User
New userChange password

Kuchař František

Závodní stůl

2009/2010

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
313 / 50 | 20.260
0.400
27.65960000 %
3 / 20 | 2

30. 11. -0001, 00.00 | Špiroch Martin | Přebor VČO
0.1500
4 / 15 | 1

30. 11. -0001, 00.00 | Kočička Petr | Přebor VČO
0.2660
6 / 15 | 2

30. 11. -0001, 00.00 | Ševčík Jaroslav | Přebor VČO
0.4002

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6714 / 143 | 45 | 294.99
7.14
79.33330000 %
89 / 25 | 15

22. 9. 2019, 10.00 | Kučera Jan | VČ TD 2.třída
3.562
135 / 25 | 31

29. 9. 2019, 13.30 | Korbelář Bohumil | VČ TD 2.třída
5.402
105 / 25 | 37

13. 10. 2019, 13.30 | John Jiří st. | VČ TD 2.třída
4.202
150 / 21 | 45 | 29

26. 10. 2019, 10.00 | Ciasto Libor | VČ TD 2.třída
7.142
85 / 25 | 9

10. 11. 2019, 13.30 | Sucharda Antonín | VČ TD 2.třída
3.402
150 / 22 | 26

8. 12. 2019, 10.00 | Nermuť Zdeněk | VČ TD 2.třída
6.812

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6577 / 132 | 35 | 124.37
5.55
96.16670000 %
100 / 24 | 14

22. 9. 2019, 11.20 | Kučera Jan | VČ TD 2.třída
4.162
100 / 23 | 20

29. 9. 2019, 14.50 | Korbelář Bohumil | VČ TD 2.třída
4.342
100 / 22 | 35

13. 10. 2019, 14.50 | John Jiří st. | VČ TD 2.třída
4.542
100 / 20 | 17 | 12

26. 10. 2019, 11.20 | Ciasto Libor | VČ TD 2.třída
5.002
77 / 25 | 10

10. 11. 2019, 14.50 | Sucharda Antonín | VČ TD 2.třída
3.082
100 / 18 | 16

8. 12. 2019, 11.20 | Procházka Jaroslav | VČ TD 2.třída
5.552

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6257 / 127 | 20 | 32.02
2.94
85.66670000 %
47 / 25 | 10

22. 9. 2019, 12.20 | Kučera Jan | VČ TD 2.třída
1.882
44 / 25 | 9

29. 9. 2019, 15.50 | Korbelář Bohumil | VČ TD 2.třída
1.762
50 / 17 | 20

13. 10. 2019, 15.50 | John Jiří st. | VČ TD 2.třída
2.942
20 / 14 | 7 | 3

26. 10. 2019, 12.20 | Urban Jaroslav | VČ TD 2.třída
1.420
46 / 25 | 12

10. 11. 2019, 15.50 | Sucharda Antonín | VČ TD 2.třída
1.842
50 / 21 | 7

8. 12. 2019, 12.20 | Nermuť Zdeněk | VČ TD 2.třída
2.382

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18299 / 557 | 60.536
1.000
71.19050000 %
16 / 30 | 3

5. 10. 2019, 10.00 | Bláha Jiří | VČ 3B 3.třída
0.5332
20 / 20 | 3

5. 10. 2019, 11.00 | Bašík Ladislav | VČ 3B 3.třída
1.0002
20 / 27 | 3

5. 10. 2019, 12.00 | Vít Jiří | VČ 3B 3.třída
0.7402
16 / 30 | 4

19. 10. 2019, 10.00 | Kolembář Petr | VČ 3B 3.třída
0.5331
15 / 30 | 3

19. 10. 2019, 11.00 | Havránek Milan | VČ 3B 3.třída
0.5002
13 / 30 | 4

19. 10. 2019, 12.00 | Pavlík František | VČ 3B 3.třída
0.4330
21 / 40 | 4

2. 11. 2019, 10.00 | Janík Jiří | VČ 3B 1.třída
0.5251
23 / 40 | 4

2. 11. 2019, 11.10 | Žižka Josef | VČ 3B 1.třída
0.5752
18 / 40 | 3

2. 11. 2019, 12.20 | Mrkvička Jaroslav | VČ 3B 1.třída
0.4500
7 / 30 | 3

3. 11. 2019, 10.00 | Wallstein Jan | VČ 3B 3.třída
0.2330
13 / 30 | 3

3. 11. 2019, 11.00 | Zákravský Karel | VČ 3B 3.třída
0.4330
17 / 30 | 3

3. 11. 2019, 11.40 | Růžička Ivo | VČ 3B 3.třída
0.5662
16 / 25 | 3

16. 11. 2019, 10.00 | Toth Jiří | VČ 3B 1.třída
0.6400
14 / 40 | 3

16. 11. 2019, 11.10 | Absolon Jiří | VČ 3B 1.třída
0.3500
16 / 35 | 2

16. 11. 2019, 12.20 | Šlambor Aleš | VČ 3B 1.třída
0.4570
17 / 30 | 4

14. 12. 2019, 09.00 | Korbelář Bohumil | VČ 3B 3.třída
0.5660
17 / 30 | 3

14. 12. 2019, 10.00 | Krotil Ladislav | VČ 3B 3.třída
0.5662
20 / 20 | 6

14. 12. 2019, 11.00 | Vlačiha Josef | VČ 3B 3.třída
1.0002

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151589 / 319 | 334.98
7.94
66.20830000 %
94 / 25 | 14

9. 9. 2018, 13.30 | Nermuť Zdeněk | VČ - TD 2.třída
3.760
90 / 25 | 29

16. 9. 2018, 13.30 | Valášek František | VČ - TD 2.třída
3.602
114 / 25 | 14

14. 10. 2018, 10.00 | Brandejs Karel | VČ - TD 2.třída
4.560
127 / 20 | 26

28. 10. 2018, 09.00 | Böhm Jan | VČ - TD 1.třída
6.352
105 / 25 | 33

28. 10. 2018, 13.30 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
4.200
123 / 25 | 16

4. 11. 2018, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
4.920
104 / 20 | 16

8. 12. 2018, 09.00 | Červenka Josef st. | VČ - TD 2.třída
5.200
127 / 25 | 24

5. 1. 2019, 10.00 | Nermuť Zdeněk | VČ - TD 2.třída
5.082
65 / 20 | 25

12. 1. 2019, 10.00 | Foff Petr | VČ - TD 1.třída
3.250
150 / 25 | 20

13. 1. 2019, 13.00 | Jirout Ivo | VČ - TD 2.třída
6.002
90 / 16 | 23

3. 2. 2019, 09.00 | Havránek Hynek | VČ - TD 1.třída
5.620
40 / 7 | 17

3. 2. 2019, 13.30 | Sedláček Radek | VČ - TD 2.třída
5.710
143 / 18 | 25

17. 2. 2019, 13.30 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 2.třída
7.940
111 / 23 | 26

3. 3. 2019, 10.00 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
4.820
106 / 20 | 15

31. 3. 2019, 13.30 | Červenka Josef st. | VČ - TD 2.třída
5.300

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151497 / 275 | 275.44
10.00
90.72730000 %
97 / 25 | 20

9. 9. 2018, 14.30 | Nermuť Zdeněk | VČ - TD 2.třída
3.882
100 / 19 | 15

16. 9. 2018, 14.30 | Valášek František | VČ - TD 2.třída
5.262
100 / 19 | 16

14. 10. 2018, 11.00 | Brandejs Karel | VČ - TD 2.třída
5.262
138 / 20 | 24

28. 10. 2018, 10.10 | Havelka Jiří | VČ - TD 1.třída
6.902
100 / 21 | 13

28. 10. 2018, 14.30 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
4.762
100 / 18 | 19

4. 11. 2018, 11.00 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
5.552
95 / 16 | 13

8. 12. 2018, 10.00 | Červenka Josef st. | VČ - TD 2.třída
5.930
86 / 22 | 13

5. 1. 2019, 11.00 | Nermuť Zdeněk | VČ - TD 2.třída
3.900
116 / 18 | 18

12. 1. 2019, 11.10 | Ševčík Jaroslav | VČ - TD 1.třída
6.440
80 / 25 | 11

13. 1. 2019, 14.00 | Jirout Ivo | VČ - TD 2.třída
3.202
110 / 12 | 26

3. 2. 2019, 10.10 | Fornůsek Tomáš | VČ - TD 1.třída
9.160
75 / 16 | 11

3. 2. 2019, 14.30 | Sedláček Radek | VČ - TD 2.třída
4.680
100 / 10 | 27

17. 2. 2019, 14.30 | Kočička Petr | VČ - TD 2.třída
10.002
100 / 12 | 26

3. 3. 2019, 11.00 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
8.332
100 / 22 | 22

31. 3. 2019, 14.30 | Červenka Josef st. | VČ - TD 2.třída
4.542

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18778 / 310 | 152.50
3.57
81.04170000 %
50 / 22 | 12

9. 9. 2018, 15.30 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
2.272
31 / 16 | 6

16. 9. 2018, 15.30 | Štancl Jan | VČ - TD 2.třída
1.930
50 / 23 | 8

14. 10. 2018, 12.00 | Sedláček Radek | VČ - TD 2.třída
2.172
51 / 20 | 8

28. 10. 2018, 11.10 | Böhm Jan | VČ - TD 1.třída
2.552
50 / 17 | 8

28. 10. 2018, 15.30 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
2.942
50 / 19 | 13

4. 11. 2018, 12.00 | Urban Jaroslav | VČ - TD 2.třída
2.632
26 / 10 | 9

8. 12. 2018, 11.00 | Tolar Patrik | VČ - TD 2.třída
2.600
24 / 12 | 5

5. 1. 2019, 12.00 | Nermuť Zdeněk | VČ - TD 2.třída
2.000
19 / 12 | 5

12. 1. 2019, 12.10 | Ševčík Jaroslav | VČ - TD 1.třída
1.580
33 / 19 | 12

13. 1. 2019, 15.00 | Valášek František | VČ - TD 2.třída
1.730
48 / 20 | 8

3. 2. 2019, 11.10 | Fornůsek Tomáš | VČ - TD 1.třída
2.402
50 / 16 | 15

3. 2. 2019, 15.30 | Sedláček Petr | VČ - TD 2.třída
3.122
50 / 14 | 11

17. 2. 2019, 15.30 | Kočička Petr | VČ - TD 2.třída
3.572
50 / 17 | 9

3. 3. 2019, 12.00 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
2.942
29 / 13 | 9

31. 3. 2019, 15.30 | Tolar Patrik | VČ - TD 2.třída
2.230
60 / 20 | 10

11. 5. 2019, 09.00 | Nikl Antonín | Přebor VČO 1B 2.třída
3.002
49 / 20 | 10

11. 5. 2019, 10.00 | Sedláček Radek | Přebor VČO 1B 2.třída
2.450
58 / 20 | 15

11. 5. 2019, 11.00 | Brandejs Karel | Přebor VČO 1B 2.třída
2.902

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
27364 / 794 | 50.458
0.952
67.40740000 %
16 / 30 | 3

30. 9. 2018, 10.00 | Bašík Ladislav | VČ - 3B 2.třída
0.5332
13 / 30 | 3

30. 9. 2018, 11.00 | Kubík Robert | VČ - 3B 2.třída
0.4330
5 / 28 | 2

30. 9. 2018, 12.00 | Ptáček Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.1780
16 / 30 | 2

20. 10. 2018, 10.00 | Židů Tomáš | VČ - 3B 2.třída
0.5330
20 / 30 | 4

20. 10. 2018, 11.00 | Poláček Ladislav | VČ - 3B 2.třída
0.6662
17 / 30 | 3

20. 10. 2018, 12.00 | Janeček Antonín | VČ - 3B 2.třída
0.5660
12 / 30 | 2

10. 11. 2018, 10.00 | Janeček Petr | VČ - 3B 2.třída
0.4002
20 / 21 | 5

10. 11. 2018, 11.00 | Sedláček Radek | VČ - 3B 2.třída
0.9521
14 / 30 | 2

10. 11. 2018, 12.00 | Šimek Vladimír | VČ - 3B 2.třída
0.4661
20 / 25 | 3

24. 11. 2018, 10.00 | Štěpán Milan | VČ - 3B 2.třída
0.8002
8 / 30 | 2

24. 11. 2018, 11.00 | Hurdálek Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.2660
11 / 30 | 2

24. 11. 2018, 12.00 | Nikl Antonín | VČ - 3B 2.třída
0.3662
12 / 30 | 3

16. 12. 2018, 10.00 | Kučera Jan | VČ - 3B 2.třída
0.4001
19 / 30 | 4

16. 12. 2018, 11.00 | Wallstein Jan | VČ - 3B 2.třída
0.6332
9 / 30 | 2

16. 12. 2018, 12.00 | Žižka Josef | VČ - 3B 2.třída
0.3000
6 / 30 | 1

27. 1. 2019, 10.00 | Bohadlo Libor | VČ - 3B 2.třída
0.2000
11 / 30 | 5

27. 1. 2019, 11.00 | Ptáček Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.3660
13 / 30 | 3

27. 1. 2019, 12.00 | Kubík Robert | VČ - 3B 2.třída
0.4330
11 / 30 | 2

9. 3. 2019, 10.00 | Králíček Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.3662
9 / 30 | 2

9. 3. 2019, 11.00 | Marek Jan | VČ - 3B 2.třída
0.3000
10 / 30 | 2

9. 3. 2019, 12.00 | Nikl Antonín | VČ - 3B 2.třída
0.3331
20 / 30 | 5

16. 3. 2019, 10.00 | Sedláček Radek | VČ - 3B 2.třída
0.6662
16 / 30 | 3

16. 3. 2019, 11.00 | Janeček Petr | VČ - 3B 2.třída
0.5332
17 / 30 | 2

16. 3. 2019, 12.00 | Šimerda Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.5662
18 / 30 | 3

24. 3. 2019, 10.00 | Wallstein Jan | VČ - 3B 2.třída
0.6002
8 / 30 | 2

24. 3. 2019, 11.00 | Žižka Josef | VČ - 3B 2.třída
0.2660
13 / 30 | 2

24. 3. 2019, 12.00 | Kučera Jan | VČ - 3B 2.třída
0.4330

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171716 / 363 | 474.72
6.38
67.29410000 %
57 / 12 | 22

17. 9. 2017, 09.00 | Nemeš Jiří | VČ - TD 2.třída
4.750
110 / 25 | 19

7. 10. 2017, 10.00 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
4.400
93 / 25 | 20

21. 10. 2017, 09.00 | Urban Jaroslav | VČ - TD 2.třída
3.722
120 / 25 | 15

5. 11. 2017, 09.00 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
4.802
107 / 24 | 23

19. 11. 2017, 09.00 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
4.450
126 / 25 | 29

2. 12. 2017, 09.00 | Červenka Josef st. | VČ - TD 2.třída
5.040
73 / 17 | 13

7. 1. 2018, 10.00 | Nemeš Jiří | VČ - TD 2.třída
4.290
117 / 25 | 18

21. 1. 2018, 09.00 | Sucharda Antonín | VČ - TD 2.třída
4.682
137 / 25 | 23

4. 2. 2018, 09.00 | Ciasto Libor | VČ - TD 2.třída
5.482
110 / 25 | 18

3. 3. 2018, 10.00 | Nermuť Zdeněk | VČ - TD 2.třída
4.402
130 / 25 | 47

11. 3. 2018, 10.00 | Zákravský Karel | VČ - TD 2.třída
5.202
75 / 25 | 15

18. 3. 2018, 09.00 | Vlačiha Josef | VČ - TD 2.třída
3.002
111 / 20 | 22

7. 4. 2018, 09.00 | Foff Petr | Přebor VČO volná hra 2.třída
5.552
62 / 12 | 21

7. 4. 2018, 10.20 | Králíček Pavel | Přebor VČO volná hra 2.třída
5.160
81 / 20 | 12

7. 4. 2018, 11.40 | Šrůtek Václav | Přebor VČO volná hra 2.třída
4.050
83 / 13 | 22

7. 4. 2018, 13.00 | Severýn Pavel | Přebor VČO volná hra 2.třída
6.380
124 / 20 | 19

7. 4. 2018, 14.20 | Nikl Antonín | Přebor VČO volná hra 2.třída
6.202

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161277 / 292 | 304.37
8.33
79.81250000 %
55 / 13 | 12

17. 9. 2017, 10.00 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
4.230
67 / 21 | 15

7. 10. 2017, 11.00 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
3.190
79 / 21 | 12

21. 10. 2017, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
3.760
100 / 23 | 20

5. 11. 2017, 10.00 | Žižka Josef | VČ - TD 2.třída
4.342
98 / 25 | 15

19. 11. 2017, 10.00 | Procházka Jaroslav | VČ - TD 2.třída
3.922
21 / 7 | 11

2. 12. 2017, 10.00 | Červenka Josef st. | VČ - TD 2.třída
3.000
100 / 12 | 28

7. 1. 2018, 11.00 | Kubík Robert | VČ - TD 2.třída
8.332
99 / 25 | 16

21. 1. 2018, 10.00 | Sucharda Antonín | VČ - TD 2.třída
3.962
100 / 18 | 20

4. 2. 2018, 10.00 | Ciasto Libor | VČ - TD 2.třída
5.552
100 / 23 | 17

3. 3. 2018, 11.00 | Nermuť Zdeněk | VČ - TD 2.třída
4.342
100 / 23 | 15

11. 3. 2018, 11.00 | Zákravský Karel | VČ - TD 2.třída
4.342
100 / 19 | 30

18. 3. 2018, 10.00 | Červinka František | VČ - TD 2.třída
5.262
33 / 14 | 8

21. 4. 2018, 00.00 | Foff Petr | Přebor VČO kádr 52/2 2.třída
2.350
25 / 12 | 25

21. 4. 2018, 00.00 | Severýn Pavel | Přebor VČO kádr 52/2 2.třída
2.080
100 / 19 | 14

21. 4. 2018, 00.00 | Králíček Pavel | Přebor VČO kádr 52/2 2.třída
5.262
100 / 17 | 20

21. 4. 2018, 00.00 | Nikl Antonín | Přebor VČO kádr 52/2 2.třída
5.882

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12552 / 228 | 232.42
3.33
92.00000000 %
28 / 15 | 6

17. 9. 2017, 11.00 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
1.860
50 / 23 | 8

7. 10. 2017, 12.00 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
2.172
50 / 17 | 8

21. 10. 2017, 11.00 | Ciasto Libor | VČ - TD 2.třída
2.942
46 / 25 | 6

5. 11. 2017, 11.00 | Janský Ondřej | VČ - TD 2.třída
1.842
40 / 12 | 9

19. 11. 2017, 11.00 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
3.330
50 / 16 | 13

2. 12. 2017, 11.00 | Červenka Josef st. | VČ - TD 2.třída
3.122
48 / 20 | 9

7. 1. 2018, 12.00 | Nemeš Jiří | VČ - TD 2.třída
2.400
46 / 25 | 7

21. 1. 2018, 11.00 | Sucharda Antonín | VČ - TD 2.třída
1.842
50 / 23 | 8

4. 2. 2018, 11.00 | Polák František | VČ - TD 2.třída
2.172
50 / 15 | 15

3. 3. 2018, 12.00 | Procházka Jaroslav | VČ - TD 2.třída
3.332
44 / 20 | 11

11. 3. 2018, 12.00 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
2.200
50 / 17 | 23

18. 3. 2018, 11.00 | Vlačiha Josef | VČ - TD 2.třída
2.942

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18258 / 524 | 40.492
0.714
71.66670000 %
13 / 24 | 3

1. 10. 2017, 10.00 | Poláček Ladislav | VČ - 3B 3.třída
0.5410
19 / 30 | 4

1. 10. 2017, 10.05 | Židů Tomáš | VČ - 3B 3.třída
0.6332
13 / 30 | 3

1. 10. 2017, 10.10 | Janeček Antonín | VČ - 3B 3.třída
0.4332
15 / 30 | 3

14. 10. 2017, 10.00 | Bohadlo Libor | VČ - 3B 3.třída
0.5000
12 / 30 | 4

14. 10. 2017, 10.05 | Bašík Ladislav | VČ - 3B 3.třída
0.4002
20 / 28 | 3

14. 10. 2017, 10.10 | Ptáček Pavel | VČ - 3B 3.třída
0.7142
17 / 30 | 3

10. 12. 2017, 10.00 | Havránek Milan | VČ - 3B 3.třída
0.5662
14 / 30 | 2

10. 12. 2017, 10.05 | Pavlík František | VČ - 3B 3.třída
0.4662
10 / 30 | 3

10. 12. 2017, 10.10 | Štok Jarmil | VČ - 3B 3.třída
0.3332
16 / 26 | 3

14. 1. 2018, 10.00 | Janeček Antonín | VČ - 3B 3.třída
0.6150
15 / 30 | 3

14. 1. 2018, 10.05 | Poláček Ladislav | VČ - 3B 3.třída
0.5002
17 / 26 | 4

14. 1. 2018, 10.10 | Židů Tomáš | VČ - 3B 3.třída
0.6530
7 / 30 | 1

24. 2. 2018, 10.00 | Bohadlo Libor | VČ - 3B 3.třída
0.2330
13 / 30 | 3

24. 2. 2018, 10.05 | Kubík Robert | VČ - 3B 3.třída
0.4332
12 / 30 | 4

24. 2. 2018, 10.10 | Ptáček Pavel | VČ - 3B 3.třída
0.4000
11 / 30 | 3

24. 3. 2018, 10.00 | Havránek Hynek | VČ - 3B 3.třída
0.3660
14 / 30 | 3

24. 3. 2018, 10.05 | Havránek Milan | VČ - 3B 3.třída
0.4662
20 / 30 | 3

24. 3. 2018, 10.10 | Hazuka Petr | VČ - 3B 3.třída
0.6662

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171872 / 380 | 344.92
7.50
73.41180000 %
115 / 25 | 21

25. 9. 2016, 09.00 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
4.600
83 / 25 | 11

8. 10. 2016, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
3.320
148 / 25 | 23

22. 10. 2016, 10.00 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
5.922
103 / 25 | 19

30. 10. 2016, 09.00 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 2.třída
4.120
135 / 18 | 34

12. 11. 2016, 10.00 | Nemeš Jiří | VČ - TD 2.třída
7.500
100 / 25 | 18

27. 11. 2016, 09.00 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
4.000
72 / 25 | 10

11. 12. 2016, 14.00 | Jirout Ivo | VČ - TD 2.třída
2.880
150 / 25 | 29

15. 1. 2017, 09.00 | Urban Jaroslav | VČ - TD 2.třída
6.002
109 / 19 | 20

28. 1. 2017, 10.00 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
5.730
134 / 25 | 28

29. 1. 2017, 09.00 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
5.362
128 / 25 | 21

18. 2. 2017, 09.00 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 2.třída
5.122
99 / 25 | 24

12. 3. 2017, 09.00 | Nemeš Jiří | VČ - TD 2.třída
3.960
142 / 25 | 22

18. 3. 2017, 10.00 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
5.682
130 / 25 | 31

2. 4. 2017, 09.00 | Brandejs Karel | VČ - TD 2.třída
5.202
30 / 8 | 12

22. 4. 2017, 09.00 | Králíček Pavel | Přebor VČO 2.třída volná
3.750
88 / 15 | 34

22. 4. 2017, 10.30 | Severýn Pavel | Přebor VČO 2.třída volná
5.860
106 / 20 | 27

22. 4. 2017, 10.30 | Novotný Aleš | Přebor VČO 2.třída volná
5.300

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
201787 / 377 | 324.74
6.66
87.17070000 %
100 / 21 | 20

25. 9. 2016, 10.10 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
4.761
69 / 23 | 11

8. 10. 2016, 11.10 | Špelda Miroslav | VČ - TD 2.třída
3.000
71 / 17 | 20

22. 10. 2016, 11.10 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
4.170
100 / 21 | 19

30. 10. 2016, 10.10 | Marek Jan | VČ - TD 2.třída
4.762
100 / 20 | 30

12. 11. 2016, 11.10 | Nemeš Jiří | VČ - TD 2.třída
5.001
100 / 20 | 32

27. 11. 2016, 10.10 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
5.002
100 / 19 | 19

11. 12. 2016, 15.10 | Jirout Ivo | VČ - TD 2.třída
5.262
100 / 15 | 26

15. 1. 2017, 10.10 | Skalický Jaroslav | VČ - TD 2.třída
6.661
82 / 14 | 19

28. 1. 2017, 11.10 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
5.850
100 / 17 | 19

29. 1. 2017, 10.10 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
5.882
82 / 20 | 22

29. 1. 2017, 14.10 | Zelinka David | VČ - TD 1.třída
4.102
100 / 21 | 17

18. 2. 2017, 10.10 | Krotil Ladislav | VČ - TD 2.třída
4.762
100 / 18 | 26

12. 3. 2017, 10.10 | Nemeš Jiří | VČ - TD 2.třída
5.552
100 / 20 | 21

18. 3. 2017, 11.10 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
5.002
100 / 22 | 22

2. 4. 2017, 10.10 | Jirout Ivo | VČ - TD 2.třída
4.542
54 / 15 | 15

30. 4. 2017, 09.00 | Králíček Pavel | Přebor VČO 2.třída kádr
3.600
100 / 18 | 15

30. 4. 2017, 10.00 | Severýn Pavel | Přebor VČO 2.třída kádr
5.552
72 / 18 | 19

30. 4. 2017, 11.00 | Sedláček Radek | Přebor VČO 2.třída kádr
4.000
94 / 18 | 11

30. 4. 2017, 12.00 | Novotný Aleš | Přebor VČO 2.třída kádr
5.220
63 / 20 | 10

30. 4. 2017, 13.00 | Jirout Ivo | Přebor VČO 2.třída kádr
3.150

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15682 / 280 | 262.43
3.57
89.73680000 %
50 / 14 | 13

25. 9. 2016, 11.20 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
3.572
50 / 18 | 19

8. 10. 2016, 12.20 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
2.772
46 / 25 | 7

22. 10. 2016, 12.20 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
1.842
38 / 25 | 8

30. 10. 2016, 11.20 | Marek Jan | VČ - TD 2.třída
1.520
22 / 16 | 9

12. 11. 2016, 12.20 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
1.370
50 / 18 | 19

27. 11. 2016, 11.20 | Žižka Josef | VČ - TD 2.třída
2.772
37 / 20 | 8

11. 12. 2016, 16.20 | Brandejs Karel | VČ - TD 2.třída
1.850
50 / 24 | 6

15. 1. 2017, 11.20 | Skalický Jaroslav | VČ - TD 2.třída
2.082
46 / 18 | 13

28. 1. 2017, 12.20 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
2.550
50 / 16 | 13

29. 1. 2017, 11.20 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
3.122
56 / 20 | 26

29. 1. 2017, 15.10 | Theer Martin | VČ - TD 1.třída
2.802
50 / 17 | 7

18. 2. 2017, 11.20 | Krotil Ladislav | VČ - TD 2.třída
2.942
37 / 12 | 11

12. 3. 2017, 11.20 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
3.080
50 / 16 | 13

18. 3. 2017, 12.20 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
3.122
50 / 21 | 9

2. 4. 2017, 11.20 | Jirout Ivo | VČ - TD 2.třída
2.381

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15203 / 410 | 50.495
0.769
67.66670000 %
13 / 30 | 5

15. 10. 2016, 10.00 | Staněk Jiří | VČ - 3B 3.třída
0.4332
19 / 30 | 4

15. 10. 2016, 11.00 | Jirout Ivo | VČ - 3B 3.třída
0.6332
17 / 30 | 4

15. 10. 2016, 13.00 | Chládek Roman | VČ - 3B 3.třída
0.5662
8 / 30 | 2

19. 11. 2016, 10.00 | Jirout Ivo | VČ - 3B 3.třída
0.2660
20 / 30 | 3

19. 11. 2016, 12.00 | Bohadlo Libor | VČ - 3B 3.třída
0.6662
20 / 26 | 4

19. 11. 2016, 14.00 | Procházka Jaroslav | VČ - 3B 3.třída
0.7692
20 / 30 | 4

11. 2. 2017, 10.00 | Procházka Jaroslav | VČ - 3B 3.třída
0.6662
15 / 30 | 2

11. 2. 2017, 12.00 | Bohadlo Libor | VČ - 3B 3.třída
0.5002
18 / 30 | 5

11. 2. 2017, 14.00 | Sedláček Radek | VČ - 3B 3.třída
0.6000
13 / 30 | 4

8. 4. 2017, 10.00 | Sedláček Radek | VČ - 3B 3.třída
0.4330
10 / 24 | 3

8. 4. 2017, 11.00 | Novotný Aleš | VČ - 3B 3.třída
0.4160
14 / 30 | 3

8. 4. 2017, 13.00 | Bohadlo Libor | VČ - 3B 3.třída
0.4660
4 / 20 | 2

13. 5. 2017, 09.00 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO 3B MS
0.2000
6 / 20 | 1

13. 5. 2017, 10.30 | Janík Jiří | Přebor VČO 3B MS
0.3000
6 / 20 | 2

13. 5. 2017, 12.00 | Štok Radek | Přebor VČO 3B MS
0.3000

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161695 / 344 | 364.92
7.50
70.62500000 %
136 / 22 | 20

20. 9. 2015, 10.00 | Zadrobílek Roman | VČ - TD 2.třída
6.180
116 / 25 | 15

3. 10. 2015, 10.00 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
4.642
148 / 25 | 17

10. 10. 2015, 09.00 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 2.třída
5.922
77 / 16 | 16

18. 10. 2015, 10.00 | Králíček Pavel | VČ - TD 2.třída
4.810
41 / 11 | 15

1. 11. 2015, 10.00 | Tichák Josef | VČ - TD 2.třída
3.720
124 / 25 | 36

8. 11. 2015, 10.00 | Ettel Milan | VČ - TD 2.třída
4.960
150 / 20 | 31

22. 11. 2015, 10.00 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 2.třída
7.502
150 / 25 | 28

5. 12. 2015, 10.00 | Kubík Robert | VČ - TD 2.třída
6.002
121 / 20 | 24

10. 1. 2016, 13.00 | Zadrobílek Roman | VČ - TD 2.třída
6.050
47 / 13 | 10

16. 1. 2016, 10.00 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
3.610
129 / 25 | 31

23. 1. 2016, 10.00 | Krotil Ladislav | VČ - TD 2.třída
5.162
98 / 25 | 30

7. 2. 2016, 10.00 | Králíček Pavel | VČ - TD 2.třída
3.920
83 / 25 | 13

20. 2. 2016, 10.00 | Židů Tomáš | VČ - TD 2.třída
3.322
108 / 25 | 18

28. 2. 2016, 10.00 | Černý Miroslav | VČ - TD 2.třída
4.320
77 / 17 | 13

13. 3. 2016, 10.00 | Špelda Miroslav | VČ - TD 2.třída
4.520
90 / 25 | 16

9. 4. 2016, 10.00 | Bohadlo Libor | VČ - TD 2.třída
3.602

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
211788 / 398 | 394.49
14.28
85.14290000 %
100 / 7 | 39

20. 9. 2015, 11.00 | Zadrobílek Roman | VČ - TD 2.třída
14.282
100 / 24 | 12

3. 10. 2015, 11.00 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
4.162
100 / 18 | 15

10. 10. 2015, 10.00 | Krotil Ladislav | VČ - TD 2.třída
5.552
75 / 25 | 17

18. 10. 2015, 11.00 | Králíček Pavel | VČ - TD 2.třída
3.002
100 / 22 | 12

1. 11. 2015, 11.00 | Radoch Petr | VČ - TD 2.třída
4.542
77 / 13 | 21

8. 11. 2015, 11.00 | Ettel Milan | VČ - TD 2.třída
5.920
100 / 24 | 29

22. 11. 2015, 11.00 | Špelda Miroslav | VČ - TD 2.třída
4.162
100 / 22 | 18

5. 12. 2015, 11.00 | Kubík Robert | VČ - TD 2.třída
4.542
100 / 24 | 18

10. 1. 2016, 14.00 | Zadrobílek Roman | VČ - TD 2.třída
4.162
49 / 11 | 9

16. 1. 2016, 11.00 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
4.450
100 / 19 | 13

23. 1. 2016, 11.00 | Krotil Ladislav | VČ - TD 2.třída
5.262
51 / 14 | 12

7. 2. 2016, 11.00 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
3.640
98 / 19 | 22

20. 2. 2016, 11.00 | Poláček Ladislav | VČ - TD 2.třída
5.150
84 / 23 | 13

28. 2. 2016, 11.00 | Černý Miroslav | VČ - TD 2.třída
3.650
64 / 25 | 12

13. 3. 2016, 11.00 | Skalický Jaroslav | VČ - TD 2.třída
2.560
100 / 21 | 22

9. 4. 2016, 11.00 | Bohadlo Libor | VČ - TD 2.třída
4.762
93 / 19 | 21

30. 4. 2016, 09.00 | Králíček Pavel | Přebor VČO 2 Třída kádr
4.890
72 / 15 | 14

30. 4. 2016, 10.15 | Novotný Aleš | Přebor VČO 2 Třída kádr
4.800
71 / 14 | 22

30. 4. 2016, 11.30 | Severýn Pavel | Přebor VČO 2 Třída kádr
5.070
71 / 20 | 10

30. 4. 2016, 12.45 | Špelda Miroslav | Přebor VČO 2 Třída kádr
3.552
83 / 19 | 11

30. 4. 2016, 14.00 | Nikl Antonín | Přebor VČO 2 Třída kádr
4.360

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16696 / 327 | 132.12
4.16
87.00000000 %
50 / 12 | 10

20. 9. 2015, 11.50 | Zadrobílek Roman | VČ - TD 2.třída
4.162
37 / 20 | 5

3. 10. 2015, 11.50 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
1.850
50 / 21 | 13

10. 10. 2015, 10.50 | Marek Jan | VČ - TD 2.třída
2.382
42 / 25 | 9

18. 10. 2015, 11.50 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
1.680
46 / 15 | 9

1. 11. 2015, 11.50 | Radoch Petr | VČ - TD 2.třída
3.060
31 / 25 | 5

8. 11. 2015, 11.50 | Černý Miroslav | VČ - TD 2.třída
1.240
25 / 14 | 7

22. 11. 2015, 11.50 | Špelda Miroslav | VČ - TD 2.třída
1.780
50 / 12 | 11

5. 12. 2015, 11.50 | Kubík Robert | VČ - TD 2.třída
4.162
50 / 18 | 8

10. 1. 2016, 14.50 | Žižka Josef | VČ - TD 2.třída
2.772
35 / 25 | 7

16. 1. 2016, 11.50 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
1.402
47 / 25 | 7

23. 1. 2016, 11.50 | Krotil Ladislav | VČ - TD 2.třída
1.880
50 / 21 | 8

7. 2. 2016, 11.50 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
2.381
50 / 21 | 8

20. 2. 2016, 11.50 | Židů Tomáš | VČ - TD 2.třída
2.382
49 / 25 | 7

28. 2. 2016, 11.50 | Černý Miroslav | VČ - TD 2.třída
1.962
34 / 25 | 6

13. 3. 2016, 11.50 | Skalický Jaroslav | VČ - TD 2.třída
1.362
50 / 23 | 6

9. 4. 2016, 11.50 | Bašík Ladislav | VČ - TD 2.třída
2.172

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12159 / 360 | 40.441
0.600
66.25000000 %
13 / 30 | 3

24. 10. 2015, 09.00 | Ptáček Pavel | VČ - 3B 4.třída
0.4332
13 / 30 | 1

24. 10. 2015, 11.00 | Černý Luděk | VČ - 3B 4.třída
0.4332
13 / 30 | 3

24. 10. 2015, 14.00 | Havránek Milan | VČ - 3B 4.třída
0.4332
16 / 30 | 2

30. 1. 2016, 10.00 | Ptáček Pavel | VČ - 3B 4.třída
0.5332
18 / 30 | 3

30. 1. 2016, 11.00 | Havránek Milan | VČ - 3B 4.třída
0.6002
15 / 30 | 3

30. 1. 2016, 13.00 | Svašek Ladislav st. | VČ - 3B 4.třída
0.5002
5 / 30 | 1

5. 3. 2016, 09.00 | Lukeš Martin | VČ - 3B 4.třída
0.1660
13 / 30 | 4

5. 3. 2016, 11.00 | Černý Luděk | VČ - 3B 4.třída
0.4330
14 / 30 | 2

5. 3. 2016, 14.00 | Vít Jiří | VČ - 3B 4.třída
0.4662
17 / 30 | 3

3. 4. 2016, 09.00 | Andres Miroslav | VČ - 3B 4.třída
0.5662
8 / 30 | 2

3. 4. 2016, 11.00 | Svašek Ladislav st. | VČ - 3B 4.třída
0.2661
14 / 30 | 2

3. 4. 2016, 14.00 | Vávra Václav | VČ - 3B 4.třída
0.4662

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9892 / 191 | 264.67
7.87
66.07410000 %
68 / 25 | 16

11. 10. 2014, 09.00 | Korbelář Bohumil | 2.třída Východní Čechy
2.720
145 / 25 | 24

26. 10. 2014, 10.00 | Štěpán Milan | 2.třída Východní Čechy
5.802
51 / 25 | 10

7. 12. 2014, 10.00 | Janeček Antonín | 2.třída Východní Čechy
2.040
110 / 25 | 26

22. 3. 2015, 10.00 | Židů Tomáš | 2.třída Východní Čechy
4.400
126 / 16 | 24

18. 4. 2015, 09.00 | Mareš Ivan | Přebor VČO 2.tř.
7.870
121 / 20 | 24

18. 4. 2015, 09.00 | Holeček Jaroslav | Přebor VČO 2.tř.
6.052
64 / 15 | 13

18. 4. 2015, 09.00 | Králíček Pavel | Přebor VČO 2.tř.
4.260
107 / 20 | 20

18. 4. 2015, 09.00 | Farkaš David | Přebor VČO 2.tř.
5.350
100 / 20 | 24

18. 4. 2015, 09.00 | Chotěbor Ctirad | Přebor VČO 2.tř.
5.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11995 / 219 | 254.54
7.14
71.07140000 %
72 / 25 | 11

11. 10. 2014, 09.00 | Marek Jan | 2.třída Východní Čechy
2.882
100 / 25 | 14

26. 10. 2014, 10.00 | Štěpán Milan | 2.třída Východní Čechy
4.002
100 / 16 | 21

7. 12. 2014, 10.00 | Židů Tomáš | 2.třída Východní Čechy
6.25
100 / 24 | 16

17. 1. 2015, 10.00 | Hanuš Jiří | 2.třída Východní Čechy
4.16
86 / 25 | 10

25. 1. 2015, 10.00 | Krotil Ladislav | 2.třída Východní Čechy
3.442
90 / 20 | 22

22. 3. 2015, 10.00 | Poláček Ladislav | 2.třída Východní Čechy
4.50
100 / 14 | 23

25. 4. 2015, 09.00 | Mikysa Jiří | Přebor VČO K52/2 2.tř.
7.142
86 / 20 | 16

25. 4. 2015, 09.00 | Nikl Antonín | Přebor VČO K52/2 2.tř.
4.300
64 / 14 | 16

25. 4. 2015, 09.00 | Králíček Pavel | Přebor VČO K52/2 2.tř.
4.570
97 / 20 | 22

25. 4. 2015, 09.00 | Mareš Ivan | Přebor VČO K52/2 2.tř.
4.852
100 / 16 | 25

25. 4. 2015, 09.00 | Zadrobílek Roman | Přebor VČO K52/2 2.tř.
6.252

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14579 / 273 | 142.12
2.94
27.57140000 %
50 / 23 | 11

28. 9. 2014, 10.00 | Kejzlar Alexej | 2.třída Východní Čechy
2.17
47 / 25 | 9

11. 10. 2014, 09.00 | Marek Jan | 2.třída Východní Čechy
1.882
50 / 19 | 12

19. 10. 2014, 10.00 | Köhler Petr | 2.třída Východní Čechy
2.63
50 / 19 | 8

26. 10. 2014, 10.00 | Nikl Antonín | 2.třída Východní Čechy
2.63
50 / 22 | 5

16. 11. 2014, 10.00 | Žižka Josef | 2.třída Východní Čechy
2.27
50 / 23 | 13

30. 11. 2014, 10.00 | Foff Petr | 2.třída Východní Čechy
2.17
38 / 17 | 9

7. 12. 2014, 10.00 | Janeček Antonín | 2.třída Východní Čechy
2.23
43 / 25 | 6

17. 1. 2015, 10.00 | Ciasto Libor | 2.třída Východní Čechy
1.722
39 / 25 | 9

25. 1. 2015, 10.00 | Marek Jan | 2.třída Východní Čechy
1.560
50 / 17 | 8

1. 2. 2015, 10.00 | Köhler Petr | 2.třída Východní Čechy
2.94
29 / 15 | 6

8. 2. 2015, 10.00 | Nikl Antonín | 2.třída Východní Čechy
1.93
50 / 18 | 14

22. 2. 2015, 10.00 | Chotěbor Ctirad | 2.třída Východní Čechy
2.77
24 / 18 | 7

14. 3. 2015, 10.00 | Foff Petr | 2.třída Východní Čechy
1.33
9 / 7 | 5

22. 3. 2015, 10.00 | Tichák Josef | 2.třída Východní Čechy
1.28

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15179 / 414 | 50.432
0.689
60.06710000 %
12 / 30 | 2

8. 11. 2014, 09.00 | Vávra Václav | 3B 4.třída Východní Čechy
0.4002
13 / 30 | 5

8. 11. 2014, 11.00 | Steiger Čestmír | 3B 4.třída Východní Čechy
0.4332
18 / 30 | 2

8. 11. 2014, 14.00 | Bohadlo Libor | 3B 4.třída Východní Čechy
0.6002
3 / 30 | 1

18. 1. 2015, 10.00 | Štok Radek | 3B 4.třída Východní Čechy
0.1000
13 / 30 | 3

18. 1. 2015, 12.00 | Maják Dušan | 3B 4.třída Východní Čechy
0.4332
9 / 30 | 2

18. 1. 2015, 14.00 | Kočička Petr | 3B 4.třída Východní Čechy
0.3000
20 / 29 | 3

14. 2. 2015, 10.00 | Vávra Václav | 3B 4.třída Východní Čechy
0.6892
20 / 30 | 5

14. 2. 2015, 11.00 | Skalický Jaroslav | 3B 4.třída Východní Čechy
0.6662
13 / 30 | 2

14. 2. 2015, 13.00 | Ptáček Pavel | 3B 4.třída Východní Čechy
0.4330
15 / 30 | 3

8. 3. 2015, 10.00 | Andres Miroslav | 3B 4.třída Východní Čechy
0.5002
18 / 30 | 3

8. 3. 2015, 12.00 | Ptáček Pavel | 3B 4.třída Východní Čechy
0.6002
6 / 25 | 2

8. 3. 2015, 14.00 | Kočička Petr | 3B 4.třída Východní Čechy
0.2400
10 / 20 | 2

23. 5. 2015, 09.00 | Absolon Jiří | Oblastní přebor VČO 3B
0.5000
7 / 20 | 2

23. 5. 2015, 09.00 | Havelka Jiří | Oblastní přebor VČO 3B
0.3501
2 / 20 | 1

23. 5. 2015, 09.00 | Sedláček Radek | Oblastní přebor VČO 3B
0.1000

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7786 / 171 | 354.59
6.25
74.85710000 %
85 / 25 | 17

28. 9. 2013, 10.00 | Ciasto Libor | 2.třída Východní Čechy
3.402
67 / 22 | 13

5. 10. 2013, 10.00 | Stolín Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
3.040
150 / 24 | 25

5. 10. 2013, 14.00 | Janeček Antonín | 2.třída Východní Čechy
6.252
150 / 25 | 35

12. 10. 2013, 09.00 | Korbelář Bohumil | 2.třída Východní Čechy
6.002
114 / 25 | 26

26. 10. 2013, 10.00 | Volanský Petr | 2.třída Východní Čechy
4.562
127 / 25 | 21

17. 11. 2013, 10.00 | Brutovský Milan | 2.třída Východní Čechy
5.082
93 / 25 | 15

8. 3. 2014, 10.00 | Vít Jiří | 2.třída Východní Čechy
3.722

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151260 / 285 | 264.42
7.14
63.00000000 %
100 / 22 | 14

28. 9. 2013, 10.00 | Ciasto Libor | 2.třída Východní Čechy
4.54
59 / 21 | 6

5. 10. 2013, 10.00 | Svoboda Pavel | 2.třída Východní Čechy
2.80
83 / 25 | 14

5. 10. 2013, 14.00 | Židů Tomáš | 2.třída Východní Čechy
3.320
100 / 14 | 23

12. 10. 2013, 10.00 | Krotil Ladislav | 2.třída Východní Čechy
7.14
67 / 25 | 11

26. 10. 2013, 10.00 | Volanský Petr | 2.třída Východní Čechy
2.680
100 / 17 | 16

17. 11. 2013, 10.00 | Vít Jiří | 2.třída Východní Čechy
5.88
100 / 23 | 12

4. 1. 2014, 10.00 | Kejzlar Alexej | 2.třída Východní Čechy
4.34
100 / 19 | 26

18. 1. 2014, 10.00 | Šolc Kamil | 2.třída Východní Čechy
5.26
100 / 20 | 14

26. 1. 2014, 10.00 | Marek Jan | 2.třída Východní Čechy
5.00
100 / 17 | 17

23. 2. 2014, 10.00 | Volanský Petr | 2.třída Východní Čechy
5.88
62 / 17 | 15

10. 5. 2014, 09.00 | Foff Petr | VČO Přebor 2.třídy K52/2
3.640
93 / 20 | 23

10. 5. 2014, 09.00 | Stolín Jaroslav | VČO Přebor 2.třídy K52/2
4.652
40 / 18 | 23

10. 5. 2014, 09.00 | Zadrobílek Roman | VČO Přebor 2.třídy K52/2
2.220
79 / 14 | 18

10. 5. 2014, 09.00 | Svoboda Pavel | VČO Přebor 2.třídy K52/2
5.640
77 / 13 | 24

10. 5. 2014, 09.00 | Mikysa Jiří | VČO Přebor 2.třídy K52/2
5.920

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13530 / 245 | 182.16
3.33
27.17950000 %
50 / 22 | 6

28. 9. 2013, 10.00 | Hanuš Jiří | 2.třída Východní Čechy
2.27
37 / 17 | 14

5. 10. 2013, 10.00 | Svoboda Pavel | 2.třída Východní Čechy
2.17
36 / 17 | 14

5. 10. 2013, 14.00 | Poláček Ladislav | 2.třída Východní Čechy
2.11
32 / 20 | 10

12. 10. 2013, 11.30 | Krotil Ladislav | 2.třída Východní Čechy
1.60
50 / 24 | 6

26. 10. 2013, 10.00 | Černý Miroslav | 2.třída Východní Čechy
2.08
50 / 16 | 13

17. 11. 2013, 10.00 | Král Miloš | 2.třída Východní Čechy
3.12
42 / 24 | 6

30. 11. 2013, 10.00 | Mikysa Jiří | 2.třída Východní Čechy
1.75
30 / 9 | 10

4. 1. 2014, 10.00 | Skalický Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
3.33
17 / 16 | 4

18. 1. 2014, 10.00 | Svoboda Pavel | 2.třída Východní Čechy
1.06
50 / 18 | 10

26. 1. 2014, 10.00 | Krotil Ladislav | 2.třída Východní Čechy
2.77
50 / 20 | 7

23. 2. 2014, 10.00 | Černý Miroslav | 2.třída Východní Čechy
2.50
50 / 17 | 18

8. 3. 2014, 10.00 | Ptáček Pavel | 2.třída Východní Čechy
2.94
36 / 25 | 7

23. 3. 2014, 10.00 | Foff Petr | 2.třída Východní Čechy
1.440

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12137 / 360 | 50.380
0.600
57.08330000 %
2 / 30 | 1

20. 10. 2013, 09.00 | Andres Miroslav | 3B 3.třída Východní Čechy
0.0660
14 / 30 | 3

20. 10. 2013, 11.00 | Zloch Lubomír | 3B 3.třída Východní Čechy
0.4662
14 / 30 | 3

20. 10. 2013, 14.00 | Vít Jiří | 3B 3.třída Východní Čechy
0.4662
8 / 30 | 2

1. 12. 2013, 09.00 | Novotný Aleš | 3B 3.třída Východní Čechy
0.2660
14 / 30 | 3

1. 12. 2013, 11.00 | Andres Miroslav | 3B 3.třída Východní Čechy
0.4662
11 / 30 | 3

1. 12. 2013, 14.00 | Ptáček Pavel | 3B 3.třída Východní Čechy
0.3662
15 / 30 | 5

16. 2. 2014, 10.00 | Procházka Jaroslav | 3B 3.třída Východní Čechy
0.5002
9 / 30 | 2

16. 2. 2014, 12.00 | Koňarik Štefan | 3B 3.třída Východní Čechy
0.3002
18 / 30 | 4

16. 2. 2014, 14.00 | Šimerda Pavel | 3B 3.třída Východní Čechy
0.6002
9 / 30 | 2

6. 4. 2014, 10.00 | Staněk Jiří | 3B 3.třída Východní Čechy
0.3000
10 / 30 | 2

6. 4. 2014, 11.00 | Šimerda Pavel | 3B 3.třída Východní Čechy
0.3330
13 / 30 | 3

6. 4. 2014, 13.00 | Vít Jiří | 3B 3.třída Východní Čechy
0.4332

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141557 / 329 | 484.73
7.25
74.14290000 %
88 / 25 | 14

14. 10. 2012, 10.00 | Černý Miroslav | 2.třída - Východní Čechy
3.520
71 / 25 | 17

2. 12. 2012, 10.00 | Žižka Josef | 2.třída - Východní Čechy
2.840
79 / 25 | 11

9. 12. 2012, 10.00 | Sedlák Josef | 2.třída - Východní Čechy
3.162
91 / 25 | 14

19. 1. 2013, 10.00 | Janeček Antonín | 2.třída - Východní Čechy
3.640
124 / 25 | 27

20. 1. 2013, 10.00 | Koníček Vladimír | 2.třída - Východní Čechy
4.960
123 / 25 | 20

3. 2. 2013, 10.00 | Skalický Jaroslav | 2.třída - Východní Čechy
4.922
150 / 25 | 48

17. 2. 2013, 10.00 | Bohadlo Libor | 2.třída - Východní Čechy
6.002
150 / 24 | 19

23. 2. 2013, 10.00 | Zadrobílek Roman | 2.třída - Východní Čechy
6.252
101 / 25 | 19

3. 3. 2013, 10.00 | Šťovíček Karel | 2.třída - Východní Čechy
4.040
118 / 25 | 24

17. 3. 2013, 10.00 | Sedlák Josef | 2.třída - Východní Čechy
4.722
79 / 20 | 17

23. 3. 2013, 09.00 | Foff Petr | Přebor 2.třídy VH
3.950
138 / 20 | 25

23. 3. 2013, 09.00 | Holeček Jaroslav | Přebor 2.třídy VH
6.902
145 / 20 | 26

23. 3. 2013, 09.00 | Kačírek Karel | Přebor 2.třídy VH
7.252
100 / 20 | 17

23. 3. 2013, 09.00 | Mikysa Jiří | Přebor 2.třídy VH
5.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7650 / 147 | 324.42
5.88
61.90480000 %
92 / 25 | 10

14. 10. 2012, 10.00 | Vokatý Petr | 2.třída - Východní Čechy
3.682
100 / 17 | 32

4. 11. 2012, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | 2.třída - Východní Čechy
5.88
100 / 23 | 23

18. 11. 2012, 10.00 | Židů Tomáš | 2.třída - Východní Čechy
4.34
82 / 20 | 20

18. 11. 2012, 14.00 | Šťovíček Karel | 2.třída - Východní Čechy
4.10
76 / 16 | 23

2. 12. 2012, 10.00 | Mikysa Jiří | 2.třída - Východní Čechy
4.75
100 / 21 | 15

17. 2. 2013, 10.00 | Kopecký Emil st. | 2.třída - Východní Čechy
4.76
100 / 25 | 15

17. 3. 2013, 10.00 | Hájek Miloš | 2.třída - Východní Čechy
4.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14621 / 299 | 202.07
3.84
29.57140000 %
50 / 23 | 8

14. 10. 2012, 10.00 | Reil Martin | 2.třída - Východní Čechy
2.17
41 / 20 | 8

4. 11. 2012, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | 2.třída - Východní Čechy
2.05
50 / 23 | 9

11. 11. 2012, 10.00 | Strnad Milan | 2.třída - Východní Čechy
2.17
50 / 13 | 20

18. 11. 2012, 10.00 | Židů Tomáš | 2.třída - Východní Čechy
3.84
35 / 25 | 11

18. 11. 2012, 14.00 | Císař Milan | 2.třída - Východní Čechy
1.400
49 / 21 | 13

2. 12. 2012, 10.00 | Mikysa Jiří | 2.třída - Východní Čechy
2.33
50 / 17 | 13

9. 12. 2012, 10.00 | Hájek Miloš | 2.třída - Východní Čechy
2.94
42 / 21 | 8

19. 1. 2013, 10.00 | Židů Tomáš | 2.třída - Východní Čechy
2.00
50 / 23 | 9

20. 1. 2013, 10.00 | Vokatý Petr | 2.třída - Východní Čechy
2.17
39 / 25 | 8

3. 2. 2013, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | 2.třída - Východní Čechy
1.560
48 / 25 | 9

17. 2. 2013, 10.00 | Strnad Milan | 2.třída - Východní Čechy
1.922
50 / 18 | 9

23. 2. 2013, 10.00 | Foff Petr | 2.třída - Východní Čechy
2.77
40 / 23 | 5

3. 3. 2013, 10.00 | Ulbrych Jaroslav | 2.třída - Východní Čechy
1.73
27 / 22 | 5

17. 3. 2013, 10.00 | Kačírek Karel | 2.třída - Východní Čechy
1.22

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19249 / 553 | 50.450
0.769
64.84380000 %
19 / 30 | 5

25. 11. 2012, 09.00 | Marek Jan | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.6332
15 / 30 | 3

25. 11. 2012, 12.00 | Procházka Jaroslav | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.5002
12 / 30 | 3

25. 11. 2012, 13.00 | Ptáček Pavel | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.4002
10 / 30 | 3

13. 1. 2013, 09.00 | Korbelář Bohumil | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.3332
20 / 26 | 4

13. 1. 2013, 12.00 | Staněk Jiří | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.7692
16 / 30 | 4

13. 1. 2013, 13.00 | Reil Martin | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.5332
13 / 30 | 2

10. 3. 2013, 10.00 | Strnad Milan | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.4330
9 / 30 | 2

10. 3. 2013, 12.00 | Ettel Milan | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.3000
15 / 30 | 3

10. 3. 2013, 14.00 | Korbelář Bohumil | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.5002
19 / 30 | 5

7. 4. 2013, 10.00 | Procházka Jaroslav | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.6332
8 / 30 | 3

7. 4. 2013, 12.00 | Ptáček Pavel | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.2660
7 / 30 | 3

7. 4. 2013, 14.00 | Koníček Vladimír | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.2330
14 / 30 | 3

27. 4. 2013, 09.00 | Šlambor Aleš | Přebor VČO MS-3B
0.4661
4 / 26 | 2

27. 4. 2013, 09.00 | Červenka Josef st. | Přebor VČO MS-3B
0.1530
5 / 21 | 2

27. 4. 2013, 09.00 | Absolon Jiří | Přebor VČO MS-3B
0.2380
13 / 30 | 3

27. 4. 2013, 09.00 | Křížek Miloslav | Přebor VČO MS-3B
0.4332
19 / 30 | 3

27. 4. 2013, 09.00 | Janík Jiří | Přebor VČO MS-3B
0.6332
20 / 30 | 3

27. 4. 2013, 09.00 | Kolembář Petr | Přebor VČO MS-3B
0.6662
11 / 30 | 2

27. 4. 2013, 09.00 | Mrkvička Jaroslav | Přebor VČO MS-3B
0.3662

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
181580 / 364 | 324.34
6.66
63.20000000 %
100 / 17 | 32

30. 11. -0001, 00.00 | Theer Martin | Přebor VČO 3.třídy VH
5.882
100 / 15 | 16

30. 11. -0001, 00.00 | Havránek Hynek | Přebor VČO 3.třídy VH
6.661
30 / 16 | 6

30. 11. -0001, 00.00 | Kačírek Karel | Přebor VČO 3.třídy VH
1.870
100 / 16 | 30

30. 11. -0001, 00.00 | Farkaš David | Přebor VČO 3.třídy VH
6.252
80 / 25 | 12

9. 10. 2011, 10.00 | Petříček Martin | 3. třída "B" - Východní Čechy
3.20
128 / 25 | 20

23. 10. 2011, 10.00 | Hazuka Petr | 3. třída "B" - Východní Čechy
5.12
51 / 25 | 10

30. 10. 2011, 10.00 | Svoboda Ivan | 3. třída "B" - Východní Čechy
2.04
136 / 25 | 26

13. 11. 2011, 10.00 | Hájek Miloš | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
5.442
0

13. 11. 2011, 10.00 | Hájek Miloš | 3. třída "B" - Východní Čechy
2
134 / 25 | 19

14. 1. 2012, 14.00 | Petříček Martin | 3. třída "B" - Východní Čechy
5.36
83 / 25 | 13

15. 1. 2012, 10.00 | Štok Radek | 3. třída "B" - Východní Čechy
3.32
101 / 25 | 16

5. 2. 2012, 10.00 | Lukeš Martin | 3. třída "B" - Východní Čechy
4.04
88 / 25 | 18

18. 2. 2012, 10.00 | Hájek Miloš | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
3.520
0

18. 2. 2012, 10.00 | Hájek Miloš | 3. třída "B" - Východní Čechy
0
119 / 25 | 13

3. 3. 2012, 09.00 | Šrůtek Václav | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
4.760
149 / 25 | 23

3. 3. 2012, 14.30 | Hanuš Jiří | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
5.962
112 / 25 | 20

18. 3. 2012, 09.00 | Heincl Oldřich | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
4.482
69 / 25 | 13

18. 3. 2012, 14.30 | Schroll Zdeněk | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
2.760

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13761 / 237 | 233.21
4.76
39.02560000 %
72 / 25 | 7

9. 10. 2011, 10.00 | Šimerda Pavel | 3. třída "B" - Východní Čechy
2.88
71 / 21 | 12

23. 10. 2011, 10.00 | Hazuka Petr | 3. třída "B" - Východní Čechy
3.38
52 / 22 | 5

30. 10. 2011, 10.00 | Theer Martin | 3. třída "B" - Východní Čechy
2.36
84 / 25 | 10

13. 11. 2011, 10.00 | Sedlák Josef | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
3.362
0

13. 11. 2011, 10.00 | Sedlák Josef | 3. třída "B" - Východní Čechy
2
100 / 21 | 23

18. 12. 2011, 10.00 | Koňarik Štefan | 3. třída "B" - Východní Čechy
4.76
0

5. 2. 2012, 10.00 | Theer Martin | 3. třída "B" - Východní Čechy
2
0

18. 2. 2012, 10.00 | Hájek Miloš | 3. třída "B" - Východní Čechy
2
56 / 25 | 7

18. 2. 2012, 10.00 | Hájek Miloš | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
2.242
100 / 23 | 12

3. 3. 2012, 09.00 | Heincl Oldřich | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
4.34
60 / 25 | 9

3. 3. 2012, 14.30 | Ciasto Libor | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
2.400
92 / 25 | 13

18. 3. 2012, 09.00 | Štěpán Milan | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
3.682
74 / 25 | 10

18. 3. 2012, 14.30 | Schroll Zdeněk | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
2.962

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16566 / 275 | 242.05
2.77
28.30000000 %
50 / 20 | 17

30. 11. -0001, 00.00 | Petříček Martin | Přebor VČO 3.třída 1B
2.502
34 / 20 | 17

30. 11. -0001, 00.00 | Farkaš David | Přebor VČO 3.třída 1B
1.700
43 / 20 | 6

30. 11. -0001, 00.00 | Chotěbor Ctirad | Přebor VČO 3.třída 1B
2.150
38 / 19 | 11

30. 11. -0001, 00.00 | Havránek Hynek | Přebor VČO 3.třída 1B
2.000
35 / 25 | 4

9. 10. 2011, 10.00 | Šimerda Pavel | 3. třída "B" - Východní Čechy
1.40
50 / 19 | 8

23. 10. 2011, 10.00 | Havránek Hynek | 3. třída "B" - Východní Čechy
2.63
50 / 25 | 10

30. 10. 2011, 10.00 | Theer Martin | 3. třída "B" - Východní Čechy
2.00
28 / 20 | 7

13. 11. 2011, 10.00 | Hájek Miloš | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
1.40
0

13. 11. 2011, 10.00 | Hájek Miloš | 3. třída "B" - Východní Čechy
0
0

5. 2. 2012, 10.00 | Theer Martin | 3. třída "B" - Východní Čechy
2
42 / 25 | 7

18. 2. 2012, 10.00 | Sedlák Josef | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
1.682
0

18. 2. 2012, 10.00 | Sedlák Josef | 3. třída "B" - Východní Čechy
2
50 / 22 | 11

3. 3. 2012, 09.00 | Florek Josef | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
2.27
50 / 18 | 10

3. 3. 2012, 14.30 | Hanuš Jiří | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
2.77
50 / 23 | 8

18. 3. 2012, 09.00 | Šrůtek Václav | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
2.17
46 / 19 | 24

18. 3. 2012, 14.30 | Bláha Jiří | 3. třída FINÁLE - Východní Čechy
2.42

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
201754 / 472 | 263.71
5.72
63.78180000 %
70 / 20 | 17

30. 11. -0001, 00.00 | Ulbrych Jaroslav | Přebor VČO 3.třída volná
3.500
88 / 20 | 25

30. 11. -0001, 00.00 | Kejzlar Alexej | Přebor VČO 3.třída volná
4.400
100 / 19 | 21

30. 11. -0001, 00.00 | Holeček Jaroslav | Přebor VČO 3.třída volná
5.262
54 / 20 | 21

30. 11. -0001, 00.00 | Stolín Jaroslav | Přebor VČO 3.třída volná
2.700
100 / 19 | 24

30. 11. -0001, 00.00 | Hazuka Petr | Přebor VČO 3.třída volná
5.262
76 / 25 | 18

3. 10. 2010, 09.00 | Rykl Milan | VČO 3.třída
3.042
82 / 25 | 15

10. 10. 2010, 09.30 | Havránek Milan | VČO 3.třída
3.282
112 / 25 | 14

17. 10. 2010, 09.00 | Suchánek Zdenek | VČO 3.třída
4.482
80 / 25 | 19

17. 10. 2010, 15.00 | Kejzlar Alexej | VČO 3.třída
3.202
59 / 25 | 8

14. 11. 2010, 09.30 | Šimerda Pavel | VČO 3.třída
2.362
132 / 25 | 21

5. 12. 2010, 09.30 | Mervart Josef | VČO 3.třída
5.282
94 / 25 | 24

12. 12. 2010, 10.00 | Ulbrych Jaroslav | VČO 3.třída
3.760
55 / 25 | 14

9. 1. 2011, 09.30 | Ptáček Pavel | VČO 3.třída
2.202
71 / 25 | 10

16. 1. 2011, 09.30 | Ulbrych Jaroslav | VČO 3.třída
2.840
86 / 25 | 10

23. 1. 2011, 09.30 | Červinka František | VČO 3.třída
3.442
107 / 25 | 19

30. 1. 2011, 10.00 | Petříček Martin | VČO 3.třída
4.282
104 / 25 | 25

6. 2. 2011, 09.30 | Hanuš Jiří | VČO 3.třída
4.162
143 / 25 | 26

27. 2. 2011, 09.00 | Theer Martin | VČO 3.třída
5.722
58 / 25 | 10

27. 2. 2011, 14.00 | Šmída Jan | VČO 3.třída
2.320
83 / 24 | 18

13. 3. 2011, 10.00 | Hazuka Petr | VČO 3.třída
3.450

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
191422 / 421 | 253.37
7.27
56.88000000 %
26 / 15 | 6

30. 11. -0001, 00.00 | Kejzlar Alexej | Přebor VČO 3.třída kádr
1.730
80 / 18 | 9

30. 11. -0001, 00.00 | Hanuš Jiří | Přebor VČO 3.třída kádr
4.442
65 / 14 | 8

30. 11. -0001, 00.00 | Theer Martin | Přebor VČO 3.třída kádr
4.640
71 / 20 | 8

30. 11. -0001, 00.00 | Stolín Jaroslav | Přebor VČO 3.třída kádr
3.552
80 / 11 | 22

30. 11. -0001, 00.00 | Ulbrych Jaroslav | Přebor VČO 3.třída kádr
7.272
59 / 25 | 10

3. 10. 2010, 09.00 | Vlačiha Josef | VČO 3.třída
2.362
100 / 24 | 23

10. 10. 2010, 09.30 | Havránek Hynek | VČO 3.třída
4.16
95 / 25 | 25

17. 10. 2010, 09.00 | Suchánek Zdenek | VČO 3.třída
3.802
61 / 25 | 9

17. 10. 2010, 15.00 | Kejzlar Alexej | VČO 3.třída
2.440
65 / 25 | 8

14. 11. 2010, 09.30 | Šimerda Pavel | VČO 3.třída
2.602
82 / 25 | 15

28. 11. 2010, 12.00 | Theer Martin | VČO 3.třída
3.280
92 / 25 | 14

5. 12. 2010, 09.30 | Šmída Jan | VČO 3.třída
3.682
74 / 25 | 10

12. 12. 2010, 10.00 | Stolín Jaroslav | VČO 3.třída
2.960
56 / 25 | 10

9. 1. 2011, 09.30 | Ptáček Pavel | VČO 3.třída
2.242
76 / 25 | 18

16. 1. 2011, 09.30 | Ulbrych Jaroslav | VČO 3.třída
3.040
82 / 25 | 11

23. 1. 2011, 09.30 | Vlačiha Josef | VČO 3.třída
3.282
63 / 25 | 10

30. 1. 2011, 10.00 | Šimek Vladimír | VČO 3.třída
2.522
95 / 25 | 22

6. 2. 2011, 09.30 | Hanuš Jiří | VČO 3.třída
3.802
100 / 19 | 15

27. 2. 2011, 14.00 | Šmída Jan | VČO 3.třída
5.26

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16645 / 327 | 121.97
2.63
33.94740000 %
45 / 20 | 10

30. 11. -0001, 00.00 | Theer Martin | Přebor VČO 3.třída 1B
2.252
39 / 20 | 8

30. 11. -0001, 00.00 | Stolín Jaroslav | Přebor VČO 3.třída 1B
1.952
32 / 15 | 7

30. 11. -0001, 00.00 | Hazuka Petr | Přebor VČO 3.třída 1B
2.130
42 / 20 | 10

30. 11. -0001, 00.00 | Holeček Jaroslav | Přebor VČO 3.třída 1B
2.102
41 / 20 | 7

30. 11. -0001, 00.00 | Petříček Martin | Přebor VČO 3.třída 1B
2.052
46 / 25 | 9

3. 10. 2010, 09.00 | Vlačiha Josef | VČO 3.třída
1.842
40 / 21 | 6

17. 10. 2010, 15.00 | Kejzlar Alexej | VČO 3.třída
1.90
50 / 19 | 10

14. 11. 2010, 09.30 | Šimek Vladimír | VČO 3.třída
2.63
37 / 25 | 7

5. 12. 2010, 09.30 | Šmída Jan | VČO 3.třída
1.482
30 / 13 | 7

12. 12. 2010, 10.00 | Ulbrych Jaroslav | VČO 3.třída
2.30
46 / 25 | 7

16. 1. 2011, 09.30 | Ulbrych Jaroslav | VČO 3.třída
1.842
30 / 25 | 7

30. 1. 2011, 10.00 | Petříček Martin | VČO 3.třída
1.200
50 / 19 | 12

6. 2. 2011, 09.30 | Hanuš Jiří | VČO 3.třída
2.63
50 / 23 | 9

27. 2. 2011, 09.00 | Svašek Ladislav st. | VČO 3.třída
2.17
42 / 25 | 10

27. 2. 2011, 14.00 | Šmída Jan | VČO 3.třída
1.682
25 / 12 | 7

13. 3. 2011, 10.00 | Hazuka Petr | VČO 3.třída
2.08

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161137 / 350 | 263.24
5.04
43.73080000 %
61 / 25 | 10

11. 10. 2009, 10.00 | Krejčí Jan | VČO 3.třída B
2.442
65 / 25 | 10

15. 11. 2009, 10.00 | Adamec Josef | VČO 3.třída B
2.602
98 / 25 | 16

6. 12. 2009, 10.00 | Josef Zbyšek | VČO 3.třída B
3.922
99 / 25 | 13

13. 12. 2009, 10.00 | Hána Václav | VČO 3.třída BARÁŽ
3.962
0

13. 12. 2009, 10.00 | Hána Václav | VČO 3.třída B
2
77 / 25 | 9

16. 1. 2010, 13.00 | Tolar Patrik | VČO 1.třída
3.080
92 / 25 | 26

17. 1. 2010, 10.00 | Novák Martin | VČO 3.třída B
3.682
44 / 25 | 11

7. 2. 2010, 10.00 | Havránek Milan | VČO 3.třída B
1.760
67 / 25 | 15

13. 2. 2010, 13.00 | Josef Zbyšek | VČO 3.třída B
2.682
126 / 25 | 16

27. 2. 2010, 10.00 | Ciasto Libor | VČO 3.třída BARÁŽ
5.042
0

27. 2. 2010, 13.00 | Ciasto Libor | VČO 3.třída B
2
92 / 25 | 21

7. 3. 2010, 10.00 | Felgr Miloslav | VČO 3.třída BARÁŽ
3.680
92 / 25 | 14

14. 3. 2010, 10.00 | Poláček Ladislav | VČO 3.třída BARÁŽ
3.682
89 / 25 | 15

20. 3. 2010, 13.00 | Theer Martin | VČO 1.třída
3.560
40 / 25 | 8

27. 3. 2010, 13.00 | Janeček Antonín | VČO 3.třída BARÁŽ
1.600
95 / 25 | 16

4. 4. 2010, 10.00 | Hubený Jiří | VČO 3.třída BARÁŽ
3.800

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161131 / 334 | 293.38
5.00
43.50000000 %
68 / 25 | 8

11. 10. 2009, 10.00 | Ševčík Jakub | VČO 3.třída B
2.722
94 / 25 | 12

15. 11. 2009, 10.00 | Hazuka Petr | VČO 3.třída B
3.760
56 / 25 | 7

6. 12. 2009, 10.00 | Josef Zbyšek | VČO 3.třída B
2.242
0

13. 12. 2009, 10.00 | Bláha Jiří | VČO 3.třída B
2
100 / 22 | 19

13. 12. 2009, 10.00 | Bláha Jiří | VČO 3.třída BARÁŽ
4.54
101 / 25 | 11

16. 1. 2010, 13.00 | Tolar Patrik | VČO 1.třída
4.040
64 / 25 | 10

17. 1. 2010, 10.00 | Krejčí Jan | VČO 3.třída B
2.562
100 / 23 | 15

7. 2. 2010, 10.00 | Hazuka Petr | VČO 3.třída B
4.34
63 / 25 | 9

13. 2. 2010, 13.00 | Šmída Jan | VČO 3.třída B
2.522
100 / 20 | 15

27. 2. 2010, 10.00 | Žižka Alois | VČO 3.třída BARÁŽ
5.00
0

27. 2. 2010, 13.00 | Žižka Alois | VČO 3.třída B
2
77 / 25 | 13

7. 3. 2010, 10.00 | Šlambor Aleš | VČO 3.třída BARÁŽ
3.080
63 / 19 | 12

14. 3. 2010, 10.00 | Poláček Ladislav | VČO 3.třída BARÁŽ
3.31
108 / 25 | 29

20. 3. 2010, 13.00 | Theer Martin | VČO 1.třída
4.322
56 / 25 | 10

27. 3. 2010, 13.00 | Poláček Ladislav | VČO 3.třída BARÁŽ
2.240
81 / 25 | 10

4. 4. 2010, 11.30 | Felgr Miloslav | VČO 3.třída BARÁŽ
3.240

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13465 / 257 | 101.80
2.27
21.62790000 %
32 / 25 | 9

15. 11. 2009, 10.00 | Týle Radko | VČO 3.třída B
1.282
50 / 22 | 10

13. 12. 2009, 10.00 | Bláha Jiří | VČO 3.třída BARÁŽ
2.27
0

13. 12. 2009, 10.00 | Bláha Jiří | VČO 3.třída B
2
49 / 25 | 10

16. 1. 2010, 13.00 | Křížek Miloslav | VČO 1.třída
1.962
50 / 22 | 10

17. 1. 2010, 10.00 | Krejčí Jan | VČO 3.třída B
2.27
46 / 25 | 9

13. 2. 2010, 13.00 | Šmída Jan | VČO 3.třída B
1.842
35 / 25 | 5

27. 2. 2010, 10.00 | Žižka Alois | VČO 3.třída BARÁŽ
1.402
0

27. 2. 2010, 13.00 | Žižka Alois | VČO 3.třída B
2
34 / 18 | 9

7. 3. 2010, 10.00 | Felgr Miloslav | VČO 3.třída BARÁŽ
1.88
36 / 25 | 7

14. 3. 2010, 10.00 | Poláček Ladislav | VČO 3.třída BARÁŽ
1.440
52 / 25 | 10

20. 3. 2010, 13.00 | Theer Martin | VČO 1.třída
2.082
40 / 25 | 5

27. 3. 2010, 13.00 | Poláček Ladislav | VČO 3.třída BARÁŽ
1.602
41 / 20 | 7

4. 4. 2010, 12.30 | Felgr Miloslav | VČO 3.třída BARÁŽ
2.05