User
New userChange password

Křístek Martin

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
24543 / 988 | 6 | 30.549
0.967
75.41670000 %
26 / 50 | 3 | 2

14. 9. 2019, 15.00 | Háva Miloš | ZS 3B I. LIGA
0.5200
28 / 50 | 4 | 3

15. 9. 2019, 11.00 | Ručka Damián | ZS 3B I. LIGA
0.5602
28 / 40 | 3

1. 10. 2019, 17.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.7002
28 / 40 | 2 | 1

1. 10. 2019, 18.15 | Szczeponiec Roman | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.7002
23 / 50 | 4 | 3

5. 10. 2019, 15.30 | Bílek Rudolf | ZS 3B I. LIGA
0.4600
23 / 46 | 3 | 2

6. 10. 2019, 12.30 | Švára Libor | ZS 3B I. LIGA
0.5000
25 / 40 | 3 | 2

9. 10. 2019, 17.00 | Šimíček Lukáš | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.6252
17 / 40 | 3 | 2

9. 10. 2019, 18.15 | Ležák Václav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4252
19 / 40 | 4 | 2

29. 10. 2019, 17.00 | Cakl Marek | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4752
18 / 40 | 2 | 1

29. 10. 2019, 18.15 | Karkoška Roman | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4502
24 / 40 | 6 | 3

6. 11. 2019, 17.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.6002
25 / 40 | 4 | 2

6. 11. 2019, 18.15 | Frgala Vítězslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.6252
24 / 40 | 4 | 3

19. 11. 2019, 17.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.6002
22 / 40 | 2 | 2

19. 11. 2019, 18.15 | Najzar Petr | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.5502
30 / 31 | 3 | 3

3. 12. 2019, 17.00 | Šnyta Radek | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.9672
26 / 40 | 4 | 3

3. 12. 2019, 18.15 | Peter Jaroslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.6502
15 / 37 | 3 | 2

7. 12. 2019, 15.30 | Líška Antonín ml. | ZS 3B I. LIGA
0.4050
28 / 50 | 4 | 3

5. 1. 2020, 12.30 | Koky Dušan | ZS 3B I. LIGA
0.5602
15 / 40 | 3 | 3

9. 1. 2020, 17.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3750
15 / 40 | 2 | 2

9. 1. 2020, 18.15 | Szczeponiec Roman | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3750
21 / 40 | 3 | 3

22. 1. 2020, 17.00 | Ležák Václav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.5252
30 / 34 | 3 | 3

22. 1. 2020, 18.15 | Šimíček Lukáš | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.8822
17 / 40 | 2 | 2

12. 2. 2020, 17.00 | Cakl Marek | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4250
16 / 40 | 2 | 2

12. 2. 2020, 18.15 | Karkoška Roman | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4002

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16248 / 449 | 70.552
1.034
56.36360000 %
26 / 40 | 7

6. 10. 2018, 10.00 | Kezsely Radim | SM 3B ZS D2
0.6502
18 / 40 | 2

6. 10. 2018, 11.30 | Najzar Petr | SM 3B ZS D2
0.4502


6. 10. 2018, 13.00 | Karkoška Roman | SM 3B ZS D2
2
30 / 29 | 4

18. 11. 2018, 13.00 | Šimíček Lukáš | SM 3B ZS D2
1.0342
16 / 40 | 5

18. 11. 2018, 14.30 | Skořupa Rostislav | SM 3B ZS D2
0.4002
11 / 25 | 3

17. 1. 2019, 16.00 | Adámek Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.4402
14 / 25 | 5

17. 1. 2019, 16.00 | Koky Dušan | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.5602
14 / 25 | 2

18. 1. 2019, 10.00 | Dvořáček Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.5600
2 / 25 | 1

18. 1. 2019, 12.00 | Přeček Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.0800
30 / 40 | 4

2. 2. 2019, 10.00 | Peter Jaroslav | SM 3B ZS D2
0.7502
21 / 40 | 4

2. 2. 2019, 11.30 | Peter Jaroslav | SM 3B ZS D2
0.5252
26 / 40 | 5

2. 2. 2019, 14.30 | Kováč Aladar | SM 3B ZS D2
0.6502
18 / 40 | 3

2. 3. 2019, 13.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B ZS D2
0.4501
22 / 40 | 3

2. 3. 2019, 14.30 | Šimíček Lukáš | SM 3B ZS D2
0.5502
0 | 0

17. 3. 2019, 13.00 | Skořupa Rostislav | SM 3B ZS D2
02
0

17. 3. 2019, 14.30 | Karkoška Roman | SM 3B ZS D2
0

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8109 / 221 | 40.493
0.827
57.36840000 %
1 / 23 | 1

6. 1. 2018, 10.00 | Bača Miroslav | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.0430
18 / 25 | 4

6. 1. 2018, 13.00 | Šimíček Lukáš | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.7202
10 / 25 | 3

6. 1. 2018, 16.00 | Andrejovský Robert | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.4002
14 / 29 | 3

6. 1. 2018, 19.00 | Bača Miroslav | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.4820
10 / 30 | 2

24. 3. 2018, 10.30 | Kudlík Vlastimil | Přebor oblasti ZS 3B dvojic
0.3330
12 / 30 | 3

24. 3. 2018, 13.30 | Peter Jaroslav | Přebor oblasti ZS 3B dvojic
0.4002
20 / 30 | 4

24. 3. 2018, 16.30 | Ručka Damián | Přebor oblasti ZS 3B dvojic
0.6662
24 / 29 | 3

24. 3. 2018, 18.30 | Bača Miroslav | Přebor oblasti ZS 3B dvojic
0.8270

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
218 / 48 | 20.375
0.440
60.00000000 %
11 / 25 | 2

25. 2. 2017, 10.00 | Koky Dušan | Oblastní přebor jednotlivci
0.4402
7 / 23 | 2

25. 2. 2017, 12.15 | Stareček Pavel | Oblastní přebor jednotlivci
0.3040

2010/2011

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4111 / 238 | 60.466
0.596
0.937
130.58820000 %
37 / 68 | 4

5. 11. 2010, 10.00 | Masár Stanislav | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix v trojbandu
0.5442
21 / 48 | 4

5. 11. 2010, 10.00 | Váša Marek | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix v trojbandu
0.4370
37 / 62 | 6

5. 11. 2010, 10.00 | Koky Dušan | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix v trojbandu
0.5960
16 / 60 | 3

19. 3. 2011, 14.00 | Suran Vladimír | Extraliga v trojbandu
0.2661

Malý stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
32686 / 773 | 8 | 60.887
1.666
89.90830000 %
23 / 40 | 5

25. 9. 2019, 17.00 | Wieczorek Jan | SM 3B D3 1. Třída
0.5752
30 / 31 | 5

25. 9. 2019, 18.00 | Hok Dalibor | SM 3B D3 1. Třída
0.9672
30 / 30 | 5

25. 9. 2019, 19.00 | Bača Miroslav | SM 3B D3 1. Třída
1.0002
30 / 35 | 5 | 3

23. 10. 2019, 17.00 | Peter Jaroslav | SM 3B D3 1. Třída
0.8572
30 / 24 | 7 | 3

23. 10. 2019, 18.00 | Šnyta Radek | SM 3B D3 1. Třída
1.2502
30 / 32 | 6 | 3

23. 10. 2019, 19.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B D3 1. Třída
0.9372
30 / 39 | 3

13. 11. 2019, 17.00 | Polášek Bohumil | SM 3B D3 1. Třída
0.7692
30 / 18 | 8

13. 11. 2019, 18.00 | Koky Dušan | SM 3B D3 1. Třída
1.6662
30 / 32 | 7

13. 11. 2019, 19.00 | Kováč Aladar | SM 3B D3 1. Třída
0.9372
30 / 32 | 5 | 4

27. 11. 2019, 17.00 | Kuchař Karel | SM 3B D3 1. Třída
0.9372
30 / 28 | 4 | 4

27. 11. 2019, 18.00 | Elbl Jiří | SM 3B D3 1. Třída
1.0712
30 / 34 | 6 | 6

27. 11. 2019, 19.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B D3 1. Třída
0.8821
10 / 13 | 3 | 2

30. 11. 2019, 15.00 | Šnyta Radek | Vlastík KUDLÍK 60 nudlový turnaj
0.7692
3 / 15 | 1 | 1

30. 11. 2019, 15.00 | Peter Jaroslav | Vlastík KUDLÍK 60 nudlový turnaj
0.2000
5 / 4 | 2 | 2

30. 11. 2019, 15.20 | Gazdoš Ivo | Vlastík KUDLÍK 60 nudlový turnaj
1.2500
5 / 4 | 3 | 1

30. 11. 2019, 15.40 | Stareček Vladimír | Vlastík KUDLÍK 60 nudlový turnaj
1.2500
10 / 7 | 4 | 2

30. 11. 2019, 15.40 | Vajda Roman | Vlastík KUDLÍK 60 nudlový turnaj
1.4282
10 / 13 | 3

30. 11. 2019, 18.00 | Bača Miroslav | Vlastík KUDLÍK 60 nudlový turnaj
0.7690
30 / 23 | 5 | 2

11. 12. 2019, 17.00 | Hok Dalibor | SM 3B D3 1. Třída
1.3042
30 / 39 | 5

11. 12. 2019, 18.00 | Cebula Tomáš | SM 3B D3 1. Třída
0.7692
28 / 20 | 8 | 4

11. 12. 2019, 19.00 | Bača Miroslav | SM 3B D3 1. Třída
1.4000
11 / 15 | 4

21. 12. 2019, 10.40 | Wieczorek Jan | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
0.7332
5 / 15 | 2

21. 12. 2019, 11.00 | Rybák Jiří | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
0.3330
9 / 15 | 2

21. 12. 2019, 13.00 | Plhoň Jiří | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
0.6002
12 / 13 | 3

21. 12. 2019, 14.40 | Bohatý Jan | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
0.9232
10 / 17 | 4 | 2

21. 12. 2019, 16.40 | Kezsely Radim | VÁNOČNÍ TURNAJ HAVÍŘOV 2019/2020
0.5880
30 / 32 | 4 | 3

15. 1. 2020, 17.00 | Vítek Pavel | SM 3B D3 1. Třída
0.9372
30 / 25 | 6 | 3

15. 1. 2020, 18.00 | Richter Ladislav | SM 3B D3 1. Třída
1.2002
30 / 39 | 6 | 3

15. 1. 2020, 19.00 | Kramarz Daniel | SM 3B D3 1. Třída
0.7692
30 / 30 | 3 | 3

5. 2. 2020, 17.00 | Šnyta Radek | SM 3B D3 1. Třída
1.0002
28 / 40 | 3 | 3

5. 2. 2020, 18.00 | Peter Jaroslav | SM 3B D3 1. Třída
0.7002
7 / 19 | 2 | 2

5. 2. 2020, 19.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B D3 1. Třída
0.3680

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
451084 / 1357 | 90.798
1.538
0.583
86.51240000 %
30 / 35 | 3

19. 9. 2018, 17.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
0.8572
30 / 35 | 6

19. 9. 2018, 18.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. Třída
0.8572
26 / 40 | 3

19. 9. 2018, 19.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.6502
28 / 40 | 3

17. 10. 2018, 17.00 | Hok Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.7002
30 / 25 | 6

17. 10. 2018, 18.00 | Wieczorek Jan | SM 3B 1. Třída
1.2002
19 / 28 | 5

17. 10. 2018, 19.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.6780
30 / 31 | 5

31. 10. 2018, 17.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.9672
13 / 27 | 3

31. 10. 2018, 18.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.4810
17 / 30 | 3

31. 10. 2018, 19.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
0.5660
30 / 39 | 4

21. 11. 2018, 17.00 | Karkoška Roman | SM 3B 1. Třída
0.7692
30 / 29 | 7

21. 11. 2018, 18.00 | Držík Jan | SM 3B 1. Třída
1.0342
21 / 40 | 3

21. 11. 2018, 19.00 | Cakl Marek | SM 3B 1. Třída
0.5252
30 / 26 | 8

28. 11. 2018, 17.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B 1. Třída
1.1532
30 / 34 | 4

28. 11. 2018, 18.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. Třída
0.8822
30 / 39 | 4

28. 11. 2018, 19.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B 1. Třída
0.7692
5 / 8 | 4

29. 12. 2018, 10.45 | Gazdoš Ivo | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.6250
7 / 15 | 1

29. 12. 2018, 12.25 | Otisk Miroslav | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.4662
9 / 15 | 2

29. 12. 2018, 13.40 | Bača Miroslav | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.6002
12 / 12 | 3

29. 12. 2018, 14.30 | Hok Dalibor | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
1.0002
20 / 13 | 9

29. 12. 2018, 17.30 | Vintrocha Richard | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
1.5382
11 / 22 | 2

29. 12. 2018, 18.40 | Stareček Pavel | Vánoční turnaj 2018 v trojbandu
0.5000
30 / 36 | 3

16. 1. 2019, 17.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
0.8332
30 / 38 | 5

16. 1. 2019, 18.00 | Polášek Bohumil | SM 3B 1. Třída
0.7892
30 / 32 | 6

16. 1. 2019, 19.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.9372
30 / 40 | 4

6. 2. 2019, 17.00 | Hok Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.7502
30 / 29 | 8

6. 2. 2019, 18.00 | Wieczorek Jan | SM 3B 1. Třída
1.0342
13 / 29 | 3

6. 2. 2019, 19.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.4480
24 / 29 | 5

27. 2. 2019, 17.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.8270
19 / 40 | 5

27. 2. 2019, 18.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.4750
30 / 26 | 6

27. 2. 2019, 19.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
1.1532
28 / 40 | 4

13. 3. 2019, 17.00 | Cakl Marek | SM 3B 1. Třída
0.7002
26 / 40 | 6

13. 3. 2019, 18.00 | Držík Jan | SM 3B 1. Třída
0.6502
30 / 25 | 6

13. 3. 2019, 19.00 | Líška Antonín ml. | SM 3B 1. Třída
1.2002
29 / 40 | 7

27. 3. 2019, 17.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B 1. Třída
0.7252
30 / 26 | 6

27. 3. 2019, 18.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B 1. Třída
1.1532
30 / 33 | 4

27. 3. 2019, 19.00 | Kolder Milan | SM 3B 1. Třída
0.9092
30 / 34 | 4

10. 4. 2019, 17.00 | Richter Ladislav | SM 3B 1. Třída
0.8822
28 / 40 | 4

10. 4. 2019, 18.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. Třída
0.7002
22 / 40 | 4

10. 4. 2019, 19.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. Třída
0.5500
11 / 30 | 4

13. 4. 2019, 10.00 | Hok Dalibor | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.3662
22 / 30 | 3

13. 4. 2019, 13.00 | Kudlík Vlastimil | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.7332
29 / 30 | 5

13. 4. 2019, 15.00 | Vintrocha Richard | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.9662
30 / 22 | 8

13. 4. 2019, 17.00 | Šnyta Radek | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
1.3632
28 / 21 | 6

13. 4. 2019, 17.30 | Bača Miroslav | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
1.3330
17 / 24 | 4

13. 4. 2019, 18.30 | Cebula Tomáš | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.7080

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
491156 / 1546 | 70.747
1.250
84.25660000 %
27 / 40 | 4

20. 9. 2017, 17.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
0.6752
30 / 35 | 5

20. 9. 2017, 18.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. Třída
0.8572
25 / 40 | 2

20. 9. 2017, 19.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.6252
22 / 40 | 3

4. 10. 2017, 17.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. Třída
0.5500
15 / 14 | 4

4. 10. 2017, 18.00 | Gazdoš Ivo | SM 3B 1. Třída
1.0710
12 / 30 | 3

4. 10. 2017, 19.00 | Andrejovský Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.4000
30 / 35 | 4

18. 10. 2017, 17.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.8572
30 / 32 | 5

18. 10. 2017, 18.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.9372
30 / 35 | 5

18. 10. 2017, 19.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
0.8572
30 / 36 | 4

1. 11. 2017, 17.00 | Onderka Heřman | SM 3B 1. Třída
0.8332
18 / 40 | 2

1. 11. 2017, 18.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B 1. Třída
0.4500
30 / 33 | 4

1. 11. 2017, 19.00 | Dvořáček Jan | SM 3B 1. Třída
0.9092
15 / 22 | 3

10. 1. 2018, 17.00 | Popeňažník Lukáš | SM 3B 1. Třída
0.6810
30 / 34 | 4

10. 1. 2018, 18.00 | Přeček Jiří | SM 3B 1. Třída
0.8822
18 / 40 | 3

10. 1. 2018, 19.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. Třída
0.4500
30 / 38 | 4

31. 1. 2018, 17.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.7892
30 / 30 | 7

31. 1. 2018, 18.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
1.0002
25 / 33 | 4

31. 1. 2018, 19.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. Třída
0.7570
30 / 39 | 5

21. 2. 2018, 17.00 | Vičík Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.7692
30 / 31 | 6

21. 2. 2018, 18.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. Třída
0.9672
30 / 39 | 4

21. 2. 2018, 19.00 | Szczeponek Pavel | SM 3B 1. Třída
0.7692
30 / 28 | 5

7. 3. 2018, 17.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
1.0712
18 / 39 | 2

7. 3. 2018, 18.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
0.4610
24 / 40 | 4

7. 3. 2018, 19.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.6002
24 / 40 | 3

14. 3. 2018, 17.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. Třída
0.6002
22 / 40 | 2

14. 3. 2018, 18.00 | Meca Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.5502
25 / 39 | 4

14. 3. 2018, 19.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B 1. Třída
0.6410
19 / 40 | 3

31. 3. 2018, 10.00 | Kubiš Peter | SM 3B 1. Třída
0.4752
24 / 30 | 3

31. 3. 2018, 11.00 | Koky Dušan | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.8002
24 / 40 | 3

31. 3. 2018, 11.00 | Kováč Juraj | SM 3B 1. Třída
0.6000
30 / 35 | 6

31. 3. 2018, 12.00 | Švejda Branislav | SM 3B 1. Třída
0.8572
30 / 30 | 5

31. 3. 2018, 12.00 | Najzar Petr | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
1.0002
16 / 40 | 3

31. 3. 2018, 14.00 | Kováč Juraj | SM 3B 1. Třída
0.4000
25 / 31 | 4

31. 3. 2018, 15.00 | Švejda Branislav | SM 3B 1. Třída
0.8060
30 / 24 | 5

31. 3. 2018, 15.00 | Vintrocha Richard | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
1.2502
30 / 39 | 3

31. 3. 2018, 16.00 | Kubiš Peter | SM 3B 1. Třída
0.7692
20 / 30 | 4

31. 3. 2018, 17.00 | Šnyta Radek | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.6660
20 / 16 | 4

11. 4. 2018, 17.00 | Hájek Radovan | SM 3B 1. Třída
1.2500
30 / 37 | 3

11. 4. 2018, 18.00 | Líška Antonín ml. | SM 3B 1. Třída
0.8102
27 / 40 | 5

11. 4. 2018, 19.00 | Držík Jan | SM 3B 1. Třída
0.6752
29 / 24 | 6

18. 5. 2018, 17.15 | Bača Miroslav | MČR TROJBAND D3 MS
1.2080
30 / 30 | 4

19. 5. 2018, 10.30 | Markup Petr | MČR TROJBAND D3 MS
1.0002
26 / 35 | 4

19. 5. 2018, 14.15 | Řehůřek Luděk | MČR TROJBAND D3 MS
0.7422
30 / 33 | 4

19. 5. 2018, 18.00 | Galíček Zdeněk | MČR TROJBAND D3 MS
0.9091
9 / 12 | 1

30. 6. 2018, 11.25 | Stareček Pavel | Došťouch sezóny 2017/2018
0.7501
5 / 11 | 2

30. 6. 2018, 13.55 | Čaněcký Patrik | Došťouch sezóny 2017/2018
0.4540
6 / 10 | 3

30. 6. 2018, 15.35 | Bílek Rudolf | Došťouch sezóny 2017/2018
0.6000
10 / 9 | 3

30. 6. 2018, 16.25 | Vašek Vladimír | Došťouch sezóny 2017/2018
1.1112
6 / 8 | 5

30. 6. 2018, 20.10 | Stareček Vladimír | Došťouch sezóny 2017/2018
0.7500

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
36879 / 1165 | 80.754
1.250
81.38890000 %
30 / 35 | 3

5. 10. 2016, 17.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. třída
0.8572
15 / 25 | 2

5. 10. 2016, 18.00 | Šlechta Jan | SM 3B 1. třída
0.6000
7 / 14 | 2

5. 10. 2016, 19.00 | Popeňažník Lukáš | SM 3B 1. třída
0.5000
27 / 40 | 4

19. 10. 2016, 17.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. třída
0.6750
29 / 40 | 3

19. 10. 2016, 18.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B 1. třída
0.7252
30 / 24 | 5

19. 10. 2016, 19.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. třída
1.2502
23 / 40 | 3

26. 10. 2016, 17.00 | Majewski Václav | SM 3B 1. třída
0.5750
28 / 32 | 4

26. 10. 2016, 18.00 | Andrejovský Robert | SM 3B 1. třída
0.8750
27 / 40 | 4

26. 10. 2016, 19.00 | Hyšperský Jindř. | SM 3B 1. třída
0.6752
20 / 40 | 2

15. 11. 2016, 17.00 | Žabenský Zbyněk | SM 3B 1. třída
0.5002
30 / 37 | 4

15. 11. 2016, 18.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. třída
0.8102
30 / 29 | 5

15. 11. 2016, 19.00 | Šimíček Lukáš | SM 3B 1. třída
1.0342
30 / 40 | 3

30. 11. 2016, 17.00 | Hyšperský Jindř. | SM 3B 1. třída
0.7502
0 | 0

30. 11. 2016, 18.00 | Gazdoš Ivo | SM 3B 1. třída
02
10 / 24 | 2

30. 11. 2016, 19.00 | Stareček Vladimír | SM 3B 1. třída
0.4160
22 / 40 | 5

7. 12. 2016, 17.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. třída
0.5502
30 / 37 | 3

7. 12. 2016, 18.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. třída
0.8102
27 / 33 | 7

7. 12. 2016, 19.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. třída
0.8180
23 / 40 | 5

21. 12. 2016, 17.00 | Vintrocha Richard | SM 3B 1. třída
0.5750
30 / 40 | 5

21. 12. 2016, 18.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. třída
0.7502
16 / 28 | 4

21. 12. 2016, 19.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. třída
0.5710
30 / 28 | 4

11. 1. 2017, 17.00 | Líška Antonín ml. | SM 3B 1. třída
1.0712
23 / 40 | 3

11. 1. 2017, 18.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. třída
0.5752
14 / 40 | 3

11. 1. 2017, 19.00 | Přeček Jiří | SM 3B 1. třída
0.3500
30 / 39 | 3

8. 2. 2017, 17.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. třída
0.7692
30 / 33 | 6

8. 2. 2017, 18.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. třída
0.9092
30 / 32 | 5

8. 2. 2017, 19.00 | Šimíček Lukáš | SM 3B 1. třída
0.9372
30 / 31 | 4

1. 3. 2017, 17.00 | Humeňanský František | SM 3B 1. třída
0.9672
30 / 35 | 3

1. 3. 2017, 18.00 | Meca Miroslav | SM 3B 1. třída
0.8572
30 / 40 | 5

1. 3. 2017, 19.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. třída
0.7502
30 / 34 | 4

8. 3. 2017, 17.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. třída
0.8822
30 / 30 | 8

8. 3. 2017, 18.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. třída
1.0002
22 / 32 | 4

8. 3. 2017, 19.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. třída
0.6870
30 / 27 | 4

22. 3. 2017, 17.00 | Vintrocha Richard | SM 3B 1. třída
1.1112
25 / 33 | 4

22. 3. 2017, 18.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. třída
0.7570
11 / 13 | 5

22. 3. 2017, 19.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. třída
0.8460

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111268 / 215 | 795.89
11.76
57.63640000 %
200 / 17 | 37

21. 10. 2010, 17.00 | Carda Miroslav | SM 1.třída
11.762
122 / 20 | 54

28. 10. 2010, 17.00 | Humeňanský František | SM 1.třída
6.100
91 / 20 | 30

9. 11. 2010, 17.00 | Stach Lumír | SM 1.třída
4.552
98 / 20 | 15

18. 11. 2010, 17.00 | Ostruszka Petr | SM 1.třída
4.902
146 / 20 | 36

25. 1. 2011, 17.00 | Slezák Jan | SM 1.třída
7.302
67 / 20 | 20

10. 2. 2011, 17.00 | Kováč Aladar | SM 1.třída
3.350
200 / 18 | 79

24. 2. 2011, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | SM 1.třída
11.112
62 / 20 | 22

10. 3. 2011, 17.00 | Stach Lumír | SM 1.třída
3.100
123 / 20 | 31

15. 3. 2011, 17.00 | Pika Jan | SM 1.třída
6.152
96 / 20 | 38

31. 3. 2011, 17.00 | Pudzich Waldemar | SM 1.třída
4.802
63 / 20 | 13

10. 4. 2011, 10.00 | Suran Erik | SM 1.třída
3.152

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11803 / 216 | 293.71
4.68
48.66670000 %
69 / 20 | 11

21. 10. 2010, 17.00 | Carda Miroslav | SM 1.třída
3.452
75 / 16 | 24

28. 10. 2010, 17.00 | Humeňanský František | SM 1.třída
4.680
83 / 20 | 29

9. 11. 2010, 17.00 | Kropáček Igor | SM 1.třída
4.152
84 / 20 | 16

18. 11. 2010, 17.00 | Křístek Ladislav | SM 1.třída
4.202
40 / 20 | 12

25. 1. 2011, 17.00 | Slezák Jan | SM 1.třída
2.002
67 / 20 | 15

10. 2. 2011, 17.00 | Andrejovský Robert | SM 1.třída
3.350
74 / 20 | 15

24. 2. 2011, 17.00 | Meca Miroslav | SM 1.třída
3.702
82 / 20 | 15

10. 3. 2011, 17.00 | Marták Lumír | SM 1.třída
4.102
93 / 20 | 17

15. 3. 2011, 17.00 | Bartoš Jiří | SM 1.třída
4.652
91 / 20 | 15

31. 3. 2011, 17.00 | Pudzich Waldemar | SM 1.třída
4.552
45 / 20 | 21

10. 4. 2011, 10.00 | Suran Erik | SM 1.třída
2.252

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11454 / 220 | 142.06
2.70
68.78790000 %
24 / 20 | 7

21. 10. 2010, 17.00 | Andrejovský Robert | SM 1.třída
1.200
52 / 20 | 11

28. 10. 2010, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | SM 1.třída
2.602
29 / 20 | 6

9. 11. 2010, 17.00 | Kropáček Igor | SM 1.třída
1.452
38 / 20 | 7

18. 11. 2010, 17.00 | Ostruszka Petr | SM 1.třída
1.900
53 / 20 | 11

25. 1. 2011, 17.00 | Slezák Jan | SM 1.třída
2.652
48 / 20 | 10

10. 2. 2011, 17.00 | Kováč Aladar | SM 1.třída
2.402
51 / 20 | 14

24. 2. 2011, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | SM 1.třída
2.552
21 / 20 | 4

10. 3. 2011, 17.00 | Habr Jiří | SM 1.třída
1.050
54 / 20 | 13

15. 3. 2011, 17.00 | Bartoš Jiří | SM 1.třída
2.702
34 / 20 | 5

31. 3. 2011, 17.00 | Vidlák Milan | SM 1.třída
1.702
50 / 20 | 8

10. 4. 2011, 10.00 | Suran Erik | SM 1.třída
2.502

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14320 / 509 | 90.628
1.200
76.19050000 %
30 / 33 | 5

23. 10. 2010, 10.00 | Kubiš Peter | SM-3B
0.9092
24 / 40 | 4

23. 10. 2010, 10.00 | Švejda Branislav | SM-3B
0.6000
30 / 25 | 9

23. 10. 2010, 10.00 | Kováč Juraj | SM-3B
1.2002
26 / 40 | 2

23. 10. 2010, 14.00 | Kováč Juraj | SM-3B
0.6502
23 / 38 | 3

23. 10. 2010, 14.00 | Švejda Branislav | SM-3B
0.6050
20 / 40 | 4

23. 10. 2010, 14.00 | Ďuriš Karol | SM-3B
0.5002
22 / 40 | 3

3. 11. 2010, 17.00 | Bielko Jan | SM-3B
0.5502
19 / 40 | 3

3. 11. 2010, 17.00 | Závodný Jiří | SM-3B
0.4752
30 / 37 | 3

3. 11. 2010, 17.00 | Meca Miroslav | SM-3B
0.8102
24 / 40 | 3

24. 11. 2010, 17.00 | Duda Petr | SM-3B
0.6002
23 / 40 | 4

24. 11. 2010, 17.00 | Molinek Tomáš | SM-3B
0.5752
22 / 40 | 4

24. 11. 2010, 17.00 | Andrejovský Robert | SM-3B
0.5502
14 / 27 | 3

17. 6. 2011, 10.00 | Hájek Radovan | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
0.5180
13 / 29 | 2

17. 6. 2011, 17.00 | Rybák Jiří | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
0.4480

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2294 / 34 | 538.64
10.52
58.80000000 %
200 / 19 | 53

19. 11. 2009, 17.00 | Meca Miroslav | 1.třída SM
10.522
94 / 15 | 17

11. 2. 2010, 17.00 | Kramarz Daniel | 1.třída SM
6.260

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2197 / 40 | 234.92
5.70
65.66670000 %
83 / 20 | 14

19. 11. 2009, 17.00 | Meca Miroslav | 1.třída SM
4.152
114 / 20 | 23

11. 2. 2010, 17.00 | Kramarz Daniel | 1.třída SM
5.702

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
297 / 40 | 132.42
2.90
80.83330000 %
58 / 20 | 13

19. 11. 2009, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | 1.třída SM
2.902
39 / 20 | 7

11. 2. 2010, 17.00 | Bielko Jan | 1.třída SM
1.952

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6150 / 224 | 70.669
0.857
83.33330000 %
25 / 40 | 4

21. 10. 2009, 17.00 | Závodný Jiří | 1.třída 3B SM
0.6252
27 / 40 | 7

21. 10. 2009, 17.00 | Kuchař Karel | 1.třída 3B SM
0.6752
29 / 40 | 5

21. 10. 2009, 17.00 | Kramarz Daniel | 1.třída 3B SM
0.7252
13 / 29 | 2

31. 10. 2009, 14.00 | Ďuriš Karol | 1.třída 3B SM
0.4482
26 / 40 | 4

31. 10. 2009, 14.00 | Kováč Juraj | 1.třída 3B SM
0.6500
30 / 35 | 5

31. 10. 2009, 14.00 | Kubiš Peter | 1.třída 3B SM
0.8572

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81000 / 156 | 786.41
9.05
50.00000000 %
181 / 20 | 47

16. 10. 2008, 17.00 | Koky Dušan | SM 1.třída
9.052
128 / 20 | 33

23. 10. 2008, 17.00 | Kolder Milan | SM 1.třída
6.400
170 / 20 | 78

4. 12. 2008, 17.00 | Bielko Jan | SM 1.třída
8.502
119 / 20 | 51

18. 12. 2008, 17.00 | Šlechta Jan | SM 1.třída
5.950
100 / 16 | 35

8. 1. 2009, 17.00 | Mrštík Jan | SM 1.třída
6.250
113 / 20 | 35

22. 1. 2009, 17.00 | Andrejovský Robert | SM 1.třída
5.652
67 / 20 | 26

5. 2. 2009, 08.00 | Meca Miroslav | SM 1.třída
3.350
122 / 20 | 32

19. 2. 2009, 17.00 | Bielko Jan | SM 1.třída
6.100

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8701 / 140 | 265.00
7.35
58.41670000 %
98 / 20 | 21

16. 10. 2008, 17.00 | Koky Dušan | SM 1.třída
4.900
45 / 9 | 9

23. 10. 2008, 17.00 | Mrštík Jan | SM 1.třída
5.000
101 / 19 | 19

4. 12. 2008, 17.00 | Humeňanský František | SM 1.třída
5.310
108 / 20 | 21

18. 12. 2008, 17.00 | Koky Dušan | SM 1.třída
5.402
70 / 12 | 26

8. 1. 2009, 17.00 | Procházka Zdeněk | SM 1.třída
5.830
82 / 20 | 17

22. 1. 2009, 17.00 | Andrejovský Robert | SM 1.třída
4.100
50 / 20 | 13

5. 2. 2009, 08.00 | Kramarz Daniel | SM 1.třída
2.500
147 / 20 | 25

19. 2. 2009, 17.00 | Bielko Jan | SM 1.třída
7.350

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8301 / 141 | 152.13
3.00
62.70830000 %
51 / 20 | 11

16. 10. 2008, 17.00 | Koky Dušan | SM 1.třída
2.552
35 / 18 | 8

23. 10. 2008, 17.00 | Procházka Zdeněk | SM 1.třída
1.940
12 / 9 | 4

4. 12. 2008, 17.00 | Humeňanský František | SM 1.třída
1.330
53 / 20 | 9

18. 12. 2008, 17.00 | Koky Dušan | SM 1.třída
2.652
42 / 14 | 15

8. 1. 2009, 17.00 | Procházka Zdeněk | SM 1.třída
3.000
34 / 20 | 9

22. 1. 2009, 17.00 | Kula Jiří | SM 1.třída
1.700
32 / 20 | 6

5. 2. 2009, 08.00 | Kramarz Daniel | SM 1.třída
1.600
42 / 20 | 12

19. 2. 2009, 17.00 | Bielko Jan | SM 1.třída
2.100

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6120 / 229 | 40.524
0.750
66.66670000 %
20 / 40 | 3

10. 1. 2009, 10.00 | Kováč Juraj | 3B-SM 1.třída
0.5000
27 / 40 | 4

10. 1. 2009, 10.00 | Švejda Ivan | 3B-SM 1.třída
0.6752
17 / 40 | 3

10. 1. 2009, 10.00 | Kubiš Peter | 3B-SM 1.třída
0.4250
14 / 29 | 2

10. 1. 2009, 14.00 | Švejda Branislav | 3B-SM 1.třída
0.4820
12 / 40 | 2

10. 1. 2009, 14.00 | Kubiš Peter | 3B-SM 1.třída
0.3000
30 / 40 | 4

10. 1. 2009, 14.00 | Kováč Juraj | 3B-SM 1.třída
0.7502

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151722 / 268 | 516.42
11.53
66.23080000 %
86 / 20 | 22

2. 10. 2007, 17.00 | Martiník Jan | SM-2.
4.300
75 / 20 | 15

16. 10. 2007, 17.00 | Lepík Jiří | SM-2.
3.752
138 / 20 | 19

27. 10. 2007, 13.00 | Svoboda Jiří | 2. liga B
6.902
130 / 20 | 51

13. 11. 2007, 17.00 | Ponížil Bohuslav | SM-2.
6.502
150 / 13 | 51

11. 12. 2007, 17.00 | Kramarz Daniel | SM-2.
11.532
150 / 16 | 38

8. 1. 2008, 17.00 | Lipský Jan | SM-2.
9.372
126 / 14 | 39

22. 1. 2008, 17.00 | Řehák Pavel | SM-2.
9.000
118 / 20 | 32

5. 2. 2008, 17.00 | Ševeček Milan | SM-2.
5.902
98 / 20 | 35

12. 2. 2008, 17.00 | Čabla František | SM-1.
4.900
116 / 20 | 32

19. 2. 2008, 17.00 | Ostruszka Petr | SM-2.
5.802
130 / 20 | 28

4. 3. 2008, 17.00 | Ponížil Bohuslav | SM-2.
6.502
86 / 15 | 25

13. 3. 2008, 17.00 | Řehák Pavel | SM-1.
5.730
34 / 15 | 10

18. 3. 2008, 17.00 | Kula Jiří | SM-2.
2.260
135 / 20 | 25

1. 4. 2008, 17.00 | Kramarz Daniel | SM-2.
6.750
150 / 15 | 32

15. 4. 2008, 17.00 | Lipský Jan | SM-2.
10.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151260 / 281 | 294.48
7.14
74.11760000 %
100 / 18 | 13

2. 10. 2007, 17.00 | Martiník Jan | SM-2.
5.550
57 / 20 | 14

16. 10. 2007, 17.00 | Ševeček Milan | SM-2.
2.850
91 / 20 | 17

27. 10. 2007, 13.00 | Svoboda Jiří | 2. liga B
4.552
94 / 20 | 14

13. 11. 2007, 17.00 | Křístek Ladislav | SM-2.
4.702
100 / 14 | 11

11. 12. 2007, 17.00 | Kramarz Daniel | SM-2.
7.142
65 / 20 | 18

8. 1. 2008, 17.00 | Lipský Jan | SM-2.
3.250
73 / 17 | 12

22. 1. 2008, 17.00 | Řehák Pavel | SM-2.
4.290
54 / 20 | 11

5. 2. 2008, 17.00 | Slíva Drahomír | SM-2.
2.702
91 / 20 | 20

12. 2. 2008, 17.00 | Humeňanský František | SM-1.
4.550
75 / 20 | 14

19. 2. 2008, 17.00 | Ostruszka Petr | SM-2.
3.752
100 / 19 | 19

4. 3. 2008, 17.00 | Ponížil Bohuslav | SM-2.
5.262
76 / 20 | 17

13. 3. 2008, 17.00 | Řehák Pavel | SM-1.
3.800
84 / 20 | 19

18. 3. 2008, 17.00 | Carda Miroslav | SM-2.
4.202
100 / 18 | 26

1. 4. 2008, 17.00 | Kramarz Daniel | SM-2.
5.552
100 / 15 | 29

15. 4. 2008, 17.00 | Grosoš Jan | SM-2.
6.662

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16524 / 265 | 201.97
2.85
71.48700000 %
0

2. 10. 2007, 17.00 | Martiník Jan | SM-2.
0
31 / 20 | 5

16. 10. 2007, 17.00 | Slíva Drahomír | SM-2.
1.552
26 / 20 | 5

27. 10. 2007, 13.00 | Svoboda Jiří | 2. liga B
1.300
40 / 16 | 8

13. 11. 2007, 17.00 | Ponížil Bohuslav | SM-2.
2.502
23 / 20 | 8

27. 11. 2007, 17.00 | Duda Petr | SM-2.
1.151
40 / 19 | 20

11. 12. 2007, 17.00 | Kramarz Daniel | SM-2.
2.102
21 / 18 | 8

8. 1. 2008, 17.00 | Lipský Jan | SM-2.
1.160
29 / 20 | 5

22. 1. 2008, 17.00 | Martiník Jan | SM-2.
1.450
32 / 20 | 5

5. 2. 2008, 17.00 | Slíva Drahomír | SM-2.
1.602
50 / 20 | 9

12. 2. 2008, 17.00 | Humeňanský František | SM-1.
2.502
40 / 16 | 8

19. 2. 2008, 17.00 | Ostruszka Petr | SM-2.
2.502
40 / 14 | 12

4. 3. 2008, 17.00 | Ponížil Bohuslav | SM-2.
2.852
37 / 14 | 9

13. 3. 2008, 17.00 | Řehák Pavel | SM-1.
2.640
40 / 16 | 12

18. 3. 2008, 17.00 | Kula Jiří | SM-2.
2.502
35 / 16 | 13

1. 4. 2008, 17.00 | Kramarz Daniel | SM-2.
2.180
40 / 16 | 11

15. 4. 2008, 17.00 | Grosoš Jan | SM-2.
2.502

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9178 / 350 | 50.508
0.833
65.92590000 %
21 / 40 | 2

16. 1. 2008, 17.00 | Ponížil Bohuslav | 3B/SM
0.5252
27 / 40 | 3

16. 1. 2008, 17.00 | Křístek Ladislav | 3B/SM
0.6752
12 / 40 | 3

16. 1. 2008, 17.00 | Ostruszka Petr | 3B/SM
0.3000
16 / 40 | 2

6. 2. 2008, 17.00 | Kováč Aladar | 3B/SM
0.4000
11 / 34 | 4

6. 2. 2008, 17.00 | Procházka Zdeněk | 3B/SM
0.3230
30 / 36 | 4

6. 2. 2008, 17.00 | Ševeček Milan | 3B/SM
0.8332
17 / 40 | 4

12. 3. 2008, 17.00 | Gavel Martin | 3B/SM
0.4250
16 / 40 | 5

12. 3. 2008, 17.00 | Bielko Jan | 3B/SM
0.4002
28 / 40 | 3

12. 3. 2008, 17.00 | Závodný Jiří | 3B/SM
0.7002