | Kolder Milan | SM TD 1.třída
66.662
200 / 8 | 121

7. 2. 2017, 17.00 | Vaněk Petr | SM TD 1.třída
25.002
200 / 8 | 61

9. 3. 2017, 18.00 | Majewski Václav | SM TD 1.třída
25.001
5 / 1 | 5

16. 3. 2017, 17.00 | Musil Jan | SM TD 1.třída
5.000
200 / 12 | 154

30. 3. 2017, 17.00 | Humeňanský František | SM TD 1.třída
16.662
200 / 10 | 86

4. 5. 2017, 17.00 | Antoni Jiří | SM TD 1.třída
20.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91127 / 111 | 4410.15
35.50
83.48150000 %
150 / 17 | 44

22. 11. 2016, 18.00 | Meca Miroslav | SM TD 1.třída
8.822
150 / 9 | 39

29. 11. 2016, 18.00 | Andrejovský Robert | SM TD 1.třída
16.662
121 / 14 | 25

8. 12. 2016, 18.00 | Ostruszka Petr | SM TD 1.třída
8.640
150 / 15 | 25

19. 1. 2017, 18.00 | Venglář Pavel | SM TD 1.třída
10.002
132 / 12 | 42

7. 2. 2017, 18.00 | Vaněk Petr | SM TD 1.třída
11.000
53 / 6 | 20

9. 3. 2017, 19.00 | Majewski Václav | SM TD 1.třída
8.830
71 / 2 | 42

16. 3. 2017, 18.00 | Musil Jan | SM TD 1.třída
35.500
150 / 18 | 34

30. 3. 2017, 18.00 | Humeňanský František | SM TD 1.třída
8.332
150 / 18 | 44

4. 5. 2017, 18.00 | Grosoš Jan | SM TD 1.třída
8.332

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9473 / 135 | 283.50
5.00
87.59260000 %
32 / 20 | 11

22. 11. 2016, 19.00 | Meca Miroslav | SM TD 1.třída
1.600
60 / 13 | 18

29. 11. 2016, 19.00 | Cibulka Jan | SM TD 1.třída
4.612
60 / 12 | 13

8. 12. 2016, 19.00 | Kováč Aladar | SM TD 1.třída
5.002
60 / 16 | 15

19. 1. 2017, 19.00 | Kulich Libor | SM TD 1.třída
3.752
60 / 20 | 15

7. 2. 2017, 19.00 | Ševeček Milan | SM TD 1.třída
3.002
60 / 13 | 28

9. 3. 2017, 20.00 | Majewski Václav | SM TD 1.třída
4.611
37 / 8 | 15

16. 3. 2017, 19.00 | Musil Jan | SM TD 1.třída
4.620
44 / 20 | 14

30. 3. 2017, 19.00 | Gavelek Josef | SM TD 1.třída
2.202
60 / 13 | 21

4. 5. 2017, 19.00 | Antoni Jiří | SM TD 1.třída
4.612

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
143963 / 61 | 30064.96
300.00
94.35710000 %
300 / 5 | 208

5. 10. 2008, 10.00 | Ziogas Janis | 2. liga B
60.002
300 / 7 | 192

18. 10. 2008, 13.00 | Plaček Robert | 2. liga B
42.852
300 / 8 | 100

16. 11. 2008, 10.00 | Uher Miroslav ml. | 2. liga B
37.502
300 / 3 | 124

29. 11. 2008, 13.00 | Schoffer Bruno | 2. liga B
100.002
300 / 1 | 300

13. 12. 2008, 13.00 | Knap Josef | 2. liga B
300.002
300 / 2 | 287

14. 12. 2008, 10.00 | Kopl Josef | 2. liga B
150.002
300 / 3 | 184

21. 12. 2008, 10.00 | Pernecký Jan | 2. liga B
100.002
300 / 4 | 137

17. 1. 2009, 13.00 | Přerovský Petr | 2. liga B
75.002
300 / 6 | 165

24. 1. 2009, 13.00 | Vala Miroslav | 2. liga B
50.002
300 / 4 | 221

15. 2. 2009, 10.00 | Šotola Marek st. | 2. liga B
75.002
300 / 2 | 233

28. 2. 2009, 14.00 | Ziogas Janis | 2. liga B
150.002
63 / 2 | 63

1. 3. 2009, 10.00 | Litterbach David | 2. liga B
31.500
300 / 7 | 138

8. 3. 2009, 10.00 | Pernecký Jan | 2. liga B
42.852
300 / 7 | 105

21. 3. 2009, 13.00 | Schoffer Bruno | 2. liga B
42.852

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142693 / 176 | 10115.30
28.57
96.17860000 %
200 / 13 | 71

5. 10. 2008, 10.00 | Ocásek Jiří | 2. liga B
15.382
200 / 7 | 62

18. 10. 2008, 13.00 | Kopečný Radek | 2. liga B
28.572
121 / 12 | 41

16. 11. 2008, 10.00 | Litterbach David | 2. liga B
10.080
200 / 8 | 88

29. 11. 2008, 13.00 | Čabla František | 2. liga B
25.002
200 / 10 | 85

13. 12. 2008, 13.00 | Filip Antonín | 2. liga B
20.002
200 / 12 | 66

14. 12. 2008, 10.00 | Přerovský Petr | 2. liga B
16.662
200 / 12 | 75

21. 12. 2008, 10.00 | Barbořík Jiří | 2. liga B
16.662
172 / 20 | 50

17. 1. 2009, 13.00 | Hrbek Pavel | 2. liga B
8.602
200 / 17 | 56

24. 1. 2009, 13.00 | Vala Miroslav | 2. liga B
11.762
200 / 14 | 45

15. 2. 2009, 10.00 | Provazník Jan | 2. liga B
14.282
200 / 13 | 40

28. 2. 2009, 14.00 | Kopl Josef | 2. liga B
15.382
200 / 14 | 50

1. 3. 2009, 10.00 | Uher Miroslav ml. | 2. liga B
14.282
200 / 9 | 101

8. 3. 2009, 10.00 | Vágner Jiří | 2. liga B
22.222
200 / 15 | 46

21. 3. 2009, 13.00 | Schoffer Bruno | 2. liga B
13.332

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
191267 / 307 | 314.12
13.33
86.66210000 %
60 / 20 | 11

30. 11. -0001, 00.00 | Večeřa Petr | Open turnaj oblasti 1B
3.002
80 / 15 | 13

30. 11. -0001, 00.00 | Kolder Milan | Open turnaj oblasti 1B
5.332
65 / 20 | 13

30. 11. -0001, 00.00 | Procházka Zdeněk | Open turnaj oblasti 1B
3.250
68 / 20 | 13

30. 11. -0001, 00.00 | Držík Jan | Open turnaj oblasti 1B
3.402
60 / 15 | 14

30. 11. -0001, 00.00 | Neckář Tomáš | Open turnaj oblasti 1B
4.002
44 / 8 | 16

5. 10. 2008, 10.00 | Ziogas Janis | 2. liga B
5.500
64 / 10 | 17

18. 10. 2008, 13.00 | Kopečný Radek | 2. liga B
6.400
77 / 18 | 21

16. 11. 2008, 10.00 | Litterbach David | 2. liga B
4.270
69 / 20 | 10

29. 11. 2008, 13.00 | Kuchař Karel | 2. liga B
3.452
80 / 17 | 13

13. 12. 2008, 13.00 | Vala Miroslav | 2. liga B
4.701
80 / 15 | 17

14. 12. 2008, 10.00 | Hrbek Pavel | 2. liga B
5.332
51 / 19 | 18

21. 12. 2008, 10.00 | Pernecký Jan | 2. liga B
2.680
80 / 14 | 25

17. 1. 2009, 13.00 | Přerovský Petr | 2. liga B
5.712
27 / 15 | 12

24. 1. 2009, 13.00 | Filip Antonín | 2. liga B
1.800
42 / 20 | 12

15. 2. 2009, 10.00 | Šotola Marek st. | 2. liga B
2.102
80 / 20 | 18

28. 2. 2009, 14.00 | Kopl Josef | 2. liga B
4.002
80 / 18 | 17

1. 3. 2009, 10.00 | Uher Miroslav ml. | 2. liga B
4.442
80 / 17 | 20

8. 3. 2009, 10.00 | Pernecký Jan | 2. liga B
4.702
80 / 6 | 31

21. 3. 2009, 13.00 | Kuchař Karel | 2. liga B
13.332

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
143880 / 88 | 39444.09
200.00
69.28570000 %
400 / 11 | 121

30. 9. 2006, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1. liga B
36.362
38 / 6 | 28

7. 10. 2006, 13.00 | Nenál Jiří | 1. liga B
6.330
400 / 2 | 394

21. 10. 2006, 13.00 | Stareček Vladimír | 1. liga B
200.002
122 / 8 | 37

4. 11. 2006, 13.00 | Vala Miroslav | 1. liga B
15.250
26 / 2 | 25

18. 11. 2006, 13.00 | Ráček Milan | 1. liga B
13.000
400 / 6 | 269

3. 12. 2006, 11.00 | Hyšperský Jindř. | 1. liga B
66.662
400 / 5 | 236

16. 12. 2006, 13.00 | Slaměník Radek | 1. liga B
80.002
400 / 17 | 185

13. 1. 2007, 13.00 | Bača Miroslav | 1. liga B
23.522
400 / 2 | 386

27. 1. 2007, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1. liga B
200.002
400 / 18 | 115

10. 2. 2007, 13.00 | Skořupa Rostislav | 1. liga B
22.222
400 / 4 | 360

25. 2. 2007, 10.00 | Vala Miroslav | 1. liga B
100.002
400 / 5 | 189

10. 3. 2007, 13.00 | Ráček Milan | 1. liga B
80.001
94 / 2 | 77

24. 3. 2007, 13.00 | Musil Jan | 1. liga B
47.000
0

31. 3. 2007, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
0

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
162932 / 201 | 11914.58
62.50
73.30000000 %
250 / 18 | 61

30. 9. 2006, 13.00 | Skořupa Rostislav | 1. liga B
13.882
47 / 5 | 17

7. 10. 2006, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1. liga B
9.400
250 / 11 | 65

21. 10. 2006, 13.00 | Bača Miroslav | 1. liga B
22.722
250 / 19 | 90

4. 11. 2006, 13.00 | Bláha Milan | 1. liga B
13.151
250 / 18 | 63

18. 11. 2006, 13.00 | Slavík Jiří | 1. liga B
13.881
250 / 9 | 79

3. 12. 2006, 11.00 | Hyšperský Jindř. | 1. liga B
27.772
250 / 4 | 119

16. 12. 2006, 13.00 | Slaměník Radek | 1. liga B
62.502
164 / 20 | 33

13. 1. 2007, 13.00 | Stareček Pavel | 1. liga B
8.200
244 / 18 | 100

27. 1. 2007, 13.00 | Nenál Jiří | 1. liga B
13.550
146 / 20 | 33

10. 2. 2007, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1. liga B
7.302
250 / 14 | 63

25. 2. 2007, 10.00 | Knap Josef | 1. liga B
17.852
123 / 13 | 30

10. 3. 2007, 13.00 | Strejček Radomír | 1. liga B
9.460
130 / 13 | 30

24. 3. 2007, 13.00 | Majewski Václav | 1. liga B
10.000
0

31. 3. 2007, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
0
186 / 13 | 29

5. 5. 2007, 00.00 | Dostál Martin | Senioři, KÁDR 52/2
14.300
142 / 6 | 84

5. 5. 2007, 00.00 | Andrejovský Miroslav | Senioři, KÁDR 52/2
23.660

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141223 / 233 | 305.24
8.57
72.79760000 %
58 / 20 | 10

30. 9. 2006, 13.00 | Skořupa Rostislav | 1. liga B
2.900
120 / 15 | 17

7. 10. 2006, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1. liga B
8.002
120 / 17 | 23

21. 10. 2006, 13.00 | Bača Miroslav | 1. liga B
7.052
43 / 16 | 15

4. 11. 2006, 13.00 | Bláha Milan | 1. liga B
2.680
120 / 14 | 28

18. 11. 2006, 13.00 | Slavík Jiří | 1. liga B
8.572
105 / 20 | 24

3. 12. 2006, 11.00 | Hyšperský Jindř. | 1. liga B
5.252
86 / 20 | 18

16. 12. 2006, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
4.300
108 / 18 | 19

13. 1. 2007, 13.00 | Bača Miroslav | 1. liga B
6.000
81 / 20 | 13

27. 1. 2007, 13.00 | Nenál Jiří | 1. liga B
4.050
100 / 20 | 30

10. 2. 2007, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1. liga B
5.002
120 / 17 | 25

25. 2. 2007, 10.00 | Knap Josef | 1. liga B
7.052
97 / 20 | 13

10. 3. 2007, 13.00 | Strejček Radomír | 1. liga B
4.852
65 / 16 | 17

24. 3. 2007, 13.00 | Musil Jan | 1. liga B
4.060
0

31. 3. 2007, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
0