Hronek Jiří

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
9913 / 180 | 35 | 215.07
7.00
67.62960000 %
64 / 20 | 8 | 0
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2019, 14.00 | Binder Otto | JM TD 2.třída
3.202
123 / 20 | 23
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2019, 10.00 | Foretník Vladimír | JM TD 2.třída
6.152
130 / 20 | 35
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2019, 14.00 | Svoboda Karel | JM TD 2.třída
6.502
77 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2019, 14.00 | Štefl František | JM TD 2.třída
3.852
71 / 20 | 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2019, 14.00 | Kuchařík Jiří | JM TD 2.třída
3.550
140 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2019, 10.00 | Sviták František | JM TD 2.třída
7.002
120 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2019, 14.00 | Blažek Libor | JM TD 2.třída
6.002
103 / 20 | 30 | 21
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2020, 10.00 | Vašek Petr | JM TD 2.třída
5.150
85 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2020, 10.00 | Hoffman Petr | JM TD 2.třída
4.252

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
9718 / 180 | 25 | 163.98
5.50
66.48150000 %
110 / 20 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2019, 15.30 | Jeřábek Kamil | JM TD 2.třída
5.502
80 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2019, 11.30 | Ersek Gheorghe | JM TD 2.třída
4.002
61 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2019, 15.30 | Melichar Zdeněk | JM TD 2.třída
3.050
105 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2019, 15.30 | Zedníček Ladislav | JM TD 2.třída
5.252
89 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2019, 15.30 | Kuchařík Jiří | JM TD 2.třída
4.452
76 / 20 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2019, 11.30 | Sviták František | JM TD 2.třída
3.800
64 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2019, 15.30 | Palát Karel | JM TD 2.třída
3.200
92 / 20 | 17 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2020, 11.30 | Melichar Zdeněk | JM TD 2.třída
4.602
41 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2020, 11.30 | Menoušek Jaromír | JM TD 2.třída
2.050

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
11470 / 205 | 12 | 62.29
4.61
82.45610000 %
49 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2019, 17.00 | Binder Otto | JM TD 2.třída
2.452
60 / 13 | 12
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2019, 14.30 | Gajda Robert | JM TD 1.třída
4.612
42 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2019, 13.00 | Foretník Vladimír | JM TD 2.třída
2.102
30 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2019, 17.00 | Svoboda Karel | JM TD 2.třída
1.500
21 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2019, 13.00 | Hrubý Josef | JM TD 1.třída
1.050
50 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2019, 17.00 | Menoušek František | JM TD 2.třída
2.502
50 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2019, 17.00 | Hykš Petr | JM TD 2.třída
2.502
50 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2019, 13.00 | Sviták František | JM TD 2.třída
2.502
35 / 12 | 7
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2019, 17.00 | Palát Karel | JM TD 2.třída
2.910
43 / 20 | 12 | 6
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2020, 13.00 | Svoboda Karel | JM TD 2.třída
2.151
40 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2020, 13.00 | Hoffman Petr | JM TD 2.třída
2.002

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
12199 / 360 | 4 | 30.552
0.600
55.27780000 %
18 / 30 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2019, 10.00 | Frenc Ivan | 3B JM 2.třída
0.6002
18 / 30 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2019, 11.00 | Veselý Milan | 3B JM 2.třída
0.6002
9 / 30 | 1 | 1
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2019, 12.00 | Osvald Josef | 3B JM 2.třída
0.3000
17 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2019, 10.00 | Všetula Karel | 3B JM 2.třída
0.5662
16 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2019, 11.00 | Hanzelka Pavel | 3B JM 2.třída
0.5332
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2019, 12.00 | Dušánek Kamil | 3B JM 2.třída
0.6002
18 / 30 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2019, 10.00 | Beneš Karel | 3B JM 2.třída
0.6002
18 / 30 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2019, 11.00 | Preis Josef | 3B JM 2.třída
0.6002
17 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2019, 12.00 | Hrubý Josef | 3B JM 2.třída
0.5662
18 / 30 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2019, 10.00 | Kuchař Radim | 3B JM 2.třída
0.6001
16 / 30 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2019, 11.00 | Jakoby Vladimír | 3B JM 2.třída
0.5332
16 / 30 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2019, 12.00 | Osvald Josef | 3B JM 2.třída
0.5330

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4269 / 63 | 204.26
6.35
31.64710000 %
127 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2018, 10.00 | Hykš Petr | MS TD - 1. třída JM
6.352
56 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
3. 11. 2018, 10.00 | Turek Jaroslav | MS TD - 1. třída JM
2.800
78 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
9. 12. 2018, 10.00 | Pařil Martin | MS TD - 1. třída JM
3.902
8 / 3 | 4
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2019, 14.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.660

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5292 / 90 | 243.24
4.95
34.35290000 %
32 / 15 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 2018, 13.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.130
50 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2018, 11.10 | Hykš Petr | MS TD - 1. třída JM
2.502
53 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 2018, 11.10 | Modl Ivan | MS TD - 1. třída JM
2.650
99 / 20 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 2018, 11.10 | Pařil Martin | MS TD - 1. třída JM
4.952
58 / 15 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2019, 10.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.860

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5191 / 90 | 142.12
3.33
50.26320000 %
32 / 15 | 5
Malý stůl: Jednoband
6. 10. 2018, 19.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.130
54 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2018, 12.20 | Vašina Radoslav | MS TD - 1. třída JM
2.702
20 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
3. 11. 2018, 12.20 | Modl Ivan | MS TD - 1. třída JM
1.000
35 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
9. 12. 2018, 12.20 | Pařil Martin | MS TD - 1. třída JM
1.752
50 / 15 | 14
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2019, 14.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.332

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18197 / 443 | 70.444
0.766
36.48150000 %
17 / 27 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2018, 17.00 | Vala Miroslav | MS 3B - 1. třída JM
0.6290
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2018, 17.00 | Filip Antonín | MS 3B - 1. třída JM
0.5000
21 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2018, 17.00 | Hrdlička Lubomír | MS 3B - 1. třída JM
0.7002
6 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
7. 10. 2018, 10.00 | Kopl Josef | MS 3B - 1. třída JM
0.2000
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 10. 2018, 10.45 | Meško Ivan | MS 3B - 1. třída JM
0.2661
3 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 10. 2018, 11.30 | Melo Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.1000
17 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2018, 18.00 | Fibinger Jan | MS 3B - 1. třída JM
0.5660
17 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2018, 18.45 | Filip Antonín | MS 3B - 1. třída JM
0.5660
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2018, 19.30 | Hrdlička Lubomír | MS 3B - 1. třída JM
0.4330
0
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2019, 10.00 | Blaha Milan | MS 3B - 1. třída JM
2
0
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2019, 10.45 | Blaha Milan | MS 3B - 1. třída JM
2
0
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2019, 11.30 | Blaha Milan | MS 3B - 1. třída JM
2
7 / 26 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2019, 18.00 | Hošek Ondřej | MS 3B - 1. třída JM
0.2690
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2019, 18.45 | Uher Miroslav ml. | MS 3B - 1. třída JM
0.5330
13 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2019, 19.30 | Zündorf Egbert Franz | MS 3B - 1. třída JM
0.4330
23 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2019, 10.00 | Jaroš Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.7661
11 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2019, 10.45 | Rösner Tomáš | MS 3B - 1. třída JM
0.3660
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2019, 11.30 | Klíma David | MS 3B - 1. třída JM
0.3330

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
127 / 7 | 103.85
3.85
18.00000000 %
27 / 7 | 10
Malý stůl: Kádr 52/1
6. 10. 2018, 15.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.850

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5310 / 100 | 193.10
3.30
31.00000000 %
63 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2017, 10.00 | Vašina Radoslav | JM - 1. třída
3.152
66 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2017, 10.00 | Pánek Rudolf | JM - 1. třída
3.300
61 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2018, 10.00 | Frgal Miroslav | JM - 1. třída
3.052
56 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2018, 10.00 | Jílek Karel | JM - 1. třída
2.800
64 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
7. 4. 2018, 10.00 | Novotný Jiří | JM - 1. třída
3.200

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11761 / 190 | 254.00
5.86
56.37040000 %
90 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2017, 11.30 | Zaňát Jaroslav | JM - 1. třída
4.502
104 / 20 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2017, 11.30 | Preis Josef | JM - 1. třída
5.202
68 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2017, 11.30 | Veselý Milan | JM - 1. třída
3.400
55 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2018, 11.30 | Frgal Miroslav | JM - 1. třída
2.752
77 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2018, 11.30 | Vintr Jaroslav | JM - 1. třída
3.850
88 / 15 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 4. 2018, 10.00 | Turek Jaroslav | JM přebor v kádru 52/2
5.862
62 / 15 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 4. 2018, 11.00 | Strejček Radomír | JM přebor v kádru 52/2
4.132
65 / 15 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 4. 2018, 12.00 | Blažek Libor | JM přebor v kádru 52/2
4.330
75 / 15 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 4. 2018, 14.00 | Strnad Marek | JM přebor v kádru 52/2
5.002
42 / 15 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 4. 2018, 15.00 | Meško Ivan | JM přebor v kádru 52/2
2.802
35 / 15 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 4. 2018, 16.00 | Kuchařík Jiří | JM přebor v kádru 52/2
2.330

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10440 / 194 | 132.26
3.75
64.70590000 %
60 / 16 | 13
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2017, 13.00 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída
3.752
30 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2017, 14.20 | Preis Josef | JM - 1. třída
1.502
36 / 18 | 11
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2017, 13.00 | Močička Miroslav ml. | JM - 1. třída
2.000
37 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2018, 14.20 | Frgal Miroslav | JM - 1. třída
1.852
52 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2018, 14.20 | Jílek Karel | JM - 1. třída
2.600
34 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
7. 4. 2018, 13.00 | Novotný Jiří | JM - 1. třída
1.700
64 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
15. 4. 2018, 10.00 | Kalábek Jaromír | JM přebor v 1B
3.202
57 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
15. 4. 2018, 11.00 | Starý Radek | JM přebor v 1B
2.852
39 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
15. 4. 2018, 12.00 | Kopl Josef | JM přebor v 1B
1.950
31 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
15. 4. 2018, 13.00 | Jaroš Vladimír | JM přebor v 1B
1.550

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
27372 / 796 | 70.467
0.933
45.92590000 %
28 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2017, 10.00 | Klíma David | 3B JM - 1.třída
0.9332
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2017, 11.00 | Rösner Tomáš | 3B JM - 1.třída
0.3000
20 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2017, 12.00 | Jaroš Petr | 3B JM - 1.třída
0.6662
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2017, 10.00 | Pernica Ivan | 3B JM - 1.třída
0.4660
23 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2017, 11.00 | Vala Miroslav | 3B JM - 1.třída
0.7660
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2017, 12.00 | Filip Antonín | 3B JM - 1.třída
0.5000
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | 3B JM - 1.třída
0.4002
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 11.00 | Hošek Ondřej | 3B JM - 1.třída
0.3660
11 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 12.00 | Uher Miroslav ml. | 3B JM - 1.třída
0.3660
13 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2017, 10.00 | Preis Josef | 3B JM - 1.třída
0.4332
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2017, 11.00 | Hrubý Josef | 3B JM - 1.třída
0.4002
23 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2017, 12.00 | Pánek Rudolf | 3B JM - 1.třída
0.7662
17 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 10.00 | Veselý Milan | 3B JM - 1.třída
0.5661
21 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 11.00 | Močička Miroslav ml. | 3B JM - 1.třída
0.7002
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2017, 12.00 | Šlapanský Luděk | 3B JM - 1.třída
0.4330
5 / 16 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2018, 18.00 | Fibinger Jan | 3B JM - 1.třída
0.3120
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2018, 19.00 | Vala Miroslav | 3B JM - 1.třída
0.3660
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2018, 20.00 | Pernica Ivan | 3B JM - 1.třída
0.2660
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2018, 10.00 | Rösner Tomáš | 3B JM - 1.třída
0.2660
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2018, 11.00 | Klíma David | 3B JM - 1.třída
0.4330
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2018, 12.00 | Jaroš Petr | 3B JM - 1.třída
0.4000
7 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2018, 10.00 | Preis Josef | 3B JM - 1.třída
0.2330
11 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2018, 11.00 | Hrubý Josef | 3B JM - 1.třída
0.3662
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2018, 12.00 | Foretník Vladimír | 3B JM - 1.třída
0.2660
6 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2018, 18.00 | Hošek Ondřej | 3B JM - 1.třída
0.2000
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2018, 19.00 | Zündorf Egbert Franz | 3B JM - 1.třída
0.6332
22 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2018, 20.00 | Uher Miroslav ml. | 3B JM - 1.třída
0.7330

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
186 / 20 | 204.30
4.30
86.00000000 %
86 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/1
7. 4. 2018, 13.00 | Novotný Jiří | JM - 1. třída
4.302

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4330 / 80 | 254.12
5.10
41.25000000 %
76 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
24. 9. 2016, 10.00 | Preis Josef | JM - 1. třída
3.802
88 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2016, 10.00 | Hykš Petr | JM - 1. třída
4.400
102 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2017, 10.00 | Hykš Petr | JM - 1. třída
5.102
64 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2017, 10.00 | Uher Petr | JM - 1. třída
3.202

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4270 / 80 | 183.37
4.55
45.00000000 %
52 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 9. 2016, 12.00 | Preis Josef | JM - 1. třída
2.602
91 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2016, 12.00 | Hykš Petr | JM - 1. třída
4.552
52 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2017, 12.00 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída
2.600
75 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2017, 12.00 | Máca Lubomír | JM - 1. třída
3.752

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5240 / 93 | 142.58
4.61
80.00000000 %
60 / 13 | 14
Malý stůl: Jednoband
24. 9. 2016, 13.30 | Hrubý Josef | JM - 1. třída
4.612
31 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 2016, 17.30 | Červenka Vítězslav | JM - 1. třída
1.550
55 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2016, 13.30 | Kalábek Roman | JM - 1. třída
2.752
43 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2017, 13.30 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída
2.152
51 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2017, 13.30 | Blažek Libor | JM - 1. třída
2.552

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12193 / 480 | 50.402
0.650
53.61110000 %
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2016, 11.00 | Všetula Karel | JM 3B - skupina B
0.4252
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2016, 12.00 | Blažek Josef | JM 3B - skupina B
0.4252
21 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2016, 15.00 | Pernica Ivan | JM 3B - skupina B
0.5252
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2016, 11.00 | Všetula Karel | JM 3B - skupina B
0.3252
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2016, 12.00 | Konečný Martin | JM 3B - skupina B
0.3750
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2016, 15.00 | Jaroš Vladimír | JM 3B - skupina B
0.4002
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2017, 11.00 | Vašek Štěpán | JM 3B - skupina B
0.3002
8 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2017, 12.00 | Blažek Josef | JM 3B - skupina B
0.2000
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2017, 15.00 | Führlinger Jaroslav | JM 3B - skupina B
0.4002
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2017, 11.00 | Pernica Ivan | JM finálový turnaj v 3B družstev
0.3500
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2017, 13.00 | Binder Otto | JM finálový turnaj v 3B družstev
0.4502
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2017, 14.00 | Zündorf Egbert Franz | JM finálový turnaj v 3B družstev
0.6500

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101013 / 195 | 375.19
6.70
50.65000000 %
125 / 20 | 23
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 2015, 14.00 | Sedlák Pavel | JM - 1. třída TD
6.252
99 / 20 | 17
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2015, 14.00 | Sviták František | JM - 1. třída TD
4.952
109 / 20 | 22
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 2015, 10.00 | Menoušek Jaromír | JM - 1. třída TD
5.452
134 / 20 | 37
Malý stůl: Volná hra
9. 1. 2016, 14.00 | Fibinger Jan | JM - 1. třída TD
6.702
80 / 15 | 19
Malý stůl: Volná hra
16. 1. 2016, 10.00 | Uher Miroslav ml. | JM - 1. třída TD
5.330
67 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2016, 14.00 | Studňař Martin | JM - 1. třída TD
3.350
84 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2016, 10.00 | Osvald Josef | JM - 1. třída TD
4.200
133 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
5. 3. 2016, 10.00 | Hoffman Petr | JM - 1. třída TD
6.652
65 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2016, 10.00 | Sviták František | JM - 1. třída TD
3.250
117 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
3. 4. 2016, 13.30 | Kalábek Roman | JM - 1. třída TD
5.852

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12952 / 239 | 253.98
5.47
52.88890000 %
51 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 2015, 12.00 | Hudlík Jaroslav | JM - 1. třída TD
2.550
86 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2015, 16.00 | Jaroš Vladimír | JM - 1. třída TD
4.302
74 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 2015, 16.00 | Studňař Martin | JM - 1. třída TD
3.700
70 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2015, 12.00 | Zündorf Egbert Franz | JM - 1. třída TD
3.500
97 / 20 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2015, 16.00 | Frolek Robert | JM - 1. třída TD
4.850
92 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2015, 12.00 | Ocásek Jaroslav | JM - 1. třída TD
4.602
87 / 20 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2015, 12.00 | Vašina Radoslav | JM - 1. třída TD
4.352
74 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 1. 2016, 16.00 | Jaroš Vladimír | JM - 1. třída TD
3.702
104 / 19 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 1. 2016, 12.00 | Soušek Michal | JM - 1. třída TD
5.470
51 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2016, 16.00 | Studňař Martin | JM - 1. třída TD
2.550
85 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2016, 12.00 | Všetula Karel | JM - 1. třída TD
4.252
81 / 20 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 4. 2016, 15.30 | Kalábek Roman | JM - 1. třída TD
4.052

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12492 / 225 | 152.18
3.52
68.33330000 %
40 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 2015, 14.00 | Močička Miroslav ml. | JM - 1. třída TD
2.000
33 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2015, 18.00 | Jaroš Vladimír | JM - 1. třída TD
1.652
24 / 11 | 5
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 2015, 18.00 | Veselský Petr | JM - 1. třída TD
2.180
49 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2015, 14.00 | Uher Miroslav ml. | JM - 1. třída TD
2.452
39 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2015, 14.00 | Přerovský Petr | JM - 1. třída TD
1.952
53 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
12. 12. 2015, 14.00 | Matyáš Radek | JM - 1. třída TD
2.652
47 / 18 | 6
Malý stůl: Jednoband
16. 1. 2016, 14.00 | Soušek Michal | JM - 1. třída TD
2.610
46 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2016, 18.00 | Veselský Petr | JM - 1. třída TD
2.302
44 / 19 | 12
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2016, 14.00 | Močička Miroslav ml. | JM - 1. třída TD
2.310
36 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
5. 3. 2016, 14.00 | Hoffman Petr | JM - 1. třída TD
1.800
21 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2016, 14.00 | Frolek Robert | JM - 1. třída TD
1.050
60 / 17 | 15
Malý stůl: Jednoband
3. 4. 2016, 17.30 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída TD
3.522

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8129 / 320 | 40.403
0.550
53.75000000 %
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 11.00 | Simandl Pavel | JM - 3B skupina A
0.5502
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 13.00 | Všetula Karel | JM - 3B skupina A
0.3252
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 14.00 | Zündorf Egbert Franz | JM - 3B skupina A
0.4500
20 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2015, 11.15 | Šimek Radim | JM - 3B skupina A
0.5002
9 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2015, 14.30 | Zündorf Egbert Franz | JM - 3B skupina A
0.2250
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2016, 11.00 | Klíma David | JM - 3B skupina A
0.4252
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2016, 12.00 | Zündorf Egbert Franz | JM - 3B skupina A
0.4000
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2016, 14.00 | Pernica Ivan | JM - 3B skupina A
0.3500

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131284 / 260 | 334.93
6.75
65.84620000 %
129 / 20 | 33
Malý stůl: Volná hra
27. 9. 2014, 14.00 | Bartoš Jiří | JM - 2. třída
6.450
103 / 20 | 33
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2014, 14.00 | Záboj Vít | JM - 2. třída
5.152
108 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2014, 10.00 | Meitner Martin | JM - 2. třída
5.400
115 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2014, 10.00 | Svoboda Karel | JM - 2. třída
5.752
62 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
15. 11. 2014, 14.00 | Vintr Jaroslav | JM - 2. třída
3.100
102 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
13. 12. 2014, 10.00 | Novotný Jiří | JM - 2. třída
5.100
135 / 20 | 17
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2015, 00.00 | Meško Ivan | JM - 2. třída
6.752
90 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2015, 09.00 | Novotný Jiří | JM - 2. třída
4.500
72 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2015, 14.00 | Meitner Martin | JM - 2. třída
3.600
104 / 20 | 22
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2015, 10.00 | Svoboda Karel | JM - 2. třída
5.200
46 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 2015, 14.00 | Jílek Karel | JM - 2. třída
2.300
130 / 20 | 26
Malý stůl: Volná hra
21. 3. 2015, 14.00 | Klíma David | JM - 2. třída
6.502
88 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
4. 4. 2015, 14.00 | Bartošek Pavel | JM - 2. třída
4.400

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131041 / 250 | 334.16
6.66
66.73080000 %
84 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 9. 2014, 14.00 | Turek Jaroslav | JM - 2. třída
4.202
116 / 20 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2014, 14.00 | Bartošek Pavel | JM - 2. třída
5.802
87 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2014, 10.00 | Šlapanský Luděk | JM - 2. třída
4.350
70 / 19 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2014, 10.00 | Svoboda Karel | JM - 2. třída
3.680
51 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2014, 14.00 | Vintr Jaroslav | JM - 2. třída
2.550
65 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 12. 2014, 10.00 | Novotný Jiří | JM - 2. třída
3.250
45 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2015, 00.00 | Turek Jaroslav | JM - 2. třída
2.250
75 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2015, 09.00 | Novotný Jiří | JM - 2. třída
3.750
101 / 20 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2015, 14.00 | Meitner Martin | JM - 2. třída
5.052
57 / 13 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2015, 10.00 | Svoboda Karel | JM - 2. třída
4.380
56 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2015, 14.00 | Vintr Jaroslav | JM - 2. třída
2.800
114 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 3. 2015, 14.00 | Binder Otto | JM - 2. třída
5.702
120 / 18 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 4. 2015, 14.00 | Bartošek Pavel | JM - 2. třída
6.662

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14612 / 248 | 132.46
4.54
81.60000000 %
50 / 13 | 10
Malý stůl: Jednoband
27. 9. 2014, 14.00 | Modl Ivan | JM - 2. třída
3.842
50 / 18 | 10
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2014, 14.00 | Bartošek Pavel | JM - 2. třída
2.772
42 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2014, 10.00 | Šlapanský Luděk | JM - 2. třída
2.102
50 / 15 | 11
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2014, 10.00 | Svoboda Karel | JM - 2. třída
3.331
41 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
15. 11. 2014, 14.00 | Vintr Jaroslav | JM - 2. třída
2.052
45 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
13. 12. 2014, 10.00 | Jedlička Jaroslav | JM - 2. třída
2.252
46 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2015, 00.00 | Modl Ivan | JM - 2. třída
2.302
31 / 19 | 9
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2015, 09.00 | Novotný Jiří | JM - 2. třída
1.630
50 / 11 | 13
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 2015, 14.00 | Lancinger Petr | JM - 2. třída
4.542
41 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2015, 10.00 | Caha Josef | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.050
48 / 17 | 10
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2015, 10.00 | Svoboda Karel | JM - 2. třída
2.820
21 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2015, 14.00 | Jílek Karel | JM - 2. třída
1.050
47 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
21. 3. 2015, 14.00 | Binder Otto | JM - 2. třída
2.352
50 / 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
4. 4. 2015, 14.00 | Bartošek Pavel | JM - 2. třída
3.332

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8615 / 160 | 203.84
4.65
55.40540000 %
93 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2013, 10.00 | Zapletal Karel | Jižní Morava - 1. třída
4.650
89 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2014, 14.00 | Polášek Jaroslav | Jižní Morava - 3. třída
4.450
79 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2014, 10.00 | Tichý Miroslav | Jižní Morava - 3. třída
3.952
60 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2014, 10.00 | Bartoš Jiří | Jižní Morava - 3. třída
3.000
53 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2014, 10.00 | Valerian Mario | Jižní Morava - 3. třída
2.652
72 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2014, 10.00 | Máca Lubomír | Jižní Morava - 3. třída
3.600
83 / 20 | 17
Malý stůl: Volná hra
29. 3. 2014, 10.00 | Šmerda František | Jižní Morava - 3. třída
4.152
86 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2014, 10.00 | Hampl Michal | Jižní Morava - 3. třída
4.302

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8503 / 140 | 183.59
4.50
59.17650000 %
64 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2013, 11.30 | Hanák Jan | Jižní Morava - 1. třída
3.200
54 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2014, 14.00 | Přerovský Antonín | Jižní Morava - 3. třída
2.702
77 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2014, 10.00 | Štefl František | Jižní Morava - 3. třída
3.852
65 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2014, 10.00 | Bartoš Jiří | Jižní Morava - 3. třída
3.250
90 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2014, 10.00 | Valerian Mario | Jižní Morava - 3. třída
4.502
81 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2014, 10.00 | Gavenda Milan | Jižní Morava - 3. třída
4.052
0
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 3. 2014, 10.00 | Vališ Petr | Jižní Morava - 3. třída
2
72 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 4. 2014, 10.00 | Hampl Michal | Jižní Morava - 3. třída
3.602

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8320 / 144 | 122.22
3.00
94.11760000 %
60 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2013, 13.00 | Hanák Jan | Jižní Morava - 1. třída
3.002
40 / 16 | 7
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2014, 14.00 | Polášek Jaroslav | Jižní Morava - 3. třída
2.502
40 / 19 | 12
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2014, 10.00 | Tichý Miroslav | Jižní Morava - 3. třída
2.102
29 / 16 | 7
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2014, 10.00 | Modl Ivan | Jižní Morava - 3. třída
1.810
40 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2014, 10.00 | Valerian Mario | Jižní Morava - 3. třída
2.001
40 / 14 | 9
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2014, 10.00 | Gavenda Milan | Jižní Morava - 3. třída
2.852
31 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
29. 3. 2014, 10.00 | Foretník Vladimír | Jižní Morava - 3. třída
1.552
40 / 19 | 7
Malý stůl: Jednoband
6. 4. 2014, 10.00 | Brhlík Roman | Jižní Morava - 3. třída
2.102

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
367 / 120 | 30.558
0.600
74.44440000 %
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 11.00 | Vašina Radoslav | JM 3B skupina B
0.6002
22 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 13.00 | Hrdlička Lubomír | JM 3B skupina B
0.5502
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 15.00 | Meitner Martin | JM 3B skupina B
0.5250

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11716 / 185 | 413.87
6.10
24.68970000 %
70 / 16 | 17
Malý stůl: Volná hra
16. 9. 2012, 10.00 | Provazník Jan | 2.LIGA MORAVA
4.370
75 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2012, 09.00 | Jurčík Antonín | 1.třída - Jižní Morava
3.750
60 / 14 | 18
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2012, 10.00 | Kotásek René | 1.třída - Jižní Morava
4.280
55 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2012, 10.00 | Sedlák Pavel | 1.třída - Jižní Morava
2.750
44 / 15 | 8
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2012, 13.00 | Blažek Josef | 1.LIGA MORAVA
2.932
58 / 20 | 26
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2013, 10.00 | Jedlička Jaroslav | 1.třída - Jižní Morava
2.900
47 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2013, 10.00 | Osvald Josef | 1.třída - Jižní Morava
2.350
90 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2013, 10.00 | Kuneš Petr | 1.třída - Jižní Morava
4.502
95 / 20 | 41
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2013, 10.00 | Zapletal Karel | 1.třída - Jižní Morava
4.752
0
Malý stůl: Volná hra
13. 4. 2013, 10.00 | Litterbach David | 1.třída - Jižní Morava
2
122 / 20 | 22
Malý stůl: Volná hra
14. 4. 2013, 10.00 | Mazal Luděk | 2.LIGA MORAVA
6.100

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11907 / 215 | 354.21
6.00
49.02700000 %
105 / 20 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 9. 2012, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2.LIGA MORAVA
5.252
62 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2012, 09.00 | Novotný Jiří | 1.třída - Jižní Morava
3.100
102 / 20 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2012, 12.00 | Beneš Karel | 1.třída - Jižní Morava
5.102
61 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2012, 10.00 | Kuneš Petr | 1.třída - Jižní Morava
3.052
90 / 15 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2012, 16.30 | Blažek Josef | 1.LIGA MORAVA
6.002
88 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2013, 11.00 | Jedlička Jaroslav | 1.třída - Jižní Morava
4.402
43 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2013, 12.00 | Osvald Josef | 1.třída - Jižní Morava
2.150
105 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2013, 12.00 | Kuneš Petr | 1.třída - Jižní Morava
5.252
66 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2013, 12.00 | Zapletal Karel | 1.třída - Jižní Morava
3.302
91 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 4. 2013, 10.00 | Kotoun Martin II. | 1.třída - Jižní Morava
4.550
94 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 4. 2013, 12.00 | Mazal Luděk | 2.LIGA MORAVA
4.702

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11443 / 215 | 192.06
3.15
58.28950000 %
50 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
16. 9. 2012, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2.LIGA MORAVA
2.502
22 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2012, 09.00 | Novotný Jiří | 1.třída - Jižní Morava
1.100
50 / 16 | 17
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2012, 13.30 | Veselský Petr | 1.třída - Jižní Morava
3.120
41 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2012, 10.00 | Sedlák Pavel | 1.třída - Jižní Morava
2.050
32 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2012, 17.00 | Blažek Josef | 1.LIGA MORAVA
1.602
60 / 19 | 9
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2013, 12.00 | Jedlička Jaroslav | 1.třída - Jižní Morava
3.152
40 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2013, 13.30 | Močička Miroslav ml. | 1.třída - Jižní Morava
2.000
37 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2013, 13.30 | Studňař Martin | 1.třída - Jižní Morava
1.850
27 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2013, 13.30 | Zapletal Karel | 1.třída - Jižní Morava
1.350
47 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2013, 10.00 | Kotoun Martin II. | 1.třída - Jižní Morava
2.352
37 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2013, 14.00 | Mazal Luděk | 2.LIGA MORAVA
1.850

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7127 / 274 | 70.463
0.700
60.47620000 %
28 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2012, 10.00 | Hykš Petr | 3B 2.skupina - Jižní Morava
0.7002
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2012, 12.00 | Vala Miroslav | 3B 2.skupina - Jižní Morava
0.4500
25 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2013, 11.00 | Hykš Petr | 3B 2.skupina - Jižní Morava
0.6252
9 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2013, 12.00 | Vala Miroslav | 3B 2.skupina - Jižní Morava
0.2640
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2013, 10.00 | Osvald Josef | 3B družstva JM - FINÁLE
0.3000
20 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2013, 11.00 | Fibinger Jan | 3B družstva JM - FINÁLE
0.5002
15 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2013, 12.00 | Peštál Petr | 3B družstva JM - FINÁLE
0.3750

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6462 / 120 | 293.85
5.20
29.80650000 %
72 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
16. 10. 2011, 10.00 | Zapletal Karel | 1. třída - Jižní Morava
3.602
80 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 2011, 10.00 | Sedlák Pavel | 1. třída - Jižní Morava
4.000
71 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
13. 11. 2011, 09.00 | Jedlička Jaroslav | 1. třída - Jižní Morava
3.550
67 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 2011, 10.00 | Ocásek Jaroslav | 1. třída - Jižní Morava
3.350
68 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2012, 10.00 | Jedlička Jaroslav | 1. třída - Jižní Morava
3.402
104 / 20 | 29
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2012, 10.00 | Vajda Roman | 2. liga - Morava
5.200

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5337 / 100 | 153.37
3.90
42.12500000 %
67 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 10. 2011, 12.00 | Zapletal Karel | 1. třída - Jižní Morava
3.350
54 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 2011, 12.00 | Studňař Martin | 1. třída - Jižní Morava
2.700
78 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 11. 2011, 09.00 | Jedlička Jaroslav | 1. třída - Jižní Morava
3.901
60 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 2011, 10.00 | Ocásek Jaroslav | 1. třída - Jižní Morava
3.000
78 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2012, 10.00 | Vajda Roman | 2. liga - Morava
3.900

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6214 / 116 | 91.84
3.15
56.31580000 %
60 / 19 | 7
Malý stůl: Jednoband
16. 10. 2011, 14.00 | Hanák Jan | 1. třída - Jižní Morava
3.152
43 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 2011, 13.00 | Studňař Martin | 1. třída - Jižní Morava
2.150
24 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
13. 11. 2011, 09.00 | Kavan Jiří | 1. třída - Jižní Morava
1.200
30 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 2011, 10.00 | Menoušek Jaromír | 1. třída - Jižní Morava
1.500
35 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2012, 13.00 | Jedlička Jaroslav | 1. třída - Jižní Morava
1.752
22 / 17 | 4
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2012, 10.00 | Kezsely Radim | 2. liga - Morava
1.290

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6114 / 234 | 50.487
0.725
63.33330000 %
29 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2011, 10.00 | Tůma Jakub | Trojband 1.skupina Jižní Morava
0.7252
22 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2011, 10.00 | Močička Miroslav ml. | Trojband 1.skupina Jižní Morava
0.5502
21 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2012, 10.00 | Hammer Ivan | Trojband 1.skupina Jižní Morava
0.5252
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2012, 12.30 | Hejný Vlado | Trojband 1.skupina Jižní Morava
0.3502
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2012, 11.00 | Osvald Josef | Trojband 1.skupina Jižní Morava
0.5500
6 / 34 | 1
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2012, 12.00 | Filip Antonín | Trojband 1.skupina Jižní Morava
0.1760

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9740 / 172 | 354.30
5.83
32.17390000 %
91 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 2010, 10.00 | Pošvář František | JM 1.třída
4.550
113 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2010, 10.00 | Kocáb Lukáš | JM 1.třída
5.652
71 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 2010, 10.00 | Menoušek Jaromír | JM 1.třída
3.550
70 / 12 | 14
Malý stůl: Volná hra
12. 12. 2010, 10.00 | Hladký Jiří | II.liga B
5.830
76 / 20 | 17
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2011, 10.00 | Pošvář František | JM 1.třída
3.800
69 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2011, 10.00 | Brychta Miloš st. | JM 1.třída
3.452
92 / 20 | 23
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2011, 10.00 | Vašina Radoslav | JM 1.třída
4.600
58 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 2011, 10.00 | Menoušek Jaromír | JM 1.třída
2.900
100 / 20 | 35
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2011, 10.00 | Meitner Martin | JM 1.třída
5.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3238 / 60 | 223.96
5.40
47.41040000 %
68 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2010, 10.00 | Kopuletý František | JM 1.třída
3.400
108 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2010, 10.00 | Caha Josef | II.liga B
5.400
62 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2011, 10.00 | Vejmělka Stanis. | JM 1.třída
3.100

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10429 / 200 | 122.14
2.65
69.19350000 %
53 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 2010, 10.00 | Pošvář František | JM 1.třída
2.652
50 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2010, 10.00 | Kocáb Lukáš | JM 1.třída
2.502
40 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 2010, 10.00 | Menoušek Jaromír | JM 1.třída
2.000
51 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2010, 10.00 | Hrdlička Lubomír | JM 1.třída
2.552
48 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
12. 12. 2010, 10.00 | Caha Josef | II.liga B
2.401
37 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2011, 10.00 | Kotoun Martin II. | JM 1.třída
1.852
37 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2011, 10.00 | Hanák Jan | JM 1.třída
1.850
53 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2011, 10.00 | Vašina Radoslav | JM 1.třída
2.652
38 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
27. 2. 2011, 10.00 | Menoušek Jaromír | JM 1.třída
1.900
22 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2011, 10.00 | Osvald Josef | JM 1.třída
1.100

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7496 / 140 | 263.54
5.10
39.36510000 %
78 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2009, 10.00 | Máca Lubomír | 2.třída JM
3.902
102 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
12. 12. 2009, 10.00 | Jančák František | 2.třída JM
5.102
75 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2010, 10.00 | Kopečný Vladimír | 2.třída JM
3.752
50 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2010, 10.00 | Didi Ladislav | 2.třída JM
2.502
56 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 2010, 10.00 | Skřivánek Jaroslav | 2.třída JM
2.800
87 / 20 | 26
Malý stůl: Volná hra
21. 3. 2010, 10.00 | Menoušek Jaromír | 2.třída JM
4.352
48 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
28. 3. 2010, 14.00 | Rujzl Bohumil | 2.třída JM
2.400

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6389 / 120 | 203.24
4.80
49.87180000 %
43 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2009, 10.00 | Máca Lubomír | 2.třída JM
2.150
69 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2009, 10.00 | Jančák František | 2.třída JM
3.450
96 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2010, 10.00 | Kopečný Vladimír | 2.třída JM
4.802
49 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2010, 10.00 | Starý Radek | 2.třída JM
2.450
62 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2010, 10.00 | Záboj Vít | 2.třída JM
3.100
70 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 3. 2010, 10.00 | Andrysík Jiří ml. | 2.třída JM
3.500

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4134 / 80 | 91.67
1.85
56.77970000 %
37 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2009, 10.00 | Kopečný Vladimír | 2.třída JM
1.852
31 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
12. 12. 2009, 10.00 | Rujzl Bohumil | 2.třída JM
1.552
30 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2010, 10.00 | Gavenda Milan | 2.třída JM
1.500
36 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2010, 10.00 | Starý Radek | 2.třída JM
1.802

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
225 / 80 | 30.312
0.325
41.66670000 %
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2010, 08.00 | Preis Josef | 3B-JM skupina A
0.3250
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2010, 10.00 | Frenc Ivan | 3B-JM skupina A
0.3000

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
282023 / 656 | 333.08
5.88
70.73430000 %
76 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
27. 9. 2008, 10.00 | Medek Jan | JM 4.třída
3.042
69 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
27. 9. 2008, 10.00 | Medek Jan | JM 4.třída
2.762
81 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2008, 10.00 | Šmerda Jiří | JM 4.třída
3.242
85 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2008, 10.00 | Smolka Ivo | JM 4.třída
3.402
56 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2008, 14.00 | Macháček Rudolf | JM 4.třída
2.240
79 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2008, 14.00 | Macháček Rudolf | JM 4.třída
3.162
100 / 17 | 33
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2008, 10.00 | Čermák Igor | JM 4.třída
5.882
79 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2008, 10.00 | Čermák Igor | JM 4.třída
3.160
59 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2008, 10.00 | Polášek Miroslav | JM 4.třída
2.360
61 / 24 | 12
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2008, 10.00 | Studňař Martin | JM 4.třída
2.540
39 / 14 | 10
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2008, 10.00 | Jančák František | JM 4.třída
2.780
73 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2008, 10.00 | Jančák František | JM 4.třída
2.920
58 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2008, 14.00 | Meško Ivan | JM 4.třída
2.322
100 / 22 | 20
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2008, 14.00 | Meško Ivan | JM 4.třída
4.542
60 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2008, 10.00 | Vališ Petr | JM 4.třída
2.402
85 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2008, 10.00 | Frenc Ivan | JM 3.třída
4.252
48 / 16 | 19
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2008, 14.00 | Ráček Vladimír | JM 4.třída
3.000
57 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2009, 14.00 | Drahoš Vojtěch | JM 4.třída
2.282
77 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2009, 14.00 | Drahoš Vojtěch | JM 4.třída
3.082
55 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2009, 10.00 | Konečný Jaroslav | JM 3.třída
2.750
100 / 24 | 14
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2009, 14.00 | Čermák Igor | JM 4.třída
4.162
67 / 24 | 12
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2009, 14.00 | Čermák Igor | JM 4.třída
2.790
87 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2009, 10.00 | Konečný Radek | JM 4.třída
3.482
60 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2009, 10.00 | Konečný Radek | JM 4.třída
2.400
82 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 2009, 10.00 | Henčl Jiří | JM 4.třída
3.282
55 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 2009, 10.00 | Henčl Jiří | JM 4.třída
2.200
83 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
14. 3. 2009, 14.00 | Vališ Petr | JM 4.třída
3.322
92 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
14. 3. 2009, 14.00 | Zahradník Ivan | JM 4.třída
3.682

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151082 / 337 | 303.21
5.00
87.25810000 %
80 / 24 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 9. 2008, 10.00 | Medek Jan | JM 4.třída
3.332
74 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2008, 10.00 | Smolka Ivo | JM 4.třída
2.962
68 / 24 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2008, 14.00 | Dvořák Otakar | JM 4.třída
2.830
80 / 18 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2008, 10.00 | Pleskač Jiří | JM 4.třída
4.442
72 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2008, 10.00 | Polášek Miroslav | JM 4.třída
2.880
59 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2008, 10.00 | Kloupar Luboš ml. | JM 4.třída
2.362
64 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2008, 14.00 | Meško Ivan | JM 4.třída
2.562
80 / 16 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2008, 10.00 | Zahradník Ivan | JM 4.třída
5.002
53 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2008, 10.00 | Mertl Vladimír | JM 3.třída
2.652
75 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2009, 14.00 | Drahoš Vojtěch | JM 4.třída
3.002
80 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2009, 10.00 | Konečný Jaroslav | JM 3.třída
4.002
80 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2009, 14.00 | Čermák Igor | JM 4.třída
4.002
80 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2009, 10.00 | Kloupar Luboš ml. | JM 4.třída
4.002
60 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2009, 10.00 | Henčl Jiří | JM 4.třída
2.402
77 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 3. 2009, 14.00 | Vališ Petr | JM 4.třída
3.082

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
272 / 39 | 71.84
2.10
90.00000000 %
40 / 19 | 6
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2008, 10.00 | Grandič Ladislav | JM 3.třída
2.102
32 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2009, 10.00 | Konečný Jaroslav | JM 3.třída
1.602