Purkyt Tomáš

Malý stůl

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10 /  | 

0

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
350 / 140 | 3 | 20.357
0.420
55.55560000 %
21 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2019, 14.00 | Bílek Rudolf | ZS 3B I. LIGA
0.4202
12 / 40 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
19. 10. 2019, 16.00 | Čaněcký Patrik | ZS 3B I. LIGA
0.3000
17 / 50 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2019, 11.30 | Šimíček Lukáš | ZS 3B I. LIGA
0.3400

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7151 / 273 | 80.553
0.882
71.90480000 %
8 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 9. 2018, 14.00 | Hajný David | ZS 3B I. LIGA
0.2000
30 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 9. 2018, 11.00 | Hajný David | ZS 3B I. LIGA
0.8822
17 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2019, 12.15 | Šnyta Radek | ZS 3B I. LIGA
0.4250
30 / 39 | 8
Závodní stůl: Trojband
23. 2. 2019, 14.00 | Roček Josef | ZS 3B I. LIGA
0.7692
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 2. 2019, 11.15 | Hovorka Štěpán | ZS 3B I. LIGA
0.6252
19 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 4. 2019, 14.00 | Sibai Fouad | BARÁŽ EXTRALIGA 3B ZS
0.4750
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2019, 11.10 | Sibai Fouad | BARÁŽ EXTRALIGA 3B ZS
0.5502

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21465 / 794 | 60.585
1.200
71.53850000 %
12 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2017, 16.00 | Novák Radek | ZS 3B EXTRALIGA
0.3000
24 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2017, 14.00 | Domanský Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.6150
21 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 11.00 | Ručka Damián | ZS 3B EXTRALIGA
0.5252
21 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2017, 16.00 | Uher Miroslav ml. | ZS 3B EXTRALIGA
0.5252
24 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2017, 11.00 | Nenál Jiří | ZS 3B EXTRALIGA
0.6002
22 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2017, 14.00 | Truksa Otakar | ZS 3B EXTRALIGA
0.5500
23 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 11. 2017, 11.00 | Tichák Josef | ZS 3B EXTRALIGA
0.5750
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2017, 11.00 | Švára Libor | ZS 3B EXTRALIGA
0.4001
26 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 12. 2017, 18.00 | Bača Libor | ZS 3B EXTRALIGA
0.6502
27 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2018, 14.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.6752
14 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2018, 11.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.3500
27 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 2. 2018, 14.00 | Šlechta Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.6752
18 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 11.00 | Kováč Aladar | ZS 3B EXTRALIGA
0.4502
13 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2018, 11.00 | Všetička Luboš | ZS 3B EXTRALIGA
0.3250
30 / 34 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2018, 15.00 | Vitouš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.8821
30 / 25 | 6
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2018, 11.00 | Poláček Ladislav | ZS 3B EXTRALIGA
1.2002
22 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 14.00 | Ferahli Engin | ZS 3B EXTRALIGA
0.7330
20 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 14.00 | Vala Miroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.5000
27 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2018, 11.00 | Roček Josef | ZS 3B EXTRALIGA
0.6752
18 / 33 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 8. 2018, 16.30 | Klingel Ronald | Länderkampf 2018
0.5450
30 / 33 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 8. 2018, 10.00 | Klingel Ronald | Länderkampf 2018
0.9092

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20402 / 724 | 70.555
0.769
71.78570000 %
10 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2016, 18.00 | Hambálková Irena | VS 3B VELKÁ CENA | 1. VC KLADNO
0.3330
0
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2016, 22.00 | Ziogas Janis | VS 3B VELKÁ CENA | 1. VC KLADNO
0
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 9. 2016, 14.00 | Hrdlička Lubomír | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4000
17 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2016, 12.00 | Tichák Josef | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4470
29 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 10. 2016, 10.00 | Hroník Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.7252
30 / 39 | 7
Závodní stůl: Trojband
23. 10. 2016, 14.00 | Chytil Rudolf | VS 3B EXTRALIGA D4
0.7692
24 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2016, 10.00 | Markup Petr | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6000
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2016, 14.00 | Truhlář Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5502
26 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2016, 16.00 | Ferahli Engin | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6502
12 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 12. 2016, 12.00 | Švára Libor | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3000
30 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2017, 15.00 | Tichák Josef | VS 3B EXTRALIGA D4
0.7502
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2017, 14.00 | Hroník Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4502
19 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2017, 15.00 | Bálek Martin | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.6332
10 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2017, 19.00 | Ettel Milan | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.3332
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2017, 21.00 | Walach Ladislav | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.5750
19 / 37 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2017, 10.00 | Bača Adam | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.5130
20 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2017, 13.00 | Ziogas Janis | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.5000
28 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2017, 17.00 | Ležák Václav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.7002
24 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2017, 14.00 | Přeček Jiří | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6001
25 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 3. 2017, 14.00 | Chytil Rudolf | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6252

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
42903 / 1399 | 70.645
1.000
77.84480000 %
24 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2015, 10.00 | Hudák Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
0.6000
25 / 28 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2015, 13.00 | Kohout Štěpán | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
0.8920
25 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2015, 16.00 | Bača Adam | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
0.6250
20 / 22 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2015, 17.00 | Bača Libor | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
0.9092
20 / 22 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2015, 21.00 | Váša Marek | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
0.9091
22 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 10. 2015, 10.00 | Bílek Rudolf | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5500
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 10. 2015, 13.00 | Walach Ladislav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4500
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 10. 2015, 16.00 | Kozák Adam | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5500
22 / 29 | 3
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2015, 13.00 | Hudák Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.7580
30 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2015, 10.00 | Ferahli Engin | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.8822
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2015, 14.30 | Kozák Adam | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5000
30 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2015, 19.00 | Truhlář Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.7502
14 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2015, 10.00 | Židů Tomáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3500
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2015, 13.00 | Hudák Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5500
30 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2015, 17.30 | Židů Tomáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.7692
20 / 27 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2015, 22.30 | Gazdoš Ivo | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.7400
27 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2015, 10.00 | Filip Antonín | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.6752
14 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2015, 14.30 | Ráček Milan | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.4000
19 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2016, 18.00 | Bača Adam | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
0.6330
19 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2016, 20.00 | Sibai Fouad | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
0.6332
28 / 37 | 6
Závodní stůl: Trojband
6. 2. 2016, 18.30 | Bača Miroslav | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.7560
26 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 2. 2016, 20.00 | Kozák Adam | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.6502
14 / 24 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2016, 10.00 | Hudák Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.5830
20 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2016, 10.00 | Kohout Štěpán | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6660
24 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2016, 11.30 | Vitouš Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6002
30 / 37 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2016, 14.30 | Truhlář Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.8102
16 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2016, 10.00 | Kohout Štěpán | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4840
23 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2016, 14.30 | Korec Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5750
20 / 28 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2016, 11.30 | Bílek Rudolf | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.7140
17 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2016, 20.00 | Hambálková Irena | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.5662
20 / 27 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2016, 22.00 | Sibai Fouad | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.7402
8 / 21 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2016, 11.00 | Hudák Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.3810
23 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2016, 14.00 | Kozák Adam | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.5750
22 / 32 | 6
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2016, 17.00 | Aleš Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.6870
20 / 27 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 2016, 17.00 | Štok Radek | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.7402
13 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 2016, 21.00 | Tichák Josef | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.4331
24 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 8. 2016, 21.00 | Werner Uwe | Kladno x Sachsen-Anhalt
0.6002
20 / 24 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 8. 2016, 11.00 | Hajný David | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B VS
0.8332
20 / 29 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 8. 2016, 14.00 | Pešta Martin | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B VS
0.6892
20 / 20 | 7
Závodní stůl: Trojband
27. 8. 2016, 16.00 | Sibai Fouad | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B VS
1.0002
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 8. 2016, 17.00 | Soukup Roman | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B VS
0.5502
30 / 34 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 8. 2016, 18.00 | Sibai Fouad | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B VS
0.8822

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21419 / 726 | 70.577
0.937
69.25620000 %
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2014, 10.00 | Hambálková Irena | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4000
30 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2014, 14.30 | Hambálek Vladimír | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.7692
23 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2014, 19.00 | Joch Štěpán | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5752
17 / 31 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 10.30 | Kohout Štěpán | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5480
10 / 29 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 13.30 | Novák Radek | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3440
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 16.30 | Kafka Jan st. | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6252
9 / 29 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2014, 11.30 | Hudák Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3100
30 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2014, 14.30 | Poláček Ladislav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.8572
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2014, 17.30 | Bílek Rudolf | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4502
19 / 35 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2015, 11.30 | Tauterman Vlastislav ml. | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.5420
12 / 16 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2015, 13.00 | Boháč Martin | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.7500
30 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2015, 16.00 | Hájek Radovan | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.7692
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2015, 16.00 | Walach Ladislav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4750
9 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Šimek Stanislav | VS MČR Trojband
0.3000
20 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Coufalík Ivo | VS MČR Trojband
0.6662
26 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 3. 2015, 10.00 | Hudák Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.7420
25 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2015, 13.00 | Poláček Ladislav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6252
14 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 3. 2015, 11.30 | Kohout Štěpán | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3880
12 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 3. 2015, 14.30 | Novák Radek | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4000
30 / 32 | 7
Závodní stůl: Trojband
29. 3. 2015, 17.30 | Korec Jaroslav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.9372
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 3. 2015, 19.00 | Joch Štěpán | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6252

2013/2014

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18358 / 676 | 60.529
1.000
66.29630000 %
23 / 36 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2013, 11.30 | Kohout Štěpán | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.6380
11 / 28 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2013, 14.30 | Novák Radek | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.3920
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2013, 13.00 | Tichý Miloslav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.5750
14 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2013, 17.30 | Joch Štěpán | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.3502
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2013, 19.00 | Truhlář Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.6252
30 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2013, 11.00 | Vedral Martin | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
1.0002
16 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2013, 11.00 | Walach Ladislav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.4320
24 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2013, 15.30 | Bílek Rudolf | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.6002
25 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 11. 2013, 10.00 | Hudák Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.6251
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 11. 2013, 14.30 | Poláček Ladislav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.4752
19 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2014, 10.00 | Hudák Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.7600
16 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2014, 14.30 | Poláček Ladislav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.4002
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2014, 11.30 | Tichý Miloslav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.4500
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2014, 17.30 | Truhlář Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.4002
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 3. 2014, 15.30 | Kozák Adam | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.5500
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2014, 10.00 | Kohout Štěpán | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
0.4752
13 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2014, 12.30 | Domanský Pavel | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
0.3250
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2014, 17.00 | Bača Tomáš | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
0.6250

2012/2013

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20468 / 819 | 70.571
0.931
67.82610000 %
8 / 16 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 9. 2012, 00.00 | Novák Radek | Klubový turnaj 3B
0.5000
14 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 9. 2012, 00.00 | Czech Zenon | Klubový turnaj 3B
0.3500
17 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 9. 2012, 00.00 | Kafka Jan st. | Klubový turnaj 3B
0.4250
39 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2012, 12.00 | Kohout Štěpán | 3B EXTRALIGA VS
0.6502
12 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2012, 12.00 | Bača Miroslav | OPEN TOUR 3B | 1.OPEN TOUR 3B
0.6000
18 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2012, 12.00 | Mondšpígl Tomáš | OPEN TOUR 3B | 1.OPEN TOUR 3B
0.6002
26 / 60 | 6
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2012, 10.00 | Přeček Jiří | 3B EXTRALIGA VS
0.4330
32 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2012, 10.00 | Chytil Rudolf | 3B EXTRALIGA VS
0.5330
30 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2013, 10.00 | Hovorka Štěpán | 3B EXTRALIGA VS
0.5002
46 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2013, 10.00 | Poláček Ladislav | 3B EXTRALIGA VS
0.7662
0
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 10.00 | Kafka Jan st. | OPEN TOUR 3B | VS MČR 3B - pořadí + body
11 / 34 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Tauterman Vlastislav ml. | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.C Havířov
0.3230
16 / 38 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Walach Ladislav | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.C Havířov
0.4210
27 / 29 | 7
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Aleš Jan | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.C Havířov
0.9310
17 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Paprskář Milan | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.C Havířov
0.4252
25 / 40 | 7
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 19.30 | Chytil Rudolf | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.C Havířov
0.6252
20 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2013, 11.30 | Coufalík Ivo | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.C Havířov
0.5000
16 / 32 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2013, 16.00 | Bača Miroslav | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.C Havířov
0.5000
44 / 60 | 6
Závodní stůl: Trojband
19. 1. 2013, 12.00 | Kohout Štěpán | 3B EXTRALIGA VS
0.7332
50 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
23. 3. 2013, 12.00 | Hovorka Štěpán | 3B EXTRALIGA VS
0.8332

2011/2012

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
28793 / 1445 | 70.548
0.833
1.363
94.40480000 %
33 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2011, 16.00 | Toth Jiří | Extraliga v trojbandu
0.5500
42 / 65 | 6
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2011, 12.00 | Korec Jaroslav | Kvalifikace pro 1. Grand prix v trojbandu
0.6462
26 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2011, 12.00 | Krygiel Robin | Kvalifikace pro 1. Grand prix v trojbandu
0.5202
30 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2011, 14.00 | Přeček Jiří | Kvalifikace pro 1. Grand prix v trojbandu
0.8332
30 / 46 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2011, 16.00 | Kadaník Marcel | Kvalifikace pro 1. Grand prix v trojbandu
0.6522
30 / 41 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2011, 20.00 | Berdis Vratislav | Kvalifikace pro 1. Grand prix v trojbandu
0.7312
35 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 11. 2011, 14.00 | Janata Jan | Extraliga v trojbandu
0.5832
26 / 64 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2011, 17.00 | Frühauf Roman | 1. Grand prix v trojbandu
0.4060
10 / 24 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2011, 09.00 | Novák Radek | 1. Grand prix v trojbandu
0.4160
20 / 46 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2011, 17.00 | Kohout Štěpán | 1. Grand prix v trojbandu
0.4340
30 / 42 | 7
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2011, 19.00 | Markup Petr | 1. Grand prix v trojbandu
0.7142
33 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2011, 10.00 | Toth Jiří | Extraliga v trojbandu
0.5500
40 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 1. 2012, 10.00 | Czech Zenon | Extraliga v trojbandu
0.6662
18 / 46 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2012, 10.00 | Přeček Jiří | 2. Grand prix v trojbandu
0.3910
5 / 19 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2012, 10.00 | Novák Radek | 2. Grand prix v trojbandu
0.2630
38 / 59 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2012, 10.00 | Ráček Milan | 2. Grand prix v trojbandu
0.6440
8 / 31 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2012, 10.00 | Domanský Pavel | 2. Grand prix v trojbandu
0.2580
35 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2012, 10.00 | Váša Marek | Extraliga v trojbandu
0.5830
33 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2012, 14.00 | Coufalík Ivo | Extraliga v trojbandu
0.5502
36 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2012, 14.00 | Czech Zenon | Extraliga v trojbandu
0.6002
35 / 54 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2012, 12.00 | Walach Ladislav | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.6482
22 / 51 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2012, 12.00 | Dostál Martin | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.4310
34 / 63 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 4. 2012, 12.00 | Ráček Milan | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.5390
31 / 48 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2012, 14.00 | Tunkr Martin | Extraliga v trojbandu
0.6450
21 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2012, 10.00 | Líška Antonín ml. | Extraliga v trojbandu
0.3500
26 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2012, 17.00 | Tunkr Martin | Extraliga v trojbandu
0.4330
38 / 60 | 7
Závodní stůl: Trojband
29. 4. 2012, 10.00 | Coufal Zdeněk | Extraliga v trojbandu
0.6332
28 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 5. 2012, 12.00 | Hambálková Irena | Extraliga v trojbandu
0.4662

2009/2010

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
249 / 117 | 30.418
0.456
61.25000000 %
23 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 1. 2010, 10.00 | Müller Martin | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.3832
26 / 57 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Tichý Miloslav | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.4560

2008/2009

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131 / 60 | 40.516
0.516
77.50000000 %
31 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2009, 10.00 | Toth Jiří | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5161

2007/2008

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
374 / 161 | 30.459
0.566
0.333
77.89470000 %
29 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2007, 10.00 | Třeštík Tomáš | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.4832
34 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2008, 10.00 | Kostlán Milan | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.5662
11 / 41 | 2
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2008, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - kvalifikace
0.2680

2006/2007

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16382 / 828 | 60.461
0.689
0.652
70.87200000 %
40 / 58 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2006, 10.00 | Gazdoš Ivo | Extraliga v trojbandu
0.6891
15 / 36 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2006, 10.00 | Boháč Martin | Extraliga v trojbandu
0.4160
25 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2006, 10.00 | Šícha František | Extraliga v trojbandu
0.4162
24 / 44 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 12. 2006, 10.00 | Novák Radek | Extraliga v trojbandu
0.5450
32 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2006, 10.00 | Aleš Jan | Extraliga v trojbandu
0.5330
27 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2007, 10.00 | Březina Adam | Extraliga v trojbandu
0.4502
25 / 47 | 6
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2007, 10.00 | Domanský Pavel | Extraliga v trojbandu
0.5310
18 / 50 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.3600
0
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Englic Martin | Extraliga v trojbandu
2
20 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2007, 14.00 | Stareček Pavel | Extraliga v trojbandu
0.3330
31 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2007, 19.00 | Přeček Jiří | Extraliga v trojbandu
0.5162
14 / 36 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 4. 2007, 10.00 | Hájek Radovan | Extraliga v trojbandu
0.3880
15 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 5. 2007, 12.00 | Přeček Jiří | Extraliga v trojbandu
0.2500
35 / 73 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 6. 2007, 00.00 | Antoš Jan | junioři - trojband
0.4792
33 / 74 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 6. 2007, 00.00 | Novák Pavel | junioři - trojband
0.4452
28 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 6. 2007, 00.00 | Böhm Pavel | junioři - trojband
0.5602

2005/2006

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
29668 / 1502 | 70.444
0.778
64.22540000 %
59 / 90 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2005, 00.00 | Purkyt Tomáš | Grand Prix v trojbandu | 2.Grand Prix (Ekvita Kladno)
0.6552
24 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2005, 10.00 | Pavlík Karel | 3B-liga
0.4000
19 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 2005, 10.00 | Líška Antonín ml. | 3B-liga
0.3160
48 / 104 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 11. 2005, 00.00 | Purkyt Tomáš | Grand Prix v trojbandu | 3.Grand Prix (BC Poruba)
0.4612
97 / 211 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2005, 00.00 | Purkyt Tomáš | Mistrovství ČR juniorů (BC Poruba)
0.4594
22 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2006, 10.00 | Zoufalý Radek | 3B-liga
0.3662
40 / 83 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2006, 00.00 | Purkyt Tomáš | Mistrovství ČR (SK BC Praha)
0.4812
34 / 86 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2006, 00.00 | Purkyt Tomáš | Grand Prix v trojbandu | 4.Grand Prix (Bil.Plzeň)
0.3950
22 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2006, 00.00 | Purkyt Tomáš | Grand Prix v trojbandu | 5.Grand Prix (BC Kroměříž)
0.4400
19 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2006, 10.00 | Tichák Josef | 3B-liga
0.3160
18 / 47 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 4. 2006, 00.00 | Purkyt Tomáš | Grand Prix v trojbandu | 6.Grand Prix (Billard Brno)
0.3830
34 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 4. 2006, 10.00 | Roček Josef | 3B-liga
0.5660
28 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 5. 2006, 10.00 | Masár Stanislav | 3B-liga
0.4660
22 / 60 | 6
Závodní stůl: Trojband
14. 5. 2006, 10.00 | Kezsely Radim | 3B-liga
0.3660
70 / 164 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 5. 2006, 00.00 | Purkyt Tomáš | Grand Prix v trojbandu | 7.Grand Prix (TJ Dvůr Králové n/L)
0.4264
18 / 53 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 6. 2006, 10.00 | Walach Ladislav | 3B-liga
0.3390
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 6. 2006, 16.00 | Vágner Jiří | 3B/2 sk.A
0.4250
25 / 48 | 7
Závodní stůl: Trojband
10. 6. 2006, 19.00 | Stareček Vladimír | 3B/2 sk.A
0.5200
52 / 106 | 6
Závodní stůl: Trojband
16. 6. 2006, 00.00 | Purkyt Tomáš | Ekvita Cup (KLADNO)
0.4900

2004/2005

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10173 / 464 | 30.372
0.571
0
9 / 36 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 10. 2004, 00.00 | Purkyt Tomáš | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix (Herna BC Poruba)
0.2502
12 / 37 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 2004, 00.00 | Purkyt Tomáš | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
0.3242
9 / 41 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 12. 2004, 00.00 | Purkyt Tomáš | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
0.2192
77 / 174 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 2005, 00.00 | Purkyt Tomáš | Mistrovství rep. juniorů (Herna BC Olomouc)
0.4424
29 / 71 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2005, 00.00 | Purkyt Tomáš | Mistrovství republiky (Herna Billardu ČH Brno)
0.4080
27 / 75 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 4. 2005, 00.00 | Purkyt Tomáš | Grand Prix v trojbandu | 6. Grand Prix (Herna Ekvita Kladno)
0.3600
10 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 4. 2005, 00.00 | Purkyt Tomáš | Grand Prix v trojbandu | 7.Grand Prix (Herna Ekvita Kladno)
0.3334

Malý stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
561266 / 1469 | 8 | 50.861
2.000
2.000
91.54010000 %
26 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 9. 2019, 17.30 | Bílek Rudolf | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6500
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 9. 2019, 18.30 | Havránek Hynek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9672
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 9. 2019, 19.30 | Smotlacha Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7892
24 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 10. 2019, 17.30 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0900
11 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 10. 2019, 18.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7330
27 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 10. 2019, 19.30 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0000
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2019, 17.30 | Hruška Vilém | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1112
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2019, 18.30 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.2502
20 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2019, 19.30 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5880
12 / 13 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2019, 14.00 | Dobeš Břetislav | Ekvita carom | 1. turnaj
0.9232
6 / 10 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2019, 14.20 | Bartaloš Petr | Ekvita carom | 1. turnaj
0.6000
12 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2019, 14.20 | Dvořáček Václav | Ekvita carom | 1. turnaj
1.3332
15 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2019, 16.30 | Truhlář Jan | Ekvita carom | 1. turnaj
1.0002

Malý stůl: Trojband
26. 10. 2019, 19.00 | Korec Jaroslav | Ekvita carom | 1. turnaj
30 / 36 | 8 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 10. 2019, 13.00 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8332
30 / 23 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 10. 2019, 14.00 | Kocián Josef | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.3042
26 / 30 | 6 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 10. 2019, 15.00 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8660
30 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2019, 17.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9372
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2019, 18.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1532
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2019, 19.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1532
29 / 40 | 6 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2019, 17.30 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
27 / 40 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2019, 18.30 | Hejcman Daniel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
18 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2019, 19.30 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4502
30 / 34 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2019, 17.30 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8822
30 / 24 | 8
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2019, 18.30 | Pařík Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.2502
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2019, 19.30 | Veselý Lukáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6002
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2019, 17.30 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2019, 18.30 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5502
30 / 27 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2019, 19.30 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1112
12 / 6 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 12.20 | Tichý Miloslav | Ekvita carom | Vánoční turnaj 2019
2.0002
10 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 13.40 | Dvořáček Václav | Ekvita carom | Vánoční turnaj 2019
0.6662
6 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 14.40 | Kratochvíl Dušan | Ekvita carom | Vánoční turnaj 2019
0.4002
15 / 10 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 16.50 | Markup Petr | Ekvita carom | Vánoční turnaj 2019
1.5002
29 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 17.30 | Đuranović Miodrag | Ekvita carom | Vánoční turnaj 2019
1.0742
10 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2019, 18.30 | Novák Radek | Ekvita carom | Vánoční turnaj 2019
0.8330
20 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2020, 11.00 | Hejlik Pavel ml. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6450
30 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2020, 12.00 | Vajgert Aleš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.3042
30 / 19 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2020, 13.00 | Březina Radek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.5792
20 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2020, 17.30 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5550
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2020, 18.30 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0341
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2020, 19.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0002
17 / 32 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2020, 17.30 | Pešta Martin | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5310
28 / 23 | 6 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2020, 18.30 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.2170
16 / 22 | 5 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2020, 19.30 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7270
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2020, 17.30 | Kocián Josef | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0002
30 / 36 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2020, 18.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8332
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2020, 19.30 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2020, 17.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8822
30 / 33 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2020, 18.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9092
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2020, 19.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9091
12 / 13 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2020, 11.35 | Czech Zenon | Ekvita carom | Ekvita 13.6.2020
0.9232
9 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2020, 14.35 | Štěpánek Jiří | Ekvita carom | Ekvita 13.6.2020
0.6002
18 / 45 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2020, 15.50 | Bartaloš Petr | Ekvita carom | Ekvita 13.6.2020
0.4002
15 / 9 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2020, 16.00 | Jung Pavel | Ekvita carom | Ekvita 13.6.2020
1.6662
12 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2020, 16.35 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita carom | Ekvita 13.6.2020
1.0002
31 / 39 | 3 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2020, 17.25 | Váša Marek | Ekvita carom | Ekvita 13.6.2020
0.7940

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
931877 / 2220 | 90.845
2.500
3.000
94.13240000 %
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 9. 2018, 17.30 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1112
25 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 9. 2018, 18.40 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6940
15 / 14 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 9. 2018, 19.50 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0710
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2018, 17.30 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
23 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2018, 18.40 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5751
30 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2018, 19.50 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.3042
9 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2018, 11.50 | Vejvoda Vladimír | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 1. turnaj
0.7502
6 / 9 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2018, 14.20 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 1. turnaj
0.6660
10 / 12 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2018, 16.20 | Dvořáček Václav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 1. turnaj
0.8332
12 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2018, 16.30 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 1. turnaj
0.8002
15 / 10 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2018, 18.30 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 1. turnaj
1.5002
12 / 16 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2018, 20.05 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 1. turnaj
0.7500
30 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2018, 17.30 | Pešta Martin | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.3632
25 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2018, 18.40 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6940
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2018, 19.50 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6500
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2018, 17.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1532
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2018, 17.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0002
26 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2018, 19.50 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6502
10 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 11.20 | Đuranović Miodrag | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 2. turnaj
0.6661
8 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 13.50 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 2. turnaj
0.8880
12 / 8 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 15.20 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 2. turnaj
1.5002
15 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 17.00 | Đuranović Miodrag | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 2. turnaj
0.8332
24 / 16 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 18.30 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 2. turnaj
1.5002
13 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 20.00 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 2. turnaj
0.6190
30 / 29 | 7
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0342
24 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 18.40 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7050
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 19.50 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0342
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2018, 17.30 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8572
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2018, 18.40 | Sukovatý Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2018, 19.50 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4500
30 / 30 | 8
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2018, 17.30 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0002
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2018, 18.40 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2018, 19.50 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
12 / 9 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 11.00 | Bača Libor | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 3. turnaj - Vánoční
1.3332
12 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 14.00 | Štok Radek | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 3. turnaj - Vánoční
1.0002
12 / 14 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 16.00 | Dvořáček Václav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 3. turnaj - Vánoční
0.8572
8 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 16.55 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 3. turnaj - Vánoční
0.6660
5 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 11.20 | Bartoš Pavel | (Ne)poslední zvonění 2018
0.4161
5 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 13.20 | Smotlacha Miroslav | (Ne)poslední zvonění 2018
0.4160
6 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 14.40 | Dobeš Břetislav | (Ne)poslední zvonění 2018
0.5002
7 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 15.20 | Nepevný Pavel | (Ne)poslední zvonění 2018
0.5832
9 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 16.40 | Kavecký Robert | (Ne)poslední zvonění 2018
0.7502
12 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 16.55 | Bartaloš Petr | (Ne)poslední zvonění 2018
0.8002
14 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 17.45 | Kratochvíl Dušan | (Ne)poslední zvonění 2018
0.7002
13 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 19.10 | Mondšpígl Tomáš | (Ne)poslední zvonění 2018
0.6502
15 / 14 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 12. 2018, 20.05 | Soukup Roman | (Ne)poslední zvonění 2018
1.0712
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2019, 17.30 | Hejcman Daniel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9372
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2019, 18.40 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2019, 19.50 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2019, 17.30 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2019, 18.40 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8332
27 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2019, 19.50 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2019, 17.30 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9672
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2019, 18.40 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6250
21 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2019, 19.50 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8750
11 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 11.30 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 4. turnaj
0.7332
12 / 13 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 14.00 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 4. turnaj
0.9231
12 / 13 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 15.30 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 4. turnaj
0.9232
5 / 14 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 16.00 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 4. turnaj
0.3570
30 / 31 | 7
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2019, 17.30 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9672
30 / 38 | 7
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2019, 18.40 | Pešta Martin | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7892
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2019, 19.50 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.3042
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2019, 17.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8572
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2019, 18.40 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
30 / 12 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2019, 19.50 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.5002
7 / 3 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2019, 12.00 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 5. turnaj
2.3330
12 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2019, 14.00 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 5. turnaj
1.3332
5 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2019, 15.30 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 5. turnaj
0.3330
15 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2019, 15.45 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 5. turnaj
1.0002
15 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2019, 16.45 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 5. turnaj
0.8330
22 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2019, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6280
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2019, 18.40 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9372
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2019, 19.50 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8572
30 / 27 | 9
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2019, 17.30 | Sukovatý Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1112
30 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2019, 18.40 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1112
30 / 37 | 7
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2019, 19.50 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102
12 / 13 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 11.30 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 6. turnaj
0.9232
9 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 13.00 | Lörinc Attila | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 6. turnaj
0.6002
8 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 14.00 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 6. turnaj
0.5332
15 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 16.00 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 6. turnaj
0.7502
24 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 17.00 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 6. turnaj
0.8572
22 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 18.00 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 6. turnaj
0.7582
24 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 19.30 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 6. turnaj
1.0002
30 / 33 | 7
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2019, 17.30 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9092
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2019, 18.40 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0712
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2019, 19.50 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0342
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2019, 17.30 | Hejcman Daniel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9092
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2019, 18.40 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0712
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2019, 19.50 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8572
10 / 8 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 6. 2019, 11.30 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 7. turnaj - Závěrečný
1.2500
12 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 6. 2019, 12.00 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 7. turnaj - Závěrečný
0.8002
11 / 15 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 6. 2019, 14.00 | Hanuš Vítězslav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 7. turnaj - Závěrečný
0.7332
12 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 6. 2019, 15.35 | Dvořáček Václav | Ekvita Carom Serie 2018/19 | 7. turnaj - Závěrečný
0.6000

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
962079 / 2173 | 100.956
2.400
1.200
99.09440000 %
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 9. 2017, 17.30 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8822
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 9. 2017, 18.45 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8332
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 9. 2017, 20.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
10 / 7 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2017, 11.00 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 1. turnaj
1.4282
5 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2017, 13.00 | Hajný David | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 1. turnaj
0.4160
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2017, 14.30 | Vejvoda Vladimír | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 1. turnaj
0.8332
15 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2017, 18.00 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 1. turnaj
1.2502
19 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2017, 18.30 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 1. turnaj
0.5750
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 10. 2017, 17.30 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.3632
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 10. 2017, 18.45 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9672
30 / 37 | 9
Malý stůl: Trojband
12. 10. 2017, 20.00 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2017, 17.30 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1112
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2017, 18.45 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2502
29 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2017, 20.00 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2080
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2017, 17.30 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9672
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2017, 18.45 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0002
28 / 36 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2017, 20.00 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7770
9 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2017, 12.30 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 2. turnaj
0.7502
9 / 10 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2017, 14.00 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 2. turnaj
0.9000
8 / 8 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2017, 15.00 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 2. turnaj
1.0000
10 / 5 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2017, 15.30 | Čermák Jan | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 2. turnaj
2.0002
15 / 8 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2017, 19.00 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 2. turnaj
1.8752
23 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2017, 19.30 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 2. turnaj
0.9202
24 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2017, 20.00 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 2. turnaj
1.0432
24 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2017, 20.30 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 2. turnaj
1.0432
30 / 22 | 7
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2017, 17.30 | Hejcman Daniel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.3632
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2017, 18.45 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0002
30 / 27 | 7
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2017, 20.00 | Lewis John | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1112
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2017, 17.30 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2017, 18.45 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0002
30 / 21 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2017, 20.00 | Brabec Karel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.4282
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2017, 17.30 | Klír Viktor | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9672
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2017, 18.45 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2002
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2017, 20.00 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0002
15 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 11.00 | Tichý Miloslav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
0.7890
14 / 20 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 11.00 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
0.7002
10 / 5 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 13.00 | Đuranović Miodrag | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
2.0002
10 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 16.00 | Kafka Jan st. | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
0.9092
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 18.00 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
0.8332
10 / 7 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 19.00 | Pešta Marek | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
1.4282
12 / 10 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 21.30 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 3. turnaj - Vánoční
1.2002
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2018, 17.30 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
30 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2018, 18.45 | Frühauf Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.4282
30 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2018, 20.00 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.7642
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2018, 17.30 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2018, 18.45 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.3632
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2018, 20.00 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8572
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2018, 17.30 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9672
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2018, 18.45 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2002
30 / 17 | 7
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2018, 20.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.7642
6 / 5 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 11.00 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
1.2000
10 / 5 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 13.30 | Pechman Vít | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
2.0002
10 / 5 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 15.30 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
2.0002
12 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 17.00 | Uhlíř Bořivoj | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
1.0002
15 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 19.00 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 4. turnaj
1.2500
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2018, 17.30 | Hejcman Daniel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2018, 18.45 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7892
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2018, 20.00 | Lewis John | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
30 / 30 | 10
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2018, 17.30 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0002
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2018, 18.45 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2018, 20.00 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7251
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2018, 17.30 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1112
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2018, 18.45 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1112
26 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2018, 20.00 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9280
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2018, 17.30 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9672
30 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2018, 17.30 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.4282
30 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2018, 17.30 | Havlíček Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.3042
30 / 28 | 8
Malý stůl: Trojband
4. 4. 2018, 18.00 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0712
30 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
4. 4. 2018, 18.45 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.5002
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 4. 2018, 20.00 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9672
30 / 33 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2018, 17.30 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9092
21 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2018, 18.45 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
30 / 26 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2018, 20.00 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1532
9 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 12.30 | Kratochvíl Dušan | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 5. turnaj
0.7502
10 / 10 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 15.30 | Čermák Jan | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 5. turnaj
1.0002
8 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 16.30 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 5. turnaj
0.6662
10 / 5 | 8
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 17.00 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 5. turnaj
2.0002
12 / 5 | 7
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 18.30 | Pechman Vít | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 5. turnaj
2.4002
15 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 20.00 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 5. turnaj
0.7502
22 / 42 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 21.00 | Kafka Jan st. | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 5. turnaj
0.5230
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 17.30 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 18.45 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0002
30 / 36 | 8
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 20.00 | Brabec Karel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8332
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 5. 2018, 17.30 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0002
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 5. 2018, 18.45 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 5. 2018, 20.00 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8822
9 / 10 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2018, 13.30 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 6. turnaj - Finálový
0.9000
9 / 12 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2018, 15.30 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 6. turnaj - Finálový
0.7501
15 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2018, 16.00 | Kafka Jan st. | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 6. turnaj - Finálový
1.0002
12 / 10 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2018, 16.30 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 6. turnaj - Finálový
1.2002
7 / 10 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2018, 17.00 | Dvořáček Václav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 6. turnaj - Finálový
0.7000
8 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2018, 17.00 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 6. turnaj - Finálový
0.6662
24 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2018, 18.00 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 6. turnaj - Finálový
0.9232
6 / 13 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 6. 2018, 19.40 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2017/18 | 6. turnaj - Finálový
0.4610

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1112139 / 2241 | 110.954
2.500
2.400
96.56880000 %
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2016, 17.30 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9672
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2016, 18.45 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
30 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2016, 20.00 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
10 / 7 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 11.00 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 1. turnaj
1.4282
10 / 4 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 14.00 | Tvarůžek Tomáš | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 1. turnaj
2.5002
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 16.00 | Hrášok Igor | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 1. turnaj
0.8332
12 / 13 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 19.30 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 1. turnaj
0.9232
9 / 16 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 21.00 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 1. turnaj
0.5620
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2016, 17.30 | Tichý Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9372
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2016, 18.45 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2016, 20.00 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9372
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2016, 17.30 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9672
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2016, 18.45 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9672
30 / 26 | 10
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2016, 20.00 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1532
8 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 11.00 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 2. turnaj
0.6660
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 12.30 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 2. turnaj
0.8331
5 / 10 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 14.30 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 2. turnaj
0.5000
10 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 18.00 | Vejvoda Vladimír | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 2. turnaj
0.6662
15 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 19.00 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 2. turnaj
1.2502
25 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 19.30 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 2. turnaj
1.0410
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2016, 17.30 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2016, 18.45 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0002
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2016, 20.00 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9372
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2016, 17.30 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2502
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2016, 18.45 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2016, 20.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.3632
10 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 11.30 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
0.8332
10 / 8 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 15.00 | Doubek Vladimír | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
1.2502
5 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 17.00 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
0.4161
9 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 18.00 | Hajný David | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
0.6002
15 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 20.00 | Červenka Jiří | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
1.6662
19 / 18 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2016, 21.00 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 3. turnaj - VÁNOČNÍ
1.0550
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2016, 17.30 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9672
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2016, 18.45 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0712
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2016, 20.00 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9092
30 / 39 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 1. 2017, 17.30 | Žofaj Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 1. 2017, 18.45 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9672
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 1. 2017, 20.00 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9672
21 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 11.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
0.8402
35 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 11.00 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
1.6662
10 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 11.30 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
1.1111
10 / 10 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 14.00 | Mondšpígl Tomáš | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
1.0002
10 / 8 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 15.30 | Pešta Marek | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
1.2502
11 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 19.00 | Pechman Vít | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
0.7332
15 / 13 | 8
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 20.30 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
1.1532
35 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2017, 21.00 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 4. turnaj
1.0602
25 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2017, 17.30 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7350
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2017, 18.45 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
30 / 19 | 8
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2017, 20.00 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.5791
10 / 8 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 11.00 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
1.2502
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 13.00 | Vejvoda Vladimír | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
0.8332
10 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 14.00 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
0.9092
15 / 17 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 18.30 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
0.8822
24 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 19.00 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
0.9602
33 / 22 | 10
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 19.30 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
1.5002
19 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2017, 20.00 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 5. turnaj
0.7600
30 / 35 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2017, 17.30 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8572
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2017, 18.45 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2501
14 / 17 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2017, 20.00 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8230
30 / 12 | 7
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2017, 17.30 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
2.5002
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2017, 18.45 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0342
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2017, 20.00 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0712
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2017, 17.30 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9092
30 / 14 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2017, 18.45 | Tichý Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
2.1422
30 / 27 | 11
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2017, 20.00 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1112
10 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 11.00 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
0.8332
5 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 13.30 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
0.4160
2 / 3 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 15.00 | Kafka Jan st. | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
0.6660
12 / 8 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 17.00 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
1.5002
14 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 18.30 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 6. turnaj
1.0000
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2017, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.3632
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2017, 18.45 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
30 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2017, 20.00 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.5002
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2017, 17.30 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2002
30 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2017, 18.45 | Frajbiš Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.5792
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2017, 20.00 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2017, 17.30 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8822
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2017, 18.45 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
30 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2017, 20.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.4282
10 / 9 | 8
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2017, 11.00 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 7. turnaj
1.1112
10 / 7 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2017, 13.00 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 7. turnaj
1.4282
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2017, 14.00 | Pechman Vít | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 7. turnaj
0.8332
9 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2017, 14.30 | Staněk Petr | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 7. turnaj
0.7502
15 / 16 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2017, 18.00 | Pavlič Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 7. turnaj
0.9372
17 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2017, 19.00 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 7. turnaj
0.8500
30 / 25 | 8
Malý stůl: Trojband
2. 5. 2017, 17.30 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2002
28 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 5. 2017, 18.45 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 5. 2017, 20.00 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2002
26 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2017, 16.30 | Kratochvíl Dušan | MS MČR TROJBAND
0.8662
14 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2017, 19.30 | Kafka Jan st. | MS MČR TROJBAND
0.5000
17 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2017, 14.30 | Hudák Jan | MS MČR TROJBAND
0.8940
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2017, 17.30 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7892
0
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2017, 18.45 | Žofaj Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
2
27 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2017, 20.00 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
10 / 5 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2017, 11.00 | Čermák Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 8. turnaj
2.0002
7 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2017, 13.00 | Vejvoda Vladimír | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 8. turnaj
0.5832
10 / 8 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2017, 14.00 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 8. turnaj
1.2502
15 / 9 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2017, 17.00 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 8. turnaj
1.6662
24 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2017, 18.00 | Kafka Jan st. | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 8. turnaj
1.0902
12 / 11 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2017, 18.30 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 8. turnaj
1.0900
10 / 8 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 11.00 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
1.2502
8 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 13.30 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
0.6662
9 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 15.30 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
0.7502
9 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 18.00 | Brabec Karel | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
0.6002
9 / 6 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 19.30 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2016/17 | 9. turnaj - FINÁLOVÝ
1.5000
6 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 7. 2017, 12.00 | Majer Jaroslav | Kafoun cup
0.5002
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 7. 2017, 13.20 | Markup Petr | Kafoun cup
0.8332
10 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 7. 2017, 14.20 | Kohout Štěpán | Kafoun cup
0.9092

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
961752 / 1963 | 100.892
2.500
4.000
96.05260000 %
30 / 21 | 8
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2015, 18.00 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.4282
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2015, 19.10 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8332
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2015, 19.10 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9092
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2015, 14.30 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7892
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2015, 15.40 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2015, 16.50 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0342
22 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2015, 18.00 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
30 / 16 | 10
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2015, 19.10 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.8752
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2015, 20.20 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2015, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8572
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2015, 19.10 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8332
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2015, 20.20 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
3 / 9 | 1
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 11.40 | Kratochvíl Dušan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 2. turnaj
0.3330
9 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 12.40 | Joch Štěpán | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 2. turnaj
0.7501
5 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 13.20 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 2. turnaj
0.4162
6 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 15.05 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 2. turnaj
0.4002
15 / 7 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 17.00 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 2. turnaj
2.1422
34 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 17.55 | Bača Libor | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 2. turnaj
1.3072
24 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 18.20 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 2. turnaj
0.7270
28 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2015, 18.00 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8230
13 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2015, 19.10 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
30 / 19 | 10
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2015, 20.20 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.5792
10 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 11.25 | Kratochvíl Dušan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
1.1112
7 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 13.30 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
0.5832
10 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 15.10 | Veselý Josef | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
1.1112
12 / 13 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 16.05 | Staněk Petr | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
0.9232
15 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 17.30 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
1.2502
16 / 11 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2015, 18.25 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 3. turnaj
1.4540
30 / 29 | 9
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2015, 18.00 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0342
30 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2015, 19.10 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8332
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2015, 20.20 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0342
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 18.00 | Pešta Martin | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 19.10 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
22 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 20.20 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6870
10 / 4 | 8
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 11.00 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 4. turnaj - VÁNOČNÍ
2.5002
10 / 10 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 11.00 | Hajný David | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 4. turnaj - VÁNOČNÍ
1.0002
8 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 11.00 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 4. turnaj - VÁNOČNÍ
0.6662
12 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 16.30 | Hasík Zdeněk | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 4. turnaj - VÁNOČNÍ
1.0002
15 / 16 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 17.55 | Pohůtka Ladislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 4. turnaj - VÁNOČNÍ
0.9372
18 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 18.50 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 4. turnaj - VÁNOČNÍ
1.2850
8 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 11.25 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
0.7270
10 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 13.05 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
0.8332
9 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 14.20 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
0.7502
12 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 17.00 | Hasík Zdeněk | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
1.3332
15 / 7 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 18.25 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
2.1422
28 / 36 | 8
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 18.50 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
0.7772
33 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 19.15 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
1.0642
15 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 19.40 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 5. turnaj
0.7500
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2016, 18.00 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1532
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2016, 19.10 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
20 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2016, 20.20 | Beran Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2016, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9672
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2016, 19.10 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0712
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2016, 20.20 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0342
10 / 8 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 11.00 | Hajný David | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
1.2502
10 / 10 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 13.30 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
1.0002
10 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 14.45 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
0.9092
12 / 6 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 17.20 | Lanč Petr | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
2.0002
15 / 17 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 18.45 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
0.8822
28 / 39 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 19.40 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
0.7172
24 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 20.05 | Joch Štěpán | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
1.0902
12 / 17 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2016, 20.30 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 6. turnaj
0.7050
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2016, 18.00 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0002
13 / 18 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2016, 19.10 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7220
30 / 14 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2016, 20.20 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
2.1422
29 / 29 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2016, 18.00 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0000
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2016, 19.10 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9672
30 / 39 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2016, 20.20 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
5 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 11.00 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
0.4160
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 13.05 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
0.8331
10 / 8 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 14.20 | Kafka Jan st. | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
1.2502
12 / 7 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 15.35 | Jung Pavel | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
1.7142
15 / 8 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 17.30 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
1.8752
11 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2016, 18.25 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 7. turnaj
1.2220
24 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2016, 18.00 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7500
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2016, 19.10 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2016, 20.20 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
9 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 11.00 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 8. turnaj
0.7502
10 / 11 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 12.40 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 8. turnaj
0.9092
8 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 13.30 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 8. turnaj
0.6662
15 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 17.05 | Staněk Petr | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 8. turnaj
1.6662
24 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 18.00 | Joch Štěpán | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 8. turnaj
1.0002
16 / 12 | 8
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 18.25 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 8. turnaj
1.3330
6 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 11.00 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
0.5002
10 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 13.05 | Smotlacha Miroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
0.9092
10 / 11 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 14.20 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
0.9092
2 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 17.00 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 9. turnaj
0.1330
18 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 13.30 | Bača Miroslav | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
0.9000
23 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 15.00 | Váša Marek | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.0950
15 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 18.00 | Kohout Štěpán | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
0.9370
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2016, 11.00 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 10. turnaj - FINÁLOVÝ
0.8332
9 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2016, 13.05 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 10. turnaj - FINÁLOVÝ
0.7502
10 / 5 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2016, 14.45 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 10. turnaj - FINÁLOVÝ
2.0002
9 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2016, 16.05 | Pechman Vít | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 10. turnaj - FINÁLOVÝ
0.6002
11 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2016, 17.30 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2015/16 | 10. turnaj - FINÁLOVÝ
1.0000

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
65808 / 1063 | 80.760
2.500
1.428
73.92500000 %
1 / 6 | 1
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2014, 11.00 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 1. turnaj
0.1660
12 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2014, 11.00 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 1. turnaj
1.3332
7 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2014, 11.00 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 1. turnaj
0.5831
6 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2014, 11.00 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 1. turnaj
0.5002
4 / 6 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2014, 11.00 | Kratochvíl Dušan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 1. turnaj
0.6660
1 / 5 | 1
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2014, 11.00 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 1. turnaj
0.2000
15 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2014, 11.00 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 2. turnaj
0.7502
15 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2014, 11.00 | Joch Štěpán | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 2. turnaj
0.8332
11 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2014, 11.00 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 2. turnaj
0.5780
12 / 10 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2014, 11.00 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 2. turnaj
1.2002
10 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2014, 11.00 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 2. turnaj
1.1112
10 / 8 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2014, 11.00 | Hajný David | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 2. turnaj
1.2502
7 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2014, 11.00 | Lacina František | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 2. turnaj
0.5832
2 / 5 | 1
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2014, 11.00 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 2. turnaj
0.4000
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2014, 18.00 | Sukovatý Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6002
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2014, 18.00 | Novotný Petr | 3B 1. třída Střední Čechy
0.8572
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2014, 18.00 | Červenka Jiří | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5502
17 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Kafka Jan st. | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
1.1330
15 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
1.2502
12 / 10 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Hasík Zdeněk | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
1.2002
10 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Hasík Zdeněk | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
1.1112
10 / 8 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
1.2502
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2014, 11.00 | Bartaloš Petr | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 3. turnaj
0.8332
7 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2014, 11.00 | Hajný David | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 4. turnaj
0.5832
10 / 8 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2014, 13.00 | Vaněk Miroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 4. turnaj
1.2502
10 / 7 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2014, 14.20 | Brzybohatý Ladislav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 4. turnaj
1.4282
12 / 11 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2014, 16.50 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 4. turnaj
1.0902
8 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2014, 18.10 | Walach Ladislav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 4. turnaj
0.8880
19 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Kohout Štěpán | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.7600
20 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Šanda Ludvík | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.6662
12 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Hajný David | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.8002
3 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Krausová Veronika | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.2000
12 / 8 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Bartaloš Petr | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
1.5002
11 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Novák Radek | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.7331
7 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2015, 11.40 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 5. turnaj
0.5830
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2015, 12.40 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 5. turnaj
0.8332
4 / 9 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2015, 13.20 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 5. turnaj
0.4440
12 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2015, 15.40 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 5. turnaj
1.0902
12 / 10 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2015, 16.50 | Hudák Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 5. turnaj
1.2000
14 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 11.30 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 6. turnaj
0.7002
10 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 11.30 | Hajný David | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 6. turnaj
0.8332
7 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 13.10 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 6. turnaj
0.5831
5 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 14.25 | Joch Štěpán | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 6. turnaj
0.4160
15 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2015, 16.15 | Joch Štěpán | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 6. turnaj
0.6250
10 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2015, 12.00 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 7. turnaj
0.8332
8 / 7 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2015, 12.20 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 7. turnaj
1.1420
9 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2015, 14.00 | Hajný David | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 7. turnaj
0.7502
10 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2015, 14.20 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 7. turnaj
1.1112
15 / 11 | 8
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2015, 16.35 | Joch Štěpán | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 7. turnaj
1.3632
15 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2015, 17.30 | Aleš Jan | Ekvita Carom Serie 2014/15 | 7. turnaj
0.5350
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2015, 18.00 | Hajný David | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4502
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2015, 18.00 | Bartaloš Petr | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6252
30 / 36 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2015, 18.00 | Vejvoda Vladimír | 3B 1. třída Střední Čechy
0.8332
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2015, 16.00 | Rubáš Zdeněk | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5000
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2015, 16.00 | Đuranović Miodrag | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6002
30 / 35 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2015, 16.00 | Đuranović Miodrag | 3B 1. třída Střední Čechy
0.8572
12 / 13 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 00.00 | Hudák Jan | Finále MČR 3B MS Družstva
0.9230
30 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 00.00 | Masár Stanislav | Finále MČR 3B MS Družstva
0.8102
16 / 24 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 00.00 | Galíček Zdeněk | Finále MČR 3B MS Družstva
0.6660
12 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 00.00 | Boháč Martin | Finále MČR 3B MS Družstva
0.5210
10 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2015, 12.10 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2014/15 | Finále
1.1112
10 / 5 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2015, 13.10 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2014/15 | Finále
2.0002
10 / 4 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2015, 13.50 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2014/15 | Finále
2.5002
11 / 17 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 6. 2015, 16.50 | Korec Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2014/15 | Finále
0.6470

2013/2014

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
931579 / 1968 | 100.802
2.500
2.400
88.80760000 %
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2013, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6000
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2013, 17.30 | Šanda Ludvík | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6002
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2013, 17.30 | Soukup Roman | 3B 1.třída Střední Čechy
0.8572
15 / 15 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 9. 2013, 11.00 | Pechman Vít | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 1. turnaj
1.0002
10 / 11 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 9. 2013, 11.00 | Šanda Ludvík | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 1. turnaj
0.9092
10 / 4 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 9. 2013, 11.00 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 1. turnaj
2.5002
9 / 10 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 9. 2013, 11.00 | Kretík Daniel | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 1. turnaj
0.9000
13 / 24
Malý stůl: Trojband
21. 9. 2013, 11.00 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 1. turnaj
0.5410
15 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 9. 2013, 11.00 | Kratochvíl Dušan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 1. turnaj
1.0002
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2013, 18.00 | Bartaloš Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5252
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2013, 18.00 | Kocábek Jiří | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5002
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2013, 18.00 | Hajný David | 3B 1.třída Střední Čechy
1.0002
30 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2013, 18.00 | Ćervenka Jiří | 3B 1.třída Střední Čechy
0.8102
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2013, 18.00 | Sukovatý Jan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7252
30 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2013, 18.00 | Novotný Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
1.0002
15 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2013, 18.00 | Váša Marek | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4830
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2013, 18.00 | Šimek Stanislav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.9092
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2013, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.9092
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2013, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1.třída Střední Čechy
1.0342
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2013, 18.00 | Škrášek Ivan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7892
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2013, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1.třída Střední Čechy
1.0002
21 / 23 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 00.00 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 3. turnaj
0.9130
11 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 00.00 | Markup Petr | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 3. turnaj
0.7332
12 / 7 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 00.00 | Hajný David | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 3. turnaj
1.7142
10 / 7 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 00.00 | Truhlář Jan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 3. turnaj
1.4282
8 / 10 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 00.00 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 3. turnaj
0.8002
8 / 11 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 00.00 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 3. turnaj
0.7270
30 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2013, 18.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.8102
30 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2013, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1.třída Střední Čechy
1.3042
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2013, 18.00 | Klusáček Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
1.0342
10 / 9 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Hajný David | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
1.1112
10 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
0.8332
5 / 9 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Kula Lukáš | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
0.5550
11 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
0.7332
10 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Tichý Miloslav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
0.6662
12 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Frühauf Roman | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
0.8002
7 / 7 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Novák Radek | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
1.0000
6 / 8 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2013, 00.00 | Joch Štěpán | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 4. turnaj
0.7500
9 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
0.7502
10 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
0.6660
13 / 20 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
0.6502
10 / 8 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Farský Jindřich | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
1.2502
12 / 9 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
1.3332
10 / 10 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2014, 11.00 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 5. turnaj
1.0002
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2014, 18.00 | Šanda Ludvík | 3B 1.třída Střední Čechy
0.9092
30 / 32 | 10
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2014, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1.třída Střední Čechy
0.9372
21 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2014, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5252
30 / 37 | 7
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2014, 18.00 | Bartaloš Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.8102
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2014, 18.00 | Hajný David | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5252
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2014, 18.00 | Vejvoda Vladimír | 3B 1.třída Střední Čechy
1.0342
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2014, 18.00 | Sukovatý Jan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7892
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2014, 18.00 | Ćervenka Jiří | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5002
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2014, 18.00 | Novotný Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.9372
10 / 10 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 00.00 | Hajný David | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 6. turnaj
1.0002
24 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 00.00 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 6. turnaj
1.6002
9 / 8 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 00.00 | Kohout Štěpán | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 6. turnaj
1.1250
10 / 9 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 00.00 | Kula Lukáš | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 6. turnaj
1.1111
10 / 9 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 00.00 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 6. turnaj
1.1112
24 / 25 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 00.00 | Vácha Václav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 6. turnaj
0.9602
27 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2014, 18.00 | Váša Marek | 3B 1.třída Střední Čechy
1.1250
7 / 18 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2014, 18.00 | Šimek Stanislav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3880
16 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2014, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7270
4 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2014, 00.00 | Staněk Petr | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 7. turnaj
0.3330
9 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2014, 00.00 | Pešta Marek | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 7. turnaj
0.7500
5 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2014, 00.00 | Dobeš Břetislav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 7. turnaj
0.4160
7 / 14 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2014, 00.00 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 7. turnaj
0.5000
21 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2014, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5252
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2014, 18.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.8572
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2014, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1.třída Střední Čechy
1.2502
10 / 10 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 4. 2014, 00.00 | Joch Štěpán | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 8. turnaj
1.0002
10 / 10 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 4. 2014, 00.00 | Kim Dong Wook | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 8. turnaj
1.0002
10 / 9 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 4. 2014, 00.00 | Soukup Roman | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 8. turnaj
1.1112
12 / 13 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 4. 2014, 00.00 | Štefan Josef | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 8. turnaj
0.9232
14 / 19 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 4. 2014, 00.00 | Czech Zenon | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 8. turnaj
0.7360
12 / 16 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Váša Marek | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 9. turnaj
0.7500
15 / 16 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Šimek Stanislav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 9. turnaj
0.9372
11 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Hanuš Ladislav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 9. turnaj
0.7332
10 / 11 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Kafka Jan st. | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 9. turnaj
0.9091
7 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Štěpánek Jiří | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 9. turnaj
0.5831
10 / 10 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Kula Lukáš | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 9. turnaj
1.0001
8 / 17 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Škop Pavel | MS MČR 3B - družstva
0.4700
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Mondšpígl Tomáš | MS MČR 3B - družstva
0.6250
22 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Kalabis Petr | MS MČR 3B - družstva
0.7330
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 12.00 | Ráček Milan | MS MČR 3B - družstva
0.8332
7 / 14 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2014, 11.00 | Kretík Daniel | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 10. turnaj
0.5000
15 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2014, 11.00 | Majer Jaroslav | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 10. turnaj
0.5002
15 / 7 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2014, 11.00 | Vitouš Jan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 10. turnaj
2.1422
12 / 9 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2014, 11.00 | Joch Štěpán | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 10. turnaj
1.3332
2 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2014, 11.00 | Krausová Veronika | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 10. turnaj
0.1660
10 / 10 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2014, 11.00 | Veselý Josef | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 10. turnaj
1.0002
5 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2014, 11.00 | Kratochvíl Dušan | Ekvita Carom Serie 2013/14 | Ekvita CS 2013/14 10. turnaj
0.4162
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 8. 2014, 19.00 | Klingel Ronald | Kladno - Sachsen-Anhalt
0.5500
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 8. 2014, 16.00 | Jordan Mario | Kladno - Sachsen-Anhalt
1.0342

2012/2013

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
31819 / 995 | 60.823
1.363
89.02170000 %
23 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2012, 18.00 | Šanda Ludvík | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.5752
30 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2012, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1.třída - Střední Čechy
1.1532
30 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2012, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.7692
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2012, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.7252
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2012, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.5500
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2012, 18.00 | Joch Štěpán | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.8822
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2012, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.7892
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2012, 18.00 | Bartaloš Petr | 3B 1.třída - Střední Čechy
1.0342
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2012, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1.třída - Střední Čechy
1.1532
30 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2012, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1.třída - Střední Čechy
1.1112
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2012, 18.00 | Šimek Stanislav | 3B 1.třída - Střední Čechy
1.0342
29 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2012, 18.00 | Váša Marek | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.8520
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2013, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.8822
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2013, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.6002
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2013, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.6002
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2013, 18.00 | Škrášek Ivan | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.9372
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2013, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.6502
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2013, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1.třída - Střední Čechy
1.0002
30 / 38 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2013, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.7892
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2013, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1.třída - Střední Čechy
1.0342
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2013, 18.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.6252
25 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2013, 18.00 | Šimek Stanislav | 3B 1.třída - Střední Čechy
1.0410
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2013, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1.třída - Střední Čechy
1.3632
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2013, 18.00 | Váša Marek | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.5000
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Mondšpígl Tomáš | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
0.9372
25 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Soukup Roman | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
1.0412
21 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Coufalík Ivo | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
0.7002
23 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Šimek Stanislav | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
0.9200
4 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Gazdoš Ivo | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
0.2660
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2013, 18.00 | Majewski Václav | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.8572
24 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2013, 19.00 | Musil Jan | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.7270

2011/2012

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6166 / 197 | 60.842
1.363
92.22220000 %
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2012, 18.00 | Horn Zdeněk | Střední Čechy MS 3B
1.3632
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2012, 18.00 | Klusáček Petr | Střední Čechy MS 3B
0.8572
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2012, 18.00 | Vrabec Martin | Střední Čechy MS 3B
1.2502
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2012, 18.00 | Šanda Ludvík | Střední Čechy MS 3B
0.6252
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2012, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | Střední Čechy MS 3B
0.8332
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2012, 18.00 | Kocián Josef | Střední Čechy MS 3B
0.5250

2010/2011

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18471 / 654 | 80.720
1.034
87.22220000 %
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2010, 18.00 | Šimek Stanislav | Stř.Č-3B
0.7502
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2010, 18.00 | Kafka Jan st. | Stř.Č-3B
0.5502
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2010, 18.00 | Korec Jaroslav | Stř.Č-3B
0.7251
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2010, 18.00 | Horn Zdeněk | Stř.Č-3B
0.6751
30 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2010, 18.00 | Klusáček Petr | Stř.Č-3B
0.9092
27 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2010, 18.00 | Vrabec Martin | Stř.Č-3B
0.7710
30 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2010, 18.00 | Kocián Josef | Stř.Č-3B
0.7692
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2010, 18.00 | Šanda Ludvík | Stř.Č-3B
0.6252
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2010, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | Stř.Č-3B
1.0002
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 2. 2011, 18.00 | Klusáček Petr | Stř.Č-3B
0.5500
20 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 2. 2011, 18.00 | Horn Zdeněk | Stř.Č-3B
0.5120
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 2. 2011, 18.00 | Vrabec Martin | Stř.Č-3B
0.9672
30 / 31 | 8
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2011, 18.00 | Nepevný Pavel | Stř.Č-3B
0.9672
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2011, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | Stř.Č-3B
0.6502
30 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2011, 18.00 | Kocián Josef | Stř.Č-3B
0.8102
30 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2011, 18.00 | Kratochvíl Dušan | Stř.Č-3B
1.0342
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2011, 18.00 | Váša Marek | Stř.Č-3B
0.4330
20 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2011, 18.00 | Markup Petr | Stř.Č-3B
0.5000

2009/2010

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
27632 / 975 | 60.648
1.000
78.02470000 %
9 / 24 | 1
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2009, 18.00 | Hambálek Vladimír | Stř. Č - Družstva - 3B
0.3750
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2009, 18.00 | Hambálková Irena | Stř. Č - Družstva - 3B
0.5000
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2009, 18.00 | Klusáček Petr | Stř. Č - Družstva - 3B
0.5502
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2009, 18.00 | Šanda Ludvík | Stř. Č - Družstva - 3B
0.6752
28 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2009, 18.00 | Vajda Tomáš | Stř. Č - Družstva - 3B
0.7002
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2009, 18.00 | Sobota Milan | Stř. Č - Družstva - 3B
0.4250
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2009, 18.00 | Joch Štěpán | Stř. Č - Družstva - 3B
0.5501
30 / 36 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2009, 18.00 | Kratochvíl Dušan | Stř. Č - Družstva - 3B
0.8332
27 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2009, 18.00 | Šebesta Karel | Stř. Č - Družstva - 3B
0.6752
16 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2009, 18.00 | Kohout Štěpán | Stř. Č - Družstva - 3B
0.5000
14 / 26 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2009, 18.00 | Aleš Jan | Stř. Č - Družstva - 3B
0.5380
22 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2009, 18.00 | Váša Marek | Stř. Č - Družstva - 3B
0.6280
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2010, 18.00 | Korec Jaroslav | Stř. Č - Družstva - 3B
0.6002
21 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2010, 18.00 | Kafka Jan st. | Stř. Č - Družstva - 3B
0.6360
28 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2010, 18.00 | Kala Lukáš | Stř. Č - Družstva - 3B
0.7170
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2010, 18.00 | Klusáček Petr | Stř. Č - Družstva - 3B
0.7502
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2010, 18.00 | Vrabec Martin | Stř. Č - Družstva - 3B
0.6502
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2010, 18.00 | Faltys Pavel | Stř. Č - Družstva - 3B
0.7692
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2010, 18.00 | Kocián Josef | Stř. Č - Družstva - 3B
0.9092
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2010, 18.00 | Šanda Ludvík | Stř. Č - Družstva - 3B
0.6500
20 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2010, 18.00 | Vajda Tomáš | Stř. Č - Družstva - 3B
0.5260
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2010, 18.00 | Kratochvíl Dušan | Stř. Č - Družstva - 3B
0.9672
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2010, 18.00 | Suchopárek Jan | Stř. Č - Družstva - 3B
0.7502
26 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2010, 18.00 | Šebesta Karel | Stř. Č - Družstva - 3B
0.6502
26 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2010, 18.00 | Kohout Štěpán | Stř. Č - Družstva - 3B
1.0000
14 / 23 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2010, 18.00 | Váša Marek | Stř. Č - Družstva - 3B
0.6080
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2010, 18.00 | Markup Petr | Stř. Č - Družstva - 3B
0.4250

2008/2009

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
370 / 120 | 50.583
0.600
77.77780000 %
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2009, 17.00 | Kocián Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
0.5502
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2009, 17.00 | Nepevný Pavel | 3B-Stř.Č 1.třída
0.6002
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2009, 17.00 | Vajda Tomáš | 3B-Stř.Č 1.třída
0.6002

2005/2006

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4100 / 145 | 40.689
0.800
88.49560000 %
30 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2005, 10.00 | Kocián Josef | Stř.Č/3B
0.7892
22 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2005, 10.00 | Mařík Miroslav | Stř.Č/3B
0.6870
28 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2006, 10.00 | Šimek Stanislav | Stř.Č/3B
0.8000
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2006, 17.00 | Kocián Josef | Stř.Č/3B
0.5000

2004/2005

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17376 / 654 | 50.574
0.840
71.30920000 %
15 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2004, 18.00 | Kafka Jan st. | Stř.Č/3B
0.3750
15 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 10. 2004, 10.00 | Roček Josef | Stř.Č/3B
0.4050
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2004, 18.00 | Stolín Josef | Stř.Č/3B
0.5001
3 / 6 | 1
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2004, 10.00 | Hájek Radovan | Stř.Č/3B
0.5000
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 11. 2004, 18.00 | Landa Josef | Stř.Č/3B
0.4750
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2004, 10.00 | Uličný David | Stř.Č/3B
0.3500
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2004, 18.00 | Šanda Ludvík | Stř.Č/3B
0.7502
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2005, 10.00 | Šimek Stanislav | Stř.Č/3B
0.6250
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 1. 2005, 18.00 | Roček Josef | Stř.Č/3B
0.5250
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2005, 10.00 | Stolín Josef | Stř.Č/3B
0.5752
27 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2005, 10.00 | Landa Josef | Stř.Č/3B
0.7940
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2005, 18.00 | Uličný David | Stř.Č/3B
0.5002
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2005, 10.00 | Ježek Otakar | Stř.Č/3B
0.6000
120 / 177 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2005, 00.00 | Purkyt Tomáš | Mistrovství republiky (BILLARD BRNO)
0.6782