User
New userChange password

Lancinger Petr

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
7957 / 124 | 60 | 297.71
10.35
68.35710000 %
116 / 18 | 29 | 21

28. 9. 2019, 10.00 | Knap Josef | JM TD 1.třída
6.440
154 / 20 | 38 | 22

12. 10. 2019, 10.00 | Bartošek Pavel | JM TD 1.třída
7.702
176 / 17 | 35 | 25

27. 10. 2019, 10.00 | Červenka Vítězslav | JM TD 1.třída
10.350
194 / 20 | 41 | 29

9. 11. 2019, 14.00 | Führlinger Jaroslav | JM TD 1.třída
9.702
130 / 13 | 60

7. 12. 2019, 10.00 | Hrazdíra Miroslav | JM TD 1.třída
10.000
65 / 16 | 18 | 14

4. 1. 2020, 10.00 | Jaroš Vladimír | JM TD 1.třída
4.060
122 / 20 | 36

19. 1. 2020, 10.00 | Záboj Vít | JM TD 1.třída
6.100

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
6553 / 111 | 35 | 254.98
10.71
61.44440000 %
76 / 20 | 15 | 13

28. 9. 2019, 11.30 | Jaroš Vladimír | JM TD 1.třída
3.800
82 / 20 | 15 | 12

12. 10. 2019, 11.30 | Preis Josef | JM TD 1.třída
4.102
128 / 20 | 21 | 18

27. 10. 2019, 11.30 | Gajda Robert | JM TD 1.třída
6.402
76 / 17 | 16

7. 12. 2019, 13.00 | Hrazdíra Miroslav | JM TD 1.třída
4.470
150 / 14 | 35 | 25

4. 1. 2020, 12.00 | Knap Josef | JM TD 1.třída
10.712
41 / 20 | 12 | 6

19. 1. 2020, 13.00 | Preis Josef | JM TD 1.třída
2.050

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
7278 / 120 | 16 | 152.31
4.00
66.19050000 %
39 / 16 | 11 | 6

28. 9. 2019, 13.00 | Knap Josef | JM TD 1.třída
2.430
60 / 15 | 16 | 15

12. 10. 2019, 13.00 | Preis Josef | JM TD 1.třída
4.002
13 / 9 | 3 | 2

27. 10. 2019, 14.30 | Gajda Robert | JM TD 1.třída
1.440
57 / 20 | 9 | 7

9. 11. 2019, 18.00 | Soušek Michal | JM TD 1.třída
2.852
30 / 20 | 5

7. 12. 2019, 13.00 | Müller David | JM TD 1.třída
1.500
29 / 20 | 5 | 4

4. 1. 2020, 13.30 | Jaroš Vladimír | JM TD 1.třída
1.450
50 / 20 | 10 | 8

19. 1. 2020, 13.00 | Preis Josef | JM TD 1.třída
2.502

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
698 / 163 | 4 | 40.601
1.000
54.44440000 %
11 / 30 | 3 | 2

16. 11. 2019, 13.30 | Fibinger Jan | 3B JM 1.třída
0.3662
13 / 13 | 3 | 2

16. 11. 2019, 14.30 | Vala Miroslav | 3B JM 1.třída
1.0000
14 / 30 | 3 | 1

16. 11. 2019, 15.30 | Filip Antonín | 3B JM 1.třída
0.4660
13 / 30 | 3 | 3

10. 1. 2020, 01.00 | Hykš Petr | 3B JM 1.třída
0.4332
27 / 30 | 4 | 4

10. 1. 2020, 19.00 | Vašina Radoslav | 3B JM 1.třída
0.9002
20 / 30 | 3 | 3

10. 1. 2020, 20.00 | Zaňát Jaroslav | 3B JM 1.třída
0.6662

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131662 / 216 | 457.69
16.66
61.55560000 %
140 / 20 | 36

15. 9. 2018, 10.00 | Jaroš Vladimír | MS TD - 1. třída JM
7.000
160 / 20 | 34

23. 9. 2018, 10.00 | Kazda Zdeněk | MS TD - 1. třída JM
8.002
89 / 15 | 30

6. 10. 2018, 17.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.932
124 / 20 | 28

3. 11. 2018, 10.00 | Gajda Robert | MS TD - 1. třída JM
6.202
181 / 20 | 45

10. 11. 2018, 10.00 | Osvald Josef | MS TD - 1. třída JM
9.052
48 / 11 | 12

24. 11. 2018, 10.00 | Caha Josef | MS TD - 1. třída JM
4.360
200 / 12 | 39

9. 12. 2018, 10.00 | Jaroš Vladimír | MS TD - 1. třída JM
16.662
40 / 15 | 9

15. 12. 2018, 14.00 | Horna Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.660
98 / 9 | 32

13. 1. 2019, 10.00 | Starý Jiří | MS TD - 1. třída JM
10.880
200 / 20 | 38

20. 1. 2019, 10.00 | Hykš Petr | MS TD - 1. třída JM
10.002
157 / 20 | 30

9. 2. 2019, 10.00 | Turek Jaroslav | MS TD - 1. třída JM
7.852
119 / 20 | 44

23. 2. 2019, 10.00 | Kuchař Radim | MS TD - 1. třída JM
5.952
106 / 14 | 29

16. 3. 2019, 10.00 | Hladký Jiří | MS TD - 1. třída JM
7.570

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131143 / 201 | 355.68
8.82
55.75610000 %
136 / 20 | 18

15. 9. 2018, 11.10 | Fibinger Jan | MS TD - 1. třída JM
6.802
116 / 18 | 29

23. 9. 2018, 12.20 | Müller David | MS TD - 1. třída JM
6.440
24 / 5 | 9

6. 10. 2018, 13.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.800
150 / 17 | 35

3. 11. 2018, 11.10 | Gajda Robert | MS TD - 1. třída JM
8.822
76 / 20 | 18

10. 11. 2018, 12.20 | Močička Miroslav ml. | MS TD - 1. třída JM
3.800
62 / 10 | 14

24. 11. 2018, 11.10 | Strejček Radomír | MS TD - 1. třída JM
6.200
95 / 20 | 18

9. 12. 2018, 11.10 | Knap Josef | MS TD - 1. třída JM
4.750
42 / 15 | 13

15. 12. 2018, 10.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.800
109 / 17 | 30

13. 1. 2019, 11.10 | Müller David | MS TD - 1. třída JM
6.410
103 / 20 | 25

20. 1. 2019, 11.10 | Kuchařík Jiří | MS TD - 1. třída JM
5.152
80 / 20 | 12

9. 2. 2019, 12.20 | Gajda Robert | MS TD - 1. třída JM
4.000
150 / 17 | 34

23. 2. 2019, 11.10 | Veselý Milan | MS TD - 1. třída JM
8.822
0 / 2 | 0

16. 3. 2019, 11.10 | Strejček Radomír | MS TD - 1. třída JM
00

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13536 / 230 | 182.33
3.75
62.32560000 %
36 / 20 | 9

15. 9. 2018, 12.20 | Führlinger Jaroslav | MS TD - 1. třída JM
1.802
51 / 20 | 8

23. 9. 2018, 12.20 | Kazda Zdeněk | MS TD - 1. třída JM
2.552
24 / 15 | 6

6. 10. 2018, 17.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
1.600
60 / 16 | 9

3. 11. 2018, 12.20 | Turek Jaroslav | MS TD - 1. třída JM
3.752
60 / 17 | 15

10. 11. 2018, 12.20 | Močička Miroslav ml. | MS TD - 1. třída JM
3.522
23 / 11 | 6

24. 11. 2018, 12.20 | Strejček Radomír | MS TD - 1. třída JM
2.090
27 / 20 | 6

9. 12. 2018, 12.20 | Jaroš Vladimír | MS TD - 1. třída JM
1.350
18 / 15 | 7

15. 12. 2018, 16.00 | Horna Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
1.200
49 / 20 | 6

13. 1. 2019, 12.20 | Starý Radek | MS TD - 1. třída JM
2.450
60 / 17 | 18

20. 1. 2019, 13.30 | Vašina Radoslav | MS TD - 1. třída JM
3.522
30 / 20 | 8

9. 2. 2019, 12.20 | Modl Ivan | MS TD - 1. třída JM
1.502
38 / 20 | 11

23. 2. 2019, 13.30 | Veselý Milan | MS TD - 1. třída JM
1.900
60 / 19 | 14

16. 3. 2019, 13.30 | Konečný Radek | MS TD - 1. třída JM
3.152

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21360 / 535 | 90.672
1.034
57.14290000 %
23 / 30 | 3

27. 9. 2018, 17.00 | Vala Miroslav | MS 3B - 1 třída JM
0.7662
15 / 30 | 3

27. 9. 2018, 17.00 | Hrdlička Lubomír | MS 3B - 1 třída JM
0.5000
19 / 30 | 3

27. 9. 2018, 17.00 | Filip Antonín | MS 3B - 1 třída JM
0.6330
25 / 30 | 3

7. 10. 2018, 10.00 | Meško Ivan | MS 3B - 1 třída JM
0.8332
23 / 30 | 6

7. 10. 2018, 10.45 | Melo Petr | MS 3B - 1 třída JM
0.7662
21 / 30 | 4

7. 10. 2018, 11.30 | Kopl Josef | MS 3B - 1 třída JM
0.7002
18 / 30 | 3

16. 11. 2018, 18.00 | Burian Vladimír | MS 3B - 1 třída JM
0.6002
21 / 30 | 7

16. 11. 2018, 18.45 | Uher Miroslav ml. | MS 3B - 1 třída JM
0.7000
23 / 26 | 3

16. 11. 2018, 19.30 | Zündorf Egbert Franz | MS 3B - 1 třída JM
0.8840
12 / 30 | 2

1. 12. 2018, 10.00 | Rösner Tomáš | MS 3B - 1 třída JM
0.4000
21 / 30 | 4

1. 12. 2018, 10.45 | Jaroš Petr | MS 3B - 1 třída JM
0.7002
13 / 30 | 2

1. 12. 2018, 11.30 | Klíma David | MS 3B - 1 třída JM
0.4330
24 / 30 | 3

7. 12. 2018, 18.00 | Hrdlička Lubomír | MS 3B - 1 třída JM
0.8002
30 / 29 | 9

7. 12. 2018, 18.45 | Fibinger Jan | MS 3B - 1 třída JM
1.0342
15 / 30 | 3

7. 12. 2018, 19.30 | Filip Antonín | MS 3B - 1 třída JM
0.5000
0

6. 1. 2019, 10.00 | Blaha Milan | MS 3B - 1 třída JM
2
0

6. 1. 2019, 10.45 | Blaha Milan | MS 3B - 1 třída JM
2
0

6. 1. 2019, 11.30 | Blaha Milan | MS 3B - 1 třída JM
2
23 / 30 | 3

1. 3. 2019, 18.00 | Uher Miroslav ml. | MS 3B - 1 třída JM
0.7662
14 / 30 | 3

1. 3. 2019, 18.45 | Zündorf Egbert Franz | MS 3B - 1 třída JM
0.4660
20 / 30 | 3

1. 3. 2019, 19.30 | Hošek Ondřej | MS 3B - 1 třída JM
0.6662

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
192596 / 297 | 768.74
25.00
81.12500000 %
150 / 20 | 34

17. 9. 2017, 10.00 | Přerovský Petr | JM - 1. třída
7.502
141 / 20 | 31

30. 9. 2017, 10.00 | Frolek Robert | JM - 1. třída
7.052
199 / 20 | 36

14. 10. 2017, 10.00 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída
9.952
200 / 20 | 57

4. 11. 2017, 10.00 | Jílek Karel | JM - 1. třída
10.002
158 / 20 | 45

25. 11. 2017, 10.00 | Šlapanský Luděk | JM - 1. třída
7.902
90 / 12 | 33

9. 12. 2017, 10.00 | Hladký Jiří | JM - 1. třída
7.500
183 / 20 | 44

6. 1. 2018, 10.00 | Přerovský Petr | JM - 1. třída
9.152
200 / 17 | 76

20. 1. 2018, 10.00 | Frolek Robert | JM - 1. třída
11.762
200 / 19 | 46

28. 1. 2018, 10.00 | Kalábek Roman | JM - 1. třída
10.522
138 / 20 | 34

17. 2. 2018, 10.00 | Studňař Martin | JM - 1. třída
6.900
85 / 20 | 31

3. 3. 2018, 10.00 | Hrubý Josef | JM - 1. třída
4.252
200 / 17 | 43

17. 3. 2018, 10.00 | Šlapanský Luděk | JM - 1. třída
11.762
120 / 13 | 33

7. 4. 2018, 10.00 | Caha Josef | JM - 1. třída
9.230
63 / 15 | 17

21. 4. 2018, 11.00 | Klíma David | JM přebor ve VH
4.200
100 / 9 | 29

21. 4. 2018, 12.00 | Preis Josef | JM přebor ve VH
11.112
100 / 8 | 33

21. 4. 2018, 13.00 | Vašek Štěpán | JM přebor ve VH
12.502
69 / 12 | 19

21. 4. 2018, 14.00 | Kuchařík Jiří | JM přebor ve VH
5.750
100 / 4 | 62

21. 4. 2018, 15.00 | Turek Jaroslav | JM přebor ve VH
25.002
100 / 11 | 32

21. 4. 2018, 16.00 | Meško Ivan | JM přebor ve VH
9.092

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111052 / 204 | 465.15
8.82
63.75760000 %
77 / 20 | 17

17. 9. 2017, 11.30 | Menoušek Jaromír | JM - 1. třída
3.852
95 / 20 | 20

30. 9. 2017, 11.30 | Frgal Miroslav | JM - 1. třída
4.752
72 / 20 | 16

14. 10. 2017, 11.30 | Vašina Radoslav | JM - 1. třída
3.600
99 / 20 | 20

4. 11. 2017, 11.30 | Jílek Karel | JM - 1. třída
4.952
113 / 20 | 19

9. 12. 2017, 11.30 | Novotný Jiří | JM - 1. třída
5.650
114 / 20 | 22

6. 1. 2018, 11.30 | Menoušek Jaromír | JM - 1. třída
5.702
150 / 17 | 42

28. 1. 2018, 11.30 | Kalábek Roman | JM - 1. třída
8.822
87 / 20 | 12

17. 2. 2018, 11.30 | Jílek Karel | JM - 1. třída
4.350
81 / 20 | 11

3. 3. 2018, 11.30 | Foretník Vladimír | JM - 1. třída
4.052
125 / 20 | 46

17. 3. 2018, 11.30 | Veselý Milan | JM - 1. třída
6.252
39 / 7 | 14

7. 4. 2018, 11.30 | Strejček Radomír | JM - 1. třída
5.570

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13592 / 238 | 222.48
4.00
75.89740000 %
43 / 20 | 6

17. 9. 2017, 14.20 | Menoušek Jaromír | JM - 1. třída
2.152
54 / 20 | 16

30. 9. 2017, 14.20 | Sviták František | JM - 1. třída
2.700
50 / 20 | 6

14. 10. 2017, 14.20 | Vašina Radoslav | JM - 1. třída
2.502
51 / 20 | 11

4. 11. 2017, 14.20 | Jílek Karel | JM - 1. třída
2.550
60 / 19 | 22

25. 11. 2017, 14.20 | Veselý Milan | JM - 1. třída
3.152
20 / 10 | 9

9. 12. 2017, 14.20 | Hladký Jiří | JM - 1. třída
2.000
42 / 20 | 6

6. 1. 2018, 14.20 | Menoušek Jaromír | JM - 1. třída
2.102
60 / 15 | 14

20. 1. 2018, 13.00 | Sviták František | JM - 1. třída
4.002
35 / 20 | 9

28. 1. 2018, 14.20 | Hykš Petr | JM - 1. třída
1.750
49 / 18 | 12

17. 2. 2018, 13.00 | Studňař Martin | JM - 1. třída
2.720
38 / 20 | 7

3. 3. 2018, 14.20 | Ersek Gheorghe | JM - 1. třída
1.902
30 / 20 | 5

17. 3. 2018, 13.00 | Veselý Milan | JM - 1. třída
1.500
60 / 16 | 22

7. 4. 2018, 14.20 | Caha Josef | JM - 1. třída
3.752

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
27461 / 802 | 70.574
0.900
56.91360000 %
14 / 30 | 4

24. 9. 2017, 10.00 | Rösner Tomáš | 3B JM - 1.třída
0.4660
16 / 30 | 3

24. 9. 2017, 11.00 | Jaroš Petr | 3B JM - 1.třída
0.5332
8 / 30 | 4

24. 9. 2017, 12.00 | Klíma David | 3B JM - 1.třída
0.2660
12 / 30 | 3

1. 10. 2017, 10.00 | Vala Miroslav | 3B JM - 1.třída
0.4000
8 / 30 | 2

1. 10. 2017, 11.00 | Filip Antonín | 3B JM - 1.třída
0.2660
22 / 30 | 3

1. 10. 2017, 12.00 | Pernica Ivan | 3B JM - 1.třída
0.7332
14 / 30 | 3

18. 11. 2017, 10.00 | Pánek Rudolf | 3B JM - 1.třída
0.4662
21 / 30 | 3

18. 11. 2017, 11.00 | Preis Josef | 3B JM - 1.třída
0.7002
11 / 30 | 2

18. 11. 2017, 12.00 | Hrubý Josef | 3B JM - 1.třída
0.3660
14 / 30 | 4

2. 12. 2017, 10.00 | Frenc Ivan | 3B JM - 1.třída
0.4662
15 / 30 | 3

2. 12. 2017, 11.00 | Šlapanský Luděk | 3B JM - 1.třída
0.5002
25 / 30 | 4

2. 12. 2017, 12.00 | Veselý Milan | 3B JM - 1.třída
0.8332
23 / 30 | 5

16. 12. 2017, 10.00 | Močička Miroslav ml. | 3B JM - 1.třída
0.7662
27 / 30 | 7

16. 12. 2017, 11.00 | Šlapanský Luděk | 3B JM - 1.třída
0.9002
18 / 30 | 5

16. 12. 2017, 12.00 | Veselý Milan | 3B JM - 1.třída
0.6002
18 / 30 | 3

26. 1. 2018, 18.00 | Vala Miroslav | 3B JM - 1.třída
0.6000
22 / 30 | 4

26. 1. 2018, 19.00 | Pernica Ivan | 3B JM - 1.třída
0.7332
19 / 22 | 3

26. 1. 2018, 20.00 | Fibinger Jan | 3B JM - 1.třída
0.8630
20 / 30 | 6

27. 1. 2018, 10.00 | Jaroš Petr | 3B JM - 1.třída
0.6661
25 / 30 | 4

27. 1. 2018, 11.00 | Rösner Tomáš | 3B JM - 1.třída
0.8330
18 / 30 | 4

27. 1. 2018, 12.00 | Klíma David | 3B JM - 1.třída
0.6002
14 / 30 | 4

24. 2. 2018, 10.00 | Foretník Vladimír | 3B JM - 1.třída
0.4662
10 / 30 | 2

24. 2. 2018, 11.00 | Preis Josef | 3B JM - 1.třída
0.3330
24 / 30 | 6

24. 2. 2018, 12.00 | Hrubý Josef | 3B JM - 1.třída
0.8002
15 / 30 | 2

9. 3. 2018, 18.00 | Zündorf Egbert Franz | 3B JM - 1.třída
0.5000
15 / 30 | 3

9. 3. 2018, 19.00 | Uher Miroslav ml. | 3B JM - 1.třída
0.5002
13 / 30 | 3

9. 3. 2018, 20.00 | Hošek Ondřej | 3B JM - 1.třída
0.4330

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
162 / 20 | 173.10
3.10
62.00000000 %
62 / 20 | 17

20. 1. 2018, 13.00 | Frolek Robert | JM - 1. třída
3.102

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
186 / 20 | 284.30
4.30
43.00000000 %
86 / 20 | 28

29. 1. 2017, 10.00 | Hrubý Josef | JM - 1. třída
4.300

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
199 / 20 | 224.95
4.95
66.00000000 %
99 / 20 | 22

29. 1. 2017, 12.00 | Preis Josef | JM - 1. třída
4.952

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
129 / 20 | 71.45
1.45
48.33330000 %
29 / 20 | 7

29. 1. 2017, 13.30 | Hrubý Josef | JM - 1. třída
1.450

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6107 / 240 | 50.445
0.575
59.44440000 %
17 / 40 | 2

3. 12. 2016, 10.00 | Biháry Ľudovít | JM 3B - skupina A
0.4252
12 / 40 | 3

3. 12. 2016, 10.00 | Klíma David | JM 3B - skupina A
0.3002
15 / 40 | 3

3. 12. 2016, 10.00 | Preis Josef | JM 3B - skupina A
0.3752
23 / 40 | 5

21. 1. 2017, 10.00 | Preis Josef | JM 3B - skupina A
0.5752
17 / 40 | 3

21. 1. 2017, 12.00 | Klíma David | JM 3B - skupina A
0.4252
23 / 40 | 4

21. 1. 2017, 14.00 | Cupák Lubomír | JM 3B - skupina A
0.5752

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141696 / 245 | 546.92
14.25
60.57140000 %
116 / 20 | 20

3. 10. 2015, 10.00 | Hammer Ivan | JM - 1. třída TD
5.800
81 / 15 | 21

10. 10. 2015, 14.00 | Fibinger Jan | JM - 1. třída TD
5.400
78 / 20 | 10

1. 11. 2015, 10.00 | Uher Miroslav ml. | JM - 1. třída TD
3.900
123 / 20 | 23

29. 11. 2015, 10.00 | Ocásek Jaroslav | JM - 1. třída TD
6.151
194 / 20 | 34

12. 12. 2015, 10.00 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída TD
9.702
156 / 20 | 54

9. 1. 2016, 14.00 | Jaroš Vladimír | JM - 1. třída TD
7.800
200 / 18 | 49

16. 1. 2016, 10.00 | Soušek Michal | JM - 1. třída TD
11.111
108 / 20 | 23

6. 2. 2016, 14.00 | Sedlák Pavel | JM - 1. třída TD
5.402
73 / 14 | 20

20. 2. 2016, 10.00 | Hammer Ivan | JM - 1. třída TD
5.210
153 / 20 | 19

5. 3. 2016, 10.00 | Menoušek Jaromír | JM - 1. třída TD
7.652
32 / 20 | 8

3. 4. 2016, 13.30 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída TD
1.600
114 / 8 | 52

9. 4. 2016, 10.00 | Kalábek Jaromír | JM oblastní přebor VH
14.250
157 / 15 | 21

9. 4. 2016, 12.00 | Vala Miroslav | JM oblastní přebor VH
10.460
111 / 15 | 24

9. 4. 2016, 16.00 | Jaroš Vladimír | JM oblastní přebor VH
7.402

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131331 / 246 | 335.41
8.33
68.25640000 %
104 / 20 | 24

3. 10. 2015, 12.00 | Močička Miroslav ml. | JM - 1. třída TD
5.202
133 / 20 | 33

10. 10. 2015, 16.00 | Knap Josef | JM - 1. třída TD
6.652
150 / 18 | 25

17. 10. 2015, 16.00 | Veselský Petr | JM - 1. třída TD
8.332
89 / 16 | 16

1. 11. 2015, 12.00 | Uher Miroslav ml. | JM - 1. třída TD
5.560
90 / 17 | 18

14. 11. 2015, 16.00 | Červenka Vítězslav | JM - 1. třída TD
5.290
72 / 18 | 10

29. 11. 2015, 12.00 | Přerovský Petr | JM - 1. třída TD
4.000
131 / 20 | 26

12. 12. 2015, 12.00 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída TD
6.552
101 / 20 | 27

9. 1. 2016, 16.00 | Knap Josef | JM - 1. třída TD
5.050
116 / 20 | 22

16. 1. 2016, 12.00 | Both Michael | JM - 1. třída TD
5.802
128 / 20 | 25

6. 2. 2016, 16.00 | Sedlák Pavel | JM - 1. třída TD
6.402
62 / 17 | 19

20. 2. 2016, 12.00 | Močička Miroslav ml. | JM - 1. třída TD
3.640
83 / 20 | 15

5. 3. 2016, 12.00 | Přerovský Petr | JM - 1. třída TD
4.150
72 / 20 | 10

3. 4. 2016, 15.30 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída TD
3.600

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8289 / 150 | 201.92
4.00
60.20830000 %
41 / 19 | 9

17. 10. 2015, 18.00 | Studňař Martin | JM - 1. třída TD
2.150
14 / 20 | 3

1. 11. 2015, 14.00 | Soušek Michal | JM - 1. třída TD
0.700
60 / 15 | 20

14. 11. 2015, 18.00 | Sviták František | JM - 1. třída TD
4.002
35 / 20 | 8

29. 11. 2015, 14.00 | Menoušek Jaromír | JM - 1. třída TD
1.750
38 / 20 | 14

9. 1. 2016, 18.00 | Jaroš Vladimír | JM - 1. třída TD
1.900
27 / 20 | 5

6. 2. 2016, 18.00 | Studňař Martin | JM - 1. třída TD
1.350
60 / 16 | 13

20. 2. 2016, 14.00 | Hammer Ivan | JM - 1. třída TD
3.752
14 / 20 | 2

3. 4. 2016, 17.30 | Kalábek Roman | JM - 1. třída TD
0.700

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9168 / 350 | 40.480
0.600
64.61540000 %
22 / 40 | 4

24. 10. 2015, 11.00 | Rösner Tomáš | JM - 3B skupina A
0.5502
17 / 40 | 3

24. 10. 2015, 13.00 | Šimek Radim | JM - 3B skupina A
0.4250
17 / 40 | 4

24. 10. 2015, 14.00 | Hošek Ondřej | JM - 3B skupina A
0.4250
13 / 40 | 2

7. 11. 2015, 11.15 | Sviták František | JM - 3B skupina A
0.3250
21 / 40 | 4

7. 11. 2015, 13.30 | Hrdlička Lubomír | JM - 3B skupina A
0.5252
24 / 40 | 4

30. 1. 2016, 10.00 | Klíma David | JM - 3B skupina A
0.6002
23 / 40 | 3

30. 1. 2016, 14.00 | Hrdlička Lubomír | JM - 3B skupina A
0.5750
16 / 40 | 3

30. 1. 2016, 15.00 | Sviták František | JM - 3B skupina A
0.4002
15 / 30 | 3

3. 4. 2016, 19.30 | Hykš Petr | JM - 1. třída TD
0.5000

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131396 / 242 | 465.76
8.82
71.58970000 %
137 / 20 | 45

28. 9. 2014, 10.00 | Jeřábek Kamil | JM - 2. třída
6.85
8 / 5 | 4

4. 10. 2014, 09.00 | Hladký Jiří | JM - 2. třída
1.600
121 / 20 | 34

18. 10. 2014, 10.00 | Strnad Marek | JM - 2. třída
6.05
149 / 20 | 23

1. 11. 2014, 14.00 | Polášek Miroslav | JM - 2. třída
7.45
77 / 20 | 14

15. 11. 2014, 14.00 | Melichar Zdeněk | JM - 2. třída
3.85
106 / 20 | 20

29. 11. 2014, 10.00 | Turek Jaroslav | JM - 2. třída
5.30
131 / 20 | 24

14. 12. 2014, 10.00 | Bartošek Pavel | JM - 2. třída
6.55
65 / 20 | 14

10. 1. 2015, 14.00 | Jeřábek Kamil | JM - 2. třída
3.25
67 / 20 | 17

24. 1. 2015, 10.00 | Bartošek Pavel | JM - 2. třída
3.35
150 / 17 | 31

7. 2. 2015, 14.00 | Strnad Marek | JM - 2. třída
8.822
147 / 20 | 31

21. 2. 2015, 15.00 | Vintr Jaroslav | JM - 2. třída
7.35
115 / 20 | 41

7. 3. 2015, 10.00 | Brhlík Roman | JM - 2. třída
5.75
123 / 20 | 46

4. 4. 2015, 10.00 | Jančák František | JM - 2. třída
6.15

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141156 / 258 | 324.48
7.33
57.51240000 %
68 / 20 | 16

28. 9. 2014, 10.00 | Binder Otto | JM - 2. třída
3.40
90 / 20 | 10

4. 10. 2014, 09.00 | Vlk Lukáš | JM - 2. třída
4.50
68 / 20 | 16

1. 11. 2014, 14.00 | Jílek Karel | JM - 2. třída
3.40
87 / 20 | 26

29. 11. 2014, 10.00 | Modl Ivan | JM - 2. třída
4.35
120 / 19 | 30

14. 12. 2014, 10.00 | Bartošek Pavel | JM - 2. třída
6.31
111 / 20 | 9

10. 1. 2015, 14.00 | Klíma David | JM - 2. třída
5.55
67 / 20 | 15

24. 1. 2015, 10.00 | Bartošek Pavel | JM - 2. třída
3.35
66 / 20 | 15

7. 2. 2015, 14.00 | Šibíček Jan | JM - 2. třída
3.30
42 / 20 | 8

21. 2. 2015, 15.00 | Kuneš Petr | JM - 2. třída
2.10
103 / 20 | 21

7. 3. 2015, 10.00 | Brhlík Roman | JM - 2. třída
5.15
120 / 20 | 24

4. 4. 2015, 10.00 | Konečný Radek | JM - 2. třída
6.00
66 / 9 | 32

26. 4. 2015, 10.00 | Kalábek Jaromír | JM - Přebor kádr
7.330
87 / 15 | 26

26. 4. 2015, 10.00 | Hampl Michal | JM - Přebor kádr
5.802
61 / 15 | 12

26. 4. 2015, 10.00 | Jaroš Vladimír | JM - Přebor kádr
4.060

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13544 / 243 | 162.23
3.52
30.73450000 %
30 / 20 | 4

28. 9. 2014, 10.00 | Binder Otto | JM - 2. třída
1.50
40 / 20 | 4

4. 10. 2014, 09.00 | Hladký Jiří | JM - 2. třída
2.00
34 / 20 | 7

1. 11. 2014, 14.00 | Šebela Otakar | JM - 2. třída
1.70
38 / 20 | 9

15. 11. 2014, 14.00 | Melichar Zdeněk | JM - 2. třída
1.90
50 / 18 | 13

29. 11. 2014, 10.00 | Modl Ivan | JM - 2. třída
2.77
47 / 20 | 9

14. 12. 2014, 10.00 | Záboj Vít | JM - 2. třída
2.35
48 / 20 | 12

10. 1. 2015, 14.00 | Jeřábek Kamil | JM - 2. třída
2.40
23 / 11 | 13

7. 2. 2015, 14.00 | Hronek Jiří | JM - 2. třída
2.09
50 / 17 | 16

21. 2. 2015, 15.00 | Vintr Jaroslav | JM - 2. třída
2.94
36 / 20 | 7

7. 3. 2015, 10.00 | Svoboda Karel | JM - 2. třída
1.80
45 / 20 | 7

4. 4. 2015, 10.00 | Jedlička Jaroslav | JM - 2. třída
2.25
60 / 17 | 14

9. 5. 2015, 10.00 | Vala Miroslav | JM - Přebor 1B
3.521
43 / 20 | 9

9. 5. 2015, 10.00 | Osvald Josef | JM - Přebor 1B
2.150

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
120 / 30 | 40.666
0.666
13.33330000 %
20 / 30 | 4

18. 10. 2014, 10.00 | Strnad Marek | JM - 2. třída
0.6662

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121101 / 210 | 425.24
9.40
59.51350000 %
92 / 17 | 24

28. 9. 2013, 10.00 | Jílek Karel | Jižní Morava - 2. třída
5.410
84 / 20 | 23

12. 10. 2013, 14.00 | Ocásek Jaroslav | Jižní Morava - 2. třída
4.20
83 / 16 | 30

3. 11. 2013, 10.00 | Kalábek Jaromír | Jižní Morava - 2. třída
5.180
51 / 20 | 23

9. 11. 2013, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | Jižní Morava - 1. třída
2.55
146 / 20 | 34

9. 11. 2013, 14.00 | Hykš Petr | Jižní Morava - 2. třída
7.30
104 / 18 | 28

1. 12. 2013, 15.00 | Vašina Radoslav | Jižní Morava - 2. třída
5.770
104 / 20 | 29

14. 12. 2013, 14.00 | Führlinger Jaroslav | Jižní Morava - 2. třída
5.20
87 / 20 | 13

11. 1. 2014, 10.00 | Jílek Karel | Jižní Morava - 2. třída
4.35
81 / 20 | 29

25. 1. 2014, 10.00 | Binder Otto | Jižní Morava - 2. třída
4.05
72 / 15 | 26

9. 2. 2014, 00.00 | Přerovský Petr | Jižní Morava - 2. třída
4.800
47 / 5 | 24

1. 3. 2014, 10.00 | Kopl Josef | Jižní Morava - 2. třída
9.400
150 / 19 | 42

15. 3. 2014, 14.00 | Bartošek Pavel | Jižní Morava - 2. třída
7.892

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121003 / 219 | 394.57
8.00
54.21620000 %
109 / 20 | 21

28. 9. 2013, 10.00 | Vintr Jaroslav | Jižní Morava - 2. třída
5.45
120 / 15 | 39

12. 10. 2013, 14.00 | Přerovský Petr | Jižní Morava - 2. třída
8.00
108 / 19 | 25

3. 11. 2013, 10.00 | Kalábek Jaromír | Jižní Morava - 2. třída
5.68
93 / 17 | 14

9. 11. 2013, 10.00 | Uher Miroslav ml. | Jižní Morava - 1. třída
5.47
70 / 20 | 25

9. 11. 2013, 14.00 | Polášek Jan | Jižní Morava - 2. třída
3.50
96 / 20 | 15

1. 12. 2013, 15.00 | Vašina Radoslav | Jižní Morava - 2. třída
4.80
71 / 20 | 16

14. 12. 2013, 14.00 | Führlinger Jaroslav | Jižní Morava - 2. třída
3.55
80 / 20 | 18

11. 1. 2014, 10.00 | Jílek Karel | Jižní Morava - 2. třída
4.00
38 / 20 | 9

25. 1. 2014, 10.00 | Binder Otto | Jižní Morava - 2. třída
1.90
53 / 15 | 17

9. 2. 2014, 00.00 | Přerovský Petr | Jižní Morava - 2. třída
3.53
67 / 13 | 15

1. 3. 2014, 10.00 | Kopl Josef | Jižní Morava - 2. třída
5.15
98 / 20 | 21

15. 3. 2014, 14.00 | Bartošek Pavel | Jižní Morava - 2. třída
4.90

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12423 / 222 | 111.90
2.94
22.86490000 %
38 / 20 | 6

28. 9. 2013, 10.00 | Jílek Karel | Jižní Morava - 2. třída
1.90
27 / 16 | 7

12. 10. 2013, 14.00 | Přerovský Petr | Jižní Morava - 2. třída
1.68
38 / 19 | 6

3. 11. 2013, 10.00 | Kalábek Jaromír | Jižní Morava - 2. třída
2.00
47 / 20 | 11

9. 11. 2013, 10.00 | Uher Miroslav ml. | Jižní Morava - 1. třída
2.35
33 / 20 | 5

9. 11. 2013, 14.00 | Konečný Martin | Jižní Morava - 2. třída
1.65
43 / 20 | 6

1. 12. 2013, 15.00 | Vašina Radoslav | Jižní Morava - 2. třída
2.15
35 / 20 | 5

14. 12. 2013, 14.00 | Führlinger Jaroslav | Jižní Morava - 2. třída
1.75
35 / 19 | 6

11. 1. 2014, 10.00 | Jílek Karel | Jižní Morava - 2. třída
1.84
50 / 17 | 9

25. 1. 2014, 10.00 | Binder Otto | Jižní Morava - 2. třída
2.94
37 / 20 | 9

9. 2. 2014, 00.00 | Přerovský Petr | Jižní Morava - 2. třída
1.85
24 / 11 | 8

1. 3. 2014, 10.00 | Kopl Josef | Jižní Morava - 2. třída
2.18
16 / 20 | 3

15. 3. 2014, 14.00 | Špiřík František | Jižní Morava - 2. třída
0.80

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9180 / 350 | 60.514
0.805
66.66670000 %
29 / 36 | 4

7. 12. 2013, 11.00 | Hrdlička Lubomír | JM 3B skupina B
0.8050
8 / 34 | 2

7. 12. 2013, 12.00 | Soušek Michal | JM 3B skupina B
0.2350
21 / 40 | 3

7. 12. 2013, 14.00 | Vašina Radoslav | JM 3B skupina B
0.525
25 / 40 | 3

15. 2. 2014, 11.00 | Vašina Radoslav | JM 3B skupina B
0.625
19 / 40 | 3

15. 2. 2014, 13.00 | Hrdlička Lubomír | JM 3B skupina B
0.475
17 / 40 | 4

15. 2. 2014, 15.00 | Burian Vladimír | JM 3B skupina B
0.425
18 / 40 | 3

8. 3. 2014, 00.00 | Vašina Radoslav | JM 3B skupina B
0.450
25 / 40 | 6

8. 3. 2014, 10.00 | Spružina Jan | JM 3B skupina B
0.625
18 / 40 | 2

8. 3. 2014, 10.00 | Hrdlička Lubomír | JM 3B skupina B
0.450

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131171 / 247 | 364.74
7.22
57.68470000 %
103 / 20 | 14

30. 9. 2012, 10.00 | Hutař Miroslav | 3.třída - Jižní Morava
5.152
130 / 18 | 28

13. 10. 2012, 10.00 | Hejný Vlado | 3.třída - Jižní Morava
7.221
57 / 20 | 9

27. 10. 2012, 14.00 | Brychta Miloš st. | 3.třída - Jižní Morava
2.852
72 / 20 | 28

1. 12. 2012, 10.00 | Veselý Jiří | 3.třída - Jižní Morava
3.602
130 / 19 | 30

15. 12. 2012, 10.00 | Modl Ivan | 3.třída - Jižní Morava
6.842
64 / 20 | 12

5. 1. 2013, 00.00 | Šebela Otakar | 3.třída - Jižní Morava
3.200
128 / 20 | 34

19. 1. 2013, 10.00 | Valerian Mario | 3.třída - Jižní Morava
6.402
83 / 20 | 27

2. 2. 2013, 10.00 | Hejný Vlado | 3.třída - Jižní Morava
4.150
78 / 20 | 26

16. 2. 2013, 14.00 | Brychta Miloš st. | 3.třída - Jižní Morava
3.902
37 / 15 | 8

2. 3. 2013, 13.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA MORAVA
2.46
129 / 20 | 36

16. 3. 2013, 14.00 | Veselý Jiří | 3.třída - Jižní Morava
6.452
48 / 15 | 17

24. 3. 2013, 10.00 | Kuchařík Jiří | 1.LIGA MORAVA
3.20
112 / 20 | 26

13. 4. 2013, 14.00 | Polášek Miroslav | 3.třída - Jižní Morava
5.602

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12870 / 223 | 323.90
7.69
43.06930000 %
61 / 20 | 16

30. 9. 2012, 10.00 | Hutař Miroslav | 3.třída - Jižní Morava
3.050
100 / 13 | 32

13. 10. 2012, 10.00 | Hejný Vlado | 3.třída - Jižní Morava
7.69
83 / 20 | 22

1. 12. 2012, 10.00 | Vališ Petr | 3.třída - Jižní Morava
4.152
80 / 20 | 23

15. 12. 2012, 10.00 | Turek Jaroslav | 3.třída - Jižní Morava
4.002
59 / 20 | 11

5. 1. 2013, 00.00 | Polášek Jaroslav | 3.třída - Jižní Morava
2.952
65 / 20 | 15

2. 2. 2013, 10.00 | Hejný Vlado | 3.třída - Jižní Morava
3.252
78 / 20 | 27

16. 2. 2013, 14.00 | Krchňák Libor | 3.třída - Jižní Morava
3.902
77 / 15 | 19

2. 3. 2013, 13.00 | Coufal Zdeněk | 1.LIGA MORAVA
5.13
66 / 20 | 10

16. 3. 2013, 14.00 | Veselý Jiří | 3.třída - Jižní Morava
3.302
92 / 20 | 17

23. 3. 2013, 10.00 | Kuneš Petr | 1.třída - Jižní Morava
4.60
38 / 15 | 14

24. 3. 2013, 10.00 | Kuchařík Jiří | 1.LIGA MORAVA
2.53
71 / 20 | 11

13. 4. 2013, 14.00 | Floner Erich | 3.třída - Jižní Morava
3.552

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13483 / 231 | 192.09
3.07
23.79310000 %
28 / 16 | 6

30. 9. 2012, 10.00 | Hutař Miroslav | 3.třída - Jižní Morava
1.75
39 / 18 | 7

13. 10. 2012, 10.00 | Hejný Vlado | 3.třída - Jižní Morava
2.16
22 / 20 | 3

27. 10. 2012, 14.00 | Brychta Miloš st. | 3.třída - Jižní Morava
1.100
40 / 16 | 16

1. 12. 2012, 10.00 | Vališ Petr | 3.třída - Jižní Morava
2.50
36 / 20 | 6

15. 12. 2012, 10.00 | Turek Jaroslav | 3.třída - Jižní Morava
1.802
40 / 16 | 19

5. 1. 2013, 00.00 | Polášek Jaroslav | 3.třída - Jižní Morava
2.50
40 / 15 | 7

19. 1. 2013, 10.00 | Hutař Miroslav | 3.třída - Jižní Morava
2.66
40 / 17 | 10

2. 2. 2013, 10.00 | Špiřík František | 3.třída - Jižní Morava
2.35
27 / 20 | 10

16. 2. 2013, 14.00 | Kazda Zdeněk | 3.třída - Jižní Morava
1.352
48 / 20 | 10

2. 3. 2013, 13.00 | Coufal Zdeněk | 1.LIGA MORAVA
2.402
28 / 20 | 10

16. 3. 2013, 14.00 | Veselý Jiří | 3.třída - Jižní Morava
1.402
55 / 20 | 12

24. 3. 2013, 10.00 | Matyáš Radek | 1.LIGA MORAVA
2.752
40 / 13 | 9

13. 4. 2013, 14.00 | Přerovský Antonín | 3.třída - Jižní Morava
3.07

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
191507 / 397 | 403.79
7.14
65.52170000 %
41 / 25 | 9

2. 10. 2011, 10.00 | Všetula Karel | 4. třída - Jižní Morava
1.642
55 / 25 | 8

2. 10. 2011, 10.00 | Vaněk Bohumil | 4. třída - Jižní Morava
2.200
100 / 20 | 40

29. 10. 2011, 14.00 | Böhm František | 4. třída - Jižní Morava
5.002
84 / 14 | 38

29. 10. 2011, 14.00 | Uher Miroslav st. | 4. třída - Jižní Morava
6.002
100 / 21 | 16

26. 11. 2011, 10.00 | Bartošek Karel | 4. třída - Jižní Morava
4.762
100 / 25 | 14

26. 11. 2011, 10.00 | Bartošek Karel | 4. třída - Jižní Morava
4.002
89 / 22 | 24

10. 12. 2011, 14.00 | Vedra Vladimír | 4. třída - Jižní Morava
4.040
65 / 25 | 14

10. 12. 2011, 14.00 | Vedra Vladimír | 4. třída - Jižní Morava
2.600
100 / 16 | 34

22. 1. 2012, 10.00 | Zrůna Ladislav | 4. třída - Jižní Morava
6.252
100 / 14 | 22

22. 1. 2012, 10.00 | Zrůna Ladislav | 4. třída - Jižní Morava
7.142
38 / 25 | 6

4. 2. 2012, 14.00 | Bartošek Karel | 4. třída - Jižní Morava
1.520
87 / 25 | 15

4. 2. 2012, 14.00 | Bartošek Karel | 4. třída - Jižní Morava
3.482
78 / 19 | 13

18. 2. 2012, 10.00 | Vedra Vladimír | 4. třída - Jižní Morava
4.100
100 / 21 | 15

18. 2. 2012, 10.00 | Vedra Vladimír | 4. třída - Jižní Morava
4.762
53 / 20 | 14

19. 2. 2012, 14.00 | Klíma David | 2. třída - Jižní Morava
2.65
67 / 20 | 9

3. 3. 2012, 14.00 | Beneš Karel | 2. třída - Jižní Morava
3.35
83 / 20 | 20

18. 3. 2012, 09.00 | Konečný Radek | 2. třída - Jižní Morava
4.15
58 / 20 | 10

31. 3. 2012, 10.00 | Hudlík Jaroslav | 2. třída - Jižní Morava
2.90
109 / 20 | 34

15. 4. 2012, 10.00 | Starý Radek | 2. třída - Jižní Morava
5.45

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12875 / 255 | 283.43
5.50
54.68750000 %
80 / 24 | 16

2. 10. 2011, 10.00 | Všetula Karel | 4. třída - Jižní Morava
3.33
47 / 24 | 10

29. 10. 2011, 14.00 | Šlapanský Luděk | 4. třída - Jižní Morava
1.95
80 / 19 | 12

26. 11. 2011, 10.00 | Koudelka Daniel | 4. třída - Jižní Morava
4.21
28 / 13 | 9

10. 12. 2011, 14.00 | Vedra Vladimír | 4. třída - Jižní Morava
2.15
74 / 25 | 10

22. 1. 2012, 10.00 | Zrůna Ladislav | 4. třída - Jižní Morava
2.962
65 / 25 | 22

4. 2. 2012, 14.00 | Bartošek Karel | 4. třída - Jižní Morava
2.602
68 / 25 | 22

18. 2. 2012, 10.00 | Vedra Vladimír | 4. třída - Jižní Morava
2.720
70 / 20 | 12

19. 2. 2012, 14.00 | Jeřábek Kamil | 2. třída - Jižní Morava
3.50
110 / 20 | 16

3. 3. 2012, 14.00 | Beneš Karel | 2. třída - Jižní Morava
5.50
96 / 20 | 28

18. 3. 2012, 09.00 | Vlk Lukáš | 2. třída - Jižní Morava
4.80
56 / 20 | 11

31. 3. 2012, 10.00 | Uher Miroslav st. | 2. třída - Jižní Morava
2.80
101 / 20 | 20

15. 4. 2012, 10.00 | Krchňák Libor | 2. třída - Jižní Morava
5.05

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
879 / 186 | 30.424
0.600
9.87500000 %
4 / 20 | 1

30. 11. -0001, 00.00 | Spružina Jan | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.2002
8 / 20 | 3

30. 11. -0001, 00.00 | Zapletal Karel | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.4000
9 / 20 | 3

30. 11. -0001, 00.00 | Osvald Josef | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.4500
12 / 20 | 2

30. 11. -0001, 00.00 | Böhm Pavel | Oblatní přebor JM oblasti Trojband
0.6000
8 / 16 | 3

3. 3. 2012, 14.00 | Beneš Karel | 2. třída - Jižní Morava
0.500
13 / 30 | 2

18. 3. 2012, 09.00 | Konečný Radek | 2. třída - Jižní Morava
0.4330
16 / 30 | 3

31. 3. 2012, 10.00 | Osvald Josef | 2. třída - Jižní Morava
0.5332
9 / 30 | 2

15. 4. 2012, 10.00 | Starý Radek | 2. třída - Jižní Morava
0.3000

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3240 / 60 | 234.00
5.65
61.53850000 %
80 / 20 | 13

16. 10. 2010, 10.00 | Medek Jan | JM 3.třída
4.00
47 / 20 | 12

6. 11. 2010, 14.00 | Gavenda Milan | JM 3.třída
2.35
113 / 20 | 23

4. 12. 2010, 14.00 | Konečný Radek | JM 3.třída
5.65

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4222 / 75 | 212.96
3.70
42.69230000 %
64 / 20 | 9

16. 10. 2010, 10.00 | Medek Jan | JM 3.třída
3.20
38 / 15 | 5

6. 11. 2010, 14.00 | Blažek Libor | JM 3.třída
2.53
46 / 20 | 9

4. 12. 2010, 14.00 | Jančák František | JM 3.třída
2.30
74 / 20 | 21

22. 1. 2011, 14.00 | Medek Jan | JM 3.třída
3.70

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3105 / 60 | 91.75
2.15
59.32200000 %
30 / 20 | 6

23. 4. 2011, 10.00 | Richter Pavel | Oblastní přebor JMo Jednoband
1.502
43 / 20 | 7

23. 4. 2011, 10.00 | Menoušek Jaromír | Oblastní přebor JMo Jednoband
2.150
32 / 20 | 9

23. 4. 2011, 10.00 | Andrysík Jiří ml. | Oblastní přebor JMo Jednoband
1.600

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7108 / 240 | 30.450
0.600
17.70490000 %
16 / 40 | 2

9. 10. 2010, 10.00 | Dvořák Miroslav | JM-3B
0.4000
20 / 40 | 3

9. 10. 2010, 13.00 | Zapletal Karel | JM-3B
0.5000
18 / 40 | 3

9. 10. 2010, 14.00 | Berdis Vratislav | JM-3B
0.4500
16 / 30 | 3

16. 10. 2010, 10.00 | Kršek Miroslav | JM 3.třída
0.5332
8 / 30 | 3

6. 11. 2010, 14.00 | Gavenda Milan | JM 3.třída
0.2660
12 / 30 | 2

4. 12. 2010, 14.00 | Konečný Radek | JM 3.třída
0.4002
18 / 30 | 3

22. 1. 2011, 14.00 | Kršek Miroslav | JM 3.třída
0.6002

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6364 / 150 | 152.42
2.64
60.66670000 %
65 / 25 | 11

11. 10. 2009, 14.00 | Konečný Jaroslav | 4.třída JM
2.60
60 / 25 | 10

11. 10. 2009, 14.00 | Konečný Jaroslav | 4.třída JM
2.40
54 / 25 | 9

24. 10. 2009, 14.00 | Henčl Jiří | 4.třída JM
2.16
53 / 25 | 14

24. 10. 2009, 14.00 | Kožík Lukáš | 4.třída JM
2.12
66 / 25 | 15

12. 12. 2009, 14.00 | Povolný Rudolf | 4.třída JM
2.64
66 / 25 | 9

12. 12. 2009, 14.00 | Frenc Ivan | 4.třída JM
2.64

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3151 / 75 | 132.01
2.44
50.33330000 %
48 / 25 | 10

11. 10. 2009, 14.00 | Pánek Rudolf | 4.třída JM
1.92
61 / 25 | 13

24. 10. 2009, 14.00 | Ivičič Petr | 4.třída JM
2.44
42 / 25 | 10

12. 12. 2009, 14.00 | Frenc Ivan | 4.třída JM
1.68