Aleš Jan

Závodní stůl

2020/2021

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
9137 / 115 | 6 | 51.191
2.187
46.44070000 %
35 / 31 | 4 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 9. 2020, 16.00 | Dirn Marcel | GRAND PRIX MĚSTA OSTRAVY
1.1292
35 / 36 | 6 | 5
Závodní stůl: Trojband
4. 9. 2020, 22.00 | Kozák Adam | GRAND PRIX MĚSTA OSTRAVY
0.9722
35 / 16 | 6 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 9. 2020, 02.00 | Galíček Zdeněk | GRAND PRIX MĚSTA OSTRAVY
2.1872
32 / 32 | 4 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 9. 2020, 19.00 | Kohout Štěpán | GRAND PRIX MĚSTA OSTRAVY
1.0000

Závodní stůl: Trojband
10. 9. 2020, 18.00 | Kohout Štěpán | test youtube

Závodní stůl: Trojband
10. 9. 2020, 20.00 | Korec Jaroslav | test youtube

Závodní stůl: Trojband
10. 9. 2020, 22.00 | Váša Marek | test youtube

Závodní stůl: Trojband
11. 9. 2020, 00.00 | Dvořáček Václav | test youtube

Závodní stůl: Trojband
11. 9. 2020, 02.00 | Markup Petr | test youtube

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
33966 / 1004 | 12 | 60.962
2.083
86.25000000 %
30 / 32 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 9. 2019, 15.30 | Dirn Marcel | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.9372
30 / 32 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 9. 2019, 19.30 | Ráček Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.9372
21 / 26 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 9. 2019, 10.00 | Hudák Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.8070
40 / 41 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2019, 16.00 | Markup Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.9752
40 / 32 | 9 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2019, 13.00 | Hudák Jan | ZS 3B EXTRALIGA
1.2502
25 / 29 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2019, 20.00 | Hambálková Irena | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.8622
25 / 30 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2019, 11.30 | Sibai Fouad | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.8332
27 / 29 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2019, 13.30 | Novák Radek | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.9310
30 / 31 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2019, 17.30 | Ráček Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.9672
26 / 27 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2019, 10.00 | Hudák Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.9630
40 / 53 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 11. 2019, 16.00 | Coufalík Ivo | ZS 3B EXTRALIGA
0.7542
33 / 38 | 6 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2019, 13.00 | Boháč Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.8680
40 / 37 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 11. 2019, 16.00 | Stareček Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
1.0812
40 / 36 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2019, 13.00 | Hájek Radovan | ZS 3B EXTRALIGA
1.1112
40 / 36 | 8 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 12. 2019, 13.00 | Hambálek Vladimír | ZS 3B EXTRALIGA
1.1112
40 / 43 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2020, 14.00 | Tichý Miloslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.9302
40 / 27 | 7 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2020, 11.00 | Ziogas Janis | ZS 3B EXTRALIGA
1.4812
25 / 12 | 12 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2020, 18.30 | Váša Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
2.0832
25 / 23 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2020, 22.30 | Korec Jaroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
1.0872
28 / 31 | 4 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2020, 14.30 | Váša Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.9030
14 / 23 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2020, 20.30 | Bača Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.6080
31 / 36 | 6 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2020, 16.00 | Boháč Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.8610
40 / 45 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2020, 13.00 | Coufalík Ivo | ZS 3B EXTRALIGA
0.8882
40 / 36 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 2. 2020, 14.00 | Stareček Vladimír | ZS 3B EXTRALIGA
1.1112
40 / 41 | 5 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2020, 11.00 | Přeček Jiří | ZS 3B EXTRALIGA
0.9752
40 / 36 | 7 | 6
Závodní stůl: Trojband
23. 6. 2020, 18.30 | Ferahli Engin | ZS 3B EXTRALIGA
1.1112

Závodní stůl: Trojband
10. 9. 2020, 18.00 | Korec Jaroslav | Test_youtube_table2

Závodní stůl: Trojband
10. 9. 2020, 18.00 | Dvořáček Václav | Test_youtube_table2

Závodní stůl: Trojband
10. 9. 2020, 20.00 | Váša Marek | Test_youtube_table2
30 / 54 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 9. 2020, 13.30 | Korec Jaroslav | 35. MČR TROJBAND ZS
0.5552
30 / 40 | 4 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 9. 2020, 17.30 | Ráček Milan | 35. MČR TROJBAND ZS
0.7502
30 / 22 | 10 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 9. 2020, 12.00 | Hudák Jan | 35. MČR TROJBAND ZS
1.3632
26 / 26 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 9. 2020, 18.30 | Novák Radek | 35. MČR TROJBAND ZS
1.0000

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
411165 / 1272 | 100.915
1.875
85.34800000 %
22 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2018, 14.00 | Adámek Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.5502
30 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2018, 11.00 | Domanský Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
1.2002
30 / 24 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2018, 15.30 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
1.2501
30 / 19 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2018, 18.30 | Faus Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
1.5792
30 / 16 | 8
Závodní stůl: Trojband
30. 9. 2018, 11.30 | Walach Ladislav | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
1.8752
24 / 18 | 10
Závodní stůl: Trojband
30. 9. 2018, 13.00 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
1.3330
20 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2018, 15.30 | Dirn Marcel | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.5710
24 / 31 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2018, 18.30 | Galíček Zdeněk | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.7740
30 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2018, 14.00 | Ferahli Engin | ZS 3B EXTRALIGA
0.8822
30 / 28 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2018, 11.00 | Tichák Josef | ZS 3B EXTRALIGA
1.0712
40 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2018, 16.00 | Dirn Marcel | ZS 3B EXTRALIGA
1.0812
35 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2018, 13.00 | Hošek Ondřej | ZS 3B EXTRALIGA
0.8752
30 / 34 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 15.45 | Přeček Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.8822
19 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 18.00 | Hudák Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.5420
24 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 11. 2018, 11.30 | Hudák Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.6852
24 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 11. 2018, 13.45 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.8000
40 / 35 | 9
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2018, 16.00 | Kozák Adam | ZS 3B EXTRALIGA
1.1422
20 / 26 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2019, 16.00 | Hájek Radovan | ZS 3B EXTRALIGA
0.7690
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2019, 13.00 | Adámek Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.4500
23 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 1. 2019, 15.00 | Přeček Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.6570
30 / 29 | 6
Závodní stůl: Trojband
19. 1. 2019, 18.00 | Stareček Pavel | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
1.0342
30 / 32 | 7
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2019, 10.00 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.9372
35 / 32 | 7
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2019, 13.00 | Ráček Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
1.0932
35 / 28 | 5
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2019, 15.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
1.2502
27 / 40 | 7
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2019, 12.00 | Dirn Marcel | ZS 3B EXTRALIGA
0.6750
30 / 34 | 7
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2019, 15.00 | Sibai Fouad | ZS 3B EXTRALIGA
0.8822
29 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2019, 12.00 | Ziogas Janis | ZS 3B EXTRALIGA
0.7252
30 / 30 | 7
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2019, 14.00 | Hrdlička Lubomír | ZS 3B EXTRALIGA
1.0002
26 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 3. 2019, 15.30 | Markup Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.7422
23 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 3. 2019, 18.30 | Novák Radek | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.7660
19 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2019, 11.30 | Novák Radek | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.9500
38 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2019, 15.00 | Nelin Dion | Kemp Dion Nelin
1.1870
16 / 12 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2019, 17.00 | Nelin Dion | Tréninkové partie Nelin
1.3330
19 / 19 | 6
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2019, 17.00 | Nelin Dion | Tréninkové partie Nelin
1.0000
30 / 29 | 5
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2019, 14.00 | Bálek Martin | ZS 3B EXTRALIGA
1.0342
30 / 28 | 7
Závodní stůl: Trojband
19. 4. 2019, 15.30 | Hudák Jan | 34. MČR TROJBAND ZS
1.0712
30 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 4. 2019, 17.00 | Přeček Jiří | 34. MČR TROJBAND ZS
0.8332
30 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 4. 2019, 23.00 | Hájek Radovan | 34. MČR TROJBAND ZS
0.8572
35 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 19.30 | Hájek Radovan | 34. MČR TROJBAND ZS
0.8752
40 / 28 | 8
Závodní stůl: Trojband
21. 4. 2019, 11.00 | Galíček Zdeněk | 34. MČR TROJBAND ZS
1.4282
40 / 46 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 4. 2019, 14.00 | Boháč Martin | 34. MČR TROJBAND ZS
0.8692

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
481350 / 1452 | 130.929
2.000
84.32230000 %
30 / 29 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2017, 23.15 | Hudák Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
1.0342
30 / 28 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2017, 11.30 | Ferahli Engin | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
1.0712
26 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 9. 2017, 11.00 | Walach Ladislav | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.7422
35 / 34 | 7
Závodní stůl: Trojband
17. 9. 2017, 12.00 | Ferahli Engin | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
1.0292
35 / 31 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 9. 2017, 13.00 | Kozák Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
1.1292
30 / 15 | 13
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2017, 11.00 | Bálek Martin | ZS 3B EXTRALIGA
2.0002
40 / 38 | 6
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2017, 16.00 | Tichý Miloslav | ZS 3B EXTRALIGA
1.0522
40 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2017, 16.00 | Hudák Jan | ZS 3B EXTRALIGA
1.1422
33 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 13.00 | Walach Ladislav | ZS 3B EXTRALIGA
0.8251
16 / 18 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 2017, 14.45 | Boháč Martin | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.8880
30 / 34 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 2017, 17.45 | Ziogas Janis | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.8822
29 / 34 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 2017, 21.45 | Bača Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.8520
40 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2017, 16.00 | Hambálek Vladimír | ZS 3B EXTRALIGA
1.6002
36 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2017, 13.00 | Janata Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.9002
26 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2017, 16.00 | Galíček Zdeněk | ZS 3B EXTRALIGA
0.7420
40 / 33 | 9
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2017, 13.00 | Hošek Ondřej | ZS 3B EXTRALIGA
1.2122
23 / 32 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2017, 11.30 | Novák Radek | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.7180
30 / 26 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2017, 14.30 | Ziogas Janis | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
1.1532
30 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2017, 17.00 | Kozák Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.8822
17 / 21 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2017, 19.30 | Novák Radek | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.8090
40 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2017, 16.00 | Hájek Radovan | ZS 3B EXTRALIGA
1.0002
37 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2017, 13.00 | Koky Dušan | ZS 3B EXTRALIGA
0.9252
20 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2018, 16.00 | Markup Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.6660
29 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2018, 13.00 | Vedral Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.7252
34 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 2. 2018, 16.00 | Škop Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.8502
36 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 13.00 | Dirn Marcel | ZS 3B EXTRALIGA
0.9002
18 / 19 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2018, 20.30 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.9470
30 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2018, 10.00 | Přeček Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
1.0002
23 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2018, 12.30 | Stareček Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.6572
25 / 24 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2018, 15.00 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
1.0410
30 / 18 | 8
Závodní stůl: Trojband
24. 2. 2018, 14.00 | Sibai Fouad | ZS 3B EXTRALIGA
1.6662
37 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2018, 13.00 | Hovorka Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.9252
40 / 35 | 6
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2018, 16.00 | Coufalík Ivo | ZS 3B EXTRALIGA
1.1422
40 / 32 | 8
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2018, 14.00 | Filip Antonín | ZS 3B EXTRALIGA
1.2502
35 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 16.00 | Domanský Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.8752
35 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2018, 13.00 | Koky Dušan | ZS 3B EXTRALIGA
0.8752
15 / 20 | 6
Závodní stůl: Trojband
7. 4. 2018, 11.30 | Boháč Martin | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.7500
30 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 4. 2018, 14.30 | Stareček Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
1.2002
30 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
7. 4. 2018, 17.00 | Ettel Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.8572
20 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 4. 2018, 19.30 | Boháč Martin | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.8000
20 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2018, 15.30 | Vedral Martin | 33. MČR TROJBAND ZS
0.5000
25 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2018, 18.30 | Ráček Milan | 33. MČR TROJBAND ZS
0.6252
14 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 4. 2018, 10.00 | Boháč Martin | 33. MČR TROJBAND ZS
0.7000
10 / 8 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 8. 2018, 20.00 | Leppens Eddy | Turnaj s Eddym
1.2500
12 / 11 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 8. 2018, 21.30 | Vítek Jiří | Turnaj s Eddym
1.0902
9 / 13 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 8. 2018, 22.00 | Ziogas Janis | Turnaj s Eddym
0.6920
12 / 21 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 8. 2018, 20.30 | Nelin Dion | Länderkampf 2018
0.5710
28 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 8. 2018, 15.00 | Werner Uwe | Länderkampf 2018
0.8230

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
471383 / 1569 | 90.881
2.000
90.98680000 %
20 / 27 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2016, 19.00 | Markup Petr | VS 3B VELKÁ CENA | 1. VC KLADNO
0.7402
20 / 26 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2016, 21.00 | Bílek Rudolf | VS 3B VELKÁ CENA | 1. VC KLADNO
0.7692
30 / 15 | 8
Závodní stůl: Trojband
17. 9. 2016, 10.00 | Kohout Štěpán | VS 3B VELKÁ CENA | 1. VC KLADNO
2.0001
30 / 33 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 9. 2016, 13.00 | Hudák Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 1. VC KLADNO
0.9092
30 / 37 | 7
Závodní stůl: Trojband
17. 9. 2016, 14.30 | Walach Ladislav | VS 3B VELKÁ CENA | 1. VC KLADNO
0.8102
40 / 50 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2016, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | VS 3B VELKÁ CENA | 1. VC KLADNO
0.8002
40 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2016, 11.00 | Walach Ladislav | VS 3B VELKÁ CENA | 1. VC KLADNO
1.0002
30 / 31 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 9. 2016, 14.00 | Vala Miroslav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.9671
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2016, 14.00 | Škop Pavel | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6250
28 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 10. 2016, 10.00 | Kozák Adam | VS 3B EXTRALIGA D4
0.9030
30 / 30 | 6
Závodní stůl: Trojband
23. 10. 2016, 14.00 | Adámek Petr | VS 3B EXTRALIGA D4
1.0002
30 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2016, 10.00 | Joch Štěpán | VS 3B EXTRALIGA D4
0.7502
30 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2016, 14.00 | Markup Petr | VS 3B EXTRALIGA D4
0.8572
30 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2016, 22.00 | Gazdoš Ivo | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.9371
21 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 11. 2016, 13.00 | Boháč Martin | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.5520
30 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 11. 2016, 16.00 | Tauterman Vlastislav ml. | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
1.0002
40 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2016, 18.00 | Vitouš Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
1.0522
30 / 34 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 12. 2016, 12.00 | Hambálková Irena | VS 3B EXTRALIGA D4
0.8822
30 / 25 | 6
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2017, 11.00 | Novák Radek | VS MČR TROJBAND D2
1.2002
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2017, 18.30 | Bača Adam | VS MČR TROJBAND D2
0.5500
29 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2017, 12.00 | Boháč Martin | VS MČR TROJBAND D2
0.9660
30 / 31 | 5
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2017, 22.00 | Šlechta Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.9671
30 / 21 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 1. 2017, 13.00 | Gazdoš Ivo | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
1.4282
19 / 32 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 1. 2017, 16.00 | Kozák Adam | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.5930
40 / 38 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 1. 2017, 17.00 | Bača Adam | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
1.0522
40 / 48 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 1. 2017, 18.00 | Ettel Milan | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.8332
29 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2017, 15.00 | Ettel Milan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.7252
30 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2017, 14.00 | Bálek Martin | VS 3B EXTRALIGA D4
0.9672
30 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2017, 21.00 | Vitouš Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.8822
22 / 26 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2017, 11.30 | Váša Marek | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.8460
30 / 16 | 9
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2017, 14.30 | Kozák Adam | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
1.8752
40 / 38 | 7
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2017, 10.00 | Bača Adam | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
1.0522
40 / 49 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2017, 11.00 | Váša Marek | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.8162
30 / 19 | 8
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 15.00 | Bača Libor | VS 3B EXTRALIGA D4
1.5792
27 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 2. 2017, 15.00 | Sibai Fouad | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6752
40 / 33 | 7
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2017, 19.00 | Přeček Jiří | VS 3B EXTRALIGA D4
1.2122
30 / 37 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2017, 12.00 | Filip Antonín | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.8101
14 / 18 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2017, 16.30 | Boháč Martin | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.7770
30 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2017, 19.30 | Ettel Milan | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.8332
40 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2017, 20.30 | Kozák Adam | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
1.1112
16 / 28 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2017, 21.30 | Boháč Martin | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.5710
30 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2017, 14.00 | Šlechta Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.7502
30 / 38 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 3. 2017, 14.00 | Adámek Petr | VS 3B EXTRALIGA D4
0.7892
25 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2017, 14.00 | Hájek Radovan | VS MČR TROJBAND
0.6250
29 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2017, 23.00 | Bača Adam | VS MČR TROJBAND
1.1600
17 / 33 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 4. 2017, 14.30 | Hudák Jan | VS MČR TROJBAND
0.5150
30 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 5. 2017, 17.00 | Vala Miroslav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.7502

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
35960 / 1118 | 100.858
2.222
88.88890000 %
19 / 19 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2015, 10.00 | Novák Radek | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
1.0000
21 / 19 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2015, 14.30 | Ráček Milan | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
1.1050
30 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2015, 17.30 | Korec Jaroslav | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
0.7892
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2015, 10.00 | Tichák Josef | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5500
24 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2015, 14.30 | Poláček Ladislav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6002
30 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2015, 19.00 | Korec Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
1.0002
26 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2015, 13.00 | Bača Libor | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6502
30 / 35 | 6
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2015, 17.30 | Bača Adam | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.8571
30 / 24 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2015, 10.00 | Tichák Josef | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
1.2502
28 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2015, 14.30 | Ziogas Janis | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.7002
40 / 43 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2016, 17.00 | Stareček Vladimír | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
0.9302
30 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2016, 14.00 | Přeček Jiří | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
0.7892
30 / 16 | 6
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2016, 18.00 | Dostál Martin | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
1.8752
37 / 43 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2016, 09.00 | Hambálek Vladimír | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
0.8600
30 / 31 | 8
Závodní stůl: Trojband
23. 1. 2016, 10.00 | Vítek Jiří | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.9672
30 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 1. 2016, 13.00 | Sibai Fouad | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
1.0002
30 / 23 | 8
Závodní stůl: Trojband
23. 1. 2016, 16.00 | Ferahli Engin | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
1.3042
17 / 27 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 2. 2016, 11.00 | Šlechta Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.6290
20 / 27 | 10
Závodní stůl: Trojband
6. 2. 2016, 15.00 | Kozák Adam | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.7401
30 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2016, 10.00 | Joch Štěpán | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.7892
30 / 22 | 6
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2016, 13.00 | Krausová Veronika | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
1.3632
20 / 23 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2016, 21.00 | Ziogas Janis | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.8692
20 / 9 | 7
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2016, 10.00 | Štok Radek | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
2.2222
28 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2016, 12.30 | Kozák Adam | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.7002
23 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2016, 15.30 | Hudák Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.7410
30 / 32 | 10
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2016, 17.00 | Purkyt Tomáš | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.9372
38 / 47 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2016, 19.30 | Kohout Štěpán | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.8080
30 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 2016, 22.00 | Tichák Josef | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.8572
30 / 15 | 9
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2016, 17.30 | Kohout Štěpán | VS MČR Trojband - jednotlivci
2.0002
30 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2016, 10.00 | Bača Adam | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.7502
37 / 50 | 6
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2016, 12.30 | Hájek Radovan | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.7400
22 / 50 | 6
Závodní stůl: Trojband
7. 5. 2016, 14.00 | Stareček Pavel | VS MČR 3B Finále EXTRALIGA Club Teams
0.4400
21 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 5. 2016, 18.00 | Gazdoš Ivo | VS MČR 3B Finále EXTRALIGA Club Teams
0.6000
30 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 8. 2016, 10.00 | Zöllner Christian | Kladno x Sachsen-Anhalt
1.0002
17 / 18 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 8. 2016, 15.30 | Jaspers Dick | Kladno x Sachsen-Anhalt
0.9440

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
581664 / 2075 | 100.801
1.304
89.12690000 %
38 / 50 | 6
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2014, 10.00 | Kohout Štěpán | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 1. OT BRNO
0.7602
21 / 27 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2014, 12.30 | Boháč Martin | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 1. OT BRNO
0.7770
30 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2014, 15.30 | Hudák Jan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 1. OT BRNO
0.8102
26 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2014, 17.00 | Ráček Milan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 1. OT BRNO
0.6502
8 / 14 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2014, 18.30 | Boháč Martin | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 1. OT BRNO
0.5710
30 / 26 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2014, 10.00 | Tichák Josef | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
1.1532
30 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2014, 14.30 | Janeček Antonín | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.7502
30 / 29 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2014, 13.00 | Hambálková Irena | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
1.0342
30 / 30 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2014, 17.30 | Walach Ladislav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
1.0002
20 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 09.00 | Truhlář Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5002
30 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 13.30 | Markup Petr | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
1.0002
30 / 34 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 18.00 | Váša Marek | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.8822
27 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 19.30 | Korec Jaroslav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6752
30 / 35 | 6
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2014, 16.00 | Váša Marek | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.8572
24 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2014, 17.30 | Korec Jaroslav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6002
19 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Novák Radek | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
0.5580
28 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
0.7002
40 / 36 | 6
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Kohout Štěpán | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
1.1112
40 / 31 | 6
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Novák Radek | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
1.2902
23 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Korec Jaroslav | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
0.5752
30 / 38 | 5
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2014, 10.00 | Poláček Ladislav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.7892
30 / 26 | 5
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2014, 13.00 | Walach Ladislav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
1.1532
20 / 32 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2014, 16.00 | Hudák Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6250
40 / 49 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2014, 16.00 | Korec Jaroslav | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 3. OT HAVÍŘOV
0.8162
37 / 50 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2014, 18.00 | Bača Miroslav | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 3. OT HAVÍŘOV
0.7402
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2014, 18.30 | Koky Dušan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 3. OT HAVÍŘOV
0.6252
30 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2014, 10.00 | Váša Marek | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 3. OT HAVÍŘOV
0.7502
27 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2014, 14.00 | Bača Miroslav | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 3. OT HAVÍŘOV
0.7940
30 / 36 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2015, 17.30 | Ferahli Engin | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.8332
30 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2015, 21.00 | Bača Tomáš | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.7502
30 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2015, 12.00 | Tůma Jakub | 3B Družstva - čtyrčlenná
1.2002
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2015, 14.00 | Šlechta Jan | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.6252
30 / 23 | 6
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 2015, 00.00 | Váša Marek | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 4. OT JABLONEC
1.3042
40 / 43 | 6
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 2015, 00.00 | Korec Jaroslav | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 4. OT JABLONEC
0.9302
40 / 38 | 5
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 2015, 00.00 | Kohout Štěpán | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 4. OT JABLONEC
1.0522
30 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 2015, 00.00 | Sibai Fouad | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 4. OT JABLONEC
0.7892
27 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 2015, 00.00 | Coufalík Ivo | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 4. OT JABLONEC
0.6752
30 / 34 | 6
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2015, 11.30 | Sibai Fouad | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.8822
30 / 30 | 6
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2015, 11.00 | Sibai Fouad | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 5. OT PROSTĚJOV
1.0002
28 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2015, 14.00 | Hudák Jan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 5. OT PROSTĚJOV
0.8000
30 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2015, 18.30 | Coufalík Ivo | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 5. OT PROSTĚJOV
0.7502
15 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2015, 10.00 | Kohout Štěpán | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 5. OT PROSTĚJOV
0.3840
19 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Domanský Pavel | VS MČR Trojband
0.4870
30 / 40 | 7
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Korec Jaroslav | VS MČR Trojband
0.7502
40 / 34 | 9
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Váša Marek | VS MČR Trojband
1.1762
30 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Filip Antonín | VS MČR Trojband
0.7892
40 / 36 | 9
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2015, 00.00 | Novák Radek | VS MČR Trojband
1.1112
40 / 39 | 8
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2015, 00.00 | Škop Pavel | VS MČR Trojband
1.0252
30 / 24 | 10
Závodní stůl: Trojband
29. 3. 2015, 10.00 | Truhlář Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
1.2502
30 / 33 | 7
Závodní stůl: Trojband
29. 3. 2015, 14.30 | Markup Petr | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.9092
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2015, 10.00 | Sibai Fouad | 3B OPEN TOUR 2014-15 | Finále TOP10 BRNO
0.5002
27 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2015, 12.00 | Tůma Jakub | 3B OPEN TOUR 2014-15 | Finále TOP10 BRNO
0.6752
30 / 26 | 10
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2015, 15.00 | Coufalík Ivo | 3B OPEN TOUR 2014-15 | Finále TOP10 BRNO
1.1532
30 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2015, 19.00 | Korec Jaroslav | 3B OPEN TOUR 2014-15 | Finále TOP10 BRNO
0.7892
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2015, 10.00 | Galíček Zdeněk | 3B OPEN TOUR 2014-15 | Finále TOP10 BRNO
0.4750
25 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2015, 00.00 | Váša Marek | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
0.8330
21 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2015, 00.00 | Galíček Zdeněk | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
0.5250
25 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2015, 00.00 | Bača Miroslav | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
0.7140

2013/2014

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
38952 / 1194 | 110.797
1.428
81.92770000 %
25 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2013, 10.00 | Tichák Josef | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.6250
26 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2013, 14.30 | Židů Tomáš | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.6502
30 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2013, 19.00 | Váša Marek | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
1.0002
28 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2013, 10.00 | Kafka Jan st. | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.7000
27 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2013, 14.30 | Markup Petr | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.6752
30 / 27 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2013, 19.00 | Korec Jaroslav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
1.1112
30 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2013, 10.00 | Škrášek Ivan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.7692
30 / 39 | 7
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2013, 16.00 | Škrášek Ivan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.7692
30 / 38 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2013, 10.00 | Váša Marek | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 2. OT Ekvita Kladno
0.7892
29 / 38 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2013, 10.00 | Joch Štěpán | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 2. OT Ekvita Kladno
0.7630
18 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2013, 10.00 | Štefan Josef | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 2. OT Ekvita Kladno
0.6002
39 / 33 | 11
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2013, 10.00 | Novák Radek | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 2. OT Ekvita Kladno
1.1810
21 / 26 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2013, 10.00 | Markup Petr | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 2. OT Ekvita Kladno
0.8072
30 / 29 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2013, 10.00 | Domanský Pavel | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 2. OT Ekvita Kladno
1.0342
30 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2013, 11.00 | Zíka Petr | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.7692
30 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2013, 15.30 | Lacina František | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.7502
30 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2013, 11.00 | Tichák Josef | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
1.2002
0
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2013, 10.00 | Hroník Jaroslav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0
0
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2013, 14.30 | Židů Tomáš | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0
0
Závodní stůl: Trojband
4. 1. 2014, 10.00 | Zíka Petr | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
2
26 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 1. 2014, 14.30 | Bílek Rudolf | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.6502
30 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2014, 10.00 | Vitouš Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.8101
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2014, 14.30 | Kretík Daniel | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.4250
30 / 29 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2014, 19.00 | Korec Jaroslav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
1.0342
30 / 37 | 6
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2014, 10.00 | Váša Marek | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.8101
29 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2014, 13.00 | Bálek Martin | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.7252
24 / 39 | 7
Závodní stůl: Trojband
22. 2. 2014, 12.00 | Kohout Štěpán | VS MČR 3B - AKK Brno
0.6150
11 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 2. 2014, 15.00 | Boháč Martin | VS MČR 3B - AKK Brno
0.4400
30 / 31 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 2. 2014, 19.00 | Bača Tomáš | VS MČR 3B - AKK Brno
0.9672
30 / 28 | 5
Závodní stůl: Trojband
22. 3. 2014, 11.00 | Korec Jaroslav | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 4. OT Jablonec
1.0712
30 / 27 | 5
Závodní stůl: Trojband
22. 3. 2014, 15.30 | Kohout Štěpán | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 4. OT Jablonec
1.1112
24 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 3. 2014, 17.00 | Markup Petr | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 4. OT Jablonec
0.6002
16 / 31 | 5
Závodní stůl: Trojband
23. 3. 2014, 10.00 | Váša Marek | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 4. OT Jablonec
0.5160
27 / 32 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2014, 11.00 | Tichák Josef | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
0.8430
25 / 37 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2014, 15.30 | Bača Miroslav | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
0.6750
30 / 35 | 8
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2014, 18.30 | Líška Antonín ml. | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
0.8572
30 / 21 | 5
Závodní stůl: Trojband
9. 8. 2014, 10.00 | Krüger Jens | Kladno - Sachsen-Anhalt
1.4282
30 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 8. 2014, 14.30 | Kleinpennig Hermann | Kladno - Sachsen-Anhalt
0.9371

2012/2013

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
401156 / 1455 | 70.794
1.764
87.04820000 %
30 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 9. 2012, 00.00 | Kafka Jan st. | Klubový turnaj 3B
0.7502
30 / 17 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 9. 2012, 00.00 | Kohout Štěpán | Klubový turnaj 3B
1.7642
30 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 9. 2012, 00.00 | Korec Jaroslav | Klubový turnaj 3B
0.7502
39 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2012, 12.00 | Korec Jaroslav | 3B EXTRALIGA VS
0.6502
40 / 56 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2012, 14.00 | Stolín Jaroslav | 3B EXTRALIGA VS
0.7142
20 / 27 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2012, 12.00 | Váša Marek | OPEN TOUR 3B | 1.OPEN TOUR 3B
0.7402
25 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2012, 12.00 | Bača Tomáš | OPEN TOUR 3B | 1.OPEN TOUR 3B
0.6250
15 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2012, 12.00 | Markup Petr | OPEN TOUR 3B | 1.OPEN TOUR 3B
0.5001
11 / 22 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2012, 12.00 | Hájek Radovan | OPEN TOUR 3B | 1.OPEN TOUR 3B
0.5000
30 / 26 | 7
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2012, 12.00 | Gazdoš Ivo | OPEN TOUR 3B | 1.OPEN TOUR 3B
1.1532
40 / 42 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2012, 14.00 | Šlechta Jan | 3B EXTRALIGA VS
0.9522
30 / 48 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2012, 14.00 | Dostál Martin | 3B EXTRALIGA VS
0.6250
16 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2012, 18.00 | Chytil Rudolf | OPEN TOUR 3B | 2.OPEN TOUR 3B
0.5330
18 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2012, 20.00 | Šlechta Jan | OPEN TOUR 3B | 2.OPEN TOUR 3B
0.6000
40 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2013, 14.00 | Roček Josef | 3B EXTRALIGA VS
0.6662
46 / 60 | 6
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2013, 14.00 | Poláček Ladislav | 3B EXTRALIGA VS
0.7662
0
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 10.00 | Kohout Štěpán | OPEN TOUR 3B | VS MČR 3B - pořadí + body
30 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Coufalík Ivo | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.C Havířov
1.0002
30 / 29 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Purkyt Tomáš | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.C Havířov
1.0342
30 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Chytil Rudolf | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.C Havířov
0.7692
30 / 37 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Walach Ladislav | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.C Havířov
0.8102
30 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 18.00 | Tauterman Vlastislav ml. | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.C Havířov
0.8102
30 / 31 | 7
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2013, 10.00 | Paprskář Milan | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.C Havířov
0.9672
16 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2013, 13.00 | Bača Miroslav | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.C Havířov
0.6400
40 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
19. 1. 2013, 12.00 | Markup Petr | 3B EXTRALIGA VS
1.0002
28 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 1. 2013, 15.00 | Tauterman Vlastislav ml. | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Havířov
0.7170
30 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 1. 2013, 18.00 | Dostál Martin | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Havířov
0.7691
30 / 28 | 7
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2013, 10.00 | Bača Tomáš | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Havířov
1.0712
30 / 29 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2013, 13.00 | Boháč Martin | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Havířov
1.0342
25 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2013, 17.30 | Váša Marek | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Havířov
0.6250
27 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2013, 10.00 | Walach Ladislav | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Havířov
0.6752
30 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2013, 13.00 | Hájek Radovan | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Havířov
0.7502
40 / 45 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2013, 12.00 | Walach Ladislav | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Finále MČR 3B Brno
0.8881
34 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2013, 14.00 | Bača Miroslav | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Finále MČR 3B Brno
0.8940
34 / 50 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2013, 18.00 | Tauterman Vlastislav ml. | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Finále MČR 3B Brno
0.6802
38 / 42 | 5
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2013, 10.00 | Boháč Martin | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Finále MČR 3B Brno
0.9040
20 / 26 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2013, 16.00 | Korec Jaroslav | OPEN TOUR 3B | 4.OPEN TOUR 3B
0.7692
20 / 21 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2013, 16.00 | Šlechta Jan | OPEN TOUR 3B | 4.OPEN TOUR 3B
0.9521
34 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 4. 2013, 16.00 | Přeček Jiří | 3B EXTRALIGA VS
0.8710
40 / 43 | 6
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2013, 10.00 | Nenál Jiří | 3B EXTRALIGA VS
0.9302

2011/2012

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
321062 / 1462 | 100.726
1.052
1.250
95.67570000 %
38 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 10. 2011, 10.00 | Kafka Jan st. | Extraliga v trojbandu
0.6332
37 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2011, 10.00 | Tichák Josef | Extraliga v trojbandu
0.6162
38 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2011, 10.00 | Bálek Martin | Extraliga v trojbandu
0.6332
46 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 11. 2011, 10.00 | Ferahli Engin | Extraliga v trojbandu
0.7662
30 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2011, 19.00 | Přeček Jiří | 1. Grand prix v trojbandu
0.9372
30 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2011, 09.00 | Korec Jaroslav | 1. Grand prix v trojbandu
0.8332
30 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2011, 11.00 | Kadaník Marcel | 1. Grand prix v trojbandu
0.7502
40 / 56 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2011, 21.00 | Masár Stanislav | 1. Grand prix v trojbandu
0.7140
22 / 42 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2011, 21.30 | Novák Radek | 1. Grand prix v trojbandu
0.5230
30 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2011, 22.00 | Kohout Štěpán | 1. Grand prix v trojbandu
0.7892
40 / 44 | 6
Závodní stůl: Trojband
26. 11. 2011, 10.00 | Přeček Jiří | Extraliga v trojbandu
0.9092
0
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2011, 17.00 | Stareček Vladimír | Extraliga v trojbandu
2
40 / 39 | 10
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2011, 10.00 | Přeček Jiří | Extraliga v trojbandu
1.0252
31 / 46 | 6
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2011, 17.00 | Domanský Pavel | Extraliga v trojbandu
0.6730
40 / 59 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 12. 2011, 10.00 | Chytil Rudolf | Extraliga v trojbandu
0.6782
0
Závodní stůl: Trojband
7. 1. 2012, 10.00 | Stareček Vladimír | Extraliga v trojbandu
2
35 / 45 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2012, 10.00 | Gazdoš Ivo | 2. Grand prix v trojbandu
0.7772
21 / 43 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2012, 10.00 | Váša Marek | 2. Grand prix v trojbandu
0.4880
33 / 68 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2012, 10.00 | Markup Petr | 2. Grand prix v trojbandu
0.4852
39 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2012, 10.00 | Masár Stanislav | 2. Grand prix v trojbandu
0.7800
40 / 56 | 8
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2012, 10.00 | Markup Petr | Extraliga v trojbandu
0.7142
40 / 49 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2012, 10.00 | Březina Adam | Extraliga v trojbandu
0.8162
40 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2012, 10.00 | Walach Ladislav | Extraliga v trojbandu
1.0522
29 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2012, 10.00 | Žilka Jan | Extraliga v trojbandu
0.4832
40 / 43 | 7
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2012, 10.00 | Hovorka Štěpán | Extraliga v trojbandu
0.9302
30 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2012, 12.00 | Hájek Radovan | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.7892
38 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2012, 12.00 | Korec Jaroslav | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.6330
30 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2012, 12.00 | Šimek Stanislav | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.9672
40 / 52 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 4. 2012, 12.00 | Hudák Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.7690
35 / 55 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2012, 10.00 | Domanský Pavel | Extraliga v trojbandu
0.6360
40 / 55 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2012, 10.00 | Tichák Josef | Extraliga v trojbandu
0.7272
40 / 47 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 5. 2012, 10.00 | Hovorka Štěpán | Extraliga v trojbandu
0.8512

2010/2011

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
351145 / 1510 | 100.758
1.290
1.875
117.43590000 %
39 / 49 | 5
Závodní stůl: Trojband
30. 10. 2010, 10.00 | Hudák Jan | Extraliga v trojbandu
0.7950
40 / 47 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 11. 2010, 14.00 | Gazdoš Ivo | Extraliga v trojbandu
0.8512
34 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 12. 2010, 08.00 | Novák Radek | Extraliga v trojbandu
0.8710
34 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 12. 2010, 14.00 | Smaha Stanislav | Extraliga v trojbandu
0.5662
40 / 44 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2011, 10.00 | Líška Antonín ml. | Extraliga v trojbandu
0.9092
33 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2011, 10.00 | Tichák Josef | Extraliga v trojbandu
0.5502
35 / 43 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 12.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1. kolo - skupina B
0.8140
39 / 72 | 5
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 12.00 | Kadaník Marcel | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1. kolo - skupina B
0.5412
30 / 29 | 6
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 12.00 | Hambálek Vladimír | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1. kolo - skupina B
1.0342
29 / 42 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 12.00 | Markup Petr | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1. kolo - skupina B
0.6902
20 / 21 | 5
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 12.00 | Novák Radek | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1. kolo - skupina B
0.9520
42 / 51 | 5
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 12.00 | Šimek Stanislav | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1. kolo - skupina B
0.8232
41 / 36 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2011, 12.00 | Masár Stanislav | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina B
1.1382
18 / 26 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2011, 12.00 | Šlechta Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina B
0.6920
30 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2011, 12.00 | Popeňažník Lukáš | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina B
0.9372
28 / 29 | 6
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2011, 12.00 | Boháč Martin | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina B
0.9650
15 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2011, 12.00 | Novák Radek | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina B
0.6000
20 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2011, 12.00 | Hudák Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina B
0.6060
30 / 29 | 6
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2011, 12.00 | Kafka Jan st. | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina B
1.0342
35 / 60 | 6
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2011, 10.00 | Kadaník Marcel | Extraliga v trojbandu
0.5830
37 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2011, 10.00 | Smaha Stanislav | Extraliga v trojbandu
0.6162
38 / 53 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 3. 2011, 14.00 | Hambálek Vladimír | Extraliga v trojbandu
0.7170
11 / 26 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2011, 16.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství České republiky v trojbandu na velkém stole
0.4230
32 / 33 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2011, 16.00 | Boháč Martin | Mistrovství České republiky v trojbandu na velkém stole
0.9690
40 / 54 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2011, 16.00 | Šlechta Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu na velkém stole
0.7402
30 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2011, 16.00 | Kavka Petr | Mistrovství České republiky v trojbandu na velkém stole
1.0002
40 / 55 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2011, 10.00 | Bálek Martin | Extraliga v trojbandu
0.7272
31 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 4. 2011, 10.00 | Dostál Martin | Extraliga v trojbandu
0.5160
39 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2011, 10.00 | Šlechta Jan | Extraliga v trojbandu
0.9750
34 / 44 | 6
Závodní stůl: Trojband
13. 5. 2011, 17.00 | Domanský Pavel | Extraliga v trojbandu
0.7720
40 / 31 | 6
Závodní stůl: Trojband
14. 5. 2011, 10.00 | Gazdoš Ivo | Extraliga v trojbandu
1.2902
24 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 5. 2011, 16.00 | Šlechta Jan | Extraliga v trojbandu
0.6480
37 / 49 | 10
Závodní stůl: Trojband
15. 5. 2011, 10.00 | Líška Antonín ml. | Extraliga v trojbandu
0.7550
40 / 60 | 8
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2011, 10.30 | Czech Zenon | Extraliga v trojbandu
0.6662
40 / 51 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2011, 10.00 | Novák Pavel | Extraliga v trojbandu
0.7842

2009/2010

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
451494 / 1783 | 100.837
1.428
2.142
142.42140000 %
35 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
31. 8. 2009, 16.00 | Tichák Josef | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5832
40 / 48 | 6
Závodní stůl: Trojband
24. 10. 2009, 10.00 | Tichák Josef | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.8332
40 / 39 | 6
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2009, 10.00 | Frühauf Roman | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
1.0252
31 / 31 | 7
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2009, 08.00 | Škop Pavel | 1. Grand Prix v trojbandu
1.0002
30 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2009, 10.00 | Joch Štěpán | 1. Grand Prix v trojbandu
0.8572
40 / 48 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2009, 16.00 | Kohout Štěpán | 1. Grand Prix v trojbandu
0.8330
30 / 21 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2009, 20.00 | Bálek Martin | 1. Grand Prix v trojbandu
1.4282
30 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2009, 20.00 | Novák Radek | 1. Grand Prix v trojbandu
0.8820
40 / 42 | 7
Závodní stůl: Trojband
15. 11. 2009, 10.00 | Hambálek Vladimír | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.9522
40 / 34 | 8
Závodní stůl: Trojband
9. 1. 2010, 10.00 | Englic Martin | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
1.1762
27 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2010, 12.00 | Zembinský René | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Dvůr Králové
0.5402
44 / 50 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2010, 12.00 | Váša Marek | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Dvůr Králové
0.8802
30 / 38 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 10.00 | Berdis Vratislav | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Dvůr Králové
0.7892
30 / 36 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 12.00 | Stareček Pavel | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Dvůr Králové
0.8332
30 / 29 | 9
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 16.00 | Bača Miroslav | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Dvůr Králové
1.0342
30 / 46 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 20.00 | Novák Pavel | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Dvůr Králové
0.6522
21 / 29 | 7
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 21.30 | Škop Pavel | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Dvůr Králové
0.7240
40 / 48 | 7
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2010, 12.00 | Walach Ladislav | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.8332
40 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 1. 2010, 18.00 | Bílek Rudolf | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
1.0252
40 / 47 | 7
Závodní stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Kafka Jan st. | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.8512
33 / 51 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2010, 14.00 | Bača Miroslav | MČR v trojbandu - semifinále
0.6470
42 / 66 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2010, 16.00 | Škop Pavel | MČR v trojbandu - semifinále
0.6362
34 / 48 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2010, 20.00 | Stareček Vladimír | MČR v trojbandu - semifinále
0.7080
30 / 24 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2010, 14.00 | Kappel Daniel | MČR v trojbandu - semifinále
1.2502
30 / 22 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2010, 18.00 | Hudák Jan | MČR v trojbandu - semifinále
1.3632
25 / 27 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2010, 21.00 | Novák Radek | MČR v trojbandu - semifinále
0.9250
23 / 27 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2010, 22.00 | Boháč Martin | MČR v trojbandu - semifinále
0.8510
18 / 36 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 3. 2010, 13.00 | Novák Pavel | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5000
41 / 48 | 6
Závodní stůl: Trojband
2. 4. 2010, 12.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
0.8542
32 / 29 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 4. 2010, 18.00 | Boháč Martin | Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
1.1030
35 / 41 | 8
Závodní stůl: Trojband
3. 4. 2010, 10.00 | Hájek Radovan | Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
0.8530
30 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 4. 2010, 14.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
0.8572
27 / 37 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 4. 2010, 18.00 | Novák Radek | Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
0.7290
32 / 41 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 4. 2010, 20.00 | Popeňažník Lukáš | Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
0.7800
30 / 23 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 4. 2010, 21.00 | Kohout Štěpán | Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
1.3042
40 / 45 | 10
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2010, 10.00 | Čermák Jan | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.8882
40 / 45 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 4. 2010, 10.00 | Roček Josef | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.8882
40 / 46 | 5
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2010, 10.00 | Truksa Otakar | Play Off Extraligy v trojbandu
0.8692
26 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2010, 18.00 | Šlechta Jan | Play Off Extraligy v trojbandu
0.6840
37 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 5. 2010, 14.00 | Bača Miroslav | Play Off Extraligy v trojbandu
1.0570
40 / 34 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 5. 2010, 18.00 | Hovorka Štěpán | Play Off Extraligy v trojbandu
1.1762
30 / 44 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2010, 08.00 | Czech Zenon | Mistrovství České republiky dvojic v trojbandu
0.6812
40 / 58 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2010, 08.00 | Masár Stanislav | Mistrovství České republiky dvojic v trojbandu
0.6892
15 / 16 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2010, 20.00 | Boháč Martin | Mistrovství České republiky dvojic v trojbandu
0.9370
36 / 63 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2010, 20.00 | Markup Petr | Mistrovství České republiky dvojic v trojbandu
0.5712

2008/2009

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
381256 / 1665 | 90.754
1.153
1.875
140.49220000 %
40 / 53 | 5
Závodní stůl: Trojband
4. 10. 2008, 10.00 | Hudák Jan | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.7542
40 / 47 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2008, 10.00 | Pešta Martin | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.8512
40 / 38 | 5
Závodní stůl: Trojband
9. 11. 2008, 10.00 | Hambálek Vladimír | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
1.0522
38 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2008, 10.00 | Hambálková Irena | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.6332
40 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 11. 2008, 10.00 | Novák Radek | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.6662
30 / 27 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2008, 10.00 | Hambálek Vladimír | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu - Ústí nad Labem
1.1112
29 / 47 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2008, 12.00 | Váša Marek | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu - Ústí nad Labem
0.6172
26 / 45 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2008, 18.00 | Hroník Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu - Ústí nad Labem
0.5772
25 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 12. 2008, 11.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu - Ústí nad Labem
0.6410
36 / 58 | 6
Závodní stůl: Trojband
6. 12. 2008, 13.00 | Ráček Milan | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu - Ústí nad Labem
0.6200
40 / 51 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 12. 2008, 10.00 | Novák Pavel | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.7842
40 / 57 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 1. 2009, 10.00 | Markup Petr | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.7012
40 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2009, 10.00 | Tichák Josef | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
1.0002
38 / 75 | 4
Závodní stůl: Trojband
31. 1. 2009, 10.00 | Kopečný Radek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - kvalifikace
0.5062
40 / 42 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 2. 2009, 13.00 | Vedral Martin | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.9522
23 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 14.00 | Daněk Josef | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina D
0.6570
30 / 31 | 6
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 14.00 | Hambálek Vladimír | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina D
0.9672
30 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 16.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina D
0.8572
44 / 69 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 20.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina D
0.6372
20 / 42 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 12.00 | Váša Marek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina D
0.4760
30 / 26 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 16.00 | Čermák Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina D
1.1532
30 / 27 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 20.00 | Hovorka Štěpán | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina D
1.1112
40 / 43 | 8
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2009, 10.00 | Markup Petr | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.9302
41 / 43 | 6
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2009, 12.00 | Hudák Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v Trojbandu - Semifinále skupina A
0.9532
37 / 46 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2009, 16.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | MČR v Trojbandu - Semifinále skupina A
0.8040
30 / 28 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2009, 20.00 | Masár Stanislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v Trojbandu - Semifinále skupina A
1.0712
21 / 45 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2009, 12.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | MČR v Trojbandu - Semifinále skupina A
0.4660
32 / 65 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2009, 18.00 | Bálek Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v Trojbandu - Semifinále skupina A
0.4920
44 / 44 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2009, 23.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | MČR v Trojbandu - Semifinále skupina A
1.0002
33 / 46 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2009, 23.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | MČR v Trojbandu - Semifinále skupina A
0.7170
17 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 3. 2009, 10.00 | Novák Radek | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5660
40 / 58 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2009, 12.00 | Dostál Martin | MČR družstev v trojbandu na velkém stole
0.6892
38 / 51 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2009, 16.00 | Gazdoš Ivo | MČR družstev v trojbandu na velkém stole
0.7450
30 / 27 | 9
Závodní stůl: Trojband
25. 4. 2009, 10.00 | Ležák Václav | MR 3B dvojic
1.1112
42 / 52 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 4. 2009, 12.00 | Přeček Jiří | MR 3B dvojic
0.8072
21 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 4. 2009, 16.30 | Přeček Jiří | MR 3B dvojic
0.6772
33 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 4. 2009, 10.00 | Bača Miroslav | MR 3B dvojic
0.8462
8 / 13 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 4. 2009, 14.00 | Hájek Radovan | MR 3B dvojic
0.6150

2007/2008

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
321061 / 1409 | 130.753
1.379
2.142
128.29500000 %
21 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Boháč Martin | Play Off Extraligy družstev v trojbandu
0.8400
40 / 29 | 13
Závodní stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Gazdoš Ivo | Play Off Extraligy družstev v trojbandu
1.3792
40 / 45 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2007, 10.00 | Hudák Jan | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.8882
40 / 58 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2007, 10.00 | Czech Zenon | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.6892
40 / 55 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 2007, 10.00 | Hambálková Irena | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.7272
39 / 60 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2007, 10.00 | Hambálková Irena | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.6502
16 / 37 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2007, 10.00 | Novák Radek | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.4320
40 / 56 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 12. 2007, 10.00 | Vedral Martin | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.7141
35 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 12. 2007, 10.00 | Kafka Jan st. | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.5832
40 / 45 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 1. 2008, 10.00 | Hudák Jan | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.8882
30 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2008, 00.00 | Šišák Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - kvalifikace
0.9092
37 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2008, 10.00 | Frühauf Roman | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.6162
32 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 2. 2008, 10.00 | Novák Pavel | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.5332
30 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.9372
42 / 66 | 7
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Šotola Marek ml. | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.6362
30 / 25 | 8
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Čermák Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
1.2002
25 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.6940
35 / 45 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.7772
36 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Domanský Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.9000
30 / 27 | 6
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Masár Stanislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
1.1112
40 / 56 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 3. 2008, 10.00 | Kafka Jan st. | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.7142
38 / 31 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále B
1.2250
32 / 53 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Hudák Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále B
0.6030
30 / 31 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále B
0.9672
23 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Daněk Josef | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále B
0.6760
29 / 46 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Šlechta Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále B
0.6302
23 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Váša Marek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále B
0.4602
18 / 20 | 7
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále B
0.9000
34 / 37 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 3. 2008, 10.00 | Novák Radek | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.9180
43 / 59 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 5. 2008, 00.00 | Tichák Josef | MČR dvojic v trojbandu
0.7282
43 / 62 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 5. 2008, 00.00 | Dvořáček Jan | MČR dvojic v trojbandu
0.6932
30 / 36 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 5. 2008, 00.00 | Zembinský René | MČR dvojic v trojbandu
0.8332

2006/2007

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
461447 / 1921 | 80.753
1.666
1.875
135.86850000 %
28 / 48 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2006, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - ÚSTÍ NAD LABEM
0.5832
36 / 45 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2006, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - ÚSTÍ NAD LABEM
0.8002
30 / 27 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2006, 00.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - ÚSTÍ NAD LABEM
1.1112
40 / 62 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2006, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - ÚSTÍ NAD LABEM
0.6452
28 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2006, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - ÚSTÍ NAD LABEM
0.7170
35 / 39 | 6
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 2006, 14.00 | Gazdoš Ivo | Extraliga v trojbandu
0.8970
40 / 47 | 7
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2006, 14.00 | Boháč Martin | Extraliga v trojbandu
0.8512
19 / 28 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2006, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - BRNO
0.6780
30 / 18 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2006, 00.00 | Tunkr Martin | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - BRNO
1.6662
37 / 49 | 8
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2006, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - BRNO
0.7550
30 / 42 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2006, 00.00 | Czech Zenon | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - BRNO
0.7142
30 / 41 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2006, 00.00 | Hudák Jan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - BRNO
0.7312
13 / 32 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2006, 14.00 | Boháč Martin | Extraliga v trojbandu
0.4060
17 / 43 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2006, 00.00 | Tunkr Martin | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
0.3950
34 / 69 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2006, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
0.4920
29 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2006, 00.00 | Šišák Martin | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
0.8282
40 / 57 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 12. 2006, 10.00 | Müller Martin | Extraliga v trojbandu
0.7012
35 / 60 | 6
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2006, 10.00 | Purkyt Tomáš | Extraliga v trojbandu
0.5832
37 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
7. 1. 2007, 10.00 | Březina Adam | Extraliga v trojbandu
0.6162
35 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 1. 2007, 10.00 | Hájek Radovan | Extraliga v trojbandu
0.5830
40 / 45 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2007, 10.00 | Markup Petr | Extraliga v trojbandu
0.8882
40 / 44 | 6
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2007, 10.00 | Novák Radek | Extraliga v trojbandu
0.9092
15 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.7500
30 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Bartoš Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.9372
14 / 27 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Daněk Josef | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.5180
30 / 29 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Majerčík Radko | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.0342
30 / 28 | 8
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Váša Marek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.0712
34 / 38 | 7
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Masár Stanislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.8940
33 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.0310
41 / 49 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Faus Marek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.8362
30 / 27 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.1112
41 / 47 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.8720
15 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.4830
30 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Šlechta Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.2002
30 / 45 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.6662
35 / 45 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.7770
40 / 45 | 7
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2007, 12.00 | Přeček Jiří | Extraliga v trojbandu
0.8882
40 / 47 | 3
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2007, 18.00 | Hájek Radovan | Extraliga v trojbandu
0.8512
20 / 42 | 6
Závodní stůl: Trojband
1. 4. 2007, 10.00 | Gazdoš Ivo | Extraliga v trojbandu
0.4760
37 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2007, 10.00 | Novák Radek | Extraliga v trojbandu
0.6162
30 / 43 | 5
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2007, 00.00 | Přeček Jiří | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B
0.6972
30 / 42 | 6
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2007, 00.00 | Kadaník Marcel | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B
0.7142
35 / 41 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2007, 00.00 | Tunkr Martin | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B
0.8530
24 / 42 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2007, 00.00 | Frühauf Roman | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B
0.5712
40 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 5. 2007, 19.00 | Přeček Jiří | Extraliga v trojbandu
0.6662
40 / 34 | 7
Závodní stůl: Trojband
26. 5. 2007, 14.00 | Šícha František | Extraliga v trojbandu
1.1762

2005/2006

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20621 / 856 | 80.725
1.500
70.00000000 %
107 / 136 | 6
Závodní stůl: Trojband
23. 9. 2005, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | 1.Grand Prix (Bil.Plzeň)
0.7864
100 / 111 | 8
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2005, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | 2.Grand Prix (Ekvita Kladno)
0.9004
95 / 136 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 11. 2005, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | 3.Grand Prix (BC Poruba)
0.6984
19 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2006, 00.00 | Aleš Jan | Mistrovství ČR (SK BC Praha)
0.4870
82 / 113 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2006, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | 4.Grand Prix (Bil.Plzeň)
0.7254
131 / 166 | 6
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2006, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | 5.Grand Prix (BC Kroměříž)
0.7896
28 / 49 | 1
Závodní stůl: Trojband
2. 4. 2006, 10.00 | Gazdoš Ivo | 3B-liga
0.5710
59 / 106 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 4. 2006, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | 6.Grand Prix (Billard Brno)
0.5562

2004/2005

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
411224 / 1625 | 100.753
1.429
80.74320000 %
13 / 29 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 10. 2004, 10.00 | Novák Radek | "LIGA ""A"""
0.4480
30 / 31 | 5
Závodní stůl: Trojband
9. 10. 2004, 12.00 | Novák Radek | "LIGA ""A"""
0.9672
89 / 125 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 10. 2004, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix (Herna BC Poruba)
0.7126
28 / 47 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 11. 2004, 10.00 | Korec Jaroslav | "LIGA ""A"""
0.5952
22 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 11. 2004, 12.00 | Bartoš Pavel | "LIGA ""A"""
0.4402
19 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 2004, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
0.6122
165 / 206 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 12. 2004, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
0.80110
149 / 188 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2005, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | 4. Grand Prix (Herna BC Olomouc)
0.79210
67 / 97 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2005, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | 5. Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
0.6904
181 / 249 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2005, 00.00 | Aleš Jan | Mistrovství republiky (Herna Billardu ČH Brno)
0.7268
82 / 100 | 6
Závodní stůl: Trojband
1. 4. 2005, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | 6. Grand Prix (Herna Ekvita Kladno)
0.8206
54 / 56 | 10
Závodní stůl: Trojband
22. 4. 2005, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | 7.Grand Prix (Herna Ekvita Kladno)
0.9644
123 / 165 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 5. 2005, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | 8.Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
0.7458
37 / 53 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 6. 2005, 10.00 | Hudák Jan | "€_FIN.""B"""
0.6982
30 / 28 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 6. 2005, 14.00 | Kohout Štěpán | "€_FIN.""B"""
1.0712
37 / 33 | 6
Závodní stůl: Trojband
11. 6. 2005, 16.00 | Novák Radek | "SEMFIN.""A"""
1.1210
42 / 52 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 6. 2005, 14.00 | Kohout Štěpán | FINÁLE
0.8072
56 / 85 | 7
Závodní stůl: Trojband
17. 6. 2005, 00.00 | Aleš Jan | Poruba cup (Herna BC Poruba)
0.6582

2003/2004

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
32872 / 1361 | 60.640
0.952
83.61580000 %
77 / 113 | 6
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2003, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.6814
69 / 117 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 10. 2003, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.5894
23 / 44 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2003, 14.00 | Bartoš Pavel | "LIGA ""A"""
0.5222
57 / 94 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2003, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | 4. Grand Prix (Herna SK BC Praha)
0.6062
17 / 31 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 12. 2003, 10.00 | Škop Pavel | "LIGA ""A"""
0.5480
30 / 53 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 12. 2003, 14.00 | Kavka Petr | "LIGA ""A"""
0.5660
93 / 134 | 6
Závodní stůl: Trojband
10. 1. 2004, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | 5. Grand Prix (Herna BC Poruba)
0.6944
140 / 202 | 6
Závodní stůl: Trojband
23. 1. 2004, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | 6. Grand Prix (Herna BC Poruba)
0.6936
84 / 133 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2004, 00.00 | Aleš Jan | Mistrovství republiky (Herna Ekvity Kladno)
0.6314
21 / 41 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2004, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | 7. Grand Prix (Herna SK BC Praha)
0.5122
39 / 68 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 4. 2004, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | 8. Grand Prix (Herna SK BC Praha)
0.5732
40 / 42 | 6
Závodní stůl: Trojband
22. 5. 2004, 10.00 | Vágner Jiří | "€_FIN.""B"""
0.9522
38 / 42 | 5
Závodní stůl: Trojband
22. 5. 2004, 12.00 | Hájek Radovan | "€_FIN.""B"""
0.9040
144 / 247 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 6. 2004, 00.00 | Aleš Jan | Ekvita cup (Herna Ekvity Kladno)
0.5836

2002/2003

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
461246 / 1740 | 70.716
1.579
97.81180000 %
30 / 28 | 5
Závodní stůl: Trojband
9. 3. 2002, 12.00 | Kinač Milan | "LIGA ""A"""
1.0712
30 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 3. 2002, 14.00 | Kinač Milan | "LIGA ""A"""
0.8822
30 / 33 | 5
Závodní stůl: Trojband
23. 3. 2002, 10.00 | Zuzka Petr | "LIGA ""A"""
0.9092
40 / 58 | 5
Závodní stůl: Trojband
23. 3. 2002, 14.00 | Vitouš Jan | "LIGA ""A"""
0.6892
37 / 49 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 4. 2002, 10.00 | Hála Jan | "LIGA ""A"""
0.7550
30 / 43 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 4. 2002, 14.00 | Škop Pavel | "LIGA ""A"""
0.6972
78 / 90 | 7
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2002, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | I. Grand Prix (Herna Ekvity Kladno)
0.8666
16 / 48 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2002, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | II. Grand Prix (Herna SSK Vítkovice)
0.3334
48 / 84 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2002, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | IV. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.5714
39 / 69 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2002, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | V. Grand Prix (Herna Billardu Plzeň)
0.5652
44 / 63 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2002, 12.00 | Červenka Josef st. | "LIGA ""A"""
0.6982
30 / 33 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2002, 14.00 | Mikolášek Aleš | "LIGA ""A"""
0.9092
66 / 96 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 10. 2002, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | III. Grand Prix (Herna SSK Vítkovice)
0.6876
73 / 84 | 7
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2002, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | VI. Grand Prix (Herna Billardu Plzeň)
0.8698
39 / 42 | 6
Závodní stůl: Trojband
2. 11. 2002, 10.00 | Hála Jan | "LIGA ""A"""
0.9282
82 / 123 | 7
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2002, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | VII. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.6666
106 / 171 | 7
Závodní stůl: Trojband
21. 12. 2002, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | VIII. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.6198
40 / 45 | 6
Závodní stůl: Trojband
25. 1. 2003, 10.00 | Ráček Milan | "€_FIN.""B"""
0.8882
42 / 48 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 1. 2003, 14.00 | Tauterman Vlastislav ml. | "€_FIN.""B"""
0.8752
25 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 1. 2003, 16.00 | Hájek Radovan | "SEMFIN.""A"""
0.8330
30 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2003, 12.00 | Hála Jan | FINÁLE
0.7692
71 / 84 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2003, 00.00 | Aleš Jan | Mistrovství republiky (Herna Ekvity Kladno)
0.8454
46 / 88 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2003, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | IX. Grand Prix (Herna BC Olomouc)
0.5222
111 / 162 | 6
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2003, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | X. Grand Prix (Herna BC Olomouc)
0.6854
63 / 96 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2003, 00.00 | Aleš Jan | Manager cup (Herna SK BC Praha)
0.6562

2001/2002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18494 / 735 | 70.672
1.154
55.88240000 %
162 / 291 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 10. 2001, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | I. Grand Prix Praha (Herna BC Praha)
0.55612
129 / 165 | 7
Závodní stůl: Trojband
16. 11. 2001, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | II. Grand Prix Praha (Herna BC Praha)
0.78110
30 / 45 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 12. 2001, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | III. Grand Prix Brno (Herna Billardu Brno)
0.6662
11 / 22 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2002, 15.00 | Gazdoš Ivo | "LIGA ""C"""
0.5000
27 / 46 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2002, 16.00 | Kavka Petr | "LIGA ""C"""
0.5872
135 / 166 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2002, 00.00 | Aleš Jan | Mistrovství republiky (Herna BC Praha)
0.8130

2000/2001

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12290 / 448 | 60.647
0.889
82.35290000 %
37 / 64 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2000, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
0.5780
40 / 58 | 6
Závodní stůl: Trojband
16. 11. 2000, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | Předkvalifik. GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
0.6894
58 / 86 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2000, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
0.6744
99 / 160 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2000, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
0.6184
26 / 46 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 12. 2000, 10.00 | Hála Jan | "LIGA ""B"""
0.5652
30 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 12. 2000, 13.00 | Vitouš Jan | "LIGA ""B"""
0.8822

1999/2000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
28605 / 1112 | 70.544
1.333
65.71430000 %
64 / 100 | 7
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 1999, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (SSK VÍTKOVICE)
0.6402
95 / 149 | 6
Závodní stůl: Trojband
16. 10. 1999, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
0.6372
38 / 68 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 11. 1999, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (SSK VÍTKOVICE)
0.5582
49 / 105 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 1. 2000, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (EKVITA KLADNO)
0.4664
45 / 99 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 1. 2000, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (EKVITA KLADNO)
0.4540
26 / 63 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 1. 2000, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (EKVITA KLADNO)
0.4120
55 / 75 | 6
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2000, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
0.7334
68 / 123 | 7
Závodní stůl: Trojband
12. 2. 2000, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
0.5522
51 / 88 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2000, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
0.5792
23 / 63 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 4. 2000, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (SK BC PRAHA)
0.3650
9 / 13 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 4. 2000, 12.00 | Tichý Miloslav | "DRUŽ. ""C"""
0.6920
13 / 18 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 4. 2000, 10.00 | Gazdoš Ivo | "DRUŽ. ""C"""
0.7220
13 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 4. 2000, 18.00 | Kohout Štěpán | SEMIFINÁLE
0.5200
11 / 20 | 5
Závodní stůl: Trojband
23. 4. 2000, 10.00 | Gazdoš Ivo | FINÁLE
0.5500
45 / 103 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 4. 2000, 00.00 | Aleš Jan | Mistrovství ČR (SK BC PRAHA)
0.4360

1998/1999

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21368 / 881 | 80.417
1.500
83.33330000 %
50 / 90 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 1998, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP,Skupina B (BC OLOMOUC)
0.5552
49 / 141 | 5
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 1998, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (BC OLOMOUC)
0.3472
49 / 98 | 8
Závodní stůl: Trojband
18. 12. 1998, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP,Skupina B (BILLARD BRNO)
0.5002
25 / 95 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 1999, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP,Skupina D (BC MOST)
0.2630
38 / 109 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 1999, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP,Skupina D (EKVITA KLADNO)
0.3482
13 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 4. 1999, 13.00 | Kopečný Radek | DVOJICE D
0.5202
12 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 4. 1999, 10.00 | Hájek Radovan | DVOJICE D
0.4800
34 / 97 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 5. 1999, 00.00 | Aleš Jan | MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ (BC MOST)
0.3500
98 / 201 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 5. 1999, 00.00 | Aleš Jan | MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ (BC MOST)
0.4876

1997/1998

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3163 / 44 | 183.70
4.66
25.07690000 %
42 / 9 | 18
Závodní stůl: Volná hra
24. 1. 1998, 14.00 | Truksa Otakar | "LIGA ""A"""
4.660
23 / 7 | 16
Závodní stůl: Volná hra
15. 5. 1998, 16.00 | Onderka Heřman | FINÁLE MR
3.280
98 / 28 | 13
Závodní stůl: Volná hra
16. 5. 1998, 14.00 | Filip Antonín | FINÁLE MR3
3.500

Kádr 47/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
156 / 17 | 93.29
3.29
46.66670000 %
56 / 17 | 9
Závodní stůl: Kádr 47/1
16. 5. 1998, 14.00 | Faus Marek | FINÁLE MR3
3.290

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2155 / 30 | 235.16
5.55
62.00000000 %
100 / 18 | 23
Závodní stůl: Kádr 47/2
24. 1. 1998, 14.00 | Vitouš Jan | "LIGA ""A"""
5.552
55 / 12 | 13
Závodní stůl: Kádr 47/2
15. 5. 1998, 16.00 | Walach Ladislav | FINÁLE MR
4.580

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3113 / 70 | 101.61
2.30
77.93100000 %
45 / 27 | 5
Závodní stůl: Jednoband
18. 10. 1997, 13.00 | Vitouš Jan | "LIGA ""A"""
1.660
30 / 13 | 10
Závodní stůl: Jednoband
8. 11. 1997, 13.00 | Trykar Jaroslav | "LIGA ""A"""
2.300
38 / 30 | 5
Závodní stůl: Jednoband
3. 1. 1998, 13.00 | Hovorka Štěpán | "LIGA ""A"""
1.260

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
378 / 157 | 40.496
0.750
100.00000000 %
58 / 127 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 12. 1997, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (BILLARD PLZEŇ)
0.4562
20 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 1. 1998, 13.00 | Mařík Miroslav | "LIGA ""A"""
0.6662

1996/1997

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
340 / 107 | 40.373
0.468
0
40 / 107 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 6. 1997, 00.00 | Aleš Jan | Mistrovství ČR juniorů (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
0.3730

Malý stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13283 / 211 | 9 | 61.341
2.818
3.000
105.20450000 %
12 / 9 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 13.00 | Suchopárek Jan | Ekvita carom | Vánoční turnaj 2019
1.3332
11 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 14.20 | Kubiš Marián | Ekvita carom | Vánoční turnaj 2019
0.7330
12 / 9 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 15.00 | Krausová Veronika | Ekvita carom | Vánoční turnaj 2019
1.3332
2 / 6 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 15.20 | Korec Jaroslav | Ekvita carom | Vánoční turnaj 2019
0.3330
15 / 10 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 16.20 | Kubiš Marián | Ekvita carom | Vánoční turnaj 2019
1.5002
24 / 13 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 17.30 | Kafka Jan st. | Ekvita carom | Vánoční turnaj 2019
1.8462
24 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 18.30 | Kohout Štěpán | Ekvita carom | Vánoční turnaj 2019
2.0002
31 / 11 | 7
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 19.10 | Novák Radek | Ekvita carom | Vánoční turnaj 2019
2.8182
30 / 29 | 9 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 12.30 | Adámek Petr | MČR 3B MS D3
1.0342
25 / 20 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 15.45 | Dvořáček Jan | MČR 3B MS D3
1.2500
17 / 21 | 5 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 18.45 | Ráček Milan | MČR 3B MS D3
0.8090
40 / 30 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 6. 2020, 10.00 | Filip Antonín | MČR 3B MS D3
1.3332
40 / 26 | 6 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 6. 2020, 13.30 | Bača Miroslav | MČR 3B MS D3
1.5382

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
561233 / 921 | 121.338
3.000
4.000
107.87400000 %
10 / 8 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2018, 13.20 | Budín Ladislav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 1. turnaj
1.2502
10 / 4 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2018, 16.20 | Hanuš Vítězslav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 1. turnaj
2.5002
10 / 5 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2018, 17.20 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 1. turnaj
2.0002
8 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2018, 17.20 | Kavecký Robert | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 1. turnaj
0.6662
15 / 13 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2018, 18.30 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 1. turnaj
1.1532
24 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2018, 20.05 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 1. turnaj
1.5002
31 / 32 | 11
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2018, 21.10 | Bílek Rudolf | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 1. turnaj
0.9680
40 / 37 | 9
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2018, 12.30 | Ráček Milan | MČR TROJBAND D2 MS
1.0812
40 / 24 | 9
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2018, 15.30 | Škop Pavel | MČR TROJBAND D2 MS
1.6662
40 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2018, 18.30 | Dirn Marcel | MČR TROJBAND D2 MS
1.4812
40 / 22 | 10
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2018, 20.00 | Stareček Pavel | MČR TROJBAND D2 MS
1.8182
40 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2018, 12.30 | Bača Miroslav | MČR TROJBAND D2 MS
1.9042
12 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 12.50 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 2. turnaj
0.8002
12 / 10 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 14.50 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 2. turnaj
1.2002
12 / 7 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 16.20 | Dvořáček Václav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 2. turnaj
1.7142
12 / 7 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 16.20 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 2. turnaj
1.7142
15 / 13 | 8
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 17.00 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 2. turnaj
1.1532
24 / 10 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 18.30 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 2. turnaj
2.4002
24 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 20.00 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 2. turnaj
1.0902
26 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 20.30 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 2. turnaj
1.3682
12 / 4 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 13.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 3. turnaj - Vánoční
3.0002
9 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 16.00 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 3. turnaj - Vánoční
1.0000
15 / 9 | 10
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 16.55 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 3. turnaj - Vánoční
1.6662
12 / 10 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 17.00 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 3. turnaj - Vánoční
1.2002
12 / 9 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 17.00 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 3. turnaj - Vánoční
1.3332
24 / 14 | 8
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 18.15 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 3. turnaj - Vánoční
1.7142
29 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 19.15 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 3. turnaj - Vánoční
0.9350
12 / 12 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2019, 11.30 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 5. turnaj
1.0002
12 / 7 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2019, 13.30 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 5. turnaj
1.7142
12 / 8 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2019, 15.00 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 5. turnaj
1.5002
15 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2019, 15.45 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 5. turnaj
1.0712
24 / 19 | 7
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2019, 16.45 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 5. turnaj
1.2632
30 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2019, 18.00 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 5. turnaj
1.3042
30 / 17 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2019, 19.00 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 5. turnaj
1.7642
30 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 11.15 | Mondšpígl Tomáš | 29. MČR TROJBAND MS
1.5002
30 / 20 | 12
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 12.30 | Coufalík Ivo | 29. MČR TROJBAND MS
1.5002
40 / 25 | 8
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 17.30 | Kafka Jan st. | 29. MČR TROJBAND MS
1.6002
40 / 16 | 7
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2019, 09.00 | Kohout Štěpán | 29. MČR TROJBAND MS
2.5002
13 / 15 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2019, 12.35 | Gazdoš Ivo | 29. MČR TROJBAND MS
0.8660
40 / 29 | 12
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2019, 11.00 | Vala Miroslav | 4. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
1.3792
23 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2019, 14.00 | Bača Adam | 4. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
0.8210
28 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2019, 16.00 | Boháč Martin | 4. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
1.4000
28 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2019, 18.00 | Soušek Michal | 4. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
0.9332
24 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 5. 2019, 16.00 | Bača Miroslav | MČR TROJBAND D3 MS
0.8270
30 / 11 | 7
Malý stůl: Trojband
25. 5. 2019, 16.00 | Soušek Michal | MČR TROJBAND D3 MS
2.7272
40 / 31 | 8
Malý stůl: Trojband
26. 5. 2019, 10.00 | Šimek Stanislav | MČR TROJBAND D3 MS
1.2902
40 / 18 | 8
Malý stůl: Trojband
26. 5. 2019, 13.30 | Gazdoš Ivo | MČR TROJBAND D3 MS
2.2222
12 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 6. 2019, 12.00 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 7. turnaj - Závěrečný
0.8572
12 / 8 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 6. 2019, 14.00 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 7. turnaj - Závěrečný
1.5002
10 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 6. 2019, 14.30 | Kafka Jan st. | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 7. turnaj - Závěrečný
0.6662
5 / 9 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 6. 2019, 15.00 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 7. turnaj - Závěrečný
0.5550
15 / 13 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 6. 2019, 15.05 | Kratochvíl Dušan | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 7. turnaj - Závěrečný
1.1532
32 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 6. 2019, 16.40 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 7. turnaj - Závěrečný
1.3332
24 / 12 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 6. 2019, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 7. turnaj - Závěrečný
2.0002
24 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 6. 2019, 19.00 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 7. turnaj - Závěrečný
1.0002

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
45920 / 656 | 101.402
3.333
6.000
108.49060000 %
12 / 6 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 11.00 | Budín Ladislav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
2.0002
15 / 7 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 11.00 | Pešta Martin | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
2.1422
25 / 17 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 11.00 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
1.4700
10 / 7 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 12.30 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
1.4282
10 / 6 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 14.30 | Štok Radek | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
1.6662
10 / 10 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 15.30 | Dvořáček Václav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
1.0002
10 / 3 | 9
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 19.30 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
3.3332
10 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 12.00 | Pohůtka Ladislav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
1.1112
10 / 6 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 13.00 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
1.6662
9 / 5 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 15.30 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
1.8000
12 / 7 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 17.00 | Čermák Jan | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
1.7142
15 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 19.00 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
1.2502
24 / 14 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 20.00 | Pohůtka Ladislav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
1.7142
34 / 25 | 8
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 20.30 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
1.3602
29 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 21.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
1.0000
10 / 8 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 12.00 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 5. turnaj
1.2502
10 / 9 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 13.00 | Staněk Petr | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 5. turnaj
1.1112
10 / 6 | 7
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 15.30 | Đuranović Miodrag | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 5. turnaj
1.6662
12 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 19.30 | Hejcman Daniel | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 5. turnaj
1.0902
15 / 9 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 20.30 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 5. turnaj
1.6662
24 / 12 | 9
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 21.00 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 5. turnaj
2.0002
24 / 17 | 9
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 21.30 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 5. turnaj
1.4112
31 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 22.00 | Kafka Jan st. | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 5. turnaj
1.1482
40 / 29 | 7
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2018, 10.00 | Galíček Zdeněk | 3. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
1.3792
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2018, 13.00 | Hošek Ondřej | 3. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
0.6330
36 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2018, 17.00 | Boháč Martin | 3. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
1.6360
40 / 22 | 7
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2018, 19.30 | Bača Adam | 3. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
1.8182
18 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 4. 2018, 10.00 | Kohout Štěpán | 3. PONĚTOVICKÝ TROJBAND
0.6000
30 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2018, 19.00 | Kratochvíl Dušan | 28. MČR TROJBAND MS
1.4282
30 / 19 | 10
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2018, 22.00 | Korec Jaroslav | 28. MČR TROJBAND MS
1.5792
39 / 24 | 9
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2018, 13.00 | Kohout Štěpán | 28. MČR TROJBAND MS
1.6250
30 / 18 | 8
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2018, 16.00 | Uher Miroslav ml. | MČR TROJBAND D3 MS
1.6662
30 / 15 | 8
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 10.30 | Vala Miroslav | MČR TROJBAND D3 MS
2.0002
30 / 27 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 14.15 | Andrejovský Miroslav | MČR TROJBAND D3 MS
1.1112
30 / 18 | 9
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 16.45 | Šnyta Radek | MČR TROJBAND D3 MS
1.6662
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2018, 10.00 | Kalabis Petr | MČR TROJBAND D3 MS
0.9372
30 / 12 | 7
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2018, 13.00 | Andrejovský Miroslav | MČR TROJBAND D3 MS
2.5002
10 / 8 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2018, 12.00 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 6. turnaj - Finálový
1.2502
10 / 6 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2018, 14.30 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 6. turnaj - Finálový
1.6662
10 / 7 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2018, 16.00 | Hejcman Daniel | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 6. turnaj - Finálový
1.4282
15 / 11 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2018, 16.00 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 6. turnaj - Finálový
1.3632
24 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2018, 18.00 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 6. turnaj - Finálový
1.6002
24 / 14 | 9
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2018, 19.40 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 6. turnaj - Finálový
1.7142
24 / 14 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2018, 20.30 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 6. turnaj - Finálový
1.7142

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
821516 / 1064 | 121.424
10.000
6.000
110.01450000 %
24 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 11.00 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 1. turnaj
0.8882
24 / 13 | 8
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 11.00 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 1. turnaj
1.8462
24 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 11.00 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 1. turnaj
1.5002
5 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 13.00 | Zbranek Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 1. turnaj
0.4162
10 / 8 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 16.00 | Hasík Zdeněk | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 1. turnaj
1.2502
10 / 4 | 7
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 17.30 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 1. turnaj
2.5002
10 / 4 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 18.00 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 1. turnaj
2.5002
12 / 2 | 9
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 19.00 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 1. turnaj
6.0002
15 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 20.30 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 1. turnaj
1.2502
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 11.00 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 2. turnaj
0.8332
10 / 7 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 13.30 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 2. turnaj
1.4282
10 / 2 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 15.00 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 2. turnaj
5.0002
15 / 10 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 18.30 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 2. turnaj
1.5002
14 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 19.30 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 2. turnaj
0.7770
10 / 6 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 11.00 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
1.6662
34 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 11.00 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
1.0962
32 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 11.00 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
1.4542
10 / 10 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 14.00 | Pešta Martin | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
1.0002
10 / 1 | 10
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 16.30 | Hasík Zdeněk | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
10.0002
12 / 10 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 18.00 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
1.2002
15 / 13 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 20.00 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
1.1532
35 / 19 | 9
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 21.00 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
1.8422
26 / 12 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 11.00 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
2.1660
10 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 12.30 | Zbranek Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
1.1112
10 / 1 | 10
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 15.00 | Vejvoda Vladimír | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
10.0002
10 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 16.30 | Kratochvíl Dušan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
0.8332
10 / 4 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 17.00 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
2.5002
0
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 20.00 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
2
24 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 21.00 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
1.2632
10 / 7 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 12.00 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
1.4282
10 / 10 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 14.00 | Kratochvíl Dušan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
1.0002
10 / 8 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 15.00 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
1.2502
10 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 15.00 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
1.1112
15 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 18.00 | Kratochvíl Dušan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
1.0002
24 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 19.00 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
1.0902
35 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 19.30 | Kafka Jan st. | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
1.4582
28 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 20.00 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
1.0762
10 / 6 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 12.30 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
1.6662
10 / 6 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 14.30 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
1.6662
10 / 4 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 15.30 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
2.5002
10 / 10 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 16.00 | Suchopárek Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
1.0002
15 / 11 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 19.00 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
1.3632
24 / 19 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 19.30 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
1.2632
26 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 20.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
1.0402
34 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 20.30 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
1.3072
40 / 17 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2017, 12.00 | Truksa Otakar | PONĚTOVICKÝ TROJBAND
2.3522
40 / 22 | 7
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2017, 14.00 | Hájek Radovan | PONĚTOVICKÝ TROJBAND
1.8182
40 / 28 | 7
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2017, 17.00 | Tauterman Vlastislav ml. | PONĚTOVICKÝ TROJBAND
1.4282
22 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2017, 19.00 | Galíček Zdeněk | PONĚTOVICKÝ TROJBAND
1.0000
50 / 23 | 11
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2017, 10.00 | Domanský Pavel | PONĚTOVICKÝ TROJBAND
2.1732
50 / 31 | 8
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2017, 11.30 | Domanský Pavel | PONĚTOVICKÝ TROJBAND
1.6122
18 / 15 | 7
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2017, 13.30 | Gazdoš Ivo | PONĚTOVICKÝ TROJBAND
1.2000
30 / 13 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2017, 12.00 | Frieda Jan | MS MČR TROJBAND
2.3072
30 / 15 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2017, 21.00 | Đuranović Miodrag | MS MČR TROJBAND
2.0002
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2017, 13.00 | Ettel Milan | MS MČR TROJBAND
1.1532
39 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2017, 16.00 | Stareček Vladimír | MS MČR TROJBAND
0.9752
39 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2017, 19.00 | Škop Pavel | MS MČR TROJBAND
1.2580
10 / 6 | 7
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2017, 11.00 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 8. turnaj
1.6662
10 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2017, 12.30 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 8. turnaj
1.1111
10 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2017, 14.00 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 8. turnaj
1.1111
15 / 7 | 10
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2017, 17.30 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 8. turnaj
2.1422
24 / 14 | 9
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2017, 18.00 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 8. turnaj
1.7142
24 / 9 | 10
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2017, 18.30 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 8. turnaj
2.6662
32 / 12 | 12
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2017, 19.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 8. turnaj
2.6662
30 / 18 | 8
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 12.00 | Hudák Jan | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
1.6662
31 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 13.00 | Gazdoš Ivo | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
1.5500
18 / 14 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 15.00 | Boháč Martin | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
1.2850
40 / 25 | 7
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2017, 11.30 | Bača Miroslav | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
1.6002
10 / 5 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 12.30 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
2.0002
8 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 15.00 | Brabec Karel | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
0.6662
8 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 16.00 | Bača Libor | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
0.8880
10 / 3 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 16.30 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
3.3332
15 / 16 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 19.30 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
0.9372
24 / 13 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 20.00 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
1.8462
23 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 20.30 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
1.0002
24 / 13 | 10
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 21.00 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
1.8462

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
791092 / 921 | 101.185
3.000
2.400
107.48030000 %
15 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2015, 11.00 | Hasík Zdeněk | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 1. turnaj
1.0002
24 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2015, 11.00 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 1. turnaj
1.2002
20 / 29 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2015, 11.00 | Joch Štěpán | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 1. turnaj
0.6890
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2015, 11.50 | Hasík Zdeněk | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 1. turnaj
0.8332
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2015, 13.30 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 1. turnaj
0.8332
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2015, 14.20 | Joch Štěpán | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 1. turnaj
0.8332
10 / 6 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2015, 14.20 | Hajný David | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 1. turnaj
1.6662
10 / 6 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 11.00 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 2. turnaj
1.6662
7 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 13.00 | Bača Libor | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 2. turnaj
0.5831
10 / 4 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 14.00 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 2. turnaj
2.5002
15 / 5 | 9
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 17.30 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 2. turnaj
3.0002
19 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 17.55 | Joch Štěpán | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 2. turnaj
0.8260
10 / 6 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 11.00 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
1.6662
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 13.30 | Staněk Petr | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
0.8332
7 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 14.45 | Jung Pavel | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
0.5832
12 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 16.35 | Veselý Josef | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
1.0002
15 / 11 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 18.00 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
1.3632
24 / 10 | 8
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 18.25 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
2.4002
20 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 18.50 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
1.1110
10 / 4 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 11.00 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 4. turnaj - VÁNOČNÍ
2.5002
10 / 8 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 13.30 | Pohůtka Ladislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 4. turnaj - VÁNOČNÍ
1.2502
10 / 4 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 14.45 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 4. turnaj - VÁNOČNÍ
2.5002
12 / 6 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 17.30 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 4. turnaj - VÁNOČNÍ
2.0002
15 / 7 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 18.25 | Bača Libor | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 4. turnaj - VÁNOČNÍ
2.1422
24 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 18.50 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 4. turnaj - VÁNOČNÍ
0.9602
34 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 19.15 | Walach Ladislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 4. turnaj - VÁNOČNÍ
1.3602
3 / 8 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 19.40 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 4. turnaj - VÁNOČNÍ
0.3750
10 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 12.15 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
0.9092
10 / 8 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 14.20 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
1.2502
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 15.10 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
0.8332
10 / 8 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 15.35 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
1.2502
9 / 10 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 18.25 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
0.9000
7 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 12.40 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
0.5830
8 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 14.45 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
0.6661
9 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 15.35 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
1.0000
10 / 11 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 16.00 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
0.9092
12 / 7 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 17.50 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
1.7142
15 / 8 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 19.15 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
1.8752
24 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 19.40 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
1.2002
24 / 14 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 20.05 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
1.7142
24 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 20.30 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
1.3332
10 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 12.15 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
0.8332
9 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 13.55 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
0.7502
10 / 10 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 14.45 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
1.0002
10 / 8 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 15.10 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
1.2502
15 / 10 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 17.30 | Staněk Petr | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
1.5002
35 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 18.25 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
1.3462
22 / 21 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 18.50 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
1.0470
10 / 7 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 11.50 | Hajný David | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 8. turnaj
1.4282
10 / 8 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 13.30 | Jung Pavel | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 8. turnaj
1.2502
10 / 6 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 14.20 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 8. turnaj
1.6662
10 / 10 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 14.20 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 8. turnaj
1.0002
15 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 17.35 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 8. turnaj
1.0002
31 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 18.00 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 8. turnaj
0.8610
10 / 7 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 12.15 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
1.4282
10 / 6 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 13.55 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
1.6662
10 / 8 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 15.10 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
1.2502
10 / 7 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 15.10 | Jung Pavel | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
1.4282
15 / 13 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 18.25 | Joch Štěpán | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
1.1532
15 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 18.50 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
0.7500
30 / 20 | 8
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 12.00 | Korec Jaroslav | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.5002
19 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 16.30 | Stareček Pavel | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
0.9040
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 18.00 | Krausová Veronika | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.2502
30 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2016, 10.00 | Tichák Josef | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.8752
25 / 14 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2016, 12.00 | Stareček Pavel | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.7850
10 / 11 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2016, 11.00 | Hudák Jan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 10. turnaj - FINÁLOVÝ
0.9092
8 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2016, 13.05 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 10. turnaj - FINÁLOVÝ
0.8880
10 / 5 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2016, 14.20 | Kafka Jan st. | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 10. turnaj - FINÁLOVÝ
2.0002
12 / 4 | 10
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2016, 15.35 | Staněk Petr | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 10. turnaj - FINÁLOVÝ
3.0002
15 / 10 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2016, 17.30 | Pohůtka Ladislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 10. turnaj - FINÁLOVÝ
1.5002
24 / 13 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2016, 18.25 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 10. turnaj - FINÁLOVÝ
1.8462
24 / 20 | 10
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2016, 18.50 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 10. turnaj - FINÁLOVÝ
1.2002
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2016, 19.15 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 10. turnaj - FINÁLOVÝ
1.0710

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
841333 / 1101 | 101.210
6.000
4.000
118.17380000 %
10 / 9 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2014, 11.00 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 1. turnaj
1.1112
22 / 21 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2014, 11.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 1. turnaj
1.0470
3 / 6 | 1
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2014, 11.00 | Walach Ladislav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 1. turnaj
0.5000
15 / 12 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2014, 11.00 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 1. turnaj
1.2502
24 / 18 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2014, 11.00 | Walach Ladislav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 1. turnaj
1.3332
10 / 8 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2014, 11.00 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 1. turnaj
1.2502
24 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2014, 11.00 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 1. turnaj
1.3332
10 / 4 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2014, 11.00 | Hasík Zdeněk | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 2. turnaj
2.5002
12 / 6 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2014, 11.00 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 2. turnaj
2.0002
10 / 8 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2014, 11.00 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 2. turnaj
1.2502
13 / 9 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2014, 11.00 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 2. turnaj
1.4440
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2014, 11.00 | Kretík Daniel | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 2. turnaj
0.8332
10 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2014, 11.00 | Staněk Petr | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 2. turnaj
0.9092
33 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
1.2692
10 / 4 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Pechman Vít | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
2.5002
15 / 17 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
0.8822
25 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
0.8622
10 / 6 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
1.6662
32 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Kafka Jan st. | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
1.2802
10 / 6 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
1.6662
10 / 8 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2014, 12.20 | Goll Filip | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 4. turnaj
1.2502
8 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2014, 14.20 | Walach Ladislav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 4. turnaj
0.6660
10 / 8 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2014, 15.20 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 4. turnaj
1.2502
10 / 7 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2014, 15.40 | Pohůtka Ladislav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 4. turnaj
1.4282
12 / 5 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2014, 16.25 | Hanák Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 4. turnaj
2.4002
15 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2014, 17.40 | Vaněk Miroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 4. turnaj
1.0002
15 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2014, 18.40 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 4. turnaj
1.2502
30 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2014, 19.10 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 4. turnaj
1.2002
19 / 11 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2014, 19.50 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 4. turnaj
1.7270
10 / 7 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2015, 11.00 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 5. turnaj
1.4282
10 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2015, 12.40 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 5. turnaj
0.9092
5 / 7 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2015, 13.40 | Hudák Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 5. turnaj
0.7140
12 / 2 | 9
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2015, 16.00 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 5. turnaj
6.0002
15 / 16 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2015, 16.50 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 5. turnaj
0.9370
15 / 4 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2015, 16.50 | Joch Štěpán | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 5. turnaj
3.7502
10 / 6 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 11.30 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 6. turnaj
1.6662
15 / 5 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 12.00 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 6. turnaj
3.0002
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 13.10 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 6. turnaj
0.8331
9 / 10 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 14.00 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 6. turnaj
0.9000
34 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 17.00 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 6. turnaj
1.1332
26 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 18.00 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 6. turnaj
0.9630
10 / 6 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 21.00 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 6. turnaj
1.6662
10 / 7 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2015, 12.20 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 7. turnaj
1.4282
10 / 8 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2015, 13.40 | Hajný David | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 7. turnaj
1.2502
10 / 11 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2015, 14.00 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 7. turnaj
0.9092
10 / 6 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2015, 14.20 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 7. turnaj
1.6662
15 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2015, 16.35 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 7. turnaj
1.2502
27 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2015, 17.30 | Purkyt Tomáš | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 7. turnaj
0.9312
24 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2015, 19.00 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 7. turnaj
1.2002
27 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2015, 20.00 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 7. turnaj
1.4210
24 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 11.00 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 8. turnaj
1.4112
10 / 3 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 12.30 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 8. turnaj
3.3332
10 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 13.50 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 8. turnaj
0.9092
10 / 7 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 14.30 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 8. turnaj
1.4282
10 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 14.50 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 8. turnaj
1.1112
15 / 10 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 16.40 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 8. turnaj
1.5002
24 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 17.45 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 8. turnaj
1.7142
24 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 18.30 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 8. turnaj
1.5002
24 / 14 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 11.00 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 9. turnaj
1.7142
15 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 11.00 | Veselý Josef | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 9. turnaj
1.0712
8 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 12.10 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 9. turnaj
0.6662
9 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 13.10 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 9. turnaj
1.0000
10 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 13.30 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 9. turnaj
1.1112
10 / 10 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 13.50 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 9. turnaj
1.0002
24 / 11 | 9
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 18.30 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 9. turnaj
2.1812
35 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 19.50 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 9. turnaj
1.0292
19 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 12.00 | Gazdoš Ivo | Finále MČR 3B MS Družstva
0.7300
30 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 15.00 | Tůma Jakub | Finále MČR 3B MS Družstva
1.2002
21 / 15 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 16.00 | Bača Miroslav | Finále MČR 3B MS Družstva
1.4000
30 / 19 | 8
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 19.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Finále MČR 3B MS Družstva
1.5792
32 / 21 | 9
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Gazdoš Ivo | MS MČR Trojband
1.5230
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Tůma Jakub | MS MČR Trojband
0.9372
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Kočička Petr | MS MČR Trojband
0.9372
40 / 25 | 10
Malý stůl: Trojband
31. 5. 2015, 09.30 | Kohout Štěpán | MS MČR Trojband
1.6002
10 / 7 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2015, 11.50 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2014/15 | Finále
1.4282
10 / 7 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2015, 13.10 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | Finále
1.4282
10 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2015, 14.10 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | Finále
0.9092
15 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2015, 17.15 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2014/15 | Finále
1.0712
31 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2015, 18.00 | Kretík Daniel | Ekvita Carom Serie 2014/15 | Finále
0.9112
12 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2015, 20.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2014/15 | Finále
0.6000

2013/2014

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
711128 / 903 | 101.249
5.000
6.000
120.00000000 %
33 / 28
Malý stůl: Trojband
21. 9. 2013, 11.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 1. turnaj
1.1782
10 / 6 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 9. 2013, 11.00 | Pechman Vít | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 1. turnaj
1.6662
15 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 9. 2013, 11.00 | Hasík Zdeněk | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 1. turnaj
1.0712
24 / 14
Malý stůl: Trojband
21. 9. 2013, 11.00 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 1. turnaj
1.7142
10 / 7 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 9. 2013, 11.00 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 1. turnaj
1.4282
24 / 15
Malý stůl: Trojband
21. 9. 2013, 11.00 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 1. turnaj
1.6002
10 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 9. 2013, 11.00 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 1. turnaj
1.1112
10 / 8 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 9. 2013, 11.00 | Monšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 1. turnaj
1.2502
15 / 10 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 9. 2013, 11.00 | Kouba David | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 1. turnaj
1.5002
17 / 15
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2013, 00.00 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 2. turnaj
1.1330
10 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2013, 00.00 | Kouba David | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 2. turnaj
0.8332
15 / 14 | 1
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2013, 00.00 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 2. turnaj
1.0712
31 / 16
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2013, 00.00 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 2. turnaj
1.9372
10 / 9 | 1
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2013, 00.00 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 2. turnaj
1.1112
24 / 16
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2013, 00.00 | Hudák Jan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 2. turnaj
1.5002
10 / 11 | 1
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2013, 00.00 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 2. turnaj
0.9092
20 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 00.00 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 3. turnaj
1.6660
9 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 00.00 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 3. turnaj
0.7501
12 / 9 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 00.00 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 3. turnaj
1.3332
10 / 8 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 00.00 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 3. turnaj
1.2502
12 / 7 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 00.00 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 3. turnaj
1.7142
10 / 10 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 00.00 | Kretík Daniel | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 3. turnaj
1.0002
24 / 11 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 00.00 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 3. turnaj
2.1812
5 / 6 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
0.8330
9 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
0.7502
10 / 7 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Veselý Josef | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
1.4282
12 / 11 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
1.0902
10 / 6 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
1.6662
12 / 13 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Monšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
0.9232
7 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Doubek Vladimír | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
0.5830
24 / 14
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Čermák Jan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
1.7142
10 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Monšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
0.8332
31 / 34
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
0.9112
10 / 9 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
1.1112
26 / 16
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
1.6250
10 / 8 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
1.2502
14 / 20 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Hajný David | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
0.7002
17 / 17 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 00.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 6. turnaj
1.0000
10 / 8 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 00.00 | Pohůtka Ladislav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 6. turnaj
1.2502
24 / 21 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 00.00 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 6. turnaj
1.1422
8 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 00.00 | Šanda Ludvík | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 6. turnaj
0.6662
31 / 21 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 00.00 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 6. turnaj
1.4762
10 / 7 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 00.00 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 6. turnaj
1.4282
25 / 23 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 00.00 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 6. turnaj
1.0872
10 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 00.00 | Škrášek Ivan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 6. turnaj
0.8332
12 / 11 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2014, 00.00 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 7. turnaj
1.0902
10 / 4 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2014, 00.00 | Monšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 7. turnaj
2.5002
7 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2014, 00.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 7. turnaj
0.4660
7 / 9 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2014, 00.00 | Kula Lukáš | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 7. turnaj
0.7770
9 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2014, 00.00 | Joch Štěpán | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 7. turnaj
0.7502
7 / 5 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2014, 00.00 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 7. turnaj
1.4000
15 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 4. 2014, 00.00 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 8. turnaj
1.2502
10 / 3 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 4. 2014, 00.00 | Monšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 8. turnaj
3.3332
24 / 14 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 4. 2014, 00.00 | Kretík Daniel | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 8. turnaj
1.7142
10 / 3 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 4. 2014, 00.00 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 8. turnaj
3.3332
33 / 24 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 4. 2014, 00.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 8. turnaj
1.3750
10 / 5 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 4. 2014, 00.00 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 8. turnaj
2.0002
10 / 2 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 4. 2014, 00.00 | Pechman Vít | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 8. turnaj
5.0002
30 / 25 | 10
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Filip Antonín | MS MČR 3B - družstva
1.2002
40 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Coufalík Ivo | MS MČR 3B - družstva
1.0002
40 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Filip Antonín | MS MČR 3B - družstva
1.3792
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 11.00 | Líška Antonín ml. | MS MČR 3B - družstva
1.0342
30 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 14.00 | Zündorf Egbert Franz | MS MČR 3B - družstva
1.7642
30 / 24 | 10
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 16.00 | Korec Jaroslav | MS MČR 3B - družstva
1.2502
29 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2014, 11.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 10. turnaj
2.4160
10 / 7 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2014, 11.00 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 10. turnaj
1.4282
10 / 6 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2014, 11.00 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 10. turnaj
1.6662
10 / 5 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2014, 11.00 | Staněk Petr | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 10. turnaj
2.0002
15 / 16 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2014, 11.00 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 10. turnaj
0.9372

2012/2013

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9329 / 239 | 101.376
2.352
99.69700000 %
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Korec Jaroslav | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
1.1532
30 / 16 | 9
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Stareček Vladimír | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
1.8752
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Pohůtka Ladislav | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
1.0342
39 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Hudák Jan | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
1.3920
40 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2013, 10.00 | Korec Jaroslav | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
1.3332
40 / 17 | 10
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2013, 10.00 | Filip Antonín | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
2.3522
40 / 33 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2013, 10.00 | Majewski Václav | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
1.2122
40 / 32 | 10
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2013, 12.30 | Stareček Vladimír | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
1.2501
40 / 28 | 9
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2013, 14.30 | Ráček Milan | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
1.4282

2011/2012

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9267 / 226 | 81.181
1.666
92.06900000 %
30 / 21 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2012, 16.00 | Vajda Roman | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.4282
30 / 18 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2012, 19.00 | Hošek Ondřej | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.6662
23 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 08.00 | Ráček Milan | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.1500
25 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 11.00 | Vala Miroslav | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.8332
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 14.00 | Ostruszka Petr | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.1112
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 15.00 | Zündorf Egbert Franz | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.0712
30 / 21 | 8
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 19.00 | Vala Miroslav | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.4282
37 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2012, 11.00 | Bača Tomáš | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.1930
32 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2012, 14.30 | Dvořáček Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.0661

2010/2011

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11309 / 289 | 91.069
2.000
93.63640000 %
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2011, 18.00 | Kafka Jan st. | Stř.Č-3B
1.0342
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2011, 18.00 | Korec Jaroslav | Stř.Č-3B
1.0342
30 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2011, 18.00 | Šimek Stanislav | Stř.Č-3B
1.5002
30 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2011, 18.00 | Dobeš Břetislav | Stř.Č-3B
1.1112
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2011, 18.00 | Kocián Josef | Stř.Č-3B
0.7000
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2011, 18.00 | Šanda Ludvík | Stř.Č-3B
1.0712
29 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2011, 11.00 | Zündorf Egbert Franz | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
0.9662
21 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2011, 13.00 | Chytil Rudolf | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
0.8070
30 / 15 | 7
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2011, 16.00 | Tunkr Martin | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
2.0002
30 / 25 | 9
Malý stůl: Trojband
12. 6. 2011, 10.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
1.2002
21 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
12. 6. 2011, 13.30 | Galíček Zdeněk | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
1.0500

2009/2010

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
32979 / 820 | 131.193
3.750
93.68420000 %
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2009, 18.00 | Joch Štěpán | Stř. Č - Družstva - 3B
1.2502
30 / 14 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2009, 18.00 | Lörinc Attila | Stř. Č - Družstva - 3B
2.1422
30 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2009, 18.00 | Šebesta Karel | Stř. Č - Družstva - 3B
1.4282
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2009, 18.00 | Kala Lukáš | Stř. Č - Družstva - 3B
0.9092
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2009, 18.00 | Šimek Stanislav | Stř. Č - Družstva - 3B
1.3042
30 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2009, 18.00 | Kafka Jan st. | Stř. Č - Družstva - 3B
1.3042
24 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2009, 18.00 | Hambálková Irena | Stř. Č - Družstva - 3B
0.6480
30 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2009, 18.00 | Čermák Miroslav | Stř. Č - Družstva - 3B
1.5002
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2009, 18.00 | Klusáček Petr | Stř. Č - Družstva - 3B
0.9372
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2009, 18.00 | Kocián Josef | Stř. Č - Družstva - 3B
1.0342
30 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2009, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | Stř. Č - Družstva - 3B
1.3632
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2009, 18.00 | Nepevný Pavel | Stř. Č - Družstva - 3B
0.9672
30 / 26 | 7
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2009, 18.00 | Purkyt Tomáš | Stř. Č - Družstva - 3B
1.1532
30 / 22 | 10
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2009, 18.00 | Vácha Václav | Stř. Č - Družstva - 3B
1.3632
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2009, 18.00 | Veselý Josef | Stř. Č - Družstva - 3B
1.1532
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2010, 18.00 | Kratochvíl Dušan | Stř. Č - Družstva - 3B
1.0342
30 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2010, 18.00 | Suchopárek Jan | Stř. Č - Družstva - 3B
1.3042
30 / 21 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2010, 18.00 | Šebesta Karel | Stř. Č - Družstva - 3B
1.4282
30 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2010, 18.00 | Šimek Stanislav | Stř. Č - Družstva - 3B
0.9371
30 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2010, 18.00 | Korec Jaroslav | Stř. Č - Družstva - 3B
1.5002
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2010, 18.00 | Kafka Jan st. | Stř. Č - Družstva - 3B
1.0002
23 / 16 | 7
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2010, 10.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
1.4370
50 / 29 | 9
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Popeňažník Lukáš | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
1.7242
31 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Šotola Marek ml. | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
0.7751
36 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Litterbach David | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
0.9002
45 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
1.1252
30 / 14 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2010, 18.00 | Hambálek Vladimír | Stř. Č - Družstva - 3B
2.1422
30 / 8 | 13
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2010, 18.00 | Horn Zdeněk | Stř. Č - Družstva - 3B
3.7502
30 / 27 | 9
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2010, 18.00 | Hambálková Irena | Stř. Č - Družstva - 3B
1.1112
30 / 18 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2010, 08.00 | Špiroch Martin | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
1.6662
30 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2010, 08.00 | Masár Stanislav | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
1.5002
20 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2010, 08.00 | Galíček Zdeněk | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
0.6660

2008/2009

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
531544 / 1270 | 101.215
2.307
93.57580000 %
30 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2008, 17.00 | Vajda Tomáš | 3B-Stř.Č 1.třída
1.4282
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2008, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B-Stř.Č 1.třída
1.3632
30 / 18 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2008, 19.00 | Kocián Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
1.6662
30 / 33 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2008, 17.00 | Kafka Jan st. | 3B-Stř.Č 1.třída
0.9092
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2008, 17.00 | Tichý Miloslav | 3B-Stř.Č 1.třída
1.1531
21 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2008, 17.00 | Šimek Stanislav | 3B-Stř.Č 1.třída
1.0500
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2008, 17.00 | Hambálková Irena | 3B-Stř.Č 1.třída
1.1532
30 / 18 | 8
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2008, 18.00 | Roček Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
1.6662
30 / 15 | 10
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2008, 19.00 | Bílek Rudolf | 3B-Stř.Č 1.třída
2.0002
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2008, 17.00 | Kratochvíl Dušan | 3B-Stř.Č 1.třída
1.3042
30 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2008, 17.00 | Vácha Václav | 3B-Stř.Č 1.třída
1.3042
30 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2008, 17.00 | Kala Lukáš | 3B-Stř.Č 1.třída
1.3632
30 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2008, 17.00 | Kocián Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
1.8752
0
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2008, 17.00 | Vajda Tomáš | 3B-Stř.Č 1.třída
2
30 / 22 | 7
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2008, 17.00 | Nepevný Pavel | 3B-Stř.Č 1.třída
1.3632
30 / 21 | 8
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2008, 17.00 | Kafka Jan st. | 3B-Stř.Č 1.třída
1.4282
30 / 27 | 8
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2008, 17.00 | Suchopárek Jan | 3B-Stř.Č 1.třída
1.1112
30 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2008, 17.00 | Šimek Stanislav | 3B-Stř.Č 1.třída
1.3042
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2008, 17.00 | Roček Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
0.9372
30 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2008, 17.00 | Hambálková Irena | 3B-Stř.Č 1.třída
1.6662
30 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2008, 17.00 | Bílek Rudolf | 3B-Stř.Č 1.třída
1.3632
30 / 21 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2008, 17.00 | Vácha Václav | 3B-Stř.Č 1.třída
1.4282
30 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2008, 17.00 | Kratochvíl Dušan | 3B-Stř.Č 1.třída
1.4282
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2008, 17.00 | Kala Lukáš | 3B-Stř.Č 1.třída
1.0002
30 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2009, 17.00 | Nepevný Pavel | 3B-Stř.Č 1.třída
1.6662
0
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2009, 17.00 | Vajda Tomáš | 3B-Stř.Č 1.třída
2
30 / 28 | 7
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2009, 17.00 | Kocián Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
1.0712
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2009, 17.00 | Kafka Jan st. | 3B-Stř.Č 1.třída
1.3632
30 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2009, 17.00 | Korec Jaroslav | 3B-Stř.Č 1.třída
1.7642
30 / 19 | 7
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2009, 17.00 | Šimek Stanislav | 3B-Stř.Č 1.třída
1.5792
30 / 15 | 7
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2009, 17.00 | Roček Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
2.0002
27 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2009, 17.00 | Bílek Rudolf | 3B-Stř.Č 1.třída
0.9640
30 / 13 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2009, 17.00 | Hambálková Irena | 3B-Stř.Č 1.třída
2.3072
30 / 33 | 7
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2009, 17.00 | Joch Štěpán | 3B-Stř.Č 1.třída
0.9092
30 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2009, 17.00 | Vácha Václav | 3B-Stř.Č 1.třída
1.5792
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2009, 17.00 | Kala Lukáš | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8572
30 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2009, 17.00 | Kocián Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
1.0342
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2009, 17.00 | Nepevný Pavel | 3B-Stř.Č 1.třída
1.2002
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2009, 17.00 | Vajda Tomáš | 3B-Stř.Č 1.třída
1.2002
30 / 34 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2009, 17.00 | Korec Jaroslav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8822
25 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2009, 17.00 | Kafka Jan st. | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7570
30 / 18 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2009, 17.00 | Šimek Stanislav | 3B-Stř.Č 1.třída
1.6662
28 / 46 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2009, 17.00 | Vácha Václav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.6082
30 / 33 | 8
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2009, 17.00 | Kratochvíl Dušan | 3B-Stř.Č 1.třída
0.9092
25 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2009, 17.00 | Kala Lukáš | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8060
30 / 14 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2009, 13.00 | Bálek Martin | Finále MR družstev - trojband
2.1422
28 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2009, 15.00 | Hájek Radovan | Finále MR družstev - trojband
1.0000
30 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2009, 17.00 | Dostál Martin | Finále MR družstev - trojband
1.5002
19 / 13 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2009, 10.00 | Gazdoš Ivo | Finále MR družstev - trojband
1.4610
30 / 23 | 8
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2009, 12.00 | Šimek Stanislav | Finále MR družstev - trojband
1.3042
44 / 50 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Váša Marek | MČR senioři - trojband
0.8800
50 / 31 | 7
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Pohůtka Ladislav | MČR senioři - trojband
1.6122
47 / 50 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Hambálková Irena | MČR senioři - trojband
0.9402

2007/2008

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3119 / 91 | 71.307
1.904
91.53850000 %
39 / 34 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Galíček Zdeněk | MČR Trojband
1.1470
40 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Suchopárek Jan | MČR Trojband
1.1112
40 / 21 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Coufal Zdeněk st. | MČR Trojband
1.9042

2006/2007

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
383 / 153 | 60.542
0.666
1.333
197.61900000 %
24 / 50 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Appeltauer Michal | MR 3B dvojic
0.4802
30 / 45 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Hudák Jan | MR 3B dvojic
0.6662
29 / 58 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Čermák Jan | MR 3B dvojic
0.5002

2005/2006

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5204 / 198 | 81.030
1.219
0
90 / 91 | 8
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2006, 00.00 | Aleš Jan | Mistrovství ČR - kvalif. (Billard Brno)
0.9892
114 / 107 | 7
Malý stůl: Trojband
7. 5. 2006, 00.00 | Aleš Jan | Mistrovství ČR (Billard Brno)
1.0652

2004/2005

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5192 / 215 | 80.893
1.190
0
192 / 215 | 8
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2005, 00.00 | Aleš Jan | Mistrovství republiky (BILLARD BRNO)
0.8933

2002/2003

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6215 / 205 | 81.048
1.388
0
60 / 69 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 6. 2003, 00.00 | Aleš Jan | Kval. Mistrovství rep. (Billard Brno)
0.8694
155 / 136 | 8
Malý stůl: Trojband
7. 6. 2003, 00.00 | Aleš Jan | Mistrovství republiky (Billard Brno)
1.1396

2001/2002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
130 / 40 | 30.750
0.750
100.00000000 %
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2001, 15.00 | Hambálek Vladimír | Stř.Č/3B
0.7502

2000/2001

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5176 / 206 | 70.854
1.578
0
60 / 67 | 7
Malý stůl: Trojband
1. 6. 2001, 00.00 | Aleš Jan | Kvalifikace MČR seniorů (Billard Brno)
0.8954
116 / 139 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 6. 2001, 00.00 | Aleš Jan | Mistrovství ČR - seniorů (Billard Brno)
0.8344

1999/2000

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3647 / 63 | 7310.26
10.50
86.26670000 %
250 / 25 | 35
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 1999, 13.00 | Šinárek Stanislav | ZČ-1.
10.002
147 / 14 | 43
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 1999, 13.00 | Coufal Jiří | ZČ-1.
10.500
250 / 24 | 73
Malý stůl: Volná hra
11. 12. 1999, 10.00 | Kocián Josef | ZČ-1.
10.412

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1150 / 12 | 3912.50
12.50
100.00000000 %
150 / 12 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 1999, 13.00 | Fornůsek Tomáš | ZČ-1.
12.502

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
124 / 12 | 82.00
2.00
40.00000000 %
24 / 12 | 8
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 1999, 13.00 | Fornůsek Tomáš | ZČ-1.
2.000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
240 / 51 | 30.784
0.952
100.00000000 %
20 / 21 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 12. 1999, 13.00 | Klíč Otakar | ZČ-1.
0.9522
20 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 12. 1999, 10.00 | Kocián Josef | ZČ-1.
0.6662

1998/1999

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4573 / 53 | 7410.81
17.28
44.07690000 %
174 / 18 | 32
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 1998, 10.00 | Vojíř Karel | ZČ-1.
9.660
250 / 24 | 43
Malý stůl: Volná hra
31. 10. 1998, 10.00 | Šanda Ludvík | ZČ-1.
10.412
121 / 7 | 74
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 1999, 10.00 | Hovorka Štěpán | 1.LIGA A
17.280
28 / 4 | 18
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 1999, 10.00 | Walach Ladislav | 1.LIGA A
7.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3328 / 53 | 196.18
6.75
43.73330000 %
72 / 13 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 11. 1998, 10.00 | Hambálek Vladimír | 1.LIGA A
5.530
121 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 1999, 10.00 | Novák Radek | 1.LIGA A
6.050
135 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 1999, 10.00 | Špulák Jaromír | 1.LIGA A
6.750

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
387 / 105 | 50.828
0.923
76.31580000 %
31 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 11. 1998, 10.00 | Smaha Stanislav | 1.LIGA A
0.7750
32 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 2. 1999, 10.00 | Novák Radek | 1.LIGA A
0.8200
24 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 2. 1999, 10.00 | Walach Ladislav | 1.LIGA A
0.9230

1996/1997

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
152986 / 364 | 1228.20
19.25
89.73040000 %
94 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 1996, 10.00 | Procházka Tomáš | Stř.Č-2.
3.130
196 / 30 | 94
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 1996, 18.00 | Bartůšek Václav | Stř.Č-2.
6.532
181 / 30 | 35
Malý stůl: Volná hra
29. 10. 1996, 18.00 | Krágl Slavata | Stř.Č-2.
6.032
200 / 29 | 33
Malý stůl: Volná hra
3. 11. 1996, 10.00 | Rábl Zdeněk | Stř.Č-2.
6.892
190 / 30 | 33
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 1996, 18.00 | Tesařová Šárka | Stř.Č-2.
6.332
205 / 16 | 60
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 1997, 13.00 | Martínek František | ZČ-1.A
12.810
187 / 30 | 54
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 1997, 18.00 | Žiga Vojtěch | Stř.Č-2.
6.232
200 / 17 | 93
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 1997, 18.00 | Fornůsek Tomáš | Stř.Č-2.
11.762
195 / 30 | 45
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 1997, 18.00 | Šanda Ludvík | Stř.Č-2.
6.501
249 / 25 | 49
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 1997, 10.00 | Holota Vladimír st. | ČECHY
9.960
200 / 23 | 44
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 1997, 18.00 | Tesařová Šárka | Stř.Č-2.
8.692
889 / 74 | 122
Malý stůl: Volná hra
10. 5. 1997, 00.00 | Aleš Jan | Mistrovství ČR juniorů (BC MOST)
12.012

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
202473 / 440 | 445.62
8.62
86.90320000 %
115 / 30 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 10. 1996, 18.00 | Fornůsek Tomáš | Stř.Č-2.
3.832
150 / 29 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 1996, 15.00 | Vít Jiří | Stř.Č-2.
5.172
150 / 24 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 10. 1996, 18.00 | Krágl Slavata | Stř.Č-2.
6.252
115 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 1996, 18.00 | Švejda Leoš | Stř.Č-2.
3.830
104 / 13 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 1997, 13.00 | Šilhan Jaroslav | ZČ-1.A
8.000
150 / 25 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 1997, 18.00 | Fornůsek Tomáš | Stř.Č-2.
6.002
150 / 27 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 1997, 18.00 | Hanuš Ladislav | Stř.Č-2.
5.552
110 / 25 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 1997, 18.00 | Novák Radek | Stř.Č-2.
4.400
153 / 24 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 1997, 10.00 | Holota Vladimír st. | ČECHY
6.370
150 / 30 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 1997, 18.00 | Švejda Leoš | Stř.Č-2.
5.002
485 / 85 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 4. 1997, 00.00 | Aleš Jan | Mistrovství ČR juniorů (BOPO TŘEBÍČ)
5.702
641 / 98 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 6. 1997, 00.00 | Aleš Jan | Přebor Stř.ČO (Praha)
6.540

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16361 / 635 | 50.568
0.909
64.00000000 %
14 / 31 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 1. 1997, 13.00 | Martínek František | ZČ-1.A
0.4510
18 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 3. 1997, 10.00 | Verner Karel | ČECHY
0.5290
130 / 242 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 5. 1997, 00.00 | Aleš Jan | Mistrovství ČR juniorů (TESLA PARDUBICE)
0.5373
199 / 328 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 6. 1997, 00.00 | Aleš Jan | Přebor Stř.ČO (Praha)
0.6068

1995/1996

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
177 / 22 | 153.50
3.50
51.33330000 %
77 / 22 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 1996, 13.00 | Krejčí Pavel | ZČ-PROL.A
3.500

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
235 / 80 | 30.437
0.450
94.59460000 %
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 1. 1996, 13.00 | Kocián Josef | ZČ-PROL.A
0.4500
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 3. 1996, 13.00 | Doutlík Miroslav | ZČ-PROL.A
0.4252