User
New userChange password

Ostruszka Petr

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
370 / 150 | 3 | 30.466
0.500
77.77780000 %
25 / 50 | 2

14. 9. 2019, 10.00 | Vala Miroslav | ZS 3B I. LIGA
0.5002
20 / 50 | 3 | 3

14. 9. 2019, 14.00 | Líška Antonín ml. | ZS 3B I. LIGA
0.4000
25 / 50 | 3 | 3

15. 9. 2019, 11.00 | Vintrocha Richard | ZS 3B I. LIGA
0.5000

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6122 / 214 | 50.570
1.080
67.77780000 %
27 / 40 | 5

22. 9. 2018, 12.30 | Janata Jan | ZS 3B I. LIGA
0.6750
15 / 29 | 3

20. 10. 2018, 15.30 | Bača Miroslav | ZS 3B I. LIGA
0.5170
27 / 25 | 4

21. 10. 2018, 12.30 | Bača Miroslav | ZS 3B I. LIGA
1.0800
16 / 40 | 3

9. 3. 2019, 12.30 | Váša Marek | ZS 3B I. LIGA
0.4000
20 / 40 | 3

9. 3. 2019, 16.10 | Frühauf Roman | ZS 3B I. LIGA
0.5002
17 / 40 | 3

10. 3. 2019, 12.30 | Daněk Josef | ZS 3B I. LIGA
0.4250

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4431 / 80 | 405.38
6.50
71.83330000 %
121 / 20 | 31

30. 12. 2017, 11.15 | Vaněk Petr | Přebor severomoravské oblasti ZS volná hra
6.052
130 / 20 | 40

30. 12. 2017, 12.30 | Koky Dušan | Přebor severomoravské oblasti ZS volná hra
6.502
78 / 20 | 22

30. 12. 2017, 13.45 | Kolder Milan | Přebor severomoravské oblasti ZS volná hra
3.902
102 / 20 | 26

30. 12. 2017, 15.00 | Kováč Aladar | Přebor severomoravské oblasti ZS volná hra
5.102

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6610 / 101 | 456.03
10.90
95.31250000 %
92 / 20 | 15

17. 2. 2018, 11.30 | Koky Dušan | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
4.601
100 / 19 | 18

17. 2. 2018, 13.45 | Dunaj Mojmír | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
5.262
100 / 13 | 21

17. 2. 2018, 15.15 | Kováč Aladar | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
7.692
78 / 20 | 25

17. 2. 2018, 16.00 | Žabenský Zbyněk | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
3.902
120 / 18 | 20

17. 2. 2018, 17.30 | Vaněk Petr | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
6.662
120 / 11 | 45

17. 2. 2018, 19.00 | Andrejovský Robert | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
10.902

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13661 / 261 | 242.53
5.00
59.01790000 %
68 / 20 | 24

1. 12. 2017, 17.40 | Žabenský Zbyněk | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
3.402
67 / 20 | 14

1. 12. 2017, 19.20 | Dvořáček Jan | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
3.352
81 / 20 | 14

1. 12. 2017, 22.40 | Koky Dušan | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
4.052
32 / 20 | 9

2. 12. 2017, 11.40 | Ševeček Milan | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
1.602
25 / 20 | 5

2. 12. 2017, 16.40 | Ručka Damián | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
1.252
45 / 20 | 21

2. 12. 2017, 20.00 | Frieda Jan | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
2.250
29 / 20 | 5

2. 12. 2017, 23.20 | Jaroš Vladimír | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
1.450
24 / 20 | 7

28. 4. 2018, 10.00 | Vaněk Petr | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
1.200
25 / 20 | 7

28. 4. 2018, 12.30 | Ručka Damián | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
1.252
60 / 20 | 17

28. 4. 2018, 14.10 | Dunaj Mojmír | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
3.002
60 / 12 | 17

28. 4. 2018, 15.00 | Žabenský Zbyněk | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
5.002
80 / 19 | 18

28. 4. 2018, 16.40 | Cebula Tomáš | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
4.212
65 / 30 | 16

28. 4. 2018, 18.20 | Andrejovský Robert | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
2.162

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
789 / 225 | 30.395
0.521
42.38100000 %
14 / 40 | 3

8. 10. 2017, 13.00 | Kratochvíl Dušan | ZS 3B EXTRALIGA
0.3502
16 / 32 | 3

4. 11. 2017, 14.00 | Daněk Josef | ZS 3B EXTRALIGA
0.5000
16 / 40 | 3

5. 11. 2017, 13.00 | Hambálek Vladimír | ZS 3B EXTRALIGA
0.4000
12 / 23 | 2

24. 3. 2018, 09.30 | Gazdoš Ivo | Přebor oblasti ZS 3B dvojic
0.5210
12 / 30 | 2

24. 3. 2018, 11.30 | Šnyta Radek | Přebor oblasti ZS 3B dvojic
0.4002
11 / 30 | 2

24. 3. 2018, 14.30 | Bača Tomáš | Přebor oblasti ZS 3B dvojic
0.3660
8 / 30 | 2

24. 3. 2018, 16.30 | Vintrocha Richard | Přebor oblasti ZS 3B dvojic
0.2660

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4251 / 60 | 194.18
4.65
41.83330000 %
93 / 20 | 16

6. 1. 2018, 12.30 | Vaněk Petr | 27. MČR KÁDR 71/2 ZS
4.652
9 / 5 | 3

6. 1. 2018, 15.00 | Kozák Adam | 27. MČR KÁDR 71/2 ZS
1.800
81 / 20 | 19

7. 1. 2018, 10.00 | Bušanský Petr | 27. MČR KÁDR 71/2 ZS
4.052
68 / 15 | 16

7. 1. 2018, 17.30 | Frieda Jan | 27. MČR KÁDR 71/2 ZS
4.530

2015/2016

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9557 / 137 | 294.06
6.84
47.60680000 %
104 / 19 | 23

12. 3. 2016, 10.00 | Kozák Adam | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 4.CT kádr 47/1
5.470
75 / 18 | 21

12. 3. 2016, 14.00 | Truksa Otakar | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 4.CT kádr 47/1
4.160
62 / 20 | 13

12. 3. 2016, 18.00 | Matyáš Radek | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 4.CT kádr 47/1
3.102
130 / 19 | 29

13. 3. 2016, 05.30 | Kozák Adam | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 4.CT kádr 47/1
6.842
32 / 11 | 12

13. 3. 2016, 08.00 | Bača Adam | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 4.CT kádr 47/1
2.900
58 / 15 | 15

26. 2. 2016, 18.15 | Bača Adam | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 3.CT kádr 47/2
3.860
30 / 5 | 12

26. 2. 2016, 22.45 | Truksa Otakar | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 3.CT kádr 47/2
6.000
30 / 15 | 7

27. 2. 2016, 10.00 | Matyáš Radek | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 3.CT kádr 47/2
2.000
36 / 15 | 12

27. 2. 2016, 17.15 | Matyáš Radek | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 3.CT kádr 47/2
2.400

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
234 / 21 | 31.61
1.76
34.00000000 %
11 / 8 | 3

12. 2. 2016, 17.00 | Ráček Milan | VS MČR Jednoband
1.370
23 / 13 | 3

12. 2. 2016, 18.10 | Gazdoš Ivo | VS MČR Jednoband
1.760

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
340 / 110 | 30.363
0.400
44.44440000 %
15 / 40 | 3

18. 10. 2015, 11.30 | Stareček Vladimír | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3750
9 / 30 | 3

18. 10. 2015, 14.30 | Bača Miroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3000
16 / 40 | 2

18. 10. 2015, 17.30 | Šnyta Radek | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4002

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6114 / 226 | 60.504
0.892
63.33330000 %
21 / 40 | 3

22. 11. 2014, 10.00 | Šnyta Radek | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5252
25 / 28 | 5

22. 11. 2014, 14.30 | Stareček Vladimír | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.8920
21 / 40 | 6

22. 11. 2014, 19.00 | Přeček Jiří | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5250
14 / 40 | 2

23. 11. 2014, 10.00 | Coufalík Ivo | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3500
23 / 40 | 4

23. 11. 2014, 14.30 | Dostál Martin | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5750
10 / 38 | 2

23. 11. 2014, 16.00 | Masár Stanislav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2630

2013/2014

Kádr 47/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
225 / 8 | 83.12
4.50
20.83330000 %
18 / 4 | 8

14. 3. 2014, 15.00 | Ráček Milan | VS MČR Kádr 47/1
4.500
7 / 4 | 6

14. 3. 2014, 16.00 | Ráček Milan | VS MČR Kádr 47/1
1.750

2012/2013

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
439 / 110 | 40.354
0.466
55.71430000 %
12 / 30 | 3

24. 11. 2012, 12.00 | Koky Dušan | OPEN TOUR 3B | 2.OPEN TOUR 3B
0.4002
7 / 30 | 2

24. 11. 2012, 14.00 | Rybák Jiří | OPEN TOUR 3B | 2.OPEN TOUR 3B
0.2330
6 / 20 | 3

5. 4. 2013, 16.00 | Kohout Štěpán | OPEN TOUR 3B | 4.OPEN TOUR 3B
0.3000
14 / 30 | 4

5. 4. 2013, 16.00 | Chytil Rudolf | OPEN TOUR 3B | 4.OPEN TOUR 3B
0.4662

2011/2012

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
333 / 60 | 40.550
0.550
27.04920000 %
0

5. 11. 2011, 10.00 | Frühauf Roman | Kvalifikace pro 1. Grand prix v trojbandu
0
0

5. 11. 2011, 14.00 | Kadaník Marcel | Kvalifikace pro 1. Grand prix v trojbandu
0
33 / 60 | 4

31. 3. 2012, 10.00 | Kozák Adam | Extraliga v trojbandu
0.5502

2010/2011

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
236 / 120 | 20.300
0.333
45.00000000 %
16 / 60 | 2

30. 10. 2010, 14.00 | Nenál Jiří | Extraliga v trojbandu
0.2660
20 / 60 | 2

9. 4. 2011, 14.00 | Štefan Josef | Extraliga v trojbandu
0.3332

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5197 / 65 | 163.03
3.80
16.41670000 %
22 / 10 | 7

6. 3. 2009, 18.00 | Zelenka Pavel | MČR ve volné hře
2.202
38 / 10 | 9

6. 3. 2009, 18.00 | Zelenka Pavel | MČR ve volné hře
3.802
6 / 5 | 4

7. 3. 2009, 10.00 | Böhm Pavel | MČR ve volné hře
1.200
76 / 20 | 16

7. 3. 2009, 10.00 | Dostál Jiří | MČR ve volné hře
3.800
55 / 20 | 14

7. 3. 2009, 10.00 | Kozák Adam | MČR ve volné hře
2.750

Kádr 47/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
249 / 20 | 92.45
2.80
32.66670000 %
21 / 10 | 9

27. 3. 2009, 16.00 | Ocásek Jiří | Mistrovství ČR v kádru 47/1
2.100
28 / 10 | 8

27. 3. 2009, 16.00 | Ocásek Jiří | Mistrovství ČR v kádru 47/1
2.800

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
231 / 30 | 51.03
1.20
25.83330000 %
18 / 15 | 5

27. 9. 2008, 20.00 | Ziogas Janis | MČR v jednobandu
1.200
13 / 15 | 4

27. 9. 2008, 20.00 | Ziogas Janis | MČR v jednobandu
0.860

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9131 / 450 | 40.291
0.375
0.560
100.76920000 %
16 / 75 | 2

9. 10. 2008, 14.00 | Novák Pavel | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.2130
27 / 72 | 2

31. 1. 2009, 10.00 | Kappel Daniel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - kvalifikace
0.3752
10 / 34 | 2

20. 2. 2009, 12.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina B
0.2940
12 / 50 | 3

20. 2. 2009, 12.00 | Hambálková Irena | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina B
0.2400
10 / 36 | 2

20. 2. 2009, 12.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina B
0.2770
5 / 32 | 2

20. 2. 2009, 12.00 | Šlechta Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina B
0.1560
24 / 67 | 2

20. 2. 2009, 12.00 | Bálek Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina B
0.3580
21 / 60 | 4

20. 2. 2009, 12.00 | Masár Stanislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina B
0.3500
6 / 24 | 1

20. 2. 2009, 12.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina B
0.2500

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2400 / 22 | 82 | 7218.18
28.57
100.00000000 %
200 / 15 | 82

5. 11. 2019, 17.00 | Kezsely Radim | SM TD D3 1. Třída
13.332
200 / 7 | 73 | 72

28. 11. 2019, 17.00 | Konieczný Miroslav | SM TD D3 1. Třída
28.572

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2300 / 23 | 65 | 3413.04
18.75
100.00000000 %
150 / 8 | 40

5. 11. 2019, 18.00 | Kezsely Radim | SM TD D3 1. Třída
18.752
150 / 15 | 65 | 34

28. 11. 2019, 18.00 | Hájek Jiří | SM TD D3 1. Třída
10.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2120 / 21 | 16 | 135.71
6.00
100.00000000 %
60 / 10 | 14

5. 11. 2019, 19.00 | Nutil Jiří | SM TD D3 1. Třída
6.002
60 / 11 | 16 | 13

28. 11. 2019, 19.00 | Šíma Jiří | SM TD D3 1. Třída
5.452

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6149 / 213 | 5 | 40.699
1.111
82.77780000 %
30 / 33 | 5

9. 10. 2019, 17.00 | Wieczorek Jan | SM 3B D3 1. Třída
0.9092
30 / 27 | 5

9. 10. 2019, 18.00 | Hok Dalibor | SM 3B D3 1. Třída
1.1112
27 / 40 | 4

9. 10. 2019, 19.00 | Kezsely Radim | SM 3B D3 1. Třída
0.6752
19 / 40 | 3 | 3

23. 10. 2019, 17.00 | Richter Ladislav | SM 3B D3 1. Třída
0.4752
30 / 33 | 4 | 3

23. 10. 2019, 18.00 | Dunaj Radim | SM 3B D3 1. Třída
0.9092
13 / 40 | 4 | 4

23. 10. 2019, 19.00 | Vítek Pavel | SM 3B D3 1. Třída
0.3252

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132529 / 81 | 25031.22
250.00
82.91800000 %
200 / 5 | 106

25. 9. 2018, 17.00 | Antoni Jiří | SM TD 1. Třída
40.002
61 / 20 | 22

11. 10. 2018, 17.00 | Meca Miroslav | SM TD 1. Třída
3.052
200 / 5 | 165

25. 10. 2018, 17.00 | Kulich Libor | SM TD 1. Třída
40.002
250 / 11 | 150

27. 10. 2018, 14.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
22.722
132 / 4 | 59

3. 11. 2018, 14.00 | Bláha Milan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
33.000
110 / 9 | 42

8. 11. 2018, 17.00 | Bača Miroslav | SM TD 1. Třída
12.220
250 / 2 | 240

17. 11. 2018, 14.00 | Venglář Pavel | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
125.002
250 / 4 | 218

5. 1. 2019, 14.00 | Vajda Roman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
62.502
250 / 8 | 134

12. 1. 2019, 14.00 | Matyáš Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
31.252
76 / 2 | 76

2. 2. 2019, 14.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
38.000
250 / 1 | 250

16. 2. 2019, 14.00 | Coufal Zdeněk | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
250.002
250 / 1 | 250

17. 2. 2019, 14.00 | Uher Miroslav ml. | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
250.002
250 / 9 | 151

3. 3. 2019, 14.00 | Venglář Pavel | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
27.772

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
162119 / 174 | 10512.17
25.00
75.67860000 %
66 / 6 | 39

15. 9. 2018, 10.00 | Cebula Tomáš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
11.000
150 / 12 | 42

25. 9. 2018, 18.00 | Antoni Jiří | SM TD 1. Třída
12.502
3 / 20 | 1

11. 10. 2018, 18.00 | Meca Miroslav | SM TD 1. Třída
0.15
150 / 6 | 105

25. 10. 2018, 18.00 | Szczeponek Pavel | SM TD 1. Třída
25.002
182 / 13 | 52

27. 10. 2018, 10.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
14.000
153 / 15 | 79

3. 11. 2018, 10.00 | Bláha Milan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.200
113 / 8 | 48

8. 11. 2018, 18.00 | Bača Miroslav | SM TD 1. Třída
14.120
200 / 13 | 63

17. 11. 2018, 10.00 | Majewski Václav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
15.382
200 / 10 | 57

5. 1. 2019, 10.00 | Vajda Roman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
20.002
184 / 15 | 64

12. 1. 2019, 10.00 | Kopl Josef | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.260
133 / 8 | 36

2. 2. 2019, 10.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
16.620
200 / 13 | 73

16. 2. 2019, 10.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
15.382
162 / 15 | 49

17. 2. 2019, 10.00 | Hammer Ivan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.802
147 / 12 | 55

3. 3. 2019, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.250
43 / 3 | 30

1. 6. 2019, 09.00 | Gazdoš Ivo | 2. MČR TROJBOJ MS
14.330
33 / 5 | 17

1. 6. 2019, 11.00 | Truksa Otakar | 2. MČR TROJBOJ MS
6.602

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
201298 / 249 | 485.21
15.00
73.75000000 %
67 / 15 | 13

15. 9. 2018, 16.00 | Cebula Tomáš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.460
44 / 20 | 7

25. 9. 2018, 19.00 | Grosoš Jan | SM TD 1. Třída
2.202
60 / 16 | 16

11. 10. 2018, 19.00 | Meca Miroslav | SM TD 1. Třída
3.752
60 / 10 | 19

25. 10. 2018, 19.00 | Szczeponek Pavel | SM TD 1. Třída
6.002
100 / 10 | 47

27. 10. 2018, 16.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.002
49 / 15 | 15

3. 11. 2018, 14.00 | Bláha Milan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.260
60 / 4 | 26

8. 11. 2018, 19.00 | Bača Miroslav | SM TD 1. Třída
15.002
73 / 15 | 16

17. 11. 2018, 14.00 | Majewski Václav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.861
100 / 12 | 48

5. 1. 2019, 14.00 | Čaněcký Patrik | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.332
100 / 14 | 31

12. 1. 2019, 16.00 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.141
92 / 9 | 25

2. 2. 2019, 14.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.220
14 / 8 | 8

8. 2. 2019, 16.00 | Onderka Heřman | 26. MČR JEDNOBAND MS
1.750
70 / 15 | 18

8. 2. 2019, 22.00 | Frieda Jan | 26. MČR JEDNOBAND MS
4.660
90 / 15 | 27

9. 2. 2019, 12.00 | Coufalík Ivo | 26. MČR JEDNOBAND MS
6.002
63 / 15 | 13

9. 2. 2019, 17.50 | Stareček Pavel | 26. MČR JEDNOBAND MS
4.200
56 / 15 | 13

16. 2. 2019, 14.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.732
98 / 15 | 26

17. 2. 2019, 14.00 | Hammer Ivan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.532
54 / 8 | 14

3. 3. 2019, 14.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.750
20 / 8 | 10

1. 6. 2019, 10.00 | Gazdoš Ivo | 2. MČR TROJBOJ MS
2.500
28 / 10 | 14

1. 6. 2019, 12.00 | Truksa Otakar | 2. MČR TROJBOJ MS
2.800

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17429 / 490 | 100.875
1.666
89.37500000 %
28 / 40 | 4

19. 9. 2018, 17.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
0.7002
18 / 35 | 5

19. 9. 2018, 18.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.5140
11 / 14 | 2

19. 9. 2018, 19.00 | Stareček Vladimír | SM 3B 1. Třída
0.7850
22 / 34 | 4

3. 10. 2018, 17.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.6470
29 / 40 | 5

3. 10. 2018, 18.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.7252
30 / 31 | 10

3. 10. 2018, 19.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
0.9672
30 / 35 | 5

17. 10. 2018, 17.00 | Karkoška Roman | SM 3B 1. Třída
0.8572
30 / 24 | 6

17. 10. 2018, 18.00 | Cakl Marek | SM 3B 1. Třída
1.2502
30 / 31 | 4

17. 10. 2018, 19.00 | Líška Antonín ml. | SM 3B 1. Třída
0.9671
30 / 18 | 7

31. 10. 2018, 17.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B 1. Třída
1.6662
30 / 38 | 2

31. 10. 2018, 18.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.7892
30 / 38 | 4

31. 10. 2018, 19.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. Třída
0.7892
30 / 20 | 5

14. 11. 2018, 17.00 | Vítek Pavel | SM 3B 1. Třída
1.5002
30 / 26 | 8

14. 11. 2018, 18.00 | Košťál Kamil | SM 3B 1. Třída
1.1532
30 / 36 | 5

14. 11. 2018, 19.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. Třída
0.8332
9 / 15 | 3

1. 6. 2019, 11.00 | Gazdoš Ivo | 2. MČR TROJBOJ MS
0.6000
12 / 15 | 3

1. 6. 2019, 13.00 | Truksa Otakar | 2. MČR TROJBOJ MS
0.8000

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1111 / 15 | 367.40
7.40
74.00000000 %
111 / 15 | 36

15. 9. 2018, 12.00 | Čaněcký Patrik | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.402

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132266 / 144 | 11715.73
50.00
87.15380000 %
200 / 16 | 33

14. 9. 2017, 17.00 | Hájek Jiří | SM TD 1. Třída
12.502
172 / 20 | 59

10. 10. 2017, 17.00 | Kolder Milan | SM TD 1. Třída
8.600
200 / 6 | 95

17. 10. 2017, 17.00 | Humeňanský František | SM TD 1. Třída
33.332
109 / 20 | 32

7. 11. 2017, 17.00 | Antoni Jiří | SM TD 1. Třída
5.452
200 / 12 | 77

21. 11. 2017, 17.00 | Majewski Václav | SM TD 1. Třída
16.662
2 / 1 | 2

5. 12. 2017, 17.00 | Cebula Tomáš | SM TD 1. Třída
2.000
200 / 12 | 60

14. 12. 2017, 17.00 | Konieczný Miroslav | SM TD 1. Třída
16.662
200 / 13 | 57

23. 1. 2018, 17.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1. Třída
15.382
200 / 14 | 74

6. 2. 2018, 17.00 | Venglář Pavel | SM TD 1. Třída
14.282
200 / 13 | 67

8. 3. 2018, 17.00 | Gavelek Josef | SM TD 1. Třída
15.382
200 / 5 | 117

20. 3. 2018, 17.00 | Slezák Jan | SM TD 1. Třída
40.002
183 / 8 | 91

3. 4. 2018, 17.00 | Majewski Václav | SM TD 1. Třída
22.870
200 / 4 | 71

17. 4. 2018, 17.00 | Cebula Tomáš | SM TD 1. Třída
50.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
202632 / 232 | 9711.34
37.50
93.33330000 %
150 / 17 | 25

14. 9. 2017, 18.10 | Hok Dalibor | SM TD 1. Třída
8.822
150 / 9 | 38

10. 10. 2017, 18.10 | Venglář Pavel | SM TD 1. Třída
16.662
150 / 15 | 49

17. 10. 2017, 18.10 | Humeňanský František | SM TD 1. Třída
10.002
144 / 20 | 27

7. 11. 2017, 18.10 | Antoni Jiří | SM TD 1. Třída
7.202
150 / 13 | 47

21. 11. 2017, 18.10 | Majewski Václav | SM TD 1. Třída
11.532
89 / 10 | 35

25. 11. 2017, 10.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.900
150 / 4 | 59

5. 12. 2017, 18.10 | Cebula Tomáš | SM TD 1. Třída
37.502
150 / 7 | 59

14. 12. 2017, 18.10 | Hájek Jiří | SM TD 1. Třída
21.422
150 / 13 | 42

23. 1. 2018, 18.10 | Košťál Kamil | SM TD 1. Třída
11.532
150 / 15 | 28

6. 2. 2018, 18.10 | Venglář Pavel | SM TD 1. Třída
10.002
150 / 9 | 51

8. 3. 2018, 18.10 | Gavelek Josef | SM TD 1. Třída
16.662
150 / 14 | 40

20. 3. 2018, 18.10 | Slezák Jan | SM TD 1. Třída
10.712
150 / 8 | 55

3. 4. 2018, 18.10 | Majewski Václav | SM TD 1. Třída
18.752
150 / 14 | 45

17. 4. 2018, 18.10 | Cebula Tomáš | SM TD 1. Třída
10.712
62 / 15 | 20

12. 5. 2018, 10.00 | Ručka Damián | Krajsky přebor Kádr52/2
4.132
100 / 11 | 27

12. 5. 2018, 13.00 | Dunaj Mojmír | Krajsky přebor Kádr52/2
9.092
100 / 14 | 28

12. 5. 2018, 15.00 | Kováč Aladar | Krajsky přebor Kádr52/2
7.142
100 / 4 | 44

12. 5. 2018, 17.00 | Ševeček Milan | Krajsky přebor Kádr52/2
25.002
87 / 14 | 34

12. 5. 2018, 18.00 | Andrejovský Robert | Krajsky přebor Kádr52/2
6.210
150 / 6 | 97

12. 5. 2018, 19.00 | Venglář Pavel | Krajsky přebor Kádr52/2
25.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
291478 / 344 | 274.29
12.00
89.03610000 %
60 / 5 | 25

14. 9. 2017, 19.00 | Hájek Jiří | SM TD 1. Třída
12.002
60 / 10 | 11

10. 10. 2017, 19.00 | Kolder Milan | SM TD 1. Třída
6.002
60 / 12 | 19

17. 10. 2017, 19.00 | Humeňanský František | SM TD 1. Třída
5.002
60 / 14 | 22

7. 11. 2017, 19.00 | Antoni Jiří | SM TD 1. Třída
4.282
50 / 12 | 19

17. 11. 2017, 20.00 | Antoni Jiří | Petřkovický jednoband
4.162
24 / 15 | 6

18. 11. 2017, 10.00 | Richter Ladislav | Petřkovický jednoband
1.602
43 / 15 | 11

18. 11. 2017, 12.00 | Kováč Aladar | Petřkovický jednoband
2.862
46 / 15 | 19

18. 11. 2017, 13.00 | Gavelek Josef | Petřkovický jednoband
3.062
52 / 15 | 15

18. 11. 2017, 15.00 | Kováč Aladar | Petřkovický jednoband
3.462
20 / 15 | 5

18. 11. 2017, 17.00 | Dunaj Mojmír | Petřkovický jednoband
1.330
44 / 15 | 13

18. 11. 2017, 18.00 | Andrejovský Robert | Petřkovický jednoband
2.930
60 / 13 | 24

21. 11. 2017, 19.00 | Majewski Václav | SM TD 1. Třída
4.612
100 / 13 | 27

25. 11. 2017, 16.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.692
60 / 8 | 26

5. 12. 2017, 19.00 | Cebula Tomáš | SM TD 1. Třída
7.502
60 / 10 | 24

14. 12. 2017, 19.00 | Hájek Jiří | SM TD 1. Třída
6.002
60 / 19 | 13

23. 1. 2018, 19.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1. Třída
3.152
60 / 15 | 12

6. 2. 2018, 19.00 | Venglář Pavel | SM TD 1. Třída
4.002
60 / 13 | 15

8. 3. 2018, 19.00 | Gavelek Josef | SM TD 1. Třída
4.612
60 / 13 | 20

20. 3. 2018, 19.00 | Slezák Jan | SM TD 1. Třída
4.612
29 / 9 | 11

3. 4. 2018, 19.00 | Majewski Václav | SM TD 1. Třída
3.220
60 / 16 | 16

17. 4. 2018, 19.00 | Kezsely Radim | SM TD 1. Třída
3.752
50 / 9 | 21

16. 6. 2018, 10.00 | Ručka Damián | Krajský přebor v jednobandu
5.552
50 / 11 | 12

16. 6. 2018, 12.20 | Dunaj Mojmír | Krajský přebor v jednobandu
4.542
50 / 11 | 19

16. 6. 2018, 13.30 | Hajný Radim | Krajský přebor v jednobandu
4.542
50 / 9 | 16

16. 6. 2018, 14.40 | Andrejovský Robert | Krajský přebor v jednobandu
5.552
50 / 11 | 17

16. 6. 2018, 15.50 | Ševeček Milan | Krajský přebor v jednobandu
4.542
50 / 10 | 20

16. 6. 2018, 17.00 | Kováč Aladar | Krajský přebor v jednobandu
5.002
50 / 11 | 14

16. 6. 2018, 20.30 | Szczeponek Pavel | Krajský přebor v jednobandu
4.542
0

16. 6. 2018, 22.50 | Košťál Kamil | Krajský přebor v jednobandu
2

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
28665 / 900 | 90.738
1.578
79.16670000 %
29 / 40 | 5

20. 9. 2017, 18.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
0.7252
25 / 24 | 9

20. 9. 2017, 18.00 | Stareček Vladimír | SM 3B 1. Třída
1.0410
16 / 35 | 2

20. 9. 2017, 18.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.4570
30 / 22 | 5

4. 10. 2017, 17.00 | Šimiček Lukáš | SM 3B 1. Třída
1.3632
20 / 40 | 5

4. 10. 2017, 18.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. Třída
0.5000
17 / 21 | 3

4. 10. 2017, 19.00 | Přeček Jiří | SM 3B 1. Třída
0.8090
27 / 40 | 3

21. 10. 2017, 10.00 | Švejda Ivan | SM 3B 1. Třída
0.6752
30 / 19 | 9

21. 10. 2017, 11.00 | Kováč Juraj | SM 3B 1. Třída
1.5792
30 / 24 | 6

21. 10. 2017, 12.00 | Švejda Branislav | SM 3B 1. Třída
1.2502
30 / 37 | 6

21. 10. 2017, 14.00 | Kováč Juraj | SM 3B 1. Třída
0.8102
30 / 36 | 5

21. 10. 2017, 15.00 | Kubiš Peter | SM 3B 1. Třída
0.8332
27 / 40 | 5

21. 10. 2017, 16.00 | Švejda Branislav | SM 3B 1. Třída
0.6750
11 / 26 | 2

15. 11. 2017, 17.00 | Andrejovský Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.4230
30 / 26 | 7

15. 11. 2017, 18.00 | Szczeponek Pavel | SM 3B 1. Třída
1.1532
16 / 24 | 4

15. 11. 2017, 19.00 | Andrejovský Robert | SM 3B 1. Třída
0.6660
20 / 40 | 4

29. 11. 2017, 17.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.5000
22 / 36 | 3

29. 11. 2017, 18.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.6110
29 / 35 | 5

29. 11. 2017, 19.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
0.8280
30 / 33 | 6

10. 1. 2018, 17.00 | Richter Ladislav | SM 3B 1. Třída
0.9092
30 / 29 | 4

10. 1. 2018, 18.00 | Antoni Jiří | SM 3B 1. Třída
1.0342
28 / 40 | 5

10. 1. 2018, 19.00 | Humeňanský František | SM 3B 1. Třída
0.7002
22 / 40 | 3

31. 1. 2018, 17.00 | Cebula Tomáš | SM 3B 1. Třída
0.5502
19 / 40 | 3

31. 1. 2018, 18.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
0.4752
30 / 33 | 5

31. 1. 2018, 19.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.9092
16 / 30 | 2

31. 3. 2018, 10.00 | Kudlík Vlastimil | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.5332
27 / 30 | 5

31. 3. 2018, 13.00 | Ručka Damián | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.9002
17 / 30 | 3

31. 3. 2018, 15.00 | Peter Jaroslav | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.5662
7 / 30 | 1

31. 3. 2018, 16.00 | Hajný Radim | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.2330

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
126 / 8 | 73.25
3.25
17.33330000 %
26 / 8 | 7

25. 11. 2017, 12.00 | Stareček Pavel | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.250

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
163165 / 175 | 17318.08
66.66
98.90630000 %
189 / 13 | 57

13. 10. 2016, 17.00 | Kolder Milan | SM TD 1.třída
14.530
200 / 9 | 74

1. 11. 2016, 17.00 | Peter Jaroslav | SM TD 1.třída
22.222
200 / 10 | 62

10. 11. 2016, 17.00 | Ručka Damián | SM TD 1.třída
20.002
198 / 10 | 63

8. 12. 2016, 17.00 | Cebula Tomáš | SM TD 1.třída
19.800
178 / 16 | 48

15. 12. 2016, 17.00 | Andrejovský Robert | SM TD 1.třída
11.120
200 / 13 | 130

12. 1. 2017, 17.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1.třída
15.382
200 / 20 | 47

19. 1. 2017, 17.00 | Antoni Jiří | SM TD 1.třída
10.002
200 / 4 | 109

24. 1. 2017, 17.00 | Gavelek Josef | SM TD 1.třída
50.002
200 / 3 | 167

14. 2. 2017, 17.00 | Venglář Pavel | SM TD 1.třída
66.662
200 / 15 | 134

23. 2. 2017, 17.00 | Konieczný Miroslav | SM TD 1.třída
13.332
200 / 4 | 173

28. 2. 2017, 17.00 | Vaněk Petr | SM TD 1.třída
50.002
200 / 7 | 120

16. 3. 2017, 17.00 | Matoušek Zdeněk | SM TD 1.třída
28.572
200 / 15 | 46

23. 3. 2017, 18.00 | Andrejovský Robert | SM TD 1.třída
13.332
200 / 15 | 53

6. 4. 2017, 17.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1.třída
13.332
200 / 7 | 124

20. 4. 2017, 17.00 | Grosoš Jan | SM TD 1.třída
28.572
200 / 14 | 64

2. 5. 2017, 17.00 | Humeňanský František | SM TD 1.třída
14.282

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
162283 / 246 | 769.28
15.00
95.12500000 %
108 / 20 | 27

13. 10. 2016, 18.00 | Kolder Milan | SM TD 1.třída
5.400
150 / 11 | 47

1. 11. 2016, 18.00 | Peter Jaroslav | SM TD 1.třída
13.632
150 / 11 | 40

10. 11. 2016, 18.00 | Ševeček Milan | SM TD 1.třída
13.632
150 / 14 | 55

8. 12. 2016, 18.00 | Cebula Tomáš | SM TD 1.třída
10.712
92 / 20 | 26

15. 12. 2016, 18.00 | Andrejovský Robert | SM TD 1.třída
4.600
150 / 20 | 26

12. 1. 2017, 18.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1.třída
7.502
150 / 13 | 67

19. 1. 2017, 18.00 | Grosoš Jan | SM TD 1.třída
11.532
150 / 19 | 55

24. 1. 2017, 18.00 | Gavelek Josef | SM TD 1.třída
7.892
150 / 13 | 49

14. 2. 2017, 18.00 | Venglář Pavel | SM TD 1.třída
11.532
150 / 17 | 39

23. 2. 2017, 18.00 | Hok Dalibor | SM TD 1.třída
8.822
150 / 12 | 50

28. 2. 2017, 18.00 | Vaněk Petr | SM TD 1.třída
12.502
150 / 12 | 29

16. 3. 2017, 18.00 | Matoušek Zdeněk | SM TD 1.třída
12.502
133 / 20 | 25

23. 3. 2017, 19.00 | Andrejovský Robert | SM TD 1.třída
6.652
150 / 15 | 68

6. 4. 2017, 18.00 | Kocián Jan | SM TD 1.třída
10.002
150 / 10 | 76

20. 4. 2017, 18.00 | Antoni Jiří | SM TD 1.třída
15.002
150 / 19 | 29

2. 5. 2017, 18.00 | Humeňanský František | SM TD 1.třída
7.892

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16953 / 224 | 274.25
10.00
99.27080000 %
57 / 20 | 13

13. 10. 2016, 19.00 | Kolder Milan | SM TD 1.třída
2.852
60 / 14 | 17

1. 11. 2016, 19.00 | Hok Dalibor | SM TD 1.třída
4.282
56 / 20 | 27

10. 11. 2016, 19.00 | Ručka Damián | SM TD 1.třída
2.802
60 / 11 | 11

8. 12. 2016, 19.00 | Matoušek Zdeněk | SM TD 1.třída
5.452
60 / 18 | 13

15. 12. 2016, 19.00 | Cibulka Jan | SM TD 1.třída
3.332
60 / 19 | 10

12. 1. 2017, 19.00 | Meca Miroslav | SM TD 1.třída
3.152
60 / 13 | 20

19. 1. 2017, 19.00 | Antoni Jiří | SM TD 1.třída
4.612
60 / 18 | 14

24. 1. 2017, 19.00 | Gavelek Josef | SM TD 1.třída
3.332
60 / 15 | 11

14. 2. 2017, 19.00 | Venglář Pavel | SM TD 1.třída
4.002
60 / 16 | 17

23. 2. 2017, 19.00 | Konieczný Miroslav | SM TD 1.třída
3.752
60 / 9 | 22

28. 2. 2017, 19.00 | Vaněk Petr | SM TD 1.třída
6.662
60 / 6 | 24

16. 3. 2017, 19.00 | Matoušek Zdeněk | SM TD 1.třída
10.002
60 / 8 | 19

23. 3. 2017, 20.00 | Andrejovský Robert | SM TD 1.třída
7.502
60 / 10 | 17

6. 4. 2017, 19.00 | Kocián Jan | SM TD 1.třída
6.002
60 / 12 | 14

20. 4. 2017, 19.00 | Grosoš Jan | SM TD 1.třída
5.002
60 / 15 | 17

2. 5. 2017, 19.00 | Humeňanský František | SM TD 1.třída
4.002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
32719 / 849 | 80.846
1.764
78.57920000 %
30 / 38 | 8

19. 10. 2016, 17.00 | Šimiček Lukáš | SM 3B 1. třída
0.7892
30 / 33 | 5

19. 10. 2016, 18.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. třída
0.9092
30 / 26 | 4

19. 10. 2016, 19.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. třída
1.1532
30 / 37 | 4

16. 11. 2016, 17.00 | Šlechta Jan | SM 3B 1. třída
0.8102
25 / 40 | 3

16. 11. 2016, 18.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. třída
0.6250
9 / 15 | 1

16. 11. 2016, 19.00 | Popeňažník Lukáš | SM 3B 1. třída
0.6000
29 / 40 | 5

7. 12. 2016, 17.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. třída
0.7252
30 / 17 | 5

7. 12. 2016, 18.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. třída
1.7642
30 / 33 | 4

7. 12. 2016, 19.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. třída
0.9092
30 / 36 | 5

21. 12. 2016, 17.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. třída
0.8332
30 / 26 | 5

21. 12. 2016, 18.00 | Andrejovský Robert | SM 3B 1. třída
1.1532
30 / 30 | 6

21. 12. 2016, 19.00 | Majewski Václav | SM 3B 1. třída
1.0002
26 / 40 | 4

18. 1. 2017, 17.00 | Vintrocha Richard | SM 3B 1. třída
0.6502
30 / 31 | 6

18. 1. 2017, 18.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. třída
0.9672
16 / 19 | 4

18. 1. 2017, 19.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. třída
0.8420
21 / 40 | 4

25. 1. 2017, 17.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. třída
0.5252
30 / 40 | 5

25. 1. 2017, 18.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B 1. třída
0.7502
30 / 36 | 6

25. 1. 2017, 19.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. třída
0.8332
0

15. 2. 2017, 17.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. třída
2
0

15. 2. 2017, 18.00 | Šlechta Jan | SM 3B 1. třída
2
0

15. 2. 2017, 19.00 | Popeňažník Lukáš | SM 3B 1. třída
2
30 / 33 | 4

1. 3. 2017, 17.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. třída
0.9092
30 / 22 | 6

1. 3. 2017, 18.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. třída
1.3632
30 / 17 | 8

1. 3. 2017, 19.00 | Šimiček Lukáš | SM 3B 1. třída
1.7642
18 / 40 | 3

8. 3. 2017, 17.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. třída
0.4502
30 / 34 | 6

8. 3. 2017, 18.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. třída
0.8822
30 / 32 | 8

8. 3. 2017, 19.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. třída
0.9372
13 / 20 | 3

10. 6. 2017, 10.00 | Kudlík Vlastimil | Oblastní přebor v 3B
0.6502
20 / 19 | 3

10. 6. 2017, 12.40 | Hajný Radim | Oblastní přebor v 3B
1.0522
12 / 16 | 4

10. 6. 2017, 14.40 | Dvořáček Jan | Oblastní přebor v 3B
0.7500
7 / 20 | 2

10. 6. 2017, 16.00 | Šnyta Radek | Oblastní přebor v 3B
0.3500
13 / 19 | 4

10. 6. 2017, 16.40 | Stareček Vladimír | Oblastní přebor v 3B
0.6840

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111885 / 115 | 12916.39
35.71
68.54550000 %
222 / 20 | 104

25. 10. 2015, 10.00 | Starý Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.100
11 / 2 | 6

8. 11. 2015, 10.00 | Slaměník Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.500
69 / 8 | 28

29. 11. 2015, 10.00 | Kezsely Radim | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.620
250 / 7 | 129

3. 1. 2016, 10.00 | Kuchař Karel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
35.712
53 / 5 | 32

17. 1. 2016, 10.00 | Mirga Martin | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
10.600
209 / 11 | 112

7. 2. 2016, 10.00 | Kramarz Daniel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
19.000
250 / 10 | 107

6. 3. 2016, 10.00 | Stareček Pavel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
25.002
250 / 8 | 112

20. 3. 2016, 10.00 | Kalábek Jaromír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
31.252
89 / 8 | 59

2. 4. 2016, 13.00 | Kalábek Jaromír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.120
232 / 20 | 58

17. 4. 2016, 10.00 | Hladký Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.602
250 / 16 | 59

23. 4. 2016, 11.00 | Starý Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
15.622

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111472 / 208 | 687.07
9.95
66.90910000 %
111 / 20 | 26

25. 10. 2015, 12.00 | Müller David | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.550
111 / 20 | 27

8. 11. 2015, 12.00 | Háva Miloš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.552
62 / 13 | 32

29. 11. 2015, 12.00 | Stareček Pavel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.760
199 / 20 | 33

3. 1. 2016, 12.00 | Kuchař Karel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.952
120 / 19 | 32

17. 1. 2016, 12.00 | Fellner Jan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.310
101 / 18 | 17

7. 2. 2016, 12.00 | Kramarz Daniel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.610
191 / 20 | 68

6. 3. 2016, 12.00 | Vajda Roman | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.552
175 / 20 | 27

20. 3. 2016, 12.00 | Hampl Michal | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.752
104 / 18 | 26

2. 4. 2016, 15.00 | Kalábek Jaromír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.770
150 / 20 | 39

17. 4. 2016, 12.00 | Daniel Vladislav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.502
148 / 20 | 21

23. 4. 2016, 12.00 | Starý Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.402

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11743 / 206 | 223.60
8.33
67.54550000 %
78 / 20 | 22

25. 10. 2015, 14.00 | Müller David | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.901
91 / 20 | 13

8. 11. 2015, 14.00 | Háva Miloš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.551
89 / 20 | 21

29. 11. 2015, 14.00 | Stareček Pavel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.452
100 / 12 | 19

3. 1. 2016, 14.00 | Kuchař Karel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.332
58 / 19 | 11

17. 1. 2016, 14.00 | Slaměník Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.050
29 / 20 | 9

7. 2. 2016, 14.00 | Kuchař Karel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.450
76 / 15 | 19

6. 3. 2016, 14.00 | Kezsely Radim | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.060
68 / 20 | 14

20. 3. 2016, 14.00 | Kopl Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.401
42 / 20 | 11

2. 4. 2016, 17.00 | Hampl Michal | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.102
53 / 20 | 10

17. 4. 2016, 14.00 | Daniel Vladislav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.652
59 / 20 | 9

23. 4. 2016, 14.00 | Starý Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.952

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9241 / 283 | 70.851
1.181
89.25930000 %
30 / 31 | 7

7. 10. 2015, 17.00 | Rypka Jan | SM - 3B 1. třída
0.9672
29 / 31 | 5

7. 10. 2015, 18.00 | Majewski Václav | SM - 3B 1. třída
0.9350
30 / 37 | 6

7. 10. 2015, 19.00 | Hyšperský Jindř. | SM - 3B 1. třída
0.8102
27 / 38 | 4

14. 10. 2015, 17.00 | Bača Tomáš | SM - 3B 1. třída
0.7100
25 / 40 | 4

14. 10. 2015, 18.00 | Vintrocha Richard | SM - 3B 1. třída
0.6250
23 / 25 | 5

14. 10. 2015, 19.00 | Bača Miroslav | SM - 3B 1. třída
0.9200
30 / 30 | 3

20. 5. 2016, 21.30 | Vintrocha Richard | MS MČR Trojband - 3B
1.0002
21 / 29 | 5

21. 5. 2016, 10.00 | Stareček Pavel | MS MČR Trojband - 3B
0.7240
26 / 22 | 6

21. 5. 2016, 17.30 | Bača Miroslav | MS MČR Trojband - 3B
1.1810

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132559 / 168 | 12615.23
66.66
98.42310000 %
200 / 9 | 94

18. 11. 2014, 17.00 | Antoni Jiří | 1. třída TD Severní Morava
22.222
159 / 13 | 75

2. 12. 2014, 17.00 | Kezsely Radim | 1. třída TD Severní Morava
12.230
200 / 16 | 68

11. 12. 2014, 17.00 | Schoffer Bruno | 1. třída TD Severní Morava
12.502
200 / 9 | 103

18. 12. 2014, 17.00 | Grosoš Jan | 1. třída TD Severní Morava
22.222
200 / 19 | 51

20. 1. 2015, 17.00 | Peter Jaroslav | 1. třída TD Severní Morava
10.522
200 / 19 | 61

27. 1. 2015, 17.00 | Kocián Jan | 1. třída TD Severní Morava
10.522
200 / 3 | 115

10. 2. 2015, 17.00 | Majewski Václav | 1. třída TD Severní Morava
66.662
200 / 18 | 61

10. 3. 2015, 17.00 | Venglář Pavel | 1. třída TD Severní Morava
11.112
200 / 19 | 39

9. 4. 2015, 17.00 | Vajda Roman | 1. třída TD Severní Morava
10.522
200 / 8 | 108

21. 4. 2015, 17.00 | Humeňanský František | 1. třída TD Severní Morava
25.002
200 / 8 | 126

28. 4. 2015, 17.00 | Peter Jaroslav | 1. třída TD Severní Morava
25.002
200 / 16 | 46

5. 5. 2015, 17.00 | Kocián Jan | 1. třída TD Severní Morava
12.502
200 / 11 | 44

14. 5. 2015, 17.00 | Majewski Václav | 1. třída TD Severní Morava
18.182

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
182356 / 314 | 497.50
12.50
73.62500000 %
150 / 18 | 37

18. 11. 2014, 17.00 | Lipský Jan | 1. třída TD Severní Morava
8.33
108 / 20 | 31

2. 12. 2014, 17.00 | Kezsely Radim | 1. třída TD Severní Morava
5.400
90 / 20 | 18

11. 12. 2014, 17.00 | Schoffer Bruno | 1. třída TD Severní Morava
4.502
136 / 20 | 49

18. 12. 2014, 17.00 | Grosoš Jan | 1. třída TD Severní Morava
6.802
130 / 20 | 20

20. 1. 2015, 17.00 | Peter Jaroslav | 1. třída TD Severní Morava
6.502
150 / 19 | 31

27. 1. 2015, 17.00 | Kocián Jan | 1. třída TD Severní Morava
7.89
150 / 15 | 31

10. 2. 2015, 17.00 | Andrejovský Robert | 1. třída TD Severní Morava
10.00
133 / 20 | 32

10. 3. 2015, 17.00 | Venglář Pavel | 1. třída TD Severní Morava
6.652
139 / 19 | 20

9. 4. 2015, 17.00 | Vajda Roman | 1. třída TD Severní Morava
7.31
150 / 16 | 48

21. 4. 2015, 17.00 | Meca Miroslav | 1. třída TD Severní Morava
9.37
150 / 12 | 41

28. 4. 2015, 17.00 | Peter Jaroslav | 1. třída TD Severní Morava
12.50
142 / 20 | 39

5. 5. 2015, 17.00 | Kocián Jan | 1. třída TD Severní Morava
7.102
140 / 20 | 46

14. 5. 2015, 17.00 | Majewski Václav | 1. třída TD Severní Morava
7.002
150 / 14 | 36

30. 5. 2015, 10.00 | Tvrdoň Rudolf | SM - Přebor jednotlivců 52/2
10.712
100 / 16 | 19

30. 5. 2015, 10.00 | Kulich Libor | SM - Přebor jednotlivců 52/2
6.252
150 / 15 | 29

30. 5. 2015, 10.00 | Andrejovský Robert | SM - Přebor jednotlivců 52/2
10.002
100 / 13 | 22

30. 5. 2015, 10.00 | Peter Jaroslav | SM - Přebor jednotlivců 52/2
7.692
88 / 17 | 23

30. 5. 2015, 10.00 | Andrejovský Robert | SM - Přebor jednotlivců 52/2
5.170

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13731 / 201 | 273.63
7.50
28.11540000 %
60 / 19 | 10

18. 11. 2014, 17.00 | Antoni Jiří | 1. třída TD Severní Morava
3.15
42 / 14 | 13

2. 12. 2014, 17.00 | Kezsely Radim | 1. třída TD Severní Morava
3.00
49 / 20 | 9

11. 12. 2014, 17.00 | Schoffer Bruno | 1. třída TD Severní Morava
2.450
60 / 12 | 16

18. 12. 2014, 17.00 | Grosoš Jan | 1. třída TD Severní Morava
5.00
60 / 19 | 11

20. 1. 2015, 17.00 | Peter Jaroslav | 1. třída TD Severní Morava
3.15
60 / 19 | 10

27. 1. 2015, 17.00 | Kocián Jan | 1. třída TD Severní Morava
3.15
43 / 11 | 14

10. 2. 2015, 17.00 | Majewski Václav | 1. třída TD Severní Morava
3.90
60 / 13 | 4

10. 3. 2015, 17.00 | Venglář Pavel | 1. třída TD Severní Morava
4.61
60 / 16 | 9

9. 4. 2015, 17.00 | Vajda Roman | 1. třída TD Severní Morava
3.75
60 / 18 | 19

21. 4. 2015, 17.00 | Humeňanský František | 1. třída TD Severní Morava
3.33
60 / 8 | 27

28. 4. 2015, 17.00 | Peter Jaroslav | 1. třída TD Severní Morava
7.50
57 / 20 | 14

5. 5. 2015, 17.00 | Kocián Jan | 1. třída TD Severní Morava
2.852
60 / 12 | 23

14. 5. 2015, 17.00 | Majewski Václav | 1. třída TD Severní Morava
5.00

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6132 / 188 | 60.702
1.200
73.33330000 %
23 / 39 | 6

3. 12. 2014, 17.00 | Bača Tomáš | 3B Severní Morava
0.5890
30 / 25 | 5

3. 12. 2014, 17.00 | Vintrocha Richard | 3B Severní Morava
1.2002
20 / 30 | 5

3. 12. 2014, 17.00 | Bača Miroslav | 3B Severní Morava
0.6660
7 / 18 | 3

14. 1. 2015, 00.00 | Gazdoš Ivo | 3B Severní Morava
0.3880
30 / 36 | 4

14. 1. 2015, 00.00 | Hyšperský Jindř. | 3B Severní Morava
0.8332
22 / 40 | 4

14. 1. 2015, 00.00 | Rypka Jan | 3B Severní Morava
0.5502

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5843 / 42 | 17420.07
83.33
67.44000000 %
250 / 14 | 111

22. 9. 2013, 10.00 | Stareček Pavel | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
17.852
93 / 20 | 18

13. 10. 2013, 10.00 | Coufal Zdeněk | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.650
0

17. 11. 2013, 10.00 | Ocásek Jiří | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2
250 / 5 | 174

15. 12. 2013, 10.00 | Pošvář František | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
50.002
250 / 3 | 160

11. 5. 2014, 10.00 | Knap Josef | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
83.332

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1103 / 20 | 115.15
5.15
41.20000000 %
103 / 20 | 11

13. 10. 2013, 10.00 | Coufal Zdeněk | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.150

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8491 / 146 | 293.36
5.55
31.67740000 %
56 / 20 | 16

22. 9. 2013, 10.00 | Čaněcký Patrik | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.802
62 / 20 | 10

13. 10. 2013, 10.00 | Coufal Zdeněk | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.102
100 / 18 | 18

17. 11. 2013, 10.00 | Hošek Ondřej | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.55
69 / 20 | 29

15. 12. 2013, 10.00 | Pošvář František | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.452
23 / 8 | 8

22. 3. 2014, 13.00 | Bača Miroslav | MS MČR 1B
2.870
65 / 20 | 19

22. 3. 2014, 14.30 | Červenka Michal | MS MČR 1B
3.250
44 / 20 | 8

22. 3. 2014, 17.30 | Frieda Jan | MS MČR 1B
2.200
72 / 20 | 11

11. 5. 2014, 10.00 | Knap Josef | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.602

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7174 / 228 | 80.763
1.304
82.85710000 %
30 / 40 | 6

14. 12. 2013, 14.00 | Kováč Juraj | 3B 1. třída Severní Morava
0.7501
21 / 32 | 3

14. 12. 2013, 14.00 | Švejda Branislav | 3B 1. třída Severní Morava
0.6560
29 / 40 | 4

14. 12. 2013, 14.00 | Ďuriš Karol | 3B 1. třída Severní Morava
0.7252
30 / 23 | 5

15. 2. 2014, 10.00 | Šnyta Radek | Přebor SM v trojbandu
1.3042
17 / 20 | 5

15. 2. 2014, 10.00 | Gazdoš Ivo | Přebor SM v trojbandu
0.8500
26 / 33 | 8

15. 2. 2014, 10.00 | Masár Stanislav | Přebor SM v trojbandu
0.7870
21 / 40 | 4

15. 2. 2014, 10.00 | Peter Jaroslav | Přebor SM v trojbandu
0.5252

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122680 / 171 | 16315.67
31.83
74.44440000 %
100 / 20 | 27

14. 10. 2012, 10.00 | Preis Josef | 2.LIGA MORAVA
5.00
300 / 15 | 90

27. 10. 2012, 13.00 | Filip Antonín | 2.LIGA MORAVA
20.002
300 / 13 | 112

11. 11. 2012, 10.00 | Kezsely Radim | 2.LIGA MORAVA
23.072
128 / 15 | 48

18. 11. 2012, 10.00 | Majewski Václav | 2.LIGA MORAVA
8.530
300 / 11 | 85

2. 12. 2012, 10.00 | Peštál Petr | 2.LIGA MORAVA
27.272
300 / 10 | 125

5. 1. 2013, 13.00 | Vala Miroslav | 2.LIGA MORAVA
30.002
162 / 14 | 77

6. 1. 2013, 10.00 | Fellner Jan | 2.LIGA MORAVA
11.570
245 / 19 | 53

20. 1. 2013, 10.00 | Kopečný Radek | 2.LIGA MORAVA
12.890
191 / 6 | 163

3. 2. 2013, 10.00 | Führlinger Patrik | 2.LIGA MORAVA
31.830
300 / 18 | 98

3. 3. 2013, 10.00 | Kezsely Radim | 2.LIGA MORAVA
16.662
271 / 20 | 89

24. 3. 2013, 10.00 | Hošek Ondřej | 2.LIGA MORAVA
13.55
83 / 10 | 52

13. 4. 2013, 10.00 | Majewski Václav | 2.LIGA MORAVA
8.300

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131577 / 213 | 417.40
16.66
40.43590000 %
108 / 15 | 23

15. 9. 2012, 13.00 | Švábik Roman | 1.LIGA MORAVA
7.20
108 / 20 | 35

16. 9. 2012, 10.00 | Slaměník Radek | 2.LIGA MORAVA
5.40
165 / 20 | 20

14. 10. 2012, 10.00 | Hrubý Josef | 2.LIGA MORAVA
8.25
144 / 13 | 33

27. 10. 2012, 13.00 | Vala Miroslav | 2.LIGA MORAVA
11.07
48 / 9 | 21

11. 11. 2012, 10.00 | Kezsely Radim | 2.LIGA MORAVA
5.33
130 / 20 | 20

18. 11. 2012, 10.00 | Kolder Milan | 2.LIGA MORAVA
6.50
161 / 20 | 37

5. 1. 2013, 13.00 | Knap Josef | 2.LIGA MORAVA
8.05
64 / 11 | 33

6. 1. 2013, 10.00 | Háva Miloš | 2.LIGA MORAVA
5.81
107 / 20 | 17

20. 1. 2013, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2.LIGA MORAVA
5.35
134 / 20 | 40

3. 2. 2013, 10.00 | Preis Josef | 2.LIGA MORAVA
6.70
200 / 12 | 41

3. 3. 2013, 10.00 | Čaněcký Patrik | 2.LIGA MORAVA
16.66
54 / 13 | 10

24. 3. 2013, 10.00 | Hošek Ondřej | 2.LIGA MORAVA
4.15
154 / 20 | 29

13. 4. 2013, 10.00 | Kolder Milan | 2.LIGA MORAVA
7.70

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15926 / 281 | 333.29
5.00
20.57780000 %
47 / 20 | 8

15. 9. 2012, 13.00 | Hykš Petr | 1.LIGA MORAVA
2.352
55 / 20 | 22

16. 9. 2012, 10.00 | Škrobálek Martin | 2.LIGA MORAVA
2.75
47 / 17 | 14

30. 9. 2012, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2.LIGA MORAVA
2.76
38 / 20 | 8

14. 10. 2012, 10.00 | Hrubý Josef | 2.LIGA MORAVA
1.90
58 / 20 | 13

27. 10. 2012, 13.00 | Vala Miroslav | 2.LIGA MORAVA
2.90
80 / 16 | 16

11. 11. 2012, 10.00 | Kezsely Radim | 2.LIGA MORAVA
5.00
80 / 19 | 22

18. 11. 2012, 10.00 | Kováč Aladar | 2.LIGA MORAVA
4.21
55 / 20 | 9

2. 12. 2012, 14.00 | Soušek Michal | 2.LIGA MORAVA
2.75
75 / 20 | 15

5. 1. 2013, 13.00 | Kopl Josef | 2.LIGA MORAVA
3.75
37 / 12 | 13

6. 1. 2013, 10.00 | Háva Miloš | 2.LIGA MORAVA
3.08
79 / 20 | 33

20. 1. 2013, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2.LIGA MORAVA
3.95
69 / 20 | 11

3. 2. 2013, 10.00 | Hrubý Josef | 2.LIGA MORAVA
3.45
65 / 20 | 17

3. 3. 2013, 10.00 | Čaněcký Patrik | 2.LIGA MORAVA
3.25
80 / 17 | 13

24. 3. 2013, 10.00 | Peštál Petr | 2.LIGA MORAVA
4.70
61 / 20 | 21

13. 4. 2013, 10.00 | Majewski Václav | 2.LIGA MORAVA
3.05

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
30803 / 1017 | 90.789
1.250
89.22220000 %
30 / 36 | 4

17. 10. 2012, 17.00 | Hrneček Jan | 3B 1.třída Severní Morava
0.8332
25 / 40 | 4

17. 10. 2012, 17.00 | Ručka Damián | 3B 1.třída Severní Morava
0.6252
30 / 38 | 7

17. 10. 2012, 17.00 | Šimiček Lukáš | 3B 1.třída Severní Morava
0.7892
30 / 40 | 5

14. 11. 2012, 17.00 | Čaněcký Patrik | 3B 1.třída Severní Morava
0.7501
30 / 30 | 8

14. 11. 2012, 17.00 | Šnyta Radek | 3B 1.třída Severní Morava
1.0002
10 / 21 | 1

14. 11. 2012, 17.00 | Bača Miroslav | 3B 1.třída Severní Morava
0.4760
30 / 35 | 4

17. 11. 2012, 10.00 | Ďuriš Karol | 3B 1.třída Severní Morava
0.8572
30 / 31 | 5

17. 11. 2012, 10.00 | Kováč Juraj | 3B 1.třída Severní Morava
0.9672
30 / 31 | 6

17. 11. 2012, 10.00 | Švejda Branislav | 3B 1.třída Severní Morava
0.9672
30 / 28 | 4

17. 11. 2012, 14.00 | Ďuriš Karol | 3B 1.třída Severní Morava
1.0712
24 / 40 | 4

17. 11. 2012, 14.00 | Kováč Juraj | 3B 1.třída Severní Morava
0.6002
30 / 39 | 7

17. 11. 2012, 14.00 | Kubiš Peter | 3B 1.třída Severní Morava
0.7692
29 / 40 | 4

28. 11. 2012, 17.00 | Duda Petr | 3B 1.třída Severní Morava
0.7252
26 / 40 | 5

28. 11. 2012, 17.00 | Rypka Jan | 3B 1.třída Severní Morava
0.6500
28 / 40 | 7

28. 11. 2012, 17.00 | Majewski Václav | 3B 1.třída Severní Morava
0.7000
30 / 30 | 4

12. 12. 2012, 17.00 | Bielko Jan | 3B 1.třída Severní Morava
1.0002
30 / 24 | 9

12. 12. 2012, 17.00 | Kocián Jan | 3B 1.třída Severní Morava
1.2502
30 / 29 | 5

12. 12. 2012, 17.00 | Grosoš Jan | 3B 1.třída Severní Morava
1.0342
30 / 35 | 5

12. 1. 2013, 10.00 | Minařík Pavel | 3B 1.třída Severní Morava
0.8572
27 / 40 | 5

12. 1. 2013, 10.00 | Ručka Damián | 3B 1.třída Severní Morava
0.6752
22 / 40 | 4

12. 1. 2013, 10.00 | Hajný Radim | 3B 1.třída Severní Morava
0.5502
24 / 29 | 3

6. 3. 2013, 17.00 | Čaněcký Patrik | 3B 1.třída Severní Morava
0.8270
19 / 21 | 4

6. 3. 2013, 17.00 | Bača Miroslav | 3B 1.třída Severní Morava
0.9040
30 / 37 | 3

6. 3. 2013, 17.00 | Šnyta Radek | 3B 1.třída Severní Morava
0.8101
28 / 40 | 5

20. 3. 2013, 17.00 | Buchtík Martin | 3B 1.třída Severní Morava
0.7002
19 / 21 | 4

20. 3. 2013, 17.00 | Gazdoš Ivo | 3B 1.třída Severní Morava
0.9040
15 / 40 | 2

20. 3. 2013, 17.00 | Andrejovský Robert | 3B 1.třída Severní Morava
0.3750
30 / 33 | 8

3. 4. 2013, 17.00 | Kocián Jan | 3B 1.třída Severní Morava
0.9092
30 / 29 | 3

3. 4. 2013, 17.00 | Kramarz Daniel | 3B 1.třída Severní Morava
1.0342
27 / 40 | 4

3. 4. 2013, 17.00 | Meca Miroslav | 3B 1.třída Severní Morava
0.6752

2011/2012

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
34851 / 1112 | 70.765
1.363
83.43140000 %
30 / 38 | 3

19. 10. 2011, 17.00 | Hrneček Jan | 1.třída 3B - Severní Morava
0.7892
30 / 38 | 3

19. 10. 2011, 17.00 | Kajzar Michal | 1.třída 3B - Severní Morava
0.7892
30 / 37 | 6

19. 10. 2011, 17.00 | Majer Jiří | 1.třída 3B - Severní Morava
0.8102
29 / 40 | 7

16. 11. 2011, 17.00 | Hyšperský Jindř. | 1.třída 3B - Severní Morava
0.7252
20 / 40 | 6

16. 11. 2011, 17.00 | Duda Petr | 1.třída 3B - Severní Morava
0.5002
26 / 40 | 4

16. 11. 2011, 17.00 | Rypka Jan | 1.třída 3B - Severní Morava
0.6502
17 / 27 | 3

23. 11. 2011, 17.00 | Andrejovský Miroslav | 1.třída 3B - Severní Morava
0.6290
25 / 22 | 5

23. 11. 2011, 17.00 | Gazdoš Ivo | 1.třída 3B - Severní Morava
1.1360
15 / 31 | 2

23. 11. 2011, 17.00 | Majewski Václav | 1.třída 3B - Severní Morava
0.4830
24 / 40 | 2

3. 12. 2011, 10.00 | Kováč Juraj | 1.třída 3B - Severní Morava
0.6000
29 / 40 | 3

3. 12. 2011, 10.00 | Švejda Branislav | 1.třída 3B - Severní Morava
0.7252
18 / 35 | 5

3. 12. 2011, 10.00 | Ďuriš Karol | 1.třída 3B - Severní Morava
0.5140
30 / 37 | 3

3. 12. 2011, 14.00 | Kováč Juraj | 1.třída 3B - Severní Morava
0.8102
30 / 22 | 3

3. 12. 2011, 14.00 | Ďuriš Karol | 1.třída 3B - Severní Morava
1.3632
30 / 36 | 5

3. 12. 2011, 14.00 | Švejda Branislav | 1.třída 3B - Severní Morava
0.8332
18 / 40 | 5

15. 1. 2012, 10.00 | Kajzar Michal | 1.třída 3B - Severní Morava
0.4502
27 / 40 | 6

15. 1. 2012, 10.00 | Hrneček Jan | 1.třída 3B - Severní Morava
0.6752
27 / 40 | 3

15. 1. 2012, 10.00 | Žabenský Zbyněk | 1.třída 3B - Severní Morava
0.6752
30 / 29 | 5

18. 1. 2012, 17.00 | Bielko Jan | 1.třída 3B - Severní Morava
1.0342
30 / 29 | 5

18. 1. 2012, 17.00 | Skořupa Rostislav | 1.třída 3B - Severní Morava
1.0342
26 / 40 | 4

18. 1. 2012, 17.00 | Kuchař Karel | 1.třída 3B - Severní Morava
0.6502
30 / 34 | 4

1. 2. 2012, 17.00 | Rypka Jan | 1.třída 3B - Severní Morava
0.8822
26 / 35 | 4

1. 2. 2012, 17.00 | Hyšperský Jindř. | 1.třída 3B - Severní Morava
0.7420
30 / 35 | 6

1. 2. 2012, 17.00 | Duda Petr | 1.třída 3B - Severní Morava
0.8572
28 / 32 | 5

15. 2. 2012, 17.00 | Andrejovský Miroslav | 1.třída 3B - Severní Morava
0.8750
11 / 18 | 2

15. 2. 2012, 17.00 | Gazdoš Ivo | 1.třída 3B - Severní Morava
0.6110
30 / 31 | 4

15. 2. 2012, 17.00 | Majewski Václav | 1.třída 3B - Severní Morava
0.9672
27 / 30 | 6

5. 5. 2012, 10.00 | Andrejovský Robert | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
0.9000
19 / 21 | 3

5. 5. 2012, 10.00 | Kohout Štěpán | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
0.9040
26 / 24 | 5

5. 5. 2012, 10.00 | Domanský Pavel | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
1.0830
30 / 24 | 4

18. 5. 2012, 17.00 | Peštál Petr | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.2502
14 / 30 | 3

18. 5. 2012, 20.00 | Filip Antonín | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.4660
16 / 30 | 3

19. 5. 2012, 12.00 | Vajda Roman | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.5332
23 / 27 | 3

19. 5. 2012, 14.00 | Aleš Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.8510

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9992 / 155 | 516.40
11.76
55.11110000 %
64 / 20 | 13

21. 10. 2010, 17.00 | Slezák Jan | SM 1.třída
3.200
117 / 20 | 21

26. 10. 2010, 17.00 | Suran Vladimír | SM 1.třída
5.852
67 / 20 | 25

18. 11. 2010, 17.00 | Křístek Martin | SM 1.třída
3.350
200 / 17 | 51

8. 2. 2011, 17.00 | Bielko Jan | SM 1.třída
11.762
85 / 20 | 21

26. 2. 2011, 10.00 | Suran Vladimír | SM 1.třída
4.250
34 / 5 | 28

10. 3. 2011, 17.00 | Pastrňák Jaromír | SM 1.třída
6.800
132 / 13 | 47

15. 3. 2011, 17.00 | Vajda Roman | SM 1.třída
10.150
168 / 20 | 34

7. 4. 2011, 17.00 | Humeňanský František | SM 1.třída
8.402
125 / 20 | 18

21. 4. 2011, 17.00 | Kováč Aladar | SM 1.třída
6.252

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81017 / 152 | 316.69
10.00
63.56250000 %
137 / 20 | 27

21. 10. 2010, 17.00 | Slezák Jan | SM 1.třída
6.852
106 / 20 | 25

26. 10. 2010, 17.00 | Suran Vladimír | SM 1.třída
5.302
112 / 20 | 21

8. 2. 2011, 17.00 | Bielko Jan | SM 1.třída
5.602
150 / 15 | 31

26. 2. 2011, 10.00 | Suran Vladimír | SM 1.třída
10.00
111 / 19 | 17

10. 3. 2011, 17.00 | Pastrňák Jaromír | SM 1.třída
5.84
150 / 18 | 25

15. 3. 2011, 17.00 | Vajda Roman | SM 1.třída
8.33
150 / 20 | 26

7. 4. 2011, 17.00 | Humeňanský František | SM 1.třída
7.502
101 / 20 | 20

21. 4. 2011, 17.00 | Andrejovský Robert | SM 1.třída
5.052

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7356 / 132 | 152.69
3.52
25.42860000 %
31 / 20 | 10

21. 10. 2010, 17.00 | Slezák Jan | SM 1.třída
1.552
48 / 16 | 12

26. 10. 2010, 17.00 | Suran Vladimír | SM 1.třída
3.00
42 / 20 | 9

18. 11. 2010, 17.00 | Křístek Martin | SM 1.třída
2.102
60 / 20 | 15

26. 2. 2011, 10.00 | Suran Vladimír | SM 1.třída
3.002
60 / 19 | 14

15. 3. 2011, 17.00 | Nehyba Martin | SM 1.třída
3.15
60 / 17 | 15

7. 4. 2011, 17.00 | Humeňanský František | SM 1.třída
3.52
55 / 20 | 15

21. 4. 2011, 17.00 | Andrejovský Robert | SM 1.třída
2.752

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
222 / 51 | 30.431
0.500
36.66670000 %
7 / 21 | 1

17. 6. 2011, 19.00 | Masár Stanislav | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
0.3330
15 / 30 | 3

18. 6. 2011, 10.00 | Galíček Zdeněk | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
0.5000

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6697 / 113 | 726.16
8.33
77.44440000 %
76 / 20 | 38

10. 12. 2009, 17.00 | Neckář Tomáš | 2.třída SM
3.802
98 / 20 | 17

19. 1. 2010, 17.00 | Lipský Jan | 2.třída SM
4.902
111 / 20 | 29

16. 2. 2010, 17.00 | Stach Lumír | 2.třída SM
5.552
150 / 18 | 41

2. 3. 2010, 17.00 | Suran Vladimír | 2.třída SM
8.332
112 / 17 | 41

16. 3. 2010, 17.00 | Vidlák Milan | 2.třída SM
6.580
150 / 18 | 72

1. 4. 2010, 17.00 | Kolder Milan | 2.třída SM
8.332

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6453 / 98 | 294.62
8.33
50.33330000 %
65 / 20 | 10

10. 12. 2009, 17.00 | Neckář Tomáš | 2.třída SM
3.250
100 / 12 | 17

19. 1. 2010, 17.00 | Lipský Jan | 2.třída SM
8.33
55 / 18 | 19

16. 2. 2010, 17.00 | Stach Lumír | 2.třída SM
3.05
78 / 20 | 22

2. 3. 2010, 17.00 | Lepík Jiří | 2.třída SM
3.902
100 / 15 | 29

16. 3. 2010, 17.00 | Vidlák Milan | 2.třída SM
6.66
55 / 13 | 15

1. 4. 2010, 17.00 | Kolder Milan | 2.třída SM
4.23

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6195 / 90 | 82.16
2.85
21.66670000 %
38 / 20 | 7

10. 12. 2009, 17.00 | Neckář Tomáš | 2.třída SM
1.902
40 / 18 | 7

19. 1. 2010, 17.00 | Lipský Jan | 2.třída SM
2.22
40 / 14 | 8

16. 2. 2010, 17.00 | Stach Lumír | 2.třída SM
2.85
10 / 7 | 5

2. 3. 2010, 17.00 | Suran Vladimír | 2.třída SM
1.42
40 / 15 | 7

16. 3. 2010, 17.00 | Vidlák Milan | 2.třída SM
2.66
27 / 16 | 5

1. 4. 2010, 17.00 | Kolder Milan | 2.třída SM
1.68

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
696 / 196 | 50.489
0.700
53.33330000 %
28 / 40 | 3

6. 1. 2010, 17.00 | Kováč Aladar | 1.třída 3B SM
0.7002
16 / 40 | 2

6. 1. 2010, 17.00 | Suran Vladimír | 1.třída 3B SM
0.4000
27 / 40 | 5

6. 1. 2010, 17.00 | Kolder Milan | 1.třída 3B SM
0.6752
9 / 19 | 4

20. 1. 2010, 17.00 | Masár Stanislav | 1.třída 3B SM
0.4730
8 / 28 | 2

20. 1. 2010, 17.00 | Dvořáček Jan | 1.třída 3B SM
0.2850
8 / 29 | 2

20. 1. 2010, 17.00 | Šlechta Jan | 1.třída 3B SM
0.2750

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151986 / 274 | 597.24
10.95
46.18600000 %
61 / 13 | 11

5. 10. 2008, 10.00 | Kalábek Jaromír | 2. liga B
4.690
117 / 20 | 27

16. 10. 2008, 17.00 | Pešan Vlastimil | SM 1.třída
5.850
153 / 20 | 36

18. 10. 2008, 13.00 | Provazník Jan | 2. liga B
7.650
84 / 18 | 16

23. 10. 2008, 17.00 | Čabla František | SM 1.třída
4.660
139 / 20 | 35

6. 11. 2008, 17.00 | Procházka Zdeněk | SM 1.třída
6.950
103 / 17 | 44

16. 11. 2008, 10.00 | Soušek Michal | 2. liga B
6.050
79 / 20 | 14

20. 11. 2008, 17.00 | Andrejovský Robert | SM 1.třída
3.952
183 / 20 | 52

29. 11. 2008, 13.00 | Čabla František | 2. liga B
9.150
152 / 20 | 45

21. 12. 2008, 10.00 | Keluc Otto | 2. liga B
7.602
219 / 20 | 34

17. 1. 2009, 13.00 | Hrbek Pavel | 2. liga B
10.952
134 / 20 | 39

24. 1. 2009, 13.00 | Filip Antonín | 2. liga B
6.700
176 / 20 | 30

15. 2. 2009, 10.00 | Plaček Robert | 2. liga B
8.802
25 / 6 | 14

28. 2. 2009, 14.00 | Kopl Josef | 2. liga B
4.160
182 / 20 | 33

1. 3. 2009, 10.00 | Soušek Michal | 2. liga B
9.100
179 / 20 | 59

21. 3. 2009, 13.00 | Kuchař Karel | 2. liga B
8.950

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151638 / 286 | 395.72
8.33
38.09300000 %
115 / 16 | 32

5. 10. 2008, 10.00 | Kalábek Jaromír | 2. liga B
7.18
150 / 18 | 38

16. 10. 2008, 17.00 | Pešan Vlastimil | SM 1.třída
8.33
112 / 17 | 23

18. 10. 2008, 13.00 | Provazník Jan | 2. liga B
6.58
77 / 20 | 25

23. 10. 2008, 17.00 | Čabla František | SM 1.třída
3.850
43 / 16 | 9

6. 11. 2008, 17.00 | Procházka Zdeněk | SM 1.třída
2.68
123 / 20 | 32

16. 11. 2008, 10.00 | Uher Miroslav ml. | 2. liga B
6.150
74 / 20 | 15

20. 11. 2008, 17.00 | Kula Jiří | SM 1.třída
3.700
69 / 20 | 12

29. 11. 2008, 13.00 | Kuchař Karel | 2. liga B
3.450
153 / 20 | 39

21. 12. 2008, 10.00 | Keluc Otto | 2. liga B
7.652
96 / 20 | 19

17. 1. 2009, 13.00 | Ocásek Jaroslav | 2. liga B
4.802
83 / 20 | 18

24. 1. 2009, 13.00 | Vala Miroslav | 2. liga B
4.150
122 / 20 | 22

15. 2. 2009, 10.00 | Plaček Robert | 2. liga B
6.100
146 / 19 | 30

28. 2. 2009, 14.00 | Kalábek Jaromír | 2. liga B
7.68
116 / 20 | 21

1. 3. 2009, 10.00 | Soušek Michal | 2. liga B
5.800
159 / 20 | 23

21. 3. 2009, 13.00 | Bobek Jiří | 2. liga B
7.952

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14554 / 267 | 152.07
3.50
15.73860000 %
35 / 12 | 9

30. 11. -0001, 00.00 | Procházka Zdeněk | Open turnaj oblasti 1B
2.910
37 / 20 | 9

30. 11. -0001, 00.00 | Kolder Milan | Open turnaj oblasti 1B
1.850
35 / 20 | 10

5. 10. 2008, 10.00 | Ocásek Jiří | 2. liga B
1.750
38 / 20 | 12

16. 10. 2008, 17.00 | Pešan Vlastimil | SM 1.třída
1.900
70 / 20 | 9

18. 10. 2008, 13.00 | Plaček Robert | 2. liga B
3.502
37 / 20 | 9

23. 10. 2008, 17.00 | Bielko Jan | SM 1.třída
1.852
34 / 20 | 7

6. 11. 2008, 17.00 | Mrštík Jan | SM 1.třída
1.700
37 / 20 | 6

16. 11. 2008, 10.00 | Uher Miroslav ml. | 2. liga B
1.850
57 / 20 | 15

20. 11. 2008, 17.00 | Kula Jiří | SM 1.třída
2.852
37 / 20 | 10

29. 11. 2008, 13.00 | Schoffer Bruno | 2. liga B
1.850
28 / 20 | 6

15. 2. 2009, 10.00 | Plaček Robert | 2. liga B
1.400
42 / 15 | 10

28. 2. 2009, 14.00 | Kalábek Jaromír | 2. liga B
2.80
42 / 20 | 14

1. 3. 2009, 10.00 | Soušek Michal | 2. liga B
2.100
25 / 20 | 5

21. 3. 2009, 13.00 | Schoffer Bruno | 2. liga B
1.250

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12228 / 446 | 60.511
0.758
63.33330000 %
22 / 40 | 5

4. 2. 2009, 17.00 | Kuchař Karel | 3B-SM 1.třída
0.5502
26 / 40 | 3

4. 2. 2009, 17.00 | Gavel Martin | 3B-SM 1.třída
0.6502
18 / 40 | 2

4. 2. 2009, 17.00 | Závodný Jiří | 3B-SM 1.třída
0.4500
24 / 40 | 4

18. 2. 2009, 17.00 | Kolder Milan | 3B-SM 1.třída
0.6000
20 / 40 | 4

18. 2. 2009, 17.00 | Ševeček Milan | 3B-SM 1.třída
0.5002
13 / 40 | 3

18. 2. 2009, 17.00 | Kováč Aladar | 3B-SM 1.třída
0.3250
17 / 40 | 2

25. 2. 2009, 17.00 | Rybák Jiří | 3B-SM 1.třída
0.4250
18 / 40 | 3

25. 2. 2009, 17.00 | Kezsely Radim | 3B-SM 1.třída
0.4500
22 / 29 | 6

25. 2. 2009, 17.00 | Kohout Štěpán | 3B-SM 1.třída
0.7580
12 / 40 | 3

11. 3. 2009, 17.00 | Dvořáček Jan | 3B-SM 1.třída
0.3000
9 / 17 | 3

11. 3. 2009, 18.00 | Hájek Radovan | 3B-SM 1.třída
0.5290
27 / 40 | 4

11. 3. 2009, 19.00 | Šlechta Jan | 3B-SM 1.třída
0.6750

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
221844 / 405 | 564.55
11.53
50.52050000 %
57 / 20 | 11

2. 10. 2007, 17.00 | Blažek Bohumil | SM-2.
2.852
48 / 20 | 9

18. 10. 2007, 17.00 | Neckář Tomáš | SM-2.
2.400
64 / 20 | 13

30. 10. 2007, 17.00 | Stach Lumír | SM-2.
3.200
44 / 20 | 12

15. 11. 2007, 17.00 | Kula Jiří | SM-2.
2.200
82 / 20 | 17

29. 11. 2007, 17.00 | Meca Miroslav | SM-2.
4.102
14 / 8 | 3

6. 12. 2007, 17.00 | Kolder Milan | SM-1.
1.750
50 / 20 | 11

11. 12. 2007, 17.00 | Grosoš Jan | SM-2.
2.502
77 / 20 | 10

8. 1. 2008, 17.00 | Hikeš Jiří | SM-2.
3.852
73 / 20 | 9

24. 1. 2008, 17.00 | Lepík Jiří | SM-2.
3.652
108 / 20 | 19

5. 2. 2008, 17.00 | Večeřa Petr | SM-2.
5.400
80 / 20 | 24

14. 2. 2008, 17.00 | Malina Pavel | SM-1.
4.000
90 / 20 | 15

19. 2. 2008, 17.00 | Křístek Martin | SM-2.
4.500
48 / 20 | 12

28. 2. 2008, 17.00 | Marták Lumír | SM-1.
2.400
93 / 20 | 27

6. 3. 2008, 17.00 | Kula Jiří | SM-2.
4.652
110 / 20 | 17

20. 3. 2008, 17.00 | Kramarz Daniel | SM-2.
5.500
92 / 20 | 14

3. 4. 2008, 17.00 | Lipský Jan | SM-2.
4.602
123 / 20 | 25

15. 4. 2008, 17.00 | Ponížil Bohuslav | SM-2.
6.152
150 / 13 | 54

26. 4. 2008, 00.00 | Meca Miroslav | Přebor 1. a 2. třídy VH
11.532
48 / 10 | 15

26. 4. 2008, 00.00 | Humeňanský František | Přebor 1. a 2. třídy VH
4.800
144 / 20 | 29

26. 4. 2008, 00.00 | Koky Dušan | Přebor 1. a 2. třídy VH
7.202
150 / 18 | 56

26. 4. 2008, 00.00 | Lipský Jan | Přebor 1. a 2. třídy VH
8.332
99 / 16 | 31

26. 4. 2008, 00.00 | Kramarz Daniel | Přebor 1. a 2. třídy VH
6.182

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
211452 / 402 | 313.61
5.45
43.40810000 %
45 / 20 | 9

2. 10. 2007, 17.00 | Blažek Bohumil | SM-2.
2.252
29 / 20 | 6

18. 10. 2007, 17.00 | Neckář Tomáš | SM-2.
1.450
54 / 20 | 8

30. 10. 2007, 17.00 | Marták Lumír | SM-2.
2.700
71 / 20 | 13

15. 11. 2007, 17.00 | Carda Miroslav | SM-2.
3.552
42 / 20 | 7

29. 11. 2007, 17.00 | Meca Miroslav | SM-2.
2.100
44 / 13 | 16

6. 12. 2007, 17.00 | Kolder Milan | SM-1.
3.38
55 / 20 | 15

11. 12. 2007, 17.00 | Grosoš Jan | SM-2.
2.751
90 / 20 | 31

8. 1. 2008, 17.00 | Ponížil Bohuslav | SM-2.
4.502
65 / 20 | 11

24. 1. 2008, 17.00 | Lepík Jiří | SM-2.
3.250
53 / 20 | 12

5. 2. 2008, 17.00 | Neckář Tomáš | SM-2.
2.650
56 / 20 | 13

14. 2. 2008, 17.00 | Malina Pavel | SM-1.
2.802
71 / 20 | 8

19. 2. 2008, 17.00 | Křístek Martin | SM-2.
3.550
96 / 20 | 15

28. 2. 2008, 17.00 | Marták Lumír | SM-1.
4.800
75 / 20 | 18

6. 3. 2008, 17.00 | Carda Miroslav | SM-2.
3.752
88 / 20 | 18

20. 3. 2008, 17.00 | Kramarz Daniel | SM-2.
4.402
100 / 20 | 18

3. 4. 2008, 17.00 | Lipský Jan | SM-2.
5.002
67 / 20 | 18

15. 4. 2008, 17.00 | Hikeš Jiří | SM-2.
3.352
94 / 18 | 23

17. 5. 2008, 00.00 | Dvořáček Jan | Přebor 1. a 2. třídy K
5.220
43 / 11 | 11

17. 5. 2008, 00.00 | Dvořáček Jan | Přebor 1. a 2. třídy K
3.900
105 / 20 | 13

17. 5. 2008, 00.00 | Koky Dušan | Přebor 1. a 2. třídy K
5.252
109 / 20 | 16

17. 5. 2008, 00.00 | Tvrdoň Rudolf | Přebor 1. a 2. třídy K
5.452

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18507 / 328 | 161.54
3.33
16.90000000 %
16 / 20 | 8

2. 10. 2007, 17.00 | Lepík Jiří | SM-2.
0.800
26 / 13 | 8

18. 10. 2007, 17.00 | Večeřa Petr | SM-2.
2.00
33 / 20 | 7

30. 10. 2007, 17.00 | Marcalík Petr | SM-2.
1.652
19 / 20 | 3

29. 11. 2007, 17.00 | Meca Miroslav | SM-2.
0.950
15 / 12 | 5

6. 12. 2007, 17.00 | Stillner David | SM-1.
1.25
22 / 20 | 7

11. 12. 2007, 17.00 | Buchmann Arnošt | SM-2.
1.100
40 / 12 | 16

8. 1. 2008, 17.00 | Křístek Ladislav | SM-2.
3.33
27 / 20 | 5

24. 1. 2008, 17.00 | Přeček Zdeněk | SM-2.
1.352
16 / 20 | 3

5. 2. 2008, 17.00 | Martiník Jan | SM-2.
0.800
21 / 20 | 4

14. 2. 2008, 17.00 | Malina Pavel | SM-1.
1.050
29 / 16 | 6

19. 2. 2008, 17.00 | Křístek Martin | SM-2.
1.81
24 / 20 | 4

28. 2. 2008, 17.00 | Marták Lumír | SM-1.
1.200
35 / 20 | 9

6. 3. 2008, 17.00 | Duda Petr | SM-2.
1.752
26 / 20 | 6

20. 3. 2008, 17.00 | Kramarz Daniel | SM-2.
1.302
40 / 18 | 5

3. 4. 2008, 17.00 | Lipský Jan | SM-2.
2.22
40 / 17 | 8

15. 4. 2008, 17.00 | Ponížil Bohuslav | SM-2.
2.35
36 / 20 | 11

3. 5. 2008, 00.00 | Truksa Otakar | Jednoband
1.800
42 / 20 | 7

3. 5. 2008, 00.00 | Hambálek Vladimír | Jednoband
2.100

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
42600 / 1546 | 80.388
0.650
47.61900000 %
7 / 40 | 3

26. 9. 2007, 17.00 | Slezák Jan | 3B/SM
0.1750
9 / 40 | 2

26. 9. 2007, 17.00 | Slezák Jan | 3B/SM
0.2250
13 / 40 | 3

26. 9. 2007, 17.00 | Kuchař Karel | 3B/SM
0.3250
17 / 40 | 3

10. 10. 2007, 17.00 | Držík Jan | 3B/SM
0.4252
12 / 28 | 2

10. 10. 2007, 17.00 | Šlechta Jan | 3B/SM
0.4280
13 / 40 | 3

10. 10. 2007, 17.00 | Hikeš Jiří | 3B/SM
0.3250
12 / 20 | 4

31. 10. 2007, 17.00 | Stareček Pavel | 3B/SM
0.6000
12 / 26 | 3

31. 10. 2007, 17.00 | Bača Miroslav | 3B/SM
0.4610
10 / 24 | 2

31. 10. 2007, 17.00 | Rybák Jiří | 3B/SM
0.4160
13 / 40 | 2

14. 11. 2007, 17.00 | Závodný Jiří | 3B/SM
0.3252
9 / 40 | 2

14. 11. 2007, 17.00 | Gavel Martin | 3B/SM
0.2250
24 / 40 | 5

14. 11. 2007, 17.00 | Bielko Jan | 3B/SM
0.6000
22 / 40 | 3

28. 11. 2007, 17.00 | Kováč Aladar | 3B/SM
0.5502
11 / 40 | 1

28. 11. 2007, 17.00 | Ševeček Milan | 3B/SM
0.2750
22 / 40 | 3

28. 11. 2007, 17.00 | Mikus Zdeněk | 3B/SM
0.5502
5 / 40 | 1

12. 12. 2007, 17.00 | Koky Dušan | 3B/SM
0.1250
13 / 40 | 5

12. 12. 2007, 17.00 | Kolder Milan | 3B/SM
0.3250
15 / 28 | 4

12. 12. 2007, 17.00 | Konvička Dušan | 3B/SM
0.5350
14 / 40 | 2

2. 1. 2008, 17.00 | Kuchař Karel | 3B/SM
0.3500
12 / 40 | 3

2. 1. 2008, 17.00 | Slezák Jan | 3B/SM
0.3000
16 / 26 | 8

2. 1. 2008, 17.00 | Popeňažník Lukáš | 3B/SM
0.6150
20 / 40 | 7

9. 1. 2008, 17.00 | Držík Jan | 3B/SM
0.5000
22 / 40 | 3

9. 1. 2008, 17.00 | Dvořáček Jan | 3B/SM
0.5500
9 / 21 | 3

9. 1. 2008, 17.00 | Šlechta Jan | 3B/SM
0.4280
15 / 40 | 2

16. 1. 2008, 17.00 | Stareček Vladimír | 3B/SM
0.3750
5 / 29 | 2

16. 1. 2008, 17.00 | Bača Miroslav | 3B/SM
0.1720
18 / 40 | 3

16. 1. 2008, 17.00 | Křístek Martin | 3B/SM
0.4502
14 / 40 | 2

6. 2. 2008, 17.00 | Závodný Jiří | 3B/SM
0.3500
14 / 40 | 3

6. 2. 2008, 17.00 | Bielko Jan | 3B/SM
0.3500
17 / 40 | 3

6. 2. 2008, 17.00 | Gavel Martin | 3B/SM
0.4250
20 / 40 | 3

13. 2. 2008, 17.00 | Kováč Aladar | 3B/SM
0.5002
9 / 32 | 2

13. 2. 2008, 17.00 | Procházka Zdeněk | 3B/SM
0.2810
17 / 40 | 2

13. 2. 2008, 17.00 | Ševeček Milan | 3B/SM
0.4250
19 / 38 | 3

23. 2. 2008, 10.00 | Švejda Branislav | 3B/SM
0.5000
15 / 40 | 3

23. 2. 2008, 10.00 | Kubiš Peter | 3B/SM
0.3752
13 / 40 | 3

23. 2. 2008, 10.00 | Švejda Ivan | 3B/SM
0.3250
10 / 40 | 2

23. 2. 2008, 14.00 | Kubiš Peter | 3B/SM
0.2500
14 / 40 | 3

23. 2. 2008, 14.00 | Švejda Ivan | 3B/SM
0.3500
13 / 34 | 3

23. 2. 2008, 14.00 | Švejda Branislav | 3B/SM
0.3820
26 / 40 | 4

5. 3. 2008, 17.00 | Konvička Dušan | 3B/SM
0.6502
13 / 40 | 2

5. 3. 2008, 17.00 | Koky Dušan | 3B/SM
0.3250
16 / 40 | 2

5. 3. 2008, 17.00 | Šišák Martin | 3B/SM
0.4002