Florek Josef

Malý stůl

2019/2020

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121768 / 167 | 120 | 3210.58
18.18
73.66670000 %
157 / 15 | 70
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2019, 13.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
10.460
160 / 15 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2019, 11.00 | Lukšík Oldřich | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
10.662
191 / 15 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2019, 13.00 | Frieda Jan | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
12.732
128 / 15 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2019, 13.00 | Hambálek Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
8.530
154 / 15 | 29 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2019, 13.00 | Dostál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
10.262
200 / 11 | 120
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2019, 13.00 | Černý Milan | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
18.182
94 / 8 | 34 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 1. 2020, 13.00 | Bareš Petr | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
11.750
169 / 15 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2020, 13.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
11.262
96 / 15 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2020, 11.00 | OTT Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
6.402
159 / 15 | 48 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2020, 13.00 | Kahoun Vlastimil | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
10.601
173 / 14 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2020, 13.00 | Hroník Jaroslav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
12.350
87 / 14 | 27 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 3. 2020, 13.00 | Hruška Vilém | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
6.210

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12642 / 173 | 28 | 123.71
6.13
53.50000000 %
33 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2019, 16.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
2.200
71 / 15 | 18
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2019, 14.00 | Lukšík Oldřich | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
4.732
38 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2019, 17.30 | Bareš Petr | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
2.530
56 / 15 | 12
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2019, 16.00 | Štok Radek | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
3.732
46 / 15 | 12 | 12
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2019, 16.00 | Dostál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
3.062
76 / 15 | 13
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2019, 17.30 | Černý Milan | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
5.062
15 / 8 | 5 | 4
Malý stůl: Jednoband
4. 1. 2020, 16.00 | Frieda Jan | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
1.870
92 / 15 | 28
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2020, 16.00 | Kubiš Marián | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
6.132
68 / 15 | 20
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2020, 14.00 | Svetko Tibor | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
4.532
59 / 15 | 16 | 12
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2020, 16.00 | Kahoun Vlastimil | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
3.932
52 / 15 | 16
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2020, 16.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
3.460
36 / 15 | 9 | 8
Malý stůl: Jednoband
14. 3. 2020, 16.00 | Pešta Martin | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
2.400

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12217 / 465 | 110.466
0.769
60.27780000 %
28 / 40 | 8
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2020, 10.00 | Janeček Antonín | VČ 3B 2.třída
0.7002
17 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2020, 11.10 | Židů Tomáš | VČ 3B 2.třída
0.4250
11 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2020, 12.20 | Nápravník Matěj | VČ 3B 2.třída
0.3540
13 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2020, 10.00 | Nermuť Zdeněk | VČ 3B 2.třída
0.3330
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2020, 11.10 | Procházka Jaroslav | VČ 3B 2.třída
0.2500
23 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2020, 12.20 | Staněk Jiří | VČ 3B 2.třída
0.5752
30 / 39 | 11
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2020, 11.10 | Hladík Petr | VČ 3B 2.třída
0.7692
27 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2020, 12.20 | Mrkvička Jaroslav | VČ 3B 2.třída
0.6752
11 / 36 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2020, 12.20 | Kučera Jan | VČ 3B 2.třída
0.3050
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2020, 10.00 | Havlíček Josef | VČ 3B 2.třída
0.4752
7 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2020, 11.10 | Sedláček Radek | VČ 3B 2.třída
0.1750
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 6. 2020, 12.20 | Janeček Petr | VČ 3B 2.třída
0.5252

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121106 / 164 | 49 | 206.74
16.16
61.44440000 %
69 / 15 | 23
Malý stůl: Kádr 52/1
28. 9. 2019, 14.30 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
4.600
53 / 15 | 22
Malý stůl: Kádr 52/1
29. 9. 2019, 12.30 | Lukšík Oldřich | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
3.530
89 / 10 | 35
Malý stůl: Kádr 52/1
5. 10. 2019, 14.30 | Frieda Jan | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
8.900
119 / 15 | 28
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 10. 2019, 14.30 | Štok Radek | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
7.930
121 / 15 | 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 11. 2019, 14.30 | Hroník Jaroslav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
8.062
112 / 15 | 19
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 11. 2019, 14.30 | Černý Milan | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
7.462
97 / 6 | 49 | 18
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 1. 2020, 14.30 | Bareš Petr | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
16.160
92 / 13 | 22
Malý stůl: Kádr 52/1
18. 1. 2020, 14.30 | Kubiš Marián | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
7.070
73 / 15 | 21
Malý stůl: Kádr 52/1
19. 1. 2020, 12.30 | OTT Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
4.862
102 / 15 | 22 | 20
Malý stůl: Kádr 52/1
1. 2. 2020, 14.30 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
6.802
91 / 15 | 26
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 2. 2020, 14.30 | Tauterman Vlastislav ml. | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
6.060
88 / 15 | 17 | 14
Malý stůl: Kádr 52/1
14. 3. 2020, 14.30 | Frajbiš Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
5.862

2018/2019

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101083 / 145 | 447.46
10.53
54.15000000 %
59 / 10 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 9. 2018, 13.00 | Frieda Jan | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
5.900
94 / 15 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 2018, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
6.260
158 / 15 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2018, 13.00 | Kahoun Vlastimil | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
10.530
95 / 15 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2018, 13.00 | Pechr Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
6.330
52 / 15 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2018, 13.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
3.460
153 / 15 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2019, 13.00 | Frieda Jan | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
10.200
127 / 15 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2019, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
8.460
112 / 15 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2019, 13.00 | Hambálek Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
7.460
129 / 15 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 3. 2019, 13.00 | Babický Václav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
8.602
104 / 15 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 4. 2019, 13.00 | Ott Marek | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
6.932

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10414 / 147 | 192.81
4.80
41.40000000 %
34 / 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
15. 9. 2018, 17.00 | Frieda Jan | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
2.260
38 / 12 | 10
Malý stůl: Jednoband
6. 10. 2018, 19.00 | Hejlik Marek | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
3.160
72 / 15 | 19
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2018, 17.00 | Kahoun Vlastimil | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
4.802
25 / 15 | 4
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2018, 17.00 | Hruška Vilém | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
1.660
30 / 15 | 6
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2018, 17.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
2.000
34 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2019, 17.00 | Řehůřek Luděk | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
2.260
38 / 15 | 15
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2019, 17.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
2.530
50 / 15 | 19
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2019, 17.00 | Hambálek Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
3.330
65 / 15 | 19
Malý stůl: Jednoband
30. 3. 2019, 17.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
4.332
28 / 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
6. 4. 2019, 17.00 | Pešta Martin | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
1.860

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10633 / 131 | 304.83
10.44
42.20000000 %
64 / 15 | 20
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 9. 2018, 15.00 | Řehůřek Luděk | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
4.262
50 / 15 | 19
Malý stůl: Kádr 52/1
6. 10. 2018, 15.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
3.330
46 / 15 | 10
Malý stůl: Kádr 52/1
27. 10. 2018, 15.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
3.060
81 / 15 | 16
Malý stůl: Kádr 52/1
17. 11. 2018, 15.00 | Pechr Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
5.402
76 / 15 | 25
Malý stůl: Kádr 52/1
1. 12. 2018, 15.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
5.060
39 / 15 | 9
Malý stůl: Kádr 52/1
5. 1. 2019, 15.00 | Řehůřek Luděk | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
2.600
76 / 11 | 25
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 2. 2019, 15.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
6.900
30 / 6 | 12
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 3. 2019, 15.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
5.000
94 / 9 | 30
Malý stůl: Kádr 52/1
30. 3. 2019, 15.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
10.440
77 / 15 | 22
Malý stůl: Kádr 52/1
6. 4. 2019, 15.00 | Ott Marek | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
5.130

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
127 / 7 | 123.85
3.85
10.80000000 %
27 / 7 | 12
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2018, 17.00 | Dostál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
3.850

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8746 / 83 | 668.98
22.22
46.62500000 %
118 / 15 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 9. 2017, 10.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
7.862
71 / 15 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2017, 13.00 | Bača Libor | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
4.730
87 / 15 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2017, 10.00 | Zavoral Luboš | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
5.802
52 / 8 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2017, 13.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
6.500
118 / 12 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2018, 13.00 | Hroník Jaroslav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
9.830
200 / 9 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2018, 13.00 | Bareš Petr | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
22.221
100 / 9 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2018, 13.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
11.110
0
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2018, 13.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
0

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7258 / 88 | 192.93
3.73
36.85710000 %
29 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
17. 9. 2017, 16.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
1.930
56 / 15 | 12
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2017, 19.00 | Bača Libor | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
3.732
47 / 15 | 19
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2017, 19.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
3.130
34 / 13 | 12
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2018, 19.00 | Hroník Jaroslav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
2.610
45 / 15 | 11
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2018, 19.00 | Bareš Petr | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
3.002
47 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2018, 19.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
3.130
0
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2018, 17.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
0

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111 / 30 | 20.366
0.366
55.00000000 %
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2018, 10.10 | Korbelář Bohumil | VČ - 3B 4.třída
0.3662

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7385 / 85 | 214.52
7.50
36.66670000 %
68 / 15 | 10
Malý stůl: Kádr 52/1
17. 9. 2017, 12.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
4.530
47 / 15 | 19
Malý stůl: Kádr 52/1
30. 9. 2017, 15.00 | Bača Libor | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
3.130
61 / 15 | 14
Malý stůl: Kádr 52/1
1. 10. 2017, 12.00 | Zavoral Luboš | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
4.062
75 / 10 | 17
Malý stůl: Kádr 52/1
25. 11. 2017, 15.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
7.500
64 / 15 | 21
Malý stůl: Kádr 52/1
3. 2. 2018, 15.00 | Frieda Jan | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
4.260
70 / 15 | 15
Malý stůl: Kádr 52/1
17. 2. 2018, 15.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
4.660
0
Malý stůl: Kádr 52/1
3. 3. 2018, 15.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
0

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101644 / 165 | 969.96
19.23
65.76000000 %
0
Malý stůl: Volná hra
17. 9. 2016, 10.00 | Hlubuček Petr | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
2
160 / 20 | 31
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2016, 10.00 | Pechr Miroslav | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
8.002
190 / 20 | 59
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 2016, 10.00 | Hlubuček Petr | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
9.502
136 / 20 | 34
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2016, 13.00 | Křivánek Petr | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
6.800
153 / 20 | 26
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2016, 10.00 | Rulík Kamil | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
7.650
108 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2017, 10.00 | Frajbiš Miroslav | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
5.402
250 / 13 | 96
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 2017, 13.00 | Klír Viktor | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
19.232
250 / 16 | 91
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2017, 10.00 | Zavoral Luboš | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
15.622
147 / 20 | 31
Malý stůl: Volná hra
1. 4. 2017, 10.00 | Kozák Milan | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
7.352
250 / 16 | 52
Malý stůl: Volná hra
15. 4. 2017, 10.00 | Svatoň Pavel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
15.622

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101107 / 180 | 406.15
8.45
55.35000000 %
0
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 9. 2016, 12.00 | Hlubuček Petr | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
2
103 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2016, 12.00 | Pešta Martin | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
5.150
110 / 20 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 2016, 12.00 | Hlubuček Petr | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
5.502
132 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2016, 15.00 | Křivánek Petr | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
6.600
169 / 20 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2016, 12.00 | Rulík Kamil | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
8.452
80 / 20 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2017, 12.00 | Frajbiš Miroslav | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
4.002
82 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 2017, 15.00 | Klír Viktor | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
4.100
162 / 20 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2017, 12.00 | Svatoň Pavel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
8.102
142 / 20 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 4. 2017, 12.00 | Kozák Milan | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
7.100
127 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 4. 2017, 12.00 | Zavoral Luboš | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
6.352

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10469 / 180 | 192.60
3.25
46.90000000 %
0
Malý stůl: Jednoband
17. 9. 2016, 14.00 | Hlubuček Petr | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
2
42 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2016, 14.00 | Pešta Martin | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
2.100
63 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 2016, 14.00 | Chrdle Michal | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
3.152
47 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2016, 17.00 | Kahoun Vlastimil | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
2.350
48 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2016, 14.00 | Pecha Libor | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
2.401
46 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2017, 14.00 | Frajbiš Miroslav | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
2.300
49 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
4. 3. 2017, 17.00 | Klír Viktor | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
2.452
46 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2017, 14.00 | Zavoral Luboš | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
2.300
65 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
1. 4. 2017, 14.00 | Kozák Milan | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
3.250
63 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
15. 4. 2017, 14.00 | Zavoral Luboš | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
3.152

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132145 / 206 | 13610.41
19.23
66.00000000 %
250 / 20 | 50
Malý stůl: Volná hra
19. 9. 2015, 10.00 | Rulík Kamil | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
12.502
13 / 4 | 9
Malý stůl: Volná hra
20. 9. 2015, 10.00 | Hejlik Marek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
3.250
55 / 8 | 23
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2015, 10.00 | Hroník Jaroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
6.870
156 / 20 | 30
Malý stůl: Volná hra
31. 10. 2015, 13.00 | Landa Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
7.800
228 / 20 | 136
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2015, 10.00 | Kozák Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
11.400
62 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2015, 10.00 | Hlubuček Petr | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
3.100
33 / 8 | 18
Malý stůl: Volná hra
2. 1. 2016, 10.00 | Záhorec Robert | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
4.120
250 / 13 | 77
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 2016, 10.00 | Rulík Kamil | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
19.232
129 / 20 | 29
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2016, 10.00 | Kahoun Vlastimil | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
6.450
223 / 20 | 54
Malý stůl: Volná hra
19. 3. 2016, 13.00 | Kohoutek Jan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
11.150
250 / 16 | 64
Malý stůl: Volná hra
3. 4. 2016, 10.00 | Hlubuček Petr | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
15.622
246 / 20 | 47
Malý stůl: Volná hra
10. 4. 2016, 10.00 | Kozák Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
12.302
250 / 17 | 46
Malý stůl: Volná hra
17. 4. 2016, 10.00 | Stambrecht Harro | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
14.702

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131920 / 239 | 588.03
12.50
73.84620000 %
200 / 16 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 9. 2015, 12.00 | Rulík Kamil | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
12.502
51 / 9 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 9. 2015, 12.00 | Hejlik Marek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
5.660
159 / 16 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2015, 12.00 | Hroník Jaroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
9.930
138 / 19 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 10. 2015, 15.00 | Křivánek Petr | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
7.260
164 / 20 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2015, 12.00 | Kozák Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
8.202
138 / 20 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2015, 12.00 | Hlubuček Petr | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
6.902
165 / 19 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 1. 2016, 12.00 | Záhorec Robert | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
8.680
175 / 20 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 2016, 12.00 | Rulík Kamil | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
8.752
123 / 20 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2016, 12.00 | Landa Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
6.152
183 / 20 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 3. 2016, 15.00 | Procházka Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
9.152
119 / 20 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 4. 2016, 12.00 | Hlubuček Petr | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
5.950
108 / 20 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 4. 2016, 12.00 | Kozák Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
5.400
197 / 20 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 4. 2016, 12.00 | Stambrecht Harro | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
9.852

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13656 / 251 | 172.61
3.70
50.46150000 %
54 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
19. 9. 2015, 14.00 | Rulík Kamil | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
2.700
43 / 19 | 9
Malý stůl: Jednoband
20. 9. 2015, 14.00 | Hroník Jaroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
2.260
22 / 12 | 5
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2015, 14.00 | Hroník Jaroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
1.830
49 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
31. 10. 2015, 17.00 | Kahoun Vlastimil | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
2.450
74 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2015, 14.00 | Kozák Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
3.700
52 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2015, 14.00 | Růžička Vojtěch | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
2.602
31 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
2. 1. 2016, 14.00 | Záhorec Robert | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
1.550
71 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
23. 1. 2016, 14.00 | Rulík Kamil | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
3.552
62 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2016, 14.00 | Bača Libor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
3.100
50 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
19. 3. 2016, 17.00 | Procházka Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
2.502
40 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
3. 4. 2016, 14.00 | Hlubuček Petr | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
2.000
72 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2016, 14.00 | Kozák Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
3.602
36 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
17. 4. 2016, 14.00 | Kupec Václav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
1.800

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2225 / 23 | 709.78
14.46
45.00000000 %
37 / 10 | 12
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2014, 10.00 | Hejlik Marek | MS EXTRALIGA - ECZ
3.700
188 / 13 | 70
Malý stůl: Volná hra
16. 5. 2015, 10.00 | Hejlik Pavel ml. | MS EXTRALIGA - ECZ
14.460

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121022 / 146 | 787.00
16.57
42.58330000 %
57 / 15 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 9. 2014, 13.00 | Klesa Václav | MS EXTRALIGA - ECZ
3.800
97 / 14 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2014, 10.00 | Hejlik Marek | MS EXTRALIGA - ECZ
6.920
86 / 13 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2014, 10.00 | Hájek Radovan | MS EXTRALIGA - ECZ
6.610
133 / 15 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2014, 10.00 | Ocásek Jiří | MS EXTRALIGA - ECZ
8.860
116 / 7 | 78
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2014, 13.00 | Hambálek Vladimír | MS EXTRALIGA - ECZ
16.570
74 / 15 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 12. 2014, 12.00 | Vajda Roman | MS EXTRALIGA - ECZ
4.930
92 / 15 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2015, 10.00 | Vrabec Martin | MS EXTRALIGA - ECZ
6.130
101 / 15 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2015, 10.00 | Klesa Václav | MS EXTRALIGA - ECZ
6.732
103 / 13 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2015, 12.00 | Gazdoš Ivo | MS EXTRALIGA - ECZ
7.920
27 / 9 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 3. 2015, 12.00 | Peštál Petr | MS EXTRALIGA - ECZ
3.000
0
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 4. 2015, 10.00 | Bača Miroslav | MS EXTRALIGA - ECZ
2
136 / 15 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 5. 2015, 10.00 | Mikolášek Aleš | MS EXTRALIGA - ECZ
9.060

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12516 / 161 | 363.20
5.66
43.00000000 %
31 / 15 | 11
Malý stůl: Jednoband
20. 9. 2014, 13.00 | Roth Josef | MS EXTRALIGA - ECZ
2.060
31 / 15 | 6
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2014, 10.00 | Hejlik Marek | MS EXTRALIGA - ECZ
2.060
62 / 15 | 15
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2014, 10.00 | Dvořáček Jan | MS EXTRALIGA - ECZ
4.130
42 / 15 | 14
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2014, 10.00 | Ocásek Jiří | MS EXTRALIGA - ECZ
2.802
39 / 15 | 12
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2014, 13.00 | Vrabec Martin | MS EXTRALIGA - ECZ
2.600
69 / 15 | 12
Malý stůl: Jednoband
13. 12. 2014, 12.00 | Kezsely Radim | MS EXTRALIGA - ECZ
4.602
68 / 12 | 21
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2015, 10.00 | Vrabec Martin | MS EXTRALIGA - ECZ
5.660
66 / 15 | 36
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2015, 10.00 | Roth Josef | MS EXTRALIGA - ECZ
4.402
48 / 14 | 12
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2015, 12.00 | Musil Jan | MS EXTRALIGA - ECZ
3.420
28 / 15 | 15
Malý stůl: Jednoband
21. 3. 2015, 15.30 | Peštál Petr | MS EXTRALIGA - ECZ
1.860
0
Malý stůl: Jednoband
19. 4. 2015, 10.00 | Bača Miroslav | MS EXTRALIGA - ECZ
2
32 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
16. 5. 2015, 10.00 | Mikolášek Aleš | MS EXTRALIGA - ECZ
2.130

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10702 / 121 | 545.80
10.25
46.80000000 %
55 / 15 | 12
Malý stůl: Kádr 52/1
20. 9. 2014, 13.00 | Klesa Václav | MS EXTRALIGA - ECZ
3.660
125 / 14 | 32
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 11. 2014, 10.00 | Hájek Radovan | MS EXTRALIGA - ECZ
8.920
78 / 15 | 26
Malý stůl: Kádr 52/1
30. 11. 2014, 10.00 | Ocásek Jiří | MS EXTRALIGA - ECZ
5.200
61 / 15 | 19
Malý stůl: Kádr 52/1
6. 12. 2014, 13.00 | Hambálek Vladimír | MS EXTRALIGA - ECZ
4.060
82 / 8 | 54
Malý stůl: Kádr 52/1
13. 12. 2014, 12.00 | Stareček Vladimír | MS EXTRALIGA - ECZ
10.250
75 / 13 | 25
Malý stůl: Kádr 52/1
10. 1. 2015, 10.00 | Hambálek Vladimír | MS EXTRALIGA - ECZ
5.760
99 / 15 | 19
Malý stůl: Kádr 52/1
24. 1. 2015, 10.00 | Klesa Václav | MS EXTRALIGA - ECZ
6.600
70 / 11 | 29
Malý stůl: Kádr 52/1
7. 3. 2015, 12.00 | Gazdoš Ivo | MS EXTRALIGA - ECZ
6.360
57 / 15 | 19
Malý stůl: Kádr 52/1
21. 3. 2015, 14.00 | Peštál Petr | MS EXTRALIGA - ECZ
3.800
0
Malý stůl: Kádr 52/1
19. 4. 2015, 10.00 | Bača Miroslav | MS EXTRALIGA - ECZ
2

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
203830 / 279 | 12513.72
33.33
94.56790000 %
200 / 19 | 60
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2013, 10.00 | Janík Jiří | 1.třída Východní Čechy
10.522
200 / 20 | 32
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2013, 13.30 | Červenka Josef st. | 1.třída Východní Čechy
10.002
200 / 12 | 96
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2013, 10.00 | Nemeš Jiří | 1.třída Východní Čechy
16.662
107 / 16 | 21
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2013, 10.00 | Havránek Hynek | 1.třída Východní Čechy
6.680
200 / 6 | 75
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2013, 10.00 | Flégl Tomáš | 1.třída Východní Čechy
33.332
200 / 13 | 75
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2013, 10.00 | Tázler Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
15.382
200 / 12 | 69
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2013, 10.00 | Absolon Jiří | 1.třída Východní Čechy
16.662
180 / 15 | 84
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2013, 13.00 | Daniel Vladislav | EXTRALIGA MS - ECZ
12.002
200 / 11 | 70
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2014, 10.00 | Hladík Petr | 1.třída Východní Čechy
18.182
200 / 21 | 87
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2014, 10.00 | Červenka Josef st. | 1.třída Východní Čechy
9.522
200 / 14 | 43
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2014, 10.00 | Köhler Petr | 1.třída Východní Čechy
14.282
178 / 18 | 26
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 2014, 10.00 | Kolembář Petr | 1.třída Východní Čechy
9.880
200 / 16 | 125
Malý stůl: Volná hra
22. 2. 2014, 10.00 | Kníže Martin | 1.třída Východní Čechy
12.502
194 / 15 | 53
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2014, 10.00 | Novotný Aleš | 1.třída Východní Čechy
12.930
200 / 12 | 112
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2014, 10.00 | Absolon Jiří | 1.třída Východní Čechy
16.662
171 / 15 | 79
Malý stůl: Volná hra
24. 5. 2014, 09.00 | Mrkvička Jaroslav | VČO Přebor 1.třídy VH
11.402
200 / 10 | 111
Malý stůl: Volná hra
24. 5. 2014, 09.00 | Král Petr | VČO Přebor 1.třídy VH
20.002
200 / 12 | 44
Malý stůl: Volná hra
24. 5. 2014, 09.00 | Křížek Miloslav | VČO Přebor 1.třídy VH
16.662
200 / 14 | 44
Malý stůl: Volná hra
24. 5. 2014, 09.00 | Králíček Pavel | VČO Přebor 1.třídy VH
14.282
200 / 8 | 119
Malý stůl: Volná hra
24. 5. 2014, 09.00 | Kníže Martin | VČO Přebor 1.třídy VH
25.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
152051 / 265 | 557.73
16.66
89.17390000 %
139 / 25 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2013, 10.00 | Janík Jiří | 1.třída Východní Čechy
5.560
137 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2013, 13.30 | Křížek Miloslav | 1.třída Východní Čechy
5.480
150 / 18 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2013, 10.00 | Bohadlo Libor | 1.třída Východní Čechy
8.332
150 / 19 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2013, 10.00 | Havránek Hynek | 1.třída Východní Čechy
7.892
108 / 18 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2013, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | 1.třída Východní Čechy
6.000
150 / 20 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2013, 10.00 | Tázler Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
7.501
150 / 20 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2013, 10.00 | Havelka Jiří | 1.třída Východní Čechy
7.502
146 / 15 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2013, 13.00 | Daniel Vladislav | EXTRALIGA MS - ECZ
9.730
150 / 15 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2014, 10.00 | Hladík Petr | 1.třída Východní Čechy
10.002
150 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2014, 10.00 | Červenka Josef st. | 1.třída Východní Čechy
7.502
134 / 19 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2014, 10.00 | Köhler Petr | 1.třída Východní Čechy
7.050
37 / 12 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 2014, 10.00 | Fornůsek Tomáš | 1.třída Východní Čechy
3.080
150 / 16 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 2. 2014, 10.00 | Flégl Tomáš | 1.třída Východní Čechy
9.372
150 / 14 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2014, 10.00 | Tázler Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
10.712
150 / 9 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2014, 10.00 | Absolon Jiří | 1.třída Východní Čechy
16.662

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15768 / 274 | 262.80
4.61
81.70210000 %
55 / 23 | 10
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2013, 10.00 | Hladík Petr | 1.třída Východní Čechy
2.390
28 / 16 | 6
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2013, 13.30 | Tolar Patrik | 1.třída Východní Čechy
1.750
57 / 25 | 16
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2013, 10.00 | Bohadlo Libor | 1.třída Východní Čechy
2.282
44 / 19 | 7
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2013, 10.00 | Havránek Hynek | 1.třída Východní Čechy
2.310
60 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2013, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | 1.třída Východní Čechy
3.002
60 / 13 | 16
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2013, 10.00 | Novotný Aleš | 1.třída Východní Čechy
4.612
27 / 16 | 6
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2013, 10.00 | Havelka Jiří | 1.třída Východní Čechy
1.680
64 / 15 | 26
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2013, 13.00 | Hladký Jiří | EXTRALIGA MS - ECZ
4.262
39 / 15 | 11
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2014, 10.00 | Zadrobílek Roman | 1.třída Východní Čechy
2.600
60 / 14 | 25
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2014, 10.00 | Tolar Patrik | 1.třída Východní Čechy
4.282
60 / 16 | 19
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2014, 10.00 | Köhler Petr | 1.třída Východní Čechy
3.752
53 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2014, 10.00 | Fornůsek Tomáš | 1.třída Východní Čechy
2.122
46 / 17 | 9
Malý stůl: Jednoband
22. 2. 2014, 10.00 | Kníže Martin | 1.třída Východní Čechy
2.700
55 / 21 | 13
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2014, 10.00 | Novotný Aleš | 1.třída Východní Čechy
2.610
60 / 19 | 14
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2014, 10.00 | Absolon Jiří | 1.třída Východní Čechy
3.152

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
233008 / 378 | 1017.95
18.75
91.15150000 %
130 / 25 | 39
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2012, 10.00 | Mervart Josef | 3.třída - Východní Čechy
5.202
150 / 19 | 56
Malý stůl: Volná hra
20. 10. 2012, 10.00 | Vlačiha Josef | 3.třída - Východní Čechy
7.892
149 / 25 | 55
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2012, 10.00 | Hazuka Petr | 1.třída - Východní Čechy
5.960
150 / 19 | 46
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2012, 10.00 | Křížek Miloslav | 3.třída - Východní Čechy
7.892
117 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2012, 10.00 | Vít Jiří | 3.třída - Východní Čechy
4.682
151 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2012, 10.00 | Köhler Petr | 1.třída - Východní Čechy
6.040
150 / 19 | 35
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2012, 10.00 | Theer Martin | 3.třída - Východní Čechy
7.892
150 / 19 | 28
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2012, 10.00 | Steiger Čestmír | 3.třída - Východní Čechy
7.892
56 / 11 | 21
Malý stůl: Volná hra
9. 12. 2012, 10.00 | Hazuka Petr | 3.třída - Východní Čechy
5.090
105 / 25 | 74
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2012, 10.00 | Bláha Jiří | 3.třída - Východní Čechy
4.200
150 / 10 | 101
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2013, 10.00 | Marek Jan | 3.třída - Východní Čechy
15.002
150 / 17 | 31
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2013, 14.00 | Křížek Miloslav | 3.třída - Východní Čechy
8.822
150 / 8 | 53
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2013, 10.00 | Mervart Josef | 3.třída - Východní Čechy
18.752
150 / 15 | 40
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2013, 10.00 | Kulhánek Daniel | 3.třída - Východní Čechy
10.002
150 / 15 | 50
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2013, 10.00 | Theer Martin | 3.třída - Východní Čechy
10.002
150 / 19 | 32
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2013, 10.00 | Hazuka Petr | 3.třída - Východní Čechy
7.892
150 / 14 | 49
Malý stůl: Volná hra
9. 3. 2013, 10.00 | Steiger Čestmír | 3.třída - Východní Čechy
10.712
150 / 9 | 84
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2013, 10.00 | Bláha Jiří | 3.třída - Východní Čechy
16.662
100 / 10 | 29
Malý stůl: Volná hra
23. 3. 2013, 09.00 | Krotil Ladislav | Přebor 3.třídy VH
10.002
100 / 9 | 30
Malý stůl: Volná hra
23. 3. 2013, 09.00 | Křížek Miloslav | Přebor 3.třídy VH
11.112
100 / 12 | 22
Malý stůl: Volná hra
23. 3. 2013, 09.00 | Nikl Antonín | Přebor 3.třídy VH
8.332
100 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
23. 3. 2013, 09.00 | Chotěbor Ctirad | Přebor 3.třídy VH
5.002
100 / 8 | 39
Malý stůl: Volná hra
23. 3. 2013, 09.00 | Korbelář Bohumil | Přebor 3.třídy VH
12.502

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
232125 / 361 | 415.88
12.50
92.39130000 %
100 / 8 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2012, 10.00 | Mervart Josef | 3.třída - Východní Čechy
12.502
100 / 15 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2012, 10.00 | Vlačiha Josef | 3.třída - Východní Čechy
6.662
150 / 24 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2012, 10.00 | Hazuka Petr | 1.třída - Východní Čechy
6.252
12 / 10 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2012, 10.00 | Křížek Miloslav | 3.třída - Východní Čechy
1.200
100 / 17 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2012, 10.00 | Vít Jiří | 3.třída - Východní Čechy
5.882
144 / 25 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2012, 10.00 | Köhler Petr | 1.třída - Východní Čechy
5.762
100 / 16 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2012, 10.00 | Theer Martin | 3.třída - Východní Čechy
6.252
100 / 23 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2012, 10.00 | Longauer Miroslav | 3.třída - Východní Čechy
4.342
82 / 22 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 2012, 10.00 | Hazuka Petr | 3.třída - Východní Čechy
3.720
95 / 18 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2012, 10.00 | Bláha Jiří | 3.třída - Východní Čechy
5.270
100 / 18 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2013, 10.00 | Marek Jan | 3.třída - Východní Čechy
5.552
100 / 10 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2013, 14.00 | Chotěbor Ctirad | 3.třída - Východní Čechy
10.002
100 / 14 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2013, 10.00 | Mervart Josef | 3.třída - Východní Čechy
7.142
100 / 21 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2013, 10.00 | Vít Jiří | 3.třída - Východní Čechy
4.762
66 / 13 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2013, 10.00 | Theer Martin | 3.třída - Východní Čechy
5.070
100 / 16 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2013, 10.00 | Hazuka Petr | 3.třída - Východní Čechy
6.252
100 / 17 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2013, 10.00 | Longauer Miroslav | 3.třída - Východní Čechy
5.882
86 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2013, 10.00 | Bláha Jiří | 3.třída - Východní Čechy
4.300
80 / 10 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 4. 2013, 09.00 | Nikl Antonín | Přebor 3.třídy K52/2
8.002
80 / 11 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 4. 2013, 10.00 | Bláha Jiří | Přebor 3.třídy K52/2
7.272
80 / 11 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 4. 2013, 11.00 | Skalický Jaroslav | Přebor 3.třídy K52/2
7.272
80 / 9 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 4. 2013, 12.00 | Korbelář Bohumil | Přebor 3.třídy K52/2
8.882
70 / 13 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 4. 2013, 13.00 | Křížek Miloslav | Přebor 3.třídy K52/2
5.380

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
231103 / 470 | 222.34
4.16
94.27350000 %
50 / 19 | 12
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2012, 10.00 | Mervart Josef | 3.třída - Východní Čechy
2.632
50 / 24 | 6
Malý stůl: Jednoband
20. 10. 2012, 10.00 | Vlačiha Josef | 3.třída - Východní Čechy
2.082
60 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2012, 10.00 | Havránek Hynek | 1.třída - Východní Čechy
2.402
50 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2012, 10.00 | Křížek Miloslav | 3.třída - Východní Čechy
2.502
43 / 25 | 13
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2012, 10.00 | Vít Jiří | 3.třída - Východní Čechy
1.722
54 / 17 | 12
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2012, 10.00 | Dyrc Karel | 1.třída - Východní Čechy
3.170
50 / 24 | 9
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2012, 10.00 | Svašek Ladislav st. | 3.třída - Východní Čechy
2.082
50 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2012, 10.00 | Steiger Čestmír | 3.třída - Východní Čechy
2.002
45 / 18 | 8
Malý stůl: Jednoband
9. 12. 2012, 10.00 | Hazuka Petr | 3.třída - Východní Čechy
2.500
50 / 12 | 12
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2012, 10.00 | Bláha Jiří | 3.třída - Východní Čechy
4.162
50 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2013, 10.00 | Marek Jan | 3.třída - Východní Čechy
2.502
50 / 15 | 10
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2013, 14.00 | Korbelář Bohumil | 3.třída - Východní Čechy
3.332
50 / 23 | 12
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2013, 10.00 | Mervart Josef | 3.třída - Východní Čechy
2.172
46 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2013, 10.00 | Kulhánek Daniel | 3.třída - Východní Čechy
1.842
36 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2013, 10.00 | Theer Martin | 3.třída - Východní Čechy
1.440
50 / 16 | 10
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2013, 10.00 | Hazuka Petr | 3.třída - Východní Čechy
3.122
50 / 24 | 7
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2013, 10.00 | Steiger Čestmír | 3.třída - Východní Čechy
2.082
50 / 16 | 11
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2013, 10.00 | Bláha Jiří | 3.třída - Východní Čechy
3.122
38 / 18 | 14
Malý stůl: Jednoband
4. 5. 2013, 09.00 | Skalický Jaroslav | Přebor 3.třídy 1B
2.110
36 / 21 | 9
Malý stůl: Jednoband
4. 5. 2013, 09.00 | Nikl Antonín | Přebor 3.třídy 1B
1.710
50 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
4. 5. 2013, 09.00 | Chotěbor Ctirad | Přebor 3.třídy 1B
2.502
45 / 19 | 7
Malý stůl: Jednoband
4. 5. 2013, 09.00 | Marek Jan | Přebor 3.třídy 1B
2.360
50 / 19 | 22
Malý stůl: Jednoband
4. 5. 2013, 09.00 | Josef Zbyšek | Přebor 3.třídy 1B
2.632

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121292 / 241 | 505.36
8.82
71.77780000 %
131 / 25 | 30
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2011, 10.00 | Šolc Kamil | 3. třída "A"- Východní Čechy
5.240
91 / 25 | 34
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2011, 10.00 | Chotěbor Ctirad | 3. třída "A"- Východní Čechy
3.642
133 / 25 | 26
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 2011, 10.00 | Bláha Jiří | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
5.322
0
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 2011, 10.00 | Bláha Jiří | 3. třída "A"- Východní Čechy
2
118 / 25 | 27
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 2011, 10.00 | Ptáček Pavel | 3. třída "A"- Východní Čechy
4.722
128 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2011, 10.00 | Korbelář Bohumil | 3. třída "A"- Východní Čechy
5.122
131 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2012, 10.00 | Chotěbor Ctirad | 3. třída "A"- Východní Čechy
5.240
0
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2012, 10.00 | Bláha Jiří | 3. třída "A"- Východní Čechy
2
150 / 24 | 50
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2012, 10.00 | Bláha Jiří | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
6.252
118 / 25 | 50
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2012, 13.30 | Korbelář Bohumil | 3. třída "A"- Východní Čechy
4.722
150 / 17 | 40
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2012, 10.00 | Vít Jiří | 3. třída "A"- Východní Čechy
8.822
142 / 25 | 45
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2012, 09.00 | Farkaš David | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
5.682

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11733 / 178 | 554.11
14.28
66.63640000 %
54 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2011, 10.00 | Novotka Zbyněk | 3. třída "A"- Východní Čechy
2.162
58 / 17 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2011, 10.00 | Chotěbor Ctirad | 3. třída "A"- Východní Čechy
3.410
94 / 25 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 2011, 10.00 | Umlauf Antonín | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
3.762
0
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 2011, 10.00 | Umlauf Antonín | 3. třída "A"- Východní Čechy
2
64 / 25 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 2011, 10.00 | Bohadlo Libor | 3. třída "A"- Východní Čechy
2.562
100 / 22 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2011, 10.00 | Krotil Ladislav | 3. třída "A"- Východní Čechy
4.542
0
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2012, 10.00 | Bláha Jiří | 3. třída "A"- Východní Čechy
2
100 / 7 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2012, 10.00 | Bláha Jiří | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
14.282
100 / 18 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2012, 13.30 | Korbelář Bohumil | 3. třída "A"- Východní Čechy
5.552
100 / 21 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2012, 10.00 | Vít Jiří | 3. třída "A"- Východní Čechy
4.762
63 / 18 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2012, 09.00 | Farkaš David | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
3.500

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11330 / 209 | 101.57
2.38
60.00000000 %
50 / 21 | 9
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2011, 10.00 | Šolc Kamil | 3. třída "A"- Východní Čechy
2.382
31 / 16 | 6
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2011, 10.00 | Chotěbor Ctirad | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.930
23 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 2011, 10.00 | Umlauf Antonín | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
0.920
0
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 2011, 10.00 | Umlauf Antonín | 3. třída "A"- Východní Čechy
0
35 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 2011, 10.00 | Netík Jiří | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.402
48 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2011, 10.00 | Korbelář Bohumil | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.922
35 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2012, 10.00 | Hanuš Jiří | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
1.402
0
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2012, 10.00 | Hanuš Jiří | 3. třída "A"- Východní Čechy
2
49 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2012, 13.30 | Korbelář Bohumil | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.962
25 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2012, 10.00 | Netík Jiří | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.000
34 / 22 | 8
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2012, 09.00 | Kuchař František | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
1.540

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151427 / 329 | 484.33
6.00
58.24490000 %
101 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 2010, 10.00 | Strnad Milan | VČO 2.třída
4.042
71 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2010, 10.00 | Židů Tomáš | VČO 2.třída
2.840
108 / 23 | 26
Malý stůl: Volná hra
16. 10. 2010, 14.00 | Šolc Kamil | VČO 2.třída
4.690
9 / 3 | 5
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2010, 10.00 | Svoboda Josef | VČO 2.třída
3.000
100 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2010, 10.00 | Kačírek Karel | VČO 2.třída
4.000
91 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
28. 11. 2010, 10.00 | Foff Petr | VČO 2.třída
3.640
129 / 24 | 18
Malý stůl: Volná hra
12. 12. 2010, 10.00 | Koníček Vladimír | VČO 2.třída
5.370
119 / 20 | 31
Malý stůl: Volná hra
19. 12. 2010, 10.00 | Janík Jiří | VČO 1.třída
5.950
86 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2011, 10.00 | Křížek Miloslav | VČO 1.třída
3.440
96 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2011, 10.00 | Janeček Antonín | VČO 2.třída
3.840
77 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
29. 1. 2011, 10.00 | Šolc Kamil | VČO 2.třída
3.080
139 / 25 | 48
Malý stůl: Volná hra
26. 2. 2011, 10.00 | Felgr Miloslav | VČO 2.třída
5.562
132 / 22 | 34
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2011, 10.00 | Kačírek Karel | VČO 2.třída
6.000
58 / 12 | 25
Malý stůl: Volná hra
27. 3. 2011, 10.00 | Mikysa Jiří | VČO 2.třída
4.830
111 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2011, 10.00 | Černý Miroslav | VČO 2.třída
4.440

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151181 / 343 | 233.44
5.00
73.81250000 %
59 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 2010, 10.00 | Strnad Milan | VČO 2.třída
2.360
54 / 16 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2010, 10.00 | Poláček Ladislav | VČO 2.třída
3.370
72 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 10. 2010, 14.00 | Korbelář Bohumil | VČO 2.třída
2.880
96 / 24 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2010, 10.00 | Felgr Miloslav | VČO 2.třída
4.000
74 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2010, 10.00 | Hájek Miloš | VČO 2.třída
2.960
100 / 25 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 11. 2010, 10.00 | Zadrobílek Roman | VČO 2.třída
4.002
84 / 19 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2010, 10.00 | Koníček Vladimír | VČO 2.třída
4.420
66 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 12. 2010, 10.00 | Janík Jiří | VČO 1.třída
2.640
103 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2011, 10.00 | Křížek Miloslav | VČO 1.třída
4.120
79 / 25 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2011, 10.00 | Židů Tomáš | VČO 2.třída
3.160
100 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 1. 2011, 10.00 | Korbelář Bohumil | VČO 2.třída
5.002
77 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2011, 10.00 | Felgr Miloslav | VČO 2.třída
3.080
49 / 17 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2011, 10.00 | Hájek Miloš | VČO 2.třída
2.880
83 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 3. 2011, 10.00 | Zadrobílek Roman | VČO 2.třída
3.320
85 / 22 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2011, 10.00 | Vokatý Petr | VČO 2.třída
3.860

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16681 / 351 | 201.94
3.53
82.04820000 %
50 / 23 | 13
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 2010, 10.00 | Strnad Milan | VČO 2.třída
2.172
33 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2010, 10.00 | Poláček Ladislav | VČO 2.třída
1.320
50 / 17 | 13
Malý stůl: Jednoband
16. 10. 2010, 14.00 | Šolc Kamil | VČO 2.třída
2.942
49 / 18 | 9
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2010, 10.00 | Svoboda Josef | VČO 2.třída
2.720
37 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2010, 10.00 | Kačírek Karel | VČO 2.třída
1.480
42 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
28. 11. 2010, 10.00 | Foff Petr | VČO 2.třída
1.680
41 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2010, 10.00 | Köhler Petr | VČO 1.třída
1.642
39 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
12. 12. 2010, 10.00 | Koníček Vladimír | VČO 2.třída
1.950
45 / 24 | 8
Malý stůl: Jednoband
19. 12. 2010, 10.00 | Hladík Petr | VČO 1.třída
1.870
50 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2011, 10.00 | Křížek Miloslav | VČO 1.třída
2.002
50 / 23 | 14
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2011, 10.00 | Poláček Ladislav | VČO 2.třída
2.172
49 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2011, 10.00 | Šolc Kamil | VČO 2.třída
1.962
26 / 18 | 8
Malý stůl: Jednoband
26. 2. 2011, 10.00 | Svoboda Josef | VČO 2.třída
1.440
49 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2011, 10.00 | Kačírek Karel | VČO 2.třída
1.962
46 / 13 | 20
Malý stůl: Jednoband
27. 3. 2011, 10.00 | Mikysa Jiří | VČO 2.třída
3.530
25 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2011, 10.00 | Černý Miroslav | VČO 2.třída
1.250

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13980 / 317 | 353.09
4.92
43.55560000 %
44 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 2009, 13.00 | Hanuš Jiří | VČO 2.třída
1.760
84 / 25 | 35
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2009, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČO 2.třída
3.362
67 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 2009, 10.00 | Ptáček Pavel | VČO 2.třída
2.682
49 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2009, 13.00 | Svašek Tomáš | VČO 2.třída
1.960
42 / 17 | 12
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2009, 13.00 | Král Petr | VČO 1.třída
2.470
86 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
13. 12. 2009, 10.00 | Vokatý Petr | VČO 2.třída
3.440
98 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
9. 1. 2010, 13.00 | Dubec Jiří | VČO 2.třída
3.922
84 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 2010, 13.00 | Schroll Zdeněk | VČO 2.třída
3.360
74 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2010, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČO 2.třída
2.960
72 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 2010, 13.00 | Hájek Miloš | VČO 2.třída
2.880
112 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
6. 3. 2010, 13.00 | Šlambor Aleš | VČO 1.třída
4.480
123 / 25 | 26
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2010, 10.00 | Köhler Petr | VČO 1.třída
4.922
45 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
21. 3. 2010, 10.00 | Vokatý Petr | VČO 2.třída
1.800

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10472 / 227 | 202.07
3.04
41.04350000 %
39 / 21 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 2009, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČO 2.třída
1.850
39 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 2009, 10.00 | Chládek Roman | VČO 2.třída
1.562
24 / 13 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2009, 13.00 | Král Petr | VČO 1.třída
1.840
44 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 12. 2009, 10.00 | Volanský Petr | VČO 2.třída
1.760
63 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 2010, 13.00 | Hanuš Jiří | VČO 2.třída
2.522
45 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2010, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČO 2.třída
1.800
39 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 2010, 13.00 | Hájek Miloš | VČO 2.třída
1.560
33 / 18 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 3. 2010, 13.00 | Šlambor Aleš | VČO 1.třída
1.830
76 / 25 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2010, 10.00 | Suchánek Zdenek | VČO 1.třída
3.042
70 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 3. 2010, 10.00 | Volanský Petr | VČO 2.třída
2.800

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9283 / 200 | 131.41
2.85
58.95830000 %
26 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 2009, 10.00 | Vít Jiří | VČO 2.třída
1.042
30 / 23 | 4
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2009, 13.00 | Král Petr | VČO 1.třída
1.300
50 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
13. 12. 2009, 10.00 | Vokatý Petr | VČO 2.třída
2.002
25 / 18 | 8
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2010, 13.00 | Otčenášek Jiří st. | VČO 2.třída
1.380
26 / 17 | 5
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2010, 10.00 | Dyrc Karel | VČO 2.třída
1.520
21 / 21 | 8
Malý stůl: Jednoband
27. 2. 2010, 13.00 | Svašek Tomáš | VČO 2.třída
1.000
60 / 21 | 13
Malý stůl: Jednoband
6. 3. 2010, 13.00 | Šlambor Aleš | VČO 1.třída
2.852
26 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2010, 10.00 | Suchánek Zdenek | VČO 1.třída
1.040
19 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
21. 3. 2010, 10.00 | Vokatý Petr | VČO 2.třída
0.760

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8435 / 200 | 202.17
2.76
36.25000000 %
44 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2008, 13.00 | Přibyl Karel | VČ 3.třída
1.760
63 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2008, 13.00 | Šimerda Pavel | VČ 3.třída
2.522
60 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2008, 13.00 | Josef Zbyšek | VČ 3.třída
2.402
44 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2008, 13.00 | Krotil Ladislav | VČ 3.třída
1.760
67 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2009, 13.00 | Vrátil Zdeněk | VČ 3.třída
2.682
27 / 25 | 5
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2009, 10.00 | Šimek Vladimír | VČ 3.třída
1.080
69 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2009, 13.00 | Josef Zbyšek | VČ 3.třída
2.762
61 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
14. 3. 2009, 13.00 | Janeček Antonín | VČ 3.třída
2.440

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9474 / 225 | 192.10
3.04
52.66670000 %
31 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2008, 13.00 | Zadrobílek Roman | VČ 3.třída
1.240
43 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2008, 13.00 | Josef Zbyšek | VČ 3.třída
1.722
68 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2008, 13.00 | Moser Jan | VČ 3.třída
2.722
45 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2008, 13.00 | Krotil Ladislav | VČ 3.třída
1.800
65 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2009, 13.00 | Vrátil Zdeněk | VČ 3.třída
2.602
76 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2009, 10.00 | Petříček Martin | VČ 3.třída
3.040
44 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2009, 13.00 | Josef Zbyšek | VČ 3.třída
1.760
34 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 3. 2009, 13.00 | Moser Jan | VČ 3.třída
1.360
68 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 3. 2009, 13.00 | Krotil Ladislav | VČ 3.třída
2.720

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7197 / 175 | 101.12
1.44
56.28570000 %
36 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2008, 13.00 | Přibyl Karel | VČ 3.třída
1.440
17 / 25 | 2
Malý stůl: Jednoband
25. 10. 2008, 13.00 | Petříček Martin | VČ 3.třída
0.680
25 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2008, 13.00 | Moser Jan | VČ 3.třída
1.000
31 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2009, 13.00 | Vít Jiří | VČ 3.třída
1.242
28 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2009, 10.00 | Šimek Vladimír | VČ 3.třída
1.120
33 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2009, 13.00 | Josef Zbyšek | VČ 3.třída
1.322
27 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
14. 3. 2009, 13.00 | Moser Jan | VČ 3.třída
1.080