User
New userChange password

Korbelář Bohumil

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7644 / 179 | 253.59
5.79
61.33330000 %
150 / 30 | 25

29. 9. 2019, 09.00 | Janeček Petr | VČ TD 3.třída
5.002
54 / 25 | 9

29. 9. 2019, 13.30 | Kuchař František | VČ TD 2.třída
2.160
75 / 25 | 14

12. 10. 2019, 09.00 | Černý Robert | VČ TD 3.třída
3.000
57 / 30 | 10

26. 10. 2019, 10.00 | Steiger Čestmír | VČ TD 3.třída
1.900
100 / 30 | 19

9. 11. 2019, 09.00 | Radoch Petr | VČ TD 3.třída
3.330
69 / 15 | 17

24. 11. 2019, 10.00 | Absolon Jiří | VČ TD 3.třída
4.600
139 / 24 | 19

7. 12. 2019, 09.00 | Kačírek Karel | VČ TD 3.třída
5.790

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7492 / 171 | 142.87
4.21
70.28570000 %
67 / 30 | 13

29. 9. 2019, 10.10 | Janeček Petr | VČ TD 3.třída
2.230
97 / 23 | 12

29. 9. 2019, 14.50 | Kuchař František | VČ TD 2.třída
4.210
48 / 18 | 12

12. 10. 2019, 10.10 | Černý Robert | VČ TD 3.třída
2.660
77 / 30 | 14

26. 10. 2019, 11.10 | Steiger Čestmír | VČ TD 3.třída
2.562
42 / 19 | 8

9. 11. 2019, 10.10 | Radoch Petr | VČ TD 3.třída
2.210
100 / 27 | 13

24. 11. 2019, 11.10 | Fel Jozef | VČ TD 3.třída
3.702
61 / 24 | 9

7. 12. 2019, 10.10 | Kačírek Karel | VČ TD 3.třída
2.540

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7306 / 169 | 121.81
2.50
87.42860000 %
50 / 27 | 7

29. 9. 2019, 11.00 | Janeček Petr | VČ TD 3.třída
1.852
37 / 25 | 6

29. 9. 2019, 15.50 | Kuchař František | VČ TD 2.třída
1.480
50 / 20 | 11

12. 10. 2019, 11.00 | Černý Robert | VČ TD 3.třída
2.502
47 / 30 | 6

26. 10. 2019, 12.00 | Navrátil Pavel | VČ TD 3.třída
1.562
50 / 20 | 12

9. 11. 2019, 11.00 | Císař Milan | VČ TD 3.třída
2.502
30 / 24 | 7

24. 11. 2019, 12.00 | Fel Jozef | VČ TD 3.třída
1.250
42 / 23 | 9

7. 12. 2019, 11.00 | Hájek Miloš | VČ TD 3.třída
1.820

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
994 / 270 | 60.348
0.500
52.22220000 %
12 / 30 | 4

28. 9. 2019, 09.00 | Foff Petr | VČ 3B 3.třída
0.4002
8 / 30 | 3

28. 9. 2019, 10.00 | Zákravský Karel | VČ 3B 3.třída
0.2660
11 / 30 | 4

28. 9. 2019, 11.00 | Růžička Ivo | VČ 3B 3.třída
0.3660
8 / 30 | 2

5. 10. 2019, 10.00 | Vávra Václav | VČ 3B 3.třída
0.2660
11 / 30 | 3

5. 10. 2019, 11.00 | Pavlík František | VČ 3B 3.třída
0.3662
15 / 30 | 6

5. 10. 2019, 12.00 | Havránek Milan | VČ 3B 3.třída
0.5002
9 / 30 | 2

2. 11. 2019, 09.00 | Kníže Martin | VČ 3B 3.třída
0.3000
7 / 30 | 3

2. 11. 2019, 10.00 | Vít Jiří | VČ 3B 3.třída
0.2330
13 / 30 | 3

2. 11. 2019, 11.00 | Bašík Ladislav | VČ 3B 3.třída
0.4332

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12815 / 347 | 202.34
3.00
45.27780000 %
75 / 27 | 11

8. 9. 2018, 13.00 | Urban Jaroslav | VČ - TD 3.třída
2.770
46 / 30 | 5

23. 9. 2018, 09.00 | Zloch Lubomír | VČ - TD 3.třída
1.532
84 / 30 | 9

6. 10. 2018, 13.00 | Macek Václav | VČ - TD 3.třída
2.802
74 / 30 | 8

27. 10. 2018, 13.00 | Navrátil Pavel | VČ - TD 3.třída
2.460
79 / 30 | 13

17. 11. 2018, 10.00 | Zákravský Karel | VČ - TD 3.třída
2.630
50 / 20 | 13

8. 12. 2018, 13.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
2.500
46 / 30 | 10

13. 1. 2019, 10.00 | Urban Jaroslav | VČ - TD 3.třída
1.530
84 / 30 | 10

19. 1. 2019, 13.00 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
2.800
62 / 30 | 13

16. 2. 2019, 10.00 | Bohadlo Libor | VČ - TD 3.třída
2.060
56 / 30 | 7

2. 3. 2019, 10.00 | Kristl František | VČ - TD 3.třída
1.862
69 / 30 | 11

16. 3. 2019, 13.00 | Zákravský Karel | VČ - TD 3.třída
2.300
90 / 30 | 20

31. 3. 2019, 09.00 | Kras Petr | VČ - TD 3.třída
3.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12816 / 337 | 242.42
3.83
68.00000000 %
100 / 27 | 22

8. 9. 2018, 14.00 | Urban Jaroslav | VČ - TD 3.třída
3.702
74 / 30 | 11

23. 9. 2018, 10.00 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
2.462
67 / 30 | 24

6. 10. 2018, 14.00 | Bohadlo Libor | VČ - TD 3.třída
2.232
67 / 30 | 14

27. 10. 2018, 14.00 | Navrátil Pavel | VČ - TD 3.třída
2.230
45 / 22 | 7

17. 11. 2018, 11.00 | Kučera Jan | VČ - TD 3.třída
2.040
35 / 24 | 8

8. 12. 2018, 14.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
1.450
67 / 30 | 11

13. 1. 2019, 11.00 | Hanuš Jiří | VČ - TD 3.třída
2.230
78 / 30 | 7

19. 1. 2019, 14.00 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
2.602
37 / 30 | 11

16. 2. 2019, 11.00 | Dyrc Karel | VČ - TD 3.třída
1.230
65 / 30 | 21

2. 3. 2019, 11.00 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
2.162
89 / 30 | 12

16. 3. 2019, 14.00 | Kučera Jan | VČ - TD 3.třída
2.961
92 / 24 | 12

31. 3. 2019, 10.00 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
3.830

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16621 / 405 | 121.53
3.77
77.62500000 %
33 / 30 | 6

8. 9. 2018, 14.50 | Urban Jaroslav | VČ - TD 3.třída
1.100
36 / 30 | 6

23. 9. 2018, 10.50 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
1.200
34 / 30 | 8

6. 10. 2018, 14.50 | Macek Václav | VČ - TD 3.třída
1.132
39 / 30 | 5

17. 11. 2018, 11.50 | Kučera Jan | VČ - TD 3.třída
1.302
50 / 30 | 10

8. 12. 2018, 14.50 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
1.662
39 / 30 | 8

13. 1. 2019, 11.50 | Hanuš Jiří | VČ - TD 3.třída
1.300
32 / 26 | 7

19. 1. 2019, 14.50 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
1.230
44 / 27 | 12

16. 2. 2019, 11.50 | Bohadlo Libor | VČ - TD 3.třída
1.620
50 / 27 | 10

2. 3. 2019, 11.50 | Navrátil Pavel | VČ - TD 3.třída
1.852
40 / 27 | 7

16. 3. 2019, 14.50 | Zákravský Karel | VČ - TD 3.třída
1.480
50 / 30 | 7

31. 3. 2019, 10.50 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
1.661
25 / 20 | 3

11. 5. 2019, 09.00 | Hájek Miloš | Přebor VČO 1B 3.třída
1.250
40 / 20 | 11

11. 5. 2019, 10.00 | Vlačiha Josef | Přebor VČO 1B 3.třída
2.002
25 / 20 | 6

11. 5. 2019, 11.00 | Urban Jaroslav | Přebor VČO 1B 3.třída
1.250
50 / 19 | 12

11. 5. 2019, 12.00 | Kulíšek Rudolf | Přebor VČO 1B 3.třída
2.632
34 / 9 | 6

11. 5. 2019, 13.00 | Kačírek Karel | Přebor VČO 1B 3.třída
3.770

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1197 / 296 | 40.327
0.500
44.09090000 %
7 / 30 | 2

15. 12. 2018, 13.00 | Mareš Ivan | VČ - 3B 3.třída
0.2330
4 / 30 | 1

15. 12. 2018, 14.00 | Nápravník Matěj | VČ - 3B 3.třída
0.1330
12 / 30 | 1

23. 2. 2019, 13.00 | Štancl Jan | VČ - 3B 3.třída
0.4000
11 / 29 | 3

23. 2. 2019, 14.00 | John Jiří ml. | VČ - 3B 3.třída
0.379
6 / 30 | 2

23. 2. 2019, 15.00 | Valášek František | VČ - 3B 3.třída
0.2000
15 / 30 | 4

9. 3. 2019, 13.00 | Kubík Robert | VČ - 3B 3.třída
0.5000
11 / 30 | 3

9. 3. 2019, 14.00 | Brož Josef | VČ - 3B 3.třída
0.3662
8 / 30 | 2

9. 3. 2019, 15.00 | Vít Jiří | VČ - 3B 3.třída
0.2660
13 / 27 | 2

23. 3. 2019, 10.00 | Mareš Ivan | VČ - 3B 3.třída
0.4810
0

23. 3. 2019, 11.00 | Nápravník Matěj | VČ - 3B 3.třída
2
10 / 30 | 3

23. 3. 2019, 12.00 | Andres Miroslav | VČ - 3B 3.třída
0.3332

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7544 / 165 | 213.29
4.24
51.80950000 %
81 / 30 | 19

14. 10. 2017, 13.30 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
2.700
0

18. 11. 2017, 10.00 | Tlapák Martin | VČ - TD 3.třída
0
86 / 30 | 16

2. 12. 2017, 13.30 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
2.860
84 / 25 | 11

6. 1. 2018, 09.00 | Janský Ondřej | VČ - TD 2.třída
3.362
99 / 25 | 21

3. 3. 2018, 09.00 | Hanuš Jiří | VČ - TD 2.třída
3.962
106 / 25 | 11

10. 3. 2018, 09.00 | Kubík Robert | VČ - TD 2.třída
4.242
88 / 30 | 14

18. 3. 2018, 09.00 | Kras Petr | VČ - TD 3.třída
2.932

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7465 / 162 | 222.87
3.70
66.42860000 %
90 / 30 | 22

14. 10. 2017, 14.30 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
3.002
0

18. 11. 2017, 11.00 | Brož Josef | VČ - TD 3.třída
0
100 / 27 | 14

2. 12. 2017, 14.30 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
3.702
59 / 25 | 9

6. 1. 2018, 10.00 | Janský Ondřej | VČ - TD 2.třída
2.362
89 / 25 | 22

3. 3. 2018, 10.00 | Hanuš Jiří | VČ - TD 2.třída
3.562
47 / 25 | 11

10. 3. 2018, 10.00 | Kubík Robert | VČ - TD 2.třída
1.880
80 / 30 | 14

18. 3. 2018, 10.00 | Kras Petr | VČ - TD 3.třída
2.662

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7254 / 158 | 141.60
2.17
72.57140000 %
42 / 30 | 7

14. 10. 2017, 15.20 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
1.402
0

18. 11. 2017, 11.50 | Brož Josef | VČ - TD 3.třída
0
38 / 30 | 7

2. 12. 2017, 15.20 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
1.260
50 / 23 | 14

6. 1. 2018, 11.00 | Janský Ondřej | VČ - TD 2.třída
2.172
38 / 25 | 5

3. 3. 2018, 11.00 | Hanuš Jiří | VČ - TD 2.třída
1.522
36 / 20 | 8

10. 3. 2018, 11.00 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
1.800
50 / 30 | 6

18. 3. 2018, 10.50 | Kras Petr | VČ - TD 3.třída
1.662

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
741 / 120 | 20.341
0.400
29.28570000 %
12 / 30 | 2

7. 10. 2017, 10.00 | Brož Josef | VČ - 3B 4.třída
0.4002
10 / 30 | 2

7. 10. 2017, 10.05 | Vít Jiří | VČ - 3B 4.třída
0.3330
9 / 30 | 1

7. 10. 2017, 10.10 | Macek Václav | VČ - 3B 4.třída
0.3001
0

9. 12. 2017, 10.00 | Červenka Michal | VČ - 3B 4.třída
0
0

9. 12. 2017, 10.05 | Hurdálek Pavel | VČ - 3B 4.třída
0
0

9. 12. 2017, 10.10 | Králíček Pavel | VČ - 3B 4.třída
0
10 / 30 | 2

24. 3. 2018, 10.10 | Florek Josef | VČ - 3B 4.třída
0.3330

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121029 / 257 | 274.00
5.55
54.15790000 %
83 / 25 | 17

8. 10. 2016, 09.00 | Bohadlo Libor | VČ - TD 2.třída
3.322
117 / 25 | 18

22. 10. 2016, 09.00 | Kučera Jan | VČ - TD 2.třída
4.680
125 / 25 | 16

30. 10. 2016, 09.00 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
5.002
88 / 25 | 18

12. 11. 2016, 09.00 | Špelda Miroslav | VČ - TD 2.třída
3.520
72 / 21 | 20

26. 11. 2016, 09.00 | Králíček Pavel | VČ - TD 2.třída
3.420
53 / 25 | 8

7. 1. 2017, 09.00 | Jirout Ivo | VČ - TD 2.třída
2.120
131 / 25 | 27

4. 2. 2017, 10.00 | Kučera Jan | VČ - TD 2.třída
5.240
84 / 25 | 17

18. 2. 2017, 09.00 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
3.360
103 / 25 | 24

4. 3. 2017, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
4.122
62 / 16 | 11

11. 3. 2017, 10.00 | Králíček Pavel | VČ - TD 2.třída
3.870
111 / 20 | 19

25. 3. 2017, 10.00 | Lukeš Martin | VČ - TD 1.třída
5.552
0

1. 4. 2017, 13.00 | Císař Milan | VČ - TD 1.třída
2

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12787 / 257 | 353.06
5.88
60.53850000 %
81 / 25 | 10

8. 10. 2016, 10.10 | Kubík Robert | VČ - TD 2.třída
3.240
59 / 25 | 8

22. 10. 2016, 10.10 | Kučera Jan | VČ - TD 2.třída
2.360
60 / 23 | 16

30. 10. 2016, 10.10 | Holenda Zbyšek | VČ - TD 2.třída
2.600
44 / 13 | 10

12. 11. 2016, 10.10 | Špelda Miroslav | VČ - TD 2.třída
3.380
63 / 25 | 8

26. 11. 2016, 10.10 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
2.520
67 / 21 | 21

7. 1. 2017, 10.10 | Brandejs Karel | VČ - TD 2.třída
3.190
68 / 25 | 10

4. 2. 2017, 11.10 | Wallstein Jan | VČ - TD 2.třída
2.720
79 / 25 | 17

18. 2. 2017, 10.10 | Andres Miroslav | VČ - TD 2.třída
3.162
21 / 18 | 5

4. 3. 2017, 11.10 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
1.160
100 / 17 | 35

11. 3. 2017, 11.10 | Králíček Pavel | VČ - TD 2.třída
5.882
79 / 20 | 10

25. 3. 2017, 11.10 | Lukeš Martin | VČ - TD 1.třída
3.952
66 / 20 | 10

1. 4. 2017, 14.10 | Stolín Jaroslav | VČ - TD 1.třída
3.300

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12391 / 256 | 91.52
2.35
63.06450000 %
5 / 11 | 2

8. 10. 2016, 11.20 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
0.450
21 / 25 | 4

22. 10. 2016, 11.20 | Kučera Jan | VČ - TD 2.třída
0.840
40 / 25 | 6

30. 10. 2016, 11.20 | Holenda Zbyšek | VČ - TD 2.třída
1.602
24 / 20 | 8

12. 11. 2016, 11.20 | Špelda Miroslav | VČ - TD 2.třída
1.200
32 / 22 | 6

26. 11. 2016, 11.20 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
1.450
50 / 24 | 8

7. 1. 2017, 11.20 | Brandejs Karel | VČ - TD 2.třída
2.082
50 / 25 | 6

4. 2. 2017, 12.20 | Wallstein Jan | VČ - TD 2.třída
2.002
44 / 25 | 7

18. 2. 2017, 11.20 | Andres Miroslav | VČ - TD 2.třída
1.762
30 / 25 | 9

4. 3. 2017, 12.20 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
1.200
14 / 14 | 3

11. 3. 2017, 12.20 | Králíček Pavel | VČ - TD 2.třída
1.000
47 / 20 | 9

25. 3. 2017, 12.10 | Lukeš Martin | VČ - TD 1.třída
2.352
34 / 20 | 8

1. 4. 2017, 15.10 | Stolín Jaroslav | VČ - TD 1.třída
1.702

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
30 /  | 0

0.00000000 %
0 | 0

9. 4. 2017, 10.30 | Vokatý Petr | VČ - 3B 1.třída
00
0 | 0

9. 4. 2017, 13.30 | Chládek Roman | VČ - 3B 1.třída
00
0 | 0

9. 4. 2017, 16.30 | Foff Petr | VČ - 3B 1.třída
00

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161285 / 364 | 343.53
5.48
53.54170000 %
111 / 25 | 20

26. 9. 2015, 09.00 | Černý Miroslav | VČ - TD 2.třída
4.442
47 / 11 | 16

4. 10. 2015, 10.00 | Tichák Josef | VČ - TD 2.třída
4.270
49 / 25 | 6

10. 10. 2015, 09.00 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
1.960
120 / 25 | 16

17. 10. 2015, 10.00 | Feher Václav | VČ - TD 2.třída
4.802
102 / 21 | 21

1. 11. 2015, 10.00 | Zadrobílek Roman | VČ - TD 2.třída
4.850
60 / 18 | 24

7. 11. 2015, 09.00 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
3.330
36 / 25 | 9

14. 11. 2015, 09.00 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
1.440
83 / 25 | 10

6. 12. 2015, 10.00 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 2.třída
3.320
96 / 25 | 18

10. 1. 2016, 10.00 | Vokatý Petr | VČ - TD 2.třída
3.842
50 / 15 | 10

16. 1. 2016, 09.00 | Poláček Ladislav | VČ - TD 2.třída
3.330
109 / 25 | 34

23. 1. 2016, 10.00 | Holenda Zbyšek | VČ - TD 2.třída
4.362
85 / 25 | 14

13. 2. 2016, 09.00 | Feher Václav | VČ - TD 2.třída
3.400
75 / 24 | 22

20. 2. 2016, 10.00 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
3.120
59 / 25 | 17

27. 2. 2016, 10.00 | Kubík Robert | VČ - TD 2.třída
2.360
66 / 25 | 10

20. 3. 2016, 10.00 | Štěpán Milan | VČ - TD 2.třída
2.642
137 / 25 | 16

9. 4. 2016, 09.00 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
5.482

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161205 / 381 | 333.16
4.17
75.31250000 %
65 / 25 | 7

26. 9. 2015, 10.00 | Vokatý Petr | VČ - TD 2.třída
2.602
88 / 25 | 16

4. 10. 2015, 11.00 | Janeček Antonín | VČ - TD 2.třída
3.520
34 / 17 | 5

10. 10. 2015, 10.00 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
2.000
48 / 25 | 6

17. 10. 2015, 11.00 | Feher Václav | VČ - TD 2.třída
1.920
94 / 23 | 19

1. 11. 2015, 11.00 | Zadrobílek Roman | VČ - TD 2.třída
4.080
88 / 25 | 19

7. 11. 2015, 10.00 | Kubík Robert | VČ - TD 2.třída
3.520
62 / 25 | 12

14. 11. 2015, 10.00 | Živný Miroslav | VČ - TD 2.třída
2.480
58 / 22 | 9

6. 12. 2015, 11.00 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
2.630
100 / 25 | 16

10. 1. 2016, 11.00 | Vokatý Petr | VČ - TD 2.třída
4.002
80 / 25 | 14

16. 1. 2016, 10.00 | Poláček Ladislav | VČ - TD 2.třída
3.200
83 / 23 | 23

23. 1. 2016, 11.00 | Holenda Zbyšek | VČ - TD 2.třída
3.600
68 / 24 | 10

13. 2. 2016, 10.00 | Feher Václav | VČ - TD 2.třída
2.830
96 / 23 | 20

20. 2. 2016, 11.00 | Žižka Josef | VČ - TD 2.třída
4.170
66 / 25 | 10

27. 2. 2016, 11.00 | Bohadlo Libor | VČ - TD 2.třída
2.640
75 / 25 | 22

20. 3. 2016, 11.00 | Štěpán Milan | VČ - TD 2.třída
3.002
100 / 24 | 33

9. 4. 2016, 10.00 | Skalický Jaroslav | VČ - TD 2.třída
4.162

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16634 / 350 | 151.81
2.71
79.25000000 %
39 / 25 | 7

26. 9. 2015, 10.50 | Černý Miroslav | VČ - TD 2.třída
1.560
50 / 21 | 8

4. 10. 2015, 11.50 | Janeček Antonín | VČ - TD 2.třída
2.382
50 / 21 | 8

10. 10. 2015, 10.50 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
2.382
50 / 23 | 9

17. 10. 2015, 11.50 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
2.172
19 / 7 | 7

1. 11. 2015, 11.50 | Ševčík Jaroslav | VČ - TD 2.třída
2.710
39 / 25 | 10

7. 11. 2015, 10.50 | Kubík Robert | VČ - TD 2.třída
1.562
28 / 25 | 5

14. 11. 2015, 10.50 | Králíček Pavel | VČ - TD 2.třída
1.120
22 / 17 | 5

6. 12. 2015, 11.50 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
1.290
30 / 25 | 6

10. 1. 2016, 11.50 | Černý Miroslav | VČ - TD 2.třída
1.200
50 / 21 | 9

16. 1. 2016, 10.50 | Židů Tomáš | VČ - TD 2.třída
2.382
40 / 21 | 8

23. 1. 2016, 11.50 | Holenda Zbyšek | VČ - TD 2.třída
1.900
46 / 25 | 13

13. 2. 2016, 10.50 | Feher Václav | VČ - TD 2.třída
1.842
42 / 25 | 6

20. 2. 2016, 11.50 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
1.682
45 / 25 | 15

27. 2. 2016, 11.50 | Bohadlo Libor | VČ - TD 2.třída
1.802
34 / 25 | 6

20. 3. 2016, 11.50 | Štěpán Milan | VČ - TD 2.třída
1.362
50 / 19 | 12

9. 4. 2016, 10.50 | Skalický Jaroslav | VČ - TD 2.třída
2.632

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161619 / 380 | 354.26
6.81
63.49020000 %
75 / 25 | 12

28. 9. 2014, 10.00 | Nikl Antonín | 2.třída Východní Čechy
3.000
141 / 25 | 30

11. 10. 2014, 09.00 | Kuchař František | 2.třída Východní Čechy
5.642
46 / 25 | 9

18. 10. 2014, 10.00 | Mikysa Jiří | 2.třída Východní Čechy
1.840
145 / 25 | 22

1. 11. 2014, 10.00 | Židů Tomáš | 2.třída Východní Čechy
5.802
150 / 25 | 19

29. 11. 2014, 10.00 | Josef Zbyšek | 2.třída Východní Čechy
6.002
75 / 25 | 20

30. 11. 2014, 10.00 | Cvetanov Krasimir | 2.třída Východní Čechy
3.000
98 / 20 | 19

6. 12. 2014, 13.00 | Otčenášek Jiří st. | 1.třída Východní Čechy
4.902
61 / 20 | 7

10. 1. 2015, 10.00 | Feher Václav | 1.třída Východní Čechy
3.050
37 / 25 | 10

17. 1. 2015, 09.00 | Šrůtek Václav | 2.třída Východní Čechy
1.480
112 / 25 | 20

24. 1. 2015, 09.00 | Foff Petr | 2.třída Východní Čechy
4.482
120 / 23 | 35

25. 1. 2015, 10.00 | Holeček Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
5.210
120 / 25 | 21

21. 2. 2015, 09.00 | Židů Tomáš | 2.třída Východní Čechy
4.802
150 / 22 | 18

28. 2. 2015, 09.00 | Cvetanov Krasimir | 2.třída Východní Čechy
6.812
92 / 25 | 33

7. 3. 2015, 09.00 | Chotěbor Ctirad | 2.třída Východní Čechy
3.682
61 / 20 | 10

14. 3. 2015, 10.00 | Havelka Jiří | 1.třída Východní Čechy
3.050
136 / 25 | 23

21. 3. 2015, 10.00 | Nemeš Jiří | 2.třída Východní Čechy
5.442

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161143 / 320 | 263.57
5.62
44.82350000 %
52 / 13 | 10

28. 9. 2014, 10.00 | Nikl Antonín | 2.třída Východní Čechy
4.00
33 / 10 | 11

11. 10. 2014, 09.00 | Farkaš David | 2.třída Východní Čechy
3.30
82 / 20 | 16

18. 10. 2014, 10.00 | Mikysa Jiří | 2.třída Východní Čechy
4.10
90 / 16 | 24

1. 11. 2014, 10.00 | Poláček Ladislav | 2.třída Východní Čechy
5.62
69 / 24 | 12

29. 11. 2014, 10.00 | Kučera Jan | 2.třída Východní Čechy
2.87
77 / 19 | 12

30. 11. 2014, 10.00 | Cvetanov Krasimir | 2.třída Východní Čechy
4.05
96 / 20 | 13

6. 12. 2014, 14.30 | Otčenášek Jiří st. | 1.třída Východní Čechy
4.801
95 / 20 | 26

10. 1. 2015, 10.00 | Feher Václav | 1.třída Východní Čechy
4.752
94 / 25 | 19

17. 1. 2015, 09.00 | Nikl Antonín | 2.třída Východní Čechy
3.762
30 / 18 | 5

24. 1. 2015, 09.00 | Mikysa Jiří | 2.třída Východní Čechy
1.66
69 / 23 | 13

25. 1. 2015, 10.00 | Farkaš David | 2.třída Východní Čechy
3.00
63 / 25 | 12

21. 2. 2015, 10.30 | Židů Tomáš | 2.třída Východní Čechy
2.520
78 / 25 | 17

28. 2. 2015, 10.30 | Hanuš Jiří | 2.třída Východní Čechy
3.122
100 / 23 | 14

7. 3. 2015, 09.00 | Chotěbor Ctirad | 2.třída Východní Čechy
4.34
59 / 20 | 10

14. 3. 2015, 10.00 | Havelka Jiří | 1.třída Východní Čechy
2.950
56 / 19 | 9

21. 3. 2015, 10.00 | Köhler Petr | 2.třída Východní Čechy
2.94

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16675 / 294 | 142.29
3.57
26.47060000 %
50 / 14 | 12

28. 9. 2014, 10.00 | Králíček Pavel | 2.třída Východní Čechy
3.57
41 / 25 | 4

11. 10. 2014, 09.00 | Mareš Ivan | 2.třída Východní Čechy
1.642
49 / 23 | 10

18. 10. 2014, 10.00 | Foff Petr | 2.třída Východní Čechy
2.13
34 / 13 | 10

1. 11. 2014, 10.00 | Poláček Ladislav | 2.třída Východní Čechy
2.61
34 / 18 | 13

29. 11. 2014, 10.00 | Kučera Jan | 2.třída Východní Čechy
1.88
34 / 14 | 7

30. 11. 2014, 10.00 | Skalický Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
2.42
47 / 20 | 11

6. 12. 2014, 15.30 | Otčenášek Jiří st. | 1.třída Východní Čechy
2.350
60 / 18 | 9

10. 1. 2015, 10.00 | Feher Václav | 1.třída Východní Čechy
3.33
46 / 25 | 6

17. 1. 2015, 09.00 | Králíček Pavel | 2.třída Východní Čechy
1.840
26 / 20 | 4

24. 1. 2015, 09.00 | Mikysa Jiří | 2.třída Východní Čechy
1.30
28 / 12 | 7

25. 1. 2015, 10.00 | Farkaš David | 2.třída Východní Čechy
2.33
34 / 13 | 8

21. 2. 2015, 12.00 | Poláček Ladislav | 2.třída Východní Čechy
2.61
50 / 18 | 10

28. 2. 2015, 12.00 | Skalický Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
2.77
43 / 25 | 10

7. 3. 2015, 09.00 | Kučera Jan | 2.třída Východní Čechy
1.720
49 / 20 | 9

14. 3. 2015, 10.00 | Havelka Jiří | 1.třída Východní Čechy
2.450
50 / 16 | 14

21. 3. 2015, 10.00 | Nemeš Jiří | 2.třída Východní Čechy
3.12

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
331 / 90 | 30.344
0.366
51.66670000 %
11 / 30 | 1

13. 12. 2014, 09.00 | Brandejs Karel | 3B 3.třída Východní Čechy
0.3660
11 / 30 | 3

13. 12. 2014, 12.00 | Staněk Jiří | 3B 3.třída Východní Čechy
0.3660
9 / 30 | 2

13. 12. 2014, 13.00 | Havránek Hynek | 3B 3.třída Východní Čechy
0.3000

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141265 / 326 | 253.88
4.82
58.83720000 %
97 / 25 | 13

28. 9. 2013, 09.00 | Vokatý Petr | 2.třída Východní Čechy
3.880
93 / 21 | 16

5. 10. 2013, 09.00 | Mikysa Jiří | 2.třída Východní Čechy
4.420
89 / 25 | 22

12. 10. 2013, 09.00 | Kuchař František | 2.třída Východní Čechy
3.560
87 / 25 | 12

26. 10. 2013, 09.00 | Ptáček Pavel | 2.třída Východní Čechy
3.482
61 / 25 | 18

16. 11. 2013, 09.00 | Stolín Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
2.440
109 / 25 | 20

23. 11. 2013, 09.00 | Ciasto Libor | 2.třída Východní Čechy
4.362
116 / 25 | 16

30. 11. 2013, 09.00 | Židů Tomáš | 2.třída Východní Čechy
4.642
118 / 25 | 16

19. 1. 2014, 10.00 | Vokatý Petr | 2.třída Východní Čechy
4.722
120 / 25 | 25

26. 1. 2014, 10.00 | Farkaš David | 2.třída Východní Čechy
4.802
67 / 25 | 13

15. 2. 2014, 10.00 | Král Miloš | 2.třída Východní Čechy
2.680
90 / 25 | 20

23. 2. 2014, 10.00 | Hanuš Jiří | 2.třída Východní Čechy
3.602
82 / 17 | 22

2. 3. 2014, 10.00 | Janík Jiří | 1.třída Východní Čechy
4.820
46 / 13 | 15

15. 3. 2014, 10.00 | Svoboda Pavel | 2.třída Východní Čechy
3.530
90 / 25 | 12

15. 3. 2014, 14.00 | Židů Tomáš | 2.třída Východní Čechy
3.602

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14986 / 302 | 313.26
6.25
45.86050000 %
71 / 25 | 9

28. 9. 2013, 10.30 | Černý Miroslav | 2.třída Východní Čechy
2.840
86 / 25 | 16

5. 10. 2013, 09.00 | Mikysa Jiří | 2.třída Východní Čechy
3.440
59 / 21 | 8

12. 10. 2013, 10.00 | Farkaš David | 2.třída Východní Čechy
2.80
80 / 25 | 24

26. 10. 2013, 10.00 | Ptáček Pavel | 2.třída Východní Čechy
3.202
42 / 15 | 7

16. 11. 2013, 09.00 | Svoboda Pavel | 2.třída Východní Čechy
2.80
100 / 25 | 16

23. 11. 2013, 09.00 | Bláha Jiří | 2.třída Východní Čechy
4.001
100 / 16 | 23

30. 11. 2013, 09.00 | Poláček Ladislav | 2.třída Východní Čechy
6.25
45 / 25 | 10

19. 1. 2014, 10.00 | Černý Miroslav | 2.třída Východní Čechy
1.800
63 / 23 | 11

26. 1. 2014, 10.00 | Farkaš David | 2.třída Východní Čechy
2.73
100 / 24 | 31

15. 2. 2014, 10.00 | Král Miloš | 2.třída Východní Čechy
4.16
45 / 22 | 8

23. 2. 2014, 10.00 | Skalický Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
2.04
71 / 20 | 18

2. 3. 2014, 10.00 | Janík Jiří | 1.třída Východní Čechy
3.55
47 / 16 | 9

15. 3. 2014, 10.00 | Svoboda Pavel | 2.třída Východní Čechy
2.93
77 / 20 | 21

15. 3. 2014, 14.00 | Židů Tomáš | 2.třída Východní Čechy
3.85

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14611 / 274 | 182.22
3.84
28.41860000 %
25 / 21 | 5

28. 9. 2013, 11.30 | Ettel Milan | 2.třída Východní Čechy
1.19
34 / 25 | 9

5. 10. 2013, 09.00 | Foff Petr | 2.třída Východní Čechy
1.360
50 / 18 | 14

12. 10. 2013, 11.30 | Mareš Ivan | 2.třída Východní Čechy
2.77
50 / 22 | 12

26. 10. 2013, 11.00 | Ptáček Pavel | 2.třída Východní Čechy
2.27
40 / 21 | 9

16. 11. 2013, 09.00 | Stolín Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
1.90
40 / 20 | 6

23. 11. 2013, 09.00 | Bláha Jiří | 2.třída Východní Čechy
2.00
50 / 18 | 8

30. 11. 2013, 09.00 | Janeček Antonín | 2.třída Východní Čechy
2.77
50 / 13 | 11

19. 1. 2014, 10.00 | Ettel Milan | 2.třída Východní Čechy
3.84
50 / 22 | 17

26. 1. 2014, 10.00 | Farkaš David | 2.třída Východní Čechy
2.27
50 / 21 | 18

15. 2. 2014, 10.00 | Ptáček Pavel | 2.třída Východní Čechy
2.38
44 / 25 | 7

23. 2. 2014, 10.00 | Skalický Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
1.762
41 / 14 | 10

2. 3. 2014, 10.00 | Mrkvička Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
2.92
37 / 16 | 9

15. 3. 2014, 10.00 | Stolín Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
2.31
50 / 18 | 7

15. 3. 2014, 14.00 | Poláček Ladislav | 2.třída Východní Čechy
2.77

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
671 / 171 | 50.415
0.909
59.16670000 %
10 / 29 | 4

1. 12. 2013, 09.00 | Fornůsek Tomáš | 3B 2.třída Východní Čechy
0.3440
8 / 30 | 2

1. 12. 2013, 12.00 | Havelka Jiří | 3B 2.třída Východní Čechy
0.2660
6 / 30 | 2

1. 12. 2013, 13.00 | Chotěbor Ctirad | 3B 2.třída Východní Čechy
0.2000
12 / 30 | 2

6. 4. 2014, 09.00 | Král Petr | 3B 2.třída Východní Čechy
0.4000
15 / 30 | 3

6. 4. 2014, 12.00 | Vokatý Petr | 3B 2.třída Východní Čechy
0.5000
20 / 22 | 5

6. 4. 2014, 13.00 | Štok Radek | 3B 2.třída Východní Čechy
0.9092

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16995 / 321 | 293.09
5.60
46.27910000 %
76 / 21 | 15

7. 10. 2012, 10.00 | Svoboda Ivan | 3.třída - Východní Čechy
3.610
72 / 25 | 17

13. 10. 2012, 14.00 | Pavlík František | 3.třída - Východní Čechy
2.882
66 / 25 | 10

28. 10. 2012, 10.00 | Šrůtek Václav | 3.třída - Východní Čechy
2.640
140 / 25 | 29

10. 11. 2012, 14.00 | Červinka František | 3.třída - Východní Čechy
5.602
45 / 25 | 6

1. 12. 2012, 17.00 | Kulhánek Daniel | 3.třída - Východní Čechy
1.800
47 / 25 | 8

8. 12. 2012, 10.00 | Foff Roman | 3.třída - Východní Čechy
1.882
39 / 25 | 13

16. 12. 2012, 10.00 | Ribár Miloš | 3.třída - Východní Čechy
1.562
104 / 25 | 17

2. 2. 2013, 09.00 | Hanuš Jiří | 3.třída - Východní Čechy
4.162
80 / 25 | 14

16. 2. 2013, 10.00 | Koňarik Štefan | 3.třída - Východní Čechy
3.202
115 / 25 | 20

9. 3. 2013, 10.00 | Vít Jiří | 3.třída - Východní Čechy
4.602
0

16. 3. 2013, 10.00 | Červinka František | 3.třída - Východní Čechy
2
10 / 12 | 3

23. 3. 2013, 09.00 | Nikl Antonín | Přebor 3.třídy VH
0.830
71 / 19 | 15

23. 3. 2013, 09.00 | Chotěbor Ctirad | Přebor 3.třídy VH
3.730
55 / 20 | 14

23. 3. 2013, 09.00 | Krotil Ladislav | Přebor 3.třídy VH
2.750
33 / 8 | 11

23. 3. 2013, 09.00 | Florek Josef | Přebor 3.třídy VH
4.120
42 / 16 | 6

23. 3. 2013, 09.00 | Křížek Miloslav | Přebor 3.třídy VH
2.620

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
181380 / 396 | 263.48
5.55
58.72340000 %
73 / 25 | 14

13. 10. 2012, 14.00 | Štok Radek | 3.třída - Východní Čechy
2.922
73 / 25 | 12

28. 10. 2012, 10.00 | Šrůtek Václav | 3.třída - Východní Čechy
2.922
100 / 25 | 16

10. 11. 2012, 14.00 | Červinka František | 3.třída - Východní Čechy
4.002
57 / 25 | 7

24. 11. 2012, 10.00 | Hanuš Jiří | 3.třída - Východní Čechy
2.280
52 / 25 | 13

1. 12. 2012, 17.00 | Netík Jiří | 3.třída - Východní Čechy
2.080
66 / 25 | 11

8. 12. 2012, 10.00 | Foff Roman | 3.třída - Východní Čechy
2.642
63 / 25 | 9

16. 12. 2012, 10.00 | Ribár Miloš | 3.třída - Východní Čechy
2.522
91 / 25 | 20

6. 1. 2013, 12.00 | Štok Radek | 3.třída - Východní Čechy
3.642
100 / 22 | 20

26. 1. 2013, 14.00 | Šrůtek Václav | 3.třída - Východní Čechy
4.54
93 / 25 | 16

2. 2. 2013, 09.00 | Hanuš Jiří | 3.třída - Východní Čechy
3.722
100 / 25 | 26

16. 2. 2013, 10.00 | Koňarik Štefan | 3.třída - Východní Čechy
4.002
100 / 23 | 14

9. 3. 2013, 10.00 | Netík Jiří | 3.třída - Východní Čechy
4.34
100 / 20 | 22

16. 3. 2013, 10.00 | Vlačiha Josef | 3.třída - Východní Čechy
5.00
80 / 16 | 17

13. 4. 2013, 09.00 | Křížek Miloslav | Přebor 3.třídy K52/2
5.002
80 / 17 | 14

13. 4. 2013, 10.00 | Nikl Antonín | Přebor 3.třídy K52/2
4.701
48 / 20 | 10

13. 4. 2013, 11.00 | Bláha Jiří | Přebor 3.třídy K52/2
2.400
50 / 9 | 15

13. 4. 2013, 12.00 | Florek Josef | Přebor 3.třídy K52/2
5.550
54 / 19 | 15

13. 4. 2013, 13.00 | Skalický Jaroslav | Přebor 3.třídy K52/2
2.840

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14581 / 308 | 131.88
3.57
27.66670000 %
45 / 25 | 5

7. 10. 2012, 10.00 | Svoboda Ivan | 3.třída - Východní Čechy
1.802
44 / 25 | 8

28. 10. 2012, 10.00 | Nikl Antonín | 3.třída - Východní Čechy
1.760
48 / 25 | 12

10. 11. 2012, 13.30 | Theer Martin | 3.třída - Východní Čechy
1.922
50 / 24 | 10

10. 11. 2012, 14.00 | Marek Jan | 3.třída - Východní Čechy
2.08
28 / 21 | 6

24. 11. 2012, 10.00 | Skalický Jaroslav | 3.třída - Východní Čechy
1.33
42 / 25 | 13

1. 12. 2012, 17.00 | Vít Jiří | 3.třída - Východní Čechy
1.682
50 / 21 | 11

8. 12. 2012, 10.00 | Josef Zbyšek | 3.třída - Východní Čechy
2.38
37 / 25 | 7

16. 12. 2012, 10.00 | Steiger Čestmír | 3.třída - Východní Čechy
1.482
50 / 14 | 7

6. 1. 2013, 13.00 | Havránek Milan | 3.třída - Východní Čechy
3.57
16 / 15 | 5

26. 1. 2013, 14.00 | Florek Josef | 3.třída - Východní Čechy
1.06
50 / 25 | 6

2. 2. 2013, 09.00 | Ciasto Libor | 3.třída - Východní Čechy
2.002
21 / 25 | 6

16. 2. 2013, 10.00 | Ribár Miloš | 3.třída - Východní Čechy
0.842
50 / 23 | 10

9. 3. 2013, 10.00 | Kulhánek Daniel | 3.třída - Východní Čechy
2.17
50 / 15 | 8

16. 3. 2013, 10.00 | Vlačiha Josef | 3.třída - Východní Čechy
3.33

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12141 / 360 | 50.391
0.533
58.75000000 %
10 / 30 | 2

21. 10. 2012, 10.00 | Strnad Milan | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.3332
8 / 30 | 1

21. 10. 2012, 12.00 | Staněk Jiří | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.2660
9 / 30 | 2

21. 10. 2012, 14.00 | Černý Miroslav | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.3000
15 / 30 | 5

25. 11. 2012, 09.00 | Černý Luděk | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.5002
14 / 30 | 3

25. 11. 2012, 11.00 | Strnad Milan | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.4662
16 / 30 | 2

25. 11. 2012, 14.00 | Staněk Jiří | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.5332
8 / 30 | 2

13. 1. 2013, 09.00 | Kuchař František | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.2660
12 / 30 | 3

13. 1. 2013, 11.00 | Vokatý Petr | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.4001
16 / 30 | 3

13. 1. 2013, 14.00 | Staněk Jiří | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.5332
12 / 30 | 2

10. 3. 2013, 09.00 | Ettel Milan | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.4000
11 / 30 | 3

10. 3. 2013, 11.00 | Strnad Milan | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.3662
10 / 30 | 3

10. 3. 2013, 14.00 | Kuchař František | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.3330

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10828 / 245 | 293.37
4.40
53.41940000 %
110 / 25 | 29

15. 10. 2011, 13.00 | Bláha Jiří | 3. třída "A"- Východní Čechy
4.400
83 / 25 | 14

23. 10. 2011, 10.00 | Král Miloš | 3. třída "A"- Východní Čechy
3.322
100 / 25 | 17

30. 10. 2011, 10.00 | Janský Ondřej | 3. třída "A"- Východní Čechy
4.002
68 / 25 | 11

19. 11. 2011, 13.30 | Novotka Zbyněk | 3. třída "A"- Východní Čechy
2.720
78 / 25 | 12

4. 12. 2011, 10.00 | Florek Josef | 3. třída "A"- Východní Čechy
3.120
81 / 24 | 20

7. 1. 2012, 10.00 | Hazuka Petr | 1. třída - Východní Čechy
3.370
70 / 21 | 14

8. 1. 2012, 10.00 | Bláha Jiří | 3. třída "A"- Východní Čechy
3.330
108 / 25 | 16

4. 2. 2012, 13.30 | Florek Josef | 3. třída "A"- Východní Čechy
4.320
81 / 25 | 18

19. 2. 2012, 10.00 | Šolc Kamil | 3. třída "A"- Východní Čechy
3.240
49 / 25 | 7

25. 2. 2012, 13.30 | Vít Jiří | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.960

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10715 / 221 | 313.23
5.88
47.66670000 %
69 / 23 | 12

15. 10. 2011, 13.00 | Bláha Jiří | 3. třída "A"- Východní Čechy
3.00
100 / 24 | 31

23. 10. 2011, 10.00 | Král Miloš | 3. třída "A"- Východní Čechy
4.16
59 / 25 | 14

30. 10. 2011, 10.00 | Janský Ondřej | 3. třída "A"- Východní Čechy
2.362
84 / 24 | 19

19. 11. 2011, 13.30 | Vokáček Václav | 3. třída "A"- Východní Čechy
3.50
48 / 25 | 7

4. 12. 2011, 10.00 | Šrůtek Václav | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.920
66 / 15 | 18

8. 1. 2012, 10.00 | Bláha Jiří | 3. třída "A"- Východní Čechy
4.40
83 / 25 | 15

28. 1. 2012, 13.30 | Chotěbor Ctirad | 3. třída "A"- Východní Čechy
3.322
38 / 18 | 5

4. 2. 2012, 13.30 | Florek Josef | 3. třída "A"- Východní Čechy
2.11
100 / 17 | 25

19. 2. 2012, 10.00 | Šolc Kamil | 3. třída "A"- Východní Čechy
5.88
68 / 25 | 18

25. 2. 2012, 13.30 | Vít Jiří | 3. třída "A"- Východní Čechy
2.722

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10413 / 248 | 121.66
2.08
27.53330000 %
25 / 25 | 4

15. 10. 2011, 13.00 | Hanuš Jiří | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.000
37 / 25 | 6

23. 10. 2011, 10.00 | Ptáček Pavel | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.482
43 / 25 | 7

30. 10. 2011, 10.00 | Šmída Jan | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.722
50 / 24 | 7

19. 11. 2011, 13.30 | Novotka Zbyněk | 3. třída "A"- Východní Čechy
2.08
46 / 25 | 7

4. 12. 2011, 10.00 | Florek Josef | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.840
39 / 25 | 10

8. 1. 2012, 10.00 | Ciasto Libor | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.562
37 / 25 | 12

28. 1. 2012, 13.30 | Chotěbor Ctirad | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.480
43 / 25 | 8

4. 2. 2012, 13.30 | Florek Josef | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.720
50 / 24 | 10

19. 2. 2012, 10.00 | Turpiš Josef | 3. třída "A"- Východní Čechy
2.08
43 / 25 | 5

25. 2. 2012, 13.30 | Vít Jiří | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.722

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
997 / 267 | 30.363
0.600
53.88890000 %
17 / 30 | 3

12. 2. 2012, 09.00 | Vít Jiří | 3B 3. třída - Východní Čechy
0.5662
6 / 30 | 3

12. 2. 2012, 12.00 | Šimerda Pavel | 3B 3. třída - Východní Čechy
0.2000
9 / 30 | 2

12. 2. 2012, 13.00 | Procházka Jaroslav | 3B 3. třída - Východní Čechy
0.3000
18 / 30 | 2

11. 3. 2012, 10.00 | Chládek Roman | 3B 3. třída - Východní Čechy
0.6002
11 / 27 | 3

11. 3. 2012, 11.00 | Kolembář Petr | 3B 3. třída - Východní Čechy
0.4070
8 / 30 | 3

11. 3. 2012, 13.00 | Staněk Jiří | 3B 3. třída - Východní Čechy
0.2660
12 / 30 | 3

1. 4. 2012, 10.00 | Brandejs Karel | 3B 3. třída - Východní Čechy
0.4000
10 / 30 | 2

1. 4. 2012, 12.00 | Procházka Jaroslav | 3B 3. třída - Východní Čechy
0.3331
6 / 30 | 2

1. 4. 2012, 14.00 | Kolembář Petr | 3B 3. třída - Východní Čechy
0.2000

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151315 / 343 | 313.83
7.13
55.95740000 %
120 / 25 | 20

2. 10. 2010, 14.00 | Koníček Vladimír | VČO 2.třída
4.800
111 / 22 | 19

9. 10. 2010, 09.00 | Kačírek Karel | VČO 2.třída
5.040
94 / 25 | 18

16. 10. 2010, 14.00 | Hudý Pavel | VČO 2.třída
3.760
112 / 25 | 15

6. 11. 2010, 14.00 | Zadrobílek Roman | VČO 2.třída
4.482
75 / 25 | 11

20. 11. 2010, 09.00 | Janeček Antonín | VČO 2.třída
3.002
31 / 10 | 7

27. 11. 2010, 14.00 | Svoboda Josef | VČO 2.třída
3.100
86 / 25 | 14

11. 12. 2010, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČO 2.třída
3.440
71 / 25 | 13

9. 1. 2011, 10.00 | Vokatý Petr | VČO 2.třída
2.842
116 / 25 | 25

23. 1. 2011, 10.00 | Hájek Miloš | VČO 2.třída
4.642
77 / 25 | 10

29. 1. 2011, 10.00 | Poliaček Daniel | VČO 2.třída
3.080
107 / 15 | 31

20. 2. 2011, 10.00 | Zadrobílek Roman | VČO 2.třída
7.130
98 / 25 | 22

6. 3. 2011, 10.00 | Stolín Jaroslav | VČO 2.třída
3.920
70 / 21 | 27

27. 3. 2011, 10.00 | Felgr Miloslav | VČO 2.třída
3.330
97 / 25 | 15

2. 4. 2011, 10.00 | Ptáček Pavel | VČO 2.třída
3.882
50 / 25 | 9

3. 4. 2011, 09.00 | Brandejs Karel | VČO 1.třída
2.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13862 / 302 | 172.85
4.10
44.20510000 %
44 / 25 | 11

2. 10. 2010, 14.00 | Vokatý Petr | VČO 2.třída
1.760
62 / 25 | 17

9. 10. 2010, 09.00 | Sedlák Josef | VČO 2.třída
2.480
94 / 25 | 14

16. 10. 2010, 14.00 | Florek Josef | VČO 2.třída
3.762
85 / 25 | 17

6. 11. 2010, 14.00 | Šmída Jan | VČO 2.třída
3.402
41 / 17 | 11

27. 11. 2010, 14.00 | Šlambor Aleš | VČO 2.třída
2.41
82 / 25 | 13

11. 12. 2010, 10.00 | Strnad Milan | VČO 2.třída
3.282
57 / 25 | 11

9. 1. 2011, 10.00 | Volanský Petr | VČO 2.třída
2.282
78 / 25 | 11

23. 1. 2011, 10.00 | Sedlák Josef | VČO 2.třída
3.120
82 / 20 | 13

29. 1. 2011, 10.00 | Florek Josef | VČO 2.třída
4.10
56 / 16 | 12

20. 2. 2011, 10.00 | Zadrobílek Roman | VČO 2.třída
3.50
65 / 25 | 8

6. 3. 2011, 10.00 | Stolín Jaroslav | VČO 2.třída
2.600
53 / 24 | 9

27. 3. 2011, 11.30 | Felgr Miloslav | VČO 2.třída
2.20
63 / 25 | 11

2. 4. 2011, 10.00 | Strnad Milan | VČO 2.třída
2.522

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15557 / 342 | 201.62
2.50
23.70210000 %
18 / 25 | 4

2. 10. 2010, 14.00 | Vokatý Petr | VČO 2.třída
0.720
34 / 25 | 6

9. 10. 2010, 09.00 | Hájek Miloš | VČO 2.třída
1.362
40 / 25 | 7

16. 10. 2010, 14.00 | Heincl Oldřich | VČO 2.třída
1.600
43 / 25 | 7

6. 11. 2010, 14.00 | Šmída Jan | VČO 2.třída
1.720
25 / 17 | 5

20. 11. 2010, 09.00 | Židů Tomáš | VČO 2.třída
1.47
36 / 21 | 9

27. 11. 2010, 14.00 | Havelka Jiří | VČO 2.třída
1.71
20 / 25 | 3

11. 12. 2010, 10.00 | Strnad Milan | VČO 2.třída
0.800
43 / 25 | 8

9. 1. 2011, 10.00 | Volanský Petr | VČO 2.třída
1.722
43 / 25 | 8

23. 1. 2011, 10.00 | Sedlák Josef | VČO 2.třída
1.720
45 / 25 | 11

29. 1. 2011, 10.00 | Heincl Oldřich | VČO 2.třída
1.802
24 / 24 | 4

20. 2. 2011, 10.00 | Foff Petr | VČO 2.třída
1.00
34 / 14 | 7

6. 3. 2011, 10.00 | Janeček Antonín | VČO 2.třída
2.42
50 / 20 | 10

27. 3. 2011, 12.30 | Havelka Jiří | VČO 2.třída
2.50
50 / 21 | 10

2. 4. 2011, 10.00 | Ptáček Pavel | VČO 2.třída
2.38
52 / 25 | 20

3. 4. 2011, 09.00 | Brandejs Karel | VČO 1.třída
2.082

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11829 / 273 | 273.03
4.84
47.37140000 %
88 / 25 | 19

17. 10. 2009, 13.00 | Zloch Lubomír | VČO 3.třída A
3.522
72 / 25 | 15

24. 10. 2009, 10.00 | Köhler Petr | VČO 1.třída
2.880
82 / 25 | 16

15. 11. 2009, 10.00 | Moser Jan | VČO 3.třída A
3.282
79 / 25 | 16

12. 12. 2009, 13.00 | Felgr Miloslav | VČO 3.třída A
3.160
80 / 25 | 27

16. 1. 2010, 13.00 | Šimek Vladimír | VČO 3.třída A
3.202
121 / 25 | 15

30. 1. 2010, 10.00 | Poláček Ladislav | VČO 3.třída A
4.842
58 / 25 | 9

31. 1. 2010, 10.00 | Volanský Petr | VČO 2.třída
2.322
59 / 23 | 10

13. 2. 2010, 13.00 | Kejzlar Alexej | VČO 2.třída
2.560
44 / 25 | 6

27. 2. 2010, 09.30 | Kopecký Emil st. | VČO 2.třída
1.760
92 / 25 | 10

7. 3. 2010, 10.00 | Chládek Roman | VČO 2.třída
3.682
54 / 25 | 12

20. 3. 2010, 09.30 | Sedlák Josef | VČO 2.třída
2.160

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11860 / 255 | 163.37
5.26
49.14290000 %
74 / 25 | 11

17. 10. 2009, 13.00 | Šimek Vladimír | VČO 3.třída A
2.962
95 / 25 | 16

24. 10. 2009, 10.00 | Boháč Ladislav | VČO 1.třída
3.800
95 / 25 | 14

15. 11. 2009, 11.30 | Stolín Jaroslav | VČO 3.třída A
3.802
91 / 24 | 9

12. 12. 2009, 13.00 | Felgr Miloslav | VČO 3.třída A
3.79
76 / 22 | 16

16. 1. 2010, 13.00 | Šimerda Pavel | VČO 3.třída A
3.45
76 / 25 | 15

30. 1. 2010, 11.30 | Poláček Ladislav | VČO 3.třída A
3.040
48 / 25 | 15

31. 1. 2010, 10.00 | Vokatý Petr | VČO 2.třída
1.920
21 / 15 | 4

13. 2. 2010, 13.00 | Flégl Tomáš | VČO 2.třída
1.40
100 / 19 | 11

27. 2. 2010, 09.30 | Němeček Pavel | VČO 2.třída
5.26
85 / 25 | 11

7. 3. 2010, 10.00 | Strnad Milan | VČO 2.třída
3.402
99 / 25 | 13

20. 3. 2010, 09.30 | Sedlák Josef | VČO 2.třída
3.962

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13519 / 290 | 211.78
2.38
24.13950000 %
40 / 25 | 10

10. 10. 2009, 09.30 | Šrůtek Václav | VČO 2.třída
1.602
49 / 25 | 9

10. 10. 2009, 14.00 | Brandejs Karel | VČO 1.třída
1.962
47 / 25 | 9

17. 10. 2009, 13.00 | Šimek Vladimír | VČO 3.třída A
1.882
45 / 25 | 15

24. 10. 2009, 10.00 | Köhler Petr | VČO 1.třída
1.802
50 / 22 | 21

15. 11. 2009, 13.00 | Moser Jan | VČO 3.třída A
2.27
19 / 14 | 4

12. 12. 2009, 13.00 | Felgr Miloslav | VČO 3.třída A
1.35
23 / 25 | 5

16. 1. 2010, 13.00 | Šimerda Pavel | VČO 3.třída A
0.920
21 / 14 | 4

30. 1. 2010, 10.00 | Poláček Ladislav | VČO 3.třída A
1.50
49 / 25 | 7

31. 1. 2010, 10.00 | Volanský Petr | VČO 2.třída
1.962
36 / 19 | 5

13. 2. 2010, 13.00 | Kejzlar Alexej | VČO 2.třída
1.89
45 / 25 | 11

27. 2. 2010, 09.30 | Přibyl Karel | VČO 2.třída
1.802
50 / 21 | 11

7. 3. 2010, 10.00 | Chládek Roman | VČO 2.třída
2.38
45 / 25 | 8

20. 3. 2010, 09.30 | Hájek Miloš | VČO 2.třída
1.802