Dvořáček Jan

Závodní stůl

2020/2021

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
384 / 103 | 6 | 40.815
1.000
80.00000000 %
21 / 38 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
4. 9. 2020, 16.00 | Domanský Pavel | GRAND PRIX MĚSTA OSTRAVY
0.5520
28 / 30 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 9. 2020, 16.00 | Gazdoš Ivo | GRAND PRIX MĚSTA OSTRAVY
0.9330
35 / 35 | 6 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 9. 2020, 20.00 | Hudák Jan | GRAND PRIX MĚSTA OSTRAVY
1.0002

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
18524 / 805 | 6 | 40.650
1.000
81.87500000 %
40 / 57 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2019, 14.00 | Kozák Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.7012
35 / 60 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2019, 11.00 | Adámek Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.5832
31 / 55 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 11. 2019, 14.00 | Tichák Josef | ZS 3B EXTRALIGA
0.5630
40 / 54 | 6 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2019, 11.00 | Korec Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.7402
27 / 60 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 11. 2019, 14.00 | Truksa Otakar | ZS 3B EXTRALIGA
0.4500
19 / 33 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2019, 11.00 | Schönhoff Markus | ZS 3B EXTRALIGA
0.5750
14 / 25 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2019, 16.00 | Koky Dušan | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.5601
9 / 25 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2019, 17.00 | Kudlík Vlastimil | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.3602
20 / 21 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 11.00 | Bílek Rudolf | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.9522
12 / 25 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 12.00 | Vintrocha Richard | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.4800
40 / 40 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 11. 2019, 10.00 | Stareček Vladimír | ZS 3B EXTRALIGA
1.0002
40 / 41 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2020, 14.00 | Kozák Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.9752
28 / 60 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2020, 11.00 | Adámek Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.4660
40 / 59 | 4 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2020, 14.00 | Tichák Josef | ZS 3B EXTRALIGA
0.6782
40 / 51 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2020, 11.00 | Tichý Miloslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.7842
38 / 55 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 2. 2020, 15.00 | Sibai Fouad | ZS 3B EXTRALIGA
0.6900
19 / 26 | 5 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2020, 11.00 | Novák Radek | ZS 3B EXTRALIGA
0.7300
32 / 58 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 6. 2020, 10.00 | Čaněcký Patrik | ZS 3B EXTRALIGA
0.5510

2018/2019

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3192 / 62 | 233.09
4.50
64.00000000 %
78 / 21 | 21
Závodní stůl: Jednoband
10. 11. 2018, 12.00 | Stareček Vladimír | 28. MČR JEDNOBAND ZS
3.710
72 / 16 | 23
Závodní stůl: Jednoband
10. 11. 2018, 16.00 | Bača Miroslav | 28. MČR JEDNOBAND ZS
4.500
42 / 25 | 13
Závodní stůl: Jednoband
10. 11. 2018, 18.00 | Ráček Milan | 28. MČR JEDNOBAND ZS
1.680

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
32526 / 729 | 80.721
1.538
59.77270000 %
30 / 38 | 5
Závodní stůl: Trojband
23. 9. 2018, 11.00 | Hovorka Štěpán | ZS 3B I. LIGA
0.7892
30 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2018, 13.30 | Markup Petr | ZS 3B I. LIGA
0.7892
24 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2018, 17.30 | Truhlář Jan | ZS 3B I. LIGA
0.6000
30 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
21. 10. 2018, 12.30 | Janata Jan | ZS 3B I. LIGA
0.7502
20 / 13 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2018, 11.00 | Dirn Marcel | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
1.5382
15 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2018, 13.00 | Ferahli Engin | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.6002
20 / 24 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2018, 16.00 | Kudlík Vlastimil | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.8332
22 / 28 | 7
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2018, 16.15 | Dirn Marcel | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.7850
15 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2018, 17.00 | Koky Dušan | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.6002
19 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2018, 21.15 | Stareček Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.6330
24 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2018, 14.00 | Vitouš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.6002
29 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2018, 11.00 | Hrdlička Lubomír | ZS 3B EXTRALIGA
0.7252
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2018, 14.00 | Ettel Milan | ZS 3B EXTRALIGA
0.5750
26 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2018, 10.00 | Hambálková Irena | ZS 3B EXTRALIGA
0.6502
30 / 27 | 8
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2018, 16.00 | Šnyta Radek | SM 3B ZS D2
1.1112
30 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2019, 11.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.8572
16 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2019, 10.00 | Křístek Martin | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.6402
19 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2019, 14.00 | Přeček Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.7602
25 / 30 | 7
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2019, 17.15 | Dirn Marcel | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.8332
20 / 28 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2019, 19.45 | Sibai Fouad | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.7140
18 / 24 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 1. 2019, 13.30 | Kohout Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.7500
20 / 34 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 1. 2019, 16.30 | Hudák Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.5880
0
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2019, 14.30 | Mikurda Dalibor | SM 3B ZS D2
0
0
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2019, 17.30 | Koky Dušan | SM 3B ZS D2
0
0
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2019, 10.00 | Cakl Marek | SM 3B ZS D2
0
0
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2019, 11.30 | Cakl Marek | SM 3B ZS D2
0
0 | 0
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2019, 13.00 | Bača Miroslav | SM 3B ZS D2
00
0 | 0
Závodní stůl: Trojband
18. 5. 2019, 13.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B ZS D2
00
21 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 5. 2019, 15.30 | Šnyta Radek | SM 3B ZS D2
0.5250
0 | 0
Závodní stůl: Trojband
18. 5. 2019, 17.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B ZS D2
00
0
Závodní stůl: Trojband
9. 6. 2019, 14.30 | Koky Dušan | SM 3B ZS D2
0
0
Závodní stůl: Trojband
9. 6. 2019, 16.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B ZS D2
0

2017/2018

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11823 / 195 | 434.22
8.33
74.81820000 %
100 / 14 | 41
Závodní stůl: Jednoband
1. 12. 2017, 16.00 | Koky Dušan | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
7.142
60 / 20 | 13
Závodní stůl: Jednoband
1. 12. 2017, 19.20 | Ostruszka Petr | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
3.000
75 / 20 | 17
Závodní stůl: Jednoband
2. 12. 2017, 10.00 | Ševeček Milan | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
3.752
100 / 17 | 25
Závodní stůl: Jednoband
2. 12. 2017, 13.20 | Ručka Damián | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
5.882
50 / 20 | 9
Závodní stůl: Jednoband
2. 12. 2017, 16.40 | Frieda Jan | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
2.501
49 / 20 | 19
Závodní stůl: Jednoband
2. 12. 2017, 20.00 | Jaroš Vladimír | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
2.452
100 / 12 | 37
Závodní stůl: Jednoband
2. 12. 2017, 21.40 | Žabenský Zbyněk | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
8.332
58 / 20 | 20
Závodní stůl: Jednoband
16. 3. 2018, 18.00 | Gazdoš Ivo | ZS 1B VELKÁ CENA | 3. VC 1B HAVÍŘOV
2.900
100 / 19 | 43
Závodní stůl: Jednoband
16. 3. 2018, 20.00 | Andrejovský Robert | ZS 1B VELKÁ CENA | 3. VC 1B HAVÍŘOV
5.262
63 / 14 | 23
Závodní stůl: Jednoband
16. 3. 2018, 22.00 | Stareček Vladimír | ZS 1B VELKÁ CENA | 3. VC 1B HAVÍŘOV
4.500
68 / 19 | 12
Závodní stůl: Jednoband
17. 3. 2018, 10.00 | Bača Miroslav | ZS 1B VELKÁ CENA | 3. VC 1B HAVÍŘOV
3.570

2016/2017

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6571 / 75 | 827.61
33.33
95.16670000 %
100 / 18 | 21
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Andrejovský Robert | Krajský přebor v K 47/2
5.552
100 / 16 | 51
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Vaněk Petr | Krajský přebor v K 47/2
6.252
100 / 12 | 23
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Žabenský Zbyněk | Krajský přebor v K 47/2
8.332
100 / 3 | 82
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Kováč Aladar | Krajský přebor v K 47/2
33.332
71 / 20 | 25
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Ručka Damián | Krajský přebor v K 47/2
3.552
100 / 6 | 39
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Koky Dušan | Krajský přebor v K 47/2
16.662

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5327 / 80 | 444.08
7.14
77.85710000 %
60 / 10 | 25
Závodní stůl: Jednoband
18. 11. 2016, 16.00 | Gazdoš Ivo | VS MČR JEDNOBAND
6.002
60 / 15 | 21
Závodní stůl: Jednoband
18. 11. 2016, 17.20 | Stareček Vladimír | VS MČR JEDNOBAND
4.002
100 / 14 | 44
Závodní stůl: Jednoband
19. 11. 2016, 10.00 | Ziogas Janis | VS MČR JEDNOBAND
7.142
32 / 16 | 10
Závodní stůl: Jednoband
19. 11. 2016, 14.30 | Bača Adam | VS MČR JEDNOBAND
2.000
75 / 25 | 21
Závodní stůl: Jednoband
19. 11. 2016, 16.45 | Kozák Adam | VS MČR JEDNOBAND
3.000

2012/2013

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122 / 60 | 20.366
0.366
44.00000000 %
22 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2012, 14.00 | Walach Ladislav | 3B EXTRALIGA VS
0.3660

2010/2011

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12362 / 694 | 60.521
0.740
75.41670000 %
29 / 60 | 6
Závodní stůl: Trojband
13. 11. 2010, 10.00 | Držík Jan | Extraliga v trojbandu
0.4832
30 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2011, 10.00 | Janata Jan | Extraliga v trojbandu
0.5000
31 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2011, 14.00 | Doubek Vladimír | Extraliga v trojbandu
0.5162
32 / 59 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2011, 10.00 | Kavka Petr | Extraliga v trojbandu
0.5420
31 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 4. 2011, 10.00 | Držík Jan | Extraliga v trojbandu
0.5162
40 / 56 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2011, 10.00 | Tichý Miloslav | Extraliga v trojbandu
0.7142
25 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2011, 14.00 | Kratochvíl Dušan | Extraliga v trojbandu
0.4162
18 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 5. 2011, 10.00 | Šostok Radim | Extraliga v trojbandu
0.3002
40 / 54 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 5. 2011, 10.00 | Markup Petr | Extraliga v trojbandu
0.7402
34 / 60 | 6
Závodní stůl: Trojband
14. 5. 2011, 16.00 | Tichý Miloslav | Extraliga v trojbandu
0.5660
18 / 45 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2011, 14.00 | Galíček Zdeněk | Extraliga v trojbandu
0.4000
34 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 6. 2011, 14.00 | Absolon Jiří | Extraliga v trojbandu
0.5662

2009/2010

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
398 / 169 | 60.579
0.816
81.66670000 %
25 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 12. 2009, 10.00 | Coufalík Ivo | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.4160
40 / 49 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 3. 2010, 10.00 | Berdis Vratislav | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.8162
33 / 60 | 6
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2010, 10.00 | Nenál Jiří | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.5502

2008/2009

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10177 / 321 | 60.551
0.789
0.882
86.34150000 %
5 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Gazdoš Ivo | Open turnaj oblasti 3B VS
0.3330
10 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Svozil Radek | Open turnaj oblasti 3B VS
0.4002
11 / 17 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Šlechta Jan | Open turnaj oblasti 3B VS
0.6470
13 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Masár Stanislav | Open turnaj oblasti 3B VS
0.5200
13 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Ležák Václav | Open turnaj oblasti 3B VS
0.5202
19 / 25 | 6
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Koky Dušan | Open turnaj oblasti 3B VS
0.7602
26 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2008, 14.00 | Coufalík Ivo | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.4332
30 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 4. 2009, 16.00 | Svozil Radek | MR 3B dvojic
0.7892
30 / 44 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 4. 2009, 12.00 | Váša Marek | MR 3B dvojic
0.6812
20 / 47 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 4. 2009, 16.30 | Váša Marek | MR 3B dvojic
0.4250

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1300 / 18 | 16116.66
16.66
100.00000000 %
300 / 18 | 161
Závodní stůl: Volná hra
23. 9. 2007, 10.00 | Březina Adam | Extraliga v technických disciplínách
16.662

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2240 / 40 | 336.00
6.70
48.00000000 %
106 / 20 | 32
Závodní stůl: Kádr 47/2
23. 9. 2007, 10.00 | Dostál Jiří | Extraliga v technických disciplínách
5.302
134 / 20 | 33
Závodní stůl: Kádr 47/2
3. 11. 2007, 12.00 | Bartoš Jiří | Extraliga v technických disciplínách
6.700

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
178 / 30 | 142.60
2.60
65.00000000 %
78 / 30 | 14
Závodní stůl: Jednoband
3. 11. 2007, 12.00 | Bláha Milan | Extraliga v technických disciplínách
2.602

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15437 / 865 | 50.505
0.833
0.937
83.39690000 %
27 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Zíka Petr | Play Off Extraligy družstev v trojbandu
0.4502
30 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Walach Ladislav | Play Off Extraligy družstev v trojbandu
0.5000
23 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2007, 10.00 | Ležák Václav | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.3830
27 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2007, 16.00 | Vala Miroslav | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.4500
25 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2007, 10.00 | Kopečný Radek | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.4162
33 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2007, 10.00 | Konvička Dušan | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.5502
38 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2007, 10.00 | Majerčík Radko | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.6332
29 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 12. 2007, 10.00 | Rybák Jiří | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.4830
24 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 12. 2007, 10.00 | Kappel Daniel | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.4000
40 / 59 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 1. 2008, 16.00 | Vydra Roman | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.6782
22 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2008, 10.00 | Rybák Jiří | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.3660
39 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 2. 2008, 10.00 | Koky Dušan | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.6502
30 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 5. 2008, 00.00 | Zembinský René | MČR dvojic v trojbandu
0.8332
28 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 5. 2008, 00.00 | Aleš Jan | MČR dvojic v trojbandu
0.4660
22 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 5. 2008, 00.00 | Masár Stanislav | MČR dvojic v trojbandu
0.4400

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1300 / 7 | 14142.85
42.85
100.00000000 %
300 / 7 | 141
Závodní stůl: Volná hra
22. 10. 2006, 10.00 | Truksa Otakar | Extraliga v technických disciplínách
42.852

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
134 / 20 | 101.70
1.70
28.33330000 %
34 / 20 | 10
Závodní stůl: Jednoband
8. 10. 2006, 10.00 | Boháč Martin | Extraliga v technických disciplínách
1.700

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
384 / 195 | 40.430
0.450
0.600
88.42110000 %
27 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 4. 2007, 10.00 | Čermák Jan | Extraliga v trojbandu
0.4500
27 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Konvička Dušan | Extraliga v trojbandu
0.4500
30 / 75 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Markup Petr | MR 3B dvojic
0.4002

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
193 / 20 | 344.65
4.65
46.50000000 %
93 / 20 | 34
Závodní stůl: Kádr 71/2
8. 10. 2006, 10.00 | Boháč Martin | Extraliga v technických disciplínách
4.650

2005/2006

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4109 / 195 | 40.559
0.714
89.56520000 %
40 / 56 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2005, 10.00 | Kafka Jan st. | 3B-liga
0.7142
33 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 10. 2005, 10.00 | Hambálek Vladimír | 3B-liga
0.5502
6 / 19 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 11. 2005, 00.00 | Dvořáček Jan | Grand Prix v trojbandu | 3.Grand Prix (BC Poruba)
0.3150
30 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2006, 10.00 | Tichák Josef | 3B-liga
0.5000

2003/2004

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
162672 / 99 | 25926.98
150.00
0
822 / 22 | 259
Závodní stůl: Volná hra
4. 10. 2003, 00.00 | Dvořáček Jan | Grand Prix v technických disciplínách | 1. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
37.364
659 / 24 | 259
Závodní stůl: Volná hra
13. 12. 2003, 00.00 | Dvořáček Jan | Grand Prix v technických disciplínách | 2. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
27.452
781 / 21 | 154
Závodní stůl: Volná hra
21. 2. 2004, 00.00 | Dvořáček Jan | Grand Prix v technických disciplínách | 3. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
37.194
410 / 32 | 203
Závodní stůl: Volná hra
3. 4. 2004, 00.00 | Dvořáček Jan | Mistrovství republiky (Herna SK BC Praha)
12.812

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101191 / 97 | 6912.27
26.33
0
624 / 55 | 69
Závodní stůl: Kádr 47/2
5. 10. 2003, 00.00 | Dvořáček Jan | Grand Prix v technických disciplínách | 1. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
11.344
210 / 14 | 58
Závodní stůl: Kádr 47/2
14. 12. 2003, 00.00 | Dvořáček Jan | Grand Prix v technických disciplínách | 2. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
15.000
103 / 9 | 58
Závodní stůl: Kádr 47/2
22. 2. 2004, 00.00 | Dvořáček Jan | Grand Prix v technických disciplínách | 3. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
11.440
254 / 19 | 68
Závodní stůl: Kádr 47/2
17. 4. 2004, 00.00 | Dvořáček Jan | Mistrovství republiky (Herna SK BC Praha)
13.360

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
273 / 137 | 80.532
0.560
91.25000000 %
31 / 62 | 8
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2004, 10.00 | Barbořík Jiří | "LIGA ""B"""
0.5000
42 / 75 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2004, 14.00 | Ráček Milan | "LIGA ""B"""
0.5602

2002/2003

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
172750 / 173 | 17615.89
50.00
0
400 / 22 | 97
Závodní stůl: Volná hra
12. 9. 2002, 00.00 | Dvořáček Jan | Grand Prix v technických disciplínách | Kval. I. Grand Prix (Herna SSK Vítkovice)
18.184
337 / 35 | 70
Závodní stůl: Volná hra
13. 9. 2002, 00.00 | Dvořáček Jan | Grand Prix v technických disciplínách | I. Grand Prix (Herna SSK Vítkovice)
9.622
400 / 19 | 104
Závodní stůl: Volná hra
15. 11. 2002, 00.00 | Dvořáček Jan | Grand Prix v technických disciplínách | Kval. II. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
21.054
675 / 36 | 132
Závodní stůl: Volná hra
16. 11. 2002, 00.00 | Dvořáček Jan | Grand Prix v technických disciplínách | II. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
18.754
613 / 47 | 176
Závodní stůl: Volná hra
18. 1. 2003, 00.00 | Dvořáček Jan | Mistrovství rep. juniorů (Herna SSK Vítkovice)
13.044
325 / 14 | 144
Závodní stůl: Volná hra
17. 5. 2003, 00.00 | Dvořáček Jan | Mistrovství republiky (Herna Billardu Brno)
23.212

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
212405 / 274 | 1128.77
50.00
0
210 / 28 | 38
Závodní stůl: Kádr 47/2
12. 9. 2002, 00.00 | Dvořáček Jan | Grand Prix v technických disciplínách | Kval. I. Grand Prix (Herna SSK Vítkovice)
7.502
65 / 12 | 28
Závodní stůl: Kádr 47/2
14. 9. 2002, 00.00 | Dvořáček Jan | Grand Prix v technických disciplínách | I. Grand Prix (Herna SSK Vítkovice)
5.410
300 / 17 | 54
Závodní stůl: Kádr 47/2
15. 11. 2002, 00.00 | Dvořáček Jan | Grand Prix v technických disciplínách | Kval. II. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
17.644
267 / 36 | 53
Závodní stůl: Kádr 47/2
17. 11. 2002, 00.00 | Dvořáček Jan | Grand Prix v technických disciplínách | II. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
7.414
300 / 25 | 112
Závodní stůl: Kádr 47/2
10. 1. 2003, 00.00 | Dvořáček Jan | Grand Prix v technických disciplínách | Kval. III. Grand Prix (Herna SSK Vítkovice)
12.004
437 / 30 | 94
Závodní stůl: Kádr 47/2
12. 1. 2003, 00.00 | Dvořáček Jan | Grand Prix v technických disciplínách | III. Grand Prix (Herna SSK Vítkovice)
14.562
474 / 85 | 52
Závodní stůl: Kádr 47/2
19. 1. 2003, 00.00 | Dvořáček Jan | Mistrovství rep. juniorů (Herna SSK Vítkovice)
5.576
352 / 41 | 42
Závodní stůl: Kádr 47/2
18. 5. 2003, 00.00 | Dvořáček Jan | Mistrovství republiky (Herna Billardu Brno)
8.580

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
698 / 221 | 50.443
0.689
52.23880000 %
13 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 11. 2002, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | "LIGA ""B"""
0.3710
22 / 67 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 11. 2002, 12.00 | Tunkr Martin | "LIGA ""B"""
0.3280
63 / 119 | 5
Závodní stůl: Trojband
4. 1. 2003, 00.00 | Dvořáček Jan | Mistrovství rep. juniorů (Herna SSK Vítkovice)
0.5293

2001/2002

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101341 / 128 | 15710.47
29.25
0
376 / 40 | 123
Závodní stůl: Volná hra
9. 11. 2001, 00.00 | Dvořáček Jan | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace Grand Prix (Herna Billardu Brno)
9.402
233 / 29 | 89
Závodní stůl: Volná hra
10. 11. 2001, 00.00 | Dvořáček Jan | Grand Prix v technických disciplínách | Grand Prix (Herna Billardu Brno)
8.030
124 / 9 | 88
Závodní stůl: Volná hra
5. 1. 2002, 00.00 | Dvořáček Jan | Mistrovství republiky (Herna BC Praha)
13.770
608 / 50 | 157
Závodní stůl: Volná hra
19. 1. 2002, 00.00 | Dvořáček Jan | Mistrovství rep. jun. (Herna Billardu Brno)
12.166

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8949 / 156 | 716.08
10.75
0
162 / 38 | 27
Závodní stůl: Kádr 47/2
9. 11. 2001, 00.00 | Dvořáček Jan | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace Grand Prix (Herna Billardu Brno)
4.260
298 / 33 | 71
Závodní stůl: Kádr 47/2
6. 1. 2002, 00.00 | Dvořáček Jan | Mistrovství republiky (Herna BC Praha)
9.030
489 / 85 | 52
Závodní stůl: Kádr 47/2
20. 1. 2002, 00.00 | Dvořáček Jan | Mistrovství rep. jun. (Herna Billardu Brno)
5.756

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
571 / 150 | 30.473
0.600
0
71 / 150 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 12. 2001, 00.00 | Dvořáček Jan | Mistrovství rep. jun. (Herna BC Praha)
0.4736

2000/2001

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6720 / 101 | 807.12
22.22
0
246 / 19 | 25
Závodní stůl: Volná hra
6. 10. 2000, 00.00 | Dvořáček Jan | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
12.942
273 / 43 | 80
Závodní stůl: Volná hra
7. 10. 2000, 00.00 | Dvořáček Jan | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
6.340
201 / 39 | 44
Závodní stůl: Volná hra
10. 11. 2000, 00.00 | Dvořáček Jan | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
5.150

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4261 / 54 | 234.83
6.59
0
155 / 33 | 10
Závodní stůl: Kádr 47/2
6. 10. 2000, 00.00 | Dvořáček Jan | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
4.690
106 / 21 | 23
Závodní stůl: Kádr 47/2
10. 11. 2000, 00.00 | Dvořáček Jan | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
5.040

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
465 / 191 | 50.340
0.447
0
40 / 100 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2000, 00.00 | Dvořáček Jan | Grand Prix v trojbandu | Předkvalifik. GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
0.4002
25 / 91 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 11. 2000, 00.00 | Dvořáček Jan | Grand Prix v trojbandu | Předkvalifik. GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
0.2740

Malý stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
4116 / 90 | 7 | 41.288
1.500
89.23080000 %
30 / 23 | 7 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 11.00 | Ráček Milan | MČR 3B MS D3
1.3042
30 / 20 | 4 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 15.45 | Aleš Jan | MČR 3B MS D3
1.5002
30 / 25 | 6 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 17.15 | Všetička Luboš | MČR 3B MS D3
1.2002
26 / 22 | 4 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 6. 2020, 11.30 | Bača Miroslav | MČR 3B MS D3
1.1810

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3750 / 6 | 250125.00
250.00
100.00000000 %
250 / 1 | 250
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2019, 14.00 | Coufal Zdeněk | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
250.002
250 / 2 | 247
Malý stůl: Volná hra
18. 5. 2019, 17.00 | Bareš Petr | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
125.002
250 / 3 | 181
Malý stůl: Volná hra
19. 5. 2019, 15.00 | Hejlik Marek | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
83.331

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
202992 / 105 | 15228.49
100.00
85.48570000 %
200 / 5 | 108
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 2018, 13.00 | Lancinger Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
40.002
56 / 5 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2018, 10.00 | Musil Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
11.200
15 / 5 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2018, 13.00 | Ráček Milan | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
3.000
29 / 2 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2018, 15.30 | Faus Marek | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
14.500
100 / 2 | 78
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2018, 19.20 | Hájek Radovan | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
50.002
190 / 8 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2018, 10.00 | Cebula Tomáš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
23.750
200 / 5 | 125
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2018, 10.00 | Ráček Milan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
40.002
200 / 9 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2019, 10.00 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
22.222
200 / 9 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2019, 10.00 | Uher Miroslav ml. | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
22.222
200 / 8 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2019, 10.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
25.002
200 / 2 | 152
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2019, 10.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
100.002
200 / 3 | 108
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2019, 10.00 | Musil Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
66.662
35 / 4 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2019, 10.00 | Háva Miloš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.750
200 / 12 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2019, 10.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
16.662
200 / 7 | 91
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2019, 10.00 | Cebula Tomáš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
28.571
200 / 4 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 3. 2019, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
50.002
200 / 6 | 70
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 5. 2019, 13.00 | Řehůřek Luděk | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
33.332
200 / 4 | 123
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 5. 2019, 11.00 | Březina Radek | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
50.002
100 / 1 | 100
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 6. 2019, 09.00 | Cebula Tomáš | 2. MČR TROJBOJ MS
100.002
67 / 4 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 6. 2019, 11.00 | Ráček Milan | 2. MČR TROJBOJ MS
16.750

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
272341 / 311 | 577.52
16.66
90.38610000 %
74 / 15 | 21
Malý stůl: Jednoband
6. 10. 2018, 17.00 | Uher Miroslav ml. | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.932
100 / 10 | 37
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2018, 14.00 | Musil Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.002
50 / 9 | 17
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2018, 13.50 | Ráček Milan | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
5.552
43 / 5 | 20
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2018, 16.20 | Faus Marek | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
8.600
7 / 2 | 7
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2018, 20.10 | Hájek Radovan | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
3.500
100 / 10 | 55
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2018, 14.00 | Cebula Tomáš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.002
73 / 15 | 21
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2018, 14.00 | Ráček Milan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.860
100 / 12 | 33
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2019, 14.00 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.332
100 / 15 | 33
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2019, 14.00 | Uher Miroslav ml. | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.662
100 / 15 | 24
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2019, 14.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.662
100 / 7 | 43
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2019, 14.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
14.282
100 / 9 | 47
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2019, 14.00 | Ostruszka Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
11.112
100 / 12 | 20
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2019, 16.00 | Cebula Tomáš | 26. MČR JEDNOBAND MS
8.332
85 / 15 | 22
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2019, 20.00 | Sedláček Radek | 26. MČR JEDNOBAND MS
5.662
100 / 10 | 50
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2019, 10.00 | Stareček Vladimír | 26. MČR JEDNOBAND MS
10.002
120 / 14 | 38
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2019, 15.50 | Vaněk Petr | 26. MČR JEDNOBAND MS
8.572
94 / 15 | 47
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2019, 10.00 | Ráček Milan | 26. MČR JEDNOBAND MS
6.260
100 / 14 | 26
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2019, 16.00 | Háva Miloš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.142
74 / 15 | 20
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2019, 14.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.932
100 / 14 | 28
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2019, 14.00 | Bača Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.142
96 / 15 | 27
Malý stůl: Jednoband
30. 3. 2019, 14.00 | Ráček Milan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.402
96 / 12 | 31
Malý stůl: Jednoband
18. 5. 2019, 17.00 | Frieda Jan | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
8.000
100 / 6 | 53
Malý stůl: Jednoband
19. 5. 2019, 15.00 | Kozák Adam | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
16.662
24 / 5 | 9
Malý stůl: Jednoband
1. 6. 2019, 10.00 | Cebula Tomáš | 2. MČR TROJBOJ MS
4.800
5 / 3 | 3
Malý stůl: Jednoband
1. 6. 2019, 12.00 | Ráček Milan | 2. MČR TROJBOJ MS
1.660
150 / 15 | 57
Malý stůl: Jednoband
13. 7. 2019, 16.00 | Mastny Kurt | Dunajský pohár
10.002
150 / 22 | 30
Malý stůl: Jednoband
14. 7. 2019, 11.00 | Steinberger Willi | Dunajský pohár
6.812

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8140 / 151 | 50.927
1.500
84.84850000 %
15 / 10 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2018, 14.30 | Ráček Milan | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
1.5002
10 / 11 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2018, 17.00 | Faus Marek | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
0.9090
3 / 4 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2018, 20.50 | Hájek Radovan | TURNAJ MISTRŮ MĚSTA BOHUMÍNA
0.7500
30 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 17.00 | Polášek Bohumil | SM 3B 1. Třída
0.8332
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 18.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. Třída
1.1532
30 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 19.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.8822
8 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 6. 2019, 11.00 | Cebula Tomáš | 2. MČR TROJBOJ MS
0.5331
14 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 6. 2019, 13.00 | Ráček Milan | 2. MČR TROJBOJ MS
0.9330

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121609 / 118 | 8213.63
25.00
89.38890000 %
150 / 14 | 38
Malý stůl: Kádr 52/1
6. 10. 2018, 15.00 | Uher Miroslav ml. | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.712
150 / 10 | 30
Malý stůl: Kádr 52/1
27. 10. 2018, 12.00 | Vaněk Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
15.002
150 / 12 | 34
Malý stůl: Kádr 52/1
8. 12. 2018, 12.00 | Čaněcký Patrik | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.502
89 / 6 | 46
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 12. 2018, 12.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
14.830
150 / 6 | 72
Malý stůl: Kádr 52/1
5. 1. 2019, 12.00 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
25.002
83 / 15 | 23
Malý stůl: Kádr 52/1
12. 1. 2019, 12.00 | Uher Miroslav ml. | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.532
150 / 6 | 82
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 1. 2019, 12.00 | Fellner Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
25.002
150 / 7 | 58
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 2. 2019, 12.00 | Musil Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
21.422
150 / 9 | 46
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 2. 2019, 12.00 | Háva Miloš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
16.662
106 / 15 | 27
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 3. 2019, 12.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.062
150 / 8 | 54
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 3. 2019, 12.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
18.752
131 / 10 | 37
Malý stůl: Kádr 52/1
30. 3. 2019, 12.00 | Ráček Milan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
13.100

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3750 / 6 | 250125.00
250.00
100.00000000 %
250 / 4 | 136
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2018, 14.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
62.502
250 / 1 | 250
Malý stůl: Volná hra
31. 3. 2018, 17.00 | Bareš Petr | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
250.002
250 / 1 | 250
Malý stůl: Volná hra
1. 4. 2018, 14.00 | Andrejovský Miroslav | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
250.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
162585 / 107 | 10924.15
50.00
92.32140000 %
200 / 12 | 96
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 9. 2017, 10.00 | Vaněk Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
16.662
200 / 6 | 93
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2017, 10.00 | Bláha Milan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
33.332
200 / 6 | 80
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2017, 10.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
33.332
135 / 9 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2017, 10.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
15.000
50 / 3 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2017, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
16.660
200 / 5 | 89
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2018, 10.00 | Žabenský Zbyněk | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
40.002
200 / 8 | 106
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2018, 10.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
25.002
200 / 6 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2018, 10.00 | Bláha Milan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
33.332
200 / 4 | 95
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2018, 10.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
50.002
200 / 12 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2018, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
16.662
200 / 12 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2018, 13.00 | Bareš Petr | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
16.662
200 / 8 | 109
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 4. 2018, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
25.002
100 / 5 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 5. 2018, 09.00 | Stareček Pavel | 1. MČR TROJBOJ MS
20.002
100 / 3 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 5. 2018, 12.00 | Gazdoš Ivo | 1. MČR TROJBOJ MS
33.332
100 / 4 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 5. 2018, 18.00 | Faus Marek | 1. MČR TROJBOJ MS
25.001
100 / 4 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 5. 2018, 10.00 | Domanský Pavel | 1. MČR TROJBOJ MS
25.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
201609 / 185 | 628.69
33.33
88.40660000 %
100 / 5 | 33
Malý stůl: Jednoband
9. 9. 2017, 14.00 | Musil Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
20.002
100 / 13 | 34
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2017, 14.00 | Dostál Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.691
100 / 8 | 30
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2017, 14.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.502
100 / 8 | 27
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2017, 14.00 | Stareček Pavel | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.502
68 / 11 | 21
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2017, 14.00 | Gazdoš Ivo | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.180
100 / 8 | 62
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2018, 16.00 | Koky Dušan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.502
100 / 9 | 28
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2018, 14.00 | Bača Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
11.112
79 / 15 | 15
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2018, 14.00 | Dostál Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.262
100 / 9 | 31
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2018, 14.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
11.112
49 / 14 | 25
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2018, 14.00 | Gazdoš Ivo | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.500
100 / 3 | 48
Malý stůl: Jednoband
31. 3. 2018, 17.00 | Řehůřek Luděk | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
33.332
93 / 10 | 24
Malý stůl: Jednoband
1. 4. 2018, 14.00 | Gazdoš Ivo | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
9.300
76 / 12 | 30
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2018, 18.00 | Faus Marek | 25. MČR JEDNOBAND MS
6.330
100 / 14 | 25
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2018, 10.00 | Onderka Heřman | 25. MČR JEDNOBAND MS
7.142
100 / 10 | 32
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2018, 14.00 | Stareček Vladimír | 25. MČR JEDNOBAND MS
10.002
88 / 13 | 23
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2018, 16.00 | Faus Marek | 25. MČR JEDNOBAND MS
6.760
15 / 7 | 4
Malý stůl: Jednoband
26. 5. 2018, 10.00 | Stareček Pavel | 1. MČR TROJBOJ MS
2.140
50 / 7 | 34
Malý stůl: Jednoband
26. 5. 2018, 13.00 | Gazdoš Ivo | 1. MČR TROJBOJ MS
7.142
50 / 3 | 31
Malý stůl: Jednoband
26. 5. 2018, 19.00 | Faus Marek | 1. MČR TROJBOJ MS
16.662
41 / 6 | 24
Malý stůl: Jednoband
27. 5. 2018, 11.00 | Domanský Pavel | 1. MČR TROJBOJ MS
6.830

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10213 / 249 | 90.855
1.363
88.75000000 %
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2017, 17.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
1.0002
30 / 38 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2017, 18.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. Třída
0.7892
17 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2017, 19.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.5150
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2018, 17.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.7892
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2018, 18.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
0.9672
30 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2018, 19.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.9372
8 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 5. 2018, 11.00 | Stareček Pavel | 1. MČR TROJBOJ MS
0.8880
15 / 12 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 5. 2018, 14.00 | Gazdoš Ivo | 1. MČR TROJBOJ MS
1.2502
15 / 11 | 9
Malý stůl: Trojband
26. 5. 2018, 20.00 | Faus Marek | 1. MČR TROJBOJ MS
1.3632
8 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2018, 12.00 | Domanský Pavel | 1. MČR TROJBOJ MS
0.5330

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91319 / 73 | 15018.06
150.00
97.70370000 %
150 / 5 | 55
Malý stůl: Kádr 52/1
9. 9. 2017, 12.00 | Vaněk Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
30.002
119 / 6 | 90
Malý stůl: Kádr 52/1
7. 10. 2017, 12.00 | Dostál Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
19.830
150 / 1 | 150
Malý stůl: Kádr 52/1
28. 10. 2017, 12.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
150.002
150 / 7 | 48
Malý stůl: Kádr 52/1
11. 11. 2017, 12.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
21.422
150 / 7 | 41
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 11. 2017, 12.00 | Ráček Milan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
21.422
150 / 12 | 38
Malý stůl: Kádr 52/1
20. 1. 2018, 12.00 | Vaněk Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.502
150 / 8 | 66
Malý stůl: Kádr 52/1
21. 1. 2018, 12.00 | Bača Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
18.752
150 / 12 | 33
Malý stůl: Kádr 52/1
3. 2. 2018, 12.00 | Dostál Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.502
150 / 15 | 24
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 2. 2018, 12.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.002

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
112254 / 19 | 250118.63
250.00
81.96360000 %
250 / 1 | 250
Malý stůl: Volná hra
17. 9. 2016, 17.00 | Kočička Petr | MS TD EXTRALIGA - ECZ
250.002
250 / 1 | 250
Malý stůl: Volná hra
24. 9. 2016, 14.00 | Bláha Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
250.002
250 / 1 | 249
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2016, 17.00 | Babický Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
250.002
4 / 2 | 3
Malý stůl: Volná hra
29. 10. 2016, 17.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
2.000
0 / 1 | 0
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 2016, 14.00 | Hejlik Marek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
00
250 / 2 | 248
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2016, 17.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
125.002
250 / 2 | 175
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2017, 17.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ECZ
125.002
250 / 1 | 250
Malý stůl: Volná hra
29. 1. 2017, 14.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
250.002
250 / 3 | 243
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2017, 17.00 | Hejlik Marek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
83.332
250 / 3 | 224
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2017, 17.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
83.332
250 / 2 | 188
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2017, 16.00 | Bareš Petr | MS TD EXTRALIGA - ECZ
125.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142519 / 87 | 14428.95
100.00
89.96430000 %
115 / 4 | 105
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 9. 2016, 13.00 | Frieda Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
28.750
173 / 10 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 9. 2016, 10.00 | Bláha Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
17.300
200 / 8 | 112
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2016, 13.00 | Babický Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
25.002
200 / 2 | 144
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 10. 2016, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
100.002
132 / 2 | 108
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 2016, 10.00 | Vedral Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
66.000
107 / 4 | 84
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2016, 13.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
26.750
200 / 8 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2017, 13.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ECZ
25.002
200 / 8 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 1. 2017, 10.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
25.002
200 / 5 | 90
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2017, 13.00 | Vedral Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
40.001
192 / 11 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2017, 13.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ECZ
17.450
200 / 7 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 2017, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
28.572
200 / 6 | 98
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2017, 12.00 | Řehůřek Luděk | MS TD EXTRALIGA - ECZ
33.332
200 / 5 | 116
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 4. 2017, 13.00 | Bláha Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
40.002
200 / 7 | 85
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 4. 2017, 13.00 | Ráček Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
28.572

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
191781 / 206 | 888.64
25.00
91.80410000 %
60 / 15 | 14
Malý stůl: Jednoband
17. 9. 2016, 19.00 | Kočička Petr | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.002
100 / 8 | 36
Malý stůl: Jednoband
24. 9. 2016, 14.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ECZ
12.502
92 / 11 | 44
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 2016, 19.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
8.360
100 / 15 | 28
Malý stůl: Jednoband
29. 10. 2016, 19.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.662
100 / 6 | 49
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 2016, 16.00 | Hejlik Marek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
16.662
100 / 8 | 55
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2016, 19.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
12.502
100 / 12 | 30
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2017, 17.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
8.332
100 / 14 | 37
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2017, 14.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.142
75 / 5 | 44
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2017, 17.00 | Vedral Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
15.000
100 / 12 | 31
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2017, 12.00 | Březina Radek | MS MČR JEDNOBAND
8.332
100 / 13 | 74
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2017, 14.00 | Kohout Štěpán | MS MČR JEDNOBAND
7.692
100 / 10 | 42
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2017, 20.00 | Truksa Otakar | MS MČR JEDNOBAND
10.002
120 / 12 | 25
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2017, 22.00 | Ráček Milan | MS MČR JEDNOBAND
10.002
89 / 15 | 17
Malý stůl: Jednoband
12. 2. 2017, 00.00 | Truksa Otakar | MS MČR JEDNOBAND
5.930
100 / 8 | 88
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2017, 17.00 | Hambálek Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
12.502
100 / 13 | 23
Malý stůl: Jednoband
4. 3. 2017, 17.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.692
100 / 12 | 33
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2017, 16.00 | Frieda Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
8.332
45 / 13 | 14
Malý stůl: Jednoband
1. 4. 2017, 17.00 | Dostál Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
3.460
100 / 4 | 59
Malý stůl: Jednoband
15. 4. 2017, 14.00 | Ráček Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
25.002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13324 / 305 | 71.062
2.272
93.91300000 %
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2017, 17.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. třída
0.7252
23 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2017, 18.00 | Líška Antonín ml. | SM 3B 1. třída
0.5750
29 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2017, 19.00 | Přeček Jiří | SM 3B 1. třída
0.9060
30 / 18 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2017, 17.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. třída
1.6662
30 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2017, 18.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. třída
0.9672
30 / 14 | 7
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2017, 19.00 | Šimíček Lukáš | SM 3B 1. třída
2.1422
20 / 19 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 11.20 | Šnyta Radek | Oblastní přebor v 3B
1.0522
17 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 13.20 | Kudlík Vlastimil | Oblastní přebor v 3B
0.8502
20 / 16 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 14.40 | Ostruszka Petr | Oblastní přebor v 3B
1.2502
19 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 15.20 | Hajný Radim | Oblastní přebor v 3B
0.9502
25 / 11 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 17.20 | Kováč Aladar | Oblastní přebor v 3B
2.2722
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 18.00 | Vintrocha Richard | Oblastní přebor v 3B
1.2002
22 / 19 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 19.20 | Stareček Vladimír | Oblastní přebor v 3B
1.1570

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3346 / 31 | 7111.16
21.42
76.88890000 %
142 / 15 | 38
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 3. 2017, 15.00 | Mikolášek Aleš | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.462
150 / 7 | 71
Malý stůl: Kádr 52/1
1. 4. 2017, 15.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ECZ
21.422
54 / 9 | 16
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 4. 2017, 13.00 | Gazdoš Ivo | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.000

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132855 / 35 | 25081.57
250.00
87.84620000 %
250 / 4 | 183
Malý stůl: Volná hra
19. 9. 2015, 17.00 | Kočička Petr | MS TD EXTRALIGA - ECZ
62.502
250 / 2 | 169
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 2015, 17.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
125.002
250 / 2 | 198
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2015, 14.00 | Kočička Petr | MS TD EXTRALIGA - ECZ
125.002
250 / 1 | 250
Malý stůl: Volná hra
31. 10. 2015, 17.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
250.002
105 / 4 | 101
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2015, 14.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
26.250
250 / 6 | 191
Malý stůl: Volná hra
28. 11. 2015, 17.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ECZ
41.662
250 / 2 | 239
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 2015, 14.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
125.002
0
Malý stůl: Volná hra
2. 1. 2016, 17.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
2
250 / 3 | 154
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 2016, 17.00 | Führlinger Patrik | MS TD EXTRALIGA - ECZ
83.332
250 / 3 | 220
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2016, 14.00 | Pálka Vojtěch | MS TD EXTRALIGA - ECZ
83.332
250 / 3 | 111
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2016, 17.00 | Pálka Vojtěch | MS TD EXTRALIGA - ECZ
83.332
250 / 4 | 226
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2016, 17.00 | Hošek Ondřej | MS TD EXTRALIGA - ECZ
62.502
250 / 1 | 250
Malý stůl: Volná hra
5. 3. 2016, 17.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ECZ
250.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
193594 / 132 | 15027.22
83.33
88.74070000 %
200 / 12 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 9. 2015, 13.00 | Řehůřek Luděk | MS TD EXTRALIGA - ECZ
16.662
200 / 8 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 2015, 13.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
25.001
200 / 4 | 127
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2015, 10.00 | Kočička Petr | MS TD EXTRALIGA - ECZ
50.002
200 / 11 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 10. 2015, 13.00 | Hambálek Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
18.182
36 / 8 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2015, 10.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.500
200 / 5 | 131
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 11. 2015, 13.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
40.002
200 / 5 | 100
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2015, 10.00 | Hambálek Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
40.002
0
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 1. 2016, 13.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
2
200 / 8 | 82
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 2016, 13.00 | Ocásek Jiří | MS TD EXTRALIGA - ECZ
25.002
200 / 5 | 103
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2016, 10.00 | Kopečný Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
40.002
200 / 6 | 81
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2016, 13.00 | Kopečný Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
33.332
200 / 11 | 79
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2016, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
18.182
200 / 5 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 3. 2016, 13.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ECZ
40.002
200 / 6 | 127
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 4. 2016, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
33.332
250 / 7 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 5. 2016, 14.00 | Frieda Jan | MS MČR Kádr 52/2
35.711
158 / 9 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 5. 2016, 16.00 | Ráček Milan | MS MČR Kádr 52/2
17.550
250 / 9 | 71
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 5. 2016, 18.00 | Skořupa Rostislav | MS MČR Kádr 52/2
27.772
250 / 10 | 70
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 5. 2016, 20.00 | Slaměník Radek | MS MČR Kádr 52/2
25.002
250 / 3 | 150
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 5. 2016, 22.00 | Onderka Heřman | MS MČR Kádr 52/2
83.332

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
181446 / 187 | 517.73
20.00
80.33330000 %
100 / 7 | 36
Malý stůl: Jednoband
19. 9. 2015, 17.00 | Frieda Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
14.282
89 / 15 | 32
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 2015, 17.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.932
100 / 11 | 49
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2015, 14.00 | Frieda Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.092
91 / 6 | 51
Malý stůl: Jednoband
31. 10. 2015, 17.00 | Hambálek Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
15.160
100 / 5 | 41
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2015, 14.00 | Gazdoš Ivo | MS TD EXTRALIGA - ECZ
20.002
19 / 15 | 7
Malý stůl: Jednoband
28. 11. 2015, 17.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
1.260
69 / 4 | 45
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2015, 14.00 | Hambálek Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
17.250
0
Malý stůl: Jednoband
2. 1. 2016, 17.00 | Mikolášek Aleš | MS TD EXTRALIGA - ECZ
2
61 / 15 | 19
Malý stůl: Jednoband
23. 1. 2016, 17.00 | Führlinger Patrik | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.060
86 / 15 | 27
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2016, 14.00 | Kopečný Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.732
100 / 16 | 24
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2016, 17.00 | Hejlik Marek | MS MČR Jednoband
6.251
100 / 13 | 29
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2016, 23.00 | Březina Radek | MS MČR Jednoband
7.692
69 / 9 | 14
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2016, 12.00 | Stareček Vladimír | MS MČR Jednoband
7.660
81 / 14 | 29
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2016, 16.00 | Vedral Martin | MS MČR Jednoband
5.780
81 / 15 | 24
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2016, 19.00 | Pálka Vojtěch | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.402
100 / 10 | 23
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2016, 19.00 | Both Michael | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.002
100 / 10 | 39
Malý stůl: Jednoband
5. 3. 2016, 19.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.002
100 / 7 | 37
Malý stůl: Jednoband
16. 4. 2016, 14.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
14.282

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1127 / 9 | 3414.11
14.11
84.66670000 %
127 / 9 | 34
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 4. 2016, 12.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
14.110

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
133250 / 41 | 25079.26
250.00
100.00000000 %
250 / 2 | 250
Malý stůl: Volná hra
20. 9. 2014, 10.00 | Stareček Pavel | MS EXTRALIGA - ECZ
125.002
250 / 4 | 144
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2014, 10.00 | Roth Josef | MS EXTRALIGA - ECZ
62.502
250 / 3 | 196
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2014, 12.00 | Führlinger Patrik | MS EXTRALIGA - ECZ
83.332
250 / 2 | 250
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2014, 10.00 | Hurdálek Pavel | MS EXTRALIGA - ECZ
125.002
250 / 2 | 125
Malý stůl: Volná hra
15. 11. 2014, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MS EXTRALIGA - ECZ
125.002
250 / 2 | 250
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2014, 10.00 | Hurdálek Pavel | MS EXTRALIGA - ECZ
125.002
250 / 2 | 245
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2014, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS EXTRALIGA - ECZ
125.002
250 / 2 | 244
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 2014, 13.00 | Roth Josef | MS EXTRALIGA - ECZ
125.002
250 / 1 | 250
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2014, 10.00 | Bača Adam | MS EXTRALIGA - ECZ
250.001
250 / 9 | 161
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2015, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MS EXTRALIGA - ECZ
27.772
250 / 1 | 250
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2015, 10.00 | Kezsely Radim | MS EXTRALIGA - ECZ
250.002
250 / 9 | 112
Malý stůl: Volná hra
21. 3. 2015, 13.00 | Bača Adam | MS EXTRALIGA - ECZ
27.772
250 / 2 | 196
Malý stůl: Volná hra
4. 4. 2015, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS EXTRALIGA - ECZ
125.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142681 / 83 | 18632.30
100.00
95.75000000 %
200 / 5 | 95
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 9. 2014, 10.00 | Stareček Vladimír | MS EXTRALIGA - ECZ
40.002
200 / 5 | 141
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2014, 10.00 | Roth Josef | MS EXTRALIGA - ECZ
40.002
200 / 9 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2014, 10.00 | Hošek Ondřej | MS EXTRALIGA - ECZ
22.222
199 / 11 | 97
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2014, 10.00 | Červenka Michal | MS EXTRALIGA - ECZ
18.090
200 / 8 | 71
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2014, 13.00 | Březina Radek | MS EXTRALIGA - ECZ
25.002
200 / 5 | 133
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2014, 10.00 | Hurdálek Pavel | MS EXTRALIGA - ECZ
40.002
200 / 5 | 112
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2014, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS EXTRALIGA - ECZ
40.002
200 / 2 | 105
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2014, 13.00 | Roth Josef | MS EXTRALIGA - ECZ
100.002
194 / 5 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2014, 10.00 | Vedral Martin | MS EXTRALIGA - ECZ
38.800
200 / 2 | 152
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2015, 13.00 | Březina Radek | MS EXTRALIGA - ECZ
100.002
88 / 9 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2015, 10.00 | Bača Miroslav | MS EXTRALIGA - ECZ
9.770
200 / 10 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 3. 2015, 13.00 | Bača Adam | MS EXTRALIGA - ECZ
20.002
200 / 4 | 186
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 4. 2015, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS EXTRALIGA - ECZ
50.002
200 / 3 | 111
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 4. 2015, 10.00 | Hošek Ondřej | MS EXTRALIGA - ECZ
66.662

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
201915 / 243 | 867.88
20.00
90.33020000 %
92 / 12 | 28
Malý stůl: Jednoband
20. 9. 2014, 10.00 | Stareček Pavel | MS EXTRALIGA - ECZ
7.660
75 / 15 | 16
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2014, 10.00 | Roth Josef | MS EXTRALIGA - ECZ
5.002
62 / 15 | 22
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2014, 13.30 | Führlinger Patrik | MS EXTRALIGA - ECZ
4.132
82 / 15 | 15
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2014, 10.00 | Králíček Pavel | MS EXTRALIGA - ECZ
5.460
100 / 14 | 72
Malý stůl: Jednoband
15. 11. 2014, 13.00 | Březina Radek | MS EXTRALIGA - ECZ
7.142
88 / 15 | 45
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2014, 10.00 | Florek Josef | MS EXTRALIGA - ECZ
5.862
100 / 5 | 31
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2014, 10.00 | Ráček Milan | MS EXTRALIGA - ECZ
20.002
100 / 11 | 37
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2014, 13.00 | Klesa Václav | MS EXTRALIGA - ECZ
9.092
100 / 11 | 44
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2014, 10.00 | Truksa Otakar | MS EXTRALIGA - ECZ
9.092
100 / 6 | 41
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2015, 13.00 | Mikolášek Aleš | MS EXTRALIGA - ECZ
16.662
100 / 15 | 31
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2015, 10.00 | Bača Miroslav | MS EXTRALIGA - ECZ
6.661
91 / 9 | 54
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2015, 12.00 | Bača Miroslav | MS MČR Jednoband
10.110
120 / 7 | 41
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2015, 14.00 | Andrejovský Miroslav | MS MČR Jednoband
17.142
91 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2015, 16.00 | Frieda Jan | MS MČR Jednoband
4.550
99 / 15 | 22
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2015, 18.00 | Ráček Milan | MS MČR Jednoband
6.600
120 / 17 | 29
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2015, 10.00 | Stareček Vladimír | MS MČR Jednoband
7.052
120 / 6 | 86
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2015, 12.00 | Řehůřek Luděk | MS MČR Jednoband
20.002
75 / 13 | 16
Malý stůl: Jednoband
21. 3. 2015, 13.00 | Truksa Otakar | MS EXTRALIGA - ECZ
5.760
100 / 9 | 33
Malý stůl: Jednoband
4. 4. 2015, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS EXTRALIGA - ECZ
11.112
100 / 13 | 30
Malý stůl: Jednoband
5. 4. 2015, 10.00 | Hošek Ondřej | MS EXTRALIGA - ECZ
7.692

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1134 / 15 | 248.93
8.93
89.33330000 %
134 / 15 | 24
Malý stůl: Kádr 52/1
5. 4. 2015, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS EXTRALIGA - ECZ
8.932

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
61251 / 18 | 25069.50
250.00
83.40000000 %
250 / 3 | 175
Malý stůl: Volná hra
21. 9. 2013, 13.00 | Roth Josef | EXTRALIGA MS - ECZ
83.331
1 / 2 | 1
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2013, 10.00 | Andrejovský Miroslav | EXTRALIGA MS - ECZ
0.500
250 / 3 | 157
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2013, 15.00 | Roth Josef | EXTRALIGA MS - ECZ
83.332
250 / 1 | 250
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2014, 15.00 | Kahoun Vlastimil | EXTRALIGA MS - ECZ
250.002
250 / 5 | 116
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2014, 10.00 | Hurdálek Pavel | EXTRALIGA MS - ECZ
50.002
250 / 4 | 121
Malý stůl: Volná hra
29. 3. 2014, 13.00 | Hladký Jiří | EXTRALIGA MS - ECZ
62.502

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132378 / 108 | 14522.01
100.00
86.47270000 %
130 / 6 | 71
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 9. 2013, 13.00 | Roth Josef | EXTRALIGA MS - ECZ
21.660
62 / 5 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2013, 10.00 | Ráček Milan | EXTRALIGA MS - ECZ
12.400
200 / 8 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2013, 15.00 | Kahoun Vlastimil | EXTRALIGA MS - ECZ
25.002
200 / 8 | 68
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 2013, 10.00 | Hroník Jaroslav | EXTRALIGA MS - ECZ
25.002
200 / 9 | 76
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2014, 15.00 | Kahoun Vlastimil | EXTRALIGA MS - ECZ
22.222
249 / 13 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2014, 10.00 | Frieda Jan | MS MČR Kádr 52/2
19.150
88 / 9 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2014, 13.00 | Onderka Heřman | MS MČR Kádr 52/2
9.770
249 / 15 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2014, 15.30 | Kopl Josef | MS MČR Kádr 52/2
16.602
200 / 6 | 142
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2014, 10.00 | Jedlička Jaroslav | EXTRALIGA MS - ECZ
33.332
200 / 4 | 110
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2014, 15.00 | Bareš Petr | EXTRALIGA MS - ECZ
50.002
200 / 2 | 145
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2014, 10.00 | Hurdálek Pavel | EXTRALIGA MS - ECZ
100.002
200 / 10 | 108
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 3. 2014, 13.00 | Hladký Jiří | EXTRALIGA MS - ECZ
20.002
200 / 13 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 5. 2014, 15.00 | Horáček Zdeněk | EXTRALIGA MS - ECZ
15.382

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12997 / 147 | 346.78
12.50
83.08330000 %
99 / 15 | 25
Malý stůl: Jednoband
21. 9. 2013, 13.00 | Klesa Václav | EXTRALIGA MS - ECZ
6.602
40 / 6 | 29
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2013, 10.00 | Gazdoš Ivo | EXTRALIGA MS - ECZ
6.660
100 / 9 | 34
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2013, 15.00 | Truksa Otakar | EXTRALIGA MS - ECZ
11.112
100 / 15 | 34
Malý stůl: Jednoband
3. 11. 2013, 10.00 | Hroník Jaroslav | EXTRALIGA MS - ECZ
6.662
90 / 15 | 33
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2013, 15.00 | Bareš Petr | EXTRALIGA MS - ECZ
6.002
70 / 15 | 13
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2013, 15.00 | Roth Josef | EXTRALIGA MS - ECZ
4.662
100 / 12 | 29
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2014, 15.00 | Landa Josef | EXTRALIGA MS - ECZ
8.332
38 / 10 | 13
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2014, 10.00 | Ráček Milan | EXTRALIGA MS - ECZ
3.800
100 / 8 | 31
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2014, 10.00 | Hladký Jiří | EXTRALIGA MS - ECZ
12.502
100 / 14 | 19
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2014, 15.00 | Kočička Petr | EXTRALIGA MS - ECZ
7.142
60 / 15 | 19
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2014, 10.00 | Hurdálek Pavel | EXTRALIGA MS - ECZ
4.002
100 / 13 | 34
Malý stůl: Jednoband
29. 3. 2014, 13.00 | Hladký Jiří | EXTRALIGA MS - ECZ
7.692

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
354 / 87 | 60.620
1.034
60.00000000 %
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2014, 17.00 | Bača Tomáš | 3B 1. třída Severní Morava
1.0342
10 / 18 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2014, 17.00 | Bača Miroslav | 3B 1. třída Severní Morava
0.5550
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2014, 17.00 | Šnyta Radek | 3B 1. třída Severní Morava
0.3500

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91477 / 110 | 7313.42
28.57
92.31250000 %
150 / 8 | 63
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 11. 2013, 15.00 | Kočička Petr | EXTRALIGA MS - ECZ
18.752
156 / 20 | 39
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 1. 2014, 10.00 | Frieda Jan | MS MČR Kádr 52/1
7.802
200 / 7 | 73
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 1. 2014, 12.30 | Andrejovský Miroslav | MS MČR Kádr 52/1
28.572
200 / 9 | 57
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 1. 2014, 15.00 | Ferák Karel | MS MČR Kádr 52/1
22.222
200 / 7 | 46
Malý stůl: Kádr 52/1
5. 1. 2014, 10.00 | Stareček Vladimír | MS MČR Kádr 52/1
28.572
199 / 17 | 55
Malý stůl: Kádr 52/1
5. 1. 2014, 10.00 | Ráček Milan | MS MČR Kádr 52/1
11.700
102 / 15 | 24
Malý stůl: Kádr 52/1
25. 1. 2014, 10.00 | Ráček Milan | EXTRALIGA MS - ECZ
6.800
150 / 14 | 28
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 2. 2014, 10.00 | Daniel Vladislav | EXTRALIGA MS - ECZ
10.712
120 / 13 | 63
Malý stůl: Kádr 52/1
1. 3. 2014, 15.00 | Bareš Petr | EXTRALIGA MS - ECZ
9.230

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
143381 / 40 | 30084.52
300.00
80.50000000 %
0 / 1 | 0
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2012, 13.00 | Bláha Milan | 1.LIGA MORAVA
00
300 / 7 | 169
Malý stůl: Volná hra
3. 11. 2012, 11.00 | Močička Miroslav ml. | 1.LIGA MORAVA
42.852
300 / 4 | 117
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2012, 10.00 | Caha Josef | 1.LIGA MORAVA
75.002
300 / 3 | 172
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2012, 13.00 | Musil Jan | 1.LIGA MORAVA
100.002
300 / 1 | 300
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2012, 13.00 | Coufal Zdeněk | 1.LIGA MORAVA
300.002
300 / 2 | 300
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2013, 13.00 | Kalábek Roman | 1.LIGA MORAVA
150.002
0
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2013, 13.00 | Böhm František | 1.LIGA MORAVA
2
300 / 5 | 141
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2013, 13.00 | Peštál Petr | 1.LIGA MORAVA
60.002
300 / 3 | 174
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2013, 13.00 | Strmiska Jan | 1.LIGA MORAVA
100.002
300 / 3 | 235
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2013, 13.00 | Caha Josef | 1.LIGA MORAVA
100.002
300 / 4 | 148
Malý stůl: Volná hra
23. 3. 2013, 13.00 | Coufal Zdeněk | 1.LIGA MORAVA
75.002
300 / 3 | 241
Malý stůl: Volná hra
13. 4. 2013, 13.00 | Ráček Milan | 1.LIGA MORAVA
100.002
81 / 2 | 52
Malý stůl: Volná hra
27. 4. 2013, 13.00 | Truksa Otakar | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
40.500
300 / 2 | 300
Malý stůl: Volná hra
28. 4. 2013, 10.00 | Hroník Jaroslav | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
150.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
143132 / 105 | 21729.82
125.00
87.00000000 %
220 / 14 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2012, 13.00 | Bláha Milan | 1.LIGA MORAVA
15.710
248 / 15 | 103
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 2012, 11.00 | Müller David | 1.LIGA MORAVA
16.532
243 / 15 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2012, 10.00 | Jurčík Antonín | 1.LIGA MORAVA
16.202
171 / 8 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2012, 13.00 | Musil Jan | 1.LIGA MORAVA
21.370
250 / 8 | 71
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2012, 13.00 | Jaroš Vladimír | 1.LIGA MORAVA
31.252
250 / 6 | 217
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2013, 13.00 | Kuchařík Jiří | 1.LIGA MORAVA
41.662
0
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2013, 13.00 | Böhm František | 1.LIGA MORAVA
2
250 / 5 | 107
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2013, 13.00 | Peštál Petr | 1.LIGA MORAVA
50.002
250 / 11 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2013, 13.00 | Strmiska Jan | 1.LIGA MORAVA
22.722
250 / 4 | 126
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2013, 13.00 | Hladký Jiří | 1.LIGA MORAVA
62.502
250 / 2 | 131
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 3. 2013, 13.00 | Coufal Zdeněk | 1.LIGA MORAVA
125.002
250 / 2 | 196
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 4. 2013, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA MORAVA
125.002
250 / 10 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2013, 15.00 | Truksa Otakar | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
25.002
250 / 5 | 107
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 4. 2013, 12.30 | Hroník Jaroslav | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
50.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141488 / 186 | 438.00
15.00
72.94120000 %
92 / 18 | 20
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2012, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.LIGA MORAVA
5.110
120 / 15 | 25
Malý stůl: Jednoband
3. 11. 2012, 11.00 | Müller David | 1.LIGA MORAVA
8.002
120 / 16 | 27
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2012, 10.00 | Caha Josef | 1.LIGA MORAVA
7.502
120 / 12 | 26
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2012, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA MORAVA
10.002
120 / 17 | 39
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2012, 13.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA MORAVA
7.052
120 / 12 | 21
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2013, 13.00 | Kuchařík Jiří | 1.LIGA MORAVA
10.002
0
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2013, 13.00 | Böhm František | 1.LIGA MORAVA
2
120 / 15 | 34
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2013, 13.00 | Peštál Petr | 1.LIGA MORAVA
8.002
120 / 19 | 30
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2013, 13.00 | Kalábek Jaromír | 1.LIGA MORAVA
6.312
120 / 10 | 24
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2013, 13.00 | Caha Josef | 1.LIGA MORAVA
12.002
120 / 15 | 43
Malý stůl: Jednoband
23. 3. 2013, 13.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA MORAVA
8.002
120 / 8 | 43
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2013, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA MORAVA
15.002
76 / 13 | 16
Malý stůl: Jednoband
27. 4. 2013, 17.30 | Hambálek Vladimír | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
5.840
120 / 16 | 19
Malý stůl: Jednoband
28. 4. 2013, 16.00 | Hroník Jaroslav | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
7.502

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9251 / 301 | 80.833
1.250
92.96300000 %
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2012, 17.00 | Minařík Pavel | 3B 1.třída Severní Morava
0.7692
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2012, 17.00 | Ručka Damián | 3B 1.třída Severní Morava
0.9672
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2012, 17.00 | Hrneček Jan | 3B 1.třída Severní Morava
0.7892
30 / 38 | 8
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2012, 17.00 | Šnyta Radek | 3B 1.třída Severní Morava
0.7892
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2012, 17.00 | Čaněcký Patrik | 3B 1.třída Severní Morava
1.2502
19 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2012, 17.00 | Bača Miroslav | 3B 1.třída Severní Morava
1.0550
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2013, 10.00 | Hajný Radim | 3B 1.třída Severní Morava
0.5502
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2013, 10.00 | Minařík Pavel | 3B 1.třída Severní Morava
0.7502
30 / 33 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2013, 10.00 | Ručka Damián | 3B 1.třída Severní Morava
0.9092

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
133680 / 65 | 30056.61
300.00
94.35900000 %
300 / 7 | 260
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2011, 13.00 | Strmiska Jan | 1. liga - Morava
42.852
300 / 8 | 119
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 2011, 10.00 | Kuchařík Jiří | 1. liga - Morava
37.502
300 / 1 | 300
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2011, 10.00 | Nenál Jiří | 1. liga - Morava
300.002
279 / 6 | 155
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 2011, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga - Morava
46.500
300 / 9 | 125
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2012, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1. liga - Morava
33.332
300 / 6 | 242
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2012, 10.00 | Strmiska Jan | 1. liga - Morava
50.002
300 / 3 | 275
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2012, 10.00 | Caha Josef | 1. liga - Morava
100.002
300 / 3 | 141
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2012, 10.00 | Kuchařík Jiří | 1. liga - Morava
100.002
300 / 3 | 182
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2012, 10.00 | Coufal Zdeněk | 1. liga - Morava
100.002
300 / 3 | 221
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2012, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga - Morava
100.002
300 / 4 | 135
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2012, 10.00 | Musil Jan | 1. liga - Morava
75.002
300 / 7 | 214
Malý stůl: Volná hra
21. 4. 2012, 13.00 | Březina Adam | Mistrovství České republiky družstev TD - finálový turnaj
42.852
101 / 5 | 85
Malý stůl: Volná hra
22. 4. 2012, 10.00 | Andrejovský Miroslav | Mistrovství České republiky družstev TD - finálový turnaj
20.200

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132952 / 140 | 11621.08
31.25
88.11940000 %
210 / 15 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2011, 13.00 | Strmiska Jan | 1. liga - Morava
14.002
250 / 11 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 2011, 10.00 | Kuchařík Jiří | 1. liga - Morava
22.722
250 / 12 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2011, 10.00 | Nenál Jiří | 1. liga - Morava
20.832
250 / 15 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 2011, 10.00 | Peštál Petr | 1. liga - Morava
16.661
250 / 13 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2012, 10.00 | Musil Jan | 1. liga - Morava
19.232
250 / 9 | 95
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2012, 10.00 | Červenka Vítězslav | 1. liga - Morava
27.772
250 / 10 | 102
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2012, 10.00 | Caha Josef | 1. liga - Morava
25.002
250 / 10 | 111
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2012, 10.00 | Matyáš Radek | 1. liga - Morava
25.002
250 / 8 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2012, 10.00 | Coufal Zdeněk | 1. liga - Morava
31.252
250 / 11 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2012, 10.00 | Peštál Petr | 1. liga - Morava
22.722
58 / 8 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2012, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1. liga - Morava
7.250
250 / 8 | 116
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 4. 2012, 13.00 | Březina Adam | Mistrovství České republiky družstev TD - finálový turnaj
31.252
184 / 10 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 4. 2012, 10.00 | Musil Jan | Mistrovství České republiky družstev TD - finálový turnaj
18.400

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131498 / 198 | 447.56
10.90
78.02080000 %
120 / 14 | 14
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2011, 13.00 | Červenka Vítězslav | 1. liga - Morava
8.572
119 / 20 | 27
Malý stůl: Jednoband
12. 11. 2011, 10.00 | Kuchařík Jiří | 1. liga - Morava
5.952
120 / 19 | 21
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2011, 10.00 | Nenál Jiří | 1. liga - Morava
6.311
120 / 17 | 21
Malý stůl: Jednoband
10. 12. 2011, 10.00 | Bláha Milan | 1. liga - Morava
7.052
63 / 9 | 21
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2012, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga - Morava
7.000
120 / 17 | 26
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 2012, 10.00 | Červenka Vítězslav | 1. liga - Morava
7.052
120 / 17 | 44
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2012, 10.00 | Caha Josef | 1. liga - Morava
7.052
120 / 17 | 29
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2012, 10.00 | Kuchařík Jiří | 1. liga - Morava
7.052
120 / 17 | 35
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2012, 10.00 | Coufal Zdeněk | 1. liga - Morava
7.052
120 / 13 | 27
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2012, 10.00 | Bláha Milan | 1. liga - Morava
9.231
120 / 14 | 26
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2012, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1. liga - Morava
8.572
120 / 11 | 25
Malý stůl: Jednoband
21. 4. 2012, 13.00 | Vedral Martin | Mistrovství České republiky družstev TD - finálový turnaj
10.902
116 / 13 | 25
Malý stůl: Jednoband
22. 4. 2012, 10.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství České republiky družstev TD - finálový turnaj
8.920

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12305 / 334 | 70.913
1.363
80.26320000 %
30 / 27 | 7
Malý stůl: Trojband
1. 2. 2012, 17.00 | Andrejovský Robert | 1.třída 3B - Severní Morava
1.1112
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 2. 2012, 17.00 | Majewski Václav | 1.třída 3B - Severní Morava
0.6252
20 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 2. 2012, 17.00 | Andrejovský Miroslav | 1.třída 3B - Severní Morava
0.8690
15 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2012, 16.00 | Čaněcký Patrik | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.5350
30 / 22 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2012, 19.00 | Rypka Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.3632
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 11.00 | Žilka Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.6332
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 14.00 | Bača Tomáš | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.2002
20 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 16.00 | Domanský Pavel | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.3330
20 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 17.00 | Korec Jaroslav | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.6660
29 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 19.00 | Bača Tomáš | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.9662
35 / 34 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2012, 10.00 | Andrejovský Miroslav | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.0290
32 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2012, 14.30 | Aleš Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.0661

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132303 / 79 | 29829.15
75.00
59.05130000 %
300 / 5 | 298
Malý stůl: Volná hra
25. 9. 2010, 13.00 | Jaroš Vladimír | I.liga B
60.002
300 / 11 | 74
Malý stůl: Volná hra
16. 10. 2010, 13.00 | Müller David | I.liga B
27.271
300 / 12 | 128
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2010, 13.00 | Ocásek Jiří | I.liga B
25.002
90 / 7 | 54
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 2010, 13.00 | Majewski Václav | I.liga B
12.850
86 / 7 | 43
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2010, 13.00 | Bláha Milan | I.liga B
12.280
0
Malý stůl: Volná hra
11. 12. 2010, 13.00 | Kopečný Radek | I.liga B
2
300 / 10 | 111
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2011, 13.00 | Coufal Zdeněk | I.liga B
30.002
300 / 5 | 243
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2011, 13.00 | Kotásek René | I.liga B
60.002
300 / 4 | 270
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2011, 13.00 | Kopl Josef | I.liga B
75.002
12 / 4 | 9
Malý stůl: Volná hra
26. 2. 2011, 13.00 | Musil Jan | I.liga B
3.000
86 / 6 | 64
Malý stůl: Volná hra
12. 3. 2011, 13.00 | Bláha Milan | I.liga B
14.330
168 / 5 | 90
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2011, 13.00 | Peštál Petr | I.liga B
33.600
61 / 3 | 58
Malý stůl: Volná hra
16. 4. 2011, 13.00 | Březina Adam | Play Off 1. ligy - MČR družstev TD-MS
20.330

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132187 / 139 | 11115.73
31.25
66.27270000 %
250 / 8 | 70
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 9. 2010, 13.00 | Coufal Zdeněk | I.liga B
31.252
250 / 14 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 10. 2010, 13.00 | Müller David | I.liga B
17.852
250 / 13 | 94
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2010, 13.00 | Ocásek Jiří | I.liga B
19.232
109 / 13 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 2010, 13.00 | Majewski Václav | I.liga B
8.380
127 / 11 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2010, 13.00 | Slavík Jiří | I.liga B
11.540
0
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 12. 2010, 13.00 | Kopečný Radek | I.liga B
2
171 / 15 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2011, 13.00 | Coufal Zdeněk | I.liga B
11.402
110 / 15 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2011, 13.00 | Kotásek René | I.liga B
7.332
53 / 4 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2011, 13.00 | Ocásek Jiří | I.liga B
13.250
250 / 11 | 111
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2011, 13.00 | Majewski Václav | I.liga B
22.722
141 / 11 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2011, 13.00 | Bláha Milan | I.liga B
12.810
226 / 15 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2011, 13.00 | Peštál Petr | I.liga B
15.060
250 / 9 | 72
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 4. 2011, 13.00 | Březina Adam | Play Off 1. ligy - MČR družstev TD-MS
27.772

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13980 / 211 | 544.64
8.00
56.32180000 %
120 / 15 | 32
Malý stůl: Jednoband
25. 9. 2010, 13.00 | Coufal Zdeněk | I.liga B
8.002
120 / 19 | 54
Malý stůl: Jednoband
16. 10. 2010, 13.00 | Müller David | I.liga B
6.312
39 / 8 | 21
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2010, 13.00 | Ziogas Janis | I.liga B
4.870
60 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 2010, 13.00 | Majewski Václav | I.liga B
3.000
90 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2010, 13.00 | Slavík Jiří | I.liga B
4.502
0
Malý stůl: Jednoband
11. 12. 2010, 13.00 | Kopečný Radek | I.liga B
2
66 / 17 | 21
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2011, 13.00 | Nenál Jiří | I.liga B
3.880
65 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2011, 13.00 | Kotásek René | I.liga B
3.252
46 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2011, 13.00 | Ocásek Jiří | I.liga B
2.300
54 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
26. 2. 2011, 13.00 | Majewski Václav | I.liga B
2.700
111 / 20 | 32
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2011, 13.00 | Slavík Jiří | I.liga B
5.552
89 / 12 | 25
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2011, 13.00 | Kopečný Radek | I.liga B
7.410
120 / 20 | 29
Malý stůl: Jednoband
16. 4. 2011, 13.00 | Březina Adam | Play Off 1. ligy - MČR družstev TD-MS
6.002

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4600 / 36 | 11716.66
21.42
100.00000000 %
150 / 9 | 43
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2009, 17.00 | Stach Lumír | 2.třída SM
16.662
150 / 10 | 88
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2009, 17.00 | Vidlák Milan | 2.třída SM
15.002
150 / 10 | 84
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 2009, 17.00 | Kolder Milan | 2.třída SM
15.002
150 / 7 | 117
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2010, 17.00 | Slezák Jan | 2.třída SM
21.422

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4400 / 32 | 8612.50
33.33
100.00000000 %
100 / 7 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2009, 17.00 | Stach Lumír | 2.třída SM
14.282
100 / 12 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2009, 17.00 | Vidlák Milan | 2.třída SM
8.332
100 / 3 | 86
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 2009, 17.00 | Kolder Milan | 2.třída SM
33.332
100 / 10 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2010, 17.00 | Slezák Jan | 2.třída SM
10.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4160 / 35 | 334.57
10.00
100.00000000 %
40 / 4 | 33
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2009, 17.00 | Stach Lumír | 2.třída SM
10.002
40 / 11 | 12
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2009, 17.00 | Vidlák Milan | 2.třída SM
3.632
40 / 11 | 16
Malý stůl: Jednoband
10. 12. 2009, 17.00 | Kolder Milan | 2.třída SM
3.632
40 / 9 | 16
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2010, 17.00 | Slezák Jan | 2.třída SM
4.442

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
27734 / 864 | 100.849
1.500
90.61730000 %
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2009, 17.00 | Kováč Aladar | 1.třída 3B SM
0.4750
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2009, 17.00 | Suran Vladimír | 1.třída 3B SM
0.6502
30 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2009, 17.00 | Rypka Jan | 1.třída 3B SM
0.7692
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2009, 17.00 | Bielko Jan | 1.třída 3B SM
1.0002
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2009, 17.00 | Kuchař Karel | 1.třída 3B SM
0.4250
30 / 36 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2009, 17.00 | Gavel Martin | 1.třída 3B SM
0.8332
30 / 23 | 8
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2010, 17.00 | Svozil Radek | 1.třída 3B SM
1.3042
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2010, 17.00 | Ostruszka Petr | 1.třída 3B SM
1.0712
30 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2010, 17.00 | Ležák Václav | 1.třída 3B SM
0.8822
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2010, 08.00 | Rypka Jan | 1.třída 3B SM
0.5500
30 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2010, 08.00 | Kováč Aladar | 1.třída 3B SM
0.9372
30 / 26 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2010, 08.00 | Kolder Milan | 1.třída 3B SM
1.1532
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 3. 2010, 17.00 | Kuchař Karel | 1.třída 3B SM
0.9372
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 3. 2010, 17.00 | Gavel Martin | 1.třída 3B SM
0.7252
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 3. 2010, 17.00 | Závodný Jiří | 1.třída 3B SM
0.6752
30 / 35 | 7
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2010, 17.00 | Držík Jan | 1.třída 3B SM
0.8572
30 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2010, 17.00 | Svozil Radek | 1.třída 3B SM
1.3632
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2010, 17.00 | Ležák Václav | 1.třída 3B SM
0.8332
30 / 21 | 7
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2010, 10.00 | Kubiš Peter | 1.třída 3B SM
1.4282
30 / 20 | 10
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2010, 10.00 | Kováč Juraj | 1.třída 3B SM
1.5002
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2010, 10.00 | Švejda Branislav | 1.třída 3B SM
0.6000
23 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2010, 14.00 | Švejda Branislav | 1.třída 3B SM
0.6760
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2010, 14.00 | Kováč Juraj | 1.třída 3B SM
1.1532
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2010, 14.00 | Kubiš Peter | 1.třída 3B SM
0.7502
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2010, 17.00 | Stareček Pavel | 1.třída 3B SM
1.0712
21 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2010, 17.00 | Bača Miroslav | 1.třída 3B SM
1.1660
16 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2010, 17.00 | Rybák Jiří | 1.třída 3B SM
0.6660

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
133685 / 65 | 30056.69
300.00
94.48720000 %
300 / 3 | 160
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2008, 10.00 | Ocásek Jiří | 2. liga B
100.002
212 / 6 | 175
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2008, 13.00 | Kopečný Radek | 2. liga B
35.330
173 / 8 | 88
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2008, 10.00 | Litterbach David | 2. liga B
21.620
300 / 8 | 131
Malý stůl: Volná hra
13. 12. 2008, 13.00 | Vala Miroslav | 2. liga B
37.502
300 / 4 | 274
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2008, 10.00 | Přerovský Petr | 2. liga B
75.002
300 / 1 | 300
Malý stůl: Volná hra
21. 12. 2008, 10.00 | Barbořík Jiří | 2. liga B
300.002
300 / 2 | 296
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2009, 13.00 | Ocásek Jaroslav | 2. liga B
150.002
300 / 1 | 300
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2009, 13.00 | Knap Josef | 2. liga B
300.002
300 / 4 | 147
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2009, 10.00 | Provazník Jan | 2. liga B
75.002
300 / 5 | 285
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2009, 14.00 | Kalábek Jaromír | 2. liga B
60.002
300 / 7 | 160
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2009, 10.00 | Uher Miroslav ml. | 2. liga B
42.852
300 / 9 | 107
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2009, 10.00 | Vágner Jiří | 2. liga B
33.332
300 / 7 | 79
Malý stůl: Volná hra
21. 3. 2009, 13.00 | Bobek Jiří | 2. liga B
42.852

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132124 / 108 | 18719.66
40.00
81.69230000 %
38 / 9 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2008, 10.00 | Ziogas Janis | 2. liga B
4.220
200 / 8 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2008, 13.00 | Plaček Robert | 2. liga B
25.002
200 / 8 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2008, 10.00 | Soušek Michal | 2. liga B
25.002
200 / 8 | 56
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 12. 2008, 13.00 | Vala Miroslav | 2. liga B
25.002
200 / 9 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2008, 10.00 | Kopl Josef | 2. liga B
22.222
200 / 9 | 82
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 12. 2008, 10.00 | Pernecký Jan | 2. liga B
22.222
200 / 10 | 88
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2009, 13.00 | Přerovský Petr | 2. liga B
20.002
200 / 11 | 80
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2009, 13.00 | Filip Antonín | 2. liga B
18.182
200 / 5 | 187
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2009, 10.00 | Šotola Marek st. | 2. liga B
40.002
64 / 6 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2009, 14.00 | Ziogas Janis | 2. liga B
10.660
114 / 8 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2009, 10.00 | Litterbach David | 2. liga B
14.250
108 / 8 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2009, 10.00 | Pernecký Jan | 2. liga B
13.500
200 / 9 | 79
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 3. 2009, 13.00 | Kuchař Karel | 2. liga B
22.222

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13944 / 183 | 405.15
8.88
90.76920000 %
80 / 14 | 24
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2008, 10.00 | Kalábek Jaromír | 2. liga B
5.712
80 / 15 | 35
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2008, 13.00 | Provazník Jan | 2. liga B
5.332
80 / 16 | 24
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2008, 10.00 | Soušek Michal | 2. liga B
5.001
80 / 9 | 20
Malý stůl: Jednoband
13. 12. 2008, 13.00 | Filip Antonín | 2. liga B
8.882
64 / 18 | 35
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2008, 10.00 | Kopl Josef | 2. liga B
3.550
80 / 9 | 18
Malý stůl: Jednoband
21. 12. 2008, 10.00 | Barbořík Jiří | 2. liga B
8.882
77 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2009, 13.00 | Hrbek Pavel | 2. liga B
3.852
79 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2009, 13.00 | Vala Miroslav | 2. liga B
3.952
80 / 12 | 40
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2009, 10.00 | Provazník Jan | 2. liga B
6.662
19 / 6 | 10
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2009, 14.00 | Ziogas Janis | 2. liga B
3.160
80 / 10 | 37
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2009, 10.00 | Litterbach David | 2. liga B
8.002
80 / 14 | 32
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2009, 10.00 | Vágner Jiří | 2. liga B
5.712
65 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
21. 3. 2009, 13.00 | Bobek Jiří | 2. liga B
3.250

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
36987 / 1100 | 100.897
2.000
91.38890000 %
20 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 10. 2008, 17.00 | Bača Miroslav | 3B-SM 1.třída
1.0000
26 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 10. 2008, 17.00 | Stareček Pavel | 3B-SM 1.třída
0.8960
30 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 10. 2008, 17.00 | Stareček Vladimír | 3B-SM 1.třída
0.9372
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2008, 17.00 | Kováč Aladar | 3B-SM 1.třída
0.7502
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2008, 17.00 | Ševeček Milan | 3B-SM 1.třída
0.7252
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2008, 17.00 | Kolder Milan | 3B-SM 1.třída
1.3632
18 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2008, 17.00 | Kuchař Karel | 3B-SM 1.třída
0.5800
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2008, 17.00 | Gavel Martin | 3B-SM 1.třída
0.9092
30 / 25 | 7
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2008, 17.00 | Slezák Jan | 3B-SM 1.třída
1.2002
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2008, 17.00 | Koky Dušan | 3B-SM 1.třída
0.9672
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2008, 17.00 | Šišák Martin | 3B-SM 1.třída
0.6502
29 / 40 | 10
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2008, 17.00 | Hikeš Jiří | 3B-SM 1.třída
0.7251
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2008, 17.00 | Držík Jan | 3B-SM 1.třída
0.8102
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2008, 17.00 | Svozil Radek | 3B-SM 1.třída
1.0342
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2008, 17.00 | Ponížil Bohuslav | 3B-SM 1.třída
0.4500
6 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2009, 17.00 | Bača Miroslav | 3B-SM 1.třída
0.4000
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2009, 17.00 | Kohout Štěpán | 3B-SM 1.třída
0.8571
16 / 21 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2009, 17.00 | Stareček Vladimír | 3B-SM 1.třída
0.7610
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2009, 17.00 | Kolder Milan | 3B-SM 1.třída
0.8102
30 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2009, 17.00 | Kováč Aladar | 3B-SM 1.třída
1.0342
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2009, 17.00 | Procházka Zdeněk | 3B-SM 1.třída
0.9672
30 / 33 | 7
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2009, 17.00 | Gavel Martin | 3B-SM 1.třída
0.9092
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2009, 17.00 | Kuchař Karel | 3B-SM 1.třída
0.7000
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2009, 17.00 | Závodný Jiří | 3B-SM 1.třída
0.9092
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2009, 10.00 | Ďuriš Karol | 3B-SM 1.třída
1.0712
27 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2009, 10.00 | Švejda Branislav | 3B-SM 1.třída
0.6752
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2009, 10.00 | Kováč Juraj | 3B-SM 1.třída
0.8822
26 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2009, 14.00 | Švejda Branislav | 3B-SM 1.třída
0.9630
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2009, 14.00 | Ďuriš Karol | 3B-SM 1.třída
1.2002
30 / 25 | 8
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2009, 14.00 | Kováč Juraj | 3B-SM 1.třída
1.2002
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2009, 17.00 | Šišák Martin | 3B-SM 1.třída
0.9672
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2009, 17.00 | Koky Dušan | 3B-SM 1.třída
1.0342
30 / 15 | 8
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2009, 17.00 | Šrámek Daniel | 3B-SM 1.třída
2.0002
28 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2009, 17.00 | Ostruszka Petr | 3B-SM 1.třída
0.7002
30 / 19 | 9
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2009, 18.00 | Držík Jan | 3B-SM 1.třída
1.5792
30 / 24 | 7
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2009, 19.00 | Svozil Radek | 3B-SM 1.třída
1.2502

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
71750 / 43 | 25040.69
250.00
100.00000000 %
250 / 12 | 95
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2007, 17.00 | Tydlačka Pavel | SM-1.
20.832
250 / 2 | 248
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2007, 17.00 | Humeňanský František | SM-1.
125.002
250 / 8 | 200
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2007, 10.00 | Procházka Zdeněk | SM-1.
31.252
250 / 5 | 205
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2007, 17.00 | Šlechta Jan | SM-1.
50.002
250 / 3 | 219
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2008, 17.00 | Stareček Pavel | SM-1.
83.332
250 / 1 | 250
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2008, 17.00 | Čabla František | SM-1.
250.002
250 / 12 | 211
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2008, 17.00 | Procházka Zdeněk | SM-1.
20.832

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111576 / 94 | 13016.76
50.00
99.11950000 %
136 / 11 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2007, 17.00 | Tydlačka Pavel | SM-1.
12.360
150 / 8 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 2007, 17.00 | Čabla František | SM-1.
18.752
150 / 4 | 88
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2007, 10.00 | Procházka Zdeněk | SM-1.
37.502
150 / 3 | 130
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2007, 17.00 | Koky Dušan | SM-1.
50.002
150 / 5 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2008, 17.00 | Stareček Pavel | SM-1.
30.002
150 / 7 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2008, 17.00 | Čabla František | SM-1.
21.422
150 / 7 | 71
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2008, 17.00 | Procházka Zdeněk | SM-1.
21.422
120 / 18 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 5. 2008, 00.00 | Ostruszka Petr | Přebor 1. a 2. třídy K
6.662
150 / 11 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 5. 2008, 00.00 | Ostruszka Petr | Přebor 1. a 2. třídy K
13.632
150 / 10 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 5. 2008, 00.00 | Meca Miroslav | Přebor 1. a 2. třídy K
15.002
120 / 10 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 5. 2008, 00.00 | Tvrdoň Rudolf | Přebor 1. a 2. třídy K
12.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7384 / 76 | 425.05
10.00
91.42860000 %
60 / 13 | 23
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2007, 17.00 | Tydlačka Pavel | SM-1.
4.612
60 / 8 | 39
Malý stůl: Jednoband
25. 10. 2007, 17.00 | Humeňanský František | SM-1.
7.502
60 / 9 | 28
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2007, 10.00 | Procházka Zdeněk | SM-1.
6.662
60 / 13 | 19
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2007, 17.00 | Šlechta Jan | SM-1.
4.611
60 / 9 | 12
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2008, 17.00 | Stareček Pavel | SM-1.
6.662
60 / 6 | 42
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2008, 17.00 | Čabla František | SM-1.
10.002
24 / 18 | 6
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2008, 17.00 | Procházka Zdeněk | SM-1.
1.330

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20538 / 680 | 80.791
1.117
89.66670000 %
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2007, 17.00 | Stareček Vladimír | 3B/SM
0.6500
19 / 17 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2007, 17.00 | Bača Miroslav | 3B/SM
1.1170
30 / 35 | 8
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2007, 17.00 | Slezák Jan | 3B/SM
0.8572
26 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2007, 17.00 | Kuchař Karel | 3B/SM
0.6500
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2007, 17.00 | Slezák Jan | 3B/SM
0.9092
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 11. 2007, 17.00 | Koky Dušan | 3B/SM
1.0342
30 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 11. 2007, 17.00 | Kolder Milan | 3B/SM
0.8102
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 11. 2007, 17.00 | Konvička Dušan | 3B/SM
0.3750
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2008, 17.00 | Ostruszka Petr | 3B/SM
0.6502
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2008, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | 3B/SM
0.9672
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2008, 17.00 | Ponížil Bohuslav | 3B/SM
0.7892
23 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2008, 17.00 | Popeňažník Lukáš | 3B/SM
1.0450
30 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2008, 17.00 | Slezák Jan | 3B/SM
1.1112
21 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2008, 17.00 | Kuchař Karel | 3B/SM
0.5252
30 / 33 | 7
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2008, 17.00 | Bielko Jan | 3B/SM
0.9092
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2008, 17.00 | Závodný Jiří | 3B/SM
0.9672
30 / 30 | 8
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2008, 17.00 | Gavel Martin | 3B/SM
1.0002
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2008, 17.00 | Ševeček Milan | 3B/SM
0.8102
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2008, 17.00 | Přeček Zdeněk | 3B/SM
0.5502
30 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2008, 17.00 | Kováč Aladar | 3B/SM
0.7502

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
143062 / 40 | 39976.55
200.00
54.67860000 %
400 / 2 | 216
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2006, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
200.001
400 / 5 | 212
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2006, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1. liga B
80.002
400 / 3 | 356
Malý stůl: Volná hra
21. 10. 2006, 13.00 | Bača Miroslav | 1. liga B
133.332
246 / 3 | 246
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2006, 13.00 | Bláha Milan | 1. liga B
82.000
287 / 5 | 113
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2006, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga B
57.400
12 / 3 | 10
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2006, 11.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
4.000
400 / 3 | 233
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2006, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
133.332
32 / 5 | 24
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2007, 13.00 | Stareček Vladimír | 1. liga B
6.400
13 / 3 | 7
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2007, 13.00 | Dostál Martin | 1. liga B
4.330
64 / 1 | 64
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2007, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
64.000
400 / 2 | 399
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2007, 10.00 | Bláha Milan | 1. liga B
200.002
8 / 2 | 8
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2007, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga B
4.000
400 / 3 | 226
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2007, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
133.332
0
Malý stůl: Volná hra
31. 3. 2007, 13.00 | Háva Miloš | 1. liga B
0

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141830 / 92 | 14519.89
50.00
52.28570000 %
158 / 8 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2006, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
19.750
99 / 7 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2006, 13.00 | Dostál Martin | 1. liga B
14.140
137 / 11 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 10. 2006, 13.00 | Stareček Vladimír | 1. liga B
12.450
250 / 7 | 85
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2006, 13.00 | Knap Josef | 1. liga B
35.712
178 / 6 | 121
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2006, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga B
29.660
250 / 7 | 124
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 12. 2006, 11.00 | Musil Jan | 1. liga B
35.712
47 / 8 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2006, 13.00 | Fellner Jan | 1. liga B
5.870
100 / 10 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2007, 13.00 | Stareček Vladimír | 1. liga B
10.000
250 / 5 | 145
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2007, 13.00 | Dostál Martin | 1. liga B
50.002
36 / 3 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2007, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
12.000
75 / 7 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2007, 10.00 | Bláha Milan | 1. liga B
10.710
148 / 7 | 104
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2007, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga B
21.140
102 / 6 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2007, 13.00 | Musil Jan | 1. liga B
17.000
0
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2007, 13.00 | Háva Miloš | 1. liga B
0

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141219 / 203 | 446.00
12.00
72.55950000 %
120 / 20 | 28
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2006, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1. liga B
6.002
59 / 10 | 13
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2006, 13.00 | Dostál Martin | 1. liga B
5.900
120 / 10 | 32
Malý stůl: Jednoband
21. 10. 2006, 13.00 | Stareček Pavel | 1. liga B
12.002
120 / 15 | 31
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2006, 13.00 | Knap Josef | 1. liga B
8.002
46 / 8 | 12
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2006, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga B
5.750
71 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
3. 12. 2006, 11.00 | Musil Jan | 1. liga B
3.550
92 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2006, 13.00 | Fellner Jan | 1. liga B
4.602
104 / 20 | 42
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2007, 13.00 | Stareček Pavel | 1. liga B
5.200
104 / 20 | 25
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2007, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1. liga B
5.202
120 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2007, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
6.002
120 / 13 | 32
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2007, 10.00 | Bláha Milan | 1. liga B
9.232
78 / 16 | 44
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2007, 13.00 | Ráček Milan | 1. liga B
4.870
65 / 11 | 40
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2007, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
5.900
0
Malý stůl: Jednoband
31. 3. 2007, 13.00 | Molata Erik | 1. liga B
0

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
28775 / 1009 | 80.768
1.200
2.142
99.35900000 %
30 / 38 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2006, 17.00 | Bača Miroslav | 3B/SM
0.7892
19 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2006, 17.00 | Stareček Pavel | 3B/SM
0.5750
13 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2006, 17.00 | Stareček Vladimír | 3B/SM
0.5900
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2006, 17.00 | Ponížil Bohuslav | 3B/SM
0.9672
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2006, 17.00 | Ležák Václav | 3B/SM
0.8572
30 / 38 | 8
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2006, 17.00 | Zářický Jiří | 3B/SM
0.7892
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2006, 17.00 | Bielko Jan | 3B/SM
0.6502
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2006, 17.00 | Slezák Jan | 3B/SM
0.6002
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2006, 17.00 | Slezák Jan | 3B/SM
0.6252
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2006, 17.00 | Konvička Dušan | 3B/SM
0.6752
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2006, 17.00 | Koky Dušan | 3B/SM
0.9672
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2006, 17.00 | Šišák Martin | 3B/SM
0.7002
30 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2007, 17.00 | Andrejovský Robert | 3B/SM
0.8572
26 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2007, 17.00 | Andrejovský Miroslav | 3B/SM
0.7640
30 / 33 | 7
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2007, 17.00 | Duda Petr | 3B/SM
0.9092
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2007, 10.00 | Ďuriš Karol | 3B/SM
0.6502
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2007, 10.00 | Kubiš Marián | 3B/SM
1.0342
30 / 33 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2007, 10.00 | Kováč Juraj | 3B/SM
0.9092
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2007, 14.00 | Ďuriš Karol | 3B/SM
0.7252
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2007, 14.00 | Kováč Juraj | 3B/SM
0.9092
30 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2007, 14.00 | Kubiš Marián | 3B/SM
1.2002
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2007, 17.00 | Koky Dušan | 3B/SM
0.6252
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2007, 17.00 | Konvička Dušan | 3B/SM
0.8822
24 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2007, 17.00 | Šišák Martin | 3B/SM
0.7050
37 / 57 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Englic Martin | MR 3B dvojic
0.6492
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Šlechta Jan | MR 3B dvojic
0.7892
26 / 42 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Štefan Josef | MR 3B dvojic
0.6192
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Englic Martin | MR 3B dvojic
0.8822

2005/2006

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
134271 / 41 | 400104.17
400.00
82.13460000 %
304 / 2 | 303
Malý stůl: Volná hra
24. 9. 2005, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
152.000
400 / 2 | 399
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2005, 09.00 | Domanský Pavel | 1.LIGA B
200.002
0 / 1 | 0
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2005, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
00
191 / 7 | 89
Malý stůl: Volná hra
19. 11. 2005, 10.00 | Ziogas Janis | 1.LIGA B
27.280
400 / 5 | 399
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2005, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
80.002
400 / 1 | 400
Malý stůl: Volná hra
17. 12. 2005, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
400.002
400 / 2 | 391
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2006, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
200.001
176 / 3 | 81
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2006, 10.00 | Onderka Heřman | 1.LIGA B
58.660
400 / 3 | 284
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2006, 10.00 | Domanský Pavel | 1.LIGA B
133.332
400 / 3 | 303
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2006, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
133.332
400 / 7 | 228
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2006, 10.00 | Ziogas Janis | 1.LIGA B
57.142
400 / 2 | 268
Malý stůl: Volná hra
25. 3. 2006, 10.00 | Rybák Jiří | 1.LIGA B
200.002
400 / 3 | 282
Malý stůl: Volná hra
8. 4. 2006, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
133.332

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
173723 / 130 | 19828.63
50.00
84.52310000 %
17 / 3 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 9. 2005, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
5.660
250 / 8 | 113
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2005, 09.00 | Kopečný Radek | 1.LIGA B
31.252
250 / 7 | 158
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2005, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
35.712
250 / 5 | 131
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 11. 2005, 10.00 | Ziogas Janis | 1.LIGA B
50.002
214 / 9 | 128
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 12. 2005, 10.00 | Bača Miroslav | 1.LIGA B
23.770
250 / 10 | 168
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 12. 2005, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
25.002
248 / 10 | 96
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2006, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
24.800
156 / 7 | 81
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2006, 10.00 | Onderka Heřman | 1.LIGA B
22.280
250 / 13 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2006, 10.00 | Domanský Pavel | 1.LIGA B
19.232
112 / 4 | 56
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2006, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
28.000
250 / 5 | 144
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2006, 10.00 | Ziogas Janis | 1.LIGA B
50.002
250 / 7 | 97
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 3. 2006, 10.00 | Rybák Jiří | 1.LIGA B
35.712
250 / 5 | 112
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 4. 2006, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
50.002
976 / 37 | 198
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 4. 2006, 00.00 | Dvořáček Jan | Mistrovství ČR (Prostějov)
26.376

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131047 / 195 | 335.36
8.57
67.11540000 %
42 / 12 | 18
Malý stůl: Jednoband
24. 9. 2005, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
3.500
120 / 18 | 19
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2005, 09.00 | Pejcha Ota | 1.LIGA B
6.662
70 / 9 | 26
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2005, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
7.770
40 / 10 | 10
Malý stůl: Jednoband
19. 11. 2005, 10.00 | Ziogas Janis | 1.LIGA B
4.000
66 / 12 | 14
Malý stůl: Jednoband
3. 12. 2005, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
5.500
99 / 17 | 25
Malý stůl: Jednoband
17. 12. 2005, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
5.820
51 / 16 | 17
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 2006, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
3.180
79 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2006, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
3.950
95 / 20 | 25
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2006, 10.00 | Kopečný Radek | 1.LIGA B
4.750
65 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2006, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
3.250
80 / 11 | 31
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2006, 10.00 | Ráček Milan | 1.LIGA B
7.270
120 / 16 | 33
Malý stůl: Jednoband
25. 3. 2006, 10.00 | Pešan Vlastimil | 1.LIGA B
7.502
120 / 14 | 26
Malý stůl: Jednoband
8. 4. 2006, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
8.572

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
376 / 104 | 40.730
1.000
90.47620000 %
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2006, 17.00 | Líška Antonín ml. | SM/3B
0.8822
30 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2006, 10.00 | Švejda Branislav | SM/3B
1.0002
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2006, 14.00 | Švejda Branislav | SM/3B
0.4000

2004/2005

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
187110 / 41 | 500173.41
500.00
91.25000000 %
400 / 2 | 258
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2004, 13.00 | Führlinger Patrik | 1.LIGA B
200.002
145 / 1 | 145
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2004, 10.00 | Ziogas Janis | 1.LIGA B
145.000
400 / 1 | 400
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2004, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
400.002
400 / 2 | 389
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2004, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
200.002
400 / 1 | 400
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 2004, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
400.002
400 / 6 | 221
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2004, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
66.661
400 / 4 | 236
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 2004, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
100.002
400 / 3 | 342
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2005, 13.00 | Vala Miroslav | 1.LIGA B
133.332
400 / 1 | 400
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2005, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
400.002
165 / 1 | 165
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2005, 10.00 | Ziogas Janis | 1.LIGA B
165.000
400 / 2 | 235
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2005, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
200.002
400 / 2 | 389
Malý stůl: Volná hra
5. 3. 2005, 12.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
200.002
400 / 2 | 351
Malý stůl: Volná hra
19. 3. 2005, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
200.002
400 / 4 | 308
Malý stůl: Volná hra
1. 4. 2005, 16.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
100.002
2000 / 9 | 500
Malý stůl: Volná hra
16. 4. 2005, 00.00 | Dvořáček Jan | Mistrovství republiky (BC PORUBA)
222.227

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142866 / 104 | 15427.55
83.33
81.88570000 %
250 / 7 | 102
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2004, 13.00 | Vala Miroslav | 1.LIGA B
35.712
39 / 3 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2004, 10.00 | Ráček Milan | 1.LIGA B
13.000
107 / 14 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2004, 10.00 | Bača Miroslav | 1.LIGA B
7.640
250 / 9 | 101
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2004, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
27.772
173 / 7 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 2004, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
24.710
250 / 6 | 71
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2004, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
41.662
90 / 5 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 2004, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
18.000
250 / 16 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2005, 13.00 | Knap Josef | 1.LIGA B
15.622
250 / 3 | 154
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2005, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
83.332
207 / 3 | 113
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2005, 10.00 | Ráček Milan | 1.LIGA B
69.000
250 / 7 | 142
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2005, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
35.712
250 / 3 | 148
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 3. 2005, 12.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
83.332
250 / 7 | 81
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 3. 2005, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
35.711
250 / 14 | 95
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 4. 2005, 16.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
17.852

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141227 / 235 | 395.22
12.00
75.41490000 %
63 / 20 | 23
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2004, 13.00 | Zoufalý Radek | 1.LIGA B
3.150
77 / 17 | 21
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2004, 10.00 | Ziogas Janis | 1.LIGA B
4.520
67 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2004, 10.00 | Kezsely Radim | 1.LIGA B
3.350
83 / 20 | 24
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2004, 10.00 | Kuchař Karel | 1.LIGA B
4.152
52 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 2004, 10.00 | Kuchař Karel | 1.LIGA B
2.600
120 / 16 | 27
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2004, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
7.502
120 / 13 | 29
Malý stůl: Jednoband
18. 12. 2004, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
9.232
86 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2005, 13.00 | Knap Josef | 1.LIGA B
4.302
97 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2005, 10.00 | Mirga Martin | 1.LIGA B
4.852
120 / 11 | 39
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2005, 10.00 | Ziogas Janis | 1.LIGA B
10.902
117 / 20 | 31
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2005, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
5.850
36 / 10 | 18
Malý stůl: Jednoband
5. 3. 2005, 12.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
3.600
69 / 18 | 21
Malý stůl: Jednoband
19. 3. 2005, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
3.830
120 / 10 | 32
Malý stůl: Jednoband
1. 4. 2005, 16.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
12.001

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
383 / 96 | 90.864
1.071
92.22220000 %
29 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2004, 17.00 | Závodný Jiří | SM/3B-1.
0.7252
24 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2005, 17.00 | Andrejovský Miroslav | SM/3B-1.
0.8570
30 / 28 | 9
Malý stůl: Trojband
23. 3. 2005, 17.00 | Masár Stanislav | SM/3B-1.
1.0712

2003/2004

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
217705 / 77 | 498100.06
400.00
92.79710000 %
400 / 1 | 400
Malý stůl: Volná hra
27. 9. 2003, 10.00 | Both Michael | 1.LIGA B
400.002
250 / 4 | 104
Malý stůl: Volná hra
2. 10. 2003, 17.00 | Mladenka Božetěch | SM-1.
62.502
400 / 5 | 272
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2003, 10.00 | Domanský Pavel | 1.LIGA B
80.002
400 / 6 | 189
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2003, 13.00 | Knap Josef | 1.LIGA B
66.662
250 / 4 | 167
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2003, 17.00 | Žinčík Vladimír | SM-1.
62.502
400 / 2 | 230
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2003, 10.00 | Bača Miroslav | 1.LIGA B
200.002
400 / 1 | 400
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2003, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
400.002
400 / 3 | 376
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2003, 10.00 | Čagánek Zdeněk | 1.LIGA B
133.332
400 / 5 | 327
Malý stůl: Volná hra
3. 1. 2004, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
80.002
400 / 5 | 319
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2004, 13.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
80.002
283 / 4 | 276
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2004, 10.00 | Knap Josef | 1.LIGA B
70.750
400 / 1 | 400
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2004, 10.00 | Kopečný Radek | 1.LIGA B
400.002
400 / 3 | 397
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2004, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
133.332
20 / 3 | 20
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2004, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
6.660
400 / 3 | 222
Malý stůl: Volná hra
27. 3. 2004, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
133.331
400 / 4 | 271
Malý stůl: Volná hra
10. 4. 2004, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
100.002
1302 / 19 | 498
Malý stůl: Volná hra
24. 4. 2004, 00.00 | Dvořáček Jan | Mistrovství republiky (Olomouc)
68.524
400 / 1 | 400
Malý stůl: Volná hra
8. 5. 2004, 13.00 | Engel Rudolf | MR-SEMIFIN
400.002
400 / 3 | 221
Malý stůl: Volná hra
9. 5. 2004, 10.00 | Musil Jan | MR-FINÁLE
133.332

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
184115 / 156 | 21426.37
75.00
95.54100000 %
250 / 16 | 113
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 9. 2003, 10.00 | Soušek Michal | 1.LIGA B
15.622
150 / 3 | 77
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 10. 2003, 17.00 | Mladenka Božetěch | SM-1.
50.002
250 / 9 | 142
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2003, 10.00 | Domanský Jiří | 1.LIGA B
27.772
250 / 11 | 135
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 2003, 13.00 | Knap Josef | 1.LIGA B
22.722
150 / 2 | 144
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2003, 17.00 | Žinčík Vladimír | SM-1.
75.002
250 / 8 | 78
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2003, 10.00 | Čagánek Zdeněk | 1.LIGA B
31.252
250 / 8 | 148
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2004, 13.00 | Soušek Michal | 1.LIGA B
31.252
202 / 12 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2004, 10.00 | Filip Antonín | 1.LIGA B
16.830
250 / 12 | 63
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2004, 10.00 | Plaček Robert | 1.LIGA B
20.832
250 / 14 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 3. 2004, 10.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
17.852
162 / 12 | 98
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 4. 2004, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
13.500
1201 / 35 | 214
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 5. 2004, 00.00 | Dvořáček Jan | Mistrovství republiky (Poruba)
34.316
250 / 8 | 119
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 5. 2004, 13.00 | Landa Josef | MR-SEMIFIN
31.252
250 / 6 | 100
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 5. 2004, 10.00 | Hyšperský Jindř. | MR-FINÁLE
41.662

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9760 / 165 | 244.60
6.66
80.50850000 %
57 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
27. 9. 2003, 10.00 | Soušek Michal | 1.LIGA B
2.850
60 / 17 | 15
Malý stůl: Jednoband
2. 10. 2003, 17.00 | Procházka Zdeněk | SM-1.
3.522
62 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2003, 10.00 | Domanský Jiří | 1.LIGA B
3.102
102 / 20 | 24
Malý stůl: Jednoband
25. 10. 2003, 13.00 | Zoufalý Radek | 1.LIGA B
5.100
60 / 10 | 22
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2003, 17.00 | Mrštík Jan | SM-1.
6.002
120 / 18 | 20
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2003, 10.00 | Čagánek Zdeněk | 1.LIGA B
6.662
107 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2004, 13.00 | Slavík Jiří | 1.LIGA B
5.352
102 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2004, 10.00 | Filip Antonín | 1.LIGA B
5.100
90 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2004, 10.00 | Plaček Robert | 1.LIGA B
4.502

2002/2003

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
113847 / 49 | 40078.51
400.00
87.43180000 %
400 / 3 | 319
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2002, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
133.332
400 / 10 | 186
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2002, 10.00 | Gratza Roman | 1.LIGA B
40.002
400 / 7 | 136
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2002, 13.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
57.142
400 / 2 | 271
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2002, 13.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
200.002
400 / 1 | 400
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2002, 13.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
400.002
400 / 2 | 330
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2003, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
200.002
400 / 4 | 393
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2003, 10.00 | Gratza Roman | 1.LIGA B
100.002
400 / 3 | 397
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2003, 13.00 | Slavík Jiří | 1.LIGA B
133.332
128 / 5 | 38
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2003, 13.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
25.600
313 / 5 | 220
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2003, 13.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
62.600
206 / 7 | 141
Malý stůl: Volná hra
29. 3. 2003, 13.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
29.420

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101900 / 144 | 13113.19
29.25
76.00000000 %
250 / 17 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2002, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
14.702
250 / 9 | 89
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2002, 10.00 | Filip Antonín | 1.LIGA B
27.772
61 / 15 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2002, 13.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
4.060
234 / 8 | 131
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2002, 13.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
29.250
250 / 20 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2002, 13.00 | Mirga Martin | 1.LIGA B
12.502
250 / 14 | 79
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2003, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
17.852
150 / 19 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2003, 10.00 | Pochylý Otto | 1.LIGA B
7.890
250 / 15 | 82
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2003, 13.00 | Slavík Jiří | 1.LIGA B
16.661
52 / 12 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2003, 13.00 | Majewski Václav | 1.LIGA B
4.330
153 / 15 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 3. 2003, 13.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
10.200

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5339 / 88 | 283.85
6.00
56.50000000 %
55 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2002, 13.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
2.750
120 / 20 | 28
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2002, 10.00 | Gratza Roman | 1.LIGA B
6.002
20 / 8 | 12
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2002, 13.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
2.500
102 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2003, 13.00 | Slavík Jiří | 1.LIGA B
5.102
42 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
29. 3. 2003, 13.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
2.100

2001/2002

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
102431 / 83 | 35629.28
100.00
60.77500000 %
128 / 10 | 59
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2001, 13.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
12.800
8 / 1 | 8
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2001, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
8.000
21 / 2 | 13
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2001, 13.00 | Gratza Roman | 1.LIGA B
10.500
24 / 6 | 15
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2001, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
4.000
283 / 17 | 103
Malý stůl: Volná hra
15. 12. 2001, 13.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
16.640
400 / 7 | 356
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2002, 13.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
57.142
400 / 13 | 180
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2002, 13.00 | Filip Antonín | 1.LIGA B
30.762
367 / 13 | 224
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2002, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
28.230
400 / 10 | 146
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2002, 13.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
40.002
400 / 4 | 231
Malý stůl: Volná hra
23. 3. 2002, 13.00 | Majewski Václav | 1.LIGA B
100.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101788 / 152 | 12711.76
20.83
71.52000000 %
69 / 18 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2001, 13.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
3.830
160 / 10 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2001, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
16.000
202 / 20 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2001, 13.00 | Gratza Roman | 1.LIGA B
10.102
122 / 14 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2001, 13.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
8.710
172 / 18 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2001, 13.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
9.550
239 / 18 | 89
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2002, 13.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
13.270
250 / 12 | 127
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2002, 13.00 | Gratza Roman | 1.LIGA B
20.832
250 / 12 | 90
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2002, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
20.832
250 / 17 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2002, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
14.701
74 / 13 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 3. 2002, 13.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
5.690

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10786 / 199 | 303.94
5.90
66.44130000 %
103 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2001, 13.00 | Sedláček Ivan | 1.LIGA B
5.152
70 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2001, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
3.500
58 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2001, 13.00 | Gratza Roman | 1.LIGA B
2.900
78 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2001, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
3.900
46 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2001, 13.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
2.300
108 / 20 | 30
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2002, 13.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
5.402
118 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2002, 13.00 | Gratza Roman | 1.LIGA B
5.902
105 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2002, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
5.250
50 / 19 | 10
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2002, 13.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
2.630
50 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
23. 3. 2002, 13.00 | Majewski Václav | 1.LIGA B
2.500

2000/2001

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91621 / 46 | 40035.23
400.00
45.02780000 %
77 / 2 | 74
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2000, 13.00 | Gulík Lukáš | 1.LIGA B
38.500
85 / 5 | 57
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 2000, 10.00 | Bláha Milan | 1.LIGA B
17.000
400 / 7 | 212
Malý stůl: Volná hra
21. 10. 2000, 13.00 | Skořupa Rostislav | 1.LIGA B
57.142
92 / 4 | 90
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2000, 13.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
23.000
400 / 10 | 148
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2000, 13.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
40.002
4 / 2 | 2
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2001, 13.00 | Faus Marek | 1.LIGA B
2.000
400 / 1 | 400
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2001, 10.00 | Vejmělka Stanis. | 1.LIGA B
400.002
68 / 8 | 16
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2001, 13.00 | Mladenka Božetěch | 1.LIGA B
8.500
95 / 7 | 28
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2001, 13.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
13.570

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7611 / 94 | 496.50
15.62
34.91430000 %
51 / 5 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2000, 13.00 | Boháč Martin | 1.LIGA B
10.200
99 / 14 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 10. 2000, 10.00 | Vejmělka Stanis. | 1.LIGA B
7.070
250 / 16 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 10. 2000, 13.00 | Schoffer Bruno | 1.LIGA B
15.622
32 / 13 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2000, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
2.460
118 / 20 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2001, 10.00 | Vejmělka Stanis. | 1.LIGA B
5.900
26 / 15 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2001, 13.00 | Schoffer Bruno | 1.LIGA B
1.730
35 / 11 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2001, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
3.180

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5321 / 96 | 173.34
4.62
63.06480000 %
74 / 16 | 12
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2000, 13.00 | Gulík Lukáš | 1.LIGA B
4.620
48 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
15. 10. 2000, 10.00 | Bláha Milan | 1.LIGA B
2.400
74 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
21. 10. 2000, 13.00 | Schoffer Bruno | 1.LIGA B
3.702
51 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2001, 13.00 | Čabla František | 1.LIGA B
2.550
74 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2001, 13.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
3.700

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
125 / 45 | 30.555
0.555
62.50000000 %
25 / 45 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2000, 13.00 | Stareček Pavel | 1.LIGA B
0.5550

1999/2000

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
235126 / 228 | 25222.48
75.00
71.44950000 %
300 / 20 | 90
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 1999, 10.00 | Rybák Jiří | 2.LIGA B
15.002
250 / 6 | 88
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 1999, 17.00 | Bujnoch Karel | SM-1.
41.662
250 / 5 | 155
Malý stůl: Volná hra
21. 10. 1999, 17.00 | Vintrocha František | SM-1.
50.002
297 / 14 | 105
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 1999, 10.00 | Andrejovský Jan | 2.LIGA B
21.210
300 / 18 | 116
Malý stůl: Volná hra
31. 10. 1999, 10.00 | Keluc Otto | 2.LIGA B
16.662
142 / 16 | 49
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 1999, 17.00 | Matoušek Zdeněk | SM-1.
8.870
300 / 5 | 252
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 1999, 10.00 | Šimek Jan | 2.LIGA B
60.002
130 / 14 | 46
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 1999, 12.00 | Litterbach David | 2.LIGA B
9.280
103 / 9 | 76
Malý stůl: Volná hra
28. 11. 1999, 10.00 | Gratza Roman | 2.LIGA B
11.440
300 / 5 | 200
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 1999, 16.00 | Čaněcký Patrik | 2.LIGA B
60.002
358 / 5 | 225
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2000, 10.00 | Knap Josef | 1.LIGA B
71.600
168 / 16 | 64
Malý stůl: Volná hra
9. 1. 2000, 10.00 | Řihošek Antonín | 2.LIGA B
10.500
67 / 10 | 27
Malý stůl: Volná hra
16. 1. 2000, 10.00 | Jendryštík Eduard | 2.LIGA B
6.700
300 / 7 | 146
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 2000, 10.00 | Keluc Otto | 2.LIGA B
42.852
24 / 5 | 18
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2000, 11.00 | Litterbach David | 2.LIGA B
4.800
284 / 25 | 74
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2000, 10.00 | Šimek Jan | 2.LIGA B
11.362
77 / 4 | 52
Malý stůl: Volná hra
26. 2. 2000, 10.00 | Majewski Václav | 1.LIGA B
19.250
244 / 15 | 57
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2000, 16.00 | Sedlák Pavel | 2.LIGA B
16.260
1232 / 29 | 213
Malý stůl: Volná hra
8. 4. 2000, 00.00 | Dvořáček Jan | Mistrovství ČR juniorů (SKP Ústí n.L.)
42.488

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
233434 / 353 | 789.72
14.61
71.54930000 %
200 / 15 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 1999, 10.00 | Čaněcký Patrik | 2.LIGA B
13.332
150 / 15 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 1999, 17.00 | Mrštík Jan | SM-1.
10.002
191 / 19 | 78
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 1999, 10.00 | Čagánek Zdeněk | 2.LIGA B
10.050
141 / 17 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 10. 1999, 17.00 | Vintrocha František | SM-1.
8.290
63 / 9 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 1999, 10.00 | Andrejovský Jan | 2.LIGA B
7.000
200 / 24 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 10. 1999, 10.00 | Keluc Otto | 2.LIGA B
8.332
132 / 20 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 1999, 17.00 | Kajpuš Ctirad | SM-1.
6.602
38 / 7 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 1999, 12.00 | Litterbach David | 2.LIGA B
5.420
135 / 19 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 11. 1999, 10.00 | Kopuletý František | 2.LIGA B
7.100
190 / 13 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 1999, 16.00 | Stareček Pavel | 2.LIGA B
14.610
7 / 3 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2000, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.LIGA B
2.330
199 / 21 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 1. 2000, 10.00 | Řihošek Antonín | 2.LIGA B
9.470
185 / 14 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 1. 2000, 10.00 | Janeczko Valter | 2.LIGA B
13.210
200 / 20 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 2000, 10.00 | Keluc Otto | 2.LIGA B
10.002
117 / 13 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2000, 11.00 | Litterbach David | 2.LIGA B
9.000
200 / 18 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2000, 10.00 | Šimek Jan | 2.LIGA B
11.112
74 / 9 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2000, 10.00 | Majewski Václav | 1.LIGA B
8.220
118 / 19 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2000, 16.00 | Gratza Roman | 2.LIGA B
6.210
894 / 78 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 4. 2000, 00.00 | Dvořáček Jan | Mistrovství ČR juniorů (Bižu Jablonec n/N)
11.467

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15861 / 316 | 342.72
4.70
72.96610000 %
51 / 19 | 9
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 1999, 10.00 | Čaněcký Patrik | 2.LIGA B
2.680
33 / 17 | 9
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 1999, 17.00 | Bujnoch Karel | SM-1.
1.940
60 / 24 | 12
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 1999, 10.00 | Herman Karel | 2.LIGA B
2.500
33 / 12 | 9
Malý stůl: Jednoband
21. 10. 1999, 17.00 | Tydlačka Pavel | SM-1.
2.750
50 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 1999, 10.00 | Andrejovský Jan | 2.LIGA B
2.500
67 / 30 | 18
Malý stůl: Jednoband
31. 10. 1999, 10.00 | Keluc Otto | 2.LIGA B
2.232
60 / 19 | 10
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 1999, 17.00 | Kajpuš Ctirad | SM-1.
3.152
80 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 1999, 12.00 | Vejmělka Stanis. | 2.LIGA B
4.002
55 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
28. 11. 1999, 10.00 | Pochylý Otto | 2.LIGA B
2.750
74 / 22 | 15
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 1999, 16.00 | Rybák Jiří | 2.LIGA B
3.360
80 / 24 | 15
Malý stůl: Jednoband
9. 1. 2000, 10.00 | Řihošek Antonín | 2.LIGA B
3.332
80 / 17 | 34
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2000, 10.00 | Pernecký Jan | 2.LIGA B
4.702
47 / 22 | 15
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2000, 11.00 | Litterbach David | 2.LIGA B
2.130
52 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
26. 2. 2000, 10.00 | Janeczko Valter | 1.LIGA B
2.600
39 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2000, 16.00 | Kopuletý František | 2.LIGA B
1.300

1998/1999

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
193634 / 252 | 14614.42
33.33
85.14290000 %
281 / 25 | 110
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 1998, 10.00 | Uher Petr | 2.LIGA B
11.240
200 / 11 | 68
Malý stůl: Volná hra
15. 12. 1998, 17.00 | Vicherek Petr | SM-2.
18.182
148 / 25 | 39
Malý stůl: Volná hra
20. 12. 1998, 11.00 | Andrejovský Jan | 2.LIGA B
5.920
180 / 25 | 57
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 1999, 17.00 | Feix Jiří | SM-2.
7.202
200 / 12 | 54
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 1999, 17.00 | Ležák Václav | SM-2.
16.662
200 / 10 | 93
Malý stůl: Volná hra
13. 2. 1999, 10.00 | Vítovec Jiří | SM-2.
20.002
222 / 18 | 146
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 1999, 10.00 | Stareček Pavel | 2.LIGA B
12.330
200 / 6 | 124
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 1999, 17.00 | Klein Josef | SM-2.
33.332
157 / 15 | 35
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 1999, 17.00 | Švancara Slávek | SM-2.
10.460
960 / 52 | 120
Malý stůl: Volná hra
27. 3. 1999, 00.00 | Dvořáček Jan | MR kadetů (CHEB)
18.467
886 / 53 | 113
Malý stůl: Volná hra
24. 4. 1999, 00.00 | Dvořáček Jan | MR juniorů (ÚSTÍ n.L.)
16.714

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2189 / 37 | 295.10
6.33
47.25000000 %
113 / 25 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 1998, 10.00 | Vejmělka Stanis. | 2.LIGA B
4.520
76 / 12 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 1999, 10.00 | Rybák Jiří | 2.LIGA B
6.330

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
180 / 20 | 184.00
4.00
100.00000000 %
80 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 1999, 10.00 | Rybák Jiří | 2.LIGA B
4.002

1997/1998

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132028 / 217 | 1729.34
21.92
70.75000000 %
104 / 18 | 24
Malý stůl: Volná hra
13. 11. 1997, 17.00 | Rybák Jiří | SM-2.
5.770
164 / 18 | 37
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 1997, 17.00 | Popeňažník Lukáš | SM-2.
9.110
200 / 17 | 39
Malý stůl: Volná hra
3. 1. 1998, 10.00 | Štěpán Radomír | SM-2.
11.762
69 / 11 | 25
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 1998, 10.00 | Bujnoch Karel | SM-2.
6.270
200 / 21 | 44
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 1998, 17.00 | Schneider Pavel | SM-2.
9.522
112 / 14 | 28
Malý stůl: Volná hra
26. 2. 1998, 17.00 | Švancara Slávek | SM-2.
8.000
820 / 72 | 172
Malý stůl: Volná hra
4. 4. 1998, 00.00 | Dvořáček Jan | MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ (TJ NÁCHOD)
11.383
359 / 46 | 87
Malý stůl: Volná hra
8. 5. 1998, 00.00 | Dvořáček Jan | Přebor SMO - junioři (ŽD BOHUMÍN)
7.804