User
New userChange password

Fibinger Jan

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
181 / 20 | 164.05
4.05
40.50000000 %
81 / 20 | 16

9. 11. 2019, 10.00 | Hrazdíra Miroslav | JM TD 1.třída
4.050

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3301 / 42 | 41 | 297.16
10.00
66.88890000 %
133 / 20 | 41 | 29

28. 9. 2019, 13.00 | Zündorf Egbert Franz | JM TD 1.třída
6.652
78 / 13 | 25

9. 11. 2019, 13.00 | Hrazdíra Miroslav | JM TD 1.třída
6.000
90 / 9 | 37

7. 12. 2019, 11.30 | Hladký Jiří | JM TD 1.třída
10.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3148 / 60 | 13 | 72.46
2.60
82.22220000 %
50 / 20 | 8 | 7

28. 9. 2019, 14.30 | Zündorf Egbert Franz | JM TD 1.třída
2.500
52 / 20 | 10

9. 11. 2019, 14.30 | Hrazdíra Miroslav | JM TD 1.třída
2.602
46 / 20 | 13

7. 12. 2019, 14.30 | Hladký Jiří | JM TD 1.třída
2.302

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6122 / 177 | 8 | 20.689
1.111
67.77780000 %
8 / 30 | 2 | 1

16. 11. 2019, 13.30 | Lancinger Petr | 3B JM 1.třída
0.2660
16 / 30 | 2

16. 11. 2019, 14.30 | Soušek Michal | 3B JM 1.třída
0.5332
16 / 30 | 3 | 2

16. 11. 2019, 15.30 | Pernica Ivan | 3B JM 1.třída
0.5331
30 / 27 | 8

22. 11. 2019, 18.00 | Zündorf Egbert Franz | 3B JM 1.třída
1.1112
23 / 30 | 3

22. 11. 2019, 19.00 | Burian Vladimír | 3B JM 1.třída
0.7662
29 / 30 | 6

22. 11. 2019, 20.00 | Uher Miroslav ml. | 3B JM 1.třída
0.9662

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2188 / 40 | 17 | 164.70
4.85
94.00000000 %
91 / 20 | 17 | 16

28. 9. 2019, 11.30 | Zündorf Egbert Franz | JM TD 1.třída
4.552
97 / 20 | 15

7. 12. 2019, 11.30 | Hladký Jiří | JM TD 1.třída
4.850

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171 / 20 | 153.55
3.55
35.50000000 %
71 / 20 | 15

19. 1. 2019, 10.00 | Veselý Milan | MS TD - 1. třída JM
3.550

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4407 / 80 | 265.08
7.50
67.83330000 %
83 / 20 | 15

15. 9. 2018, 11.10 | Lancinger Petr | MS TD - 1. třída JM
4.150
150 / 20 | 26

4. 11. 2018, 12.20 | Spružina Jan | MS TD - 1. třída JM
7.502
39 / 20 | 18

19. 1. 2019, 11.10 | Osvald Josef | MS TD - 1. třída JM
1.950
135 / 20 | 26

24. 2. 2019, 11.10 | Vašina Radoslav | MS TD - 1. třída JM
6.752

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4183 / 74 | 192.47
4.28
76.25000000 %
33 / 20 | 6

15. 9. 2018, 13.30 | Zündorf Egbert Franz | MS TD - 1. třída JM
1.650
60 / 14 | 19

4. 11. 2018, 12.20 | Starý Jiří | MS TD - 1. třída JM
4.282
30 / 20 | 8

19. 1. 2019, 12.20 | Osvald Josef | MS TD - 1. třída JM
1.501
60 / 20 | 13

24. 2. 2019, 13.30 | Vašina Radoslav | MS TD - 1. třída JM
3.002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15305 / 400 | 70.762
1.200
72.61900000 %
28 / 30 | 3

10. 11. 2018, 10.00 | Jaroš Petr | MS 3B - 1 třída JM
0.9332
28 / 30 | 4

10. 11. 2018, 10.45 | Klíma David | MS 3B - 1 třída JM
0.9332
25 / 30 | 7

10. 11. 2018, 11.30 | Rösner Tomáš | MS 3B - 1 třída JM
0.8332
16 / 30 | 3

30. 11. 2018, 18.00 | Melo Petr | MS 3B - 1 třída JM
0.5332
17 / 30 | 3

30. 11. 2018, 18.45 | Kopl Josef | MS 3B - 1 třída JM
0.5662
25 / 30 | 5

30. 11. 2018, 19.30 | Vašek Petr | MS 3B - 1 třída JM
0.8332
30 / 30 | 7

7. 12. 2018, 18.00 | Hronek Jiří | MS 3B - 1 třída JM
1.0002
22 / 29 | 4

7. 12. 2018, 18.45 | Lancinger Petr | MS 3B - 1 třída JM
0.7580
15 / 30 | 2

7. 12. 2018, 19.30 | Hammer Ivan | MS 3B - 1 třída JM
0.5000
25 / 30 | 4

4. 1. 2019, 18.00 | Hošek Ondřej | MS 3B - 1 třída JM
0.8332
30 / 26 | 7

4. 1. 2019, 18.45 | Uher Miroslav ml. | MS 3B - 1 třída JM
1.1532
10 / 30 | 3

4. 1. 2019, 19.30 | Zündorf Egbert Franz | MS 3B - 1 třída JM
0.3330
18 / 15 | 5

13. 4. 2019, 10.30 | Beneš Karel | Oblastní přebor JM 3B
1.2002
9 / 15 | 3

13. 4. 2019, 12.30 | Petinis Theodor | Oblastní přebor JM 3B
0.6000
7 / 15 | 3

13. 4. 2019, 13.30 | Zündorf Egbert Franz | Oblastní přebor JM 3B
0.4660

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3176 / 48 | 133.66
4.75
58.66670000 %
56 / 20 | 13

15. 9. 2018, 11.10 | Zündorf Egbert Franz | MS TD - 1. třída JM
2.802
25 / 8 | 11

4. 11. 2018, 11.10 | Müller David | MS TD - 1. třída JM
3.120
95 / 20 | 12

24. 2. 2019, 11.10 | Vašina Radoslav | MS TD - 1. třída JM
4.752

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81063 / 145 | 707.33
13.63
88.58330000 %
150 / 11 | 55

17. 9. 2017, 10.00 | Svoboda Karel | JM - 2. třída
13.632
137 / 20 | 30

8. 10. 2017, 10.00 | Jaroš Petr | JM - 2. třída
6.850
150 / 15 | 30

4. 11. 2017, 14.00 | Gajda Robert | JM - 2. třída
10.002
129 / 20 | 40

11. 11. 2017, 14.00 | Maňák Jaromír | JM - 2. třída
6.452
135 / 20 | 28

9. 12. 2017, 10.00 | Foretník Vladimír | JM - 2. třída
6.752
150 / 19 | 70

6. 1. 2018, 10.00 | Svoboda Karel | JM - 2. třída
7.892
100 / 20 | 24

3. 3. 2018, 14.00 | Sedlák Pavel | JM - 2. třída
5.002
112 / 20 | 38

8. 4. 2018, 10.00 | Ersek Gheorghe | JM - 2. třída
5.602

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8735 / 125 | 665.88
10.90
76.56250000 %
120 / 13 | 21

17. 9. 2017, 11.30 | Melichar Zdeněk | JM - 2. třída
9.232
76 / 20 | 14

8. 10. 2017, 11.30 | Klíma David | JM - 2. třída
3.800
24 / 13 | 4

4. 11. 2017, 15.30 | Gajda Robert | JM - 2. třída
1.840
120 / 14 | 44

11. 11. 2017, 15.30 | Maňák Jaromír | JM - 2. třída
8.572
70 / 20 | 13

9. 12. 2017, 11.30 | Ersek Gheorghe | JM - 2. třída
3.502
120 / 11 | 66

6. 1. 2018, 11.30 | Svoboda Karel | JM - 2. třída
10.902
120 / 14 | 31

3. 3. 2018, 15.30 | Sedlák Pavel | JM - 2. třída
8.571
85 / 20 | 29

8. 4. 2018, 11.30 | Konečný Jaroslav | JM - 2. třída
4.252

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
278 / 32 | 162.43
4.16
78.00000000 %
50 / 12 | 16

4. 11. 2017, 16.45 | Gajda Robert | JM - 2. třída
4.162
28 / 20 | 6

8. 4. 2018, 12.45 | Konečný Jaroslav | JM - 2. třída
1.402

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
29669 / 753 | 100.888
2.000
80.60240000 %
12 / 30 | 4

17. 9. 2017, 13.45 | Melo Petr | JM - 2. třída
0.4002
18 / 30 | 6

8. 10. 2017, 13.45 | Klíma David | JM - 2. třída
0.6000
23 / 30 | 6

11. 11. 2017, 17.45 | Sedlák Pavel | JM - 2. třída
0.7662
30 / 28 | 5

3. 12. 2017, 10.00 | Rösner Tomáš | 3B JM - 1.třída
1.0712
25 / 30 | 4

3. 12. 2017, 11.00 | Jaroš Petr | 3B JM - 1.třída
0.8332
19 / 30 | 4

3. 12. 2017, 12.00 | Klíma David | 3B JM - 1.třída
0.6332
30 / 29 | 10

9. 12. 2017, 13.45 | Nováček František | JM - 2. třída
1.0342
29 / 30 | 4

17. 12. 2017, 10.00 | Klíma David | 3B JM - 1.třída
0.9662
29 / 30 | 5

17. 12. 2017, 11.00 | Jaroš Petr | 3B JM - 1.třída
0.9662
22 / 30 | 5

17. 12. 2017, 12.00 | Rösner Tomáš | 3B JM - 1.třída
0.7330
30 / 28 | 8

6. 1. 2018, 13.45 | Melo Petr | JM - 2. třída
1.0712
30 / 16 | 8

26. 1. 2018, 18.00 | Hronek Jiří | 3B JM - 1.třída
1.8752
17 / 30 | 3

26. 1. 2018, 19.00 | Soušek Michal | 3B JM - 1.třída
0.5662
30 / 22 | 5

26. 1. 2018, 20.00 | Lancinger Petr | 3B JM - 1.třída
1.3632
30 / 15 | 6

16. 2. 2018, 18.00 | Zündorf Egbert Franz | 3B JM - 1.třída
2.0002
28 / 24 | 7

16. 2. 2018, 19.00 | Hošek Ondřej | 3B JM - 1.třída
1.1660
21 / 30 | 5

16. 2. 2018, 20.00 | Uher Miroslav ml. | 3B JM - 1.třída
0.7000
30 / 30 | 4

3. 3. 2018, 17.45 | Sedlák Pavel | JM - 2. třída
1.0002
30 / 30 | 4

10. 3. 2018, 10.00 | Šmíd Jiří | 3B JM - 1.třída
1.0002
20 / 30 | 4

10. 3. 2018, 11.00 | Cupák Lubomír | 3B JM - 1.třída
0.6662
30 / 30 | 4

10. 3. 2018, 12.00 | Veselý Milan | 3B JM - 1.třída
1.0002
10 / 20 | 3

22. 4. 2018, 10.30 | Rösner Tomáš | JM přebor v 3B
0.5000
20 / 18 | 5

22. 4. 2018, 11.30 | Beneš Karel | JM přebor v 3B
1.1112
11 / 18 | 3

22. 4. 2018, 12.00 | Uher Miroslav ml. | JM přebor v 3B
0.6110
20 / 16 | 3

22. 4. 2018, 12.30 | Klíma David | JM přebor v 3B
1.2502
30 / 26 | 6

18. 5. 2018, 18.30 | Uher Miroslav ml. | MČR TROJBAND D3 MS
1.1532
13 / 18 | 4

19. 5. 2018, 10.30 | Kohout Štěpán | MČR TROJBAND D3 MS
0.7220
23 / 35 | 4

19. 5. 2018, 13.00 | Šnyta Radek | MČR TROJBAND D3 MS
0.6572
9 / 20 | 2

19. 5. 2018, 18.00 | Andrejovský Miroslav | MČR TROJBAND D3 MS
0.4500

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6724 / 111 | 446.52
8.66
92.82050000 %
106 / 20 | 19

22. 10. 2016, 10.00 | Hoffman Petr | JM - 3. třída
5.302
98 / 20 | 25

12. 11. 2016, 10.00 | Frenc Ivan | JM - 3. třída
4.902
130 / 15 | 41

10. 12. 2016, 15.00 | Floner Erich | JM - 3. třída
8.662
130 / 20 | 32

4. 2. 2017, 10.00 | Gottwald Radek | JM - 3. třída
6.502
130 / 18 | 26

25. 2. 2017, 10.00 | Vrba Michal | JM - 3. třída
7.222
130 / 18 | 44

25. 3. 2017, 10.00 | Frgal Miroslav | JM - 3. třída
7.222

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6553 / 102 | 265.42
7.69
92.16670000 %
100 / 14 | 26

22. 10. 2016, 11.30 | Hoffman Petr | JM - 3. třída
7.142
86 / 20 | 15

12. 11. 2016, 11.30 | Šlapanský Luděk | JM - 3. třída
4.300
98 / 16 | 25

10. 12. 2016, 16.30 | Maňák Jaromír | JM - 3. třída
6.120
69 / 20 | 14

4. 2. 2017, 11.30 | Gottwald Radek | JM - 3. třída
3.452
100 / 19 | 22

25. 2. 2017, 11.30 | Krchňák Libor | JM - 3. třída
5.262
100 / 13 | 22

25. 3. 2017, 11.30 | Frgal Miroslav | JM - 3. třída
7.692

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6216 / 96 | 192.25
4.44
90.00000000 %
34 / 20 | 11

22. 10. 2016, 12.30 | Procházka Zdeněk st. | JM - 3. třída
1.702
32 / 14 | 7

12. 11. 2016, 12.30 | Šlapanský Luděk | JM - 3. třída
2.280
40 / 9 | 19

10. 12. 2016, 17.30 | Floner Erich | JM - 3. třída
4.442
40 / 16 | 11

4. 2. 2017, 12.30 | Šmíd Jiří | JM - 3. třída
2.502
40 / 17 | 10

25. 2. 2017, 12.30 | Vrba Michal | JM - 3. třída
2.352
30 / 20 | 13

25. 3. 2017, 12.30 | Frgal Miroslav | JM - 3. třída
1.500

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12306 / 419 | 70.730
1.153
85.00000000 %
16 / 40 | 4

1. 10. 2016, 10.00 | Konečný Martin | JM 3B - skupina B
0.4002
29 / 40 | 3

1. 10. 2016, 13.00 | Vašek Štěpán | JM 3B - skupina B
0.7252
30 / 31 | 6

1. 10. 2016, 15.00 | Hammer Ivan | JM 3B - skupina B
0.9672
29 / 40 | 3

3. 12. 2016, 10.00 | Hykš Petr | JM 3B - skupina B
0.7252
22 / 40 | 7

3. 12. 2016, 13.00 | Frolek Robert | JM 3B - skupina B
0.5502
27 / 27 | 5

3. 12. 2016, 15.00 | Uher Miroslav ml. | JM 3B - skupina B
1.0000
23 / 40 | 2

4. 3. 2017, 10.00 | Vašina Radoslav | JM 3B - skupina B
0.5752
27 / 40 | 5

4. 3. 2017, 12.00 | Frolek Robert | JM 3B - skupina B
0.6752
30 / 26 | 5

4. 3. 2017, 14.00 | Uher Miroslav ml. | JM 3B - skupina B
1.1532
28 / 39 | 4

1. 4. 2017, 11.00 | Uher Miroslav ml. | JM finálový turnaj v 3B družstev
0.7170
30 / 27 | 6

1. 4. 2017, 12.00 | Tauterman Vlastislav ml. | JM finálový turnaj v 3B družstev
1.1111
15 / 29 | 3

1. 4. 2017, 15.00 | Rösner Tomáš | JM finálový turnaj v 3B družstev
0.5170

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111445 / 201 | 887.18
13.33
64.22220000 %
158 / 20 | 33

4. 10. 2015, 13.00 | Červenka Vítězslav | JM - 1. třída TD
7.900
200 / 15 | 83

10. 10. 2015, 14.00 | Lancinger Petr | JM - 1. třída TD
13.332
71 / 20 | 20

1. 11. 2015, 10.00 | Hoffman Petr | JM - 1. třída TD
3.550
58 / 11 | 23

15. 11. 2015, 10.00 | Močička Miroslav ml. | JM - 1. třída TD
5.270
150 / 20 | 31

13. 12. 2015, 10.00 | Kotásek René | JM - 1. třída TD
7.500
123 / 20 | 23

9. 1. 2016, 14.00 | Hronek Jiří | JM - 1. třída TD
6.150
200 / 15 | 88

20. 2. 2016, 10.00 | Frolek Robert | JM - 1. třída TD
13.332
65 / 20 | 15

6. 3. 2016, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | JM - 1. třída TD
3.250
133 / 20 | 31

19. 3. 2016, 10.00 | Grandič Ladislav | JM - 1. třída TD
6.652
141 / 20 | 27

2. 4. 2016, 10.00 | Vintr Jaroslav | JM - 1. třída TD
7.052
146 / 20 | 22

1. 5. 2016, 10.00 | Galita Igor | Baráž o 1.NL - Čechy, Morava
7.302

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111234 / 213 | 605.79
9.70
72.58820000 %
150 / 20 | 27

4. 10. 2015, 15.00 | Červenka Vítězslav | JM - 1. třída TD
7.502
150 / 19 | 29

10. 10. 2015, 16.00 | Meitner Martin | JM - 1. třída TD
7.892
53 / 20 | 10

1. 11. 2015, 12.00 | Přerovský Petr | JM - 1. třída TD
2.650
36 / 15 | 8

15. 11. 2015, 12.00 | Močička Miroslav ml. | JM - 1. třída TD
2.400
130 / 20 | 17

13. 12. 2015, 12.00 | Studňař Martin | JM - 1. třída TD
6.502
99 / 20 | 18

9. 1. 2016, 16.00 | Meitner Martin | JM - 1. třída TD
4.952
117 / 20 | 30

20. 2. 2016, 12.00 | Sviták František | JM - 1. třída TD
5.852
150 / 19 | 23

6. 3. 2016, 12.00 | Hrazdíra Miroslav | JM - 1. třída TD
7.892
55 / 20 | 11

19. 3. 2016, 12.00 | Osvald Josef | JM - 1. třída TD
2.750
100 / 20 | 58

2. 4. 2016, 12.00 | Studňař Martin | JM - 1. třída TD
5.000
194 / 20 | 60

1. 5. 2016, 11.30 | Coufal Zdeněk | Baráž o 1.NL - Čechy, Morava
9.702

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
134 / 20 | 61.70
1.70
34.00000000 %
34 / 20 | 6

1. 5. 2016, 13.00 | Horna Jiří | Baráž o 1.NL - Čechy, Morava
1.700

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21429 / 636 | 80.674
1.111
79.44440000 %
16 / 30 | 4

4. 10. 2015, 19.00 | Sviták František | JM - 1. třída TD
0.5332
20 / 18 | 8

10. 10. 2015, 20.00 | Meitner Martin | JM - 1. třída TD
1.1112
20 / 29 | 5

1. 11. 2015, 16.00 | Ocásek Jaroslav | JM - 1. třída TD
0.6892
20 / 28 | 5

15. 11. 2015, 16.00 | Osvald Josef | JM - 1. třída TD
0.7142
24 / 40 | 4

19. 12. 2015, 11.00 | Rösner Tomáš | JM - 3B skupina A
0.6000
30 / 31 | 5

19. 12. 2015, 13.30 | Frolek Robert | JM - 3B skupina A
0.9672
25 / 30 | 4

19. 12. 2015, 15.40 | Tauterman Vlastislav ml. | JM - 3B skupina A
0.8330
18 / 23 | 6

9. 1. 2016, 20.00 | Meitner Martin | JM - 1. třída TD
0.7820
30 / 34 | 5

30. 1. 2016, 11.00 | Frolek Robert | JM - 3B skupina A
0.8822
27 / 40 | 4

30. 1. 2016, 13.00 | Rösner Tomáš | JM - 3B skupina A
0.6752
19 / 40 | 2

30. 1. 2016, 14.00 | Šlapanský Luděk | JM - 3B skupina A
0.4752
11 / 30 | 2

20. 2. 2016, 16.00 | Frolek Robert | JM - 1. třída TD
0.3661
20 / 27 | 3

6. 3. 2016, 16.00 | Zündorf Egbert Franz | JM - 1. třída TD
0.7402
13 / 19 | 4

19. 3. 2016, 16.00 | Osvald Josef | JM - 1. třída TD
0.6840
18 / 23 | 6

26. 3. 2016, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | JM - 3B skupina A
0.7820
23 / 34 | 3

26. 3. 2016, 13.00 | Rösner Tomáš | JM - 3B skupina A
0.6760
19 / 40 | 4

26. 3. 2016, 14.00 | Šlapanský Luděk | JM - 3B skupina A
0.4751
13 / 30 | 2

2. 4. 2016, 16.00 | Sedlák Pavel | JM - 1. třída TD
0.4330
20 / 27 | 4

17. 4. 2016, 10.00 | Boháč Martin | JM 3B finále soutěže
0.7400
16 / 23 | 5

17. 4. 2016, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | JM 3B finále soutěže
0.6950
27 / 40 | 5

17. 4. 2016, 15.00 | Osvald Josef | JM 3B finále soutěže
0.6752

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81307 / 131 | 619.97
15.77
79.21210000 %
145 / 20 | 28

4. 10. 2014, 10.00 | Führlinger Jaroslav | JM - 1. třída
7.25
200 / 19 | 35

20. 10. 2014, 10.00 | Sedlák Pavel | JM - 1. třída
10.522
138 / 20 | 34

23. 11. 2014, 10.00 | Zapletal Pavel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.900
161 / 11 | 61

30. 11. 2014, 10.00 | Přerovský Petr | JM - 1. třída
14.630
142 / 9 | 53

6. 12. 2014, 10.00 | Pošvář František | JM - 1. třída
15.770
121 / 20 | 41

13. 12. 2014, 10.00 | Kalábek Roman | JM - 1. třída
6.05
200 / 15 | 52

3. 1. 2015, 10.00 | Hammer Ivan | JM - 1. třída
13.332
200 / 17 | 49

24. 1. 2015, 14.00 | Sviták František | JM - 1. třída
11.762

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8851 / 139 | 396.12
8.82
51.57580000 %
150 / 17 | 30

4. 10. 2014, 10.00 | Führlinger Jaroslav | JM - 1. třída
8.82
150 / 18 | 39

20. 10. 2014, 10.00 | Sedlák Pavel | JM - 1. třída
8.33
78 / 20 | 18

23. 11. 2014, 10.00 | Zapletal Pavel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.900
51 / 15 | 22

30. 11. 2014, 12.00 | Přerovský Petr | JM - 1. třída
3.40
150 / 19 | 22

6. 12. 2014, 10.00 | Pošvář František | JM - 1. třída
7.89
150 / 19 | 29

13. 12. 2014, 10.00 | Vašina Radoslav | JM - 1. třída
7.89
33 / 11 | 7

3. 1. 2015, 10.00 | Močička Miroslav ml. | JM - 1. třída
3.00
89 / 20 | 26

24. 1. 2015, 14.00 | Frolek Robert | JM - 1. třída
4.45

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4178 / 76 | 142.34
2.56
20.94120000 %
45 / 20 | 7

4. 10. 2014, 10.00 | Hrubý Josef | JM - 1. třída
2.25
43 / 20 | 8

23. 11. 2014, 10.00 | Zapletal Pavel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.150
41 / 16 | 11

30. 11. 2014, 13.00 | Menoušek Jaromír | JM - 1. třída
2.56
49 / 20 | 14

6. 12. 2014, 10.00 | Pošvář František | JM - 1. třída
2.45

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21467 / 569 | 60.820
1.363
36.91700000 %
20 / 18 | 4

20. 10. 2014, 10.00 | Sedlák Pavel | JM - 1. třída
1.111
30 / 28 | 5

25. 10. 2014, 10.00 | Rösner Tomáš | JM - 3B skupina C
1.0712
24 / 27 | 4

25. 10. 2014, 12.00 | Tůma Jakub | JM - 3B skupina C
0.8880
24 / 30 | 3

25. 10. 2014, 13.00 | Klíma David | JM - 3B skupina C
0.8002
13 / 30 | 2

25. 10. 2014, 15.00 | Tůma Jakub | JM - 3B skupina C
0.4330
20 / 25 | 3

13. 12. 2014, 10.00 | Vašina Radoslav | JM - 1. třída
0.800
9 / 30 | 3

3. 1. 2015, 10.00 | Hammer Ivan | JM - 1. třída
0.3000
17 / 30 | 5

24. 1. 2015, 14.00 | Frolek Robert | JM - 1. třída
0.5662
17 / 20 | 5

16. 5. 2015, 10.00 | Šlapanský Luděk | JM - Přebor 3B
0.8502
18 / 20 | 2

16. 5. 2015, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | JM - Přebor 3B
0.9001
25 / 29 | 3

16. 5. 2015, 10.00 | Filip Antonín | JM - Přebor 3B
0.8622
21 / 29 | 3

16. 5. 2015, 10.00 | Vala Miroslav | JM - Přebor 3B
0.7240
20 / 16 | 5

16. 5. 2015, 10.00 | Pernica Ivan | JM - Přebor 3B
1.2502
19 / 20 | 4

16. 5. 2015, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | JM - Přebor 3B
0.9502
25 / 25 | 6

16. 5. 2015, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | JM - Přebor 3B
1.0002
30 / 38 | 3

22. 5. 2015, 17.00 | Soušek Michal | Finále MČR 3B MS Družstva
0.7892
30 / 40 | 4

22. 5. 2015, 18.00 | Soušek Michal | Finále MČR 3B MS Družstva
0.7502
30 / 22 | 4

23. 5. 2015, 10.00 | Peštál Petr | Finále MČR 3B MS Družstva
1.3632
30 / 31 | 5

23. 5. 2015, 11.00 | Stareček Vladimír | Finále MČR 3B MS Družstva
0.9672
21 / 35 | 4

23. 5. 2015, 15.00 | Andrejovský Miroslav | Finále MČR 3B MS Družstva
0.600
24 / 26 | 4

23. 5. 2015, 15.00 | Kohout Štěpán | Finále MČR 3B MS Družstva
0.9230

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121648 / 193 | 948.53
18.18
64.62750000 %
200 / 11 | 94

12. 10. 2013, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | Jižní Morava - 1. třída
18.182
196 / 20 | 33

19. 10. 2013, 10.00 | Kavan Jiří | Jižní Morava - 1. třída
9.80
200 / 18 | 59

3. 11. 2013, 10.00 | Preis Josef | Jižní Morava - 1. třída
11.112
200 / 18 | 50

9. 11. 2013, 14.00 | Starý Radek | Jižní Morava - 1. třída
11.111
53 / 11 | 11

30. 11. 2013, 10.00 | Sedlák Pavel | Jižní Morava - 1. třída
4.810
18 / 5 | 9

12. 1. 2014, 10.00 | Hošek Ondřej | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.600
74 / 20 | 15

25. 1. 2014, 10.00 | Hrazdíra Miroslav | Jižní Morava - 1. třída
3.70
140 / 20 | 53

9. 2. 2014, 09.00 | Kavan Jiří | Jižní Morava - 1. třída
7.00
142 / 20 | 22

2. 3. 2014, 10.00 | Preis Josef | Jižní Morava - 1. třída
7.10
191 / 20 | 27

16. 3. 2014, 10.00 | Matyáš Radek | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.552
137 / 20 | 48

16. 3. 2014, 10.00 | Starý Jiří | Jižní Morava - 1. třída
6.85
97 / 10 | 24

27. 4. 2014, 10.00 | Fellner Jan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.700

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121111 / 171 | 486.49
11.50
43.56860000 %
150 / 18 | 33

12. 10. 2013, 11.30 | Hrazdíra Miroslav | Jižní Morava - 1. třída
8.33
106 / 19 | 28

19. 10. 2013, 10.00 | Novotný Jiří | Jižní Morava - 1. třída
5.57
39 / 10 | 11

3. 11. 2013, 10.00 | Führlinger Patrik | Jižní Morava - 1. třída
3.90
150 / 17 | 41

9. 11. 2013, 14.00 | Starý Jiří | Jižní Morava - 1. třída
8.82
19 / 6 | 13

30. 11. 2013, 10.00 | Veselský Petr | Jižní Morava - 1. třída
3.16
49 / 15 | 10

12. 1. 2014, 12.00 | Peštál Petr | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.26
93 / 20 | 25

25. 1. 2014, 12.00 | Soušek Michal | Jižní Morava - 1. třída
4.65
135 / 20 | 40

9. 2. 2014, 09.00 | Novotný Jiří | Jižní Morava - 1. třída
6.75
46 / 4 | 22

2. 3. 2014, 11.00 | Führlinger Patrik | Jižní Morava - 1. třída
11.50
200 / 18 | 34

16. 3. 2014, 10.00 | Strmiska Jan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.11
83 / 14 | 48

16. 3. 2014, 10.00 | Starý Jiří | Jižní Morava - 1. třída
5.92
41 / 10 | 13

27. 4. 2014, 10.00 | Slaměník Radek | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.10

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5292 / 97 | 153.01
3.52
25.39130000 %
60 / 20 | 9

9. 11. 2013, 14.00 | Starý Jiří | Jižní Morava - 1. třída
3.00
60 / 17 | 15

30. 11. 2013, 10.00 | Veselský Petr | Jižní Morava - 1. třída
3.52
47 / 20 | 6

12. 1. 2014, 13.30 | Hošek Ondřej | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.352
61 / 20 | 12

16. 3. 2014, 10.00 | Strmiska Jan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.050
64 / 20 | 14

27. 4. 2014, 10.00 | Slaměník Radek | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.202

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21466 / 654 | 60.712
1.111
28.65930000 %
20 / 18 | 5

12. 10. 2013, 13.00 | Zündorf Egbert Franz | Jižní Morava - 1. třída
1.111
18 / 30 | 4

19. 10. 2013, 10.00 | Kavan Jiří | Jižní Morava - 1. třída
0.6002
20 / 19 | 6

3. 11. 2013, 10.00 | Preis Josef | Jižní Morava - 1. třída
1.052
30 / 38 | 3

16. 11. 2013, 11.00 | Beneš Karel | JM 3B skupina A
0.7892
30 / 40 | 5

16. 11. 2013, 13.00 | Švábik Roman | JM 3B skupina A
0.7502
25 / 35 | 4

16. 11. 2013, 15.00 | Hošek Ondřej | JM 3B skupina A
0.7140
23 / 40 | 3

7. 12. 2013, 10.00 | Blažek Josef | JM 3B skupina A
0.5752
30 / 32 | 4

7. 12. 2013, 12.00 | Kalábek Jaromír | JM 3B skupina A
0.9372
16 / 26 | 4

7. 12. 2013, 15.00 | Peštál Petr | JM 3B skupina A
0.6150
20 / 20 | 4

25. 1. 2014, 14.00 | Zündorf Egbert Franz | Jižní Morava - 1. třída
1.000
20 / 29 | 5

9. 2. 2014, 09.00 | Kavan Jiří | Jižní Morava - 1. třída
0.689
16 / 30 | 3

2. 3. 2014, 12.00 | Preis Josef | Jižní Morava - 1. třída
0.5332
22 / 40 | 3

8. 3. 2014, 10.00 | Kopl Josef | JM 3B skupina A
0.5500
30 / 39 | 6

8. 3. 2014, 12.30 | Jež Libor | JM 3B skupina A
0.7692
28 / 35 | 5

8. 3. 2014, 16.30 | Hošek Ondřej | JM 3B skupina A
0.8000
20 / 32 | 5

22. 3. 2014, 00.00 | Hošek Ondřej | Finále JMO 3B družstev
0.6250
29 / 40 | 3

22. 3. 2014, 12.00 | Burian Vladimír | Finále JMO 3B družstev
0.7252
27 / 36 | 3

23. 3. 2014, 10.00 | Osvald Josef | Finále JMO 3B družstev
0.7500
13 / 25 | 4

10. 5. 2014, 00.00 | Filip Antonín | Přebor JM v 3B
0.5200
9 / 25 | 2

10. 5. 2014, 00.00 | Jež Libor | Přebor JM v 3B
0.3600
20 / 25 | 3

10. 5. 2014, 00.00 | Polášek Jaroslav | Přebor JM v 3B
0.8002

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101557 / 194 | 688.02
12.15
62.28000000 %
64 / 20 | 14

14. 10. 2012, 09.00 | Kavan Jiří | 1.třída - Jižní Morava
3.20
182 / 20 | 68

28. 10. 2012, 10.00 | Kuneš Petr | 1.třída - Jižní Morava
9.10
243 / 20 | 36

10. 11. 2012, 10.00 | Kotásek René | 1.třída - Jižní Morava
12.15
121 / 20 | 32

15. 12. 2012, 10.00 | Kotoun Martin II. | 1.třída - Jižní Morava
6.05
156 / 20 | 60

6. 1. 2013, 10.00 | Ocásek Jaroslav | 1.třída - Jižní Morava
7.80
165 / 14 | 37

19. 1. 2013, 10.00 | Hammer Ivan | 1.třída - Jižní Morava
11.780
203 / 20 | 53

2. 2. 2013, 10.00 | Novotný Jiří | 1.třída - Jižní Morava
10.15
150 / 20 | 36

2. 3. 2013, 10.00 | Kotásek René | 1.třída - Jižní Morava
7.50
89 / 20 | 32

23. 3. 2013, 10.00 | Kotoun Martin II. | 1.třída - Jižní Morava
4.45
184 / 20 | 51

13. 4. 2013, 10.00 | Ocásek Jaroslav | 1.třída - Jižní Morava
9.20

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10792 / 140 | 475.65
12.50
31.68000000 %
81 / 19 | 17

14. 10. 2012, 09.00 | Novotný Jiří | 1.třída - Jižní Morava
4.26
150 / 12 | 47

28. 10. 2012, 10.00 | Kuneš Petr | 1.třída - Jižní Morava
12.50
101 / 11 | 33

10. 11. 2012, 12.00 | Veselský Petr | 1.třída - Jižní Morava
9.18
15 / 6 | 10

15. 12. 2012, 10.00 | Litterbach David | 1.třída - Jižní Morava
2.50
73 / 20 | 25

6. 1. 2013, 10.00 | Přerovský Petr | 1.třída - Jižní Morava
3.65
139 / 20 | 25

19. 1. 2013, 10.00 | Močička Miroslav ml. | 1.třída - Jižní Morava
6.95
60 / 14 | 12

2. 2. 2013, 10.00 | Novotný Jiří | 1.třída - Jižní Morava
4.28
76 / 14 | 14

2. 3. 2013, 10.00 | Veselský Petr | 1.třída - Jižní Morava
5.42
17 / 4 | 12

23. 3. 2013, 11.00 | Litterbach David | 1.třída - Jižní Morava
4.25
80 / 20 | 19

13. 4. 2013, 10.00 | Ocásek Jaroslav | 1.třída - Jižní Morava
4.00

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5256 / 94 | 292.72
3.27
20.48000000 %
51 / 20 | 14

10. 11. 2012, 14.00 | Veselský Petr | 1.třída - Jižní Morava
2.55
46 / 20 | 12

6. 1. 2013, 10.00 | Přerovský Petr | 1.třída - Jižní Morava
2.30
59 / 18 | 29

19. 1. 2013, 10.00 | Močička Miroslav ml. | 1.třída - Jižní Morava
3.27
41 / 16 | 8

2. 2. 2013, 10.00 | Novotný Jiří | 1.třída - Jižní Morava
2.56
59 / 20 | 8

13. 4. 2013, 10.00 | Přerovský Petr | 1.třída - Jižní Morava
2.95

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14310 / 415 | 70.747
1.500
20.39470000 %
17 / 30 | 3

14. 10. 2012, 09.00 | Kavan Jiří | 1.třída - Jižní Morava
0.5660
20 / 20 | 6

28. 10. 2012, 10.00 | Kuneš Petr | 1.třída - Jižní Morava
1.000
26 / 40 | 5

24. 11. 2012, 10.00 | Hykš Petr | 3B 2.skupina - Jižní Morava
0.6502
30 / 20 | 6

24. 11. 2012, 12.00 | Dvořák Miroslav | 3B 2.skupina - Jižní Morava
1.5002
18 / 19 | 3

15. 12. 2012, 10.00 | Litterbach David | 1.třída - Jižní Morava
0.947
21 / 40 | 3

12. 1. 2013, 10.00 | Strmiska Jan | 3B 2.skupina - Jižní Morava
0.5250
30 / 35 | 4

12. 1. 2013, 12.00 | Dvořák Miroslav | 3B 2.skupina - Jižní Morava
0.8572
20 / 20 | 3

2. 3. 2013, 10.00 | Bartošek Pavel | 1.třída - Jižní Morava
1.000
14 / 30 | 3

23. 3. 2013, 12.30 | Litterbach David | 1.třída - Jižní Morava
0.4660
18 / 40 | 2

6. 4. 2013, 11.00 | Hronek Jiří | 3B družstva JM - FINÁLE
0.4500
30 / 34 | 7

6. 4. 2013, 14.00 | Peštál Petr | 3B družstva JM - FINÁLE
0.8822
27 / 31 | 5

6. 4. 2013, 16.00 | Hammer Ivan | 3B družstva JM - FINÁLE
0.8710
28 / 40 | 6

17. 5. 2013, 17.00 | Vintrocha Richard | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.7002
11 / 16 | 3

17. 5. 2013, 19.00 | Gazdoš Ivo | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.6870

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111634 / 174 | 609.39
18.38
58.35710000 %
248 / 20 | 50

1. 10. 2011, 10.00 | Ocásek Jaroslav | 1. třída - Jižní Morava
12.40
222 / 20 | 36

2. 10. 2011, 10.00 | Provazník Jan | 2. liga - Morava
11.100
239 / 13 | 60

16. 10. 2011, 10.00 | Uher Miroslav ml. | 1. třída - Jižní Morava
18.380
119 / 20 | 27

26. 11. 2011, 10.00 | Turek Jaroslav | 1. třída - Jižní Morava
5.95
128 / 20 | 34

10. 12. 2011, 10.00 | Novotný Jiří | 1. třída - Jižní Morava
6.40
185 / 20 | 53

22. 1. 2012, 10.00 | Menoušek Jaromír | 1. třída - Jižní Morava
9.25
143 / 14 | 42

4. 2. 2012, 10.00 | Uher Miroslav ml. | 1. třída - Jižní Morava
10.210
35 / 4 | 17

19. 2. 2012, 10.00 | Litterbach David | 1. třída - Jižní Morava
8.750
51 / 3 | 30

4. 3. 2012, 10.00 | Führlinger Patrik | 1. třída - Jižní Morava
17.000
146 / 20 | 48

18. 3. 2012, 10.00 | Svoboda Karel | 1. třída - Jižní Morava
7.30
118 / 20 | 53

31. 3. 2012, 09.00 | Novotný Jiří | 1. třída - Jižní Morava
5.90

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11829 / 172 | 424.81
10.71
29.60710000 %
150 / 20 | 27

1. 10. 2011, 10.00 | Menoušek Jaromír | 1. třída - Jižní Morava
7.50
0

2. 10. 2011, 10.00 | Kopečný Radek | 2. liga - Morava
2
150 / 14 | 42

16. 10. 2011, 12.00 | Uher Miroslav ml. | 1. třída - Jižní Morava
10.71
68 / 20 | 20

26. 11. 2011, 10.00 | Turek Jaroslav | 1. třída - Jižní Morava
3.40
101 / 20 | 32

10. 12. 2011, 10.00 | Novotný Jiří | 1. třída - Jižní Morava
5.05
86 / 20 | 18

22. 1. 2012, 10.00 | Menoušek Jaromír | 1. třída - Jižní Morava
4.30
68 / 16 | 10

4. 2. 2012, 11.30 | Uher Miroslav ml. | 1. třída - Jižní Morava
4.25
49 / 12 | 11

19. 2. 2012, 10.00 | Litterbach David | 1. třída - Jižní Morava
4.08
30 / 10 | 6

4. 3. 2012, 10.00 | Führlinger Patrik | 1. třída - Jižní Morava
3.00
58 / 20 | 15

18. 3. 2012, 10.00 | Turek Jaroslav | 1. třída - Jižní Morava
2.90
69 / 20 | 11

31. 3. 2012, 09.00 | Kavan Jiří | 1. třída - Jižní Morava
3.45

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6327 / 118 | 302.77
4.44
21.09680000 %
56 / 20 | 10

1. 10. 2011, 10.00 | Menoušek Jaromír | 1. třída - Jižní Morava
2.80
80 / 18 | 30

2. 10. 2011, 10.00 | Provazník Jan | 2. liga - Morava
4.44
38 / 20 | 9

10. 12. 2011, 10.00 | Novotný Jiří | 1. třída - Jižní Morava
1.90
48 / 20 | 9

4. 2. 2012, 13.00 | Uher Miroslav ml. | 1. třída - Jižní Morava
2.40
54 / 20 | 13

4. 3. 2012, 10.00 | Führlinger Patrik | 1. třída - Jižní Morava
2.70
51 / 20 | 9

31. 3. 2012, 09.00 | Novotný Jiří | 1. třída - Jižní Morava
2.55

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11199 / 280 | 50.710
1.250
14.31650000 %
9 / 20 | 3

30. 11. -0001, 00.00 | Hammer Ivan | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.4500
16 / 20 | 4

30. 11. -0001, 00.00 | Filip Antonín | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.8001
13 / 20 | 3

30. 11. -0001, 00.00 | Richter Pavel | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.6502
20 / 20 | 3

30. 11. -0001, 00.00 | Jež Libor | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
1.0002
20 / 28 | 4

16. 10. 2011, 14.00 | Zündorf Egbert Franz | 1. třída - Jižní Morava
0.714
20 / 27 | 3

26. 11. 2011, 10.00 | Turek Jaroslav | 1. třída - Jižní Morava
0.740
21 / 33 | 2

14. 1. 2012, 11.30 | Osvald Josef | Trojband 1.skupina Jižní Morava
0.6360
23 / 40 | 5

14. 1. 2012, 12.30 | Soušek Michal | Trojband 1.skupina Jižní Morava
0.5752
20 / 26 | 4

22. 1. 2012, 10.00 | Ocásek Jaroslav | 1. třída - Jižní Morava
0.769
20 / 16 | 4

19. 2. 2012, 10.00 | Pošvář František | 1. třída - Jižní Morava
1.250
17 / 30 | 5

18. 3. 2012, 10.00 | Turek Jaroslav | 1. třída - Jižní Morava
0.5662

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81476 / 122 | 6812.09
18.84
61.50000000 %
102 / 13 | 52

26. 9. 2010, 10.00 | Kuchař Karel | II.liga B
7.840
283 / 17 | 65

17. 10. 2010, 10.00 | Háva Miloš | II.liga B
16.640
37 / 3 | 19

24. 10. 2010, 10.00 | Ocásek Jiří | II.liga B
12.330
245 / 13 | 68

7. 11. 2010, 10.00 | Dvořáček Vladimír | II.liga B
18.840
176 / 19 | 47

21. 11. 2010, 10.00 | Caha Josef | II.liga B
9.260
273 / 20 | 49

5. 12. 2010, 10.00 | Soušek Michal | II.liga B
13.652
225 / 17 | 51

23. 1. 2011, 10.00 | Háva Miloš | II.liga B
13.230
135 / 20 | 42

6. 2. 2011, 10.00 | Kuchařík Jiří | II.liga B
6.750

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8827 / 141 | 455.86
10.00
34.45830000 %
151 / 19 | 45

26. 9. 2010, 10.00 | Kuchař Karel | II.liga B
7.94
58 / 7 | 27

17. 10. 2010, 10.00 | Háva Miloš | II.liga B
8.28
55 / 15 | 16

24. 10. 2010, 10.00 | Kopl Josef | II.liga B
3.66
200 / 20 | 39

7. 11. 2010, 10.00 | Plaček Robert | II.liga B
10.002
100 / 20 | 21

21. 11. 2010, 10.00 | Caha Josef | II.liga B
5.000
77 / 20 | 20

5. 12. 2010, 10.00 | Soušek Michal | II.liga B
3.850
97 / 20 | 14

23. 1. 2011, 10.00 | Slaměník Radek | II.liga B
4.850
89 / 20 | 26

6. 2. 2011, 10.00 | Kuchařík Jiří | II.liga B
4.450

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7346 / 133 | 232.60
3.20
16.47620000 %
55 / 20 | 12

26. 9. 2010, 10.00 | Skořupa Rostislav | II.liga B
2.752
41 / 13 | 11

17. 10. 2010, 10.00 | Háva Miloš | II.liga B
3.15
57 / 20 | 20

24. 10. 2010, 10.00 | Ocásek Jiří | II.liga B
2.850
49 / 20 | 23

7. 11. 2010, 10.00 | Plaček Robert | II.liga B
2.450
64 / 20 | 11

5. 12. 2010, 10.00 | Soušek Michal | II.liga B
3.202
37 / 20 | 10

23. 1. 2011, 10.00 | Fellner Jan | II.liga B
1.850
43 / 20 | 10

6. 2. 2011, 10.00 | Kuchařík Jiří | II.liga B
2.150

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19369 / 579 | 60.637
1.200
75.30610000 %
6 / 25 | 2

30. 11. -0001, 00.00 | Zapletal Karel | Oblastní přebor JMo Trojband
0.2400
20 / 25 | 4

30. 11. -0001, 00.00 | Meitner Martin | Oblastní přebor JMo Trojband
0.8002
20 / 25 | 4

30. 11. -0001, 00.00 | Meitner Martin | Oblastní přebor JMo Trojband
0.8002
6 / 25 | 2

30. 11. -0001, 00.00 | Zapletal Karel | Oblastní přebor JMo Trojband
0.2400
17 / 25 | 3

30. 11. -0001, 00.00 | Filip Antonín | Oblastní přebor JMo Trojband
0.6802
10 / 16 | 4

30. 11. -0001, 00.00 | Uher Miroslav ml. | Oblastní přebor JMo Trojband
0.6250
10 / 16 | 4

30. 11. -0001, 00.00 | Uher Miroslav ml. | Oblastní přebor JMo Trojband
0.6250
17 / 25 | 3

30. 11. -0001, 00.00 | Filip Antonín | Oblastní přebor JMo Trojband
0.6802
17 / 40 | 2

9. 10. 2010, 11.00 | Hrdlička Lubomír | JM-3B
0.4250
30 / 37 | 5

9. 10. 2010, 12.00 | Zündorf Egbert Franz | JM-3B
0.8102
27 / 40 | 3

9. 10. 2010, 14.00 | Pacejka David | JM-3B
0.6752
30 / 39 | 6

29. 1. 2011, 11.00 | Hrdlička Lubomír | JM-3B
0.7692
17 / 40 | 2

29. 1. 2011, 14.00 | Pacejka David | JM-3B
0.4250
20 / 40 | 3

29. 1. 2011, 16.30 | Meitner Martin | JM-3B
0.5002
28 / 40 | 4

5. 3. 2011, 10.00 | Meitner Martin | JM-3B
0.7002
23 / 40 | 6

5. 3. 2011, 12.00 | Zapletal Karel | JM-3B
0.5752
30 / 25 | 4

5. 3. 2011, 15.00 | Uher Miroslav ml. | JM-3B
1.2002
15 / 26 | 6

11. 6. 2011, 15.00 | Masár Stanislav | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
0.5760
26 / 30 | 3

11. 6. 2011, 16.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
0.8660

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4605 / 53 | 6811.41
16.25
50.41670000 %
246 / 20 | 68

8. 11. 2009, 10.00 | Plaček Robert | 2.liga B
12.300
130 / 8 | 55

6. 12. 2009, 10.00 | Müller David | 2.liga B
16.250
177 / 20 | 47

10. 1. 2010, 10.00 | Strmiska Jan | 2.liga B
8.850
52 / 5 | 28

6. 3. 2010, 10.00 | Uher Miroslav ml. | 2.liga B
10.400

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3355 / 59 | 426.01
6.30
39.44440000 %
113 / 20 | 42

6. 12. 2009, 10.00 | Skarolek Leopold | 2.liga B
5.650
126 / 20 | 21

10. 1. 2010, 10.00 | Strmiska Jan | 2.liga B
6.302
116 / 19 | 36

6. 3. 2010, 10.00 | Uher Miroslav ml. | 2.liga B
6.10

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4250 / 80 | 283.12
3.80
20.83330000 %
51 / 20 | 22

8. 11. 2009, 10.00 | Provazník Jan | 2.liga B
2.550
76 / 20 | 18

6. 12. 2009, 10.00 | Skarolek Leopold | 2.liga B
3.802
67 / 20 | 28

10. 1. 2010, 10.00 | Strmiska Jan | 2.liga B
3.350
56 / 20 | 14

6. 3. 2010, 10.00 | Uher Miroslav ml. | 2.liga B
2.800

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11185 / 270 | 50.685
1.000
74.00000000 %
20 / 22 | 4

17. 10. 2009, 10.00 | Frolek Robert | 3B-JM skupina B
0.9092
13 / 21 | 3

17. 10. 2009, 12.00 | Pavlík Karel | 3B-JM skupina B
0.6190
20 / 24 | 3

17. 10. 2009, 13.00 | Turek Jaroslav | 3B-JM skupina B
0.8332
20 / 28 | 4

17. 10. 2009, 15.00 | Pavlík Karel | 3B-JM skupina B
0.7141
9 / 26 | 2

5. 12. 2009, 10.00 | Pavlík Karel | 3B-JM skupina B
0.3460
20 / 20 | 4

5. 12. 2009, 10.30 | Turek Jaroslav | 3B-JM skupina B
1.0002
16 / 18 | 4

5. 12. 2009, 11.00 | Pavlík Karel | 3B-JM skupina B
0.8880
20 / 21 | 5

5. 12. 2009, 11.30 | Turek Jaroslav | 3B-JM skupina B
0.9522
16 / 36 | 4

11. 4. 2010, 10.00 | Vala Miroslav | 3B-JM finále
0.4440
27 / 40 | 3

11. 4. 2010, 12.00 | Pavlík Karel | 3B-JM finále
0.6752
4 / 14 | 2

11. 4. 2010, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 3B-JM finále
0.2850

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91449 / 162 | 598.94
14.70
64.40000000 %
142 / 16 | 42

27. 9. 2008, 10.00 | Gajda Robert | JM 1.třída
8.870
122 / 13 | 39

26. 10. 2008, 09.00 | Hladký Jiří | JM 1.třída
9.380
190 / 16 | 35

8. 11. 2008, 10.00 | Kotásek René | JM 1.třída
11.870
48 / 20 | 13

22. 11. 2008, 10.00 | Močička Miroslav ml. | JM 1.třída
2.40
147 / 20 | 26

7. 12. 2008, 10.00 | Sedláček Vladimír | JM 1.třída
7.35
195 / 20 | 54

14. 12. 2008, 10.00 | Cibulka Miroslav | JM 1.třída
9.75
143 / 20 | 37

18. 1. 2009, 10.00 | Osvald Josef | JM 1.třída
7.15
212 / 20 | 35

1. 2. 2009, 10.00 | Kavan Jiří | JM 1.třída
10.60
250 / 17 | 59

1. 3. 2009, 10.00 | Jochman David | JM 1.třída
14.702

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9969 / 150 | 516.46
10.71
43.06670000 %
150 / 14 | 51

27. 9. 2008, 10.00 | Gajda Robert | JM 1.třída
10.71
77 / 11 | 15

26. 10. 2008, 09.00 | Hladký Jiří | JM 1.třída
7.00
150 / 18 | 35

8. 11. 2008, 10.00 | Kotásek René | JM 1.třída
8.33
74 / 9 | 31

22. 11. 2008, 10.00 | Močička Miroslav ml. | JM 1.třída
8.22
75 / 18 | 16

7. 12. 2008, 10.00 | Führlinger Patrik | JM 1.třída
4.16
113 / 20 | 20

14. 12. 2008, 10.00 | Gajda Robert | JM 1.třída
5.65
90 / 20 | 22

18. 1. 2009, 10.00 | Hanák Jan | JM 1.třída
4.50
104 / 20 | 23

1. 2. 2009, 10.00 | Kavan Jiří | JM 1.třída
5.20
136 / 20 | 21

1. 3. 2009, 10.00 | Jochman David | JM 1.třída
6.80

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9379 / 156 | 172.42
3.75
16.84440000 %
26 / 20 | 6

27. 9. 2008, 10.00 | Gajda Robert | JM 1.třída
1.30
37 / 20 | 7

26. 10. 2008, 09.00 | Caha Josef | JM 1.třída
1.85
60 / 16 | 17

8. 11. 2008, 10.00 | Daniel Vladislav | JM 1.třída
3.75
54 / 20 | 8

22. 11. 2008, 10.00 | Jochman David | JM 1.třída
2.70
48 / 20 | 13

7. 12. 2008, 10.00 | Sedláček Vladimír | JM 1.třída
2.40
16 / 10 | 7

14. 12. 2008, 10.00 | Nejeschleba Radek | JM 1.třída
1.60
21 / 11 | 7

18. 1. 2009, 10.00 | Hammer Ivan | JM 1.třída
1.90
60 / 19 | 15

1. 2. 2009, 10.00 | Hladký Jiří | JM 1.třída
3.15
57 / 20 | 10

1. 3. 2009, 10.00 | Močička Miroslav ml. | JM 1.třída
2.85

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13255 / 345 | 60.739
1.818
82.25810000 %
20 / 17 | 3

15. 11. 2008, 12.00 | Kuneš Petr | 3B-JM skupina B
1.1762
11 / 30 | 2

15. 11. 2008, 13.00 | Pacejka David | 3B-JM skupina B
0.3662
20 / 11 | 6

15. 11. 2008, 14.00 | Česnek Josef | 3B-JM skupina B
1.8182
10 / 30 | 2

15. 11. 2008, 15.00 | Osvald Josef | 3B-JM skupina B
0.3330
20 / 25 | 3

7. 2. 2009, 10.00 | Kuneš Petr | 3B-JM skupina B
0.8002
20 / 18 | 4

7. 2. 2009, 12.00 | Peška Stanislav | 3B-JM skupina B
1.1112
20 / 30 | 3

7. 2. 2009, 13.00 | Kuneš Petr | 3B-JM skupina B
0.6662
20 / 24 | 4

7. 2. 2009, 15.00 | Peška Stanislav | 3B-JM skupina B
0.8332
30 / 37 | 5

21. 3. 2009, 10.00 | Tůma Jakub | 3B-JM finále
0.8102
22 / 40 | 3

21. 3. 2009, 15.00 | Kopuletý František | 3B-JM finále
0.5500
25 / 31 | 4

18. 4. 2009, 13.00 | Mrkvička Jaroslav | Finále MR družstev - trojband
0.8060
15 / 34 | 3

18. 4. 2009, 15.00 | Korec Jaroslav | Finále MR družstev - trojband
0.4410
22 / 18 | 5

18. 4. 2009, 17.00 | Kohout Štěpán | Finále MR družstev - trojband
1.2220

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81059 / 150 | 1347.06
25.00
52.95000000 %
103 / 20 | 41

29. 9. 2007, 10.00 | Přerovský Petr | JM-1.
5.150
51 / 20 | 10

20. 10. 2007, 10.00 | Uher Petr | JM-1.
2.550
250 / 10 | 134

28. 10. 2007, 10.00 | Osvald Josef | JM-1.
25.002
160 / 20 | 23

10. 11. 2007, 10.00 | Sedláček Vladimír | JM-1.
8.002
153 / 20 | 32

25. 11. 2007, 09.00 | Kavan Jiří | JM-1.
7.650
104 / 20 | 24

9. 12. 2007, 10.00 | Kuchařík Jiří | JM-1.
5.200
106 / 20 | 28

19. 1. 2008, 14.00 | Pošvář František | JM-1.
5.300
132 / 20 | 36

3. 2. 2008, 10.00 | Osvald Josef | JM-1.
6.600

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8752 / 141 | 455.33
7.50
37.60000000 %
115 / 20 | 21

29. 9. 2007, 10.00 | Ocásek Jaroslav | JM-1.
5.750
90 / 16 | 28

20. 10. 2007, 10.00 | Pošvář František | JM-1.
5.62
79 / 18 | 20

28. 10. 2007, 10.00 | Osvald Josef | JM-1.
4.38
112 / 20 | 12

10. 11. 2007, 10.00 | Sedláček Vladimír | JM-1.
5.602
57 / 20 | 13

25. 11. 2007, 09.00 | Kavan Jiří | JM-1.
2.850
150 / 20 | 45

9. 12. 2007, 10.00 | Nejeschleba Radek | JM-1.
7.502
47 / 7 | 13

19. 1. 2008, 14.00 | Litterbach David | JM-1.
6.71
102 / 20 | 17

3. 2. 2008, 10.00 | Hanák Jan | JM-1.
5.100

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8361 / 151 | 132.39
2.95
18.05000000 %
36 / 18 | 13

29. 9. 2007, 10.00 | Ocásek Jiří | JM-1.
2.00
45 / 20 | 7

20. 10. 2007, 10.00 | Vejmělka Stanis. | JM-1.
2.252
59 / 20 | 11

28. 10. 2007, 10.00 | Hammer Ivan | JM-1.
2.952
39 / 16 | 12

10. 11. 2007, 10.00 | Sedláček Vladimír | JM-1.
2.43
45 / 20 | 13

25. 11. 2007, 09.00 | Kavan Jiří | JM-1.
2.252
53 / 20 | 6

9. 12. 2007, 10.00 | Kuchařík Jiří | JM-1.
2.652
34 / 17 | 12

19. 1. 2008, 14.00 | Pošvář František | JM-1.
2.00
50 / 20 | 10

3. 2. 2008, 10.00 | Osvald Josef | JM-1.
2.500

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13232 / 326 | 70.711
1.304
73.18610000 %
30 / 23 | 6

4. 11. 2007, 11.00 | Frenc Ivan | 3B/JM
1.3042
0

4. 11. 2007, 13.00 | Andrysík Jiří ml. | 3B/JM
2
25 / 30 | 5

4. 11. 2007, 15.00 | Zapletal Karel | 3B/JM
0.8330
27 / 40 | 4

27. 1. 2008, 10.00 | Müller David | 3B/JM
0.6751
22 / 40 | 3

27. 1. 2008, 12.00 | Močička Miroslav ml. | 3B/JM
0.5502
9 / 40 | 2

27. 1. 2008, 15.00 | Zapletal Karel | 3B/JM
0.2250
30 / 27 | 4

17. 5. 2008, 00.00 | Vala Miroslav | Oblastní přebor Trojband
1.1112
15 / 18 | 7

17. 5. 2008, 00.00 | Fibikar Mirek | Oblastní přebor Trojband
0.8332
19 / 30 | 4

17. 5. 2008, 00.00 | Kopuletý František | Oblastní přebor Trojband
0.6332
13 / 20 | 3

17. 5. 2008, 00.00 | Frgal Miroslav | Oblastní přebor Trojband
0.6502
20 / 18 | 5

17. 5. 2008, 00.00 | Kopuletý František | Oblastní přebor Trojband
1.1112
9 / 20 | 3

17. 5. 2008, 00.00 | Kopuletý František | Oblastní přebor Trojband
0.4502
13 / 20 | 3

17. 5. 2008, 00.00 | Litterbach David | Oblastní přebor Trojband
0.6502

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6812 / 98 | 808.28
12.44
54.13330000 %
112 / 9 | 56

15. 10. 2006, 10.00 | Uher Miroslav ml. | JM-1.
12.440
105 / 9 | 26

4. 11. 2006, 10.00 | Přerovský Petr | JM-1.
11.660
177 / 20 | 80

12. 11. 2006, 10.00 | Kalábek Roman | JM-1.
8.852
71 / 20 | 16

26. 11. 2006, 10.00 | Jochman David | JM-1.
3.550
122 / 20 | 31

3. 12. 2006, 10.00 | Hladký Jiří | JM-1.
6.100
225 / 20 | 37

21. 1. 2007, 10.00 | Osvald Josef | JM-1.
11.250

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111355 / 206 | 456.57
12.50
60.22220000 %
150 / 12 | 28

15. 10. 2006, 10.00 | Soušek Michal | JM-1.
12.50
145 / 20 | 32

4. 11. 2006, 10.00 | Ocásek Jiří | JM-1.
7.252
101 / 20 | 16

12. 11. 2006, 10.00 | Cibulka Miroslav | JM-1.
5.050
150 / 18 | 27

26. 11. 2006, 10.00 | Jochman David | JM-1.
8.33
53 / 20 | 15

3. 12. 2006, 10.00 | Kavan Jiří | JM-1.
2.650
150 / 19 | 26

21. 1. 2007, 10.00 | Hanák Jan | JM-1.
7.89
135 / 20 | 24

1. 4. 2007, 00.00 | Ryšavý Zdeněk | Přebor JM-1 kádr
6.752
104 / 20 | 28

1. 4. 2007, 00.00 | Ocásek Jiří | Přebor JM-1 kádr
5.200
150 / 17 | 45

1. 4. 2007, 00.00 | Přerovský Petr | Přebor JM-1 kádr
8.822
82 / 20 | 15

1. 4. 2007, 00.00 | Hammer Ivan | Přebor JM-1 kádr
4.100
135 / 20 | 18

1. 4. 2007, 00.00 | Zoufalý Radek | Přebor JM-1 kádr
6.752

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5271 / 83 | 193.26
5.00
21.68000000 %
44 / 20 | 11

15. 10. 2006, 10.00 | Soušek Michal | JM-1.
2.202
60 / 12 | 13

4. 11. 2006, 10.00 | Přerovský Petr | JM-1.
5.00
60 / 18 | 12

12. 11. 2006, 10.00 | Cibulka Miroslav | JM-1.
3.33
60 / 13 | 19

3. 12. 2006, 10.00 | Kavan Jiří | JM-1.
4.61
47 / 20 | 5

21. 1. 2007, 10.00 | Osvald Josef | JM-1.
2.352

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5128 / 186 | 60.688
0.937
85.33330000 %
25 / 40 | 4

8. 10. 2006, 10.00 | Kuchařík Jiří | 3B/JM-A
0.6252
26 / 34 | 4

8. 10. 2006, 12.00 | Ryšavý Zdeněk | 3B/JM-A
0.7640
25 / 40 | 5

8. 10. 2006, 14.00 | Dvořák Miroslav | 3B/JM-A
0.6250
30 / 32 | 6

17. 2. 2007, 12.00 | Zapletal Karel | 3B/JM-A
0.9372
22 / 40 | 3

17. 2. 2007, 14.00 | Soušek Michal | 3B/JM-A
0.5501